Usunięcie mojego kanału Monitorpolski z YouTube i konta Google.

W sumie to jest nie mój problem, to problem tych, którzy tego dokonali. Nanowahadełko pokazuje 16 osób z YouTube i 2 innych firm. 5 osób z Polski, pozostali z USA.
Nie wiem czy zdawaliście sobie sprawę biorąc ogółem 100 mln dolarów od Dicka Dosi, że mam ochronę ze strony bardzo wysoko rozwiniętej cywilizacji. W sumie mnie to nie interesuje, każdy kto bierze łapówę za niszczenie innych jest dla mnie szmatą.
I to nie jest mój problem szmaty, czy mój kanał i konto Google wróci czy też nie. To nie ja będę umierał w mękach – stopniowo coraz bardziej sparaliżowany, ślepy i głuchy. Przyjdzie moment, że już nic nie zdołacie zrobić bo nie będziecie mieli na to siły.
Wiem, kasa ważna, ale co wam z kasy jak poświęcacie przy tym swoje rodziny?
Warunki jakie widzę z nanowahadełka są takie same jak w poprzednich przypadkach – całkowity przepadek mienia na rzecz rządów RP i USA i do łopaty, jeśli was oczywiście przyjmą.
A konto mogę sobie założyć nowe, szybko go znów rozhulam, zapewniam was. Ale jak go odblokujecie to mogą być jakieś ulgi, nie chce mi się teraz nawet tego sprawdzać. Wasz był wybór.

A Dicka to czeka niespodzianka już dzisiaj w nocy. Majątek 600 miliardów dolarów, który trafi w ręce administracji prezydenta Donalda Trumpa pójdzie na pewno na szlachetne cele.
Już nie mówię o 16 rakietach balistycznych, 6 głowicach jądrowych i całym wielkim arsenale pod ziemią. Jak to zobaczyłem na mapie to zdębiałem, teraz wiem dlaczego google ten teren zamazał!
No i 600 dzieci na mordy rytualne – Prezydent już na pewno o was zadba żebyście dostali to na co zasłużyliście.

71 komentarzy Usunięcie mojego kanału Monitorpolski z YouTube i konta Google.

 • ARA

  Walczycie między sobą kto ma rację i kto posiada lepsze informacje. Obydwa słowa są względne i nie posiadają jednej jedynej jak to się potocznie mówi prawdy. To pokazuje że mało kto wie na czym polega rozwój świadomość i do czego służy zdobywana wiedzą. W pełni rozumiem dlaczego była ukrywana i szyfrowana. Gdyby choć jeden z was zbliżył się trochę do prawdziwej wiedzy to mielibyśmy następnego dyktatora, rewolucjoniste ect… Chcecie naprawiać świat ? To zacznij od swojej świątyni, a zobaczysz jak dużo pracy was czeka. Pozdrawiam wszystkich braci i siostry.

 • Luna

  Amira, jest to imię arabskie, oznaczające „księżniczka”. Słowo to także funkcjonuje w języku arabskim potocznie. Po polsku Mirka ….. Dziewczynka jest utalentowaną holenderką, a nie Włoszką …

  Oj, kłamiecie Roma !

 • Roma

  taki będzie świat = Królestwo Boże

  Amira Willighagen ~ Live in Concert ~ O Sole Mio

  https://youtu.be/dDESzUuZuC0

 • Roma

  jeśli jest ktoś kto nie widział to powinien zobaczyć

  dziewczynka lat 9 o imieniu Amira
  ( jej imię znaczy: „podziwiaj” = omen nomen, „ammirare” po włosku to podziwiać)
  zatem jej rodzice dali jej imię akurat pasujące do kariery operowej

  Amira Willighagen – Ave Maria – for English-speaking viewers

  https://youtu.be/FUnrLMvpQLk

 • Jędrek

  Tu się naprawdę robi jeden wielki szpital psychiatryczny… Jedni zasypują komentarze gradem linków bez opisów; inni pierdolą fanatycznie o katolickim bogu i nawróceniu; pojawiają się też kolejni „magowie, wahadełkowcy”, którzy oponują autorowi wypisując jednak podobne nieweryfikowalne brednie; masa jajcarzy i szyderców wypisuje absurdalne komentarze, na które (o zgrozo) co niektórzy dają się nabrać; I wreszcie, garstka przytomnych umysłowo próbuje okiełznać ten burdel, jednak zdają się oni być lekceważeni przez odrealnioną większość 😀 Jednym słowem – masakra…

  • Vismaya

   … ja też „uwielbiam” tych, którzy non stop podpierają się linkami … to takie intelektualne kule ….

