Trzeba teraz usunąć wieże to kreowania hologramów i uwolnić zniewolone dusze

ŻYDOMASONERIA SIĘ KOŃCZY. GRYZĄ JAK SZCZURY, ALE IM WIĘCEJ GRYZĄ TYM SZYBCIEJ ZGINĄ. ŚMIERĆ ŻYDOM I MASONOM!!!

Aktualizacja 20:35: Jest coraz lepiej. Zostało nam ok. 1,5% tego co już zrobiliśmy do całkowitego zwycięstwa. Pozostali przy życiu masoni już myślą o pertraktacjach – im prędzej tym lepiej. Nie sądzę by prezydenci Donald Trump i Władmir Putin mieli powody by dyskutować o warunkach, ale na pewno uwzględnią okoliczności łagodzące jak np. kontrola umysłu u tych ludzi (implanty, zawładnięta dusza itd). Nanowahadełko pokazuje, że ok. 80% tych ludzi nie czyniło zła z własnej woli.

Dzisiejsza medytacja:

 1. W tej chwili ten blog jest dostępny tylko dla 18 osób wraz ze mną. Agentura ma dostęp do treści przez przejętego Avatara – Lodi Notoz-Łekowotu (Norwega, mam nadzieję, że poprawnie odczytałem nazwisko). Intencją tej medytacji niech będzie oczyszczenie tych ludzi, którzy stoją za tą blokadą – żeby ruszyło ich sumienie i odblokowali bloga. Jest to razem 69 osób, wszystkie są przejęte, tzn. są „klonami” – patrz pkt. 2. Z uwagi na wagę przekazywanych tu informacji powinniśmy te osoby oczyścić jako pierwsze, a szczególnie Norwega, który ma nakładkę 95%. Niech po prostu przestanie przekazywać mailami treść tego bloga agenturze.
 2. Likwidacja tzw. klonów – bardzo ważne! Stałą medytacją usuwamy „nakładki” na dusze ok. 563,572 ludzi, którymi zawładnięto tym sposobem totalnej kontroli umysłu. Medytacja będzie powtarzana codziennie, gdyż wymaga wielkiej energii naszych dusz. Dzisiaj skupiamy się na Polsce, gdzie o. 84% służb, policji, wojska, polityków i dziennikarzy jest w ten sposób przejęta. Ci ludzie zupełnie nie mają kontroli nad tym co mówią i robią. Mogą zarżnąć dziecko bez zmrużenia oka, gdyż ich pseudo-dusze na to pozwalają. Te mechaniczne dusze wynalezione przez Annunaki mają zapis informacyjny, który powoduje, że prawdziwe dusze nie mają żadnego dostępu do informacji o tym co dany człowiek robi.  Blokada jest w szyszynce – SKUPIAMY SIĘ TYLKO NA USUNIĘCIU TEJ BLOKADY. Neutralizujemy ją mentalnie oświetlając szyszynkę światłem słonecznym, a następnie wypełniając usunięte informacje światłem miłości – niebieskim. Proces obudzenia prawdziwej takiej osoby nie powinien trwać dłużej niż 3-4 godziny.
 3. Usuwamy wraz z ich duszami 3590 zbrodniarzy żydomasońskich, którzy stoją za zniewoleniem tych dusz i kontrolą umysłu na tej planecie. W Polsce jest ich 360-ciu. Należy po prostu obniżyć poziom 7 czakry do zera – wyobraźmy sobie, że „duch z nich ulatuje” i jest neutralizowany do szarej mgły przez światło słoneczne. Następnie tę mgłę kierujemy mentalnie do tunelu (portalu) prowadzącego do Czarnej Dziury (Otchłani) gdzie informacja duszy zostanie ostatecznie oczyszczona. Zamykamy portal i wypełniamy pustkę po tej duszy niebieskim światłem miłości. Skupmy się najpierw na Polsce, a jak zostanie wam siła, to na Kanadzie, gdzie ukryło się ich 638 – sama czołówka żydomasońska.
 4. Usuwamy wszystkich dezinformatorów, którzy mącą tutaj, przekierowują wahadełko, nękają ludność świata fałszywymi przekazami medialnymi itd. Won z tej Ziemi!!! Robimy to podobnie jak w przypadku pkt. 2 i 3. W Polsce jest ich w tej chwili 539, a na całym świecie 6295. 84% z nich to są klony, a więc powinni się poddać procedurze z pkt. 1.
 5. Likwidujemy całkowicie broń psychotroniczą, telepatyczną i holograficzną, która ostatnio została znów skonstruowana. Niszczymy wszelkie prototypy i unicestwiamy ludzi produkujących ją.
 6. Konieczna jest dalsza ochrona dla mojej matki, która jest nadal bardzo podatna na ataki. Jej dusza była przez długi czas zakryta 40-60% przez sztuczną.

Sporo mogło się dzisiaj zmienić – przez bardzo silne medytacje, w których brałem dzisiaj udział 68 razy zmieniła się ścieżka czasowa. Mogło dojść do pewnych zmian nawet w geografii Ziemi. Właściwie to wracamy na tę właściwą po prawie 500 tys lat od czasu inwazji żydowskiej.

Wcześniej:
Dopiero teraz dostęp do bloga został częściowo odblokowany. Cały czas za blokadami stała krakowska ABW, wyposażona w sprzęt przekazany przez żydów – pozwala on na ataki z wyższego poziomu, dlatego tak trudno jest  tym walczyć. Sprzęt jest zainstalowany na 4 i 5 piętrze Tauron Arena. Chroniony jest przez 800 laserów i 6 towizowów.
Pilna jest też konieczność pousuwania wież, które kreują holograficznych morderców. Być może niewielu z was to czyta, ale naprawdę przyłóżcie się do tej medytacji. Chodzi na razie o wieże w Krakowie: Sanktuarium Łagiewniki, Galeria Bronowice, Politechnika Krakowska, Starostwo Powiatowe w Krakowie i wiele pomniejszych.
Proszę o pilną ochronę mojej matki – jest pod ciągłym atakiem, muszę się barykadować w swoim pokoju. Nie mają do mnie dojścia, to mi matkę podburzają tym sprzętem.  Oczyszczamy ją z demonów, przyczepów, podczepów, pantitów.

