Tego Trump nie powiedział – na Marsie jest potężna cywilizacja!

Sezon „ogórkowy” w pełni, czas na prawdziwe newsy!

Co tam Trump, poczytajcie relację poniżej! To, że na Marsie istniała cywilizacja bardzo możliwe, świadczą o tym zdjęcia wysyłane z amerykańskich lądowników (jeśli nie lądowały one np na pustynie w Nevadzie). Ciekawe zdjęcia znajdziecie na stronę Mars Anomaly Research (zresztą nie tylko z Marsa, ale i szokujące odkrycia potężnych artefaktów na Ziemi).

Andrew Basiago, amerykański prawnik, twierdzi, że już ponad 40 razy był na Marsie. Twierdzi, że zostały teleportowany w tajnej misji CIA, w tajnym wywiadzie USA.
„Weszli dziesięciu do windy i byli tam tylko przez 15 minut, zmieniła kształt i gdy otworzyły się drzwi, byliśmy w bazie kosmicznej na Marsie,” mówi, dodając, że Mars „jest czerwoną pustynią o zapachu spalonych gofrów ”.
Prawnik twierdzi również, że miał tam znakomite towarzystwo. Barack Obama, były prezydent Stanów Zjednoczonych,brał udział w misjach niektorych na Czerwoną Planetę.
Amerykański prawnik twierdzi również, że miejsce jest zamieszkane przez niektórych ludzi i że jest tam podziemne społeczeństwo, które znacznie przykuło jego uwagę.

„Kosmici przywitali nas komunikując się telepatycznie i wzięli nas do miejsca, które zbudowane było wewnątrz planety. Wykonane przez Gaudiego. Wszystko jest o zakrzywionych kształtach, ale harmoniczne” opisuje.

Basiago wie, że w jego historię jest trudno uwierzyć, a zatem nie chciał prowokować i siedział cicho. Ale powiedział, ze wkrótce informacje zostaną ujawnione dzięki rządowi USA, który współpracuje z Marsem w doświadczeniach od dziesięcioleci.
Urządzenia zostały wykonane przez kosmitów od 1980 do 1984 roku, były one wykorzystywane przez wojsko CIA i obcych na Marsie. Prawnik mówi o windach, które były wykorzystywane, bez rakiet, jedna z nich znajduje się w budynku w Nowym Jorku i daje pełny adres w Kalifornii, gdzie była stale używana, aby przejść do Marsa. Podróż zaczyna się na parterze, a następnie przesuwa się poziomo. Podróż trwa zaledwie 20 minut. Kiedy zdarza się „skok” wyciąg przybiera kształt cylindryczny i gdy są one w „skoku” można zobaczyć z przodu cylindra, ze ma formę tunelu, poczuł, że ciało rozciągało się i skurczyło się przy końcu tunelu. Na końcu skoku, cylinder zmienia się w tradycyjna windę .

Gdy winda i drzwi otwarte są w podziemnej bazy. Mówi, że w ten sposób cudzoziemcy podróżujący od planety do planety.
Andrew Basiago mówi, ze otrzymał specjalne szkolenia. Experymenty były wykonywane aby poznać atmosferę i wszystko, co istnieje tam, ten trening trwał sześć lat, a miejsce, gdzie jada uczestnicy,to jest Mars. Ludzie byli tam, wyjawił , ze 97.000 Amerykanów było na Marsie ale tylko 7000 przeżyło.

Również archeolodzy odkryli powiązania między Ziemią a Marsem, wykazali, że zwierzęta żyły na Marsie.Było około 5 zwierząt, mięsożernych drapieżników, dowiedział się o tym, jak je zabić, a zwierzęta były tak szybkie i zacięte, że byłoby lepiej , aby usiąść na podłodze i pozwolić się zjeść. Funkcjonariusze dali im kapsułkę z trucizną jeśli przypadkiem chcieliby popełnić samobójstwo, jeśli coś się z nimi stanie, bo nie byłoby ratunku dla nich. Ale to, co stało się z tymi, którzy żyli na planecie było spowodowane z brakiem jedzenia i wody, a więc umierali. Problemem Marsjan były bardzo zimne noce i ciepłe dni.

