Sytuacja w Oregon może się przerodzić w wojnę domową w USA

protestNWO szybki krokami próbuje przejąć do końca Stany Zjednoczone – sytuacja w Oregon jest to pierwsza operacja psy-op w tym roku, który jak wskazuje okładka magazynu Rotszyldów The Economist na 2016 rok, ma być dla nich rokiem ustanowienia prywatnego banksterskiego Rządu Światowego i tyranii NWO, które mają być uprawomocnione przez ONZ.

Warto obserwować to co się dzieje w Oregon, gdyż metody tam wykorzystywane będą stosowane wszędzie tam, gdzie sytuacja wymknie się spod kontroli globalistów. Metody stosowane podczas ludobójstw na Ukrainie, w Iraku czy Syrii mogły ujść naszej uwadze, lecz w USA prężnie działają media alternatywne, które już się zabrały do pracy. 

Znakomicie relacjonuje to imperium medialne Alexa Jonesa, co do którego można mieć pewne zarzuty, jednak w sytuacjach krytycznych jest rzetelny, a z taką mamy do czynienia w Oregon. Nie sądzę by przesadzał twierdząc, że to co się tam dzieje, może się przerodzić w wojnę domową w USA, szczególnie jeśli by doszło do pacyfikacji podobnej do tej jaka miała miejsce w teksaskim Waco w 1993 roku.

Alex Jones ostrzega, że rząd Obamy wykorzysta tę sytuację by zabrać Amerykanom broń i pozbawić ich wolności słowa.  Ale nie będzie to proste – jak podał David Knight, w okupacji Malheur National Wildlife Refuge bierze udział 100-150 uzbrojonych członków Militia, a w akcję przeciwko nim zaangażowano uzbrojone drony. Jeśli dojdzie do ich użycia, to może to się stać faktycznie początkiem wojny domowej.

Zdaniem Alexa Jonesa, to co się dzieje w Oregon wcale nie musi być objawem siły globalistów, wręcz przeciwnie – aktem ich desperacji. Jak podkreślił, Obama jest „muzułmańskim infiltratorem”, który brał udział w stworzeniu ISIS i całej muzułmańskiej armii terrorystów na Bliskim Wschodzie. Tego typu informacje powodują, że nawet agencje federalne, jak FBI, budzą się z letargu, widząc w jakim kierunku zmierza cała polityka – w kierunku stworzenia sytuacji konfliktowej patriotów amerykańskich versus amerykański rząd. Dlatego też ważne jest by nie dać się sprowokować – wojna domowa jest najgorszą opcją. Alex Jones ostrzega szczególnie przed prowokatorami, którzy mogą być w grupie patriotów, którzy będą robić wszystko by społeczeństwo uznało ich za ekstremistów.

Sytuacja nie jest banalna jeśli chodzi o samą istotę problemu, tj. przejmowanie terenów publicznych i prywatnych przez rząd federalny – chodzi o 30% terytorium USA. Jest to sprzeczne z Konstytucją USA, ale o tym nie usłyszysz w mediach. Zakres własności rządu jest dokładnie zdefiniowany w Konstytucji i ogranicza się do „fortów, magazynów, arsenałów, stoczni i innych potrzebnych budynków”. Jeśli rządowi potrzebny jest jakiś teren, to musi być to zakupione od danego stanu, po zatwierdzeniu przez lokalny parlament.

Jednak rząd amerykański,opierając się na niekonstytucyjnym wyroku Sądu Najwyższego z 1911 roku przejmuje systematycznie potężne obszary lądowe, które należą do narodu amerykańskiego. Oczywiście, w „interesie publicznym”. Te obszary są następnie wynajmowane za symboliczne kwoty, np. 2 dolarów za akr prywatnym korporacjom.

Jest to realizacja ludobójstwa o nazwie Agenda21, zatwierdzonego przez 192 kraje w 1992 roku, o którym to nie usłyszysz nigdzie w mediach, a jeśli się już pojawia to pod niewinną nazwą „zrównoważonego rozwoju”. Globaliści przyjęli ostateczny termin przejęcia świata (nie chodzi tylko o USA) na rok 2013. Zbrodniczy plan jest obecnie nazywany Agenda2030.

Największe przejęcia lądu odbywają się w 12 stanach zachodnich, gdzie znajdują się nie tylko olbrzymie zasoby surowców, ale i największe w USA uprawy rolne i farmy.

Hammonds

Rodzina Hammondów – to są terroryści wg. amerykańskiego sądu

W okupacji Malheur National Wildlife Refuge biorą udział zdesperowani amerykańscy farmerzy, a nie żadni „ekstremiści”. Są oni zrzeszeni w tzw. militias – organizacje samoobrony, co gwarantuje im amerykańska Konstytucja, tak więc działają w sposób całkowicie legalny. Jak można bowiem nazywać „ekstremistami” ludzi, którzy bronią własnych praw gwarantowanych przez Konstytucję? Ta gwarantuje im możliwość użycia broni w sytuacji ostatecznej gdy działalność rządu wymknie się spod kontroli społeczeństwa – a tak obecnie wygląda sytuacja w USA. Są oni ostatnimi rolnikami, którzy bronią ziemi, na której od kilkuset lat ich rodziny wypasały bydło, która jest przejmowana nielegalnie, metodami dosłownie terrorystycznymi, przez rząd.

To co się dzieje w Oregon jest bez wątpienia operacją psy-op rządu amerykańskiego, który zdecydował się na powtórne uwięzienie 73-letniego Dwighta Lincolna Hammonda, Jr. i jego 46-letniego syna Stevena Dwighta Hammonda. Zostali oni skazani w 2010 roku za „podpalenie” (arson) terenów rządowych, choć używali oni tylko ognia do niszczenia szkodników, co jest powszechnie stosowane w rolnictwie, także w Polsce. Co ciekawe, zostali oni skazani jako terroryści! Odbyli już karę więzienia, tak więc ponowne ich uwięzienie wygląda na czystą prowokację.

Należy zauważyć, że media globalistów jawnie współpracują z terrorystami. Mówiąc „terroryści” oczywiście nie mam na myśli prześladowanych obywateli amerykańskich, lecz globalistyczny rząd i jego agencje. Powszechna jest nie tylko dezinformacja, stosowane są nowe metody, jak dosłownie – wyciszanie. Istotne informacje na YouTube są emitowane bez głosu, jak tutaj:

„Rodzime” media są jak zwykle tendencyjne w przekazach. Przy okazji wykorzystują tragiczną sytuację okupowanego narodu amerykańskiego do siania antynarodowej propagandy.Zobaczcie co wypisuje niejaka Bożena Chlabicz – Polak w NaTemat (wytłuszczenie moje):

Milicja – terroryści domowego chowu

Nie, nie chodzi o kolejną specustawę PiS, w ramach reaktywacji Peerelu przywracającą Milicję Obywatelską (sorry, teraz chyba Narodową). Tym razem milicja, a ściślej – „militia”, dała o sobie znać… w Oregonie.(…)

Ataku w Orgeonie nie dokonali bowiem islamscy wysłannicy ISIS, choć to właśnie przed nimi ostrzegano Amerykanów tuż przed Sylwestrem. Zbrojne zajęcie obiektów federalnych to dzieło rodzimych białych ekstremistów. (…)

Czym jest „biały ekstremizm”? To coś na kształt organizacji „narodowców” nad Wisłą, przy zachowaniu wszelkich proporcji, oczywiście. Amerykańscy suprematyści to spontanicznie zrzeszające się grupy paramilitarne (tak zwane milicje), złożone głównie z białych mężczyzn wyznających skrajnie prawicową ideologię dominacji „białej rasy”. Takich, co to demonstrują pod sztandarami „Ameryka dla Amerykanów”, czyniąc swoimi symbolami swastyki oraz hasła „Bóg, Honor, Ojczyzna”. No, po prostu, prawdziwi amerykańscy patrioci. Patrioci – dodajmy – uzbrojeni, co samo w sobie czyni z nich zjawisko potencjalnie niebezpieczne dla porządku publicznego.

