Ukryte powolne ludobójstwo? Sofia Gatica w Krakowie.

…Czy jesteście państwo gotowi na narażenie Waszej córki lub Waszego syna na „śmierć przez oprysk”? Czy godzicie się na to, że Wasze dzieci będą w przyszłości żyć w warunkach nie pozwalających na normalne dorastanie i będą przez resztę życia skazane na cierpienia z powodu potwornych „efektów ubocznych”? Czy wydalibyście własne dziecko na śmierć wywołaną przez genetycznie modyfikowaną żywność i jej trujące opryski?

Taka tragedia dotknęła już wiele matek w Argentynie. Musiały patrzeć jak ich własne dzieci stają się ofiarami odrażającego systemu, który sprawił, że miliony hektarów w ich kraju zostały przeznaczone pod uprawę genetycznie modyfikowanej soi. Następnie pola tej transgenicznej rośliny były opryskiwane herbicydem Roundup (glifosatem)…
Jeżeli Rząd RP pozwoli na prowadzenie upraw GMO w Polsce – a przygotowania do tego są prowadzone – wtedy nie ma żadnych podstaw by przypuszczać, że rezultaty będą inne niż te jakie doprowadziły argentyńskie matki, ojców i dzieci do rozpaczy, złamanych serc i cierpień. Co gorsza, podobnie tragiczne sytuacje mają miejsce także w innych częściach świata, w których nie zakazano upraw GMO.

Sofia Gatica przyjeżdża do Polski! ZOBACZ >WIDEO  ale koniecznie PRZECZYTAJ DALEJ.

Zapraszamy na konferencję pt. ”STOP! KORPORACJE CHCĄ ZNISZCZYĆ NASZE DZIECI”.
Gość specjalny: Sofia Gatica, tegoroczna laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel), która opowie O TRAGICZNYCH KONSEKWENCJACH STOSOWANIA UPRAW GMO.

Sofia PRZYJEŻDŻA DO POLSKI I TYLKO DO KRAKOWA (!!!) ABY NAS OSTRZEC PRZED TYMI UPRAWAMI.

KIEDY?: 11.09.2012, w godzinach 12:00-15:30
GDZIE?: KRAKÓW, Księgarnia Cud / Kawiarnia Albotak, Mały Rynek 4
WYKŁADOWCY: Jadwiga Łopata, laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel); Marek Kryda, Instytut Spraw Obywatelskich;  Sofia Gatica, tegoroczna laureatka nagrody Goldmana (ekologiczny Nobel); Sir Julian Rose, prezes Międzynarodowej Koalicji dla Ochrony Polskiej Wsi; Emilia Ślimko, Polska Zielona Sieć.

UWAGA! Dla osób, które nie mogą brać udziału w powyższej konferencji organizujemy drugie spotkanie z Sofią Gatica wieczorem…szczegóły poniżej.

DRUGIE SPOTKANIE pt. „STOP! KORPORACJE CHCĄ ZNISZCZYĆ NASZE DZIECI” KIEDY?:
11.09.2012, od godz. 18:30 do 20:30 GDZIE?: Kraków, ZIELONE TARASY Resto – Bar – Gallery  www.zielone-tarasy.eu  
Biurowiec Herbewo, Al. Słowackiego 64
ORGANIZATOR obydwu wydarzeń:
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
34-146 Stryszów 156,
tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl www.icppc.pl   www.gmo.icppc.pl   www.eko-cel.pl
PROSIMY O POTWIERDZENIE UDZIAŁU: tel.: 33 8797114   biuro@icppc.pl

UWAGA! Przekaż te informacje innym. Podejmij działania. Nastał czas żeby powstać i uczynić swój sprzeciw słyszalnym – dla przyszłości naszych/Waszych dzieci i dla spokoju sumienia. Dajmy swoim dzieciom szansę: domagajmy się od Rządu RP NATYCHMIASTOWEGO ZAKAZU UPRAW GMO w Polsce, jak czyni to coraz więcej krajów, które chcą uratować swoje rodziny przed tragicznym losem.

INFORMACJE DODATKOWE: Sofia Gatica mówi: ”…Dla tych, którzy żyli w społecznościach wokół pól genetycznie modyfikowanej soi, rezultaty  okazały się dramatyczne, a w wielu wypadkach tragiczne. Mieszkańcy jednej z takich społeczności, w sąsiedztwie której transgeniczna soja była systematycznie opryskiwana Roundupem, odkryli, że częstotliwość zapadania na nowotwory była wśród nich 41 razy wyższa niż średnia krajowa. Co więcej, okazało się, że wystąpił wśród nich także wyjątkowo wysoki poziom zachorowań na dolegliwości układu nerwowego i oddechowego, wad wrodzonych u dzieci i śmiertelności niemowląt…”
Te szokujące odkrycia zostały następnie potwierdzone przez Wydział Medyczny Uniwersytetu w Buenos Aires i doprowadziły do wprowadzenia przez rząd Argentyny zakazu stosowania oprysków w pobliżu siedzib ludzkich.

”…Czy macie zamiar pozwolić polskiemu rządowi na wprowadzenie takich samych upraw (chodzi o uprawy GMO) w Polsce?
Trzynaście lat temu Sofia Gatica urodziła córkę. Po 3 dniach przestały działać nerki dziecka. Sofia – będąca zwykłą robotnicą, matka trójki dzieci, postanowiła dowiedzieć się, co spowodowało śmierć jej dziecka. Zaczęła rozmawiać ze swoimi sąsiadami w sześciotysięcznej, otoczonej uprawami soi GM, robotniczej miejscowości w rejonie Ituzaingó w środkowej Argentynie, i odkryła, że problemy zdrowotne o niewyjaśnionych przyczynach występują wśród miejscowej społeczności na alarmującą skalę… Uprawy genetycznie zmodyfikowanej soi (GMO), którymi otoczone jest miasteczko Sofii pociągają za sobą dramatyczny wzrost użycia środków chemicznych, szczególnie środka chwastobójczego o nazwie Roundup, który stanowi poważne zagrożenie dla ludzkiego zdrowia i środowiska… W miasteczku Sofii zachorowalność na raka okazała się 41-krotnie wyższa od średniej w skali całego kraju… A w Polsce do tej pory nie ma zakazu upraw GMO (Genetycznie Modyfikowane Organizmy)…

WSPIERAJ DZIAŁANIA NA RZECZ POLSKI WOLNEJ OD GMO http://www.icppc.pl/antygmo/pomoz-kampani/
==========================
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC 34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114  biuro@icppc.pl www.icppc.pl   www.gmo.icppc.pl   www.eko-cel.pl
WEŹ UDZIAŁ W WARSZTATACH W EKOCENTRUM ICPPC www.eko-cel.pl

71 komentarzy Ukryte powolne ludobójstwo? Sofia Gatica w Krakowie.

 • JUŻ WYDANE – DWIE NOWE PŁYTY Z 16 FILMAMI PRAWDY

  Źródło: https://filmyprawdy.wordpress.com/

  DWIE NOWE PŁYTY Z FILMAMI PRAWDY JUŻ DOSTĘPNE W DZIALE ZAMÓWIEŃ

  WYKAZ 16 NOWYCH FILMÓW:
  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/09/13/juz-wydane-dwie-nowe-plyty-z-16-filmami/

  Serdecznie zapraszamy do naszej ogólnopolskiej akcji Wojny Informacyjnej – tylko jako zjednoczony, świadomy i doinformowany naród możemy odnieść zwycięstwo.
  Nie jest to akcja nastawiona na jakiekolwiek zyski, liczy się jedynie przekaz danej informacji w dobrej formie do jak największej liczby odbiorców, jedynie w cenie produkcji płyt.

  Zapraszamy również do akcji:

  WSZYSTKIE 60 FILMÓW NA 10 PŁYTACH
  https://filmyprawdy.wordpress.com/2012/01/07/wszystkie-filmy-na-6-plytach/

  WYKAZ WSZYSTKICH 60 FILMÓW DOSTĘPNYCH W NASZEJ AKCJI INFROMACYJNEJ:
  https://filmyprawdy.wordpress.com/filmy-prawdy-wykaz-filmow/

 • rabarbarek

  Dwa male kraje w Europie , Grecja i Wegry , obydwa atakowane przez gang IMF/UE i tak rozne podejscie do spraw kraju przez ich przywodcow.

  Podczas gdy Grecja zwija sie w konwulsjach po zaakceptowaniu planu rozbioru kraju przez Trojke , Wegry nie poddaja sie dyktatowi , ktory probuje na nich nalozyc IMF/UE.

  W czwartek Orban po raz kolejny udowodnil , ze nie blefuje i nie zamierza ustapic zadaniom ” sepow” . Sepy bankierskie czekaja na chocby drobne potkniecie Orbana , ktore rzuci Wegry z powrotem w ich brudne lapy.