Andrew Basiago mówi, ze faktem jest, ze są pierwsi ludzie żyjący w trudnych warunkach, którzy staje się częścią programu.
Program został uruchomiony w trybie pilnym. Drapieżne zwierzęta, które istnieją na Marsie są podobne do tyranozaura.
Wybór ludzi, którzy byli przeznaczeni do eksperymentu był przeważnie dla tych, których rodzice brali udział tez w programie, mieli rodziców, którzy pracowali w CIA, zostali wybrani, ponieważ mieli niekonkurencyjną osobowość. Szukali ludzi, którzy robili rzeczy bez zastanowienia, i wiedzą jak zachować się w lasach i trudnych warunkach, pozostają bez zadrapań lub urazów podczas pobytu w miejscu, które mogą być śmiertelne.Barack Obama również brał udział w eksperymentach.

Mars jest czerwony pół na pół, roślinność ma w postaci kilku drzew, a wygląda jak rdza, woda, deszcze i burze piaskowe śmiertelne tam są, ruiny starożytnych cywilizacji na powierzchni i wielu posągów i olbrzymich czaszek humanoidów . Mówi, że powierzchni Marsa, są tego tysiące.

Cywilizacja na Marsie żyją pod ziemią i nie są ludźmi ale kosmitami!

Mars nie należy do Stanów Zjednoczonych, należy do Marsjan. Istnieją trzy propozycje, aby wysłać ludzi na Marsa. Pierwsza: stworzenie warunków do ochrony ludzi od wrogich ras. Chronić naszą planetę przed asteroidami na kursie kolizyjnym z Ziemią, ponieważ Mars został zniszczony przez asteroidy tak,ze prawie zdziesiątkował ludność, która mieszkała tam tysiące lat temu.
Amerykanie chcą zbudować rodzaj obrony przed wszelkiego rodzaju inwazja obcych.

ONZ stwierdza, że Mars jest terytorium Ameryki. Teraz jest pół do miliona ludzi tam. Robią 30 lat jako pionierzy na Marsie.
Powiedział, że kosmici sprowadzają ludzi od czasów egipskich. Mieszkańcy Marsa mają długie głowy, są niscy, i mają wielkie oczy i spiczaste uszy.Niektórzy z nich zaprzyjaźnili się z ludźmi.Inni są płochliwi i nie lubią obecności ludzi.

Istnieją pewne rasy, że wyglądają jak Szraki, ponieważ w historii Marsa wstępnie z szrakami się krzyżowali i pozostawili swoje geny.

http://www.ovniday.com/2017/06/marte-e-habitado-por-humanos-que-viajam.html
Nad. Maciej Kawiak, dzięki!

35 komentarzy Tego Trump nie powiedział – na Marsie jest potężna cywilizacja!

 • Bolesław W.

  Taaa a Kopernik była kobietą. Pewnie ten artykuł robi furorę w usa bo tam najwięcej naiwniaków dla których biblijna sodoma i gomora to małżeństwo. W Polsce widzę też ma swoich zwolenników (mózgojebów).Proponuję ich jako pierwszych wysłać na marsa. Kto jest za?
  Przypominam 1 kwietnia już był w tym roku.

 • Majestic

  ” Zięć, miliarder, wnuk polskich Żydów. Jaką rolę odgrywa u boku Donalda Trumpa? ” https://www.youtube.com/watch?v=iI9culUSFzk

 • No i nic w tym dziwnego ani nowego.Ja o tym wiem.Dowiedzą się też inne masy ludzi na Świecie gdy przyjdzie na to czas.

 • Easy Rider

  Księżyc już jakoś wyszedł z mody? Może niech najpierw tam założą bazę, a dopiero później epatują ludzkość opowiastkami z Marsa, których nikt nie jest w stanie zweryfikować, gdyż nie ma badań kosmosu niezależnych od agencji rządowych.