164 komentarze Trzeba teraz usunąć wieże to kreowania hologramów i uwolnić zniewolone dusze

 • leon

  Śmierć – anihilacja żydom syjonistycznym i masonom . Zgadzam się w całości.

 • „P I L N E – Z A M A C H – NA ALIAKSANDRA HARETSKIEGO – 16.04.2018 r.© VTV” STUDIO – VTV1 https://www.youtube.com/watch?v=-zrtdzMaErw

 • Marek

  Nie wierzycie w to, że NIC wam nie mogą zrobić?
  Przecież za tą „śmierć żydom i masonom” to powinni już dzisiaj u mnie być, tak czy nie?
  NIE LĘKAJCIE SIĘ. Strach powoduje, że mogą wam coś zrobić – NIKT z rządzących nie ma nad wami władzy. NIKT!!!

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  V-ce Prezes Citi – Bank Robert Snape ( 36 ) wlasnie sie powiesil w Hotelu Mariott w pieknym Mexico City a my sie tu na „MP“ kolezanka V. lezaca pod slonecznymi palmami zajmujemy ktora z niewiadomych mi powodow ze swojego ziemskiego Edenu zaglada tu regularnie w ta otchlan mroczna ludzkich obledow i psychicznych zwidow.

  ♦️♦️♦️

  • Vismaya

   Życzę ci kolego Pugowski i takiego serca i umysłu jakie mają Meksykańczycy ….
   nie pomne już o ich wrodzonych zdolnościach artystycznych… wówczas pogadamy przy meksykańskiej kawie z cynamonem. Bo to twoje pitu, pitu nikomu i do niczego nie jest przydatne.

 • Кот-Бегемот

  jutro obudzimy się wszyscy bez głów

  מחר, כולנו נתעורר בלי הראש

 • Mickiewicz

  Prawda że piękne?

 • Mickiewicz

  Żyd Sranie w Banie Tusk Donald Żyd Wybija Szambo Żyd Tusk Zużyta Prezerwatywa Żyd Tusk Gówno

 • Mickiewicz

  Żyd jest jak ogryzek kaczana kukurydzy wpuszczony w turbinę napędzaną przaśnym mlekiem skradzionym chłopu w święto kiszonego ogórka kiedy to słowicze trele nad polami uruchamiają procesy spalania kotłowego. Żyd żyda żydem co żydowi żydowskiemu żydowskie.Gnuśność przechadza się cieniem liliami na drzewachi obłokach. Żyda żydem.

 • Ewa

  PANU MARKOWI Z OKAZJI URODZIN WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I WIELE ZDRÓWKA.

  • Marek

   Serdecznie dziękuję Ewo!
   Szczerze mówiąc, bo są to moje 879,536,308 urodziny. Bo jestem jednym z najstarszych Enki. Siedmiu starszych ode mnie o góra kilka lat też jest wraz z nami Avatarami. Ty jesteś o ok. 4 lata młodsza (kuzynka).
   I te młode zepsute duszyczki chcą jeszcze podskakiwać? 🙂

   • to samo Marku !!! PANU MARKOWI Z OKAZJI URODZIN WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI I WIELE ZDRÓWKA.Spełnienia Wszystkich Pozytywnych oczywiscie Marzen i Zamysłów dla Wspólnego Dobra .

   • Kali

    Może post trochę spóźniony, ale życzę
    Wszystkiego Najlepszego, dużo siły do usuwania tych śmieci,
    dobrej ochrony i wzmocnienia energetycznego

  • Ciekawyyy

   Zdrowia spokoju wolności no i oczywiście najtrafniejszych wskazań wahadełka.

 • nina

  ———–WSPIERAM CAŁĄ MOCĄ ! usunięcie pasożydów z każdej gęstości i każdego wymiaru ZAGANIAM WAS DO CZARNEJ DZIURY -PRECZ ! ZAMIEŃCIE SIĘ W NICOŚĆ !.

 • Marek

  Mentalnie usuwamy 84 żydomasonów, które kierują akcjami „Mors” oraz „Rakieta Orukotin”, które dewastują relacje ludzi fałszywymi telefonami, SMS-ami itd. A także stosują wszelkie rodzaje broni masowego rażenia. Mają w planie zastosowanie 7 bomb wodorowych o łącznej mocy 7 GT na Kraków i Polskę. Natychmiast niszczymy całą elektronikę w bombach, masonów zabijamy w trybie zerowym, a dusze po wyzerowaniu do ostatniego bitu po zneutralizowaniu światłem słonecznym wysyłamy do Czarnej Dziury. Pozostałą pustkę wypełniamy światłem niebieskim.

 • Marek

  Wspieramy mentalnie wojska Polski (80 tys rezerwistów wróciło!) Rosji i USA w oczyszczaniu terenów wokół Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. 1,6 km kw. było w brudnych łapach żydowmasonów, którzy zabezpieczyli się potężnymi podziemnymi schronami (prawie 8,000 ha), stanowiskami rakiet, nadajnikami skalarnymi itd.
  Szczególnie groźna była centrala ABW, gdzie ukryli się prominenci UE (7 osób z Tuskiem na czele). Nanowahadełko pokazuje, że zostali oni już usunięci z tego padołu.
  WSPARCIE JEDNAK NADAL JEST POTRZEBNE. Po naszej stronie jest 468 ofiar, oby więcej już nie było.

  • Turkus

   Wspieram i popieram usunięcie „zarazy” w postaci zła z naszej Ziemi.

  • Michael

   Ja też się przyłączam. A co z polskim rządem, po której stronie jest teraz?

   • Marek

    To zależy z którym, bo w telawizjach pokazują całkowicie fikcyjny. Dokładnie nie sprawdzałem, ale wahadełko pokazuje mi, że premierem jest teraz Ziobro. Morawiecki od 6 dni nie żyje. To co pokazują w TV to są hologramy.

