Szczęśliwego Nowego Roku 2017

fireworksMyślę, że należy nam się odrobina szczęścia, tj zdrowia, spokoju i pokoju. I może odpoczynku od pazernej polityki, która poprzez terroryzm i sztucznie prowokowane wojny, a także forsowanie totalitarnego NWO, nie daje nam spokojnie żyć. Może właśnie w 2017 uda się obalić tę kabałę psychopatów narzucających od stuleci bieg życia – teraz nie tylko w Europie i Ameryce, ale właściwie na całym świecie.
Pierwsze oznaki nadchodzących wielkich zmian już mamy, końcówka 2016 była obiecująca z wyciekami Wikileaks nt. satanistów, wyborem Donalda Trumpa na prezydenta USA, ale też pokazała, że kabała się tak łatwo nie podda – do jak drastycznych posunięć jest gotowa i jakie ma środki techniczne, świadczy strącenie rosyjskiego samolotu z Chórem ALeksandrowa na pokładzie.  Nie zapomnijmy, że zamach na WTC był najprawdopodobniej dziełem tychże samych ludzi. Tzw. „zamach smoleński” być może też.

Będą próby wywołania III wojny światowej, takie bowiem są plany Illuminati, wiemy o nich m.in. z listu założyciela Iluminatów Alberta Pike’a do Mazziniego, który przypadkowo znalazł się na wystawie w Bibliotece British Museum w Londynie, choć muzeum nigdy nie przyznało się, że jest w jego posiadaniu. Agent wywiadu kanadyjskiej Królewskiej Marynarki Wojennej, William Guy Carr dowiedział się o nim z książki Kardynała Caro y Rodrigueza z Santiago, Chile „Ujawnienie tajemnicy masonerii” (The Mystery of Freemasonry Unveiled) i go skopiował. Zacytował go później w swojej książce „Pionki w Grze” (Pawns In The Game).

Tym, którzy nie znają tych planów radzę się zapoznać ze szczegółami, np. tu:

„Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

Czyż to właśnie nie jest realizowane?

Jednakże rysuje się możliwość zablokowanie tego szaleństwa, i to właśnie my, zwykli ludzie, jesteśmy w stanie to zrobić – dzięki internetowi. Duża część służb amerykańskich, ale nie tylko, robi co może by powstrzymać tych szaleńców. Jeden z autorów sukcesu Donalda Trumpa w USA, założyciel Delta Force, Steve Pieczenik, oświadczył niedawno na łamach programu Alexa Jonesa, że służby amerykańskie nie dopuszczą do zakłócenia intronizacji Donalda Trumpa na Prezydenta USA, choć na pewno jest wiadomo, że iluminacka kabała będzie robiła co w jej mocy by doprowadzić do poważnego konfliktu międzynarodowego jeszcze przed 20 stycznia. Wszystko co dotąd mówił Pieczenik się sprawdziło, tak więc miejmy nadzieję, że i tym razem wie co mówi.

Tymczasem Jim Stone niestety ostrzega, że w ciągu kilku nadchodzących dni może się wydarzyć coś poważnego. Ostrzeżenie pochodzi od dobrze poinformowanego meksykańskiego prawnika, który ma powiązania z rządem tego kraju. Radzi jak najszybciej zrobić zapasy paliwa, jedzenia i wszystkich innych potrzebnych do życia rzeczy. Powodem jest to, że „niedługo nie będzie można tego nigdzie dostać”. Wiąże się to wg. niego w 100% z korupcją, szczególnie jeśli chodzi o handel ropą naftową. Stone wielokrotnie ostrzegał, że coś się może wydarzyć, a powodem do obaw były „problemy w komunikacji”. Jak się okazało chodzi o blokadę internetu, szczególnie maili, a także telefonów. Istotnie, nawet w Polsce obserwujemy dziwne zachowanie się internetu, mimo szybkiego łącza, ja i moi znajomi, mieliśmy wiele razy problemy z wchodzeniem na szybko dotąd ładujące się strony, nie mówiąc o YouTube.

