Tworzenie Judeopolonii: rola żydowskiego Mossad-u w NZZ Solidarność

Żydowski agent? Fot. AP/Bjoern Elgstrand
Żydowski agent?
Fot. AP/Bjoern Elgstrand

Jak zdobyli ponownie władzę żydzi w Polsce używając ciemniaka politycznego Wałęsę i szary tłum robotników w Polsce? Czy to ktoś już wziął pod lupę, aby się temu żydowskiemu „mechanizmowi” w Polsce przyjrzeć z bliska ?

W 1981 roku cała granda „komandosów” tzn. synusiów „puławian” („puławianie” – to była frakcja obywateli polskich, ale żydowskiej narodowości w komunistycznym PZPR-e z lat 1944-1968) typu Michnik, Geremek, Mazowiecki …itp. finansowani przez żydów amerykańskich, przygotowywali się latami i wyczekiwali na kolejny bunt sfrustrowanych polskich robotników przeciw kremlowskiemu reżimowi PRL-u, aby wykorzystać odpowiedni moment i zająć dogodne pozycje polityczne do kolejnego przejęcia władzy w Polsce. Pomagał im w tym Mossad.

Żydzi przez Gomułkę zostali odsunięci od koryta władzy w PRL-u na polecenie Chruszczowa, gdyż żydowska frakcja w PZPR-e otwarcie popierała Izrael za napaść na Arabów w 1967 w tej tzw. wojnie czerwcowej w 1967 roku. Wtedy ZSRR zbroiło Arabów i pilnowało też swoich wpływów tam gdzie jest najwięcej ropy naftowej na świecie. Popieranie „imperializmu amerykańskich” sojuszników jak Izraela w latach 1960-ch było sabotażem polityki Kremla, więc Chruszczow kazał wyrzucić obywateli polskich żydowskiego pochodzenia z PZPR-u i centralnych stanowisk władzy w Polsce. Chruszczow to samo w tedy zrobił w ZSRR.

Po roku 1968, żydzi latami w Polsce knuli intrygi i szykowali się zawzięcie do ponownego przejęcia władzy w Polsce. Sami żydzi w Polsce nie mogli by od razu samodzielnie stanąć na czele buntu robotników w Polsce, gdyż byli skompromitowani politycznie w oczach Polaków.

Zdawali sobie z tego doskonale sprawę i zaplanowali na początku buntu robotniczego wcisnąć się w rządku za plecami jakiegoś przywódcy robotniczego, którym akurat był bez wykształcenia, ciemniak historyczny, zwykły robotnik Wałęsa. „Komandosi” żydowscy byli już doświadczonymi graczami polityczni z lat 1960-tych i 1970-tych, a zawzięty robotnik Wałęsa, jeszcze w 1981 roku był jeszcze manipulowanym ciemniakiem politycznym i potrzebował wsparcia jakiś „doradców”, gdyż sam nic by nie zdziałał.

Tych tzw. „dysydentów demokratycznych” czyli Żydów w Polsce wspierał Mossad. Jest na to już wiele publikacji, że agenci Mossadu przygotowywali plany i koordynowali odpowiednie intrygi polityczne oraz kierowali żydowskimi „dysydentami” jakie mają wykonywać działania, aby obalić PRL i przejąć ponownie władzę w Polsce.

Za plecami Wałęsy ustawiły dwa zastępy „doradców”:

1. O narodowych polskich i patriotycznych opcjach politycznych.
2. Tzw. „komandosów-dysydentów po-gomułkowskich” z żydowską tożsamością liberalno-talmudyczną walczących o władze, oraz przywileje, ale dla samych siebie jak za czasów żydokomuny Bieruta lub początku władzy Gomułki.

Ci „komandosi-dysydenci” mieli bardzo poważne wsparcie mediów zachodu, Ameryki, które są przecież w rekach żydowskich, oraz rzecz jasna, że popychają w wielką politykę „swoich” tępiąc jakiś tam polskie narodowe interesy….. itp.