 • Marek

  Medytacją usuwamy 24,668 „mentalistów” – arabskich idiotów, którzy za pieniądze oddali się masonom. Blokują ten blog poprzez mentalny wpływ na pracowników telekomunikacji i pośredników w dystrybucji internetu.
  Oprócz Arabów jest wśród nich 5% Hindusów, 7% Chińczyków, 3% Rosjan (z Izraela), i in. Azjaci.
  Ci ludzie nie tylko blokują internet, ale też utrudniają uwolnienie mediów, komunikacji telefonicznej i prowadzą ataki mentalne na nas.

 • Stanisław

  zaktualizowany tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!NYRpvslh3xjG/trzeba-teraz-usunac-wieze-to-kreowania-hologramow-i-uwolnic-zniewolone-dusze-mp3

 • Ika

  Vismayeczko, a teraz Ci powiem, co myślę o Twojej bajce i … palmie.

  Czy chociaż wiesz, jak palma się nazywa ? Jaki to gatunek ? Ile gatunków palm znasz ?

  Ja spędziłam dzisiaj również czas na słońcu, wśród róż, z których każdą znam … Wiem, jak nazywają się odmiany. Kto jest każdej hodowcą, z jakiego pochodzi państwa. Jaki kolor płatków mają kwiaty. Jak pachną, a każda pachnie zupełnie inaczej …

  Towarzyszyły mi ptaki, kilka gatunków, które zamieszkały u mnie na stałe.
  Dziś nawet odwiedziła mnie cudownie kolorowa sójka zwyczajna. Jej niebieska plamka na skrzydłach mieniła się w oczach …
  Wszystkie przekrzykiwały się bardzo więc otoczona byłam najpiękniejszymi dżwiękami natury.

  Całą noc słyszałam odgłosy ptaków wodnych – nietypowych dla zbiornika wodnego, od którego kilka metrów mieszkam …

  Jak powiesz mi, ile znasz gatunków traw, miskantów, bambusów, sosen – będzie wiadome coś więcej o Twojej … bajce.

  Czy wiesz, w jakim państwie powstają najcudowniejsze odmiany przylaszczek pospolitych ?

  Czy widziałaś kwiaty mammilarii, rebutii, sulcorebutii … ?

  Przypuszczam, że Twoje oko nie widziało bogactwa kwiatów gatunków roślin, które znam … Gdyby widziało, wówczas mogłybyśmy we dwie pogadać o … baśni, nie o bajce !

  Widzisz Vismayko, Twoja Dusza potrzebuje różowych koszulek do snu, a moja … kwitnie cudownością barw, nazw, imion i dżwięków.
  Każda bajka jest inna, Twoja różowa i niebieska (niebieskie sukienki), moja mieni się od tęczy …

  Aaa, przypomniałam sobie, że dziś przywitałam się z Księżniczką Ireną – jedną z najpiękniejszych odmian tulipana.

  • Vismaya

   Ika, przy tobie moja miła Vismayeczka wysiada …. pozostaje mi tylko oprawić cię w ramkę i powiesić na ścianie … i będziesz do spółki z innymi avatarami robiła za świętą.

   • Ika

    Z chwilą, kiedy zaczęłaś mówić o mojej głupocie skończyły się Twoje argumenty. Już kilka dni temu w dyskusji poległaś … Uważasz, że jak głupotę przemalujesz na świętość to coś zmieni … ? Nie masz nic mądrego do powiedzenia, zadufanie w sobie i złośliwość to Twoja domena.

    Traktujesz Marka z buta …, okazujesz Mu brak szacunku, a czyniąc to uderzasz również we mnie, … ale nie zdajesz sobie z tego sprawy ! Sfera duchowa Cię przerosła !

    Ps. Wieczoru mi nie zepsujesz, miałam dziś o 6 rano we śnie „wizytę w innym mieście u naprawdę bardzo miłej osoby”.

 • PUGOWSKI

  ♦️♦️♦️

  Wysluchalem wlasnie kilkunastominutowego przemowienia w rosyjskiej dumie Prezesa LDPR Pana Wladimira Wolfowicza Zyrynowskiego. Skarzy sie na zastoj technologiczny i brak innowacji w kulturze. Co proponuje jako rozwiazanie tego problemu ? Wysylanie ludzi nauki i kultury do wiezienia na dobre 10 lat albo na katorge syberyjska gdyz to wtedy stymuluje ich do wzniesienia sie na wyzyny !
  Tupolew dopiero po 10 latach kazamatow stalinskich zaczal konstruowac samoloty. To samo Korolew ze swoimi lotami kosmicznymi z Gagarinem & Co. Solzenicyn tez dopiero po obozach stalinowskich rozkwitl jako pisarz podobnie jak Dostojewski po 10 latach katorgi carskiej.Nawet дядя Дима czyli Premier Miedwiediew usmiechal sie dyskretnie a duza czesc poslow bila brawa w czasie tego wystapienia.
  Moze jak by tak „u nas“ wsadzic do wieloletniego wiezienia Hanne Waltzowna, Pana Doktora Gawlikowskiego czy senatora Koguta lub innego Doktora Jana to ich talenty tez by tak rozkwitly jak i u zlowrogich „kacapow“ ?

  ♦️♦️♦️

 • Dawid

  Marek, kiedy mi minie w koncu pech w tym roku? Pozdrawiam serdecznie:)

 • Marek

  Komentarze w ciągu nocy się nie ukażą, przepraszam – nie chcę tu wpuszczać negatywnego syfu żydomasonów z ABW. Czekamy do rana, powinno się wyklarować. Budynek jest otoczony wojskami Putina i Trumpa.

 • Tosza

  Dziekuje za pomoc juz duzo lepiej.
  Kto mnie atakuje I dlaczego?

  • Marek

   Żydomasoneria z ABW. Nie przejmuj się, już się kończą. Jakbyś miała problemy to usuń DOR, w poprzednim wpisie napisałem jak to robić. Poza tym twoja dusza jest tak silna, że możesz ich załatwić w 2 minuty. Po prostu wyobraź sobie atakujące cię osoby i ich zmieć w pył. Pourywaj głowy, wyrzuć ich w przestrzeń kosmiczną, skieruj ich broń na nich samych itd. To działa, naprawdę. Nie musisz sobie wyobrażać ze szczegółami, dusza już znajdzie do nich dojście. I to niekoniecznie ty to zrobisz, oni prawdopodobnie sami się pozabijają lub oczyszczą, jeśli mają sztuczną duszę – nakładkę. W tej chwili mnie atakują, ja już nawet nie muszę sobie wyobrażać, po prostu moja dusza robi tam od razu „porządki”.

