Strona dr Zbigniewa Kękusia kekusz.pl zablokowana bez wyroku sądowego!

UWAGA: DR ZBIGNIEW KĘKUŚ POTRZEBUJE POMOCY FINANSOWEJ NA WALKĘ Z BANDYTYZMEM PROKURATORSKO – SĄDOWYM. Nr. konta w SKOK: 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001

Jak wejdziecie na popularną stronę dr Zbigniewa Kękusia www.kekusz.pl to pojawi się na moment taki oto komunikat: Strona została zablokowana. Proszę skontaktować się z administratorem serwera. Nie wiemy jeszcze dokładnie jakie były podstawy prawne, na pewno nie było rozprawy, na którą dr Zbigniew Kękuś byłby wezwany w sprawie ewentualnego naruszenia przez niego prawa. Jeśli była, to nie zawiadomiono go w prawidłowy sposób.
Podejrzewamy jednak, że blokada nastąpiła bez wyroku sądu, na zasadzie widzimisię któregoś ze „stróżów” prawa, który uznał, że treści na tej stronie są zakazane przez prawo. Wprowadzany w Polsce naprędce orwellowski NWO zezwala na takie totalitarne praktyki i możemy oczekiwać, że i ta strona zostanie zablokowana z powodów jakichś urojeń lub po prostu działania mafii w wymiarze „sprawiedliwości”.

Strona dr Zbigniewa Kękusia kekus pl zablokowana
bez wyroku sądowego!


Sami możecie poczytać wiele artykułów zamieszczonych na stronie www.kekusz.pl w archiwach internetowych, ostatni zrzut jest z 15 października 2016, a więc nie tak dawno.
Czy nie jest przypadkiem, że strona została zablokowana zaraz po wyłączeniu sądu w Krakowie w sprawie kryminalnej za „pobicie” policjantów przez dr Kękusia (absurd, tym bardziej że to on został poturbowany) oraz po wyłączeniu sądu w sprawie cywilnej przeciwko ING Bankowi Śląskiemu, gdzie ten są nie zrobił nic przez 5 lat w sprawie zgłoszonej przez dr Kękusia. O gra idzie o niebagatelną sumę 70 mln złotych odszkodowania.

Zob.

181 myśli na temat „Strona dr Zbigniewa Kękusia kekusz.pl zablokowana bez wyroku sądowego!

  • Do 4.5 to mogą być szkody górnicze. Pytanie, czy są tam jakieś wyrobiska. Przypomnę, ze w Polsce każdy praktycznie budynek jest odporny na trzęsienia ziemi do 4.5. Na terenach szkód górniczych projektuje się odporniejsze, ale nie jestem w stanie określić o ile.

  • Zagłębie miedziowe KGHM trzeba wykluczyć, pisaliśmy już o tym .przy sztucznych zawalach jest nieco więcej hałasu a przy normalnych odstrzałach nieco mniej , przy zawalach są tąpnięcia wiec i echo jest zwiększone , co symuluje takie małe trzęsienia ziemi .stare zawalone wyrobiska tak samo maja mikro tąpnięcia , co zwiększa to echo i ogólny rezonans na terenach kopalni . Zakłady Górnicze „Lubin”
   Zakłady Górnicze „Rudna”
   Zakłady Górnicze „Polkowice-Sieroszowice”

   • Tak, pisaliście o tym nie dawno.

    Przy czym wtedy firmował to NieCiekawyyyyyyyyyyy 🙂 🙂 🙂

   • „IHLS to izraelska spółka zajmująca się bezpieczeństwem wewnętrznym. Oferuje nowe technologie wykrywania zagrożeń i zapewnienia ochrony m.in. w transporcie powietrznym i morskim, czy zabezpieczeniem infrastruktury.”

