Totalitarna polityka szczepień w Polsce

dd395-baby-vaccine-text-31Warto przeczytać co pisze się za granicą o totalitarnym programie szczepień w Polsce.  Polska jest głównym poligonem doświadczalnym  dla karteli farmaceutycznych i polskie dzieci  od urodzenia są traktowane jak króliki doświadczalne.  Polska jako jedyna w Europie nie ratyfikowała  Europejskiej Konwencji  Bioetycznej, która głosi, że życie i zdrowie każdego człowieka  są wartościami nadrzędnymi w stosunku do iluzorycznego  „dobra ogólnego”. To jest podstawą obowiązkowych szczepień w Polsce, których nie ma prawie nigdzie w Europie.  Brak ratyfikacji tej konwencji to wielka hańba dla polskiego rządu.  Stosowana w Polsce polityka szczepień stanowi ogromne egzystencjalne zagrożenie dla naszego narodu, z premedytacją przeznaczonego  przez polityków i kartele farmaceutyczno-medyczne  do depopulacji.  

Wiadomoś z netu:

Witam wszystkich

Znalazłem poniższy artykuł gdzieś w internecie około 2 tygodnie temu, ale już go nie ma. Stronę usunięto z oczywistych względów, o których się dowiecie czytając ten artykuł. Udało mi się skopiować tekst i wkleić w Worda kiedy szukałem informacji o szczepieniach. Oto on:

POLSKA – TOTALITARNA POLITYKA SZCZEPIEŃ. PROSZĘ CZYTAJCIE TE INFORMACJE I PRZEKAZUJCIE DO TAK WIELU OSÓB JAK MOŻLIWE. RAZEM JEST WIĘKSZE PRAWDOPODOBIEŃSTWO WPŁYNĄĆ NA PRZERAŻAJĄCĄ POLITYKĘ SZCZEPIEŃ W POLSCE.

Polska to kraj położony w Europie środkowej. Ale bez żadnych wątpliwości Polska znacznie różni się od ogromnej większości innych europejskich krajów i Rosji w tak ważnym i podstawowym aspekcie życia jak prawa człowieka. Te prawa człowieka dotyczą immunizacji.

Przyjrzyjmy się na politykę szczepień W POLSCE. Każda specyficzna rzecz poniżej celowo zawiera powtarzane słowa: W POLSCE albo POLSKA dużymi literami, żeby czytelnik mógł zapamiętać gdzie występują te nieludzkie praktyki.

W POLSCE szczepionki podaje się nowo narodzonym dzieciom w ciągu 24 godzin po urodzeniu! Te szczepionki są przeciwko GRUŹLICY i ZAPALENIU WĄTROBY B.

W POLSCE rzadko pobiera się wymazy z ucha, nosa czy gardła w przypadku skażenia chorobą, więc lekarz nie wie dokładnie co to jest za rodzaj choroby – wirusowa, bakteryjna, pasożytnicza czy alergiczna.

POLSKA jest jedynym krajem w Europie, który nigdy nie podpisał Europejskiej Konwencji Bioetycznej. Co to oznacza? W tej Konwencji jest niezwykle ważna rezolucja mówiąca, że ludzkie życie i zdrowie są wartościami najwyższymi, i w żadnym przypadku nie można ich poświęcać dla ogólnego dobrego samopoczucia. To W POLSCE swobodnie bada się na ludziach każdy nowy lek i szczepionki. Cóż, można powiedzieć, że POLSKA jest poligonem doświadczalnym dla każdej firmy farmaceutycznej.
[https://pl.wikipedia.org/wiki/Konwencja_o_prawach_cz%C5%82owieka_i_biomedycynie:
Konwencja obowiązuje od 1 grudnia 1999 r., na razie tylko 19 państw europejskich (Polska nie jest jeszcze stroną tej Konwencji, choć już ją podpisała w 1999 r. – potrzebna jest jeszcze ratyfikacja)…]

W 16 krajach europejskich nie ma przymusu szczepień. W 13 krajach europejskich jak i w Rosji są odszkodowania dla ofiar za niepożądane skutki uboczne szczepionek, zaś W POLSCE szczepienia są nie tylko przymusowe, ale również nie ma żadnych odszkodowań dla ofiar niepożądanych skutków ubocznych szczepionek.

