Stanisław Gołąbek – terapia dźwiękiem za pomocą Mis Tybetańskich

Dźwięk towarzyszy nam na co dzień – cały świat jest wibracją dźwięków o różnych częstotliwościach. Są dźwięki słyszalne i niesłyszalne (infra-, ultradźwięki), przyjemne i irytujące, kojące i rozpraszające. Są również dźwięki uzdrawiające. Fascynujące możliwości dźwięku współcześnie odkrywa sonoterapia – dziedzina nauki zajmująca się wpływem dźwięku na ciało człowieka, w tym możliwość uzdrawiania. Jednakże dźwięk w celach leczniczych był używany już od tysięcy lat. Jednym z przykładów użycia instrumentów jako narzędzia terapeutycznego są tzw. tybetańskie misy dźwiękowe.

Czy czujesz blues’a? Odkrycie Fabiena Mamana

“Czucie” muzyki i dźwięku jako takiego nabiera nowego znaczenia w świetle odkrycia Fabiena Mamana. Fabien to prawdziwy pasjonat muzyki – poświęcił jej całe swoje życie jako muzyk i niestrudzony odkrywca niezbadanych jej obszarów. Fabien wraz z biologiem z francuskiego Narodowego Ośrodka Badań Naukowych, Helene Grimal, przeprowadził serię doświadczeń na żywych ludzkich komórkach nowotworowych wyhodowanych poza organizmem.

Stanisław Gołąbek: Misy Tybetańskie

Próbki komórek poddano działaniu dźwięku. Co się okazało? Komórki reagują na dźwięk – pochłaniają wibrację dźwięku, a jeśli jest to wyjątkowo “zdrowotny” dźwięk, chore komórki nowotworowe rozpadają się. I tak oto:

– śpiewanie cichym głosem kolejnych dźwięków gamy C-dur powoduje, że chora komórka rozpada się w ciągu 9-ciu minut
– wibracja pojedynczego dźwięku powtarzanego co minutę (w powyższym eksperymencie był to dźwięk gongu) powoduje zniszczenie komórki w ciągu 21 minut

W świetle tego odkrycia, coraz bardziej realne staje się stwierdzenie Edgar’a Cayce: “Dźwięk będzie lekarstwem przyszłości”.

Inny wpływ muzyki na ciało to m.in.:

– dźwięki bębnów afrykańskich i niskie dźwięki gitary basowej powodują zwiększenie odczuć seksualnych
– muzyka Mozarta – redukuje stres, ułatwia zasypianie, poprawia koncentrację,
– muzyka Beethovena, Vivaldiego i Straussa harmonizuje rytm serca i mózgu
– muzyka rockowa oddziałuje na struktury mózgowo-rdzeniowe podobnie jak narkotyki
– koncert d-moll Bacha na dwoje skrzypiec wspomaga i poprawia pracę serca
– rosyjska prawosławna muzyka cerkiewna korzystanie wpływa na działanie splotu słonecznego

Dźwięk o odpowiedniej wysokości i częstotliwości powoduje wyciszenie i uspokojenie, odżywienie komórek, wzrost hemoglobiny w organizmie, rozbicie komórek nowotworowych a wzmocnienie zdrowych, wzmocnienie układu odpornościowego, rozbicie kamieni nerkowych i kamieni z woreczka żółciowego. A to jest zaledwie część oddziaływania dobroczynnego dźwięku!

Zastosowanie mis dźwiękowych

Dźwięk ma siłę wodospadu, ale delikatność skrzydeł motyla.
Dorota Zielińska

Jednym z ciekawszych i bardziej tajemniczych instrumentów w terapii dźwiękiem są tybetańskie misy grające. Misy dźwiękowe wywodzą się z himalajskiej, przedbuddyjskiej, szamańskiej tradycji Bon Po, liczącej 18 tysięcy lat. Misy te, zwane potocznie tybetańskimi, są wytwarzane głównie w Bhutanie, Nepalu, Indiach oraz Tybecie. Stosowane są nie tylko w celu uzdrawiania, w buddyzmie zajmują ważne miejsce w ceremoniach religijnych, a według legend lamowie wykorzystywali je do podróży w inne wymiary. Dlatego misy dostarczają zbyt wielkiej mocy, aby wiedza o nich była powszechnie dostępna.

