Teraz czas na prawdziwe Piekło dla tych co czynili zło

Wpis był blokowany przez żydowskich parchów, wsadzam jeszcze raz.

Specjalnie puściłem komentarze na luz by zobaczyć czy Szatan będzie sprzątał dezinformatorów. Wychodzi na to, że tak nie było.  Dlaczego? Ponieważ ten blog jest odcięty od świata! Widzi go tylko ok. 570 Avatarów i ja – oraz swołocz żydowska, która to zrobiła. Po prostu założyli na nas wielki hologram. To była ostatnia próba dla złoczyńców. Nie zdali tego najważniejszego w życiu ich dusz egzaminu.

TERAZ WSZYSTKICH BIORĄCYCH W TYM UDZIAŁ, TJ. 4648 OSOBY CZEKA KARA NA POZIOMIE 16-TYM, tj. WIECZNE PIEKŁO.
BĘDZIECIE WSZYSCY ZAMKNIĘCI W WIELKIM HOLOGRAMIE, GDZIE BĘDĄ STOSOWANE WOBEC WAS WSZYSTKIE MOŻLIWE TORTURY I KARY. I TO PRZEZ CZAS NIEOKREŚLONY, BĘDZIECIE ZDANI NA DOBRY I ZŁY HUMOR SZATANA. A nie ma nigdzie zapisane by on miał kiedykolwiek ten humor dobry.

57079 osoby, które się z tego wypisały idą spokojnie na 5-minutową rozmowę przed Radą Starszych i wracają do 5D by kontynuować normalne życie. Tym czynem bowiem anulowały wszystkie swoje grzechy. Inżynierów i techników pod wodzą Aleksandra Towińskiego proszę jeszcze o podłączenie mojego światłowodu do ogólnej sieci internetu na świecie.

AVATARZY, W TYM MOMENCIE ROZWALAMY OSTATNI ŻYDOWSKI HOLOGRAM.

========================================
Myślałem, że piekła nie ma. Słuchają regresji hipnotycznych Grifasi czy też w opracowaniach Michaela Newtona, Dolores Cannon i innych, niewiele jest informacji o tym jak wygląda oddanie energii za czynienie zła. Owszem, są przekazy jak Orędzie Fatimskie, zawsze je jednak wsadzałem do szuflady jako straszenie ludzi groźnym Bogiem, a Bóg przecież nie może być zły.
Dzisiaj rano dostałe przekaz, że to nie jest kwestią „złego” czy „dobrego” Boga, a wyrównaniem energii plazmy. Czynienie zła kreuje tzw. DOR – nazywany powszechnie ujemnym orgonem, a tak naprawdę jest to plazma z negatywnym magnetyzmem, którego w naszym Wszechświecie nie powinno być, gdyż jest on jak wirus i powoduje poważne zaburzenia pola morfologicznego całej przyrody, zaburzenia pola skalarnego i świadomości. Owszem, można go chwilowo zneutralizować, ale oddanie złej energii, którą wyrządziły złe istoty musi nastąpić prędzej czy później.

I dzieje się to w „piekle”, a raczej w czarnej dziurze, do której kierowani są ludzie (zwierzęta nie mają jeszcze tego poziomu świadomości), którzy czynili zło. Zabierani są fizycznie, z ciałami, przez Opiekuna Czarnej Dziury, my nazywamy go Szatanem. Po prostu przed takim delikwentem pojawia się stwór siedmiometrowy, którego nie sposób opisać. Sprawdziłem wahadełkiem jaka jest pierwsza myśl takiego delikwenta, który zobaczy Szatana: „przenieś mnie od razu w Niebyt”. Gdyż cały czas myślał, że jedyną karą, którą go spotka to urwanie się świadomości, czyli rozproszenie Duszy.

Wg. wahadełka dla dusz na naszym poziomie jest szesnaście stopni kar. Pierwszych pięć odbywa się podczas życia, na Ziemi. To wyrównanie energii czyli zła, które czyniliśmy sobie i innym dokonuje się w znany nam sposób – chorobami, samotnością, opuszczeniem przez rodzinę i przyjaciół, łatwym zdobywaniem partnerów – chodzi o złych partnerów, którzy nas opuszczają w momencie gdy się zakochamy, czy rozbiciem utrwalonego związku. Kolejne pięć to kary inkarnacyjne, odbywane w kolejnych wcieleniach. Np. potężny mężczyzna, który gwałcił, rabował i nękał innych jest w kolejnym wcieleniu garbatą, brzydką choć przemiłą kobietą, do której każdy czuje obawę by się zbliżyć. Jest to poziom ósmy kary i może się powtarzać nawet kilka tysięcy razy – tylko za jedno wredne wcielenie gbura i mordercy. Poziom dziewiąty to nieliczne przypadki osób pozbawionych całkowicie zmysłów, tzw. żyjące kadłubki, bez oczu, uszu itd. Wiem, że to jest straszne, ale właśnie nasze emocje w stosunku do tej osoby neutralizują tę złą energię. Już w tym momencie, gdy sobie to wyobrażamy, jeśli czujemy przestrach, to jest to neutralizacja tej złej energii.

