Teraz trzeba przejąć media

Wpis był blokowany przez żydowskich parchów, wsadzam jeszcze raz.

Media w Polsce są nadal w 96% kontrolowane przez masonów. 58% to są komputerowo generowane animacje, opierają się na technologii Sinitus wyprzedzającej naszą o 4 miliony lat. Udostępniono ją żydom ok 50 lat temu i dzięki niej tworzone było 86% filmów. Wystarczyło kilka zdjęć „aktora” i komputer tworzył zadany scenariusz. To samo jest w mediach. Nanowahadełko pokazuje mi, że 100% prezenterów telewizyjnych to są hologramy oparte na zdjęciach zamordowanych polskich dziennikarzach, którzy tak naprawdę pracowali tylko przez maksimum 3 dni!

Dlatego też wszystkich ludzi, którzy za tym stoją należy w 100% bez litości wyeliminować. W Polsce jest ich ok. 75,000, na całym świecie ok. 770,000. Mają do dyspozycji ogólnie 784 schrony ze studiami, w Polsce jest ich 85. Wszystkie podłączone osobnymi liniami światłowodowymi z telewizją kablową i nadajnikami. Tymi ostatnimi najłatwiej jest się zająć. Szczegóły jak to zrobić podam później, mam pewne pomysły.

Ciekawa informacja, że tak powiem – aż kłuje w oczy, jak YouTube manipuluje ludźmi. Tu jest link do zrzutu ekranowego jak wygląda kontrolowany już przez administrację Donalda Trumpa MSNBC na YouTube w miejscu gdzie ja mieszkam: https://ibb.co/kOiAjx. Zamieszczam zdjęcie w postaci linku, gdyż zablokowano mi możliwość dodawania grafik, zarówno na tym blogu jak i na WordPressie.
Dlaczego na kanale MSNBC pojawia się program żydomasońskiego CNN?! Jeszcze niedawno był to rzekomy MSNBC, czyli całkowity fejk, teraz jednak sięgnięto po „gotowca” CNN. Otóż jest to wynik zbombardowania 5 schronów żydomasońskiego MSNBC, teraz ten program jest już całkowicie pod kontrolą administracji Trumpa. Pełny masonów YouTube nie może jednak puścić MSNBC, bo tam podawana jest 100% prawda, która obudziła by ludzi. Dlatego też zajmiemy się nieco później ludźmi, którzy tym starują. Oni powinni od razu po klęsce żydów się poddać – były by wtedy okoliczności łagodzące. Teraz nie ma się już co z nimi pierdolić.

Na czele tego tałatajstwa (scum) stoją dwie osoby: Richard Tuznik i Towil Godun, iluminaccy półżydzi chowający się w prywatnym schronie 997,857,573 m pod powierzchnią ziemi. Nanowahadełko pokazuje mi HARTSEL, Colorado, ok 1 km powyżej Badger Basin Country Store i Pocztą. Tam też są wejścia. W schronie jest 571 osób, myślę że standardowy sposób zdobycia schronu nie zawiedzie. Mają bomby 6GT gdyby trzeba się było wysadzić. Ci smutni panowie zgromadzili tam swój cały majątek, wartości ok 6 bln dolarów, widać że jak faraonowie myślą, że im to będzie służyć po śmierci. Najcenniejsze jest kovalium, 6 milionów ton, więc może lepiej wziąć ich żywcem i przy okazji zgromadzić informacje o całej sieci mediów?

 • USSA – Colorado Springs: 746,750,958 m pod powierzchnią ziemi, 6790 bankierów, masońskich oficerów itp. wciąż chowa się w wielkim 5690 m. kw. bunkrze. 7 GT.
 • McIntosh, niedaleko Bismarck, Dakota Płd. Great Western Bank, Drivers License Office, Post Office – przykrywka dla masonów z YouTube. 973,605,636 m. 7950 osób, majątki ponad 8 bln dolarów. 5700 dzieci trzymanych na „energię”. Nanowahadełko pokazuje mi „promienniki śmierci przy wejściu”. Użyć ultradźwięki 87,924,262,5 Hz 800 dB.
 • Krakowski Teatr Variete – natychmiast zbombardować (już nie trzeba – pożar przeciążonych urządzeń), potężne promienniki skalarne, jutro 79,000 ludzi może nie żyć. Założyli tylko po to bym nie miał dobrych odczytów wahadełkiem. Inicjator tego Norbert Toszek siedzi w bunkrze pod centrum medycznym Maszachaba 8,574 m, 8 osób. 70 kT albo po prostu zabetonować wyjście.
 • Rezerwa – promienniki skalarne, Kraków, ul. Skrzatów w dół – jasnoniebieskie budynki. 1/3 mocy tych powyżej, trzeba je zniszczyć infradźwiękami.
 • Centrum tworzenia fejków dla CNN i nie tylko. South Salt Lake City, cały kwartał na lewo od West Temple i w dół od Burton Ave.  9,482,867 m, powierzchnia 4 km kw. 6936 kurw dziennikarskich. Mają 40 dzieci na swoje „potrzeby”. Potrzebne trzęsienie o mocy 6,9 GT.