  • Radom ma zostać centrum polskiego przemysłu zbrojeniowego po to zostało tam wybudowane lotnisko żeby najważniejsi zainteresowani tym biznesem mogli sobie bez przeszkód nawiedzać zakłady wytwórcze………………..teraz chcą mieć pieczę nad lotniskiem ……goj już zadłużył się na następne trzy pokolenia żeby w ogóle powstało coś tak absurdalnego z logistyczno/turystycznego punktu widzenia jak lotnisko w Radomiu………..równie dobrze można by wybudować piękną i nowoczesną wytwórnię obroży dla niedżwiedzi pod Kłodzkiem

 1. Ścigani: polscy urzędnicy tropią przedsiębiorców w całej Unii

  16 grudnia 2016

  Kontrowersje. Czy półnędzarze zarabiający 2 tys. zł miesięcznie będą w ogóle w stanie cokolwiek państwu zapłacić? Krakowski przedsiębiorca Grzegorz Blak, po wielu latach płacenia składek i podatków na Litwie, dowiedział się nagle, że… nigdy tam nie działał. Pokazuje akta firmy i setki zdjęć pracowników roznoszących ulotki na ulicach Kowna i Wilna. – Ponoć to fikcja – stwierdza.

  „Spytali urzędniczkę z litewskiego ZUS, czy kiedykolwiek przyszło jej do głowy nękać własnych lub np. niemieckich przedsiębiorców tak jak polskich. Odpowiedziała zirytowana: – Oczywiście, że nie. Polaków nękamy na wyraźne żądanie Polski. ”

  W interpelacji do Elżbiety Rafalskiej, szefowej resortu rodziny, pracy i polityki społecznej, krakowska posłanka PiS Barbara Bubula pisze, że w podobnej sytuacji znalazło się już kilkadziesiąt tysięcy polskich przedsiębiorców i ich pracowników, nie tylko z Litwy, ale i Słowacji, Czech, Niemiec, Węgier i Wielkiej Brytanii. I ciągle ich przybywa.

  W całej tej wojnie chodzi o obowiązkową składkę na ubezpieczenie społeczne przedsiębiorców. W Polsce wynosi 1,1 tys. zł miesięcznie. To dużo dla samozatrudnionych zarabiających grosze. Jak zauważa Barbara Bubula, z „życiowej konieczności” są oni „zmuszeni szukać rozwiązań pozwalających zmniejszyć wydatki”. Wielu z nich zawarło umowy o pracę z firmami w innych krajach unijnych – dało im to możliwość dorobienia i opłacania składek za granicą zamiast w ZUS. Polski ubezpieczyciel uznał, że tak być nie może i zaczął ich sprawdzać. Napuścił zagraniczne instytucje kontrolne na pracujących za granicą przedsiębiorców, by udowodnić, że ich zatrudnienie jest fikcyjne – i w związku z tym powinni być objęci ubezpieczeniem w Polsce. – Przy okazji Polakom dorabia się gęby oszustów. Ku uciesze konkurencji – ubolewa Grzegorz Blak. Dodaje, że żaden inny krajowy ubezpieczyciel nie wpadł na pomysł ścigania po całej Europie własnych obywateli, zwłaszcza ubogich przedsiębiorców, którzy próbują sobie radzić, nie wyciągając do państwa rąk po zasiłki czy dotacje. Wiceminister rodziny, pracy i polityki społecznej Marcin Zieleniecki wyjaśnia, że ZUS musi się trzymać polskich przepisów, a te są jakie są.