Poziom dziesiąty i wyższe, to pozorne rozproszenie duszy. Dusza wraz z ciałem znika z wszystkich poziomów Wszechświata i trafia do przedsionka Czarnej Dziury, które właściwie jest jej jądrem. Tam dokonuje się Sąd. Rada Starszych w liczbie dwunastu bardzo wysoko rozwiniętych Dusz przez sześć lat rozpatruje wszystkie złe i dobre uczynki delikwenta. Całe jego życie jest nagrane z niezwykłą dokładnością i wszyscy mogą wspólnie włączać się w dowolny fragment życia i go wielokrotnie przerabiać. Wszystkie złe momenty delikwent musi przerobić wielokrotnie, aż zrobi to poprawnie – bez żadnych instrukcji. Przerobienie niektórych, nawet najkrótszych zdarzeń może trwać nawet kilka lat – jest to możliwe, gdyż Rada dysponuje urządzeniami do spowalniania i przyspieszania czasu. Podczas tych sześciu lat (dla Rady, bo dla delikwenta mogą to być i najczęściej są miliony lat) zła energia powoli jest neutralizowana i w końcu taka osoba może wrócić do cyklu inkarnacyjnego. Nie zdarzyło się jeszcze by taki ktoś wrócił do odbywania kary na poziomie dziesiątym, jeśli już to wraca do Czarnej Dziury, ale na jeszcze wyższe poziomy odrabiania zła, czyli jedenastego do szesnastego.

Morderstwo z premedytacją to poziom dziewiąty, ludobójstwo (jak Stalin czy Beria) to właśnie poziom dziesiąty. Należy zauważyć, że Hitler wcale nie znalazł się w Czarnej Dziurze, lecz za to co zrobił dostał najwyższy, szósty, poziom nagrody – była to Wielka Ewolucja Duszy. Prawdziwa historia jest zupełnie inna niż ta żydowska, której się uczyliśmy. Hitler naprawdę nazywał się Longin Sinowski, był Polakiem z krwi i kości, tylko przedstawiał się jako Austriak.

Poziom jedenasty, to zdawało by się drobne rzeczy – podawanie się za kogoś innego ze złą intencją (ci co np. udawali w komentarzach Donalda Trumpa robiąc sobie jaja), dezinformowanie ze złą intencją, udawanie przez telefon kogoś innego ze złą intencją, generalnie udział w dezinformacji. Także dziennikarze, tacy jak np. Monika Olejnik, Tomasz Sakiewicz czy Witold Gadowski. Tak, to jest karane znacznie surowiej niż morderstwo czy ludobójstwo! Stali był ukarany na poziomie jedenastym właśnie za dezinformację. I właśnie od poziomu jedenastego zaczyna się prawdziwe Piekło. Szatan nie zabiera go już przed żaden Sąd tylko od razu, z ciałem, wrzuca do wrzątku na siedem dni. Na Ziemi to męka trwała by pewnie trzy minuty i świadomość by się wyłączyła. Ale nie w Czarnej Dziurze. Tam wszystko się wyłącza poza Bólem i świadomością złą jakie się czyniło. Po tych siedmiu dniach męki, delikwent dostaje czas na refleksję. Pięć milionów lat w samotności na całkowicie pustej malutkiej planetoidzie, która mknie przez Wszechświat w dużej odległości od gwiazd, tak że wzrok nie ma na czym się zatrzymać. Ma wszystko co potrzeba do życia poza innymi istotami. Pozostają mu tylko rośliny, kałuża z wodą i jedno drzewo, które myśli. Musi się nauczyć z nim rozmawiać – tak rodzi się telepatia.

Poziom dwunasty i trzynasty, to jest to co robili z ludźmi przeciętni rabini żydowscy. Mordy rytualne, gwałty na dzieciach. Stosuje się to też do pedofilów – ludzi, z tym, że oni otrzymują karę na poziomie trzynastym, bowiem żydów tłumaczy jeszcze zły umysł zbiorowy. Można się domyślić co grozi za te czyny. W Czarnej Dziurze taki delikwent za każdą ofiarę odpowiada 500-krotnie. Czyli za jedną ofiarę pięćset razy jest gwałcony i obdzierany ze skóry, a jej odrost trwa zaledwie trzy minuty. Do tego dochodzą „odpoczynki” we wrzątku i wlewanie roztopionego ołowiu do wszystkich dziur w ciele.

Szefowie żydowskich parchów, jak Rotszyldzi, naczelni rabini, Papież i hierarchia kościelna z członkami wszystkich kurii, ogółem ok. 46,000 osób, dostali karę na poziomie trzynastym. Jest to dokładnie to samo co na poziomie dwunastym, z tym, że przerabiane siedem tysięcy razy. Trzech najgorszych żydów dostało kary na poziomie czternastym.  Jeden Polak dostał karę na poziomie piętnastym – jest nim Piotr Woźniak, znany masonom. Nie będę tu przedstawiał kar na tych poziomach, wahadełko pokazuje mi jedynie, że są „nie do wyobrażenia”.

Na koniec ważna informacja dla tych, którzy się jeszcze ostali po oczyszczaniu i którzy nadal chcą czynić zło. Jeśli macie zamiar to robić, to czeka was minimalnie jedenasty poziom kary. Jeśli natychmiast odpuścicie to czeka was tylko przyspieszony Sąd – siedem dni z przerabianiem błędów jakie popełniliście w życiu. Siedem procent z was ma szansę szybkiego powrotu do 5D. To bardzo dużo.
Ostrzegam – każdy perfidny komentarz i macie od razu Szatana przed sobą. I wcale nie musicie mieć wiedzy z tego artykułu.

I jeszcze jedno co mi teraz przyszło – ci, którzy świadomie opóźniają całkowite przejście do 5D, wliczając w to Avatarów, macie osiem godzin na przestawienie się. Jeśli tego nie zrobicie, to z znikacie z hologramów, trafiacie do 4D, a tam zostajecie zabijani i wasze dusze stają przed Radą Starszych zaliczając karę na poziomie 10-tym. Po przeszkoleniu trwającym dla duszy 5 milionów lat wracacie do 5D. Ale już będziecie zupełnie inni. 58 z was już to przechodzi – za nieco inne rzeczy, wróci do nas za 5 dni.