W Polsce było w tym czasie ok. 1500 agentów Mosadu,i byli oni rekrutowani wśród obywateli polskich, ale żydowskiej narodowości, którzy mieszkali na stałe w Polsce. Ambasada Amerykańska w Polsce i jej wszyscy pracownicy byli pod ciągłym nadzorem SB. Ówczesny szef CIA, William Casey, zwrócił się do Icchaka Hoffi, szefa Mossadu o pomoc. Mosad miał wielki dług wdzięczności wobec CIA za pomoc w zbombardowaniu przez lotnictwo Izraela w dniu 7 czerwca 1981 roku Reaktora Atomowego Osirak w Iraku.

Za plecami Wałesy, odbywała się zawzięta walka między Polakami i Żydami w obozach „doradców” , ale wygrali tę walkę ci, co mieli wsparcie Mossadu i żydowskiej międzynarodówki medialnej oraz tej politycznej mafii żydowskiej, która osaczyła Biały Dom i sprawuje w nim władze do dzisiaj.

Po wprowadzeniu stanu wojennego 13 grudnia 1981 roku i wyłapaniu oraz internowaniu wszystkich aktywistów buntu przeciwko „władzy ludowej” PRL-
u, „komandosi- żydzi” postanowili się POZBYĆ konkurentów NSZZ Solidarność z orientacją „narodowo- patriotyczną”, aby w przyszłości nie przeszkadzali im w ostatecznej rozgrywce walki o władze w Polsce, która była nieunikniona.

„Komandosi” wsparci działaniami Mosadu, kolaborowali z komuchami insynuowali reżimowi Jaruzelskiego, aby tych „narodowo-patriotycznych” działaczy z NSZZ Solidarności wygonić z Polski i skazać na banicję.

Wobec tych okoliczności najbardziej wykształconych, naukowców, działaczy o orientacji narodowo-patriotycznej „zachęcano” do wyjazdu z Polski w świat
szeroki na emigrację, maltretowaniem, groźbami śmierci itp. oraz jednocześnie wciskano paszporty do rąk i bez wypełniania podania o ten paszport , tak aby w przyszłości nie wracali do Polski i nie przeszkadzali „żydo-dysydentom” w późniejszej walce o władzę.

„Dysydenci żydowscy” już wtedy obiecywali, że nie będą domagali się ukarania komunistycznych zbrodniarzy żydo-stalinowców, oraz ukarania złodziei PRL-u, którzy rozkradali finanse Polski na dwa pokolenia do przodu.

8 tysięcy najbardziej wykształconych działaczy NSZZ Solidarność, których więziono w więzieniach (nie, nie w pensjonatach wypoczynkowych z kolorowymi telewizorami jak żyda Michnika, Geremka czy Mazowieckiego!) straszonych śmiercią wręczano „wolność” paszportem, ale ze stemplem – jednokrotnym prawem przekroczenia granicy Polski i bez prawa powrotu.

Tak oto właśnie bandyta Jaruzelski, „doradcy – dysydenci demokratyczni” za cichą zgodą Wałęsy wyrzucili z Polski swoją konkurencję, a był to kwiat polskiej inteligencji. Ta banicja mści się do dzisiaj na Polsce, gdyż żydokomuna dokonała kolejnego drenażu mózgów polskiego narodu i teraz poniewiera Polską i Polakami (nie wymordowali i załatwili polską inteligencję nieco  bardziej „humanitarnie” niż to zrobiono po 17 września 1939 roku – po napadzie Stalina na Polskę w myśl umowy Ribbentrop -Mołotow).

Należy zawsze o tym pamiętać, że to właśnie ci działacze solidarności o orientacji „narodowo-patriotycznej” wynieśli na szczyt i zrobili Wałęsę swoim liderem i przedstawicielem do negocjacji z komunistycznymi władzami PRL-u w sierpniu 1981 roku, ale w trakcie tych „rokowań” z PZPR-em żydzi zagrali pierwsze skrzypce i pomagał im w tym Mossad , a Wałęsa był tylko postacią fasadową, że niby reprezentuje głos robotniczy.

Mossad zorganizował cały system przepływu informacji do korzystnego podejmowania decyzji, środki łączności, logistyki i szybkiego przemieszczania
się żydowskich działaczy z Solidarności oraz system przesyłania informacji do przywódców polityki zachodu oraz mediów zagranicznych, które to media
wywierały poważną presję na komunistyczny rzad w Polsce i na Kreml w ZSRR.

