Szczepionka polio spowodowała 47,500 przypadków paraliżu u hinduskich dzieci w 2011r.

Luźne tłumaczenie fragmentów artykułu dr Josepha Mercoli z Illinois, USA. Dr Mercola jest znanym propagatorem medycyny alternatywnej oraz kuracji opartej na diecie, będąc jednocześnie krytykiem wielu aspektów medycyny klasycznej, w tym głównie szczepień, leczeniu za pomocą chirurgii oraz wszelkiego typu lekarstw w pigułkach. Jest członkiem Stowarzyszenia Amerykańskich Lekarzy i Chirurgów oraz wielu innych alternatywnych organizacji. Jest jednak ostro zwalczany przez establiszment farmaceutyczny i medyczny.

Kampania „walki z polio” w Indiach spowodowała 47,500 nowych przypadków paraliżu na skutek szczepień.

Akcja ludobójstwa w Indiach za pomocą szczepionek nie ma końca. W ten proceder zaangażowane są poprzez PGEI (Inicjatywa Globalnego Zwalczenia Polio) –  Światowa Organizacja Zdrowia (WHO), międzynarodowa organizacja masońska Rotarianów, UNICEF i amerykański CDC (Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorób). Organizacje te są zaangażowane w intensywną kampanię szczepionkową przeciwko polio. 

Wg. danych rządu hinduskiego, 170 mln dzieci wieku do 5 lat w ponad 200 milionach domostw, zostało zaszczepionych przeciwko polio. Zrealizowano to zatrudniając 2,3 miliona wykonawców szczepień.

Media, zwane mainstreamowymi, podają, że na skutek tej kampanii polio w Indiach przestało zagrażać. Nie mówi się o rosnącym oporze w społeczeństwie wobec tej jawnej dezinformacji, bowiem codziennie gwałtownie wzrasta ilość przypadków polio – właśnie u zaszczepionych dzieci. Notuje się wiele przypadków paraliżu, a nawet śmierci, gdyż w szczepionkach zawarto sztucznie stworzony wirus, który jest o wiele groźniejszy od naturalnego.

Indian Journal of Medical Ethics podał na początku tego roku, że w samym 20111 roku doustne szczepionki na polio spowodowały zachorowanie na paraliż NPAFP u 47,500 dzieci. Podano, że wzrost był nagły, a sam paraliż jest dwukrotnie bardziej śmiertelny niż zwykłego polio. Dowodem na to, że przyczyną są szczepionki jest bezpośredni związek ilości zachorowań z ilością szczepień. Mimo, to nie przeprowadzono żadnego dochodzenia w tej sprawie. W ten sposób zgwałcono podstawową zasadę medycyny „nie szkodzić”.

Sztucznie stworzony wirus w szczepionkach  nie jest już klasyfikowany jako polio

Kolejną dezinformacją kreowaną przez media jest nazywanie wszystkich przypadków polio „dzikimi” (wild), choć te są skutkiem zastosowania szczepionki, w której „dziki” wirus zastąpiono wirusem VDPV, który powoduje takie same objawy ciężkiego paraliżu. Tych przypadków nie klasyfikuje się jednak jako polio, bowiem są skutkiem innego wirusa. W efekcie media mogą podawać, że „polio zostało zniszczone” w Indiach. Jedna ciężka choroba została zastąpiona inną, jaki więc jest to „sukces”? Przypadki nowego wirusa VDPV monitorowane są już przez Australię, Egipt, Haiti i Indonezję.

W krajach wysoko rozwiniętych nie używa się szczepionki opartej na niebezpiecznym żywym wirusie – wykorzystuje się zdezaktywowany wirus IPV. W krajach biednych stosuje się nadal tanią doustną szczepionkę opartą na groźnym wirusie, który może mutować przybierając jeszcze bardziej niebezpieczne formy. Takie przypadki zaobserwowano w Nigerii i Republice Dominikany.

Szczepionka doustna jest też groźna dla otoczenia. Wirus może się utrzymywać w gardle do 2 tygodni, a w odchodach do 2 miesięcy. Jest to więc zaprzeczenie idei szczepień, które mają nie narażać otoczenia.

Kampania szczepień przewciwko polio rozprzestrzenia się z Indii na Pakistan. W tym roku zaaplikowano przedatowane szczepionki 3,000 dzieciom w wieku poniżej 5 lat, w tym wielu kilkumiesięcznym. Wiele z nich po szczepieniach znalazło się w szpitalach z przyczyn infekcji płucnych i wysokiej gorączki. Niektórzy rodzice poszkodowanych dzieci umieścili informacje o tym procederze w internecie, które to starannie usunięto. Nie udalo się jednak usunać kopii, tzw. cache, przez co zawieszono w czynnościach osoby, które dopuściły do zastosowania przedatowanych szczepionek.

