Sprawa Mateusza Piskorskiego przypomina najgorszy okres żydo-ubecji

Nie wiem czy Mateusz Piskorski jest „ruskim szpiegiem” czy też nie. To nie jest istotne. Jednak to co z nim robi polski wymiar „sprawiedliwości” przypomina najgorsze czasy żydo-ubecji po II wojnie światowej. Prawdopodobne jest, że robią to potomkowie tych, którzy wymordowali ponad 200 tysięcy patriotów polskich (link).
Najgorsze jest to, że nie ma w Polsce żadnej organizacji społecznej, która by mogła powiedzieć „dość” tym stalinowskim praktykom. Ludzie, którzy mówią o Piskorskim są nękani i zastraszani. Nie mam wątpliwości, że Mateusz Piskorski jest papierkiem lakmusowym terroru policyjno – sądowego. Jeśli się uda z nim, to nie zdziwcie się jak zaczną znikać wasi sąsiedzi, znajomi, znajomi znajomych… To będzie wasza wina, bo nie robiliście NIC. Poniższy artykuł nie został opublikowany w żadnym z polskich mediów, także alternatywnych, z wyjątkiem kilku blogów.

Pomagasz Piskorskiemu? Oczekuj wizyty ABW

Mateusz Piskorski

Dr Mateusz Piskorski

Przeraża poziom stosowanej inwigilacji społeczeństwa przez tajne służby. Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko Piskorskiego, a chwilę po tym zjawią się u rozmówcy pracownicy ABW, to żyjemy już chyba w państwie policyjnym.

Za kilka dni kończy się okres, trwającego już 12 miesięcy, tymczasowego aresztowania Mateusza Piskorskiego. Wiemy już, że prowadząca sprawę prokurator otrzymała od swoich zwierzchników, z całkowicie kontrolowanej przez partię rządzącą Prokuratury Krajowej, zgodę na przedłużenie prowadzenia śledztwa w tej sprawie. W związku z tym, na najbliższej rozprawie, z całą pewnością będzie żądać od sądu dalszego przedłużenia aresztowania Piskorskiego. Rozprawa ma się odbyć 11 maja, prawdopodobnie w sądzie apelacyjnym.

Polskie prawo, wysoce niedoskonałe w tym względzie i krytykowane przez różne międzynarodowe instytucje, przewiduje, że po 12 miesiącach aresztowania wniosek o jego przedłużenie musi złożyć już prokurator nadrzędny nad dotychczas występującą Anną Karlińską, do sądu wyższej instancji. Jeśli i tym razem sąd automatycznie uzna „racje” prokuratury, jak to od lat dzieje się w Polsce nagminnie, czy też zrobi to pod politycznym naciskiem, co jest normą w państwie PiS, sprawa wkroczy już w patologiczne obszary mrocznego polskiego wymiaru „sprawiedliwości”.

I tu już w Polsce zaczyna się istny horror. Po pierwszym rocznym okresie aresztowania w polskim prawie nie ma już praktycznie żadnych ograniczeń długości tymczasowego aresztowania, bo wystarczy, że prokurator powoła się na „szczególną zawiłość sprawy”, a ta pozostaje kwestią uznania i widzimisię sądu, i to wystarczy.

„Rekordziści” byli więzieni w areszcie nawet do 8 lat. Marek Dochnal był przetrzymywany w areszcie śledczym bez postawienia zarzutów 3,5 roku. Na kilkadziesiąt tysięcy wniosków prokuratury o zastosowanie aresztu polskie sądy uwzględniają aż 90% z nich. 20% osadzonych w areszcie przebywa w nim ponad 2 lata.

Państwo Polskie, my podatnicy, za to bezprawie wymiaru sprawiedliwości płacimy rocznie po kilkanaście milionów złotych odszkodowań, które niesłusznie aresztowanym zasądza Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu. Na polskie sądy oczywiście nie ma co liczyć. Tu ręka rękę myje i mamy do czynienia ze środowiskową „solidarnością” organów ścigania, prokuratury i sądów. Kolejna decyzja sądu na rękę pisowskiej prokuraturze, otwiera jednak w końcu drogę do Strasburga. Skarga na Polskie Państwo już tam od dawna leży i czeka na rozpatrzenie.

Chcesz pomóc? Licz się z utratą pracy!

Mając na uwadze te fakty i duże prawdopodobieństwo, że sąd znów przedłuży aresztowanie, adwokaci, przyjaciele i współpracownicy Piskorskiego, zbierają od jakiegoś czasu podpisy pod poręczeniami, by w ten sposób zastąpić areszt, który jest najcięższym środkiem zapobiegawczym, i który co do zasady powinien być stosowany wyjątkowo i bardzo ostrożnie. Niech się ta cała „sprawa” toczy dalej, ale niech i Piskorski bierze w niej udział z wolnej stopy.