Ci tzw. „dysydenci demokratyczni” czyli żydzi w Polsce bez wsparcia tysięcy agentów Mosadu w Polsce nie byli by w stanie odegrać takiej roli w NSZZ Solidarność i dorwać się ponownie do władzy w Polsce jak jest to dzisiaj.

Na pods. http://forum.gazeta.pl/forum/w,50,15283257,15303414,Rola_zydowskiego_Mossad_u_w_NZZ_Solidarnosc.html (poprawione błędy)

Zob. też:


216 myśli na temat „Tworzenie Judeopolonii: rola żydowskiego Mossad-u w NZZ Solidarność

 1. Wystarczy nie isc po nic do zyda.

  Gdy już ci wszystko zabiorą,to pamiętaj,ze ZIEMIA MATKA POLAKA jest w stanie cie wykarmić,tylko zechciej ja uprawiac.

  Polski rolniku nie bierz dopłat z UE !
  NIE ZDRADZAJ MATKI,BRON JEJ !!!

  Te sprytne dopłaty ,
  to twej ziemi splaty.

  Przyjda pewnego dnia , oznajmia ci,ze już twa ziemie spłacili i zabiorą ci ja bez jednego wystrzalu !

  Ty zdechniesz pod plotem jak bezpański pies czy kot!

  • Zamiast biczować się jakimś Dęmbowskim made in USA wrzucił by Admin na wstępniaka Rafalalę jak z liścia bije faceta co jej ,,wdzięki” określił delikatnie ,,czymś” 😀
   Temat jest na czasie każda nota na temat tego ,,czegoś ”
   w sieci , wydaje setki postów kibicujących.

   • Ciekawy i ty podexytowany nowym modelem kobiety …
    i ma delikatne wdzięki i imie słowiańskie, nie to made in usa …

    i co my kobiety teraz poczniemy …
    syrenki wychodzą z mody !!!! 🙁

    • Śmieje się nie tyle z nowego modelu kobiety co z manipulowanych ludzi takim nowatorskim podejściem o którym jeszcze 20 lat temu 99% z populacji nawet sie nie śniło a ten brak powszechnej wiedzy o promilu takich przypadków w populacji naszego gatunku jest bezwzględnie wykorzystywany przez dwie zwalczające się opcje światopoglądowe są to kościelni konserwatyści oraz zwolennicy rewolucji neoliberalnych.
     Niestety obydwu lobby w szczególności kościółkowemu marzy się jedynie wykorzystywanie nieświadomych istoty sporu mas ludzkich dla swych celów i nie wiele po za to, z kolei drudzy w każdej rewolucji z nazwy seksualnej upatrują szerszego rynku zbytu dla jej nowej pod dziedziny.

     Kościółkowi będą bredzić o wynaturzeniu jątrząc nienawiścią i bezsensowną absurdalną wrogością a liberaliści tworzyć symboliki tęczy (vde ta podpalana w Warszawie) i klinki transseksualnych przemian oraz poszerzą gamę gadżetów uciech natury seksualnej dla ,,nowo odkrytych” innych seksualnie.
     Obydwie grupy celowo i świadomie rezygnują z konsultacji ze specjalistami, to między innymi socjolodzy (tu wiedza o gender) czy seksuolodzy tu wiedza o wszelkich
     transseksualistach , transwestytach ,homoseksualnych obojga płci oraz ogólnie o parafiliach i ewentualnie innych faktycznie zaburzonych seksualnie i zarazem faktycznie niebezpiecznych dla otoczenia.
     Takie medialne urabianie mas ludzkich bezsensownymi problemami bez konsultacji ze specjalistami nazywam utrwalaniem ciemnogrodu.
     Rafalala z brodą 😀

    • No to tygryski w kropki uważajcie…
     stare wysłużone syrenki lały łzy po kątach kiedy tygryski dokazywały …
     popłakały, ale ocierały łezki i spełniały wszystkie tygrysków zachciewajki ….

     a teraz to tygryski będą ronić krokodyle łzy,
     bo ten model kobiety wymaga większych finansowych nakładów … tudzież zachwycania się ich wdziękami
     i jak tygrysek nie sposta … no to go listkiem palmowym ….
     ano widać takie prawo karmy …. 🙂

    • Ciekawyyy … w tym przypadku bardziej bym polegała na Zawiszy … jak historia prawi dzielny był z niego rycerz i nie wpuszczał do grodu wrogów …. ani innych dziwolągów …
     chociaż i Korwin nie tylko językiem ale i garścią nieżle włada i to z otwartą przyłbicą ….