  • Luna

   Jędrek, też byłam w szoku. Weszłam tu po bardzo długiej przerwie z myślą, że spotkam dawnych bywalców. Niestety, pozostało tylko kilka osób ( nieoceniona Vismaya ), a reszta widocznie wolała odejść niż brać udział w tym szaleństwie. Smutne to ….. no cóż, sarkazm wydaje się jedynym środkiem, jakim da się skwitować wypisywane opowieści z mchu i paproci … bo czasem trzeba zabrać głos, by nie pozwolić na nabieranie i straszenie innych ….

  • Majestic

   „Jedni zasypują komentarze gradem linków bez opisów;” linki w wiekszosci są same w sobie opisane ,liczy się ich zawartość . no właśnie masakra to co więcej podawać. „MP” już taki zostanie nie będę wyjawiał przyczyn i faktów .

 • Roma

  czemu chrześcijanie są prześladowani i mordowani wszędzie na świecie ?

  odpowiedź: bo tylko Chrystus to jest …. prawda

  http://www.radiomaryja.pl/informacje/egipt-juz-10-zabitych-ataku-kosciol-koptyjski-tym-napastnik/

 • Rybak

  Marek Podlecki ,pracuję uczciwie i za nic nie biorę kasy. Brzydzę się takimi ludźmi ,którzy żerują na ludzkiej głupocie,brzydzę się ludzi,którzy kolaborują z demonami za pomocą wahadełek i innego okultystycznego gówna ! Brzydzę się ludźmi,którzy ciągną za sobą ludzi do piekła na wieczne potępienie ! Twoje wahadełko to szatańskie gówno i możesz sobie nim straszyć ludzi,to wszystko wróci do ciebie bo szatan upomni się byś spłacił dług !!

 • MACIEK

  przecież to nie jest zamazany teren na google mapach?? ilość pól uprawnych daje taki efekt… wystarczy przybliżyć…

 • Majestic

  „Świat jest inny odc.61 – Otwórzcie szeroko oczy”

  tagentv https://www.youtube.com/watch?v=h2Wua2eQOks

 • Rybak

  Marek Podlecki, wszystko co robisz jest obrzydliwe,coraz bardziej dajesz się wciągnąć złym duchom w ich gierki. I dziwię się że Jacek Międlar chciał się zadawać z taką okultystyczną kanalią ! Nie strasz ludzi bo wszystko złe co im wysyłasz dopadnie ciebie !

  • Admin

   Dostałeś kasę czy nie? Uważaj na kłamstwa, za to się odpowiada.

   • Luna

    Monitor, co ty tak tylko o kasie ? Dowal mu swoim nanowahadłem ( ślepotą, głuchotą, jakimś demonem ). Co się tu będzie panoszył i cię straszył !

    • Vismaya

     Luna
     wiesz, że cię lubię …
     ale nie życz nikomu tego co tobie nie miłe… choćby nawet małej sraczki ….

     nawiasem mówiąc, mojej do tej pory ni ma …. 😉

     bo jeśli ktoś ma czyste konto to wszystkie przekleństwa rzucone w jego stronę wrócą do nadawcy jak bumerang….

    • Luna

     Vismaya, toż ja niczego złego nikomu nie życzę …. ot, tylko sarkazm sytuacyjny. Widać, monitor komuś płaci ( i jak widać za mało ), a innych straszy różnymi plagami …. Ja też sraczki nie dostałam …. ni inszych rzeczonych przez admina przypadłości … biedny on …. Najlepszego Tobie, Dobra Kobieto !