   • kubaky

    Ja od pierwszego wpisu na monitor-polski mam inwigilacje 24h ( co mi potwierdzilo 3 zaufane osoby) tel dom, telefony wszystkich w rodzinie i 24h obserwacje. Moglbym pisac w nieskonczonosc na szczescie rodzina powiadomila mnie o tym wczesniej. Zaczelo sie to 10 lat temu i mam to w dupie. Boja juz sie patrzec w twarz, bo wiedza ze jest nas za duzo …

 • Ika

  Droga Vismayko, ciąg dalszy …

  To, co ja chcę dla Marka to wyłącznie moja sprawa, ok.

  Jego DUSZA pragnie latać, niech fruwa …
  NIECH SZYBUJE WYSOKO W PRZESTWORZACH – tego chcę dla Niego !

  Więcej, powinien tego chcieć każdy zdrowy emocjonalnie CZŁOWIEK dla swego przyjaciela !

  Tłamszenie drugiego człowieka, ustawianie go pod siebie – świadczy o Twojej ubogiej, niedojrzałej Duszy !

 • Ika

  Szanowna Vismayo, nie muszę pewnych kwestii wyjaśniać bo zrobił to za mnie wielokrotnie Marek. Był na tyle delikatny, że dziś nie napisał wprost o Tobie, ale wszyscy wiemy, kogo miał na uwadze …

  Nawet piękno damskiej koronkowej bielizny i najbardziej kolorowe koszulki (piżamki) do snu Ci nie pomogą, jak … zabraknie kobiecie empatii i wrażliwości.

  Kolorowe ubranka nie wzbogacą Twojej Duszy i nie ukryją braków w sercu.

  Nie sprawią, że „osoba/y”, która/e Cię przejęła/y będzię/będą niewidoczna/e …

  Znam kobiety – matki, które dbają ze szczególną uwagą o wygląd swoich dzieci, o ich czyste i piękne ubranka ale z własnymi maluchami nie pójdą na spacer, nie pójdą na sanki i nie spędzają czasu na zabawie. Dzieci, jak z żurnala, wypielęgnowane, pachnące. Nie wypuszczę na miasto dziecka w starych spodniach, musi wyglądać – powiedziała jedna matka, która nigdy z własnym synkiem z górki na sankach nie zjechała …
  Była tak uboga emocjonalnie i nieprzygotowana do macierzyństwa, że nigdy nie sprawiła frajdy własnym dzieciom. Za to na mieście dzieci musiały być … correct, ślicznie, gustownie i kolorowo ubrane.

  Jak to wpłynie na ich rozwój psychoemocjonalny, na jakość ich dorosłości – trudno powiedzieć.
  Istnieje jednak duże prawdopodobieństwo, że będą całe życie STŁUMIONE !

  • Marek

   Vismaya ma w 50% przykrytą duszę tą sztuczną. Ja już nic z tym nie będę robił, widać taka jej wola. Pewnie musi przejść to co moja przyjaciółka, która naprawdę cierpiała. Najpierw na Ziemi, a później w Czarnej Dziurze. Wahadełko pokazuje mi, że jest 99% pewności tego, że trafi do „piekła” na naukę na co najmniej 5 lat. Kara na poziomie 14, znacznie więcej niż za morderstwo (poziom 10), dlatego ponieważ nie potrafiła obronić własnej duszy przed inwazją sztucznej.

   • Vismaya

    Marek, dziurę i to coraz czarniejszą to ty masz … ale we własnej głowie …
    żal mi ciebie chłopie ….. kiesko widzę twoje dalsze życie….no chyba, że spędzisz resztę życia na wąchaniu tulipanów z księżniczką Ireną …. to wymarzona partnerka dla ciebie, nie zmarnuj takiej szansy.

    • Marek

     Daję ci góra 5 godzin życia. Potem będziesz mnie przepraszała jak inni – z 6 wymiaru. I po co ci ta męka? Przecież będziesz bardzo cierpieć za te wszystkie kłamliwe słowa.

    • Vismaya

     Marek, bo co strzępisz sobie język skoro wiesz, że i tak to co prawisz się nie wypełni… no widzisz, miałam już zginąć jakiś czas temu w podróży, a ja właśnie wróciłam po raz kolejny i już nie pamiętam – który, cała i zdrowa … i taka sama, szczera do szpiku kości … i za nic nie mam ochoty przepraszać ciebie … bo ci żadnej krzywdy nie uczyniłam … i śmierci ci też nie życzę. Dożyj w zdrowiu i szczęściu sędziwego wieku … ale opanuj się wreszcie i nie mąć tak ludziom w głowie …. a największą krzywdę robisz sam sobie. I szkoda mi twojej matki, ponieważ ta twoja avatarka to dla mniej wielki osobisty dramat.

    • Ika

     Vismaya, szczerość czy Twoja energia ostro pikuje w dół ?

     Szczerość czy brak szacunku do drugiego człowieka ?

 • Marek

  Australia usiana jeziorami, che, che. Tego na pewno nie pamiętam. Była sucha jak pieprz w środku.

 • Marek

  Czy Madagaskar nie był bardziej na północ? O ile pamiętam to przebiegał przezeń równik.

 • Marek

  Falklandy też chyba wróciły na swoje miejsce. Ja pamiętam je po stronie zachodniej Am. Płd. i znacznie bardziej na północ. Zawsze mnie dziwiło dlaczego należą do Argentyny.

 • Marek

  Czy na Saharze były wielkie jeziora? Zobaczcie na mapę Tunezji i Algierii.