Zbieranie podpisów wśród zwykłych ludzi szło całkiem dobrze. Pomysłodawcy zbierania podpisów słusznie jednak doszli do wniosku, że dobrze by było, gdyby wśród poręczycieli znalazły się jakieś osobistości, jacyś utytułowani ludzie ze świata kultury i nauki. W tym celu inicjatorzy skontaktowali się telefonicznie z uczelnią (Wyższą Szkołą Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki), na której wykładał Mateusz Piskorski. Otrzymali stamtąd obietnicę złożenia podpisu pod tym dokumentem przez rektora i innych pracowników uczelni. Kilka dni później jednak poręczenia odmówili. Otóż wkrótce po telefonicznej rozmowie przyszło na uczelnię wezwanie na przesłuchanie do ABW. Po tym przesłuchaniu, na którym nie wiadomo jakich gróźb i szantaży użyto, uczelnia wycofała się z poręczenia za Piskorskiego. Ostatnio straciła też budynek, w którym miała swoją siedzibę. Zburzono budynek „Uniwersalu” wraz z „Rotundą” i po szkole, w której Piskorski pracował, nie pozostał kamień na kamieniu. Czy ma to związek ze sprawą? Kto wie? Tu jest IV RP, a zemsta PiS nie zna granic logiki ani przyzwoitości.

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku jednego znanego polskiego profesora, który przed laty był promotorem pracy doktorskiej Piskorskiego. Ten również początkowo bardzo zdecydowanie potwierdził swoją gotowość do poręczenia. Jednak kilka dni później, mocno przestraszony przeprosił, że jednak tego podpisu złożyć nie może. Jego również, zaraz po telefonicznej rozmowie, odwiedzili smutni panowie z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W tym samym czasie, jego szkoła, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, gdzie wykłada politologię, zawiesiła jego profesurę. Oczywiście nikt tego nie podał za powód zawieszenia, tylko po prostu zawieszenia się zdarzają w naszym kraju tak samo jak seryjni samobójcy.

Takich przypadków było zapewne więcej. Niestety nie o wszystkich się dowiemy. Strach o utratę możliwości zarobkowania ma paraliżującą siłę przekonywania. Przeraża też poziom stosowanej inwigilacji społeczeństwa przez tajne służby. Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko Piskorskiego, a chwilę po tym zjawią się u rozmówcy pracownicy ABW, to żyjemy już chyba w państwie policyjnym? Zastanawiać może też fakt, czy to sąd tak niefrasobliwie na prawo i lewo wydaje służbom zgodę na podsłuchiwanie rozmów obywateli, czy też służby te to już państwo w państwie i podsłuchują kogo chcą i kiedy chcą?

Piskorski ma się lepiej

Na pobicie Piskorskiego przez funkcjonariusza ABW, została złożona skarga. Skarga ma już status zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Piskorski czuje się lepiej, lekarz udzielił mu niezbędnej pomocy, ale nadal narzeka na ból pleców, które szczególnie ucierpiały podczas brutalnej próby przewrócenia go na ziemię przez funkcjonariusza ABW, który bił Piskorskiego przy głośnych protestach służby więziennej, przeciw stosowaniu zupełnie nieuzasadnionej przemocy. Miejmy nadzieję, że odpowie za swoje czyny. Nie teraz, to może, gdy PiS przeminie?

Ze strony służb można się spodziewać dalszych bezprawnych działań, także tych zagrażających zdrowiu i życiu aresztowanego. Materiały, które gromadzi Rzecznik Praw Obywatelskich czy Helsińska Fundacja Praw Człowieka od dawna pokazują rozmiary degeneracji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Ludzi więzi się do czasu, gdy przyznają się do bycia wielbłądem i dobrowolnie poddadzą się karze. Często stosuje się wobec nich szantaż i groźby. Groźba odebrania dzieci i oddania ich do domu dziecka, na niewielu nie zrobi wrażenia. A takie przypadki już były. Ostatnio, tygodnik „Polityka” przedstawił nawet raport o stosowaniu tortur na polskich komisariatach, które określił jako „polską codzienność”.

Napisał: Jarosław Augustyniak

Za: https://wolnemedia.net/pomagasz-piskorskiemu-oczekuj-wizyty-abw/

163 komentarze Sprawa Mateusza Piskorskiego przypomina najgorszy okres żydo-ubecji

 • Niewolnik

  Autor pisze: „Najgorsze jest to, że nie ma w Polsce żadnej organizacji społecznej, która by mogła powiedzieć „dość” tym stalinowskim praktykom”. No to taką organizację czas stworzyć. Co stoi na przeszkodzie? Żydzi, masoni, Niemcy, CIA, Eskimosi? Czas działać!

 • gość

  SKANDAL! Amerykańska armia w Polsce handluje narkotykami

  Żołnierze z Giżycka wpakowali się w nie lada kłopoty. 5 mundurowych z 15 Brygady Zmechanizowanej, oraz 6 cywili odpowie za rozprowadzanie narkotyków w jednostkach wojskowych na Warmii i Mazurach. Ich zatrzymanie to efekt współpracy Żandarmerii Wojskowej i policji. Podejrzani przyznali się do winy. O ich dalszym losie zdecyduje sąd – podaje FAKT24.PL.

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6768-skandal-amerykanska-armia-w-polsce-handluje-narkotykami

 • kk7qq

  Pierwsze na swiecie !!! ELEKTRYCZNE chmury siewne za pośrednictwem dronow w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!

  https://climateviewer.com/2017/05/11/world-first-electric-cloud-seeding-via-drones-in-uae/

 • kk7qq

  Tworcy aury w natarciu ?!

  Nasi laskawcy i ciemiezcy w tym roku dokreca sruby ?

