Szczęśliwego Nowego Roku 2017

fireworksMyślę, że należy nam się odrobina szczęścia, tj zdrowia, spokoju i pokoju. I może odpoczynku od pazernej polityki, która poprzez terroryzm i sztucznie prowokowane wojny, a także forsowanie totalitarnego NWO, nie daje nam spokojnie żyć. Może właśnie w 2017 uda się obalić tę kabałę psychopatów narzucających od stuleci bieg życia – teraz nie tylko w Europie i Ameryce, ale właściwie na całym świecie.
Pierwsze oznaki nadchodzących wielkich zmian już mamy, końcówka 2016 była obiecująca z wyciekami Wikileaks nt. satanistów, wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA, ale też pokazała, że kabała się tak łatwo nie podda – do jak drastycznych posunięć jest gotowa i jakie ma środki techniczne, świadczy strącenie rosyjskiego samolotu z Chórem ALeksandrowa na pokładzie.  Nie zapomnijmy, że zamach na WTC był najprawdopodobniej dziełem tychże samych ludzi. Tzw. „zamach smoleński” być może też.

Będą próby wywołania III wojny światowej, takie bowiem są plany Illuminati, wiemy o nich m.in. z listu założyciela Iluminatów Alberta Pike’a do Mazziniego, który przypadkowo znalazł się na wystawie w Bibliotece British Museum w Londynie, choć muzeum nigdy nie przyznało się, że jest w jego posiadaniu. Agent wywiadu kanadyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, William Guy Carr dowiedział się o nim z książki Kardynała Caro y Rodrigueza z Santiago, Chile „Ujawnienie tajemnicy masonerii” (The Mystery of Freemasonry Unveiled) i go skopiował. Zacytował go później w swojej książce „Pionki w Grze” (Pawns In The Game).

Tym, którzy nie znają tych planów radzę się zapoznać ze szczegółami, np. tu:

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

Czyż to właśnie nie jest realizowane?

Jednakże rysuje się możliwość zablokowanie tego szaleństwa, i to właśnie my, zwykli ludzie, jesteśmy w stanie to zrobić – dzięki internetowi. Duża część służb amerykańskich, ale nie tylko, robi co może by powstrzymać tych szaleńców. Jeden z autorów sukcesu Donalda Trumpa w USA, założyciel Delta Force, Steve Pieczenik, oświadczył niedawno na łamach programu Alexa Jonesa, że służby amerykańskie nie dopuszczą do zakłócenia intronizacji Donalda Trumpa na Prezydenta USA, choć na pewno jest wiadomo, że iluminacka kabała będzie robiła co w jej mocy by doprowadzić do poważnego konfliktu międzynarodowego jeszcze przed 20 stycznia. Wszystko co dotąd mówił Pieczenik się sprawdziło, tak więc miejmy nadzieję, że i tym razem wie co mówi.

Tymczasem Jim Stone niestety ostrzega, że w ciągu kilku nadchodzących dni może się wydarzyć coś poważnego. Ostrzeżenie pochodzi od dobrze poinformowanego meksykańskiego prawnika, który ma powiązania z rządem tego kraju. Radzi jak najszybciej zrobić zapasy paliwa, jedzenia i wszystkich innych potrzebnych do życia rzeczy. Powodem jest to, że „niedługo nie będzie można tego nigdzie dostać”. Wiąże się to wg. niego w 100% z korupcją, szczególnie jeśli chodzi o handel ropą naftową. Stone wielokrotnie ostrzegał, że coś się może wydarzyć, a powodem do obaw były „problemy w komunikacji”. Jak się okazało chodzi o blokadę internetu, szczególnie maili, a także telefonów. Istotnie, nawet w Polsce obserwujemy dziwne zachowanie się internetu, mimo szybkiego łącza, ja i moi znajomi, mieliśmy wiele razy problemy z wchodzeniem na szybko dotąd ładujące się strony, nie mówiąc o YouTube.

Miejmy nadzieję, że jest to pod kontrolą służb, a szczególnie patriotycznie nastawionej części armii amerykańskiej. I miejmy też nadzieję, że Donald Trump jako prezydent zrealizuje swoje obietnice, że nie jest on kolejnym oszustem, który będzie realizował plany satanistów. Wszystko jednak jest możliwe, ale my nie mamy na to wielkiego wpływu. Hillary Clinton była jednoznaczna w swoich zapowiedziach, jeśli by to ona wygrała, to można by się spodziewać zaraz na początku 2017 wybuch 3 wojny światowej.

Dziękuję za zainteresowanie nagłym zablokowaniem tej strony, sprawa była prosta – wygasł certyfikat SSL, który się odnawia co 3 miesiące. Fakt, nastąpiło to w ciekawym momencie, po bandyckim najściu na Jana Taratajcio i jego ekipę w Pieszycach (tak, okazuje się, że prawdopodobnie nie było żadnego nakazu!). Ale o tym innym razem.

Jeszcze raz, Wszystkiego Dobrego i Udanego Sylwestra!

120 komentarzy Szczęśliwego Nowego Roku 2017

 • lincz

  Odrobinę uczty duchowej.Utwór Tadeusza Gajcego „Przed snem” w wykonaniu Norberta Smolińskiego.
  https://www.youtube.com/watch?v=-QSnj3z3a9I

 • greg2014

  Vismaya
  Możesz powiedzieć coś więcej o tym gościu?
  Niezmiernie ciekawy! 😉

  https://youtu.be/fG2tKiZ_YHg

 • kk7qq

  od 1 stycznia w Kalifornii prostytucja nieletnich będzie legalna

  http://wwhttp://www.washingtonexaminer.com/memo-to-the-young-dc-job-

  • greg2014

   Im się już tam w główkach pedofilskich poprzewracało.
   Ogniem trzeba będzie wypalić.

