JUŻ NIEDŁUGO NAJWIĘKSZE WYDARZENIE W DZIEJACH LUDZKOŚCI.

Z ostatniej chwili, 9:00. Koniecznie wejdźcie na www.meteoearth.com – huragany ruszyły. Prawdopodobnie trzymane były przez tajne placówki HAARP-a, typu radary wojskowe i służby Donalda Trumpa je w końcu zniszczyły. Trajektoria na Wschodnim Wybrzeżu USA wyraźnie przebiega z góry w dół – przez całe wybrzeże. Naprawdę nie chciałbym tam teraz być.

Inna mapa: https://earth.nullschool.net/#current/wind/isobaric/1000hPa/orthographic=-20.09,26.24,420/loc=-38.224,-22.410

Do WYDARZENIA, czyli spotkania z trzema innymi cywilizacjami dojdzie za nie więcej niż trzy tygodnie – trzeba na to sporo przygotowań.

Spotkanie odbędzie się we wnętrzu gigantycznego statku latającego Enki o nazwie VOYAGER.  Będą uczestniczyć niemal wszystkie głowy państw, dziennikarze, artyści, w sumie ponad 8000 ludzi – to z naszej strony. 7 tysięcy przedstawicieli innych cywilizacji. A my Avatarzy, dalszą działalność będziemy prowadzić już w sposób bardzo skoordynowany – razem. Tzw. „Apokalipsa”, czyli huragany i inne zjawiska zostaną opóźnione, abyśmy wszyscy zdecydowali o tym jaka ma być tego skala.
To jest przekaz, który mam Wam dzisiaj ujawnić. Niedługo okaże się w ilu procentach miałem rację w tym co pisałem, bo samemu mi jest trudno w to uwierzyć. Przepraszam za falstart, był wynikiem zakłóceń ze strony wrogich temu Wydarzeniu ludzi. Faktycznie byliśmy na Arkturze, ale zmieniono plany odnośnie Wydarzenia – na po huraganach i zaciemnieniu.

Bardzo proszę śledzić to co się dzieje z huraganami na oceanach. Większość z Was jest już w 5D, tak więc możecie nieźle dostać – będą sięgać 240 km na godzinę. Prawdopodobnie uderzą w kontynent za 4 godziny. Trudno mieć nadzieję by nie doszły do Polski. A pojutrze można oczekiwać bardziej spektakularnego wydarzenia – pojawienia się nowej planety w Układzie Słonecznym. Towarzyszyć temu będzie zaciemnienie nieba przez 60,000 statków kosmicznych Enki, Logos i Arkturian. To nie będą te zapowiadane trzy dni ciemności, ale TRZY DNI ZACIEMNIENIA. Będzie jasno, ok 9% tego co w słoneczny dzień, czyli tak jak przy zachmurzonym niebie. Statki zresztą będą wyglądać jak wielkie chmury, tyle że kwadraty o boku 80 km każdy.

75 komentarzy JUŻ NIEDŁUGO NAJWIĘKSZE WYDARZENIE W DZIEJACH LUDZKOŚCI.

 • Krol_wzgorza

  „Voyager”…
  Dziwna nazwa jak na obcych z innej galaktyki..
  Marek, enki angielskiego używają? Nie mają swojego języka? Po jakiemu z sie z nimi porozumiewasz?

 • Krzychu

  Panie Marku… Poświęciłby Pan chwile na analizę mojej energetyki? Jestem Ciekaw wielu informacji na mój temat. Pozdrawiam Krzysiek

  • KrólowabłonaNiezryta

   ~krzy chu itd.
   szukasz podłączenia?

   to proste, bez wahania
   powiem, iż masz niestabilne gniazdko
   w głowie

  • Jędrek

   Twojej energetyki, chłopie? Sprawdź se w takim razie stan licznika w mieszkaniu, bo maruś żadnej mocy niema, aby sprawdzić rzeczywisty „poziom energetyki, bovisów” człowieka itp. Może co najwyżej zafundować Ci wesołą wyprawę do wariatkowa z 6-cio krotną prędkością światła (tego niebieskiego z sygnalizacji karetki). Ocknij się, bo ręce kurwa już opadają na tą naiwność. Nie zauważyłeś czasem, że nic co on pierdoli nie potwierdziło się? Mimo iż ta paranoja trwa już pewnie ze 2 miechy…

