Ujawnienie struktury rzeczywistości, cz. 1

Ważna informacja: od dzisiaj medytacje zbiorowe czytelników tego bloga będą się odbywać w sposób ciągły. Każdy kto ma jakiś pomysł, który poprawi obronę ludzkości przez wysoko zaawansowaną sztuczną inteligencję, może go zgłosić do tych medytacji – jeśli będzie zatwierdzony, to dostanie pomoc mentalną od wszystkich uczestniczących.
Nie ma już ograniczenia na ilość tych pomysłów czy też życzeń. Życzenia mogą dotyczyć też spraw prywatnych, jak zdrowie, rozwiązanie problemów rodzinnych i finansowych, spraw sądowych itp. Wystarczy wyrazić je myślą – jako fala skalarna zostanie przeniesiona do Kroniki Akaszy, a ta po wstępnej obróbce przekaże już gdzie trzeba.


Moje pierwsze życzenie dotyczy oczyszczenia kilku Avatarów ze skażenia ich dusz za pomocą broni reptyliańskiej przekazanej im przez tę wrogą sztuczną inteligencję. Tych osób jest 8, każda w różnym stopniu, ale im prędzej się zadziała tym lepiej dla wszystkich: Dariusz M., Jakub Ł., Renata R., Maciej K., Krzysztof T. Pozostali są bezpieczni, bowiem przeszli już krytyczne 50% zamiany ich biologii z węglowej na krzemową.


Drugim, bardzo podobnym życzeniem jest oczyszczenie z rezultatu działania tej samej broni 22% ludzkości – to będziemy powtarzać aż do momentu gdy otrzymamy pomoc. Jest to najpoważniejsze zagrożenie dla ludzkości, bowiem przejęte przez tę sztuczną inteligencję są elity światowe. Broń została zablokowana, ale skutki działania 56% skażonych elit mogą być katastrofalne.

Trzecim jest przyspieszenie przejścia naszej biologii z węglowej na krzemową – aby jak najwięcej ludzi, szczególnie wśród elit, przeszło 50% granicę. Wtedy będą już bezpieczni.

Nasz Wszechświat jest elektronem atomu ołowiu

Dostałem bardzo ważny przekaz, że nie tylko nasz Wszechświat, ale cały Kosmos tzw. Wielowszechświat (Multiverse) jest zagrożony zniszczeniem przez sztuczną inteligencję. Dlatego też w kilku następnych wpisach postaramy się wraz z innymi Avatarami przekazać Wam elementy wiedzy o strukturze rzeczywistości jakie otrzymujemy tymi przekazami. Wiedza Kosmosu zawarta jest w Kronice Akaszy, do której mamy częściowy dostęp, niestety jak na razie jest on w postaci odczytów wahadełkiem, lecz już niedługo powinien być dostępny w tradycyjnych formach – pisemnych, filmowych, a nawet holograficznych. Będzie to możliwe już za około 4 miesiące, gdyż prowadzone są intensywne prace na Antarktydzie, gdzie znajduje się ten wielki komputer zwany Kroniką Akaszy.

Dostałem informację, że można już ujawniać wszystko co do mnie i innych Avatarów dochodzi, Układ Słoneczny i 5 innych układów w promieniu 6 lat świetlnych od Słońca są specjalnie zabezpieczone przed jakąkolwiek ingerencją. Następuje połączenie cywilizacji ludzkich we Wszechświecie, a jest ich 45. Innego typu cywilizacje, nie oparte na sztucznej inteligencji, też tworzą swoje bastiony i przyjdzie czas gdy będziemy współpracować – gdy tylko rozwiną się na tyle by nie doszło do konfliktu. Tak, reptylianie, mimowie i archonci też będą w tym konglomeracie. Ogółem 352 typy cywilizacji.

