Sprawa Mateusza Piskorskiego przypomina najgorszy okres żydo-ubecji

Nie wiem czy Mateusz Piskorski jest „ruskim szpiegiem” czy też nie. To nie jest istotne. Jednak to co z nim robi polski wymiar „sprawiedliwości” przypomina najgorsze czasy żydo-ubecji po II wojnie światowej. Prawdopodobne jest, że robią to potomkowie tych, którzy wymordowali ponad 200 tysięcy patriotów polskich (link).
Najgorsze jest to, że nie ma w Polsce żadnej organizacji społecznej, która by mogła powiedzieć „dość” tym stalinowskim praktykom. Ludzie, którzy mówią o Piskorskim są nękani i zastraszani. Nie mam wątpliwości, że Mateusz Piskorski jest papierkiem lakmusowym terroru policyjno – sądowego. Jeśli się uda z nim, to nie zdziwcie się jak zaczną znikać wasi sąsiedzi, znajomi, znajomi znajomych… To będzie wasza wina, bo nie robiliście NIC. Poniższy artykuł nie został opublikowany w żadnym z polskich mediów, także alternatywnych, z wyjątkiem kilku blogów.

Pomagasz Piskorskiemu? Oczekuj wizyty ABW

Mateusz Piskorski

Dr Mateusz Piskorski

Przeraża poziom stosowanej inwigilacji społeczeństwa przez tajne służby. Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko Piskorskiego, a chwilę po tym zjawią się u rozmówcy pracownicy ABW, to żyjemy już chyba w państwie policyjnym.

Za kilka dni kończy się okres, trwającego już 12 miesięcy, tymczasowego aresztowania Mateusza Piskorskiego. Wiemy już, że prowadząca sprawę prokurator otrzymała od swoich zwierzchników, z całkowicie kontrolowanej przez partię rządzącą Prokuratury Krajowej, zgodę na przedłużenie prowadzenia śledztwa w tej sprawie. W związku z tym, na najbliższej rozprawie, z całą pewnością będzie żądać od sądu dalszego przedłużenia aresztowania Piskorskiego. Rozprawa ma się odbyć 11 maja, prawdopodobnie w sądzie apelacyjnym.

Polskie prawo, wysoce niedoskonałe w tym względzie i krytykowane przez różne międzynarodowe instytucje, przewiduje, że po 12 miesiącach aresztowania wniosek o jego przedłużenie musi złożyć już prokurator nadrzędny nad dotychczas występującą Anną Karlińską, do sądu wyższej instancji. Jeśli i tym razem sąd automatycznie uzna „racje” prokuratury, jak to od lat dzieje się w Polsce nagminnie, czy też zrobi to pod politycznym naciskiem, co jest normą w państwie PiS, sprawa wkroczy już w patologiczne obszary mrocznego polskiego wymiaru „sprawiedliwości”.

I tu już w Polsce zaczyna się istny horror. Po pierwszym rocznym okresie aresztowania w polskim prawie nie ma już praktycznie żadnych ograniczeń długości tymczasowego aresztowania, bo wystarczy, że prokurator powoła się na „szczególną zawiłość sprawy”, a ta pozostaje kwestią uznania i widzimisię sądu, i to wystarczy.

„Rekordziści” byli więzieni w areszcie nawet do 8 lat. Marek Dochnal był przetrzymywany w areszcie śledczym bez postawienia zarzutów 3,5 roku. Na kilkadziesiąt tysięcy wniosków prokuratury o zastosowanie aresztu polskie sądy uwzględniają aż 90% z nich. 20% osadzonych w areszcie przebywa w nim ponad 2 lata.

Państwo Polskie, my podatnicy, za to bezprawie wymiaru sprawiedliwości płacimy rocznie po kilkanaście milionów złotych odszkodowań, które niesłusznie aresztowanym zasądza Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu. Na polskie sądy oczywiście nie ma co liczyć. Tu ręka rękę myje i mamy do czynienia ze środowiskową „solidarnością” organów ścigania, prokuratury i sądów. Kolejna decyzja sądu na rękę pisowskiej prokuraturze, otwiera jednak w końcu drogę do Strasburga. Skarga na Polskie Państwo już tam od dawna leży i czeka na rozpatrzenie.

Chcesz pomóc? Licz się z utratą pracy!

Mając na uwadze te fakty i duże prawdopodobieństwo, że sąd znów przedłuży aresztowanie, adwokaci, przyjaciele i współpracownicy Piskorskiego, zbierają od jakiegoś czasu podpisy pod poręczeniami, by w ten sposób zastąpić areszt, który jest najcięższym środkiem zapobiegawczym, i który co do zasady powinien być stosowany wyjątkowo i bardzo ostrożnie. Niech się ta cała „sprawa” toczy dalej, ale niech i Piskorski bierze w niej udział z wolnej stopy.

Zbieranie podpisów wśród zwykłych ludzi szło całkiem dobrze. Pomysłodawcy zbierania podpisów słusznie jednak doszli do wniosku, że dobrze by było, gdyby wśród poręczycieli znalazły się jakieś osobistości, jacyś utytułowani ludzie ze świata kultury i nauki. W tym celu inicjatorzy skontaktowali się telefonicznie z uczelnią (Wyższą Szkołą Stosunków Międzynarodowych i Amerykanistyki), na której wykładał Mateusz Piskorski. Otrzymali stamtąd obietnicę złożenia podpisu pod tym dokumentem przez rektora i innych pracowników uczelni. Kilka dni później jednak poręczenia odmówili. Otóż wkrótce po telefonicznej rozmowie przyszło na uczelnię wezwanie na przesłuchanie do ABW. Po tym przesłuchaniu, na którym nie wiadomo jakich gróźb i szantaży użyto, uczelnia wycofała się z poręczenia za Piskorskiego. Ostatnio straciła też budynek, w którym miała swoją siedzibę. Zburzono budynek „Uniwersalu” wraz z „Rotundą” i po szkole, w której Piskorski pracował, nie pozostał kamień na kamieniu. Czy ma to związek ze sprawą? Kto wie? Tu jest IV RP, a zemsta PiS nie zna granic logiki ani przyzwoitości.

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku jednego znanego polskiego profesora, który przed laty był promotorem pracy doktorskiej Piskorskiego. Ten również początkowo bardzo zdecydowanie potwierdził swoją gotowość do poręczenia. Jednak kilka dni później, mocno przestraszony przeprosił, że jednak tego podpisu złożyć nie może. Jego również, zaraz po telefonicznej rozmowie, odwiedzili smutni panowie z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. W tym samym czasie, jego szkoła, Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie, gdzie wykłada politologię, zawiesiła jego profesurę. Oczywiście nikt tego nie podał za powód zawieszenia, tylko po prostu zawieszenia się zdarzają w naszym kraju tak samo jak seryjni samobójcy.

Takich przypadków było zapewne więcej. Niestety nie o wszystkich się dowiemy. Strach o utratę możliwości zarobkowania ma paraliżującą siłę przekonywania. Przeraża też poziom stosowanej inwigilacji społeczeństwa przez tajne służby. Bo jeśli tylko w rozmowie telefonicznej pada nazwisko Piskorskiego, a chwilę po tym zjawią się u rozmówcy pracownicy ABW, to żyjemy już chyba w państwie policyjnym? Zastanawiać może też fakt, czy to sąd tak niefrasobliwie na prawo i lewo wydaje służbom zgodę na podsłuchiwanie rozmów obywateli, czy też służby te to już państwo w państwie i podsłuchują kogo chcą i kiedy chcą?

Piskorski ma się lepiej

Na pobicie Piskorskiego przez funkcjonariusza ABW, została złożona skarga. Skarga ma już status zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa. Piskorski czuje się lepiej, lekarz udzielił mu niezbędnej pomocy, ale nadal narzeka na ból pleców, które szczególnie ucierpiały podczas brutalnej próby przewrócenia go na ziemię przez funkcjonariusza ABW, który bił Piskorskiego przy głośnych protestach służby więziennej, przeciw stosowaniu zupełnie nieuzasadnionej przemocy. Miejmy nadzieję, że odpowie za swoje czyny. Nie teraz, to może, gdy PiS przeminie?

Ze strony służb można się spodziewać dalszych bezprawnych działań, także tych zagrażających zdrowiu i życiu aresztowanego. Materiały, które gromadzi Rzecznik Praw Obywatelskich czy Helsińska Fundacja Praw Człowieka od dawna pokazują rozmiary degeneracji polskiego wymiaru sprawiedliwości. Ludzi więzi się do czasu, gdy przyznają się do bycia wielbłądem i dobrowolnie poddadzą się karze. Często stosuje się wobec nich szantaż i groźby. Groźba odebrania dzieci i oddania ich do domu dziecka, na niewielu nie zrobi wrażenia. A takie przypadki już były. Ostatnio, tygodnik „Polityka” przedstawił nawet raport o stosowaniu tortur na polskich komisariatach, które określił jako „polską codzienność”.

Napisał: Jarosław Augustyniak

Za: https://wolnemedia.net/pomagasz-piskorskiemu-oczekuj-wizyty-abw/

163 komentarze Sprawa Mateusza Piskorskiego przypomina najgorszy okres żydo-ubecji

 • Niewolnik

  Autor pisze: „Najgorsze jest to, że nie ma w Polsce żadnej organizacji społecznej, która by mogła powiedzieć „dość” tym stalinowskim praktykom”. No to taką organizację czas stworzyć. Co stoi na przeszkodzie? Żydzi, masoni, Niemcy, CIA, Eskimosi? Czas działać!

 • gość

  SKANDAL! Amerykańska armia w Polsce handluje narkotykami

  Żołnierze z Giżycka wpakowali się w nie lada kłopoty. 5 mundurowych z 15 Brygady Zmechanizowanej, oraz 6 cywili odpowie za rozprowadzanie narkotyków w jednostkach wojskowych na Warmii i Mazurach. Ich zatrzymanie to efekt współpracy Żandarmerii Wojskowej i policji. Podejrzani przyznali się do winy. O ich dalszym losie zdecyduje sąd – podaje FAKT24.PL.

  http://dziennik-polityczny.com/index.php/spoleczenstwo/6768-skandal-amerykanska-armia-w-polsce-handluje-narkotykami

 • kk7qq

  Pierwsze na swiecie !!! ELEKTRYCZNE chmury siewne za pośrednictwem dronow w Zjednoczonych Emiratach Arabskich!

  https://climateviewer.com/2017/05/11/world-first-electric-cloud-seeding-via-drones-in-uae/

 • kk7qq

  Tworcy aury w natarciu ?!

  Nasi laskawcy i ciemiezcy w tym roku dokreca sruby ?

  To lato bedzie straszne dla Polski i Niemiec ! Europa bez zywnosci ?
  Jest prognoza

  https://reporters.pl/7375/to-lato-bedzie-straszne-dla-polski-i-niemiec-europa-bez-zywnosci-jest-prognoza/

  • ciekawe

   Rzeczywiście ktoś coś wspominał o śniegu w lecie i zniszczeniu upraw w Polsce ,przecież przedwczoraj w trójmieście padał śnieg z tego co mówili mieszkańcy nigdy tak nie było mamy już 12 maja a zimno jest dalej .Już się mówi o utraconych plonach .

  • Franek

   No i jeszcze jutro z racji 100 lecia fatamorgany będzie wojna, a przynajmniej jakiś blue – beam, a poza tym Korea Pn zaatakuje Koreę Pd, i wszyscy razem zgodnie przejdziemy w 4 gęstość. I jeszcze po drodze zderzacz hadronów zrobi bum i nastąpi taki efekt mandeli, że zapomnimy że poniedziałek zawsze był po niedzieli. A papież będzie uciekał z Watykanu, że podniesie się ogromny kurz, że w całej Europie wstrzymają ruch lotniczy. Zapomniałem dodać, że Macierewicz wypowie wojnę Putinowi, a ten drugi ze zdumienia umrze ze śmiechu. W Rosji będą wybory prezydenckie i w sposób nieoczekiwany panowanie obejmie niedawno odmrożony z oderwanej dryfującej góry lodowej potomek Romanowów. Wtedy na świecie zapanuje pokój z kuchnią, a sołtys w Wąchocku pójdzie na wcześniejszą emeryturę…

 • gość

  Na greckiej ścieżce zadłużenia zagranicznego

  … rządowi premier Beaty Szydło ku przestrodze

  http://www.prawica.net/7417

 • ——————–MORALNY OBOWIĄZEK !!

  Master
  35 min. temu

  RZECZYTAJCIE I WKLEJCIE GDZIE SIĘ DA !!!!! Wyrasta nam nowy „bohater”, Kamil C. ps. Złoty. To on w 30sek. rozmowy z Magda dzwoni do Markusa. Wspolnie z Markusem odwozil Magdę na lotnisko do Katowic a dzień później wyjechał do Pragi skad wykonal wspomniane połączenie. 28 kwietnia po polnocy wylecial z Pragi do Hurghady, jest widoczny na nagraniu ze szpitala. Kamil byl chłopakiem niezyjacej Karoliny Kaczorowskiej, ktorą kilka razy uderzyl i grozil jej, ze jak z nim zerwie to zabije jej rodzicow. Karolina raz nawet wyslala mamie zdjecie podbitego oka. Zdjecie ujawnil Rutkowski. Matka Karoliny mowila ze jej nowi znajomi zachowuja sie jak z sekty. Na fb Kamil C. oraz Michał R. maja w zdjeciach profilowych jakies dziwne zwierzeta a Maciej S. pisal cos o zabijaniu dziewic. Kamil na fb nie uzywa nazwiska tylko ps Kamil Złoty.W styczniu ub r Karolina zabrala Kamila i kilku znajomych do Karpacza. Po kilku dniach zabawy znajomi wrocili do Wroclawia a ona zostala sama z Kamilem. Gdy doszlo miedzy nimi do klotni on wyjechal a Karolina po kilku godz odebrala sobie zycie. Osoba ktora weszla do jej mieszkania po jej smierci i wyniosla cenne ubrania, bizuterie oraz ponad 400 tys zl w gotowce miala klucze do mieszkania. Jak myslicie, jest mozliwe by partner dziewczyny mial klucze do mieszkania swojej partnerki??? TERAZ WAZNE !!! W samolocie do Egiptu Magda byla adorowana przez dwoch Polakow z Wroclawia ktorzy rowniez lecieli na wczasy. Sa oni znajomymi Kamila C. i Michala R. a jeden z nich byl z Kamilem na wyjezdzie w Karpaczu. Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosci paszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama

  • Ania

   To rzeczywiście wygląda tak jak piszą.
   Ci „koledzy” z samolotu i ten jej ” chłopak” co nie mógł rzekomo lecieć wyglądają na szajkę naganiaczy żywego towaru. Pewnie już w samolocie albo i przed lotem dostała jakiś narkotyk, który wszedł jakoś nietypowo, stąd dziwne zachowanie. Jak trochę przetrzeźwiała , to zorientowała się , że coś jest nie tak i chciała uciec.
   To dali następną działkę.

   Przecież w Polsce jest w ten sposób uprowadzane wiele dziewczyn.
   Najczęściej właśnie ” na chłopaka „, z którym dziewczyna wyjeżdża, bo załatwi jej dobrą pracę.
   A potem słuch o niej zaginie, rodzina zaczyna szukać po kilku tygodniach,
   Igły w stogu siana. Bo na konsulaty i policję to nie można liczyć.

   Ta widocznie pracy nie potrzebowała, to pojechała ” na wycieczkę „.

   • ciekawe

    Krzysztof Rutkowski już na samym początku wybielił Markusa mówiąc ,że nie ma nic z tym wspólnego i jest niewinny to samo zrobił wczoraj TVN UWIARYGADNIAJAC synka redaktora gazety wyborczej. Jeżeli Markus jest czysty i niewinny to po co zatrudnił adwokata?