  • LUCCILLA

   Pan marek robi właśnie pętlę dookoła Jowisza i jest mocno zajęty bo słucha radia z 18-go poziomu z wszechświata którego nigdy nie było i nie będzie. ALe nie martw się, ja Luccilla jestem avatarem i chętnie cię zdiagnozuję: twoja energetyka działa tak że pożerasz pokarm paszczą, potem się to mieli w brzuchu, a jak się zmięli to wysrywasz to co pożarłeś za pomocą otworu miedzy pośladkami.

 • albert

  Dzisiaj złapałem gumę w aucie, Panie Marku czy to znak że Apokalipsa już się zaczęła? a może enki majstrowały coś przy aucie

 • jarosław

  Potęga Boga jest proporcjonalna do wysokości podatków,

  jakie płacimy dla korporacji kapłanów.

  http://dylewski.com.pl/bog/

  • KrólowabłonaNiezryta

   POtęga ~jarka jest wprost proporcjonalna do jego klekotania
   czyli, nie daje ale mówi
   czyli POści
   …takie paści
   by klekotać byle co
   🙂

  • Fajnyniezryty

   no Q… ludzie
   jak wieje, to zawsze o tym piszą
   i ile na godzinę

   przecież

  • Vismaya

   Dla Ameryki to żadna nowość, wiosenno-jesienne huragany …
   nie wiem po co wywoływać z tego powodu takie emocje i psychozę u Polaków w Polsce, których to nie dotyka … aby niepotrzebnie wypalić w nadnerczach adrenalinę … widać Polacy nie mają większych problemów i szukają ich na siłę.

   • Jędrek

    Nieee, to nie Polacy mają problem. To maruś ma problem – psychiczny – i generuje takie gówniane „straszaki”, bo myśli, że jak gdzieś zawieje mocniej to będzie to potwierdzeniem jego „mocy”

 • połowa się śmieje, ale zobaczcie na mapy, ile huraganow sie tworzy,

  • Mario

   Tworzą się i będą tworzyć nad oceanami to normalne. Po dotarciu do lądu taki cyklon przechodzi w huragan zazwyczaj a wiatry z prędkością 100-120 kmh na wybrzeżu to stałe zjawisko tak jak halny w tatrach nic nowego ludzie. Zobaczcie sobie te mapy na kontynentach wszędzie niebieskie strzałki, na wybrzeżach trochę wieje a nad oceanami czerwone NORMALNE zjawisko LUDZIE opanujcie się. Większość ludności w rejonach mocno wietrznych jest przyzwyczajona do tego a media nie będą pisać o wiatrach 100 kmh 😀 USA rocznie nawiedza tysiące huraganów czy tornad i nic na to nie zrobią bo „taki mają klimat” a nie żadna apokalipsa

 • petr

  ale może czasu niema i to jest pułapka że ty to w czasie mierzysz a on nigdy nie istniał bo zawsze jest teraz i to ci umknęło

 • Smith423

  Panie Marku, witam 🙂

  Parę dni temu pisałem komentarz o poniższej treści:

