Terror państwowy: Andrzej Szubert zdalnie szykanowany*

Andrzj SzubertMam do Państwa pytanie, ale najpierw wyjaśnię o co chodzi. Kilka tygodni temu otrzymałem od prokuratury wrocławskiej pismo (załącznik) informujące mnie o zawieszeniu postępowania przygotowawczego przeciwko mnie. Rzekomo dlatego, że mieszkam za granicą. Przy czym prokuratura zaznacza, że w przypadku ustania przyczyn zawieszenia postępowanie zostanie wznowione.
Dzięki temu pismu wreszcie dowiedziałem się, o co jestem oskarżony (obraza uczuć religijnych i publiczne znieważenie) oraz kto na mnie naszczuł prokuraturę. Są to: fanatyczny klecha S.  – proboszcz oraz Sz. – były starosta powiatu w., D. – burmistrz S., S. – radca prawny, Z. – nadleśniczy, K. – dyrektor programowy Radia (…) – dyrektor Ś. Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji – wszyscy z województwa wrocławskiego. Szajka ta wynajęła do ścigania mnie dwóch adwokatów.
Sprawę zawieszonego postępowania przygotowawczego postanowiłem zignorować i zamierzałem przemilczeć. Niestety pojawiły się nowe okoliczności. Otóż 1 sierpnia w Kluczborku szukała mnie policja. Zaszli (jak wcześniej ABW) do teściowej. Jej akurat nie było i pytali w związku z tym o mnie sąsiadkę teściowej. Naturalnie nie chcieli wyjawić, z jakich powodów mnie szukają. Nie przypuszczam, aby ich “wizyta” związana była ze sprawą wrocławską. Po pierwsze – tamto postępowanie zostało zawieszone, po drugie – prokuratura wrocławska nie szukała mnie nigdy w Kluczborku. Najpierw nasłała na mnie (bezskutecznie) konsulat w Monachium, a następnie niemiecką policję.
Tak więc nie łączę ostatniej “wizyty” policjantów szukających mnie w Kluczborku u teściowej ze sprawą wrocławską fanatyka Staszaka.

Nie mam pojęcia, dlaczego obecnie szuka mnie policja. W Polsce nie byłem od pięciu lat. A i wtedy byłem ledwie kilka dni nie wchodząc w najmniejszą kolizję z tzw. “prawem”. Wygląda na to, że albo znów komuś przeszkadzają moje publikacje, ew. ktoś szykuje na mnie kolejną “pułapkę”. I w związku z tym mam do Państwa pytanie – czy Państwa zdaniem powinienem obie sprawy (najście policji i zawieszenie śledztwa, bez umorzenia go) upublicznić?
as

PS. Jeśli ktokolwiek z Państwa chciałby gdziekolwiek upublicznić mojego maila – nie mam nic przeciwko temu.

*tytuł wzięty z maila jaki otrzymałem od Andrzeja Szuberta. Dane personalne są do wiedzy redakcji Monitora Polskiego.

209 komentarzy Terror państwowy: Andrzej Szubert zdalnie szykanowany*

 • Ryszard Ochódzki

  Czytam te komentarze i kręci się mi w głowie od chaosu w ich tematyce.

  Prośba (pewnie zostanie zignorowana) o zrobienie forum dyskusyjne albo coś innego tak, aby Wasze cenne komentarze odnosiły się do spraw związanych z danym tematem.

  Przepraszam jeśli mieszam, ale lubie tego bloga, a chyba tylko tutaj panuje taki bajzel.

  Może to i jest jego urok, ale wolałbym mieć pewność, że komentarz który czytam dotyczy arykułu, który się aktualnie tutaj omawia.

  • bemek

   ale sam w temacie nic…

   • sprawdzam

    Wszedł tu po to, by ograniczyć spektrum naszych zainteresowań. One są naprawdę niewygodne dla pewnych kręgów.

    • bemek

     Wszedł tu po to, by zaakcentować ważny problem. A ty po coś teraz wszedł?

    • Ryszard Ochódzki

     Zalogowalem się tutaj jakiś czas temu, a napisalem tego posta tylko po to, aby zaproponować jakieś rozwiązanie. Naprawdę nie możecie widzieć w każdym sposkowca i agenta. Tak się nie da żyć. Z drugiej strony sam mam podejrzenia, że są tutaj powszechnie używane multi-konta. Jestem tutaj od kilku lat (jeszcze blog był na starej domenie), ale nie uczestniczyłem w jego komentowaniu. Z czytej uprzejmości jestem z automatu kasowany czyli jak można tutaj liczyć na zaufanie i jednocześnie rozbudowę tej świadomej społeczności?

 • bemek

  Gdzie się uno ulęgło można się tylko domyślać. Można się też tylko domyślać, że uno jest proweniencji wschodnio-zachodniej tj. niemiecko-banderowskiej, co trafiłem tak ze 2 lata nazad. Wszystko w/g w/w dobre, oby nie polskie. Ale słowiańskie to może być dobre, oby nie polskie. Ruskie, ale nie moskiewskie też dobre. Chowany na ukropskiej propagandzie. Banderowiec. A i za kobietą się zastawiał.

 • Vismaya

  no to już zidentyfikowałeś agentów na tym blogu, a może tylko imbecyli – Vismaya, greg, reality … who next?

  akurat posty greg wnoszą tu bardzo wiele …. więcej niż twoje bez względu na to jaką prezentuje agenturę. 😉

  jak widać i takie „inbecyle: mają w głowie trochę oleju …..
  i wielki głupiec ten, który tego nie widzi.

 • Vismaya

  … i ciebie proszono abyś nie pisał pod ich postami …
  mało tego abyś ograniczył swoje pisanie, bo jest tego twojego zdania co niemiara …. chociaż ludziska nie pragną tej twojej wiedzy.

  • Boru

   Chodzi o posty obrażające, sugerujące bezpodstawnie agenture, czy drwiące i nic poza tym.

   Prawie pod każdym moim wpisem zjawiasz się ty razem z użytkownikiem Reality (wcześniej greg – ostatnio nie) i zaczynacie robić negatywną kampanię na mój temat. Piszecie posty, które nic nie wnoszą.

   Zachowujecie się jak imbecyle, którzy boją się tego co ktoś może powiedzieć.

  • Boru

   Możemy wejść w taki układ:

   Ja nie piszę pod twoimi postami, a ty nie piszesz pod moimi. Nawet jeśli odnoszę się do czegoś o czym pisałaś, to nie piszę tego jako odpowiedzi do ciebie pod twoim postem ale jako moje przemyślenia niezależnie w innym miejscu.

   Jeśli zaczniesz pisać o mnie i ganiać po forum pisząc kłamstwa na mój temat, pokażesz po prostu że jesteś osobą niepoważną.

  • Ciekawyyy

   Wyluzujcie COOL i tak wszyscy jedziemy na jednym ziemskim wózku
   z Bozią koło niego czy bez niego.

   • Boru

    @Ciekawy

    Ciężko jest się wypowiedzieć na tym forum. Chyba, że przychodzi się wkleić jakiś link z neta i to wszystko.

    Jest tu pewna zgrana klika ludzi, których interesuje jedynie wzajemne się popieranie i nowy i młodszy użytkownik jak ja, piszący w sposób „oznajmiający” jako „nie swojak” jest po prostu obiektem negatywnej kampanii. I nie jest ważne to czy mówię prawdę, czy nie – po prostu nie jestem „swojak”.

    I to jest problem z tym „kolesiostwem”, bo z użytkownikami jednorazowymi albo nowymi normalnie pisze i jest dobra atmosfera.

    Ile razy to już sobie plułem w brodę, że będe pisał swoje i ignorował te kretynizmy. Sam to zasilam niestety.

    Rozwiązanie to chyba założenie swojego bloga. Andrzeja Szuberta raczej nie zastąpie, ale pomyślę o czymś swoim.

    • Ciekawyyy

     (((Ile razy to już sobie plułem w brodę, że będe pisał swoje i ignorował te kretynizmy. Sam to zasilam niestety.)))

     Dokładnie – tej pozornie prostej sztuki nie opanowałeś Borusiu, lecz pociesz się iz masz jeszcze na to bardzo dużo czasu i wydaję się mało prawdopodobnym aby pani Vismayi zdarzyła ją jeszcze opanować.

     Pan Szubert troszkę pomógł świadomości nielicznych ogromnym trudem własnym a to i tak jedynie kropla w morzu potrzeb, co najgorsze że gdy w końcu pozornie zdechnie watykańska hydra jej miejsce wnet zajmie jej ciche nowe przeobrażenie bo takich już było setki na tej planecie w trybie sterowanym z innych poziomów.

    • Vismaya

     niestety ciekawyyy …. tobie też już z górki …. a reszta już tylko ziemia wyciągnie …. 🙂 🙂 🙂
     a jak nie, to ponownie reinkarnuje się kretyn …. 🙁 🙁

    • Ciekawyyy

     To będzie Boski kretyn pani Vismayu 🙂

    • Ciekawyyy

     Widzisz Borusiu ta sztuka to takie swoiste Aikido tylko na gruncie mentalnym-energetycznym , ktoś rzuca w Ciebie Bogiem (cokolwiek on przez to pojęcie pojmuje)a Ty mu nim oddajesz bo on chce o nim paplać i jest zadowolony bo usłyszał co chciał nie zdając sobie sprawy że padł na macie.

    • Boru

     Po prostu przytakuje starszym i mądrzejszym… a że starszy mówi, że jest głupi .. to już taki mały paradoks.

     Czym się zarażę? Gdybyś ty widziała z jakimi ludźmi ja się zadaje i jak mnie lubią, bo nie uważam się za lepszego od nich. To chyba kwestia oczekiwań, przy nich się nie denerwuje, że gadają głupoty, bo nie oczekuje niczego mądrego.

    • Boru

     To miało być gdzie indziej. Gubię się w tych komentarzach.

     Kiedyś trenowałem karate, niczego innego nie było u mnie w mieście. Teraz jest wszystko co się chce. Chyba się gdzieś zapisze.

    • Vismaya

     … a starszy ma już ten rozum, że przytaknie i mądremu kiedy widzi, że ten mądry …. a nawet go pochwali … i jeszcze da medal … i zrobi swoim zarządcą ….

     ale głupiemu nie pobłaża …..

    • Boru

     Ty skrzętnie ukrywasz swoją mądrość, jeszcze jej nie widziałem 😉

    • Vismaya

     …. no pisałeś na blogu … że stawiasz piwo policjantom pod budką ….

     ale dobre i to … ja i tym nie mogę się pochwalić, często mam kontakt z bidotą, narkomanami, pijakami, nieuleczalnie chorymi …. ty byś pewnie nawet nie chciał na nich spojrzeć, ty z tej lepszej bajki ….
     a ja tak im towarzysze w tym ich marnym życiu …. 🙁

    • Boru

     Stawiam piwo policjantom? na głowę upadłaś?

     Masz o mnie dziwne wyobrażenie. Gdybyś widziała z jakimi ludźmi się zadaje i jak mnie lubią, bo widzą, że nie uważam się za lepszego od nich.
     Inteligent z wyższych sfer? Jestem chłopakiem po gimnazjum z podkarpacia, PiSowskiego zadupia.

     Cały sęk w tym, że ciebie zabolała kiedyś moja krytyka twojej wypowiedzi. Jesteś chora z nienawiści do mnie. Przypisujesz mi swoje własne negatywne cechy.

    • Vismaya

     Nie pamiętasz chłopcze co piszesz … a ja głupie i pamięć mam dobrą!!!!

    • Vismaya

     … ehhh te niepozorne chłopaki z Podkarpacia to już pokazały na tym blogu co potrafią … nie ty pierwszy …. taki waleczny ….

    • Boru

     Jeszcze miałem jakieś wątpliwości, ale teraz wiem … jesteś po prostu zawistną, zazdrosną, zakompleksioną babą … chrzani ci się w głowie od tej duchowości.

    • Ciekawyyy

     Lekcja 2 ze sztuki –
     Koniecznie zaraz przed zaśnięciem wyobraź sobie siebie Borusiu we wnętrzu dużego balonu/poświaty.
     To Balon twojej uczciwości wobec siebie samego i niby kto odważy się go przebijać ?
     Nie masz sobie nic do zarzucenia dlatego NIKT nie będzie tego robił bo wiesz że jesteś uczciwy I NIKOMU NIE BĘDZIESZ SIĘ TŁUMACZYŁ Z OCZYWISTOŚCI.
     Na razie tkwisz Borusiu w jakimś dziurawym kondonie 🙁
     Dobranoc

    • Boru

     Robi mi się ciebie po prostu szkoda, jak można być chorym z nienawiści do kogoś tylko dlatego, że jako młodszy od ciebie nie zgodził się z tobą w jakiejś tam kwestii … Tak piszesz ironicznie, że jesteś głupia, tak sobie żartujesz tutaj, ale chyba ty tak myślisz o sobie i to zwalczasz. Ktoś ci to może tłukł do głowy w dzieciństwie. Ja akurat nigdy nie pisałem, że jesteś głupia .. pisałem, że masz „naiwne podejście” np. dzisiaj. Głupoty nigdy nie zarzucałem .. sama to ciągle piszesz.

     Dobranoc.

    • Vismaya

     Boru, ale widzę lubisz towarzystwo tych głupich, zawistnych …
     jak bym kogoś nie lubiła to bym pół nocy z nim nie spędziła …. 🙂

    • Vismaya

     o kurcze, a ja myślałam, że trzymam za nogi mędrca ze złotą aurą …
     a ta składnica mądrości dziurawa …. 🙁
     dobranoc…. 🙂

    • Boru

     Oby z tego dziurawego kondona nie było małych Borusi .. nie stać mnie.

     Stawiam piwo policjantom pod budką … ja pier…

     z resztą nie ma już budek .. a szkoda

     https://www.youtube.com/watch?v=HYBDt8zgYMo

    • Vismaya

     Boru … i dziękuję za litość ….
     może i nad tobą na stare lata polutuje się jakiś boru-junior ….
     czego ci z całego serca życzę.
     I już tak nade mną nie ubolewaj ….
     i wiedź, że nie ma we mnie do ciebie nienawiści, chciałam tylko sprawdzić jak daleko tak potrafisz mnie przerabiać na swoje nice ….
     a przy takim nicowaniu wychodzi wiele ….. 😉

    • Boru

     Nigdy ciebie nie atakowałem. Mam taki styl pisania, że odbierasz to jako atak. Masz duże mniemanie o sobie myśląc, że chcę cię „przerabiać”. Po prostu szukam okazji do tego by podchwycić jakiś temat i pojechać z tym po swojemu. Wszystko jedno kto to jest. Nie jesteś żadnym moim celem, nie interesujesz mnie po prostu. Interesuje mnie temat, który chce docisnąć.

     Widzisz, jestem niewykształconym człowiekiem w takim powszechnym rozumieniu. Nie mam matury. Mam nietypowy pogląd na świat, ale nie mówię o tych sprawach w normalnym życiu. Dla mnie takie pisanie jak tutaj to też swego rodzaju trening, by umieć powiedzieć to co czuje w sobie. Personalne rozgrywki internetowe mnie nie interesują. Tylko wykształtowanie ostrości i jasności wypowiedzi mnie interesuje, sam przetrawiam pewne tematy i lepiej się nad nimi skupiam poprzez pisanie.

    • Ciekawyyy

     Kondom był jedynie analogią balonu/ochronki a napompujesz go i wzmocnisz ścianki jedynie pewnością niezachwianą pewnością swej uczciwości wówczas ostrza nieprawdy/pomówień/drwin/szyderstwa etc. nie zabolą bo obślizgną sie po ściance balonu/osłonki a obwisły kondom przyjmie wszystko tym bardziej dziurawy.
     Bardzo trudno komuś myślą/pismem zburzyć spokój użytkownika wnętrza takiego dużego baloniku/osłonki jaki sobie wypracował a wiec Borusiu że człowieka można zabić słowami należy tylko wiedzieć co mu powiedzieć w danym momencie.
     Nie powinieneś wierzyć w przepis na balonik ale lepiej poćwicz.

    • Vismaya

     Trenuj dalej niewykształcony człowieku … ale trzymaj się ode mnie z daleka grzecznie o to proszę, nie zaczepiaj starszej pani, znajdź sobie młodszą i mądrzejszą, dobrze radzę …. 🙂

    • Vismaya

     Tu ci boru muszę zwrócić honor …

     pijaczkom stawiasz piwo ….. a nie jak napisałam – policjantom …

     przepraszam – efekt mandolini się odzywa …

     ale i ty masz zawodną pamięć, już po imieniu Wiesia mówiłeś mi w połowie czerwca a dzisiaj prawie połowa sierpnia a ty udajesz, że nie znasz niejakiej Wiesi, i głupio pytasz, kto to Vismaya… ajajaj …. taki młody i taki alzhajmer ….

     i warto wrócić do twoich postów i sobie jeszcze raz je wszystkie przestudiować …. to ciekawy materia dla psychoanalityka, psychiatry, można pisać doktorat … …. jak wygląda dzisiaj młody umysł człowieka, który czerpie swoją wiedzę w 100% z komputera i wszelakich chanellingów ….
     śmieć i powidło ………..
     płacz i zgrzytanie zębami …
     i taki mniej więcej rysuje się nam przyszły świat ….
     zarządzany przez reinkarnujących się mistrzów z Atlantydy …. 🙁

     Cyt „Boru
     22 czerwca 2016 at 01:13
     Czasami ta zewnętrzność, poprzez którą człowiek styka się z innymi jest odwrotnością tego jaki jest rzeczywiście w swoim charkterze. Sposób w jaki piszę na tej stronie jest w pewnym sensie grą aktorską. Nie chodzi o to, że w co innego wierzę, a w co innego piszę. Chodzi o to, że taki kategoryczny rodzaj wyrażania poglądów wzbudza w odbiorcach skrajne emocje, często przypisując swoje negatywne cechy mnie. I wtedy okazuje się, że wyglądająca na skromną i grzeczną Pani, wcale nie jest taka skromna i używa tej maski potulności i maski oplutej i skrzywdzonej by atakować, świadomie kłamiąc w obrzydliwy sposób.