  Sytuacja Wegier nie jest obecnie latwa, wartosc forinta spada, inflacja nalezy do najwyzszych w Europie [ ok 6%] , zasoby finansowe topnieja.

  Orban w celu ratowania miejsc pracy podejmuje niepopularne decyzje ….dla bankierow. To wazne , Orban , aby ratowac Wegrow przed bezrobociem , opodatkowal bankierskie transakcje. I co sie stalo ? Narod jest mu za to wdzieczny , a IMF podnioslo krzyk , ze ” bija naszych”.

  Po rozmowach na temat pozyczki z IMF , zakonczonych totalna kleska , Orban na swojej stronie na Facebooku , nie zostawil na IMF/UE suchej nitki. Napisal , ze gang przedstawil mu warunki udzielenia pozyczki na warunkach , ktore dla Wegrow sa calkowicie nie do przyjecia. Nazwal ich zadania ” Lista Horroru” i zapowiedzial , ze zaczyna szukac alternatywnego zrodla finansowego.

  Agencje msm zwracaja uwage na to , ze Orban odnosi sie do IMF bardzo nieprzyjaznie . [ czytaj jest ich wrogiem] No coz, przywodcy , ktorzy staja murem za narodami nie sa mile widziani w Europie.

  A juz tacy , ktorzy nie pozwalaja sie oskalpowac sa calkiem do niczego. Dlatego po raz kolejny ” Brawo Orban” i szkoda , ze takich przywodcow nie posiada Grecja , ktora juz dawno powinna wyprowadzic ” Trojke ” za drzwi i z hukiem je zatrzasnac.

  http://in.reuters.com/article/2012/09/06/hungary-imf-idINL6E8K6DFG20120906

  • Peryskop

   Również Polsce i Polakom przydałby się ktoś taki jak Wiktor Orban.

   A czy innym krajom nie przydałby się ?

 • […] „Pandemia 2009″ – przypomnienie rabarbarek Wysłany 11.09.2012 o 02:45: […]

 • Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

  Jestem pod wrażeniem jak te inicjatywy ruszyły – http://www.zmieleni.pl, liczę że Kukiz ich pozamiata. Oby te akcję szły w dobrym – dla nas wszystkich – kierunku. Akcja otwórz umysł też nie próżnuje – http://otworzumysl.com/500zrzeszonych.php Do dzieła Rodacy, nikt za nas nie posprząta tego bałaganu.
  „Jedność, jedność! To jest pierwszy
  Do wolności krok! Rozbici —
  Służyć musim, lecz złączeni
  Przemożemy swych ciemięzców!
  Jedność, jedność — a zwyciężym!”

  Heinrich Heine

 • Konarski

  🙂 🙂 🙂
  Stanisław MICHALKIEWICZ

  Koszerna świnia z rogami.
  Ach, jaka szkoda, że Hitler tego nie dożył! A ściślej mówiąc – nie tylko on, bo jestem pewien, że i Józef Stalin nie posiadałby się z radości na wieść, że rząd niemiecki „opowiada się” za wprowadzeniem obowiązku instalowania w prywatnych samochodach kamer pozwalających na obserwowanie w czasie rzeczywistym zarówno kierowców, jak i pasażerów. No i słuszna jego racja – bo czyż w IV Reichu, budowanym właśnie przez Naszą Złotą Panią można sobie wyobrazić sytuację, w której przestrzeń w prywatnych samochodach wymyka się kontroli Gestapo? Tego nie można wyobrazić sobie nawet w gorączce, zwłaszcza gdy zwrócimy uwagę, że powierzchnia prywatnych samochodów w dzisiejszych czasach jest porównywalna z powierzchnia niewielkiego państwa. A czyż w IV Reichu można pozostawić taką dużą powierzchnię poza zasięgiem Gestapo? Jasne, że nie można, toteż tylko patrzeć, jak obowiązek instalowania kamer podglądających kierowców i pasażerów prywatnych samochodów zostanie wprowadzony nie tylko w Niemczech, ale całej IV Rzeszy, a zatem – również w naszym nieszczęśliwym kraju.

  Wprawdzie banda konfidentów poprzebieranych za dziennikarzy tych wszystkich – ach, chciałem już wymienić nazwy tych wszystkich ubeckich stacji telewizyjnych, a nawet nazwiska konfidentów poprzebieranych za dziennikarzy – ale skoro kolega Ziemkiewicz został zmuszony do dobrowolnego rewokowania w procesie z panem redaktorem Durczokiem, to znaczy, że niezawisłe sądy musiały już otrzymać stosowne instrukcje. Ha! W takim razie mój proces z TVN-em dobrze nie wygląda i tylko patrzeć, jak pełnomocnikujący tej stacji pan profesor Kruszewski, u którego boku w procederze zaprawia się również córka, (niedaleko pada jabłko od jabłoni!) za sprawą niezawisłego sądu przytroczy sobie do pasa również i mój skalp. Niech mu tam będzie na zdrowie; w państwie takim, jak nasz nieszczęśliwy kraj, miejsce ludzi normalnych jest w więzieniu, natomiast kryminalistów i łajdaków – w rządzie, a w najgorszym razie – w opozycji. Nie widzę jednak powodu, by ułatwiać mu sytuacji. W końcu nawet w Piśmie Świętym jest powiedziane, że każdy będzie zdobywał swój kawałek chleba w pocie czoła. Tedy – chociaż jestem pewien, że i on wie i ja wiem – to milcz serce!

  Zatem wprawdzie banda konfidentów… – i tak dalej – kręci nosem na te regulacje, bredząc coś o „przestrzeni wolności” – ale nie zwracajmy najmniejszej uwagi na tę perfumowaną kupę gówna. To tylko z powodu niedzieli, kiedy to oficerowie prowadzący grillują na daczach i zaprawiają się bimbrami – ale kiedy w poniedziałek przyjadą do swoich biur, to niezależne media dostaną stosowne iskrówki („i skoczyła iskrówka, zawrzały redakcje”), a poprzebierani za dziennikarzy konfidenci zaczną śpiewać z innego klucza. Zresztą nie tylko konfidenci – bo przecież zdecydowana większość dziennikarzy w naszym nieszczęśliwym kraju, to banda idiotów, którzy – podobnie jak Dajakowie na Borneo – nie potrafią uchwycić związku przyczynowego miedzy spółkowaniem, a rodzeniem się dzieci. Stąd w tych środowiskach taka popularność zapładniania w szklance; skoro są pewni, że mleko robi się w fabryce, to pewnie myślą, że dzieci też.

  Wystarczy przypomnieć klangor podniesiony przed kilkunastu laty, kiedy na polecenie Gestapo, w naszym nieszczęśliwym kraju w prywatnych samochodach wprowadzano obowiązek zapinania pasów bezpieczeństwa. Kiedy jedyny normalny człowiek wśród tworzącej tubylcze elity bandy idiotów, to znaczy – Janusz Korwin-Mikke przeciwko temu obowiązkowi protestował ostrzegając, że jeśli zgodzimy się na ingerencję biurokratycznej szajki w przestrzeń wolności, to za tym pierwszym krokiem pójdą następne i następne – aż skończy się na tym, że przez całą dobę albo będziemy poprzypinani kajdankami do najbliższego kaloryfera, albo w związku z ustanowieniem godziny policyjnej, będziemy musieli siedzieć w aresztach domowych – oczywiście dla własnego bezpieczeństwa – bo wiadomo, iluż nieszczęść można by uniknąć, gdyby ludzie nie wychodzili z domów! Żyją jeszcze ludzie pamiętający szyderstwa, jakich mu nie szczędzili „mądrzy i roztropni” mikrocefale – no a teraz właśnie nastała kolejna godzina prawdy. Czy nie można by wszystkich postępaków skoszarować gdzieś w Bieszczadach i ogrodzić teren? Mogliby tam rżnąć się wszyscy ze wszystkimi we wszystkie możliwe otwory ciała, zapładniać kopulantki w szklance, przestrzegać zasad partnerstwa no i oczywiście pilnować, żeby wszyscy ludzie byli braćmi, pamiętając, iż brat brata w d… harata – a resztę nieszczęśliwego kraju zostawić w spokoju? „Jak pięknie by mogło być” – „ale próżno marzyć o tem”.

  Więc szkoda, że Hitler tego nie dożył – zresztą nie tylko tego. Oto w „Najwyższym Czasie!” (dlaczego wartościowe korespondencje z kraju i zza granicy w zasadzie można spotkać tylko w tzw. pismach „niszowych”, podczas gdy i pana red. Lisa, co to wraz z panią red. Lisową przez swoje przewody pokarmowe każdego miesiąca przepuszczają krocie – niestety również publiczne – czy u pana red. Baczyńskiego – tylko sam Scheiss, również w wykonaniu niedouków w rodzaju pana Wojewódzkiego?) czytam w korespondencji Katawa Zara z Tel Aviwu, że tamtejszy dygnitarz, były szef sztabu generalnego Mosze Jaalon oświadczył, że „Iran musi wybrać między przeżyciem, a pitraszeniem broni atomowej”. Kataw Zar z właściwą sobie przenikliwością spenetrował prawdę, że w tym oświadczeniu kryje się groźba użycia przeciwko Iranowi broni jądrowej, której Izrael, jak wiadomo, „nie ma” – bo jakże inaczej mały kraj chciałby postawić na krawędzi „przeżycia” „wielomilionowe, rozległe państwo” – jeśli nie przy pomocy głowic nuklearnych?

