Słowacy już się za nich zabrali, a my?

Flaga Slowacji-mala„Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej „Rewolucji przeciw tyranii”, niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę. Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy ! Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać.  Nie będą to tylko dorośli, będą to pezede wszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość.”

Pod koniec września w słowackim Parlamencie posłanka Helena Mezenská odczytała poniższy tekst, który wcześniej przekazano w rozmowie telefonicznej, umieszczonej na YouTube na kanale tv24.li. Nagranie szybko skopiowano, na link o największej oglądalności weszło już prawie 340 tys. osób! Przypomnę, że Słowację zamieszkuje niecałe 5,4 miliona mieszkańców (linki poniżej).

Słowa „Wezwania” pasują jak ulał do sytuacji w Polsce, tak więc wypadało by rozpocząć podobną akcję i u nas. Pomysł, uważam za znakomity, mały znaczek na ubraniu oznacza, że dana osoba przyłącza się do akcji usunięnia szkodników. Sądzę, że trójkorowowa wstążka – flaga Słowacji, także i u nas może być symbolem tej wspaniałej, oddolnej rewolucji.

Wezwanie wolnych obywateli Słowacji.

W 1989 roku wielu z nas z nadzieją wzięło udział w farsie , którą przygotowaliście sobie grunt pod coś , o czym nawet nam się nie śniło. Byliśmy naiwni.  Stopniowo, przez 23 lata. rozkradliście i sprzedaliście wszystko to , co pokolenia Słowaków mozolnie budowały wraz z braćmi Czechami.  Oszukaliście nas przy tzw. kuponowej prywatyzacji.  Obsadziliście wszystkie miejsca swoimi ludźmi, a nam zaczęliście odstawiać szopkę.  Zmienialiście się w rządach i ciągle tylko obiecywaliście, że już będzie lepiej, tylko żebyśmy zacisnęli pasa, podczas gdy wy z przesytu nie wiedzieliście, na co jeszcze można wydać pieniądze, które ukradliście.  Przyciągnęliście tutaj inwestorów zagranicznych, stworzyliście im doskonałe warunki, a naszych przedsiębiorców stopniowo zniszczyliście.  Tworzyliście prawa, głównie dla swoich potrzeb, żeby przy każdej kradzieży lub ujawnionym przestępstwie można było powiedzieć, że wszystko było zgodnie z prawem tego kraju.

Aby mieć pewność, że się wam nic nie stanie, całkowicie opanowaliście sądownictwo, prokuraturę i policję. Pozwoliliście aby na półki sklepowe trafiła niezdrowa żywność – odpady, których ludzie w „rozwiniętych” krajach, nie kupiliby.  Z emerytów zrobiliście żebraków.  Zniszczyliście nasze rolnictwo i staliśmy się krajem zależnym od importu żywności.  Rozłożyliście opiekę zdrowotną – z powodu jej żałosnego poziomu cierpią wszyscy obywatele. Za nasze pieniądze uzdrowiliście banki, aby je potem niekorzystnie sprzedać za granicą. Edukację, z której wszyscy byliśmy dumni, doprowadziliście do takiego stanu, że ze szkół nie wychodzą wysoko wykształceni ludzie, ale rzesze ludzi z wyższym wykształceniem, którzy nie umieją zastosować tej wiedzy w życiu.

Nie potraficie kierować krajem, potraficie tylko łupić obywateli, którzy w desperacji popełniają samobójstwa, bo nie widzą wyjścia z sytuacji, w którą wpędziła ich wasza chciwość. Szczytem wszystkiego są wasze wysiłki o włączenie Słowacji do krajów z tzw.  „ochroną praw dziecka”, która pozwala na odbieranie rodzinom dzieci, co bezpośrednio zagraża istnieniu podstawowej jednostki naszego narodu – rodziny.

My obywatele Słowacji, wzywamy was, którzy rozkradli i sprzedali nasz kraj, którzy jesteście odpowiedzialni za eksterminację tego narodu, którzy jesteście odpowiedzialni za to, że porządni obywatele tego kraju popełniają samobójstwa z powodu warunków stworzonych przez waszą nieudolność i chciwość, którzy robicie z nas nowoczesnych niewolników – ODEJDŹCIE !

Wiemy, że ten apel wywoła na waszych bezdusznych twarzach tylko uśmiech.  Spokojnie się uśmiechajcie. My będziemy śmiać się na końcu, gdy pozbędziemy się was.  Potraktujcie to jako wezwanie do odejścia, bez żadnych konsekwencji. Powtarzam, odejdźcie a nic wam się nie stanie !  Jeśli tego nie zrobicie, sami poniesiecie odpowiedzialność za to, jak obywatele tego kraju was potraktują.  Nie łudźcie się, że będą was sądzić wasi sędziowie, zgodnie z waszymi prawami. Będą was sądzić ludzie, których doprowadziliście do ruiny, a będą was sądzić zgodnie z własnym zdrowym rozsądkiem. Sami będziecie sobie winni, jeśli postąpią z wami tak, jak teraz wy postępujecie z nami. Gniew obywateli, których zapędziliście w ślepy zaułek, z którego nie widać innego wyjścia, może być srogi.

Ukradliście nam naszą przyszłość, ale przede wszystkim naszym dzieciom i naszym wnukom, Jesteście bezduszni i skorumpowani.  My was tu nie potrzebujemy i nie chcemy !

Zaczynamy „Rewolucję przeciwko tyranii”.

Jeśli dotąd byliście przekonani, że nic wam się nie może się stać, to od tego dnia wasz spokojny sen zacznie się zmieniać w koszmar, który przypomni wszystkie krzywdy, które wyrządziliście własnemu narodowi i wciąż wyrządzacie.  Z czasem przekonacie się, że to, co właśnie czytacie i z czego się być może jeszcze śmiejecie, zacznie zmieniać się dla was w ponurą rzeczywistość.

Od dziś wszyscy ci, którzy się przyłączą do tej „Rewolucji przeciw tyranii”, niech noszą na piersi naszą trójkolorową wstążkę. Ta trójkolorowa wstążka nas stopniowo zjednoczy ! Na początku będzie nas kilku, ale z czasem będzie nas coraz bardziej widać.
Nie będą to tylko dorośli, będą to pezede wszystkim młodzi, dzieci, starsi, obywatele, nauczyciele, lekarze, a z czasem żołnierze i policjanci, słowem wszyscy ci, którzy mają dość. Będziemy cierpliwi, a kiedy nas będzie wystarczająco dużo (a to być może nie potrwa długo), przejdziemy do otwartej walki.  Ogłosimy strajk generalny i wyjdziemy na ulice.  Gdy to się stanie, a wy nie będziecie poza granicami kraju, biada wam !  Będziemy was sądzić jak największych przestępców jakich kiedykolwiek nosiła ta ziemia.
Obywatele Słowacji wam pokażą, że słowacki naród jest tu, budzi się i nie da się zniewolić !

