Spotkanie na szczycie bardzo starych dusz: Katarzyna Jędrzejczyk i Stanisław Gołąbek.

Zorganizowałem spotkanie gdyż po sprawdzeniu ich wahadełkiem otrzymałem niesamowite rezultaty!
Oboje mają po ok 50,000 wcieleń, z czego większość w 6 innych wszechświatach. W naszym Wszechświecie mają po ok 10,000 wcieleń – aury w kolorze ultrafioletowym, tzw. „białym”.
No i niesamowita biowitalność – 40,000 bovisów w stanie „spoczynkowym”. Podczas zabiegu Katarzyna osiągnęła ponad 100,000 bovisów, a Stanisław „podpompował” się do 720,000.
Tak pokazywało moje wahadełko, Stanisław i Katarzyna potwierdzili.
Ciekawa jest idea Katarzyny jak zmienić świat. Skończmy z walką i nienawiścią. Są inne metody, ale o tym kolejnym razem. Jeśli tym młodym duszom co się dorwały do władzy wydaje się, że będą mogły dopasować świat do swoich dziecinnych celów, to się grubo mylą. Stare dusze wchodzą do akcji.

Spotkanie na szczycie bardzo starych dusz:
Katarzyna Jędrzejczyk i Stanisław Gołąbek.

Bezpośredni link: https://www.youtube.com/watch?v=l3N5W2ew1zk

P.S. Badania wahadełkiem dały bardzo ciekawe rezultaty. Np. wyszło, że Lech Kaczyński żyje i ma się całkiem dobrze! Ma 6500 bovisów. Nieżywi ludzie mają 0. Jego aura jest czerwona, miał ok. 1000 wcieleń na Ziemi, a ogólnie 2500, bo był jeszcze w jednym wszechświecie. Nie pożyje jednak długo, góra 4 lata… Sprawdźcie sami wahadełkiem. Mieszka w Polsce, w Warszawie!
Wychodzi mi, że mieszka na ul. Spółdzielczej w Warszawie. To niedaleko Sulejówka.

108 komentarzy Spotkanie na szczycie bardzo starych dusz: Katarzyna Jędrzejczyk i Stanisław Gołąbek.

 • Sara

  Panie Marku, szeroko idziesz, coraz szerzej i tak trzymac.
  Poziom swiadomosci u ludzi wzrasta z predkoscia coraz wieksza i kurtyny opadaja ukazujac prawde.
  Sily zla przegraly i nie ma juz odwrotu, bedzie jasniej i jasniej, swiatlo (milosc) przenika i pokonalo juz ciemnosc. Nareszcie!! Alleluja!!!

  Ps. Ile wcielen juz mialam? Aura moja w jakim jest kolorze?

 • łajza

  Hej – dzieciaczki z piaskownicy – sądząc po niektórych komentarzach, moglibyście (przynajmniej niektórzy) „wskoczyć na wyższy poziom”, wystarczy pomyśleć.

  Zastanówcie się, co bystrzejsi z łatwością zauważają, że wszystko w tym świecie jest odwrócone „do góry nogami”, zwłaszcza znaczenie większości pojęć (słów, wyrazów). Dokładnie tak samo ma się sprawa z pojęciem DUSZA.

  Rzymski bóg Vaticanus starannie ukrył jej DUSZY prawdziwą wielkość i znaczenie, pozostawiając niejasne, mgliste przeświadczenie, że człowiek to nie samo mięso/zwierze.

  Dzięki temu sprytnemu zabiegowi ludzie w zetknięciu z tzw.wschodnią wiedzą o metempsychozie łatwo i szybko przyjęli, że ta enigmatyczna DUSZA, którą rzekomo są, wciela się w kolejne ciała.
  a
  Jest akurat dokładnie odwrotnie, to ogromna DUSZA będąca mikrokosmosem, przyjmuje w siebie ciała ludzkie wraz z kształtującą się w nich osobowością.

  To właśnie mikrokosmosy stworzone na kształt i podobieństwo makrokosmosu są przedwieczne (przed czasem)…. przyjmują w siebie kolejne osobowości aby odbudować utracony, jeden z trzech podstawowych elementów….

  Nie można więc mówić o „wieku duszy”, ponieważ powstała ona zanim powstał CZAS.

