Stare, potężne dusze się ujawniają?

Ławniczak-imperiumJeśli to co mówi i robi Jakub jest prawdą, to czekają nas wielkie zmiany w społeczeństwie.
Sprawdziłem Jakuba u doświadczonych bioenergoterapeutów, potwierdzają, że jest to bardzo stara dusza. Czy jednak można mu w 100% zaufać? W większości jego diagnozy, które przeprowadził dla mnie zostały potwierdzone przez inne, niezależne od niego osoby „widzące”, chodzi m.in. o aury, zakładanie ochrony na aurę, w tym odbijających złe energie luster. Ja sam nie mam takich zdolności by zweryfikować to co mówi i robi Jakub.
Przyznam, że jeszcze kilka lat temu takie rozmowy jak poniżej wkładałbym do działu „fantasy”, ale od momentu gdy zetknąłem się z osobami o tzw. „wysokich wibracjach” moje podejście do tzw. „astralu”, „obcych” i” wielowymiarowej rzeczywistości” drastycznie się zmieniło. Także co do wielokrotnych wcieleń jakim ulegają nasze dusze. Osobom wierzącym i stosującym się do dogmatów kościoła polecam obejrzenie wypowiedzi Chico Xaviera, brazylijskiego medium – katolika, który definitywnie twierdzi, że rozwijamy się jako dusze poprzez wiele wcieleń i że można nawiązać kontakt ze światem dusz, na co dowodem są tysiące książek, które napisał słuchając dyktujących mu głosów mistrzów zza światów.
Odnośnie obecności obcych cywilizacji na Ziemi, polecam wpisanie w wyszukiwarkę YouTube hasła „infrared UFO”, gdzie jest cała masa nagrań wideo z kamer podczerwonych tego co się naprawdę dzieje wokół Ziemi.

Kilka dni temu wg Jakuba niego i jeszcze jednej osoby, która mu pomagała w tej operacji, doprowadził on do zniszczenia więzienia założonego na dusze Słowian przez cywilizację Draco. O cywilizacji Draco obszernie mówi m.in. Simon Parkes.
Mam na razie kilka opinii potwierdzających, że „coś się faktycznie wydarzyło” i że „poszły potężne energie”. Np. u jednej z egzorcystek w nocy pojawił się 2,5 metrowy stwór, który próbował ją przestraszyć. Wystarczy takim projekcjom astralnym powiedzieć „idź precz”, co od razu poskutkowało.
O uwolnieniu dusz z więzienia Draco napiszemy i nagramy materiał już niedługo. Na razie polecam oglądnięcie dwóch pierwszych odcinków rozmów z Jakubem Ławniczakiem.

Pierwsza część: Jakub Ławniczak: jestem na tej Ziemi już 300 tysięcy lat.
https://www.youtube.com/watch?v=qB6faeaAMWI

Druga część: Jakub Ławniczak nie jesteśmy dzikusami, odradza się Wielkie Imperium Lechii
https://www.youtube.com/watch?v=VD-r0RCFoLc

399 komentarzy Stare, potężne dusze się ujawniają?

 • gość

  Ankieta.

  Czy jesteś za przyjęciem tysięcy islamskich uchodźców?

  http://superklaster.pl/czy-jestes-za-przyjeciem-tysiecy-islamskich-uchodzcow

 • Ryszard Ochódzki

  No to było mocne 🙂 lol&rotfl

 • Majestic

  „Warsztaty z ZJ Popko 2017. Co to znaczy Eden, czyli Nowy Dom Polaków”
  POPKO TV
  https://www.youtube.com/watch?v=NCSn4NmtIIo

  • Easy Rider

   Kolejny specjalista od NLP, a właściwie, to jakoś tak mi się skojarzyło z niemodnym dzisiaj określeniem „inżynier duszy ludzkiej”. Dla mnie ten jegomość nie jest wiarygodny, gdyż, nie wchodząc w warstwę merytoryczną wypowiedzi – zbyt intensywnie i chaotycznie gada, gestykuluje, zbyt wiele aktorstwa w jego mimice i zachowaniu, aby można go było traktować jako przewodnika duchowego. Raczej prędzej posądziłbym go o związki ze służbami specjalnymi (byłe lub obecne), bo tak to często bywa z tego rodzaju manipulatorami.