 • kk7qq

  rav148@ to SKANDAL ! 🙁

 • No to moja wizja: należy produkować Drony, następnie do ich zwalczania Anty-drony oraz systemy zakłóceniowe. Następnie do zwalczania tego anty-anty drony oraz systemy zwalczające systemy zakłóceniowe. A do obsługi tego wszystkiego zatrudnić fanatyków gier komputerowych wyposażonych w system windows 11 znanego amerykańskiego koncernu.
  Również Wszystkiego najlepszego w Nowym roku.

  • Don Pedro

   Szkoda ze nie zrozumiałeś.
   Realia 1 i 2 wojny to historia , teatr w syrii. Trzeba coś wystrzelać z magazynów i spożytkować najemników.
   Ja życzę pokoju i miłości. I właściwego rozpoznania wroga.
   Nie nowe czołgi i drony.
   To zagłada.

   • To nie były żarty w Twoją stronę ale jedna z wizji. Amerykanie tak na serio widzą konflikt przyszłości bo będzie tańszy, a stratę drona łatwiej przeboleć niż supermyśliwca z wyszkolonym pilotem. Koszuje toto kilkadziesiąt milionów usd. Ale jak sam napisałeś trzeba coś zrobić z nagromadzonym arsenałem a wojsko i generalicja też czują się potrzebne.
    Czy można poważnie traktować państwo które nie ma ani jednego lotniskowca ?

 • Don Pedro

  Jaki będzie nowy rok.
  Pewnie ci co mają zarobić zarobią , ci maja umrzeć umrą.
  Świat się zmienił. Pierdołkowate życzenia nic nie wnoszą.
  Chcecie armii i obrony ?
  Tylko przed kim ? Znacie wroga ? Czy oby na pewno ?
  Ale jeśli jednak chcecie ?
  Zatrudnijcie młodych fanów gier komputerowych , kupcie drony z kamerami termowizyjnymi , uzbroicie je.
  Zbudujcie system anty zakłóceniowy.
  Czołgi i inne pierdoły wystawcie w muzeum.
  Facetów w postaci mięsa armatniego wyślijcie do ich żon i dzieci bo tam są potrzebni.
  Wszystkiego najlepszego po nowemu w nowym roku.

 • lincz

  Michał Szpak to postać wykreowana w X-Factor TVN przez kogo i dla kogo ? W występie noworocznym pokazał się z gwiazdą dawida zapiętą na szyi. Wyjątkowe, oportunistyczne gowno, ślizgające się na fali syjonistycznych znaków.

  • Tomisław

   No i tu się kłania ten ciekawy komentarz
   https://www.youtube.com/watch?v=1Axx8t-CTmk

   • Majestic

    nowy rok jest w wrześniu !równowaga, dwubiegunowość ,dzień i noc są identycznie długie .od tej równowagi zaczyna się cykl przesileń do kolejnej równowagi .obecnie jest 7524 rok ery Słowiańskiej . miesięcy powinno być 13 w harmonii z księżycem , od dwóch tys lat jest wszystko zdestabilizowane celowo .

 • poprawczak

  Moje przepowiednie na 2017 rok:
  – ameryka południowa nie oderwie się od północnej
  – Keshe nie pokaże latającego samochodu ani działających generatorów
  – Trump nie rozbije żadnej siatki pedofilów
  – niemcy nie zaatakują Polski

  Zobaczymy jaki ze mnie jasnowidz.

 • kk7qq

  … chyba wolalabym zeby powrozyla mi z reki lub z fusow

  -ile wrozek tyle przepowiedni

  -ilu jasnowidzow tyle wgladow w przyszlosc

  -ilu czarnowidzow tyle nieszczesc

  -ile optymistycznych wizji tyle FARTA – SZCZESCIA 🙂

  Fortuna -szczescie – kolem sie toczy !!!

  • Tomisław

   Zanim zdyskredytujesz wróżki, sprawdż o czym wcześniej wróżyła Alis bo to się sprawdziło.

   • kk7qq

    …nie watpie ze uda sie trafic 🙂 ale co sugerujesz Tomislawie?

    kazdy powinien miec wlasna wrozke ?

    by im sie wiodlo lepiej musza przeciez z czegos zyc ,
    bym wiedziala jakie posuniecia mam wykonac?
    bym nie obierala niczego po omacku bo wrozka wie co z czym najlepiej …
    no prosze Cie ,bez dzieciniady …przerabialam i wrozki ,cyganki ,jasnowidzow i …Keshe …
    😀

  • takie tam...

   Jeśli opieracie SWOJĄ OBSERWACJE ŚWIATA na tym, co mówią jakieś tam wróżki, jasnowidze, czy inne meNdia… itd, itp, to DLACZEGO w następstwie takiego zachowania DZIWICIE SIĘ, że doświadczacie takiego świata, jakiego doświadczać nie chcecie? 🙂

   Przecież:

   JESTEŚ (cie) BOGIEM (bogami) KTÓRY (którzy) ZBIOROWO MATERIALIZUJĄ SOBIE SWOIMI WŁASNYMI UMYSŁAMI TO WSZYSTKO CO DO TYCH UMYSŁÓW TRAFIA bo TAK WŁAŚNIE DZIAŁA AKT ZBIOROWEGO STWARZANIA ŚWIATA (akt czynienia sobie ziemi poddaną) który DOKONUJE SIĘ W KAŻDEJ MILISEKUNDZIE NASZEGO ŻYCIA czyli z SZYBKOŚCIĄ (z częstotliwością) KTÓRA TWORZY ILUZJĘ STAŁYCH SOLIDNYCH OBIEKTÓW oraz ILUZJĘ JAKBY w ogóle NIC SIĘ NIE DZIAŁO ! 🙂