W POLSCE instytucja zwana Instytut Sanitarny i Epidemiologiczny (Sanepid) jest dystrybutorem szczepionek i ich nadzorcą. W POLSCE szkoleniem lekarzy i pielęgniarek kierują osoby współpracujące z firmami farmaceutycznymi.

W POLSCE członek Parlamentu Lidia Gądek, która należy do partii Platforma Obywatelska (PO) wprowadziła plan opracowany przez wymienioną partię włączenia 4 dodatkowych szczepionek do kalendarza przymusowych szczepionek. Szczepionki te są przeciwko pneumococcus, meningococcus, wietrznej ospie i bardzo kontrowersyjna szczepionka przeciwko HPV nazywana Gardasil (W POLSCE również pod nazwą Silgard = anagram od Gardasil). Mówi się, że jest przeciwko rakowi szyjki macicy, ale staje się coraz bardziej znana z wywoływania fatalnych skutków ubocznych. W POLSCE Gardasil ma być za darmo. Ale istnieje powód do obaw, bo, niestety, W POLSCE, jeśli chodzi o praktyki medyczne, „za darmo” oznacza „przymusowy”.

Przerażające jest to, że POLSKA jako pierwszy i jedyny kraj na świecie wprowadza kontrowersyjną szczepionkę HPV jako przymusową. Szczepionkę HPV mocno krytykowano i oprotestowano w innych krajach. We Francji wielu lekarzy podpisało petycję przeciwko stosowaniu szczepionki Gardasil (http://sanevax.org/french-petition-hpv-vaccines/), a w Japonii Departament Zdrowia wycofał swoją zgodę na szczepionkę HPV (http://www.medscape.com/viewarticle/806645). Przerażające jest to, że liczba szczepionek HPV nadal się zwiększa. (https://www.youtube.com/watch?v=0gCVCP8BFrU)
Więcej: http://womenagainststirrups.proboards.com/thread/410/vaccine-totalitarianism-poland#ixzz4RArGOP7g

Wygląda na to, że następne w kolejce są polskie dziewczyny. W POLSCE istnieje tzw. FUNDACJA STOP NOP (NOP = Niepożądane Odczyny Poszczepienne). Co tydzień organizacja ta otrzymuje wiele raportów od rodziców / opiekunów dzieci i nastolatków jak również dorosłych o poważnych skutkach ubocznych szczepień (różnych). STOP NOP ciężko pracuje pomagając ofiarom i ich rodzinom w legalnych sprawach dotyczących procedur skutków ubocznych. Niemniej jednak STOP NOP ani nie są szanowani, ani nie traktowani poważnie w ogóle przez polski rząd. W lipcu 2015, kiedy przedstawiciele STOP NOP uczestniczyli w spotkaniu Krajowej Komisji Zdrowia na temat nowych przepisów o szczepieniach, nie pozwolono im mówić, mimo że mieli przepustki jako uczestnicy spotkania! Jeden z członków Parlamentu nawet kwestionował ich obecność na spotkaniu pytając co tam robili. To sugeruje, że raporty w liczbie aż 17.000 rodziców którzy poinformowali STOP NOP o poważnych skutkach ubocznych całkowicie zignorowano, wręcz wyrzucono.

Jednym z głównych stowarzyszonych członków związku pracodawców W POLSCE jest INFARMA. Składa się z 29 firm farmaceutycznych. W takiej sytuacji lobbowanie i presja o uchwalenie nowych przepisów szczepionkowych są nieuchronne. Ponadto INFARMA chce potajemnie przepchnąć prawo pozwalające na wprowadzanie szczepionek przeciwko grypie [influenza] w miejscach pracy W POLSCE. Ten przepis ma być także przymusowy. W POLSCE są plany szczepienia nowo narodzonych przeciwko grypie.