Marksistowski, a więc zgodny z polityką Obamy i syjonistów Strajk.eu podaje:

USA: prawicowi bojówkarze atakują w Oregonie

Prawicowymi bojówkarzami dowodzą bracia Ammon, Ryan i Mel Bundy. To synowie farmera Clivena Bundy’ego, rasisty i złodzieja, który od 1993 r. nie płacił federalnym władzom minimalnej stawki za wypasanie bydła na gruntach należących do stanu Nevada. Bundy twierdził, że uiszczać opłaty (1,48 dolara za sztukę bydła) nie musi, bo ziemia należy do wszystkich Amerykanów. (…)

Bundy’ego ani za złodziejstwo, ani za skandaliczne wypowiedzi nie spotkały żadne konsekwencje. Biuro zarządzania gruntami federalnymi (BLM), które miało wyegzekwować od niego opłaty, zrezygnowało, gdy farmer skrzyknął na swoim ranczu kilkuset aktywistów antyrządowych milicji. Zachęceni tym odniesionym w 2014 r. sukcesem, bojówkarze chcą teraz siłą przejąć budynki rezerwatu i utworzyć tam centrum ruchu „suwerennych obywateli” – skrajnych libertarian i zwykłych cwaniaków odmawiających regulowania należności wobec instytucji państwowych.

Już bez propagandy, choć także skąpo XPortal:

USA: Zbrojny separatyzm w Oregonie

(…)”Powstańcy” domagają się zaprzestania przez władze federalne interwencji w wewnętrzne sprawy stanu Oregon. Zapowiedzieli, że pozostaną w budynku „aż do skutku” i wezwali patriotów z całych USA do dołączenia do nich i powstania przeciwko władzom federalnym.

„Wyzwolimy te ziemie i pozwolimy farmerom zajmować się rolnictwem, drwalom rąbać las, górnikom pracować w kopalniach. Będą to mogli czynić, znajdując się pod ochroną obywateli. Nie będą obawiać się tyranii, której teraz doświadczają” – ogłosił dowódca powstańców Ammon Bundy, syn ranczera Clivena Bundy’ego, znanego z wcześniejszych akcji protestu przeciwko władzom federalnym, zawsze dokonywanych przez uzbrojonych członków milicji ochotniczych.

Bezpośrednią przyczyną protestu było aresztowanie przez urzędników federalnych 73-letniego farmera Dwighta Hammonda i jego 46-letniego syna Stevena, podejrzanych o wypalanie traw na terenach należących do rządu federalnego.

Inne materiały:

121 komentarzy Sytuacja w Oregon może się przerodzić w wojnę domową w USA

 • Shulchan Aruch

  Wpisałem w szukajkę na tym blogu „Kossecki” i nic nie znalazłem. Serio jest Pan tak do tyłu czy celowo Pan unika tematu cybernetyki społecznej, której mistrzem jest niedawno smarły ś.p. doc. Józef Kossecki?

 • APA

  Interia.pl dzis zawiadamia o strutym powietrzu nad cala Polska 1700xwiecej niz nad innymi panstwami i co ciekawe wina obarcza sie Polakow ,bo pala w piecach weglem i drzewem !

  Tylko czekac gdy ktos z Zydow zakrzyknie : „BIJ POLAKA !”

  Polskie goje patrza w niebo i nic nie widza ,kto i czym ich truje.
  Hej ,moze tak ktory madrzejszy ksiadz w ogloszeniach parafialnych w kosciele to oglosi ?
  Albo biskup list pasterski przysle do odczytania z ambony ?
  Moze tez miedia o.dr.Rydzyka wezma sie „za oczyszczanie powietrza” chocby w Toruniu ,a na uczelni studenci na zajeciach praktycznych dokonaja labolatoryjnych analiz na posiadlosciach OJCA i MATKI ???

  LUDZIE RATUJCIE SIE ,KOMORA GAZOWA (moze i inna) NAD POLSKA !
  Zdjecia w sieci net .

 • APA

  Kto i jak pali swieczki i ogarki MADRZY SLOWIANIE w tym POLACY wiedza i nikt tu nawet pod zmienionym nazwiskiem sie nie skryje ,ani tez dobrze nie zagra roli aktorsko-narodowej !
  Przyklad :
  POLAK nigdy nie jest pyszny i chciwy do tego stopnia jak ZYD lub inny SEMITA dajmy na to ARAB .

  POLAK nie jest pazerny , co nie znaczy,ze nie przejada sie i nie chleje wodki,
  ZYD zawsze chce byc opasly i „ozlocony” brzydko pachnacy lub nadmiernie wyperfumowany/wypindrowany ale pijanego na ulicy nie spotkasz !

  POLAK potrafi ciezko pracowac jako rolnik ,ZYD nigdy sobie rak nie zbrudzi praca na roli,za to mistrz od kombinacji i sprytu ,tudziez zlodziejstwa !

  Chyba starczy jak odrozniac Polakow od Zydow , a jak jeszcze sa pytania dodamy wieej znakow szczegolnych i cech charakterow .