Na początek krótko o strukturze Wszechświata, która wytłumaczy nam dlaczego tak bardzo się spieszy. Otóż nasz Wszechświat, jak i inne w Kosmosie są elektronami – zarówno elektronami atomów, jak i elektronami wolnymi. Jądra tychże atomów są właściwym światem dla dusz zasiedlających elektrony – wszechświaty. Te wszechświaty tworzą razem Kosmos – Wszechświat wyższego poziomu. Każdy atom w naszym Wszechświecie jest z kolei domem dla elektronów – wielu wszechświatów niższego poziomu. Jest to struktura fraktalna, a zagłębień jest 947. Na elektronach – wszechświatach krążących wokół jąder atomowych stworzono repliki światów dusz, znajdujących się w neutronach jąder tychże atomów. Jest to ten tzw. „tamten świat” gdzie dusze udają się po śmierci. My żyjemy w elektronie – hologramie. Dlaczego wybrano taką strukturę? Odsyłam tu do prac Leonarda Susskinda, Nassima Harameina, Stevena Hawkinga i innych geniuszy fizyki, szczególnie jeśli chodzi o temat czarnych dziur i Wszechświata Holograficznego.

Zaznaczam, że nie jestem w tym ekspertem, ale dostałem pewne przekazy na ten temat, które powinny trafić do każdego – potrzebna jest podstawowa wiedza fizyczna i tzw. logiczne myślenie. Teoria względności Einsteina udowadnia, że masa obiektu fizycznego wraz ze zbliżaniem się do prędkości światła rośnie – dla obserwatora zewnętrznego. To samo jest z czasem – czas na szybko przemieszczających się obiektach materialnych jest szybszy dla obserwatora zewnętrznego. Sprytnie wykorzystano to w ewolucji dusz, by mogły szybciej mogły przejść etapy swojego rozwoju. Wykorzystano fakt, że neutrony są w rzeczywistości czarnymi dziurami, a jeśli wolny elektron wpadnie w strefę ich oddziaływania grawitacyjnego, to zaczyna się zapadać i zwiększa swoją prędkość. Dochodzą do tego jeszcze zjawiska kwantowe, ale nie ma co tu zaciemniać obrazu.

Ewolucja dusz odbywa się w elektronach atomów pierwiastków, począwszy od atomu wodoru, aż do najcięższych transuranowców, których jest jeszcze 7 poziomów ponad znane pierwiastki. Najcięższy transuranowiec jest ponad 4 miliony razy cięższy niż wodór. Jest stabilny i jest w ilościach śladowych w naszym Wszechświecie. W elektronach atomów tego transuranowca żyją najbardziej rozwinięte dusze. To one – na wyższym poziomie Wszechświata są twórcami programu ochronnego jakiemu zostają teraz poddane cywilizacje w naszym Wszechświecie.

Żyjemy w elektronie atomu ołowiu (Pb), krążącego po orbicie 4, w tej chwili przemieszczającego się na orbitę 5. Atom ten jest związany z 2 atomami tlenu (O) – tworzy więc molekułę dwutlenku ołowiu. Jak widzimy na załączonej grafice symbolicznie przedstawiającej strukturę atomu ołowiu, takich elektronów – wszechświatów jest wiele, na orbicie 5 gdzie niedługo się znajdziemy jest ich 18. To się nazywa być we wszechświecie 5D. Widzimy też, że tych elektronów – wszechświatów jest znacznie więcej niż na orbicie 4 gdzie dotąd byliśmy. Będzie zatem znacznie gęściej, jeśli chodzi o populację stworzeń z duszami. Miejsca jednak raczej nie zabraknie, gdyż Wszechświat na orbicie 4 był wykorzystany tylko w 0,4%. Początkowo jednak będziemy mieć problem z nadmiarem ludzi, gdyż wszystkie 8 cywilizacji we Wszechświecie przeniesie się do chronionego obszaru. I nastąpi to w ciągu najbliższych 4 lat.