   • P

    Widać, że Rutkowski bardzo mocno tuszuję tę sprawę…

    Ale ostatnio coraz częściej odnoszę wrażenie, że Rutkowski pojawia się nie po to, aby pomagać ofiarom przestępstw, ale raczej aby chronić i kryć sprawców… Z wyjątkiem sytuacji, że sprawcy (jak np. zabójczyni Madzi) sami nic nie znaczą, wtedy może się nieco podlansować i zabłysnąć…

    • ciekawe

     Oczywiście odezwał się już Krzysztof Jackowski mówiąc ,że to atak psychiczny i nie widzi związku z osobami trzecimi , trudno w to trochę uwierzyć za dużo jest podejrzanych elementów w tej sprawie.
     Ja obawiam się czegoś innego ,że ta sprawa zostanie ukręcona ,głowni świadkowie i dowody są w Egipcie to kraj dyktatury wojskowej ośrodki wczasowe w tym państwie są w rękach wojska lub osobami powiązanymi z nimi i w tym jest problem .Jestem na 100% pewny ,że Egipt nie zgodzi się na inna wersje niż ta ,która będzie korzystna dla tego państwa a więc wersja wypadku i brak udziału osób trzecich . W tej chwili jest już po sekcji i nie ma podanych oficjalnie żadnych wyników najprawdopodobniej wynika to z różnicy zdań ekipy polskiej i egipskiej po przeprowadzonej sekcji. Najgorsza by była sytuacja gdyby obie strony przedstawiły różne opinie bo wtedy nie wiadomo jaką wersje się przyjmie ale istnieje tez możliwość ,ze jedna ze stron będzie musiała znać wersje którąś ze stron .Obawiam się ,że ewentualna wersja gwałtu i handlu kobietami w tym doprowadzenie do śmierci z tego powodu jest gwoździem do trumny dla Egiptu gdyż po za Kanałem Sueskim i turystyce Egipt nic nie ma do zaoferowania , jest to bardzo trudna sprawa z przyczyn politycznych i oby ta śmierć nie była złożona na ołtarzu wyższych interesów ,dlatego martwi mnie ta cisza po sekcji zwłok im dłużej to będzie trwało tym bardziej będę się skłaniał do mojej wersji na pogląd w tej sprawie.

    • Ania

     Tak więc nasz Sherlock Holmes rodzimego chowu , ma kasę do zebrania z co najmniej dwu źródeł.
     A jeszcze na trzeciego może się rodzina dołączyć.

     To dwoi się i troi chłopina !
     Wszakoż nie co dzień jest Świętego Jana !

   • Dziewczyna sama sobie nagrabiła zadając się z takim towarzystwem. Nie wiem gdzie był zdrowy rozsądek i gdzie była rodzina. Co jej ci koledzy i „narzeczony” naobiecywali.

  • zerrkos

   Nie wiem jak było i co powinna zrobić dziewczyna.
   Ale dziewczyny zapomniały chyba co to jest pamiętnik.
   Każda nastolatka czy kobieta powinna mieć pamiętnik i w nim zapisywać wszystko.
   Oczywiście nikt oprócz niej nie powinien o nim wiedzieć.
   Niestety, ale w tym świecie pewne rzeczy trzeba zachować tylko dla siebie i być przezornym. Pewnie by to jej nie pomogło, ale sprawę przynajmniej byłaby łatwiejsza do wyjaśnienia.
   Gdyby był pamiętnik, a tam jej miłosne wpisy od kilku miesięcy o swoim chłopaku to przynajmniej jeden wątek byłby zakończony. Jakby coś się działo to by na pewno jakieś wątpliwości w nim zapisała.

   • Ania

    Hallo !
    Tu Ziemia !
    Witamy na Ziemi !

    • zerrkos

     Tak trochę pojechałem, ale kiedyś z tego co się orientuje dawniej pamiętniki nastolatki pisału, dziś wsuzstko na fejsa, tweeta czy gdzie tam się da

    • Ania

     No tak, powinnam była napisać: Witamy podróżnika w czasie !

  • ciekawe

   BARDZO WAZNE I ISTOTNE WIADOMOŚCI
   Magdalena von Buxhoeveden Markus Włodarski (urodzony w Niemczech) to syn dziennikarza Gazety Wyborczej Artura Włodarskiego, który jest autorem m.in. wywiadu „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia”. Markus oraz jego znajomi, m.in. Maciej Solczak, Michał Rostkowski i Kamil C. (rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej) byli zamieszani w bardzo podobną śmierć polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej także mieszkającej we Wrocławiu, która rzekomo popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu w styczniu 2016. Wszyscy włącznie z Magdą mają coś wspólnego z klubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem. Wszyscy oni mają także powiązania z synami wrocławskich polityków Platformy Obywatelskiej. Kolejną kwestią jest, że ten wyjazd to nie była żadna niespodzianka tylko był zaplanowany i że wszyscy się znali. Potwierdzeniem są ich znajomości na facebooku. W sprawę może być też zamieszany niejaki Omar Abi Issa, syn wrocławskiego Imama Ali Abi Issa (dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w Polsce) oraz jego polskiej żony Iwony Abi Issa. Biorąc pod uwagę iż Krzysztof Rutkowski jest powiązany ze środowiskami Platformy Obywatelskiej, TVN i Gazety Wyborczej oraz iż także zajmował się śmiercią Karoliny Kaczorowskiej i nic nie wyjaśnił, może zachodzić podejrzenie, że może mieć na celu zatarcie dowodów w tej sprawie. Nie ufajmy w 100% mediom, łączmy się i razem dojdziemy prawdy.
   CZYLI MAMY TROP KTÓRY PROWADZI DO PO, LEWAKÓW I INNEGO BYDŁA POlitycznego
   będzie gorąco to jest początek tropu ,który wskazuje na kierunek jaki prowadzi aktualnie Policja na tym kierunku.

   • ciekawe

    MAŁA POPRAWKA DO TEMATU
    Pozwolę sobie zacytować niejakiego Backspace: ” Markus Włodarski (urodzony w Niemczech) to syn dziennikarza Gazety Wyborczej Artura Włodarskiego. Markus oraz jego znajomi, m.in. Maciej Solczak, Michał Rostkowski i Kamil C. (rzekomy chłopak Karoliny Kaczorowskiej) byli zamieszani w bardzo podobną śmierć polskiej modelki Karoliny Kaczorowskiej także mieszkającej we Wrocławiu, która rzekomo popełniła samobójstwo w hotelu w Karpaczu w styczniu 2016. Wszyscy włącznie z Magdą mają coś wspólnego z klubem muzycznym Grey we Wrocławiu, kojarzonym ze środowiskami lewicowymi, który według wielu uważany jest za klub homoseksualistów oraz burdel dla arabów i innych obcokrajowców z grubym portfelem. Kolejną kwestią jest, że ten wyjazd to nie była żadna niespodzianka tylko był zaplanowany i że wszyscy się znali. Potwierdzeniem są ich znajomości na facebooku. W sprawę może być też zamieszany niejaki Omar Abi Issa, syn wrocławskiego Imama Ali Abi Issa (dyrektor Muzułmańskiego Centrum Kulturalno-Oświatowego we Wrocławiu oraz Rady Naczelnej Ligi Muzułmańskiej w Polsce) oraz jego polskiej żony Iwony Abi Issa. Jej „narzeczony” to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki „wilki” zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem. Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie. Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko „załatwić kasę” na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy. Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi. Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia” to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą „samobójczą” śmierć modelki Karoliny w Karpaczu. Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów.”Ten caly markus posiada tez obywatelstwo niemieckie , a obywatele Niemiec moga latac do Turcji i Egiptu na dowod osobisty , wiec bajka o niewaznym paszporcie odpada ….

  • Majestic

   Slawa Slowianom !!!!!!!!!!!!!!!!!! https://www.youtube.com/watch?v=_6UMCQs5_0M ” Pozdrav zo Slovenska (Slovakia), bratia a sestry. Sláva Slovanom !” „Slava braci i sestrama! iz Srbije”Slava Sloveni! Pozdrav od Makedonija!!”SLAVA FROM RUSSIA!Sława Słowianom z Niemiec !” ” Ime Srbin iz Sunca potice… slava svim Srbima Slovenima” „Slava Slowianom wszystkim Lechitom od Polski az po Rosję od morza Baltyckiego do morza Czarnego”

 • to spolka ta prokuratura zarejstrowana w sadzie nr podalem

 • Ania

  Już był temat zapodany na blogu.
  Ale jest ważny !

  Geny to biblioteka i antena.
  To pole elektromagnetyczne aktywuje zapis !
  Od pola zależą więc cechy otrzymanego organizmu.

  Czyli jest odwrotnie niż głosi oficjalna nauka.
  Co potwierdza moje podejrzenia, że żyjemy w świecie na opak.

  „Czy istnieje kod biologiczny?

  Posted by Marucha w dniu 2017-05-10 (środa)

  Tytułowe zdjęcie przedstawia dwa dorodne pęki pszenicy wyrosłe tylko z DWÓCH ZIAREN. Każdy z nich liczy ponad 20 kłosów, zawierających po 20-30 ziaren! – To przykład reaktywacji prastarego kodu biologicznego.

  Jak wiadomo, światowy rynek nasion siewnych, nawozów i środków ochrony roślin jest zmonopolizowany przez kilku gigantów, takich jak Bayer, Cargill, Sygenta, Monsanto, Du Pont. Korporacje te forsują bioinżynierię i technologię genetycznych modyfikacji, wypierając z rynku sprawdzone od setek lat naturalne odmiany zbóż i roślin uprawnych, z których wiele jest już na wyginięciu. Kiedyś ta pułapka się zatrzaśnie i będziemy skazani na materiał siewny i agrochemikalia wyłącznie od cynicznych i bezwzględnych monopolistów.

  Czy tak musi być? Czy jest jakieś inne wyjście z tej beznadziejnej sytuacji dla rolników i rolnictwa? Tak, gdyż natura odkryła przed nami jedną ze swych wielkich tajemnic:

  >http://www.urzeitcode.com/english/

  SENSACYJNE ODKRYCIE

  Pod koniec lat 80-tych XX wieku dwóch szwajcarskich naukowców Guido Ebner i Heinz Schürch, zatrudnionych w koncernie Ciba Geigy, dokonało sensacyjnego odkrycia.
  W trakcie przeprowadzonych eksperymentów badawczych okazało się, że na przykład nasiona zbóż i ikra rybia poddane działaniu odpowiednio skonfigurowanego pola elektrostatycznego (wysokie napięcie, bez przepływu prądu), wbrew wszelkim teoriom i „zdrowemu rozsądkowi” nabywają nagle niesamowitych własności. Budzi się w nich pamięć (molekularna, genetyczna?) i zostaje reaktywowany tajemniczy zegar biologiczny.

  REAKTYWOWANY ZEGAR BIOLOGICZNY

  Elektrostatycznie przygotowane nasiona pszenicy i kukurydzy dają o kilkadziesiąt procent większy plon niż tradycyjne uprawy, a ich wegetacja następuje tak szybko, iż szkodniki nie nadążają za ich rozwojem. Ponadto ich morfologia/wygląd nierzadko przypomina pradawne formy roślin, które dawno temu bezpowrotnie wyginęły i które dziś można już tylko zobaczyć w skamienielinach pochodzących sprzed kilkuset lat lub sprzed wielu milionów lat!

  W wyniku prób z elektrostatyką wyhodowano na przykład dziką, odporną na warunki środowiskowe i naturalne szkodniki odmianę paproci leśnej, która swym wyglądem do złudzenia przypomina prastare paprocie rosnące na Ziemi wiele milionów lat temu!KUKURYDZA

  Eksperymenty z kukurydzą polegały na poddaniu działaniu pola elektrostatycznego kiełkujących ziaren przez okres 8 dni. Następnie przesadzano je do doniczek ze sterylną ziemią w szklarni. Tak wyhodowana kukurydza – w porównaniu z niepoddaną “obróbce elektrostatycznej” grupą kontrolną – odznaczała się bardzo szybką wegetacją i istotnymi różnicami w morfologii, tj. między innymi:
  – większą liczbą kolb przypadających na pojedynczą roślinę (trzy do sześciu, zamiast zwyczajowo jednej do dwóch),
  – szerokimi liśćmi i grubą łodygą,
  – odmiennym położeniem kolb (w górnej części łodygi zamiast w osi liścia),
  – wytworzeniem większej ilości łodyg.
  W maksymalnym przypadku kukurydza generowała aż DWANAŚCIE kolb.

  Podobne dzikie odmiany kukurydzy można spotkać dzisiaj jeszcze tylko na terenie Peru.
  Zdjęcia kukurydzy są zamieszczone na str. 48-49 i 63-64 książki jw.

  GENIALNE ODKRYCIE SCHOWANO DO SZUFLADY

  Koncern Ciba Geigy (potem Novartis) opatentował te rewolucyjne, a zarazem genialne proste i tanie metody, dzięki którym można aktywować to, co utracono wskutek nieprawidłowej hodowli lub degeneracji, po czym w 1990 roku całkowicie wstrzymał cały program badawczy. Uzasadnienie brzmiało: badania nie są zgodne z profilem działalności koncernu.

  Było to chyba logiczne i racjonalne działanie z jego strony, gdyż promowanie upraw całkowicie niewymagających stosowania technik genetycznych, pestycydów, herbicydów i agrochemii oznaczałoby dla Ciba Geigy podcinanie gałęzi, na której siedzi.(…)
  Dalej tu: https://marucha.wordpress.com/2017/05/10/czy-istnieje-kod-biologiczny/

  • Majestic

   „To pole elektromagnetyczne aktywuje zapis !
   Od pola zależą więc cechy otrzymanego organizmu.” dokladnie Plazma uruchamia kody https://www.youtube.com/watch?v=gPOFyYvjWU8 , można robić transfer informacji nawet z kilku w przypadku roślin gatunków naturalne hybrydy więcej nowe odmiany potrzebny jest emiter i nośnik coś jak żaba i salamandra eksperyment . do tego dochodzi jeszcze coś widmo światła jego konkretne spektrum wiec pole do popisu jest duże ale w świecie manipulatorów i dobili jest jak jest !? u ludzi jest nieco inaczej bo to sprawa generacji , ale przynajmniej można by się skutecznie bronic ale z debilizmem moherowym to daleka droga .

   • Ania

    Może i nie taka daleka.
    Myśli też aktywują geny.

    Ale w przypadku moheru, to chyba trzeba najpierw ich przepuścić przez dobry antywirus.
    Mają zawirusowane oprogramowanie.
    I są z tego dumni.

  • Majestic

   https://www.youtube.com/watch?v=mG1mwdR1Tfc jeżyny bez kolców kaktusy bez kolców , wiele odmian trawy zamienione na dorodne zboża i kłosy. Anastazja https://www.youtube.com/watch?v=r4872IaDABo
   Programowanie nasion – Polak potrafi – 15.01.2014
   niezaleznatelewizja
   niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=jh9CCg9kSns

  • sara

   PREHISTORYCZNY KOD BIOLOGICZNY – EFEKT EBNER’A
   https://www.youtube.com/watch?v=J3p3P_ThuLA

   • Majestic

    znam to już wiele lat ,efekty amatorów są niezbyt zadowalające , tu brakuje czegoś mianowicie woda i plazma to woda wilgoć w wiekszosci pobudza bo zegar biologiczny to inna bajka ,wpadł mi pomysł aktywowania DNA w amatorskiej próżni przynajmniej z polem plazmy w wnętrzu a pole elektro magnetyczne na jednym z biegunów całość zasilana kompatybilnie coś na podobne https://www.youtube.com/watch?v=JJnmbG9Cz44 akurat dzisiaj był program o wodzie i miedzy innymi o roślinach dziwne jak na zamówienie? na NTV ale jeszcze niema na YT wstawię jak się pojawi jakiś czas temu widziałem akumulator orgonu który emituje pole magnetyczne można by podobnie zastosować do eksperymentów ? ale straciłem go gdzie w strumieniu informacji ?

 • aniaa

  https://www.youtube.com/watch?v=X4pZwqnrM88&t=440s

  MON niejawnie potwierdza stosowanie technologii energii skierowanej na Polakach – 5.05.2017

 • ciekawe

  Afera reprywatyzacyjna. Wśród zatrzymanych znajomy Kwaśniewskiego
  http://wiadomosci.wp.pl/afera-reprywatyzacyjna-wsrod-zatrzymanych-znajomy-kwasniewskiego-6121466172458625a
  Wstyd mi za tych co z Warszawy

 • greg2014

  UE zniosła wizy dla Ukraińców. Wystarczy im paszport biometryczny
  (…)
  Przyjęcie regulacji w sprawie liberalizacji wizowej dla obywateli Ukrainy to ważne wydarzenie, które pozwoli na wzmocnienie więzi pomiędzy społeczeństwem ukraińskim i UE – oświadczył minister spraw wewnętrznych sprawującej prezydencję Malty Carmelo Abela.
  (..)