 • ALFA

  Żyd żyje w kłamstwie i umiera na prawdę. Dlatego ważne jest dla nas, niemieckiego, poznać prawdę, a każdy kłamca obalić. Bo każdy ukrywał żydowską syjonista i każdy Żyd w Niemczech zna prawdę. Tylko najbardziej prawdziwi Niemcy nie wiedzieli dekad. Tymczasem jednak, miliony prawdziwym niemieckim obudził się i rozpoznać żydowskich kłamstw historycznych.
  3) Prawie wszystkie kościelne i klasztorne duchownych, duszpasterzy i teologów (i ich pozorne „chrześcijanin” kibice, którzy gromadzą się wokół nich), a nawet wszystkich wyznań, ponieważ wyznań służą tylko jako kamuflaż jedno i to samo wilków żydowskich w owczej skórze (jeżeli Ten ukryty kamuflaż żydowska leci w górę, już jest gotowy do następnego niepozornym zmian tam, jako nowego schronienia). Pozornie konkurujące „chrześcijańskie” wyznania ewangelickiego, jak katolicki, ewangelicki kościół, wolnego i wszystkich innych z pozoru konkurencyjnych odrębnych podziałów (a także islamskich meczetów, z powodu islam ukrytym duchownych żydowskich) ukryte są wszystkie organizacje żydowskie, które im służą wszystko tylko dla żydowskiej syjonistycznej oszustwa, wpływając Niemców i morderstwo duszy naiwnych prawdziwych Niemców (i Arabów). Dotyczy to także adwentyści, metodyści, baptyści, Kolping, kwakrów, mennonici, bezpłatny wspólnot chrześcijańskich, wspólnot zielonoświątkowych kościoły, Landeskirchliche, Scjentologia, Świadkowie Jehowy, pietists, bractwa religijne, Chrystus, i jak zawsze nazywają się inaczej. Oznacza to, że prawie wszyscy duszpasterze, pastorzy, księża, pastorzy kobiety, nauczyciele religijni, diakoni, kuratorem, kapelani, biskupów, papieży, kardynałów, misjonarze, chrześcijańskie siostry, muzułmańskich imamów, i oczywiście wszystkie wyższe i najwyższe duchowieństwo kościelne i klasztorne, dostojnicy, zakonników, zakonnice , bracia i siostry, misjonarze są Żydami syjonistów (jezuici, St. John, Samarytanie, Malta, Opus Dei, Gedeon, franciszkanie, Benedyktyni, dominikanie, trapistów, franciszkanin, St. John, Cystersów, Taizé, Augustiner, Deaconesses, Kapucynów, Sisters of Mercy, bractwa Chrystus -Mutterhäuser, i jak zawsze się nazywają), a prawie wszystkie z tych, którzy gromadzą się wokół tego zwanych kręgach kościelnych i klasztornych i lubi być nazywany „chrześcijanie”, „pomocnik”, „zrób gooders” tolerancyjni „niech (kręgi biblijne, Betkreise, chóry kościelne chóry gospel, orkiestry dęte, grupy, grupy męskie kobiety, YMCA, Christian Scouts, Integra, śniadania kobieta, „pomocników” – i „przyjaciel” koła dla azylantów i parafiach za granicą. Nawet organizacje religijne, takie jak Caritas, Diakonie, hospicja, Misereor, MSF, Integra, panele, między innymi, i jej organizacji stowarzyszonych składają się z syjonistycznych, anty-niemieckich Żydów.
  Kościoły i klasztory, kościoły i sekty darmowe są jądro wewnętrzne niemieckiej wróg unii syjonizmu, oprócz masonów i ich licznych podorganizacji z innych nazw wprowadzających w błąd. Freemasons klasztory i kościoły / razem tajną pracę.
  Bankierzy, agenci ubezpieczeniowi i -angestellte (pierwsza Allianz i DEKRA), instytucji finansowych, brokerów, firm prawniczych (księgowi, prawnicy, doradcy podatkowi, doradcy biznesowi, doradców finansowych, notariuszy, fundacje, konsultanci, eksperci), a mianowicie właściciele i ich pracownicy. Prawie wszyscy Żydzi i syjoniści.
  http://brd-schwindel.org/wir-haben-in-deutschland-seit-70-jahren-die-feinde-im-eigenen-land/
  Tak tez jest w Polsce i na swiecie.Taka ochrona jest latwa dla syjonistow pod kazda religia.

  • ALFA

   I tu mamy przyklad
   Dziś 9 grudnia 2015 roku Prezydent Andrzej Duda zapalił świeczki chanukowe na oczach całej Polski i tym samym dokonał aktu apostazji i zdrady stanu. Katolikom nie wolno brać udziału w cudzych ceremoniach religijnych, a Głowie Państwa nie wolno poniżać się wobec cudzej władzy lub jej insygniów.
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/smierc-prezydenta-andrzeja-dudy-2015-12

  • greg2014

   Jakby mógłby ktoś to wiernie przetłumaczyć, mógłby być z tego ciekawy
   samodzielny temat..!

  • Peryskop

   ALFA, wielkie dzięki !

   OTO JEST KTÓRY JEST – global Master-klucz do świentej pooschki z PANdorą !

   • santa

    Wszystkie te bogi-allachy,jahwy,chrystusy do których odwołują się religie i ich urzędnicy-klechy, rabini to kłamstwo na wielkich resorach!
    cała MOC jest w nas! :)))

    • Peryskop

     I także nie dawajmy się już nabierać na ezotero, healerów, trzecie oka, astrale, zakony 777, czy dobrych hohenZOLLów – bo TO WSZYSTKO JEST ŚWIENTY CHŁAM !

     http://crusader.neon24.pl/post/128708,wspolczesni-krzyzowcy-commilitones-de-ordo-vii-vii-vii

    • Vismaya

     Peryskop, z całym poważaniem dla ciebie, ale mało jeszcze wiesz o tym świecie, znaczy 3-ciego oka, healerów … eso, mistyki …..
     i na twoim miejscu, nie celowałabym w tych ludzi ….
     ten „święty chłam” jest pod jakąś niewidzialną świętą protekcją ….
     oczywiście może nie cały ten świat, bo rzeczywiście narodziło się nam dzisiaj tych jasnowidzów bez liku …..

     o tym wiedział dobrze Hitler,
     i nawet jak Baba Wanga nazwala go bestialcem i powiedziała, że przegra wojnę, nic jej nie uczynił, a nawet zabronił ją zabić swoim doradcom, którzy mu towarzyszyli u niej z wizytą …
     powiedział do Himmlera – takich ludzi nie wolno ruszać i to powinieneś już wiedzieć ……

     a Hitler nie zależnie od tego co robił, miał dużą wiedzę w tym temacie…. jeno lokował swoje udziały po negatywnej stronie….
     a energia ma to do siebie, jak ją użyjesz tak zadziała,
     jak nóż – ukroisz nim chleb czy zabijesz nim człowieka!

     A krew niewinnych ściga do 7 pokolenia i żadna fizyczna śmierć jej nie pokona.

 • greg2014

  http://www.wiocha.pl/1299248,Placz-kozaka-z-ISIS

  W kupie siła, solo tak wyglądają.. 😉

 • Freeman

  5 paczek papierosow pol litra wodki i 3 dni urlopu za co Polska i Polacy musza tego doswiadczac????????? tutaj od 9 minuty…………https://www.facebook.com/NarodowcyRP.Wyspy/videos/1667832223455190/?fref=nf

 • sprawdzam

  Obama chce z pominięciem Kongresu ograniczyć prawo do posiadania broni.

  http://telewizjarepublika.pl/obama-chce-ograniczyc-dostep-do-broni,28038.html

 • Mariusz

  Tak szybko nie będzie rewolucji. Sądzę że musimy poczekać jeszcze kilka miesięcy.

 • Stanisław

  Główny tekst bez odnośników „przeczytany” do mp3, dla osób mających problem ze wzrokiem

  http://speedy.sh/Av6v7/Sytuacja-w-Oregon-moze-sie-przerodzic-w-wojne-domowa-w-USA.mp3

 • Ania

  Zagraniczne ośrodki próbują wymusić zmianę nowej polskiej władzy – czy stawką są należne Polsce reparacje wojenne?

  Polska nigdy nie otrzymała żadnych reparacji wojennych ze strony Niemiec. Po zabiciu 6 milionów obywateli naszego kraju i zrównaniu z ziemią Warszawy oraz wielu innych miejscowości niemieckim najeźdźcom udało się uniknąć wypłacenia Polsce jakichkolwiek odszkodowań. Chociaż trudno w to uwierzyć, ale od zakończenia II wojny światowej nie było woli politycznej ku temu, aby wystąpić z roszczeniami. Ten stan rzeczy może w końcu dobiegać końca, dlatego Niemcy mogą inspirować obalenie legalnie wybranej władzy w Polsce.