    • Luna

     Vismaya, Odpisałam, ale siedzę w moderce …. pozdro

   • Jędrek

    Dokładnie. Te „klątwy” niby od wahadełka wyraźnie zdają się być rzucane przez ciebie, Marku, są wyraźnie naładowane energią emocjonalną. Pamiętaj, że co zasiejesz, to po stokroć zbierzesz…

 • Majestic

  „30 zł opłaty codziennej za wjazd do każdego Polskiego miasta NOWA USTAWA !!”

  jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=VwyfWbv-eY4
  „Deszcz”

  Adolf Kudlinski https://www.youtube.com/watch?v=hFw96gPw8go

 • Agent WD-40

  Panie Marku, w imieniu rządu planety Melmac, chcialbym zaprosić pana na naszą planete. Odbiór biletu na teleportacje do odbioru u Donalda Trumpa w atlantydzkim oddziale biura CIA.

 • Majestic

  następny etap to „inwazja” kosmitów pierwsze oficjalne jaskulki , ufo i inne są na ziemi miliony lat ale nie oto chodzi , to wyśmienity czas i sposób na depopulacje itp sprawy
  „Reakcje na ujawnienie przez Pentagon filmów o UFO Agnieszka Zell”

  niezaleznatelewizja https://www.youtube.com/watch?v=xp6tGIq-ogw

 • Meu

  PANIE Marek, nosiłem fotkę ze zdjęciem tzw cudownej wody w kieszeni przez tydzień i moja energia nawet o piździ włos nie wzrosła, co sprawdził zdalnie mój znajomy wahadlarz.
  Do tego przez ten czas w jakiś dziwny sposób pojawiło się w moim ciele potrzeba spożywania napojów tzw wyskokowych.
  Skończyło się na małym piwku, i to niejeden raz…, ale zwykle jestem niepijący. Pozwalam sobie na piwko w czasie urlopu, w lato, w czasie upału.
  A teraz i zimno i nie na urlopie…
  Kolejna rzecz:
  każdy wahadlarz o tym wie, bo to jest pokazywane już na podstawowym szkoleniu, że energie wchodząca kręci wahadełkiem w prawo, wychodząca w lewo.
  Badając np pierścionek wahadełko pokaże jak jest on spolaryzowany, czyli w praktyce, jak kobieta ma taki pierścionek nosić. Nosi się w ten sposób, aby kierunek wpływu energii był w stronę ciała.
  Czyli enerkia przekazywana przez pierścionek ma wzmaciać ciało, a nie – jak przy odwrotnym załozeniu tego pierścionka- je osłabiać.
  Przykładowo- czarnomagiczny pierścień atlantów z obu stron wskazuje ruch prawoskrętny. Czyli – niezależnie jak dana osoba go nosi, to i tak wyciąga energię z ciała.

  Badanie zdjęć w tzw cudowną gansową wodą pokazuje, że od strony zdjęcia ruch wahadelka jest prawostronny (wciąga energię) natomiast po drugiej stronie wahadełko pokazuje nieskoordynowane ruchy. Energia ani wpływa, ani nie wypływa.
  czyli to, co jest na zdjęciu TOTALNIE pochłania energię ! ! ! ! !
  Dalsze badania wykazały, że tzw cudowna woda przesyła w drugą stronę pewien program. Program w którym umieszczony jest astralno-ezoteryczny adres osoby korzystającej ze zdjęcia.
  I pod ten adres wysyłany jest black goo…
  i się w ciele namnaża i steruje człowiekiem
  Jak wielce szkodliwe i niebezpieczne jest to coś….. pozostawiam nieopisane.
  Poszukaj sobie sam w internacie
  jakby co, to ja uwalniam ludzi z tego, ale po jakichś 2-3 dniach jest znowu
  i znowu uwalniam
  i znowu..
  za ktorymś razem już nie ma
  I człowiek jest wolny ! ! ! !

  • Admin

   Masz 6 demonów i w 80% sklonowaną duszę, dlatego kłamiesz. I to perfidnie. Nawet jeśli masz w tylu procentach przejętą duszę, to możesz to sam naprawić – wymaga tylko dobrej woli.
   Wiesz co za takie działanie cię czeka? Pisałem już o tym, ostrzegałem Tomaszu Goliński. I ja tu już nic nie wskóram, najbliższe 2 tygodnie masz przerąbane. Ale przynajmniej się uwolnisz z tego dziadostwa.