To wy doprowadziliście do tej sytuacji ! Zaprzedaliście się mirażowi bogactwa i władzy. Ale my mamy tego już dosyć !  Nie ścierpimy więcej waszej nieprawości, sprzedajności i chciwości.

Apelujemy do wszystkich młodych ludzi, którzy nie są obojętni na to, jaka będzie ich przyszłość. Obudźcie się ! Ukradli wam waszą przyszłość.  Dla was nie zostanie nic oprócz beznadziei, długów i niewolnictwa we własnym kraju. Pomyślcie o tym.
Apelujemy do dziennikarzy, aby rozważyli, po której stronie będą stać.  Czy za judaszowe srebrniki będą dalej ogłupiać własny naród, czy się przeciwstawią swoim chlebodawcom.  Jeśli nadal będziecie uczestniczyć w świadomym wspieraniu kłamstw i półprawd, za które wam płacą, staniecie w rzędzie tych, których ten naród surowo osądzi !

W związku z tym, ten apel szczególnie odnosi się do pracowników publicznej radiofonii i telewizji słowackiej, która w świetle prawa jest instytucją narodową, niezależną, informacyjną, kulturalną i edukacyjną, która sprawuje funkcję publiczną. Wzywamy wszystkich przyzwoitych i nieskorumpowanych policjantów żołnierzy, którzy tak jak my, zdają sobie sprawę, że ten system jest chory i wymaga natychmiastowej zmiany, żeby stanęli po stronie przyzwoitych ludzi i nie stosowali wobec nich środków represji, zgodnie z oczekiwaniami rządzącej elity.  Wy również jesteście obywatelami tego kraju, jesteście rodzicami, macie dzieci, wnuki, którym ci chciwcy ukradli przyszłość. Wy też zdajecie sobie z tego sprawę !  Jeśli działacie przeciwko własnym obywatelom, popełnicie straszną zbrodnię, nawet przeciwko własnym dzieciom, którym odbierzecie nadzieję na godne życie w ich własnym kraju.

Wzywamy wszystkich tych, którzy byli i są wykorzystywani przez ten reżim, aby przyłączyli się do tego apelu i publicznie zdystansowali się od tego zgniłego systemu.  Wzywamy wszystkich obywateli tego kraju, którzy identyfikują się z tymapelem, aby na znak tego przypięli trójkolorowe wstążki, abyśmy stopniowo poczuli naszą rosnącą siłę.  Na koniec, jeszcze raz wzywamy was, którzy się uważacie za elitę tego narodu, a nie jesteście niczym innym jak tylko kompletnym dnem.  Nie potrzebujemy waszych pieniędzy, które nam ukradliście, nie chcemy zemsty, po prostu odejdźcie ! Weźcie wszystko, co nakradliście i wynoście się !  Każdy dzień bez was będzie błogosławieństwem dla tego kraju !  Bez was będzie nam tutaj tylko lepiej !  Odetniemy się od przeszłości i zaczniemy wszystko od nowa, ale tym razem już bez was !

Materiały.

========================================================
P.S. Dzięki „Orka” za skrypt po polsku!

383 komentarze Słowacy już się za nich zabrali, a my?

 • ucisnionypolak

  POLSKO obudz się gratulacje dla braci Słowków

 • Słowacy już się za nich zabrali, a my? « Monitor Polski

 • Roma

  a podobno inwigilowanie to teoria spiskowa ……

  http://www.bankier.pl/wiadomosc/Polska-wsrod-krajow-udostepniajacych-dane-wywiadowi-USA-2975645.html

  Polska jest jednym z 20 krajów udostępniających dane amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Narodowego – wynika z dokumentu opublikowanego przez hiszpański dziennik El Mundo a udostępnionego gazecie przez Edwarda Snowdena. Ten sam dziennik opublikował przedwczoraj informację o inwigilacji przez NSA w Hiszpanii 60 mln prywatnych rozmów i maili. Dokument ma być dowodem, że tamtejsze służby bezpieczeństwa nie tylko o wszystkim wiedziały, ale też współpracowały z Agencją Bezpieczeństwa Narodowego.

  Opublikowany przez El Mundo tajny dokument NSA nosi tytuł „Dzielenie się zaszyfrowanymi informacjami z zagranicznymi partnerami o operacjach przeprowadzanych w sieciach komputerowych”. Polska jest w nim wymieniona w tzw. Grupie B- państw, wśród 19 innych krajów, które ułatwiają NSA dostęp do informacji służb specjalnych, w tym dostęp do tzw. metadanych – zbiorów danych na wybrany temat.

  Dokument zakazuje krajom Grupy B instalowania programów komputerowych, które uniemożliwiłyby Stanom Zjednoczonym dostęp do sieci i nakazuje, aby kryterium współpracy między krajami Grupy B stanowił – jak to wyrażono – zysk netto na rzecz interesów USA.

  Felix Sanz Roldan, dyrektor Narodowego Centrum Inteligencji (CNI) zapewnił, że zawsze działał zgodnie z prawem i przypomniał, że prawo nie pozwala mu na ujawnienie kulisów jego pracy. Premier Mariano Rajoy poinformował dziś występując w parlamencie, że Roldan wkrótce stawi się przed deputowanymi, aby odpowiedzieć na pytania dotyczące inwigilacji.

  Informacyjna Agencja Radiowa/EwaWysocka-Barcelona/nyg

  • Irol

   Tam jest błąd. Powinno być USA i Israelowi.
   Ale to nie jest przecież tajemnicą.
   Wszystko zostało już jawnie powiedziane kilka lat temu.
   Z tego powodu ograniczyłem swoją działalność bankową w Po-lin do minimum.
   Robię tylko wpłaty i wypłaty. Reszta idzie z rączki do rączki.

   • Uzi

    USA, Rosja, Izrael.
    Co za różnica.
    To tylko ułuda dla publiczności.
    Od dawna działa gigantyczny spisek MIĘDZYNARODOWY dążący do panowania nad całym światem.
    Lepiej pisać więc

    Polska jest jednym z 20 krajów udostępniających dane NWO

 • Jestem szczesliwa posiadaczka trzypasmowego zappera, pomogl mi na bole stawow i plecow oraz na utrzymanie moczu. W dalszym ciagu mam problem z nadcisnieniem, ktore jest b. uparte, pije ziola wg receptury ojca Czeslawa Klimuszko i jak narazie efekty sa malo widoczne.Moze podpowiedzialby mi pan co dalej robic.
  Krystyna Paluszynska z Kanady

  • nemo

   Hej Krysiu z Kanady – spróbuj chelatacji, tzw. metale ciężkie znacząco podnoszą ciśnienie.

