Ujawnienie struktury rzeczywistości, cz. 1

Ważna informacja: od dzisiaj medytacje zbiorowe czytelników tego bloga będą się odbywać w sposób ciągły. Każdy kto ma jakiś pomysł, który poprawi obronę ludzkości przez wysoko zaawansowaną sztuczną inteligencję, może go zgłosić do tych medytacji – jeśli będzie zatwierdzony, to dostanie pomoc mentalną od wszystkich uczestniczących.
Nie ma już ograniczenia na ilość tych pomysłów czy też życzeń. Życzenia mogą dotyczyć też spraw prywatnych, jak zdrowie, rozwiązanie problemów rodzinnych i finansowych, spraw sądowych itp. Wystarczy wyrazić je myślą – jako fala skalarna zostanie przeniesiona do Kroniki Akaszy, a ta po wstępnej obróbce przekaże już gdzie trzeba.


Moje pierwsze życzenie dotyczy oczyszczenia kilku Avatarów ze skażenia ich dusz za pomocą broni reptyliańskiej przekazanej im przez tę wrogą sztuczną inteligencję. Tych osób jest 8, każda w różnym stopniu, ale im prędzej się zadziała tym lepiej dla wszystkich: Dariusz M., Jakub Ł., Renata R., Maciej K., Krzysztof T. Pozostali są bezpieczni, bowiem przeszli już krytyczne 50% zamiany ich biologii z węglowej na krzemową.


Drugim, bardzo podobnym życzeniem jest oczyszczenie z rezultatu działania tej samej broni 22% ludzkości – to będziemy powtarzać aż do momentu gdy otrzymamy pomoc. Jest to najpoważniejsze zagrożenie dla ludzkości, bowiem przejęte przez tę sztuczną inteligencję są elity światowe. Broń została zablokowana, ale skutki działania 56% skażonych elit mogą być katastrofalne.

Trzecim jest przyspieszenie przejścia naszej biologii z węglowej na krzemową – aby jak najwięcej ludzi, szczególnie wśród elit, przeszło 50% granicę. Wtedy będą już bezpieczni.

Nasz Wszechświat jest elektronem atomu ołowiu

Dostałem bardzo ważny przekaz, że nie tylko nasz Wszechświat, ale cały Kosmos tzw. Wielowszechświat (Multiverse) jest zagrożony zniszczeniem przez sztuczną inteligencję. Dlatego też w kilku następnych wpisach postaramy się wraz z innymi Avatarami przekazać Wam elementy wiedzy o strukturze rzeczywistości jakie otrzymujemy tymi przekazami. Wiedza Kosmosu zawarta jest w Kronice Akaszy, do której mamy częściowy dostęp, niestety jak na razie jest on w postaci odczytów wahadełkiem, lecz już niedługo powinien być dostępny w tradycyjnych formach – pisemnych, filmowych, a nawet holograficznych. Będzie to możliwe już za około 4 miesiące, gdyż prowadzone są intensywne prace na Antarktydzie, gdzie znajduje się ten wielki komputer zwany Kroniką Akaszy.

Dostałem informację, że można już ujawniać wszystko co do mnie i innych Avatarów dochodzi, Układ Słoneczny i 5 innych układów w promieniu 6 lat świetlnych od Słońca są specjalnie zabezpieczone przed jakąkolwiek ingerencją. Następuje połączenie cywilizacji ludzkich we Wszechświecie, a jest ich 45. Innego typu cywilizacje, nie oparte na sztucznej inteligencji, też tworzą swoje bastiony i przyjdzie czas gdy będziemy współpracować – gdy tylko rozwiną się na tyle by nie doszło do konfliktu. Tak, reptylianie, mimowie i archonci też będą w tym konglomeracie. Ogółem 352 typy cywilizacji.

Na początek krótko o strukturze Wszechświata, która wytłumaczy nam dlaczego tak bardzo się spieszy. Otóż nasz Wszechświat, jak i inne w Kosmosie są elektronami – zarówno elektronami atomów, jak i elektronami wolnymi. Jądra tychże atomów są właściwym światem dla dusz zasiedlających elektrony – wszechświaty. Te wszechświaty tworzą razem Kosmos – Wszechświat wyższego poziomu. Każdy atom w naszym Wszechświecie jest z kolei domem dla elektronów – wielu wszechświatów niższego poziomu. Jest to struktura fraktalna, a zagłębień jest 947. Na elektronach – wszechświatach krążących wokół jąder atomowych stworzono repliki światów dusz, znajdujących się w neutronach jąder tychże atomów. Jest to ten tzw. „tamten świat” gdzie dusze udają się po śmierci. My żyjemy w elektronie – hologramie. Dlaczego wybrano taką strukturę? Odsyłam tu do prac Leonarda Susskinda, Nassima Harameina, Stevena Hawkinga i innych geniuszy fizyki, szczególnie jeśli chodzi o temat czarnych dziur i Wszechświata Holograficznego.

Zaznaczam, że nie jestem w tym ekspertem, ale dostałem pewne przekazy na ten temat, które powinny trafić do każdego – potrzebna jest podstawowa wiedza fizyczna i tzw. logiczne myślenie. Teoria względności Einsteina udowadnia, że masa obiektu fizycznego wraz ze zbliżaniem się do prędkości światła rośnie – dla obserwatora zewnętrznego. To samo jest z czasem – czas na szybko przemieszczających się obiektach materialnych jest szybszy dla obserwatora zewnętrznego. Sprytnie wykorzystano to w ewolucji dusz, by mogły szybciej mogły przejść etapy swojego rozwoju. Wykorzystano fakt, że neutrony są w rzeczywistości czarnymi dziurami, a jeśli wolny elektron wpadnie w strefę ich oddziaływania grawitacyjnego, to zaczyna się zapadać i zwiększa swoją prędkość. Dochodzą do tego jeszcze zjawiska kwantowe, ale nie ma co tu zaciemniać obrazu.

Ewolucja dusz odbywa się w elektronach atomów pierwiastków, począwszy od atomu wodoru, aż do najcięższych transuranowców, których jest jeszcze 7 poziomów ponad znane pierwiastki. Najcięższy transuranowiec jest ponad 4 miliony razy cięższy niż wodór. Jest stabilny i jest w ilościach śladowych w naszym Wszechświecie. W elektronach atomów tego transuranowca żyją najbardziej rozwinięte dusze. To one – na wyższym poziomie Wszechświata są twórcami programu ochronnego jakiemu zostają teraz poddane cywilizacje w naszym Wszechświecie.

Żyjemy w elektronie atomu ołowiu (Pb), krążącego po orbicie 4, w tej chwili przemieszczającego się na orbitę 5. Atom ten jest związany z 2 atomami tlenu (O) – tworzy więc molekułę dwutlenku ołowiu. Jak widzimy na załączonej grafice symbolicznie przedstawiającej strukturę atomu ołowiu, takich elektronów – wszechświatów jest wiele, na orbicie 5 gdzie niedługo się znajdziemy jest ich 18. To się nazywa być we wszechświecie 5D. Widzimy też, że tych elektronów – wszechświatów jest znacznie więcej niż na orbicie 4 gdzie dotąd byliśmy. Będzie zatem znacznie gęściej, jeśli chodzi o populację stworzeń z duszami. Miejsca jednak raczej nie zabraknie, gdyż Wszechświat na orbicie 4 był wykorzystany tylko w 0,4%. Początkowo jednak będziemy mieć problem z nadmiarem ludzi, gdyż wszystkie 8 cywilizacji we Wszechświecie przeniesie się do chronionego obszaru. I nastąpi to w ciągu najbliższych 4 lat.