  To lato bedzie straszne dla Polski i Niemiec ! Europa bez zywnosci ?
  Jest prognoza

  https://reporters.pl/7375/to-lato-bedzie-straszne-dla-polski-i-niemiec-europa-bez-zywnosci-jest-prognoza/

  • ciekawe

   Rzeczywiście ktoś coś wspominał o śniegu w lecie i zniszczeniu upraw w Polsce ,przecież przedwczoraj w trójmieście padał śnieg z tego co mówili mieszkańcy nigdy tak nie było mamy już 12 maja a zimno jest dalej .Już się mówi o utraconych plonach .

  • Franek

   No i jeszcze jutro z racji 100 lecia fatamorgany będzie wojna, a przynajmniej jakiś blue – beam, a poza tym Korea Pn zaatakuje Koreę Pd, i wszyscy razem zgodnie przejdziemy w 4 gęstość. I jeszcze po drodze zderzacz hadronów zrobi bum i nastąpi taki efekt mandeli, że zapomnimy że poniedziałek zawsze był po niedzieli. A papież będzie uciekał z Watykanu, że podniesie się ogromny kurz, że w całej Europie wstrzymają ruch lotniczy. Zapomniałem dodać, że Macierewicz wypowie wojnę Putinowi, a ten drugi ze zdumienia umrze ze śmiechu. W Rosji będą wybory prezydenckie i w sposób nieoczekiwany panowanie obejmie niedawno odmrożony z oderwanej dryfującej góry lodowej potomek Romanowów. Wtedy na świecie zapanuje pokój z kuchnią, a sołtys w Wąchocku pójdzie na wcześniejszą emeryturę…

 • gość

  Na greckiej ścieżce zadłużenia zagranicznego

  … rządowi premier Beaty Szydło ku przestrodze

  http://www.prawica.net/7417

 • ——————–MORALNY OBOWIĄZEK !!

  Master
  35 min. temu

  RZECZYTAJCIE I WKLEJCIE GDZIE SIĘ DA !!!!! Wyrasta nam nowy „bohater”, Kamil C. ps. Złoty. To on w 30sek. rozmowy z Magda dzwoni do Markusa. Wspolnie z Markusem odwozil Magdę na lotnisko do Katowic a dzień później wyjechał do Pragi skad wykonal wspomniane połączenie. 28 kwietnia po polnocy wylecial z Pragi do Hurghady, jest widoczny na nagraniu ze szpitala. Kamil byl chłopakiem niezyjacej Karoliny Kaczorowskiej, ktorą kilka razy uderzyl i grozil jej, ze jak z nim zerwie to zabije jej rodzicow. Karolina raz nawet wyslala mamie zdjecie podbitego oka. Zdjecie ujawnil Rutkowski. Matka Karoliny mowila ze jej nowi znajomi zachowuja sie jak z sekty. Na fb Kamil C. oraz Michał R. maja w zdjeciach profilowych jakies dziwne zwierzeta a Maciej S. pisal cos o zabijaniu dziewic. Kamil na fb nie uzywa nazwiska tylko ps Kamil Złoty.W styczniu ub r Karolina zabrala Kamila i kilku znajomych do Karpacza. Po kilku dniach zabawy znajomi wrocili do Wroclawia a ona zostala sama z Kamilem. Gdy doszlo miedzy nimi do klotni on wyjechal a Karolina po kilku godz odebrala sobie zycie. Osoba ktora weszla do jej mieszkania po jej smierci i wyniosla cenne ubrania, bizuterie oraz ponad 400 tys zl w gotowce miala klucze do mieszkania. Jak myslicie, jest mozliwe by partner dziewczyny mial klucze do mieszkania swojej partnerki??? TERAZ WAZNE !!! W samolocie do Egiptu Magda byla adorowana przez dwoch Polakow z Wroclawia ktorzy rowniez lecieli na wczasy. Sa oni znajomymi Kamila C. i Michala R. a jeden z nich byl z Kamilem na wyjezdzie w Karpaczu. Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosci paszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama

  • Ania

   To rzeczywiście wygląda tak jak piszą.
   Ci „koledzy” z samolotu i ten jej ” chłopak” co nie mógł rzekomo lecieć wyglądają na szajkę naganiaczy żywego towaru. Pewnie już w samolocie albo i przed lotem dostała jakiś narkotyk, który wszedł jakoś nietypowo, stąd dziwne zachowanie. Jak trochę przetrzeźwiała , to zorientowała się , że coś jest nie tak i chciała uciec.
   To dali następną działkę.

   Przecież w Polsce jest w ten sposób uprowadzane wiele dziewczyn.
   Najczęściej właśnie ” na chłopaka „, z którym dziewczyna wyjeżdża, bo załatwi jej dobrą pracę.
   A potem słuch o niej zaginie, rodzina zaczyna szukać po kilku tygodniach,
   Igły w stogu siana. Bo na konsulaty i policję to nie można liczyć.

   Ta widocznie pracy nie potrzebowała, to pojechała ” na wycieczkę „.

   • ciekawe

    Krzysztof Rutkowski już na samym początku wybielił Markusa mówiąc ,że nie ma nic z tym wspólnego i jest niewinny to samo zrobił wczoraj TVN UWIARYGADNIAJAC synka redaktora gazety wyborczej. Jeżeli Markus jest czysty i niewinny to po co zatrudnił adwokata?