Na “Zachodzie” używa się w mis w celu uzdrawiania, regeneracji i wzmocnienia organizmu, m.in. przy:

– rehabilitacji, rekonwalescencji po operacjach i urazach, wylewach i zawałach
– usuwaniu z organizmu toksyn, szkodliwych produktów przemiany materii, złogów, kamieni i cyst
– wspomaganiu leczenia reumatyzmu, artretyzmu, zwyrodnień stawów, stanów zapalnych i innych dolegliwości kości oraz tkanki łącznej i miękkiej
– łagodzeniu bólów chronicznych, migrenowych, pourazowych, miesiączkowych i porodowych
– wspomaganiu leczenia zaburzeń krążenia, niewłaściwego ciśnienia krwi, chorób serca, choroby Parkinsona, stwardnienia rozsianego
– wspomaganiu leczenia chorób kobiecych
– podczas okresu ciąży, pokwitania i menopauzy
– regulowaniu funkcjonowania narządów wewnętrznych i zapobieganiu chorobom nowotworowym
– wspomaganiu leczenia zaburzeń łaknienia i trawienia, otyłości i anemii
– wspomaganiu leczenia nerwic, stanów lękowych, depresyjnych, uzależnień
– likwidowaniu zaburzeń pamięci, zmniejszeniu koncentracji, niezdolności do nauki
– pracy z dziećmi z porażeniem mózgowym, autyzmem i nadpobudliwością nerwową*

Misy tybetańskie – jak powstają?

Misy są wykonywane przez “zwykłych” robotników, jak i przez mnichów tybetańskich. W skład mis wchodzi od 5 do 12 stopów metali, m.in. złota, srebra i miedzi. Niektóre są wyrabiane ręcznie, inne odlewane. Do nowych mis są dodawane kawałki starych, aby misa “miała duszę”. Potrzeba około 72 godzin ciężkiej pracy, zanim misa ujrzy światło dzienne i będzie gotowa służyć ludziom. Tyle wiadomo. Pełny proces powstawania mis, jak i pełne spektrum ich możliwości, okryte są tajemnicą, ujawnianą dla nielicznych.

* na podstawie książki “Terapia dźwiękiem mis grających”

Za: http://www.samouzdrawianie.pl/misy-tybetanskie-terapia-dzwiekiem/

66 komentarzy Stanisław Gołąbek – terapia dźwiękiem za pomocą Mis Tybetańskich

 • Adan

  Patrząc chłodnym okiem na to co sie wokół dzieje wokó nas widać, że „IM” zależy na możliwie najwyższym podniesienie napięcia w tonacji leku, strachu, niepewności. Eskalowanie napięcia politycznego i eskalacje militarne, sterowanie klimatem i urodzjem, publikacja apokaliptycznych przepowiedni, epatowanie nieszczęściami i wypadkami tworzą stany umysłu podobne do delirium. Pan Gołąbe mówi o wizjach mordu prezydenta uSA w Europie, wypsnęło mu się o kaczyńskim nieciekawie, Duda robi ostatnio jakieś dziwne ruchy, jasnowidz Jackowski ma wizję żałoby w Sejmie we wrześniu, inni wieszczą nadejście Nibiru. Robi się coraz bardziej nerwowo. A na dokładkę natknąłem się na info n/t premier Szydło. https://ligaswiata.blogspot.com/2016/01/beata-szydo-agent-nr33.html

  • Adan

   CZYIM NOMINATEM JEST JAROSŁAW KACZYŃSKI SKORO WYBIERAŁ NA PREMIERA MARCINKIEWICZA I SZYDŁO SŁUCHACZY TEJ SAMEJ „UCZELNI”, SKĄD WYTRZASNĄŁ NA PREZYDENTA DUDĘ ? CZY KONTYNUUJE DZIAŁANIA SWEGO BRATA ŚP. LECHA , KTÓRY WPROWADZIŁ LOŻĘ BB, KTÓRY UTRĄCIŁ ARCYBISKUPA WIELGUSA. W TLE WPANIAŁE WYSTĄPIENIE: https://www.youtube.com/watch?v=4PIz2V9Ibzk

 • ninanonimowa

  ————- piękny, czysty, oczywisty- WYKŁAD – o śnie / lód,woda/ – przebaczeniu -o medytacji

  https://www.youtube.com/watch?v=mYkFLupAgh4

 • matka

  Tu się uprawia czyste diabelstwo. Antydekalog. Terapia za pomocą mis tybetańskich? Jak to się ma do pierwszego przykazania?! Kto za tym stoi Keshe? I jedna religia w jednym państwie?