   Doskonalenie grupowe w zakresie duchowym – to prosta droga do sekty. Tego rodzaju doskonalenie może mieć tylko charakter indywidualny, bo to nie jest dyscyplina sportowa. Odradzam korzystanie z usług tego rodzaju treserów, bo zwyczajnie szkoda czasu, a skutki mogą być nieprzewidywalne.

   • Majestic

    Easy Rider ja się z Tobą nie zgadzam mam odmienna opinie , „zbyt intensywnie i chaotycznie gada” bo ma wystarczajaco dużo do powiedzenia , następnie ten „chaos ” wychodzi z spontaniczności zawartej w przekonaniu i byciu w autentyczności „tego rodzaju manipulatorami.” w czym manipuluje ? ,”Doskonalenie grupowe” to świadectwo powszechności przekazywanych zjawisk, „charakter indywidualny” przecież On o tym mówi za jednym razem dziesiątki osób staja się indywidualnymi jednostkami, „nie wchodząc w warstwę merytoryczną ” właśnie Niema nic do zarzucenia , czy to nie wystarczy kształci Ludzi na calom spektrum co więcej trzeba . kiedyś zniszczono Bruno Greninga podobnymi metodami Bruno był „tylko” uzdrowicielem mimo że uzdrowił dziesiątki tysiecy został zniszczony pomówieniami paszkwilami itp wiem że Popko mówi prawdę bo sam przeżyłem i doświadczyłem podobnie i to w spontanie, całkiem naturalnie automatycznie ,dlatego mam przekonanie że Popko jest prawdziwy i naturalny .

 • ninanonimowa

  ————-TEMPLARIUSZE – MASONI – JEZUICI czyli ILUMINACI -arcy cieka praca -nawet gdyby 50% było prawdą , to aż !! 50 % więcej wiemy. WIEDZA CZYNI WOLNYM.

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/140141,templariusze-i-nowy-porzadek-swiata

  • Majestic

   wszystko jest tam prawda !, to wystarczy aby sobie resztę dopisać , wystarczy zobaczyć na kontr komentarze jaki debilizm moherowo- naukowy panuje .

 • P

  „Paweł Kukiz trafił do szpitala. Z polityki będzie wyłączony przez miesiąc”

  „Paweł Kukiz około tygodnia temu – jak mówi jedna z osób z Kukiz’15 – udał się do szpitala w Głuchołazach, czyli niedaleko swojego miejsca zamieszkania. Powód: „ogólne złe samopoczucie”.

  – Sam nie wiedział, co mu się dzieje – słyszymy.

  Przypadek?
  źródło: wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114884,22366777,pawel-kukiz-trafil-do-szpitala-z-polityki-bedzie-wylaczony.html#MT2

 • PONADSWIETLNY

  Świat jest inny odc. 49 – Na cenzurowanym
  https://www.youtube.com/watch?v=PO-c35wMjCQ
  _______________
  PS Proponuję zbiorowy pozew dla konstantego radziwiłła
  i reszty kłamców za wprowadzanie w błąd suwerena!!!

 • Ania

  Znowu JKM przeleciał intelektualnie UE.
  https://youtu.be/Tj0ZX3Zzt60

  • Easy Rider

   Po co Ozjasz Goldberg w ogóle tam poszedł, skoro jest takim przeciwnikiem Chu.ni – żeby tam nadal wygłaszać felietony, czyli uprawiać działalność, jaką trudni się od kilkudziesięciu lat? Wielokrotnie podkreśla, jaki jest honorowy, ale czy można pogodzić honor z pobieraniem profitów od instytucji, którą się pogardza? Ale widać w mentalności talmudycznej wszystko można.

  • Ania

   Easy Rider:
   To kabareciarz.
   Tam ma większą widownię jak w Polsce.