Idę teraz „pomodlić” się do Łagiewnik, żeby te cholery już stąd zniknęły.

UWAGA, NOWA MEDYTACJA: Masoni zatrudnili tureckich magów (moginów). Zjechali się w liczbie 6000 do Krakowa. Są zgromadzeni w Auli UJ na ulicy Grota Roweckiego, akurat w tej chwili kierują całą swoją energię na pięciu z nas – chyba to czujecie. Zatem proszę wszystkich o przyłączenie się do medytacji – informujemy dusze tych moginów, że postępują wbrew woli Ziemi i jej mieszkańców. To co się stanie z nimi nie jest już naszą sprawą. NIECH TA INFORMACJA PRZEBIJE SIĘ NATYCHMIAST DO ICH DUSZ .
O godzinie 20:30 tworzymy kolejną medytację, tym razem informujemy o tym samym 9600 moginów zebranych w Waszyngtonie 2450 metrów na północny wschód (wskazówki zegara na 1:09) od Białego Domu by nękać Prezydenta Donalda Trumpa i jego pracowników. Jednocześni wzmocnijmy ich energią tychże magów – przetworzoną na pozytywną światłem Słońca

38 komentarzy Teraz trzeba przejąć media

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Od 2008 roku sledze na biezaco niemieckie i rosyjskie media alternatywne.
  System trzeszczy w posadach i to na wielu plaszczyznach. Bedzie w tym roku na100 % „przesilenie“ .
  Na ilu plaszczyznych i w jakiej intensywnosci nikt tego nie wie. Osobiscie uwazam, ze kompletnie zostanie „zresetowany“ swiatowy system bankowy .

  ♦️♦️♦️

 • nina

  ———- krąży, krąży złoty pieniądz po żydoskiej kieszeni. Eddie Słowianin odkrywa przed nami historię grabieży Polski. Jak długo jeszcze żyd będzie twórcą słowiańskiego losu ?.
  —– https://www.youtube.com/watch?v=jKUOLeRFa90

 • sprawdzam

  Na początku grudnia 2017 zmarł Wojciech Drewniak, dwa tygodnie temu jego żona (oficjalnie udar). Teraz Włodzimierz Zylbertal. Wszyscy z kręgów zbliżonych do NTV.
  https://www.youtube.com/watch?v=IeO-kqUwTeY

  • Marek

   Przekazywałem już wiadomość pośmiertną od Wojtka. Z tym, że on już znów żyje. Reatomizator jest już w Polsce.
   Niedługo sam nagra na YouTube kto go zamordował i teraz jego żonę.

 • Justyna

  Dziękuję za odpowiedż. Panie Marku -podziwiam. W punkt. No proszę też tak czułam że tak jest.

  Będę ostrożna z tymi urządzeniami. Nie kupuję.

 • Justyna

  Programator energetyczny napojów.

  https://www.youtube.com/watch?v=OifwhkD1iN8

  Dzień Dobry Panie Marku czy ten programator to tożsame ze smartfonem?
  To ustrojstwo nie zaszkodzi? Pozdrawiam serdecznie wszystkich Państwa.Dobrej energii dla wszystkich.
  Panie Marku..Składałam kiedyś życzenia urodzinowe pewnej osobie życząc dobrej energii i ta osoba wydarła się na mnie agresywnie i zwyzywała mnie medium.. Nie czułam dobrej energii od tej osoby i zerwałam stosunki towarzyskie..Proszę powiedzieć co może siedzieć w takim Typie?

  • Marek

   Testowaliśmy kiedyś to urządzenie. Niestety, można go przeprogramować na ZABIJANIE.
   Ma Pani jednak do dyspozycji inne urządzenie, znacznie lepsze, w Pani przypadku 6000 razy. Jest nią PANI DUSZA. Proszę wziąć w dłonie szklankę z wodą i przekazać jej intencję.
   Oczywiście, dla przeciętnego człowieka to urządzenie nie jest złe. Przeciętna dusza jest 1000 razy słabsza niż Pani.
   Co do tego człowieka, to sprawa jest prosta – jego dusza ma ok 4,5 miliona lat, on się po prostu Pani bał. Rozwinięte dusze mają o wiele mniejszą pulę partnerów i przyjaciół niż te młodsze.