  Medialna awantura rozpętana przez samozwańczych „obrońców demokracji” skołowała większość Polaków i prowadzi do powstawania coraz wyraźniejszej linii podziału między zwolennikami i przeciwnikami zmian wprowadzanych przez zwycięzców ostatnich wyborów parlamentarnych. Oczywiście jak zawsze, tak i w tym wypadku istnieje drugie dno tych niezbyt spontanicznych protestów. Po pierwsze zostały naruszone interesy wielu grup interesu zasiedziałych w układach uzgodnionych podczas niesławnej zmowy okrągłego stołu, po drugie jednak mogą zostać poruszone nowe obszary oddziaływania, które bardzo niepokoją naszych nieformalnych władców – Niemców.

  To doprawdy ciekawe, że politycy żadnego innego kraju w UE poza Niemcami, nie wypowiadają się krytycznie na temat zmian dochodzących w Polsce. Nowa władza przeszkadza głównie Niemcom i to oni straszą nas sankcjami, a wręcz wrogą interwencją, której przyklaskują polskojęzyczni politycy, którzy wolą narodu stracili niedawno władzę.

  Istnieje coraz więcej przesłanek wskazujących na to, że za wzniecaniem niepokojów w Polsce stoją właśnie siły z zagranicy, które mają w tym jakieś nieznane jeszcze cele. Pozornie mogłoby się wydawać, że chodzi o obronę rzekomo zagrożonej demokracji, ale wygląda na to, że może chodzić po prostu o zdestabilizowanie Polski, która według zagranicznych ośrodków musi być słaba i skłócona. Gołym okiem widać, że wprowadzany jest swoisty plan B, którego celem będzie obalenie demokratycznie wybranej władzy pod pretekstem … obrony demokracji. Nowy wódź PO, Grzegorz Schetyna bez żenady zapowiedział, że w budowanie konfliktu zostanie włączona Bruksela, a jak będzie trzeba zwiezie z całego kraju milion lemingów do protestów.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/zagraniczne-osrodki-probuja-wymusic-zmiane-nowej-polskiej-wladzy-czy-stawka-sa-nalezne-pol

  • APA

   W czym to sie przejawia ta nowa „polska wladza” ?
   W prezesach zamiast sekretarzy pierwszych ???
   A moze w soltysach,wojtach,burmistrzach czy proboszczach ?
   Rozprawa miedzy panem, wojtem i plebanem nadal trwa ,a szmule i szwaby nowe karczmy i zajazdy pobudowali (nowosc – podsluchy w nich).

   • Ania

    We wszystkich.
    Demokracji ateńskiej lepiej dzisiaj jeszcze nie wprowadzać.
    Może później.

  • APA

   No to teraz „swieci” musza sie bac i miec na bacznosci – krew nie woda u tak mlodych byczkow.

 • Ania

  Sprzedali polskie banki za 2 mld $$ w których było 66 mld $$. Polacy, nic się nie stało…

  Posted by Marucha w dniu 2016-01-04 (poniedziałek)

  Za 2 mld dolarów sprzedali polskie banki wraz z 66 mld dolarów w tych bankach, a nikt nie ściga tych bandytów …

  Artykuł przysłany na redakcyjną pocztę WZZW. Ma kilka lat, jednak przestępstwa o których jest w nim mowa nigdy w naszych oczach nie ulegną przedawnieniu i znać je musi każdy Polak i każda Polka.

  Co by tu jeszcze spieprzyć, „panowie”?

  „Rząd, który utworzę, nie ponosi odpowiedzialności za hipotekę, którą dziedziczy. Ma ona jednak wpływ na okoliczności, w których przychodzi nam działać. Przeszłość odkreślamy grubą linią. Odpowiadać będziemy jedynie za to, co uczyniliśmy, by wydobyć Polskę z obecnego stanu załamania” – mówił „pierwszy niekomunistyczny premier”, Tadeusz Mazowiecki, startując w 1989 roku do dzieła „wydobycia Polski ze stanu załamania”.

  Analizę dokonań premiera Mazowieckiego i niemal wszystkich jego następców stanowi wydana przez Klub Inteligencji Polskiej przy Społecznej Fundacji Pamięci Narodu Polskiego praca zbiorowa pt. „Bilans piętnastu lat rządów”. Oto fragmenty tekstów zaczerpniętych z tej publikacji, której autorami są wybitni polscy ekonomiści i publicyści.

  Napoleon Zabiełło:

  „Na przestrzeni okresu zamykającego się datami 15 lipca 1989 – grudzień 1990 oprocentowanie kredytów wzrosło o 2200%. W samym tylko 1990 roku odsetki od kredytów wzrosły blisko sześciokrotnie. Do tego doszło dodatkowe obciążenie w postaci 30% dywidendy od wartości brutto przeszacowanego w górę majątku trwałego przedsiębiorstw .”

  Tak wielki, wymuszony odpływ środków finansowych do Budżetu Państwa i banków musiał doprowadzić do upadłości i ruiny przedsiębiorstw.Jak pisała prasa angielska, polski przemysł wygląda jak po dywanowym bombardowaniu.

 • APA

  Temat o sytuacji w Oregonie ruszyl w prasie amerykanskiej , widac to na czolowkach prasowych i internetowych ale to sprawa Amerykanow (pokrzywdzonych) .
  My zapytamy a jak u Was z Lodzia – zyja tam jeszcze Polacy,czuja i maja sie dobrze ???

 • APA

  UWAGA !
  Wzmacniana jest „szpica” NATO w Szczecinie,beda „cwiczyc” juz dnia…….. „generaly sie szykuja”.
  Maciarewicz zabezpiecza akta w archiwach.

 • Gregor_nyc

  Prze-Ciekawy,szambo,nie szambo,poprostu wrzucilem temat ze strony ktora byla tu linkowana wiele razy i ktora czesto czytuje…A mikrofonu P.Moskwie nie kupie,bo jak wiekszosc tutaj,wiem,ze politycy(poczatkujacy czy nie) to raczej szuje…Zato tobie-chetnie :Slownik Poprawnej Polszczyzny 😉

  • APA

   Szmbo to bardzo brzydkie slowo/nazwa ,lepsze jest/bywa pisac/mowic (o systemie) septic.
   To taki prywatny system oczysczania sciekow wlasnych bardzo popularny i obowiazkowy w USA.