   • Meu

    i nie nazywam się tomasz goliński
    Zostałem przymusem wrodzony jako człowiek. mam pełną pamięć moich poprzednich wcieleń, osiągnięć duchowych i doświadczeń z ciemną stroną tej strony wszechświata.
    i wiedzy, skąd ona się tutaj wzięła…
    I wiedzy jak ją zlikwidować. Co konsekwentnie realizuję.

    raczej ja widze twój ciemny koniec, bo te ciemne strony likwidują niepotrzebnych PACHOŁKÓW….

    w przeciągu 2-3 tygodni

    • Jędrek

     Haha, to wygląda trochę, jak kłótnia cyganek, które wzajemnie obrzucają się klątwami w walce o „klientów” 😀

    • Lechicki Sławek

     Oj MEU – jesteś młodym rozwiniętym człowiekiem z bytam w ciele , służysz ciemniej stronie. Proszę przemyśl sobie co piszesz . Pan redaktor prowadzi swoją grę i trzeba to zaakceptować. Pozdrawiam Lechita.

    • Vismaya

     To tylko konflikt magów …. 🙂

    • Jędrek

     Konflikt magów 😀 Dobre… Zwykła cyganka spod dworca kasuje ich „mocą” na kilometr 😀

    • Vismaya

     No wiesz Jędrek … tam, gdzie Pan Bóg nie może zrobić porządku, tam posyła babę ….. ta umie zdeptać głowę szatanowi.
     To już wiedzieli starożytni Hindu, mieli nawet taką boginkę, które jeździła na lwie… i pojawiała się tam, gdzie był największy konflikt…. i urywała mu głowę w oka mgnieniu.

  • Roma

   od demonów uwalnia pojednanie z Bogiem,
   nawrócenie, pokora, sakramenty to nr JEDEN: spowiedź, pokuta, komunia,

   gdy nic nie pomoże, to wtedy egzorcysta ale TYLKO kapłan !

   • Meu

    czytaj: uwalnia sarowane tego krwiożerczego jahwe wazeliną
    jego ego od tego rośnie
    a jeśli cokolwiek zrobi, to i tak katole żadnego wniosku z tego nie wyciągną..
    przykładowo:
    o co sie ludzie modlili w latach 1939…45?
    w jakim celu budowano kapliczki w podwórkach studniach???
    o wolność! ! !
    o uwolnienie od hitlerowskiego najeźcy
    a co zrobił jahwe?
    pogonił hitlerowców tą przebrzydłą, komuszą armią czerwoną
    Armią z tego kraju, gdzie (niewiadomo po co) piłsudski ze swoimi ułanami pojechał wojować aż pod Odessę, a później tak spieprzał, że z powodu braku kontaktu z przeciwnikiem armia czerwona dotarła do Wisły i cofnęła się, bo nie było z kim walczyć.
    a teraz trąbią o cudzie nad Wisłą…
    historia uczy, że katole niczego się z historii nie nauczyli
    ale czego mają się uczyć, jak lepiej znają nazwiska rodowe pętajacych sie po pustyni żydzichów, niż imiona swoich bogów
    i dlatego katobabo, daruj sobie te swoje wygłupy. Bo tylko osłabiasz…

    • Majestic

     Meu . Wspaniale tak trzymaj ha ha ha ha …………….. a i coś zapomniałeś dodać ?! https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U

    • @ Meu co jeden mag to lepszy a ty też karmisz ludzi swoją fałszywą magią.
     Po 1, chrześcijaństwo nie ma NIC WSPÓlNEGO z kultem tzw. JHWH i wie o tym każdy chrześcijanin. Jezus nigdy w swoich naukach nie powoływał się na kult jakiegoś Jahwe ani nigdy też nie używał tego imienia.
     Nie wiedzą tego ateiści i ludzie zwiedzeni czyli ty i twoi naśladowcy. Chrześcijaństwo to jest religia apostolska.
     Po2. Armia czerw. nigdy się nie cofa a jak się cofa to dostaje kulę w łeb. Gdyby nad Wisłą nie dostali odporu (i sami nie padli ofiarą braku zaopatrzenia i odwodów) to zatrzymali by się najpierw nad Odrą a potem nad Renem bo taki był plan Lenina-Trockiego. Klęska nad Wisłą to była pierwsza wielka porażka bolszewizmu która potem miała swoje dalekie następstwa, a to co ty tu piszesz to są wierutne bzdury.