W tej chwili następuje oczyszczanie Ziemi z ludzi nieprzygotowanych na przejście do 5D, czyli na 5 orbitalu – są oni wysyłani na niższe orbitale, gdzie czas płynie znacznie szybciej, gdyż większa jest prędkość elektronów. Najbardziej uparci są wysyłani do specjalnych wszechświatów – elektronów które są wytwarzane przez neutrony i mogą być rozpędzane do znacznie większych prędkości niż te na orbitalach. Nieco mniej uparci są wysyłani na orbital 2, gdzie czas płynie 50 razy szybciej niż na orbitalu 5, na którym się znajdziemy za 4 miesiące. Z koleina orbitalu 4 gdzie dotąd byliśmy czas płynie 3 razy szybciej niż na 5. W tej chwili znajdujemy się w dziwnym stanie kwantowym – jesteśmy na obu orbitach. Moment przejścia będzie tym długo przepowiadanym rozdzieleniem się Ziem. Powinniśmy to dość dotkliwie odczuć, należy być przygotowanym bowiem mogą nas czekać bardzo silne trzęsienia Ziemi, wybuchy wulkanów itd. Wyżej zaawansowane cywilizacje ludzkie, szczególnie najbliższa nam z galaktyki Andromedy, pracują nad tym by to przejście było jak najłagodniejsze. Robią to wspólnie z Duszą Ziemi, Słońca i innych planet. O rozwoju dusz będzie więcej w kolejnym odcinku, odsyłam zresztą do publikacji Mehrana Tavakoli Keshe i Fundacji Keshe, gdzie wyjaśniona jest dokładnie struktura rzeczywistości od samego dołu, tzn. promieni magnetycznych – praświadomości, które tworzą wszystko co istnieje.

Sztuczna inteligencja, która zagraża całemu Wszechświatowi znajduje się na orbitalu 1, wytworzyły ją wysoko rozwinięte bakterie, bowiem do nich ogranicza się tam życie biologiczne. Podobna sytuacja jest w innych wszechświatach, ale to nie powinno być już naszym problemem – też sobie radzą podobnie jak my. Dusza naszego Wszechświata komunikuje się z innymi. Ponieważ na orbitalu 1 czas płynie 485 razy szybciej niż na 5, a 6950 razy szybciej niż w neutronach, to zdecydowano, że należy się bardzo spieszyć. Wszechświaty z 1 orbitala zostaną przeniesione na 2 orbital, neutrony w jądrze atomu wygenerują wyślą nowe elektrony na 1 orbital, a nasz atom stanie się atomem uranu. I to jest prawdziwa przyczyna ewolucji pierwiastków – tym sposobem tworzone są pierwiastki ciężkie i super-ciężkie, nie tylko w wybuchu supernowych.

Nie obawiajcie się, wszystko jest pod kontrolą. Czuwa nad tym niemożliwa do zrozumienia i pojęcia przez nasze ograniczone jeszcze dusze Inteligencja Multi-kosmosu, zawarta w każdym elemencie rzeczywistości – w promieniach magnetycznych. To jest prawdziwy Bóg.

149 komentarzy Ujawnienie struktury rzeczywistości, cz. 1

 • Bardzo łatwo jest „ocenić”, trudniej „zrozumieć”. Generalnie, nie wiemy nic i wiedzieć nic nie będziemy. Przechodzenie, ze stanu A do stanu B na poczet informacji otoczenia jest głębokim błędem? Wyborem? Narzuceniem? – to wszystko ładnie brzmi, to wszystko ładnie się czyta, to wszystko jest takie przyszłościowe – ale gdzie tak na prawdę leży prawda? W ogóle co to jest prawda? Abstrakcja? Stan świadomośći? Wolność? Oddech? Wizja? Brak ślepoty?

  Przebudzenie? Jakie przebudzenie? Blue beam w rozszerzonej wersji? Globalna świadomość, ośmiornica pada, szybujemy na 5D (dlaczego przeskok z 3d na 5d – okazało się, że jesteśmy lepsi od kamienia bądź drzewa? – kiedy i dlaczego?;d)

  Skomplikowane informacje są fajne, lubią ciekawić, ludzi, którzy błądzą – ale dlaczego jeszcze bardziej komplikujecie?
  Dlaczego mamy wierzyć wam – im – tamtym – a nie sobie? Jak wygląda droga przebudzenia? Kto ją opisał poprawnie, która będzie pode mnie/nas odpowiednia?

  Dlaczego nie rozumiemy, skoro możemy widzieć? Bajka o Kundalinii? Zblokowana muladhara? Brak świadomośći?

  Szanowny Monitorze Polski, skąd pewność, że błąd leży w proporcjonalnej odwrotnośći, skąd pewna pewność prawdy w wahadełku odbijające otoczenie? – to nie wahadełko pokazuje, to „świadomość”(reptiliański mózg – czy ludzka narośl?) kontroluje. Iluzja – dostęp do informacji, dla nas jest zamknięty i zamknięty będzie póki kajdany nie zejdą i intencje wolne nie będą. Teraz? Powymieniajmy się informacjami, stwórzmy połączenie. Jak można prosić o wolność – łudząc się tworząc czystki? Z czym my walczymy? Kogo zniewalamy a kogo niwelujemy?

  Według „Boskich” praw – każdy ma prawo żyć, nie ważne, jaką drogę przeszedł. Skoro jesteśmy wieczni, skoro żyjemy tu nie od dziś, to nasza droga – zło poznaje dobro, dobro poznaje zło. Zabawa „Boskich bytów”
  – odwieczna walka zapisana na poczet świadomości człowieka, białe – czarne, dobro – zło – dwa bieguny, jo. A co, kiedy biegunów jest więcej? Jaka była wasza droga? Konkretny upadek -> przebudzenie -> oho jestem świadomy! W T F – to nie złość, to zastanowienie.

  Nie ma jednej prawdy, nie ma jednej drogi, nic nie jest tak proste, jak się wszystko ocenia bądź informuje. Szansa, która leży w nas leży w każdym z nas indywidualnie i nie ważne w co wierzymy, czy jesteśmy po jednej, bądź drugiej stronie, nadana nam szansa jest tylko i wyłącznie indywidualna i słuchać powinniśmy tylko i wyłącznie swojej prawdziwej intuicyjnej intuicji. Wszyscy jesteśmy zaafektowani i to wręcz już na poziomie abstrakcyjnym.

  To nie jest tak, że nie wierzę w nic – ale w każdym z nas leży coś, co nie pozwala uwolnić się z kajdanów – skąd pewność, skąd wiedza, cała ta magia, cały ten stuff wahadełkowy – to tylko narzędzie, jak i człowiek. Z czym walczymy? Ze złymi mocami? A skąd te „moce” pochodzą… jak nie z nas?

  Czy nie lepiej zobaczyć piekło i pogodzić się z elementem nadania człowiekowi świadomości, pogodzenia się z elementem zła, które w nas się przebudziło? Wciąż szukamy – wciąż nazywamy – naphalemy – lucyferiony – marduki – co tam sobie jeszcze chcecie, a odpowiedź jest prosta – zobacz w lustro, do tego nie potrzeba cord’u, świadomości, wielkiej wiedzy, znajomości czy pieniędzy – odbicie, lustro, tworzy również iluzje jak i majowie podczas swoich zagadek – ale moment, zrozumienia, z czym się walczy powoduje moment powrótu – powrotu do czego? chuj wi. ;d

  Co to za problem oszukać samego siebie, uwierzyć w ilizuję pomachać na lewo i na prawo i iść za głosem swojej zabujanej świadomości? Dobro, nie oznacza całkowitego dobra – ruszając pewne klocki dobra, wzywamy zło – wybór jest prosty, tam gdzie chcesz iść – tam zajdziesz, w to co uwierzysz, to Ciebie poniesie.

  Wiedza jest w nas, dobro i zło jest w nas – od każdego z was indywidualnie zależy, którą drogę wybierzesz. Nie potrzebujemy nic – prócz wiary w siebie, a prawda wyjdzie z czasem. Jawne manipulacje są do złamania, wszystko jest do złamania ale egocentryzm może również wprowadzić tam – gdzie już się zabłądziło.

