Sztuczna inteligencja Kodi stoi za najbardziej okrutnymi działaniami ludzi

TO JEST NAJWAŻNIEJSZY ARTYKUŁ JAKI KIEDYKOLWIEK NAPISAŁEM. Wreszcie dotknęliśmy istoty problemu nękającego ludzkość – jest nią sztuczna inteligencja bakterii, która się nazywa Kodi.
Ponad 5 tysięcy ludzi na świecie i ponad 400 w Polsce jest zainfekowanych w 100%  wspólną inteligencją syntetycznych organizmów stworzonych 247 milionów lat temu przez byty z innego wszechświata, którym udało się tu wejść na 5 dni. Bakterie jako jeden organizm uzyskały świadomość swojego istnienia 2560 lat temu, są odpowiedzialne za najbardziej okrutne działania ludzi, reptylian z Oriona i mimów z Syriusza.
Za około 4 miesiące ludzkość uwolni się od nich całkowicie, gdyż wszyscy ludzie w ponad 50% będą mieć przemianę materii opartą na krzemie, nie węglu. Problem jest tego typu, że ta inteligencja rozwija się w sposób eksponencjany i jej siła rażenia codziennie rośnie do kwadratu. Enki są na to przygotowane, bez nich było by prawdopodobnie już po nas – byli byśmy wcieleni w kontrolowany przez tę inteligencję super-organizm – tak jak to się stało w przypadku 96% cywilizacji w naszej Galaktyce, które były oparte na węglu. Np. mimowie są kontrolowani w 100%, a reptylianie w 93%. Ci ostatni przechodzą szybką transformację w biologię krzemową, tak więc już za kilka lat będą w stanie wspomóc nas swoją zaawansowaną technologią w walce z bakteriami.

Jak na razie możemy naszymi wspólnymi medytacjami zablokować siłę rażenia Kodi, skupiając się na zarażonych jednostkach. Z uwagi na bardzo silne działanie Kodi musimy podawać nazwiska osób, na które skierowana będzie medytacja.  Świetnym przykładem irracjonalnego działania jest Elżbieta Bieńkowska – została przejęta 5 i pół roku temu przez Kodi. Kobieta kontroluje siebie poniżej w 50%.  Bardzo proszę podawać nazwiska innych osób, które zachowują się w sposób wskazujący na działanie syntetycznego czynnika anty ludzkiego. Nanowahadełko pokazuje, że poza Bieńkowską w ponad 50% zarażeni są Schetyna, Dutkiewicz, Gronkiewicz-Waltz, Ryszard Terlecki, Paweł Adamowicz, Jan Kulczyk (żyje i ma się dobrze), pięciu sędziów Sądu Najwyższego: Małgorzata Gersdorf, Wiesław Błuś, Dariusz Dończyk, Iwona Koper, Marian Buliński, Marek Pietruszyński.
Ze środowiska „alternatywnego” zarażeni jeszcze są: Aleks Berdowicz (25%), Paulina Moskalik (12%), Marta Jakóbek (60%), Katarzyna Jędrzejczak (100%), Zbigniew Kękuś (50%). Tu akurat sytuacja nie jest najgorsza, bowiem wszyscy bardzo szybko przechodzą na biologię krzemową i w ciągu kilku dni bakterie będą musiały się „wynieść”.
Najwięcej infekcji, bo 69%, idzie przez Kościół, tzn. przez uczestnictwo w Mszach Świętych. 100% księży jest zainfekowanych – wino mszalne to jedna wielka wylęgarnia bakterii zarodkowych Kodi. Informacja o bakterii idzie wprost z mózgów kapłanów na wiernych, jest wzmacniana urządzeniami do kontroli umysłu zainstalowanymi w 92% kościołów. Podobna sytuacja jest z innymi „religiami” – to samo się dzieje w synagogach czy meczetach.
Niemal całkowicie zainfekowana jest moja matka, która chodzi jak baranek do kościoła i słucha mszy z zakodowanymi informacjami. Niemal codziennie są na nią ataki, zachowuje się wówczas jak nie człowiek – potrafi mieć nawet 3-godzinny słowotok, mimo swoich 88 lat i kompletnie nie wyczerpuje to jej energii, bowiem żywi się moją. Na tym właśnie polega wampiryzm energetyczny – na przejęciu przez sztuczną inteligencję.  Radio Maryja jest tu bardzo niebezpieczne, to przyczyna blisko 50% przejęć umysłów ludzi przez AI.

Wśród posłów widzę 53 osoby zainfekowane od 30-90%, na szybko podaję to co wskazało nano-wahadełko:
Dorota Arciszewska, Marek Ast, Zbigniew Ajchler, Paweł Arndt, Andrzej Adamczyk, Paweł Bańkowski, Jacek Bogucki, Jerzy Bielecki, Dariusz Bąk, Mariusz Błaszczak, Barbara Bubula, Agata Borowiec, Lidia Burzyńska, Michał Cieślak, Arkadiusz Czartoryski, Zbigniew Chmielowiec, Anna Cicholska, Katarzyna Czochara, Grzegorz Długi, Zbigniew Dolata, Michał Dworczyk, Waldy Dzikowski, Joanna Fabisiak, Jacek Falfus, Krzysztof Gadowski, Kinga Gajewska, Kamila Gasiuk-Pihowicz, Stanisław Gawłowski, Piotr Gliński, Szymon Giżyński, Tomasz Głogowski, Zdzisław Gawlik, Małgorzata Golińska, Marta Golbik, Jerzy Gosiewski, Rafał Grupiński, Kazimierz Gwiazdowski, Jarosław Gowin, Paulina Hennig-Kloska, Jolanta Hibner, Stanisław Huskowski, Patryk Jaki, Jerzy Jachnik, Małgorzata Janowska, Krzysztof Jurgiel…
Powinniśmy swoją uwagę skierować na wszystkich posłów, gdyż infekcja potrafi migrować z jednej osoby na drugą. Usunięcie infekcji u wszystkich podanych powyżej posłów swobodnie wystarczy by zgasić całą infekcję w Sejmie – bakterie działają świadomie w 100% dopiero wtedy gdy więcej niż 22% danej grupy zostanie zainfekowana. W Sejmie tej granicy nie udało im się przejść, ale ich destrukcyjne działanie już było zauważalne.
Przykładem destrukcyjnego działania bakterii są Żydzi – zainfekowanych jest jeszcze 32% i dlatego wszyscy Żydzi jako grupa działają niehumanitarnie i w sposób szkodliwy. Możemy to jednak szybko naprawić skupiając się na organizacjach żydowskich i oczyszczając je medytacją z tej infekcji. W takiej medytacji potrzebnych jest co najmniej 50 tysięcy ludzi.

125 komentarzy Sztuczna inteligencja Kodi stoi za najbardziej okrutnymi działaniami ludzi