 • Marek

  Nie było mnie dzisiaj w domu. Odpowiadam Justynie na pytanie:
  Panie Marku – coś mi wyrywa przedmioty z rąk. Trzymam coś w ręku , coś robię i nagle wypada mi to z ręki ale tak wypada że wyrażnie czuję że coś mi to wyrywa z ręki i odrzuca z metr- co robić?. Klnę jak cholera. Jak tak dalej będzie to wytłucze mi to cholerstwo całą zastawę. Ostatnio garnek z zupą mi poleciał na bok 2 metry. Jak tak dalej będzie to na łeb mi się będzie wszystko waliło.Trwa to już ze 2-3 lata. Co robić? Wyrażnie czuję że to jest energia jakaś.. Pozdrawiam serdecznie
  ————————————
  Odp. Miałaś 5 niewidzialnych gości. Oni ciebie też nie widzieli, ale chcieli cię nastraszyć. Mnie zabierali wielokrotnie różne rzeczy – wahadełka, plansze, nawet ciężkie słoiki z gansami poprzestawiali żeby nie chroniły. Kilkakrotnie podstawiali mi radioaktywny fosfor pod biurko, otwierali okna w nocy, zapalali i gasili światło żeby mnie nastraszyć. Tak im się wydawało, ale to był ich koniec – moja dusza się nie certoli – każdego „gościa” zamordowałem.

  Żydzi i masoni robią to poprzez założenie na ciebie hologramu. Można go łatwo zamknąć w wyobraźni i zmniejszyć do szerokości atomu. Wtedy ich faktycznie zabijesz. Konieczne jest zneutralizowanie takiego hologramu światłem słonecznym oraz wypełnienie pustki po tych „gościach” światłem miłości – niebieskim.
  Ale już nie powinnaś mieć tego typu „wizyt”.

 • Marek, o jedno Cię proszę.. Miej litość dla swojej mamy, to stara, schorowana babuleńka. Przykro mi się zrobiło gdy ten twój wpis przeczytałem. Masz swojego bloga gdzie możesz szaleć do woli, ale matka to matka. Nie musi w tym uczestniczyć.
  =============================
  Odpowiedź Marka Podleckiego: Kefir już dawno nie żyje. Ten, który to pisał też już nie żyje – został zamordowany za ten wpis – chciał mnie ostrzec. Przynajmniej ocalił duszę. Moja matka i ja jesteśmy dobrze strzeżeni, najbliższe dni uwolnią nas wszystkich z tego koszmaru.

  • Wysyłamy Marku Tobie , Przyjaznym Duszom i Twojej Mamie ferie fontann złocistych energii abyście zaznali wytchnienia i poczucia spełnienia.

  • Vismaya

   Marek, widzę że chciałbyś mieć taki power aby unicestwić człowieka jednym słowem, jednym spojrzeniem…. Oj coś mi się wydaje, nie dorosłeś do tego .. Bóg przewidział, że człowiekowi niedojrzałemu nie może dać takich mocy, zniszczył by cały wszechświat jednym mrugnięciem powieki.

   • Marek

    Zobaczysz już niedługo co twoja dusza wyprawiała. Nie jesteśmy żadnymi mordercami, ale INFORMATORAMI. Po prostu informujemy dusze o złych czynach osób, w które weszły.
    A jeśli jakiś typ nachodzi cię niewidzialny i próbuje zabić – to twoim obowiązkiem jest USUNIĘCIE go wraz z duszą, by nie robił szkód. Takie są zasady i ja się raczej do nich stosuję. Ty zresztą też, tylko ciągle się boisz wahadełka by to posprawdzać.

 • Later

  Łączę się mentalnie całą siłą do usunięcia raz na zawsze wszystkich morderców, dezinformatorów oraz całego sprzętu jakim dysponują na wszystkich wymiarach. Nasze Wyższe Ja wszystkich avatarów rozprawi się ze złem raz na zawsze. Proszę dusze Wszechświata o pomoc w intencji.

 • Kacper

  Marek ratunku

  • Later

   Wysyłam hologramy mojej Duszy do pomocy Tobie.

  • Marek

   Tosza, zaraz powinnaś wrócić do życia. Owiń się mentalnie 89 milionami warstw folii aluminiowej i 99 milionami papieru, a także 5 milionami folii plastikowej. Nie mają już żadnych urządzeń by to przebić. Nie bój się używać swojego imienia i nazwiska, to wbrew pozorom bardzo chroni. Będziesz 78 tysięcy razy bardziej bezpieczna – to informacja dla wszystkich angażujących się w walkę. Zidentyfikować kogoś kto prowadzi walkę mentalną nie jest trudno.

 • nina

  ——————PODZIEMIA w szpitalu w Syrii -była BAZA terrorystów https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=JcUwPJFxRDQ

 • Bombka

  Mareczku, slyszalem, ze jestes caly czas w statku kosmicznym.
  Powiedz mi durnoto, jak ty chcesz przyjsc do mnie I mnie wykonczyc, skoro sobie latasz?
  Tak na marginesie, robienie krzywdy innym istotom ma sie nijak do praw boskich, uniwersalnych.
  Chcesz robic za kata, to uwazaj, bo nastepnym razem gdy bedziesz obiecywal, ze mnie zabijesz, odnajde cie w Krakowie I wpierdole tak, ze dupa nie bedziesz mogl ruszyc. Pajacu.

 • Kalipso

  Eeeee, nuda.
  Zawsze wchodzilem tutaj aby sie posmiac, a teraz to nuuuuuuda.
  Gdzie sa ci wszyscy, ktorzy dawali smieszne komentarze??????
  Marus, czy aby nie zrobiles czegos co jest niedopuszczalne w wolnym internecine????
  Czy ty czasami nie cenzurujesz wypowiedzi????
  Jesli tak to chuj ci w dupe esbeku.
  Gowno zawsze wyplynie z gadziny , to tylko kwestia czasu.

 • Justyna11

  Panie Marku ile lat ma moja dusza i skąd pochodzi?

  • Bombka

   Mareczku, slyszalem, ze jestes caly czas w statku kosmicznym.
   Powiedz mi durnoto, jak ty chcesz przyjsc do mnie I mnie wykonczyc, skoro sobie latasz?
   Tak na marginesie, robienie krzywdy innym istotom ma sie nijak do praw boskich, uniwersalnych.
   Chcesz robic za kata, to uwazaj, bo nastepnym razem gdy bedziesz obiecywal, ze mnie zabijesz, odnajde cie w Krakowie I wpierdole tak, ze dupa nie bedziesz mogl ruszyc. Pajacu.