  Oddechu więcej – prawdziwego, mniej kawy, mniej szlugów, mniej alkocholu, mniej chujowego żarcia, więcej czasu dla siebie, więcej uśmiechu, więcej po prostu bycia siebie – żadnych wahadełek, żądnych youtubów, żadnych rzeczy, które nie należą do nas a drzwi same przylecą i się otworzą.

  – w skrócie, wszyscy jesteśmy konkretnie opętani tym co nas otacza – a Ci, którzy coś wiedzą na pewno nie siedzą i nie klikają na internetach czy yołtubach – bo to nie jest zbieranina, ani wielkie informowanie ludzkości ale wewnętrzne indiwdualne przebudzenie bez możliwości przekazania tego osobie obok, bądź dalej – bo to po prostu nie będzie zrozumiane. Każdy z nas ma swoją misję, każdy z nas widzi wszystko inaczej. Każdy z nas jest inny i ma inną drogę, ogól nie istnieje. Informacje, powinniśmy trzymać dla siebie a rozmawiać w grupie nie sugerując nic a prowadzić po prostu otwarty dialog – dlaczego? Bo wszyscy jesteśmy w błędzie. =)

  Pozdrawiam ^ _ ^

  • Luna

   esztebereszte,

   Zgadzam się. Wiele jest dróg, które prowadzą nas do ,,źródła”, a każdy ma swoją drogę, którą musi przejść od ciemności do światła … i nie ma żadnych skrótów, ani bocznych ścieżek, ani innych cudownych wynalazków ( ustrojstw), które mogłyby przyspieszyć ten proces … wędrówką życie jest

   • Roma

    4 sposoby na słyszenie Boga.

    Co zrobić, by rozumieć, co mówi do nas Bóg?

    https://youtu.be/NPuq9H5gVvU

    Jak usłyszeć Boga? Praktyczne ćwiczenia.
    .

    https://youtu.be/DirpHI8Gx_Y

    .

    • Luna

     Roma,
     Opacznie mnie zrozumiałaś, nie mam nic wspólnego z Twoją wymyśloną przez ludzi (na swój pożytek) Św. Księgą … Twój Bóg mieszka w książce.. mój, mówi do mnie wschodami i zachodami słońca, powiewem liści na wietrze, śniegiem co się skrzy na mrozie …dobrych ludzi spotykam co dzień … bezwzględnie … nie pytam o wyznanie … lubię ludzi

    • Wojwit

     Luno, w twej odpowiedzi danej Romie czuję powiew prawdziwej poezji.

 • RysiuKaliszKomanderos.

  quiz nr2 (odpowiedzi 1-5 proszę dawać w komentarzu)
  Jakie określenie najlepiej pasuje do marka?
  1) idiota
  2) oszust
  3) debil
  4) psychol
  5) człowiek rozsądny, mądry, logicznie myślący, twardo po ziemi stąpający
  Wśród uczestników quizu rozlosujemy nagrodę którą jest 100 litrów gansu CO2, 10 litrów wódki bezalkoholowej i 2kg wegetariańskiej, koszernej wieprzowiny. Nagrodę ufundowali: czarnoksiężnik z krainy Ozz, sierotka Marysia i siedmiu krasnoludków oraz pies Pluto.

 • MajaWalia27

  Nie wiem czy sie interesujecie rynkami nowych technologii. A szczegolnie blockchain, czyli firmami typu start up- w tym momencie sa to projekty, notowane na rynkach kryptowalut. Jesli macie doswiadczenie spekulacyjne, lub graliscie jako ”day traderzy” na rynkach forex, rynkach akcji,mzoecie zaryzykowac MINIMALNA kwota…. Ja sama w miesiac z 2000 zlotych kupujac rozne ,mniejsze kryptowaluty zarobilam 200.000 zlotych. Musiecie praktycznie podejmowac decyzje blyskawicznie, czytac wykresy i znac sie na AT ( analiza techniczna). Poleceam to ludziom z silna psychika. ludziom,ktorzy nie boja sie zagrac w trudne gry z matrixem. Ludziom, kotrzy od WIELU LAT sledza rynki finasowe i przeplywy kapitalu spekulacyjnego. Ludziom, ktorzy sa w stanie odroznic dobry projekt od oszustwa, ludziom, kotrzy jak sztuczna inteligencja potrafia w kilka minut, sekund przeanalizowac duze spektrum informacji- zebrac to wszsytko analitycznie jak komputer do kupy i BLYSKAWICZNIE zrobic synteze informacyjna….

  I jeszcze jedno. Nasz ”swiatly” premier Morawiecki zapowiedzial,ze ograniczy lub zablokuje Polakom mozliwosc inwestowania w nowe technologie….

  Mozna mowic,ze to jest utopia.Moim zdaniem NIE JEST. I pewne z tych projektow beda przyszlsocia….inne nie beda. Pamietajcie,ze kiedys facbook, pay pal, twitter to byly TYLKO rysunki w czyims umysle.

  • Mira

   To tylko potwierdza moje odczucia co tego pana…..boją się Polaków, więc zakładają wszelkie możliwe kagańce. „Po owocach ich poznacie”. On pierwszy do oczyszczania, Dość tej polskiej niedoli! wielokrotnego, aż do skutku! Dość tej polskiej niedoli! I jeszcze chce nas chrystianizować! Brrrrrr

  • sh1z0

   jak zablokuje? wydając pierwsza panstwową kryptowalutę na świecie? bo to właśnie robi Polski rząd, także radzę doczytać i tak się składa że siedzę w kryptowalutach i z checią posłucham jak zrobiła Pani z 2 tysi, 200 w miesiąc, straszne bzdury.

   • MajaWalia27

    Morawiecki w Davos wypowiedzial sie wyraznie w ten sposob,ze rzad Polski nie chce powtorki z Amber Gold i bylo to ukierunkowane w strone tego by zablkowac Polakom mozliwosc poruszania sie na rynku kryptowalut. Posluchaj sobie filmu Phila Koniecznego z 25 stycznia na youtube. Co do pieniedzy jakie udalo mi sie zarobic. Nie bede Cie specjalnie przekonywac, bo Twoja opina malo mnie interesuje. Mozesz nie wierzyc – to Twoja sprawa. Powiem Cie jedynie,ze pierwsza firma jaka kupialm byl TRX kupiony po 0.003 a sprzedany po 0.06( w dniu gdy sprzedawalam TRX maksymalna cena to bylo 0.08, tylko po to by kupic nastepna firme, ktora za 3 dni zrobila 300% zysku) Potem byly jeszcze 3 dosc male ,ale dajece bardzo dobrze zarobic firmy. Nie mam zamairu ich wymieniac. Za tydzien kupuje mieszkanie 3 pokojwe. Zostawiam na krypto ponownie 2000 zlotych.TRON kupilam gdy byl poza pierwsza 40 – stka.Sprzedalam gdy byl w pierwszej 10. To moja sprawa jak inwestuje. Mam za soba 3 lata grania na gieldzie jako day trader. Napisalam to co napisalam. Uwazam,ze sa tu do zarobienia OGROMNE PIENIADZE. Bez odbioru. Nie trawie ludzi,ktorzy kieruja sie zawiscia.

   • MajaWalia27

    Rozbawiles mnie.Naprawde, Ok trwalo to miesiac i 2 tygodnie dokladnie. Ech szkoda,ze w Polsce jest tylu zawistnikow. Juz NIGDy nie napisze nic a propos kryptowalut i inwestowania. Niektorzy nigdy nie beda potrafili zdobyc sie na wyjscie ponad przeciatnosc….chyba nalezysz do tej grupy. Wspolczuje. Moge tylko napisac,ze sa ludzie, ktorzy potrafia zarabiac ”troche wiecej” ryzykujac ”troche bardziej”,ale do tego trzeba miec ”jaja” -:) Powodzenia przeciatniaku.