  • olo

   Idź lepiej dać na tace, to cię wyleczy z wszelkich chorób i dolegliwości

  • waruc

   Nie przejmuj się 🙂 Stanowimy grupkę zagubionych ludzi, którzy wiedzą, że świat nie jest taki, jak się na pozór wydaje i nie potrafimy sobie z tym poradzić, ani tego ogarnąć. Zamiast wiary w prawdziwego Boga i szukaniu u Niego ratunku, często rzucamy się na trąbki, rurki, garnki i inne pamperki ze słodką dupką.
   P.S.
   Nie twierdzę, że to nie działa, pytanie tylko, jakie siły za tym stoją i co będą chciały w zamian za „pomoc”.
   Pozdrawiam

   • Easy Rider

    Ile jest dzisiaj wynalazków, o których nie ma mowy w Biblii i nikt nie oburza się, że to narzędzia diabelskie? Nawet w odniesieniu do ewidentnie działającej przeciwko naturze i człowiekowi geoinżynierii? Dlaczego więc trzeba się czepiać niewinnych mis tybetańskich, dlatego tylko, że pochodzą z innego kręgu kulturowego i religijnego? To może nie powinniśmy spożywać herbaty i dodawać do niej cytryny? A w końcu – sama religia jahwinistyczna nie jest naszą rodzimą, lecz pochodzi z innego kręgu kulturowego – i co, w tym przypadku jest OK?

  • Majestic

   „Terapia za pomocą mis tybetańskich?” dla was wszystko jest diabelstwem co jest naturalne co jest zgodne z natura , misy to tylko tanie narzędzie naturalne równie dobrze mogłyby to być wiadra kurpiowskie
   Harmonizowanie czakr kamertonami – Helena Smereczyńska – 26.09.2013
   niezaleznatelewizja
   niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=E_aeNbB08q8 ” I jedna religia w jednym państwie?” co w tym niby złego jak będzie to faktyczna religia ? naturalna w harmonii z całym kosmosem ,religia to bicie ukłonów klękania aby ortopeda składał te kolana moherom babom ,zabobony dogmaty i inne debilizmy w szatańskich obrzędach ?

  • Easy Rider

   Jakież to naruszenie i których przykazań Dekalogu miałoby mieć miejsce w przypadku stosowania mis tybetańskich? Rozumiem, że lepszym panaceum jest stosowanie rytualnego kanibalizmu, w postaci spożywania ciała i krwi, czynności wyraźnie zabronionych w Starym Testamencie?

  • Wojox

   Człowieku okrzesaj się.
   Na początku było Słowo a Słowo było u Boga.
   Słowo to głos. Głos to dźwięk. Jezus Chrystus większość ludzi leczył właśnie słowem.
   Dźwięki to czyste lekarstwo. Dlatego tak zaciekle walczono o zniekształcenie próbkowania dźwięku i ton 440 Hz który rozstaja organizm……

   • Easy Rider

    Tam nie chodziło o słowo jako zespół wypowiadanych głosek, bo kto miałby je wypowiadać, skoro jeszcze niczego nie było, nie tylko ludzi? Chodziło natomiast o wszechobecną, wypełniającą wszechświat energię życiową, zwaną w innych okresach czy kulturach chi, prana, orgon lub eter.

    • Wojox

     Jak zwał tak zwał. Bóg nam to zapodał na chłopski rozum.
     Często jako Słowo nazywa się samego Jezusa. Bo on był pierwszym stworzeniem Boga. ..