     Ja sam w codziennym życiu nie mam jakiegoś parcia na to, by głosić kontrowersyjne rzeczy. Czasami koło sklepu gdy widzę pijaczków to stoję z nimi trochę, gadam o pierdołach, postawię piwo. Widzę tą całą nędzę, ale dlaczego ja mam kogoś nawracać i odrzucam poczucie bycia kimś lepszym.

     Zacząłem tutaj pisać by poniekąd zbadać, czy w tym całym przebudzaniu się świadomości ciągle więcej jest teatru, czy pragnienia czegoś więcej. Czy jest to tylko zrozumienie politycznych kwestii, a może są też tacy jak ja co podejrzewają, że manipulacja nami to coś o wiele dziwniejszego, nie z tej ziemi. Sprawdzam też przez to sam siebie, jak to co mam do przekazania oddziałuje z innymi budzącymi się i jaka jest moja pozycja w tym całym procesie.

     Doszedłem do takiego wniosku, że to nie jest moja droga, że nie powinienem być częścią żadnego ruchu na rzecz czegokolwiek, że nie powinienem wspierać żadnej organizacji, pokładać nadziei w nowe technologie itd. Moja droga to dożyć po cichu swoje życie, być w zgodzie z samym sobą, wierzyć w te wszystkie dziwne rzeczy i nikogo nie uświadamiać w tej kwestii.

    • Boru

     Pytałem, czy masz coś wspólnego z blogiem vismaya-maitreya.pl .. to jest dopiero materiał dla specjalisty 🙂

     To tak jakby siostrę Faustynę pomieszaćz new-age.

     Jeśli chodzi o channelingi, to w 99 procentach to są manipulacje demonicznych istot służących na innych poziomach istocie zwanej „Jahwe”, na czele z „galaktyczną federacją światła” których członkowie kamuflują się pod postaciami blondynów o niebieskich oczach. To trochę tak jak z naszymi ziemskimi żydami, którzy udają przykładnych obywateli innych państw, zmieniając nazwiska. W przypadku tych „anielskich” istot jest to zmiana całej ich postaci by ukryć swoją realną tożsamość. Billy Meier jest tutaj jaskrawym przykładem. Bardziej „wiarygodnym” przykładem, trudnym do rozpoznania jest „Kobra”, który odwraca uwagę od rasizmu żydowskiego pisząc o wszechpotężnych jezuitach.

     Są też przypadki, że po prostu ziemscy iluminaci i członkowie różnych stowarzyszeń wgrywają takie channelingi w sposób technologiczny, podsycając w odbiorcach poczucie, że lada moment iluminaci upadną i spotkamy się z naszymi „braćmi z kosmosu”.

   • Vismaya

    To dobrze Panie Ciekawyyy, Bóg nie lubi mądrzejszych od siebie. 🙂

    • Boru

     Gdyby tę cechę przełożyć na świat ludzki, to niechęć do mądrzejszych od siebie czym by była? … głupotą? A przecież „jako w niebie tak i na ziemi”.

     Patrząc na karty biblii, to rzeczywiście … tylko ten „Bóg” nie jest głupi, jest przebiegły i mądry na swój psychopatyczny sposób. Dobranoc.

    • Vismaya

     boru… jak na taką głupią Vismayę zbyt dużo poświęcasz jej swojej cennej uwagi …. 😉

    • Boru

     Coś w tym jest 😉

    • Vismaya

     … uważaj bo się zarazisz!

 • Vismaya

  „Użytkowników, którzy mnie nie lubią proszę, by opanowali swoją niechęć i nie pisali tutaj, chyba, że merytorycznie.”

  a co na to Marek?
  … że mu tam moderujesz bloga?
  Z drogi głupcy, bo boru wchodzi online ….

  • Boru

   „Pod tym postem będę prawdopodobnie prezentował swoje poglądy. Użytkowników, którzy mnie nie lubią proszę, by opanowali swoją niechęć i nie pisali tutaj (tj. pod tym postem), chyba, że merytorycznie.”

   Przestań manipulować .. jesteś żałosna.

   • 88

    To charakterystyczne dl ludzi opętanych przez kościół. Wyprani i przemądrzali nie widzą czubka swego nosa, przekonani o swojej nieomylności wpatrzeni w święte obrazki czekają baranki aż przyjdzie pasterz…. i poderżnie im gardło. Przykre ale prawdziwe.

 • Vismaya

  No popatrz boru … i ten sam to Vismayi znajomy ….
  i jakoś nie szarpią się za łby ….
  pomimo różnicy czasu na obu półkulach.

 • Boru

  Dopiero dzisiaj przez ten blog dowiedziałem się o Andrzeju Szubercie. Bardzo mi zaimponował ten człowiek swoją całkowitą bezkompromisowością wypowiedzi demaskujących katolicyzm i judaizm jako jeden demoniczny tandem. Przekonał mnie, że tylko w ten sposób należy się o tym wypowiadać nie szukając pomostów i podobieństw pomiędzy pogaństwem i chrześcijańśtwem.

  Pod tym postem będę prawdopodobnie prezentował swoje poglądy. Użytkowników, którzy mnie nie lubią proszę, by opanowali swoją niechęć i nie pisali tutaj, chyba, że merytorycznie.

 • czaro

  Jest co najmniej zastanawiające, dlaczego nowelizacja ustawy o użytkowaniu wieczystym, regulująca przekształcenie we własność (o symbolu UD-75), została utajniona przez rząd i pozostaje niedostępna. Również utrzymywanie sprawy w ścisłej tajemnicy pozwala domniemywać, że szykowany jest potężny skok na polską własność.

  http://prawy.pl/35208-nowa-ustawa-o-uzytkowaniu-wieczystym-moze-doprowadzic-do-wywlaszczenia-polakow-i-przejecia-ich-mienia/

 • Vismaya

  Polityka i religia
  to taka nierozłączna para
  i mają jeden wspólny cel
  – zniewolić ludzkość.

 • czaro

  Sz.P. Andrzej Duda, prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, jakie są Pana rzeczywiste korzenie rodzinne?

  Na pewno nie jest politykiem samodzielnym.
  Na pewno jest politykiem bezkrytycznie pro amerykańskim i pro atlantyckim.
  Na pewno jest politykiem programowo antyrosyjskim.
  Na pewno jest orędownikiem polityki puczystów z kijowskiego majdanu.

  http://wps.neon24.pl/post/133132,kim-jest-prezydent-andrzej-duda-pomowienia-czy-prawda

 • czaro

  Putin pionkiem Rothschildów

  Trzecia wojna światowa jest nieunikniona
  Porażka banków centralnych w kontrolowaniu Putina sprawia, że scenariusz trzeciej wojny światowej staje się prawdopodobny. Putin podąża ścieżką niszczenia dolara jako waluty rezerwowej świata. Cóż więc zrobi Rezerwa Federalna?
  Wybuchnie wojna o utrzymanie status quo. Skoro Chiny, Rosja i Stany Zjednoczona zostaną wciągnięte do konfrontacji – zginą miliardy istnień ludzkich wraz z gospodarkami narodów. W rezultacie nadciągającej światowej tragedii, najwyższe władze finansowe świata będą oczekiwały na przystąpienie do tworzenia z chaosu nowego porządku, Nowego Porządku Światowego.

  Skwapliwy pionek Nowego Porządku Światowego, czy też nie. Putin nie jest żadnym bohaterem. Robi dokładnie to, czego się od niego oczekuje. Nie miej złudzeń. Bank Rozrachunków Międzynarodowych kontroluje banki centralne, finanse świata i Putina. Nowy Porządek Świata żyje i ma się dobrze.

  http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/post/133121,trzecia-wojna-swiatowa-jest-nieunikniona

 • greg2014

  Dlaczego po 27 latach pseudo wolności Polakom żyje się coraz gorzej? Dlaczego z każdą reformą jest coraz ciężej? Dlaczego zniszczono i wyprzedano nasz przemysł? Dlaczego z Polski wyjechało ponad 5 mln rodaków?

  https://hubalblog.wordpress.com/2016/08/08/polska-ale-jaka/

 • Vismaya

  Tia, Vismaya, to typowa wiedźma z samego centrum królestwa wiedźm … Łysej Góry …
  z okna mojego rodzinnego domu widać ją jak na dłoni, znam tam każdy kamień na gołoborzu, stary modrzew i drzewa jarzębinowe, chociaż trzeba jeszcze jechać 40 minut samochodem ….
  i ma swoją miotłę … z dziurawca, mięty, rumianku … i dzielnie na niej latam do chorych ….
  i tu w Vancouver wiszą u mnie w mieszkaniu całe bukiety tych ziół, właśnie się suszą … aby innym ponaprawiać ich czerwone aury …. 😉

  • Reality

   Wiedźma to słowo pozytywne/wiedząca

   • Andrey

    Słowo „wiedźma” brzmi prawie jak „wiedzę ma”, wnioski nasuwają się same 😉

    • Vismaya

     To moje królestwo, u podnóża Łysej Góry …
     tu ci moje dziedzictwo, tu ci moi przodkowie …
     i te duchy w kniejach, które śpiewają ciągle tą samą pieśń …
     bądź wolnym człowiekiem …
     i nie pozwól się prowadzać za uzdę nikomu!

     Bye, bye boru … Vismaya to wolny strzelec …
     i silna wiedźma …
     i nie radzę do niej strzelać …
     już nie tacy strzelcy połamali sobie na niej zęby.

     http://images.tinypic.pl/i/00810/hybcz9abba3y.jpeg

    • Boru

     Lubisz brnąć w to kłamstwo, że ciebie atakuje. Tu jest post gdzie napisałem pod twoim postem:

     https://www.monitor-polski.pl/terror-panstwowy-andrzej-szubert-zdalnie-szykanowany/comment-page-1/#comment-254283

     Gdzie tu jest atak?
     Post jest na temat? Jest.
     Przedstawiłem swoją wizję.

     Po prostu obawiasz się tego co mam do powiedzenia. I wszędzie trąbisz, że jesteś „atakowana”. Jest to po prostu żałosne.

    • Boru

     Czy ja śnię? Robisz z siebie „wiedźmę” i tak negatywnie reagujesz na mój post, gdzie równam z ziemią kościół katolicki, który wiedźmy mordował przez wieki i je prześladował. To ty napisałaś pod tym tematem post, gdzie mówisz o kościele jako pozytywnej instytucji .. i krytykę kościoła nazwałaś „demoniczną” … I teraz znowu jakoś to dziwnie odwracasz, że wychodzi na to, że ja ciebie prześladuje …

     Czy ty jesteś autorką strony vismaya-maitreya.pl (czy jakoś tak)? .. to by wiele tłumaczyło. Pomieszanie z poplątaniem skąpane w religijnej hipnozie. Takie samo pomieszanie jak te które prezentujesz pod tym tematem.

    • Vismaya

     …. dorośnij chłopczyno, a później będziesz uczył ojca dzieci robić ….
     i nie jestem ciekawa twojego zdania na żaden temat …
     bo z góry wiem co masz mi do powiedzenia…. nic mądrego.

    • Boru

     … na kobiece emocjonalne popieprzenie nic nie poradzą fakty i rozsądek. Przestaję liczyć na coś sensownego z twojej strony. Po prostu się nie da. Będe pisał swoje.

     I już widzę, żę za dużo czasu temu poświęciłem .. i już żałuję. Znowu najpierw napisałem to co mam do powiedzenia, mówię o ważnych rzeczach i to wszystko ginie w świecie „Vismai z krainy czarów” .. kiedy ja się nauczę.

    • Boru

     Nie obchodzi mnie to, że nie jesteś zainteresowana tym co mam do powiedzenia. To publiczne forum i mogę pisać pod każdym postem, o ile odpowiadam sensownie. Jeśli nie jesteś zainteresowana to przestań pod każdym moim wpisem robić teatr niechęci do mnie i negatywnej kampanii i po prostu się zamknij. Uważam rozdział z tobą za zamknięty. Bez odbioru.

    • Vismaya

     … boru, masz już mój rozmiar kagańca, czy ciągle niedopasowany do twoich pól świadomości …
     i tak musisz za mną biegać?
     Nie trać na mnie swojego cennego czasu ….

    • Boru

     Szkoda, że kościół wymordował te wszystkie wiedźmy .. podobnie jak syjoniści pozbyli się polskiej inteligencji. I na miejscu tego wszystkiego została pustka i parodia mądrości.
     Tak jak mamy „ynteligencję” żydowską na miejscu polskiej inteligencji .. tak samo mamy „wiedźmy” popierające żydowską instytucję kościoła katolickiego.

    • Vismaya

     … ale mamy jeszcze ciebie … a ty przecie nie pozwolisz mądrości umrzeć …. 😉
     za chwilę rozświecisz nas swoimi nowymi lampionami mądrości i prawdy ….
     i niechże tylko ktoś się z tobą nie zgadza ….
     to zrobisz z niego w pół minuty głupka…. i wywiesisz na swoim świeczniku prawdy.

    • Boru

     Problem nie jest w tym, że się nie zgadzasz ze mną, ale w tym że ja się nie zgadzam z tobą a ty robisz z tego atak. Zamiast napisać coś po prostu po swojemu by prowadzić dyskusję, ty prowadzisz negatywną kampanię na mój temat na forum, pisząc kłamstwa o mnie. To jest upierdliwe i to się zalicza do kategorii „trollowanie”. Tak jest pod każdym postem gdzie ja się udzielam. Zastanów się nad swoim postępowaniem bo to nie przystoi osobie starszej i uważającą się za mądrzejszą. Chciałbym to zakończyć ale taką mam wadę, że się wkręcam..zdumiewa mnie po prostu jak można tak manipulować innymi i uważać się za uduchowioną osobę.

    • Vismaya

     ale mnie obchodzi kiedy piszesz pod moim komentarzem i wymieniasz mój nick….
     i jeśli bym nie zareagowała to znaczy, przystaję na twoje wypociny …
     a skoro mi się coś nie widzi to się odzywam …. i ty tego nie zmienisz ….

  • Ditka

   Vismaya bardzo ładne foto

   • Vismaya

    He, he, he … „moja” willa pod Łysą Górą … bardzo mi przypadła do gustu …. moje klimaty …. natura, łąki, kwiaty, zioła …
    w podobnym miejscu się urodziłam, tylko, że na Żuławach, w maleńkim domku w łąkach, wiosną wśród kwiecia … w dodatku cała owinięta w welon ….

 • Reality

  Obserwuje Pania Vismaya od bardzo dawna, Vismaya to TYPOWA SŁOWIANKA.
  To Ty BORU! prowadzisz tu żydowski bełkot!
  Jestes tu od niedawna.
  Zostałeś rozszyfrowany!
  Sprawdzałem zdalnie aurę Pana Marka, potwierdza się jego pierwsze badanie

  • Boru

   Czy wierzysz w to, że Jahwe, bóg żydów, jest twoim bogiem? Czy ten bóg nie wybrał sobie jednego narodu, obiecując mu że zegnie się przed nim każde kolano? Biblia jest twoją świętą księgą (jeśli tak, to potwierdzasz też powyższe)?

   Odpowiedz: tak, albo: nie

   Jest to bardzo prosty test na to, czy czyjś bełkot jest żydowski.

   Jak nie odpowiesz to się odkryjesz i automatycznie odpowiadasz TAK na wszystkie pytania. I możesz pisać jak bardzo mnie nie lubisz, jak bardzo mnie „rozszyfrowałeś”. W jaki sposób mnie rozszyfrowałeś? Ja mam sposób na rozszyfrowanie i właśnie go uskuteczniam.

   I dlaczego ja piszę do osoby, której nawet nie warto poświęcić 5 minut na napisanie posta, bo i tak na to nasra?

   Bełkotem nazywacie coś czego nie rozumiecie.

   Poświęciłem sporo czasu by napisać to co napisałem. Odniosłem się merytorycznie, nie wyzywając nikogo. Jedyną waszą reakcją to próba robienia z siebie ofiar, żę „was prześladuje” i że „was obrażam” … a sami pod każdym moim wpisem pojawiacie się i sracie na to i szydzicie sobie ze mnie i jeszcze macie czelność pisać, że „nie nauczono mnie kultury w domu”.

   To, że coś się komuś zarzuca, a samemu się to robi, to kolejna cecha zainfekowania wirusem jahwizmu. Czy wy w ogóle potraficie to zauważyć, że to wy obrażacie, oczerniacie i nie macie ani krzty kultury w sposobie jaki się do mnie zwracacie?

   Religijna hipnoza to taka płycizna … ale tak głęboko wniknęła w ludzkiego ducha, psując go i infekując. I myślę sobie, że choćby wszystkie siły przyrody dały wam o sobie znać, gdyby nastąpił potop i jednocześnie eksplodował wulkan w Yellowstone, to ani na troche nie oprzytomni to zainfekowanych tym wirusem umysłu. Będziecie szukać ratunku u Bozi i Jezuska.

   Komu ja to piszę, już widzę tego następnego posta … gdzie nie ma nic wartościowego, a autor będzie dumny i odtrąbi zwycięstwo …

   • Reality

    Co ty jakieś testy prowadzisz???
    Agencie mosadu??!!!
    Do swoich raus!

   • Vismaya

    cyt „Będziecie szukać ratunku u Bozi i Jezuska.”