 • Thotal

  Jestem dzieckiem miasta WARSZAWA, pamiętam drewniane schody do kamienic na ul Długiej i nie tylko…
  Znam to miasto od podszewki… było smutne i szare do lat siedemdziesiątych.
  W moim odczuciu, powstańcy walczyli dalej, chodziłem z nimi do podstawówki, wychodzili przy Miodowej, obok „pasów”…
  Być może jest to tylko historia zagubionego weterana, a może nie:)

 • Vismaya

  Silna Nowa Polska ….
  tylko załatwia na necie swoje osobiste porachunki …
  aż strach się bać jak czasami dojdzie do władzy …. 🙁
  a tak naprawdę, to wszyscy ci co się mniemają najlepszymi polskimi patriotami, kiedy dochodzą do tej władzy mają wszystkie problemy razem z ważnymi sprawami dla nas Polaków w d…e i to pod każdą szerokością geograficzną …. daleko nie muszę szukać, wystarczy mi Konsulat Polski w Vancouver …
  taki Bein aby ratować doopska Polaków pojechał z Kanady do Polski i tułał się tam po ludziach na ich łasce i nie łasce … chociaż to w Kanadzie ma godziwe warunki do życia, i mógł spokojnie
  opalać brzuch u siebie w ogrodzie albo nad Pacyfikiem …. ma do niego na rzut beretem …
  a konsul Polski, który tu reprezentuje Polskę i nas Polaków, i jest na straży naszej Ojczyzny na drugim kontynencie, aby nasza tradycja polska była silna i niezapomniana, kiedy go Polonia Polska poprosiła aby uczcił razem z nimi rocznicę wybuchu IIWŚ i pamięć milionów Polaków, którym przyszło zginąć w tej zawierusze miał to serdecznie w doopie … poszedł do znajomych na grilla!
  Za co podpadł całej Polonii w Vancouver … i nie szybko odkupi swoje winy …..

 • Konarski

  Właśnie Obama zapowiedział, że wyda akt OGRANICZAJĄCY dostęp do BRONI PALNEJ z pominięciem Kongresu.

  • Vismaya

   Obama wzmocni jeszcze jedną amerykańską mafię – handlarzy bronią …
   bo Amerykanie tak łatwo się rozbroić nie dadzą ….

  • APA

   Dostep do broni ?
   Nie taki latwy chocby w Polsce ale jak trzeba bedzie to sie znajdzie bron i amunicja .
   Przetrenowane na Bliskim Wschodzie nawet z podrzuceniem polciezarowek (truck) z „demobilu od hydraulikow”.

  • monitorpolski

   A co robiła wolna-polska w 2009 kiedy to Bein narażał swoje życie dla ratowania świata przed masowymi szczepieniami zatrutymi szczepionkami?
   Takich „wolnych-polsk” jest teraz mnóstwo by stłumić głos takich ludzi jak Bein.

   • Vismaya

    Piotr Bein narażał zdrowie i życie dla dla nieświadomych niczego Polaków … a jeszcze przez nich opluwany i mieszany z błotem … jednak się nie cofnął przed tą falą flegmy i błota i doprowadził swoją misję do końca … z dala od domu, zaniedbał swoją rodzinę, dom … ponieważ ważniejsze dla niego było zdrowie Polaków …. a nie żydów jak to go co niektórzy chcą cały czas w te żydowskie buty obuć …. tylko dlatego, że służy narodowi polskiemu ….
    jak umie, po swojemu ale poświęcił w tym celu kupę lat otwierając im oczy na wiele istotnych spraw, które mają wieli wpływ na nasze przeznaczenie ….

    głupota i zawiść ludzka nie ma granic ….

    • Peryskop

     G666 to pokrętna kreatura nazywająca Polaków „polactfem”.

     Jane Burgermeister ma nosa i określiła go NWO.

    • Vismaya

     A jednak 46 tys. Polonia w Vancouver jakoś tego nie odkryła ….
     a mocno szpiegują wszystkich z NWO ….

    • Peryskop

     Swój swojego nie będzie odkrywał – chyba że w celach operacyjnych w ramach cyrku dla goim.

     A przecież nie tylko jotbek pokazał, że hasbara na hasbarę pluje najostrzej – i po tych owocach też już poznajemy kogo czeba.

    • Vismaya

     Ja… jotbek robił polowanie na Biena, Vismayę, Peryskopa, sprawdzam, Kękusia, Mo-ni-to-ra i wielu innych, wystarczyło że ktoś tylko wszedł mu w drogę…nawet okrzyknął ich na necie i dał w tej sprawie publiczne oświadczenie, jako największych zdrajców Narodu Polskiego ….

     i co Peryskop uważasz się za zdrajcę Polaków bo jotbek wystawił ci taką diagnozę …
     bo ja nie uważam za zdrajcę ani ciebie ani siebie ani nikogo z tej listy …….
     i pytam – po jasną cholerę robić takie przedstawienie, w czym to interesie … ? Polski ? Nie sądzę!

    • Peryskop

     Po apelu Beina, żeby w święto 11.11 Polacy kryli się w domach i kościołach nie zrobisz już z niego POLSKIEGO Patrioty.

     I przecieź sam przyznał, że lubi kraść konie z ziomalami spod Neturei Karta. A niech kradnie byle nie nam.

     Zadajesz się z koniokradem ? Twoja sprawa.

     Lepiej idź na spacer…

    • Vismaya

     Nie będę już spacerować, jest już ciemno …. w dodatku zimno ….. 🙂

     i nie mam ochoty z nikogo robić polskiego patrioty, ani żadnego innego …to nie moja działka, jak ktoś chce nim być niech sam się o to stara, ja najwyżej mogę mu za jego zasługi dołożyć się do pomnika …. jak uznam to za słuszne ….
     a nawiasem mówiąc, także nie jestem zwolennikiem wystąpień, gdzie może polać się niewinna krew …. nie lubię wojen, gwałtów, mordów, manipulacji i dziękuję Bogu, że w tym życiu nie musiałam przeciwko nikomu wyciągać broni, bo pewnie bym już nie żyła…
     i co ze mną zrobisz, wsadzisz mnie za to na czarną listę jako zdrajcę, agenta żydowskiego?
     Toć ja nawet z moim bratem mam inne zdanie na pewne tematy… i co mam go za to tępić, że akurat nie myśli po mojemu? Wręcz przeciwnie, będę go bronić jak będzie taka potrzeba, bo wiem, że jest dobrym człowiekiem i nikomu jeszcze żadnej krzywdy nie wyrządził … i podobnie jest z nim, jak by mi się krzywda działa pójdzie za mną w ogień…

     Dobrej nocy ci życzę ….

    • raul

     Vismaja,”także nie jestem zwolennikiem wystąpień, gdzie może polać się niewinna krew ”
     Powinnaś już wiedziec,że to sprawa przyszykowanej
     prowokacji,ktora może każde zebranie zmienić na awanturę czy bijatyke.Jak nie wyjdziesz 11 listopada to kiedy wyjdziesz człowieku?

    • Vismaya

     raul,
     powinieneś to już wiedzieć człowieku, że Vismaya w takich awanturach udziału nie bierze …

    • grypka swinska

     Doprawdy przykro czytac i sluchac ludzi, ktorzy pluja dzis na Piotra Beina. Wdziecznosc, podobnie jak klamstwo maja krotkie nogi.
     Ja darze Piotra Beina sympatia i szacunkiem za to co dla nas wszystkich zrobil.

    • grypka swinska

     A propos, dlaczego od pewnego czasu nie widac swiatowych newsow tak fajnie kompresowanych przez Piotra Beina? Brakuje mi ich bardzo.

     Panie Bein, pozdrowienia i zyczenia pomyslnosci w Nowym Roku 2016. I oby jak najmniej zlych ludzi krecilo sie kolo pana. Sa to tzw. g.wna przy okrecie. Prosze nie zapominac, ze pan jest okretem i moze ich olac.

    • greg2014

     Było to spore ułatwienie, fakt.
     Może jeszcze wróci.
     Pozdrawiam również.