   • Bonio

    uważaj przygłupawy żydzie bo jak ciebie ktoś inny odnajdzie to ślad po tobie zaginie

   • Bonio

    myślisz pajacu niemyty że z wordpressa trudno wyciągnąć numery ip i cie wytrasować

    • Marek

     Bombka to Rimena Rowko, jej dusza zakryta jest sztuczną. Wystarczy, że skierujecie uwagę waszej duszy, to szybko z tamtą sztuczną się rozprawi i wyjdzie człowiek.
     Dlatego nie można takich osób usunąć – gdyż pod spodem jest normalny człowiek. 86% tzw. „agentury” to są tak przejęci ludzie. Załatwimy to odpowiednią medytacją.

  • Marek

   W momencie gdy tu weszłaś blog był dostępny tylko dla Avatarów. Jesteś Avatarem, prawdziwa dusza ponad 800 mln lat. Pochodzisz z planety Turkus układu Regulusa, jak ja. Masz jeszcze dwie dusze – 78 mln lat i 2,3 mln. Ta ostatnia dla zmyły. Jeśli się zdecydujesz po tym wszystkim by zostać na Ziemi, to ta najstarsza dusza przyjmie nową inkarnację, a ty zostaniesz z tą 78 mln letnią. W 5D nie może być bowiem starszych dusz, bo byś zawładnęła każdym mężczyzną, którego byś poznała. No i wiele innych przeszkód. Po prostu zwykłe dusze ludzkie były by dla ciebie za młode.

 • mops

  A ja się pytam – co się stało z Lucią? Czarna dziura ją wciągnęła czy rezonans Schumanna zaszkodził?

 • kubaky

  Romek skąd klikasz ? z Polin ?

 • nina

  ———— Pani Matko .Proszę obejrzeć Mistrza i Małgorzatę Bułhakowa a zrozumie Pani swojego Syna i ZŁO nim zarządzające i wcale to nie musi być szatan.

 • Justyna

  Panie Marku – coś mi wyrywa przedmioty z rąk. Trzymam coś w ręku , coś robię i nagle wypada mi to z ręki ale tak wypada że wyrażnie czuję że coś mi to wyrywa z ręki i odrzuca z metr- co robić?. Klnę jak cholera. Jak tak dalej będzie to wytłucze mi to cholerstwo całą zastawę. Ostatnio garnek z zupą mi poleciał na bok 2 metry. Jak tak dalej będzie to na łeb mi się będzie wszystko waliło.Trwa to już ze 2-3 lata. Co robić? Wyrażnie czuję że to jest energia jakaś.. Pozdrawiam serdecznie

  • kubaky

   zadzwoń np. do Pana Arrona Jasnowidza znajdziesz kontakt na jego stronie, rozmowa przez skype 50zł . Pomoże.

  • Doradzam raczej zgłoszenie się do psychiatry lub neurologa.
   Szalom Alejchem

   • kubaky

    te zydek, skad klikasz cwaniaczku 🙂 ? z mojego kraju ? jak tak to masz czas do pt bo wiecej nie bedzie klikania. kapiszi ? mam juz twoje ip .

    • Jeśli masz moje IP to dlaczego pytasz skąd piszę, przecież powinieneś to wiedzieć. Zapraszam więc w piątek.
     Szalom Alejchem

    • Korniszon

     Czy ty grozisz Romkowi? To jakiś nowy rodzaj duchowości?

    • kubaky

     ja się chcę z Romkiem poznać. W życiu kieruje się miłością jeżeli użyłbym broni fizycznej lub psychicznej to tak jakbym napluł sobie w twarz , a w późniejszym czasie karma i tak by zweryfikowała wszystko…

   • kubaky

    do zobaczenia 🙂

    • To jest właśnie prawdziwe oblicze osób popierających podleckiego, nie potrafią wziąć udziału w merytorycznej rozmowie i chcą przechodzić do rękoczynów. Jeśli ten człowiek chce się ze mną spotkać gorąco zapraszam. W ewentualnym wypadku zaznaczam ze będę się bronić na mocy art 25KK, kubaky w takim przypadku może bardzo ucierpieć ale skoro sam chce 😉
     Szalom Alejchem

    • Korniszon

     Dodatkowo mamy dowody w postaci jego wpisów, z których ewidentnie wyłania się groźba w twoim kierunku. Jak będzie trzeba policja ustali jego IP i go znajdą jakbyś miał z nim problem.

    • kubaky

     Mieszkam we Wrocławiu w służbach mam dużo rodziny poczawszy od cbś i wyżej zapraszam Cie kolejny raz 🙂

    • Korniszon

     Ponownie odmówię, wydajesz się być niezrównoważony psychicznie. Grożenie ludziom nie ma nic wspólnego z duchowością, chyba zbyt pochopnie oceniłem cię jako osobę duchową. Jak na razie odnoszę odmienne zdanie czytając to co piszesz.

    • W obecnym momencie przedstawiasz piękne dowody na to żeby cały twój misterny plan legł w gruzach. Mówisz iż posiadasz pewne znajomości, oczywiście nie jest to prawdą. Jednak nawet jeśli, przedstawiłeś dowód na to żeby była możliwość pociągnięcia całej tej szajki do odpowiedzialności. Chcesz zrujnować życie i sobie i znajomym. Inteligencja złotej rybki. Brawo 😀
     Szalom Alejchem

    • kubaky

     W życiu kieruje się miłością nikomu nie grożę brzydzę się przemocą fizyczną i psychiczną, proponuje spotkanie o 18 nad pięknym jeziorem nieopodal.

    • kubaky

     Korniszon wpadasz ? będziecie z Romkiem we dwójke strzelimy fotę umieścimy na blogu i jadę dalej, akurat w pt i tak miałem jechać przez Kraków.

    • Korniszon

     Nie wpadnę, nie wzbudzasz mojego zaufania. Pozdrawiam.