    W czasie IIWŚ mój ojciec był w AK, działał na terenie Niemiec, jego grupa rozszyfrowywała fabryki amunicji i magazyny z bronią i słali meldunki do Anglii …
    aby to robić sami zatrudniali się w takich fabrykach …. któregoś dnia był sobie akurat mój ojciec w magazynie amunicji razem z zatwardziałym ateistą, Rosjaninem, który jawnie pluł na Boga …. i właśnie głosił takie teksty jak ty tu głosisz boru …

    i w tym czasie nadleciały angielskie samoloty, bombardowały własnie te składy … nie było ucieczki, obaj przylgnęli do ściany i czekali na śmierć ….

    mój ojciec wierzący ale nie przesadzający, i drugi 100% ateista … ale to nie ojciec wzywał na cały głos Imienia Boga tylko ten zatwardziały ateista …. po nalocie był zupełnie siwy … ale żaden włosek nie spadł im obu z głowy …

    mój ojciec zawsze mówił u szerokim uśmiechem … ocaliła nas jego wiara w Boga … bo nigdy wcześniej nie słyszałem aby ktoś tak rozpaczliwie przywoływał Boga na ratunek.
    Od tamtej pory mój ojciec nigdy nie słyszał aby ten Rosjanin nadawał na Boga…. w tym temacie była cisza!!!!

    • Boru

     Często bywa tak, że własna wyższa jaźń człowieka chroni go przed różnymi nieszczęściami, jednak człowiek przypisuje różne cudowne wydarzenia „Bogu” chociaż jedyne co „Bóg” nam daje to niewola i hipnoza religijna. Ludzie są bohaterscy, męscy i odważni, chodzą z podniesioną głową POMIMO wiary w „Boga”, bo gdzieś w nich jest połączenie z czymś większym, ale to nie jest realnie „Bóg”.

     Kiedy wy piszecie o „Bogu” to to czym „Bóg” was wypełnia to nienawiść, drwina i zaślepienie, niemożliwość zobaczenia swojego własnego postępowania i zmienienia go.

     Ja nie pluję na „Boga” „jak ten Rosjanin”. Znów manipulujesz, świadomie lub nieświadomie, bo przypisujesz mi „ateizm” a ja nie jestem ateistą. Ateizm i wiara w „Boga” to dwie strony tego samego medalu, wzajemnie się nakręcające i żywiące się wzajemnie.

     Pluję na „Boga” z perspektywy kogoś, kto wie, że jest coś więcej, że nie jestem tylko robotem żyjącym na kolanach i oddającym się komuś w niewolę.

    • Boru

     „Bóg” to jest myśl w twojej głowie, która sprawia, że klękasz i oddajesz swój los komuś innemu.

     Taka jest moja definicja „Boga”.

     Spójrz na tę nędze ludzką wychodzącą z kościołów, na te schorowane baby, na te tępe ludzkie spojrzenia, na tych co boją się własnego cienia .. co z nich „Bóg” zrobił?

     Jeśli chodzi o żołnierzy i bohaterskich ludzi, to oni mają w swoim sercu miłość i odwagę i wiedzą, żę ten świat to nie wszystko. W swoim umyśle nie potrafią tego inaczej nazwać jak „Bóg” i „wiara”, chociaż to są oni sami.

    • Boru

     (szkoda, że nie można edytować komentarzy)

     I kiedy to uczucie, ta nieustraszoność w sercu ustępuje i ta myśl „Bóg” okazuje się ważniejsza .. to wtedy w sposób niezauważalny człowiek staje się nędzą, traci swój blask i klęka przed kimś obcym. Obcym krajem, czy obcym bogiem.
     I to są te armie „patriotów” PiSowskich, którzy są tchórzami a ich umysły wypełnia „Bóg, Honor i Ojczyzna”.

    • BEBE

     STRACH……………………………TO STRACH ZWYKŁY ……PO SPALENIU NA STOSIE ŻYWCEM PUBLICZNIE JAKIEJŚ OSOBY TEŻ NA DŁUGO BYŁ SPOKÓJ

    • sprawdzam

     Dobrze, że nie można edytować komentarzy, bo dopiero by się tutaj działo podczas sporów.

    • greg2014

     Na całe szczęście nie można ich edytować..

    • greg2014

     Ocalił ich przypadek a nie ”bóg”.

    • greg2014

     Tzn. dotyczy tego:

     -”po nalocie był zupełnie siwy … ale żaden włosek nie spadł im obu z głowy … ”

    • Boru

     Wiecie gdzie jest „Bóg” w tej historii? We fragmencie „W czasie IIWŚ”. Wojna rozpętana w interesach „narodu wybranego” i ich pustynnego demona 🙂

     Na blogu „opolczyka” jest świetny artykuł, który pokazuje, że rasizm i obietnica dana przez Bozie, że cały świat zostanie oddany w ręce „narodu wybranego” poprzez wojny i głód jest opisana w Biblii czyli świętej księdze katolików. Nie tylko w Talmudzie. Te całe biadolenie o Talmudzie, że jest zły i że jest to podręcznik do walki z gojami próbuje zakryć prosty i oczywisty fakt, że zwyczajna, regularna Tora i cały Stary Testament jest takim podręcznikiem.

     https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/

    • Boru

     Na pierwszą komunię dostałem egzemplarz „pisma świętego” od swojej cioci .. nie jakaś tam biblia dla dzieci, tylko normalna regularna biblia.
     Czytałem ją w całej swej krwistej soczystości, bez tych upiększeń charakterystycznych dla wersji dla dzieci, z ładnymi rysunkami.

     Spytałem się później mamy .. jak to jest, że na liście „siedmiu grzechów głównych” jest „gniew”, a przecież Pan Bóg tak często się gniewa i jest zły 🙂

     Inna historyjka: zakonnica na lekcji religii przed pierwszą komunią tłumaczyła nam dekalog … i doszła do „nie cudzołóż” .. i tak to jakoś pokręciła, że wyszło na to, że chodzi o jakieś podglądanie filmów dla dorosłych. To ja przy pierwszej spowiedzi powiedziałem księdzu, że „cudzołożyłem” 🙂 się ksiądz zdziwił.

    • Vismaya

     Tzn. dotyczy tego:

     -”po nalocie był zupełnie siwy … ale żaden włosek nie spadł im obu z głowy … ”

     i nie chodziło mi o to aby pokazać, kto kogo ocalił …
     tylko jak zachowują się ateiści w chwili zagrożenia ….

     wg zasady

     „jak trwoga to do Boga”.

    • Stan

     Urzekła mnie twoja historia…

  • BORU

   No wiesz staram sie jak moge.

   • Boru

    Ciekawe z jakiego ip wysłano tego posta .. ale bym śmiechnął gdyby z tego samego co Vismaya 😉

    • Vismaya

     Boru
     9 sierpnia 2016 at 12:48 · Odpowiedz
     Ciekawe z jakiego ip wysłano tego posta .. ale bym śmiechnął gdyby z tego samego co Vismaya

     o jakiego posta chodzi?

     Może Marek wyłożysz moje IP na ławę i tego tajemniczego posta(?)też ….
     i może napiszesz, z ilu IP ja nadaję i z ilu nicków … i czy zdażyło się kiedyś przez te długie lata pisania na tym blogu, że miałam dwa nicki ?

     I tak z jednego mojego wpisu w obronie Opolczyka zrobiła się niezła heca ….
     ale ważne, że AS cały i zdrowy …

    • Boru

     Chodzi o tego „BORU” z powyższego posta. Ktoś się pode mnie podszywa. Myślę, że to Reality. Takie akcje to ban z automatu.

     „I tak z jednego mojego wpisu w obronie Opolczyka zrobiła się niezła heca ….
     ale ważne, że AS cały i zdrowy …”

     Napisałaś post w obronie kościoła katolickiego mordującego czarownice. Piszesz to sama udając „wiedźme”, a z tym słowem to nie masz nic wspólnego. Siejesz jehowicką propagandę strony vismaya-maitreya.pl.

     Podaję link żeby daleko nie szukać:

     https://www.monitor-polski.pl/terror-panstwowy-andrzej-szubert-zdalnie-szykanowany/comment-page-1/#comment-254242

    • Vismaya

     TIA, pdszywa się, jak i pod całą tą resztę pod ksywka boru …
     wisza wszystkie na stronie, wszystkie są do wglądu … co już straciły waźność … teraz ktoś podszywa się? Jak nie Vismaya to reality …. o nieładnie, brzydko chłopczyku się bawisz ….

     i dobrze by było abyś sobie je wszystkie poczytał od nowa …. ciekawa lektura, oj cieekawa … i żadna to Vismaya pisała …. 😉
     bo dziś już połowę zaprzeczyłeś, znaczy nawet nie wiesz co piszesz, sam sobie podkładasz nogę. Jesteś zwykłą chorągiewką na wietrze, tak wiejesz jak wiaterek zaleci … a minęło od tych twoich publikacji zaledwie 2 miesiące ….

    • Boru

     ale zaraz .. chwila. Przeczytałem ten post jeszcze raz i zobaczyłem, że źle zrozumiałem tego „demona” i „pokazania mu jego miejsca”. Pisałaś to jakby o sobie, że tak kościół traktuje tych, którzy go krytykują. Za to cię przepraszam.

     Jednak z drugiej strony … prezentujesz jakieś pomieszanie z poplątaniem i ciężko jest cię zrozumieć. U ciebie „Bozia z Jezusem” i kościół katolicki to są jakieś wartości, wchodzę na stronę vismaya-maitreya i widzę jakieś połączenie siostry Faustyny z new agem. Tyle razy mnie atakowałaś dlatego, że „pluję na Jezusa” – a ja po prostu pluję na ideę zbawiciela, która jest cechą wszystkich jehowskich religii.

     Piszesz też, że prześladowania niewiernych są „niezgodne z naukami KK” .. to jest śmiech na sali po prostu. Takie jest założenie KK by zwalczać niewiernych przeciwstawiających się idei Jezusa Mesjasza Zbawiciela.

     To w końcu co ty prezentujesz? Jesteś za kościołem, czy przeciw? Nie da się tego pogodzić bo wychodzą takie dziwactwa jak ta strona, którą albo prowadzisz albo z której czerpiesz informacje.

     Jeszcze raz przepraszam, ale też proszę cię byś się określiła, bo tego nie da się sensownie ułożyć w logiczną całość. Z tego się biorą takie nieporozumienia.

    • Boru

     Słuchaj Vismaya … rozumiesz w ogóle o co chodzi? Cały czas chodzi mi o tego posta pod którym toczy się ta dyskusja:

     https://www.monitor-polski.pl/terror-panstwowy-andrzej-szubert-zdalnie-szykanowany/comment-page-2/#comment-254369

     Awatar tego kolesia różni się od mojego i to nie jestem ja. Nie chcę by ktoś podszywał się pode mnie. Dla takiego kolesia należy się ban.

    • Vismaya

     Boru, chłopczyku, nie baw się zapałkami kiedy jesteś jeszcze za mały …
     bo się zapalisz …. i spłoniesz przez własną głupotę ….

    • Boru

     Zrobiłem test. Napisałem posta z nicka REALITY, da się podszyć pod już istniejący nick. Tylko awatar był niepodobny.

     Jak to jest możliwe, że awatar BORU jest bardzo podobny do mojego? Przecież tego się nie wybiera.

    • Vismaya

     …. i dalej manipulujesz i próbujesz udowodnić czyjąś winność …
     aby tylko twój tyłek był cały …. już nie takie cwaniaczki tu pisali ….

    • Vismaya

     TOŚ SIĘ MAREK SKOMPROMITOWAŁ !!!!

     Ale dziękuję ci za tego bana ….
     czas pożegnać głupków i zacząć przebywać w świecie normalnych ludzi ….

   • Boru

    ale stawiam na Reality .. fanatycy, których fanatyzm został dotknięty popadają w takie schizofreniczne stany, że atakują kogoś, a później udają tą drugą osobę i piszą za nią.

    • Ciekawyyy

     Lepiej poćwicz ochronkę Borusiu 🙂
     Widzisz już 9 sierpnia 2016 at 01:04 jaki wpływ na ,,wybranych” ma Bozia Jahve pomimo upływu tysięcy lat są skłonni do wszystkiego.

    • Boru

     Dobrze Ciekaweńku mój. Buziaczki 😉

    • Boru

     Bardziej obawiam się Ukraińców niż trolli internetowych. Mieszkam na terenie, które marzy się tym upadlińskim sługom żydowskim.
     Jak sobie pomyśle, że z tych terenów wysłano mnie kiedyś do wojska pod granicę z Ruskimi (jeszcze za czasów PO i Klicha), nie wiedząc w tym czasie o co z tym wszystkim w ogóle chodzi …
     Teraz nikt mnie nie zmusi do pełnienia roli mięsa armatniego. Niech Singery i Kalksteiny sami doświadczą w całej pełni tego co szukują Polakom, najlepiej z rąk Ukraińców, ich sojuszników 🙂

    • Reality

     QBOR, qurvq mać, czego drążysz i ubliżasz ??????????!!!!!!!!!
     Czytaj mój apel!!!

    • REALITY

     Da się napisać post z takiego samego nicka, tylko z różną wielkością liter?

     Test

    • Admin

     Musi być przeze mnie zatwierdzony

 • greg2014

  Dokąd Zmierzamy – [16] – Albin Siwak
  Opublikowany 07.08.2016
  Chyba nie ma drugiego człowieka w Polsce, który mógłby się poszczycić tak zawrotną karierą! Albin Siwak, chłopak z Mazur (ale urodzony w Wołominie), ciężko raniony w pożodze wojennej, decyduje się na wyjazd do zrujnowanej stolicy, aby ją odbudować. Tam jako przodownik pracy zostaje doceniony i awansowany na brygadzistę. Będąc w sile wieku wstępuje do PZPR, gdzie szybko pnie się do góry, ustawiając komunistów po kątach. Sam głęboko wierzący, zawsze staje po stronie ludzi, broni praw pracowniczych. W końcu zostaje oddelegowany na placówkę dyplomatyczną w Libii. Dziwnym trafem zbiega się to z okresem przemian w Polsce. Transformacja czyni go człowiekiem niepożądanym wśród „elit”, a ludzie powoli zapominają…

  Dziś jednak powraca w wyjątkowej rozmowie z Piotrem Korczarowskim, gdzie ujawnia sekrety swego życiorysu i odkrywa jak to w tej „komunie” było naprawdę.==

  https://youtu.be/7v-5rZoFJ5g

 • Extazed

  Cesarz Japonii wyraża chęć abdykacji z racji na podeszły wiek i stan zdrowia. Czyżby Fukushima dawała się we znaki?

 • greg2014

  Dr J. Jaśkowski:

  Nie daj się ogłupiać – MAGNEZ

  Ogłupianie społeczeństwa pomiędzy Odrą a Bugiem weszło już do stałego repertuaru polskojęzycznych mediów niemieckich właścicieli, pod amerykańskim zarządem do 2099 roku.
  Wyjaśnia to szczegółowo p. dr Brzeski w swoich wykładach na youtube. O tym samym pisze prasa amerykańska. To ogłupianie trwa nieprzerwanie już od 1773 roku i niesławnej Komisji Edukacji Narodowej, powołanej przez masonerię.
  Zdziwienie budzi tylko fakt, że obecne ciało zbiorowe Kościoła Katolickiego, zwane Episkopatem, nadal toleruje jawne oszustwa w rodzaju nazywania agenta Kołłątaja księdzem, pomimo braku w jakimkolwiek seminarium, czy innym archiwum śladów o jego bytności, czy otrzymaniu święceń [G.Braun].
  To ogłupianie szczególnie nasiliło się po 1989 roku, wprowadzaniem tzw. medycyny rockefellerowskiej do Polski, czyli kolonizacji. Generalnie zasady tej medycyny sprowadzają się do prostego schematu. Stwórz chorobę i podaj odpowiedni lek, już przez nas przygotowany.
  Otrzymuje się to najczęściej za pomocą epidemii strachu i odpowiedniej tresury młodych medyków, za pomocą tzw. procedur.
  Jest to bardzo wygodne, ponieważ
  po pierwsze: zwalnia od myślenia i odpowiedzialności za wszelkie niepowodzenia.
  Po drugie: pozwala na spokojne chałturzenie przepisywaniem preparatów umieszczonych na liście. No chyba, że dealer podsunie nowe reklamówki.

  Sprzyja temu procederowi zlikwidowanie informacji o lekach i braku najczęściej badań klinicznych poszczególnych ośrodków, stosujących te preparaty. Polscy lekarze muszą się zadawalać tzw. wytycznymi bliżej nieznanych grup interesów.
  Szybkość wycofywania rzekomo dokładnie zbadanych preparatów leczniczych jest szokująco częsta. Stopień ogłupiania medyków doszedł do takiego szczebla, że tworzy się specjalne czasopisma reklamujące jakiś preparat, który nigdy nie był badany: dopiero zgony ponad 100 000 ludzi na zawał serca ujawniają prawdę o Vioxie.
  Proszę zauważyć, że ani Ministerstwo Zdrowia, ani Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, czy Izby lekarskie, nigdy nie informują o takich faktach. O czym to świadczy? Sam musisz sie zastanowić PT Czytelniku.