Kryminalny udział mediów w kampaniach szczepionkowych

Bandyckie kampanie szczepionkowe są wzmacniane w kryminalny sposób przez obłudne media. Autor artykułu dr Mercola powołuje się na wypowiedź Barbary Loe Fisher, założyciela Narodowego Centrum Informacji o Szczepieniach, która ujawniła, że do promotorów zabójczych szczepionek dołączył Głos Ameryki (Voice of America), z którym dotąd współpracowała bez problemów od 1980 roku. Tym razem po raz pierwszy jej wypowiedź została zmanipulowana, a ona sama zakwalifikowana do „antyszczepionkowców”, mimo że w swojej wypowiedzi dla Głosu Ameryki zwracała szczególną uwagę na nędzę i złe warunki sanitarne oraz trudny dostęp do opieki medycznej, jako główne przyczyny zachorowań, niezależne od szczepień. Te opinie zostały wycięte, jak i to, że za kampaniami szczepieniowymi mogą stać korzyści finansowe firm farmaceutycznych, a nie rzeczywista chęć wyeliminowania chorób. Nie zamieszczono też informacji o tym, że w Indiach stosuje się comiesięczne szczepienia, a nie ogranicza jak w krajach rozwiniętych do 5 serii. Wbrew temu jak zakwalifikował ją Głos Ameryki, Barbara Loe Fisher i jej organizacja nie są przeciwne samym szczepieniom na polio, lecz kampaniom wielokrotnych zaszczepień w krajach biednych, gdzie nie ma warunków bezpieczeństwa na takie działanie. Niestety, tym razem Głos Ameryki wyciął te ważne elementy wypowiedzi Barbary Loe Fisher.

W dalszej części artykułu, dr Mercola podaje niepokojące fakty na temat wirusa polio. W 2002 roku udało się go odtworzyć w laboratorium, w postaci w pełni infekcyjnej. Dało to oczywiście podstawy do obaw, że wirus ten może być użyty jako broń biologiczna. Oznaczało to też, że nie będzie można go już całkowicie zlikwidować. Nawet magazyn Science w 2002 roku skrytykował działania dyrektora Światowej Organizacji Zdrowia, Margaret Chan i Billa Gatesa na rzecz całkowitego zlikwidowania wirusa polio na świecie, jako niemożliwe do zrealizowania – właśnie dlatego, że możliwa jest już sztuczna synteza wirusa.

Szczepionki nie są bezpieczne

Okazuje się, że szczepionki na polio, których używano w latach 50tych i 60-tych, były skażone wirusem „małpim” SV40, który może powodować u ludzi m.in. raka mózgu, kości, płuc i układu limfatycznego. O zagrożeniu nie informowano, zresztgą nadal niewiele się mówi o efektach ubocznych szczepień, nie twierdzi się też nawet, że szczepionki są bezpieczne, gdyż nie można by tego udowodnić. Prawda jest taka, że szczepionki nie działają równie skutecznie na każdego, co więcej – nawet jak są skuteczne, to mogą powodować inne komplikacje, takie jak infekcja jeszcze groźniejszym wirusem. A przecież wiele chorób infekcyjnych o wiele łatwiej jest usunąć poprzez odpowiednią higienę, zdrowe jedzenie czy czystą wodę.


27 komentarzy Szczepionka polio spowodowała 47,500 przypadków paraliżu u hinduskich dzieci w 2011r.

 • rabarbarek

  Swinie , ptaki i komary zawiodly i nie udalo sie dzieki wymyslnym mutacjom , wywolac pandemii , wiec w tym roku probuje sie nowych trickow .

  Tym razem mamy poczatki ” pandemii” [ wspomnianego juz na blogu] kokluszu. Oczywiscie krajami wiodacymi w rozwoju nowej ” epidemii” sa zaprzyjaznione kraje koalicyjne , USA, Wielka Brytania i Australia. Histeria ogarnia media , osrodki sluzby zdrowia i ministerialne szczeble zdrowotne.

  Inne kraje tez zaczynaja juz zglaszac nowe przypadki choroby . Sluzby ” zdrowia” na calym swiecie stoja w pogotowiu na wypadek potrzeby zmierzenia sie z choroba , ktora moze rozprzestrzenic sie jeszcze bardziej , kiedy dzieci i mlodziez wroca do szkol po wakacjach.