  Czytaj więcej na http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-ue-zniosla-wizy-dla-ukraincow-wystarczy-im-paszport-biometry,nId,2392403#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

  Pojadą tam po 500+, w ojro .. Bardzo ładnie.
  Niech się wiążą.

  • takie tam...

   Nie zapominajmy od PRZEMYCIE BRONI z Ukrainy do Polski, na co ZAWRACA NAM UWAGĘ Stanisław Michalkiewicz, oraz o wypowiedzi Michnika – Żyda, który miał powiedzieć, że nas (Polaków) rozpracują Ukraińcami…

 • PONADSWIETLNY

  Polskie rządy po roku 1945 są dobrze zorganizowanymi grupami przestępczymi – Jan hrabia Potocki !!!
  __________________________________________________________________________
  https://www.youtube.com/watch?v=Ms49M4XOSms

  Ostro w Macedonii gonią S0r0sA 🙂
  ______________________________
  https://youtu.be/2CjeaVRU_cM?t=37

  Oj będzie ‚pokaz’ a’la FatImA ?:)

 • ————-MORALNOŚĆ —zło nie miało by możliwości rozszaleć się, aż TAK ! na ziemi GDYBY !! nie brak MORALNOŚCI SZEROKO POJĘTEJ u Ludzi. Religie są pierwszymi organizacjami, które zabiły w człowieku MORALNOŚĆ-ETYKĘ. Od nich się zaczęło i one jako pierwsze padną ofiarą WŁASNEGO EGOIZMU.

  ———————————– I NIECH TAK SIĘ STANIE !!!!

  http://moraldiplomacy.com/moralnosc-a/definicja-moralnosci/

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Moralno%C5%9B%C4%87

 • prokuratura krajowa 421732316 upik record wystarczy sparwdzic wiec pytanie jaka ten Pan umowe z nimi podpisal skoro to firma zarejstrowana w sadzie ? na jakiej podtawie go przetrzymuja ? skoro to firma zaresjtrowana pod tym numerem

 • Wojox

  Panie Marku. Proszę obejrzeć :
  https://m.youtube.com/watch?v=J3p3P_ThuLA

  I pomyśleć co oni już tworzą z embrionami ludzi itp. Jeżeli łosoś dał takie efekty.

 • Świętowit

  Czyżby efekt Mandeli?
  Zamach na JP2.
  Jan Paweł II został postrzelony przez tureckiego zamachowca Mehmeta Ali Ağcę w brzuch oraz rękę. Jak ustalili śledczy, chwilę wcześniej Ali Ağca celował w jego głowę. Jan Paweł II schylił się wtedy do małej dziewczynki Sary Bartoli i wziął ją na ręce. Zamachowiec opóźnił oddanie strzału prawdopodobnie dlatego, że dziewczynka, którą papież trzymał na rękach, lekko przysłoniła go, co uniemożliwiło zamachowcowi dokładne wycelowanie.
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamach_na_Jana_Paw%C5%82a_II
  Nie przypominam sobie, aby JP2 przed zamachem trzymał na rękach dziewczynkę.
  http://gosc.pl/doc/860292.Tej-dziewczynki-nie-bylo-w-planach

  • Admin

   Oczywiście, że nie było dziewczynki. Efekt Mandeli jak cholera – dzięki za spostrzeżenie!
   Czyli się dalej bawią w CERN-ie.

   • Wojwit

    Papamobil jechał powoli w momencie postrzału, jak więc papież mógł wziąć na ręce dziewczynkę z tłumu? Może przedtem wziął, potem oddał komuś i dopiero potem, gdy wóz już ruszył został trafiony?

    • Świętowit

     „Jak ustalili śledczy, chwilę wcześniej Ali Ağca celował w jego głowę. Jan Paweł II schylił się wtedy do małej dziewczynki Sary Bartoli i wziął ją na ręce. Zamachowiec opóźnił oddanie strzału prawdopodobnie dlatego, że dziewczynka, którą papież trzymał na rękach, lekko przysłoniła go, co uniemożliwiło zamachowcowi dokładne wycelowanie”.
     Teraz uwaga! Zamachowiec znajdujący się w tłumie wycelował pistolet w stronę papieża – nikt tego nie zauważył. Dziewczynka przysłoniła mu cel, więc za chwilę ponownie wyjął broń, aby odpowiednio ustawić się i wycelować, dalej nikt tego nie widział.Przecież to nie była strzelnica sportowa. Aby wycelować pistolet ręka musi być wyprostowana.Nikt z tłumu nie widział, że koło jego głowy znajduje się ręka z bronią? Tak uczynił to dwukrotnie i zero reakcji z tłumu.Pic na wodę fotomontaż.Najlepsze z całej tej mistyfikacji są szaty papieża pozbawione śladów krwi.
     http://letsrollforums.com//fatima-hoax-and-staged-t29187.html

    • Xellos

     ” jak więc papież mógł wziąć na ręce dziewczynkę z tłumu? ”

     –hmm PODAŁ MU JĄ KTOŚ ?

   • Adan

    Jakie są dalsze losy wywiadu z prok. Czyżewskim ? Czyżby autorów ktoś przekonał, przestraszył, przekupił czy też poprosił ???

   • maniek_Drugi

    …dzięki Świętowit!…za ten materiał – chyba zaczynam „łapać” ten efekt Mandeli…byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego tematu…ale teraz widze,że to sie dzieje caly czas…

    Monitorku – zwracam honor!!…

    Ten efekt WIDAĆ WYRAZNIE na tym filmie…

    https://www.youtube.com/watch?v=PfSXkfV_mhA

    @ Majestic – nie w Fladelfii – tylko eksperyment „Filadelfia”…/na upartego mozna go tak nazwac/..

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Filadelfia/efekt Mandeli?/ wikipedia – to tzw – „tyż prowda”…

    Montauk i eksperyment Filadelfia (1/13) – trzeci „podziemny” wywiad z Alem Bielekiem

    https://www.youtube.com/watch?v=eSP0ToCfwsc

    https://www.cda.pl/video/show/eksperyment_filadelfia/p1

    • Admin

     Niedawno w swoim programie Webre ujawnił, że w latach 90 tych doszło do kilku podróży w przyszłość. Stąd m.in. „karty Illuminati” opublikowane w 1995 roku.
     Z tym, że należy pamiętać, że przyszłość nie jest ustalona, możemy ją wybrać swoimi działaniami i być może karty miały nas ostrzec, że jeśli nic nie zrobimy, to tak się będzie działo. Nie wszystko się sprawdza.

   • Easy Rider

    Zajmowałem się kiedyś przez dłuższy czas sprawą zamachu z 13 maja i powiem tak: o ile pamiętam, to dziewczynka była, tylko nikt nie łączył jej obecności z samym przebiegiem zamachu. Dlatego, że między wzięciem dziewczynki na ręce i oddaniem strzałów minęła dłuższa chwila, na tyle długa, że trudno tutaj mówić o jakimś związku przyczynowym jednego zdarzenia na drugie.

    To jednak nie podważa efektu Mandeli, gdyż mamy tutaj do czynienia z czymś podobnym do zmiany położenia kontynentów i wysp – one były i są, tylko w innym układzie, natomiast w przypadku tego zamachu – zostały połączone w jedno dwa oddzielne zdarzenia, poprzez usunięcie istniejącej między nimi przerwy czasowej.

   • Adan

    Po 1989 roku wielu inteligentnych i rozgarniętych funkcjonariuszy SB zakładało takie firmy jak biura podróży, gabinety ezoteryczne oraz doradztwo finansowo-ubezpieczeniowe. Wielu „oświeconych” Rosjan i Ukraińców przyjechało do Polski ze wschodu, wielu rodaków powróciło z zachodu.Wielu z nich ma do spełnienia misje, o których nie wspominają lecz perzyglądając się niektórym przez dłuższy okres czasu można „po owocach” oraz sposobie działania domniemywać kto zacz. A znzlazłem w sieci coś takiego:
    http://www.infoekspres-polska.96.lt/2017/01/09/zydowski-hollywood-w-krakowie-czyli-zbigniew-kekus-vel-zydowski-bankster-i-marek-podlecki-vel-kapus-tw-ps-janusz-z-monitor-polski-pl/

  • waruc

   To nie efekt Mandeli, tylko skleroza 🙂

 • MajaWalia27

  Z innej beczki. Patrze i oczom nie wierze- dzis na ”Pudelku” pojawia sie dzis inormacja o aresztowaniu zakonnicy zamieszanej w pedofilski skandal. Jej ”rola” polegala na podsylaniu GLUCHONIEMYCH dzieci ksiezom-pedofilom:

  http://www.pudelek.pl/artykul/110222/zakonnica_wysylala_gluchonieme_dzieci_ksiezom-pedofilom_poswiecilam_swoje_zycie_bogu/

  Irlandia, Usa ( Boston i ”Spotlight”), sledztwo na duza skale w Australii. Tylko polscy katolicy ”slepi i glusi” na prawde o mafii koscielnej. Jak publikuje gdzies w sieci artykuly o pedofilii w kk to mi sie ”rzucaja do gardla”.ze jak smiem sacrum profanowac:(

 • Majestic

  Terapia zdrowia plazmą – Janusz Grabowski i Paul Harris – 9.05.2017
  niezaleznatelewizja
  niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=JJnmbG9Cz44 ” Janusz Grabowski rozmawia z Paulem Harrisem o jego nowatorskim urządzeniu nazwanym Theraphi przy pomocy którego można generować strumień uzdrawiającej plazmy.
  Z Paulem Harrisem można się kontaktować mailem: quantumjmpr@gmail.com
  a o samym Thetaphi więcej na http://theraphi.net oraz http://theraphi.tech (po angielsku).
  Kontakt do Janusza Grabowskiego: etenpax@gmail.com

 • ciekawe

  Jak Żydzi pomagali Niemcom mordować Żydów. W poszukiwaniu źródeł antysemityzmu – Jacek Międlar
  https://www.youtube.com/watch?v=wat1mBbSwXM
  Ale nagrabił sobie u Żydów

 • gość

  Skandaliczny artykuł w Fakcie!

  Witamina C na raka. Tysiące Polaków wierzą znachorowi z Poznania

  http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/jerzy-zieba-w-poznaniu-twierdzi-ze-witamina-c-leczy-raka/ytbmweg

 • ciekawe

  GUBIN W POLSCE IMIGRANCI NAPADLI NA 13 LETNIE DZIECKO PRÓBUJĄC GWAŁTU ZMUSZAJĄC BICIEM !!
  Na polsko-niemieckiej granicy, w miejscowości Guben muzułmańscy imigranci molestowali 13-letnią Polkę – informuje serwis spiegel.de. Dwaj mężczyźni, prawdopodobnie Afgańczycy, zaczepili dziewczynkę, obmacywali ją i obrażali, a na końcu uderzyli.
  Dziewczyna zadzwoniła do rodziców, a 41-letni ojciec i 19-letni brat rozpoczęli poszukiwania sprawców zajścia. Znaleźli czworo imigrantów pochodzących z Iraku i Syriii sądząc, że są to domniemani sprawcy zaatakowali ich. Doszło do bójki. Interweniowała policja.
  O możliwości popełnienia przestępstwa na dziewczynce poinformował policję również 18-letni Afgańczyk, który miał być świadkiem molestowania. Jak zeznał, usiłował skłonić swoich rodaków do zaprzestania, ale został brutalnie odwiedziony od interwencji.
  http://wiadomosci.wp.pl/muzulmanscy-uchodzcy-molestowali-13-letnia-polke-6115674133960321a
  TO JEST OFICJALNA OCZYWIŚCIE OKROJONA WERSJA ZDARZEŃ ZŁAGODZONA
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/04/25/gubin-w-polsce-imigranci-napadli-na-13-letnie-dziecko-probujac-gwaltu-zmuszajac-biciem/
  Nazwozili tych wykundleńców pod polską granice a jak znam życie to będzie tylko gorzej dziwnym trafem ataki na szkoły w Polsce w głównych mediach jakoś przechodzą bez większego echa

 • Ania

  Podobno jacyś niemieccy żołnierze planowali zamach na polityków niemieckich, bo mają już dość problemów z emigrantami.
  https://ndie.pl/niemieccy-zolnierze-planowali-zamach-politykow-dosc-pro-imigracyjnej-polityki-rzadu/

  • ciekawe

   Najwyższa pora aby ktoś już z tym dziadostwem zrobił porządek .
   Przypomnę też wizje Krzysztofa Jackowskiego , który powiedział ,że Merkel realizuje scenariusz wojenny ,który doprowadzi do rewolucji w Niemczech , po zamordowaniu ważnego polityka.

   • Wojox

    Ewidentnie widać że cel tej polityki jest jeden, aby wkurzyć, wpienić i doprowadzić społeczeństwo do stanu totalnego wrzenia. Taką ludzką kipiel łatwo będzie skierować na tory zamordyzmu. Ludzie wtedy będą akceptować każda militarną agresję. Nawet jak trupy będą leżeć na ulicach miast, wszyscy będą to akceptować i klaskać w dłonie. Będą mówić: nareszcie, dobrze im tak, prosili się dawno o guza…..

 • —————————ANTYPOLONIZM trwa od czasów zmiany nazwy Państwa z LECHII na POLIN, z czasem nazwę lekko zaowalowano na Polska. Muzeum POLIN !! zdjęło już niepotrzebny woal.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/antypolonizm-na-swiecie-staje-sie-coraz-bardziej-powszechny

  • eloelo520

   Ich siłą jest socjalizm. Socjalizm trzeba zniszczyć. Zamienić talmudyzm biurokratyczny z wolnością gospodarczą. Gdy wiara, rodzina, własność będą chronione to Polska też.Innymi słowy trzeba zlikwidować koryto wtedy pasożyd umrze. I zabrać urzędnikowi możliwość decydowania o twojej rodzinie, własności i przekonaniach. Urzędników po prostu posłać do normalnej pracy, gdzie wytwarza się PKB a nie szkodzi i ściąga z nich haracze.

   • Boru

    Nie socjalizm lecz to, że zamieniają gojów w swoją prywatną własność. Nasze rządy nie podlegają pod jakiś „komuchów” lecz pod zachodnich kapitalistów. Spójrz jakich krajów nienawidzą banksterzy zachodni. Kuba, Korea, Rosja, Białoruś. Co łączy te kraje? „Straszna komuna”. Gdy nacjonalizuje się banki i główne gałęzie przemysłu i likwiduje się wielki kapitał, to wtedy żadne Rotszyldy i inne Rockefellery nie mają prawa bytu w takim kraju. Odstaw Brauna bo przedawkujesz kadzidła. Problemem nie jest „Talmud” lecz biblia jako całość.

    W socjalizmie przed 89 gdy Polacy przeważali nad Żydami sympatyzującymi z Zachodem było lepiej niż teraz. Po 89 roku Polska systematycznie sprzedawana jest kapitalistom z Zachodu.

    Gadanie o Talmudzie to mydlenie oczu i zaślepianie na fakt, że to jedynie komentarz do Tory.

    Brauny i inne Michalkiewicze mieszają w kwestii „lewactwa”. Jeśli spojrzysz na to, gdzie te przeróżne gendery i inne świńśtwa się szerzy, to są to dawne kraje chrześcijańskie. Widziałeś ty paradę równości w Białorusi albo Korei? Przecież to skrajne lewactwo. Skrajna religijność prowadzi do zboczeń. Teraz te zboczenia funkcjonują jako osobny byt, bez religijnej otoczki i wygląda to tak jakby problemem była „bezbożność”.

    Nie zdziwiłbym się jakby Braun biczował się przed obrazkiem Joszue i czerpał z tego seksualną satysfakcję. Później chodzi i udaje grzecznego.

    • eloelo520

     Mylisz się. W USA, unii europejskiej odbywa się rewolucja marksistowska w pełnym natarciu.
     Poczytaj co wykłada się na uczelniach w USA.
     Powiem tylko że jest to marksizm i leninizm, a wykładowców poucza się jak kamuflować że wykłada się marksizm-leninizm.
     Co do Unii to polecam film „Manifest z Ventotene”
     na youtube.
     A elementem komunizmu to jest właśnie min tzw nacjonalizacja. nowomowa tak to poprzekręcała. Tak na prawdę to komunizacja. Chodzi o to żeby wychować człowieka sowieckiego (homosovieticusa). Co do Brauna to tak popieram, ale o tym od lat mówi także Korwin, Michalkiewicz UPR,KNP. Nie traktuj ludzi o innych poglądach za idiotów, bo jak się okaże że to ty się mylisz wystawisz sobie świadectwo.