 • czaro

  Piłsudski – kolaborant

  Uroczystość żałobna po śmierci Józefa Piłsudskiego z udziałem najwyższych dostojników III Rzeszy Niemieckiej z Aldolfem Hitlerem na czele. Żaden Polak nie miał takiej uroczystości – za swoje zasługi dla Niemiec.

  http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2016/08/Pisudski-Hitler.jpg

  http://wrzodakz.neon24.pl/post/139741,pilsudski-kolaborant

 • Pani Mariolu mąż zostal zamordowany w Warszawie na Okęciu w tunelu pod hangarem

  13 VII 2017 cz. 1 Zastanawiałeś się dziś, dziecko, kto dokładniej będzie stał za zamachem na Ciebie (..) Będzie za to konkretnie odpowiedzialny Antoni Macierewicz
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/08/13-vii-2017-cz-1.html
  13 VII 2017 cz. 2 Ostrzegłem że jeśli będą Ci chcieli zrobić krzywdę odpowiedzialni za Smoleńsk to ujawnię więcej. Zatem mają to co chcieli
  http://cyprianpolakwiara.blogspot.com/2017/08/13-vii-2017-cz-2_13.html

  • Majestic

   „Są tam trupy tych Delegatów” !!? ”Antoni napadnij sam na siebie” https://www.youtube.com/watch?v=V3YxFizj6pk

  • Majestic

   „Są tam trupy tych Delegatów” !!?

  • sprawdzam

   Czy to może być język Boga?

   Cytuję z linków podanych przez jowram:

   Tfu! Tak synu, to prawda.

   • Majestic

    wystarczy przecież powołać teraz komisje itp i się przyjrzeć temu hangarowi kto i co, dlaczego faktury zlecenia ile betonu wpompowano w stara instalacje pod ziemia kto przy tym był itp kto podejmował decyzje ? głos boga nie boga ? jak się okaże że to fakt i prawda będzie to i tak głos Boga , tam już dzisiaj tern powinien być zabezpieczony a koparki powinny przed „hangarem ” odsłaniać instalacje dolotowe które się tam kiedyś znajdowały .no chyba że ? czarne słońce tam świeci ? https://www.youtube.com/watch?v=mGMnCvIhW0o

   • Do dzisiaj domysłem jest ile samolotów wyleciało 10.04 z Okęcia, dodajmy w sumie z lotniska wojskowego i cywilnego bo to też umknęło. Jest tylko absolutnie potwierdzony lot Jaka40 z reporterami a reszta to niewiadoma. Są wersje; żaden nie wyleciał albo od 1 do 3ch. Panie, czy tego naprawdę nie da się sprawdzić po to żeby zamknąć lub przeciwnie, uwiarygodnić pewne hipotezy ? I zakończyć błędne spekulacje.
    Nikt nie wie łącznie z; obcymi wywiadami, kontrolą lotów w Polsce i na Białorusi, kontrolą lotów z Okęcia, ile samolotów naprawdę leciało wtedy kursem do Smoleńska ? Zamiast tego jest tyle teorii ile samolotów.

  • Co charakterystyczne pod tym blogiem nie można pisać komentarzy. Mam wewnętrzne wrażenie że nie jest to prawda a raczej to co napisał (niechcący) sam autor: trochę prawdziwych faktów wymieszanych i polanych sosem kłamstwa.
   Zresztą wszystkie hipotezy smoleńskie poczynając od tej pierwszej aż do filmu Maciarewicza tworzone są na tej samej zasadzie. Co ciekawe kilka okoliczności które je podpierają i mają uwiarygodnić można na sto procent potwierdzić lub zaprzeczyć ale nikt tego nie zauważył, nie chce zauważyć lub nie robi. Dlatego tyle hipotez żyje własnym życiem.

  • Easy Rider

   @jowram

   Pamiętam Cypriana Polaka od czasów, gdy przez ok. 3 lata aktywnie zajmowałem się śledztwem smoleńskim na S24. Wówczas wydawał mi się odważnym i racjonalnym analitykiem, ale teraz – to jest totalny odlot, zarówno w warstwie realnej, jak i wirtualno-religijnej. Szkoda, chociaż nie można wykluczyć, że ktoś się pod niego podszywa, aby ośmieszyć tzw. teorie spiskowe. Podobna, dziwna metamorfoza miała miejsce w przypadku blogera FYM (Free Your Mind). Dzisiaj już nie wiadomo, komu można wierzyć – spośród znanych demaskatorów kłamstw smoleńskich pozostał chyba tylko prof. Mirosław Dakowski.