   • P

    Widać, że Rutkowski bardzo mocno tuszuję tę sprawę…

    Ale ostatnio coraz częściej odnoszę wrażenie, że Rutkowski pojawia się nie po to, aby pomagać ofiarom przestępstw, ale raczej aby chronić i kryć sprawców… Z wyjątkiem sytuacji, że sprawcy (jak np. zabójczyni Madzi) sami nic nie znaczą, wtedy może się nieco podlansować i zabłysnąć…

    • ciekawe

     Oczywiście odezwał się już Krzysztof Jackowski mówiąc ,że to atak psychiczny i nie widzi związku z osobami trzecimi , trudno w to trochę uwierzyć za dużo jest podejrzanych elementów w tej sprawie.
     Ja obawiam się czegoś innego ,że ta sprawa zostanie ukręcona ,głowni świadkowie i dowody są w Egipcie to kraj dyktatury wojskowej ośrodki wczasowe w tym państwie są w rękach wojska lub osobami powiązanymi z nimi i w tym jest problem .Jestem na 100% pewny ,że Egipt nie zgodzi się na inna wersje niż ta ,która będzie korzystna dla tego państwa a więc wersja wypadku i brak udziału osób trzecich . W tej chwili jest już po sekcji i nie ma podanych oficjalnie żadnych wyników najprawdopodobniej wynika to z różnicy zdań ekipy polskiej i egipskiej po przeprowadzonej sekcji. Najgorsza by była sytuacja gdyby obie strony przedstawiły różne opinie bo wtedy nie wiadomo jaką wersje się przyjmie ale istnieje tez możliwość ,ze jedna ze stron będzie musiała znać wersje którąś ze stron .Obawiam się ,że ewentualna wersja gwałtu i handlu kobietami w tym doprowadzenie do śmierci z tego powodu jest gwoździem do trumny dla Egiptu gdyż po za Kanałem Sueskim i turystyce Egipt nic nie ma do zaoferowania , jest to bardzo trudna sprawa z przyczyn politycznych i oby ta śmierć nie była złożona na ołtarzu wyższych interesów ,dlatego martwi mnie ta cisza po sekcji zwłok im dłużej to będzie trwało tym bardziej będę się skłaniał do mojej wersji na pogląd w tej sprawie.

    • Ania

     Tak więc nasz Sherlock Holmes rodzimego chowu , ma kasę do zebrania z co najmniej dwu źródeł.
     A jeszcze na trzeciego może się rodzina dołączyć.

     To dwoi się i troi chłopina !
     Wszakoż nie co dzień jest Świętego Jana !

   • Dziewczyna sama sobie nagrabiła zadając się z takim towarzystwem. Nie wiem gdzie był zdrowy rozsądek i gdzie była rodzina. Co jej ci koledzy i „narzeczony” naobiecywali.

  • zerrkos

   Nie wiem jak było i co powinna zrobić dziewczyna.
   Ale dziewczyny zapomniały chyba co to jest pamiętnik.
   Każda nastolatka czy kobieta powinna mieć pamiętnik i w nim zapisywać wszystko.
   Oczywiście nikt oprócz niej nie powinien o nim wiedzieć.
   Niestety, ale w tym świecie pewne rzeczy trzeba zachować tylko dla siebie i być przezornym. Pewnie by to jej nie pomogło, ale sprawę przynajmniej byłaby łatwiejsza do wyjaśnienia.
   Gdyby był pamiętnik, a tam jej miłosne wpisy od kilku miesięcy o swoim chłopaku to przynajmniej jeden wątek byłby zakończony. Jakby coś się działo to by na pewno jakieś wątpliwości w nim zapisała.

   • Ania

    Hallo !
    Tu Ziemia !
    Witamy na Ziemi !

    • zerrkos

     Tak trochę pojechałem, ale kiedyś z tego co się orientuje dawniej pamiętniki nastolatki pisału, dziś wsuzstko na fejsa, tweeta czy gdzie tam się da

    • Ania

     No tak, powinnam była napisać: Witamy podróżnika w czasie !

  • ciekawe

   BARDZO WAZNE I ISTOTNE WIADOMOŚCI
   Magdalena von Buxhoeveden Markus Włodarski (urodzony w Niemczech) to syn dziennikarza Gazety Wyborczej Artura Włodarskiego, który jest autorem m.in. wywiadu „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia”. Markus oraz jego znajomi, m.in. Maciej Solczak, Michał Rostkowski i Kamil C. (rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej) byli zamieszani w bardzo podobną śmierć polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej także mieszkającej we Wrocławiu, która rzekomo popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu w styczniu 2016. Wszyscy włącznie z Magdą mają coś wspólnego z klubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem. Wszyscy oni mają także powiązania z synami wrocławskich polityków Platformy Obywatelskiej. Kolejną kwestią jest, że ten wyjazd to nie była żadna niespodzianka tylko był zaplanowany i że wszyscy się znali. Potwierdzeniem są ich znajomości na facebooku. W sprawę może być też zamieszany niejaki Omar Abi Issa, syn wrocławskiego Imama Ali Abi Issa (dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w Polsce) oraz jego polskiej żony Iwony Abi Issa. Biorąc pod uwagę iż Krzysztof Rutkowski jest powiązany ze środowiskami Platformy Obywatelskiej, TVN i Gazety Wyborczej oraz iż także zajmował się śmiercią Karoliny Kaczorowskiej i nic nie wyjaśnił, może zachodzić podejrzenie, że może mieć na celu zatarcie dowodów w tej sprawie. Nie ufajmy w 100% mediom, łączmy się i razem dojdziemy prawdy.
   CZYLI MAMY TROP KTÓRY PROWADZI DO PO, LEWAKÓW I INNEGO BYDŁA POlitycznego
   będzie gorąco to jest początek tropu ,który wskazuje na kierunek jaki prowadzi aktualnie Policja na tym kierunku.