  Możemy sobie wyobrazić, jak ucieszyłby się Adolf Hitler, gdyby mógł usłyszeć tę deklarację! Non omnis moriar – miałby prawo tak powiedzieć bez najmniejszej przesady – bo przecież Izrael, przyznający sobie prawo unicestwienia każdego, kto stanie na drodze urojeń wyznawanych przez kierujących tym państwem szowinistów w rodzaju „oszusta pokojowego” Szymona Peresa, jest ideologicznym, a może nawet – również politycznym spadkobiercą przywódcy III Rzeszy. W swoim czasie, to znaczy – za życia Adolfa Hitlera świat, a w każdym razie – mieszkańcy naszego nieszczęśliwego kraju pocieszali się, że „nie dał Pan Bóg świni rogów, bo by ludzi bodła”. Wygląda jednak na to, że Pan Bóg, w swoich niepojętych zamiarach, postanowił przeprowadzić eksperyment z przyprawieniem świni rogów. Ma się rozumieć, że dla świata nic dobrego z tego wyniknąć nie może – ale nie można wykluczyć, że taki właśnie efekt jest w ramach tego eksperymentu wkalkulowany. Skoro na świecie namnożyło się tylu durniów, to może rzeczywiście coś z tym fantem trzeba zrobić? Kiedyś był potop, no to tym razem – zwłaszcza, że Pan Bóg obiecał potopu nie powtarzać – może nuklearny pożar?

  http://www.michalkiewicz.pl/tekst.php?tekst=2610

  • Majorshit

   Obecnie to jest wlasnie nowoczesna Wojna.Zusmiechem na ustach i dlugie wywody na tematy zastepcze.
   Patriotyczne slowka wiece pielgrzymki w celu zmiekczenia (Spoleczenstwa)Totalna dezinformacja A w zyciu tzn.W realu TOTALNA DESTRUKCJA I NISZCZENIE (Przepisy)No i Co Panie i Panowie.???Odpowiedz sami sobie Panstwo znajdzcie.

 • qq7kk

  No i tak sie sklada ze dzis internet az trzeszczy od teorii spiskowych na temat 11 wrzesnia ,we wszystkich jezykach swiata .Ale my wiemy ze telewizja glosi jedyna prawde ,najprawdziwsza z prawdziwszych ,chwala jej za to !

 • qq7kk

  Wlasnie wrocilam z przejazdzki autem i w radiu(jakie ciekawe tematy nam funduja,pisze o Niemczech)Wspominali rocznice tragedii z 11 wrzesnia i przy okazji opowiedzieli straszliwe zdarzenie.Otoz w pewnym gimnazjum ,gdzies w mojej okolicy, pan profesor i to od fizyki opowiedzial uczniom 10 klasy to co wyczytal w internecie TEORIE SPISKOWA odnosnie zupelnie innej historii tegoz zdarzenia ! opowiedzial to wszystko biednym dzieciom mieszajac im w madrych glowkach totalnie .Dzieciaczki poskarzyli sie w domu rodzicom , jeden tatus zrobil afere na 100 fajerek!!! Bo jak to PRAWDA moze byc tylko jedna JEDYNA! I Nikomu nie wolno jej podwazac!
  Teraz ten pan profesorek madralinski za swoj haniebny czyn wylatuje na zbity pysk ze szkoly!! ??
  hmmm wysluchalam audycji z wielka uwaga i obecnie zastanawiam sie czemu ma sluzyc ten przekaz -prikaz? Czy ma zamknac usta na wieki kolejnym zuchwalcom?! niechaj sie nie waza podwazac prawdy jedynej prawdziwej?!

  • Bird2

   Coś się stanie to zobaczysz ile śmiechu będzie na twoich ustach jak te zombie zacznie się ganiać po ulicach za jedzeniem. 9/11 nie jest istotny. Istotne są konsekwencje..

   Tyle ludzi to w Iraku chyba dziennie ginęło..

   • qq7kk

    Bird 2-Wiem doskonale ze konsekwencje ciagna sie w nieskonczonosc .Do smiechu nie jest mi wcale ale co poczac ? Dramatyzowac ? Moge tylko bernie obserwowac rozwoj wydarzen, wsluchujac sie w najprawdziwsze wiadomosci z tv porownywac z TEORIAMI SPISKOWYMI , starac sie to jakos wyposrodkowac i w kupie ogarnac rozumem ktory przycmiewa skutkiem nieustannych opryskow chemtrails ;(

 • Krzyż zniknął z przestrzeni publicznej na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie.
  http://rafzen.wordpress.com/2012/09/10/w-obronie-krzyza-w-polsce/

 • navajo88

  No nie !!!! czyżby zaczeło tutaj pachnieć rewolucją !!!!!!!!!!!!! , hahahahahahahahaha
  J.M.H

 • jowram

  Przyjaciele! Akcja http://www.zmieleni.pl rozwija się bardzo szybko. Temat JOW zyskał niespotykany dotąd zasięg. Ruch JOW od początku współorganizuje akcję, w biurze Ruchu we Wrocławiu zawiązał się sztab centralny, mamy 4 osoby pracujące na „pełny etat”.

  Jest szansa na prawdziwy, ogólnopolski RUCH OBYWATELSKI. Szansa historyczna. Nie zmarnujmy tego! Apeluję o maksymalne zaangażowanie w promocję akcji (więcej na http://blog.zmieleni.pl/kontakt) oraz o wsparcie finansowe. Wpłat można dokonywć na konto Stowarzyszenia JOW z dopiskiem „zmieleni”.

  Stowarzyszenie Jednomandatowe Okręgi Wyborcze
  ul. Białoskórnicza 3/1, 50-134 Wrocław
  nr konta: 75 1020 3714 0000 4202 0084 7335
  tytuł wpłaty: zmieleni

  Lub poprzez płatności internetowe (http://www.jow.pl/strona/wesprzyj-nas.html)

  Pozdrawiam,

  Wojciech Kaźmierczak

  PS załączam artykuł prof. Jerzego Przystawy

  • monitorpolski

   Mam propozycję – nie podpisywać żadnej petycji, po prostu lobbować na rzecz JOW, łacznie z demonstracjami. Petycje znów zmielą na chama i ludzie stracą niepotrzebnie energię. Woszem, można wprowadzić listę internetową poparcia dla JOW, by mieć podparcie w działaniu i listę e-mailingową na wypadek organizowania akcji.
   Pamiętajcie, z tymi suk…synami nie ma dyskusji, oni rozumieją tylko głos w postaci siły. Najwyraźniej było to widoczne podczas otoczenia Sejmu przez „Solidarność”. Zachowywali się jak przestraszone szczury – oni doskonale wiedzą, że czynią zło.

   • KrisT

    oj monitor.. pamietam iz kiedys z zenem byliscie przeciwko uzyciu siły i wyjsciu na ulice- bo poleje sie krew, bo zginą polacy, bo nas wyłapią i wsadza do pierdli, bo cos tam…ze jedyna rada i sposób na zmiane czegos to pokojowo i zgodnie z prawem, petycje, prosby i takie tam…
    a teraz czytam odwrotnosc?
    petycje sa beee, niczego nie podpisywac , najlepszym jest uzycie siły, pikiety, itp….
    podobno tylko krowy zdania nie zmieniają…

    ta akcja , KUkiza moze coś zmienic a bynajmniej ruszy ludzi do czynow! Powinienes poprzec tę akcje, czym szybciej uzbiera sie podpisy tym szybciej machina ruszy a wtedy wyjdzie szydło z wora, poco to było robione, i jaki skutek wywarło na rządzących, czym szybciej tym lepiej i albo uznają i przejdzie JOW albo ludzie rusza na ulice i bedzie pozamiatane!
    Sami pisaliscie aby odebrac władze pokojowo, przez JOW mozna to zrobic, tylko czy obecne elyty pozwolą sobie dobrowolnie i pokojowo oderbac władze i przywileje?

    suma,sumarum od JOW się zacznie! Podpisywanie petycji nie kosztuje duzo energii a praktycznie nic nie kosztuje podpisujacego… wyjscie na ulice to co innego..

 • czytelnik

  Jezeli jeszcze nie wiesz kim sa „obcy/przybysze” to zobacz co CZYNIA Z POLSKA i POLAKAMI !

  Bywa,ze i SWOICH NIEPOSLUSZNYCH MORDUJA,ktorzy na pewnym etapie zorientowali sie KOMU i CZEMU SLUZYLI !!!