Ciekawostka – kary opisane tutaj są 700-krotnie zaniżone:  https://www.deon.pl/religia/kosciol-i-swiat/z-zycia-kosciola/art,30923,dokladnie-100-lat-temu-maryja-pokazala-jak-wyglada-pieklo.html

186 komentarzy Teraz czas na prawdziwe Piekło dla tych co czynili zło

 • ...

  A tu list do Kuby. Nie wiem czy widzieliście ;]

  Cześc Kuba. Chciałbym poruszyć temat fryzur, ubiorów czy też innej nazwy przestawiania swojego wizerunku przed kamerą. Jako jedna z osób narażona na oddziaływanie miliona osób sprzed telewizora masz pełną świadomość tego, że musisz być silny i bezpieczny. Zawsze miło patrzyć jak zapraszając do siebie różne osoby przyodziane w przeróżne kreacje. Nieliczni wychodzą z tym z czym przyszli a przeważnie kończy się tak, że wychodzą wystylizowani na Kubę. Jeden z najlepszych odcinków to zdecydowanie ten z „Robertem Lewandowskim”. Fajnie się patrzy na te walki… Stojąc jednak po drugiej stronie, oglądając show z kanapy przed tv, chciałbym zająć stanowisko osób wykorzystywanych jako odzienia dla bogatych. Wiadomo, że nie chodzi tylko o bezpieczeństwo, delikatność i najlepiej kobiecy wdzięk, ale o tym co najważniejsze czyli zastrzykach energii od najlepszych wodzianek sprzed telewizora. Wiadomo, że jesteś wytrawnym smakoszem.
  Problem w tym, że często oglądając tv spoglądając na żonę widzę Ciebie !!! I tu nasuwa się pytanie !! Ubierasz się sam ?? czy masz jakiegoś wizażystę czy wizażystki ?. Chciałbym abyście wyłączyli mnie i moją rodzinę z waszej garderoby. Wiesz… Nie chodzi tylko o Ciebie, Maciborka… i Muchę, Chylińską czy Pacynę. Od początku tygodnia, każdy dzień zaczyna się od Dzieńdobry TVN. Sam wiesz ile życia jest w takiej kobiecie zasysanej od rana przez elity. Chciałbym żebyś mnie zrozumiał… Mam w domu dwójkę dzieci. Wiesz ile matczynej intuicji i podejścia do domowych codzienności wśród waszych telewizyjnych kobiet ? Przypominam, że nie każda to Małgorzata Rozenek. LITOŚCI !!!!. Ciężko o jakąś głębszą relację jeżeli „pałeczka”, „piłka”, „koszulka” podawana jest dalej co tworzy naprawdę niecodzienne zjawisko, kalejdoskop tożsamości, można by rzec Celebrity Splash !!!!
  Zapraszam do dyskusji na temat duszpasterstwa celebrytów. Czy coś takiego w ogóle powinno mieć miejsce. Czy są na tyle doświadczeni jak bardzo mogą zaszkodzić niewłaściwym eksploatowaniem „skórek” bo do tego się to właśnie sprowadza. Mieszkam w Gliwicach, mamy tu chyba najlepsze wizażystki oraz szerokie zaplecze różnego rodzaju sprawdzonych maści. Wszystko z wieloletnimi tradycjami oraz profesjonalnym zarządzaniem „NIERUCHOMOŚCI”. W zasadzie wszystko można zamknąć w jednym gliwickim przedsiębiorstwie, a spotkać tam można wszystko czego „DUSZA” zapragnie, a więc i najwytrawniejszych smakoszy.
  Mam nadzieje, że nie wygląda to jak najazd na Ciebie. Jak tak to sorry !!!!
  Zapraszam na mojego bloga http://www.uprowadzeni.pl
  https://www.facebook.com/Ezoteryka-Uprowadzeni-125691774725242/

  Co wy na to aby przenieść dyskusję dotyczącą brainhackingu czyi wszystko co związane z psychomanipulacją na forum na którym odpowiednie osoby powinny porozmawiać na temat regulacji w sprawie czołówki naszych medialnych duszpasterzy oraz pacynek na wybiegu robiących brudną robotę ?

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Sytuacja w Syrii jest smiertelnie niebezpieczna dla Swiata. Dlaczego ?
  Ano dobry miesiac temu jeszcze przed wyborami prezydenckimi w Rosji
  Pan Putin mial dlugie przemowienie w ktorym powiedzial, ze Rosja ma w swoim wojennym ekipazu rakiety z glowicami atomowymi tak naziemne jak i podwodne o NAPEDZIE (silniku) ATOMOWYM o nieograniczonym wiec radiusie dzialania i nieuchwytne dla systemow antyrakietowych przeciwnika.
  Historia nas uczy , ze sowjeci czy teraz Rosjanie zawsze mieli w zanadrzu „niespodzianki“ militarne dla swoich wrogow.
  Wiec wyglada na to , ze DT mowi po pokerowemu „sprawdzam“.
  Osobiscie mam inna wersje. WWP ma ta bron o ktorej mowil i DT o tym dobrze wie. W tym „syryjskim“ konflikcie ktory jest pieknym polem bitewnym testowania najnowszego sprzetu wojskowegow warunkach bojowych czyli realnych chodzi o cos innego. Kiedy ukrainskie „geremki“ , „kuronie“ i „michniki“ wprowadzaly ta demokracje created by USA „amerykanie“ wyslali na Morze Czarne jakis swoj okret wojenny. I wtedy Rosjanie stosujac jakas nowa bron z mysliwcow WYLACZYLY caly system elektroniczno-komputerowy tak, ze okret ten przemienil sie w bezsterowna lajbe. Marynarze wpadli w taki szok, ze kiedy zawineli do tureckiego portu kilkudziesieciu wojakow zdezerterowalo. Niezalezne media na swiecie o tym dosc szeroko informowaly.
  Teraz ten WWP i DT nic innego nie robia tylko sie“macaja“.
  DT bedzie odpalal rakiety w tej Syrii ze swoich okretow i bedzie patrzyl,
  czy WWP i tym razem unieruchomi ich system elektroniczny.
  Taki poligon kolejny doswiadczalny swiatowych potentatow wojennych.