   • Cyprian Polak

    +JMJ
    Szkoda,że tak niesprawiedliwie piszesz.
    Ja też Cię pamiętam, że szukałeś prawdy.
    Czy uważasz, że prawdę można znaleźć tylko posługując się analizą ludzkiego zawodnego umysłu?
    Polska jest narodem wybranym, a jesteśmy a czasach Apokalipsy. Czyż nie jest niemożliwe, że Pan podaje i takie rzeczy. Tak zaskakujące jednak dla ludzkiego myślenia, ale nie niemożliwe. Większość zdecydowana tego co w przekazach to pouczenia dla duszy.
    Jeśli chodzi o sprawy smoleńskie to przecież to co jest podane w linkowanym przekazie ( a także wcześniejszym z października 2016 a opublikowanym w lutym) było przedmiotem analiz. Nie ma tu niczego co by się nie zgadzało z tym czego dociekano w śledztwie obywatelskim. Przecież to wiesz. Więc nie wiem dlaczego te słowa. W przekazie zresztą są i prostowane moje wcześniejsze, niektóre przekonania do których dochodziłem.
    No cóż, nikt nie jest prorokiem miedzy swymi. Pan Jezus jednak dał te Orędzia aby znano prawdę ,ale analitycy smoleńscy jej od Boga nie chcą. Nie bo nie. Jednak nie wszyscy. Nie wszyscy, którzy stracili na tym mnóstwo czasu ujawniali się choćby w komentarzach. I z takich są ci którzy uważają je za prawdziwe. Choć nie tylko. Niektórzy z analityków są też bardziej otwarci. Poprzednie opublikował Krzysztof Cierpisz i Albatros z Lotu Ptaka choć ten ostatni jak napisał wahał się czy to od Boga, ale nie twierdzi, że nie.
    Orędzia te mają bardzo pozytywne oceny dwóch niezależnych od siebie kapłanów z tytułami doktora teologii. Ocena jednego z nich w skrócie „że to z Nieba i cenne”. Chodzi oczywiście o Orędzia jako całość.
    Pan dał, Polacy mają wybór.
    Wygląda na to że niektórzy analitycy smoleńscy, którzy w większości głosili się jako zaangażowani katolicy przyjęli by je prędzej od kogoś kto się głosi jasnowidzem i mówi, że wiedzę tę dostał od Annunaki czy od czegoś podobnego.
    Ja to jestem i nikt się pode mnie (na szczęście nie podszył). Ja Cyprian Polak (Krzysztof Michałowski) wnuk Tadeusza Michałowskiego oficera 24 pal.

    Z Bogiem

 • Wojox

  W związku z lasami. Z wywolaną burzą.
  Jestem grzybiarzem. Kocham las i jego zapach życia.
  Satanisci którzy nie mogą nakarmić swojego chorego systemu komsumcjonizmu jawnie okradli Polaków z drzewa.
  Niech będą przeklęci .
  Ustawy nie przechodziły, protesty tez. Wiec znaleźli swój sposób po trupach. A niebawem za ten czyn dostaną 10 x mocniejsze uderzenie. Niech tak się stanie.

 • Ania

  A tu coś optymistycznego ( chyba ).
  https://youtu.be/yepfhP0u_lM

  • Majestic

   to bzdury , nikt nie ucieka , wiekszosc z nich posiada kilka żon teraz kombinują aby kasę robić łączenie rodzin to priorytet w prawach uchodźcy ,a żona to następne 1-2 dzieci a to kasa , samochody mogą posiadać mimo zasiłków i życia na koszt państwa .

 • CZY CZEKA NAS POWTÓRKA Z ’81? JAK ZACHOWA SIĘ NASZA ARMIA?
  https://www.youtube.com/watch?v=fzZ0FCvS1hA

 • opinia na temat ogrodzenia pod Krakowem… Witam. Znam się na ogrodzeniach. To ogrodzenie zbudowane jest żeby nikt nie uciekł a nie żeby nikt nie wszedł. odnogi kolczaste skierowane są do wewnątrz obiektu a nie poza (jak na lotniskach gdzie dba się o to aby nikt nie wtargnął na teren lotniska). Dlatego pozwolę sobie stwierdzić, że to nie schron a więzienie.