   WSZYSTKO co ma się ZMATERIALIZOWAĆ – NAJPIERW MUSI PRZEJŚĆ PRZEZ NASZE UMYSŁY czyli PRZEZ UMYSŁ ZBIOROWY bo BEZ LUDZKICH UMYSŁÓW NIC NIE MOŻE ZMATERIALIZOWAĆ SIĘ ! 🙂

   WŁAŚNIE z TEGO POWODU JESTEŚMY BOMBARDOWANI tym INFORMACYJNYM GÓWNEM, GNOJEM, SYFILISEM, aby w TEN SPOSÓB MATERIALIZOWAŁO SIĘ NAM TO GÓWNO, TEN GNÓJ, TEN SYFILIS, ponieważ ŚWIAT STWARZANY JEST z INFORMACJI które ISTNIEJĄ w UMYŚLE ZBIOROWYM (atomy – energia jest TAKŻE informacją)

   TAK DŁUGO JAK TEGO NIE ZROZUMIECIE – TAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKALI NA ZMIANĘ TEGO ŚWIATA ! 🙂

   SAMI SOBIE JESTEŚMY WINNI TEGO że JEST TAK JAK JEST ! 🙂

   TO NASZA UŁOMNOŚĆ w ROZUMIENIU JAK TEN ŚWIAT NAPRAWDĘ DZIAŁA UTRZYMUJE NAS W TYM CHORYM ŚWIECIE

   ILUMINACI TO WIEDZĄ i WYKORZYSTUJĄ TO PRZECIW NAM

   więc:

   DLACZEGO TY – SZANOWNY CZYTELNIKU TEGO KOMENTARZA – JESZCZE TEGO NIE WIESZ ?! 🙂

   KIEDY – SZANOWNY CZYTELNIKU TEGO KOMENTARZA – ZAMIERZASZ TO SOBIE UŚWIADOMIĆ, POJĄĆ, OBJĄĆ SWOIM ROZUMEM i ZROZUMIEĆ aby to WRESZCIE ZASTOSOWAĆ w SWOIM CODZIENNYM ŻYCIU ?! 🙂

   KIEDY PORZUCISZ LOS OFIARY – OFIARY LOSU – WYKORZYSTYWANEJ DO MATERIALIZOWANIA ŚWIATA W NIE TWOIM INTERESIE ?!

   KIEDY ZAMIERZASZ STAĆ SIĘ ŚWIADOMYM KREATOREM TWOJEGO ŻYCIA – TWOJEGO WŁASNEGO INTERESU ?! 🙂

   Posłuchaj /cie dowcipu o interesie, na końcu tej rozmowy, od 44:20 :

   https://www.youtube.com/watch?v=p5oG3yUDAy4 🙂

   Kiedy – ZAMIAST DBAĆ o KREACJĘ ŚWIATA w TWOIM WŁASNYM INTERESIE – PRZEPUSZCZASZ przez SWÓJ WŁASNY UMYSŁ TEN CAŁY INFORMACYJNY GNÓJ – to WSZYSTKO na co patrzysz, to WSZYSTKO co DZIEJE SIĘ WOKÓŁ NAS (a dzieje się to WYŁĄCZNIE w INTERESIE KOGOŚ INNEGO, a nie w interesie TWOIM), to ZACHOWUJESZ /ci SIĘ WŁAŚNIE, jak KTOŚ TAKI, do kogo przychodzi KTOŚ INNY i POKAZUJE mu swój INTERES, bo chce, abyś TY „ZACHWYCAŁ” SIĘ tym NIE SWOIM INTERESEM ! 🙂

   więc czy:
   NAPRAWDĘ MUSISZ /cie PATRZEĆ SIĘ NA „CZYJŚ” INTERES bo „KTOŚ” WŁAŚNIE TEGO CHCE ?!

   czy naprawdę:
   NIE MASZ /cie WŁASNEGO INTERESU żeby SIĘ NIM ZAJMOWAĆ, tzn ROBIĆ WYŁĄCZNIE TO CO JEST w TWOIM czyli także w NASZYM WSPÓLNYM INTERESIE ?! 🙂

   to oczywiście jest pytanie retoryczne…

   ODPOWIEDZ /cie SOBIE NA TAKIE PYTANIA:

   1 – JAKIEGO ŚWIATA PRAGNĘ?

   2 – JAK CHCIAŁBYM/CHCIAŁABYM aby WYGLĄDAŁ ŚWIAT MOICH MARZEŃ ?

   … i kiedy już sobie ODPOWIESZ na takie PROSTE PYTANIA to ZACZNIJ MATERIALIZOWAĆ swoje WŁASNE MARZENIA o SWOIM WŁASNYM ŚWIECIE zamiast MATERIALIZOWAĆ MARZENIA o ŚWIECIE które NIE SĄ TWOJE, tylko jakich PSYCHICZNIE CHORYCH PiS-dniętych PO-jebów ! 🙂

   i…

   W TAKI PROSTY SPOSÓB DOTYCHCZASOWY ŚWIAT SZLAG TRAFIA gdyż ULEGA ANIHILACJI na POZIOMIE KWANTOWYM wraz z TYMI którzy ZAWZIĘCIE próbują go BRONIĆ przed tą TOTALNĄ ANIHILACJĄ która i tak jest NIEUCHRONNA tylko że SAMI tę anihilację ODSUWAMY w CZASIE z POWODU WŁASNEJ GŁUPOTY …

  • Bartek Modny

   Pewnie chcą rzucić Makrelę na pożarcie tłuszczy, żeby mogli dalej realizować swój plan rozbijania jedności narodowej, być może w doskonalszy sposób, lub z jakichkolwiek innych pobudek.
   Może uznali , że Makrela za bardzo się zaśmierdziała i jest niezjadliwa.