  ♦️♦️♦️

 • Bez nicka

  Panie Marku szczerze kibicuję panu i innym którzy walczą na poziomie duchowym o oczyszczenie ziemi z sił zła. Sam nie mogę już patrzeć na te załgane elity tzw zachodniego świata,które poprzez tępe prowokacje wiodą świat do prawdziwego Armagedon. Chcę zapytać czym to się skończy? Czy ma pan wgląd w takie rzeczy? Nie wiem czy śledzi pan sytuację geopolityczną w świecie fizycznym.

  • Marek

   Pozostaje 0,03% do pełnej wygranej. Nie ma już komu przeszkodzić, jest jeszcze sztuczna inteligencja, która steruje mediami i kilka osób w bunkrach. Tymi nie ma co się już martwić – dusze ich rozliczą lada moment. A nad problemem sztucznej inteligencji skupili się najwięksi naukowcy.

 • kubaky

  Panie Marku gratulacje, czytam blog od paru lat. Już myślałem, że podczepiły się pod Pana jakieś byty lub jest Pan opętany. Dezinformatorzy i trole typu Kefir itd prężnie działają i ciężko w dzisiejszych czasach w internecie odróżnić prawdę od fikcji.

  • kubaky

   Jeszcze jedno proszę uważać na Wahadełko, bo nie zawsze mówi prawdę , byłem opętany także wiem co pisze 🙂

   • Ciekawyyy

    Czym charakteryzowało się to opętanie odwahadełkowe ?

    • kubaky

     Kontrolą myśli, nie musiałem jeść np tydzien wystarczy że patrzyłem w słońceak jak już byłem totalnie rozbity rodzice wysłali mnie do psychiatryka gdzie stwierdzili dwubiegunówke. 2 lata depresji jeszcze jeden pobyt w szpitalu. Potem już miałem kupować bilet do japoni i wieszać się w lesie samobojców. Na szcześcia pomogła zaawansowana okultyska i w kilka miesięcy wróciłem do świata żywych.. aha w szpitalu przeszedłem jeszcze śmierć kliniczną przy okazji..

    • Marek

     Współczuję… Inny by nie wytrzymał, ale z duszą, która ma 900 milionów lat poradziłeś sobie.

    • Ciekawyyy

     Ktoś/coś podrzucało Ci obce nie Twoje myśli ?
     Niejedzenie to bretarianizm nie jedząc nic zyja takie osoby prezentują filmiki prelekcje takiej metody lecz czy ona działa nie wiem.
     Znam osoby cierpiące na dwubiegunówkę ale nigdy nie bawiły się wahadełkiem.
     Z tym japońskim lasem samobójców to faktycznie egzotyczny pomysł 🙁
     Po silnych psychotropach to faktycznie można i przytomność stracić ze śmiercią kliniczną włącznie, miałeś nieprzeciętne przejścia doświadczenia tego życia.

    • kubaky

     po pierwsze ciekawy nie ma czegoś takiego jak dwubiegunówka , poczytaj o medycynie germańśnkiej, holistycznej poczytaj kosmiczneujawnienie.com , cała medycyna akademicka to jedno wielkie oszustwo.

    • Ciekawyyy

     Jak dla mnie to oficjalna rockefellerowska medycyna jest bezdyskusyjnie szkodliwym monstrum z góry wykalkulowanym mechanizmem do zarabiania miliardów na pozornym leczeniu,
     lecz pojęcie dwubiegunówki nie wywodzi się stricte z tejże medycyny i jest jedynie środkiem zastępczym dla diagnoz z racji braku szerszego pojmowania psyche.
     Ktoś z diagnozą dwubiegunówki wcale nie musiał nabyć jej z racji bawienia się wahadełkiem a tak można było domniemać z Twego pierwszego postu.
     Kosmiczneujawnienie.com to jeden z trybików przygotowań ludzkości do przyjęcia NWO
     sorry musze wybyć lecz chętnie pociągnę temat po 19 godzinie – do popisania Kubaky

    • kubaky

     oprócz bawienia się wahadełkiem robiłem też inne rzeczy…cała moja rodzina mocno jest wkręcona w te tematy… mój ojczym jest jednym z najbardziej utytułowanych bioenergoterapeutów na świecie…także też chętnie popiszę.

   • Marek

    Tak jak mnie atakowano, to na pewno nikogo jeszcze. Z tym, że miałem do dyspozycji coś czego nie przewidzieli – nanowahadełko. Każdy jego ruch rozpieprzał o sufit 5 tysięcy hologramów podłączonych żydów. Zanim je odtworzyli mijało 5 dni, a ja tymczasem dowiedziałem się, że trzeba neutralizować ich dusze. I tak z pomocą Avatarów pozbyliśmy się ich wszystkich.