 • bio

  Mój ostatni wpis tez sie nie pojawił, czy dlatego ze napisałem o ukrytych „kretach”, którzy tu polują…,czy automat tu rzadzi?
  w pierwsza noc po wpisie o „złocie”, w przestrzeni astralnej straszyli mnie 3 mordercami(azjaci? ryż, brązowe pałeczki do jedzenia)…, znów inny osobnik demonstrował mi swoją siłe i „ubiór” 🙂

  A w nastepną noc miałem konkretne starcie z MOje/SSaDy (jak sie przedstawił, lub podszył).
  Wiem, ze nie jest to przypadek.

  „W puste miejsce wskoczą inne byty”
  ————
  Wskoczą, jesli dalej zostanie w nich mentalnosc niewolnika, że muszą miec jakiegos pana, który musi nimi kierowac. Wolnosc to odpowiedzialnosc, zwłaszcza za swoje czyny, lub ich brak.

  „Więc wracając do tematu: co zostało w dusze słowian wpuszczone???”
  ———-
  Raczej co zostało w ciała wpuszczone, jaki/czyj duch wyparł i zniewolił wolne(i naiwne) Istnienie.

  „jasnowidze do dzieła. Guru popko do roboty…”
  ——
  Z tych pieców chleb bedzie taki, jaki na codzien jest ludziom serwowany, czyli ” genetycznie zmodyfikowany” 😉 (bez urazy)

  przepusci, czy znów nie spełni wymogów?

 • Meu

  moje trzecie podejście z innym nickiem i (nie wiem po co) adresam mailowym….
  pisałem, ale pojawiał się napis o potwierdzeniu przez moderatora… nie pojawiało się

  problem z tym, że zanim sie cokolwiek zrobi, trzeba WIEDZIEĆ ! ! ! ! co sie chce uzyskać.
  Samo uwolnienie duszy słowian spod wpływu draco NIC ! ! ! nie da.
  W puste miejsce wskoczą inne byty. I stąd moje pytanie do tfu..rców tego uwalniania:
  dla kogo uwolnili dusze słowian? dla jakich bytów???
  samo to się nic nie zrobi.
  Otumanieni ludzie tefałenami, klerem, ryjdzykiem, guru kaczką… NIC nie zauważą.
  Żadnej róznicy. Więc wywalenie draco dla kogo otworzyło dusze słowian?
  czyim narzędziem, świadomym, lub nie… jest tenże wielki staroduch jakub???
  pisane z małej litery, bo takiego megalomana to dawno nie widzialem.
  ustawiam go w równym szeregu z balcerkiem, (pół)tuskiem, kaczką… i hitlerem.
  co by o tym ostatnim nie mówić, miał wpływ na tłumy. Taki wpływ, że ten byt co siedział w hitlerku, poprzez swoich ziomków, co siedzieli w niemieckim motłochu, sterował tymi tłumami.
  Cos podobnego dzieje się w kod-ach i w krwawych miesiączkach w alei krakowskiej.
  Wódz-guru-demon cos przez swojego żywiciela gada, a tłum pochlebców sterowany swoimi bytami powtarza to , nic z tego nie rozumiejac.
  Więc wracając do tematu: co zostało w dusze słowian wpuszczone??? jaki guru sie objawi, że nagle 40-50-60-70% słowian zacznie dmieć w tą samą nutę???
  jasnowidze do dzieła. Guru popko do roboty. wyjmij swoje wahadełko i fru… namierzaj, uśmiercaj, wymyślaj…

  • Ania

   Tak ogólnie mówiąc, to w obrebie całej populacji, jaką by się nie rozpatrywało, samodzielnie myśli 10-15%.

   Reszta idzie za ” guru”.

   Jeszcze jakieś 10 % z tych pozostałych też myśli jako-tako samodzielnie, dopóki ich ” guru” nie ofuknie za samodzielne myslenie.

   Starczy, że ci ( 1/4 populacji) zauważą zmianę.

   Pozostałe 3/4 populacji MUSI BYC PROWADZONE !
   Ani nie potrafią sami ocenić dziejących się wydarzeń , ani NIE CHCĄ !