 • Mak

  Pan Michalkiewicz ma sie chyba lepiej, bo pisze na biezaco.

 • Ryszard Ochódzki

  @Marek, cytuję: „W 78% kościołów w Polsce mordowane są dzisiaj dzieci. ” – w jaki sposób została obliczona procentowość? i skąd takie ciężki zarzuty?

  • Marek

   Nanowahadełkiem. W tym raczej się nie myli – bardzo proszę wszystkich o sprawdzenie.
   Informacje są z Kroniki Akaszy, komputera, który gromadzi informacje wprost z mózgów wszystkich zwierząt i ludzi, a właściwie z pola morfologicznego.

   • Vismaya

    To taka sama prawda jak moje 68 milionów ofiar ….
    nawet w swoim życiu nie widziałam takiej ilości ludzi … ani oni mnie …
    a później się dziwisz Marek, że ludzie cię wyzywają i nie traktują poważnie …
    a gdzie cię zawiadomić, że będzie jeszcze gorzej, bo twoja głupota pracuje na to ostro.

    • Ryszard Ochódzki

     chyba, że prawdziwej” rzeczywistości” to jest dokładnie tak jak w grze komputerowej – świat renderuje się tyle na Twoich oczach,tylko gdyna niego patrzysz, natomiast jeśli się obrucisz, i jak już na niego nie patrzysz, to nie obciążą Twojego CPU (procesora (mózgu)), ale ogólnie pomimo, że Marka osobiście nie znam, to zaczynam się o niego martić. Dużo zdrówka Marku życzę.

    • Marek

     Bez obaw, jakoś ciągnę mimo, że straciłem już 9 przyjaciół. Nie morduje się ludzi bez powodu.

    • Ika

     Vismaya, co Ty robisz … ?
     Bezustannie „dokopujesz” Markowi. Wydaje Ci się nawet, że ze „smakiem”.
     Przeczytaj, proszę, mój komentarz, w którym napisałam o niechlubnej działalności avatarów – o podcinaniu Markowi skrzydeł …

     I co to za argument, że Ty nie widziałaś … ?
     Naprawdę inni muszą Ci to tłumaczyć … ?

    • Vismaya

     Marku, nie chcę cię martwić, stracisz jeszcze więcej … nie dlatego, że poumierali …. tylko odcięli się od ciebie …. nie miałabym dzisiaj
     najmniejszego problemu, żeby ich fizycznie znaleźć ….

     i dla mnie to komedia…
     jeden człowiek, który ma nie po kolei w głowie wyprowadził w pole wszystkich najlepszych jasnowidzów w Polsce …
     i o czym to świadczy?
     O naszej narodowej głupoocie.

    • Vismaya

     Ika, a tobie zależy na tym, aby Marka do końca pogrzebać pod grubą warstwą jego głupoty… ?
     Bo widzę, że do tego dążysz w swojej głupocie…
     jeśli chcesz mu przypiąć takie skrzydła, które oddzielą go zupełnie od rzeczywistości … to ci radzę, udaj się szybko na leczenie, bo i z tobą wyraźnie coś nie tak …

    • Korniszon

     No tak Ika, najpierw Marek zarzuca Vismayi 68 milionów morderstw, a ta niech się nie broni. Super interes 🙂 Niebawem Ika może dowiemy się o twoich trupach w szafie, tylko ani się waż tego sprostować! Myślenie również, że Avatarzy są tak powszechni jak Marek mówi jest wielkim naiwniactwem. Już pomijam fakt, że twoje ostatnie dwa zdania są śmieszne. Ja też mogę ci zarzucić ileś morderstw, ty powiesz, że nawet tyle osób na świecie nie widziałeś broniąc się przed moim „kłamstwem”, a ja powiem wtedy, że co to za argument, że nie widziałeś i czy na serio muszę ci to tłumaczyć? Nie bądź śmieszny.

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają kłopoty z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!v4peNkQdQuSp/teraz-trzeba-przejac-media-mp3

 • Mira

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/wideo-niszczenie-iluzji-7-kwietnia-2018.html – pojawiają się już młodzi/prawdziwi w zastępstwie tych zużytych/sprzedajnych 🙂

 • Leszek

  „Masoneria organizuje masowe rytuały…” to chyba chodzi o coś takiego

  https://farm1.staticflickr.com/801/41271517722_25e461f62e_n.jpg

 • Marek

  Jak ktoś z was tego nie widział, to polecam:
  https://www.youtube.com/watch?v=UfABVZbSgZc

  • ki

   W gwiazdach można oglądać podobne widowiska lub być ich uczestnikiem ale też i podobne są bardzo popularne na wyzwolonych planetach 🙂