 • Mira

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/01/za-posrednictwem-odzyskana-republika-o.html
  Czy ktoś wie, CO się kryje za tymi komunikatami? Czego można się spodziewać? Tam pewnie wiele warstw, i ostatecznie chodzi o kto, kto górą na tej górze, ale wszystko może się przełożyć na sytuację w eurolandzie…czy to już? – bo obietnice ZMIAN zwodzą nas od 2012.
  ………………………………………………………………………………………………Nigdy chyba nie pojmę ani celu, ani zasad tej moderacji. Po co to badziewie publikować? Jakiś wyższy cel? Przecież nikt nie chce tego oglądać…..
  ………………………………………………………………………………………………
  I jeszcze pytanie o spodziewany wielki rozbłysk słoneczny – „władza” się przygotowuje podobno – boją się, będą umykać do bunkrów 🙂
  Ktoś zna jakieś przewidywania dot. terminu? skutków? Tyle rozbieżności……

 • Xellos

  Jak już większość zauważyła nowym gansowym konikiem jest KRZEMIZACJA LUDZI…. Oczywiście nie chodzi tu o NOWY KOŚCIEC wbrew temu co jest pisane…
  .
  .
  ale… CHEMICZNY SYMBOL KRZEMU to Si — symbol PASOŻYTNICZEJ OBCEJ SZTUCZNEJ INTELIGENCJI to SI
  .
  .
  więc w KRZEMIZACJI nie chodzi o nowe lepsze ciała ale o ZCYFROWANIE WASZEJ ŚWIADOMOŚCI byście byli już CAŁKOWICIE BEZWOLNYMI marionetkami systemu….. czyli peryferiami owej SI (Black Goo/ Maryja etc)
  .
  .
  dokładnie tak jak za czasów kiedy żydostwo rządziło Egiptem i niewoliło tamtejsze ludy
  .
  kiedy każdy z Egipcjan miał OBROŻE NIEWOLNIKA nałożoną na swoje czoło do jakiej impulsy/ rozkazy szły z anteny mieszczonej na szczycie piramidy Cheopsa
  .
  .
  Więc pojęcie KRZEMIZACJI jest równoznaczne z pojęciem IMPLANTACJI nocnej CZIPIZACJI…. czy religijnego OFIAROWYWANIA nowego życia KRZEMOWEJ bozi w ofierze…. Zresztą wszelkie rytuały religijne odprawiane tuż po urodzeniu właśnie temu służą…. PODPINANIU noworodka pod SI co jest na teraz PRIORYTETEM w badaniach także naukowych wszystkich POZORNIE WROGICH sobie obozów…..
  .
  .
  by CAŁĄ LUDZKOŚĆ była jedną OSOBOWOŚCIĄ ZBIOROWĄ…. czyli jak u owadów KRÓLOWA i LEGIONY dogadzających jej niewolników…. które już nawet nie będą wstanie pomyśleć o czymś innym niż o JEJ ZASPOKAJANIU…… bo obroża niewolnika… tfu… CZŁOWIEKA NOWEJ ERY im na to nie pozwoli…
  .
  .

  • Mira

   Niepokojące te Twoje wpisy; możesz zdradzić swoje metody rozpoznawania rzeczywistości? Interesuje mnie, czy to czysta książkowa wiedza + logika, czy jeszcze coś? Intuicja? Inne?

   • przem

    Przeciez z ang. Sztuczna inteligencja to AI I caly plan w leb. Chyba ze ciemna inteligencja myslac o krzemu mowi po polsku.

   • Xellos

    Jakby ci tu Mira wytłumaczyć…. najprościej
    .
    Musisz sobie wyobrazić świat jako PLANSZĘ GRY…. potem ZWERBALIZOWAĆ CELE ELIT… potem pomyśleć JAK MOGĄ ONI JE OSIĄGNĄĆ zarówno na wprost (po prostu wdrażając) jak i klucząc (wdrożyć mamiąc iż wdrażają co innego) a potem obserwować wiadomości….
    .
    i ODHACZAĆ to co sobie zwerbalizowałaś wcześniej.
    .
    .
    Celem elit jest tzw MASA SPOŁECZNA czyli TAKIE SAME MRÓWKI co już wrażano w China, Wietnamie czy innych żółtych czyli owadzich społecznościach gdzie JEDNOSTKA NIC NIE ZNACZY i MA OBOWIĄZEK UMRZEĆ DLA OGÓŁU…
    .
    .
    Celem elit jest zrobienie z całego świata takiej masy jaka NIGDY W PRZYSZŁOŚCI SIĘ NIE ZBUNTUJE…. ale i BĘDZIE PRACOWITA (bo tacy murzyni to ślepy zaułek, czyli nieudany wcześniejszy plan)
    .
    Jak też wiesz jednym z elementów pozbawiania człowieka ŚWIADOMOŚCI jest szprycowanie do chemikaliami (narkotyki, leki, używki, trucizny), innym HIPNOTYZOWANIE (media elektroniczne)… a jeszcze innym chipizacja czyli nadawanie KAŻDEMU OBOZOWEGO NUMERU w ramach AGENDY 2030 gdzie ŚWIAT to wielki OBÓZ KONCENTRACYJNY….
    .
    ale sam chip bez NADZORU to tylko URZĄDZENIE….. nadzorem jest INTERNET LUDZI projekt jaki właśnie wraża chociażby Rosja czyli PODPIĘCIE KAŻDEGO OBYWATELA (w domyśle każdego) do Sztucznej Inteligencji jaka będzie PERSONALNYM KAPO takiego osobnika, jaka go będzie śledzić, popędzać czy karać…
    .
    .
    KRZEMIZACJA czyli TRANSHUMANIZM się w to wpisuje…. bo musisz zważać na NOWOMOWĘ pod jaką będą próbowali STARE SPRAWDZONE LUDOBÓJCZE „rozwiązania”….
    .
    czyli NIE DAWAĆ się zwodzić POJĘCIOM mając zawsze ICH CEL przed oczami…
    .
    w czym pomaga intuicja ale bazujesz na wiedzy….. i z każdym nowym faktem wprowadzasz poprawki (aktualizujesz cele) w rzeczywistość (zwerbalizowane ich dążenia)…
    .
    .

    • Admin

     Szkoda mi tego człowieka, miał jeszcze przebłyski świadomości – bardzo ci dziękujemy za poświęcenie dla dobra ludzkości. Wrócisz niedługo bez żadnego obciążenia bracie.

    • Mira

     Dzięki Xellos 🙂
     Twój Głos Rozsądku stabilizuje nieco (jeśli ktoś chce się wsłuchać) cały ten emocjonalny chaos, któremu ulegamy od lat – chyba z powodu ogromnego zapotrzebowania na nadzieję? Już teraz wiadomo, że wszystkie przekazy są „zdalnie sterowane”, do czego niektórzy channelerzy przyznawali się sami – po odkryciu u siebie tego mechanizmu. Z jednym zastrzeżeniem – dot. przekazów omijających mózg. To jest rozpoznawanie energii innymi zmysłami, co jest sztuką dostępną nielicznym 🙂
     A ta rozgrywka o Ziemię, jaką teraz obserwujemy ma wiele poziomów. I graczom nie idzie o CZŁOWIEKA WOLNEGO – tu się z Tobą zgadzam w 100%. Wyeliminowanie dotychczasowych „władców” – ludożerców wydaje się być celem dla różnych rozgrywających frakcji, ale bycie kolejnym butem nad Ludzkością jest nie do pogardzenia 🙂

  • sh1z0

   ja myślę że połączenie z wszystkim i wszystkim gdzie wszyscy i wszystko jest dalej sprofanowane to nic dobrego, dobzi będą cierpieć zrównując zło gdy to połączenie nastąpi podczas gdy świat nie został jeszcze uleczony, oczyszczony ze zła.