   • ciekawe

    MAŁA POPRAWKA DO TEMATU
    Pozwolę sobie zacytować niejakiego Backspace: ” Markus Włodarski (urodzony w Niemczech) to syn dziennikarza Gazety Wyborczej Artura Włodarskiego. Markus oraz jego znajomi, m.in. Maciej Solczak, Michał Rostkowski i Kamil C. (rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej) byli zamieszani w bardzo podobną śmierć polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej także mieszkającej we Wrocławiu, która rzekomo popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu w styczniu 2016. Wszyscy włącznie z Magdą mają coś wspólnego z klubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem. Kolejną kwestią jest, że ten wyjazd to nie była żadna niespodzianka tylko był zaplanowany i że wszyscy się znali. Potwierdzeniem są ich znajomości na facebooku. W sprawę może być też zamieszany niejaki Omar Abi Issa, syn wrocławskiego Imama Ali Abi Issa (dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w Polsce) oraz jego polskiej żony Iwony Abi Issa. Jej „narzeczony” to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki „wilki” zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem. Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie. Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko „załatwić kasę” na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy. Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi. Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia” to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą „samobójczą” śmierć modelki Karoliny w Karpaczu. Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów.”Ten caly markus posiada tez obywatelstwo niemieckie , a obywatele Niemiec moga latac do Turcji i Egiptu na dowod osobisty , wiec bajka o niewaznym paszporcie odpada ….

  • Majestic

   Slawa Slowianom !!!!!!!!!!!!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M ” Pozdrav zo Slovenska (Slovakia), bratia a sestry. Sláva Slovanom !” „Slava braci i sestrama! iz Srbije”Slava Sloveni! Pozdrav od Makedonija!!”SLAVA FROM RUSSIA!Sława Słowianom z Niemiec !” ” Ime Srbin iz Sunca potice… slava svim Srbima Slovenima” „Slava Slowianom wszystkim Lechitom od Polski az po Rosję od morza Baltyckiego do morza Czarnego”

 • to spolka ta prokuratura zarejstrowana w sadzie nr podalem

 • Ania

  Już był temat zapodany na blogu.
  Ale jest ważny !

  Geny to biblioteka i antena.
  To pole elektromagnetyczne aktywuje zapis !
  Od pola zależą więc cechy otrzymanego organizmu.

  Czyli jest odwrotnie niż głosi oficjalna nauka.
  Co potwierdza moje podejrzenia, że żyjemy w świecie na opak.

  „Czy istnieje kod biologiczny?

  Posted by Marucha w dniu 2017-05-10 (środa)

  Tytułowe zdjęcie przedstawia dwa dorodne pęki pszenicy wyrosłe tylko z DWÓCH ZIAREN. Każdy z nich liczy ponad 20 kłosów, zawierających po 20-30 ziaren! – To przykład reaktywacji prastarego kodu biologicznego.

  Jak wiadomo, światowy rynek nasion siewnych, nawozów i środków ochrony roślin jest zmonopolizowany przez kilku gigantów, takich jak Bayer, Cargill, Sygenta, Monsanto, Du Pont. Korporacje te forsują bioinżynierię i technologię genetycznych modyfikacji, wypierając z rynku sprawdzone od setek lat naturalne odmiany zbóż i roślin uprawnych, z których wiele jest już na wyginięciu. Kiedyś ta pułapka się zatrzaśnie i będziemy skazani na materiał siewny i agrochemikalia wyłącznie od cynicznych i bezwzględnych monopolistów.

  Czy tak musi być? Czy jest jakieś inne wyjście z tej beznadziejnej sytuacji dla rolników i rolnictwa? Tak, gdyż natura odkryła przed nami jedną ze swych wielkich tajemnic:

  >http://www.urzeitcode.com/english/

  SENSACYJNE ODKRYCIE

  Pod koniec lat 80-tych XX wieku dwóch szwajcarskich naukowców Guido Ebner i Heinz Schürch, zatrudnionych w koncernie Ciba Geigy, dokonało sensacyjnego odkrycia.
  W trakcie przeprowadzonych eksperymentów badawczych okazało się, że na przykład nasiona zbóż i ikra rybia poddane działaniu odpowiednio skonfigurowanego pola elektrostatycznego (wysokie napięcie, bez przepływu prądu), wbrew wszelkim teoriom i „zdrowemu rozsądkowi” nabywają nagle niesamowitych własności. Budzi się w nich pamięć (molekularna, genetyczna?) i zostaje reaktywowany tajemniczy zegar biologiczny.

