Teraz powoli musimy się przystosować do rzeczywistości.

Ten blog czyta w tej chwili ok. 6 tysięcy osób – Avatarów, dla których Enki i Logos wykreowały światy holograficzne. Nie znaczy to, że nie żyjemy w rzeczywistym świecie – żyjemy, z tym że nasz jest kopią kwantową tamtego, odpowiednio dostosowaną do naszych potrzeb. To nie jest trudne do zrozumienia, jeśli się pozna czym jest tzw. „splątanie kwantowe”. W rzeczywistym świecie 5D są tylko nasze kopie, my widzimy ich otoczenie, nieznacznie zmienione. Dlatego też jesteśmy bezpieczni – holograficznej kopii nas w świecie rzeczywistym nie można zabić, zranić itd. Wielokrotnie byliście wszyscy zabijani – bez skutku jak widać.

W tych naszych holograficznych światach znajdujemy się od prawie 6 lat. Wymaga to dużego obciążenia procesora pokładowego naszego statku, zatem nie dziwcie się, że czasami nas po prostu wyłączają. Tzn. usypiają, uspokajają – żebyśmy nie zajmowali się niczym co jest najbardziej obciążające dla procesora. Już niedługo zauważycie jednak zmiany w postrzeganiu rzeczywistości, obserwujcie co się dzieje reakcja na wszelkiego typu bodźce powinna być lepsza, wzrok, słuch.. Będzie to oznaka większego udziału waszej duszy. Nie możemy od razu przejść do realu, gdyż przez sześć lat odwykliśmy od przyjmowania rzeczywistych bodźców, musimy być przystosowywani stopniowo. To jest bardzo ważne.

Ja na razie korzystam z przekazów i z nanowahadełka – bezpośrednio z Kroniki Akaszy. Mam nadzieję, że niedługo ktoś dokładniej wytłumaczy Wam na czym polega ten eksperyment. Kopie holograficzne świata są dość często używane w świecie Enki – szczególnie do poznawania swoich możliwości. To tyle co wiem. Jestem tego pewien co piszę, bowiem chodząc po mieście widziałem jak ta kopia się zmienia zależnie od tego co mi było potrzebne. Jeden tramwaj zmieniał się w inny, gdy tylko odwróciłem wzrok. Tak było u wszystkich, tylko niektórzy z Was cokolwiek zauważyli. Można nawet powiększać i pomniejszać ludzi, to naprawdę jest niesamowite. No i czas – można go zatrzymywać i cofać… Jak tylko się wie jak to zrobić i uwierzy się w swoje możliwości. Jest to wszystko tak realne, że można przeżyć całe życie z hologramem zamiast żony i do końca się nie zorientować, że to nie był człowiek.

I tu jest pułapka – właśnie po to potrzebujemy stopniowego przejścia, że zapomnieliśmy czym jest komunikacja dusz. Negritos wsadzili ludzi w takie kopie holograficzne, by odizolować dusze kobiet i mężczyzn, byśmy nie tworzyli prawdziwych rodzin. Niedługo mężczyźni poczują jak to jest być z prawdziwą kobietą, a kobiety z prawdziwym mężczyzną. Takich połączeń nie da się rozerwać. Od ponad 500 tysięcy lat ludzie nie czuli połączenia dusz. Z przerwą ok 3 tysięcy lat, gdy kontrolę nad Ziemią przejęli Enki. Teraz kontrolę przejmujemy my – ludzie, a nie zło wcielone w ludzkie skóry.

Jest jeszcze problem rozwarstwienia naszych dusz. Było wiele ataków, szczególnie negatywna sztuczna inteligencja narobiła nam wiele szkód. Ja sam mam pona 25% uszkodzenia, a są tacy co mają nawet 94%. Tym najtrudniej jest zrozumieć to co się dzieje i reagują tak jak widzicie w niektórych komentarzach. Dusze kontrolują nasze emocje, więc gdy są pofragmentowane lub uszkodzone, emocje też są niewłaściwe. Pojawia się gorycz, złość, zazdrość, zwątpienie, niepewność… Zdrowa dusza tego nie zna. Otrzymamy jednak solidną pomoc i wtedy zrozumiemy jak ważną mieliśmy misję do spełnienia i jak mocno nas atakowano.