  Przyklad : TRAGEDIA SMOLENSKA W DRODZE DO KATYNIA .

 • czytelnik

  Proste jak bijak od cepa :

  WSZYSTKO CO OBCE NIE SLUZY TOBIE !

 • pola

  Ta lektura musi porażać. „Sfałszowanie ostatnich wyborów było możliwe i stosunkowo proste. Nie twierdzimy, że zostały sfałszowane, ale że była taka możliwość” – piszą w swym raporcie eksperci od bezpieczeństwa teleinformatycznego. I pytają: „Dlaczego ABW pozwoliła, aby serwer do niedawna rosyjskiej firmy Internet Partners obsługiwał wybory w Polsce?”
  http://wiadomosci.wp.pl/kat,38200,title,Czy-Rosjanie-sfalszowali-wybory-w-Polsce,wid,14915394,wiadomosc.html?ticaid=1f263&_ticrsn=3

  • Peryskop

   Pola, warto podkreślić, że Raport został przygotowany przez zespół ekspertów ds. monitoringu wyborów, który pracował dla PiS. Szefem zespołu był zmarły nagle w zeszłym tygodniu kryptolog prof. Jerzy Urbanowicz. Zmarł nazajutrz po przekazaniu Raportu. Prof. Jerzy Urbanowicz był tez współ-organizatorem konferencji nt. wydarzenia smoleńskiego, która wkrótce ma się odbyć.

 • Jarson

  Mam do was pytanie z innej beczki, chciałem sobie zainstalować „darmowego Tor’a”, którego Marek podał w „Poradniku technicznym”. Używacie tego? Nie zwalnia wam łącza, w jaki sposób to działa? Jeżeli ktoś posiada stronkę z bezpieczną instalką do ściągnięcia, to bardzo bym prosił, na tej stronce (podanej przez Marka w poradniku) http://www.vista.pl/porady/276_darmowy_tor_anonimowosc_w_sieci.html nie działają linki do ściągnięcia programu i nie wiem gdzie ściągnąć jego nową i bezpieczną wersję. Może ktoś coś napisać na temat tego programu?

  • czytelnik

   Nie wierz wszystkim „nowoczesnosciom” internetowym TO POLOWANIE Z NAGONKA i CELNE STRZALY W CIEBIE !!!

   ZAPAMIETAJ :

   KAZDY REAL LICZY SIE JEDYNIE W ZYCIU !

 • Dekalog” zdrowego, ekologicznego odżywiania

  Jedz i pij produkty naturalne, proste, ekologiczne
  2. Jedz i pij tylko wtedy, gdy odczuwasz głód i pragnienie, ale pamiętaj o postach.
  3. Jedz żywność jak najświeższą
  4. Jedz żywność wytwarzaną lokalnie
  5. Jedz żywność sezonową
  6. Jedz produkty jak najmniej przetworzone
  7. Jedz jak najwięcej przetworów zbożowych, warzyw, owoców; produkty zwierzęce traktuj jako dodatek
  8. Stosuj w kuchni proste, tradycyjne techniki przetwórcze (unikaj używania mikrofalówki)
  9. W doborze potraw kieruj się naturalnym smakiem, doceń pokarmy kiszone, ogranicz słodzenie i solenie
  10. Umiarkowanie i spokój niech towarzyszą każdemu posiłkowi.

  • czytelnik

   DZIEKI !

   Oby tylko „obudzeni i nawroceni” zaczeli ten „DEKALOG ” przestrzegac to BEDA MIEC SZANSE NA DLUGIE ZYCIE !!!
   Ja do tego dodam „dwa przykazania koscielne” (z prawdziwego BOZEGO KOSCIOLA) :

   1.Nie wierz we wszystko co „bogowie” medycyny szkolnej ci funduja i ogranicz wizyty u nich.
   2. Zazywaj LEKI z BOZEJ APTEKI.

  • Peryskop

   Lucas003bq, korekta dot. p. 7.

   Wczoraj Mike Adams opublikował na NaturalNews wypowiedź dr J. D. Heyes’a, który powołując się na badania stwierdził, że pszenica współcześnie uprawiana w wielu krajach świata została genetycznie zmodyfikowana jeszcze w latach 60-70-ych i zawiera dodatkowe białko gliadin (nie mylić z glutenem), przez co wg tego kardiologa pszenica zasługuje na miano „chronicznej doskonałej trucizny” [„chronic, perfect poison”].

   Gliadin działa podobnie jak opiaty i aktywizuje w mózgu receptory powiązane z odczuwaniem łaknienia. W efekcie spożywanie go – nie tylko w postaci pieczywa, ale także makaronów, pizzy, sosów i innych produktów przetworzonych – powoduje nadmierny apetyt, a w konsekwencji prowadzi do otyłości, oraz przyczynia się do cukrzycy, opuchlizny nóg, kwaśnego refluksu, podrażnienia pęcherza, depresji, itp.

   Dr Heyes jest autorem książki o tej tematyce. Podkreślił, że wiele zaleceń dietetycznych prowadzi do zastępowania bardziej szkodliwych produktów mniej szkodliwymi – z niewielkimi korzyściami dla pacjentów. Zaznaczył również, że trudno byłoby powrócić do uprawy klasycznych odmian, bo te zmodyfikowane dają wyższe plony i są bardziej opłacalne.

   Dr Heyes nie zaleca całkowitej rezygnacji ze spożywania produktów z pszenicą, ale ich znaczne ograniczenie na rzecz „prawdziwej żywności”, jak awokado, oliwki, oliwa, niektóre mięsa i warzywa.

   You just need to eat smarter!

   więcej:

   Modern-day wheat is a ‚chronic poison,’ says doctor

   http://www.naturalnews.com/037133_wheat_gluten_poison.html

   ===

   Czy pszenica w Polsce również zawiera gliadin ?

   Prawdopodobnie tak, biorąc pod uwagę upływ 40-letniego okresu stosowania zmodyfikowanych odmian pszenicy i importu zbóż, pasz oraz nasion.

   W tym kontekście należy zauważyć, że jesteśmy wprowadzani w błąd opisami na wielu produktach dietetycznych i „na schudnięcie”, jak popularne podpłomyki, bo zawartość mniejszej ilości kalorii jeszcze nie przesądza o faktycznych możliwościach zredukowania wagi ciała.

   Bowiem i w tym sprawach wszystko jest w głowie 😀

   • Peryskop

    Autopoprawka: z pośpiechu wszystkie wypowiedzi kardiologa dr Williama Davisa przypisałem autorowi artykułu J. D. Heyes’owi. Przepraszam 🙂

    • monitorpolski

     Nie przepraszaj, zdarza się każdemu. Nie chodzi zresztą o nazwiska, tylko o fakty. Ważna informacja, mało komu znana.

 • czytelnik

  Czy nie wiecie ,ze wspolczesnych sedziow to sumienie rusza dopiero przed smiercia ,gdy smierc u du.y to do pokuty ???

  Oni dobrze wiedza ,ze sami STANA PRZED NAJWYZSZYM SEDZIA – PRZED BOGIEM ICH STWORCA !

  To samo dzieje sie na wielu stanowiskach rzadowych – gdy widza,ze im pod ogonem podpalono, to szukaja wsparcia u zwyklych ludzi u mas ,czesto calych narodow.

  CO TO JESZCZE KTOS NIE ZNA JAKIE SCHRONIENIA ZYDOM DAWALI POLACY GDY ICH SCIGANO ZA MACHLOJE ROBIONE W CALYM SWIECIE ?
  Jak sie nam za to odwdzieczaja ???

 • rabarbarek

  Dobra wiadomosc i dowod na to , ze ze swoimi ” spiskowymi teoriami” nie jestesmy sami. Tworzy sie swiatowy ruch oporu , a przedstawicieli tego ruchu mozna nazwac spiskowcami , wariatami, lub szalencami. Faktem niezaprzeczalnym jednak jest to , ze coraz wiecej waznych osobistosci zycia publicznego i politycznego , zdobywa sie na odwage i podejmuje walke o prawde.

  Dzisiaj mamy kolejna rocznice 9/11. Wlasnie nadeszla wiadomosc , ze sedziowie kwestionujacy oficjalna wersje wydarzen 9/11 zgosili sprawe do Miedzynarodowego sadu Kryminalnego.

  Honorowy Prezydent Sadu Najwyzszego we Wloszech , pan Ferdinando Imposimoto , ktory prowadzil m.in. dochodzenie w sprawie zamordowanego prezydenta Wloch , Aldo Moro , uznal , ze wersja oficjalna wydarzen 9/ 11 nie jest prawdziwa . Twierdzi wraz z innymi sedziami , ze byl to akt terroru spod znaku falszywej flagi.

  W czasie dochodzenia ” kongresowego” pominieto wiele faktow i nie przesluchano wiarygodnych swiadkow. Samo dochodzenie prowadzone bylo w niedpowiedni sposob i przez niekompetentnych ludzi.

