Strona dr Zbigniewa Kękusia kekusz.pl zablokowana bez wyroku sądowego!

UWAGA: DR ZBIGNIEW KĘKUŚ POTRZEBUJE POMOCY FINANSOWEJ NA WALKĘ Z BANDYTYZMEM PROKURATORSKO – SĄDOWYM. Nr. konta w SKOK: 88 7999 9995 0651 9170 1304 0001

Jak wejdziecie na popularną stronę dr Zbigniewa Kękusia www.kekusz.pl to pojawi się na moment taki oto komunikat: Strona została zablokowana. Proszę skontaktować się z administratorem serwera. Nie wiemy jeszcze dokładnie jakie były podstawy prawne, na pewno nie było rozprawy, na którą dr Zbigniew Kękuś byłby wezwany w sprawie ewentualnego naruszenia przez niego prawa. Jeśli była, to nie zawiadomiono go w prawidłowy sposób.
Podejrzewamy jednak, że blokada nastąpiła bez wyroku sądu, na zasadzie widzimisię któregoś ze „stróżów” prawa, który uznał, że treści na tej stronie są zakazane przez prawo. Wprowadzany w Polsce naprędce orwellowski NWO zezwala na takie totalitarne praktyki i możemy oczekiwać, że i ta strona zostanie zablokowana z powodów jakichś urojeń lub po prostu działania mafii w wymiarze „sprawiedliwości”.

Strona dr Zbigniewa Kękusia kekus pl zablokowana
bez wyroku sądowego!


Sami możecie poczytać wiele artykułów zamieszczonych na stronie www.kekusz.pl w archiwach internetowych, ostatni zrzut jest z 15 października 2016, a więc nie tak dawno.
Czy nie jest przypadkiem, że strona została zablokowana zaraz po wyłączeniu sądu w Krakowie w sprawie kryminalnej za „pobicie” policjantów przez dr Kękusia (absurd, tym bardziej że to on został poturbowany) oraz po wyłączeniu sądu w sprawie cywilnej przeciwko ING Bankowi Śląskiemu, gdzie ten są nie zrobił nic przez 5 lat w sprawie zgłoszonej przez dr Kękusia. O gra idzie o niebagatelną sumę 70 mln złotych odszkodowania.

Zob.

181 komentarzy Strona dr Zbigniewa Kękusia kekusz.pl zablokowana bez wyroku sądowego!