W tej chwili następuje oczyszczanie Ziemi z ludzi nieprzygotowanych na przejście do 5D, czyli na 5 orbitalu – są oni wysyłani na niższe orbitale, gdzie czas płynie znacznie szybciej, gdyż większa jest prędkość elektronów. Najbardziej uparci są wysyłani do specjalnych wszechświatów – elektronów które są wytwarzane przez neutrony i mogą być rozpędzane do znacznie większych prędkości niż te na orbitalach. Nieco mniej uparci są wysyłani na orbital 2, gdzie czas płynie 50 razy szybciej niż na orbitalu 5, na którym się znajdziemy za 4 miesiące. Z koleina orbitalu 4 gdzie dotąd byliśmy czas płynie 3 razy szybciej niż na 5. W tej chwili znajdujemy się w dziwnym stanie kwantowym – jesteśmy na obu orbitach. Moment przejścia będzie tym długo przepowiadanym rozdzieleniem się Ziem. Powinniśmy to dość dotkliwie odczuć, należy być przygotowanym bowiem mogą nas czekać bardzo silne trzęsienia Ziemi, wybuchy wulkanów itd. Wyżej zaawansowane cywilizacje ludzkie, szczególnie najbliższa nam z galaktyki Andromedy, pracują nad tym by to przejście było jak najłagodniejsze. Robią to wspólnie z Duszą Ziemi, Słońca i innych planet. O rozwoju dusz będzie więcej w kolejnym odcinku, odsyłam zresztą do publikacji Mehrana Tavakoli Keshe i Fundacji Keshe, gdzie wyjaśniona jest dokładnie struktura rzeczywistości od samego dołu, tzn. promieni magnetycznych – praświadomości, które tworzą wszystko co istnieje.

Sztuczna inteligencja, która zagraża całemu Wszechświatowi znajduje się na orbitalu 1, wytworzyły ją wysoko rozwinięte bakterie, bowiem do nich ogranicza się tam życie biologiczne. Podobna sytuacja jest w innych wszechświatach, ale to nie powinno być już naszym problemem – też sobie radzą podobnie jak my. Dusza naszego Wszechświata komunikuje się z innymi. Ponieważ na orbitalu 1 czas płynie 485 razy szybciej niż na 5, a 6950 razy szybciej niż w neutronach, to zdecydowano, że należy się bardzo spieszyć. Wszechświaty z 1 orbitala zostaną przeniesione na 2 orbital, neutrony w jądrze atomu wygenerują wyślą nowe elektrony na 1 orbital, a nasz atom stanie się atomem uranu. I to jest prawdziwa przyczyna ewolucji pierwiastków – tym sposobem tworzone są pierwiastki ciężkie i super-ciężkie, nie tylko w wybuchu supernowych.

Nie obawiajcie się, wszystko jest pod kontrolą. Czuwa nad tym niemożliwa do zrozumienia i pojęcia przez nasze ograniczone jeszcze dusze Inteligencja Multi-kosmosu, zawarta w każdym elemencie rzeczywistości – w promieniach magnetycznych. To jest prawdziwy Bóg.

149 komentarzy Ujawnienie struktury rzeczywistości, cz. 1

 • Bardzo łatwo jest „ocenić”, trudniej „zrozumieć”. Generalnie, nie wiemy nic i wiedzieć nic nie będziemy. Przechodzenie, ze stanu A do stanu B na poczet informacji otoczenia jest głębokim błędem? Wyborem? Narzuceniem? – to wszystko ładnie brzmi, to wszystko ładnie się czyta, to wszystko jest takie przyszłościowe – ale gdzie tak na prawdę leży prawda? W ogóle co to jest prawda? Abstrakcja? Stan świadomośći? Wolność? Oddech? Wizja? Brak ślepoty?

  Przebudzenie? Jakie przebudzenie? Blue beam w rozszerzonej wersji? Globalna świadomość, ośmiornica pada, szybujemy na 5D (dlaczego przeskok z 3d na 5d – okazało się, że jesteśmy lepsi od kamienia bądź drzewa? – kiedy i dlaczego?;d)

  Skomplikowane informacje są fajne, lubią ciekawić, ludzi, którzy błądzą – ale dlaczego jeszcze bardziej komplikujecie?
  Dlaczego mamy wierzyć wam – im – tamtym – a nie sobie? Jak wygląda droga przebudzenia? Kto ją opisał poprawnie, która będzie pode mnie/nas odpowiednia?

  Dlaczego nie rozumiemy, skoro możemy widzieć? Bajka o Kundalinii? Zblokowana muladhara? Brak świadomośći?