  Podobnie wygląda sprawa tzw. procedur. Procedury, sprawdzające się w technice, zastosowano do człowieka, tak jakby człowiek był maszyną z dokładnie wymierzonymi śrubkami. Ale takie postępowanie ułatwia produkcję preparatów medycznych i pozwala zwiększyć zyski.
  W Polsce nagminnie rozpoznaje się niedoczynność tarczycy. Jest to w pewnym sensie prawda spowodowana bezmyślnym podaniem 18 milionów dawek jodu w 1986 roku. Bezmyślnym, ponieważ podanie jodu ma sens tylko na 24 godziny przed dojściem chmury radioaktywnej i 12 godzin po dojściu. A w Polsce, Rada Starszych i Nieomylnych niewiadomego pochodzenia [proszę zauważyć, w żadnym życiorysie tych osób, nawet obecnie wydawanym, nigdy nie ma podanego imienia ojca, czy dziadka] zwana Komitetem Centralnym, zaczęła podawanie jodu po 3 dniach i podawała aż do 30 dni po katastrofie.
  Nie wspomnę, że członkowie tej Grupy chorowali na swoiście pojętą schizofrenię, bezobjawową oczywiście, ponieważ Towarzystwa Tyreologiczne zalecają podawanie jodu w przypadku, kiedy spodziewana dawka na tarczycę promieniowania wyniesie co najmniej 50 remów. Wg tych samych Starszych i Mądrzejszych z Komitetu, z doradcami w rodzaju nomen omen prof. Jaworowskiego, dawka, jaką otrzymali mieszkańcy Polski wynosiła ułamek procenta zalecanej wielkości.
  Czyli było to jawne trucie dzieci.
  Winnych nie ma!
  Problem jest natomiast obecnie zupełnie inny, dodatkowy.
  Przeszliśmy generalnie na żywienie tzw. przetworzone. Tak naprawdę, to żaden konsument Biedronki, Mc Donalda, czy innego hurtownika, nie ma pojęcia, co je. O dodatkach komórek aborcjonowanych płodów, już nie raz pisałem. Podobno podnoszą smak potrawy? I ten kanibalizm nikomu nie przeszkadza, jak to widać z mass mediów.
  O dodawaniu glutaminianu sodu, niszczącego zarówno nasz układ trawienny, jak i Centralny Układ Nerwowy, także pisałem. I jak można się zorientować, nikomu to także nie przeszkadza.
  O tym, że zalecane przez pediatrów parówki dla dzieci zawierają tylko około 10% mięsa, pisze obecnie już nawet prasa głównego nurtu dezinformacji.
  W jakim celu to się robi? To jasne, chodzi o tworzenie nowej grupy przewlekle chorych. Przecież nie przyjmiesz do wiadomości, że doskonale wykształcony adept Uniwersytetu Medycznego o tym nie wie?
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/myslace-mamy-2015-11
  http://www.polishclub.org/2016/01/15/dr-jerzy-jaskowski-jezeli-chcesz-miec-zdrowe-dzieci-wnuki-przeczytaj/
  http://www.polishclub.org/2014/05/07/dr-jerzy-jaskowski-medycyna-naturalna-z-czym-to-sie-je-i-dlaczego-czesc-i/
  http://www.polishclub.org/2015/07/12/dr-jerzy-jaskowski-uwazaj-na-produkty-zwane-spozywczymi/
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/czym_ciebie_truja_,p1064473611
  http://www.polishclub.org/2014/05/07/dr-jerzy-jaskowski-medycyna-naturalna-z-czym-to-sie-je-i-dlaczego-czesc-i/

  Problem polega na diagnostyce.
  Otóż niedoczynność tarczycy rozpoznaje się na podstawie badań hormonów. Ale te same objawy występują przy niedoborze selenu. A w Polsce takowe badania są niemożliwe do wykonania. Inaczej: bezmyślne długotrwale przyjmowanie hormonów tarczycy powoduje zaprzestanie całkowite produkcji tego gruczołu na zasadzie sprzężenia zwrotnego. Jeżeli odpowiedni poziom hormonu jest, to po co produkować? Po dłuższym okresie zaprzestania produkcji dzieje się z gruczołem to samo co, z mięśniami. Po prostu zanikają.
  To samo dzieję się w kwestii ostatniej mody podawania w cukrzycy typu 2 insuliny. Naprawdę trzeba reprezentować skrajny stopień bezmyślności intelektualnej, aby podawać komuś, kto ma osłabienie produkcji insuliny, preparat który zastępuje produkcję. Po roku albo dwu stosowania insuliny na pewno trzustka zaprzestanie produkcji.

  Chyba, że jesteś masochistą i lubisz się bezmyślnie kłuć codziennie, lub nawet kilka razy dziennie. A wystarczy zaprzestać kupowania wszystkich produktów w kubeczkach, kartonikach, plastikowych butelkach. Należy zlikwidować wszelkie źródła pobierania fluoru, pasty do zębów, leki itd. Wystarczy przyjmować 500 mcg witaminy K-2 dziennie.
  Czyli poprzez wykonywanie procedur produkujących przewlekle chorego, opodatkowujemy takiego młodego człowieka dożywotnio. Czyli nakładamy dodatkowy podatek bez zgody sejmu! Mudi sam kupować lekarstwa,
  Ale miało być o magnezie.
  Pisaliśmy o tym wielokrotnie, w związku z powszechnym w Polsce truciem społeczeństwa fluorem. Jest udowodnione ponad wszelką wątpliwość, że fluor podawany szczególnie dzieciom, w sposób istotny obniża IQ [mówiąc wprost, ogłupia], dlatego był od 1940 podawany w łagrach, jak i obozach koncentracyjnych. Jego działanie jest podobne do podawanego w wojsku swego czasu bromu, tylko fluor jest bez smaku i zapachu. P. Komorowski powołał nawet komitet doradczy odnośnie tego trucia. [Polska Grupa Ekspertów d/s indywidualnej profilaktyki fluorkowej – sponsor Colgate]. Sam musisz pomyśleć, dlaczego to zrobił.
  Magnez jest niezbędnym pierwiastkiem do produkcji ponad 300 enzymów. W pierwszym rzędzie należą do tej grupy te odpowiedzialne za tworzenie adenozynotrójfosforanu, czyli ATP. ATP to jest energia. Upośledzenie tego metabolizmu powoduje, że np. czujemy się zmęczeni, senni, brak nam ochoty do pracy.
  Magnez jest niezbędny do znoszenia skurczu naczyń krwionośnych.
  Magnez jest niezbędny do prawidłowego przenoszenia impulsów nerwowych o pracy serca.
  Magnez wpływa na regulację poziomu cukry w organizmie. Jest niezbędny do uwalniania insuliny przez komórki Beta trzustki.

  Magnez i Zdrowe Serce
  Niedobór magnezu powoduje pogorszenie funkcji komórek mięśnia serca i upośledzenie funkcji mitochondriów, czyli tej elektrowni komórki. Musimy pamiętać o właściwej równowadze pomiędzy magnezem i wapniem oraz fluorem. Fluor wchodzi na miejsce magnezu i blokuje metabolizm. Proszę pamiętać, że wapń łatwo przyswajalny, to tylko taki otrzymywany z nabiału, prosto od krowy. Te płyny mlekopodobne w kartonikach, to nie jest mleko.
  Jestem także przeciwny wszelkiej suplementacji tabletkowej. Nie ma żadnych badań, czy te tabletki są w ogóle przyswajalne i czy zawierają to, co podane jest na etykiecie.
  Sanepidy, powołane do kontroli, nie afiszują się na swoich stronach internetowych, prowadzonych za pieniądze podatnika, podawaniem jakichkolwiek informacji na ten temat. Zajmują się głównie handlem szczepionkami.
  Niewystarczająca ilość magnezu, lub jego blokowanie przez fluor, powoduje skurcze mięśni.
  Bez elektrolitu: potas, sód i magnez, sygnały elektryczne nie mogą być wysyłane, ani odbierane. Bez tych sygnałów praca np. serca jest upośledzona.
  Jak podała to dr C.Dean w swojej książce pt: „Śmierć przez Medycynę” w 2003 roku, jedną z głównych przyczyn zgonów są zaburzenia spowodowane niedoborem magnezu, szczególnie jego wpływu na pracę lewej komory.

  Magnez wiąże się z mniejszym ryzykiem chorób układu krążenia.
  W ostatniej dekadzie pojawiło się sporo prac udowadniających, że niedobór magnezu ma istotny wpływ na stan naszych naczyń krwionośnych. Już 0,2 mmol/L krążącego magnezu związane jest z 30% zmniejszeniem ryzyka chorób naczyń krwionośnych i serca. Niestety, tylko 1% magnezu krąży w układzie krwionośnym.
  Utrzymywanie urozmaiconej diety z dostawami niezbędnych pierwiastków, w tym magnezu, wiąże się z 22% zmniejszeniem ryzyka śmiertelnej choroby niedokrwiennej serca.
  Udowodniono, że właściwy poziom magnezu związany jest ze zmniejszeniem nadciśnienia tętniczego.
  Czyli przed przystąpieniem do leczenia nadciśnienia za pomocą tabletek, postaraj się uzupełnić poziom magnezu we krwi i zrezygnuj z używania produktów zawierających fluor.
  Poziom magnezu jest odwrotnie proporcjonalny do miażdżycy.
  Stwierdzono, że ludzie z prawidłowym poziomem magnezu w stosunku do tych mających obniżony mają:
  • 48% niższe ryzyko nadciśnienia tętniczego,
  • 69% niższe ryzyko cukrzycy typu 2,
  • 42% niższe ryzyko chorób naczyniowo – sercowych.
  •
  Prawidłowy poziom magnezu zmniejsza ryzyko chorób zapalnych, czyli wskaźnik białka CRP jest niższy.

  Podam praktyczną wskazówkę.
  W niewydolności krążenia, objawiającej się obrzękami nóg, stosuje się m.in. leki moczopędne, zaczynając od lżejszych np. tialorid, czy spironolakton, do furosemidu.
  Otóż ten sam efekt moczopędny można osiągnąć zjadając ok. 1 kg arbuza [trzeba to sprawdzić na sobie 0.5-1.0]. Zjada się to łatwo i jest bardzo smaczne. Znajdujące się natomiast w sprzedaży tabletki są najczęściej generykami, czyli podróbkami i ich jakość znacząco się różni od leków sprzedawanych na zachodzie. Być może to jest powodem ministralnego zakazu sprowadzania lekow.
  Praktycznie:
  Nie polecam przyjmowania żadnych suplementów magnezu z powodów podanych wyżej. Stosunkowo duże ilości magnezu znajdują się w warzywach:
  szpinak,
  botwinka,
  rzepa, tak ta pogardzana rzepa,
  brokuły,
  brukselka,
  jarmuż,
  sałata rzymska.

  Dla osób bardziej wybrednych;
  Magnez można uzupełniać zjadając nasiona sezamu, słonecznika, orzechy nerkowca, migdały, orzechy brazylijskie. Wystarczy spożywanie około 10 orzechów dziennie. Innym dobrym źródłem magnezu są zioła i przyprawy: kminek, kolendra, gorczyca, koper, bazylia, goździki.
  Warzywa i przyprawy najlepiej jeść na surowo, wszelkie przetwarzanie niestety niszczy i utrudnia przyswajalność pierwiastków. Należy pamiętać, że tylko 1 % zjedzonego magnezu pojawia sie we krwi.
  Należy także pamiętać, że stres, ciężka praca fizyczna z poceniem się, brak snu, przyjmowanie statyn i leków psychiatrycznych zawierających fluor, przyjmowanie insuliny, powoduje utratę magnezu. Liczy się tylko magnez krążący we krwi, a zdecydowana większość jest kumulowana w kościach i tkankach miękkich.

  Typowe objawy niedoboru magnezu to:
  • częste bóle głowy,
  • utrata apetytu,
  • nudności,
  • zmęczenie, lub osłabienie.

  Długotrwały niedobór magnezu objawiają się np.
  • zaburzeniami rytmu serca,
  • skurczami naczyń wieńcowych,
  • drgawkami, tikami, mrowieniem
  • ale także zmianami osobowości i zachowania.

  Pamiętaj:
  • niezbędne jest przyjmowanie witaminy K-2.
  • Witamina K-2 ma trzy zasadnicze funkcje:
  • zapobieganie problemom naczyniowo – sercowym,
  • renowacja kości,
  • regeneracja komórek B trzustki, czyli zapobieganie cukrzycy typu – 2.
  • Witamina K-2 znajduje sie w kalafiorze, brokułach i brukselce na surowo.
  • Bardzo smaczne są dodatki tych warzyw do sałatek.
  Chociaż zarówno kalafior, jak i brokuły, można konsumować tak, jak marchew.
  c.b.d.o

  I musisz sobie sam odpowiedzieć Szanowny Czytelniku, dlaczego tych informacji nie mogą znaleźć PT Medycy w Biuletynach Izb Lekarskich?

  I jeszcze jedna uwaga praktyczna.
  Dlaczego musisz sam o tym pamiętać, Dobry Człeku?
  Ponieważ opłacane przez ciebie za pomocą przymusowych podatków organa państwowe zajmują się zupełnie innymi problemami, np. IV Wojną Narkotykową w Afganistanie, wysyłając tam Polaków.
  
Od ćwierć wieku, od co najmniej tzw. Wolnej Polski, na pola sypie się nadal tylko nawozy sztuczne, składające się najczęściej z 3-4 pierwiastków. Daje to wzrost masy zielonej, czyli ceny są wyższe za jeden kilogram. Wartość odżywcza takich roślin jest jednak dużo mniejsza. W przyrodzie znajduje się bowiem około 100 pierwiastków niezbędnych do budowy Twojego ciała, a nie 3-4.
  Każdy uczeń szkoły podstawowej wie, że jeżeli do budowy domu potrzeba kilku rzeczy, takich jak cement, piasek, cegła, wapno, woda, to wystarczy, że jednego zabraknie i jakość domu będzie niedostateczna albo wcale go nie postawimy.
  A w budowie domu, jakim jest Twoje ciało, oszukują Ciebie dając tylko te kilka pierwiastków, zapominając o podstawowych prawach fizyki. Żartując: „Z pustego to i Salomon nie naleje”. Otóż nasze pola są puste!
  Nie podaje się gnojówki, czy innych nawozów naturalnych, zieleniny, kompostu. Dochodzi do niedoboru pierwiastków i chorób.
  Tzw. Starsi i Mądrzejsi są wciąż w okresie teorii choroby, jak za czasów Pasteura, tylko nieco zmodyfikowanej. Po ciężkich wysiłkach umysłowych zapamiętali: bakteria – choroba – antybiotyk.
  O tym, że w większości przypadków choroba wynika z niedoboru pewnych elementów, już nie są w stanie nawet pomyśleć. Obecnie problem zdrowotny to niedobór pierwiastków – niedobór związków – zatrucia „jatrogenne”- choroba.

  Tak więc cały schemat leczenia powinien być zmieniony.
  Daleko nam do tego. Musi wymrzeć stare pokolenie.
  I proszę zauważyć, odpowiednie urzędy tego formalnie istniejącego tworu oraz wyższe szkoły nadal nauczają wg programów sprzed 150 lat. Tylko nawozy sztuczne. Czyli zysk dla odpowiednich koncernów, zachodnich.
  Programy edukacyjne są opracowywane centralnie przez urzędników Rządu Warszawskiego [G.Braun] i generalnie służą do powszechnego, w teorii bezpłatnego, ogłupiania młodych ludzi.
  Ale właśnie dlatego stopnie naukowe i granty przyznają urzędnicy, aby nikt nie śmiał krytykować tych programów.
  I nawet nie pomyśl, że oni to robią w celu depopulacji, jak to brzydko podają rozmaitego rodzaju teorie spiskowe.
  Chociaż z drugiej strony, pojęcie Teorii Spiskowej wymyśliło CIA już ponad 80 lat temu, jako fałszywą flagę! A jako jeden z pierwszych zaczął je stosować w Polsce p. A. Kwaśniewski alias Stolcman, zaraz po kursach w USA.
  dr J. Jaśkowski
  ===============

  http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/91985-nie-daj-sie-oglupiac-magnez#

 • Ania

  [nie podajemy i nie linkujemy do ordynarnego dezinformatora Mizi, M.P.]

 • Dziekuje pani Vismaya-to bardzo wazne ze jest ktos odwazny i madry.Jest
  tym bardziej wazne ze w tej tak waznej sprawie zabiera glos kobieta!!!
  Bowiem kobiety sa duzo bardziej emocjonalnie przywiazane do „wiary chrystusowej”.
  To kobiety (zony)bezwstydnie wykorzystuje kosciol do szantazowania mezczyzn (mezow).
  Tylko kobiety znaja rozmowy w konfesjonalach oraz roznego rodzaju rozmowy indywidualne.
  Rowniez tylko kobiety znaja tajemnice rozwiazlosci ksiezy.Jest marzeniem aby chociaz mala
  czesc tych kobiet zechciala ujawnic te tajemnice – mieli bysmy pelniejszy obraz co wyprawia
  dzisiaj kosciol.Mieli bysmy tez pojecie jak niszczycielska sile stanowi ta zbrodnicza
  instytucja.
  Do pani listy zbrodni za ktorymi stoi kosciol mozna jeszcze dodac bardzo wiele.Mysle ze
  warto dodac i te zbrodnie – ktore potwierdzaja liczni badacze – ze wszystkie wojny ktore
  mialy miejsce w ostatnich wiekach (era chrzescijanstwa) byly inspirowane przez kosciol.
  Cesarstwo rzymskie nie potrafilo sobie poradzic z Cesarstwem Lechitow.Kiedy jednak podstepnie
  zaczeto chrystianizowac Slowian podboje tych terenow zaczely postepowac bardzo szybko!!!
  Dzisiaj widac w calej rozciaglosci ze na tej chrystianizacji skorzystal tylko miedzynarodowy
  zyd!!!
  Pan Szubert wykonal wiec prace kolosalna i za to jestesmy winni temu czlowiekowi pomoc i jego
  obrone.Widzimy bowiem co kosciol zrobil z umyslami milionow ludzi – to sa fakty przerazajace
  i odrazajace.

  • Vismaya

   … Edward, w demaskowaniu konfesjonałów nie pomogę … za chude łydki mam w tym temacie …

   ale sama się wielokrotnie zastanawiam, z czego to się tak nieustannie spowiadają ludzie, którzy żyją tak przykładnie, po bożemu … są niczym świeci, tylko im aureoli brak na głowie ….
   jakie to ciążą na nich grzechy … że muszą się ciągle rozgrzeszać ….
   i dlaczego pomimo tylu spowiedzi, pouczeń, żalu za swoje grzechy i pokut nie nauczyli się żyć przykładnie … tak jak im Bóg przykazał … ?
   A może wystarczyłoby, zwykłe po ludzku …. „nie czyn innemu co tobie nie miłe” ….
   i dlaczego nie widzą u siebie własnych grzechów, z których ciągle się spowiadają tylko innym wytykają ich grzechy …. chociaż nie mają pojęcia co taki człowiek nosi we własnym sumieniu?