Rozważa się również sprawę szczepienia ciężarnych kobiet przeciwko grypie, o czym coraz częściej wspominają reklamy i zalecenia medyczne. Ale nie ma żadnej informacji w ulotkach do szczepionek na grypę o jakichkolwiek badaniach klinicznych o rozwoju prenatalnym. Nikt do tej pory tego nie zrobił i wygląda na to, że kobiety ciężarne maja być królikami doświadczalnymi. Niestety, szczepionka może wywoływać stałe uszkodzenia zarodka. Ale istotne wydaje się wspomnieć, że 95% PERSONELU MEDYCZNEGO W POLSCE NIE SZCZEPI SIĘ! Cóż, gdyby immunizowano 95%, to plan szczepionkowy zostałby wykonany, tak?

Wróćmy do tematu wprowadzenia szczepionki HPV – Gardasil (znanej także jako Silgard w Polsce). Kiedy 11- i 12-letnie dziewczynki zaszczepiono Gardasilem W POLSCE, wielkiej liczby ich rodziców nie poinformowano w ogóle o skutkach ubocznych! Mimo że rodzice informowali o skutkach ubocznych, często poważnych, personel medyczny ich zignorował. Oni tylko słyszą od lekarzy, że to co przydarzyło się ich córkom nie ma nic wspólnego ze szczepionką!

W Danii duża liczba dziewcząt doznała stałych uszkodzeń przez szczepionkę HPV. (https://www.youtube.com/watch?v=GO2i-r39hok)
Podobnie 300 dziewcząt w Kolumbii doświadczyło poważnych skutków ubocznych tej samej szczepionki, kiedy wywołała tam paraliż i utratę przytomności. (https://www.youtube.com/watch?v=MvAOoDtbdVI)

W POLSCE dzieje się to samo, ale O NICH SIĘ NIE MÓWI! Kiedyś nauczycielka jednej z mniejszych szkół W POLSCE była strasznie zszokowana widząc KILKADZIESIĄT dziewcząt, które zemdlały po szczepieniu przeciwko HPV, straciły przytomność i ostały drgawek po powrocie do szkoły. Wcześniej zabrano ich do przychodni i podano szczepionkę HPV. Kiedy nauczycielka chciała dzwonić po pogotowie, kierownik szkoły poinformował ją, że jeśli to zrobi zostanie natychmiast zwolniona z pracy! Cały ten incydent bezczelnie zakamuflowano! Nikt o nim się nie dowiedział! Jest wiele przypadków W POLSCE kiedy DZIEWCZĘTA, BEZ WIEDZY RODZICÓW, ZABIERA SIĘ DO PRZYCHODNI I SZCZEPI GARDASILEM (SZCZEPIONKA HPV)! Na domiar złego, W POLSCE tylko 1% lekarzy informuje o skutkach ubocznych szczepionek zgłaszanych im przez rodziców! Jak to się dzieje, że W POLSCE, zaledwie 1% lekarzy funkcjonuje zgodnie z zasadami etyki medycznej? Polskie dziewczęta mają być medycznymi królikami doświadczalnymi, na których testuje się HPV Gardasil. Duża liczba dziewcząt na całym świecie zaszczepiona Gardasilem doświadczyła dramatycznych skutków ubocznych, a są to w większości:
– bóle głowy
– tracenie nierównowag- omdlenia
– wyczerpanie
– zaburzenia pamięci i koncentracji
– problemy ze spaniem
– zmiana w rytmie snu.

Duża liczba dziewcząt doświadcza:
– nadwrażliwości na jasne światło i ma przyćmioną wizję
– duszności podczas ćwiczeń fizycznych, w połączeniu kołataniem serca
– zmęczenie mięśniowe utrudniające chodzenie.
Zmęczenie mięśni doświadczane przez ofiary szczepionki HPV odczuwa się jako drętwienie rąk i nóg, alby paraliż rąk, ramion i nóg, co uniemożliwia chodzenie.