 • Qwerty

  Wszyscy już byliście na Marsie? Nie? A to wielka szkoda, żałujcie.
  Nie macie też efektu „menela” ? Hm…
  Nie ma z kim gadać.

 • Majestic

  ” Maciej Poręba o wizycie Donalda Trumpa i pikniku militarnym” https://www.youtube.com/watch?v=G_4nShRD1Vk ” Aleksander Jabłonowski ostro o Judeopolonii w Radiu Maryja!!! SUPER!!! ” https://www.youtube.com/watch?v=ARDYlhdeKFY

 • Hela

  jacy kosmici,przygotowują ludzi do inwazji”rzekomych obcych.
  Oczywiście,że jest to swiat demoniczny ,upadłych aniołów,a nie bajki o ufo.
  Kłania sie apokalipsa,do czipowania przepowiedzianego w Biblii coraz blizej i rzadu światowego z prezydentem=antychrystem na czele.
  Nawracajcie sie ludzie do Jezusa,nie do religii czy koscioła,bo tylko Jezus zbawia,bo nie będa przelewki.
  Jezus przyjdzie ,by rozprawić się z antychrystem i jego zwolennikami i to nie będzie zabawa.
  Lepiej żebyś należał do Chrystusa a nie do zaczipowanych przez antychrysta,bo potem na wieki już tylko z „dobrym”diabłem.Straszne ale prawdziwe niestety.
  Tylko krew Pana Jezusa oczyszcza z grzechów,pamietaj,tylko w nim ratunek dla ciebie człowieku.

  • nieustraszona

   Biblia mówi o zawaleniu się handlowego „prawa morskiego” i końcu handlu nie tylko niewolnikami czyli nami gojami !

   Niestety ten najważniejszy temta tu się nie przebił, a szkoda, bo pójdziecie na przemiał i żaden Jezus was z tego nie wybawi, chociaż ponoć mówił, że macie być przebiegli jak węże, a czego tu nie widać.

   Dlatego bawcie się tu nadal w teatrze cieni aż was zaczipują jak bydło, bo skoro zachowujecie się jak bydło, to tak was traktują.

   Ja się wyzwoliłam spod opieki bolszewickiego „państwa” i takiego samego „kościoła”, bo miałam jednego ojca i żaden jarmułkowy „ojciec” robiący za pośrednika boskiego do mojej duszy mi nie podskoczy, bo nie podpisałam z nim żadnego cyrografu umowy handlowej ani on też.

   Pierdoły o Marsie są wyssane z obrzezanych kutasów po to, żebyście pod nosem nie zauważyli, co się tak naprawdę dzieje nie tylko w polskiej kolonii niewolników.

   Ludzie łyknęli hollywódzką inscenizację lądowania na księżycu nie zauważając przy tym, że wespół w zespół tą samą ściemię robił niby to zawalczający się wschód i zachód i robią to nadal jak widać po ostatnich rozróbach w Hamburgu oczywiście zainicjonowanych przez kryminalną mafię żydów udających „rządy”, sterowaną przez banksterów.

   Niestety 95% debili jako mięsożerni „dobrzy ludzie” i szabas-goje chowają jak strusie głowy w piasek i wystawiają sami kupry do kopnięcia i czego im życzę.

   Im wredniejszy i bżydki gad w ich mendiach, to ludzie mu bardziej wierzą i tej zależności nie mogę u „bydła ludzkiego” pojąć.

 • nieustraszona

  Trump podpisał lot na Marsa w roku 2033 (!) i oczywiście za pieniądze podatników,bo durne goje uwielbiają kosmiczne ściemy z NASA i Hollywood, byle by tylko nie zauważyć, co się dzieje przed ich nosem.
  No cóż, takie mamy „rządy” na jakie sobie społeczeństwa zidiociałych niewolników zasługują.