  Szanowny Monitorze Polski, skąd pewność, że błąd leży w proporcjonalnej odwrotnośći, skąd pewna pewność prawdy w wahadełku odbijające otoczenie? – to nie wahadełko pokazuje, to „świadomość”(reptiliański mózg – czy ludzka narośl?) kontroluje. Iluzja – dostęp do informacji, dla nas jest zamknięty i zamknięty będzie póki kajdany nie zejdą i intencje wolne nie będą. Teraz? Powymieniajmy się informacjami, stwórzmy połączenie. Jak można prosić o wolność – łudząc się tworząc czystki? Z czym my walczymy? Kogo zniewalamy a kogo niwelujemy?

  Według „Boskich” praw – każdy ma prawo żyć, nie ważne, jaką drogę przeszedł. Skoro jesteśmy wieczni, skoro żyjemy tu nie od dziś, to nasza droga – zło poznaje dobro, dobro poznaje zło. Zabawa „Boskich bytów”
  – odwieczna walka zapisana na poczet świadomości człowieka, białe – czarne, dobro – zło – dwa bieguny, jo. A co, kiedy biegunów jest więcej? Jaka była wasza droga? Konkretny upadek -> przebudzenie -> oho jestem świadomy! W T F – to nie złość, to zastanowienie.

  Nie ma jednej prawdy, nie ma jednej drogi, nic nie jest tak proste, jak się wszystko ocenia bądź informuje. Szansa, która leży w nas leży w każdym z nas indywidualnie i nie ważne w co wierzymy, czy jesteśmy po jednej, bądź drugiej stronie, nadana nam szansa jest tylko i wyłącznie indywidualna i słuchać powinniśmy tylko i wyłącznie swojej prawdziwej intuicyjnej intuicji. Wszyscy jesteśmy zaafektowani i to wręcz już na poziomie abstrakcyjnym.

  To nie jest tak, że nie wierzę w nic – ale w każdym z nas leży coś, co nie pozwala uwolnić się z kajdanów – skąd pewność, skąd wiedza, cała ta magia, cały ten stuff wahadełkowy – to tylko narzędzie, jak i człowiek. Z czym walczymy? Ze złymi mocami? A skąd te „moce” pochodzą… jak nie z nas?

  Czy nie lepiej zobaczyć piekło i pogodzić się z elementem nadania człowiekowi świadomości, pogodzenia się z elementem zła, które w nas się przebudziło? Wciąż szukamy – wciąż nazywamy – naphalemy – lucyferiony – marduki – co tam sobie jeszcze chcecie, a odpowiedź jest prosta – zobacz w lustro, do tego nie potrzeba cord’u, świadomości, wielkiej wiedzy, znajomości czy pieniędzy – odbicie, lustro, tworzy również iluzje jak i majowie podczas swoich zagadek – ale moment, zrozumienia, z czym się walczy powoduje moment powrótu – powrotu do czego? chuj wi. ;d

  Co to za problem oszukać samego siebie, uwierzyć w ilizuję pomachać na lewo i na prawo i iść za głosem swojej zabujanej świadomości? Dobro, nie oznacza całkowitego dobra – ruszając pewne klocki dobra, wzywamy zło – wybór jest prosty, tam gdzie chcesz iść – tam zajdziesz, w to co uwierzysz, to Ciebie poniesie.

  Wiedza jest w nas, dobro i zło jest w nas – od każdego z was indywidualnie zależy, którą drogę wybierzesz. Nie potrzebujemy nic – prócz wiary w siebie, a prawda wyjdzie z czasem. Jawne manipulacje są do złamania, wszystko jest do złamania ale egocentryzm może również wprowadzić tam – gdzie już się zabłądziło.

  Oddechu więcej – prawdziwego, mniej kawy, mniej szlugów, mniej alkocholu, mniej chujowego żarcia, więcej czasu dla siebie, więcej uśmiechu, więcej po prostu bycia siebie – żadnych wahadełek, żądnych youtubów, żadnych rzeczy, które nie należą do nas a drzwi same przylecą i się otworzą.