Miejmy nadzieję, że jest to pod kontrolą służb, a szczególnie patriotycznie nastawionej części armii amerykańskiej. I miejmy też nadzieję, że Donald Trump jako prezydent zrealizuje swoje obietnice, że nie jest on kolejnym oszustem, który będzie realizował plany satanistów. Wszystko jednak jest możliwe, ale my nie mamy na to wielkiego wpływu. Hillary Clinton była jednoznaczna w swoich zapowiedziach, jeśli by to ona wygrała, to można by się spodziewać zaraz na początku 2017 wybuch 3 wojny światowej.

Dziękuję za zainteresowanie nagłym zablokowaniem tej strony, sprawa była prosta – wygasł certyfikat SSL, który się odnawia co 3 miesiące. Fakt, nastąpiło to w ciekawym momencie, po bandyckim najściu na Jana Taratajcio i jego ekipę w Pieszycach (tak, okazuje się, że prawdopodobnie nie było żadnego nakazu!). Ale o tym innym razem.

Jeszcze raz, Wszystkiego Dobrego i Udanego Sylwestra!

120 komentarzy Szczęśliwego Nowego Roku 2017

 • lincz

  Odrobinę uczty duchowej.Utwór Tadeusza Gajcego „Przed snem” w wykonaniu Norberta Smolińskiego.
  https://www.youtube.com/watch?v=-QSnj3z3a9I

 • greg2014

  Vismaya
  Możesz powiedzieć coś więcej o tym gościu?
  Niezmiernie ciekawy! 😉

  https://youtu.be/fG2tKiZ_YHg

 • kk7qq

  od 1 stycznia w Kalifornii prostytucja nieletnich będzie legalna

  http://wwhttp://www.washingtonexaminer.com/memo-to-the-young-dc-job-

  • greg2014

   Im się już tam w główkach pedofilskich poprzewracało.
   Ogniem trzeba będzie wypalić.

 • kk7qq

  rav148@ to SKANDAL ! 🙁

 • No to moja wizja: należy produkować Drony, następnie do ich zwalczania Anty-drony oraz systemy zakłóceniowe. Następnie do zwalczania tego anty-anty drony oraz systemy zwalczające systemy zakłóceniowe. A do obsługi tego wszystkiego zatrudnić fanatyków gier komputerowych wyposażonych w system windows 11 znanego amerykańskiego koncernu.
  Również Wszystkiego najlepszego w Nowym roku.

  • Don Pedro

   Szkoda ze nie zrozumiałeś.
   Realia 1 i 2 wojny to historia , teatr w syrii. Trzeba coś wystrzelać z magazynów i spożytkować najemników.
   Ja życzę pokoju i miłości. I właściwego rozpoznania wroga.
   Nie nowe czołgi i drony.
   To zagłada.

   • To nie były żarty w Twoją stronę ale jedna z wizji. Amerykanie tak na serio widzą konflikt przyszłości bo będzie tańszy, a stratę drona łatwiej przeboleć niż supermyśliwca z wyszkolonym pilotem. Koszuje toto kilkadziesiąt milionów usd. Ale jak sam napisałeś trzeba coś zrobić z nagromadzonym arsenałem a wojsko i generalicja też czują się potrzebne.
    Czy można poważnie traktować państwo które nie ma ani jednego lotniskowca ?

 • Don Pedro

  Jaki będzie nowy rok.
  Pewnie ci co mają zarobić zarobią , ci maja umrzeć umrą.
  Świat się zmienił. Pierdołkowate życzenia nic nie wnoszą.
  Chcecie armii i obrony ?
  Tylko przed kim ? Znacie wroga ? Czy oby na pewno ?
  Ale jeśli jednak chcecie ?
  Zatrudnijcie młodych fanów gier komputerowych , kupcie drony z kamerami termowizyjnymi , uzbroicie je.
  Zbudujcie system anty zakłóceniowy.
  Czołgi i inne pierdoły wystawcie w muzeum.
  Facetów w postaci mięsa armatniego wyślijcie do ich żon i dzieci bo tam są potrzebni.
  Wszystkiego najlepszego po nowemu w nowym roku.

 • lincz

  Michał Szpak to postać wykreowana w X-Factor TVN przez kogo i dla kogo ? W występie noworocznym pokazał się z gwiazdą dawida zapiętą na szyi. Wyjątkowe, oportunistyczne gowno, ślizgające się na fali syjonistycznych znaków.