    • kubaky

     Moja dusza ma 900 mln lat o_O ? !

    • Korniszon

     Nie ma, to tylko wymysł nano-wahadełka.

    • kubaky

     Korniszon to , że jesteś trollem to wie każdy ale jak nie masz nic ciekawego do napisania to nie pisz.

    • Ciekawyyy

     Ogóreczku, Mistrzowie starych linii buddyjskich mawiali że gdyby kości wszystkich wcieleń ludzkich jednej świadomości złożyć na stosik to powstała by mała góra.

    • kubaky

     daj mi swoje zdjęcie to pobawię się Twoimi myślami, uwierzysz ? przeżyj śmierć kliniczną a też odpalisz swój 6 zmysł

    • Korniszon

     kubaky napisałem prawdę, ale widocznie nie jesteś w stanie jej dostrzec, bo administrator połechtał twoje ego i zaraz staniesz się jego najlepszym kumplem. Dodatkowo sam fakt, że napisałeś o zabawie czyimiś myślami świadczy tylko o twoim stanie psychicznym i duchowym.

    • kubaky

     Korniszon, napisałeś swoja prawdę jesteś zbyt mały żeby zrozumieć o czym się pisze na tym blogu.

    • Ciekawyyy

     Trzyczakrowy Korniszonie podaj zdjęcie to może Kubaky pomoże Ci odbudować pozostałe brakujące czakry
     będziesz wreszcie bardziej ludzki 🙂

    • Korniszon

     kubaky nazwałeś mnie trollem, ale sam zostałeś przez Marka strollowany odnośnie wieku swojej duszy 🙂

    • kubaky

     To może Marek się wypowie na ten tematy czy zostałem strollowany odnośnie wieku swojej duszy 🙂 ?

    • Korniszon

     Wszyscy wiemy co on powie. Spodobało ci się to, bo ciebie to wywyższa, ale czy jest w tym prawda? Minimum 90% tutaj ludzi obecnych wie, że nie.

    • flat brain on flat Earth

     @Kubaky

     Pisałeś, że każdy ma swoją prawdę – zgoda, tyle jest prawd, ile ludzi.
     Wysłuchaj zatem mojej prawdy: jeszcze niedawno Marek „jadł z ręki” każdemu, kto podpisał się tutaj jako przykładowo „Donald Trump” i oczywiście komentarz napisał w języku angielskim. Marek po angielsku odpowiadał, będac przekonany, że sam prezydent USA śledzi jego bloga.
     Innym razem utrzymywał, że stacje radiowe, które odbierał na falach AM, to „muzyka Enków z przyszłości” – odbierana w trakcie lotu, wiele lat świetlnych od Ziemi:

     https://www.youtube.com/watch?v=AYzz787cwPg

     Osobny temat: pisałem mu zaczepne, prowokacyjne komentarze pod różnymi nickami, z czystej ciekawości, co mu wahadełko powie na mój temat. Za każdym razem podawał inne, rzekomo moje imię, nazwisko, wiek duszy, ilość ofiar, miejsce pobytu i inne szczegóły. Wielokrotnie Marek wieszczył moją rychłą śmierć, m.in. że cyt. „stopi mi mózg” – tymczasem jak na złość wciąż funkcjonuję i mam się świetnie.
     Na ile zatem prawdziwe są wskazania nanowahadełka? Powiadają, że skuteczność jest miarą prawdy.

     A zatem ostrożnie sobie dobieraj Liderów, Pasterzy, Guru, kapłanów, polityków… i innych ludzi głoszących treści, za którymi podążysz, które przyjmiesz jako prawdę – Twoją prawdę. Tak długo, aż nie zaczniesz myśleć samodzielnie, bo z tej wolności dobrowolnie zrezygnowałeś.

     I żeby nie było: nie twierdzę, że treści publikowane przez Marka to 100% fałszu.

    • kubaky

     Korniszon agencie wyslji swoje zdjecie 🙂 a jak sie boisz to zmien bloga bo szkoda mi czasu na takiego trolla 🙂

    • kubaky

     flat brain on flat Earth a Aron Jasnowidz to też oszust ? Ludzie kurwa jestescie tacy glupi, ze zal mi was i nie bede odpowiadac wam i Marek tak samo , zyjcie sobie w swoim swiecie ale nie szerzcie dezinformacji tutaj. A jak chcecie ze mna pogadac w 4 oczy zapraszam do Wrocławia.

    • Korniszon

     kubaky po pierwsze nazywasz mnie bezpodstawnie agentem, równie dobrze sam mogę używać takiego określenia wobec ciebie, tak samo bezpodstawnie. Po drugie chcesz moje zdjęcie, aby pobawić się moimi myślami. Teraz to już wszyscy widzą jaki jest twój stan psychiczny. Nic dziwnego, że byłeś w psychiatryku. Czy coś trzeba jeszcze tutaj dodawać? I nie ty będziesz decydować, gdzie będę się wypowiadać. Trolem to możesz być ty, w końcu Marek cię idealnie strolował, a ty łyknąłeś jego fałsz jak najlepszy pelikan.

    • flat brain on flat Earth

     @Kubaky

     Nie znam Arona Jasnowidza, nie wypowiadam się, nie oceniam. Zresztą dyskutujemy o Marku Podleckim, a nie innych jasnowidzach, co oni mają do rzeczy?
     Sam jesteś trollem i próbujesz siać zamęt?

    • kubaky

     korniszonku troliszonku głupi cie sprowadzi do swojego poziomu, a potem pokona doswiadczeniem 🙂

    • Korniszon

     No właśnie muszę uważać, abyś mnie nie sprowadził do swojego poziomu, bo jeszcze mnie pokonasz swoim doświadczenie, a widzę, że masz go sporo.