 • Valdi

  Mokasyn, masz rację, o tym mówił Jabłonowski – a nijaki Marian Kowalski Go olał! olał go gość na którego głosowałem w wyborach na prezydenta. Jest mi przykro, bardzo!!!!.

 • greg2014

  -”Pisze do mnie Andrzej Szubert – 06.08.2016”

  Napisałem do Andrzeja Szuberta (nick: @opolczyk):

  „Witam Pana 🙂

  Długo Pan nie daje znać o sobie, a ja nie pisałem, bo chciałem, by Pan odpoczął. Coś napisał kiedyś kpt. Michał Jarzyński o Pańskich problemach, a od przedwczoraj wiem z blogu na WordPress nieco więcej.

  Jeśli ma Pan ochotę, proszę napisać parę słów lub zadzwonić po godzinie 10:00. Zamieściłbym Pański list na blogach lub streścił rozmowę telefoniczną. Ma Pan na pewno wielu życzliwych Czytelników, a ja… – Pan wie, że wysoko Pana cenię, a ponadto muszę powiedzieć, że ziarno przez Pana posiane, wydaje owoce na moich blogach.

  Z serdecznym pozdrowieniem 🙂

  Zygmunt Białas”.

  Andrzej Szubert zadzwonił do mnie, a ponadto napisał w e-mailu:

  Witam Panie Zygmuncie,
  faktycznie odpoczywam po kilku długich latach intensywnej publicystyki.
  Przepraszam, że i do Pana nie wysłałem maila, w którym kilku znajomych powiadomiłem o moich ostatnich „kłopotach”. Choć myślałem o Panu, ale nie chciałem Pana w te sprawy wciągać. Może Pan naturalnie tamtego maila opublikować, a ja dodam jeszcze kilka innych szczegółów.
  .
  Moje „kłopoty” zaczęły się już kilka lat temu, gdy jeszcze byłem „Poliszynelem”. Najpierw były groźby:
  https://piotrbein.wordpress.com/2011/04/22/ss-yny-groza-panstwu-szubertom-grypa666-wypowiada-nastepna-wojne-ss-ynom/
  Później mieliśmy z żoną proces cywilny z opolskim odpryskiem gadzinówki Zionzeitung GW w tle:
  https://piotrbein.wordpress.com/2012/07/02/brednie-michnikowszczyzny-ws-andrzeja-szuberta/
  .
  Proces żona i ja przegraliśmy, ponieważ dintojra w Opolu i „apelacyjna” we Wrocławiu uznały Gleicha za „nieagenta”:
  http://opole.gazeta.pl/opole/1,35114,14838600,Dawni_dzialacze__S__zaplaca_za__kapusia_SB___Szkalowany.html
  Następnie Rafcio (syn Renka), wspierany przez gadzinówkę, ścigał mnie w tej samej sprawie procesem karnym, pełnym sądowych szykan:
  https://www.monitor-polski.pl/czy-andrzej-szubert-stanie-przed-nazistowskim-sadem-kapturowym/comment-page-1/
  .
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/01/11/postepowanie-opolskich-sadow-cd/
  Ale na koniec dziwnie „odpuścił”:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/07/01/dintojra-odpuscila-czyli-warto-jest-sie-bronic/
  W tym jednak czasie miałem już ABW na karku:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/05/terror-psychiczny-uprawiany-przez-abw/
  .
  Zakończyło się to przesłuchaniem przez niemiecką policję kryminalną:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/26/no-i-mamy-moja-zona-i-ja-na-karku-niemiecka-policje-kryminalna/
  Sprawa była idiotyczną prowokacją – ktoś wysyłał listy, grożąc zamachem na Tuska i podpisywał się moim (w zniemczonej formie) nazwiskiem:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2014/02/26/no-i-mamy-moja-zona-i-ja-na-karku-niemiecka-policje-kryminalna/
  .
  Teściowa [mieszkająca w Polsce – przypis ZB] dzielnie znosiła te najścia, choć bardzo się o mnie martwiła. Miała już zaprawę w czasach PRL. Najpierw miała rewizję w domu (luty 1982 r.), gdy aresztowano Bożenę (ja wcześniej jeszcze byłem 7 miesięcy internowany). Następnie w kwietniu 82, dwa dni przed naszym ślubem (Bożena nadal siedziała w areszcie) SB zwinęła teściową z domu i na komendzie 6 godzin przesłuchiwała.
  .
  Interesowała ich tylko jedna sprawa – czy nasz ślub jest prawdziwy, czy fikcyjny, obliczony na wymuszenie zwolnienia Bożeny z aresztu. Mnie zresztą w tym samym czasie SB także w tej samej sprawie przesłuchiwała. Ostatecznie 22 godziny przed ślubem Bożenę warunkowo zwolniono z aresztu. Nigdy nie przypuszczała teściowa, że w „wolnej” Polsce będzie nachodzona przez nową bezpiekę – a tu masz… Sprawę z prokuraturą wrocławską opisałem już:
  https://piotrbein.wordpress.com/2016/08/04/terror-panstwowy-w-polin-andrzej-szubert-zdalnie-szykanowany/
  .
  Dodam w tym miejscu – jeden z adresatów odpisał mi tak (fragment):„… piszę tylko zdawkowo i zaznaczam tylko pewne tematy, nie będę się rozwodził, bo w 100% jestem przekonany, że ta korespondencja jest śledzona i czytana. Jestem prawie że sąsiadem Staszaka, i jest to menda jakich mało. Wszyscy pozostali wymienieni w poście są mi mniej lub bardziej znani. Cuchnie. Trzeba tu wymienić jeszcze szarą eminencję, być może najbardziej wpływowego z tego grona, biskupa wrocławskiego, czy też kogoś, kto może działać w jego imieniu”.
  .

  Odpisałem:

  „Jacek, że Staszak to wyjątkowa gnida, wiem aż za dobrze. Krótko po otrzymaniu i nagłośnieniu mojego maila miało u niego miejsce rzekome podpalenie jego budy”:
  http://www.niedziela.pl/artykul/6554/Podpalenie-w-Sulistrowiczkach

  Przy czym „przypadkowo” ogień podłożono w dwóch, krótko wcześniej zakonserwowanych substancjami ogniotrwałymi miejscach (tylko te dwa miejsca zostały zakonserwowane przed ogniem) i „szczęśliwie” ktoś na plebanii akurat się obudził i ogień natychmiast ugaszono. Gnidy próbowały połączyć mój mail z „podpaleniem”.

  .
  Dodam, że policjant niemiecki nawet zadał mi pytanie (podsunięte przez wrocławską prokuraturę), skąd wysłałem maila do Staszaka i skąd wrzucałem teksty o nim (akurat wtedy był ów „pożar”). Odpowiedziałem mu, że zrobiłem to u siebie, w Pforzheimie, że mam na to dowody i że w podpalenie nie dam się wrobić:
  https://opolczykpl.wordpress.com/2015/03/26/slectfo-slezansko-sulistrowickie-parodia-prawa/

  Kuria wrocławska może stać za tym wszystkim. Miałem kiedyś krótką wymianę mailową z sekretarzem „metropolity” wrocławskiego. Bardzo mu się nie podobało, że papieża i arcybiskupa tytułowałem per „Pan”.

  https://opolczykpl.wordpress.com/2013/11/14/alternatywny-list-otwarty-do-papieza-i-arcybiskupa-wroclawskiego/

  Teraz, Panie Zygmuncie, zna Pan sprawę. Dziękuję Panu, że zainteresował się Pan nią. Może Pan to wszystko opublikować. U mnie nie będę sprawy upubliczniał. Zamknąłem blog i nie chcę robić z gęby wycieraczki. Serdecznie dziękuję za pamięć. Serdecznie pozdrawiam Pana i życzliwych mi Czytelników.

  Andrzej.

  PS. Przesyłam jeszcze skan pisma z prokuratury:

  img20160728_12071943.jpg

  * * *

  Z. Białas: Podaję link do Pańskiego bloga:
  https://opolczykpl.wordpress.com/

  http://zygmuntbialas.blog.pl/2016/08/06/pisze-do-mnie-andrzej-szubert-06-08-2016/

 • ahz napisal abym zachowal umiar i staral sie nie obrazac uzytkownikow!!!
  To oznacza ze ja,Polak,czlowiek rozumny, moge byc tak cynicznie obrazany.
  Polacy powinni zwalczac tego typu kpiny.To tak jakby podczas pogrzebu
  robic sobie wesola zabawe!!!Jest to postepowanie admina skrajnie
  antypolskie.

  • Vismaya

   Ten artykuł Andrzeja czytałam kilka razy i za każdym łzy mi się toczą po policzkach …
   https://opolczykpl.wordpress.com/2016/03/10/z-dziejow-chrzescijanskiej-kultury-polowania-na-czarownice/

   można by powiedzieć, to były okrutne czasy …dobrze, że ten zabobon minął ….
   teraz mamy tylko mądrych i światłych ludzi ….
   niestety, nadal mamy zabobon, a nawet śmiem twierdzić, że jeszcze większy …

   prawdą jest, że lochy, izby tortur, więzienia kościelne i wielkie publiczne paleniska poszły w głębokie zapomnienie …
   bo te zachowania, co by dzisiaj nie powiedział były niegodne Ducha Chrystusowego,
   były sprzeczne z naukami KK, więc musiałby być skorygowane z wiarą.
   Lecz niestety, ciężko naprawić te błędy… a tym bardziej, że jakiś „demon” od czasu do czasu przypomina ten niechlubny czas w KK, toteż trzeba takiemu pokazać, gdzie jego miejsce …
   i gdzie tu PRAWDA, gdzie tolerancja, i wolność z powodu wiary, bo przecie wiara w Boga to nie przymus tylko świadomość człowieka i jego wolny wybór.

   I jak można zachować szacunek do takiej religii?
   I dlaczego mnie to nie dziwi, że nadal ścigają ludzi czynniki kościelne, fanatyczni wyznawcy wiary …. nadal trwa polowanie na czarownice …. zmieniły się tylko metody polowania …. dzisiaj „oświeceni” katolicy używają bardziej „humanitarnych” metod … ośmieszają, piętnują, plują i doprowadzają siłą na egzorcyzmy ….
   a wszystko to są psychiczne tortury, prześladowanie w celu zniewolenia mas.

   Ale ci sami wierni wyznawcy, tak mocno miłujący Chrystusa nie chcą widzieć tych nikczemnych aktów, gwałtów zadawanych na dzieciach i nie tylko …
   nie widzą tego jawnego trucia a nawet go bronią, tych jawnych zbrodni jakie są obecnie jawnie zadawane w obecności milionów chrześcijańskich świadków …
   ilu z nich jawnie powstało z kolan i podniosło rękę przeciw tym zbrodniom???
   Ilu odważnych o tym pisze i podpisuje się swoim imieniem i nazwiskiem!!!???
   A ci tak kochający Jezusa Chrystusa nawet nie mrugną powieką i patrzą spokojnie na ten proceder.

   Dzisiaj mało który Polak wie, że tylko w takim mieście jak Nysa na Śląsku był ogromny piec, na którym zostało zamordowanych ponad 1000 wiedźm …. niektóre miały po 2 lata … i o zgrozo, palono je żywcem!
   Ale płonęły nie tylko dzieci… i te stare, bezwartościowe po 80-ce też zagrażały kościołowi.
   I wcale to nieprawda, że ten szokujący koszmar minąłł na zawsze … trwa nadal …
   i karmią nas przymusowo swoją karmą, GMO, szczepionkami, zatrutą wodą, oddychamy zatrutym powietrzem … i każdego dnia tyramy na ich dobrobyt, a spróbuj nie, to się dowiesz, jaki jesteś próżniak, nic warty śmieć ….

   i także o mnie „uczciwi” katolicy piszą, że jestem „demon” … bo ostrzegam ludzi przed masowym ubojem i mówię prosto w oczy, jak wielka jest ich głupota i zabobon … to samo robi Andrzej i wielu innych, którzy jeszcze nie zatracili do końca swoich rozumów … toteż trza na nich napuścić tą ciemną masę aby ich rozrobić na czynniki pierwsze …. bo za mało w tym kościele popłynęło krwi, za mało było bólu i cierpienia ….
   i nie jestem tego pewna, czy Jezusowi Chrystusowi naprawdę jest potrzebna taka ofiara!!!

   I przykro mi, ze KK nadal przykłada do tych wszystkich procederów swoją rekę
   a fanatyczni katolicy niby tak dbają o nasze życie, tak bardzo chcą nas zbawić …. a sami maja stosunki z diabłem.

   • Reality

    Zgadzam się 🙂
    KRK zrzesza QURWY, NIESZCZĘŚCIA I WYPADKI 🙂
    Zdrowi lekarza nie potrzebują hehe

   • Ania

    Też go czytałam, tylko dawniej.
    Miałam podobne odczucia.
    To tylko kolejny argument za odrzuceniem wszystkich żydzizmów i żydłactw.

   • Boru

    Nie znałem wcześniej bloga „opolczyka”.

    @Vismaya rozbrajasz mnie swoją naiwnością co do „niezgodności z nauką KK”.

    „bo te zachowania, co by dzisiaj nie powiedział były niegodne Ducha Chrystusowego,
    były sprzeczne z naukami KK”.

    Cechą religii jahwistycznych jest to, że w swoich księgach i katechizmach zawsze mają miłość, ale od początku ich powstania ich celem jest zamykanie ludzkich serc. Dlatego nie możńa mówić, że idea kościoła sama w sobie jest dobra, tylko ludzie błądzą i że „zdarzają się ciemne okresy”.
    Kościół jako taki jest po prostu nam niepotrzebny, jest cieniem prawdy, zawiera jakieś dalekie echa czegoś prawdziwego, ale od początku powstawania instytucji kościoła jest to machina śmierci.

    Ja sam widzę to też po sobie, że jestem za mało radykalny w odrzuceniu chrześcijaństwa. Żyję z takim przekonaniem, że szczere chrześcijaństwo i patriotyzm w obliczu tego całego lewactwa może być takim etapem pośrednim do powrotu do nieskażonej słowiańskości, ale uświadamiam sobie, że to się nie stanie. Niby odrzucam jahwistyczne chrześcijańśtwo, ale piszę o tym, że choćby adorowanie wschodzącego Słońca jest takim odpowiednikiem „komunii świętej”. Tak, jest odpowiednikiem, ale jedynie w takim sensie, że jest to jak drwina z łączności człowieka ze Słońcem i nie powinno się mówić, że ta łączność „jest jak komunia”. Coś co jest świętem radości i prawdy zrównuje się z satanistycznym rytuałem picia krwi i jedzenia ciała „zbawiciela”. Człowiek nie ma żadnego „zbawiciela”, człowiek ma tylko siebie i swoje osobiste połączenie z Naturą, a pomoc w uwolnieniu z ograniczeń (nie ma „grzechu”) ma u tych, którzy myślą podobnie.
    Jeśli chodzi o postać biblijnego Chrystusa, to myślę, że żył i nie był tym za kogo się go uważa. Tylko to tak naprawdę nie ma znaczenia i nie widzę sensu by brnąć w jakieś gloryfikowanie tej postaci, bo to zawsze prowadzi do zainfekowania umysłu jahwistycznym podejściem czci wobec „zbawcy”. Jeśli potraktować tę postać jako tą, którą sportretowano masom, to jest to nasz faktyczny wróg, bo czyni z człowieka niewolnika.

    Brakuje mi takiego bezkompromisowego podejścia jak autor bloga. Myślę, że to bierze się z tego, że wcielenie za wcieleniem jesteśmy „marynowani” w poszczególnych kulturach, a mnie zamarynowano w chrześcijaństwie z którego nie tak łatwo się wyleczyć. Nie mogę się jednak doczekać kiedy cały ten pierdolnik jahwistyczny, z gwiazdami dawida, krzyżami i półksiężycami zawali się pod wpływem sił przyrody, kiedy planeta zrobi „reset” i obudzi swoich zahipnotyzowanych, ogłupionych mieszkańców.

    Tęsknie za starymi czasami sprzed tej infekcji, jednocześnie czując że przeżyłem długą drogę pośród tych kłamstw, nasiąkając nimi.

    https://www.youtube.com/watch?v=XC_v0qt_Vxo

    • Boru

     „Ja tu samotny w księgach wykutych z metalu
     Zapisałem tajemnice mądrości,
     Walkami, zmaganiami
     Tajemnice mrocznej kontemplacji
     Z przeraźliwymi z Grzechu zrodzonymi potworami,
     Mieszkającymi W łonach wszystkich,
     Siedmioma grzechami śmiertelnymi duszy.
     Oto rozsuwam moją ciemność, oto na tej skale
     Ręką mocną kładę tę Księgę
     W spiżu wiecznym wykutą, w odosobnieniu moim
     napisaną:
     Prawa pokoju, miłości, jedności,
     Litości, współczucia, przebaczenia.
     Niechaj każdy jeden wybierze przybytek,
     Odwieczny swój dom bezmierny,
     Jedno przykazanie, radość jedną, tęsknotę jedną,
     Jedną klątwę, jedno brzemię, jedną miarę,
     Jednego Króla, jednego Boqa, jedno Prawo.”

     Głos umilkł. Widzieli bladą jego twarz,
     Jak się z ciemności wynurzała, jego rękę
     Na skale wieczności zdejmującą klamry
     Z Księgi spiżowej. Wściekłość zatrzęsła silnymi.”

     William Blake

    • Ania

     Boru:
     Bo samego kłamstwa i zła nie da się ludziom sprzedać. Nikt by tego nie przyjął.
     Trzeba dołożyć trochę wykrzywionej prawdy i pozorów dobra, aby dołączyć do tego właściwe ,złe i niszczące przesłania.