  • monitorpolski

   Krystyno, poczekaj aż uruchomimy telewizję Zdrowie. Tam będą wszelkie porady. Tu tylko zacytuję to co Jan mi kiedyś przysłał odnośnie nadciśnienia (fragment maila do osoby chorej na nadciśnienie):
   „Powinna pani pić herbę z Jemioły. Jemioła wyrównuje ciśnienie. Nie może pić żadnej kawy i herbaty ani napojów gazowanych. Codziennie rano proszę zażywać tabletkę Argininy ok 500mg. Przyczyną jest kadm z wody kranowej, z ocynkowanych rur. Proszę kupić w sklepie ogrodniczym kanister plastikowy z kranikiem i zanurzyć kryształ górski w wodzie powieszony na sznurku na wysokości kranika i tylko taką wodę można używać, a osad jaki pozostanie na dnie poniżej poziomu kranika wylewać i po umyciu karnistra znowu zalać wodą , aż się ją znowu wypije .Taka woda się nie psuje nawet kilka tygodni . Jak pani zacznie używać zappera to choroby powinny zniknąć myślę że w przeciągu kilku tygodni.”

   • experto

    można pic, ale tylko tzw. „zieloną kawę”, która obniza cisnienie, a wczoraj znalazłem info, ze sok z noni reguluje – niskie podnosi wysokie obniza.

 • antyilluminat

  Moją córkę od rana zaczęła brać dzisiaj jakaś infekcja, zaczęła kaszleć. Po powrocie do domu z kilkugodzinnego wyjazdu, zastosowalem sesję zapperem – nunczako… Od 15.30 do 16.40 pierwsza sesja (z przerwami, jakie zalecił konstruktor 30minut.), druga sesja od 19.00 do 20.10. Po każdej sesji córka spożyła 3 lyżki stołowe jogurtu naturalnego. Teraz, o godz. 0.25 budzi się z płaczem i gorączką i mówi, że ją bardzo gardło boli. Proszę o dpowiedź, bo wychodzi na to, że te dwie miedziane rurki, to jakiś „pic na wodę foto montaż”

  • monitorpolski

   A przykładałeś zapper do gardła? Sprawdziłeś baterię?
   Poza tym nikt nie twierdzi,, że zapper ci od razu wszystko od razu wyleczy. Prąd nie wszędzie dociera – pamiętaj, że płynie po powierzchni przewodnika. Dlatego stosuje się z innymi kuracjami. Dawałeś córce MMS? (dziecku wystarczy max do 4 kropli zwiększając co 2 godziny o 1). Nie wierzę, że w tej kombinacji choroba się będzie rozwijać. Jeśli nie chcesz stosować MMS (niektórzy odradzają stosowania u dzieci) to daj córce srebra koloidalnego – 1 łyżkę co 2 godziny, niech pomiele w ustach i przepłucze gardło.
   Twwierdzenie, że biorezonatory są to „picem na wodę” jest z twojej strony nadużyciem, gdyż Jan dysponuje już sporą dokumentacją dowodową, że biorezonatory działają na wiele chorób, nawet tych „nieuleczalnych”.

   • Uzi

    Choroby nie zabijają człowieka. Jest to kolejne oszustwo przemysłu farmaceutycznego. Człowieka może zabić uprzednie uszkodzenie systemu obronnego, który jest w stanie poradzić sobie z prawie każdą chorobą. Dla przykładu największym atakiem na układ obronny był pomysł wstrzykiwania rtęci, który zrodził się około 1925 roku w firmach związanych z IG FARBEN. Jednak należy pamiętać, że wcześniej masoneria związana z Royal Society przypuściła atak w postaci wstrzykiwania ludziom krowianki. Od tamtej pory zaczęła się w Europie, a potem na całym świecie epidemia różnych guzów i nowotworów. Większość komentujących na tym blogu na pewno jest dobrze zorientowana w tych zagadnieniach.
    Co innego jest wirus i bakteria, a co innego pasożyt.
    Nie istnieje żaden cudowny lek na wszelkie problemy zdrowotne.
    Bez sensu jest pisać, że coś nie działa. Na jedno może przecież działać, a na inne być obojętnym lub nawet szkodzić.
    Zdrowie ludzkie jest bardzo złożonym problemem

   • antyilluminat

    Przepraszam, za moje uniesienie ale chyba jednak zapperek pomógł, bo corka rano czuła się o wiele lepiej. Teraz tylko schodzi jej zielona flegma z nosa.
    Gdzie kupić ten mms i jak to dokładnie zastosować? Zacznę od siebie. Jeśli pomoże, dam znać.

  • Irol

   Biorezonator zaczyna działać dopiero po kilku aplikacjach.
   Osobiście używałem go bez żadnych przerw. Wszystkie 3 częstotliwości po kolei.
   Mojemu synowi zaraz po użyciu biorezonatora gorączka spadła prawie o 2 stopnie ( z 39.9 do 38) już po pierwszym użyciu.

  • skaner

   To bolące gardło to skutek tego co obecnie na nas zrzucają z samolotów.Miliony ludzi na to teraz cierpią ,a że jest interpretowane na różne sposoby jako objawy grypopodobne to zagrożenie udaje się ukrywać przed nieświadomymi.

   • Irol

    Faza I „wykańczania i osłabiania odporności”.
    Potem przyjdzie czas na fazę II „zarażenie grypą świńską aka. żydowską”.
    I faza III „świętowanie wybranych na grobach gojów”.
    No i ostania faza, brak rąk do pracy, brak inteligentnych wynalazców ( większość miało korzenie aryjskie) i koniec wszechrzeczy. Durni i prymitywni, w gruncie rzeczy, żydzi żrą się nawzajem. Niezły scenariusz sobie wymyślili.

    Kurde, idę po MMS i kwasek cytrynowy.

   • Uzi

    Zgadza się. Opryski są częścią akcji mającej za zadanie namieszać w układzie odpornościowym.
    Rozsiewane są związki które pochłaniają zatoki. Związki gromadzące się w zatokach są m.in. odbiornikiem generowanych fal, które działają na mózg.