Kolejne skutki uboczne szczepionki Gardasil to:
– nudności i ból brzucha
– wiele dziewcząt doświadcza szerokiego wachlarza alergii pokarmowej, co zmusza je do zmiany diety
– Duża liczba dziewcząt cierpi na niezamierzone ruchy, skurcze mięśni zwłaszcza w rękach i nogach. Wiele dziewcząt mówi o osłabieniu mięśni i wiele z nich porusza się na wózkach.
(http://nyhederne.tv2.dk/2015-08-31-hpv-saadan-er-symptomerne)

Bardziej przerażającą sprawą jest to, że szczepionkę HPV Gardasil ściśle wiąże się z przedwczesną menopauzą u dziewcząt i młodych kobiet, które nie mają miesiączki nawet już w wieku 16 lat. Gardasil sprawia, że przestają funkcjonować jajniki. Są dowody na to, że szczepionka HPV wywołuje uniemożliwiającą życie chorobę autoimmunologiczną. Jak straszne i bolesne musi być dla młodych kobiet to, że w przyszłości nie będą mogły mieć dzieci. [healthimpactnews.com/2013/studyhpv-vaccine-linked-to-premature-menopause-in-young/girls/]

Gardasil nie tylko wywołuje poważne szkody zdrowotne, ale powoduje też bezpłodność. Czy można wnioskować, że konkretną szczepionkę HPV CELOWO (a nie niezamierzenie!) WYPRODUKOWANO W CELU DEPOPULACJI NARODÓW (zwłaszcza słowiańskich)?

Pomimo tak wielu oświadczonych, wykazanych i potwierdzonych skutków ubocznych szczepionki HPV (Gardasil), POLSKI RZĄD PRZEGŁOSOWAŁ WPROWADZENIE TEJ FATALNEJ SZCZEPIONKI. Ważne jest by wspomnieć, że ogromna większość członków Parlamentu W POLSCE głosowała za ta kontrowersyjną szczepionką. Z pośród 432 parlamentarzystów, aż 406 zagłosowało za śmiertelną szczepionką HPV, 25 było przeciwnych, zaś tylko 1 wstrzymał się od głosu. Na dodatek Senat przegłosował ją także! I w końcu nowy prezydent POLSKI, Andrzej Duda, podpisał nowe prawo, zgodnie z którym szczepionka HPV (Gardasil) MA BYĆ PRZYMUSOWA W POLSCE OD POCZĄTKU 2017.

Co mogą zrobić ludzie W POLSCE teraz, którzy nie życzą sobie szczepić swoich dzieci? Trzeba podkreślić, że nie chcą zgodzić się na szczepienia nie dlatego, że sobie po prostu nie życzą z jakichś dziwnych powodów. Oni robią to z obawy bardzo poważnych i często przerażających skutków ubocznych, które wiele dzieci może doświadczać, czy dlatego, że ich dzieci maja skutki uboczne po wcześniejszej szczepionce. Co mogą zrobić rodzice W POLSCE, kiedy ich córki są zabierane do przychodni zdrowia. CZĘSTO POTAJEMNIE, żeby podać im szczepionkę HPV? Czego mogą się spodziewać w przypadku kiedy odmówią szczepionki? Co się stanie z nimi i ich dziećmi jeśli odmówią szczepionki HPV Gardasil i innych szczepionek? Zdają sobie sprawę z konsekwencji TOTALITARNEGO I CAŁKOWICIE ZGNIŁEGO SYSTEMU MEDYCZNEGO W POLSCE, z którym będą musieli walczyć. Jest to chory system, który karze ich ogromną sumą pieniędzy za nie zaszczepienie ich dziecka / dzieci. Praktyki medyczne W POLSCE można niewątpliwie nazwać absolutnie nieludzkimi.

Problem jest następujący: kiedy polscy rodzice mieszkający W POLSCE będą mieć legalne prawo decydowania o zdrowiu i dobrobycie swoich dzieci. Jak to możliwe, że W POLSCE ludzi zmusza się do stosowania procedury medycznej bez ich wcześniejszej zgody na takie procedury?!

PROSIMY O PRZEKAZYWANIE TEGO ARTYKUŁU TAK WIELU LUDZIOM JAK MOŻECIE. RAZEM MOŻEMY WPŁYNĄĆ NA PRZERAŻAJĄCĄ POLITYKĘ SZCZEPIEŃ W POLSCE.

Zrozpaczeni rodzice z POLSKI.