  Poniżej wklejam najlepsze (z dostępnych) omówienie tematu kolorów i czakr:

  7 CZAKR, ICH PROMIENIE I BLOKADY
  I. CZAKRA KORZENIA: CZERWONY PROMIEŃ, PROMIEŃ PODSTAWY
  RA: Energia podstawowa czerwonego promienia – ten promień jest podstawowym promieniem wzmacniającym dla każdej gęstości. (K2, 77)
  RA: Biegun południowy (czakra korzenia) jest tym, który ciągnie. On ciągnie do siebie te rzeczy, które są z nim powiązane. Ten czerwony promień będący najniższym centrum fizycznego pojazdu (nosiciela), będzie miał jako pierwszy okazję zareagować na jakiekolwiek doświadczenie. On ma okazję zadziałać najpierw i dlatego łączy się z przeżyciem. Gdy jest zrównoważony i odblokowany, wiele otwiera się przed poszukującym. (K2, 128)
  RA: Pierwszym równoważeniem jest Malkuth czyli Ziemia, kompleks wibrującej energii nazywany kompleksem czerwonego promienia. Zrozumienie i zaakceptowanie tej energii jest podstawowe. (K1, 144)
  II. CENTRUM EMOCJONALNE CZY OSOBISTE: PROMIEŃ POMARAŃCZOWY, PROMIEŃ PRZEMIESZCZANIA SIĘ W STRONĘ ŻÓŁTEGO PROMIENIA
  RA: Następny kompleks energii, który może być zablokowany, jest kompleksem emocjonalnym lub osobistym, znanym także jako kompleks pomarańczowego promienia. Jego blokada będzie się często przejawiać jako dziwactwa lub zniekształcenia związane z rozumieniem siebie samego czy akceptacją siebie. (K1, 145)
  RA: Pomarańczowy promień jest tym, który oddziałuje lub jest wzorcem wibracyjnym, w którym kompleks umysł/ciało/duch wyraża swą moc na indywidualnym podłożu. Władza nad jednostkami może być postrzegana jako promień pomarańczowy. Ten promień był dosyć mocny wśród waszego ludu na indywidualnym podłożu. Możecie ujrzeć w tym promieniu traktowanie innych jaźni jako nie-istot, niewolników czy własności (rzeczy), w ten sposób odbierając innym jaźniom jakikolwiek status. (K2, 38)
  III. 3 CZAKRA ŻÓŁTEGO PROMIENIA: PROMIEŃ SAMOŚWIADOMOŚCI I INTERAKCJI Z INNYMI (K2, 92)
  A. POWIĄZANIA Z GRUPAMI
  RA: Żółty promień dotyczy istoty w relacjach z grupami i społeczeństwami. Jest on w centrum wrogich działań, w których jedna grupa istot czuje konieczność i słuszność zdominowania innych grup istot, aż nie nagną ich woli do woli mistrzów. (B2, 38)
  RA: Zwykłą naturą interakcji seksualnych, jeśli ktoś jest żółty lub pomarańczowy w podstawowych (głównych) wzorach wibracyjnych, to jest zablokowany i wtedy (towarzyszy mu) nienasycony głód z powodu tej blokady. Kiedy oboje są w tym wzorcu, jedna istota doświadcza przyjemności z upokarzania się i poddaństwa oraz niewolnictwa, druga doświadcza przyjemności panowania i kontroli nad inną istotą. W ten sposób jest doświadczany transfer seksualnej energii o negatywnej polaryzacji. (K2, 39)
  B. BLOKADY ZWIĄZANE Z EGO
  Trzecia blokada najdokładniej przypomina to, co nazwaliście ego. Jest to żółty promień lub centrum splotu słonecznego. Blokady w tym centrum będą się często manifestować jako zniekształcenia w kierunku manipulacji władzą i innych zachowań społecznych, odnoszących się do tych bezpośrednio związanych z kompleksem umysł/ciało/duch. Ci, którzy mają blokady tych trzech pierwszych centrów energii, czyli splotów (tj. czerwonego, pomarańczowego, żółtego), będą mieli ciągłe trudności związane ze zdolnością dalszego poszukiwania przez nich Prawa Jedynego. (K1, 145)