    • Boru

     W takim razie jak to się dzieje, że od 89 roku Polska jest systematycznie przejmowana przez „naród bankowy” i równolegle do tego staje się kolejnym stanem USA? Gdyby siłą Żydów była „komuna”, to dlaczego po prostu nie zaciśnięto tego terroru komunistycznego, tylko igramy z jakąś „wolnością gospodarczą”?

     Co do „marksizmu” w USA i Unii. Widzicie to co chcecie widzieć. Nie zauważacie jednak, że historia USA jako taka jest kopią biblijnej historii o podboju Kanaanu, a ta historia jest częścią tzw. chrześcijańskiej kultury. Macie to w swojej żydo-chrześcijańskiej biblii.
     Nie widzicie tego, że USA realizuje BIBLIJNY, a więc i chrześcijański plan utworzenia Wielkiego Izraela od Nilu do Eufratu. To nie jest marksizm tylko biblia.

     Nie widzicie, że Unia Europejska nie jest „Nowym Związkiem Radzieckim”, lecz Nowym IMPERIUM RZYMSKIM, nie wymyślonym przez Marksa i „komunę” lecz coś do czego dążył wcześniej Hitler. Wczoraj było święto zwycięstwa nad III Rzeszą i powinniście być wdzięczni „komunie”, że nie doszło do utworzenia tego żydo-katolickiego tworu.

     Widzicie „komunę” w każdym atomie wodoru, a nie widzicie waszego kultu obrzezanych na każdym kroku. Nie widzicie, że przejmowanie wszystkiego w posiadanie przez „naród bankowy” jest elementem waszej żydo-chrześcijańskiej kultury.

     Oni specjalizują się w mieszaniu wszystkiego ze wszystkim, tak że już nie wiadomo gdzie jest prawda a gdzie fałsz. Oni cieszą się z tego, że im bardziej im się sprzeciwiacie poprzez kult przez nich stworzony, tym bardziej posuwacie ich plan do przodu.

     Jak to powiedział jeden „człowiek”: światu potrzeba odpowiednio dużego kryzysu i wtedy zostanie wprowadzony nowy porządek świata.

     Kryzysem jest właśnie „kryzys wiary”. Nowym Porządkiem Świata ma być wskrzeszenie fałszywego kultu żydo-chrześcijańsko-islamskiego boga na nowym poziomie. Jeśli jedynym waszym problemem jest „brak boga” to go dostaniecie. Zachipuje się wam mózgi i będziecie bozie słyszeć tak jakby osobiście do was przemawiała. I już nie zauważycie, że to „NWO”, bo przecież „NWO” to „ogólnoświatowy marksizm”.

     Czemu nie odniesiesz się do tego, że w „marksistowskiej” Białorusi czy Korei a kiedyś w Rosji Radzieckiej nie było tych wszystkich genderów, homo-parad itd.? Dlaczego te zjawiska są w krajach, które w przeszłości cechował skrajny fanatyzm chrześcijański? Niemcy przecież budowały tę „chrześcijańską Europę”.

     Chciałbym zaznaczyć, że nie jestem żadnym „komuchem ani lewakiem”. Nie pokładam nadziei w żadnym politycznym rozwiązaniu. Nie trzeba być jednak geniuszem by zobaczyć, że plucie na komune jest objawem zidiocenia i ci którzy nakręcają tą nienawiść, kierują to jedynie do zahipnotyzowanych owieczek wierzących w żydowskie „prawdy objawione” dokonujące spustoszenia w mózgach.

     Chciałbym posłuchać tego … na czym ma polegać prawdziwe wyzwolenie się spod tego żydowskiego buta? Powrót do średniowiecza? Jeśli problemem jest wzór „człowieka sowieckiego” to jaki jest wzór „człowieka chrześcijańskiego”? Taki, który idzie bezmyślnie przez życie, wierzy bezrefleksyjnie, nie zadaje pytań, jest grzeczny i posłuszny opasłym biskupom? Taki, który nienawidzi wszystkiego co niechrześcijańskie?

    • Boru

     Poprzedni, obszerniejszy komentarz utknął w moderacji.

     „Człowiek sowiecki” jest mniej toksyczną ideologią niż „człowiek rzymski” albo „człowiek chrześcijański”, bo człowiek chrześcijański jest totalnie zaślepiony wizją zbawienia po śmierci i życie doczesne nic dla niego nie znaczy. Bieda, życie w nędzy jest u człowieka rzymskiego cnotą, bo im gorzej mu się wiedzie, tym większą nagrodę dostanie po śmierci. Nie może być tego w żaden sposób pewien, może jedynie ślepo wierzyć. Ślepa wiara jest tutaj największą wartością.

     Człowiek rzymski jest łatwiejszy do kontroli, ponieważ człowiek rzymski nie docieka, nie buntuje się autorytetom, bo chociaż są wątpliwe, to zostały nadane z woli bożej (Papież).

     Człowiek sowiecki pragnie zorganizować sobie życie materialne, tak, żeby żyło mu się dobrze w świecie doczesnym. Nie liczy na to, że pójdzie do nieba i bieda nie jest dla niego cnotą. Jeśli będzie mu się źle wiodło, to człowiek sowiecki się zbuntuje, bo nie ma dla niego żadnych świętości i nie będzie się wahał przylać komuś w sutannie lub w czerwonej jarmułce na głowie.

    • Boru

     Spojrzałem w Wikipedię by znaleźć cechy „człowieka sowieckiego”. Myślę, że jest to coś w rodzaju schizofrenii, bo zaślepieni nienawiścią do komuny przypisują swoje cechy jakiemuś rzekomemu człowiekowi sowieckiemu.

     Spójrzmy na to, czy te cechy nie charakteryzują członka „kościoła powszechnego”:

     -człowiek podporządkowany kolektywowi (organizacji partyjnej)

     „Jedna owczarnia jeden pasterz”. Chrześcijanin jest podporządkowany hierarchom kościelnym

     -dla jego postawy charakterystyczna jest ucieczka od wolności i odpowiedzialności,

     Zgodnie ze słowami Saula z Tarsu, chrześcijanin jest „niewolnikiem Chrystusa”. Nikt za nic nie odpowiada, bo „wszystko dzieje się z woli bożej” – no chyba, że zrobili to „komuniści”.

     -Oportunizm

     Jeśli kościołowi bardziej sprzyja „pójście na lewo”, no to idzie na lewo, jeśli nie da się wytępić innych kultur, no to można je ewentualnie zaakceptować i spoufalać się z nimi, niezauważalnie sącząc truciznę (Wojtyła i otaczanie się szamanami czy innymi czarownikami)

     -agresja wobec słabszych, uniżoność wobec silniejszych,

     Czy to wymaga komentarza?

     -brak samodzielnego myślenia oraz działania,

     Krótka definicja chrześcijaństwa

     -oczekiwanie że „ktoś coś załatwi”,

     Zbawienie, wolność po śmierci, załatwił przecież Joszue. Samemu nie da się go osiągnąć.

     -zniewolony intelektualnie,

     Dlatego mówi się na średniowiecze „ciemne wieki”

     -pozbawiony osobowości i godności,

     https://4.bp.blogspot.com/-gbzVVCrakgQ/V1gT_1KRjqI/AAAAAAAAAMA/xZ4mCXOkySUNJRwMHzWl71s6GZHRRKPiQCLcB/s1600/10253930_872436146145100_6738961786351526777_n.jpg

     -całkowicie podporządkowany władzy

     -izolacja od światowej kultury

     Niestety nie izolują się. Narzucali przez wieki swoją wiarę słabszym poprzez ludobójcze wyprawy krzyżowe.

     -brak respektowania wspólnej własności i skłonność do drobnych kradzieży

     I tu jest ciekawie. Tutaj w ostatnim punkcie jest pokazane, że „człowiek sowiecki” jest w rzeczywistości „człowiekiem rzymskim” nienawidzącym wspólnej własności, czyli … komuny 🙂

    • Boru

     „Sowiecki” to też inaczej „świecki”, a „świecki” to od „przynależącego do świata”. Jest to opozycja wobec judeo-chrześcijańskiej idei „czynienia sobie ziemi poddanej”. Ja jestem sowiecki, świecki, bo jestem częścią tego świata, to ja przynależę do świata, a nie jestem wybrany spośród całego stworzenia by decydować o tym jak ma natura wyglądać. To właśnie ideologia „czynienia sobie ziemi poddanej” doprowadza do tego, że zastępuje się naturalne zjawiska sztucznymi i kobieta już nie jest kobietą, tylko decyduje sobie o swojej płci, bo jest przecież ponad naturą.

    • ciekawe

     Tez uważam że w USA i unii europejskiej odbywa się rewolucja marksistowska w pełnym natarciu. Dlaczego wybrano taką formę ? bo tylko w ten lub tak podobny sposób jak socjalizm czy komunizm da się kontrolować ludzi , wartości prawicowe to wolność gdzie kontrola jest nieznaczna ,komuna Boru i jej zdobycze jakie miała były pozorne zresztą gdyby było tak dobrze to istniała by dalej. UE w takiej formie jakiej jest teraz nie ma szans na przetrwanie potrzebne są radykalne zmiany szczególnie w starych krajach UE w których lewactwo zniszczyło podstawowe wartości i zasady które prowadzą do rozpadu więnzi międzyludzkich i form działalności gospodarczych.

    • eloelo520

     św Maksymilian Maria Kolbe poczytaj o nim i to co pisał jak masz czas i chęci.

    • Boru

     @eloelo To może ty zapoznaj się z Marksem zanim zaczniesz używać słów takich jak „marksizm kulturowy”.

     Jeszcze raz chcę zaznaczyć, że nie jestem marksistą ani innym działaczem komuszym i chodzi mi jedynie o pokazanie zaślepienia religijnego na przykładzie „plucia na komunę”.

     „Marksizm kulturowy” to jakiś pomysł żydo-bolszewików z czasów jak po Marksie już atom nie pozostał.

     Jeśli „marksizmem kulturowym” jest wprowadzanie pewnego systemu atakując jego europejskie wartości, to „komuniści” wzorowali się na chrześcijanach, którzy chcieli stworzyć pewien system multi-kulti, asymilując pogańskie wierzenia. „Nie masz żyda ni greka, ni wolnego ni niewolnika bo wszyscy są jedno w Jezusie Chrystusie” – tu nie jakiś współczesny lewak, tylko twórca chrześcijaństwa Saul z Tarsu.

     Teraz jest to samo, tylko robi się to z chrześcijaństwem. To, że poddaje się w wątpliwość nawet kwestię płci i orientacji seksualnej, bazuje na wielowiekowym robieniu z seksu demona przez chrześcijaństwo.

     Gdzie masz ten „marksizm kulturowy” w Chinach, Korei, Białorusi, Kubie itd. czyli krajach czysto „lewackich”?

     „Bezpośrednim, przyrodniczym, koniecznym stosunkiem człowieka do człowieka jest stosunek mężczyzny do kobiety.(…) Wedle tego stosunku można więc ocenić poziom całej kultury człowieka. Charakter tego stosunku świadczy o tym, w jakiej mierze człowiek stał się dla siebie istotą gatunkową.”

     Nie, to nie jest Loyola, ani inny Bobola.

     Gdzie „marksizm kulturowy” u samego Marksa?

    • Boru

     Podsumowując. Jestem za ideą wspólnoty, a więc „komuny”, która funkcjonuje tak jak funkcjonowała z czasów przed chrześcijaństwem. Małe, najwyżej składające się z kilkuset znanych sobie ludzi grupki, którzy dzielą się wszystkim i pracują dla wspólnego dobra. Całość tego oparta na prawdziwie europejskich wartościach pogańskich.

     To jest normalne życie, normalne warunki. Nie jest normalne imperialne chrześcijaństwo, nie jest normalna żydo-bolszewia gdzie wprowadza się „komune” w warunkach niewoli i buduje się ją dzięki sile … kapitalistów z Zachodu.

    • Boru

     „potrzebne są radykalne zmiany szczególnie w starych krajach UE w których lewactwo zniszczyło podstawowe wartości”

     I tu jest właśnie podstawowa rzecz, której nie dostrzegacie i którą usilnie ignorujecie. Podstawowe europejskie wartości zostały zniszczone przez chrześcijaństwo i na bazie tego, już bez bożej otoczki, tworzone jest coś, co fałszywie nazywa się „marksizmem kulturowym”.

     Zboczenia i dewiacje zostały wygenerowane przez terror chrześcijański i teraz funkcjonują już jako osobny byt, dlatego wydaje się „bezbożny”.

     Żeby uniknąć odpowiedzialności za ten syf, nazywa się go „marksizmem”. Żeby kontynuować dalej pasożytnictwo, to samo od wieków, trzeba wygiąć wahadełko w drugą stronę, bo „bóg” się przejadł. Dalej jest to to samo, lecz sprawia wrażenie „bezbożności”.

     Widzicie, że kraje dawniej mocno chrześcijańskie zżera zaraza i nie dostrzegacie, że to nie jest kwestia „walki z chrześcijaństwem”, ale przejście dawnego chrześcijaństwa na wyższy poziom zepsucia. To zmutowane chrześcijaństwo samo w sobie.

     Dlatego cały ten światek teoretyków spiskowych, gdzie 90% tego co się mówi jest z perspektywy chrześcijańskiej, służy jedynie jako coś co umożliwia „elitom” wygięcie wahadełka to w jedną to w drugą stronę, żeby się zbytnio nie nudziło.

    • Boru

     Być może u nas w Europie wprowadza się znów „komunę”. I tak samo jak w dawnym ZSRR na czele tego są żydzi zazdrośni o bogactwa swoich współbraci z Zachodu. Znów jednak siłą napędową tego systemu jest wsparcie przez kapitalistów. Znów wprowadza się go w warunkach niewoli, a „marksizm kulturowy” jest potrzebny by ten grunt niewoli był jeszcze mocniejszy niż poprzednio. Tutaj z pomocą przychodzi chrześcijaństwo i jego uprzednie degenerowanie ludzi przez wieki.

     Nie ma takiej możliwości, by klimat pobożności utrzymywał się non stop, zawsze to co nadchodzi po nim jest przeciwieństwem, a to co przychodzi następne buduje swój system na tym co poprzednicy stworzyli. „Marksizm kulturowy” jest nazywany tak dla zmyłki, by nie dostrzec jego chrześcijańskich korzeni, by zabezpieczyć się na możliwość wygięcia wahadełka z powrotem w kierunku Bozi i Jezuska.

    • Boru

     Wiem, że trudno ogarnąć to co pisze w tym gąszczu 😛

     Przyznaję się, że nie znam się na polityce ani ekonomii. Jednak samo odrzucenie pewnych fałszywych świętości, na czele z „chrześcijańskimi wartościami”, odsłania przede mną kilka kwestii, których nijak żaden „Polak-katolik” nie wyjasni mi. To są kwestie takie jak:

     -jeśli „komuna” jest zła i jest , czemu Zachód tak demonizuje Kubę, Koreę, Białoruś, Chiny itd.

     -jeśli „lewactwo” to zboczenia, dewiacje, parady równości itd. to dlaczego wyżej wymienione kraje wolne są od takich zjawisk?

     -jeśli chrześcijaństwo to normalność, to dlaczego wszystkie te zboczenia są w dawnych krajach chrześcijańskich?

     -czy w komunie mają prawo bytu prywatni posiadacze banków jak Rotschild czy biznesmeni jak Rockefeller? Wiem, wiem, można wykazać że rewolucja bolszewicka była sponsorowana, ale czy sam system powstały po rewolucji sprzyjał tak bardzo banksterom z zewnątrz? Czy to nie jest tak, że tych czołowych „komuchów” można było kontrolować jedynie poprzez ich związek z kapitalistami z zewnątrz? Od środka trudno jest chyba kontrolować systemem prywatnym bankierom, bo ich tam po prostu nie może być.

     To wystarczy, by przestać choć na chwilę pluć na komune i zastanowić się nad tym, czemu w zasadzie tak się na nią pluje.

     Mam różne wizje dotyczące tego, po co w ogóle zalewa się imigrantami, czy tu chodzi rzeczywiście o ostateczne zniszczenie chrześcijaństwa, wyrzucenie Watykanu całkiem za burtę i pozbawienie go możliwości powrotu do potęgi … a może wręcz przeciwnie i chodzi o postraszenie obcą wiarą, by powróciła tęsknota za średniowieczem?