  „Witam Panie Marku!
  Na samym początku chcę zaznaczyć, że mam dobre intencje. Bardzo proszę, żeby odniósł się Pan do moich słów.
  Regularnie odwiedzam Pana bloga od około dwóch lat. Oczywiście przez ten czas zaszła w tym miejscu niebagatelna zmiana. Nie o tym jednak chcę mówić.
  Większość osób nie traktuje Pana poważnie, gdyż rzeczy, o których Pan pisze są iście nieziemskie. Ja jednak uważam się za człowieka o wysokim stopniu świadomości duchowej. Co prawda ciągle poszukuję prawdy w sensie dogmatycznym, niemniej jednak staram się skupiać swoje życie wokół rozprzestrzeniania dobra, robię co mogę. Zgłębiam także moje życie niefizyczne, oddaję się również medytacji. Dzięki rozwiniętej duchowości jestem w stanie spojrzeć na Pana relacje świeżym wzrokiem. Nie doszukuję się w nich intrygi, analizuję je i przyjmuje do wiadomości niczym rozsądne i godne uwagi poszlaki. Wie Pan co, Panie Marku? Naprawdę bym chciał, żeby to o czym Pan mówi, okazało się prawdą… Oby tak było.
  Na koniec chciałem wspomnieć o pewnych wydarzeniach, które miały miejsce ostatnimi czasy. Chodzi mi o pewne przypadki z ostatnich dwóch, trzech tygodni, które dość jasno przemawiają za tym, że dochodzi u mnie do szeroko rozumianego duchowego przebudzenia. Zmiana odczuwania rzeczywistości, przyswajania energii, nowe odczucia przy medytacji, obrzydzenie do mięsa,’przypadkowe’ spotkania z ludźmi o rozwiniętej duchowości, głębokie pozytywne przemiany w zwyczajach żywieniowych i tym podobnych… mógłbym wymieniać bez końca.
  Chciałem po prostu podzielić się tym z Panem, Panie Marku, a także ze wszystkimi czytelnikami. To co Pan pisze brzmi nieprawdopodobnie, niemniej jednak jest piękne. Z drugiej strony zdarzają się w moim życiu pozytywne przemiany, które dziwnym trafem mają miejsce akurat teraz. Na sam koniec chciałbym życzyć wszystkim, a szczególnie Panu Markowi dużo spokoju i miłości, ponieważ to właśnie po tych cechach poznaje się prawdziwych ludzi. Nie wiem, czy kroczę dobrą ścieżką. Czasami nie wiem, czy szukam prawdy tam, gdzie powinienem… Liczę na jakieś odniesienie się do moich słów.
  Pozdrawiam serdecznie”

  Oczywiście moje słowa są wciąż aktualne. Niemniej jednak chciałem dodać do tego jeszcze jedno pytanie. Co z pustą Ziemią? Jak ma się ona do Pana obecnych poglądów? Co z Aleksandrem Woźnym i Waldemarem Wyciskiem? Tracąc Pana kanał straciliśmy także bardzo wartościowe wywiady z nimi… Czy uważa Pan wciąż, że oni mówią prawdę? Bardzo proszę o odpowiedź.

  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 • Janek

  Panie Marku
  Co Pan o tym sądzi?
  https://operationdisclosure.blogspot.com/
  Czyżby już jutro coś się miało zacząć?

  • Marek

   Dostaję informację, że jeszcze około tydzień. Będą bardzo duże szkody po huraganach.

   • KrólowabłonaNiezryta

    jak to?
    mówiłeś, że wszystko POnaprawiasz z enkaami

    swoją drogą, jakie to twoje stwierdzenie odkrywcze
    cyt.
    ,, Będą bardzo duże szkody po huraganach.,,

    nooo Marek, to współczesny Wernyhora
    przecież 🙂

 • Wilczur

  To niebezpieczne bzdury…

 • M

  Panie Marku czy ta kwadratowa chmura co widać na filmie ma coś z tym wspólnego? Nagranie dodane wczoraj
  https://youtu.be/rGK8OYeFPIE

  Pozdrawiam

 • keshuazator

  cholera znowu przesuniete, juz pojutrze mi maja odciac prad bo przeciez jak bedzie apokalipsa to nic nie bedzie wiec po co placic? dobra bez pradu wytrzymam do apokalipsy ale jak znowu przesuniesz i zostane bez wody to bedzie dopiero problem, dobrze ze zaczyna sie robic cieplo to bez ogrzewania dam rade ale jak sie apokalipsa przesunie na zime ??

 • jarosław

  Świat pogrążony w zamęcie potrzebuje prawdy objawionej przez Kościół, ale w zamian otrzymuje niezgodę i wrogość, podszczuwanie, niepokoje społeczne, emocje fanatyków, tyranów i demagogów, obozy koncentracyjne, wojny, i inne okropne siły zła od niepamiętnych czasów zagrażające pokojowi i bezpieczeństwu ludzkości. Dominujący znakiem chrześcijaństwa jest krzyż, narzędzie sądowej zbrodni. Biblijny Ojciec ewangelicznego Jezusa Chrystusa, to jeden z najmniej sympatycznych bohaterów literackich; zawistny, małostkowy, i niesprawiedliwy typ, z manią na punkcie kontrolowania innych i niezdolny do wybaczania, mściwy i żądny krwi zwolennik czystek etnicznych, mizogin i rasista, dzieciobójca o skłonnościach ludobójczych, megaloman, kapryśny i złośliwy tyran.