  • Wg Koła fortuny z kart The economist Merkel pierwszą trafi piorun czyli zostanie normalnie poświęcona dla nadchodząccych zmian. Swoje już zrobiła.
   A że Niemcy doprowadziły do klęski projektu pn. Unia Europejska to fakt bezdyskusyjny.

 • sara

  koszmar fundowany przez polskojezyczny rzad Polakom—

  http://pikio.pl/decyzja-ministerstwa-zdrowia-od-dzis-wchodzi-nowy-obowiazek-dla-rodzicow/

  Decyzją ministerstwa zdrowia z zeszłego roku, od 1 stycznia 2017 roku obowiązkowe staną się szczepienia przeciw pneumokokom dla noworodków.

 • Tomisław

  Oficjalna strona Grupy Bilderberg została zhakowana. Hakerzy zostawili wiadomość: „Pracujcie dla ludzkości, albo stracicie wszystko” http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/oficjalna-strona-grupy-bilderberg-zostala-zhakowana-hakerzy-zostawili-wiadomosc-pracujcie

 • Majestic

  niebo dzisiaj pięknie spryskane suche powietrze wspaniale to opadnie , zawiesina jest w swoim monolicie nawet powstają workowate wiszące chmurki , ale to tylko teoria dla debili , wiec wołajmy więcej więcej w TV tego NAUKOWCY NIE potwierdzili wiec więcej! więcej !

 • szczęśliwego nowego roku zyczę razem z rodzinom

 • Xellos

  Donald Trump — JEST CZĘŚCIĄ TEGO SZALEŃSTWA

  i jak ktokolwiek głosi że jest inaczej to mu co najmniej „parkietu” brakuje”

  tak samo jak CZĘŚCIĄ TEGO SZALEŃSTWA jest promowany na mesjasza Putin

  bezwolna marionetka najbardziej nazistowskiej frakcji żydów

  jaki właśnie gojom z Białorusi i Polski chciał zrobić „WYDARZENIE”

  czyli wspólną ze szwabami AGRESJĘ ZBROJNĄ NA ICH TERYTORIUM

  Akcja dzięki naczelnemu Bilda się nie udała ale ile innych te szubrawce mają zaplanowane?

 • Ania

  Zamachy terrorystyczne, groźba konfliktu zbrojnego w Europie i rewolucyjne wynalazki! Według Krzysztofa Jackowskiego rok 2017 będzie dla nas przełomowy i szokujący.

  Zapytaliśmy sławnego jasnowidza o przyszłość Polski, Europy i całego świata. O pontyfikat papieża Franciszka, prezydenta Rosji Władimira Putina, nowego przywódcę USA Donalda Trumpa, a także o to, jaka pogoda czeka nas w nadchodzącym 2017 roku.

  Grozi nam wojna, ale nie z Rosją

  2016 rok był ostatnim w miarę spokojnym rokiem w Europie. To, co stanie się w 2017 r. spowoduje, że nie będziemy czuli się bezpiecznie. Zagrożenie wojenne jest bardzo poważne. Od dawna powtarzam, że wojna zacznie się od konfliktu zlokalizowanego blisko naszego kontynentu, a konflikt ten rozleje się na kraje europejskie. Nadal to mówię. Bardzo czujnie powinniśmy patrzeć na to, co dzieje się w Syrii i na Bliskim Wschodzie, bo wpłynie to na Europę. W moim odczuciu to, co dzieje się w tych rejonach, to pewien międzynarodowy plan, a Putin włożył tam kij między tryby i przez to realizacja tego planu stanęła w miejscu. Radziłbym zwracać też uwagę na ruchy Turcji, bo mam przeczucie, że coś tam jeszcze rozgorzeje. Jeżeli syryjski rząd upadnie, w Europie zacznie się wojna. Z kolei Rosja i Putin absolutnie nam nie zagrażają. Moim zdaniem prezydent Rosji wcale nie zamierza atakować Polski ani państw bałtyckich.

  Zmasowane ataki w Europie

  Dojdzie do kolejnych zamachów na naszym kontynencie. Na dany sygnał w Europie zaczną się zmasowane ataki terrorystyczne, które zresztą moim zdaniem też są wpisane w plan tego, co dzieje się na świecie. Kryzys z uchodźcami też jest według mnie częścią planu. Oczywiście uchodźcy to również nieszczęśliwi ludzie uciekający przed wojną, ale do Europy przeszły też terrorystyczne bojówki i było to celowe działanie.

  Zamachy i kryzys w Europie

  Nie minie długi czas, nim Ukraina coraz częściej zacznie spoglądać w kierunku Rosji, widząc w niej ratunek. Dlaczego? Nie będzie mogła patrzeć na Europę, bo 2017 r. przyniesie bardzo poważne wstrząsy w Unii. Będziemy mówić, że jest ona w stanie rozpadu, choć jeszcze całkiem się nie rozpadnie. Dwa duże państwa UE, ale nie Polska, postawią Unię pod ścianą. Będzie musiała natychmiast decydować, czy dalej istnieje, ale dzieli się na części słabszą i mocniejszą, czy też się rozpada. Unia bardzo się pogubi w 2017 i to będzie dla Polaków największy kataklizm, także ekonomiczny. Nie czuję wstrząsów w Kościele, a papieża Franciszka czeka dość długi pontyfikat. Co do USA, czuję, że wybór Donalda Trumpa na prezydenta jest szansą dla świata. Ma to związek z tym, że Ameryka uwikłała się w wiele konfliktów na świecie. Trump będzie uspokajał tę sytuację.