    • ((( Ciekawyyy … w tym przypadku bardziej bym polegała na Zawiszy )))

     http://demotywatory.pl/4375297/Zawisza

     Tu w osiągnięciach stanowczo lepiej wypada JKM , nikt nie widział lecz ponoć skutecznie spoliczkował domniemanego donosiciela zaś atakowana Dziwnalala potraktowała Zawiszę jak pętaka na oczach milionów narodowców.
     Po tak srogiej zniewadze Zawisza zdał by miecz/zbroje giermkowi i poszedł się opuścić na najbliższym drzewie
     a dzisiaj ?
     Opuszcza się studio 😀

    • Ciekawyyy,
     to już jest wyraźny zwiastun tego jak wyżej napisałam …
     ten model kobiety z brodą będzie solidnie rozstawiał panów po kątach…

     i jakby na to nie patrzył, to oba modele kobiet – dwie Ewy; bez brody i z brodą zostały stworzone z żebra adamowego, tylko na to wygląda w świetle nowych dowodów naukowych, co to ustaliły Stasia i Ania, jedna z tych Ew zdecydowanie wywodzi się z żebra genitaliowego …a że żyjemy w czasach wielkiej ewolucji człowieka toć i ta Ewa z brodą szybko ewoluuje ….
     a takiej genetycznie zmodyfikowanej anielicy to i Zawisza nie sprosta ….

     i tak to jest – jakie czasy taki i Zawisza!

 2. a ja mysle ze zamiast kampani dla idiotow „jedzmy jablka-zrobmy na zlosc Putinowi”, powinnismy zorganizowac i rozpromowac: „ubierz sie na bialo jesli niechcesz umierac za polski rzad ktory prowadzi nas na wojne!”.W ten sposob rozroznimy lemingow i przydupasow omamionych Tv oraz pokazemy Rosji ze niemamy zamiaru brac w tym cyrku udzialu,a jesli ktos chce walczyc za „nasz” rozkradziony kraj i pojebow w rzadzie to droga wolna jako „mieso armatnie”. Zrobmy to juz teraz zanim jeszcze niejest za pozno!

 3. Marku Podlecki ile zapłacił dębowski aby łączyć moją osobę oraz P. Z. Kękusia wraz z nim w roli rzekomego i komercyjnego damskiego cowboya ?

   • Raf^zen
    Twój komentarz czeka na moderację
    8 sierpnia 2014 at 17:59 · Odpowiedz
    Mar^ku Pod^lecki ile zapłacił dę^bowski aby łączyć moją osobę oraz P. Z. Kękusia wraz z nim w roli rzekomego i komercyjnego damskiego cowboya ?

    Raf^zen
    Twój komentarz czeka na moderację
    8 sierpnia 2014 at 18:00
    http://www.dailymotion.com/videopolonia

    ==

    Data publikacji: 08.08.2014

    Facebook zamyka konto Prezesowi Stowarzyszenia Ziemianskiego w Polsce, Raf^ałowi Gaw^roń^skiemu

    http://www.dailymotion.com/video/x231dhj_facebook-zamyka-konto-prezesowi-stowarzyszenia-ziemianskiego-w-polsce-raf^alowi-gaw^ron^skiemu_news

    ==

    Jakieś przejściowe wychłodzenie, czy przegrzanie ?

    • To przez te 10,5 tysiąca lat !
     Każdy wie, że Słowianie zaczęli się cywilizować po 966 r.
     Zaraz po tym jak zostali strząśnięci z drzew , gdzie siedzieli w ubrankach z mchu i paproci.

    • Peryskop-„Jakieś przejściowe wychłodzenie, czy przegrzanie ?”