     Czy socjalizm i komunę chce się już obrZydzić do tego stopnia, by ludziom następnie sprezentować „tradycyjny, boży” system? Czy może faktycznie zrezygnuje się z Bozi, wywiesi się czerwoną flagę i oficjalnie zrobi się „komunizm”.

     Tylko jeśli rezygnuje się z Bozi, to czemu poprzez sprowadzanie fanatycznych islamistów, wierzących w inną wersją chrześcijańskiego boga Jahwe?

     Jeśli to takie ateistyczne rządy, to czemu nie zabronią jakiejkolwiek wiary, tylko sprowadzają coś jeszcze gorszego?

     Pytania się mnożą bez końca. Normalnemu człowiekowi, który nie jest zepsuty do szpiku kości, trudno ogarnąć te zawiłości, które biorą się z pragnień obcym prawdziwej ludzkiej istocie.

    • Boru

     Strasznie jest namieszane w tym wszystkim, kto jest komuch, kto nazista itd. i w zależności od tego kto chce bronić jakiej ideologii, to zawsze dopasuje sobie to, że np. Merkelowa to córka Hitlera, albo komunistka do szpiku kości.

     Dla mnie, te wszystkie nazizmy, komunizmy, chrześcijaństwa i islamy i judaizmy, to są tylko fasady, a za nimi kryje się pejsata chciwość i w zależności od tego jakie są nastroje społeczne, to idzie się bardziej na „lewo” a później znów na „prawo” i tak to się kręci.

     Komunistami sterowali kapitaliści, nazistów napuścili na żydów sami żydzi, a kiedy człowiek się buntuje, to ten bunt jest ukierunkowany w tę stronę, gdzie pejsata chciwość się spodziewa. I cała energia buntu idzie w kult obrzezanych obrazków znad Jordanu.

     Jeden wspólny mianownik wszystkich. Kult Jahwe. Ten sam ludobójczy Jahwe, którego czczą wszyscy od lewa do prawa, od dołu drabinki do samego szczytu.

     I teraz stawia się przed ludźmi problem. „Bezbożność i brak wartości chrześcijańskich”. Co zrobić z fałszywym kultem Jahwe i jego biblijną zapowiedzą oddania świata w posiadanie przez naród bankowy? Więcej kultu Jahwe! Mocniej kochajcie żydów, więcej przed nimi klękajcie.

     Dla tej cywilizacji nie ma ratunku. A nich to wszystko szlag trafi, niech imigranci zaleją, niech gwałcą, niech chłop będzie babą a baba chłopem. Obrzezanie mózgów za daleko zaszło dla wielu.

   • Majestic

    „Socjalizm trzeba zniszczyć.” no i co w zamian ? w Imperium Lechitów był socjalizm i trwał kilka tys lat , co ma społeczna forma egzystencji Narodu do zwyrodniałych form mało tego zwyrodniałych pojęć ? dziwnym jest że komunizm ten faszystowski utożsamia się z Rosjanami !!? w całym tym aparacie nie było ani jednego Rosjanina , chyba że z podwójnego tradycyjnego nazwiska i pochodzenia https://www.youtube.com/watch?v=FoU_jjWFy-s http://forum.gazeta.pl/forum/w,52,55218378,55218378,lista_biskupow_i_ksiezy_wrogow_juz_jest_.html Prawdziwy Socjalizm czyli WSPÓLNOTA w WSPÓŁDZIELENIU musi być odbudowana niema innej drogi , Ojczyzna i jej dobra dorobek należą do Wszystkich , nie jakieś hierarchie feudalizmy monarchie dziesieciny dla nierobów i pasozytow .Narodem ma rządzić RADA NARODOWA a nie jakieś progi wyborcze dotacje partyjne , ordynacje rejestracje, wszystko to to matactwa parchate ,po Lechitach zostały wybory Sołtysa jako najniższego reprezentanta i tak do Rady Państwa prawdziwa przejrzysta ordynacja zero partii i innych wywrotowców .

 • ciekawe

  MEWS DNIA
  Syn Zbigniewa Stonogi: tata został straszliwie pobity na terenie komendy
  Informację o pobiciu Zbigniewa Stonogi na Komendzie Stołecznej Policji przekazał jego syn za pośrednictwem portalu społecznościowego.
  „Stracił ponad litr krwi oraz użyto wobec niego paralizatora, kiedy był już skuty kajdankami. Pobicie było tak straszne, że wymagane było wykonanie tomografii komputerowej głowy na terenie szpitala MSWiA w Warszawie” – czytamy we wpisie syna Stonogi. Podkreślił on również, że informację podaje do opinii publicznej na prośbę ojca.
  http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stonoga-pobity-na-komendzie-informacje-podal-syn-biznesmena/k0q3xse
  Ktoś coś wie więcej ????

 • greg2014

  Urzędnicza sitwa Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości cz.2

  A teraz sitwa PiS walcząca ramie w ramie z sitwą PO, PSL i SLD. Łącza ich teczki, rodziny i pieniądze.

  Prezes Kaczyński zapowiedział, że stworzy listę kandydatów do rad nadzorczych spółek z profesorów z uczelni w całym kraju, ale była to tylko ściema… ( Kradzież pomysłu Ligi Świata, kilkakrotnie prezes kradł nasze pomysły aby sloganami pluć ludzią w twarz … )

  Szczerością wykazał się Kurski, który na zjeździe gdańskiego PiS w marcu 2007 r. zapewniał: ” Będę konsekwentny w odzyskiwaniu dla ludzi PiS urzędu po urzędzie, przedsiębiorstwa po przedsiębiorstwie, agendy po agendzie. Odzyskamy te miejsca, których obsada zależy od państwa.”
  (…)
  https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/urzednicza-sitwa-platformy_1.html

 • greg2014

  Urzędnicza sitwa Platformy Obywatelskiej oraz Prawa i Sprawiedliwości cz.1

  Zorganizowane grupy przestępcze ,żerujące na strukturach państwa.

  Osoby te muszą być napiętnowane, pozbawione majątków i wysiedlone poza obszar RP.

  Politycy PO, PiS, ich krewni, znajomi i koledzy, którzy otrzymali posady w państwowych spółkach. Do ich kieszeni trafiło prawie 420 mln z samych wynagrodzeń :
  https://ligaswiata.blogspot.com/2016/02/urzednicza-sitwa-platformy.html?q=Urz%C4%99dnicza+sitwa+Platformy+Obywatelskiej+oraz+Prawa+i+Sprawiedliwo%C5%9Bci+cz.1

  Na poczatek 430 nazwisk.

 • ciekawe

  Forum Rady Praw Człowieka ONZ. Polska w ogniu krytyki
  USA i inne kraje krytykowały we wtorek Polskę w Radzie Praw Człowieka ONZ za nowe ustawy, które postrzega się jako ograniczające niezależność sądownictwa i mediów publicznych
  cytaty z opini USA
  AP informuje, że przedstawicielka USA na sesji Rady Praw Człowieka ONZ Sheila Leonard oświadczyła, iż Stany Zjednoczone są zaniepokojone rozwojem sytuacji w Polsce. „Pozostajemy głęboko zatroskani o niezależność sądownictwa. Niepokoi nas też utrzymująca się dyskryminacja i incydenty, wymierzone w mniejszości w Polsce, łącznie z homofobicznymi, ksenofobicznymi i antysemickimi wypowiedziami i aktami”
  cytat tureckiej i rosyjskiej opini
  „Antymuzułmańskie nastroje w Polsce”
  AP informuje też, że delegat Turcji wyraził zaniepokojenie „antymuzułmańskim nastrojem w Polsce”, a rosyjski delegat skrytykował niedawne przypadki wandalizmu wymierzonego w pomniki żołnierzy radzieckich, którzy zginęli podczas drugiej wojny światowej.
  http://fakty.interia.pl/swiat/news-forum-rady-praw-czlowieka-onz-polska-w-ogniu-krytyki,nId,2391777
  Co za podłe skurwysyny w USA rząd zakazał wjazdu muzułmanom nie ma tygodnia aby by nie doszło do strzelaniny na większą skale ,handel dziećmi i pedofilia kwitnie w najlepsze ,do murzynów strzela się jak do kaczek.
  Turcja kraj praktycznie na bliskim pograniczu wojny domowej giną ludzie dochodzi do licznych zamachów trwa dyktatura Erdogana kraj ten zalewa Europe emigrantami .
  Rosja kraj bandycki ,który może tylko pomażyć o takim spokoju jaki jest w Polsce giną dziennikarze ,już jawnie uczestniczą w wojnie w Donbasie podrzucając broń i żołnierzy ,dawny sojusznik Hitlera ,który oskarża nas za pomniki a co mamy czcić agresorów i okupantów.
  W Polsce sytuacja jest o niebo lepsza niż z każdym z tych trzech krajów pod wieloma względami To przypomina przedwojenną nagonkę na Polskę za antysemityzm. Ciekawe jakie siły dzisiaj są zainteresowane?

 • Świętowit

  Nowy prezydent Francji jest wyćwiczonym przez jezuitów globalistą.
  http://www.nowtheendbegins.com/globalists-celebrate-george-soros-funded-macron-wins-landslide-victory/
  Macron i Trogneux spotkali się, gdy Macron miał zaledwie 15 lat i była jego francuską nauczycielką w jezuickim gimnazjum w Amiens.

 • kk7qq

  Musze przyznac ze ta sprawa mna wstrzasnela ,wciaz wiele niejasnosci

  Parokrotnie czytam podobne informacje i zastanowil mnie Karpacz … ile w tym prawdy ?
  ——–

  Oto przedruk kilku komentarzy internautów i wyniki ich poszukiwań, komentarze nie są mojego autorstwa. Komentarz 1:”Sprawa ma zasięg międzynarodowy – przedstawie fakty Magda Z padla ofiara handlarzy zywym towarem to ta sama siatka ktora wspolkierowala corka Jana B muzyka slynnego polskiego zespolu rockowego LP Marcus w to syn dziennikarza gazety wyborczej oraz osobisty fryzjer zony przydenta Wroclawia – Rafala D. Marcus W. juz wczesniej byl zamieszany w morderstwo w Karpaczu w 2016 roku – sprawa Karoliny Kaczorowskiej która tez zostala zamordowana !!! Przypadkiem pojawia sie znowu Rutkowski – ten czlowiek jest zamieszany w ukrywanie dowodow i zamiatanie spraw pod dywan tak jak wykupy samochodow ktore najpierw kradli z a pozniej odzyskiwali – perpetum mobile Krzysztofa R. SBka patalacha. Magda znalzla sie w szpitalu w wyniku g****u jakiego dokonali wbrew jej woli odurzajac ja GHB ktorym Marcus dealuje po nocnych klubach . Swiadkiem w sprawie jest Ukrainka ktora opisala na swoim FB g**** na Magdzie w hotelu – posiadam zrzuty ekranu. g****u dokonali : rezydent oraz jego znajomi handlarze zywym towarem z Polski – to wlasnie ta trojka jest znajomymi Marcusa a Magda byla la nich tylko twoarem ktory mieli dostarczyc i wyprobowac – chodzi o zlamanie psychiki dziewczynie zaraz po przylocie by pozniej ja odsprzedac do haremow i domow publicznych – taki byl cel tej wycieczki. trzeja zwyrodnialc z Polski bioracy udzial w g****ie to : syn posła parlamentu Europejskiego mozna sprawdzic nagrania z wyjazdu Maciej Solczak w ich srodowisku uznawany jest za goscia od brudnej roboty – jego tworczosc o mordowaniu kobiet jest dostepna w sieci Ci wszyscy ludzie ktorych wymienilem od rezydenta po Krzysztofa R biorą udzial w handlu zywym towarem”. Komentarz 2: „Widać wyraźnie kto jest kim na zdjęciach. Kamil Cichosz ps Złoty,były narzecżony zasamobojstwowanej 2 lata temu Karoliny Kaczorowskiej – modelki. Tu widoczny wśród oprawców obezwladniajacych Magdę w egipskim szpitalu oraz dzwoniący do Markusa gdy on nagrywa rozmowę video z uprowadzoną Magdą. Markus Włodarski syn dziennikarza redaktora

  • ciekawe

   Dobrze by było aby ktoś się przyjrzał temu Markusowi bo mam wrażenie ,że to towarzystwo mocno rozpasione przez PO czuje się bezkarnie a jest tej hołoty dość dużo , przypomina mi się tzw. układ wrocławski nietykalny pełny agentów złodziei i bezpieki i powiązań ze starymi układami ,najlepiej opisał ich Grzegorz Braun.

  • sprawdzam

   Też sądzę, że to proceder handlu żywym towarem. A ci pracownicy (jak ich przedstawia bezczelnie dziennikarz Rafał Stańczyk) szpitala, koczujący na korytarzu,to nie personel szpitala, ale gang pilnujący Magdę.
   Ona chyba nie wiedziała o tym jak wyszła na korytarz, że jest pilnowana i natknęła się na nich próbując mimo to się wydostać,ale dostała cios i znieruchomiała 1:18-1,21 minuta (mówię o filmie,który podałam tutaj https://www.monitor-polski.pl/sprawa-mateusza-piskorskiego-przypomina-najgorszy-okres-zydo-ubecji/#comment-278783 ).

  • P

   Ciekawe dwa komentarze internautów, które zostały pod artykułem.
   http://wiadomosci.wp.pl/sprawa-smierci-magdaleny-zuk-krzysztof-rutkowski-dzisiaj-sekcja-zwlok-ktora-ma-dac-odpowiedzi-mamy-potwierdzenie-prokuratury-6121069147117697a
   Jak widać niektórzy wiedzą więcej niż policja…

   —-

   Ewa 4h temu

   „narzeczony” to Markus Włodarski, wrocławski fryzjer gej, członek szajki „wilki” zajmującej się handlem narkotykami i żywym towarem.
   Na filmie gdzie z nią rozmawiał chcąc rzekomo jej pomóc, w pewnym momencie ktoś do niego dzwoni, on odrzuca. Dzwoni niejaki Złoty. A złoty to również członek gangu, jego dziewczyna rok temu została zamordowana w podobny sposób, oficjalnie popełniła samobójstwo wyskakujac z okna. A rezydent z hotelu, Mahmud Khairy to szef gangu tam na miejscu. Znał Markusa, nawet się z nim przywitał, widać to na filmie.
   Sprytny Markus wyhaczyl Magdę w salonie, kiedy robił jej włosy. Naopowoiadal, że mogą być bogaci, jeśli zarobi jako dama do towarzystwa. Miała tylko „załatwić kasę” na wyjazd. Stąd ta tajemnica i prezent urodzinowy.
   Markus w dniu wylotu chciał sprzedać wycieczkę, żeby mieć alibi.
   Współczuję rodzinie. Markus ma duże wsparcie medialne w osobie Artura Włodarskiego, redaktora GW laureata nagrody Grand Press: w 2001 r. (za dwuczęściowy wywiad „Sekrety Ewolucji Kochania i Swawolenia” to tatuś Markusa Włodarskiego,zamieszanego już wcześniej w tajemniczą „samobójczą” śmierć modelki Karoliny w Karpaczu.
   Kłamliwe szkalujące ofiarę,Info o samobójstwie i chorobie psychicznej Magdy Żuk było intensywnie lansowane przez GW, WP, Onet .Teraz sprawa jest tak samo intensywnie wyciszana i zdejmowana z czołówek tych mediów

   [podziwiam Cię 4h temu

   Nie boisz się tego pisać? Chyba Ci nie zależy już na niczym i wszystko Ci jedno. Zgłoś się do Faktu, czy gdzie indziej i ujawnij, to dużo pomożesz i może uratujesz kolejne ofiary.]


   tossoo 3h temu

   KOMENTARZ SKOPIOWANY:To nie zadni Arabowie. PRZECZYTAJCIE I WKLEJCIE GDZIE SIĘ DA !!!!! Wyrasta nam nowy „bohater”, Kamil Cichosz. ps. Złoty. To on w 30sek. rozmowy z Magda dzwoni do Markusa. Wspolnie z Markusem odwozil Magdę na lotnisko do Katowic a dzień później wyjechał do Pragi skad wykonal wspomniane połączenie. 28 kwietnia po polnocy wylecial z Pragi do Hurghady, jest widoczny na nagraniu ze szpitala. Kamil byl chłopakiem niezyjacej Karoliny Kaczorowskiej, ktorą kilka razy uderzyl i grozil jej, ze jak z nim zerwie to zabije jej rodzicow. Karolina raz nawet wyslala mamie zdjecie podbitego oka. Zdjecie ujawnil Rutkowski. Matka Karoliny mowila ze jej nowi znajomi zachowuja sie jak z sekty. Na fb Kamil C. oraz Michał R. maja w zdjeciach profilowych jakies dziwne zwierzeta a Maciej S. pisal cos o zabijaniu dziewic. Kamil na fb nie uzywa nazwiska tylko ps Kamil Złoty.W styczniu ub r Karolina zabrala Kamila i kilku znajomych do Karpacza. Po kilku dniach zabawy znajomi wrocili do Wroclawia a ona zostala sama z Kamilem. Gdy doszlo miedzy nimi do klotni on wyjechal a Karolina po kilku godz odebrala sobie zycie. Osoba ktora weszla do jej mieszkania po jej smierci i wyniosla cenne ubrania, bizuterie oraz ponad 400 tys zl w gotowce miala klucze do mieszkania. Jak myslicie, jest mozliwe by partner dziewczyny mial klucze do mieszkania swojej partnerki??? TERAZ WAZNE !!! W samolocie do Egiptu Magda byla adorowana przez dwoch Polakow z Wroclawia ktorzy rowniez lecieli na wczasy. Sa oni znajomymi Kamila C. i Michala R. a jeden z nich byl z Kamilem na wyjezdzie w Karpaczu. Odkrylismy rowniez wpisy Magdy na stronie fly4fre odnosnie sprzedazy biletow z powodu niecheci chlopaka na lot. Gdy znalazl sie chetny to napisala ze chlopak zmienil zdanie i jednak poleci z Nia. Ostatni jej wpis dotyczyl niewaznosci paszportu chlopaka ale juz nie bedzie niczego odkrecac i leci sama.