  Wprawdzie zgodnie z prawem unijnym przedsiębiorca zatrudniony na etacie np. na Litwie powinien płacić obowiązkowe składki na Litwie, a nie w Polsce, ale „warunkiem jest faktyczne wykonywanie pracy na terytorium innego państwa, nie zaś samo zawarcie umowy o pracę z firmą zagraniczną”. – Z tego powodu ZUS stara się każdorazowo ustalić, czy praca jest faktycznie wykonywana – tłumaczy wiceminister. W przedsięwzięcie zaangażowana jest armia urzędników w Polsce i za granicą. W sprawie „polskiej fikcji” organizuje się konsultacje. Krążą tony pism. – Czy uzyskane od przedsiębiorców składki pokryją koszty pracy tylu urzędników? Czy półnędzarze zarabiający 2 tys. zł miesięcznie będą w ogóle w stanie cokolwiek zapłacić, czy też cała operacja zakończy się zniszczeniem firm i wysłaniem wielu tysięcy ludzi na zasiłki? – pyta Grzegorz Blak…

  więcej:
  http://www.dziennikpolski24.pl/aktualnosci/a/scigani-polscy-urzednicy-tropia-przedsiebiorcow-w-calej-unii,11584098/

  • #DobraZmiana, #500+, #Mieszkanie+, #NowasiedzibaZUS same się nie zapłacą? Podobno, aktualni zarządzający Polin szukają pieniędzy w kieszeniach restauratorów celem wspomożenia biednego #Mercedes’a kkwota 19 mln Polin Złotych.

   • Jak przewidywałem, że oprócz oficjalnej pomocy publicznej, czeba Daimlerowi dać ukryte aporty w postaci infrastruktury k. Jawora.

    No i 10-letnie zwolnienie od podatków, rzeczjasna.

    Zabłocki „dorobił” się na mydle.
    Bo tylko pod … tym znakiem …, a Polak żebrakiem…

    • Czego innego się możnaby spodziewać, jak jewrejstwo cały czas przy korycie tylko świnie się zmieniły ze świecko-SS-mańskich na komunistyczno-święto-jebliwych .

   • Wyborcza przecież specjalizuje się w publikowaniu takich zdjęć osób, których nienawidzą.
    To nie żadna nowina.

  • Repolonizacja PKO SA, kupę kasy zapłacili Włochom, podwyżki składek OC i kasowanie zwykłych obywateli, gdzie popadnie, to pomysł PiS-u na sfinansowanie tej operacji. Głupie społeczeństwo ma za wszystko zapłacić.

 2. Polak potrafi, ogłoszenie na ,,Biznes oferty”:
  Województwo:zachodniopomorskie

  Miejscowość:Szczecin

  Wynajmujemy do spółek prezesów okres zawarcia umowy od 1 miesiąca do 24 miesięcy.zajmujemy się w pośredniczeniu zawarcia umowy współpracy.

  Taka agencja pracy tylko dla stanowiska ,,PREZES”

 3. Z góry przepraszam, że krzyczę, ale potrzebuję w miarę szybkiej odpowiedzi.

  >>>> CZY KTOŚ Z WAS ZNA SKUTECZNY SPOSÓB NA PRZEWLEKŁY KATAR I ZATKANE ZATOKI? <<<<

  Mój dziadek od kliku lat boryka się z "cieknącym nosem" – próbował już różnych medykamentów, odstawił ostre potrawy, itp., ale niestety nic nie pomaga. Chodzi oczywiście o jakieś domowe, bezpieczne i naturalne sposoby na tę przypadłość.

  Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby ktoś zechciał mi (nam) pomóc i podzielił się swoją wiedzą/doświadczeniem.

 4. Już niedługo pod pretekstem walki z porno zablokuja i tego bloga. Pozostanie mam tylko VPN.

 5. http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/projekt-mars-one-wysle-pierwszych-kolonizatorow-na-czerwona-planete-dopiero-w-2031-roku niedawno pisałem że tak będzie ha ha ha ,ciekawe na jakiej pustyni, odludziu jakimś albo hali sportowej ,hangarze, hasa i grasuje Zrobotyzowany łazik Curiosity !?? na jednym przekazie zostawili jakąś nakrętkę ale „Curiosity” ja podniósł i usunął z planu filmowego , w oryginalnym ujęciu wygląda to podobnie !!! https://www.youtube.com/watch?v=GazPACc4dpA Następny termin to zapewne 2073

 6. Takie starożytne miasto widmo widziałam w grudniu 1997 roku w Grecji na górze Parnas … po drugiej strony tej góry znajdują się starożytne Delfy…
  obserwowaliśmy chyba z 20 minut, miasto którego tam nie było,
  było na s z 20 osób, pojawiło się o wschodzie słońca …
  ale to już inna bajka.