  tekst powyższy to cytat ze strony: https://jarek-kefir.org/2016/10/17/nie-ma-zadnych-dowodow-historycznych-na-to-ze-biblijny-jezus-istnial-szok/

 • Mój blog i najważniejsze informacje, codzienne aktualizacje. Pozdrawiam wszystkich i Pana Marka. Już niedługo będziemy wolni. https://plus.google.com/u/0/104045187236726500885

 • Fajnybotak

  halo Marek, mamy końtakt?

  ważna wiadomość
  enki cię olały
  kto będzie następny?

 • Mak

  Nic nie dzieje sie z dnia na dzien.Od r.2012 dzieja sie dziwne rzeczy,ktöre zapowiadano wieki temu /od 2012 „Swit Swaroga”/.Pomijam ezoteryköw, ktörzy sa malo wiarygodni, ale ludzie zwiazani z astronomia sporo pisza o zaskakujacych zmianach.
  Tymczasem mamy wielki chaos.

 • LUCCILLA

  Jutro z planety Turkus pan mareczek czyli TW Janusz poleci na planetę Быдлошевский Л.З. statkiem kosmicznym „Majestic”.

  Schizofrenia jest od tego aby pisać bzdury na całego.

  • jarosław

   bo fantazja jest od tego
   żeby bawić się na całego…

   fantazja.. fantazja..

   taka piosenka z lat 80tych

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Zgodnie ze stara sowiecka „tradycja“ osoby niepoprawne politycznie, czy tez spostrzegajace otaczajaca nas „rzeczywistosc“ inaczej od „zaopiomowanego“ spoleczenstwa wsadzane byly do „psychuszek“
   czyli Zamknietych Zakladow dla Psychicznie chorych.
   Po etapie wstepnym w owczesnej Unii Europejskiej czyli ZSRR kiedy to za tow. Stalina takie osoby po prostu rozstrzeliwano, przyszedl okres tow. Brezniewa gdzie wlasnie metode „psychuszek“ doprowadzono do perfekcji.
   Widac wiec , ze „toto“ co sie „lucilla“ wabi jest zwyklym SOWIECIARZEM, ktory jak stary doswiadzony czekista najchetniej powsadzal by wszystkich „innowiercow“ do w/w instytucji aby reszta „czlowiekow“ mogla juz zyc w spokoju na miare zgryzot i pocieszen.

   ♦️♦️♦️

  • Ciekawyyy

   Z braku mrozu stałaś się wybitną malkontentką Królowo Śniegu
   już nawet kosmiczni bracia Enki ci przeszkadzają wszędzie widzisz schizofrenię spiski i w ogóle żyjesz jakby w epoce późnego Gierka a to było prawie 40 lat temu.
   Otwórz się na nowe może i Ciebie zaproszą na mileniopomne spotkanie z kosmicznymi braciszkami 🙂

   • Jędrek

    To „nowe” musi być poparte w rzeczywistości, CHOĆBY MINIMALNIE, i musi dać się jakoś potwierdzić. A u mareczka nie sprawdziło się nic, a wręcz przeciwnie – jego informacje są sprzeczne z rzeczywistością i dziwne.

   • LUCCILLA

    Chciałeś mróz! To będziesz go miał!!!

    Kara wam się należy za głupotę.

 • MM

  Szkoda, że to są tylko Twoje Marku fantazje.
  A miałam nadzieję na koniec tego koszmaru matrixowego i obudzenie się wreszcie w normalnym świecie
  Czyli dalej jesteśmy w czarnej D i nie wiadomo jak długo
  Apokalipsa przesunięta ? odwołana ?
  Na razie u nas bez zmian poza tym, że wiosna idzie

  • Marek

   Nie fantazje, o to bądź spokojna. Nie wystarczy ci paradoks z zegarkami?