    • Vismaya

     A może PB nie chce się szarpać o swoje udziały w patriotyzmie …. dzieli się tylko swoją wiedzą i zasług za to nie oczekuje …..

     a jak widać ludzie szukają jego wiedzy …..

   • APA

    Gdy zakladano portal „wolna-polska” to nawet mieli odwrocone kolory flagi polskiej ,na co zwrocilismy im uwage ,tacy tam oni „polacy”.

  • Ciekawyyy

   Gregorze z NYC zamiast wrzucać tu materiały szamba idiotycznych z samej natury pomówień, zakup lepiej panu Moskwie głośniejszy megafon i wymódl przyjazną wiecom pogodę w końcu aspiruje do miana polityka.
   Najważniejsze: pucz go że popełnia podstawowy błąd rozpoczynając karierę od absurdalnej walki pomówieniami nieliczących się na scenie jego dramatycznego teatru.
   Silna Nowa Polska 😀

  • Gurunaki

   Witam. Ma ktoś wieści a propo Piotra Beina? Jestem nowy na tym portalu a dotychczas się nie wypowiadałem tylko z zaciekawieniem czytałem jego niusy, bądź co bądź dobre.
   Na blogu jest aktywny ale tu go nie widać.

   • APA

    Napewno zyje i ma sie dobrze,choc nie wszedzie go widac,taki juz los publicysty.

   • Peryskop

    Gurunaki – faktycznie nowy mycek cudexa.

    • Www

     Peryszkop a co Ty robiłeś w czasie nagonki medialnej w sprawie szczepień na grypę w 2009? Bo Piotr Bein zrobił co mógł by nas uświadomić w tej i innych sprawach. A Ciebie widać tylko i wyłącznie przy dosrywaniach i opluwaniach innych. Po owocach ich poznacie. Tfu perySzkopie agencie demoralizacji i demonizacji. Precz diable , a kysz!

    • Gregor_nyc

     🙂

    • Peryskop

     Admin musiał wpuścić oszczerczy post zenoba, bo pod nowym myckiem Www, ale zabrakło mu uczciwości, aby dopísać, że w roku 2009 dałem wsparcie jemu i PB w działaniach G666.

     A co ty łachudro wtedy zrobiłeś na tym polu ?

    • Vismaya

     Www
     no chyba mocno przesadziłeś ….
     akurat Peryskop w temacie szczepionek robi dużo ….

 • Ania

  Niemiecki eurodeputowany mówi o „bezczelnej nagonce” na Polskę

  FRITZ REISS/AP/Fotolink / East News

  Objęcie rządów w Polsce przez partię prawicową spotkało się z umiarkowanym entuzjazmem u naszych zachodnich sąsiadów. Wraz z upływem czasu i wprowadzaniem zmian, część tamtejszych polityków coraz częściej wypowiada się w sprawie zmian w naszym kraju.

  Zwraca na to uwagę niemiecki eurodeputowany Hans-Olaf Henkel w wywiadzie z serwisem wPolityce.pl. Według niego wyraźnie widać, że ze zmianą władzy w Polsce i wprowadzanymi zmianami mają problem właściwie głównie Niemcy:

  Inne kraje, choćby Wielka Brytania, Hiszpania, Włochy czy Francja, jakoś w tym nie uczestniczą. Na poziomie unijnym w całej tej bezczelnej nagonce, bo tak należy to nazwać, również przodują Niemcy, a mianowicie szef Parlamentu Europejskiego Martin Schulz.

  To nawiązanie do słów Schulza wypowiedzianych w wywiadzie dla radia Deutschlandfunk. W połowie grudnia szef PE powiedział, że wydarzenia w Polsce mają charakter zamachu stanu. Za swoje słowa nie miał zamiaru przepraszać. Henkel ostro wypowiedział się też o próbach ingerencji Niemców w sprawy naszego kraju:

  Akurat Niemcy nie powinni pouczać Polaków. Nie ma innego narodu w Europie, który na przestrzeni ostatnich 100 lat tak zajadle walczył o wolność i demokrację, jak Polacy. Niech ci za Odrą, którzy mają czelność pouczać Polaków, zastanowią się, co w tym czasie robili Niemcy.

  W wywiadzie pojawił się także inny polityczny zarzut. Henkel twierdzi, że niemieccy chadecy wspierają PO, czyli swojego sojusznika, w nagonce na PiS.

  http://o2.pl/hot/niemiecki-polityk-bezczelna-nagonka-niemiec-na-polske-5947132296471169a

 • czaro

  Niemcy, Amerykanie, Francuzi, Szwedzi oraz Szwajcarzy stoją za „polskimi mediami”.

  http://www.prawy.pl/z-kraju/12114-kto-wlada-mediami-w-polsce

  • APA

   Ale jeszcze nie ma przymusu kupowac/sluchac/ogladac obce media ?
   Durnota nie tylko przez media jest tworzona ale i przez religie !
   Tak samo nie ma obowiazku korzystania z obcych bankow a nawet zwanych „polskimi”,brac kredytow,zyc na kreche czy ogladac debilnych filmow i seriali pioracych mozgi latwowiernych .
   Ostatnio slyszy sie wsrod szmuli i szwabow – „w Polsce pobudowali sobie ludzie piekne domy,wprost palace warto na nie zrobic skok „. Jada nawet z obu Ameryk,przygladaja sie i wesza,bankierzy dawali oj dawali kredyty na te domy a teraz wystarczy choroba/utrata pracy kredytobiorcy i juz dom jest szmula czy szwaba !
   Przetrenowano to bardzo dawno w USA,jestesmy tego swiadkami.
   Tak,tak naiwni Polacy budujcie dla szmuli i szwabow domy/palace/zamczyska wypindrowane ,do tego jeszcze handlujcie polska ziemia i mowcie „jakos to bedzie”.

 • czaro

  Syjonistyczna organizacja kontroluje wybory w USA

  AIPAC, gdyż o niej mowa, jest najsilniejszą organizacją lobbystyczną w Stanach Zjednoczonych i mimo że w ostatnich miesiącach jej wpływy nieco osłabły, czego dowodzi chociażby porozumienie z P5+1 z Iranem, to nadal cieszy się potężnymi wpływami w świecie amerykańskiej polityki.

  http://www.prawy.pl/z-zagranicy2/12110-syjonistyczna-organizacja-konktroluje-wybory-w-usa

 • DonPedro

  Czytając szanownych Państwa wypociny śmiem twierdzić iż eksperyment o nazwie „ludzkość” się niestety nie powiódł. Szkoda.
  Dzielicie się na jakieś tam nacje które kłaniają się symbolom zwierząt lub planet. I zatłuką każdego kto ma inny symbol. Jeśli „wódz” tak każe. Czy to nie jest breja ? Dobra (gówno).
  Jak coś znaczycie i macie „wiedzę” to rzućcie się do gardeł twórcom tego programu a nie sami sobie. Dziękuję za uwagę.