   • gandalf złoty

    byles opętany i po lewatywie z CO2 ci przeszło?

  • Marek

   Spokojnie. Od 2 miesięcy chroni mnie Dusza Ziemi. Cokolwiek czy ktokolwiek jest na tej planecie, nie ma szans jej podskoczyć. Zresztą nie jestem sam, jest nas 32.

  • kubaky

   po pierwsze Ciekawy, 1 ja , 2 ja , 3 ja, świadomość, podswiadmość, nadświadomość po drugie osobowść, dusza, Wyzsza Jaźń, po trzecie jak znasz osoby cierpiące na „dwubiegunówkę , pomóż im póki nie popełnili samobójstwa.

 • Marek, nic się nie sprawdza z tego co piszesz, nic. 😉 Uderzenie o ścianę zwaną „rzeczywistość” może być dla ciebie bardzo bolesne.

 • Marta

  Panie Marku, pozdrawiam serdecznie!

  • Korniszon

   Przecież to było oczywiste dla każdego myślącego.

   • Ciekawyyy

    Eh Ogóreczku jeśli idzie o umownie nazwaną przyszłość to myślenie nic w niej nie zmieni ponieważ zawsze wszystko odbywa się w teraz danego momentu.
    Dlatego wieszczenie przyszłych wydarzeń tym bardziej natury katastroficznej czy też apokaliptycznej na skale planety uważam za brednie no chyba że wieszcz jest jednym z tych co planują wymianę ognia nuklearnego z Rosją Chinami i pozostałymi państwami lub faktycznie obcuje na co dzień z galaktycznymi federacjami UFO ludkami Reptylianami i innymi rasami pozaziemskimi.

  • Marek

   To nie jest człowiek, to jest hologram. Zablokowano mu kanał i wykreowano to nagranie.
   Stoi za tym siedem osób, zaraz pojawi się przed nimi Szatan we własnej osobie. Pierwsze czego zażąda to odblokowanie kanału – zapewniam, że nie będzie to prośba. Nie chciałbym być w ich skórach.

   • Korniszon

    Ani on nie jest żadnym hologramem, ani mu niczego nie zablokowano. Wszystko ci się już pokiełbasiło w twojej głowie od tego nano-wahadełka. Nic dziwnego, że ludzie się od ciebie odwracają. Widzą, że zbzikowałeś.

 • nawakacjach

  Hitler dostał nagrodę….hmmm dziwne dobrze ze odkryłem Słowiańskie Wedy tam jest cała prawda dziękuję za uwagę życzę udanego dni i pracy nad sobą SLAVA

 • RR

  Marek, idz na ryby, tak minimum na rok i wypocznij sobie.

 • ...

  Zarządzanie zasobami ludzkimi…

  W pewnym kraju, w pewnym mieście starły się dwa fronty. Wiadomo o co chodzi w takich sytuacjach. Pieniążki bo o nich mowa. Zwykła codzienność wydawać by się mogło. Nic bardziej mylnego. Otóż przedmiotem sporu bylo dosyć prężne przedsiębiorstwo. Maszynka do robienia pieniędzy. Firma dosyć rozwinięta otwarta na audytorów z zewnątrz więc rozgłos i wojna o wpływy odbywały się na innej płaszczyźnie. Po jesnej stronie dosyć prężnie rozwinięta miejscowa, jedna z najsilniejszych mocy nieczystych w polsce bazująca oczywiście na potencjale ludzkich istnień firmy oraz całej infrastruktury miejskiej. Po drugiej zaś stronie potężny front wprowadzający zmiany i nowy porządek. W to wszystko wplątana oczywiście polityka oraz jeśli mowa o czołówce „Polskiej duchowości” gwiazdy polskiej sceny międzywymiarowej czyli królowie poszczególnych mediów i sieci które tworzą. Zagrywki bardzo wyrafinowne toczone na najwyższym poziomie co w całości tworzy „Boską Komedię” oraz niesamowite prezentowanie równie potężnych potencjałów analitycznych oraz energetycznych.

  odkrywamy fakty ;]

 • 123

  Widze, ze brak poprawy.
  Niestety, choroba rozwija sie.
  Ciekawe jak to sie skonczy?
  Moze samobojstwem, a moze w szpitalu psychiatrycznym.
  Czas pokaze.

 • Adam

  Marek, nie dasz na dluzsza mete jesc tych psiakow.
  W koncu wysiadzie ci watroba.
  Przejdz moze z tych grzybkow na cos mniej szkodliwego.
  Wiem, ze po nich masz niezly odjazd, do tego sa tanie a nawet jak sam zbierasz, to za darmo.
  Nie bac tani I zainwestuj w zdrowie.

 • Joszua

  Odpieprz sie od zydow, idioto.
  W kazdej narodzie sa zli I dobrzy ludzie, mniej lub wiecej.
  Jestes niebezpiecznym, nawiedzonym idiota.
  Wyjatkowo „pokojowo” nastawionym do ludzi.
  To jest twoje Niebo I nawet nie widzisz, ze z prawdziwym Niebem tacy ludzie jak ty nie maja nic wspolnego.
  Jestes jadowita, plena zawisci istota,
  Trucizno.

 • Ewa

  Wstyd mi, ze cie znalam.
  Krzywdzisz ludzi.
  Powinienes sie leczyc lub pojsc do egzorcysty.