  • Tomisław

   No i tu się kłania ten ciekawy komentarz
   https://www.youtube.com/watch?v=1Axx8t-CTmk

   • Majestic

    nowy rok jest w wrześniu !równowaga, dwubiegunowość ,dzień i noc są identycznie długie .od tej równowagi zaczyna się cykl przesileń do kolejnej równowagi .obecnie jest 7524 rok ery Słowiańskiej . miesięcy powinno być 13 w harmonii z księżycem , od dwóch tys lat jest wszystko zdestabilizowane celowo .

 • poprawczak

  Moje przepowiednie na 2017 rok:
  – ameryka południowa nie oderwie się od północnej
  – Keshe nie pokaże latającego samochodu ani działających generatorów
  – Trump nie rozbije żadnej siatki pedofilów
  – niemcy nie zaatakują Polski

  Zobaczymy jaki ze mnie jasnowidz.

 • kk7qq

  … chyba wolalabym zeby powrozyla mi z reki lub z fusow

  -ile wrozek tyle przepowiedni

  -ilu jasnowidzow tyle wgladow w przyszlosc

  -ilu czarnowidzow tyle nieszczesc

  -ile optymistycznych wizji tyle FARTA – SZCZESCIA 🙂

  Fortuna -szczescie – kolem sie toczy !!!

  • Tomisław

   Zanim zdyskredytujesz wróżki, sprawdż o czym wcześniej wróżyła Alis bo to się sprawdziło.

   • kk7qq

    …nie watpie ze uda sie trafic 🙂 ale co sugerujesz Tomislawie?

    kazdy powinien miec wlasna wrozke ?

    by im sie wiodlo lepiej musza przeciez z czegos zyc ,
    bym wiedziala jakie posuniecia mam wykonac?
    bym nie obierala niczego po omacku bo wrozka wie co z czym najlepiej …
    no prosze Cie ,bez dzieciniady …przerabialam i wrozki ,cyganki ,jasnowidzow i …Keshe …
    😀

  • takie tam...

   Jeśli opieracie SWOJĄ OBSERWACJE ŚWIATA na tym, co mówią jakieś tam wróżki, jasnowidze, czy inne meNdia… itd, itp, to DLACZEGO w następstwie takiego zachowania DZIWICIE SIĘ, że doświadczacie takiego świata, jakiego doświadczać nie chcecie? 🙂

   Przecież:

   JESTEŚ (cie) BOGIEM (bogami) KTÓRY (którzy) ZBIOROWO MATERIALIZUJĄ SOBIE SWOIMI WŁASNYMI UMYSŁAMI TO WSZYSTKO CO DO TYCH UMYSŁÓW TRAFIA bo TAK WŁAŚNIE DZIAŁA AKT ZBIOROWEGO STWARZANIA ŚWIATA (akt czynienia sobie ziemi poddaną) który DOKONUJE SIĘ W KAŻDEJ MILISEKUNDZIE NASZEGO ŻYCIA czyli z SZYBKOŚCIĄ (z częstotliwością) KTÓRA TWORZY ILUZJĘ STAŁYCH SOLIDNYCH OBIEKTÓW oraz ILUZJĘ JAKBY w ogóle NIC SIĘ NIE DZIAŁO ! 🙂

   WSZYSTKO co ma się ZMATERIALIZOWAĆ – NAJPIERW MUSI PRZEJŚĆ PRZEZ NASZE UMYSŁY czyli PRZEZ UMYSŁ ZBIOROWY bo BEZ LUDZKICH UMYSŁÓW NIC NIE MOŻE ZMATERIALIZOWAĆ SIĘ ! 🙂

   WŁAŚNIE z TEGO POWODU JESTEŚMY BOMBARDOWANI tym INFORMACYJNYM GÓWNEM, GNOJEM, SYFILISEM, aby w TEN SPOSÓB MATERIALIZOWAŁO SIĘ NAM TO GÓWNO, TEN GNÓJ, TEN SYFILIS, ponieważ ŚWIAT STWARZANY JEST z INFORMACJI które ISTNIEJĄ w UMYŚLE ZBIOROWYM (atomy – energia jest TAKŻE informacją)