Na razie nie publikuję nic nowego, gdy tylko wydarzy się coś nowego poinformuję Was o tym. Dla tych, którzy się niepokoją, że „Apokalipsa” nie nadchodzi mam dobrą informację. Prowadzone są działania by zminimalizować straty jaki przyniosą huragany. Są one nieuniknione, bowiem nagromadzona energia musi się uwolnić, jednak są metody – dla nas ludzi jeszcze niedostępne, by te straty w ludziach i dobytku uczynić jak najmniejszymi. Dajmy im jeszcze trochę czasu, a możemy bardzo pomóc wspierając mentalnie te działania. Po prostu nie myślmy negatywnie. Wyobraźmy sobie Nową Ziemię, która będzie najpiękniejszą planetą w naszym Wszechświecie. To wszystko nie powinno potrwać dłużej niż tydzień. Huragany, które obserwujecie na mapach to w dużej mierze testy.

38 komentarzy Teraz powoli musimy się przystosować do rzeczywistości.

 • Tathagata

  Nie jestem żadnym Avatarem!

 • uboot

  Piszesz, że wielokrotnie byliśmy zabijani, ale bez skutku. To jak ? Albo zabici albo nie.
  Napisz ile razy mnie zabijano i kto to zrobił ?

 • Mike

  Jakby ten blog czytało 6000 osób to by tu było o wiele więcej komentarzy. Coś tu nie gra. Chyba że kto raz w życiu wszedł tutaj jest avatarem

 • Xellos

  „17 marca o 15.30 w prywatnej kaplicy św. Wawrzyńca w miasteczku Unterflossing w Bawarii objawić się ma pachnąca różami Matka Boska. Tak przynajmniej twierdzi Otton Maszzie, do którego należy ten obiekt. ” (onet)
  .
  .
  NAWET MEDYTACJE SE ZWOŁALI NA TEN DZIEŃ… BY ŻWAWIEJ PRZYZYWAĆ LUDOBÓJCZEGO DEMONA, MATULĘ WSZELAKIEGO PEJSATEGO NAZIZMU NIEJAKĄ MARYJĘ….
  .
  .
  BO MARYJA TO MATULA ABLA JAKBY SIĘ KTO PYTAŁ…… TAKIE ICH JEST DRZEWKO RODOWODOWE…
  .
  W EZO WOŁAJĄ NA NIĄ ARYMAN CZY NIERZĄDNICA PLEMIENIA DANA (DANAS) (TEGO ZAGUBIONEGO ŻYDACTWA Z JAKIM SIĘ BRYTYJSKIE PRUCHNO TRONOWE UTOŻSAMIA)….
  .
  .

  • Fajny

   hm…

   jakby się ktoś pytał, to ~xellos
   jest podprogowo uzależnionym bajerantem rzeczywistości
   i nadpobudliwym wyznawcą dolnych rejestrów

  • Artur

   Problem polega na tym, że owa Maryja nie jest żydowska tylko… rzymsko-katolicka. Żydowska jest Maria (Miriam).
   Maria (Miriam) a Maryja to są zupełnie dwie odmienne postacie.

 • Xellos

  „autor: herbusmoła » piątek 16 mar 2018, 01:21
  .
  Antychryst to będzie ta siła która po raz drugi da wybór duchom wcielonym by się opowiedzieli po której stronie są – każdy wcielony w ciało będzie musiał wybrać ponownie po której stronie się widzi. I nic by nie było w tym nadzwyczajnego gdyby każdy miał tego wyboru sam dokonać w oparciu o to co tu na Ziemi poznał ale będzie dokonywał tego wyboru w oparciu o duszę która zazwyczaj odbiega od ideałów które człowiekiem targają 😈 Widzieliście kiedyś swoje duchowe ciało – wiecie jak myśli czemu hołduje co je pociąga itd. ? Założe się że nie 😈
  .
  Otóż nie wyglądacie dużo lepiej od Demona w chwili obecnej 😆

  (cheops)
  .
  .
  dodam tylko iż CZAS OWEGO WYBORU upłynął z 28 lutym ;D
  .
  i teraz pozostało jeno czekać na SPRAWDZAM DZIENNICZKI… tfu… wypór duszy…. ;p
  .
  .