  • Korniszon

   Plusem tego wszystkiego jest to, że jak na razie nikogo nie krzywdzi. To są jedynie jego fantazje o zbawianiu świata. To tylko „piękna” historia jaka toczy się w jego głowie. Na szczęście jeszcze nikt nie został ranny w sensie dosłownym.

   • Piotr

    Plusem tego wszystkiego jest to, że jak na razie nikogo nie krzywdzi. To są jedynie jego fantazje o zbawianiu świata. To tylko „piękna” historia jaka toczy się w jego głowie. Na szczęście jeszcze nikt nie został ranny w sensie dosłownym.

    Taki ignorant w sprawach energetycznych jak Ty w ogóle nie powinien się wypowiadać na ten temat. Dla Ciebie to błahostka z serii SF.
    Nic bardziej mylnego.
    Tylko większość ma zlasowane mózgi i część albo kibicuje MP, który jest marionetka w rękach potężnego wroga ludzkości, a z kolei druga część wysyła go do leczenia.
    wierzcie mi: leczenie nie pomoże, nie na tym etapie, tym bardziej, że to co pisze MP to w większości prawda, która pozwala MP zachować kontakt z rzeczywistością, reszta to wstrętna manipulacja przez OBCYCH i to najgorszych jacy są w tym Wszechświecie i żadne psychotropy tu nie pomogą.

    • Korniszon

     Jeżeli uważasz, że to co on pisze to w większości prawda to nie mamy o czym rozmawiać.

    • Marek

     Dzięki Piotr. Nanowahadełko pokazuje mi, że ci najbardziej wątpiący będą musieli nas w najbliższych miesiącach opuścić. Brak logiki w rozumowaniu jest najwyraźniej oznaką słabej duszy, a takie będą się jeszcze rozwijać w niższych wymiarach.

  • Mira

   Och! Nie musisz się wstydzić publicznie! 🙂

   • Mech

    Mira, rybenko mareczka, lepiej bedzie dla ciebie jak zamilkniesz durnoto eskimoska.
    Nimfo blotna, wracaj pod kamien ze swoim guru z tekturu.

   • RR

    Marek, idz na ryby, tak minimum na rok i wypocznij sobie.

 • Szekspir

  Uwazaj bo pekniesz.
  Twoje ego napecznialo az do granic mozliwosci.
  Jestes jak nowy Koresh.
  Zawsze znajda sie imbecyle co pojda jak owieczki za innym imbecylem.

 • Korniszon

  Ostatnio notorycznie kasowałeś moje komentarze jak pytałem się ciebie co to jest rinowanie. Czy to pytanie jest aż tak niebezpieczne? Komentarze fałszywego Jana Taratajcio wpuszczałeś, ale mojego pytania nie chciałeś wpuścić, trochę to dziwne.

 • Kiss

  To sie zastanow, bo raz mowisz tak, a raz o 180% innaczej.
  W sumie schizofhremia ma to do siebie.
  Marus? ……a dlaczego??????

 • Marek

  Nie dziwcie się, że jest tyle wrednych komentarzy. Puściłem je wolno, bez moderacji, by Wam pokazać jak ludzie mają nasrane w głowach przez tych żydów i masonów. Tak, czeka nas mnóstwo pracy by naprawić szkody jakie zostały poczynione przede wszystkim duszom, ale i umysłowi zbiorowemu.
  Postaram się nie blokować tych wypowiedzi, wolność słowa jest bardzo ważna. Ale będę sprawdzał wahadełkiem, czy jakaś tendencja nie jest groźna dla wszystkich czytelników. Bo proces eliminacji tych co nie pasują do 5D jeszcze się nie zakończył.

  • Mira

   Może jednak trzeba będzie zastopować pospólstwo – najwyraźniej jest to bardzo niewygodny blog, zagraża ich istnieniu. Może ta powódź ma za zadanie wyeliminować – przez zniechęcenie myślących inaczej? Pomysł mitozy Ziemi, którą zasugerował Wilcock (i nie tylko on) wydaje się jedynym rozwiązaniem dla wszystkich 🙂

   • Korniszon

    My mamy nasrane w głowie, bo nie zgadzamy się z treścią wpisów głównych publikowanych na tej stronie, ale nie właściciel strony, który uważa się za ojca Jezusa i osobę, która faktycznie rozmawia z Trumpem czy Putinem. Jestem ciekawy czy Trump zrobił ci już przelew? Miał dać ci sporo pieniędzy. Obstawiam, że nigdy to nie nastąpi, bo to nie był on. On nawet nie wie o twoim istnieniu.

    • Ciekawyyy

     Choć rzadko lecz jednak zdarza się że biała z pokoleń mama rodzi mulatka po białym ojcu a nie miała wcześniej za partnerów murzynów czy innych podobnych oliwkowców wykluczając tym telegonię.
     Ojciec Jezusa najprawdopodobniej musiał być ciemnoskórym ponieważ we wczesnych pismach jak i ikonach przedstawiają go jako osobę o ciemnej karnacji dosłownie jak murzynka.
     Tak chrześcijany aż strach pomyśleć że przodkami tego co nazywacie chrześcijaństwem mogli być murzyni he he
     tacy sami jak ci z epoki niewolnictwa jakie im ,,wyższa” kultura zafundowała.

  • Kosmiczny Żyd

   Ja kupie wszystkie pana wynalazki .Kowalium biore w ciemno . Masz pan talent,pisz scenariusz na nowe gwiezdne wojny .My z Rebe mamy w Hollywood duże kontakty ,będzie cymes interesik. Pan to upożondkuje ,z tym szatanem,no i oczywiście nas braci nie rani bez powodu . Pan bendzie bogaty .