  REAKTYWOWANY ZEGAR BIOLOGICZNY

  Elektrostatycznie przygotowane nasiona pszenicy i kukurydzy dają o kilkadziesiąt procent większy plon niż tradycyjne uprawy, a ich wegetacja następuje tak szybko, iż szkodniki nie nadążają za ich rozwojem. Ponadto ich morfologia/wygląd nierzadko przypomina pradawne formy roślin, które dawno temu bezpowrotnie wyginęły i które dziś można już tylko zobaczyć w skamienielinach pochodzących sprzed kilkuset lat lub sprzed wielu milionów lat!

  W wyniku prób z elektrostatyką wyhodowano na przykład dziką, odporną na warunki środowiskowe i naturalne szkodniki odmianę paproci leśnej, która swym wyglądem do złudzenia przypomina prastare paprocie rosnące na Ziemi wiele milionów lat temu!KUKURYDZA

  Eksperymenty z kukurydzą polegały na poddaniu działaniu pola elektrostatycznego kiełkujących ziaren przez okres 8 dni. Następnie przesadzano je do doniczek ze sterylną ziemią w szklarni. Tak wyhodowana kukurydza – w porównaniu z niepoddaną “obróbce elektrostatycznej” grupą kontrolną – odznaczała się bardzo szybką wegetacją i istotnymi różnicami w morfologii, tj. między innymi:
  – większą liczbą kolb przypadających na pojedynczą roślinę (trzy do sześciu, zamiast zwyczajowo jednej do dwóch),
  – szerokimi liśćmi i grubą łodygą,
  – odmiennym położeniem kolb (w górnej części łodygi zamiast w osi liścia),
  – wytworzeniem większej ilości łodyg.
  W maksymalnym przypadku kukurydza generowała aż DWANAŚCIE kolb.

  Podobne dzikie odmiany kukurydzy można spotkać dzisiaj jeszcze tylko na terenie Peru.
  Zdjęcia kukurydzy są zamieszczone na str. 48-49 i 63-64 książki jw.

  GENIALNE ODKRYCIE SCHOWANO DO SZUFLADY

  Koncern Ciba Geigy (potem Novartis) opatentował te rewolucyjne, a zarazem genialne proste i tanie metody, dzięki którym można aktywować to, co utracono wskutek nieprawidłowej hodowli lub degeneracji, po czym w 1990 roku całkowicie wstrzymał cały program badawczy. Uzasadnienie brzmiało: badania nie są zgodne z profilem działalności koncernu.

  Było to chyba logiczne i racjonalne działanie z jego strony, gdyż promowanie upraw całkowicie niewymagających stosowania technik genetycznych, pestycydów, herbicydów i agrochemii oznaczałoby dla Ciba Geigy podcinanie gałęzi, na której siedzi.(…)
  Dalej tu: https://marucha.wordpress.com/2017/05/10/czy-istnieje-kod-biologiczny/

  • Majestic

   „To pole elektromagnetyczne aktywuje zapis !
   Od pola zależą więc cechy otrzymanego organizmu.” dokladnie Plazma uruchamia kody https://www.youtube.com/watch?v=gPOFyYvjWU8 , można robić transfer informacji nawet z kilku w przypadku roślin gatunków naturalne hybrydy więcej nowe odmiany potrzebny jest emiter i nośnik coś jak żaba i salamandra eksperyment . do tego dochodzi jeszcze coś widmo światła jego konkretne spektrum wiec pole do popisu jest duże ale w świecie manipulatorów i dobili jest jak jest !? u ludzi jest nieco inaczej bo to sprawa generacji , ale przynajmniej można by się skutecznie bronic ale z debilizmem moherowym to daleka droga .

   • Ania

    Może i nie taka daleka.
    Myśli też aktywują geny.

    Ale w przypadku moheru, to chyba trzeba najpierw ich przepuścić przez dobry antywirus.
    Mają zawirusowane oprogramowanie.
    I są z tego dumni.

  • Majestic

   https://www.youtube.com/watch?v=mG1mwdR1Tfc jeżyny bez kolców kaktusy bez kolców , wiele odmian trawy zamienione na dorodne zboża i kłosy. Anastazja https://www.youtube.com/watch?v=r4872IaDABo
   Programowanie nasion – Polak potrafi – 15.01.2014
   niezaleznatelewizja
   niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=jh9CCg9kSns

  • sara

   PREHISTORYCZNY KOD BIOLOGICZNY – EFEKT EBNER’A
   https://www.youtube.com/watch?v=J3p3P_ThuLA

   • Majestic

    znam to już wiele lat ,efekty amatorów są niezbyt zadowalające , tu brakuje czegoś mianowicie woda i plazma to woda wilgoć w wiekszosci pobudza bo zegar biologiczny to inna bajka ,wpadł mi pomysł aktywowania DNA w amatorskiej próżni przynajmniej z polem plazmy w wnętrzu a pole elektro magnetyczne na jednym z biegunów całość zasilana kompatybilnie coś na podobne https://www.youtube.com/watch?v=JJnmbG9Cz44 akurat dzisiaj był program o wodzie i miedzy innymi o roślinach dziwne jak na zamówienie? na NTV ale jeszcze niema na YT wstawię jak się pojawi jakiś czas temu widziałem akumulator orgonu który emituje pole magnetyczne można by podobnie zastosować do eksperymentów ? ale straciłem go gdzie w strumieniu informacji ?