    • Uzi

     Pisałem już o objawach problemów z zatokami, związanymi z chemtrails:

     -ból głowy w okolicach zatok
     -szumy i piski w głowie
     -kaszel (zwłaszcza w nocy i nad ranem). Syf z zatok spływa do oskrzeli. Układ odpornościowy wydala złe związki, które powinny być usunięte poprzez płukanie na zewnątrz.
     Płukanie zatok jest jedną z najstarszych metod znanych starożytnym cywilizacjom. Zabieg nieprzyjemny ale bardzo skuteczny. Bardzo ważne żeby przeprowadzać przed snem. Nie można doprowadzić do „przeziębienia zatok” tuż po płukaniu

    • Uzi

     Jest to najlepsza metoda minimalizacji skutków oprysków chemicznych.

    • Uzi

     Chciałbym jeszcze dodać jeden objaw:

     -problemy z poprawnym mówieniem w różnym nasileniu i zakresie czasu.
     (t, ę, ą, et itd)

    • experto

     a co to jest płukanie zatok i jak je zrobić?

    • antyilluminat

     Ja pierniczę! Od jakiegoś czasu około pół roku mam właśnie dzwonienie w uszach, czasem delikatne, a czasem strasznie uciążliwe. Proszę opisz, jak płukać te zatoki i czym, tylko wodą, czy jakimś roztworem?

    • Irol

     Używaj zappera przykładając jedną z elektrod przy zatokach minimum 2 razy dziennie przez 2 tygodnie. Powinno pomóc.
     Płukanie zatok jest dość niebezpieczne bo możesz zarazić się innym świństwem i mieć ciągły karar przez 2 lata jak ja. Dlatego nie wyjaśnię jak to robić. Mi pomogły dopiero inhalacje gorącym dymem z cygara (stary sposób rodem z brazylijskiej dżungli) i zapper.

    • krzys

     antyilluminat – ja tez mam dzwonienie w uszach, najpierw slyszalem niskie tony, teraz wysokie. Od ok. 2 lat. Nasilaja sie wieczorem kiedy jest ciszej. Sadze ze to nie od opryskow. Sory za brak ogonkow – to wina ukladu klawiatury.

  • ALFA

   @antyilluminat
   http://www.eioba.pl/a/1q75/angina-genetyczne-czyszczenie-dna
   Jak ma gorączkę to dobrze organizm walczy,daj herbatkę z sokiem malinowym niech się wypoci w ten sposób wydala się toksyny.Żadnej choroby nie przerywamy bo choroba to organizm się leczy.Gdy organizm się wyleczy sprawdź czy ma szczelne jelita to podstawa do naszego zdrowia i zastosuj jej krzem bardzo dobrze usuwa toksyny i metale.Jak nie będzie dziecko chciało jeść nie zmuszaj ,ale niech pije.Kaszel to też oczyszczanie.

  • uczen

   Na bol gardla zjesc cytryne obrana ze skorki, pokrojona w plastry i pocukrzona, bol ustepuje natychmiast. Do tego konieczne jest pedzlowanie kilka x dziennie plynem przygotowanym z plynu lugola i gliceryny (kilkanascie kropli plynu lugola na ok. 10 ml gliceryny). Plyn jest slodki od gliceryny i rewelacyjnie pomaga.
   Niezbedne jest tez zazywanie Cynku, bo jego brak jest odpowiedzialny za infekcje-gardlo, oskrzela, pluca.
   Srebro kolidalne jak podal MP.

 • antyilluminat

  Dlaczego Pan Jan T. nie odpowiada na maile???

  • monitorpolski

   Na moje maile też nie odpowiada, gdyż ma wizytę córki zza granicy, której dawno nie widział. Jestem pewien, że niedługo nadrobi zaległości.

 • Roma

  naród polski ginie w oczach, umiera
  aż strach pomyśleć jak będzie wyglądała Polska za 20 lat !
  jeśli tych destruktorów co rządzą dziś się nie wypędzi
  m.in za politykę antyrodzinną

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Sytuacja-demograficzna-w-Polsce-jest-dramatyczna-Alarmujace-dane,wid,16122095,wiadomosc.html

  W 2060 r. na jednego emeryta w Polsce będą przypadały mniej niż dwie osoby w wieku produkcyjnym; obecnie jest to pięć osób. Dramatyczną sytuację mogłaby zmienić m.in. odpowiednia polityka migracyjna – ocenili na konferencji eksperci Ośrodka Badań nad Migracjami.
  – Żyjemy w przekonaniu, że Polska jest krajem młodym demograficznie. To prawda, ale wkrótce dramatycznie się to zmieni- ostrzegał Kaczmarczyk. Jak mówił, obecnie w Polsce na jednego emeryta przypada pięć osób w wieku produkcyjnym (w wieku 15-64 lata); w 2060 r. będą to mniej niż dwie osoby.

  Jego zdaniem tę sytuację mogą zmienić tylko działania komplementarne dotyczące zwiększenia dzietności, podniesienia wieku emerytalnego i migracji.

  Jak wynika z danych przedstawionych przez eksperta, aby utrzymać obecne relacje na rynku pracy (stosunek osób w wieku nieprodukcyjnym do osób w wieku produkcyjnym), wiek emerytalny w 2050 r. powinien wynosić 73 lata, a w 2060 już 76 lat.

  Natomiast – według prognozy Eurostatu i ONZ – jeśliby próbować utrzymać zasób ludności w wieku 20-64 lata na niezmienionym poziomie dzięki napływowi imigrantów, to ich odsetek w 2050 r. w Polsce powinien wynieść odpowiednio 43,6 proc. lub 45,7 proc. – Polska musiałaby się stać krajem wielokulturowym, krajem masowej migracji – zaznaczył Kaczmarczyk.

  • Warto

   A gdzie kosciol gdzie ksieza I biskupi.Oni nic nie mowia .Tylko milosc sprawiedliwosc haa dobroc I zlo dobrem zwycierzaj I siedz cicho Polaku.Najlepiej sie poluz.Czekaj na cud z NIEBA.Nic nierub tylko czekaj na cud Cierpienie jest takie wzniosle.Aile zaslugi w Niebie.Pewnym sesie jest to uderzanie w KOsciol Ktos pomysli?Nie ale nieda sie zalatwic wszystkiego I to w polityce miloscia.Od setek lat Nas Polakow robia w kiche.I to inteligetnie I to arcy inteligentnie.To wszystko sie zemsci na nas wszystkich.Juz sie msci
   A dzicz z PO innych pseudo partyjek sie rechocze.Oni sie znas nabijaja.Takze badzimy pokorni to takie wzniosle.S.P.POLSKA.