 • Świętowit

  Na 23 sierpnia w USA zaplanowano TRANS-KONTYNENTALNE ĆWICZENIA – EARTH EX – globalnej akcji ratowniczej na wypadek katastrof technogennych i klęsk żywiołowych
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/transkontynentalne-cwiczenia-earth-ex-2017-08

  • Jak czytam FEMA mam ciary… wojna będzie na bank,pytanie jak to będzie wojna,FEMA zaciera brudne ręce będą otwierać swoje obozy zagłady ,widziałam kiedyś na yutubie film o przygotowaniach,przebiegu,i kolejności wyworzenia ludzi do obozów FEMA ponoć my mamy taki tu zauważ druty kolczasty do środka czyli wejść wejdziesz,ale już nie wyjdziesz https://www.youtube.com/watch?v=TVnMlT-QZEQ nota bene ten dziwny obiekt jest blisko mnie jakieś 12km

  • kolejna opinia : co do takich spraw jestem ostrożny aby nie ulec tak zwanej spiskowej modzie …:-)…ale zadziwiają mnie te obiekty są bardzo dziwne i podobne do siebie i są jakby niestrzeżone na pierwszy rzut oka są nieco przerażające ….obozy fema powstały na całym świecie teraz to już żadna tajemnica zostały zbudowane ponoć przez firmę DYNAXO jest to korporacja głównie działająca w branży farmacełtycznej ale kto zlecił najprawdopodobniej rząd światowy a po co to my już nie wiemy ??..ponoć rząd USA zapłacił dotychczas około 600 mil dolarów za tę usługę…w każdym bądź razie za dużo sie o tym mówi to raz a dwa w miejscach tych obozów jest zupełnie tak jak by przed chwilą powstały zupełnie po nic i nikogo tam nie ma i nikogo to nie interesuje …dla mnie to nie jest nie normalne

 • Artur J.

  Świetny materiał. Pan Gołąbek coraz bardziej mnie intryguje. Moje klimaty..

  -http://whitedevas.eu/?p=7551
  -http://bialczynski.pl/2015/06/28/47839/
  -** http://www.soundlovemedicine.pl/2016/10/23/dzwiek-tula-dna-i-graal-znaczenie-czestotliwosci/
  **http://www.soundlovemedicine.pl/2016/11/21/z-dzwieku-powstales-w-dzwiek-sie-obrocisz/

 • czaro

  12 prezydentów miast popierających przyjmowanie nachodźców.

  1. Białystok, Tadeusz Truskolaski (KWW Tadeusz Truskolaski z poparciem PO)
  2. Bydgoszcz, Rafał Bruski (PO)
  3. Gdańsk, Paweł Adamowicz (PO)
  4. Katowice, Marcin Krupa (bezpartyjny ale wg Wikipedii „w 2015 był jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.”)
  5. Kraków, Jacek Majchrowski (bezpartyjny)
  6. Lublin, Krzysztof Żuk (PO)
  7. Łódź, Hanna Zdanowska (PO)
  8. Poznań, Jacek Jaśkowiak (PO)
  9. Rzeszów, Tadeusz Ferenc (SLD)
  10.Szczecin, Piotr Krzystek (bezpartyjny ale był w PO,wg Wikipedii „w 2015 był jednym z założycieli komitetu wyborczego Bronisława Komorowskiego w wyborach prezydenckich.”)
  11.Warszawa, Hanna Gronkiewicz-Waltz, (PO)
  12.Wrocław, Rafał Dutkiewicz (KWW Rafał Dutkiewicz z poparciem PO).

  Źródła:
  https://www.wprost.pl/kraj/10062931/Prezydenci-12-polskich-miast-zadeklarowali-wspolprace-ws-problemu-migracji.html
  Wikipedia (wersja polska, stan na 12.08.2017).

  Zapisać sobie, jeśli się chce to poprawiać (merytorycznie i graficznie),
  zmieniać, dopasować, kopiować, wklejać (np. w komentarzach internetowych).

  • Stanisław

   i najważniejsze ! wpisać na obywatelski list gończy – za dywersję i służalstwo obcym !

 • sara

  Wielka burza nad Polską – mały armagedon❗ Geoinżynieria, manipulacja pogodą, HAARP NWO
  https://www.youtube.com/watch?v=nX1SpY0kbZ8

 • Świętowit

  Wyciekła tajna Sekcja Polska Sorosa. Oto nazwiska!
  http://www.fronda.pl/a/wyciekla-tajna-sekcja-polska-sorosa,77077.html