   • … /korekta/, to było 1987 roku ….
    i to było starożytne miasto ….

    a tego chińskiego nie oglądałam ….
    nie mam tyle czasu ….

  • nie każdemu są dane takie widoki , widać rezonans był bardzo mocny , podobnie jak u mnie z „obcymi ” ale to „inna bajka ”

   • … i gdzie cię zabrali ci obcy,
    co ci pokazali?

    Ale tak swoimi słowami na nie przez youtube …. 😉

    • Vismaya chciałabyś aby tak było ? zapewniam że jest inaczej, ale pozostawiam to Tobie , przestałem już nawracać do rzeczywistosci ,wolna wola ?

 7. Witam, co mogę zrobić na bardZo silne bóle głowy, zespół Hortona , prawa polkula co jakiś czas boli strasznie. Nie jestem sta-uchu.
  Dziękuje..

  • Witam bardzo chętnie podzielę się tym jak udało mi się pokonać silne, kilku dniowe bóle głowy.
   Raz w miesiącu lewatywa z cytryną
   Nie używam więcej antyperspirantów pod pachy które to blokują pory, zamiast nich polecam olivę magnesową np. Dr. Pokrywki.
   Przestałem popijać pokarmy a w ogóle piję tylko wodę i jedną kawę dziennie.
   Gdy biorę prysznic bardzo gorący to na koniec odkręcam zimną wodę 20 sekund wystarczy.
   Pasta do zębów bez fluoru .
   Co dzień zjadam 2 jabłka.
   Wszystko to co wymieniłem przyczyniło się do zwiększenia odporności, siły, lepszego samopoczucia i braku jakich kolwiek bólów. Pozdrawiam

 8. Globalne lewactwo zbzikowało na punkcie Putina

  „Cały Establishment światowego lewactwa – po tym, jak przez 20 lat wyśmiewał jako spiskowców tych, którzy zajmowali się dziwnymi przyczynami jego oligarchicznej władzy – żyje aktualnie w obsesji bycia ofiarą spisku”.

  „Winien jest Putin”: to nie propaganda, ale choroba psychiczna oligarchów

  “E’ STATO PUTIN”: NON E’ PIU’ PROPAGANDA, E’ PSICHIATRIA OLIGARCHICA
  http://www.maurizioblondet.it/putin-non-piu-propaganda-psichiatria-oligarchica/

  http://ram.neon24.pl/post/135716,globalne-lewactwo-zbzikowalo-na-punkcie-putina

 9. ale wy jestescie glupie goje ! i tak lykniecie to gowno co wam zapodadzą !!! dlaczego wam niechce się myslec ??? ludzie jak bogowie a tu same goje…!!!

 10. 45-tysi lat temu jeszcze na Atlantydzie wasi obecni kapłani wymyślili matrix i jak wydymać wasze dupska nawet was nie dotykajac !!! eksperyment trwa ! do waszej wiedzy : wprowadzili wam religie ! a wy jak głupie pelikany je łykneliscie ! brawo ! i co dzisiaj mamy ? goje oddają swoja energię pasozytom-gadom dobrowolnie i ze spiewem na ustach błagaja o wydymanie …:-)))i jeszcze wycinaja drzewka żyjace i morduja karpie istoty zyjące ? w imie czego ? czy pomyslałeś głupi goju komu słuzysz …???

 11. Takie strony jak ta i np kekusz.pl powinny byc umieszczane na bardzo dobrych serwerach tzw (offshore) gdzie zazwyczaj zabrania sie prania pieniedzy, pornografii z niepelnoletnimi.

Możliwość komentowania jest wyłączona.