   Dlaczego ?

   BO MYSLENIE I POSIADANIE WŁASNEGO OSĄDU JEST DLA NICH MECZĄCE !
   Musieliby zdobyć wiedzę na temat otaczającego ich świata, a to wymaga przecież jakiegoś wysiłku intelektualnego, którym się brzydzą.!

   Ktokolwiek chce coś zmienić, musi mieć to na uwadze.

  • Easy Rider

   Niechby nawet i uwolnił, ale co z tego, co dalej? To można porównać do otworzenia bramy ogrodzenia, w którym przebywa stado owiec – owce nadal stoją i beczą, bo nie wiedzą, co to wolność i nie odczuwają takiej potrzeby, aby wyjść na zewnątrz.

   Tutaj najpierw jest potrzebna zmiana świadomości, w kierunku oderwania się od narzuconego systemu religijnego, bazującego na niskich wibracjach, emanujących od wizerunku człowieka przybitego do krzyża. O tym nie można zapominać, a to jest warunek niezbędny dla umożliwienia powrotu do świadomości słowiańskiej, której sensem jest radość życia. Nie można wykluczyć, że ta cywilizacja śmierci, której stolicą jest Rzym, stanowi przedłużenie władzy wyżej rozwiniętej rasy, która żywi się naszą energią negatywnych emocji. Może więc wszechmocny Jakub mógłby pójść za ciosem i uwolnić dusze Słowian również od wpływów rzymskich?

   • Majestic

    „Tutaj najpierw jest potrzebna zmiana świadomości,” tak to podstawa ! dlatego doslownie pluć na tych co tego nie robią . podstępne manipulatory krzykacze itp

 • o2

  To było ostre starcie w Sejmie – w czasie posiedzenia podkomisji ds rolnictwa i rozwoju wsi – 11 09 2017 dotyczącej projektu ustawy o GMO. Obecne władze czyli rząd przy wsparciu posłów PiS robią wszystko by w nowej ustawie pozostał zapis o strefach upraw GMO. Przekonują, że wprowadzą faktyczny zakaz upraw blokując różnymi sposobami wydawanie zgód na tworzenie tego typu stref. „Strona społeczna” jeszcze raz dobitnie i przekonująco argumentowała, że jedyny sens to odciąć się bezwarunkowo i zasadniczo od GMO w Polsce.
  https://www.youtube.com/watch?v=GMmo-OVKGxQ&feature=youtu.be

 • ninanonimowa

  ——————-UWAGA !!! BIORĄ DO WOJSKA !!!.

  Pożegnał się ze mną rocznik 1989r. KARTA POWOŁANIA wzywa…….

 • Świętowit

  Henry Kissinger:”Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej”.
  https://pl.wikiquote.org/wiki/Henry_Kissinger

 • ARTUR

  Wit C to ciekawy suplement który przy niehigienicznym / syntetyczno – solnym / odżywianiu może szkodzić . Osobiście biorę od 4 lat wit C dla zwierząt z hurtowni dla rolników , wodę piję jedynie z osmozy , nie jem makaronu czy też innych produktów z mąki Monsanto , nie jem ziemniaków ,wyrobów mięsnych z marketów , dziwnych czekolad , chipsów , chrupek i innego badziewia nie potrzebnego do życia . Pracuję w warunkach skrajnych chemicznie , nie piję lecz palę tytoń w bibułkach bez filtra i był czas gdy jako nieświadomy obywatel przestałem chodzić i pracować z powodu bólu stawów .Po kilku latach świadomego życia mogę ćwiczyć aerobik . Nie dajmy się zwariować , zacznijmy od osmozy co spowoduje odrzucenie części tzw suplementów i działajmy dalej wg. powyższego opisu , nikt nie jest ascetą więc czasami można też się skusić na dziwne jedzenie , cóż z tego jeśli nie będzie nam smakować lecz śmierdzieć chemią i wyląduje tam gdzie jego miejsce czyli w koszu . Powodzenia .