 • avatar prowadzący

  Monitor ,stary cwaniaku , kogo ty chcesz oszukać ? Co ,papiery wariata potrzebujesz do renty inwalidzkiej ?
  A do uczciwej roboty się nie garniesz ,jak widać .
  Ile to już lat internauci utrzymują cię leniwcu ?
  Zawsze byłeś głupio-mądry cyniczny lisie.

 • avarar prowadzący

  Monitor ,stary cwaniaku , kogo ty chcesz oszukać ? Co ,papiery wariata potrzebujesz do renty inwalidzkiej ?
  A do uczciwej roboty się nie garniesz ,jak widać .
  Ile to już lat internauci utrzymują cię leniwcu ?

 • Sofia

  Cyt: „Każdy kto ma jakiś pomysł, który poprawi obronę ludzkości przez wysoko zaawansowaną sztuczną inteligencję, może go zgłosić do tych medytacji – jeśli będzie zatwierdzony, to dostanie pomoc mentalną od wszystkich uczestniczących”.
  To zdanie jest niepokojąco błędnie sformułowane. Czy autor miał na myśli: …który poprawi obronę ludzkości zaatakowanej przez… albo obronę ludzkości przed zaawansowaną sztuczną inteligencją…
  To tak jakby SI miało nam pomóc;(((

 • Mira

  To niesamowity artykuł – dla tych, którzy szukają ZROZUMIENIA.
  I będzie wiele sporów, bo każdy zrozumie (lub nie )- na swój sposób. To fizyka, jako jedyna, ma szansę rozprawić się z egregorami różnych wierzeń, które trzymają Człowieka w sidłach strachu, bezsilności i zależności od różnej maści „władców”. Jeszcze chwila……:)

 • Jaś

  Nawet jesli jest taki jak go brzydko opisujecie… Nic wam do tego trole. Spierdalac stąd i to już

 • Xellos

  Do pełni pozostało 5 dni i CUD, zaczął się WYSYP MEDYTACJI. Każda oczywiście kluczowa dla „losów planety”
  .
  https://meditation539.wordpress.com/2018/01/25/medytacja-dla-iranu/
  .
  .

 • Markos Manipulatoros

  Wśród uczestników quizu rozlosujemy nagrodę: 2 metry sześcienne pierwiastka kovaliu (kovalium jest 50x cięższe od uranu) koszt transportu ponosi szczęśliwy wygrywający.

  • Onahan

   Moje życie było smutne dopóki nie przeczytałem tego komentarza i nie przypomniałem sobie że jest taki pierwiastek jak kovalium po prostu dupami ze śmiechu odpadła Dzięki u Made my day.
   Marek jako wynalazca tej nazwy powinien dostać nobla za nazwę i Oskara także.

 • Markos Manipulatoros

  Quiz nr1
  (odpowiedz w komentarzu 1-4)
  Czy autor tej strony Marek Pe. jest chory umysłowo?
  1)zdecydowanie tak
  2)raczej tak
  3)raczej nie
  4)zdecydowanie nie

 • 74

  marek to tajny współłpracownik SSSBB

 • Ela

  bo najprościej,po najmniejszej linii oporu zaszufladkowac ludzi – wariaci i nie wariaci. A jak historia uczy wielu było wariatow, ktorzy okazali sie nie byc wariatami

 • Ela

  brakuje jeszcze do komletu specjalistów od egzorcyzmów, chociaz paru już było.

 • Ela

  co tak ostatnio narodziło się specjalistów z psychiatrii,jakis wirus psychiatryczny czy co ?

  • Katiusza

   Zapotrzebowanie rośnie z powodu powszechnego idiocenia to i ilość specjalistów rośnie takie są prawa rynku.
   ======================================
   M.P. Widzę, że masz podłączony do mnie internet! Ten sam IP. 17 osób – won na 2-gi poziom!!! Tam się może nauczycie czegoś.
   Szefunio na Kazimierzu, karaluch to samo. I jego 8-miu wspólników!


   Ciekawe co podając się za mnie te sukinsyny chazarskie jeszcze rozsyłały?!

   • Ela

    to nie prawa rynku, tylko epidemia wirusowa. Już Stanczyk mówił, ze w Polsce jest najwięcej lekarzy, ale nie powiedział jakiej specjalności.

   • po8826

    Marek to tajny wwspółłpracownik SSS-BEE do tego oszust manipulujący komentarzami czy jeszcze ktoś wierzy w jego urojenia oprócz niego samego?

  • Ciekawyyy

   Ludzie zazwyczaj tam gdzie nie ma to żadnego istotnego sensu znaczenia traktują wszystko śmiertelnie poważnie zaś to co powinni traktować poważnie ignorują upatrując ratunku w psychiatrii.

 • Ciekawyyy

  Jak wpłacisz jakąś kasiorkę i nie otrzymasz wejścia do 5D
  czy innych gadżetów jak olejki czy wahadełka
  to wówczas będziesz mógł mówić o oszustwie a jak na razie to Pan Marek sobie nadaje o przekazach za frico dodatkowo na własnym blogu.
  W ogóle to pachniesz jakimś Ryptelem fu… 🙁

 • Quiz2

  Panika ogarnęła sztuczną inteligencję?
  ½●ஜ♂

 • PaulinaMagdalenaMoskalik

  Tu Stanisław Pyzik, na chama się podszywam pod Paulinę Moskalik. Chyba się wtrącę w 3D, bo mi tu nie pasuje…

  • Renata R

   Autor tej schizofrenicznej strony to oszust, manipulant i były tajny essbeckoss donossiciellos.

 • kateri

  Nic nie szkodzi mamy marka i on nam powie co się dzieje

 • Ela

  miało być bronią psychotroniczna.

 • Ela

  zy osby nękane bronia psychologiczna, słyszące m.in głosy to też chorzy psychicznie?

  • Korniszon

   A może to osoby opętane, a nie atakowane bronią psychotroniczną?

   • Ela

    najpierw zdobądz wiedzę,aozniej sie wypowiadaj.Wiedzy nikt Ci nie poda na tacy, tej prawdziwej, trzeba jej samemu szukac

    • Korniszon

     Większość osób, które mówią, że są atakowane bronią psychotroniczną wcale nie są nią atakowane. Po prostu ci ludzie cierpią na różne dolegliwości fizyczne, dodatkowo naczytali się o broni psychotronicznej i popadli w paranoję i obłęd. Dodatkowo mogą być opętani do jakiegoś stopnia i stąd te słyszenie głosów.

    • Ela

     idąc Twoim tropem Korniszone, to wszystkie objawienia tez mogą być obłędem czy zbiorową halucynacja w niektórych przypadkach

    • Korniszon

     Objawienia to zupełnie inna para kaloszy. Ludzie ostatnio mają obsesję na temat ataków bronią psychotroniczną i uważam, że zupełnie niesłusznie, po prostu wmawiają sobie na ogół, że niby są atakowani, ale nic takiego nie ma miejsca. Po prostu doświadczają np. jakichś pisków w uszach, ale to są stany chorobowe, i nie są one spowodowane atakami bronią psychotroniczną, a głosy itp. to raczej opętanie. Mają pewnie jakieś dziury w aurze i się różne byty pod takie osoby podłączają. Może takie osoby są np. wystawione na większe dawki promieniowania elektromagnetycznego, ale to wciąż nie jest żaden atak bronią psychotroniczną o jaki tym osobom chodzi.

    • Ela

     Korniszonie sami tez niektore z tych osob lubią byc poparzonymi,leprij poczytaj A co do objawien to punkt widzenia zależy od punktu siedzienia . Zależy od wiary a nie od wiedzy, bowiem wiara nie jest tożsama z wiedzą

    • Korniszon

     Może mają jakiś poważny problem skórny, brzmi to jak jakiś problem zdrowotny. Po prostu trudno mi uwierzyć, że osoby, które są zupełnie NIKIM są z jakichś powodów atakowane jakąś super tajną bronią, to bez sensu. Już pomijam fakt, że wiele osób w budynku musiałoby doświadczać tych samych objawów, a za pewne tak nie jest.