  Potezna armia prawnikow zada ujawnienia prawdy i ukarania ludzi odpowiedzialnych za zamach.

  Pan Imposimoto przypomina lata 50te , kiedy to NATO wraz z organizacjami pomocniczymi dokonywalo we Wloszech atakow false flag , zrzucajac wine na innych.

  WArto zwrocic uwage na liste sedziow z calego swiata , ktorzy popieraja wniosek i podpisali sie pod petycja. Sa tam sedziowie z Australii, Kanady , USA…

  Ciekawe czy znajda sie chetni , aby podobny wniosek zlozyc w sprawie 4/10 ?

  http://l911t.com/

 • Stanisław

  Tego „ścierwa” na nieboskłonie jest z każdym dniem więcej – najgorsze jest to że zwykły człowiek nie zwraca na to uwagi

  http://ftp-bc.thecompany.pl/index.php?dir=Chemtrails/

  a jeżeli już się go pytam co na ten temat sądzi to odpowiada – co mnie interesują spaliny odrzutowca.

  • Ania

   Wiesz, Stanisław, jeśli zahipnotyzowanej osobie podasz sugestię: nie widzisz np trójkątnych przedmiotów, to ona po wybudzeniu z hipnozy nie będzie widziała trójkątów albo nazywała je jakoś inaczej.
   Mam podejrzenie graniczące z pewnością, że społeczeństwo ulega jakimś instrukcjom hipnotycznym.
   Tylko technika wprowadzania tych poleceń od umysłów ludzkich jest dużo subtelniejsza niż ogólnie znana tradycyjna hipnoza.
   To dotyczy nie tylko nie widzenia chemitrailsów ale i innych rzeczy…..
   Każdy z nas potrafi podać co najmniej kilka przykładów.

   • Stanisław

    Ciekawe spojrzenie na sprawę , być może i racja – im więcej mediów musowego nakazu , tym mniej rozróżniania nietypowych rzeczy.

    • Ania

     A zobacz to:
     cyt: „Sugestia podprogowa

     Postrzeganiem podprogowe jest podświadome odbiranie bodźców, które są zbyt słabe lub zbyt krótkotrwałe. Nasz ludzki umysł odbiera wtedy informacje mimo iż nie jesteś tego świadomy. Sugestia podprogowa opiera się więc na bodźcu tak słabym, że rejestrujesz go jedynie nieświadomie. Przedostaje się ona do podświadomości bezpośrednio, bez udziału świadomości.

     Sugestia podprogowa jest bardzo dość skuteczna – m.in. dlatego, że nie można świadomie jej przeciwdziałać. Programowanie sugestią podprogową (neurotransgresją) ma to do siebie, że nie wymaga żadnego określonego stanu umysłu, czy nawet skupienia. Może więc być przeprowadzane dosłownie w każdej sytuacji, w której aktywny jest zmysł wykorzystywany do przekazania sugestii. Najczęściej do sugestii podprogowej wykorzystuje się zmysł wzroku, ale może to też być przekazywanie o wiele subtelniejsze, na poziomie intencji. Całe programowanie polega na wyświetlaniu na ułamek sekundy odpowiednio sformułowanej sugestii tak, że odbiorcy nie są w stanie jej świadomie odczytać.” wzięte z http://hipnozadynamiczna.pl/sugestia/

     I jeszcze historia stara i znana:( z wikipedii)

     Reklama podprogowa (subliminalna)[edytuj]

     Zwana inaczej sugestią podprogową lub przekazem podprogowym – teoretycznie polega np. na włączaniu do filmu pojedynczych klatek z reklamą lub wgrywania ukrytego przesłania do piosenek.

     Koronnym dowodem na skuteczność jej działania miał być eksperyment przeprowadzony w 1957 r. przez Jamesa Vicary’ego w USA. Podmienił on pojedyncze klatki filmu wyświetlanego w kinie dla zmotoryzowanych w Fort Dix na reklamy – napisy „pij colę” i „jedz popcorn” – i twierdził, że w ten sposób skłonił widzów do kupowania tych produktów. Liczne eksperymenty dowiodły potem, że badania te były sfabrykowane, co zresztą przyznał sam Vicary[potrzebne źródło]. Mimo to reklama podprogowa została zakazana w wielu krajach. Polska ratyfikowała konwencję o Telewizji Transgranicznej[3], która zakazuje perswazji poza świadomością widza, dlatego techniki reklamowe oddziałujące na podświadomość (chodzi tu głównie o reklamę telewizyjną i kinową) są zakazane.

     W latach 80. zarzucano stosowanie przekazu podprogowego niektórym zespołom rockowym, które w ten sposób miały propagować satanizm lub nakłaniać do samobójstwa (słynna sprawa płyty Stained Class zespołu Judas Priest). Miały one rzekomo umieszczać w piosenkach komunikaty, które były słyszalne dopiero wtedy, gdy utwór był odtwarzany „od tyłu”.

     Zdaniem części badaczy przekaz podprogowy to jedynie mit – argumentują, że nie można ulec propagandzie, jeśli nie widzi się elementu propagandy. Jednak eksperymenty wykazały, że bodźce podprogowe wpływają na procesy poznawcze, choć wpływ ten utrzymuje się zaledwie przez ułamki sekundy[4]. Rejestrowane mogą być proste informacje, takie jak stan emocjonalny[5].

     Zwróć uwagę na rok eksperymentu z coca colą. Dla rozwoju nauki to lata świetlne temu.

 • czytelnik

  Czy wiesz o tym ?

  Gdy masz sraczke to jeszcze twoj organizm broni sie przed truciznami .
  Gdy zwracasz/rzygasz to samo ,Twoj uklad obronny stawia cie na nogi .

  Gdy slyszysz gloszona „prawde” w LZEMEDIACH wiedz ,ze to NIEPRAWDA lub pozorna prawda.

  Sluchaj tez dobrze kazan swoich przywodcow duchowych i je osobiscie analizuj,wyciagaj wnioski i pytaj Boga : Czy to Ty Boze tak chcesz aby wygladal ten wspolczesny swiat ?

  Gdy partyjniak ci wciska swa wiedze to wiedz,ze on to robi ZA KORYTO !

  Gdy zaleecaja ci „seriale” filmowe/rozne filmy/wszelkie show i kradna twoj czas na ich ogladanie to wiedz ,ze chca abys i ty tak zyl jak na tym serialu lub pokazie !

  Gdy sprzedaja ci „cacko samochodowe/motocykloe” czesto taniej to wiedz ze CZYNIA CIE SWYM NIEWOLNIKIEM !

  I na zakonczenie powitaniadnia wtorkowego wiedz ,ze reklama dzwignia handlu a kazdy Zyd swoj towar chwali .
  Dobry towar,dobry czlowiek nie potrzebuje reklam !!!

  NIE ULEGAJ ZLUDZENIOM !

 • czytelnik

  POLKO i POLAKU !

  ZACZYNAJ KOLEJNY DZIEN SWEGO ZYCIA BEZ SPOZYWANIA TRUCIZN !

  A bedzieswz dlugo zyl i dobrze bedzie ci sie powodzilo .

  WYDAJEMY WALKE WSZELKIM TRUCIZNOM – ZACZNIJ OD NAPOJOW !

  W spozywanej wodzie z wodociagow JEST TRUCIZNA,KTOREJ ZADEN FILTR NIE ZATRZYMA !!!

  WSZYSTKIE KOLOROWE PLYNY MAJA WIELE TRUCIZN – nie wierzysz ,sprawdz je labolatoryjnie a nie tylko smakowo – smak jest twoim oszustem .

  • Nicram

   Jaka to trucizna jest w wodzie wodociągowej? Proszę o konkrety, najlepiej jakieś wyniki badań.

   • ARTUR

    @Nicram.Nie musi być żadnych badań ,miałem licznik starego typu przez który przepływała woda ,lepiej było tam nie zaglądać co w nim jest bo muszę teraz wodę filtrować .Teraz mam wymieniony licznik na nowy który ma suchą tarczę odczytu i nie widać zanieczyszczeń .Zastanawiam sie jak można obecnie pobierać np.wodę z Wisły dla Warszawy i mówić że ten ściek z kranu nadaje się do picia .

   • czytelnik

    Wyniki bedziesz mial na sobie .
    Radze ci ZAKONCZYC SLUZBE OBCYM !

   • nicram to znany przeze mnie troll, hasbarysta, a więc – dont feed the troll! 😀

 • czytelnik

  Jak sie bronic osobiscie i swe dzieci przed zywnoscia z produktami GMO ?

  Pierwsze przykazanie (1) – zaopatrywac sie u znanego ci producenta zywnosci.

  Prosze nastepnych forunmowiczow wpisywac kolejne przykazania,wtedy utworzymy „Kamienne Tablice” zachowan ludzkich na wspolczesne czasy.