 • tom

  duzo witamny C tej nie prawdziwej odkładają sie w nerkach i tworzą kamienie nerkowe i bole
  kazdy farmaceuta to powie
  Radze wypić piwo na noc tak przez 3 nocki aby wypłukać co tam sie tworzy duzo wody ruchu aby wypocic

  • sara

   do tom- „duzo witamny C tej nie prawdziwej odkładają sie w nerkach i tworzą kamienie nerkowe i bole
   kazdy farmaceuta to powie”

   -farmaceuci nie maja zadnej wiedzy, ty rowniez…witamina c jest b. szybko wydalana z organizmu i nie ma sztucznej wit.c, jest jedna w 2 formach L-kwas askorbinowy i askorbinian sodu- podawany dozylnie…kamienie nerkowe od wit.c to wymysl bigfarmy, zeby ludzie leczyli sie chemia nie witamina c

  • karton

   WIECEJ WIT C NIŻ W POMARANCZY
   Jedna z najzdrowszych herbat na swiecie!

   https://www.youtube.com/watch?v=t66Z2pCKYEU

 • tom

  300 tys na ziemi i jeszcze nie osiągnął oświecenia?

 • StopNwo

  @ninanonimowa, możesz napisać po co Ci większa ilość vit c? Normalnie wystarczy z owoców i soków.
  W postaci kwasu, jeśli już trzeba, najlepiej dodać do naturalnych soków, mp aronia.
  Łagodniejsza forma vitC, askorbinian sodu (sól sodowa kwasu l-askorbinowego) mieszamy kwas askorb. i sodę spożywczą (wodorowęglan sodu NaHCO3) i mamy oranżadę.
  Zawsze zaczynamy od małych ilości obserwując rekcję.

  • ninanonimowa

   —- parę pieprzyków powiększyło mi się a poza tym wyczytałam ,że WIT C obniża ciśnienie. Nie jestem ciśnieniowcem ale ostatnio coś mi skacze.Zbieram zioła , całe życie w rodzinie używaliśmy dzikiej róży ,czubków z gałęzi sosny , pietruszkę. Głupia naczytałam się o kwasie askorbinowym i mam! efekt eksperymentów.

   Ps. być może zle zabrałam się do stosowania, myślę jednak ,że w moim przypadku szkodzi mi ten kwas. Moja mama ZIELARKA /94 lata, zasnęła/ zawsze ostrzegała nas przed kwasem.

   • Ania

    Ciśnienie obecnie wielu osobom skacze,
    Wiele osób odczuwa różne dziwne bóle ( tu zaboli, tam zaboli)

    To burze geomagnetyczne i ( podobno) silne energie docierające do Ziemi.

    Ja przez prawie miesiąc zmagałam się z bólem kregosłupa a potem kolejno : pośladka, uda, łydki , stopy.
    Stanęło na stopie, zwłaszcza pięta boli mnie… rano, po wstaniu z łóżka.
    Czyli jakby słabo wyrażona rwa.

    Potem , po kilku minutach jest OK.

    Wokół mnie też ktoś co chwila się na coś uskarża, ale krótko.
    Dzień, dwa i przechodzi.

    • Majestic

     Dysk , zapobiegać ! solidna żelatyna,nastepnie przed spaniem wisieć na drążku ile się da próbować nieco unosić nogi w kolanach aby uzyskać maksymalnie prosty kręgosłup .

 • ninanonimowa

  –PRZEPRASZAM ! poprawiam się : nie Wit C -a ! kwas askorbinowy.

  • ninanonimowa

   —– teraz rwą mnie oba paluchy u nóg, chyba będę je gryzła zębami aby mniej bolało :)).

 • Ela

  zajrzyj tez na forum P.Jerzego Zieby, moze ktos opisal podobny problem

 • Ela

  do ninaanonimowa

  poczytaj o germanskiej medycynie czy totalnej biologii.Choroby nerek związane sa z konfliktem biologicznym typu pieniadze. Mowi sie nawet, ze komus pieniadze uciekaja jak woda. Inny konflik biologiczny to walka o przestrzen szerpoko pojeta.
  Z nerkami zwiazanych jest strach przed czyms przed kims

 • StopNwo

  „Ps. jestem obciążona dziedzicznie chorobą nerek i pochodnymi od niej.”
  To przecież poważne przeciwwskazanie.Jedno z niewielu.