 • Roma

  http://o2.pl/hot/gigantyczny-kataklizm-w-europie-wielki-kraj-pod-woda-5945303292966017g

  Skutki przejścia cyklonów Desmond i Eva nad Wielką Brytanią to straty dla miejscowej gospodarki rzędu 1,5 miliarda funtów. Po kilku dniach fatalnej pogody znad Islandii nad Szkocję i Irlandię przesunęła się najsilniejsza burza roku – Frank. Kataklizm właśnie nabrał nowego wymiaru.

  http://o2.pl/hot/gigantyczny-kataklizm-w-europie-wielki-kraj-pod-woda-5945303292966017g

  oczywiście nie ma to żadnego związku z siedliskiem masonerii i wylęgarnią satanistów
  a już na pewno kataklizmy, które spadają na Wlk. Brytanię i kraje anglosaskie
  nie mają nic wspólnego a przepowiedniami, że sodomici będą zalani (potop)
  w celu oczyszczenia terenu
  zalane ma być pół Europy i słusznie
  Polska się ostanie, i słusznie
  bo Polacy są wierni Bogu, więc zostaną ocaleni
  a inne narody będą Polaków naśladować i wtedy nastanie nowy porządek świata
  czyli nastąpi koniec dawnego świata, tego złego

  i o to nam wszystkim chodzi, nam Chrześcijanom, by zło zniknęło, zatopione

  • monitorpolski

   Poczekaj na to co się za kilka dni zacznie dziać w Polsce:
   https://www.youtube.com/watch?v=9-b_4zZJw2M
   Ona to widziała w październiku. Z zimną krwią planują ubicie interesu na sztucznej modyfikacji pogody.

   • Ania

    Spokojnie, Monitor.
    Na razie jest mróz i to silny.
    Wyż rosyjski jak stanie na północnym zachodzie Rosji, to zwykle stoi kilka ładnych tygodni.
    On może sie nieco cofać na pare dni, ale nie zanika.
    Ja to bym się raczej zbyt silnych mrozów obawiała. Bo brak śniegu. Wiele upraw wymarznie.

    Żadnej przedwczesnej wegetacji nie będzie w styczniu.
    Na zachodzie Europy trochę im w grudniu kwiatów zakwitło ( żonkile) .

  • APA

   Te „rozpylacze chemi na niebie” to tez robota pana bucka ?
   Ktos wsadzil Panu Bogu noge w szprychy i dlatego wszechswiat dokonuje wariacji !
   Czy ktos wie co jeszcze szmule nie potrafia ?

 • waryjat

  Putin odpowiada na pytanie o Słowian

  https://www.youtube.com/watch?v=RQKaoO2QEqo

  „Jestem przekonany, porostu o tym wiem, że wewnątrz narodów są ciągoty, ku określonej – o ile nie politycznej, to kulturowej i duchowej jedności. One przetrwały, trwać będą i nigdy nie zaginą. Nie da się ich wyrugować”

  • Peryskop

   To bardzo dobrze, że on wie o poparciu ze strony milionów rozsądnych Polaków, Czechów, Słowaków, Serbów, Bułgarów, Słoweńców i Białorusinów dla jego mądrej polityki.

  • raul

   Poparcie dla słowiańszczyzny ale nie Putina bo jaki on słowianin,no przyjzyjcie sie.Miliony,gdzie miliony czy Peryskop sie czegoś najadł.lepsza ta wasza stronka niz świetlica w specjalnym zakładzie.

   • Roma

    Skutki przejścia cyklonów Desmond i Eva nad Wielką Brytanią to straty dla miejscowej gospodarki rzędu 1,5 miliarda funtów. Po kilku dniach fatalnej pogody znad Islandii nad Szkocję i Irlandię przesunęła się najsilniejsza burza roku – Frank. Kataklizm właśnie nabrał nowego wymiaru.

    http://o2.pl/hot/gigantyczny-kataklizm-w-europie-wielki-kraj-pod-woda-5945303292966017g

   • Ania

    Nie wiem czy nie Słowianin.
    Ale nikogo innego nie ma.

    Bliżej nam do Rosji niż do Niemców i bezczelnej Ameryki.
    Solo to tylko zostaniemy wchłonięci i pożarci do reszty przez Unię.

    Zresztą, mniejsza o Putina( może i niedobrze się zbytnio do niego przytulać )

    Trzeba nam wspólnego działania z Węgrami, Czechami, Słowakami i innymi przytomnymi krajami Słowiańskimi.
    Tylko prezentując wspólne zdanie w wielu kwestiach damy radę sie obronić.
    Dobrze, ze chociaż mamy przykład działania Węgrów. Jest skuteczny.

 • Peryskop

  Obama kilka dni temu złożył własny projekt ograniczenia dostępu do broni – poza Kongresem gdzle wciąż napotykał na opór.

  Desperacja mafijnych elit rośnie więc wszędzie i uprzedzam, że zaczyna się świadomie ustawiony etap TOTALNEGO BEZPRAWIA !

  • Ania

   Mam wrażenie, że ścigają się z czasem.
   Nie dbają już o pozory prawnego działania.

   Przecież realizują plany ułożone przed laty.
   Czemu tak im się zaczęło spieszyć !?

 • APA

  Brednie z przed lat i woda na mlyn.
  Jezeli cos sie zacznie to od TEXASU .
  Tam nawet klimat jest goracy i „wilgotny” – pranie bedziesz suszyl i nie wyschnie przez trzy dni.
  Zreszta zapytajcie o to starego „forum swiadka” z Texasu ,ktory sie udziela u gajowego Maruchy pod nazwiskiem Kafel.
  Jezeli wam gajowy pozwoli tam pisac/dyskutowac nie po jego mysli i zlecen Syjonu.

  • Peryskop

   Texas już tak łatwo nie podskoczy, bo jest za mocno spenetrowany, skorumpowany, zatruty i zinwigilowany.

 • Meu

  czy ktoś wie, co było później? o tym internet milczy..
  http://www.mikke.fora.pl/ideologia-religia-swiatopoglad,8/siuksowie-tworza-wolne-panstwo,2874.html
  bo swego czasu grzały sie łącza internetowe. Było mnóstwo komentarzy…

 • APA

  A wy tu stali bywalcy/dyskutanci na tym portalu czego dokonujecie ,po polsku piszecie to widac ale czy po polsku myslicie i potraficie doradzic niedorajdom w Polsce cos madrego i praktycznego lub stanac na czele ludzkich mas i isc po WOLNOSC,SUWERENNOSC i NIEPODLEGLOSC ?
  Jedno i to samo mielenie sieczki w swych norach i stodolach,ta sama „maka i otreby” ,
  co po za tym ???
  Do tego jeszcze chcecie udawadniac swoje „wyzszosci wszelakie”,dobor slow i zdan czasem „mowa nienawisci” ( i to do kogo ?) na wyscigi,klotnie i nawiedzenia a narod w Polsce wchodzi tu i czyta (ten,ktoremu proponujemy ten portal,inna masa gnije przed szmuloszwabskim tv,tam prawdy nie ma,znalezc ja mozna w internecie),PROSTY NAROD POLSKI szuka rozwiazan i POLSKIEGO DORADZTWA a nie klotni na wyscigi !
  Macie tu chociaz jedna grupe PO POLSKU MYSLACA i wspolnie DZIALAJACA ?
  Nasza wojskowa druzyna sie powieksza z kazdym dniem ,nasz „sztab” wypracowuje w skladzie wieloosobowym to co czytacie kazdego dnia na portalach gdzie jeszcze bija polskie serca w administrowaniu z niestrachliwymi adminami/moderatorami (malo czy duzo polskimi) .