  C. PO RAZ PIERWSZY WYSTĘPUJE W NIEKTÓRYCH ROŚLINACH I ZWIERZĘTACH
  PYTANIE: Co jest najprostszym bytem, który ma zarówno pomarańczowy, jak i żółty promień centrów energii?
  RA: Te mające natury zwierzęce i roślinne, które stwierdzają konieczność reprodukcji przez techniki biseksualne, czy które uważają za konieczne zależeć w jakiś sposób od innych, by przeżyć i wzrastać. (K2, 89)
  IV. CZAKRA SERCA: PROMIEŃ ZIELONY, PROMIEŃ WSPÓŁCZUCIA i WSZECH-WYBACZAJĄCEJ MIŁOŚCI (K2,92)
  A. PUNKT ZWROTNY
  RA: Z transferem energii zielonego promienia dochodzisz do punktu zwrotnego w seksualności, jak i w innych rodzajach doświadczenia. Zielony promień może być zwrócony na zewnątrz, wtedy istota chętniej daje niż bierze. (K2, 39)
  DZIAŁALNOŚĆ ZIELONEGO PROMIENIA POLEGA NA WSZECH-WSPÓŁCZUJĄCEJ MIŁOŚCI, KTÓRA NIE WYMAGA ODWZAJEMNIENIA. (K4, 77)
  B. TRAMPOLINA DO NIESKOŃCZONEJ INTELIGENCJI
  RA: Centrum serca czy zielony promień jest ośrodkiem, z którego istoty trzeciej gęstości mogą – powiedzmy – odbić się (wyekspediować) do nieskończonej inteligencji. Blokady w tej sferze mogą manifestować się jako trudności w wyrażaniu tego, co możecie nazwać uniwersalną miłością lub współczuciem. (K1, 145)
  C. MOŻLIWE ZWROTY
  RA: Aktywacja zielonego promienia jest zawsze narażona na (oddziaływanie) żółtego lub pomarańczowego promienia posiadania. Strach (wypływający) z posiadania, pragnienie posiadania, strach przed byciem własnością, pragnienie, by być własnością: są one zniekształceniami, które będą powodować dezaktywację przekazywania energii zielonego promienia. (K2, 43)
  RA: Wpływy prawdziwego koloru zieleni, działające na istoty żółtego promienia, skłoniły wiele istot do zwrócenia się bardziej w stronę rozważania (zabezpieczenia) siebie, niż do postępowania naprzód w stronę szanowania innych istot lub zielonego promienia. To może nie być postrzegane jako mające naturę negatywnej polaryzacji, jako że istota o negatywnej polaryzacji pracuje bardzo intensywnie z najgłębszą manifestacją energii grupy żółtego promienia, szczególnie nad manipulacjami innymi jaźniami dla służby sobie. Ci zwracają się do pomarańczowego promienia, a my musimy dodać, że jest wielu w tym czasie na waszym poziomie, którzy odczuwają wibracje prawdziwego koloru zieleni i dlatego odpowiadają przez odrzucanie działań związanych z rządem i stowarzyszeniami jako takimi i ponownie poszukują siebie. (K2, 88)
  V. CZAKRA GARDŁA: NIEBIESKI PROMIEŃ, KOMUNIKOWANIE SIĘ, PIERWSZY PROMIEŃ PROMIENIOWANIA (WYRAŻANIA) SIEBIE BEZ WZGLĘDU NA JAKIEKOLWIEK DZIAŁANIA INNYCH
  RA: Kiedy zielony promień został osiągnięty, zdolność przejścia do niebieskiego promienia jest natychmiastowa i wymaga tylko wysiłków jednostki. (K2, 43)
  RA: Pierwszym dawaniem poza zielonym promieniem jest dawanie akceptacji (uznania) lub wolności, w ten sposób pozwalanie na (zaistnienie) sposobności odczucia akceptacji u odbiorcy przekazu energii niebieskiego promienia, a więc pozwalanie, aby inna jaźń wyrażała samą siebie dawcy promienia. (K2, 39)
  RA: Centrum niebieskiego promienia przepływu energii jest tym centrum, które po raz pierwszy jest odprowadzającym, jak również wprowadzającym. Ci, którzy są zablokowani w tym obszarze, mogą mieć trudności w uchwyceniu kompleksów duch/umysł ich własnej istoty i dalszą trudność w takim wyrażeniu zrozumienia siebie.