  • ninanonimowa

   —– nie jestem przekonana czy jedno z niewielu. W rodzinie nikt nie umarł na nerki , nawet się nie leczył ale o nerki się dbało , DNA MOCZANOWA była jednoznacznie kojarzona z nerkami, reumatyzm też. Nie chcę wdawać się w jakąś zawiłą dyskusję. Człowiek nasłucha się o / cudownościach / i głupieje jak ja zgłupiałam , pomimo wiedzy ,że KWAS szkodzi nerkom.

   • Ania

    Tak mi przyszło do głowy :
    Wit C to kwas askorbinowy.
    Jak wziąć dużo, to podniesie kwasowość moczu.
    Krwi niekoniecznie, bo krew ma 3 układy buforujące.

    A nerki właśnie m.in. po to są, aby usuwać jon wodorowy z przepływającej przez nie krwi, czyli regulować pH ustroju.

    A jak się nerki nie wyrabiaja, bo organizm zakwaszony, to dodatkowe zakwaszenie z kwasu askorbinowego , może spowodować kryzys.

 • nawakacjach

  Dzis jest rocznica odsieczy wiedenskej 12 09 1683 czesc i chwala bohaterom

 • ninanonimowa

  ————– witamina C KWAS ASKORBINOWY

  Ok 2 godz temu wzięłam większą dawkę wit C / kwas A / aktualnie bolą mnie nerki, wzrosło mi ciśnienie krwi,rozbolały oczy . W poszukiwaniu przyczyn zmian w organizmie natknęłam się na zapodany ARTYKUŁ :

  http://michaltombak.pl/blog/29-skutki-uboczne-przyjmowania-duzych-dawek-witaminy-c-kwasu-l-askorbinowego.html

  Ps. jestem obciążona dziedzicznie chorobą nerek i pochodnymi od niej.

  • Ania

   Duzo, to znaczy ile ?
   Bezpiecznie jest zacząć od 500mg dziennie w 2 dawkach.
   Jak masz w kapsułce, to wysyp i podziel.

   Większe dawki, np 4000mg/doba jednak lepiej podzielic na 4-6 dawek.

   Linus Pauling brał jeszcze więce, codziennie i sobie efekty chwalił.

   Ale nie każdy tak chyba może.

   • ninanonimowa

    —–NIE ! nie każdy może !. Przeczytaj zapodany link. Aktualnie piję ciepłą przegotowaną wodę iiii ! mam nauczkę, chore NERKI !! wykluczają eksperymenty z wit C.

  • Adan

   Wit C powinna być skojarzona z magnezem ( w przypadku dolegliwości nerek i nadnerczy)

   • Wojox

    W ogóle vitaminy i minearly lubią być razem.
    Ja czasami biorę vit c + magnez (chlorek magnezu). + szczypta boraxu oraz vit b complex.

  • Zyta

   typowe trollowanie
   jaka bida
   witamineczka zaszkodziła
   ojojojoj

  • barbara

   Zaopatrz się w askorbinian sodu, jest lepiej tolerowany przez organizm https://www.youtube.com/watch?v=IV0nOkjXlh4 ok 7:00 minuty mówi o askorbinianie sodu. Kwasu asorbinowego nie można podawać dożylnie, ponieważ powoduje zakwaszenie organizmu. Do dożylnego tylko askorbinian sodu. https://www.youtube.com/watch?v=EhYrWV0XMZo

 • Ania

  Rząd Rzeczypospolitej unosi się honorem i śle w kierunku Brukseli jasny przekaz. Europejska „wspólnota” chce pouczać nasz kraj właściwie w każdej możliwe kwestii i zaznacza, że Polska jest od Unii uzależniona, bo pobiera dotacje.
  https://wrealu24.pl/w-brukseli-wszystkim-opadly-szczeki-polska-chce-zrzec-sie-unijnych-dotacji-stawia-jeden-warunek/
  Rząd w Warszawie wywołał zapewne nie lada zdziwienie w unijnych gmachach. Nieformalna europejska koalicja antyPiS, do której przynależy liberalna opozycja w Polsce, pomysł ubiegania się przez nasz kraj reparacji wojennych od Niemiec uważa za bezzasadny. Prawo i Sprawiedliwość ma jednak propozycję.