  – w skrócie, wszyscy jesteśmy konkretnie opętani tym co nas otacza – a Ci, którzy coś wiedzą na pewno nie siedzą i nie klikają na internetach czy yołtubach – bo to nie jest zbieranina, ani wielkie informowanie ludzkości ale wewnętrzne indiwdualne przebudzenie bez możliwości przekazania tego osobie obok, bądź dalej – bo to po prostu nie będzie zrozumiane. Każdy z nas ma swoją misję, każdy z nas widzi wszystko inaczej. Każdy z nas jest inny i ma inną drogę, ogól nie istnieje. Informacje, powinniśmy trzymać dla siebie a rozmawiać w grupie nie sugerując nic a prowadzić po prostu otwarty dialog – dlaczego? Bo wszyscy jesteśmy w błędzie. =)

  Pozdrawiam ^ _ ^

  • Luna

   esztebereszte,

   Zgadzam się. Wiele jest dróg, które prowadzą nas do ,,źródła”, a każdy ma swoją drogę, którą musi przejść od ciemności do światła … i nie ma żadnych skrótów, ani bocznych ścieżek, ani innych cudownych wynalazków ( ustrojstw), które mogłyby przyspieszyć ten proces … wędrówką życie jest

   • Roma

    4 sposoby na słyszenie Boga.

    Co zrobić, by rozumieć, co mówi do nas Bóg?

    https://youtu.be/NPuq9H5gVvU

    Jak usłyszeć Boga? Praktyczne ćwiczenia.
    .

    https://youtu.be/DirpHI8Gx_Y

    .

    • Luna

     Roma,
     Opacznie mnie zrozumiałaś, nie mam nic wspólnego z Twoją wymyśloną przez ludzi (na swój pożytek) Św. Księgą … Twój Bóg mieszka w książce.. mój, mówi do mnie wschodami i zachodami słońca, powiewem liści na wietrze, śniegiem co się skrzy na mrozie …dobrych ludzi spotykam co dzień … bezwzględnie … nie pytam o wyznanie … lubię ludzi

    • Wojwit

     Luno, w twej odpowiedzi danej Romie czuję powiew prawdziwej poezji.

 • RysiuKaliszKomanderos.

  quiz nr2 (odpowiedzi 1-5 proszę dawać w komentarzu)
  Jakie określenie najlepiej pasuje do marka?
  1) idiota
  2) oszust
  3) debil
  4) psychol
  5) człowiek rozsądny, mądry, logicznie myślący, twardo po ziemi stąpający
  Wśród uczestników quizu rozlosujemy nagrodę którą jest 100 litrów gansu CO2, 10 litrów wódki bezalkoholowej i 2kg wegetariańskiej, koszernej wieprzowiny. Nagrodę ufundowali: czarnoksiężnik z krainy Ozz, sierotka Marysia i siedmiu krasnoludków oraz pies Pluto.

 • MajaWalia27

  Nie wiem czy sie interesujecie rynkami nowych technologii. A szczegolnie blockchain, czyli firmami typu start up- w tym momencie sa to projekty, notowane na rynkach kryptowalut. Jesli macie doswiadczenie spekulacyjne, lub graliscie jako ”day traderzy” na rynkach forex, rynkach akcji,mzoecie zaryzykowac MINIMALNA kwota…. Ja sama w miesiac z 2000 zlotych kupujac rozne ,mniejsze kryptowaluty zarobilam 200.000 zlotych. Musiecie praktycznie podejmowac decyzje blyskawicznie, czytac wykresy i znac sie na AT ( analiza techniczna). Poleceam to ludziom z silna psychika. ludziom,ktorzy nie boja sie zagrac w trudne gry z matrixem. Ludziom, kotrzy od WIELU LAT sledza rynki finasowe i przeplywy kapitalu spekulacyjnego. Ludziom, ktorzy sa w stanie odroznic dobry projekt od oszustwa, ludziom, kotrzy jak sztuczna inteligencja potrafia w kilka minut, sekund przeanalizowac duze spektrum informacji- zebrac to wszsytko analitycznie jak komputer do kupy i BLYSKAWICZNIE zrobic synteze informacyjna….

  I jeszcze jedno. Nasz ”swiatly” premier Morawiecki zapowiedzial,ze ograniczy lub zablokuje Polakom mozliwosc inwestowania w nowe technologie….