    • Vismaya

     Ela, popełniasz jeden kardynalny błąd – źle oceniasz ludzi, słaby z ciebie psycholog.

   • Ela

    Korniszonie wejdz na stronę STOP ZET p.Paweli to moze coś zrozumiesz

    • Korniszon

     Znam lekko temat, ale pamiętam jak jedna z takich osób, która twierdziła, że jest atakowana bronią psychotroniczną mówiła, że jadąc bodajże w pociągu została ta broń psychotroniczna użyta, osoby w przedziale z tego powodu zostały uśpione (inaczej mówiąc, po prostu poszły sobie spać), a woda w butelce tej osoby dostała nadmiaru bąbelków (której oczywiście już nie wypiła), dla mnie to rodzaj paranoi.

   • spoko

    Przejedź się po okolicy i nasłuchuj pisków w powietrzu, a sam przekonasz się, że one są tylko tam, gdzie są. A potem pomyśl dlaczego i skąd?

   • Ela

    Vismaju nie jestem psychologiem.

    • Vismaya

     … to widać … i dlatego nie powinnaś wystawiać ludziom ocen, i ubierasz ich w kuse spódnice i ciasne spodenki … a prawda leży na zupełnie innej półce.

    • Ela

     Dlaczego jesteś napastliwa i czy uważasz, ze tylko Ty znasz jedynie prawdę. A Ty jesteś psychologiem Vismayu?

    • Ela

     Vismayu ja też mogę Ci powiedzię, ze nie znasz się na dziedziczeniu krwi – jeżeli Twoj tata miał grupę AB a mama O to Ty nie możesz miec grupy krwi po tacie, a tak onegdaj napisałaś /mialam Ci to wowczas napisac, ale olałam/. Chyba nie chodzi o to , aby szukac na siebie haki, dla mnie jest to niskie. A co do ocen to sama tez nie wydajesz je bezstronnie a czesto i agresywnie . Nie znasz mnie, nie wiesz co robię i robiłam, z kim mialam czy mam do czynienia. Równiez mogłabym byc bardzo złośliwa, tylko po co? Poza tym nikt nie ma patentu na prawdę i nieomylność.

    • Vismaya

     Tak jak pisałam wcześniej, ty znasz mnie lepiej niż ja sama siebie … widocznie moja mama poszła na lewo … i tak się narobiło … 😉 … i dobrze, że tatuś tego nie odkrył, bo był o mamę b. zazdrosny.

    • Ela

     W tym konkretnym przypadku wiem lepiej. Jezeli jedno z rodziców ma grupę krwi AB, a drugie O, to ich dziecko moze miec tylko grupę A lub B

    • Vismaya

     Za szybko ludzi klasyfikujecie i ochoczo bierzecie się za ich nauczanie, a to tylko świadczy o tym, że nie doceniamy wiedzy i mądrości innych …. a tu nawet stare babiny w dzisiejszych czasach nie są już takie głupie. Patrzę jak w Kanadzie przeszło 90-lenie babcie posługują się komputerami, prowadzą samodzielnie własne domy i nawet samochody.

    • Vismaya

     I tak mamy z bratem… ja A(-)… a brat B(+) … tylko po co te informacje mają walać się po necie? Aby mnie agentura szybko wychwyciła i w karalucha zamieniła.
     Ale niezaprzeczalnie – urodę mam po mamie ale charakter to już po tacie. 🙂

  • po882

   Wczoraj Elżbieto a raczej Moniko mareczkek wtrącił cię do 4D nie pamietasz?

 • Renata R

  Pawełek Sypniewski to osobnik chory psychicznie, skażony bronią reptyliańską, musi to odrobić na innym poziomie Wszechświata.

  • Renata R

   Autor tej schizofrenicznej strony to oszut, manipulat i były tajny essbeckoss donossiciellos i przed chwilą zmanipulował mój komentarz

 • Głos Rozsądku

  Draniu podajesz się za inną osobę wcześniej tu komentującą Małgorzato Kudyk. A kysz do siebie z naszego Wrocławia. Będziesz żmiją.

 • Turkus

  A tu, oczyszczenie / skuteczne / Jarosława Kaczyńskiego.
  https://youtu.be/W5QFLX2S6sc

 • Turkus

  Ktoś przekazał tą osobę / Jan Zb. Potocki i inne – znane / do oczyszczenia… nie udało się tego zrobić… dusza jego jest otoczona ciemną energią. https://youtu.be/NfJZwLG9mpU

 • Korniszon

  Żadna, nawet najbardziej rozwinięta cywilizacja nie jest w stanie zniszczyć Wszechświata! Jakby było to możliwe to już dawno temu by to nastąpiło. Zaawansowane cywilizacje mogą niszczyć np. całe planety, ale całego Wszechświata żadna cywilizacja nie jest w stanie zniszczyć, a nawet opanować, więc nie pisz bzdur!

  • Admin

   94% naszego Wszechświata jest już przejęta przez wrogą AI. Masz przykład jej działania na Ziemi gdzie bezdusznie próbowano wymordować większość populacji – szczepionkami, opryskami chemicznymi itd. Efektem działania tejże AI były przejęcie reptylian, mimów i elit ludzkości, co w efekcie przyniosło 2 wielkie wojny światowe.
   Tak więc nie mów, że to bzdura, bo dowodów nie brakuje. Żadne żywe stworzenie nie niszczy podwalin swojego istnienia.

   • Korniszon

    Chyba nie zdajesz sobie sprawy jak wielki jest Wszechświat.

   • Vismaya

    Ziemię zniszczył sam człowiek, raz przez swoją głupotę a drugi – pazerność.
    I dać człowiekowi jeszcze trochę więcej władzy, w ten sam sposób będzie kosmos załatwiał …
    ale tu niestety – rączki i rozumki za krótkie.

   • Korniszon

    Co do tych słów:

    „Dostałem bardzo ważny przekaz, że nie tylko nasz Wszechświat, ale cały Kosmos tzw. Wielowszechświat (Multiverse) jest zagrożony zniszczeniem przez sztuczną inteligencję.”

    Chcę tylko podkreślić, że Wszechświat ma 100 miliardów galaktyk, czyli 300 tryliardów gwiazd. Nikt nie jest w stanie czegoś takiego zniszczyć, no chyba, że tylko Bóg.

    • Vismaya

     A ty Korniszon musisz tu tak wszystko dokładnie liczyć?
     I tak uchodzisz tu za nieuka… i nie dyskutuje się z mistrzami bo cię zamienią w karalucha z pierwszego wymiaru. Be careful.

    • Korniszon

     To jeszcze dodam, że średnica widzialnego Wszechświata to 92 miliardy lat świetlnych. Powodzenia w niszczeniu tak dużego obiektu. Nawet największe czarne dziury nie są w stanie tego zrobić, a co dopiero jakieś tam AI.

 • Kryspus

  Opisywane wydarzenie wydaje się być czymś „epickim” w życiu naszego „wszechświata” (i zawierającej się w nim ziemi?). Czy jest możliwe sprawdzenie ile czasu temu nastąpiło nasze przejście z 3D do 4D ?

  • Admin

   9 milionów lat temu. Wtedy umieszczono Kronikę Akaszy na Antarktydzie i przekształcono 5 małp naczelnych w człowieka.