  Piraci naziemni dzięki ich bezdennej głupocie robią swoje parszywe militarne geszefty i sprzedają krew i wypierdy diabła ( ropa naftowa i gaz), bo wolna energia jest przez nich blokowana, kiedy człekokształtne barany łykają wszystko, co im wmawia propaganda i co żydokatolizm „błogosławi” mokrą miotłą.

  Głupota ludzka jest najtańszym surowcem, z którego robi się największe pieniądze !

  Po co piszę na blogach ? Ano po to, że widzę, jak umiera ta piękna planeta przez trucie jej z powietrza, ziemi i wody, przez trucizny i śmieci kupowane masowo przez bezmyślnych goi, którzy sami sobie zakładają pętlę na szyję.

  https://vimeo.com/164690260

 • Tomisław

  https://youtu.be/QQ_RB8_0EPw
  Proszę udostępniać.

 • Roma

  brawo minister Ziobro !

  broni cywilizacji chrześcijańskiej w sejmie

  https://youtu.be/HmL4xiL0AO4

  • P

   Piękne słowa, tylko że … puste.

   Jak one mają się chociażby do tych słów, poniżej:
   „Jest akt oskarżenia ws. byłego księdza Jacka M. [Międlara] Chodzi o wydarzenia z 11 listopada ”
   http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,22067016,jest-akt-oskarzenia-ws-bylego-ksiedza-jacka-m-chodzi-o-wydarzenia.html#BoxNewsLink&a=66&c=96

   Prokuratura rejonowa we Wrocławiu oskarżyła byłego księdza Jacka M. o publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych i wyznaniowych. Jackowi M. grożą nawet 2 lata więzienia.

   (…) 11 listopada ub.r. we Wrocławiu odbywał się „VII Marsz Patriotów”, podczas którego miało dojść do opisanej przez śledczych w akcie oskarżenia sytuacji.

   – Musimy być silni duchem, ciałem, mentalnością i wiedzą, bo tylko tak będziemy w stanie wygrać z lewactwem, żydostwem i z komunizmem, który wciąż panoszy się po naszej ojczyźnie. Tylko tak wygramy walkę dobra ze złem! – mówił wówczas Jacek M.

   (…) Doniesienie do prokuratury na Jacka M. złożył Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Były duchowny twierdził, że swych słów nie żałuje i były one wypowiedziane w interesie Polski.

 • Ania

  O co w tym wszystkim chodzi ?

  „Kolonia niewolników na Marsa robi sobie sprawę

  Napisane przez dr Michael Salla 2 lipca 2017 r. Opublikowane w Polecane, Programy kosmiczne
  InShare
  Subskrybuj: SpecificFeeds

  29 czerwca Alex Jones, host Infowars.com, przeprowadził wywiady z Robertem Davidem Steele, byłym amerykańskim służbą piechoty morskiej i służbą podziemną CIA, którzy zgłosili się na ochotnika do informacji poufnych o tajnych wydarzeniach na Marsie. Steele powiedział Jones o kolonii niewolników na Marsie i istnieniu programu kosmicznego „20 lat i na zewnątrz”, w którym uczestniczą dzieci.

  Steele komentarze były objęte szeregu głównych źródeł informacji, w tym Wielkiej Brytanii Daily Mail, Daily Beast i Washington Post, które wszystkie pomniejszone jego komentarze jako zwykła teoria spiskowa.

  W latach 1976-1996 Steele osiągnął stopień magistra dla USMC Reserves and Intelligence, aw tym okresie współpracował także z nielegalnymi służbami CIA (1979-1988). Po dziewięciu latach pracy jako tajny oficer operacji, Steele był jednym z pierwszych, którzy ścigali terrorystów w 1980 roku, pozostawił CIA do drugiego rangą cywilnego w wywiadzie morskim i był odpowiedzialny za stworzenie najnowszej tajnej analizy wywiadowczej w kraju obiekt. Jego osobista strona opisuje wiele inicjatyw, które zagrażają Deep State.