Więcej: http://womenagainststirrups.proboards.com/thread/410/vaccine-totalitarianism-poland#ixzz4RArqQCe0
Tłum. Ola Gordon

119 komentarzy Totalitarna polityka szczepień w Polsce

 • greg2014

  Taktyka działania płatnych naganiaczy od płaskiej Ziemi

  (..)
  Oto jak działają:

  Agenci PZ często zaczynają od zamieszczenia postu, z pozoru niezwiązanego z tematem, ale zawierającego uzasadnioną krytykę NASA o której wszyscy wiemy, że jest szemraną agencją której nie można do końca ufać kiedy mówi np. o swoich misjach kosmicznych. To żadna nowość, że NASA trzyma większość rzeczy dla siebie, a dla opinii publicznej podają tylko tyle, by kontynuować swoją finansowaną z podatków zwykłych obywateli działalność.

  Płaskoziemcy wykorzystują tą powszechną niechęć do NASA aby szerzyć swoje zwiedzenie od wielu lat, zdobywając w ten sposób pewne poparcie dla swoich nonsensów o płaskiej Ziemi. Gdy przychodzi czas, przechodzą do etapu drugiego, prezentując swoje absurdalne twierdzenia na temat układu słonecznego czy wzajemnych relacji między Ziemią a Słońcem …

  (…)

  Gdy tylko zaczynają komentować na otwartym forum internetowym lub na czacie, rozpoczynają się kłopoty i kłótnie. Zazwyczaj wcześniej wysyłają tam swoje pluskwy [komentujących nie zdradzających na początku swoich dziwnych poglądów ani celu misji – przyp. Rad], którzy nagle, pozornie spontanicznie, zaczynają popierać wszystkie kretyńskie komentarze propagujące teorię płaskiej Ziemi. Im dłużej trwa dyskusja, tym większe prawdopodobieństwo, że jakiś czytelnik da się zwieść i uwierzy w tą teorię.
  (…)

  https://radtrap.wordpress.com/2016/11/27/taktyka-dzialania-platnych-naganiaczy-od-plaskiej-ziemi/

  • Majestic

   greg2014 wiadomo że plaska to idiotyzm ja cały czas mowie o wycinku na kuli .

   • greg2014

    Skąd ta teoria wycinków na kuli?

    • greg2014

     Mam już, Majestica teo-ryja.

    • Majestic

     To moja Teoria ogłosiłem ja na NTV miesiące temu ,czy to coś złego niesensownego? fakty nie przemawiają ?

    • Majestic

     najgorsze jest to że z racjonalistami nie można nawet dyskutować mimo dowodów na fałszerstwa niedomówienia, Ludzie są straszeni lucyferem straszą lucyferem a w rzeczywistosci nic na te temat nie wiedza , strona religijna podobnie kilka linijek dogmatu i jest ok ,ciężko zrozumieć że wszystko co jest napiętnowane oficjalnie jest fałszywa gra , Archeologia -historia -technika- geologia jest totalnym kłamstwem wraz z całym kosmosem . ufologia została skutecznie wyśmiana , i celowo zmanipulowana upowszechniona że gdyby teraz obcy wylądowali na jakiej ulicy to ludzie nie zwracali by uwagi , a oficjalne zgłoszenie o ufo kończy się kaftanem i gumowymi ścianami tak pięknie jest to rozegrane .

  • Majestic

   „zawierającego uzasadnioną krytykę NASA o której wszyscy wiemy” greg2014 przecież tam wszystko sfałszowane , naganiacze od płaskiej ziemi zapewne w to nie wierzą bo to rozgrywka o coś bardziej istotnego , sianie absurdów właśnie oddala odpycha od faktycznie ukrywanej prawdy ,podobnie przecież było z lotami na księżyc ,potrzebowali absurdalnej krytyki wręcz niewiarygodnej właśnie dlatego aby istotne sprawy usunąć w cień i zapomnienie , zrobić zamęt informacyjny , podobnie jest tutaj z ziemia . kosmonauta biegnie i spod swoich butów wyrzuca (cement) powiedzmy pyl „księżycowy ” zaś wystarczajaco ciężki lądownik z dyszami rakietowymi które powinny pracował wystarczajaco mocno dla stabilnego i miękkiego lądowania ,oczywiscie nie zostawia nawet śladu w warstwie (cementu ) nazwijmy pyłu „księżycowego ” oraz co najbardziej musimy powiedzieć idiotyczne dla wierzących w ten przekręt , na podporach nogach lądownika niema ani grama nawet najbardziej lotnego kurzu , lądownik wygląda jakby go tam dźwigiem wstawili z pobliskiej rekwizytorni, Ps ponuć na plan filmowy weszła koza z pobliskich wydm pustynnych ha ha ha