   • Majestic

    Roma to dla Ciebie
    „Marsz ku NWO Zaplanowane zwiedzenie”

    AREA 51 https://www.youtube.com/watch?v=RVp3WcqvP_U

 • faceci w czerni

  Potwierdzamy.Masz naszą ochronę .

  • Gimli

   I moj topór!

  • Jędrek

   Hahaha nie no to jest już zajebiste 😀 A zaraz Marek pod tym napisze „a widzicie? Mówiłem, że mam ochronę?” 😀 Nie wiem, czy „faceci w czerni” to Marek Podlecki pod przykrywką, czy ktoś sobie z Marka robi jaja jako „faceci w czerni”, a Marek daje się wkręcić i traktuje to serio (jak w poprzednich postach) 😀 W każdym razie od momentu pojawienia się nanowahadełka, ten dość zacny portal przemienił się w komedio-dramat…

   Pozdrawiam

   • Faceci w czerni

    Spokojnie. Zbliża się czas wielkiego ujawnienia.

    • faceci w czerni

     Potwierdzamy .

    • reptilianus luciferus SB janus

     Zgadza się niedługo ja Lucyfer odkopię się z pod ziemi i pofrunę razem z moimi kumplami reptilianami w kosmos tylko obawiam się wielkiego Maga Marka Podleckiego z Krakowa bo on ze swoimi kumplami z SB wyraźnie chce mnie zabić. Przedwczoraj napisałem niepochlebny komentarz o Magu Marku że był współpracownikiem SB prawie natychmiast ogłuchłem i mnie sparaliżowało dzisiaj rano posłałem swoich jaszczurów żeby wpłacili do budżetu RP 100miliardów złotych w złocie i przekazałem na rzecz wojska polskiego 48 myśliwców F16, oprócz tego kupiłem 200 biorezonatorów nunczako bo pan Marek powiedział że jak kupię to odczyni urok, i wielki mag nasza jutrzenka z SB odczyniła, głuchota i paraliż zniknęły jak ręką odjął i co niedowiarkowie macie dowód że pan Marek mówi prawdę.

    • Jędrek

     Haha 😀 Genialne! Obłęd w krystalicznej formie 😀

   • Wersja prawdopodobna: pan Marek sprzedał stronę, zamknął kanał na YT i przeszedł na zasłużoną emeryturę. Przy okazji uczynił z siebie ofiarę systemu (światowego) który knuje przciwko niemu światowy spisek. Gdyby nie osobista ochrona prezydentów: Putina i Trumpa p. Marek już dawno padł by ofiarą niezydentyfikowanych zamachowców.
    Nowy właściciel portalu postanowił zrobić tu sobie kabaret z jego uczestników. Pilotów uziemiło ale samoloty dalej latają i pryskają zdalnie sterowane. W jadłospisie oprysków najbardziej popularne substancje promieniotwórcze które wywołują epidemię żółtaczki. Na poprawienie samopoczucia jest woda ze szklanki postawionej na smartfonie która leczy 98% chorób (jaskrę i paraliż też?) Lucyfer odleciał ale jak dotąd wie o tym tylko garstka ludzi czytelników tego bloga. Nie wiedzą nawet mieszkańccy Łowicza gdzie podobno zamieszkiwał, tak wskazało nano machadełko. To aktualnie klasyka tego bloga.
    Przy okazji była też wielka Lechia o której opowiadał człowiek który żyje tu już 300 tys lat i wszystko pamięta. Imperium od morza do morza tworzyli analfabeci (ludzie niepiśmienni) ponieważ nie został po nim żaden dokument pisany (i na czym pisany ??) ani ślad materialny. Ślady zostały skrzętnie zniszczone przez wrogów dlatego nie można ich odkopać i nikt nigdzie (od morza do morza) ich nie znalazł. Niech żyje Pramieszko I cesarz wielkiej Lechii. I Świętowit czyli pra dziadek Jezusa.