     Najtrudniej zidentyfikować kłamstwa, które są tylko niewielkim odchyleniem od prawdy.
     Ale sens i działanie całości jest wtedy zupełnie przeciwne od pozornie dobrej idei jaką owo kłamstwo głosi.

    • Boru

     Dokładnie tak jest jak mówisz.

     Cechą charakterystyczną dla zainfekowania wirusem jahwistycznym jest rozdźwięk pomiędzy tym co jest na poziomie słów a tym co się sobą reprezentuje. W innym miejscu napisałem niedawno, żę na samym poziomie słów to można i nawet z Hitlerem się zgodzić. Problem w tym, że żaden z niego wróg żydostwa a on sam jest patronem rasistowskiego państwa Izrael.
     Tak samo jest z chrześcijaństwem. Katolicyzm jest pozornie religią anty-żydowską i to anty-żydostwo ma racjonalne powody. Jednak ludzie klękają przed żydowskim bogiem Jahwe i za świętą księgę mają dzieje obcego narodu, narodu, któremu ich „Bóg” obiecał cały świat w posiadanie. Później „Polacy Katolicy” dziwią się, że ich kraj robi się co raz bardziej „zażydzony” i ten obcy naród dokonuje w Polsce spustoszenia. To jest niepojęte jeśli choćby chwilę się nad tym zastanowić, jeśliby tylko na chwilę wstać z kolan.

    • Vismaya

     Boru, a w Ropczycach dzisiaj ładna pogoda …. to idź na spacer … a od Vismayi trzymaj się z daleka….. jesteś ostatnim na liście do dyskusji ze mną…. post nie był przeznaczony dla ciebie.

    • Boru

     Nie jestem z Ropczyc. A to, że „mam się trzymać z daleka” to tylko pokazuje, że nie masz co odpowiedzieć na to co napisałem. Nigdzie nie zostałaś zaatakowana przeze mnie, a odniosłem się merytorycznie. Forum jest dla każdego i mogę pisać gdzie chce, byleby coś wnosić i nie trolować jak niektórzy użytkownicy pod moimi postami. Pokazujesz tylko swoją słabość.

    • Boru

     Masz słowiański nick, jesteś kobietą, a w temacie na temat prześladowania „czarownic” przez kościół reprezentujący wiarę w żydowskiego boga rozpisujesz się bardzo próbując kombinować tak żeby i jednocześnie potępić takie postępowanie i żeby wyszło, że kościół to w sumie jest w porządku i że źli ludzie („demony”) czepiają się jego plugawej historii.

     Wierzysz, że bóg żydów, Jahwe, jest twoim bogiem? Jeśli wierzysz w Chrystusa to przypominam o słowach „niech wasza mowa będzie: tak tak, nie nie, a wszystko co ponad to od złego pochodzi”.

     Proste pytanie, prosta odpowiedź.

    • Vismaya

     Forum jest dla każdego … ale ja nie jestem dla ciebie dobrym dyskutantem … poszukaj sobie godnego siebie … i nikt na siłę nie będzie mnie zaciągał w dyskusje i karmił swoimi teoryjkami, bo takie ma swoje widźimisie …. trzymaj się ode mnie z daleka …. please!

    • Boru

     Ja coś robie na siłę? Odpisałem, a ty się mnie przestraszyłaś i wołasz, że cię męcze i prześladuje.

     „Teoryjkami”? Skąd te pogardliwe zdrobnienie? Odnieś się i powiedz czemu to co pisze to „teoryjki”.

     To co teraz sobą reprezentujesz to typowa katolicka nędza.

     „Demony” atakują święty kościół katolicki … ja pier..
     Kobieta, słowianka.
     Zamiast jasno i jednoznacznie przyznać, że kurewstwo jest kurewstwem, bo pisze artykuł by pokrętnie bronić kościół i jeszcze z kościoła zrobić ofiarę. Kościół i pogańskie wiedźmy to pewnie takie same ofiary .. ale musimy się trzymać dzielnie i utrzymać katolickiego ducha chrystusowego .. nie damy się antyklerykałom 🙂

     Jednak religia pierze mózgi.

    • Vismaya

     Mózg to mi chcesz uprać ale ty …. a kysz …. boru ….
     ja mam swój rozum a tobie od niego wara.

    • Boru

     Czasami tak mam po jakimś czasie udzielania się na tym forum, że kropla przelewa czarę goryczy i muszę zrobić przerwę by ochłonąć. To chyba znowu jest ten moment. Do zobaczenia za jakiś czas 😉

    • Vismaya

     Chłopczyk dostał klapsa a teraz pójdzie sobie popłakać ….

    • Boru

     Zostałaś zdemaskowana przeze mnie jako pseudo-słowianka. Zdumiewa mnie do czego prowadzi religijna hipnoza. Wiedziałem, że odtrąbisz swoje zwycięstwo nad „chłopczykiem” .. jakie to żałosne. Na razie.

    • Admin

     Niedługo zobaczymy „kto jest kim” przez okulary prawdy Keshe. Już teraz można to częściowo zobaczyć aurametrem, podobnym do tego, który używa Alex Polański. Niedawno badaliśmy jedną z osób, co do której nie byliśmy pewni. Wyszła niesamowita ciemnoczerwona aura jako ta podstawowa. Poszukajcie co to oznacza…

    • Vismaya

     FAJNO …. a teraz wypad z mojego życia.

    • Vismaya

     Marek, nie baw się w Boga, nie osadzaj ludzi.
     I co teraz z tą wiedzą zrobisz? Zabijesz tego człowieka, napiętnujesz? … bo jego aura ci się nie podoba? Bo stoi po drugiej stronie bariery?
     Ty wiesz jakie aury mają ludzie po chemioterapii, po dragach, alkoholu???

     Nie sądźcie abyście nie byli sądzeni …. nie głupi to wymyślił.

    • Vismaya

     …. nawiasem mówiąc, naturalne zdolności jasnowidzenia to nie tylko widzenie koloru aury … ale i wiedza, skąd u tego człowieka wzięły się te kolory, co w jego życiu na to wpłynęło …. i czasami można sobie tylko gorzko zapłakać nad losem tego człowieka … a nie jeszcze głębiej go ranić…. piętnować paluchem.

 • Mokasyn

  Dawno to nie pisałem, ale chciałbym dodać swoje 3 grosze.
  Przedwczoraj w nocy dostałem olśnienia, tzn. obudziłem się z myślą po co w Polsce amerykańcy chcą umieścić swoje wojska (i czemu tak na tym zależy beznapletkowcom).
  Odpowiedź wcale nie jest oczywista, znaczy staje się oczywista, gdy ktoś się nad tym zastanowi po ułożeniu puzzli.
  1. Nie tak dawno w miejscowości Żurawlów miał miejsce protest rolników przeciwko wydobywaniu gazu łupkowego przez Chevron. Proces zakończył się sukcesem, czyli Chevron podwinął ogon i się zwinął.
  2. Polskojęzyczne władze oddały naszą litosferę zachodnim (głównie żydo-amerykańskim korporacjom praktycznie za friko).
  3. Chyba każdy wie, jakie bogactwa kryją się głęboko pod ziemią na terenie Suwalszczyzny.
  4. Amerykańcy chcą bronić tzw flanki wschodniej (czyli Suwalszczyzny) i tam się chcą ulokować.

  Teraz poukładajcie sobie do kupy te puzelki. I co wam wychodzi.
  Oni nie będą bronić Polski przed Ruskimi. Oni mają za zadanie bronić interesów korporacyjnych przed tubylcami. Oni mają za zadani mordować Polaków, tak jak mordują Irakijczyków, Syryjczyków i innych. A wszystko to w imię mamony.

  Marku, mam do Ciebie prośbę. Umieść tę informację na w osobnym artykule, tak, żeby jak najwięcej ludzi do niej dotarło. I nie wykręcaj się, żebym sobie sam to umieszczał. Ja niestety nie mam takiego grona czytelników i jeżeli ja to gdzieś umieszczę, to dotrze do tego najwyżej 10 osób. A nie o to chodzi

  • Bon Ton

   To już jest napisane:

   „JEDYNIE INTELIGENTNE, ŚWIADOME I DOBRZE DOINFORMOWANE SPOŁECZEŃSTWO MOŻE TO SPRAWDZIĆ I TEMU PRZECIWDZIAŁAĆ WSPOMAGAJĄC NASZ POLSKI RZĄD W ROZWIĄZANIU TEGO PROBLEMU, JEŚLI PODEJRZENIA OKAŻĄ SIĘ PRAWDZIWE!

   Czy zatem, obce wojska wysłane do Polski i ustanowienie tutaj na naszym terytorium ich baz wojskowych pod obcą jurysdykcją, mają związek z naszym zadłużeniem u banksterów???!!

   Czy Polski rząd został zaszantażowany przez wierzycieli, w sprawie zgody co do rozmieszczenia obcych wojsk i to na dodatek w jednym z najbogatszych w surowce naturalne rejonie naszego kraju (Suwałki)??!!”
   więcej:
   https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/07/12/czy-polski-rzad-jest-szantazowany-przez-banksterow/

  • Admin

   Sorry, to nie jest żadna informacja, to jest olśnienie.
   Być może jest to prawda, ale ja się raczej skłaniam ku tezie, że Rosja jest celem.
   Jak sobie wyobrażasz obce wojska strzelały by do ludności w podczas protestów? Przecież przy obecnym przebiegu informacji cały świat by się o tym dowiedział. Taka sytuacja może mieć miejsce tylko jeśli wcześniej dojdzie do wojny jak w Iraku.

   • komentator

    Pomyślałby kto, że admin tak wierzy w prawdomówność mediów. A cóż to za problem przedstawić w mediach protestujących jako terrorystów, którzy zagrażają inwestycjom amerykańskim.
    Oni przecież tacy dobrzy inwestują pieniądze, żeby polaczkom zrobić dobrze, a tu tacy niedobrzy terroryści.

    Medialnie można stworzyć dowolny fakt, a motłoch łyka wszystko jak pelikany. Weźmy np. Iracką broń masowego rażenia w rękach Saddama.

 • Reality

  ups! 10 żółtek dziennie!

 • Reality

  mam wspaniały przepis na chleb gryczano-jaglany
  Zainteresowanym dam przepis na maila
  pm24eu(at)pm24eu.com at=@

 • greg2014

  Skuteczny, ”zamieciony” autentyczny ziołowy lek dla zawałowców!:

  Strofantyna a zawały- i „nowoczesność” kardiologów

  …stosował strofantynę u około 15 000 pacjentów. Tylko 4% z nich dostało w czasie kuracji ponownego zawału, z których żaden nie zakończył się śmiertelnie!

  Z handlowego punktu widzenia,
  lekarstwo nie powinno leczyć,
  tylko uśmierzać i uzależniać.

  [Umieszczam po sprawdzeniu na wielu pacjentach- i na wielu kardiologach. Na pewno działa doskonale na niewydolność serca, trudności z chodzeniem, dużą zadyszkę związaną z małym nawet wysiłkiem, itp. Starsi panowie, którzy bali się „marszu” na odl. 150 metrów, teraz chodzą szybko 3 kilometry. Poranny „worek z mąką na głowie” znikł, nawet kawka- budziciel nie jest konieczna. Stała się przyjemnością. Pani, która pełzała po ulicach ze składanym krzesełkiem, na którym siadała co 100 metrów – teraz chodzi lekko… Itp.

  Też trzeba mieć strofantynę przy sobie na chwile po zawale, gdy czekamy na karetkę (pewnie przyjedzie po 40 minutach…) i szpital (rozgryźć dwie pastylki – powiedzieć potem lekarzowi).

  Uwagi czy protesty kardiologów proszę poprzez „kontakt”. Są istotne dla poznania sprawy. MD]

  Ukrywane-fakty

  [—] Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) podaje rocznie liczbę 50 milionów zgonów na zawał na świecie.

  W obliczu tych dużych liczb jest zupełnie niezrozumiałe, dlaczego zignorowane zostało odkrycie heidelberskiego profesora Richarda Thomy, który już w 1880 roku dowiódł, że arterioskleroza nie jest w stanie wywołać zawału serca. Na wiosnę 1931 roku dziekan uniwersytetu w Düsseldorfie, profesor Edens, wystąpił na kongresie internistów w Wiesbaden i wyjaśnił, że problem zawału jest w zasadzie opanowany. W roku 1928 odkrył on niezwykle pozytywne działanie strofantyny w przypadku anginy pectoris i zawału. Co prawda nie był wówczas w stanie wytłumaczyć dokładnych mechanizmów działania strofantyny, postępował jednak według zasady:

  „Bez względu na to, czy rozumiemy, co się tam dzieje, to przecież pomaga i powinno być stosowane”. Było to podejście krańcowo różne od dzisiejszego nastawienia medycyny akademickiej, która twierdzi: „Nie rozumiem tego, a więc precz z tym!”

  Edens kurował wtedy strofantyną swoich wszystkich pacjentów, którzy mieli zawał serca lub cierpieli na anginę pectoris. Żaden z nich nie odczuwał żadnych dolegliwości, jak długo przyjmował ten specyfik.

  Nie doszło do ani jednego zawału!

  Dopiero później udało się wyjaśnić zasadę działania strofantyny.

  Na kongresie w Wiesbaden żaden z jego kolegów nie zainteresował się jego doświadczeniami i tezami. Przeciwnie – zaatakowano tego wówczas jednego z najsławniejszych i uznanych kardiologów. Jego wywody nie pasowały do obowiązującej wówczas nauki! Od tego dnia traktowano Edensa jak dziwaka i ignorowano go.

  Fakt, że zawał ma zupełnie inne przyczyny, a mianowicie leżące w mięśniu serca a nie w naczyniach wieńcowych, obłożony jest przez medycynę do dzisiejszego dnia tabu. Tak zaginęła wiedza doktora Edensa, a wraz z nią stosowane w niej lekarstwo.

  Co prawda wstrzykuje się strofantynę do dziś dnia bezpośrednio po przybyciu karetki pogotowia do chorego, zazwyczaj jest wtedy jednak już za późno, ponieważ lekarz potrzebuje na dojazd 20 lub więcej minut. Wszyscy wiedzą, że los chorego rozstrzyga się w ciągu pierwszych 30 minut od wystąpienia zawału.

  Medycyna akademicka posługuje się jeszcze jednym trikiem, aby zbagatelizować wspaniałe działanie strofantyny. Uczy, że ten specyfik działa tylko wstrzyknięty dożylnie, natomiast podany doustnie jest całkowicie bezskuteczny.
  Nie jest to prawdą, twierdzenie to znajdujemy jednak nawet w podręcznikach medycznych Heilpraktikerów (niemieckich lekarzy medycyny naturalnej).
  Są oni przecież głównie egzaminowani przez lekarzy.

  Lekarskie komisje do spraw lekarstw przyłożyły starań do tego, by strofantyna mogła być sprzedawana tylko na receptę i w ten sposób niedostępna dla Heilpraktikerów.

  Pomimo to w handlu znajduje się strofantyna do ustnego stosowania. Dla ludzi cierpiących na serce lub tych, którzy mieli jeden lub więcej zawałów, istnieje Strodival mr, 3 mg. Jest on przeznaczony do długoterminowej terapii. W przypadku nagłych ataków był pobierany Stodival spezial 6 mg, niestety wycofany z rynku niemieckiego.

  Są to kapsułki, które należy nosić zawsze przy sobie. W przypadku ataku serca lub podejrzenia zawału należy natychmiast rozgryźć jedną do dwóch kapsułek.

  W ciągu minuty przerywane jest wówczas postępowanie zawału! Zazwyczaj dochodzi też wkrótce do poprawy samopoczucia. Dr Berthold Kern, który prowadził dalej prace badawcze po profesorze Edensie, stosował strofantynę u około 15 000 pacjentów. Tylko 4% z nich dostało w czasie kuracji ponownego zawału, z których żaden nie zakończył się śmiertelnie!

  Lekarstwo to wydaje się niestety na receptę, chociaż podczas czytania załączonej informacji stwierdzamy, że działania uboczne są zdecydowanie mniejsze niż w przypadku większości środków na ból głowy znajdujących się w wolnej sprzedaży. Nie należy się także obawiać przyzwyczajenia ani przedawkowania. Przeciwnie, dawka może już po krótkim czasie być zmniejszona, przeciwnie niż w przypadku Digitalis.

  Nasze zadanie polega więc na tym, by znaleźć lekarza, który przepisze nam ten środek, chociaż niezgodnie z jego przekonaniem – w końcu nauczano go czegoś innego. W razie czego musimy chodzić od lekarza do lekarza, aż dostaniemy naszą receptę.

  Jak wyjaśnił doktor Kern, nie ma dolegliwości serca mających swe źródło w naczyniach wieńcowych. Wszystkie pochodzą z mięśnia serca i są sygnałem ostrzegawczym, by najpóźniej teraz rozpocząć kurację strofantyną.

  Katalog dolegliwości wygląda następująco:

  1. Lekkie kłucie lub ucisk, ciągnięcie, pieczenie, skurcze, aż do mocnego bólu anginy pectoris. Często bóle te promieniują, zazwyczaj z lewej strony, do ramienia, dłoni, pleców, piersi lub pachy.

  2. Zakłócenia snu, budzenie się i problemy z ponownym zaśnięciem, zaśnięcie dopiero nad ranem, zmory, pocenie się, łomotanie serca, brak powietrza. Potrzeba spania z głową na wysokiej poduszce.

  3. Problemy z leżeniem na lewym boku. Dochodzi wtedy do duszności, łomotania i bólu serca.

  Te trzy kategorie nie muszą wskazywać na zmiany lewej komory serca, gdy jednak wystąpi na raz więcej symptomów, wzrasta prawdopodobieństwo takiej dolegliwości. Należy wtedy zbadać serce u dobrego kardiologa i rozpocząć kurację ze strofantyną.