   • Uzi

    Pytasz gdzie jest kościół.
    Jaki kościół? O co chodzi?
    Na papieża liczysz? Na biskupów? Na Dziwisza?
    Przecież oni już „obalili komunizm”. Całkiem nie dawno. Uczestniczyli w okrągłym stole. Kierowali również tym procesem „przekształceń ustrojowych”
    Zrobili to dla Ciebie. Powinno być Ci przecież teraz jak w raju. Nie jest? Why??? Przecież Watykan i KRK jest OK!
    Specjalnie dla Ciebie opracowali zawczasu nowy ustrój „korporacjonizm” i zbiera się właśnie na kolejne „obalanie”.
    Właśnie kreowani są w mediach nowi „obalacze”.
    Przestań więc! Ludzie nigdy nie zmądrzeją. Wciąż pozostają w wielkim obłędzie.
    Przecież według nauki KRK kościół tworzą parafianie.
    Czy się mylę?
    Jeśli KRK tworzą parafianie, to w czym jest problem? Where?
    Przecież i w PZPR oficjalnie rządził lud. Nie dostrzegasz podobieństw? W demokracji kto rządzi?
    Polska nie jest pępkiem świata. Bardzo podobne problemy, albo dużo większe mają inne narody na świecie.
    Mamy do czynienia z globalnym, podstępnym perfidnym wyniszczeniem ludzkości poprzez ukryte w cieniu siły satanistyczne.
    Słowianie są tylko jedną z grup do wyrżnięcia

    • experto

     „Zrobili to dla Ciebie. Powinno być Ci przecież teraz jak w raju. Nie jest? Why??? Przecież Watykan i KRK jest OK!”

     Pierdoleciki wypisujesz, bo nie znasz realiów – hierarchia jest przeżarta agenturą komuny i przy o.s. służyła zasadniczo za „listek figowy”.

     „Jeśli KRK tworzą parafianie, to w czym jest problem? Where?”

     Ano to samo co z polityką, za mało jest aktywnosci „parafialnej”, tak samo jak „politycznej”.

     Ale konkluzjesłuszne co jest dowodem na tzw. „twierdzenie Dunsa Szkota”, ze z fałszu moze wyniknać cokolwiek, nawet prawda…

   • Uzi

    Zapytam jeszcze z ciekawości
    Czy nazbierałeś za młodu różnych obrazków „po kolędzie”?
    Czy się zatrzymałeś i zastanawiałeś się przynajmniej raz w życiu dlaczego otrzymywałeś cyklicznie różne obrazki? Dlaczego ktoś przynosił je do Twojego domu, tak jak trafiają dla przykładu różne wytwory przemysłu muzycznego?
    Czy pamiętasz jak pewien obraz krążył po Polsce i był w prawie każdym polskim domu.
    Na pewno się nie zastanawiałeś. Ręczę
    Czy wierzysz w przebiegłe siły satanistyczne?
    Czy dopuszczasz myśl, że pewne bardzo złe, niepojęte siły okultystyczne, wywodzące się z pewnych środowisk babilońskich i staro- żydowskich od lat pastwią się nad Tobą??? Że mogły zrobić z Twojego mózgu sieczkę

    Jeśli nie dopuszczasz takich myśli, że zostałeś po prostu zwiedziony przez bardzo podstępne siły okultystyczne, wtedy nie dziw się, że naród idzie na rzeź

    • Uzi

     Naprawę społeczeństwa rozpoczyna się od uświadomienia sobie źródła problemu, a nie ciągłego, powierzchownego powielania dostrzegalnych skutków, czyli wody płynącej z tego zatrutego źródła. Zatrutą wodę i jej ofiary każdy przecież widzi.
     Jednak dojście do źródła wymaga zazwyczaj wyczerpującej wspinaczki

    • experto

     Nie no czepianie się obrazków to juz przekręt, a podobnie obrazu Matki Boskiej – to już objawy sekciarskiego debilizmu 😉

     OTO

    • experto

     „Jednak dojście do źródła wymaga zazwyczaj wyczerpującej wspinaczki”

     No i właśnie widać zabrakło ci sił i zatrzymałes się gdzieś nieco powyzej podnóży…

  • Irol

   Imigranci to jest problem.
   Zauważcie takie kraje jak Francja i Niemcy.
   Oba dostały duży zastrzyk emigrantów, z tym , że z krajów o raczej małym szacunku dla ciężkiej i wydajnej pracy.

   I efekty już widać, niejako czarno na białym.
   Francja ma niesamowita ilość Czarnych bezrobotnych Francuzów z korzeniami w północnej Afryce. Podpalanie samochodów, gwałcenie białych i nie tylko Francuzek. Kradzieże i napady w biały dzień. z drugiej strony wszyscy z północnej Afryki w ciemno chciałoby się do Francji przenieść, niosąc swoje własne problemy i wierząc , że we Francji wszystko jest za friko.

   Niemcy natomiast dostały niejako w pakiecie z wolnością ogromną rzesze Kurdów i Turków.
   Ogólnie mówiąc obie narodowości są fajne same w sobie, ale. I tutaj jest jedno na prawdę wielkie ale. Oba się kategorycznie nienawidzą ( Kurdowie są ludem aryjskim, a Turcy należą do ludów tureckich ). Właśnie ta nienawiść powoduje całą masę problemów w Niemczech. Do tego niestety różnice kulturowe powodują powstawanie gett, które niejako spychają te narody w strefę biedy i przestępstw. Takie same problemy występują zawsze, gdzie następuje przeszczep innych kultur. Połączenie czasami trwa i 100-300 lat.

   • experto

    No maja problem, ale póki co na szczescie nie jest to nasz problem – my za to mamy swoich „imigrantów” od dobrych kilkuset lat, bo niektórzy się dotąd nie zasymilowali…

 • WMjedi

  I dlatego to się nie uda. Jeśli nie wiesz dlaczego – przeczytaj komentarze w tym wątku jeszcze raz. Nie ma szans. Nie u nas. Hawk!

  • Aśka

   Mówisz o takiej akcji, jak w Słowacji?

  • dqwdqw

   zgadzam sie nie uda im sie, bo jesli by doszlo do rewolucji to komendanci beda mieli pozwolenie na zabijanie wlasnych obywateli… ten caly rzad jest smieszny tych policjantow wykorzystuje ich jak maszyny do zabijania…

 • Aśka

  A może jednak był odlot z Okęcia, tylko że jednym małym samolotem (o małym też opowiadał Wiśniewski) i on wcale się nie rozbił tam, gdzie pokazują nam te strzępy samolociku, tylko faktycznie zaczął się obniżać do lądowania, piloci coś wyczuli i podbili maszynę do lotu (jedna z osób obecna w wieży, zdenerwowana wybiegła z tzw. „wieży” i rzuciła w odpowiedzi na pytanie pilotów przywożących dziennikarzy, że odleciał. Zdenerwowanie może wskazywać, że im się w jakiś sposób wymknęli.