  Sluzby ” zdrowia” w Wielkiej Brytanii juz zapowiedzialy , ze czekaja na instrukcje i rozwoj wydarzen. W Ameryce powstaly punkty szczepien i zaleca sie zaszczepienie wszystkich dzieci. Kolejne stany dolaczaja do listy ” spanikowanych” i ” zarazajacych”.

  Na tym nie koniec. Szczeoienia sa narazie dobrowolne , ale nie wiadomo czy nie powstana punkty szczepien w szkolach i bez wiedzy rodzicow dzieci beda szczepione. Szczepionki te zalecane sa przede wszystkim dzieciom i kobietom w ciazy. Juz 2-miesieczne noworodki maja dostawac szkodliwa dawke trucizn + .

  W calej tej panice czuje sie zorganizowanie kolejnej globalnej akcji pt ” Czas pandemii i szczepien”.

  Po raz kolejny WHO w natarciu. Po raz kolejny strasza . Kiedys panowala moda na antybiotyki . Byle przeziebienie konczylo sie recepta na antybiotyk. Dzisiaj antybiotyki wyszly z mody , a jedynym ratunkiem przed dziesiatkami chorob sa dziesiatki szczepionek , z ktorych kazda zawiera odpowiednia dawke szkodliwych , trujacych substancji.

  Nie wierzmy w zadne pandemie . To wymysly , zeby nas zwabic ” pod igle” . Raczej przygotujmy sobie zestaw naturalnych ” remediow” , ktore pozwola nam przetrwac sezon grypowy.[ kokluszowy?] Moze Monitor zrobi kiedys oddzielna strone , na ktora bedziemy mogli wpisywac przepisy , ziola i naturalne metody walki z chorobami. A szczepionki niech zostana dla pomyslodawcow. Polecane konskie dawki , dzialaja szybko i z cala pewnoscia skutecznie. Jako pierwszy powinien sie publicznie zaszczepic Gates z urocza zona , a zaraz za nimi powinna ustawic sie kolejka wszystkich ministrow zdrowia i przedstawicieli firm farmaceutycznych, zalecajacych szczepienia i cala reszta krzykaczy ,krzyczacych , ze szczepionki chronia , zapobiegaja , sa bezpieczne i pozadana …

  http://www.bbc.co.uk/news/health-19454798

  • od

   Dokładnie. A w pierwszym rzędzie powinien się zaszczepić „nasz” sejm, senat i rząd oraz wszyscy eksperci szczepionkowi. Ciekawe czy by się zgodzili przyjąć np. w ciągu dwóch lat, wszystkie szczepionki z kalendarza szczepień dla dzieci oraz na modną w danym sezonie grypę. To pewnie byłoby w sumie ze 30-ści iniekcji.

   A właśnie, bardzo ciekawe, jaką będzie nosiła nazwę najnowsza grypa?

   Może ktoś ma jakąś propozycję?

   • Pelagia

    proponuję „sejmówka”
    a tu tekst znaleziony w internecie:
    1. WYZNANIE _ WIARY _ W _ PLATFORMĘ _ OBYWATELSKĄ:
    Wierzę w jednego Tuska, Ojca Wszech-uwielbianego, Stworzyciela Zielonej Wyspy i Autostrad, wszystkich dotacji z Unii – widzialnych i niewidzialnych. I w jednego Pana Rostowskiego, ministra Tuska prawdomównego, który z Balcerowicza jest zrodzony, przed wszystkimi długami. Tusk z Tuska, Europejskość z Europejskości, Fakty prawdziwe z TVN-u prawdziwego. Przez Lisa stworzone, po dziś dzień mówione. Współistotne Tuskowi. A przez Niego wszystko się stało. On to dla nas lemingów i dla naszego zgłupienia, zstąpił z Kaszub. I za sprawą mitu o dziadku z Wermachtu, przyjął miliardy z Unii i stał się premierem. Pomógł Grecji również za nas, pod namową Angeli. Został przez nią poklepany, pochwalony i nagrodzony. I ponownie wybrany dnia wyborczego, jak „przewidział” OBOP. I wstąpił do Rządu. Siedzi po prawicy Bronka. I powtórnie przyjdzie w chwale, na następną kadencję. A kurestwu jego nie będzie końca. Wierzę w Donka Sondażowskiego, Pogromcę Kiboli, który z Nocnej Zmiany pochodzi. Który z Niesiołowskim i Kopacz wspólnie odbiera uwielbienie i chwałę. Który mówi ustami Olejnik, Durczoka i Miecugowa: wierzę w jedną, wielką, powszechną i aferalną Platformę Obywatelską. Wyznaję drożyznę, brak emerytury i podwyżki podaków by lepiej się żyło. I oczekuję powrotu gumy DONALD w kioskach Ruchu oraz wprowadzenia ACTA, GMO i mianowania Kasi Tusk naczelną ONET-u.