 • aniaa

  https://www.youtube.com/watch?v=X4pZwqnrM88&t=440s

  MON niejawnie potwierdza stosowanie technologii energii skierowanej na Polakach – 5.05.2017

 • ciekawe

  Afera reprywatyzacyjna. Wśród zatrzymanych znajomy Kwaśniewskiego
  http://wiadomosci.wp.pl/afera-reprywatyzacyjna-wsrod-zatrzymanych-znajomy-kwasniewskiego-6121466172458625a
  Wstyd mi za tych co z Warszawy

 • greg2014

  UE zniosła wizy dla Ukraińców. Wystarczy im paszport biometryczny
  (…)
  Przyjęcie regulacji w sprawie liberalizacji wizowej dla obywateli Ukrainy to ważne wydarzenie, które pozwoli na wzmocnienie więzi pomiędzy społeczeństwem ukraińskim i UE – oświadczył minister spraw wewnętrznych sprawującej prezydencję Malty Carmelo Abela.
  (..)

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ue-zniosla-wizy-dla-ukraincow-wystarczy-im-paszport-biometry,nId,2392403#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Pojadą tam po 500+, w ojro .. Bardzo ładnie.
  Niech się wiążą.

  • takie tam...

   Nie zapominajmy od PRZEMYCIE BRONI z Ukrainy do Polski, na co ZAWRACA NAM UWAGĘ Stanisław Michalkiewicz, oraz o wypowiedzi Michnika – Żyda, który miał powiedzieć, że nas (Polaków) rozpracują Ukraińcami…

 • PONADSWIETLNY

  Polskie rządy po roku 1945 są dobrze zorganizowanymi grupami przestępczymi – Jan hrabia Potocki !!!
  __________________________________________________________________________
  https://www.youtube.com/watch?v=Ms49M4XOSms

  Ostro w Macedonii gonią S0r0sA 🙂
  ______________________________
  https://youtu.be/2CjeaVRU_cM?t=37

  Oj będzie ‚pokaz’ a’la FatImA ?:)

 • ————-MORALNOŚĆ —zło nie miało by możliwości rozszaleć się, aż TAK ! na ziemi GDYBY !! nie brak MORALNOŚCI SZEROKO POJĘTEJ u Ludzi. Religie są pierwszymi organizacjami, które zabiły w człowieku MORALNOŚĆ-ETYKĘ. Od nich się zaczęło i one jako pierwsze padną ofiarą WŁASNEGO EGOIZMU.

  ———————————– I NIECH TAK SIĘ STANIE !!!!

  http://moraldiplomacy.com/moralnosc-a/definicja-moralnosci/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Moralno%C5%9B%C4%87

 • prokuratura krajowa 421732316 upik record wystarczy sparwdzic wiec pytanie jaka ten Pan umowe z nimi podpisal skoro to firma zarejstrowana w sadzie ? na jakiej podtawie go przetrzymuja ? skoro to firma zaresjtrowana pod tym numerem

 • Wojox

  Panie Marku. Proszę obejrzeć :
  https://m.youtube.com/watch?v=J3p3P_ThuLA

  I pomyśleć co oni już tworzą z embrionami ludzi itp. Jeżeli łosoś dał takie efekty.

 • Świętowit

  Czyżby efekt Mandeli?
  Zamach na JP2.
  Jan Paweł II został postrzelony przez tureckiego zamachowca Mehmeta Ali Ağcę w brzuch oraz rękę. Jak ustalili śledczy, chwilę wcześniej Ali Ağca celował w jego głowę. Jan Paweł II schylił się wtedy do małej dziewczynki Sary Bartoli i wziął ją na ręce. Zamachowiec opóźnił oddanie strzału prawdopodobnie dlatego, że dziewczynka, którą papież trzymał na rękach, lekko przysłoniła go, co uniemożliwiło zamachowcowi dokładne wycelowanie.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_Jana_Paw%C5%82a_II
  Nie przypominam sobie, aby JP2 przed zamachem trzymał na rękach dziewczynkę.
  http://gosc.pl/doc/860292.Tej-dziewczynki-nie-bylo-w-planach

  • Admin

   Oczywiście, że nie było dziewczynki. Efekt Mandeli jak cholera – dzięki za spostrzeżenie!
   Czyli się dalej bawią w CERN-ie.

   • Wojwit

    Papamobil jechał powoli w momencie postrzału, jak więc papież mógł wziąć na ręce dziewczynkę z tłumu? Może przedtem wziął, potem oddał komuś i dopiero potem, gdy wóz już ruszył został trafiony?

    • Świętowit

     „Jak ustalili śledczy, chwilę wcześniej Ali Ağca celował w jego głowę. Jan Paweł II schylił się wtedy do małej dziewczynki Sary Bartoli i wziął ją na ręce. Zamachowiec opóźnił oddanie strzału prawdopodobnie dlatego, że dziewczynka, którą papież trzymał na rękach, lekko przysłoniła go, co uniemożliwiło zamachowcowi dokładne wycelowanie”.
     Teraz uwaga! Zamachowiec znajdujący się w tłumie wycelował pistolet w stronę papieża – nikt tego nie zauważył. Dziewczynka przysłoniła mu cel, więc za chwilę ponownie wyjął broń, aby odpowiednio ustawić się i wycelować, dalej nikt tego nie widział.Przecież to nie była strzelnica sportowa. Aby wycelować pistolet ręka musi być wyprostowana.Nikt z tłumu nie widział, że koło jego głowy znajduje się ręka z bronią? Tak uczynił to dwukrotnie i zero reakcji z tłumu.Pic na wodę fotomontaż.Najlepsze z całej tej mistyfikacji są szaty papieża pozbawione śladów krwi.
     http://letsrollforums.com//fatima-hoax-and-staged-t29187.html

    • Xellos

     ” jak więc papież mógł wziąć na ręce dziewczynkę z tłumu? ”

     –hmm PODAŁ MU JĄ KTOŚ ?