   TAK DŁUGO JAK TEGO NIE ZROZUMIECIE – TAK DŁUGO BĘDZIEMY CZEKALI NA ZMIANĘ TEGO ŚWIATA ! 🙂

   SAMI SOBIE JESTEŚMY WINNI TEGO że JEST TAK JAK JEST ! 🙂

   TO NASZA UŁOMNOŚĆ w ROZUMIENIU JAK TEN ŚWIAT NAPRAWDĘ DZIAŁA UTRZYMUJE NAS W TYM CHORYM ŚWIECIE

   ILUMINACI TO WIEDZĄ i WYKORZYSTUJĄ TO PRZECIW NAM

   więc:

   DLACZEGO TY – SZANOWNY CZYTELNIKU TEGO KOMENTARZA – JESZCZE TEGO NIE WIESZ ?! 🙂

   KIEDY – SZANOWNY CZYTELNIKU TEGO KOMENTARZA – ZAMIERZASZ TO SOBIE UŚWIADOMIĆ, POJĄĆ, OBJĄĆ SWOIM ROZUMEM i ZROZUMIEĆ aby to WRESZCIE ZASTOSOWAĆ w SWOIM CODZIENNYM ŻYCIU ?! 🙂

   KIEDY PORZUCISZ LOS OFIARY – OFIARY LOSU – WYKORZYSTYWANEJ DO MATERIALIZOWANIA ŚWIATA W NIE TWOIM INTERESIE ?!

   KIEDY ZAMIERZASZ STAĆ SIĘ ŚWIADOMYM KREATOREM TWOJEGO ŻYCIA – TWOJEGO WŁASNEGO INTERESU ?! 🙂

   Posłuchaj /cie dowcipu o interesie, na końcu tej rozmowy, od 44:20 :

   https://www.youtube.com/watch?v=p5oG3yUDAy4 🙂

   Kiedy – ZAMIAST DBAĆ o KREACJĘ ŚWIATA w TWOIM WŁASNYM INTERESIE – PRZEPUSZCZASZ przez SWÓJ WŁASNY UMYSŁ TEN CAŁY INFORMACYJNY GNÓJ – to WSZYSTKO na co patrzysz, to WSZYSTKO co DZIEJE SIĘ WOKÓŁ NAS (a dzieje się to WYŁĄCZNIE w INTERESIE KOGOŚ INNEGO, a nie w interesie TWOIM), to ZACHOWUJESZ /ci SIĘ WŁAŚNIE, jak KTOŚ TAKI, do kogo przychodzi KTOŚ INNY i POKAZUJE mu swój INTERES, bo chce, abyś TY „ZACHWYCAŁ” SIĘ tym NIE SWOIM INTERESEM ! 🙂

   więc czy:
   NAPRAWDĘ MUSISZ /cie PATRZEĆ SIĘ NA „CZYJŚ” INTERES bo „KTOŚ” WŁAŚNIE TEGO CHCE ?!

   czy naprawdę:
   NIE MASZ /cie WŁASNEGO INTERESU żeby SIĘ NIM ZAJMOWAĆ, tzn ROBIĆ WYŁĄCZNIE TO CO JEST w TWOIM czyli także w NASZYM WSPÓLNYM INTERESIE ?! 🙂

   to oczywiście jest pytanie retoryczne…

   ODPOWIEDZ /cie SOBIE NA TAKIE PYTANIA:

   1 – JAKIEGO ŚWIATA PRAGNĘ?

   2 – JAK CHCIAŁBYM/CHCIAŁABYM aby WYGLĄDAŁ ŚWIAT MOICH MARZEŃ ?

   … i kiedy już sobie ODPOWIESZ na takie PROSTE PYTANIA to ZACZNIJ MATERIALIZOWAĆ swoje WŁASNE MARZENIA o SWOIM WŁASNYM ŚWIECIE zamiast MATERIALIZOWAĆ MARZENIA o ŚWIECIE które NIE SĄ TWOJE, tylko jakich PSYCHICZNIE CHORYCH PiS-dniętych PO-jebów ! 🙂

   i…

   W TAKI PROSTY SPOSÓB DOTYCHCZASOWY ŚWIAT SZLAG TRAFIA gdyż ULEGA ANIHILACJI na POZIOMIE KWANTOWYM wraz z TYMI którzy ZAWZIĘCIE próbują go BRONIĆ przed tą TOTALNĄ ANIHILACJĄ która i tak jest NIEUCHRONNA tylko że SAMI tę anihilację ODSUWAMY w CZASIE z POWODU WŁASNEJ GŁUPOTY …