    • od

     A ja proponuję, żeby w najbliższym sezonie jesień-wiosna, najnowsza nazwa brzmiała: „grypa pali-kocia”.

     A jak tej zarazy unikać? Omijać szerokim łukiem.

     Zwłaszcza, że osoba od której pochodziłaby nazwa, propaguje narkotyki dla polskiej młodzieży. Taki to niby młodzieżowy dobrodziej.

 • […] http://www.monitor-polski.pl/szczepionka-polio-spowodowala-47500-przypadkow-paralizu-u-hinduskich-dz… PODZIEL SIĘ – NIE DAJMY IM TRIUMFOWAĆ, WALCZ I TY!FacebookPrintEmailTwitterRedditDiggStumbleUponLinkedInTumblrDodaj do ulubionych:LubięBe the first to like this. […]

 • qq7kk

  misio@ dwa dni temu kupujac wode chcialam zakupilam sok owocowy dla dzieci ,niech maja jak najawiecej witamin.Kupujac wybralam najdrozszy sok sadzac ze jest najlepszy ,syn mi czyta wczoraj sklad i Aspartam!No zesz ,dranie jedne ,mam dosc.Zadziwia mnie jak widze ludzi kupujacych lighty napoje czy inne produkty light .Moje zdanie wybieram np.prawdziwa fante lub wode ale nigdy shit light lub zero ( niewiem czy te sa w Polsce) .
  Jestesmy na kazdym kroku oszukiwani w paskudny sposob.

  • ALFA

   @qq7kk soki robi się samemu wtedy masz wysokiej jakości.Żadne soki nawet z najwyższej półki są nic nie warte pomyśl ile stoi na półce.To już ma konserwanty.Soki robiąc samemu trzeba zaraz wypić i to małymi łykami mieszając w ustach.

  • Misio

   A propo aspartamu, zadziwia mnie naiwnosc ludzka. Czesto widze jak ktos ze znajomych popija sobie np. cocacola zero, zaczyam tlumaczyc jaki wplyw ma E921 na jego organizm, a z ich strony wyplywa DURNE tlumaczenie ,, Na cos trzeba umrzec” . Scierwomedia robia swoje. Nie dajcie sie zmanipulowac. Nie traccie nigdy, PRZENIGDY czujnosci.

 • Misio

  Drogi Marku. Proponowalbym rozglosnic sprawe czym juz w stanach zastepowany jest cukier w zywnosci szczegolnie napojach wszelakiego rodzaju. Trudno jest juz znalezc te z cukrem, zamiast ktorego role slodzika pelni Zageszczony Syrop z Kukurydzy 🙁

  • ALFA

   @Misio a po co kupować czas najwyższy robić wszystko w domu ,wtedy wiesz co jesz i pijesz.

  • Annah.

   No tak, wobec tego rozumiem dlaczego w Polsce tak wielkie połacie kukurydzy w tym roku, a buraka prawie wcale.

  • qq7kk

   misio -tak pomylslalam jeszcze raz o tym syropie z kukurydzy 😉
   Nasunela mi sie pewna refleksja dotyczaca „modnych” upraw rolniczych .W moich okolicach powalaja widoki ciagnace sie setkami hektarow upraw KUKURYDZY! na przemian z RZEPAKIEM! gdzieniegdzie z rzadka jakies zboza ale cos jakby inne niz te co kiedys widywalam u mojej jednej babci mieszkajacej na wsi. Bedac w Polsce na wakacjach ,na pomorzu oczywiscie hektary KUKURYDZY! Od kiedy to my jestesmy takimi wielkimi konsumentymi tejze kukurydzy .Oczywsicie kuchnia niemiecka i polska standartowo juz wplotla kukurydze w nasze menu ,salatki warzywne oczywiscie ze z kukurydza,na grilla kukurydza w kinach oczywiscie a jakze popcorn ! Pozamykali Polskie cukrownie ,zaniechali epwnie upraw buraka cukrowego bo po co mamy KUKURYDZE !
   U bauera -rolnika co wcinaja krowy? -KUKURYDZE! pasza dla kur ,mieszanka zbozowa z KUKURYDZA!
   Mam tylko zludna nadzieje ze nie od MONSATO.