  Mozna mowic,ze to jest utopia.Moim zdaniem NIE JEST. I pewne z tych projektow beda przyszlsocia….inne nie beda. Pamietajcie,ze kiedys facbook, pay pal, twitter to byly TYLKO rysunki w czyims umysle.

  • Mira

   To tylko potwierdza moje odczucia co tego pana…..boją się Polaków, więc zakładają wszelkie możliwe kagańce. „Po owocach ich poznacie”. On pierwszy do oczyszczania, Dość tej polskiej niedoli! wielokrotnego, aż do skutku! Dość tej polskiej niedoli! I jeszcze chce nas chrystianizować! Brrrrrr

  • sh1z0

   jak zablokuje? wydając pierwsza panstwową kryptowalutę na świecie? bo to właśnie robi Polski rząd, także radzę doczytać i tak się składa że siedzę w kryptowalutach i z checią posłucham jak zrobiła Pani z 2 tysi, 200 w miesiąc, straszne bzdury.

   • MajaWalia27

    Morawiecki w Davos wypowiedzial sie wyraznie w ten sposob,ze rzad Polski nie chce powtorki z Amber Gold i bylo to ukierunkowane w strone tego by zablkowac Polakom mozliwosc poruszania sie na rynku kryptowalut. Posluchaj sobie filmu Phila Koniecznego z 25 stycznia na youtube. Co do pieniedzy jakie udalo mi sie zarobic. Nie bede Cie specjalnie przekonywac, bo Twoja opina malo mnie interesuje. Mozesz nie wierzyc – to Twoja sprawa. Powiem Cie jedynie,ze pierwsza firma jaka kupialm byl TRX kupiony po 0.003 a sprzedany po 0.06( w dniu gdy sprzedawalam TRX maksymalna cena to bylo 0.08, tylko po to by kupic nastepna firme, ktora za 3 dni zrobila 300% zysku) Potem byly jeszcze 3 dosc male ,ale dajece bardzo dobrze zarobic firmy. Nie mam zamairu ich wymieniac. Za tydzien kupuje mieszkanie 3 pokojwe. Zostawiam na krypto ponownie 2000 zlotych.TRON kupilam gdy byl poza pierwsza 40 – stka.Sprzedalam gdy byl w pierwszej 10. To moja sprawa jak inwestuje. Mam za soba 3 lata grania na gieldzie jako day trader. Napisalam to co napisalam. Uwazam,ze sa tu do zarobienia OGROMNE PIENIADZE. Bez odbioru. Nie trawie ludzi,ktorzy kieruja sie zawiscia.

   • MajaWalia27

    Rozbawiles mnie.Naprawde, Ok trwalo to miesiac i 2 tygodnie dokladnie. Ech szkoda,ze w Polsce jest tylu zawistnikow. Juz NIGDy nie napisze nic a propos kryptowalut i inwestowania. Niektorzy nigdy nie beda potrafili zdobyc sie na wyjscie ponad przeciatnosc….chyba nalezysz do tej grupy. Wspolczuje. Moge tylko napisac,ze sa ludzie, ktorzy potrafia zarabiac ”troche wiecej” ryzykujac ”troche bardziej”,ale do tego trzeba miec ”jaja” -:) Powodzenia przeciatniaku.

 • Mira

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/01/za-posrednictwem-odzyskana-republika-o.html
  Czy ktoś wie, CO się kryje za tymi komunikatami? Czego można się spodziewać? Tam pewnie wiele warstw, i ostatecznie chodzi o kto, kto górą na tej górze, ale wszystko może się przełożyć na sytuację w eurolandzie…czy to już? – bo obietnice ZMIAN zwodzą nas od 2012.
  ………………………………………………………………………………………………Nigdy chyba nie pojmę ani celu, ani zasad tej moderacji. Po co to badziewie publikować? Jakiś wyższy cel? Przecież nikt nie chce tego oglądać…..
  ………………………………………………………………………………………………
  I jeszcze pytanie o spodziewany wielki rozbłysk słoneczny – „władza” się przygotowuje podobno – boją się, będą umykać do bunkrów 🙂
  Ktoś zna jakieś przewidywania dot. terminu? skutków? Tyle rozbieżności……