   • Justyna

    Pytał Ciebie ktoś?? Dawniej jak byłam w młodym wieku wychowywana zawsze i w szkole i w domu uczono mnie ” nie pytana nie zabieraj głosu.. Zrozumiał?

  • Mak

   Dzieja sie dziwne rzeczy. Jakos tak miesiac temu przelecialo przez moje cialo b.silne uderzenie od glowy przez zoladek po stopy. Tak 7-8 razy w odstepach pölgodzinnych. To bylo przerazajace. Do dzis nie wiem, co to bylo.Nie wygladalo to na pozytywna energie.

   • Marek

    Uderzenie bronią holograficzną z wyższego poziomu. Masz szczęście, że testowali. Już tej broni nie mają, poza tym nie mają nikogo na wyższym poziomie.

  • ♛ Królowa Lea Laura Luccilla ♛

   Jesteś nękana bronią grawitacyjną-plazmatyczną którą wynaleźliśmy my wspaniali Annunaki.

   Osobiście rozkazałam by przeprowadzano na ciebie taki atak, to jest kara za truskawki które regularnie kradłaś sąsiadce, złodziejko.

   _∆⌂∆_
   ‛(•̀ᴗ•́)’
   ╚▒▒═ ▄︻̷┻̿═━一 ~-~-~-~-~-~-~-~-~-~
   _▒▒__________________________________
   Luccilla strzela z grawitacyjno-plazmatycznego lasera.

  • Kasia samosia.

   Myślę że Trasiewicz lepiej by ci pomógł.

  • Justyna jak dlugo mieszkasz w obecnym miejscu ? czy czasami Ktoś albo Ty nie wykreował poltergeista ? czy Ktoś moze zmarł przed tych dwóch laty ?

 • Podlecki zamyka się przed matką w pokoju, komedia, tak jakby miał 6 lat a matka zmuszała go do zjedzenia obiadu, przecież to jest chory człowiek którego należy leczyć.
  Szalom Alejchem

  • kubaky

   co to jest ten szalom alchejem ?

   • Zacytuję wikipedię w celu wyjaśnienia:
    „szalom alejchem (hebr. ‏שָׁלוֹם עֲלֵיכֶם‎ szalom ale(j)chem, jid. ‏שלום־עליכם‎ szolem-alejchem), co oznacza „pokój wam””
    Szalom Alejchem

    • kubaky

     to czemu macie nas za goji ?

    • kubaky

     i stawiacie na równi ze zwierzętami ?

    • kubaky

     czemu nie mieszkacie w swojej ojczyźnie Izraelu? za chlebem do Polski przyjechaliście ? czy wstyd wam za waszą haniebną historie ? nikt już nie wierzy w antysemityzm i szkalowanie POLAKÓW w waszym pudle zwanym tv.

    • kubaky

     ja Ci odpowiem Romek w pt. chyba ze Tora używasz aktualnlie czy jakiegoś servera proxy ale jak chcesz chętnie się umówię na kawkę w Twoim mieście czy tam wiosce..

    • Coś mi się wydaje że po prostu masz bardzo ubogi zasób słownictwa skoro nie wiesz co oznacza „goj”. Zresztą, mówisz ze przyjdziesz do mnie w piątek to wtedy ci to bardzo chętnie wytłumaczę 😉
     Szalom Alejchem

    • Skoro nie wiesz czy mieszkam w mieście czy wiosce oznacza to że nie masz żadnego pojęcia gdzie w tym momencie przebywam. Jeśli się mylę to oznajmij wszystkim gdzie jestem 😀
     Szalom Alejchem

    • kubaky

     mam tylko ip od programisty, moja wrózka właśnie powiedziała, że szkoda na cb czasu ale jeśli go znajdziesz i powiesz gdzie mam być będę sam 🙂

    • kubaky

     strzelimy sobie fotę i wrzucimy do Pana Podleckiego na bloga mam sporo znajomych żydów , także niebało panie Romek atomek 🙂

    • Myślenice, koniec ulicy sikorskiego, piątek, godzina 22.
     Szalom Alejchem

    • kubaky

     ok postaram się być in touch jak coś mogę podać skype albo whatsup.

    • Bonio

     takij pokój jak wy żydy wszędzie robicie to i ja wam takiego życzę,
     nadchodzi dla was pokój oj nadchodzi pederaści

 • Robert

  A u mnie zwyklego człowieka nic sie nie zmienia w zyciu, jak i u reszty ktorych znam, golebia sobie jedza ziarenka na trawce, czasami wyjdzie slonce, cisza, spokoj.

 • Ika

  Marku, czytam i próbuję poskładać myśli … Odzyskanie energii i równowagi potrwa. Nie doszłam jeszcze do siebie po tym, co wydarzyło się dziś ok. 8 rano. DUSZA ZIEMI WIE CO CZUJĘ … Zadano ból JEJ i MI !

  Nie wiem, co Ci powiedzieć w zw. z Twoją mamą – brak słów … Ja w niedzielę musiałam wyjść z domu … Bardzo Ci współczuję …

  • Vismaya

   Ludziska umęczeni,
   Jakże ja wam współczuję tej waszej udręki jaka sobie sami na siebie nakładanie… a odbarykadujcie te wasze mieszkania i idźcie po prostu na spacer, pogadajcie trochę z ludźmi, wypijcie kawę w kawiarni i już wam się znacznie polepszy. A tak to zmarniejecie do końca i nie pomoże wam ani żadna medytacja ani cudowna technologia.

   • Vismaya

    Korekta,
    Winno być … nakładacie…. Sorry pisze z tableta…

   • Ika

    Vismaya, nie wiesz co mówisz … Nie wiesz nic o mnie ! Nie znasz mojej … GŁĘBI DUSZY !

    Wybacz, ale ktoś musi w końcu Ci to powiedzieć – Twoja porada przy moim postrzeganiu piękna i cudowności ZIEMI i WSZECHŚWIATA jest … bardzo prymitywna.