 • sprawdzam

  Wyłączcie głos w tym nagraniu i obejrzyjcie.
  https://www.youtube.com/watch?v=zmgz6P_PulY

  Potem włączcie i ew. znów obejrzyjcie.

  Czy ktoś z Was był w szpitalu w Egipcie?

 • ciekawe

  KACZYŃSKI O ROSZCZENIACH ŻYDOWSKICH – NIKT Z POLAKÓW NA TO SIĘ NIE ZGODZI JEST TO NIE DO PRZYJĘCIA ABY BIEDNI POLACY PŁACILI POTOMKOM BOGATYCH ,KTÓRYM SIĘ TO NIE NALEŻY.
  https://www.youtube.com/watch?v=RnxaK3e3aPI
  MAM NADZIEJE ,ŻE WIELU NA TYM FORUM PRZESTANIE N…….LAĆ BEZ MYŚLNIE NA PIS BO TAK JEST TYLKO WYGODNIE

  • eloelo520

   ty tak serio czy se jaja robisz
   https://www.youtube.com/watch?v=k9CuVvpGOfI
   Co łączy Kaczyńskiego i Glińskiego z Fundacją Batory George Soros?

  • Majestic

   tak ? ale jakby byli bogaci to TAK , wykrętna podstępna wypowiedz ! to poczekajmy morze za sto lat bedziemy BOGACI i oddamy z procentami !!? „Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraelu ” https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraelu „POLSKA SPRZEDANA! – Święto Chanuka w Pałacu Prezydenckim – NWO ” https://www.youtube.com/watch?v=Xt-RlSv6zDA

  • takie tam...

   BEZMYŚLNY TO TY JESTEŚ JEŚLI WIERZYSZ W TO ŻE ZBAŁAMUCISZ POLAKÓW BEŁKOTEM TEGO ŻYDA! 🙂
   Widziałeś kiedykolwiek, żeby KRYMINALISTA przyznał się dobrowolnie do tego KIM JEST NAPRAWDĘ?!

   PO CZYNACH OSĄDZA SIĘ ZBRODNIARZY a NIE PO KŁAMSTWACH ZA JAKIMI USIŁUJĄ UKRYWAĆ SWOJE PRAWDZIWE CELE i SWOJĄ PRAWDZIWĄ OSOBOWOŚĆ! MASZ POLAKÓW ZA GŁUPCÓW?! JEŚLI TAK – TO ŹLE TRAFIŁEŚ!

   KACZYŃSKI TO AGENT OBCYCH INTERESÓW – KRYMINALISTA i GWARANTUJĘ CI że POLACY NIE ZŁAPIĄ SIĘ NA TĘ DIABELSKĄ PRZYNĘTĘ ZASTAWIONA PRZEZ ŻYDÓW JAKĄ JEST KACZYŃSKI!

   Polacy! Agenci żydowscy PANICZNIE SRAJĄ W GACIE (widać to po ich mordach) bo WIEDZĄ JAKIE SĄ KONSEKWENCJE ICH ZBRODNI DOKONANYCH NA NARODZIE POLSKIM (i nie tylko), WIEDZĄ CO ICH CZEKA KIEDY WSZYSCY POLACY (oraz reszta świata) UŚWIADOMIĄ SOBIE TO, CZEGO DOTĄD ŚWIADOMI NIE BYLI, a w tym także to KIM JEST np. taki KACZYŃSKI/SCHETYNA/TUSK/SZYDŁO/DUDA… – CAŁA TA ŻYDOWSKA ZARAZA POCZYNAJĄC od ekonomicznego zabójcy – Żyda BALCEROWICZA, który był tym, który zaczął MORDOWAĆ w POLSCE GOSPODARKĘ – ŹRÓDŁO UTRZYMANIA POLAKÓW!

   Skąd wzięła się nazwa „ekonomiczny zabójca”?
   Zastanówmy się:
   Czym różni się ZABIJANIE SPOŁECZEŃSTWA za pomocą broni palnej od ZABIJANIA SPOŁECZEŃSTWU ŹRÓDŁA UTRZYMANIA – czyli ŹRÓDŁA ŻYCIA, co wykonywane jest za pomocą kasy?
   Otóż:
   Różnica jest TYLKO w SZYBKOŚCI UMIERANIA tych, których się ZABIJA, oraz w tym, że ZABIJANIE LUDZI przy pomocy broni palnej, jest WIDOCZNE NATYCHMIAST i przez to ci, którzy to czynią, OKRZYKNIĘCI ZOSTAJĄ MORDERCAMI.
   Natomiast mordowanie społeczeństwa poprzez zabijanie gospodarki, która jest źródłem życia dla ludzi, nie jest widoczne od razu, a i AGONIA społeczeństwa trwa nieporównywalnie dłużej, no i MORDERCY, na których patrzy mordowane w ten sposób społeczeństwo, też nie są postrzegani, jako mordercy, tylko jako „eksperci/profesorowi/naukowcy” itd.

   Wyobraźmy sobie, że oddajemy samochód do mechanika, a ten – zamiast go naprawiać – nieustannie wymontowuje z niego części i SPRZEDAJE JE KOMUŚ INNEMU, a tobie tłumaczy, że TAK MA BYĆ i NIE MOŻE BIĆ INACZEJ, bo jeśli myślisz, że może być inaczej, TO JESTEŚ POPULISTĄ i DEMAGOGIEM! 🙂
   W konsekwencji twojej nieświadomości chodzisz na piechotę i – jak głupek – zamiast nakopać do dupy takim „mechanikom” i PO-gonić ich WSZYSTKICH w PiS-du, to DALEJ słuchasz ICH KŁAMSTW i NAIWNIE WIERZYSZ że MÓWIĄ CI PRAWDĘ ! 🙂

   TE WSZYSTKIE KACZYŃSKIE/DUDY/SCHETYNY/SZYDŁA/PETRU…. itd – TO TACY WŁAŚNIE „MECHANICY” którzy NIEUSTANNIE CIE ZWODZĄ jak NA DEMONY PRZYSTAŁO a TY… WCIĄŻ IM WIERZYSZ ? 🙂

   Więc niech NIKT NIE PIEPRZY tutaj, że KTÓRAKOLWIEK PARTIA JEST LEPSZA OD INNEJ bo WSZYSTKIE SĄ SIEBIE WARTE – WSZYSTKIE SĄ ŻYDOWSKIE i WSZYSTKIE REALIZUJĄ CELE TYCH LUDOBÓJCÓW!!!

   To dla ZBRODNIARZY jest TYPOWE, że NAJPIERW są PEWNI SIEBIE: https://www.youtube.com/watch?v=wozV9eoiVMs – a POTEM – KIEDY WIDZĄ ŻE PRZEGRALI i NIE MAJĄ DOKĄD UCIEC – TO USIŁUJĄ TEGO TYPU PIEPRZENIEM OGŁUPIAĆ SWOJE OFIARY, w nadziei, że PO RAZ KOLEJNY DAMY SIĘ OSZUKAĆ TYM LUDOBÓJCOM!!

   PAMIĘTAJMY O TYM, że to CZYNY SIĘ LICZĄ a NIE SŁOWA – TYM BARDZIEJ SŁOWA ŻYDÓW !!!

   SŁOWA ŻYDÓW MAJĄ TAKĄ SAMĄ WARTOŚĆ JAK ODCHODY – ŚMIERDZĄ i NADAJĄ SIĘ WYŁĄCZNIE DO JAK NAJSZYBSZEGO SPUSZCZENIA ICH W KIBEL WRAZ TYMI KTÓRY JE WYPOWIADAJĄ !!!

   DOKŁADNIE TYLE WARTE SĄ SŁOWA KACZYŃSKIEGO/DUDY/SZYDŁO/SCHETYNY…(itd) i TYLE SAMO WART JEST SAM KACZYŃSKI/DUDA/SZYDŁO/SCHETYNA … (itd) i TO SAMO DOTYCZY WSZYSTKICH KUNDLI BĘDĄCYCH NA SMYCZY TYCH LUDOBÓJCZYCH BESTII ŻYDOWSKICH

   Zwracajmy UWAGĘ na takich kolesi i ich komentarze, bo ani jedno ani drugie nie pojawia się przypadkowo, na takich stronach, jak ta.

   Przeczytajcie to:
   https://piotrbein.wordpress.com/2011/03/09/talmud-zacheca-zydow-do-oszustwa/

   • ————- jest sęk ! talmud by nie działał , gdyby nie AMORALNOŚĆ ! -GOJA .

    Ps. tak sobie myślę ! żyd jest od zarania , goj też !. DOBRO/ ZŁO–ŚWIATŁO /CIEŃ — LEWA/ PRAWA –ZŁODZIEJ/OKRADANY– NOC/DZIEŃ–MORDERCA /OFIARA–KUSICIEL/ KUSZĄCY –PRAWDOMÓWNY /KŁAMCA,itd ——-DUALIZM —–

    MORALNOŚĆ-zapora! jak zawody w przeciąganiu liny. Na CZYJE pole lina zostanie przeciągnięta TEGO WYGRANA .

    Chińskie przysłowie : niech każdy pozamiata przed swoim domem A CAŁA ULICA BĘDZIE POZAMIATANA.

    • takie tam...

     A czy nie widzisz tego jeszcze, że społeczeństwo WCIĄŻ NAIWNIE WIERZY, że „KTOŚ INNY” za każdego Z NICH pozamiata – za każdego z osobna? 🙂
     Nie widzisz, jaką WIARĘ ludzie – w swej NAIWNOŚCI – pokładają w „jednych”, lub w „drugich”, bądź też w jeszcze „innych”, którzy MAMIĄ społeczeństwo KOLEJNYMI KŁAMSTWAMI?

     Jeśli ludzie nie widzą, że POKŁADAJĄ WIARĘ w OSZUSTACH – KRYMINALISTACH, to TAK DŁUGO BĘDĄ NAIWNIE WIERZYĆ w nich oraz w to, że „ktoś” za nich zrobi to, co mają zrobić sami, dopóki NIE DOSTRZEGĄ, że TEN „KTOŚ” w kim pokładają swoją nadzieję JEST ZWYKŁYM KŁAMCĄ, OSZUSTEM i ZBRODNIARZEM! 🙂
     Jeśli więc tego nie potrafią dostrzec, to trzeba OSZUSTÓW DEMASKOWAĆ PUBLICZNIE aby ich OSTATECZNIE POGRĄŻYĆ bo inaczej KOŃCA NIE BĘDZIE tej LUDZKIEJ NAIWNOŚCI, ponieważ:

     CZŁOWIEK UCZCIWY w WALCE Z ZAWODOWYMI OSZUSTAMI JEST TAK SAMO SKAZANY NA PORAŻKĘ jak PRZECIĘTNY CZŁOWIEK W WALCE BOKSERSKIEJ W RINGU z MISTRZEM BOKSU! 🙂
     UCZCIWY CZŁOWIEK NIE ROZUMIE że MA DO CZYNIENIA z OSZUSTAMI dlatego NIGDY NIE WYGRA Z ZAWODOWYMI KŁAMCAMI-OSZUSTAMI, którzy ŻYJĄ z OSZUSTW i KRĘTACTW i PODAJĄ SIĘ ZA UCZCIWYCH RZĄDZĄCYCH ! 🙂

   • ciekawe

    cytat
    TE WSZYSTKIE KACZYŃSKIE/DUDY/SCHETYNY/SZYDŁA/PETRU…. itd – TO TACY WŁAŚNIE „MECHANICY” którzy NIEUSTANNIE CIE ZWODZĄ jak NA DEMONY PRZYSTAŁO a TY… WCIĄŻ IM WIERZYSZ ?
    Mnie interesuje wiedza a nie wiara ,jeżeli wszystko jest do dupy ,to może jakieś propozycje ? samo negowanie wszystkiego i wszystkich nic nie da to droga do nikąd

    • takie tam...

     WIEDZA – to np. STATYSTYKA, czyli LICZBY pokazujące EKONOMICZNE ZNISZCZENIA, jakich dokonali i wciąż dokonują Żydzi w Polsce.
     WIEDZA – to TAKŻE OBSERWACJA tego tzw. „prawa”, jakie Żydzi wprowadzili, w celu WYMORDOWANIA NARODU POLSKIEGO – TO JEST WIEDZA!

     Natomiast to, co mówi Kaczyński, Duda, Szydło, Schetyna, Petru…itd – TO JEST WIARA! TO JEST NAIWNA WIARA DLA TYCH, którzy NIE POTRAFIĄ – NA PODSTAWIE DOSTĘPNEJ WIEDZY i ZAISTNIAŁYCH FAKTÓW – ROZPOZNAĆ KIM NAPRAWDĘ JEST KACZYŃSKI, DUDA, SZYDŁO…itd.

     A jeśli chodzi o rozwiązania dla tej sytuacji, to są one tak proste, jak przecięcie węzła gordyjskiego, który Żydzi tutaj nam zrobili, wierząc, że nie będziemy go w stanie rozplątać.
     Ale o rozwiązaniach rozmawia się z TYMI, którzy POTRAFIĄ POSŁUGIWAĆ SIĘ WIEDZĄ, bo posługiwanie się JEDYNIE WIARĄ – jak widzimy – przynosi taki skutek, że ludzie gotowi są ODDAĆ SWÓJ LOS w RĘCE OSZUSTÓW i ZBRODNIARZY, którzy JUŻ ICH OKRADLI a teraz jeszcze CHCĄ ICH POZABIJAĆ, a to mądre nie jest…

     Jednak mimo to, że społeczeństwo wciąż jeszcze jest NAIWNE – TO JEST CAŁKOWICIE BEZPIECZNE.
     A to, że musi się MĘCZYĆ – to TYLKO ze swojej WŁASNEJ WINY, bo zamiast PATRZEĆ na FAKTY DOKONANE i wyciągać z nich WNIOSKI, to DAJE SIĘ MAMIĆ KOLEJNYMI OSZUSTWAMI i wciąż WIERZY, że ci OSZUŚCI odmienią ich los.
     Jednym słowem – ludzie dostają LEKCJE od życia, ponieważ NIE CHCĄ SIĘ UCZYĆ na swoich błędach, tylko liczą, że błędy, które sami popełniają, same znikną…

 • jowram

  Orędzie Jezusa Chrystusa 24 III 2017. Do słowianofilów odrzucających Jezusa Chrystusa

  Piątek 24 III 2017

  Pisz dziecko

  Jest teraz czas trudniejszy, będzie łatwiejszy.

  Musisz kochać, nie ma innego wyjścia jeśli chcesz dążyć ku Bogu.

  Jest jednak wolna wola, której nigdy nie naruszam.