  Stalowe rządy PiS, odrodzenie lewicy

  Ku zmartwieniu wielu ludzi i radości pewnej ich części, PiS będzie miał się w 2017 roku dobrze. Na pewno nie dojdzie do obalenia rządu. Opozycja osłabnie, KOD będzie miał mniejsze poparcie i chcąc się ratować, spróbuje przekształcić się z ruchu demokratycznego w coś w rodzaju partii politycznej. Dla Platformy Obywatelskiej i Nowoczesnej przewiduję mierne poparcie. Bardzo uaktywni się SLD, powróci Aleksander Kwaśniewski i wyjdzie z pewnymi propozycjami. Będzie chciał stworzyć środek między PO czy partią Ryszarda Petru a PiS-em. Jednak PiS wygra następne wybory, choć będzie rządził w koalicji. Rząd zachowa swój sztywny elektorat, w dużej mierze kupiony przez 500+. 2017 rok będzie czasem stalowych rządów PIS-u.

  Wiosna przyjdzie szybko

  Zima tego roku będzie bardzo zmienna. Niebawem w Polsce na pewien czas zrobi się biało po wielkiej fali śnieżyc. Może się to zdarzyć na początku roku, na przełomie grudnia i stycznia. Jednak zima zelżeje już w drugiej połowie stycznia i nie wróci w lutym, dość szybko nadejdzie wiosna. Lato będzie niestety deszczowe, podobne do poprzedniego.

  Wynalazki

  W 2017 r. dojdzie do rewolucyjnego odkrycia naukowego. Zostanie wynaleziony nowy nośnik informacji. Zdawałoby się, że już teraz mamy idealną komunikację, a tymczasem zostanie odkryty nowy sposób komunikowania się i to będzie przełomowe technologicznie odkrycie.

  http://www.nautilus.org.pl/pytania,69,1-styczen-2017–czy-mozecie-zapytac-jasnowidza-krzysztofa-jackowskiego.html

  • greg2014

   Grozi nam wojna, ale nie z Rosją==

   Dlatego wypierdolili generałów mądrych chroniących flankę zachodnią.
   Wejdą w dupę bez masła.

  • Bartek Modny

   No jak Watykan będzie miał się dobrze przez długi czas z jezuitą u sterów, to nie widzę nic dobrego dla tego świata, i otumanionych mas składających pokłony bożkowi.

  • Majestic

   jaki problem 600 + i pójdą tabunami do „nowej stymulacji ” za 100 zł to kilka butelek więcej !

  • Nie siedzę za bardzo w okultyźmie ale J..ckowski jest ostatnią osobą w której przepowiednie skłonny jestem wierzyć. Radziłbym nawet nie czytać, to czasem spełnia się na zasadzie autosugestii a rola tego pana jest dla mnie niejasna.

   • Majestic

    „czasem spełnia się na zasadzie autosugestii ” oczywiscie , zgadzam się , dlatego te rewiry trzeba znać jest to proste w działaniu ale nie w wytłumaczeniu tego ,to nieco zawile ,była gościła u Nas https://www.youtube.com/watch?v=rn427ZwHIFc

    • Jestem słabym jasnowidzem ale w jednym nie zgadzam się z Jackowskim: PiS nie dotrwa do końca swoich rządów. Jedyne co mogli do tej pory zaproponować to rola sprawidliwego Janosika który jednym zabiera a innym daje, ale te rezerwy wkrótce się skończą. Kiedy już wszyscy zostaną biedakami nie będzie już komu zabierać, a potrzeba jeszcze piniędzy na ten ich sztandarowy program pińcset plus.
     Nie mieli i nie mają żadnego projektu skąd wziąć pieniądze dla budżetu poza ukrytym okradaniem najpierw nie swoich, a potem i swojego elektoratu. Bredni Morawieckiego którego traktują jak nowego gospodarczego guru nie warto nawet słuchać bo nie mają w niczym oparcia. To tylko urojone wizje i lista pobożnych życzeń. Gospodarki nie da się wymodlić.
     Jeden drugi kryzys, prowokacja i już po nich, własny elektorat ich wykopie. Nie wiadomo tylko co dalej.

    • Ania

     Rems:
     Gospodarkę da się uzdrowić.
     Firma rodzinna dwuosobowa lub jednoosobo wa , (czyli np ja i mąż, albo tylko mąż) NIE MA WYMOGU REJESTRAJI !
     Nie na podatku dochodowego od działalności, gdy dochód nie przekracza 24 tys. rocznie !

     Wprowadzamy równolegle do złotówki drugą walutę niewymienną na złote. Obce banki nie mogą nam jej psuć.

  • Majestic

   „dojdzie do rewolucyjnego odkrycia naukowego. Zostanie wynaleziony nowy nośnik informacji.” telefon grawitacyjny ? ale jak go kontrolować ? lepiej wynalazce do kryminału https://www.youtube.com/watch?v=3fWzh3uIojU

 • Ania

  Bardzo dużo prezentów,
  Mało w życiu zakrętów,
  Dużo bąbelków w szampanie,
  Kogoś kto zrobi śniadanie,
  A na każdym kroku
  Szczęścia w Nowym Roku!