  Istoty zablokowane w tym obszarze mogą mieć trudności w zaakceptowaniu przekazów od innych kompleksów umysł/ciało/duch. (K1, 145)
  RA: Istota niebieskiego promienia jest współ-Twórcą. (K2, 92)
  VI. WEWNĘTRZNE OKO LUB CZAKRA SZYSZYNKI – PROMIEŃ INDYGO
  RA: PROMIEŃ INDYGO MOŻNA OTWORZYĆ TYLKO PRZEZ POWAŻNĄ DYSCYPLINĘ I TRENING W DUŻEJ MIERZE ZWIĄZANY Z AKCEPTACJĄ SIEBIE NIE TYLKO JAKO SPOLARYZOWANEJ I ZRÓWNOWAŻONEJ JAŹNI, ALE JAKO PRAWDZIWEGO TWÓRCY, JAKO ISTOTY O NIEOGRANICZONEJ WARTOŚCI, TO OBUDZI FUNKCJONOWANIE PROMIENIA INDYGO. (K2, 43)
  RA: Centrum energii promienia indygo jest karmione, jak wszystkie centra energii, przez doświadczenie – ale zdecydowanie więcej, niż inne, jest karmione przez to, co nazwaliśmy zdyscyplinowaniem osobowości. (K3, 160)
  RA: PROMIEŃ INDYGO JEST PROMIENIEM ŚWIADOMOŚCI STWÓRCY JAKO SIEBIE.
  W ten sposób ten, którego wibracje promienia indygo zostały aktywowane, może ofiarować przekaz energii Stwórcy do Stwórcy. (K2, 40)
  RA: Promień indygo, pomimo cenności, jest tym promieniem, nad którym pracuje tylko adept (biegły), jak byście to określili. Jest on bramą do inteligentnej nieskończoności przeprowadzającą inteligentną energię. Jest to tym centrum energii, które jest rozważane przez tajemne nauki i okultyzm, ponieważ jest to ten promień, który ma nieograniczone możliwości. Ci, którzy uzdrawiają, nauczają i pracują dla Stwórcy w każdy sposób, który może być postrzegany jako zrównoważony, są tymi od promienia indygo. (K2, 77)
  RA: Ci, którzy są zablokowani na tym (promienia indygo) centrum mogą doświadczać zmniejszenia się dopływu inteligentnej energii z powodu manifestacji, które ukazują się jako niegodziwość… Zrównoważenie promienia indygo jest całkowicie centralne dla rodzaju pracy zwracającej się w stronę kompleksu duchowego, który wtedy wpływa na transformacje lub transmutacje trzeciej gęstości w czwartą gęstość,
  to jest centrum energii przyjmujące najmniej zniekształcone wypływy miłości/światła z inteligentnej energii, jak również potencjał dla klucza do bramy inteligentnej nieskończoności. (K1, 145)
  VII. CZAKRA KORONY: KOLOR = FIOLET
  PYTANIE: Kiedy jest odczucie w czakrze korony podczas medytacji, co się dzieje?
  RA: Istota doświadcza wpływów w tym centrum energii, by je użyć w któryś z wymienionych sposobów:
  (1) do odblokowania tego centrum
  (2) do jego dostrojenia, by dopasować jego harmonię do innych centrów energii
  (3) lub do aktywowania bramy do inteligentnej nieskończoności. (K3, 32)
  RA: (Centrum fioletowego promienia) jest po prostu całkowitą ekspresją wibracyjnego kompleksu umysłu ciała i ducha istoty. Jest, jakim będzie, „zrównoważone” czy „niezrównoważone” nie ma znaczenia na tym poziomie energii, gdyż ono przekazuje i odbiera w swej własnej równowadze. Jakimkolwiek zniekształcenie może być, nie może być manipulowane, jak to może być z innymi centrami i dlatego nie posiada szczególnej wagi dla oglądu równowagi istoty. (K3, 31) Wstępowanie energii kończy się na indygo (czakrze wewnętrznego oka). Fioletowy promień jest termometrem lub wskaźnikiem całości. (K3, 31)