  To co jemy to juz wiemy,a kto nie wie niech sie dowie.

  Niniejszym oglaszam BOJKOT TRUCIZM w kazdej postaci w tym piwa,wina i wodki,w ktorych od dawna dawkowana Wam jest TRUCIZNA z globalnego monopolu !

  • rabarbarek

   Zamiast kolejnego przykazania , lista kompanii [ oczywiscie wielkich korporacyjnych , ktore rozlaza sie ze swoim ” skazonym” towarem po calym swiecie] i produktow , ktore zawieraja GMO .

   Firmy znane i lubiane. Niektore produkujace produkty dla niemowlakow, inne czekolady dla lakomczuchow . Lista jest dluga. A kazdy towar zacheca nabywcow nie wysoka jakoscia , ale kolorowymi papierkami , opakowaniami z rysunkami , ktore staly sie reklama g….MO schowanego wewnatrz.

   Wszystkie produkty zaznaczone na rozowo zawieraja GMO. Ciekawa statystyka pomimo tego , ze podana przez Geenpeace. Warto sie z nia zapoznac.

   http://gmoguide.greenpeace.ca/shoppers_guide.pdf

   • Pelagia

    popatrzyłam na stronkę greenpeace. myślę, że oni moga być naszymi sprzymierzeńcami. jeśli masz Rabarbarku jakies zastrzeżenia do nich, to podaj, wolę wiedzieć komu ufać.
    zmartwiło mnie to, że nawet produkty przeznaczone dla wegetarian sa zapaskudzone, ale mięsa i tak nie będę jeść. widziałam w dziecinstwie jak biednego cielaka mordowali, on strasznie płakał, jego cierpienie czuc było w powietrzu. ryb i drobiu też nie będe jeść. Mam nadzieję, że fasola jest wolna od gmo, soja niestety jest tylko z gmo. jeśli jest jakaś czysta, to gdzieś ukryta w świecie, pewnie nieliczne uprawy

  • Konsumenci :
   Czy chcecie mieć na talerzu coś co nadaje się do jedzenia ? Czy naprawdę wierzycie, że to co na co dzień kupujecie w Tesco i innych hipermarketach , odpowiada waszemu zapotrzebowaniu na wartościowe pożywienie.?

   Czy w ogóle Was to obchodzi ?A może jesteście zbyt zajęci aby się tym zajmować ?Czy chociaż czytacie etykiety na opakowaniach ?Czy wiecie co oznaczają te wszystkie „E” z cyferkami?

   To sztuczne konserwanty, barwniki i inne dodatki ,które stanowią znaczącą część „jedzenia ” jakie spożywacie .Czy zdajecie sobie sprawę jaki mają wpływ na Was , na Wasze dzieci, na Wasze wnuki?

   One niszczą wasz system immunologiczny. To one rujnują Waszą naturalną zdolność do obrony przed chorobami .To one usztywniają wasze naczynia krwionośne i blokują zastawki w sercu. To one zwiększają szanse na to ,że dostaniemy raka. Czy zauważyliście ,że ludzie coraz ciężej i coraz częściej chorują?

   KONSUMENCI! Stoimy oto przed koniecznością wyboru tu i teraz. Unikanie go nie wchodzi już w rachubę Nastał czas działania .Ludzkie zdrowie, zdrowie planety i świata są niepodzielne, są ze sobą nierozerwalnie związane. Idźcie do swoich lokalnych tradycyjnych i ekologicznych rolników i wypracujcie wspólnie z nimi zasady na jakich będą hodować dla was dobrej jakości żywność.

   ROLNICY! Nie dajcie się omamić .Unia Europejska chce się was pozbyć. Chcą abyście myśleli , że nic się nie da zrobić,bo to niedozwolone. Oni prubują wmówić nam poczucie winy z powodu robienia czegoś co jest rozsądne, zyskowne i słuszne. Wyjmą swoją księgę przepisów sanitarnych i higienicznych aby kazać Wam wypełniać Wasz formularz HACCAP (ang Hazard Analysics and Critical Control Points)czyli System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli, opracowany w USA,system narzucający regulacje tak zwanego bezpieczeństwa żywności. Będą się starali wpoić Wam przekonanie ,że musiecie się dostosować do ich chorego globalnego systemu rynku żywności ,którego bezpośrednim efektem jest zniszczenie większości prawdziwych gospodarstw rodzinnych w Europie i zastąpienie ich” superfarmami” (euro kołchozy!) zawłaszczonymi i zarządzanymi przez bankowe kartele. Superfarmami gdzie jeden człowiek zarządza setkami hektarów, a w rezultacie tego „zarządzenia” cały naród kupuje zatrute jedzenie w najbliższym supermarkecie.

   Teraz posłuchajcie ! Musi być na to jakiś sposób .Jeżeli chcecie żeby którekolwiek z Waszych dzieci chciało zająć się rolnictwem to nie wierzcie ,że jest to niemożliwe jeśli powiecie im, że mają się podporządkować Unii Europejskiej i bezsensownym regulacjom rządowym,powstałych pod naciskami korporacji ,które chcą przejąć wasze gospodarstwa. Czy nie czujecie się głupio kiedy musicie zachęcać

   je do tego typu bzdur?

   O zrobicie jeżeli grupa miejscowych konsumentów zwróci się do Was o hodowanie dla nich żywności?

   Jaka będzie wasza reakcja? Powiecie im że jest to zabronione?

   Poszczujecie ich psem ?A może zaprosicie ich na na kawę czy hebatę żeby pogadać .No właśnie jeżeli wybierzecie to ostatnie , to może to być początek jakieś nowej inicjatywy. To znaczy ,jeżeli ci ludzie zaproponowali by wam godziwą cenę za produkowanie dla nich żywności , to odrzucenie ich ofert byłoby niemą dre. Oni dostaną to czego chcą i Wy też dostaniecie to czego potrzebujecie-pewny lokalny rynek-a nie taki który jest kontrolowany przez ponadnarodowe korporacje ,które usiłują was zniszczyć Pomyślcie o tym!

   Ale nie zastanawiajcie się zbyt długo, bo wtedy pewnie przekonacie się że jest to niedozwolone i że nic nie da się zrobić .Takie nastawienie sprawia , że sytuacja stale się zmieniała ,ale na gorsze

   https://poradnikkonsumenta.wordpress.com/2012/09/09/list-do-rolnikow-i-konsumentow/

  • Ironizator...

   Od piwa mi wara! Piłem, pije i będę pil…!!!

   • maniek

    Nie od dziś każdy zna stwierdzenie, że alkohol przyćmiewa umysł.
    Film ten przedstawia w jaki sposób elity przez wielki używały alkoholu do ogłupiania i wyzyskiwania społeczeństw. Legalny alkohol stał się głównym narzędziem do obniżania inteligencji u ludzi, a im ciemniejszy naród tym łatwiej się nim rządzi. Substancja ta robi nie tylko spustoszenie w umyśle konsumenta, ale także w całym organizmie, który po prostu w kontakcie z tą trucizną zaczyna gnić. Alkohol postrzegany jest u nas w kategoriach używki, mało kto postrzega go w kategorii twardego narkotyku jakim w rzeczywistości jest. Substancja ta wg. badań europejskiej agencji zdrowia zajmuje 3 miejsce na liście najniebezpieczniejszych narkotyków zaraz za heroiną. Samo słowo używka przeniknęło do świadomości społecznej za sprawą lobbingu korporacji oferujących alkohole, papierosy i kawę.
    Patrząc na statystyki spożywania tej używki w formie wódki, wina, czy piwa nasuwa się myśl, że nasze społeczeństwo słabo jest zaznajomione z niebezpieczeństwem zdrowotnym, umysłowym i społecznym jakie niesie konsumowanie tego narkotyku.
    Niestety polityką jest na rękę, abyśmy dalej go spożywali jednocześnie się degradują. Jeżeli chcemy się już napić to miejmy przynajmniej świadomość po jakiego rodzaju substancję sięgamy.

    http://www.youtube.com/watch?v=T7cWQ6a2tcI&

    • @maniek – zgadzam się z tobą, alkohol to zło wcielone! dlatego ja zamiast alkoholu wolę zażywać rekreacyjnie benzodiazepiny i pochodne amfetaminy, w tym psychodeliczne (tryptaminy) – takie jak efedryna, 2-CI, 5-MEO-AMT itp 😉

    • zdzichu

     kefir służysz świętej ziemi na psychotropach ,zmiłuj Pani nad nim królowo Polski ,ukarz go batem

 • czytelnik

  „Une” dobrze wiedza,ze kazdy przymus wywola opor ,tak wiec przygotujcie sie jak bronic sie „przed strzykawka” (czym i gdzie ?).
  Dziecko nie wejdzie do szkoly ,pasazer do autobusu,pociagu,samolotu,supermarket nie wpusci przez ochraniarza gdy nie okazesz sie swiadectwem szczepienia lub skieruja cie w nim do punktu szczepienia !
  Inne rodzaje przymusu beda wymyslane na predce !!!
  Zastanawiajace jest czy ksiadz wpusci cie do kosciola a rabe do synagogi zas policja drogowa skontroluje wraz z prawem jazdy i ubezpieczeniem SWIADECTWO SZCZEPIEN .