   • Fajnybotak

    też miałem takie zegarki jak prezentowałeś
    i wiesz Marek co?
    one nigdy dobrze nie pokazywały czasu
    rozjeżdżały się byle kiedy
    taka prawda

    • Marek

     Kwarcowe się nie rozjeżdżają. Zareklamujesz to niedługo sam Enkom. W samochodzie przesunęli mi o 6 godzin.

    • albert

     co wam z tymi zegarkami, to normalne że uciekają minuty, bo naprawdę doba trwa 23 h 56 min, a przyjęło się ,aby było łatwiej 24h

    • Fajnyniezryty

     Marek, co że kwarcowy jak byle jaki*

     w samochodzie?
     hmmm…
     sam mówiłeś że rozładował ci się akumulator
     ale to oczywiście zasługa enków
     zapomniałbym
     he he

 • jarosław

  Jezus to postać fikcyjna, chrześcijaństwo stworzyli żydzi po to aby doprowadzić do upadku Cesarstwo Rzymskie: http://dylewski.com.pl/menu-boczne/religia-o-zyciu/jezus-ktorego-nie-bylo-ii/

 • Ewa Janc-Wachowiak

  jesteśmy w fazie ogromnych zmian…Marek, trzymaj się…

 • Igi721

  I jeszcze z tymi wiatrami normalne ruchy powietrza cały czas tak jest sam się zapędził i dalej w to brnie szkoda słów

 • Dan z 4D

  Ezoteryka… Czyżby siły demoniczne dopadły MP ?

 • Mira

  Dziwnie to wygląda….podobna historia, jaką pamiętam sprzed bodajże 2 lat – bloger się zgłosił do współpracy z „przyjazną cywilizacją” i miał być na statku. Nic takiego się nie stało, nadzieje się rozpadły, zostało rozczarowanie.
  Ujawnienie jest negocjowane i się wydarzy, ale raczej PO wyzwoleniu/wzniesieniu planety, jak sądzę.

 • nina

  —————–Pnie Marku !! Pan żeś oszalał !!.
  Tutaj na ziemi !jutro ! czekają na Pana PITY !! WATY !! CITY !! ZUSy !! PZU !! SKARBÓWA !! BANK ! BANKOMAT ! POTWIERDZENIA !! UMOWY !! CYROGRAFY !! TW Janusz !! / właśnie ? co z Twardowskim na księżycu ? / itp,itd.
  A Waść szwendasz się po GALAKTYCE ?? zamiast! jak przystało na przyzwoitego człowieka, myśleć praworządnie, z pokorą! i pracować jak na ziemianina przystało !.

  • Vismaya

   Właśnie już za dużo mamy tych PITU-PITU, WATU, skarbowek, banków ….
   i ludziska uciekają od rzeczywistości …. ale to nie jest daleka ucieczka … komornik nie będzie miał problemu z namierzeniem takiego, nawet jeśli ten myśli, że wylądował na Plejadach …

  • Mak

   Wlasnie. Lepiej zabrac sie za przyglupa Glinskiego, kyöry ma juz w planach nastepne muzea pejsowatych, za pieniadze polskich podatniköw.
   Co drugi „polityk” ma pypcie na mözgu..Tu, u nas, dzieja sie rzeczy przerazajace, dranie sprzedaja Polske…

 • Jędrek

  Podlecki, jesteś człowiekiem ewidentnie chorym psychicznie, tudzież wyjątkowo bezwzględnym oszustem. Już nawet samodzielnie nazwy rzekomej planety nie potrafisz wymyślić, tylko bierzesz ją z „nicka”, „pseudonimu” osoby, która ślepo ci wierzy i najbardziej wspiera, żeby ci się we łbie fajnie i dobrze ta planeta kojarzyła, a i żeby tą osobę odznaczyć za posłuszeństwo. Pamiętaj, że kłamstwo ma krótkie nogi, a karma nie śpi…

 • Radoslaw

  W 0 procentach, nic się takiego nie wydarzy bo nadal jesteś na planecie Ziemia.

 • Wahadło

  Oj tak się zagubić…..to będzie mistrzostwo świata odzyskać pana panie Marku a przez chwilę wydawało się że mamy kontakt a pan dalej o tym nano i oszustach segmentu keshe…

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>