    • Majestic

     ” ponieważ nie został po nim żaden dokument pisany (i na czym pisany ??” od tysiąca lat niszczono wszystkie dokumenty , pisane na kamieniu drewnie i metalach zazwyczaj drogocennych takich gdzie pismo opierało się działaniu czasu. Zobacz kilka pozostałości na Ślęzy tak postąpiono i jeszcze gorzej ze wszystkim co gdzie indziej się znajdowało , w Lechii budowano z dębowego drewna był to Drewniany gotyk , na niemal wszystkich wykopaliskach znajduje się warstwy intensywnej spalenizny zgliszczy po rabunku i dokonanych mordach palono doszczętnie wszystko , „najpiękniejszym” przykladem był potop szwedzki taka mikroskopijny przykład gdzie zastosowano te sama taktykę mord rabunek i spalona ziemia , tylko zamordowano około 8 milinów Polaków -Słowian wypowiedzenie wojny przez Rosję ukróciło i zastopowało te zbrodnie . Obce kroniki nie kłamią zwlaszcza najeźdźców i wrogów ówczesnych , tu jest o Lechii nie bierzmy interpretacji autora za ideał albo pewnik , ale czarne na białym zapisane jest faktem , tysiąc lat krucjaty raczej wystarczy aby wszystko zniszczyć doszczętnie czy to za mało !!?
     86-9.a 4/5 Kroniki niemieckie,rzymskie i arabskie o Imperium Lechitów i antyczne nazwy Polaków.

     Paweł Szydłowski https://www.youtube.com/watch?v=hC8ShishhBM tekst i źródła dotyczące tego filmu ” Herodot V w.p.n.e. o greckim pochodzeniu Lechitów. Niemiecka „Kronika Słowian” Helmolda z XII w. o Polakach jako Germanach i Wikingach.Tu: POCZET 15 PRZEDKATOLICKICH KRÓLÓW POLSKI WEDŁUG KRONIK NIEMIECKICH. https://www.youtube.com/watch?v=RNUYp… Link do Kroniki Sławian Helmonda Popłoński http://bc.wimbp.lodz.pl/Content/12337… Link do żydowskiej, hebrajskiej nazwy Polski http://www.sadistic.pl/polska-w-hebra… Drugie tłumaczenie Kronika Słowian Helmolda http://www.scribd.com/doc/143764290/H… Więcej źródeł http://www.taraka.pl/zrodla_pisane_o_… Kraków w Niemczech https://www.google.ca/search?newwindo…. Polska przed chrztem # przedchrześcijańska Polska # Polska przed przyjęciem chrztu # Polska przedkatolicka” https://www.youtube.com/watch?v=IL33m1f04tY
     „64.Od Krakusa do Mieszka I. Królowie Polski w Imperium Lechitów.-Starożytni Polacy.Polska starożytna”