  Telawizji nie było, nagrań z kamer nie było, dziennikarzy też nie, bo nie mieli być ze względu na to, że resztę członków delegacji wykończyli w sławetnym hangarze, a w/w media czarno na białym odkryłyby, że za mało osób odleciało.

  W telawizji po ogłoszeniu tzw. katastrofy, też plątali się w zeznaniach, czy to tupolew, czy jak się rozbił.

  Krytykujcie ten wpis, bo to tylko są spisane moje gorące myśli.

  • Aśka

   Dodam tylko, że niemiecka telewizja pokazała jakiś samolot (mniejszy od tutki) w barwach polskich, stojący w lesie koło autosalonu.

   Potem ten samolot został przysypany ziemią przez ciężki sprzęt, a autosalon zlikwidowany.

   /Są zdjęcia w necie to obrazujące.

   • experto

    to,ze odlecial, o ile tam byl, to tak mialo byc, jesli incenizacja miala by by c wiarygodna, ale to chyba ten il robil za polski samolot, a to sie wydalo. Bo on tez schodzil nisko do ladowania, co mialo symulowac pochodzenie, a potem po cichu mial odleciec, a szczatki juz czekaly gotowe.
    Tylko ze pomimo mvgly ktosbtego ila zobaczyl. A nie npowinien. I spektaktl sie posuypal.

    • Aśka

     Do tej kanwy można wiele rzeczy wbrew pozorom dopasować i to, co wydawało się bez sensu, nabiera go ze zdwojoną mocą.

     „to,ze odlecial, o ile tam byl, to tak mialo byc, jesli incenizacja miala by by c wiarygodna”

     Niekoniecznie, a nawet jestem skłonna powiedzieć, że nie, ponieważ jakby musiał odlecieć

     Plac boju, czyli tzw. maskirowki mógł być przygotowany wcześniej do ewentualnego wykorzystania w zależności od tego, jak się polski pilot zachowa po takim naprowadzaniu na kurs i na ścieżkę. Jak się nie da nabrać, to odleci, a gawiedzi się powie, że się rozbił i proszę o tutaj są części z rozbitego samolotu. A jak się nabierze i rozbije, to to się pokaże albo maskirowkę, albo ten rozbity w zależności od tego gdzie upadnie i w jakim będzie stanie (ale raczej maskirowke, bo to pewniejsze).

 • Aśka

  3obieg.pl/te-fakty-z-zyciorysu-mazowieckiego-warto-znac

  … a pod nim dwa komentarze Kuli Lisa

 • Aśka

  A jakby treść tej słowackiej odezwy wydrukować w oryginale taka jaka jest (tylko jakoś czytelniejszy układ zrobić) i wydrukować, i rozlepić z nagłówkiem ODEZWA.

  Jak Polacy przeczytają, to ci jeszcze niezbyt zorientowani spojrzą na to i pomyślą: co? to przecież tak jak u nas się dzieje. Może dopiero fakt, że inne narody to widzą, wyzwoli ich z łap ścierwomediów, które do tej pory większość Polaków (?) uśpiły skutecznie tym, że zaprogramowano ich na to, że nic szczególnego się nie dzieje, że ci co sądzą, że jest źle, to jakieś oszołomy – ludzie, którzy zawsze narzekają, wszystko widzą na czarno, bo tacy Polacy już są. Nie bądźcie tacy jak oni, patrzcie na ludzi z zachodu, jacy są nowocześni i zadowoleni – taki dostali przekaz.

  Odezwa pozwoli im przejrzeć na oczy i dodatkowo da im wiarę, więc nie przestraszą się tej nowej dla nich rzeczywistości, bo odezwa słowacka da im od razu nadzieję, że skoro Słowacy zaczynają robić z tym porządek, to i może my zaczniemy. Może to będzie początkiem przebudzenia.

  • Uzi

   Watykan = szatan

   Przybywa ludzi którzy wreszcie zaczynają rozumieć w jak potężnych łapskach się znajdują. Katolickie państwo Polan i piękne karty historii z tego płynące to MIT! Analizowałem te zagadnienia przez wiele lat i nie mogłem się doszukać ŻADNYCH pięknych kart związanych z katolicyzmem. Raczej ciągłe nieszczęścia, kupczenie, pijaństwo i zdrady, a zwłaszcza wśród biskupstwa. Polacy zostali podbici przez satanistów z synagogi szatana, wywodzących się w prostej linii od niektórych środowisk żydowskich, a zwłaszcza Saduceuszy i Faryzeuszy.
   Kolejnym mitem jest nagłe rozpłynięcie się w nicości tych żydowskich stowarzyszeń po kolejnych powstaniach. Prawda historyczna jest taka, że właśnie oni wykreowali owe powstania a następnie podstępnie przeobrazili się w Cesarstwo Rzymskie ze stolicą w Rzymie.
   Następnie na tym podłożu wykiełkowało dodatkowo wiele obrzydliwych zakonów i instytucji. Potem wykreowali ruchy masońskie, które stały się niby opozycją.
   Największych zwyrodnialców, którzy tworzyli głównie zakon Jezuitów rozesłali po całym świecie, aby spiskowali i poszerzali strefę wpływów.
   Część z tych środowisk usadowiła się w różnych lożach, a zwłaszcza w loży „Synowie Przymierza”
   Wszyscy sukcesywnie i wytrwale pracują dla szatana zaprowadzając globalny socjalistyczny totalitaryzm, opisany w Biblii jako ostatnie królestwo, które pochłonie całą ziemię

   • Uzi

    Jak wspomniałem najgorsze i tak zaczęło się 13.03.13. Gdy zobaczyłem ten cały marny ustawiony spektakl z wyborem Jezuity i jego szatańskie łapska podczas przemowy ułożone w „Synów Przymierza”. Przyznam, że za każdym razem gdy na tego człowieka patrzę przechodzą mnie ciarki tak jakby sam szatan w nim siedział. Nigdy wcześniej nie miałem takich doznań.

    • Uzi

     Dopuszczam myśl, że JP2 był wspaniałym, podstępnie zwiedzionym człowiekiem. Szanuję za wiele pięknych słów które wypowiedział.
     Nawet dopuszczam myśl, że z następcą Benedyktem było to samo.
     Jednak nie mogę przełknąć myśli że ten który tam teraz siedzi ma jakiekolwiek dobre zamiary.
     Moim zdaniem świat się będzie jeszcze szybciej staczał, a ten człowiek będzie coraz bardziej cudował. Wielu wciąż zapatrzonym w Watykan osobom będzie coraz bardziej rzedła mina. Jestem o tym całkowicie przekonany. Są już pierwsze przebiśniegi w postaci mataczenia w sprawie homosi i zapraszania fotomodelek z agencji PR do współpracy.