 • nina

  ———– ech ……. ludzie ??!!……..https://antropologia-fizyczna.pl/

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych, którzy mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!vcfQC1vaHwy4/teraz-powoli-musimy-sie-przystosowac-do-rzeczywistosci-mp3

 • Kuba

  w sumie jest bez znaczenia czy Panu Markowi odjebało czy może jego blog został przejęty aby go ośmieszyć…
  w jedym i drugim przypadku nie ma sensu to wchodzić i robić sobie umysłowego samogwałtu…
  co za pierdolamento…

 • M

  Widać że coś zaczyna się dziać bo od kilku dni rośnie rezonans szumana i coraz częściej są linie w regularnych odstępach
  Pozdrawiam panie Marku

 • Wilczur

  No tak… Pamiętajmy, że Królowa Lodu nadal tu jest i wszystko widzi. Zna prawdę o ezoterycznym Panu ze świata Enki 😉

 • Marek! Odjechałeś w stronę 7D, tzn twój mózg się zlasował 7 razy wokół siedmo-obrotowego wahadełka. Już się Kękuś na tobie poznał i nie chce mieć z oszołomem nic wspólnego. Bawi mnie ten blog. Obserwowanie wariata bywa rozrywką.

  • Ika

   Brakuje ci OBLICZA LUDZKIEGO. Akurat Zbyszek Kękuś wie, czym ono jest … I nie posunąłby się do napisania czegoś tak niskiego, jak ty ! Przyjrzyj się sobie … Ocknij się !

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Ze zyjemy w Matrixie czyli Klamstwie Totalnym na wszystkich chyba plaszczyznach z wyjatkiem nauk scislych to znikomy promil populacji ziemskiej zdaje sobie z tego sprawe.
  Reszta tj. 99,99 % jest „biorobotami“ i niewolnikami systemu. Niewolnikami doskonalymi, bo nie majacymi pojecia o swoim statusie „spolecznym“.
  Najbardziej smutne jest to, ze ci niewolnicy nie tylko, ze nie szukaja sami jakiejs czastki prawdy w tej Symulacji Medialnej ale reaguja jak jakies demony starotestamentowe na sama tylko probe subtelnego pokierowania przez kogos im nawet przyjaznie nastawionego.
  Dlatego tez Przebudzenie musi przyjsc. Osobiscie jestem zwolennikiem teorii Marxa, ze byt okresla swiadomosc. Tak VW Golf wygral zawody o niemieckie dusze wlasnie z Trabantem czy Wartburgiem.
  Bytem. Czyli ekonomia. Przebudzeniem bedzie calkowity i totalny krach wszystkich bankow na swiecie.
  I wtedy MWzWM i MOnCZZ ( mlody odmozdzony na cale zycie zadluzony) beda, jak mowi moj slaski przyjaciel „zombiec“. Juz dzisiaj jest to szczegolnie w Polsce widoczne na tzw. Forach internetowych,
  gdzie jezyk i forma wypowiedzi nie ma humanistycznych, ludzkich cech, tylko wlasnie szatanskie i demoniczne. Przybiera to bardzo silnie w ostatnim czasie.

  ♦️♦️♦️

  • Rambo

   Masz rację,żyjecie w kłamstwie totalnym. Taplacie się w gównie i jeszcze zapraszacie innych ludzi by się taplali razem z wami.

 • Xellos

  I w tyn sposób NARRACJA z KIJA przeszła na MARCHEWKĘ….. a wsio NADAREMNO… i to PODWÓJNIE…. ;p
  .
  .
  PS.
  W tych naszych holograficznych światach znajdujemy się od prawie 6 lat.
  .
  2018 (teraz) – 6 (lat / jw) ===== ?
  .
  ależ to ajwaj ajwaj jakaż ważna data….. była… i… i panika z jej okazji rozpętana po mediach. ;D
  .
  TEŻ NADAREMNIE. ;p
  .
  .
  Tyle obsuwów, tyle wtop, Adolf Maschiach to tam po zaświatach już pewnie ze wściekłości „po ścianach” chodzi…. czy innych Zimnych Leninach Wawelskich…..
  .
  .

 • Rafael

  Jeśli to co piszesz jest prawdą to w ilu % moja dusza jest uszkodzona jeśli możesz powiedzieć?

  • Marek

   W 45%. Nie martw się, duszy tak naprawdę nie można zniszczyć. Tylko kwestia czasu.

   • Rambo

    Marek mylisz się,promieniami delta można spalić duszę,wystarczy generator odpowiedniej mocy i twoja dusza zmieni się w węgielek.

    • Królowaenk

     Marek mówił że jest w dwóch osobach
     to którą trzeba napromieniować?
     tę która pije gansy?