  • łajza

   RÓŻNORODNE CIAŁA ENERGETYCZNE
   PYTANIE: W naszej literaturze ezoterycznej są wymieniane liczne ciała, tj. fizyczne, eteryczne, emocjonalne i astralne. Czy ta liczba jest właściwa?
   RA: By w pełni odpowiedzieć na twoje pytanie, należałoby pracować przez wiele sesji takich, jak ta, gdyż wzajemne powiązania różnorodnych ciał i to, jak każde ciało działa w różnych sytuacjach, jest olbrzymim tematem do studiowania. Jednakże, rozpoczniemy od nakierowania waszych umysłów z powrotem na spektrum prawdziwych kolorów i na użycie tego rozumienia w pojmowaniu różnych gęstości waszej oktawy.
   Odtworzyliśmy liczbę siedem z makrokosmosu dla mikrokosmosu, w strukturze i doświadczeniu. Dlatego można się spodziewać, że będzie siedem ciał podstawowych, które może będą bardziej zrozumiałe, gdy określimy je jako: ciało czerwonego promienia, itd.
   Jednakże… będzie to mylące, gdyż pewni nauczyciele (mogli) nazwać ciało subtelne w jeden sposób, a inni mogli wynaleźć odmienną nazwę. (K2, 114)
   [Nota: Innymi słowy, może nastąpić pomieszanie, spowodowane wierzeniami duchowymi, takimi jak: hinduizm i buddyzm, w których mogą występować różne nazwy takich samych ciał energetycznych.]
   I. CIAŁO CZERWONEGO PROMIENIA
   RA: Czerwony Promień to wasze ciało fizyczne. Jednakże, nie jest to ciało, które macie jako ubranie w fizyczności. Jest to nie mające formy tworzywo ciała, ciało elementarne nie mające formy. To podstawowe nie uformowane materialne ciało jest ważne dla zrozumienia, gdyż jest w nim uzdrowienie, które może być uzewnętrznione poprzez proste zrozumienie elementów obecnych w pojeździe (nośniku) fizycznym. (K2,114)
   [Nota: Dwoma takimi przykładami byłyby: uzupełnianie minerałów i używanie magnetyzmu do uzdrawiania. Może także odnosić się do trudno uchwytnych badań nad tym, w jaki sposób wibracje wpływają na różne elementy (pierwiastki).]
   II. CIAŁO POMARAŃCZOWEGO PROMIENIA
   RA: Jest to kompleks ciała fizycznego. Nadal nie jest to ciało które zamieszkujecie, ale raczej ciało uformowane bez samoświadomości, ciało w łonie przed wejściem kompleksu umysł/duch. To ciało może żyć niezamieszkane przez umysł i ducha, ale dzieje się tak rzadko. (K2, 114)
   III. CIAŁO ŻÓŁTEGO PROMIENIA
   RA: (To) jest wasz fizyczny wehikuł (nośnik), który w tym czasie znacie i w którym doświadczacie katalizatora.
   IV. CIAŁO ZIELONEGO PROMIENIA
   RA: Jest to lżejsze ciało, gęściej napakowane życiem. Jest to ciało postrzegane w seansie (spirytystycznym), wtedy gdy jest tworzone to, co nazywacie ektoplazmą. Niektórzy nazywają je ciałem astralnym. Inni nazwali je ciałem eterycznym, ale nie jest to poprawne w tym znaczeniu, że ciało eteryczne jest ciałem będącym bramą, w której inteligentna energia jest zdolna do kształtowania kompleksu umysł/ciało/duch. (K2, 115)
   V. CIAŁO NIEBIESKIEGO PROMIENIA LUB CIAŁO ŚWIETLNE
   RA: Ciało świetlne lub ciało niebieskiego promienia może być nazywane ciałem dewicznym (devachanic). Jest wiele innych nazw tego ciała, szczególnie w waszych tzw. Sutrach Indyjskich lub pismach, gdyż są tam tacy pośród ludzi, którzy zbadali te rejony i rozumieją różne typy ciał dewicznych. Istnieje wiele typów ciał w każdej gęstości, podobnych do waszych. (K2, 115)
   RA: Zawsze istnieje pewna trudność w penetrowaniu pierwotnej, niebieskiej energii, gdyż wymaga to tego, co wasi ludzie mają w wielkim niedostatku (tj. w niedoborze), czyli szczerości. Niebieski promień jest promieniem wolnej (swobodnej) komunikacji z jaźnią i z innymi jaźniami. (K2, 121)
   VI. CIAŁO PROMIENIA INDYGO
   RA: To jest to, co my zdecydowaliśmy nazwać ciałem eterycznym. Jest to ciało-brama. Możecie to ciało postrzegać jedynie jako zbudowane z światła, ponieważ może ono formować siebie tak, jak tego pragnie. (K2,116)
   RA: Jest to pierwsze ciało, które się aktywuje po śmierci. Jest to „twórca formy” (lub to do czego Egipcjanie odnosili się jako do „Ka.”) To ciało trwa, dopóki kompleks umysł/ciało/duch nie osiągnie rozumienia. Wtedy jest aktywowane ciało innego promienia (np. zielonego). (K2, 116)
   RA: To ciało indygo, będące inteligentną energią, jest w stanie ofiarować niedawno zmarłemu, jakbyście to określili, perspektywę duszy i miejsce, z którego może przeglądać doświadczenie, które się ostatnio zamanifestowało. (K2, 117)
   VII. CIAŁO FIOLETOWEGO PROMIENIA
   RA: Możecie je nazwać ciałem Buddy lub ciałem, które jest doskonałe (kompletne). W jego wnętrzu znajduje się poczucie całości, które jest niezwykle bliskie jedności ze wszystkim, co tam jest. (K2, 115)
   RA: To może być postrzegane jako przejawiające się przez zrozumienie konsekrowanej i świętej natury codziennej pracy i działalności. (K2, 121)