 • Świętowit

  BROŃ KLIMATYCZNA I CERN
  „Polska – Czy chcecie czy nie, tu CERN będzie przeprowadzał testy dla najpotężniejszych kataklizmów świata!
  Wszyscy przedstawiciele krajów paktu ONZ byli zmuszeni podpisać zgody na przeprowadzane testy pogodowe dla urządzeń CERN i HAARP, nad ich krajami, które to w Nowym Porządku Świata (NWO) mają zadbać o pogodę na zamówienie. Zanim nastąpi pogoda na tzw. guzik, inżynierowie z CERN muszą zbadać wszelkie fronty powietrza i ich ciśnienia nad danymi krajami by potem zdalnie nad nimi panować, bądź je stwarzać i wygaszać. Niestety, ale czekają nas jeszcze gorsze anomalia pogodowe bo celem naukowców jest dotarcie do granic możliwości pogodowych by je okiełznać. Pogoda na zamówienie brzmi całkiem obiecująco, bo np. na pustyni gorącej słońcem może spaść śnieg, a w rejonach gdzie ciągle pada deszcz może w końcu być susza, jednakże te urządzenia w nieodpowiednich rękach mogą spowodować nawet miliardowe straty w ludziach”.

  • Świętowit

   Duda w CERN. Co ona tam robił. W mediach nic nie było na ten temat.Czyżby podpisywał zgodę na przeprowadzenie testów pogodowych?Bo w badaniu kosmosu efektów brak.
   http://www.thenews.pl/1/10/Artykul/280114,Polish-president-visits-CERN
   Duda we wtorek spotkał się z pracownikami polskiego personelu CERN, w tym z naukowcami i inżynierami. Odwiedził instytut badawczy centrum, w tym Large Hadron Collider.
   Podczas spotkania z pracownikami CERN Duda wyraził zadowolenie, że polscy naukowcy biorą udział w wielkim eksperymencie, szukając „źródeł wszechświata”.
   Andrzej Siemko, fizyk eksperymentalny w CERN powiedział, że około 200 Polaków współpracuje z tym instytutem, głównie naukowcami i inżynierami, i 66 zatrudnionych tam. W sumie CERN współpracuje z około 2400 osób.

   • Świętowit

    Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych przyznają, że potrafią kontrolować warunki pogodowe.
    https://geopolitics.co/2015/06/06/us-air-force-admits-they-can-control-weather/

    • janusz

     Nie trzeba się przyznawać. Pogodę można kontrolować już dziś.
     1. Rozpylanie w powietrzu jodków powoduje, że chmura ulega „wypadaniu”. Technologia stosowana od lat 60-tych praktycznie wszędzie.
     2. Uziemienie – stosowane w Chinach, „płoty” z uziemionych, miedzianych rur skierowanych w niebo rozmieszczonych co kilkadziesiąt metrów – im wyższe tym lepiej – efekty są podobne, ale za „ogrodzeniem” tworzy się trójkątny obszar, na którym znacznie rzadziej pada.
     3. Fala uderzeniowa w chmury – zjawisko bardzo dobrze znane i stosowane np. w działach gradowych.
     Są to rzeczy udokumentowane w publikacjach naukowych. Natomiast wpływu samolotów na pogodę jest niewiele, a badania są szczątkowe. Nie bez przyczyny Korea Północna ma jeden korytarz lotniczy otoczony działami p/lot.

    • Świętowit

     Kolejny dowód na geoinżynierię.
     Sztucznie wywołane opady śniegu w Pekinie w 2009 r.
     Sztuczne wywoływanie opadów podjęto dla złagodzenia skutków suszy, która od trzech miesięcy panuje w co najmniej 12 prowincjach Chin.
     „Ponad 500 ładunków jodku srebra o rozmiarach papierosa zostało rozsianych w chmurach przez 28 znajdujących się w mieście wyrzutni rakiet meteorologicznych” – powiedział cytowany przez agencję Xinhua zastępca dyrektora pekińskiego Ośrodka Dowodzenia Modyfikowaniem Pogody Zhang Qiang.
     Jak pisze agencja Associated Press, Chiny stosowały podobne metody w przeszłości, ale naukowe dowody na ich skuteczność są skąpe. Chiński rząd informował, iż dzięki użyciu jodku srebra deszcz nie zakłócił ceremonii otwarcia igrzysk olimpijskich w Pekinie.
     Według pekińskiego biura meteorologicznego, opady śniegu ustaną w czwartek wieczorem. Do walki z zaspami i gołoledzią służby miejskie skierowały ponad 7,5 tys. ludzi i 2200 pojazdów.
     http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,359178,sztucznie-wywolane-opady-sniegu-w-pekinie.html