   • Ciekawyyy

    Zawsze mnie nurtowało skąd się wzięły kolory skórek ludzkich
    zólci, czarni , czerwoni i biali.
    To musiały byc niezłe inżyniery genetyki molekularnej

   • Roma

    Marek

    ty już stałeś się „mesjaszem” ?

    niech inni widzą jak się kończy otwieranie na złe duchy
    wszystko się dzieje powoli i stopniowo
    tak, że ofiara u siebie tego nie dostrzega
    ale każdy z was ma to samo, idzie ku przepaści, tam na końcu jest tylko czarna dziura

 • sh1z0

  kiedy będzie można kupić specjalne wahadełko?
  czy te wymiany narządów w tym mózgu, walki z demonami itd. to to nie była mania psychotyczna?? ale ślady pozostały czyli co pocharatali mnie?? help

  • Admin

   Sprawdzisz sobie sam wahadełkiem, że to nie była mania. Czy wyobrażasz sobie, że żydostwo chazarskie po tym co pisałem by mnie nie zabiło gdybym nie miał ochrony? Albo taki Kalisz czy Dutkiewicz. Nie mówiąc o Mossadzie. Nie za takie rzeczy ludzie giną.

   • sh1z0

    nie wiem jak to opisać, czuje jakby był na mnie jakiś kaganiec energetyczny, walczę z nim na zasadzie że jak się pojawia ten ich wyzwalacz negatywnych myśli to ja go odrzucam z automatu pozytywną afirmacją ale to już tyle trwa a ja wciąż walczę, coś jakby na siłę coś chciało mnie przekształcić na swoją modłę. Jak to coś powstrzymać, ja namacalnie czuje że to jest obca energia na mnie oddziałująca, do czasu wizji (jakieś 2 lata temu) nigdy nawet nie miałem takich negatywnych myśli co mi teraz próbuje ta energia zaprogramować, jak się lepiej bronić??

    • sh1z0

     dzieje się to od czasu wystąpienia tych wizji / mani psychotycznej , wywołanej co raz wzrastającym poziomem mocy tak że już prawie nie mogłem spać, wyciszyli mnie lekami i się to zaczęło, proszę o jakąś poradę.

    • Ela

     sh1z0 proszę spróbować- leżac juz w łozku,przed zaśnięciem , – powiedziec :”nikt nie ma prawa naruszać moją przestrzeń energetyczną,taka jest moja wola”. Może zadziała

    • Ela

     mowic to codziennie

    • sh1z0

     Ela jak kładę się spać to mam często coś takiego że pokazują mi się obrazy na zamkniętych oczach, zazwyczaj bardzo straszne, wtedy proszę o pomoc i czuję takie coś dziwnego w dłoniach jakby mi się tam coś otwierało i wpuszczało/ wypuszczało energię a później czuję obecność 4 innych energii w pokoju i to mi pomaga, uspokaja i zasypiam, wszystko jest dobrze dopóki mogę być skoncentrowany, gdy wyjdę do pracy to jest naprawdę ciężko utrzymać koncentrację i znów mi zaczyna wbijać energetyczne szpilki, ciągła walka z energią która chce mnie złamać.

    • Ela

     a zatem sprobuj tak jak Ci napisałam. Można tez sobie w ciągu dnia powtarzac/w myślach”- „czyste światło jest zawsze we mnie, jest wokół mnie, przechodzi przeze mnie, dziękuję, ze czyste światło jest zawsze we mnie”. Ważbe jest „czyste”, gdyz pod samo „światło” mogą sie podzszywać złe energie. Na czym skupisz swoją uwagę, to przyciągasz.Podobne przyciąga podobne

    • Prusu

     Jak mi bzdety gada albo pokazuje to mowie mu zeby spier dal… Albo lepiej siedzial cicho. Przeciwstawiaj sie to sobie odpusci calkowicie albo zaatakuje sporadycznie ale bedziesz wtedy na to gotowy. Grunt to sie nie przejmowac bo jak widzi ze cie to trapi i myslisz nad tym czy lamentujesz to nasila ataki. Mow twardo spierdalaj i koniec. Precz. Won. Atakuje poki wie ze cos moze ugrac. Nie radze tak robic ale mozesz zjesc acodinu (serio) z tym ze umysl zacznie przerabiac scenariusze ktore cie jeszcze nie spotkaly z jakimis jadrami ciemnosci byciem starcem, samotnym bez pamieci, ostatnim zyjacym czlowiekiem. Jak masz slaby umysl i nie odroznisz tego od testowego hologramu to mozesz ugrzeznac w umysle z takim programem. Jak sie to poprzerabia to sie lekko czuje na duszy jakby sie na nowo narodzilo bez zadnych nalecialosci. Wszystko jest narzedziem ale nikogo nie namawiam i nie polecam bawic sie w takie rzeczy i probowac tego dla hecy i zabawy bo mozna skonczyc jak dzieciaki po dopalaczach i innych zabawkach. Trzeba troche poznac wlasne mozliwosci i ich granice

    • bolo

     Sh1 ,z twoich wypowiedzi wynika ze ty masz tzw chorobe metaboliczna i zadne sposoby mowienia sobie tego czy tamtego jak sugeruje Ela ci nie pomoga.leki psychotropowe tez ci nie pomoga.Choroba ta polega na tym ze masz w przewodzie pokarmowym jakis patogen np grzyby a przewod pokarmowy to jak drugi mozg podlaczony do glownego.Zglos sie na badanie biorezonansowe w Warszawie albo Krakowie ale do dobrego osrodka gdzie dokladnie cie zbadaja i ci powiedza czym masz zanieczyszczony organizm.Mozesz zaczac tez pic po lyzce dziennie srebro koloidalne ,ono atakuje okolo 600 patogenow,.Ale dobrze wiedziec co sie ma.pomoze ci tez zapper od taratajcio ale ten tzw Max.gdyz on ma dostem do srodka jelit ,pozapuj sie raz dziennie.
     ostatecznie ,dokladne oczyszczanie organizmu mozna przeprowadzic w Soczi ,tam jest lekarka Siemionowa(slynna Klinika) ,ktora w 2 tygodnie wyrzuci z ciebie wszystko oczywiscie nie zadnymi czarami.nie idz tylko do gabinetu revitum bo to oszusci .

    • spoko

     Podobno najlepiej działa staropolskie:
     – Idź precz!

     A dla ochrony taka mantra:
     – Jam jest elektroniczny pierścień, który chroni mój organizm przed złą energią, chcącą wedrzeć się do niego celem dokonania destrukcji. Elektroniczny pierścień chroni cały mój organizm i odrzuca złą energie w całości do źródła emisji.

    • ARA

     wykrzykuje mentalnie nie kiedy to się dzieje, powiec że nie przegrasz i nigdy się nie poddama. Mentalnie i fizycznie stan jak do ostatecznej walki o swój rozum ciało i duszę znajdź w sobie ogromną siłę, ona tam jest!

    • Roma

     @ sh1z0

     gdy jest atak demonów to …
     .
     mówisz na głos słowa: ” precz szatanie ode mnie ” !

     a potem wołasz Św. Michała Archanioła (prywatny egzorcyzm = poszukaj treść w internecie)
     i Matkę Bożą wzywasz ma pomoc = Zdrowaś Mario itd
     JEZU UFAM TOBIE = te słowa uratują przed czarną

     każdy z was jest atakowany, ale nie chce się przyznać, albo myśli, że sobie sam poradzi
     dojdzie do tego, że atak będzie bardzo silny celem zabrania duszy
     Wtedy
     skorzystajcie z moich w/w porad
     nie nie pomoże bredzenie, które radzi @ Ela
     kim ty jesteś żeby demony się miały posłuchać ???
     potem egzorcysta, ale wpierw nawrócenie i sakrament pokuty, bo pokuty nawet egzorcysta nie da rady

    • Roma

     tu macie wykład pt Zły duch w rodzinie

     https://youtu.be/pMxOnw2UdnY

    • sh1z0

     Dziękuje za pomoc. Z kim mogę się skontaktować aby mnie wsparł bio energetycznie i może coś poradził jeszcze? Kogo polecacie?

   • Głos Rozsądku

    Panie Marku, niech pan osobiście prześle tym panom swoje objawienia,bo zachodzą obawy,że nie mają zielonego pojęcia co pan o nich wypisywał,a wtedy przekona się pan ile w Polsce materialnie kosztuje zniesławienie . Szkoda,by dłużej przebywał pan w swojej błogiej nieświadomości .