  • Rodriguez55

   Nie!!!!! XDDDDD ehehehhehe, no trzeba
   „Naukowcy z NASA” Satanistom będzie wierzył, byle tylko zaprzeczyć.
   Pozamiatane vol 8

  • Majestic

   dla mnie sprawa jest jasna , ufonauci- bogowie- genetycy -federacja galaktyczna, i wszystko inne co jest było i będzie w temacie ,utworzyli hodowle- rezerwat -wiezienie i wszystko inne co jest było i będzie w temacie , mając do dyspozycji wszystkie energie i dostępną technikę .rezerwat hodowla jest pod kloszem energetycznym wydzielone miejsce na potężnej planecie .Hodowla zaś to czysta królikarnia jak jest niewydajna ułomna chora nie kompatybilna niszczy się potopami wojnami atomowymi bogów , pamięć pozostałych ewentualnych wymazuje się przecież znamy już te techniki teraz na ziemi obecnie ,i powstają nowe pokolenia niczego nieświadome zmodyfikowane nawet i oczywiscie .i co mamy epokę kamienia łupanego dla przykladu ,dla podkreślenia tego lansuje się teorie ewolucji której nigdy nie było w królikarni , dowody są wszędzie zapisane zakamuflowane i nawet wizualne namacalne Puma Punku https://www.youtube.com/watch?v=AZkFcWwFBCY Cholula w 3D dla lepszego zobrazowania https://www.youtube.com/watch?v=0AXwuGjMPLs Megality na Syberii https://www.youtube.com/watch?v=kngM_Pz20bw https://www.youtube.com/watch?v=EWW1uLX3ClY jest tego jeszcze wystarczajaco dużo aby nie zostać owca https://www.youtube.com/watch?v=WlVPkqHgoVU

  • Majestic

   absurdy oczywiscie idiotyzm w idiotyzmie , ale szkoda że nikt nie zastanawia się powiedzmy nad koronnymi dowodami , mnie to nie zraza bo mam niepowtarzalna swoja teorie a ona nie mówi o płaskiej ziemi jedynie o wycinku o plaszczyznie na kuli – globie , i każdy kto chce to rozszyfrować powinien dla rozwiania wątpliwości w jednym i drugim aspekcie wybrać te moja opcje a ona pasuje idealnie do wątpliwości faktów i dowodów obu poprzedzających uznanych teorii , a każdy globalista na samym poczatku powinien się zastanowić nad faktami koronnymi braku zdjęć filmów z orbity ziemi , zakazom pod groźbą smierci odnosnie ekspedycji na bieguny zwlaszcza południowy , a i jeszcze jedno niech każdy sam zobaczy optyczna wzrokowa wielkość Grenlandii i Australii , i faktyczna powierzchnie , właśnie tego jestem ciekaw kto i co zauważy ? i jeszcze jedno efekt Mandeli odnosnie kontynentów itp , ta sprawa jest wieloznaczna , bo nie wszyscy są wtajemniczeni a pomiary gruntów mówią jedno a lokalizacja na globie drugie , bo jak na piłce zmieścić większą powierzchnie ? gdyby się kierowano faktycznymi proporcjami względem pomiarów to oceany miałyby 20 % swojej powierzchni dlatego optycznie zmiesza się optykę kontynentów aby zachować proporcje wizualne , jak ktoś chce niech rozetnie potnie globus wzdłuż południków i rozłoży go na płaszczyznę zaczynając od północy , wtedy widać wszystkie kłamstwa , i błędy w obliczeniach nieświadomych naukowców , ostatnio Japończycy się męczyli ! czy to nie dziwne ? gdzie jest niby problem zmierzenia lądów oceanów i przyklejenia tego na piłkę ?! wystarczy skala odniesienia i robić zdjecia , nawet jakby była deformacja „globu ” nieścisłości w pomiarach itp to dałoby jedynie zaledwie kilka proces tolerancji na plus i minus tu i tam .