   • Adan

    Prymas Polski pochylił się nad skutkami kataklizmów pogodowych w Polsce.
    Mam taki postulat, aby arcybiskup Polak jako Prymas i Polak zafundował z funduszy kościelnych ( może być z tacy ) w każdej polskiej parafii
    chembuster czyli działo orgonowe a terytorium Polski będzie chronione przed anomaliami pogodowymi, które zawdzięczamy działaiem terrorystów klimatycznych działających za pomocą systemów HAARP i CERN. I może jakiś list pasterski na ten temat na „Zielone Świątki”.

   • Świętowit

    Prezentacja o CERN. Slajd 12:Posiada możliwość podróży w czasie.
    http://slideplayer.pl/slide/1277622/

    • Wojox

     Podejrzewam ze cala przeszłość jest zapisana w polu torsyjnym Ziemi. Działa to jak twardy dysk. Wiec w tył można zajrzeć. Zaglądając do tyłu elity chcą zmienić to co jest przed nami. Taka próba naprawienia błędów. ….

    • Majestic

     „Wiec w tył można zajrzeć.” tak ale mało efektywne dla zachowania ciągłości takiej linii czasowej , zaś zajrzenie do przyszłości to już lekcja , każda ingerencja w czas „w tył” to rozdzieranie rozwarstwianie rzeczywistosci , co by dało zabicie dyktatorów ludobójców nic , to napastnicy byli by potworami jeżeli przed czasem , podróż w przyszlosc jest już sama w sobie efektem takiej wizyty ingerencji po czasie .

    • Świętowit

     CERN – podróże w czasie (efekt Mandeli)

    • Wojox

     Majestic ja pisałem o „zagladaniu”, w tył niczym do filmu. Bez żadnej ingerencji. Chodzi o to by poznać prawdę co się wydarzalo. … i tak kombinować aby uniknąć błędów. Przyszłość jest nieznana wiec tam nic nie ma.

    • Majestic

     Wojox . każdy wgląd jest ingerencja , bez wzgledu na intencje . „Przyszłość jest nieznana wiec tam nic nie ma.”w tym kontekście czas nie istnieje dlatego przyszlosc jest teraz ,obojętnie ile lat do przodu wiec wnikanie w przyszlosc jest identyczna jak wnikanie w przeszłość , jeżeli chcemy zobaczyć co będzie w 2050 r to zobaczymy mimo że będzie to teraz to dla 2050 będziemy podróżnikiem już z przeszlosci i w 2050 dopiero będziemy tam widoczni i odnotowani , ale mimo to wiedze -wiadomości będziemy posiadali już teraz , i to jest ingerencja , jest to niwelowane poprzez unieszkodliwiania nośnika tej informacji wybicie z linii czasowych , blokady rozchodzenia się tej informacji aby się nie urzeczywistniły na zbiorowej scenie energetycznej kreacji .dużo ludzi np ma „sny prorocze” to nic innego jak w konsekwencji podróże w czasie dlatego przyszlosc jest im znana .wszystko to iluzja dlatego niema wczoraj dzisiaj jutro , jest teraz, to tylko uwiezienie w materii gęstej energii daje ten przeskok pozwalający posiadać uczucie upływu czasu im dalej to to zanika proporcjonalnie . o dziwo oko muchy wykorzystuje instrument omijający iluzje spowolnienia czasu co udowadnia namacalnie że czas jest odbierany zmysłami jest interpretowany jako czas , czas ubywający itp .

 • czaro

  USA jako kolonia Izraela Lech Jęczmyk mówi o agresji Rosji i wojnie w Syrii

  https://www.youtube.com/watch?v=h7AmvR4tdqg

 • Świętowit

  Dźwięki binauralne, leczą wszystkie dolegliwości.
  https://www.youtube.com/results?search_query=binaural+hz
  Tutaj np. na szumy uszne
  https://www.youtube.com/watch?v=9m9E7blOvjU
  Regeneracja zębów
  https://www.youtube.com/watch?v=40RSRj3-2WI

 • Majestic

  „HIT ! RZĄDOWA STRONA gov , informuje gdzie w LUBLINIE PO BZYKAĆ TANIO !” jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=NikDFM2rX_E