 • Xellos

  Jak już większość zauważyła nowym gansowym konikiem jest KRZEMIZACJA LUDZI…. Oczywiście nie chodzi tu o NOWY KOŚCIEC wbrew temu co jest pisane…
  .
  .
  ale… CHEMICZNY SYMBOL KRZEMU to Si — symbol PASOŻYTNICZEJ OBCEJ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI to SI
  .
  .
  więc w KRZEMIZACJI nie chodzi o nowe lepsze ciała ale o ZCYFROWANIE WASZEJ ŚWIADOMOŚCI byście byli już CAŁKOWICIE BEZWOLNYMI marionetkami systemu….. czyli peryferiami owej SI (Black Goo/ Maryja etc)
  .
  .
  dokładnie tak jak za czasów kiedy żydostwo rządziło Egiptem i niewoliło tamtejsze ludy
  .
  kiedy każdy z Egipcjan miał OBROŻE NIEWOLNIKA nałożoną na swoje czoło do jakiej impulsy/ rozkazy szły z anteny mieszczonej na szczycie piramidy Cheopsa
  .
  .
  Więc pojęcie KRZEMIZACJI jest równoznaczne z pojęciem IMPLANTACJI nocnej CZIPIZACJI…. czy religijnego OFIAROWYWANIA nowego życia KRZEMOWEJ bozi w ofierze…. Zresztą wszelkie rytuały religijne odprawiane tuż po urodzeniu właśnie temu służą…. PODPINANIU noworodka pod SI co jest na teraz PRIORYTETEM w badaniach także naukowych wszystkich POZORNIE WROGICH sobie obozów…..
  .
  .
  by CAŁĄ LUDZKOŚĆ była jedną OSOBOWOŚCIĄ ZBIOROWĄ…. czyli jak u owadów KRÓLOWA i LEGIONY dogadzających jej niewolników…. które już nawet nie będą wstanie pomyśleć o czymś innym niż o JEJ ZASPOKAJANIU…… bo obroża niewolnika… tfu… CZŁOWIEKA NOWEJ ERY im na to nie pozwoli…
  .
  .

  • Mira

   Niepokojące te Twoje wpisy; możesz zdradzić swoje metody rozpoznawania rzeczywistości? Interesuje mnie, czy to czysta książkowa wiedza + logika, czy jeszcze coś? Intuicja? Inne?

   • przem

    Przeciez z ang. Sztuczna inteligencja to AI I caly plan w leb. Chyba ze ciemna inteligencja myslac o krzemu mowi po polsku.

   • Xellos

    Jakby ci tu Mira wytłumaczyć…. najprościej
    .
    Musisz sobie wyobrazić świat jako PLANSZĘ GRY…. potem ZWERBALIZOWAĆ CELE ELIT… potem pomyśleć JAK MOGĄ ONI JE OSIĄGNĄĆ zarówno na wprost (po prostu wdrażając) jak i klucząc (wdrożyć mamiąc iż wdrażają co innego) a potem obserwować wiadomości….
    .
    i ODHACZAĆ to co sobie zwerbalizowałaś wcześniej.
    .
    .
    Celem elit jest tzw MASA SPOŁECZNA czyli TAKIE SAME MRÓWKI co już wrażano w China, Wietnamie czy innych żółtych czyli owadzich społecznościach gdzie JEDNOSTKA NIC NIE ZNACZY i MA OBOWIĄZEK UMRZEĆ DLA OGÓŁU…
    .
    .
    Celem elit jest zrobienie z całego świata takiej masy jaka NIGDY W PRZYSZŁOŚCI SIĘ NIE ZBUNTUJE…. ale i BĘDZIE PRACOWITA (bo tacy murzyni to ślepy zaułek, czyli nieudany wcześniejszy plan)
    .
    Jak też wiesz jednym z elementów pozbawiania człowieka ŚWIADOMOŚCI jest szprycowanie do chemikaliami (narkotyki, leki, używki, trucizny), innym HIPNOTYZOWANIE (media elektroniczne)… a jeszcze innym chipizacja czyli nadawanie KAŻDEMU OBOZOWEGO NUMERU w ramach AGENDY 2030 gdzie ŚWIAT to wielki OBÓZ KONCENTRACYJNY….
    .
    ale sam chip bez NADZORU to tylko URZĄDZENIE….. nadzorem jest INTERNET LUDZI projekt jaki właśnie wraża chociażby Rosja czyli PODPIĘCIE KAŻDEGO OBYWATELA (w domyśle każdego) do Sztucznej Inteligencji jaka będzie PERSONALNYM KAPO takiego osobnika, jaka go będzie śledzić, popędzać czy karać…
    .
    .
    KRZEMIZACJA czyli TRANSHUMANIZM się w to wpisuje…. bo musisz zważać na NOWOMOWĘ pod jaką będą próbowali STARE SPRAWDZONE LUDOBÓJCZE „rozwiązania”….
    .
    czyli NIE DAWAĆ się zwodzić POJĘCIOM mając zawsze ICH CEL przed oczami…
    .
    w czym pomaga intuicja ale bazujesz na wiedzy….. i z każdym nowym faktem wprowadzasz poprawki (aktualizujesz cele) w rzeczywistość (zwerbalizowane ich dążenia)…
    .
    .