 • ARTUR

  @monitor.Nie wchodzi strona o p.Rafale .

 • Monitor to zrób Apel na stronie głównej o klikanie na reklamy , coż to dla nas czytelników za problem za klikanie i tak klikamy :), a tak dorobisz sobie więcej .
  Ja się obliguję od dnia dzisiejszego iż będę klikał na stronie monitor polski na każdą reklamę która się pojawi .
  Zachęcam pozostałych.

  • ja też będę klikał, poza tym można „klikać” za pomocą robotów do wykonywania zautomatyzowanych czynności na kompie.

 • MamOczy

  W telewizji pojawiła się nowa reklama mająca zachęcić do szczepień zwanych „ochronnymi”. Tym razem straszy się młode mamy, że ospa wietrzna może wywołać wysypkę skutkującą bliznami. W scence rodzajowej przeciwstawia się zdanie babci stwierdzającej, że ospę po prostu trzeba przejść z opinią postępowej mamusi, która stwierdza, że wcale nie i możliwe jest dzieciństwo bez ospy

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/propaganda-szczepionkowa-w-polsce-wykorzystaniem-reklam-telewizyjnych

 • ARTUR

  @monitor.Każdy musi nosić swój ciężar samodzielnie i odpowiadać za to co robi .Pieniądze nie są kwestią sponsoringu ale wiary ,jeśli będziesz dużej wiary to będziesz miał pieniądze ,nie rób jednak tak jak właściciele niektórych lokali czy też sklepów że wiedząc iż osoba kupująca alkohol będzie się znęcała nad rodziną i doprowadzi do tragedii nie odmówią sprzedaży w imię zysków .Ja pracuję 15 lat bez urlopu i całą dobę jestem osiągalny ,mam mnóstwo problemów przy małych pieniądzach ale nie narzekam ,robię to co lubię a Bóg łaskawie traktuje mnie i rodzinę więc jestem zadowolony .

  • od

   Ja tam podziwiam Monitora za jego serce, rozum i ogromne zaangażowanie. A to, co robi na blogu, z całą pewnością nie sprzyja zakupowi szczepionek z reklamy, więc nie należy przesadzać z krytyką.

   Każdy powinien myśleć samodzielnie i robić zakupy, szczególnie dot. zdrowia, na podstawie rzetelnej wiedzy, a tej Monitor dostarcza bez liku. Wiec nie trzeba się obawiać, że czytelnicy tego bloga ulegną agitacji szczepionkowej jakiejś firmy reklamowej.

   Niestety prawda jest taka, że żeby być, trzeba mieć, oczywiście w sposób uczciwy. Nie da się „być albo mieć” w czystej postaci. A Monitorowi uczciwości z całą pewnością nie brakuje.

  • monitorpolski

   Nie jest to takie proste. Wiesz ile ludzi z dobrymi chęciami i dobrej wiary jest na bruku i nie może nic zrobić nawet dla siebie? Obejrzyj reportaże, które zamieszczam – z poszkodowanymi przez system ludźi, a będzie tego znacznie więcej. Głupim ruchem typu usuniecie AdSense, „gdyż są tam reklamy szczepionek” podciąłbym sobie sam gałąź. Przecież ich szlag trafia, że wykorzystujemy ich narzędzia.

   • mam pewną propozycję. Marek – zainteresuj się czy punkt od reklamodawcy jest przyznawany za jedno kliknięcie / na jedno ciasteczko (cookies) czy jedno kliknięcie / na jeden adres IP. bo mam pewien pomysł na back doora w tym systemie, ale napisz do mnie maila. ja mam dużo czasu na siedzenie przy kompie, szperanie w internecie, więc nabiłbym Ci trochę tych punktów.

 • ARTUR

  @monitor.Interesuje mnie reklama szczepionki na tej stronie ,można ją umieścić z przekonania lub obowiązku ,jednak to żaden powód aby reklamować przestępców .Nie wolno dać się kupić .SIŁA i HONOR .

  • monitorpolski

   Właśnie sprawdizłem – AdSense nie uznał mojej prośby i dalej daje reklamy medyczne. Artur, jeśli mi dasz sponsoring na moją działalność, to usunę AdSense. Jak na razie to dokładam do tego całego „interesu” ok. 1000 zł miesięcznie. AdSense jest pewną rekompensatą.

  • Słoneczna

   Należy często klikać na te reklamy. Niech Big Pharma płaci…