  • łajza

   łajza
   Twój komentarz czeka na moderację
   25 października 2017 at 06:50 · Odpowiedz
   RÓŻNORODNE CIAŁA ENERGETYCZNE – w moderacji!

 • gsdgsd

  Mylicie związek wieku duszy z mądrością.

 • StarLord

  Czy ja rownież mógłbym prosić o sprawdzenie aury panie Marku ?

 • kris

  Witam,
  Podobały mi się sesje magicznej kuleczki. Jeżeli te „spotkania na szczycie” doszły by do skutku to mnie by interesowały wymian poglądów na temat czakr.

  Był na porozmawiajmy wywiad z Beata. Usuniety.
  Ona twierdzi że jesteśmy uwięzieni kosmicznym matrixie. Wychodząc z ciała cały czas jesteśmy w tym matrixie. Wyjść poza matrix jest ekstremalnie trudne bo mamy przypisanego strażnika tzw anioła stróża.
  Beacie kilka razy udało się wyjść poza matrix. W stanie takiego połączenia nie było żadnych czakr Było tylko jej centrum (nie mylić z czakrą serca) połączone ze źródłem.
  W tej chwili bardziej jestem skłonny do tezy że czakry są tworem sztucznym nałożonym ludziom po to żeby łatwiej na nich zerować i kontrolować.
  Ciekawie ten temat rozwinął szman
  ”kraniki” – 28.10.2016
  https://www.youtube.com/watch?v=h_UbfcB_if0

  • Ciekawyyy

   Gdyby czakry były jak to nazwałeś ,,sztucznym tworem”
   to od dziesiątek tysięcy lat chyba jedynie totalni oszuści nauczali by ludzkość o ich funkcjonowaniu i możliwościach wykorzystania w praktykach duchowych i nie twierdzili by iż są integralną niezbędną ba.. można by rzec że nadrzędną częścią dla funkcjonowania całości istoty ludzkiej.

   Nawet Beata fruwając nawet po za Matrixem pozostawia jednak czakry w łóżeczku wraz z ciałkiem fizycznym a w chwilach po ostatnim wydechu życia te czakry jedna po drugiej od dołu poczynając rozpuszczają się ponieważ istotę ich istnienia opuszcza świadomość a po połączeniu w czakrze serca dwóch esencji spływających z góry oraz z dołu, proces wydaje się być nieodwracalny zrywa się również jak nazywają ,,złoty sznurek/ pępowina” i to jest nieodwracalny koniec istnienia danej świadomości w ciele jak i jego czakr.

   Może Szaman miał coś innego na myśli w kontekście jego szkoły czy sposobu przekazu jak nieistnienie czakr?

   • kris

    Temat nie jest prosty i nie nowy. Szamanowi chodzi o stopniowy proces zaniku czakr. Wg Szamana nie można ot tak ściągnąć sobie czakr. To jest proces. Z tego, co pamiętam to Beata mówiła, że nie odczuwała czakr w ciele, (czyli była świadoma swojego ciała) tylko coś jakby to obrazowo przedstawić kulę światła w centrum klatki piersiowej. I zaznaczała, że to nie czakra serca.