  Co powoduje strofantyna?

  Dzięki doktorowi Bertholdowi Kernowi i Manfredowi von Ardenne wiemy dzisiaj, że przy uszkodzeniu lewej, wewnętrznej części mięśnia sercowego, mamy zawsze do czynienia z zakłóceniami przemiany materii. Zawsze dochodzi wtedy do zakwaszenia kwasem mlekowym. Można się tylko domyślać, dlaczego to zakwaszenie tak często występuje w ostatnich dziesięcioleciach.

  Nasuwa się jednak podejrzenie, że ten fenomen jest związany z gwałtownym wzrostem fal radiowych (radar, telewizja, telefonia komórkowa, satelity, itd). (!!!)

  Wygląda na to, że komórki funkcjonują jak anteny. Poprzez fale radiowe dochodzi do zakłóceń w procesie przemiany materii i komórki nie mogą już normalnie pracować. Zakłócenie przemiany materii prowadzi do dramatycznego wzrostu zakwaszenia w ciągu niewielu minut.

  Skutkiem tego jest reakcja łańcuchowa obumierania zespołów komórek. Uszkodzone serce wysyła sygnały bólu. Jeżeli organizm straci teraz kontrolę nad sytuacją, nie może już więcej reagować i dochodzi do tzw. katastrofy kwasowej. Dolegliwości narastają gwałtownie i mogą prowadzić do śmierci. Dochodzi do zawału.

  Strofantyna jest środkiem nagle odkwaszającym komórki. Nie jest ona wytworem chemii – jest znanym od dawna produktem naturalnym. Przy już uszkodzonym sercu odkwaszenie następuje poprzez długoterminową doustną kurację Strodivalem mr. Na wypadek ataku, jak już wspomniane, też należy zawsze mieć przy sobie Strodival, nawet na szafce nocnej, ponieważ liczy się wtedy każda chwila. Kapsułki są rozgryzane i powodują poprzez błony śluzowe natychmiastowe odkwaszenie zagrożonych komórek serca. To odkwaszanie trwa tylko 2 do 10 minut. Postępowanie zawału zostaje przerwane.

  Każdy z nas powinien mieć możliwość skorzystania z tego środka, tym bardziej, że nie możemy się ustrzec skutków nowoczesnej technologii – nie możemy uniknąć fal radiowych. Możemy natomiast uniknąć wynikających z tego konsekwencji. Nikt nie jest w stanie uzyskać nawet tylko przybliżonych rezultatów stosując lekarstwa na obniżenie poziomu cholesterolu, środki na pobudzenie ukrwienia, preparaty Digitalis, tabletki odwodniające i betablokery.

  Kto jako lekarz nie stosuje strofantyny przy dolegliwościach serca, ten popełnia błąd w sztuce lekarskiej!

  Choroba serca nie musi wcale oznaczać przedwczesnego wyroku śmierci ani obniżenia jakości życia.

  Z korespondencji: Jestem lekarzem. Strofantynę wycofywano od trzech dziesięcioleci (po cichu), bo… jest zbyt skuteczna. Więc nie zostawiałaby pola dla „badań nad nowymi lekami” , a te są bardzo korzystne finansowo dla quasi- monopolistów Big Farma.

  =======================
  Strofantynę sprzedaje się w Niemczech.

  Wypróbowane: Adres apteki ze strofantyną:

  Apteka Schloss-Apotheke wysyła po otrzymaniu recepty i ew. uzgodnieniu kosztów (ok. 75 euro za 100 kapsułek, co starcza na 100 dni).

  Schloss-Apotheke, 88326 Aulendorf

  tel: 49 75259231 0 (fax zamiast 0 daj 20)

  Inhaber Matthias Stadler

  Przy płaceniu pomocne:

  Apobank Düsseldorf IBAN: DE72 3006 0601 0008 0472 43

  BIC: DAAEDEDD

  ==================

  Günstige Preise und Angebote für ‚g-strophanthin’

  http://www.delupe.de/shop/?q=G-strophanthin&gclid=CO6Iuo2yob0CFWjKtAodiRIAMQ

  ========================

  Uwaga:
  Nie płacić przez PKO BP, bo oni biorą do 50 % „prowizji”. Po cichu! Są tam jakieś pułapki typu: „Brak kodu BIC lub numeru rachunku w standardzie IBAN/NRB spowoduje, że DPW nie zostanie zrealizowane jako SEPA”

  I mnóstwo innych skrótów zupełnie niezrozumiałych dla laika.

  Itp – typowe dla akcji „kup pan cegłę”. Banksterzy ! Krótkowzroczni.
  ==============
  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=12394&Itemid=53

  Może się przydać.

  • Reality

   Miałem zawał serca w 2010 roku, doprowadziła mnie do zawału lekarka ( II st specjalizacji ), moja partnerka.
   Rozstałem się z nią, oświadczyłem jej że jest tylko sprzedawcą tabletek karteli farmaceutycznych i zabija ludzi
   Obraza majestatu heheh

   Po zawale dusznica bolesna.
   Minęło!!!
   Jak?
   Od 6 miesięcy 10 żółtek jajek kurzych, jajek z wolnego wybiegu.
   + witamina K2 wersja MK7
   Chleb z maki gryczanej i jaglanej bez glutenu, mleko ZERO ( kazeina )
   Mód ze sprawdzonej pasieki, gryczany
   Od cała tajemnica 🙂 hehe

  • Ania

   Bardzo cenna informacja o strofantynie.

   U nas występuje Konwalia majowa i zawarta w niej konwalaryna (Konwalatoksyna ).
   Mają podobne działanie.
   Samemu komwalatoksyny nie poleca się ekstrahować, bo ilość składnika w surowcu roślinnym jest zmienna i łatwo przedawkować.

 • Przegladam wpisy internautow i nadziwic sie nie moge – te wpisy nie maja
  zwiazku z p.Szubertem!!!Co to jest ten Monitor-robienie sobie kpin z ludzi?
  Co chce powiedziec ten slowianin-czlowieku,ty nawt nie masz pojecia jakim
  jestes durniem!!!!Ty nigdy nie slyszales o Tesli i zgrywasz sie tutaj na kogo?
  A ten dd (chyba duren do potegi entej)- kpiny sobie robisz z naszych przodkow
  – kim wiec jestes?Tepym zydowskim zbrodniarzem,nikim wiecej.

  • ahz

   Cokolwiek by się nie działo zachowaj umiar, staraj się nie obrażać użytkowników forum.

  • Reality

   @Edward, ludzie są skołowani, wybacz im bo nie wiedzą co czynią…

  • Bon Ton

   Rzuć na luz Edward
   To właśnie jest główną zaletą tej strony internetowej. Oprócz głównego tematu można się wiele dowiedzieć od komentujących którzy wrzucają linki do ciekawych informacji. Osobiście bardzo sobie to cenię.

 • slowianin

  Badacz wieloletni ufo i jego wnioski https://www.youtube.com/watch?v=VLYkg6ae6EM

 • dd

  Rozwiazanie wszystkich problemów ucieczka DO Stolicy slowian, piekna Slowianka…..
  https://youtu.be/62IQVWhhYvY

 • Bon Ton

  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/08/06/spisek-sedziow-przeciwko-legalnie-wybranemu-polskiemu-rzadowi/

  „Już wkrótce, bo z początkiem września 2016r. Polska zostanie zaatakowana przez właśnie przez tę grupę sędziów: istniejące w Polsce PAŃSTWO W PAŃSTWIE czyli „kastę” sędziowską! A ja przypuszczam że na pomoc sędziom przyjdą lokalne zabetonowane kliki!

  Wiele można się dowiedzieć w artykule pt. „SPISEK SĘDZIÓW”, tygodnika ogólnopolskiego „Warszawska Gazeta” nr 31 (najnowszy numer), jedna z nielicznych obiektywnych gazet na rynku, której motto brzmi: „Nie obchodzą nas partie lub te czy owe programy. My chcemy Polski suwerennej, Polski chrześcijańskiej, Polski – polskiej.”

  W cudzysłowiach kilka cytatów z w/w artykułu:

  „To ma być próba szantażu wobec rządu i prezydenta RP w związku z planowaną reformą polskiego sądownictwa, która ma się dokonać jeszcze w tym roku.”

  „Strajk, akcje protestacyjne, wezwanie o pomoc do unijnych instytucji – takie działania chce podjąć przeciwko rządowi część sędziów”

  „Środowiska sędziowskie szykują się do politycznej konfrontacji z PIS-em. Sędziowie zamierzają zapoczątkować ją na Nadzwyczajnym Kongresie Sędziów Polskich, który rozpocznie się 3 września.”

  „W zorganizowaniu kongresu zaangażowały się cztery stowarzyszenia sędziów: lustitia, Themis, proFamilia oraz Stowarzyszenie Sędziów Rodzinnych w Polsce.”

  „Kolejnym krokiem w tej wojnie ma być skarga do Brukseli, która uruchomiłaby przeciwko Polsce odpowiednie procedury w tej sprawie.”

  Bunt niektórych sędziów przeciwko obecnym polskim władzom – wybranym demokratycznie i legalnie przez NARÓD – SUWEREN, miał już miejsce w tym roku w kwietniu:

  „W kwietniu Zgromadzenie Ogólne Sędziów Sądu Najwyższego podjęło uchwałę, która zobowiązywała sądy powszechne do respektowania niepublikowanych wyroków Trybunału Konstytucyjnego”.

  Niektóre lokalne władze terytorialne (oprócz krakowskiego przykładu, nie wiem ile było takich przypadków w całej Polsce) również poparły tę uchwałę na sesjach rady miasta! Tak wyglądała ta sprawa w Krakowie:

  http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/krakowscy-radni-przyjeli-rezolucje-ws-przestrzegania-przez-miasto-wyrokow-trybunalu-konstytucyjnego/

  „Rada Miasta Krakowa przyjęła w środę rezolucję, w której stwierdziła, że przy podejmowaniu uchwał będzie stosować się do wszystkich orzeczeń Trybunału Konstytucyjnego. Do ich uwzględniania przy wydawaniu decyzji administracyjnych radni wezwali także władze Krakowa. (…) Za jej przyjęciem byli radni PO i prezydenckiego klubu “Przyjazny Kraków”, przeciwni – radni PiS.”

  Całe szczęście że wojewoda zapanował nad sytuacją:

  http://www.radiokrakow.pl/wiadomosci/krakow/wojewoda-uniewaznil-uchwale-rady-miasta-krakowa-ws-trybunalu-konstytucyjnego/

  „Wojewoda unieważnił uchwałę Rady Miasta Krakowa ws. Trybunału Konstytucyjnego. Chodzi o dokument z początku czerwca. Krakowscy radni stwierdzili w nim, że będą stosować się do “wszystkich orzeczeń Trybunały Konstytucyjnego”. Wezwali też rząd, premier i prezydenta do zakończenia sporu wokół Trybunału. Zdaniem Wojewody Rada Miasta nie ma kompetencji, żeby przyjmować takie rezolucje.” (…)

  Sprawa jednak nie wydaje się być zakończoną….

  (…)„Klub radnych Platformy Obywatelskiej, który głosował za rezolucją, zamierza w tej sprawie zwołać nadzwyczajną sesję Rady Miasta. Chcę też skierować ten spór do sądu.”

  Sprawdźcie jak to jest w Waszych miastach i gminach! Czy radni Waszych miast i gmin też uchwalali podobne uchwały!??”
  więcej:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2016/08/06/spisek-sedziow-przeciwko-legalnie-wybranemu-polskiemu-rzadowi/

  • Graża

   w moim mieście nie podjęli takiej uchwały ani nie mieli takiego tematu na tapecie w tym roku.

 • Andrzej Szubert z cala pewnoscia wielu ludziom otworzyl oczy.
  Mozna oczywiscie polemizowac z nim na wiele tematow.Jednak w
  kwestii zbrodniczej dzialalnosci kosciola nalezy z nim zgodzic sie.
  Mysle ze na ten temat p.Andrzej ma ogromna wiedze,tez historyczna.
  Ten fakt potwierdzaja inni badacze roli kosciola w unicestwianiu
  Narodu Polskiego (Lechitow).Tak wiec polscy patrioci winni wspierac
  i bronic p.Andrzeja.Ten czlowiek wykonal w obronie Polakow ogromna prace.
  Pan Andrzej nie powinien dziwic sie dlaczego zyjac w Niemczech jest
  przesladowany przez Polske.Tam i w Polsce (i wielu innych panstwach) rzadza
  te same zbiry zydowskie.Kosciol jest od zawsze narzedziem w ich rekach za
  pomoca ktorego oglupiaja cale narody no i w konsekwencji podbijaja je – sa
  wtedy bardzo latwym lupem.To „kaplani”zydowscy sa przerazeni dzialalnoscia
  p.Andrzeja i to oni sa inspiratorami przesladowan tego czlowieka.
  Ci „kaplani” powinni wiedziec ze juz tego walca ktory zgniecie jak gnide
  tego potwora katolickiego juz nic nie zatrzyma.
  Zachecam p.Andrzeja do dalszej dzialalnosci i prosze nie zalamywac sie.

 • greg2014

  Dr H. Clark

  Dezynfekcja produktów żywnościowych:

  Sterylizujcie każdą rzecz przed lub po przygotowaniu. wystarczy zrobić to raz.
  Korzystajcie z płyty kuchennej, a nie kuchenki mikrofalowej, by zachować wit.C i german.

  1. Dezynfekcja płynem Lugola

  *1 kropla płynu Lugola
  *1litr wody

  Napełnić zlew lub miskę odmierzoną ilością wody. Zaznaczcie jej poziom kreską, zeby nie musieć jej
  mierzyć następnym razem.
  Dodać płyn Lugola (1 kropla na litr). Zanurzyć sałatę lub szpinak, tak by liście były dobrze zamoczone, na minutę.
  Mozna je potem spłukać.
  Nie zostawiać wody do póxniejszego użycia- traci swoją moc.

  2. Dezynfekcja cysteiną z solą

  *1/8 łyżeczki proszku cysteiny
  *1/8 łyżeczki soli
  *1 litr wody

  Zamiezać do rozpuszczenia.
  Zanurzyć produkty rolne na 5 minut.
  Nie ma potrzeby płukania.
  Kiedy cysteiny z solą uzywa się do sterylizowania napojów, np. mleka lub soku, te szybko zaczynają pachnieć
  siarką, więc należy szybko je zużyć.

  3. Dezynfekcja HCl (kwas solny 5%)

  1-2 krople HCl na pół szklanki wody.

  Dobrze wstrząsnąć.
  Pozostawić w nim żywność na parę minut.

  4. Dezynfekcja światłem o pełnym spektrum

  *Wilgotna żywność wymaga 5 minut, sucha żywnośc wymaga 20 minut.
  Należy ją umiescić blisko żarówki

  Fragment:
  Do niektórych potraw można dodawaç sok cytrynowy i ocet. Najpewniejszym sposobem
  jest rozpuszczenie 1 łyżki stołowej w szklance wody razem z łyżeczką miodu. Daje to wodzie
  słodko-kwaśny posmak, poprawiajàc jej walory smakowe.
  Świeży sok z cytryny lub ocet i łatwy w użyciu dozownik z miodem powinny się zawsze znajdowaç na stole.
  Sproszkowana witamina C (1/4 łyżeczki) jest innym przydatnym kwasem w przypadku, kiedy dwa pierwsze nie wystarczą.
  ===

  ”Przepisy i porady zdrowotne doktor Clark”

  • Ania

   No żesz kur….
   Za grube tysiące tak ich odpalić, jak stróża w Boże Narodzenie.

   Ładniejsze ubrania można kupić na targu w każdym mieście, a takie spódnice to pewnie po 15 zł byłoby trudno sprzedać.

 • DonPedro

  Terroru państwowego w PL. można powiedzieć że na większą skalę jeszcze nie ma. To nadchodzi. Jak już wszystkich „pomierzą policzą i zaksięgują” to się zacznie. Znajoma przyjechała na urlop z Niemiec. Opowiadała tak.
  „Nic złego na państwo nie powiesz, bo od ręki wiążę się to z represjami. Policja może wejść do domu jak ma jakiekolwiek podejrzenia. Nie wolno kwestionować polityki państwa. Złe słowa o „uchodźcach” lepiej wypowiadać cicho, można szybko stracić pracę i mieć problem z nową. Wszyscy się boją , siedzą cicho bo chcą mieć spokój.”

  Czy to prawda ? Może ktoś mieszka w Niemczech i ewentualnie zripostuje tę wypowiedź.

 • waryjat

  Reżyser filmu o obozach FEMA znaleziony martwy

  Reżyser filmu Grey State został znaleziony martwy wraz z jego żoną i 5-cio letnią córką. Film miał przedstawiać wprowadzenie Stanu Wojennego w USA z wykorzystaniem obozów FEMA oraz chipów RFID.

  http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/91803-rezyser-filmu-o-obozach-fema-znaleziony-martwy

 • Ricopolo

  ja obecnie filtruje wode prze filtr brita (wiem ze to za malo ale zawsze) pozniej zamrazam a na drugi dzien rozmrazam narazie tyle ale mnie ta informacja o wodociagach zasmucila…

  • Reality

   Woda w ujęciu wodnym może być ok
   Śmierć czai się w rurach doprowadzających wodę
   1.Sprawdź wodę z kranu ( laboratorium )
   2.Sprawdź wodę z brito ( j.w.)
   Mam brito, sprawdzałem, to jest GÓWNO!!!!

   • greg2014

    Dr Clark – woda:

    ==Używajcie tylko zimnej wody z kranu, nigdy wody butelkowanej (sic!)
    W procesie butelkowania dow ody dostają się śladowe ilości środków antyseptycznych
    i solwentów, między innymi alkohol izopropylowy, ksylen i toluen, benzen
    Zanim nabierzecie rano wodym spuśćcie około 4 litrów, by spłukać
    możliwe osady z rur.