  • Henryk Piwowar

   Dziękuję Ci za to co robisz, otworzyłem oczy.
   Masz może wieści, czy coś złego dzieje się w budynku AVATAR (nazwa straszna!) w Krakowie?
   Adres: Armii Krajowej 28

   Czy powinienem tam chodzić?

   • Marek

    Jesteś Avatarem i wokół masz hologram rzeczywistości, więc nic ci się nie stanie dopóki nie wejdziesz do środka. Budynek należy natychmiast wyburzyć, tam jest urządzenie do ściągania żydowskich Avatarów. Dobrze, że nie ma już kogo ściągać, bo wszystkie planety Nugritos zostały już zniszczone. Ukrywało się tam kilkadziesiąt Avatarów, dziękuję za info. I tak nie mogli nic zrobić, bo ich „wzór” przestał istnieć, a parchaci byli strasznymi tchórzami – wiedzieli, że jeśli ich dusza zostanie uwolniona, to znajdzie się od razu w Czarnej Dziurze. I tak się stało.
    Dzięki tej informacji zniszczyliśmy 95 podobnych miejsc i ukrywających się tam parchatych Avatarów.

 • Kiss

  Czego, baranie wprowadzasz ludzi w kanal, mowiac, ze wyswietlasz wszystkie komentarze.
  Niedosc, ze jebniety, to jeszcze klamca.
  Wredny I zaklamany to byles zawsze.
  Dlatego zostales zwerbowany na TW,wszo.

 • Kiss

  Pederasto, dlaczego kasujesz komentarze jak stary esbek?

 • Kosmiczny Żyd

  Panie szanowny ,pan pisał ,że wysłał szatana w czarnom dziure .To co pan teraz dzieci znowu straszy? Pan myśli o naszym interesie ?

 • Leszek

  Bardzo fajnie Panie Marku, że puścił pan w końcu wszystkie komentarze bo takie właśnie wycinanie wiadomości i puszczanie tylko tych wygodnych dla siebie to praktykują właśnie żydowskie media
  Teraz się „wygadali” i sobie odpuścili,

  a na koniec niech każdy przeczyta swoje posty co sam napisał…

  i obiektywnie się zastanowi czy sam nie musi iść na dobrowolne leczenie po tym co napisał

 • Królowa Lea Luccilla

  Jak szatan sprząta dezinformatorów to wychodzi że nie jest chyba taki zły bo dzięki niemu jest czysto, ciekawe czy TW Janusza też sprzątnie.

 • „Обнаружены внеземные Черные cаpкофаги .Гигантские capкофаги под Египетской пирамидой” 9:55 https://www.youtube.com/watch?v=K7JlxC10l9s

 • Ves

  Wiesz, jak wygląda ta Twoja walka, Marku?

  Tak naprawdę walczysz sam ze sobą i swoimi demonami. Od tego wahadełkowania całkiem pomieszało Ci się w głowie. Rozumiałabym tę fascynację, gdyby wszystko, co wypisujesz, było prawdą i zaczęło się sprawdzać… Ale tak? Ciągłe wymówki, zmiany terminów, mieszanie faktów, wymyślanie coraz to nowych bajeczek, gdzie jedna przeczy drugiej… Nie sprawdza się nic, a ty cieszysz się jak głupi do sera i dalej trwasz w tym szaleństwie. Pisałam już o tym wcześniej – Bóg odebrał Ci rozum… Za co? To już wiesz tylko Ty sam. Szkoda, że nie masz rodziny… Wiesz, żony, dzieci. Może oni przemówiliby Ci do rozsądku, kiedy stali bywalcy nie dają rady. Koledzy już się od Ciebie odwrócili – jak myślisz, dlaczego?

  • Igi721

   Trafne komentarze dajesz naprawdę

  • Ves

   Napiszę więcej: przypisywałeś mi już mnóstwo tożsamości, czasem nawet posądzałeś mnie o bycie mężczyzną. Byłam już mordercą, agentem Mossadu, zbrodniarzem wykorzystującym dzieci, avatarem z bardzo starą duszą i żydowskim hologramem – czy to nie śmieszne, że to całe wahadełko robi Cię w jajo? A może to sam szatan z Ciebie kpi? Nie potrafisz odczytać z niego nic, a wszystko co tu publikujesz, jest tylko stekiem bzdur, w których zapętlasz się coraz bardziej.

   • flat brain on flat Earth

    Obawiam się, że nie przekonasz go. Żadne racjonalne argumenty nie dotrą. Ja już nie mam pomysłu, jak mu pomóc. Obawiam się, że musimy czekać, aż zacznie stanowić zagrożenie dla otoczenia i go zgarną.
    A dość mocno udziela się środowiskom żydowskim, ale nie tylko. Codzienna nowa porcja antysemityzmu.

  • Marek

   Musisz zniszczyć tę sztuczną duszę, która zakrywa prawdziwą. Wtedy zaczniesz rozumieć. Najpewniej nastąpi to w procesie rozpuszczenia, który trochę potrwa. Widzę, że zacznie się za ok. 3 godziny. Znajdziesz się w 4-dniowej komie – to działanie twojej prawdziwej duszy i jest konieczne. Nic twojemu ciału się nie stanie.

 • Morning Glory

  Marku, pora schować dumę w kieszeń i udać się na leczenie psychiatryczne. Nic z twoich wywodów się nie sprawdza, a ty sam już gubisz się w zeznaniach. Każdy jeden wpis zaprzecza pozostałym. Wahadełko odebrało ci rozum.

 • robs

  ja poprzez pewnego charyzmatyka dost info ze jestem uratowany zbawiony i mam zaczac sie radowac….