  • Jan III

   Może ziemia jest kulą może jak pisze Majestic wycinkiem sfery bardzo dużej kuli a może jest płaska . Tylko czort, NASA, i możni złodzieje tego świata to wiedzą. Nie ma co dyskutować nie mając wszystkich informacji na ten temat. Kontrolerzy szczują raz jedną stronę, raz drugą i sierotki wierzące w swoje teorie nigdy nie dogadają się co jest celem całej zadymy. Zadam Ci pytanie. Dlaczego przewoźnicy lotniczy wożą ludzi np z południa Ameryki Południowej do Australii przez Europę albo USA. Popatrz na globus. Wszystko jest według Ciebie ok? Robiłeś kiedyś zdjęcia nocnego nieba na długich czasach? Wytłumacz mi dlaczego na niebie powstają szlaki gwiazd w postaci kół. Z tego co wiemy według Kopernika ziemia obraca się wokół własnej osi, następnie wokół Słońca a to wszystko to razem ponoć wokół centrum galaktyki. Dlaczego w takim razie ślady gwiazd są kołami czyli efektem jednego z tych ruchów a nie wszystkich trzech? Możesz zrobić symulację jak powinna wyglądać fotografia nocnego nieba :))). I jeszcze jedno pytanko na koniec. Czy fazy księżyca w czerwcu i grudniu powinny być takie same, czy może jednak różne?
   Jak odpowiemy na te parę prostych pytań możemy się zastanawiać jaka jest ziemia, okrągła, płaska czy kwadratowa.
   Ci co namieszali dalej trzymają władzę i kłócą ludzi ze sobą. Powód jest oczywisty.
   Czym bardziej „oświecone” ludziska tym mniej kumate :))). „Programy” dla nas nie ważne od kogo pochodzą, ważne co robią. Jedynym sposobem analizowania naszego położenia MZ jest analiza skutków tych programów.

 • Jan III

  W Berlinie w miarę czyste błękitne niebo 🙂

  • Ditka

   Okolice Drezna również. Juz drugi dzień. Az samopoczucie lepsze. Pewnie popołudniu coś wykombinują bo byłoby zbyt pieknie

  • Majestic

   dość silne prądy powietrza w wysokich partiach , wczoraj obserwowałem co najmniej 30 km na godzinę albo więcej przesuniecie , kto ostatnio mówił o „chemach ” nad Mińskiem kiedyś ? moze być w dziesiec godzin zrobią 300 -400 km poza tym jest na biezaco monitoring chmur można samemu nieco obliczyć , ale wczoraj specjalnie obserwowałem i przy okreslonych warunkach smugi całkiem świeżo zrobione zmieniają swoja lokalizacje .

   • Jan III

    To nie za sprawą wiatrów jest czyste niebo. Po południu pojawiło się parę normalnych chmurek i one raczej nie zdradzały ochoty do jakiegokolwiek exodusu. Poza tym 30 km/h to nie problem 😉

    • Majestic

     ok , nie o to mi chodzi, a mianowicie że przy takich prądach rezygnują , normalnie to smugi prawie staja przesunięcia są nieistotne , a w tych przypadkach tracą kontrole i trucizny .

 • P

  Mainstream (interia) strzelił artykuł o piramidach na Antarktydzie. Oczywiście w swoim dezinformacyjnym stylu, aby nie szukać, nie pytać, nie dociekać…

  „Prawda jednak zweryfikowała fantazje domorosłych odkrywców.”
  „Oczywiście, takie tłumaczenie nie wystarczy pasjonatom – oni wiedzą swoje.”
  „Łatwo się domyślić, że za kilka miesięcy ktoś przeglądając mapy Antarktydy znowu natrafi na zdjęcie geologicznej struktury przypominającej piramidę, po raz kolejny określając ją mianem epokowego odkrycia.”

  http://nt.interia.pl/raporty/raport-niewyjasnione/strona-glowna/news-rozwiazano-tajemnice-piramid-z-antarktydy,nId,2314031

  I jeden z komentarzy pod zdjęciem:
  „Antarktyda-Atlantyda Pas katynentalny o dlugosci 60.000 km, pokryty gorami lodowymi o wysokosci 4.000 metrow. Kontynent Zagadka, z zakazem wstepu. W 1959 roku pomimo fikcyjnej zimnej wojnie , Rosja, USA i inne panstwa podpisuja traktat zakazujacy wstep na ten konntynen osobom postronnym. Niskie temperatury , brak flory i fauny swiadczy o braku promieni slonecznych. Od grudnia do marca powinny byc tam tzw. „dni polarne „, lecz to fikcja, Nasa trzyma piecze nad webcam kazdej bazy-stacji i sukcesywnie wycinaja kadry z nocami. Jedynie w niemieckiej stacji Neumayer mozna spotkac bledy wycinania klatek. Na You Tube – Station Neumayer Anomaly.”