    • experto

     Myślę, ze w jakimś stopniu przesadzasz, ale możesz mieć wiele racji, bo walka idzie przez instytucje o ich przejęcie – zaczeło się faktycznie na poczatku, jak kapłani żydowscy zrozumieli, ze to koniec starej religii i nie są w stanie zwalczyć nowej, a więc postanowili ja „przejąć od wewnątrz”.

     Ale myślę, ze ten proceder jeszcze nie jest zakończony a w sumie nigdy nie będzie zakończony, bo sam Chrystus Pan obiecał, ze Kościoła „bramy piekielne nie przemogą”, aczkolwiek będą siały spustoszenie.

     No i oczywiscei jak to seksciarze zwykle chcą widzieć w Kosciele Katolickim całe zło, za zapominają, ze linia walki czy front idzie poprzez wnętrze instytucji, więc ich sekty też są zinfiltrowane, albo w ogóle powstały z odpowiedniej inspiracji.

   • Juzek

    Niestety tej zarazy (globalne zł) nie wypleni żaden kataklizm no chyba żeby ziemia miała się rozpaść na miliony kawałków razem z tym ludzkim robactwem.

 • Orka

  Ja tylko spisałam napisy z filmu , bo uważałam , że i nas to dotyczy. Podziękowania należą się temu kto przetłumaczył ten film i trzeba przyznać , że zrobił to bardzo dobrze i warto by było to rozpowszechnić a także dzięki „waryjatowi” który podał tutaj link.
  Przepraszam , że nie napisałam tego od razu , ale tak mi się spieszyło , żeby jak najprędzej wrzucić tu do dyskusji !

 • Orka

  http://www.rp.pl/artykul/757729,1060787.html
  dotyczy zdjęcia Tuska i Putina po katastrofie (?)smoleńskiej(?)

  • Uzi

   Moim zdaniem to kolejna pierdoła, która ma przykryć w tym przypadku odkrycia dr.Cieszewskiego.
   Znowu będą ogłupiałe do reszty lemingi w lemingradzie pasjonować się jakimś głupim zdjęciem. Brak mi słów. Potem być może okaże się, że zdjęcie sfałszowane i tak w kółko.
   Lądował, podchodził 4 razy, potem pijani piloci, potem trotyl, potem pancerna brzoza, teraz jakieś zdjęcie. Masakra
   Jak na razie NIKT nie obalił NAUKOWYCH prac dr. Cieszewskiego i moim zdaniem NIKT tego nie dokona.
   W mediach pojawiły się wczoraj idiotyczne artykuły, „czy drzewo było i gdzie było to nie jest już istotne bo czas zakończyć obłęd smoleński”.
   Zaiste w Polsce panuje istny obłęd medialny i większości tych dziennikarzyn będzie się z pewnością smażyć w ogniu piekielnym na wieki. Oni jeszcze sobie z tego nie zdają sprawy i sądzę że wielu z nich do końca życia tego nie odkryje.

   • Uzi

    Ciekaw jestem ilu śledczych i dziennikarzy jest tak dociekliwych i na tyle odważnych żeby śledzić losy poszczególnych osób z delegacji od czasu opuszczenia domu do czasu planowego „odlotu”. Przy zaawansowanym monitoringu w Wwie nie jest dużym problemem przeprowadzić takie skrupulatne śledztwa. Niektóre kamery jak wiemy przestały działać, ale chyba niemożliwe żeby w tym samym momencie wysiadły wszystkie, również te (podpowiem) z pewnych znanych obiektów, które mogą obejmować teren w zainteresowaniu śledczych. Poza tym istnieją pewne zdjęcia i filmy, które jak udowodnił m.in. dr.Cieszewski można po prostu kupić. Na co nie wpadł nikt ze śledczych. W normalnej rzeczywistości wszyscy wylecieliby na zbity p…k.
    Poza tym prześledziłbym również potencjalne miejsca w których mógł wylądować samolot z delegacją (jeśli w ogóle odleciał).

    • Uzi

     Dodam jeszcze, że nos mnie swędzi i w tym przypadku i nie ufam żadnym komisjom sejmowym, gdyż one zupełnie pomijają bardzo ważne kwestie dotyczące wyjaśnienia zajść 10 kwietnia. Proszę zwrócić uwagę, że trop prowadzący do „inscenizacji” jest jak na razie oficjalnie zupełnie pomijany niezależnie od „grupy ekspertów”. Wprawdzie dr. Cieszewski został zaproszony, ale przecież Jego wystąpienie jak na razie w ogóle dobitnie nie zaprzecza teorii „dwóch wybuchów”, a nawet ktoś może uznać za dodatkowe potwierdzenie.
     Niezależnie śledztwa przewijają się wyłącznie na blogach i wśród dociekliwych niezależnych naukowców.
     Biorę pod uwagę możliwość,hmmmm uważam ją za najbardziej prawdopodobną na tę chwilę, po analizie dostępnych informacji, że samolot podszedł do lądowania a następnie został zmuszony do odlotu w jakieś inne miejsce i tam dokończono dzieła.
     Natomiast pod Smoleńskiem dokonano „inscenizacji”

    • Uzi

     Dodam na koniec, że celnie zostało wyłapane w artykule na tym blogu pominięcie „piany” czy jakiejś substancji. Również zwróciłem na to uwagę i od razu zacząłem łapać kolejne podejrzenia.
     Moim zdaniem Cieszewskiego zaprosili, gdyż chcą mieć tego typu osoby pod kontrolą. Poczekamy, zobaczymy. Jak na razie komisja sejmowa robi więcej szkody niż pożytku. Po prostu ukierunkowali „odgórnie” tor śledztwa na wcześniej strategicznie zadane kierunki.
     Na miejscu Kaczyńskiego zwolniłbym pewnego pana który jest jego cieniem. Pewności nie ma, ale coś śmierdzi nie pierwszy raz

    • buc

     Do Uzi-Facet jeszcze się nie zmęczyłeś?buhaha!

    • experto

     „samolot podszedł do lądowania a następnie został zmuszony do odlotu w jakieś inne miejsce i tam dokończono dzieła.”

     To jest wątpliwe, czy w ogóle opuścił granice Polski, a jak nawet, to czy ktoś jeszcze był na pokładzie – moze jakieś niedobitki, którym wmówiono, ze reszta poleci innym.