  Chcieć to znaczy pokonywać przeszkody, czynić starania w kierunku osiągnięcia celu. Celem jestem ja. Nie wystarczy bierne chcenie.

  Twoje „chcenie” jest bierne na wszystkich polach i tutaj niewiele się zmieniło od października. Dlatego i taki dzień jak dzisiejszy Ci wybaczam, ale nie znaczy to, że jesteś usprawiedliwiony. Już o tym Ci mówiłem. To, że w swoich sprawach nie dopełniasz tego co sam byś chciał, nie znaczy to, że jeśli także nie dopełniasz w sprawach Bożych, jesteś usprawiedliwiony.

  Niepokój nigdy nie pochodzi od Boga.

  On (nieprzyjaciel) sieje teraz niepokój i wszystko Cię drażni. Podobnie czuje się Twoja mama.

  Oczywiście rozdrażniło Cię dzisiejsze niepowodzenie wyjazdu w sprawie zakupu komputera, ale ja dałem Ci lepszą możliwość, wyjazd za dwa dni, za to z wygodnym transportem. Więc czemu jesteś rozdrażniony.

  Zakupy i tak musiałeś zrobić.

  Może ja dziecko chciałem by Ci było wygodniej.

  A Ty uciekasz dziecko ode mnie.

  Uciekasz w sercu swoim. Po ludzku biorąc trudno Ci będzie spełnić warunek do końca kwietnia.

  Ale przed Tobą jeszcze dni Łaski. Spowiedź z całego życia, o ile ją wykonasz. Musisz działać, a jeśli usypia Cię szatan, prosić by Cię nie usypiał. To, że przygotowując się do spowiedzi z całego życia przypominasz sobie jakiś grzech, zwykle dotyczący szóstego przykazania i traktujesz to jako miłe wspomnienie…! nie znaczy, że masz przerywać czy zawieszać przygotowanie.

  Musisz się więcej modlić, tak jak to było wczoraj, ale ja Cię przymusiłem niemal.

  Chcę Twego zaufania, nadal Twej adoracji i wynagradzania za grzechy swoje i innych w modlitwie zwłaszcza.

  Chcę Ci dać swój pokój, ale musisz o to prosić.

  Chcesz dziecko wiedzieć o tym człowieku i czy mu pomóc? Czy jest uczciwy i niezależny. Tak, jest uczciwy i niezależny.

  Jak synu mówiłem Tobie i innym pętla się zaciska (podaj link).
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2016/12/pan-jezus-wymaga-tytuu-jezus-chrystus.html

  Aktywni i wartościowi Polacy będą gnębieni i eliminowani z życia publicznego pojedynczo, co już wcześniej zauważyli Twoi nieliczni rodacy, że to będzie narastać.

  Jednakże radą nie jest na to nowa świecka solidarność tylko to o czym synu mówiłem (tu zacytujesz i podasz ten sam link).

  Wróg synu zaciska pętlę na szyi Polaków.

  Jeśli nie zostanę ogłoszony Królem Polski to nie ostoicie się.

  Parcie wroga jest zbyt silne, by wystarczyło uznanie mnie za Pana i Króla w narodzie polskim i egzorcyzm na Jasnej Górze. Owszem, to są potężne pomoce z Nieba. Mieszają one szyki waszym, światowym wrogom, potęgom i ich ojcu Lucyferowi, ale nie wystarczą. Będą was bronić lecz w końcu upadniecie.

  Tylko wspólne królowanie z moją Matką jako Królową Polski ocali wasz kraj.
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2016/12/pan-jezus-wymaga-tytuu-jezus-chrystus.html

  Wielożeństwo i tym podobne wybryki, stawania wbrew podstawowym (niektórym) prawdom mojej nauki nie pomoże Polsce, a tylko jej zaszkodzi.

  Wszak i mason Dugin proponuje wam pogańskie słowiaństwo.

  Trzeba trzymać miarę. I zachować zdrowy rozsądek i umiar.

  Ci, którzy tak bardzo interesują się Słowianami, że za najważniejsze uznają w trakcie Apokalipsy, blisko końca świata, odtwarzanie przeszłości, aby w takiej wyimaginowanej żyć ( co się i tak nie uda) dlaczego nie zainteresują się moim wyglądem. Włosy, wąsy i broda, ale także wzrost, nie mówiąc o kolorze włosów i oczu, które są przecież atrybutami dawnych Słowian. Nie tylko ja w Galilei nosiłem długie włosy.

  Powiedz im, że są niewykształceni. Jeśli chcą odrzucić Jezusa swego słowiańskiego brata gdy idzie o geny, ale także wiele cech ludzkich, to niech to uczynią po przeczytaniu mego życia u Valtorty. Niech wiedzą, że badania genetyczne pokazały, że zrodziłem się tylko z matki. Niech wiedzą, że imię mojej matki jest słowiańskie (o czym wspominałem), a co rozpoznali niezależni wasi badacze.

  Wtedy, jak to wszystko będą wiedzieli, niech dokonają wyboru. Mają wolną wolę. Poza mną jednak nie ma zbawienia. Czy im się „podoba” Chrystus czy nie, spotkają go po śmierci i albo będą chcieli z nim być, albo wybiorą piekło, a to będzie ich też wolna wola, zwłaszcza wtedy.

  Żadne rzekome wybory po śmierci im nie pomogą. Ni „energie” ni pseudofilozofia, ni pseudonauka..

  Staną twarzą w twarz z Chrystusem i będą wiedzieć, że to nie jest „jakiś” narzucony, żydowski „ktoś” tylko Bóg, Stworzyciel wszystkiego, Pan i Władca.

  Będą to wiedzieć bardziej niż każdy najbardziej wierzący wiernie katolik, czy ktoś nawet o wielkiej świętości.

  Staną w Prawdzie i przed Prawdą.

  Amen.

  Tak się im stanie dziecko.

  Powiedz to im.

  A wcześniej będzie Prześwietlenie Sumień i też to zobaczą.

  Zatem jeśli uważają się za mądrych to niech się mądrością posługują i nie biorą tylko tego co im wygodne, ale niech szukają prawdy.

  Chciałbym abyś jeszcze wrócił dziś do

  Pisania moje dziecko.

  20.20

  Pisz synu

  Nikogo nie oceniam tak samo, bo stworzyłem was Osobami. A osoby różnią się od siebie..

  To chrześcijaństwo wyjaśniło i utrwaliło pojęcie Osoby. Tylko dzięki takiemu podejściu i oparciu się na nauce Chrystusowej można przeciwstawić się próbie unifikacji ludzi prowadzącej do chęci ich zniszczenia, a przedtem spodlenia jak to miało miejsce w niemieckich obozach koncentracyjnych.

  Słowianofilstwo do tego nie wystarczy.

  Cóż ze słowiaństwa Rosjan jak opanowała ich masoneria. Słowiaństwo nie wystarczyło, jak pod wpływem najazdu ludu wschodniego wytworzyli inna od zachodnioeuropejskiej i środkowoeuropejskiej cywilizację.

  Nie stałoby się tak gdyby tam była wiara katolicka. Tylko ona może dać prawdziwy opór złu i diabelsstwu.

  Gdyby była tam wiara katolicka nie byłoby rewolucji bolszewickiej.

  Ale będą krzyże na Krymie jak to jest zapowiadane przez Moich Proroków.

  – Dziękuję Ci Panie Jezu za wszystko.

  Marne są moje podziękowania, one będą zawsze marne.

  – Tak. One będą zawsze marne. Ważne jednak by były szczere i z całego serca. To wystarczy.

  – Wiem synu, że byś chciał wielu rzeczy i dziwi Cię to, że tak chcesz.

  Nie mam srebra ani złota, ale co mam to daję.

  – Jak można Panie Jezu udowodnić, że te słowa, wszystkie do mnie pochodzą od Ciebie? Przekonany był w bardzo krótkim czasie ks. doktor i inni mający dary Ducha. Nasza rozmowa jest chwilami… taka zwyczajna, a Ty jesteś Bogiem.

  Moje dziecko. skoro Bóg jest człowiekiem to i rozmowa z nim może być ludzka. Inaczej byłoby gdybyś stanął przed Moim Majestatem. Byłbyś onieśmielony. Dlatego też nie widzisz mnie, ani nie słyszysz mojego głosu, jak tylko wewnętrznie.

  Nie tylko, ale dlatego też aby móc zapisywać te rzeczy dla siebie i innych.

  Bowiem, z pozoru, zwyczajnym człowiekiem byłem żyjąc na Ziemi. Teraz zaś jestem uwielbiony. Dlatego gdybym się objawiał to nie taki jak byłem tylko jaki jestem w cząstce swojej chwały, którą może przyjąć człowiek żyjący na Ziemi.

  Inną sprawą jest brak świętości duszy, która nie może mnie zobaczyć. Gdyż brak uświęcenia sprawi, że nie może mnie zobaczyć : Świętego. A nie tylko Mnie, ale i nawet moich świętych w chwale.

  Zaś to, że Mnie nie widzisz sprawia, że możesz „spokojnie” zapisywać moje słowa, które idą przez Twój umysł. A moją obecność wyczuwać tylko czasami wyraźniej, choć subtelnie, gdy jest większa Łaska.

  Widzisz dziecko, dzisiaj piątek, przecież wyjątkowy, bo to piątek wielkiego Postu, a ty masz mniejszy dziś zapał do spraw Bożych niż w każdym dniu tego tygodnia.

  Zastanów się dlaczego tak jest?

  Z tym cię zostawiam na dziś moje dziecko.

  – Chwała Tobie Chryste.

  – W Imię Ojca i Syna I Ducha Świętego

  Amen.

  • sprawdzam

   Kto te orędzia na zamówienie pisze?

   • greg2014

    jowram und kamerrraden.

    ”Jeśli nie zostanę ogłoszony Królem Polski to nie ostoicie się.”

    To posiedzimy se.

  • Boru

   Słowianofil to znaczy „ten, który szanuje wiarę swoich ojców”, w skrócie „rodzimowierca”? A wierzący w Jezusa Chrystusa to inaczej „renegat” i judeofil? Brzmi podobnie jak pedofil.

   • Boru

    „Chcę Ci dać swój pokój, ale musisz o to prosić.”

    Proszę cię Jezu, daj nam już spokój. Amen.

  • —–BIAŁY ! MOCARNEJ BUDOWY o ciemnoblond lekko falowanych i lekko siwiejącymi włosach do ramion, BEZ BRODY ubrany w białoszare szaty jakby beduina , otoczony wianuszkiem współcześnie ubranych nam ludzi !!. ANIOŁ STRÓŻ !! / BÓG/ PRZODEK Z INNEGO WYMIARU ??.

   ——————–ŻĄDA SZEROKO POJMOWANEJ MORALNOŚCI !!! sama wiara ? o kant dupy rozbić !.

 • Stanisław

  Główny tekst bez końcowego odnośnika przeczytany do pliku mp3 dla osób mających problemy ze wzrokiem.

  https://zachowajto.pl/!7zNZ4XO8cxq1/sprawa-mateusza-piskorskiego-przypomina-najgorszy-okres-zydo-ubecji-mp3

  Tak na marginesie, nie wiem czy się uda, ale ( kolejny już raz ) można by sprawą zainteresować media poza granicami naszej zażydzonej ojczyzny, niech wiedzą jaka tu „wolna usraelak” panuje. Zobaczymy , nie można składać broni , gdy zapomnimy o tym człowieku , o nas też zapomną , dając „zielone światło” na rozpoczęcie żniw.

  A panowie z ABWERY – pies Wam zdrajcy mordę lizał , mam nadzieję że bekniecie za swoje czyny i zadyndacie przed wiejskim korytem na najbliższej latarni.

 • ciekawe

  Dymisji polskich dyplomatów w Egipcie za nieudzielenie pomocy Magdzie Żuk domaga się Rutkowski! https://www.youtube.com/watch?v=KAfE6oYZm2Y
  Podejrzewam ,że to co mówi Rutkowski na 100 % stanie się wersja oficjalną .

 • ciekawe

  Holenderski bankier mówi o rytualnych mordach wśród elity finansowej [wideo]W kwietniu 2017, holenderski bankier Ronald Bernard, udzielił 40 minutowego wywiadu, w którym opowiedział jak „terroryści”, politycy i bankierzy współpracują razem w celu „manipulowania walutą i globalnymi wydarzeniami”. Ronald Bernard twierdzi, że elity są mocno wierzącymi ludźmi, wierzą w Lucyfera jako prawdziwego Boga.
  Ronald Bernard twierdzi, że elity są mocno wierzącymi ludźmi, wierzą w Lucyfera jako prawdziwego Boga.http://kochanezdrowie.blogspot.com/#!/2017/05/nwo-drastyczne-sceny-ronald-bernard-z.html

 • greg2014

  Dzień Zwycięstwa w Moskwie znów bez Polaków

  9 maja Rosja świętuje zwycięstwo nad III Rzeszą, zwycięstwo w II wojnie światowej,

  przerwanie zaplanowanego ludobójstwa Słowian

  – zakończenie
  zbrodni, za którą stały te same syjonistyczne koła światowej, żydowskiej, finansjery – dzisiaj zmierzające ponownie do wywołania kolejnej, III wojny światowej.
  (…)

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/05/09/dzien-zwyciestwa-w-moskwie-znow-bez-polakow/

  • Boru

   Nie udało się wskrzesić Imperium Rzymskiego przez Niemcy, bóg żydo-chrześcijański niedostatecznie ich prowadził chociaż wzywali go przez słowa „Got mit uns”.. III Rzesza przeniosła się do USA. Wojna trwa cały czas, podziały na wojny pierwsze i drugie to jak podziały na stare i nowe testamenty. Co prawda Izrael powstał zgodnie z planem ale trzeba go systematycznie powiększać. Zjednoczona Rzesza Amerykańska właśnie robi porządki pod Wielki Izrael od Nilu do Eufratu. To, że pół bliskiego wschodu znajdzie się w Europie może się przydać, by przebudzić leniwych, uśpionych katolików. Odrodzenie ducha chrześcijańskiego poprzez straszenie arabami, że „jak w bozie nie wierzysz to przyjdzie zły arab i cię zgwałci”. Polacy już się pchają by stać się naczelnym templariuszem chroniącym Świątynię Salomona i jej skarbów. Mnożą się „narodowe” partie jak grzyby po deszczu. Zapominają dodać w imię jakiego narodu walczą.

   • Boru

    To chyba Rockefeller powiedział, że „światu potrzeba odpowiednio dużego kryzysu i wtedy przyjmą nowy porządek świata”. Myślę, że ta cała „bezbożność”, które się szerzy w ostatnich kilkudziesięciu latach (a ostatnio cała ta heca z imigrantami), to jest właśnie ten kryzys sztucznie tworzony. Nowy Porządek Świata nie będzie bezbożnością, ateizmem, czy innym marksizmem, to ma być odrodzenie się duchowości, być może poprzedzone wyświetlaniem obrzezanych hologramów Jezuska na niebie, który przychodzi na obłokach by zniszczyć dzieło diabła. Cały światek teoretyków spiskowych realizuje dokładnie to co zaplanowane. Skupia się na pierdołach, na „satanizmie”, na „illuminatach i masonach”. na imigrantach z Syrii, a całe te NWO ma wyrosnąć na wielkim pragnieniu „Boga”, które zostanie zaspokojone przez technologie. Będą chodzić takie baranki i będą dostawały przekaz bezpośrednio od Bozi niczym naród wybrany przed górą Synaj i będą słuchały tego co im procesorek w głowie mówi i pejsata centrala obsługująca technologię.

 • Xall

  Nie to, żebym pochwalał bezprawie, ale najpewniej spotkała go naturalna konsekwencja ze strony ideologii, którą promuje. Przecież to komuniści więzili bez wyroków. Nosił wilka razy kilka…

 • eloelo520

  Zakłamana historia Polski – Janusz Korwin-Mikke w Ozorkowie 22.04.2017
  youtube.com/watch?v=iV6oUdVy_BA

 • Okto

  Dlatego takie artykuły jak „Agenda21 – ukryty plan depopulacji globu. Watykan zamieszany po uszy.” i „Sprawa Mateusza Piskorskiego przypomina najgorszy okres żydo-ubecji” przekonują mnie, żyjemy już w czasach Wielkiego Ucisku i wiele źródeł zarówno świeckich jak i religijnych ostrzega jeszcze przed większą inwigilacją, totalną kontrolą. Taką kropką nad „i” będzie cheapowanie nas jak bydła….