  Podczas rozmowy z Jonesem Steele powiedział:

  To może uderzyć słuchaczy w drogę, ale w rzeczywistości wierzymy, że na Marsie jest kolonia. Jest to zamieszkałe przez dzieci, które zostały porwane i wysłane do kosmosu po 20 latach jazdy. Tak więc, gdy dotrą na Marsa, nie mają innego wyjścia, ale stać się niewolnikami na kolonii Marsa. Są jakieś ujawnienia.”
  http://exopolitics.org/slave-colony-on-mars-claim-goes-mainstream/

 • MajaWalia27

  Kobra dosc dawno temu pisal,ze na marsie jest ludzka kolonia, a Corey Goody opisal ja w szczegolach: ponoc wmowiono tam ludziom,ze na ziemii doszlo do katastrofy nuklearnej niszczacej zycie na naszej planecie. Z relacji Corey’a wynikalo,ze na marsie panuje rezim bliski temu czym byl faszyzm.

  • Majestic

   Maja jest na pewno widziałem technikę ,tu na ziemi ! i wiem że Kobra mówi prawdę miedzy wierszami Pozdrowionka dla Ciebie i Krystal

 • Artur

  To co ateiści nazywają kosmitami, katolicy nazywają demonami. A chroni przed nimi łaska uświęcająca, którą udziela Bóg ludziom zachowującym Jego przykazania!

  • greg2014

   A kto udziela tej łaski?
   Namaszczony po seminarium kawaler z celibatem czy można inaczej? 😉

 • denuo

  Żydowska czkawka antypolonizmu po wizycie Trumpa w Polsce i bratobójczy antysemityzm!
  https://www.youtube.com/watch?v=h13QrczYWwM

 • Adan

  tego nie powiedział ani Trump, ani Putin, ani papież.
  https://www.youtube.com/watch?v=8WqBNyQBhTQ

 • denuo

  SZOK ! BANDEROWCY Z PUŁKU AZOV WPROWADZILI DO TRADYCJI PUŁKU KULT SZATANA !! info agencyjne
  https://miziaforum.wordpress.com/2017/07/07/szok-banderowcy-z-pulku-azov-wprowadzili-do-tradycji-pulku-kult-szatana-info-agencyjne/

 • sowizdrzał

  Jeśli ktoś jest w stanie uwierzyć w jakiekolwiek obietnicę prezydenta-marionetki to jest osobnikiem wyjątkowo naiwnym, któremu starcza nic nie znacząca retoryka i obietnice „wiecznej przyjaźni” (w historycznym wykładzie na placu Krasińskich zabrakło mi np. wzmianki o Jałcie i przeprosin za sprzedanie Polski Stalinowi za czapkę śliwek…)

  A tymczasem 4 lipca w Moskwie doszło do trzeciego już w tym roku rosyjsko – chińskiego szczytu, podczas którego podpisano następne ważne, wielomiliardowe porozumienia. Dodatkowo wydano wspólną deklarację w sprawie Korei Północnej i nie jest to dla USA najlepsza wiadomość. Ale o tym już nasze fake media zapomniały poinformować.

  http://spiritolibero.neon24.pl/post/139203,amerykanski-komiwojazer-w-warszawie

 • Qwerty

  Co tu komentować? Czyjąś chorobę psychicznay?

  • Majestic

   Qwerty wierzysz w teorie Darwina i epokę kamienia ?!!

   • Stop NWO

    „Qwerty wierzysz w teorie Darwina i epokę kamienia ?!!”
    Dla niektórych info, że szczepionki są neurotoksyczne i tak na prawdę są metodą „miękkiej depopulacji” powoduje pukanie się po łbie.
    Człowiek analizujący informacje samodzielnie odkryje, że zakłamana jest historia, fizyka, biologia o ekonomii nie wspomnę. Nie ma żadnego punktu podparcia, wszystko należy analizować.
    Fakt istnienia ET potwierdził były minister obrony Kanady. O wypowiedzi Miediediewa nie wspominam.
    Dezinformacja? Być może. Ale nie koniecznie.