  I ogólnie: Szczęśliwego Nowego Roku !

  • greg2014

   Jak sobie nie zrobię śniadania to wiem że to nie to!

   Pozdrawiam Wszystkich 😉

   • Ania

    Oj tam !
    Mnie to śniadanie znowu najlepiej smakuje, jak ktoś mi je zrobi !

    Obiadu i kolacji zresztą, to też dotyczy.

 • Tomisław

  dzięki Majestic,zacytuję jeden z komentarzy:~reporter :
  Młody chłopak w noc sylwestrową odpalał sobie petardy. Jak setki tysięcy młodych ludzi w tę wyjątkową w naszej tradycji noc. Nie spodobało się to właścicielom dwóch budek z kababami, w pobliżu których te petardy spadały. No to starym arabskim obyczajem wyszli we czterech na jednego chłopaka i pocięli go nożami. Chłopak dostał 50 ciosów nożami od miłych arabskich kebabiarzy. Ściągniętych z arabowa przez „nasze” dzielne , otwarte na oścież i tolerancyjne do bólu, dziewki przechodnie z polskim paszportem

 • Tomisław

  ponoć arabusy zasztyletowały Polaka w Ełku,wyczytałem takie info w komentarzu
  Cyt.Prosze napisac co sie w sylwestra wydarzylo w ELKU !

  Z ogolnych informacji z TVP Info wynika iz
  nasz obywatel zostal zasztyletowany przez jakiegos
  muzula marokanskiego !

  Czy ten rzad wreszcie urchuchomi dzilania
  aby ich deportowac ?
  http://m.niezalezna.pl/91512-za-glupote-trafil-w-sylwestra-za-kratki

 • Świętowit

  Oficjalna strona Grupy Bilderberg została zhakowana. Hakerzy zostawili wiadomość: „Pracujcie dla ludzkości, albo stracicie wszystko”
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/oficjalna-strona-grupy-bilderberg-zostala-zhakowana-hakerzy-zostawili-wiadomosc-pracujcie

 • Dałbym na ćwiartkę gdybym wiedział kto jest kto na ‚polskich’ stronach alternatywnych.

  • Oszołomstwa religijnego ciąg dalszy. Władza tym razem wykorzystuje religię jako temat zastępczy na cały rok. Dziwię się że się nawet tego nie boją.
   Od czasu do czasu przypomną pinset plus i tak się kolejny rok przeturlają.
   Warto poczytać na Axelowskim onecie jakie podwyżki, nowe podatki i zaostrzone przepisy czekają obywatela w 2017 oprócz czczenia rocznicy koronacji.

 • poprawczak

  Po ostatnim przeniesieniu strony widać wyraźnie zmianę stylu autora czyli jest tak jak podejrzewałem, w 2017 wchodzimy z nowym zarządem. Nie dziwi więc przedstawienie Trumpa jako pozytywnej informacji z 2016 chociaż ten totalnie się już skompromitował i pokazał 100% poparcie dla żydowskich banksterów. Przewiduję, że 2017 roku możemy spodziewać się wiecej propagandy NWO na tej stronie.

 • Wystarczy spojrzeć na materiały które są po praewj stronie tego bloga. Historie szykanowania ludzi, zwalczania swoich obywateli przez to państwo, jego służby i urzędników czyli opłacanych sługusów. Na tym polega dzisiaj funcjonowanie tej niby wolnej RP, patologiczny sytem uprawomocnił się przez ostanie 20 lat.
  Jest taka zasada: jeżeli państwo szanuje mnie jako obywatela, przstrzega moich praw, panuje w nim ład i poszanowanie prawa bez wyjątków to i ja szanuję takie państwo. Widzę w nim isntytucję która również mnie chroni.

  Ale jeżeli państwo na każdym kroku mnie: oszukuje, zwalcza, okrada, inwigiluje, szykanuje i wykorzystuje do tego swoje urzędy i policję na które zabierają mi podatki to ja odwdzięczam mu się tym samym: pluję na niego, życzę mu źle a jeżeli tylko mam sposobność uciekam za granicę i nie chcę się do niego przyznawać.

  • Irol

   Jakich „swoich”, jewrejstwo szykanuje Gojów, a zwłaszcza Słowian.
   Wśród rządzących praktycznie nie ma Gojów. Same parchy.

 • Do diabła, Bartek Młody, o ile próbuję dystansować się od takich teorii a nawet wyśmiewać je, o tyle aż tak głupi nie jestem aby nie uznać Twego wpisu za godny uwagi.

  • Bartek Modny

   Co mnie obchodzi twoja uwaga, uważasz się za tak mądrego, żeby miała ona jakiekolwiek znaczenie poza tobą samym i dla twojego zarozumialstwa.

  • Bartek Modny

   @Robert

   Chyba opacznie zrozumiałem, Twój wpis, odpowiadając nieodpowiednio,za co przepraszam Ciebie szczerze. Numerologia to nie teoria, każda litera a z tym odpowiadająca jej cyfra ma swoją częstotliwość, jak wszystko co istnieje na tym świecie.

   • Teoria jak dla mnie, być może odpowiadająca prawdzie. Niczym geny…

    • Bartek Modny

     :))) wszystko to teoria, cały ten świat jest teoretyczny, bo odbieramy go jako prawdę, a nie jest nią. Pozdrawiam :)))

   • nemo

    Proponuję nie skupiać się na przepraszaniu, ale przyjrzeć się swojej pierwszej reakcji i zaobserwować skąd ona się w sobie bierze. Gwarantuję, że rozpoznanie i zrozumienie przyczyn swoich zachowań, zamiast ucieczki w przeprosiny, może przynieść owoce obfitsze nawet, niż zmiana nazwy naszego kraju.
    Z szacunkiem.