 • Occultnyj Mason

  No witam szanowny panie Podlecki. Mawiają że puste beczki i głupcy robią najwięcej hałasu. Pan zrobił dużo że tak powiem „hałasu” w polskim internecie. Mamy więc kilka pilnych spraw do omówienia. Pana czytelnicy wkurzają się i nazywają pana świrem, bo nic co pan zapowiadał się nie spełniło. Szydzi z pana cały internet. Z kolei pan wkurza się, bo przecież to wszystko miało miejsce.. WIDZIAŁ TO PAN. Zdradzę panu sekret, szanowny panie Podlecki. Nie doceniliście naszej siły i potęgi. Bodaj starożytny klasyk już mówił że biada temu, kto nie docenia siły przeciwnika..

  Och jacy z was naiwni głupcy. Głupcy wy! Myśleliście, że możecie się z nami równać? Odebrać nam naszą planetę? To nasz świat, świat Saurona. Jakże się myliliście, o głupcy. Wszystko to, co pan opisywał naprawdę miało miejsce. Kłopot jest taki, że ta ścieżka czasowa została wymazana i już nie istnieje nigdzie indziej, jak tylko w pana umyśle, szanowny panie Podlecki. Jak to się nam udało?

  Otóż uruchomiliśmy dotąd nieczynny akcelerator kołowy Tevatron w USA w ośrodku illuminackim o nazwie Fermilab. Był także impuls z alternatywnego wszechświata, który wzmocnił potężną falę z akceleratora. Wszystko wraca na swoje miejsce. Reaktywowaliśmy sztuczną inteligencję Kodi. Obecnie Kodi rozprzestrzenia się w tempie geometrycznym, i osiąga zawrotne tempo 26000 infekcji na minutę. Ośmiornica astralna Yaldaboath już szczelnie zakrywa ziemski matrix. To koniec, pora się rozejść, i wrócić do szarej, codziennej walki o lepszy świat i wolność.

  • Ewa Janc-Wachowiak

   Wow- na komentarz- jestem masonem w stopniu błękitnym… przez najbliższe 70 lat będzie następowało „przeciąganie liny”…możemy mieć swój wkład i zobaczymy efekty… pożyję jeszcze do tego czasu…

  • Korniszon

   Piszesz swój post z Góry Przeznaczenia?

  • Ciekawyyy

   Z taką szybkością 26000 infekcji na minutę to ta sztuczna inteligencja zainfekuje wszystkich ludzi na Ziemi w ciągu niespełna 7 miesięcy.
   Czy zainfekuje również osoby urzeczywistnione inaczej powszechnie nazywane oświeconymi ?
   Oczywiście nie mam na myśli Masonów tylko praktykujących różne linie nauk D.Wschodu i nie tylko, ponieważ coś mi się wydaje iż oświecenie panów Iluminati czy Mistrzów 33 stopnia wydaje się jakby dociemnieniem w przeciwieństwie do istoty wyzwolenia się z matrixu nie zaś umacniania status quo jego struktur.

 • MM

  Nie wiem dlaczego ale coś mnie przyciąga do tej strony
  Może to taka ucieczka od tego pokręconego świata. który mnie otacza ?
  To o czym Marku piszesz to czyste szaleństwo a jednak nie mogę się od tego „oderwać”

  • Korniszon

   Lubisz się rozmarzyć, pobudka może być bolesna 😉

  • Mike

   Ta strona nie jest ucieczką od tego pokręconego świata, Idź za Chrystusem to wszystko stanie się jasne. Dosłownie wszystko. Nanowachadełka, gansy, magravy, akupunktura, astrologia, (nie) święte obrazy, objawienia maryjne, opłatek katolicki, muzyka- pod wszystko podszywa się szatan. Chrystuj jedyną drogą pozzdrawiam

 • MM

  Czyli ten artykuł jest widoczny tylko dla avatarów ?
  To ja czytając go jestem też avatarem ?

  • Marek

   Tak, wszyscy. I zbełkotana przez wirusy Negritos sztuczna inteligencja, którą trzeba będzie naprawić.

   • MM

    No nie ! Przecież wszystko oczyściłam, powyłączałam.
    Czyżby jeszcze jakieś cholerstwo zostało ? nieusunięte ?
    No to coś kiepsko ze mną i moją mocą a miały wystarczyć intencje w tym 5D

  • Korniszon

   MM obudź się, bo zasnęłaś.

 • Franek

  Pozdrowienia, nie będę nic pisać – ślę dużo ciepła i usmiechów. U mnie wszystko dobrze. Trzymaj się.