    • Admin

     Szkoda mi tego człowieka, miał jeszcze przebłyski świadomości – bardzo ci dziękujemy za poświęcenie dla dobra ludzkości. Wrócisz niedługo bez żadnego obciążenia bracie.

    • Mira

     Dzięki Xellos 🙂
     Twój Głos Rozsądku stabilizuje nieco (jeśli ktoś chce się wsłuchać) cały ten emocjonalny chaos, któremu ulegamy od lat – chyba z powodu ogromnego zapotrzebowania na nadzieję? Już teraz wiadomo, że wszystkie przekazy są „zdalnie sterowane”, do czego niektórzy channelerzy przyznawali się sami – po odkryciu u siebie tego mechanizmu. Z jednym zastrzeżeniem – dot. przekazów omijających mózg. To jest rozpoznawanie energii innymi zmysłami, co jest sztuką dostępną nielicznym 🙂
     A ta rozgrywka o Ziemię, jaką teraz obserwujemy ma wiele poziomów. I graczom nie idzie o CZŁOWIEKA WOLNEGO – tu się z Tobą zgadzam w 100%. Wyeliminowanie dotychczasowych „władców” – ludożerców wydaje się być celem dla różnych rozgrywających frakcji, ale bycie kolejnym butem nad Ludzkością jest nie do pogardzenia 🙂

  • sh1z0

   ja myślę że połączenie z wszystkim i wszystkim gdzie wszyscy i wszystko jest dalej sprofanowane to nic dobrego, dobzi będą cierpieć zrównując zło gdy to połączenie nastąpi podczas gdy świat nie został jeszcze uleczony, oczyszczony ze zła.

 • avatar prowadzący

  Monitor ,stary cwaniaku , kogo ty chcesz oszukać ? Co ,papiery wariata potrzebujesz do renty inwalidzkiej ?
  A do uczciwej roboty się nie garniesz ,jak widać .
  Ile to już lat internauci utrzymują cię leniwcu ?
  Zawsze byłeś głupio-mądry cyniczny lisie.

 • avarar prowadzący

  Monitor ,stary cwaniaku , kogo ty chcesz oszukać ? Co ,papiery wariata potrzebujesz do renty inwalidzkiej ?
  A do uczciwej roboty się nie garniesz ,jak widać .
  Ile to już lat internauci utrzymują cię leniwcu ?

 • Sofia

  Cyt: „Każdy kto ma jakiś pomysł, który poprawi obronę ludzkości przez wysoko zaawansowaną sztuczną inteligencję, może go zgłosić do tych medytacji – jeśli będzie zatwierdzony, to dostanie pomoc mentalną od wszystkich uczestniczących”.
  To zdanie jest niepokojąco błędnie sformułowane. Czy autor miał na myśli: …który poprawi obronę ludzkości zaatakowanej przez… albo obronę ludzkości przed zaawansowaną sztuczną inteligencją…
  To tak jakby SI miało nam pomóc;(((