    • Ciekawyyy

     Oczywiście że nie można ot tak sobie ściągnąć czakr a czy akurat czakry zanikają to już pewnie sam Szaman wie najlepiej
     być może miał na myśli otwieranie lub tez rozpuszczanie czakr czyli zanikanie.
     Jak by nie było to moim skromnym zdaniem twierdzenie iż system czakry/nadi nie istnieje jest bynajmniej głupie.

    • kk7qq

     Ciekawyy@ Czy ,zakladajac ze zyje w nieswiadomosci i zaprzeczam o istnieniu czakr stwia mnie na przegranej pozycji ? cos mi ubedzie ? cos strace? cos nieuchwytnego co mnie ominie i przez to bedzie jakis brak i niedostatek ,niedosyt ?

     Otoz -NIE ! 🙂

     Nie mam czakr ,nie musze o nie dbac i ich porzadkowac ,czyscic ,odblokowywac .

     Nie mam programu ktory gdzies tam mnie blokuje .

     Nie mam „kraniku ” ktory ktos przykreci czy odkreci .

     Czuje sie kompletna i przeplyw energii jest jak nalezy 😉

    • Ciekawyyy

     Ludziom którzy na razie nie odczuwają potrzeby szukania ścieżek duchowych, wiedza ( jak dla nich o jakiś czakrach) nie jest do niczego potrzebna i nic im nie ubywa, lecz problemem jest że wielu współczesnych wieszczy duchowych pobekuje o rzekomym nieistnieniu czakr, ba… jeden z nich promuje system rzekomo je kasujący, pewnie sądzi iż czakry to jak jakieś woreczki żółciowe zęby czy inne tłuszczaki i można dokonać ich resekcji ,,chirurgią duchową” he he

  • Kasia

   Wielki ojciec kiedyś powiedział mi, czy nie lepiej byłoby gdyby energia płynęła wszędzie, a nie tylko przez czakry.I dał mi tym sporo do myślenia.

   • kk7qq

    kris@ i Kasia @ ma to sens .

    Zawsze uwieraly mnie wszelkie schematy /systemy odnoszace sie do suwerennosci czlowieka .

    Systemy czakr sa to systemy kolejnych oprogramowan a wiara w to podobnie dziala jak wiara w dana religie ,byc moze nawet gorzej i ktos potrafi z tego korzystac ,zerowac …

    Znajduje jednak wielu zwolennikow , system sie kreci a wiele osob poszukuje pomocy na przeroznych warsztatach ,sympozjach .Ludzie korzystaja z pomocy przeroznych „guru” ,szamanow ,duchowych uzdrowicieli ,cudotworcow ktorzy maja im te czakry pomoc odblokowac czy wyczyscic itp .

    Do wszytskich poszukujacych na sile zlotych srodkow film ktory polecam
    by moze przystopowac nieco ?

    — WIBRACJE, EMOCJE, 3 OKO, SZYSZYNKA, AUTYZM SZTUCZNE POŻYWIENIE—-

    https://www.youtube.com/watch?v=FYDYk1cZKWs&feature=youtu.be
    ——————-

    Poprzez narzucane programy probuje sie ubrac w schemat ,zatrzymac ,
    ludzie to zmienna energia , system czakr soi w miejscu a nic nie jest niezmienne.

    Nalezy zachowac prawde o sobie czyli byc soba , byc niezaleznym ,miec wolna wole ,
    skupiac sie by byc w porzadku wobec siebie i niekrzywdzic innych .

    Nie dac sie oprogramowac zadnymi sztucznymi tworami ,zadnymi wbitymi teoriami – byc zawsze soba by sie nie pogubic

    Nic na sile inaczej jest to sztuczne wytwarzanie czegos .

    Inaczej ktos jednym pstryknieciem bylby w stanie powylanczac wasze oprogramowania 🙂

    Powyzszy film wyjsni jak to dziala dokladniej

    • kk7qq

     Chetnie bym dopisala stwierdzenie – jestes tym w co wierzysz 😉

     i tak : wierzysz w demony – masz je , wierzysz w 4 metrowe byty – beda cie nieustannie dreczyly ,
     masz przytkane czakry -musisz sobie je ciagle czyscic :))) masz iles tam wcielen i jakas tam aure – powod do smutku lub ogromenj dumy i radosci 🙂 dowartosciowac sie lub zdolowac.