 • rabarbarek

  Zamiast krytykowac Monitora , korzystajmy z jego goscinnosci i wstawiajmy , czytajmy ,informujmy i przekazujmy wiedze tu zdobyta dalej, bo moze nadejsc taki czas , ze zaknebluja nam buzie i wiedza zdobyta teraz bedzie musiala nam wystarczyc w momencie , kiedy nadejda gorsze czasy.

  To taka niezbyt mila refleksja po znalezieniu i przeczytaniu niedawno napisanego opracowania na temat ‚ pandemii” grypy H1N1 w roku 2009. Pamietamy doskonale panike wywolana grypa , stopnie zagrozenia , punkty szczepien w sklepach, zarzadzenie niepodawania sobie rak [ nawet w kosciolach ludzie nie podawali sobie rak], przedstawiciele WHO na ekranach telewizorow z wytrzeszczem oczu , mowiacych o mozliwych milionach przypadkow smiertelnych.

  Tak bylo . Dzisiaj okazuje sie , ze zadnej epidemii nie bylo , a byl to wielki , globalny test jak zachowaja sie masy ludzkie w obliczu paniki i wezwania do masowych szczepien. Dokument , ktory przedstawie , nie jest przeznaczony dla przecietnego kowalskiego , a dla sluzb zdrowia na calym swiecie i administratorow kolejnej paniki epidemicznej , ktora prawdopodobnie niedlugo zostanie wywolana przez odpowiednie sluzby pod auspicjami WHO.

  2009 Grypa A/H1N1 Strategia Masowych Szczepien . Zestawienie Multinarodowe.

  W 2005 roku WHO opublikowala plan gotowosci do walki z pandemia. W 2008 roku 47 krajow – czlonkow WHO przedstawilo plany narodowe na bazie planu glownego , przygotowane wedlug zroznicowanych ” potrzeb wlasnych” . W roku 2009 WHO opublikowalo poprawiona wersje planu z 2005 roku.

  No i kiedy wszystko dopiete bylo na ostatni guzik nadszedl czas proby dla WHO ogloszono pandemie i zaczeto wdrazac w zycie to co dotad pozostawalo na papierze.

  Tuz przed zaprogramowana epidemia przeprowdzono badania gotowosci spoleczenstw do szczepien w obliczu pandemii. Wyniki byly zachecajace , poniewaz wyniki wskazywaly , ze 70-80 procent ludzi wyrazi zgode na zaszczepienie sie . W rzeczywistosci okazalo sie , ze panika i akcja szczepionkowa zakonczyla sie kompletna klapa. Niewiele osob o tym wie , ale np. we Wloszech zaszczepilo sie ….
  4 % ludnosci , w Kanadzie ok. 30 [ co jest fatalnym rezultatem biorac pod uwage bardzo agresywna polityke szczepionkowa] itd itd.

  Czuje sie w dokumencie olbrzymia frustracje z powodu kleski , ktora poniosly wielkie korporacje i przemysl pro-szczepionkowy. Do akcji skierowano bowiem zastepy swiadomych i nieswiadomych swojej roli , agentow szczepionkowych , mass media, websites , hot -lines, oplakatowano miasta i wsie, wydano miliony biuletynow. Wszystko na prozno.

  A kogo oskarzono o kleske? Cytat ” Sentymeny anty-szczepionkowe w mediach , glownie internetowych, wywolaly konsternacje dotyczaca bezpieczenstwa i efektywnosci szczepionek”. I stad wlasnie przyszla

  Okazuje sie , ze mamy potezna bron w reku { Internet} , ktory moze pokrzyzowac plany ludobojcow. Batalia 2009 roku zakonczyla sie zwyciestwem blogerow i zdrowego rozsadku. Jednak jak wynika z dokumentu , przeciwnik nie odpuszcza i przygotowuje sie do kolejnej akcji.

  Wlasnie przygotowana zostala nowa strategia masowych szczepien. Wedlug nowego planu przygotowano strategie , ktora ma zmusic spoleczenstwa do zaakceptowania szczepien. W morzu internetowym plywac beda tzw ” analitycy” [ moze juz plywaja?] , ktorych zadaniem bedzie [ jest?] identyfikowanie i neutralizacja anty-szczepionkowego ruchu.

  Wedlug danych z 2009 roku , najwiekszym powodzeniem cieszylo sie administrowanie szczepionek w szkolach , wiec tam wlasnie bedzie sie prowadzilo najwieksze akcje.

  Do akcji wlaczy sie poza sluzbami zdrowia , wolontariuszy i strazakow. [ ciekawe za jaka oplata ?]

  Juz w 2009 roku uzywano jako punktow rozdzielnictwa PODy czyli miejsca , ktore wyznaczone byly przez FEMA jako te , ktore maja sluzyc pomoca w razie paniki , [ wojna, rozruchy, katastrofa] , Sa to np. bibloteki i koscioly [ ???] . W nowych planach uwzgedniono je rowniez.

  W Kanadzie bedzie dzialal system , ktory bedzie zawieral dane o kazdym obywatelu , o tym jakie i kiedy szczepionki przyjal. Beda znali nazwiska tych , ktorzy szczepia sie , a ktorzy sa ich przeciwnikami. Jakie wprowadza metody przymusu , pozostaje tajemnica , ale moze to byc przymus finansowy .

  Dokument czyta sie jak powiesc kryminalna. Tylko zakonczenia brak , poniewaz zakonczenie historii bedzie takie jakie napisza spoleczenstwa. Jedno jest pewne. Wkrotce staniemy ponownie w obliczu kolejnego ataku mafii szczepionkowo- depopulacyjnej. Testuje sie rozne ” epidemie” , kokluszu , grypy , i innych. Zbliza sie jesien , a wiec okres ” pandemiczny” . Dlatego warto przeczytac nizej podany dokument , zeby przekonac z jakim wrogiem mamy do czynienia. Wrog zaznaczyl , ze z kleski 2009 roku wyciagnal wnioski i teraz bledow juz nie popelni.

  Zapomnial tylko o tym , ze masy tez sie czegos nauczyly w ciagu ostatnich lat i nie pozwola manipulowac soba . Po raz kolejny ” doly” prawdopododnie pokaza , ze baranami nie sa i dobrowolnie na rzez nie pojda !!!!.

  http://www.nccid.ca/files/Evidence_Reviews/NCCID_H1N1_MASS_Vaccinat_HR.pdf

  • monitorpolski

   Rabarbarek, umieszczę to jako wpis główny. Może trochę rozszerzę. Ludzie jeszcze nie kojarzą faktów. Tragedia jest dopiero przed nami.

   • Kowel

    POLACY UWAGA rychtowac sie do WOJNY z slugusami szatana(wladza).KONIEC pasozytnictwa wladzy..TO NIE WLADZA A WIEC nie myslcie sobie ze Oni robia cos dla spoleczenstwa.POLAKU przestan sobie wyobrazac ze jakos tam bedzie.Skancz z takim mysleniem.Czy chcemy nowego 1939 roku??Wiec obudz sie POLSKO=POLAKU

    • tu zmodyfikowany wpis:

     http://kefir2010.wordpress.com/2012/09/12/apokaliptyczna-epidemia-na-jesien-2012-roku-miliony-ludzi-zgina/

     możesz dodać to (moje wnioski i obserwacje):

     1. “analitycy” o których wspomina autor, znani są mi od dawna. Jest to tzw “operacja hasbara”, czyli internetowe ramię zbrojne elit polityczno-biznesowych. Nie jest to kolejna teoria konspiracji, ale realny fakt. Można się odwołać do tajnej instrukcji rządu Izraela o powołaniu “operation hasbara” sprzed dekady, która to instrukcja dzięki uczciwym Żydom, ujrzała światło dzienne. Pomysł utworzenia internetowego ramienia zbrojnego podchwyciły różne byty: partie polityczne (PO, PiS, RPP), korporacje farmaceutyczne (propaganda szczepień na forach i blogach) a także rządy, media itp.

     Operacja hasbara ma za zadanie:
     -umieszczanie wpisów lobbujących za czymś – ogólnie, czymś co większość prawych ludzi uznaje za niemoralne, obrzydliwe, nieakceptowalne, itp.
     -atakowanie oponentów, strategia “bij i uciekaj”, ośmieszanie ludzi myślących samodzielnie używając algorytmu słów zakazanych – np: “Ty spiskowy oszołomie”, bądź: “kto Ci takich głupot nagadał, pewnie jesteś wyznawcą Jaro Kaczyńskiego zawsze dziewicy” itp itd.
     -używanie argumentów od dawna skompromitowanych, np powoływanie się na “badania naukowe” co do których sądy USA i UE udowodniły całkowitą ich fałszywość;
     -groźby karalne, takie jak: grożenie sądem, procesem, pobiciem, śmiercią, zwolnieniem z pracy itp itd;
     -dowództwo hasbary w każdym kraju prowadzi wywiad i kontrwywiad elektroniczny, np za pomocą takich systemów jak Echelon, czy choćby zwykłych koni trojańskich. Zbierają oni informacje o członkach naszych organizacji, zbierają haki, dane osobowe, IP itp – czasami posługują się nimi w celu zastraszania. Powszechne jest także demaskowanie osób piszących anonimowo.