     Symptomy iż Fundacja Ziemiańska może być finansowana przez możdżera w kontekście ujawnionych, a nieznanych mnie faktów należy brać na poważnie.
     ps: Operacja Rafzen może okazać się smutną prawdą.

    • Na zakończenie komentarzy na tym blogu pragnę zauważyć, iż zarówno moja skromna osoba jak i P. Z. Kękuś posiadają ogromny kapitał informacyjno-cywilizacyjny, a na którym jak TW Bolek chce zjawić się uzdrowiciel dembowski tylko dlatego, że dobrze gada.
     To albo kompromitacja, albo celowa robota służb na takiej samej zasadzie jak było to w latach 90 -ych.

    • Rafzen, przecie nie od wczoraj Kraków budowano…

     przecie pianista rymuje się nie tylko z satanista

     USAdzony na orgońskim REDkiblu w ramach progresji

     Zatem – chwała Allelujahowi, i znów do przodu 😛

 4. To co uprawiacie to trywializacja rzeczywistości. Częste spłycanie obrazu światów i Świata do sfery zaopatrzenia, seksu i autoekspresji.

  Zbyt częste bycie przyłapanym na tych trzech formach twórczości klasyfikuje ludzi do naprawdę specyficznego OTO

  99,9 procent ludzkości

  a i liczba procentowa ciekawie wygląda po odwróceniu

  Trzeba się będzie ostro natrudzić, by bez szwanku wyrwać się z objęć pewnego nadchodzącego typka.

  • ((( Trzeba się będzie ostro natrudzić, by bez szwanku wyrwać się z objęć pewnego nadchodzącego typka.)))
   O kurcze , ty również sądzisz Bracie Masakalmbura że zaburzone ambicjonalnie oszołomy bawiąc się okultyzmem sprowadzą w sferę Ziemi niejakiego Szatana a tenże wredny typek bynajmniej rozpali ognie piekielne w naszej sferze ?

 5. Dziś w nocy przyśniła mi się zjawa, której się autentycznie wystraszyłem, co spowodowało natychmiastowe jej zniknięcie.

  Uznałem to za lekcje pt Nie ma sensu bać się snów, i Jaką metodę z lęku wyjść najłatwiej, najlepiej.

  Inny lęk, który stale zatrzymuję przy sobie, to strach przed grzechem. Nim się często zajmuję. Definicje, zrozumienie, nauka, rozróżnianie, prace nad duszą.

  A tego typka się nie boję. Choć unikać go zamierzam, kiedy się pojawi.
  To najlepsza z rad, jakie nam udzielono. Prócz jeszcze kilka innych.

 6. Drobna korekta…to nie ci dzialacze zrobili Walese…bo dni Walesy byly policzone. Na Zjezdzie w Oliwii jedynym Zjezdzie Polskiej Solidarnosci…o maly wlos Walesa poszedlby w odstawke tak, jak poszedl caly KOR…
  Wtedy wybuchla panika..i straszono rozbiciem w Solidarnosci….ludzie zgodzili sie na Walese dajac mu za zastepce Miroslawa Krupinskiego, madrego wyksztalconego dzialacza z Olsztyna.TYlko i wylacznie aby utrzymac tak potrzebna jednosc…
  Oznaczalo to odciecie Walesy od wszechobecnych doradcow z likwidacja instytucji doradcow..wogole…
  DO tego gotowy Plan Polski Samorzadnej, Struktur poziomych i Samorzadu pracowniczego..calkowicie przejmowal kierownice….
  To wtedy Geremek zwrocil sie o wprowadzenie Stanu Wojennego.Po to, zeby zlikwidowac narodowa polska konkurencje..parchatejsarmacji.
  Ludzi tych zlikwidowano, usuwajac b adz mordujac, badz zamykajac w szpitalach psychiatrycznych na oczach wszystkicj Polakow,,i przy ich calkowitej biernosci. Nikt nigdzie sie o nich nie upomnial, a wspomnienie powyzsze jest rzadkoscia i wyjatkiem.
  Dlatego bedzie ciazyl na polskiej jazni ….jak wyrzut sumienia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.