     Wbite programy i juz jestes ponownie – NIEWOLNIKIEM !

     a zabawa wahadelkiem rozsmiesza -wahadelko -WYROCZNIA :)))

    • Ciekawyyy

     ((( Poprzez narzucane programy probuje sie ubrac w schemat ,zatrzymac , ludzie to zmienna energia , system czakr soi w miejscu a nic nie jest niezmienne.)))

     To zupełnie podobnie jak powiedzieć że system krwionośny z jego sercem i żyłkami stoi w miejscu a przecież nic nie jest niezmienne.

     Po za czakrami istnieją nadi a ich ,,sercem” sa czakry, ciało nie może egzystować bez układu krwionośnego jak i bez systemu nadi i jego czakr.
     Problem w tym że układ krwionośny jest nam znany zbadany ponieważ jest widoczny fizyczny a system nadi i jego czakr takim nie jest dlatego też dochodzi do luźnych interpretacji
     (vide ezoteryka) jego funkcji oraz możliwości wykorzystania do pracy na ścieżce duchowej.
     Nauka jeszcze nie wypracowała/wytworzyła metod/przyrządów badających układ wchłaniania prany, podobnie jak jeszcze kilkadziesiąt lat temu nie istniało żadne urządzenie do badania aur dlatego też polemiki o czakrach będą się ciągły latami w bezsensownych sporach na pograniczu wiary i niewiary w czakry.

 • revol

  Adminie a możesz sprawdzić aurę dla dziewczyny z którą jestem? 🙂

 • revol

  Hubert Czerniak TV #11 – #Rewolucja nadciąga #Rezydenci #Protest #Eksperyment Milgrama #Epidemia!?
  https://www.youtube.com/watch?v=86G9jHoXJKE

 • Zielona wróżka

  Przepraszam,że ale zawsze zastanawia mnie przy badaniu ilości wcieleń, bo teoretycznie w niektórych przypadkach dusza wchodzi nawet już od razu w zapłodnioną komórkę jajową. (Choć moim zdaniem, nie musi to być standard,ale się zdarza). Jeśli embrion lub bardziej zaawansowana ciąża niestety umrze to czy to się liczy jako wcielenie wg.Pana metodologii? Bo dla samej duszy tak.
  Nie pytam ze złośliwości,bo bardzo Pana cenię i szanuję,ale tak,z ciekawości. Jeden znajomy o prośbę badania ilości wcieleń nie chciał tego badać właśnie z takich względów.

 • Paul

  Panie Marku proszę o aurę mojej duszy.

 • karton2012

  Panie Marku JA też chcę info o aurze
  wiem że mogę przebić Katarzynę Jędrzejczyk i Stanisława Gołąbeka

  • Admin

   Ilość wcieleń na Ziemi 6000, aura fioletowa. Ogólnie 13,500 wcieleń w 3 wszechświatach. Nie przebijasz ich, ale jesteś i tak starą duszą.

 • Teasa

  Ślicznie dziękuję, Panie Marku:)

 • Admin

  Oto co sprawdziłem, zróbcie to samo:
  Lech Kaczyński 6000 bovisów (grypka bierze?)
  Maria Kaczyńska 7000 bovisów
  Ryszard Kaczorowski 0
  Krzysztof Putra 0
  Jerzy Szmajdziński 6000 (grypa?)
  Janusz Kochanowski 0
  Janusz Kurtyka 0
  Maciej Płażyński 7500 (ten w dobrej formie)
  Aleksander Szczygło 6000 (grypa?)
  Andrzej Przewoźnik 0
  Zbigniew Wassermann 6500
  Stefan Melak 6500
  Czesław Cywiński, AK 0
  bp gen. Tadeusz Płoski 6500
  mjr chor Agnieszka Pogródka-Węcławek (ochroniarka w roli stewardessy) 0
  ppłk Jarosław Florczak 0
  kpt Dariusz Michałowski 0
  gen bryg Stanisław Nałęcz – Komornicki 0
  płk dr hab Wojciech Lubiński (lekarz Leszka) 6500
  ks Roman Indrzejczyk 8000

  Mam sprawdzić więcej?