     Teraz operacja hasbara odnośnie kampanii masowych szczepień i epidemii ma dodatkowy zastrzyk w postaci praktycznie nieograniczonych środków finansowych od fundacji Billa i Melindy Gatesów i ultra-eugenicznej organizacji GAVI – Global Alliance for Vaccinations and Immunization (światowy sojusz na rzecz szczepień i odporności). Podczas wojny informacyjnej która niechybnie nadejdzie, sądzę, że będą oni wykorzystywać wywiad i kontrwywiad elektroniczny w jeszcze bardziej opresyjnej i zmasowanej formie. Niedawny projekt uhonorowany przez Gatesa zakłada, że ścigani i “neutralizowani” będą nie tylko członkowie organizacji, blogerzy, przywódcy grup dyskusyjnych na FB i usenet itp – ale nawet pojedyncze osoby, którym raz czy dwa razy zdarzy się wyrazić wątpliwość co do szczepień. Jest to zresztą profesjonalizacja i znaczna rozbudowa (dozbrojenie) dotąd małej komórki hasbary, czyli wywiadu i kontrwywiadu elektronicznego. Można się spodziewać, że ta komórka hasbary będzie miała także wsparcie agencji wywiadowczych takich jak ABW, CBA itp. Czeka nas ciężka jesień, ale przetrwamy, wygramy..

     Można się spodziewać także, że hasbara będzie korzystać z tzw sztucznej inteligencji (Artificial Intelligence) czyli specjalnych programów (robotów internetowych) z niezwykle rozbudowanymi algorytmami. Dla hasbary bowiem ciągle ważne jest to, by WYGENEROWAĆ odpowiednią ilość wirtualnego (fałszywego) ruchu internetowego. Na czym polega generowanie wirtualnego ruchu internetowego? Otóż 99% ludzi korzysta na forach korzysta z jednego nicka i ma bardzo ograniczone możliwości przerobowe, tzn zamieszcza mało postów, komentarzy. Operacja hasbara ma za pomocą sztucznej inteligencji generować kilkaset komentarzy popierających szczepienia, każdy pod innym nickiem, w ciągu jednej godziny. Umożliwi to przebicie się i nienaturalne zagęszczenie komentarzy popierających jedną opcję. Do ataków z użyciem AI (sztuczna inteligencja) nadają się najbardziej duże i bardzo dynamiczne fora onetu, wp.pl, interia.pl, gazeta.pl itp. Do forów bardziej “statycznych” takich jak to na moim blogu kefir 2010, nie używa się strategii zmasowanego ataku, tu wysyła się tzw “pilnowaczy” czyli specjalistów czuwających nad “poprawnością” dyskusji itp. Tak było podczas wojny informacyjnej odnośnie katastrofy smoleńskiej. Na blogu “astral projection” miałem kilku, może kilkunastu “pilnowaczy” na 1.500.000 czytelników (kwiecień – październik 2010). Co ciekawe, byli z obu stron barykady – tzw “specjaliści” dbali o to, by zdyskredytować samą teorię o zamachu bombowym. Natomiast PiSowcy pilnowali wersji “zamachu ruskich”, i wyrażali swoje święte oburzenie, gdy pisałem, że zamachu dokonał prawdopodobnie Mossad z czynnikami sojuszniczymi w ABW.

   • Peryskop

    Marku, warto też dodać dzisiejsze info:

    Prof Maria Majewska mailem
    11 września 2012 16:18

    Witam,

    Warto się zapoznać z załączonymi tekstami dra Jaśkowskiego nt. szczepień.

    Ze swej strony dodam, że kilka dni temu kanadyjscy naukowcy ogłosili na konferencji wyniki swych badań, które dowodzą, że szczepienia „przeciw grypowe” w istocie rozprzestrzeniają grypę. Tak było w przypadku tzw. „pandemii świńskiej grypy”. Zjawisko to zauważono w wielu krajach, nie tylko w Kanadzie i zaobserwowało je wiele indywidualnych osób, że osoby szczepione zazwyczaj częściej i ciężej chorują na grypę. Natomiast dane z bazy VAERS pokazują, że szczepionki „przeciw grypowe” stosowane od r. 2009 są coraz bardziej zabójcze.

    Tak więc, kto chce zachorować na „pandemiczną” grypę, ten niech biegnie się zaszczepić, za czym stale agitują kartele farmaceutyczne i ich agenci w mediach – ostatnio codziennie w GW.

    http://www.cbc.ca/news/health/story/2012/09/10/flu-shot-pandemic.html

    Zgony po szczepieniach „przeciw grypowych” zarejestrowane w USA w bazie VAERS w poszczególnych latach. To tylko ok. 5% wszystkich prawdopodobnych przypadków, więc te liczby powinno się pomnożyć przez ok. 20.

    ————-

    art dra Jaskowskiego:

    [UWAGA: pierwsze trzy linki są do pierwszej części artykułu, już cytowanego na MP, link IV dotyczy części II artykułu – przyp. Peryskop]

    http://idb.nowyekran.pl/post/73296,sezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke-1

    http://www.polishclub.org/2012/09/05/dr-jerzy-jaskowski-sezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke-czesc-1/

    http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=3&t=19029

    http://www.polishclub.org/2012/09/06/dr-jerzy-jaskowski-sezon-na-leszcza-czyli-jak-oskubac-spoleczenstwo-na-szczepionke-czesc-ii/

  • Ironizator...

   Na wyspach od paru dni z wolna rozkrecaja temat. Pierwsze spoty w tv,wypowiedzi „expertow „, przebakiwanie o 2009 i że tym razem może nie skoczyć się na strachu… Choć z natury jestem optymista i w panike wpadam zawsze ostatni to coś mi się widzi że to właśnie w tym roku zaatakuje nas kolejna epidemia …w końcu 2012

   • monitorpolski

    Na 100%. Nie wprowadzali by ludobójczej ustawy. W Polsce już oznajmiono, że za truciznę w postaci szczepionek nie będziemy musieli płacić. Co za szczodrość!

    • maniek

     W Ełku szczepienia dla starszych ludzi na grypę za darmochę. Pełno plakatów w szpitalach, na przystankach, w autobusach. Za darmo! tak dbają o starszych 🙂

    • Stanisław

     Może byś zrobił dobrej jakości fotkę i wrzucił jako link ? Pora by na jej podstawie zrobić anty ulotkę rozszczepieniową dla starszych ludzi.

    • maniek

     nie ma problemu. wrzucę tutaj na stronkę

    • maniek

     http://www.rynekzdrowia.pl/Uslugi-medyczne/Elk-nieodplatne-szczepienia-przeciw-grypie-dla-seniorow,122745,8.html
     Szczepienia będą wykonywane bezpłatnie w następujących gabinetach lekarzy rodzinnych:
     1. 108 Szpital Wojskowy z Przychodnią SPZOZ w Ełku
     2. ISPL Gabinet Medycyny Rodzinnej Leon Gazda
     3. ISPL Gabinet Lekarza Rodzinnego Dorota Podczaska
     4. ISPL Gabinet Lekarza Rodzinnego Małgorzata Kwiatkowska
     5. ISPL Gabinet Lekarza Rodzinnego Rajmund Rusiecki
     6. NZOZ „GOMED” Czesław Modzelewski
     7. SN ZOZ „PRO – VITA” s.c. Zofia Kowalczyk
     8. NZOZ „PANMED” Anna Panasewicz
     9. NZOZ „TOCMED” Maria Toczkow
     10. NZOZ „SPECMED” Ewa Bożena Miller, Agnieszka Kuczyńska
     11. NZOZ Przychodnia „ESKULAP”
     12. s.c. Zdrowie NZOZ „VITA”
     13. NZOZ „RADMED” Leszek Ignacy Wocial
     14. NZOZ „CENTRUM” Robert Węgłowski
     15. NZOZ „IMED” Ilona Węgłowska
     16. NZOZ „SANMED” Małgorzata Ziniewicz
     17. NZOZ „ROKMED” Sławomir Rokicki
     18. NZOZ „WITMED” Witold Rejewski

    • monitorpolski

     No to na co czekamy, transparent „NIE LUDOBÓJCZYM SZCZEPIENIOM” i pod gabinety. Plus ulotki – o szkodliwości szczepionek i niezgodności ustawy z Konstytucją.