  • Polak Słowianin

   Ponoć w nowych dowodach osobistych (identyfikatorach korporacyjnego niewolnika) jest zainstalowany czip.

 • Kassandra

  Pragne przypomnieć, że jedynym „przewinieniem” pana Piskorskiego i jego partii ZET, była propozycja nacjonalizacji rozkradzionego majątku narodowego. A tego żadne żydłactwo nie przełknie,.
  Nie po to żydziochy zainwestowali w łobalenie komuny, żeby teraz to postkomusze koryto odciąć im od ryja.

  • Polak Słowianin

   Partia, której prezesem jest Mateusz Piskorski to ZMIANA.

   • Kasandra

    ZET jak Zmiana, mądralo…
    tyle z tego zrozumiałeś???
    to twój poziom? tylko poprawna nazwa? a dalej już nic??

 • Jeśli Piskorski to szpieg Putina to obecna i przeszła władza która sprowadziła judeo-satanistów z kolonii Izraela w Ameryce Płn. do Polski ma charakter kryminalny w pełni tego znaczenia, a to jedynie potwierdza, że Polska jest w dalszym ciągu w stanie wojny od 1939 roku.

 • wroina

  Przecież WolneMedia.net są medium alternatywnym? Wiec ktoś to opublikował. Ale zadziwia, że inne portale alternatywne milczą o tym „bo to ruski szpieg”, bo tak powiedziały media PiS-u, choć zarzutów Piskorskiemu do dziś nie postawiono i wyroku sądu ze jest szpiegiem nie ma.

  • Admin

   Ile jest portali alternatywnych? Ile ludzi mieszka w Polsce? Dlaczego tam mało z nich walczy o Piskorskiego, gdzie są działacze ONR, Ruchu Kukiza, Młodzieży Wszechpolskiej?!

   • ciekawe

    Śledztwo w sprawie nawoływania do nienawiści rasowej przez Justynę Helcyk, kierującą dolnośląską brygadą Obozu Narodowo-Radykalnego, zostało umorzone. Pomogły jej Prokuratura Regionalna i Ministerstwo Sprawiedliwości.
    http://wyborcza.pl/7,75248,21777064,brunatna-szefowa-nietykalna.html
    Akt oskarżenia przeciwko Helcyk trafił do sądu w lipcu 2016 roku. Dotyczył antymuzułmańskiej manifestacji narodowców zorganizowanej we Wrocławiu rok wcześniej, jesienią. Liderka ONR wykrzykiwała: „Oni [muzułmanie – przyp. red.] uważają, że białe kobiety niemuzułmańskie trzeba gwałcić! Biała Europa zmierza ku upadkowi. Rządzą nami żydowscy imperialiści, a przybysze wyrżną nas wszystkich w pień! Przyjadą po dzieci, staruszki i wszyscy będziemy bez głów! Nie pozwolimy, by islamskie ścierwo zniszczyło naród polski”.
    Radził bym trochę rozwagi gdy pisze się ,że rządy PiS to jakaś bolszewia i ubecja powyższy przykład wyraźnie pokazuje ,że to rządy PiS zmieniły wyrok przeciwko Justynie Helcyk ,możliwe ,że i podobnie będzie w przypadku Piotr Rybaka

    • Admin

     Oby. Ale też nie zamierzamy milczeć w sprawie znieważenia narodu polskiego przez sędziego Górnego.

    • greg2014

     nienawiści rasowej przez Justynę Helcyk, kierującą dolnośląską brygadą Obozu Narodowo-Radykalnego, zostało umorzone.”

     To oczywiste , ze nic jej nie zrobią bo jest pod ochroną,
     po co wykrzykuje farmazony do Arabów, jak tu ich nie ma!?

     https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/05/kierowane-przez-zydow-organizacje-narodowe-pielgrzymuja-na-jasna-gore/

    • Boru

     @greg Oni są Narodowo Radykalni .. tylko zapominają dodać o jaki Naród chodzi. Są radykalnymi syjonistami. Krzyczą do arabów chociaż u nas ich nie ma .. ale koło nich są 🙂 dlatego krzyczą, tak jakby nadawali z Izraela.

    • greg2014

     tylko zapominają dodać o jaki Naród chodzi. Są radykalnymi syjonistami.”

     Nie zapominają, tłuszcza jest ‚niewidoma ze ślepoty’:
     https://i2.wp.com/mediumpubliczne.pl/wp-content/uploads/2016/06/owce.jpg?fit=900%2C597
     Niby patrzy, ale nie widzi.

    • Boru

     @greg ten cytat „macie oczy a nie widzicie” to nie był żaden diss Jezusa na niewiernych tylko cytat ze starego testamentu. Bozia wysyłając niejakiego Izajasza powiedziała do niego coś takiego:

     „I usłyszałem głos Pana mówiącego:
     «Kogo mam posłać? Kto by Nam poszedł?»
     Odpowiedziałem: «Oto ja, poślij mnie!»
     I rzekł [mi]:
     «Idź i mów do tego ludu:
     Słuchajcie pilnie, lecz bez zrozumienia,
     patrzcie uważnie, lecz bez rozeznania!
     10 Zatwardź serce tego ludu,
     znieczul jego uszy,
     zaślep jego oczy,
     iżby oczami nie widział
     ani uszami nie słyszał,
     i serce jego by nie pojęło,
     żeby się nie nawrócił
     i nie był uzdrowiony»”

     Bozia najwidoczniej sama nie chce ludzi widzących i słyszących. Czarno na białym.

    • Wojox

     Jak zwykle boru wyrywa z kontekstu i pisze swoje dyrdymaly.

     Akurat pasuje opis biblijny do ciebie. Więc dalsze tłumaczenie jest zbędne. Po prostu ciebie nie da się już czytać. Piszesz jakbyś pracował dla kogoś. A zapewne tak jest. Więc po części to rozumiem.

     Dzisiejsze pokolenie jest ostatnim. Jak się zacznie wielki ucisk, to skończy się pisanie bzdur w zaciszu domowym.

    • Boru

     Widzę, że wyczekujesz gorąco tego „wielkiego ucisku” żeby zlikwidować takich młodych ludzi jak ja. Miło słyszeć. Typowe dla tych, którzy reprezentują „chrześcijańskie wartości”.

    • Boru

     Z tego co kojarzę, to biblijny „wielki ucisk” ma zacząć się wtedy, kiedy zostanie wybudowana nowa świątynia w Jerozolimie i zasiądzie tam jakiś żyd co się ogłosi mesjaszem. Słyszałem taką wersję, że ma być to Książę William 😉

     Zastanawiające jest to, że tak czekasz na to. Jakbyś tego chciał.

     Czemu nie kibicujesz tym, którzy sprzeciwiają się biblijnym scenariuszom zwanym „proroctwami”? Przecież nie chcemy fałszywego mesjasza rządzącego światem z Jerozolimy?

   • Boru

    @Admin pewnie dlatego, że te wszystkie ONRy i inne Młodzieże Wszechpolskie są sługusami Watykanu i ich rolą w Polsce jest szczucie na Rosję i promowanie idei polaka-katolika idącego przez życie na kolanach i nienawidzącego wszystkiego co nie-katolickie.

    • Majestic

     Boru to stara metoda rzymska , to ty musisz zorganizować struktury ewentualnego przeciwnika ,potencjalnego przeciwnika , robisz z nimi co chcesz znasz tajemnice i wabisz autentycznych , wytyczne są odgórnie sugerowane , nikt się nie wychyli bo jest hierarchia autorytetu oraz wewnętrzna dyscyplina na tym tle wszystko jest trzymane na uwięzi , niema spontanu, hasła sztandary pochody „tradycja i patriotyzm ” wygenerowane z jakiegoś „bohatera „

  • Polak Słowianin

   Piskorski -> Lepper -> Samoobrona. Gość ma bodajże zamiar wydać ksiąkę o Lepperze, ukazującą dosyć dosadnie kto stoi za „samobójstwem” ww. Samoobrona i LPR to były jedyne partie z polskimi korzeniami w tym pejsatym pookrągłostolcowym ścieku (oczywiście mówię o tych, co się dostały do knessejmu). Coś mi logika nie podpowiada, że był szpiegiem (ruskim, chińskim, etc.). To żydopis doprowadził do upadku Samoobrony, a dzisiaj „dziwnym zbiegiem” okoliczności maltretuje Piskorskiego. No i dlaczego partia Zmiana nie może za żadne skarby dokonać rejestracji, bo non stop są rzucane kłody pod nogi przez pejsatych krasnali z wymiaru niesprawiedliwości. Na pohybel pejsatym sqrwysynom.

   • Boru

    Kaczyński kiedyś gadał, że trzeba coś zrobić z Lepperem, bo inaczej może narozrabiać. Idioci gadają, że Leppera załatwili „Ruscy”. Ciekawe że ruscy mieliby zabić kogoś, kto akurat w Polsce nie był rusofobem. Jeśli „czerwone komuchy” mają takie wpływy w Polsce od 89 roku i są tacy wszechmocni, no to ciekawe jak Kaczyński z Macierewiczem się uchowali.

    • Boru

     „W 2002 roku radykałowie otrzymali w wyborach przeszło 30 procent.
     W tej chwili ich notowania są nieco mniejsze.
     Ale jeżeli w Polsce dojdzie do sytuacji, w której połączą swoje siły, nie w jakiejś rewolucji, nie w wystąpieniach ulicznych, w wielkich strajkach, tylko przy urnie wyborczej, całkowicie wykluczeni z częściowo wykluczonymi, dwie wielkie grupy społeczeństwa, to będziemy mieli rządy Samoobrony, być może LPR-u (to też formacja radykalna) i rozwścieczonych swoim losem postkomunistów.”

     Kalkstein

     https://jozefbizon.wordpress.com/2011/06/17/pis-w-fundacji-batorego-georgea-sorosa-uaktualnienie/

 • kk7qq

  Dziwka wybrała pedała!

  http://niepoprawnipolitycznie.com/dziwka-wybrala-pedala/

  „Nie, nie geja, pedała. Nie chodzi o homoseksualizm. Chodzi o kurewstwo. Takie w najczystszej postaci, niezależne od preferencji, czy faktycznych skłonności. Kurewstwo pierwotne, obleśne, parszywe. Bo żaden facet nie dałby się dymać starej sflaczałej Niemce o NRDowskich korzeniach dla garści srebrników i pozorów władzy. Do tego zdolna byłaby jedynie męska kurwa – zwykły pedał, któremu jest wszystko jedno kto stoi za jego plecami i kto dyszy mu na kark. Ważne, że stoi w drogich butach.
  Francja wybrała jak zwykle. Bo Francja napędzana jest strachem i uległością. Konformizmem i brakiem zasad. Francja to przecież też zwykła dziwka, która od zawsze robiła loda w zamian za choćby pozory wolności.
  Warszawa była Paryżem Europy Wschodniej, ale my nie mamy w zwyczaju klękać przed silniejszym panem. Dlatego naszej Warszawy już nie ma. Dlatego Paryż wciąż jest.
  – „Stefan Kisielewski: Pocieszam się tylko, że ta stara kurwa Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała!”
  Stefan jak zawsze miał rację. Francja już cierpi. Już płaci. Paryż płonie. Jego centrum chronią oddziały specjalne, ale przedmieścia to prawdziwa dżungla. Gwałty, morderstwa, napaście, demolowane sklepy, podpalane auta, a ostatnio coraz powszechniejsze ataki terrorystyczne.
  To tylko skrawek francuskiej codzienności. To efekt sprowadzenia na własną ziemię 6 milionów muzułmanów, z których jedynie 800tys ma jakąkolwiek pracę. To efekt pobłażliwości i podwójnych standardów.
  Z kraju natomiast chce wyjechać połowa społeczności żydowskiej, która stanowi filar francuskiej finansjery. Wyjeżdżają z obawy przed muzułmanami.
  Z kraju planuje wyjazd również 27% absolwentów uczelni wyższych, ponieważ nie widzą dla siebie przyszłości w socjalistycznej muzułmańskiej Francji. Podobnie sprawa się ma z przedsiębiorcami i emerytami.
  Poza Francją mieszka już ponad 2 miliony Francuzów, a Londyn stał się „szóstym największym miastem Francji”.
  Pomimo takiej katastrofy społeczno-gospodarczej, skrajnego zadłużenia i zapaści, w wyborach prezydenckich wygrywa aparatczyk establishmentu światowej finansjery, papet Angeli i pacynka unijnych włodarzy. Wygrywa człowiek, określony przez włoskiego psychiatrę mianem niebezpiecznego, narcystycznego psychopaty. Człowiek, z którego maili wynika chęć dalszej islamizacji kontynentu. Mąż ponad dwadzieścia lat starszej pedofilki, będącej niegdyś jego nauczycielką.
  Wygrywa taki człowiek… bo Francja boi się kolejnej rewolucji. Dzisiaj klasa średnia we Francji czuje się jak szlachta i obawia się o swoje dostatnie życie. Nie dostrzega jednak, że tańczy na tonącym okręcie i takim wyborem jedynie odwleka o kilka chwil swoją agonię.
  Le Pen była wielką niewiadomą. Była takim Trumpem Europy. Ale przecież Europie potrzebny jest taki Trump! Światu potrzebne jest mówienie… jak jest! Czasy słodkiego pierdzenia muszą się skończyć, bo inaczej skończy się nasza cywilizacja.
  Chiny się zbroją, Putin najeżdża Ukrainę, muzułmanie rozjeżdżają Europejczyków ciężarówkami… Cały wschód jest brutalny, silny i zdeterminowany, a Francuzi… mają kwiaty i kredę… „

  • Admin

   Wybory we Francji zostały sfałszowane. Wynik, który podano na samym początku 66,06% jest na to dowodem. Illuminati zaznaczyli, jak niedorozwinięte dziecko, że to jest ich robota. Francuzi nie będą tolerować Makrona, mimo wszystko, nie sądzę by miał wolną rękę do niszczenia tego kraju.

   • P

    Widziałem wczoraj (bodajże w Superstacji) b. krótki, kilkudziesięcio-sekundowy kawałek wystąpienia Macrona. Przekaz był jawnie iluminacki.

    Nieprzypadkowo wystąpił na tle piramidy (Luwrze), odpowiednio wykadrowany (jego głowa była tuż pod szczytem piramidy, a ręce podniesione do góry tworzyły konkretny obraz… Wszystko w barwach niebieskich.

    Do tego w pierwszych słowach powiedział o „oświeceniu (oświeconych?)”, oraz o „nowym huminizmie”…

    Krótko, ale treściwie…

   • greg2014

    Programista NASA: Wszystkie wybory mogą być sfałszowane

    https://youtu.be/M7y63MutogU

    Opublikowany 8 maj 2017
    Programista NASA Eugene Curtis zeznał w sądzie pod przysięgą, że wszystkie wybory mogą zostać sfałszowane przez elektroniczne programy do liczenia głosów. Clinton Eugene Curtis (ur. 1958), amerykański prawnik, programista komputerowy, były pracownik NASA i Exxon Mobil . Do roku 2001 pracował jako programista dla współpracującego z NASA koncernu Yang Enterprises (YEI). https://en.wikipedia.org/wiki/Clint_C…”

   • Polak Słowianin

    Przecież to wiadomo od dawna – NIE WAŻNE JAK GŁOSUJĄ LUDZIE, WAŻNE KTO LICZY GŁOSY !!!
    To ścierwo makron, czy makaron to przecież banksterski bydlak z talii rotszylda.

   • ciekawe

    dało by się to jakoś sprawdzić? czy Marcon jest homoseksualistą a jego żona (mamusia) pedofilką.

   • Ania

    Marek:
    Cieszę się ,że to napisałeś bo ja nie miałam odwagi.
    Od razu późnym wieczorem 7.05 byłam tego pewna.
    Od wczoraj mam przeczucie, że fałszerstwo wyjdzie wkrótce na jaw i się bardzo zagotuje we Francji.

 • sieciarz

  Zamykają kolejne forum :

  Kiedy wybuchnie III wojna światowa. (forum gazety prawnej)

  Pretekst :
  „Informujemy, że na dzień 29 maja planujemy zamknięcie Forum, którego formuła w związku z rozwojem różnych narzędzi komunikacyjnych, zdezaktualizowała się. Po tym dniu wszystkie wpisy zgromadzone na forum zostaną utracone.”

  Niedługo jedynym dostępnym miejscem do komentowania będzie twór służb zw. facebokiem