  Poinformował o niej wiceszef MON – zastępca Antoniego Macierewicza Bartosz Kownacki. Stwierdził on, że Polska mogłaby zrzec się dotacji unijnych pod jednym warunkiem – Niemcy wypłaciłyby choć połowę należnych Polsce reparacji wojennych.

  Sympatycy Prawa i Sprawiedliwości pomysł uznają za doskonały. Po pierwsze zakończyłoby to częściowo trwający od blisko dwóch lat spór Polski z Unią Europejską, a po wtóre: zamknęło sprawę reparacji, o której ugrupowanie rządzące nie ma zamiaru szybko zapomnieć.

  Zdumiewające dane EUROSTATU. Unia dotuje Polskę? Jest na odwrót!

  Opozycja kpi z pomysłu partii Jarosława Kaczyńskiego. Rząd upiera się jednak, że odszkodowania za wojenne zniszczenia się nam należą. PiS przypomina, jak pokaźne kwoty Niemcy wypłacili aliantom – Wielkiej Brytanii czy Stanom Zjednoczonym oraz Francji, środowiskom żydowskim i Izraelowi. Szczególnie zdeterminowany jest prezes Prawa i Sprawiedliwości – Jarosław Kaczyński.

  • Majestic

   to kit i tymi reperacjami kiełbasa wyborcza PISUARÓW , następnie czy jest ktoś tak naiwny że dostanie kilka groszy z tego !!? Ludzie od czasu rozpadu ZSRR wszystko się zmieniło reperacji moze się domagać 2 RP ale w granicach z 37 roku NIEMA traktatu pokojowego a to znaczy że „ziemie odzyskane” są Okupywane i eksploatowane ,to skończony debilizm awanturników politycznych , gwarantem reperacji mogla być Rosja bo to Oni maja jednostronny aneks ale teraz to już musztarda po obiedzie . BRD jest spadkobierca 3 rzeszy w granicach z 37 roku następnie BRD jest pod okupacją Aliantów , teoretycznie wolnym skrawkiem jest byle DDR z punktu widzenia prawa międzynarodowego , dlatego zawiązał się tam ruch społeczny Wolnych Niemiec , ludzie ignorują np opląty , mandaty itp wszystko to co jest przekazywane do kasy związkowej bo jest to określone centralnie .

 • Ross

  Panie Marku!
  Od jakiegoś czasu sam zastanawiałem się, czy nie wykorzystać jednej z kamer IR do których mam dostęp w pracy (korporacja, przemysł motoryzacyjny) do obserwacji nieba a tu proszę! Sam Pan o tym pisze.. Cieszę się, że ludzie już zaczęli to badać w ten właśnie sposób. Zmysł wzroku można oszukać, ale tylko w zakresie widma słonecznego. Wszystko poza tym na razie pokazuje prawdę.

  Do internautów:
  Sprawdźcie, jeśli ktoś może, czy te małe kamerki InfraRed do telefonów pod Androida działają także do obserwacji nieba -ja takiej nie mam. Sam sprawdzę kamerami wysokiej rozdzielczości Fluke i InfreTec

  pozdrawiam Słowian!

  • Majestic

   Ross utarło się że jedynie obserwacje muszą być w nocy za dnia termowizja podobnie działa .

  • Majestic

   kwestia następna i tak nic nie nakręcisz spektakularnego jak namierzą Twój zamiar to zmienią tory lotu , w „najlepszym” przypadku wyłączą zasilanie baterie itp, padną do zera na ten czas .