  My (APA) jestesmy i bedziemy walczyc do konca jak na ZOLNIERZY POLSKICH PRZYSTALO ,czy sie to szmulom i szwabom podoba czy nie ,ZWYCIESTWO ODNIESIEMY w OJCZYZNIE w POLSCE a takze w oczyznach gdzie przyszlo nam wiesc zycie emigranta (czasowo).
  W POLAKACH WINNY BIC POLSKIE SERCA i MYSLENIE WINNO BYC POLSKIE a nie obce .
  Po czynach sie poznajemy i LACZYMY !
  Plemiona zmijowe i dzieci diabla PRZEPADNA !!!

  • raul

   Jak Wy(APA)walczycie,pytam bo sie chwalisz

   • APA

    Jak poczytasz sobie wszystko to co piszemy na forach i postarasz sie zrozumiec a nie odbic pileczki ,bedziesz wiedzial cos o naszej dzialalnosci i to od lat 60-tych ubieglego XX w.

    Zwracamy uwage wszystkim tym ,ktorzy szukaja z nami zaczepki,ze kazdy ZOLNIERZ POLSKI ,ktory odbyl obowiazek obrony wlasnej OJCZYZNY wie z kim i jak WALCZYC,rowniez na forach dyskusyjnych .
    Mamy w tym duze i dobre doswiadczenia,zawsze stajemy po stronie PRAWDY i ludzi gloszacych prawde,takze bezbronnych,uciskanych,chorych i zniewolonych.
    Inaczej jest u zolnierzy NAJEMNYCH !

    BIADA SZPICLOM i DONOSICIELOM !
    Rowniez slugom plemionom zmijowym oraz dzieciom diabla.

    • raul

     Odbijanie „piłeczki”sie przydaje na wojnie a APA jak zacnie przemawiać to nic poza tym nie zdąży.Będe szukać info o walce APY i jak znajdę gdzieś to oddam honor.Po polsku staram się pisać i mówi poprawnie i jestem słowianinem,a w2cale na monitorze polskim wszyscy się tacy nie wydają.

  • przestań tu kręcić korbą u studni, bo wode mamy z wodociagów (i bardzo załuje, ze nie mam studni).
   nie ma potrzeby Tego Waszego historycznego wyższościowego podniecenia. wołanie: „szable w dłoń” wali naftaliną. Dobre z was chłopaki, ale mówicie wielkopańsko jak to zakupujecie towary – naturalne produkty od chłopa…a pytasz przy tym, czy gosposie umią doić krowy… – łumią.
   Znajdź sie w czasie
   kto ma na wsi nie myslić, to nie myśli
   już sie tak nie onanizujcie patriotyzmem….zza morza

 • APA

  POWSTAN POLSKO SKRUSZ NIEWOLNICZE KAJDANY SZMULI i SZWABOW WAMI POMIATAJACYCH !!!

  POLSKA NALEZY DO POLAKOW , WINNA BYC SUWERENNA i NIEPODLEGLA !!!

  NARODY SWIATA LOS I BYT w WASZYCH REKACH WINIEN BYC !!!
  BRAWO NAROD WEGIERSKI i BUDZACA SIE FRANCJA !

  To juz nawet muzykant i spiewak Kukiz w Polsce zrozumial,ze trzeba wziasc sie za polityke i zaczal inaczej spiewac ( w sieci macie tego przyklady ).
  Przestancie po zydowsku podrygiwac i skakac na jednej nodze na demonstracjach urzadzanych na zawolanie slug szmuloszwabskich, co zaczal nasladowac chocby prawnik – „naelektryzowany lub zadzumiony” R.Giertych,ktoremu kiedys Polacy zaufali wraz z Sp.A.Lepperem a Kalksteiny ich wykiwali.
  BIERZCIE PRZYKLAD Z PRAWDZIWYCH PATRIOTOW POLSKICH i „czapa” szmuloszwabom , mieszancom i ich slugom !!!

 • APA

  Do szwabow na saksy Polki i Polacy jezdzicie i pracujecie na tamte opasy i buchaje ?
  W jakim stanie dzis macie swe wiejskie gospodarki po ojcach i dziadkach w Polsce ,umie dzis wiejska kobieta krowy doic ,czy tylko pindrowac sie do lustra a potem zebrac u szmula czy szwaba we WLWSNEJ OJCZYZNIE o prace i du.e im nadstawiac ???

  • raul

   APA,ja tam wolę zadbane i ładnie podane a te od dojenia krów przed czterdziestką tracą większość uroku.Nic nowego,praca na wsi to harówa jak nie stać na pracownika i pomoc w domu bo to obserwowałem.Też bym nie chciał być żoną średbiego rolnika ani nawet tym rolnikiem,a co jak zdrowie słabe?Post APY taki żeby wyrobić dniówkę.

   • APA

    Ty nawet nie potrafisz pisac po polsku a co dopiero myslec i zmien nick na polski ,nie osmieszajac sie .
    Do takich jak ty nie piszemy ,wiec nie wyslilaj sie „dyzurny” !
    MY ZWRACAMY SIE DO POLAKOW POCHODZENIA SLOWIANSKIEGO a nie tych z mieszana krwia .
    Ponial ?
    To tak po rosjanoslowiansku do ciebie „raus/l-u”.

    • raul

     Sam sobie raus bo ty wyglądasz na dyżurnego i na dodatek ze starych zapasów,gadasz ciągle to samo i obrażasz Polaków.

    • Ciekawyyy

     Panie APA osmiele się zrócic uwagę iż
     po rosjanosłowiańsku powinno być:
     paszoł von blać twoja mać 😀

   • Kula

    Raul jesli ci niemila wies I praca na niej.To bedziesz zarl GMO I w kilka lat doczekasz sie raka.I pojdziesz pod darnine.A wszystka
    zywnosc jaka mamy w sklepach .TSCO Lid Biedronka to;sama chemia I klonowana zywnosci Ktora przywedrowala z zachodu.W POLSCE zostala przepakowana w polskie opakowania .I podawana jako Polskie zywnosc
    Raul czy ty myslisz troche.

 • APA

  Spokojnie jak na narodowej wojnie a Zydom robi sie goraco !
  I to juz w kazdym panstwie.
  Starczy juz dominacji szmulowskiej i szwabskiej na swiecie .
  Wy tam w Polsce wezcie sie za swoja robote ,my tu w USA dajemy sobie rade i w kasze nam nikt nie pluje.
  Farmerzy amerykanscy wiedza co do nich nalezy i mleko prosto od krowy oraz swiezutkie maselko juz jest w malych farnerskich sklepikach,takze dobra nie napromieniowana wolowinka !
  Wprawdzie drogie te produkty ale zdrowe i dobre bo krowy pasa sie pastwiskach
  ( mleko galon/8 $ ) wrocil dawny smak nabialu i miesa ,nie to co trutka z supermarketu, zywnosc organic wraca do lask !
  Wy tam na polskiej wsi macie krowy ,bo ze wieprzki,byczki i cielice, co sie im robic nie chce na gospodarce to napewno sa i to dobrze utuczone na szmuloszwabskim z importu zarciu ?
  Czy wiejska kobitka w Polosce wie jak macac jaja kurze ?
  Zna sie na kogutach jurnych ???