  • Bartek Modny

   :))) wszystko to teoria, cały ten świat jest teoretyczny, bo odbieramy go jako prawdę, a nie jest nią. Pozdrawiam :)))

 • Bartek Modny

  Niestety, liczba (668)osobonazwy „Polska”, to tzw. wnuczka Szatana Diabła.
  Polska jako wibracja (668) dająca w sumie (20) to zwykleopętany sługus obcej jaźni czyli państwo służalec obcego imperium, kraj sprzyjający opętaniu obcymi, toksycznymi ideologiami, łatwy do opętania i kierowania przez inne kraje.Pewnie z tego powodu, że Polska to w gematrii liczba Nous o wibracji „Wnuczki Szatana Diabła’, bywa numerologia jako dziedzina praktyczna mistyki i ezoteryzmu bardzo zaniedbana oraz ignorowana, chociaż w wielu innych krajach bywa wykorzystywana nawet do selekcjonowania kandydatów do pracy w firmach w tym do pracy w policji, wojsku czy specsłużbach.

  http://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2014/03/polska-portret-numerologiczny.html

  • Bartek Modny

   P.S. Być może najlepiej byłoby zmienić nazwę naszego kraju.

  • Bartek Modny

   CD.
   Generalnie Polska jako całość jest miejscem jałowym jeśli chodzi o duchowość,
   mistykę, ezoterykę czy hermetyzm. Raczej przyjmują się systemy
   skorumpowane przez ciemne siły, diaboliczne satanizmy i lucyferyzmy,
   demoniczno-egotyczne „własne ścieżki” szerzące ideały
   filozofii satanistycznej, chaosu, dyskordii (niezgody) czy
   inkwizycji, najgorszej średniowiecznej ciemnoty jaka zaistniała
   wśród ludzkości. Wiele zabobonów religijnych jest demonicznych w
   swej naturze, a poglądy na tematy rozwoju duchowego są upadkowe i
   fatalistyczne oraz stagnacyjne, tak czy owak znacząco utrudniające
   czy uniemożliwiające rozwój duchowy człowieka w Polsce. Polska
   dokonuje zbrodniczej dezinformacji i niszczycielskiej kompromitacji
   ruchów prawdziwie duchowych, ezoterycznych i magicznych, a promuje i
   przyzwala na wszelkie systemy demoniczne, skorumpowane, szkodliwe
   społecznie. Publicznie niszczeni są ci, którzy czynią i sieją
   dobro, a wychwalani i tolerowani są ci, którzy jawnie szkodzą i w
   ciemność cały naród wiodą.

   Wibracja (20) w Nous
   pokazuje na możliwość ideologicznego czy religijnego opętania
   demonicznego, niezależenie od tego, czy będzie to owładnięcie
   faszyzmem, komunizmem czy katolicyzmem. Nie chodzi o to, że nie
   wolno poznawać różnych systemów ideologii i myślenia, ale chodzi
   o stan owładnięcia i opętania ideologicznego, który staje się
   łatwo chorobą umysłową, paranoją ideologiczną wiodącą to
   mniejszych czy większych zbrodni na ludziach przeciwnej czy
   odmiennej opcji. Demon osobonazwy Polska chwyta ideologię, nawet
   dobroczynną i tak miota człowiekiem, który ją wyznaje, że staje
   się on niewolnikiem demona, a ideologii używa w szkodliwych
   społecznie i towarzysko celach, przykładowo aby terroryzować swoją
   filozofią czy religią rodzinę, znajomych i bliskich, a jak
   posiądzie władzę polityczną, aby narzucać ją społeczeństwu.
   Od wieków tak używany jest przez demona osobonazwy Polska
   katolicyzm jako ideologia moralna oraz wyznaniowa i kultowa. Skrajnie
   silne opętanie ideologiczne przejawiać zaczynają wszyscy, którzy
   występują w imieniu państwa o imieniu „Polska”, w tym
   prokuratorzy, komornicy, sędziowie, politycy, dziennikarze, a
   wyjątki pozytywne oczywiście istnieją, ale są nieliczne, słabe i
   często mają problemy z powodu odmiennego zdania…

   http://lalitamohan-himawanti.blogspot.com/2014/03/polska-portret-numerologiczny.html

  • Bartek Modny

   CD.

   Wyborcom kurozwadze,
   bez zmiany nazwy państwa na porządniejszą, nie ma
   znaczenia na kogo politycznie zagłosujesz, i tak ludziom związanym
   z nową władzą będzie dobrze i lepiej, a większości narodu źle
   lub jeszcze gorzej. Osobonazwa jest jak hydra. Jeśli nie
   uciąć jej głowy którą zionie jadem ciemności i zniewolenia, nie
   ma szans na rzeczywiście pozytywne zamiany dla dobra zdecydowanej
   większości społeczeństwa. Ludzie władzy i ich rodziny tak czy
   owak zawsze będą mniejszością i oni się wyżywią, a przebłyski
   dobra dla narodu będą jedynie wyjątkami. Omówienie kwadratu
   pitagorejskiego dla „Rzeczpospolita” pomijamy, aby jeszcze
   bardziej nie dołować rodaków czytających to pobieżne omówienie
   jakości wibracyjnych osobonazwy „Polska”.

   • Irol

    Ale Polska nie jest nazwą naszego kraju tylko Rzeczpospolita.
    Teraz mądrale jaką ma jewrejska wibrację kraj o nazwie: „Rzeczpospolita Obojga Narodów”?