    • Vismaya

     I co za głęboka ulga, że nie można mojej duszy równać z twoją… To byłaby dopiero tragedia w jednej odsłonie… powiem więcej… wcale mnie ta twoja głębia nie uwodzi i nie masz szans mnie ni ale włożyć… żyj dalej w swoim świecie, który cię gnębi i dręczy, skoro nie znasz innego… mój jest bardziej bajeczny, właśnie leżę pod palmą na słońcu i mam się całkiem dobrze….a ty walczysz z układami swojego umysłu.

    • Ika

     Vismaya, ostatnim razem (kila dni temu) Ci ustąpiłam, zrezygnowałam z dalszej rozmowy. Zdarza się, że dojrzalszy ustępuje … Dziś zrobię inaczej, inni skorzystają, a Ty – jak się ockniesz i zdasz sobie sprawę, kto nad Tobą objął stery (sprawuje władzę) – może mnie dogonisz … I nie wykluczam, biorąc pod uwagę wartość, jaką widzi w Tobie Marek, że dialog z Tobą będzie samą przyjemnością …

    • „kto nad Tobą objął stery (sprawuje władzę) ” no właśnie, byłoby to gołosłowne ale jest to widoczne jak belka w oku, ha ha ha aaaaaaaa………… aaa……….aaaaaaaaaaaaa……….

 • Ali

  bo odbierasz z niższego poziomu

 • Prawda Objawiona we śnie

  Ja tam mam cały czas dostęp do bloga.

  • Marek

   Niedługo ta przyjemność się skończy jak was Putin i Trump odetną.

   • Nie odetną, wczoraj zostali kupieni przez nas za ogromnie kwoty. Teraz pracują dla nasz. Pozdrawiam.
    Szalom Alejchem

    • mops

     Świetna robota, kresie. Oby tak dalej. Wzniecasz nienawiść (mnie to nie dotyczy, jestem odporny na judzenie, reklamy i propagandę) do beznapletkowców. Tak trzymać.

    • mops

     Oczywiście „krecie”, nie „kresie”…

    • Jeśli chodzi o obrzezanie jest to czysto kapitalny zabieg, ułatwia utrzymanie higieny. Widzę więc że czystość i higiena jest mopsiku rzeczą którą warto wyszydzić. No ale czego można się spodziewać po takim polaku.
     Szalom Alejchem

    • mops

     A więc pozostaliście na etapie plemienia pustynnego – nie potraficie utrzymać higieny pomimo dostępności bieżącej wody. Co zresztą czuć, gdy przechodzicie obok.

    • mops

     P.S. I chyba jednak żal wam tych napletków, skoro nosicie je na głowie…

    • Twoje żałosne wycieczki wobec Kultury Żydowskiej są po prostu idiotyczne. Poczytaj sobie jak na świecie obrzezanie jest rozpowszechnione i to nie tylko wśród żydów. Obrzezanie przynosi same korzyści. Ty natomiast myjesz się chyba raz w tygodniu skoro mówisz iż higiena nie jest rzeczą o którą warto dbać cały czas.
     Szalom Alejchem

    • kubaky

     panie Romku proszę utrzymać emocje na wodzy, zaprośmy mopsa też . Wykąpiemy się w jeziorku , po co mamy dywagować i kłócić się w internecie ? nie każdy żyd jest zły ale za to każda religia to oszustwo.

    • Ciekawyyy

     ((( Jeśli chodzi o obrzezanie jest to czysto kapitalny zabieg, ułatwia utrzymanie higieny )))
     Obsikani mędrcy wiedzieli z autopsji 🙂
     Podobna hipokryzja jak u chrzczących niemowlaki bez możliwej ich wyraźnej akceptacji akcie woli.

    • mops

     Romek, załóż lepiej napletek na głowę, bo resztki rozumu ci parują. To nie były żadne „wycieczki wobec kultury żydowskiej”, bo z kulturą nie ma to nic wspólnego. A stwierdzenie „Ty natomiast myjesz się chyba raz w tygodniu” świadczy, delikatnie mówiąc, o braku kultury z twojej strony. Zresztą niczego innego się nie spodziewałem.

    • mops

     Ale ogólnie nie chcę, żebyś miał wrażenie, że pałam jakąś niechęcią do ciebie. Po prostu piszę co myślę i tyle. Bez urazy.

   • Vismaya

    Marek, tak jak tobie… i siedzisz zabarykadowany w pokoju… I nawet rodzona matka nie ma do ciebie wglądu…

    • PUGOWSKI

     ♦️♦️♦️

     Kolezanka V. pisze : …“moj swiat jest bardziej bajeczny i wlasnie leze pod palma na sloncu …“.
     Wiec jakiz to demon starotestamentowy czy inny Baphomet okrutny zmusza Kolezanke V. z jej basniowego palmowego swiata pochylac sie z duszpasterska troska nad ta nasza „ ..udreka , ktora sami na siebie nakladamy barykadujac sie w swoich mieszkaniach …“ ?

     ♦️♦️♦️

    • Vismaya

     Kolego Pugowski
     W mój świat wasze demony nie mają wstępu… Nie muszę barykadowac drzwi i zawijać się w folię aluminiową …. Jestem już od dawna wolną istotą … Czego i Wam z całego serca życzę.

    • „basniowego palmowego swiata” tak to wygodnictwo albo nawet pasożytnictwo , gdzieś jest wojna o przeżycie ale daleko za frontem Ktoś róże podlewa i gnębi tych co faktycznie dają możliwość pielęgnacji tych róż , na dodatek wysyła energie miłości dla zbrodniarzy aby lepiej się im mordowało . uważają że bierność to cnota , w rzeczywistosci bierność jest gorsza od afektu zbrodni -zbrodniarza bo Tacy właśnie dają przyzwolenie ,to jest syndrom utraty sumienia czyli nawet solidnego opętania . należy zawsze zapytać A GDZIE TWOJE SUMIENIE ??? no gdzie ??? sumienie to wskaźnik współczuwania bycia jednością inaczej to jedynie podstępna szatańska gra demonów NIESTETY ALE TAK JEST !!! piękna tapeta duchowa a za nią SZATAN !!!

    • Vismaya

     Lepsze to zawsze i na pewno dużo zdrowsze, opalać się pod palmą na plaży niż wyhodować ją we własnej głowie. 😉