 • nina

  ———-BARDZO WAŻNE !!! HISTORIA HAZARIAN /CHAZARÓW / z szczepionkami w tle.
  https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=de&u=https://nebadonia.wordpress.com/&prev=search

 • sprawdzam

  https://prawy.pl/41502-kto-finansuje-lewactwo-sierakowski-przyznal-ze-90-proc-wplywow-dla-krytyki-politycznej-jest-z-zagranicy/
  Kto finansuje lewactwo – Sierakowski przyznał że 90 proc. wpływów dla Krytyki Politycznej jest z zagranicy

 • czaro

  Wielki strach w USA spowodowało otwarcie masowych obozów koncentracyjnych, otoczonych kilkoma rzędami drutów i zbudowanych we wszystkich częściach Stanów Zjednoczonych. Obozy te mogą pomieścić miliony ludzi.

  Soros sprzedał akcje warte miliony dolarów poniżej ceny i zamienia je na złoto! Soros i „Stowarzyszenie”(ang. -‘Association’) planują spowodować chaos finansowy.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/swiatowa-elita-przygotowuje-sie-do-czegos-wielkiego-soros-sprzedal-wszystkie-akcje-bankow-na-swiecie-ponizej-ceny-i-skupuje-zloto-2016-11

  • Irol

   Aleppo już jest stracone dla pejsatych. Z „Kuzją” przypłynął Russkij Specnaz i z tego co podano na adnovumteam on grał główne skrzypce w szybkim zdobyciu północnego kotła. Ponieważ pejsaci stracili już praktycznie cały ciężki sprzęt oraz większość amunicji to oznacza szybkie podzielenie południowego kotła na mniejsze kociołki i wykończenie światowego bandytyzmu raz na zawsze. A potem będzie odbudowa.

   • greg2014

    Brzmi optymistycznie 🙂

    • Irol

     Na ADNOVUMTEAM też są w szoku. Cisza, cisza , cisza przez kilkanaście dni, a tutaj nagle praktycznie cały północny kocioł został zdobyty z minimalnymi stratami ( przynajmniej oficjalnie) sil pro-syryjskich. Prawdopodobnie, po wygranej Trump@, USA i ISrael zaczęli mordować wszystkich świadków/dowódców w rejonie północnym Syrii co widać po tym, jak w północnej Syrii pojawiły się potwierdzone informacje, ze zabito bombardowaniami kilku najemników w mundurach USA.

    • Ania

     Irol:
     Albo ich cichcem ewakuować do ” innych zadań” po zmianie tożsamości.
     Przecież trupów nikt dokładnie nie identyfikuje.
     Nie ma go, to zginął i koniec. Figuruje od tej pory jako trup.

    • Irol

     Dzisiaj ciężko, cokolwiek zrobić z tożsamością. Bardzo dużo krajów pobiera zarówno odciski palców/dłoni jak i coraz częściej pobiera i zapisuje do bazy danych DNA. DNA nie da się zmienić i każda zmiana polityczna na świecie może spowodować natychmiastowe wyłapanie osób podwójnych ( czyli 2 rożnych osób z takim samym DNA). Dopóki jedna klika rządzi to oczywiście da się poprzez nieformalne dojścia zapisy DNA wykasować i mataczyć, ale przy zmianie kliki każdy poprzedni członek może zostać szybko zlikwidowany. Miedzy innymi dlatego nie mam wątpliwości, ze TRUMP@ jest z tej samej kliki i jego ruchy na 99% będą zgodne z linią jewrejstwa banksterskiego bo w przeciwnym wypadku już by nie żył.