 • Majestic

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-polskim-sejmie-ponownie-swietowano-zydowska-chanuke ” Prezydent Lech Kaczyński – Zdrada państwa i Narodu Polskiego – mason , kryptosyjonista w Izraelu ” https://www.youtube.com/watch?v=x9o9m08F5AE ” Telewizja Republika – Prezydent Andrzej Duda w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN ” https://www.youtube.com/watch?v=PfhTsh2HRE8

 • Jan

  Islam nie rozpęta III Wojny ! A Syjonizm chce mieć ręce, czyste ! Od tego są, mużyny ! Mużyn zrobił swoje ! Mużyn może odejść !Czego się obawiam ? By Islamistom co na głowę z ogonkiem nie, spadło ?

 • sara

  Aleksander Jabłonowski Zaklęte losy naszej Ojczyzny Polski. Rejtan
  https://www.youtube.com/watch?v=cgjImaZu4HA

  • Majestic

   To Ostatnia Wypowiedz Prawdziwego Patrioty Polaka Słowianina . w Polinn już niema miejsca na rzeczywistosc faktyczną .

   • I co z tego że ma rację skoro rządzą nami zdrajcy. Decyduje ten kto uchwala ustawy, podpisuje umowy, zaprasza obce wojska i deklaruje uległość wobec nato i ue.
    Poziom świadomości społeczeńsstwa jest zerowy i to będzie przyczyną klęski tego kraju. Dzisiaj w czasach rywalizacji każdy kraj musi się obronić, nie tylko wojskiem ale przede wszystkim swoją ekonomią. I mądrymi sojuszami.
    W tym kraju ludzie doszli do przekonania że należy im się wszechsocjal i nic nie trzeba robić. Wszystko zostanie nam dane bo jesteśmy wybrani a cwani politycy podkręcają ten bębenek przy każdych wyborach.

    Trzeba być ślepym i głuchym żeby nie widzieć przykładów krajów bliższych i dalszych: niemcy, anglia, francja, korea pln, chiny, japonia, usa. Wszędzie jest silna lub ultra silna gospodarka, postęp techniczny, nauka. Mają dobrze wyszkolone i wyposażone wojsko. Czy któryś z nich zrezygnował z produkcji, fabryk, koncernów, biznesu (pracy!)i przeszedł na socjal bo tak im nakazuje religia ? Zdaniem typowego polina to frajerzy.

 • Narodowe Centrum Cyberbezpieczeństwa otwarte w lipcu 2016 na chwilę przed rozpoczęciem lipcowego szczytu Nato i wizytą Obamy w Polsce.
  To był warunek- zapewniewnie nadzwyczajnych środków bezpieczeństwa i kontrola internetu. A potem były jescze Światowe dni młodzieży i kolejne środki nadzwyczajne.
  Imprezy się zakończyły a cenzura w internecie została. Od tego czasu zauważalne jest śledzenie stron alternatywnych jak również ich uczestników. Strony ładują się tak jakby przechodziły przez jakiś dodatkowy serwer, są opóźnienia i przerwy w komunkacji.
  Prezent od naszych sojuszników- kontrola intrnetu. Poza tym w Polsce mają być Natowskie instalacje militarne i systemy rakietowe więc ‚musi być bezpiecznie’.
  Wszystkiego Najlepszego w 2017 roku.

 • genP

  „… liczby : 4, 1, 3, 20 …
  … „wcześniej niż 20, wcześniej niż wszyscy oczekują”…
  … czego „koniec” ma być przed 20?…
  … i dlaczego „posłańcem” we śnie był Tusk? …”

  3.01./04.01.2017
  lub
  13.01./14.01.2017 ?

 • Świętowit

  W Rzeszowie impreza sylwestrowa w skyresie, gdzie siedzibę ma Polska Agencja Kosmiczna(HAARP).W święta pracowali bez przerwy(światło świeciło się do późnych godzin nocnych).W Sylwestra pracują nadal, o północy będą strzelać falami elektromagnetycznymi.Teraz wiadomo skąd taki wysyp różnych chorób.Skąd nagle tyle przypadków przeziębień i gryp.Czyżby ludzie nie dbali o siebie i celowo przeziębiali się.

 • kk7qq

  zyczenia w moderacji

 • kk7qq

  a ja to mam juz dosyc tych wszystkich ostrzezen :/ i tak co roku

 • Vismaya

  … no to wygląda na bardzo szczęśliwy ten Nowy 2017 … 🙁

  a w tym układzie mogę tylko zaśpiewać…
  niech wam gwiazdka pomyślności nigdy nie zagaśnie …
  i niech was strzeże dzień i noc…
  a kto jest innego zdania, niem go piorun trzaśnie ….

 • kk7qq

  Szczęśliwego Nowego 2017 Roku! <3

  Dla Admina oraz wszytskich czytajacych i piszacych 🙂

  ZA ZDROWIE !

  ZA MARZENIA !

  ZA PRZYJAŹŃ !

  ZA MIŁOŚĆ !

  ZA PRAWDE !

  ZA POKOJ i ZA OBALENIE NWO !!!!

  ZA WSPANIAŁY NOWY 2017 ROK… 🙂

  http://bestanimations.com/Holidays/NewYear/happy-new-year-big-firework-365-new-chances-animated-gif.gif

 • barbara

  Panu również tego samego. Panie Marku, nie będzie żadnej wojny, ponieważ najwyższa instancja sobie jej nie życzy. Mogą stawać na głowie, niepotrzebnie się napracują. A mogli by zrobić coś dobrego, dla siebie i innych, przecież mają możliwości. Szkoda.