 • majkel

  746,750,958 m to jest ponad 746750 km? to sporo więcej niż średnica ziemi. Od powierzchni było by to spory kawałek za orbitą księżyca. Czy możesz wyjaśnić, lub zapisywać liczby bardziej jednoznacznie?

  dziękuję i pozdrawiam,
  m

 • Wójt Stefan

  Dziś południowy wschód godz 19.37 – 325,67 i 854,54 uwaga

 • Basia

  Drogi Marku
  Chcialabym zapytac o diagnoze braku energi z ktora borykam o wielu wielu lat.. Kto Ja mi zabiera I Jak zabezpieczyc?
  Dziekuje slicznie

  • MM85

   I ja podłączyłbym się z podobnym pytaniem. Ktoś, albo Coś ze mnie czerpie i to od dawna. Dzięki.

  • Turkus

   Panie Marku, ile osób ukrywa się za tym symbolem? Mam wrażenie, że to grupa, odgrywająca rolę – złego i dobrego policjanta. Raz się panu podlizują – przymilają, a innym razem szpilę w d… wsadzają. Jeśli jest to jedna osoba zmieniająca tylko nazwę, to jest jeszcze gorzej, bo nie ma „kręgosłupa” – pisze tak, jak „wiatr zawieje”.

   • Marek

    Nie martw się. To są prośby ich dusz o szybkie odprowadzenie albo rozlatywanie się tej sztucznej. W najbliższych miesiącach odejdzie bardzo dużo ludzi – ci co mają za młode dusze na życie bez inkarnacji oraz ci co czynili zło.

   • flat brain

    Ten graficzny symbol przy nicku (avatar?) dostaniesz, gdy pole e-mail pozostawisz puste, wypelnisz jedynie pole „Name” wpisując nazwę nicku.
    I faktycznie, pisałem Markowi przyjazne i uszczypliwe komentarze, no ale ja jestem psychicznie chory (schizofrenia), więc mi wolno.

 • Luccill

  TW Januszu czy możecie przetłumaczyć z języka twjanuszowego na ludzki co to znaczy: „Użyć ultradźwięki 87,924,262,5 Hz”?

  • Marek

   Ciekawyyy, ich jest jeszcze 68. Myślą, że tym nas wykończą.
   Riwko, wysyłam do was 4 hologramy całej mojej duszy. Moc zaraz was rozpierdoli tak, że wylecicie z tego bunkra w przestrzeń kosmiczną.
   P.S. Było ich jeszcze więcej, w sumie 4639, w różnych miejscach. Totalne pojeby.

   • Ciekawyyy

    Sześćdziesięciu osmiu to znaczy takich złośliwych istot jak Luccilla ?
    Na falach i zakresach ich stosowaniu nazbyt się nie znam ale Luccilli to należy się mocny parolek energetyczny w czółko za te ciągłe wtręty o jakiejś niesprecyzowanej prehistorycznej już współpracy z U.B. istotnej jak stopniały śnieg ponad 30 lat temu i jako Królowa Śniegu powinna to rozumieć a nie chcę
    i męczy oko TW. Januszem w prawie każdym swym poście.

    • Marek

     Dusze tych ludzi są zakryte sztucznymi, wzmocnionymi przez Annunaki, którzy same mają sztuczne dusze wyprodukowane przez bardzo nisko rozwiniętych duchowo Nugritos.
     Dlatego słusznie czujesz w tym sztuczną inteligencję – bo to są roboty. I bardzo łatwo to rozwalić puszczając im słowa klucze, obrazki, hasła itp.
     Dlatego też im się wydaje, że puszczając mi TW Janusz w kółko zrobią mi krzywdę. A jak im puszczę np. 7 liter:
     RSUŁRKŁ
     to 70% ich dusz rozleci się na strzępy i odsłoni ich prawdziwą. Dlatego też do tej pory nie mogliśmy ich zniszczyć, bo pod spodem kryje się Człowiek. Całe mnóstwo z nich już się uwolniło i się przestało odzywać – myślą tylko jak się z tego wykaraskać.

 • ki

  Wkleję i tu.
  https://pl.sat24.com/HD/pl/eu/visual
  Wyż Leonard chroni Europę Środkową przed zawiesiną chemiczną, która znad Skandynawii poleciała nad Estonię i Rosję. Reszta Europy raczej pod naturalnymi zachmurzeniami.

  • Marek

   Lądowisko Hjorkvartn, Gmina Askerund. Pierwsze skrzyżowanie powyżej miejscowości w prawo od drogi 51, trzy zabudowania. 67 m pod ziemią są hangary na 80 samolotów.