   • Adan

    Jakie są dalsze losy wywiadu z prok. Czyżewskim ? Czyżby autorów ktoś przekonał, przestraszył, przekupił czy też poprosił ???

   • maniek_Drugi

    …dzięki Świętowit!…za ten materiał – chyba zaczynam „łapać” ten efekt Mandeli…byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego tematu…ale teraz widze,że to sie dzieje caly czas…

    Monitorku – zwracam honor!!…

    Ten efekt WIDAĆ WYRAZNIE na tym filmie…

    https://www.youtube.com/watch?v=PfSXkfV_mhA

    @ Majestic – nie w Fladelfii – tylko eksperyment „Filadelfia”…/na upartego mozna go tak nazwac/..

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Filadelfia/efekt Mandeli?/ wikipedia – to tzw – „tyż prowda”…

    Montauk i eksperyment Filadelfia (1/13) – trzeci „podziemny” wywiad z Alem Bielekiem

    https://www.youtube.com/watch?v=eSP0ToCfwsc

    https://www.cda.pl/video/show/eksperyment_filadelfia/p1

    • Admin

     Niedawno w swoim programie Webre ujawnił, że w latach 90 tych doszło do kilku podróży w przyszłość. Stąd m.in. „karty Illuminati” opublikowane w 1995 roku.
     Z tym, że należy pamiętać, że przyszłość nie jest ustalona, możemy ją wybrać swoimi działaniami i być może karty miały nas ostrzec, że jeśli nic nie zrobimy, to tak się będzie działo. Nie wszystko się sprawdza.

   • Easy Rider

    Zajmowałem się kiedyś przez dłuższy czas sprawą zamachu z 13 maja i powiem tak: o ile pamiętam, to dziewczynka była, tylko nikt nie łączył jej obecności z samym przebiegiem zamachu. Dlatego, że między wzięciem dziewczynki na ręce i oddaniem strzałów minęła dłuższa chwila, na tyle długa, że trudno tutaj mówić o jakimś związku przyczynowym jednego zdarzenia na drugie.

    To jednak nie podważa efektu Mandeli, gdyż mamy tutaj do czynienia z czymś podobnym do zmiany położenia kontynentów i wysp – one były i są, tylko w innym układzie, natomiast w przypadku tego zamachu – zostały połączone w jedno dwa oddzielne zdarzenia, poprzez usunięcie istniejącej między nimi przerwy czasowej.

   • Adan

    Po 1989 roku wielu inteligentnych i rozgarniętych funkcjonariuszy SB zakładało takie firmy jak biura podróży, gabinety ezoteryczne oraz doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe. Wielu „oświeconych” Rosjan i Ukraińców przyjechało do Polski ze wschodu, wielu rodaków powróciło z zachodu.Wielu z nich ma do spełnienia misje, o których nie wspominają lecz perzyglądając się niektórym przez dłuższy okres czasu można „po owocach” oraz sposobie działania domniemywać kto zacz. A znzlazłem w sieci coś takiego:
    http://www.infoekspres-polska.96.lt/2017/01/09/zydowski-hollywood-w-krakowie-czyli-zbigniew-kekus-vel-zydowski-bankster-i-marek-podlecki-vel-kapus-tw-ps-janusz-z-monitor-polski-pl/

  • waruc

   To nie efekt Mandeli, tylko skleroza 🙂

 • MajaWalia27

  Z innej beczki. Patrze i oczom nie wierze- dzis na ”Pudelku” pojawia sie dzis inormacja o aresztowaniu zakonnicy zamieszanej w pedofilski skandal. Jej ”rola” polegala na podsylaniu GLUCHONIEMYCH dzieci ksiezom-pedofilom:

  http://www.pudelek.pl/artykul/110222/zakonnica_wysylala_gluchonieme_dzieci_ksiezom-pedofilom_poswiecilam_swoje_zycie_bogu/

  Irlandia, Usa ( Boston i ”Spotlight”), sledztwo na duza skale w Australii. Tylko polscy katolicy ”slepi i glusi” na prawde o mafii koscielnej. Jak publikuje gdzies w sieci artykuly o pedofilii w kk to mi sie ”rzucaja do gardla”.ze jak smiem sacrum profanowac:(

 • Majestic

  Terapia zdrowia plazmą – Janusz Grabowski i Paul Harris – 9.05.2017
  niezaleznatelewizja
  niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=JJnmbG9Cz44 ” Janusz Grabowski rozmawia z Paulem Harrisem o jego nowatorskim urządzeniu nazwanym Theraphi przy pomocy którego można generować strumień uzdrawiającej plazmy.
  Z Paulem Harrisem można się kontaktować mailem: quantumjmpr@gmail.com
  a o samym Thetaphi więcej na http://theraphi.net oraz http://theraphi.tech (po angielsku).
  Kontakt do Janusza Grabowskiego: etenpax@gmail.com