     Cwaniaczki najpierw dziennikarzy wsadzili w jeden i wysłali, zeby po pierwsze nie było swiadków, a potem byli wdzięczni, ze ich nie wykończyli i wiernie służylui na 2 łapkach, co tłumaczy twoje wątpliwości, ze „Na co nie wpadł nikt ze śledczych. W normalnej rzeczywistości wszyscy wylecieliby na zbity p…k.”

 • Uzi

  To akurat prawda. Przy dzisiejszym dostępie do niezależnych informacji idiotą jest ten kto się szczepi.
  Chciałbym zwrócić jednak uwagę na inny aspekt tej sprawy, który mnie bardzo niepokoi, a mianowicie coraz częstsze pojawianie się przeciwników szczepień w głównych mediach. Dziwi mnie to, że kiedyś przeciwnicy szczepień mieli całkowity szlaban na media, a od jakiegoś czasu coraz częściej są zapraszani i pozwala im się w miarę swobodnie wypowiadać.
  Nie uwierzę przykładowo TVN w szczytne intencje.
  Zaczyna się to robić jakieś z lekka podejrzane.
  Mam pewne domysły. Będę obserwował rozwój wypadków.

  • Uzi

   Wyjaśnię o co mi chodzi.
   Biorę również pod uwagę taką możliwość, że będą chcieli pozbyć się „rebeliantów” i niektórych „problematycznych społeczeństw” poprzez rozsianie jakiegoś specyficznego wirusa.
   Kto się wtedy zaszczepi? = Wszystkie potulne owieczki = takich potrzebują.
   Kto się nie zaszczepi? = Rebelianci = takich chcą się pozbyć
   Wiadomo, że badania nad szczepionkami trwają już kilkaset lat. Przez ten czas z pewnością ludzie zaangażowani w NWO mogli wyprodukować specyficzne mikroorganizmy, które można zniszczyć wyłącznie poprzez antidotum podawane w szczepionce.
   Trzeba być czujnym. Ja mam zazwyczaj dobrą intuicję i przyznam, że nos mnie zaczyna swędzieć gdy widzę coraz częstsze wypowiedzi antyszczepionkowe w TVN.
   Nie wierzę po prostu w ich szczytne intencje. Coś zaczyna tutaj nie grać w tej całej histerii antyszczepionkowej.
   Coś zaczyna być kombinowane.

  • Uzi

   Mam taką uwagę do moderatora, aby wskazał link do regulaminu tego bloga, albo wyjaśnił dlaczego niektóre wypowiedzi lądują w moderacji. Nikomu przecież nie ubliżam. Sądziłem, że to forum służy do niecenzurowanej wymiany informacji. Tymczasem okazuje się, że moje wypowiedzi są zamieszczane wybiórczo.
   Najlepiej proszę od razu napisać o czym mam pisać i w jaki sposób.
   „Czekam na wytyczne”

   • Uzi

    Przecież tym sposobem blog który uchodzi za niezależny stawia się na pozycji „ścierwomediów” z którymi chce walczyć.
    Proszę więc o konkretne informacje co jest powodem tego, że niektóre teksty się nie ukazują.
    Na innych podobnych blogach, które lansują się jako „przeciwne nomenklaturze” nigdy nikt nie usuwał moich wpisów.
    Zawsze były usuwane na onecie, wp, interii, aż do całkowitego zbanowania.

    • Uzi

     Napisałem swoje zdanie, że histeria antyszczepionkowa może być kreowana celowo przez twórców NWO.
     Biorę taką możliwość pod uwagę. Tak samo jak biorę pod uwagę inne.
     Czy to źle, że o tym napisałem?
     Co jest w tej informacji takiego strasznego, że musiała być natychmiast usunięta?

    • Uzi

     Normalna niecenzurowana dyskusja polega na tym, że każdy kto chce powinien wyrazić swoje zdanie na podjęty temat. Jeśli taka wersja planów NWO jest nieprawdopodobna, wtedy proszę o informacje. Chętnie przeanalizuję wszystkie wypowiedzi, dzięki którym będę mógł ją odrzucić. Jak na razie nie pojawiła się ŻADNA osoba na wielu blogach, która napisałaby konkretne argumenty obalające taką odnogę strategicznego wdrażania NWO

    • laura

     Twoja wiedza Biblijna jest imponujaca, niemniej jednak mam wrazenie, ze opierajac sie na Niej probujesz znie hecic do jakiegokolwiek dzialania, gdyz wszystko zostalo przepowiedziane, wiec nic Nam nie pzostaje, jak tylko wierzyc i czekac na cud. Nie jestem wielkim specjalista, lecz intuicyjnie potrafie wyczuc nieszczere dzialania i tutaj mam jakies przeczucie.

    • experto

     Słuszne uwagi – popadasz sam w (pseudo-)apokaliptykę, przed która przestzregałeś, ze to wynik mind-kontrolu albo elektronic-stalkingu.

    • ORzesz

     Ja też biorę pod uwagę fakt że Jezus został posłany właściwie tylko do Żydów a mimo to przez Niego w Boga wierzę.
     Chyba liczba przypadków autyzmu, która wzrosła z kilku na ileś tam tysięcy do jednego na kilkadziesiąt osób, mówi sama za siebie?!. Osobiście nigdy w życiu nie chorowałem tak ciężko na grypę jak po zaszczepieniu się nią!. Doznawałem tez wstrząsów po szczepionkach (min. po „Delbecie”). Po czynach, mój drogi, po czynach poznawajmy. Nie widzę sprzeczności z informacjami blogerów i specjalistów ze swoimi osobistymi doświadczeniami!.

    • experto

     „Ja też biorę pod uwagę fakt że Jezus został posłany właściwie tylko do Żydów”

     Zalezy od interpretacji czy jak to rozumieć – w pewnym sensie jest to racja, jako ze sam Chrystus mówi, ze przyszedł zgromadzić i odzyskać owce, które poginęły z domu Izraela. Sam Izrael został wybrany jako ten akurat naród, z którego miał się narodzić Syn Bozy, którego z kolei miał zanieść swiatu. W tym sensie Jezus był posłany do izraela, ale właśnie „nie tylko”. Izrael zasadniczo to posłanie i zadanie odrzucił, poza tzw. „resztą” czyli Apostołami i tymi, którzy uwierzyli, no bo nie da się ukryć, że pierwsi chrześcijanie byli żydami.

     Ale już św. Paweł zrozumiał, ze został posłany do pogan jak inni apostołowie i oni sami się „odjudaizowali” poprzez własciwe ustawienie relacji Łaski, która nas zbawia i Prawa, które pokazało się niezdolne do tego i wymagało ŁĄski, by zostało wypełnione.