    Nie używajcie lodu w kostkach.
    Jeśli lubicie zimną wodę, przechowujcie ją w szklanym pojemniku w lodówce,
    ale nie dłużej niż przez dobę.

    Nie kupujcie wody z automatów (jak wyżej z powodu substancji skażających).
    Noście ze sobą tylko wodę w szklanych butelkach.
    Plastik wydziela substancje zmiękczające, które pozwalają przenikać i mnozyć się bakteriom.
    Nie pijcie z osobistych dozownoków- natychmiast ulegaja skażeniami bakteriami.
    Poza domem sterylizujcie wodę przez dwukrotne zagotowanie i dodanie HCl.

    Kiedy woda „nie smakuje”, prawdopodobnie ma to swoją konkretną przyczynę.
    Organizm może próbować bronić się przed chlorem i innymi toksynami. W takiej sytuacji wodę należy filtrować małym fitrem węglowym z wymiennym wkładem. Najlepszy jest plastikowy dzbanek (sztywny i nieprzezroczysty) z przymocowanym filtrem węglowym. Odkażaj go raz w tygodniu wlewając szklankę wody z dodatkiem łyżki spirytusu i odwracajàc do góry dnem, aby nasiąkł na 15 minut.
    Wypłucz alkohol dwoma dzbankami wody. Dopasuj temperaturę do upodobań –
    może być bardzo ważna dla niespragnionej osoby.
    Nie używaj kostek lodu. Dodanie cytryny lub białego octu i łyzki miodu to przypuszczalnie najlepszy sposób na pobudzenie pragnienia i apetytu.

    Pij ok. pół litra rano po obudzeniu, drugie pół po południu. Woda z kranu może
    zawierac kadm, miedź lub ołów, lecz jest mniej szkodliwa niż kupowana, bo nie ma w niej solwentów.
    Przed użyciem spuśç najpierw troch´ wody. Drogie filtry do wody sa raczej bezu-
    żyteczne, ponieważ skażenie pojawia sie falami. Taka fala skazi filtr, podczas gdy woda nie filtrowana jest już czysta. Sensownym rozwiàzaniem są niedrogie, wymieniane co miesiąc filtry węglowe.
    Dobre sà tez sztywne plastikowe dzbanki z nasadzonym filtrem węglowym (patrz
    źródła). Nigdy nie kupuj filtrów ze srebrem lub innymi chemikaliami, nawet dodanymi do wkładek weglowych. Odkażaj filtr, przepłukując go co tydzień roztworem alkoholu etylowego (spirytusu spożywczego).

    Woda do picia zawsze powinna zawieraç dodatek witaminy C, sok z cytryny albo ocet i ewentualnie łyżeczkà miodu.

    Pij około 1/2 litra wody rano po wstaniu z łóżka i miedzy posiłkami.
    Nie kupuj „specjalnej” wody – używaj tylko zimnej wody z kranu. Jeżli nie znosisz smaku swojej „kranówki”, spróbuj skorzystaç z kranu znajomego.
    Stosuj tylko szklane lub używane polietylenowe pojemniki
    na wodę.

    Polietylen rozpoznasz po tym, że nie jest przezroczysty.

    Zapewnia on bezpieczeƒstwo, ponieważ woda, która w nim wcześniej stała, „wyciàgnęła” z niego szkodliwe plastifikatory (tak więc ktoś już je wypił!).

    Woda ze sklepu zawiera ślady rozpuszczalników pochodzących z maszyn i urządzeń sterylizujàcych, uzywanych przy butelkowaniu.
    Oczywiście woda z kranu nie jest czysta (w praktyce może
    zawierac ponad 500 toksycznych zwiàzków), nie zawiera jednak rozpuszczalników w ilościach, które udałoby mi sie wykryć (!).

    Obecność solwentów (rozpuszczalników) jest groźniejsza niż obecność innych toksyn.
    Filtry wodne te˝ nie są wyjściem z sytuacji-wychwytują zanieczyszczenia, jednak potem niewielkie ich ilości dostajà się do wody w czasie codziennego użytku. Regularne wchłanianie związków toksycznych
    jest o wiele groźniejsze niż chwilowe zatrucie.
    Bez większego ryzyka można używaç małych filtrów wymienianych
    co miesiąc, które powinny przynajmniej odchlorować wodę i poprawić jej smak.

    Wybór kurków (powinny byç wykonane z twardego, sztywnego tworzywa sztucznego) i baterii kranowych wyszczególniono w źródłach.

    Woda butelkowana jest popularna, smaczna i umiejętnie reklamowana, lecz nie jest bezpieczna.

    Dlaczego każdemu łatwiej wydawać codziennie do końca życia pieniàdze na zakup wody pitnej, niż nalegać, aby rury wodociàgowe nie były zanieczyszczane metalami?
    Picie wody z butelek, mimo że wygodne, jest niewskazane również dlatego, że jest to woda stojąca, która przez kontakt z ustami i rękami ulega zanieczyszczeniu naszymi własnymi bakteriami. Często wykrywa sę w niej gronkowce (Staphylococcus) oraz pałeczki okrężnicy (E. coli).
    Rozwiàzanie nie polega więc na dalszym dodawaniu środków odkażajàcych, lecz picie z bieżàcego źródła, jakim sa krany.
    Jeśli musisz nosić wodę, używaj szklanych pojemników – plastik trudniej utrzymać
    w czystości, chociaż sterylizowanie w zmywarce jest skuteczne.
    Picie około dwóch litrów wody dziennie usprawni pracę nerek
    (każdà herbatę ziołową bez cukru lub słodziku traktujemy jak wodę).
    Mocz stanie się dzięki temu bezwonny oraz nabierze jasnego koloru.
    Jest to szczególnie wazne podczas rozpuszczania złogów, jako że
    kràża one wtedy w ogólnym krwiobiegu.
    ====================================

  • łajza

   Ricopolo – zainteresowanie tym co pijesz jak najlepiej świadczy o Tobie.

   Swego czasu ktoś zainstalował odwróconą osmozę renomowanej firmy, która ciągle mu się zapychała;
   w końcu wysłał im wkłady; firma po dokładnych badaniach laboratoryjnych przysłała odpowiedź, że filtr nie jest przeznaczony do „wody przemysłowej”.

   W Polsce większość wód nie spełnia norm nawet dla wody użytkowej (nie mówiąc o pitnej); mimo, że badane jest tylko kilka parametrów, w porównaniu do norm zachodnich gdzie wymagane jest blisko 50 parametrów.

   Po prostu w kranówie strach się nawet kąpać.
   (Skóra wchłania większość zanieczyszczeń)

   „Brita” nie jest zła, tylko np. do zastosowania do źródlanej wody butelkowanej za 1.50zł/5l; i trzeba pamiętać, że wkład wystarcza tylko na 100l.

   Odwrócona osmoza z kolei rodzi inne problemy, jak demineralizacja i psucie się wody w zbiorniku.

   Zamrażanie nie zmienia zawartości tablicy Mendelejewa w wodzie a jedynie „kasuje” warstwę informacyjną.

 • Stanisław

  Jak najbardziej powinien Pan upublicznić wszystkie fakty w tych dwóch sprawach – jeżeli czuje się Pan niesłusznie oskarżany – podać do wiadomości publicznej tych którzy dybią na Pana wolność po imieniu i nazwisku, po zajmowanych stanowiskach. Ta swołocz boi się nagłośnienia i tylko w taki sposób można ich powstrzymać ( taką mam nadzieję ) i tak na wszelką wypadek niech nigdy nie będzie Pan sam – zawsze w gronie zaufanych ludzi, bo ta swołocz może się posunąć dalej – zapewne wie Pan do czego się odnoszę.

 • revi

  PRG ARECZEK – CZŁOWIECZEŃSTWO feat ZAMOYSKIE PODZIEMIE prod MAUPA
  PRG Areczek (Oficjalne konto)
  https://www.youtube.com/watch?v=fr-fe938xz8

 • greg2014

  Izraelska korporacja przejmie polskie wodociągi, to już pewne!

  mediafile-PcY5PK4sU6Z-1Izraelska firma przejmie polskie sieci wodociągowe

  Jak informuje PortalSamorzadowy.pl, — izraelska korporacja Tahal — zamierza przejąć polskie wodociągi.
  Ponoć prywatyzacja polskich sieci wodociągowych jest już nieuchronna. — Izraelska korporacja ma w zamian wziąć udział w tzw. Projekcie Odra.

  Od siebie dodam tyle, — że o tym wiedziałem już w sierpniu 2012 roku, — tylko, że wtedy była to informacja nieoficjalna. — Postrzegano ją jako niepotrzebne straszenie ludzi.
  Na podstawie: BizTok.pl

  Wiecie co ja jeszcze proponuję?

  Sprywatyzować NFZ, ZUS, armię, policję, służbę zdrowia, PKP, sieć elektryczną, szkolnictwo, ulice, chodniki.

  A na końcu sprywatyzować państwo, — niech jakaś korporacja sobie kupi III Rzeczpospolitą.

  — Warunki niewolniczej, neoliberalnej kolonii mamy już teraz, obecnie.

  Poza tym: — oddawanie prywatnej korporacji infrastruktury wodociągowej, jest niebezpieczne z zasady. — Nie będę tutaj opisywał czym to grozi, — pomyślcie sami.

  Jednym z możliwych zagrożeń jest oczywiście fluoryzacja wody i próba podniesienia dawek fluoru do jakichś tam wydumanych, naprędce przygotowanych „norm”, i ustanowienie fluoryzacji wody w Polsce jako obligatoryjnej. — Fluor jest niezwykle silną neurotoksyną, a jej dodawanie do wody – pseudonaukową bzdurą, podchwyconą przez wiele krajów świata.
  February 14, 2016/ Za; http://gazetachicago.com/izraelska-korp … juz-pewne/
  PiS BUDUJE JUDEO”POLONIĘ” OD MORZA DO MORZA — UMOWĘ ROSJI Z 97. JUŻ WYPOWIEDZIAŁ!

  https://forumemjot.wordpress.com/2016/0 … juz-pewne/

  • Wojtek

   Przecież 3 RP to już korporacja… na astromarii masz w „największym przekręcie” podane detale tej sprawy.

  • Graża

   już kiedyś o tym wspominałam, szukając informacji potrzebnych do złożenia oferty wpadłam na skład właścicieli wodociągów BB i była to spółka francusko-angielska, dzisiaj próżno szukać pełnego składu lub tej informacji, jak my się obronimy przed tym wszystkim? jak obronimy nasze dzieci, wnuki? woda, powietrze, żywność, lecznictwo a raczej trucicielstwo…nie do uwierzenia nawet dla tych, którzy wiedzą, co dopiero dla większości która nie jest jeszcze świadoma.

   • Graża

    młodzież Europy wykarmiona amerykańskimi filmami i bzdurami o ,,wolności”, jedni nas trują z każdej strony, a ,,nasza” młodzież sama się unicestwia: O Majorce wspomniano nie przez przypadek. Razem z sąsiadującą Minorką i Ibizą tworzy archipelag Balearów, który uchodzi za imprezową stolicę Europy…Za 25-30 euro można bawić się całą noc, wypijając tyle alkoholu, ile jest się w stanie. Niezwykłą popularnością cieszą się tzw. bar crawls, czyli zorganizowane przemarsze przez bary, do których zachodzi się na szybką kolejkę i rusza w dalszą drogę. Na plażach ludzie sączą wino i sangrię z wielkich wiader. Do niedawna na Majorce można było natknąć się też na automaty, które zamieniały alkohol w gaz. Wystarczyło powdychać, by poczuć efekty 15 razy szybciej niż w przypadku drinków…”Godzinę 3.30 nad ranem łatwo pomylić z 15.30, bo na plaży jest wówczas tak dużo ludzi wydzierających się, pijących, jedzących, brykających nago w morzu oraz uprawiających seks” – skarży się jedna z mieszkanek na łamach lokalnego „Majorca Daily Bulletin”…
    http://wiadomosci.wp.pl/kat,8173,title,Wprost-Hunowie-na-wakacjach,wid,18455897,wiadomosc.html?ticaid=117801&_ticrsn=3

  • Cezary

   greg2014 ! skad jestes?napewno nie z polski!i w Polsce nie jestes!uzywasz klawiatury innej nacji!!!Pewnik!
   Piszesz duzo i madrze ale wyczuwam podstep w twoim pisaniu.Moze sie myle!Chcialbym!
   Wiedze masz niesamowita i to w poradach o leczeniu(tzw.niekonwencjonalnym!).Gdzie mieszkasz?kim jestes?co robisz w zyciu?
   wybacz ze pytam ale chce poznac Ciebie?

   • Graża

    Cezary – po takim wstępie spodziewasz się spotkania, w ogóle się spodziewasz?? : Piszesz duzo i madrze ale wyczuwam podstep w twoim pisaniu.
    Pozdrowienia i podziękowania dla Grega2014, 🙂 p.s. dzisiaj miałam niebo jasne i błękitne jak z kiczowatej widokówki, ani jednej smugi, siać zaczęli między 19 a 20, najwięcej z lotów z zachodu na wschód, ale niedzielę miałam wspaniałą, pełną słońca, wiatru i czystego nieba, woda w jeziorze fantastyczna. Oby wszystkie dni i noce mijały nam pod czystym niebem, z czystymi chmurami.

    • greg2014

     Dzisiaj nie było ani jednej smugi, dopiero wieczorem ”strzępy” były widoczne..
     Chyba mieli wolne 🙂

   • greg2014

    Jestem tutejszy. 😉

  • Stanisław

   To samo w pliku dźwiękowym – bez wewnętrznych odnośników – dla ludzi mających kłopot ze wzrokiem.

   http://speedy.sh/9fdFm/Andrzej-Szubert-sypie.mp3

  • Napewnosiemyle

   Jak sie damy zachipowac tej bandzie;;okulstyczno=szatanskiej=syjonistcznej.To na 100% bedziemy miec nie tylko szum w uszach.Ale ;;totalnie jestesmy skaniczeni duchowo mentalnie I fizycznie.Dojedziesz do swoich lat I poprostu twojego CHIPA=RFID ci wylacza.I znikniesz niczym mucha.Tylko ;;panu swemu musisz ;;ZYSK WYPRACOWAC:Murzyn zrobil swoje I moze odejsc w zaswiaty.Ktos nie wierzy w to co tu napisalem.BARDZO PROSZE NIE WIERZ ……….ALE ZA TO UWIERZYSZ KIEDY CIE FIZYCZNIE ZMUSZA DO PRZYJECIA ;CHIPU=RFID.
   Dla tego sa potrzebne obce ;ARMIE NA NASZYM TERYTORIUM I NASZE TOTALNE ;;ROZBROJENIE NIE POSIADANIE BRONI DO OBRONY.
   Polacy uwazajcie na tych sk………….ow

   • Graża

    pierwszy krok: internetowe składanie zeznań, internetowa bankowość, internetowa rejestracja do lekarzy(zobaczymy jaka zmiana bedzie po likwidacji NFZ), drugi krok: likwidacja kart telefonicznych bez rejestracji, trzeci krok: dowód osobisty, karta do lekarza, bank, płatności – wszystko w twoim telefonie! podarują każdemu skundlofona aby łaził z właścicielem i donosił o każdym ruchu i położeniu ,,właściciela”, czipowanie – a po co ?! toż to jest to czipowanie, póxniej jak nas przyzwyczają, by uniknąć kosztów serwisu i różnej maści niefunkcjonalności zrobią ogólnoświatowy marketing jak to bez szkody dla zdrowia i dla bezpieczeństwa warto skundlofona zamienić na czipa – nikt nie ukradnie! ani czipa ani nosiciela czipa!!! JA SIĘ NIE ZGADZAM ANI NA SKUNDLOFONA, ANI NA ZAMIANE MOJEGO DOWODU – MA SIĘ ŚWIETNIE! ANI NIE SKŁADAM INTERENTOWO DEKLARACJI JAKICHKOLWIEK, SPACERUJĘ, POZNAJĘ LUDZI, KOMUŚ DZIĘKUJĘ, KOMUŚ NABLUZGAM – Ż Y J Ę!!! ZACHĘCAM POLAKÓW DO MYŚLENIA I KORZYSTANIA Z KONSTYTUCJI PRAW CZŁOWIEKA I KONSTYTUCJI POLSKI, NIE KAŻDEMU POMYSŁOWI OPATRZONEMU ZNAKIEM ,,RZĄD” ,,MINISTERSTWO” ,,USTAWA” ,,UCHWAŁA” – NIE TRZEBA SIĘ BEZMYŚLNIE IM PODPORZĄDKOWYWAĆ.

  • Napewnosiemyle

   Jedna wielka ekspansja ideologi ;;zydowskiej na swiat chrzescijanski.Wszystko to co sie dzieje w swiecie czy w Europie.Ma na celu wywolanie swiatowej rewolucji(wojna).Potem totalne zniewolenie czlowieka (chip=rfid).I mordowanie opozycji ludzi ktorzy nie beda chcieli przyjac ;;;;ZNAMIENIA BESTII;;;;;;;666========CHIP=RFID..
   PYTANIE DO WSZYSTKICH……………Czy mamy pozwolic im na to.?BY NA TRAKTOWALI JAK ;;;;;;;BYDLO?
   ………..TO WSZYSTKO ZALEZY OD CIEBIE OD MNIE OD NAS WSZYSTKICH.A WIEC NA CO CZEKAMY LUDZIE POLACY.NA CO CZEKAMY?
   CO WLADZA ZAPEWNI NAM BEZPIECZENSTWO.Moge sie tylko bezczelnie smiec Bhaaaa haaa.Wlasnie to wladza dazy do tego by z nas zrobic Bezduszne bydlo .Ktore bedzie robic to co ;;;oligarhia zydowska bedzie chciala.No co POLAKU POZWOLISZ IM NA TO TEJ BANDZIE umyslowych wykolejenicow…………POLACY DOSC TEGO.