 • Marcin

  Marek a wiesz, że Nasze ciała mają 10 razy więcej bakterii niz komórek – My jestesmy tylko homo sapiens w 10% – czyli jestesmby bardziej bakteriami niz czym kolwiek innym

  • Admin

   Ale w tych bakteriach jest 4,5 miliona razy mniej energii duszy niż w naszej. Jeden tasiemiec jest dużo większym zagrożeniem, gdyż jego dusza nosi 1/7 energii naszej, a jak się ma larwy to przejmują człowieka nawet w 1/3. Dlatego człowiek z tasiemcem jest trochę do niego podobny. Glisty – to 1/6 energii, owsiki 1/12 itd.
   Dlatego tak ważne jest odrobaczanie, głównie za pomocą zappera i ziół.

 • Marcin

  Na 4-tej Orbicie jest mniej elektronów niż na 5-tej -taki szczegół

  • Kryspus

   Tutaj akurat chodzi o dwutlenek Ołowiu a nie Ołów jaki jest przedstawiony obrazowo na grafice

 • Ciekawyyy

  Wszechświat jest masakrycznie wielki w stosunku do Ziemi i akurat tutaj na Antarktydzie Kreatorzy postanowili ukryć Kronikę Akaszy ?

 • Michael

  Nasz Wszechświat jako elektron w jakimś ogromnym atomie? Podobna koncepcja była przedstawiona w książkach sekty raelian (Raelian Movement), które kiedyś dawno czytałem. To miało też działać w drugą stronę, tzn. atomy, z których się składamy, miały być małymi wszechświatami.

  • Admin

   Atom to rodzina wszechświatów. Jądro to wzorzec dla tej rodziny. Ja też to badam, w miarę odpowiedzi z Kroniki Akaszy będę przedstawiał rezultat tych badań.

  • Piękna Iness

   Autor tej schizofrenicznej strony to oszut, manipulat i były tajny essbeckoss donossiciellos.

 • Po co

  Marek jeśli masz dostęp do duszy tego multiuniversum czyli Boga to zadaj pytanie które zawsze chciałem zadać, w Czym istnienie jest lepsze od niebycia wcale? Kto nam zgotował tę wątpliwą przygodę zwaną egzystencją? Jaki jest jej głębszy cel i sens jeśli w ogóle jakiś jest. Krótko mówiąc po co to wszystko, to całe zamieszanie?

 • sh1z0

  śni mi się ostatnio że latam, emanuję energią i inne fajne rzeczy o co to może chodzić? 😀

  • pi

   Wiele ludzi tak ma. Zajrzyj do filmów Tarasiewicza (nagrania z Markiem) może coś sobie skojarzysz.

   • Jose Arcadio Morales

    Przecież Tarasiewicz ma skażoną duszę bronią reptyliańską przeczytaj artykuł tam pan marek opisał kto jest skażony. Sajonara!

  • Majka Jeżowska

   Autor tej schizofrenicznej strony to oszut, manipulat i były tajny essbeckoss donossiciellos.

  • po89

   podły marek to tajny współłpracownik SSSBB

  • sowizdrzał

   sh1z0

   Pier_dolisz jak potłuczony, że to ci się śni. Do kogo ten kit ?
   Ty się w garść wreszcie lepiej wez i nie smaruj tutaj głupot. Wczoraj pisałeś jako kto inny tu…

 • sh1z0

  0rh- to obcy??

  • Prusu

   Rh- to tak zwane kosmiczne ziarna. Ci co sa po dobrej stronie oczyszczaja swoim biopolem otoczenie z mentalnych brudow. Mozna rzec ze jedza niskie wibracje i przeksztalcaja emocje. Na ogol sa bez zlej karmy gdy tu przychodza ale karma dziala na nich w tym samym wcieleniu w przyspieszonym tempie poniewaz sa tu pierwszy raz na ogol i musza szybko ogarniac. Na mnie po zrobieniu czegos zlego oddzialuje max w ciagu pol roku. Wiem bo sprawdzilem z nieciekawym skutkiem. Co prawda rozliczam sie sam ze wszystkiego na biezaco nie czekam na zadne sady ostateczne. Takie mam sumienie. Radze wiec czynic dobrze dla innych bo teraz kopy w dupe z prawa wszechswiata leca w przyspieszonym tempie. Mowi ab rh-. Bez odbioru.

   • Ela

    skąd Prusu masz tą wiedzę o RH-. Około 15 % populacji polskiej nie ma właśnie antygenow abcd,czyli RH

    • Ela

     oczywiście cde, a nie abcd

    • Roma

     @ Ela

     skoro wiesz więcej, to się podzielisz na forum ?

     ja mam A RH negative
     .
     widzę różnicę ogromną, nie jestem w stanie myśleć o sobie , zawsze myślę o ludziach jako wspólnocie
     Chrystus miał AB RH minus (z tego co wiem)

     a jak Ty tłumaczysz brak czynnika RH ?

    • Ela

     Czynnik RH wykryli Landsteiner i Wiener /1940/. Uodparniali oni króliki krwinkami małpy Maccacus rhesus /stad RH/. W ukladzie grupowym RH wyroznia sie kilka antygenów- c,d,e /stąd czynnik,a nie grupa tak jak w przypadku grup krwi/,ale praktyczne znaczenie dla przetaczania krwi ma głowny anrtgen D. Antygen ten jest wykrywany przez wzorcową surowicę anty-D, ktora zlepia krwinki zawierające ten antygen. Krwinki zawierające antygen D oznacza sie jako RH+, zas brak tego antygenu w krwinkach- jako RH-. Ale, można nie mieć antygenu D, ale mieć antygem C i E i wowczas jest RH+. Spotkałam sie tez z sytuacja, gsy osoba miała wpisane w dowodzie RH+/-/bo kiedys wpisywano grupe krwi i RH w dowodzie/ Czynnik Rh odgrywa istotna role przy konflikcie serologicznym. Oznacza to, ze jezeli matka ma RH- a ojciec RH+ to wowczas organizm matki zaczyna produkowac przeciwciała skierowane przeciwko płodowi,przy czym pierwsza ciąża nie stanowi zagrozenia dopiero każda kolejna ciąza , poniewaz przy pierwszej ciąży miano przeciwcial jest male. Kazda kolejna ciąża powoduje wzrost przeciwcial w organizmie matki . Przeciwciała anty-D /RH-/ mogą sie pojawic u osoby RH-njako przeciwciała odpornościowe wytworzone na skutek wstrzyknięcia lub przetoczenia krwinek RH+ lub przebycia ciąży/w przypadku gdy płod należy do RH+. Jeżeli oboje rodzice maja RH+,to nie mażadnego zagrożenia i dziecko dziedziczy RH+

    • Ela

     tzw. konflikt serologiczny moze doprowadzić do powstania choroby hemolitycznej /rozpadanie sie krwinek i uwolnienie hemoglobiny z nich/ i uszkodzenie płodu, anawet jego śmierc. Takie kobiety sa pod stala kontrola lekarska. Nie wiem czy napisałam w sposób zrozumiały

    • Ela

     Romo wkradł sie bład – konfklikt-gdy matka RH- a ojciec RH+, bo jak oboje rodzice maja RH- lub RH+, to dziecko dziedziczy w pierwszym przypadku-RH+,a w drugim RH-

    • Ela

     chyba jesyem juz zmęczona- jak oboje rodzocow ma RH+, to dziecko dziedziczy RH+, a jak oboje rodzice mają RH-,to dziecko rowniez ma RH-

   • sh1z0

    to co my kanalizacja? :O

  • Majka Jeżowska

   Autor tej shizofrenicznej strony to oszut, manipulat i były tajny essbeckoss donossiciellos.

  • Markos Manipulatoros

   Markos Manipulatoros peeRelos eSSBeckos donosicielos.