     Paweł Szydłowski https://www.youtube.com/watch?v=PR2zf6ZIu5c tekst i źródła odnosnie filmu” Poczet królów,książąt, władców polskich.Przedkatoliccy królowie Polski według Długosza,biskupów Boguchwała i Kadłubka,kroniki Franciszkańskiej i Bielskiego, i o Imperium Polan.Tu: POCZET 15 PRZEDKATOLICKICH KRÓLÓW POLSKI WEDŁUG KRONIK NIEMIECKICH https://www.youtube.com/watch?v=RNUYp… Materiały źródłowe do greckiego pochodzenia Polaków od synów Noego https://www.youtube.com/watch?v=aSKFg…. Najwiecęj alternatywnych wersji cudów związanych z otrzymaniem korony przez Piasta podają Bielski i Długosz w rozdziale o Piaście. Link do Kroniki Bielskiegohttps://archive.org/details/kronikapo… Link do Kronik arcybiskupa Prokosza http://books.google.ca/books?id=FrRbA… Kronika biskupa Kadłubkahttp://poetica.freehost.pl/kronika.html Kronika arcybiskupa Długosza http://www.polona.pl/item/192557/4/ Kronika Wielkopolska http://historiapolski.eu/kronika-lech… Link do Białczyńskiego który zajmuje się naukowo genetyką i pochodzeniem Słowian a ponadto wyjaśnia kosmiczną naturę bogów czczonych przez Polan.http://bialczynski.wordpress.com/slow
     Dla chcących nabyć kroniki Bielskiego linkhttp://www.amazon.co.uk/Marcin-Bielsk… O pochodzeniu Polan źródła http://wieczorna.pl/tajemnice-histori
     Stare mapy pokazjuą Kraków nad Renem i w Niemczech wschodnich http://www.jassa.org/ O wojnach Ariovistusa z Cezarem tu w Dziejach Słowiańszczyzny: https://archive.org/details/dziejesow… ZBIÓR UKRYWANYCH PRZED POLAKAMI KRONIK http://kronikihistoryczne.blogspot.ca… O wojnach Polaków o Bawarię i bitwach nad rzeką Lech w Bawarii ,https://youtu.be/Yu0Th3ZCW7Q UKRYWANA POLSKA ARCHEOLOGIA https://youtu.be/IaW23574QDs

    • Majestic

     Majestic
     30 grudnia 2017 o 11:54

     Twój komentarz oczekuje na moderację.

  • nina

   —————– ci ??? faceci w czerni ? https://www.youtube.com/watch?v=vZm5kf4WxHA czy ci ? z filmu MATRIX

 • Rybak

  W sumie Marek Podlecki też dla pieniędzy robi z ludzi idiotów. Prawdopodobnie robi to nieświadomie bo siły ciemności zawładnęły jego duszą i umysłem.

  • Admin

   Piotr, masz 5 demonów i podmienioną duszę. Za tydzień odzyskasz swoją.

  • Piotr Bein.

   Nieświadomy to on jest tylko swojej choroby psychicznej, ten stary współpracownik SB ogłupiał ludzi świadomie i celowo dla zysków, jego największa tuba propagandowa do naganiania ludzi naiwnych przestała istnieć a tą tubą był oczywiście kanał na youtubie. Ale pan Marek sobie poradzi przecież zna dokładny sposób produkcji złota z wody, poza tym nie wiadomo czym się trudnił jako współpracownik SB i czy przypadkiem już od dawna nie siedzi na specjalnej emeryturce. Do USA pojechał za PRL w momencie w którym ciężko było dostać paszport a jeszcze ciężej wizę a nasz zdolny Marek dostał, przypuszczam że SB miało powód żeby wysłać Marka do USA, monitor polski nazywał siebie samego „internetową telewizją polonijną” i domyślam się czym nasz pan Marek nasza wspaniała jutrzenka zajmowała się w USA.

  • Vismaya

   Można zrobić z kogoś na tyle idiotą, na ile sobie ktoś pozwoli ….
   bo tak to jest, jak ktoś nie ma własnego rozumu i zdaje się na cudzy.

 • Justyna

  Ile niektórzy ludzie zrobią dla pieniędzy ? Wszystko. A co niektóre dziecko zrobi dla rodziny ? Też wszystko.
  https://wolnemedia.net/eksport-panstwowych-dzieci-z-polski/

  Na końcu artykułu przekierowanie na stronę, gdzie można podpisać petycję w sprawie ochrony polskich dzieci w przypadku zagranicznych adopcji.

 • Rybak

  Marku, straszysz i straszysz tak i robisz z siebie coraz większego głupka. Nie masz żadnej ochrony,jedynie swoją duszę oddałeś w ręce diabła. Jesteś opętany bo nie potrafisz normalnie funkcjonować,bierzesz ludzi na strach ale ja się tych twoich straszeń nie boję !

 • Rycerz

  PANIE MARKU CO PAN NA TO? :

  koń ktory mówi nsp
  8 godzin temu
  Podaje wszystkim dane personalne trzech, cweli, którzy kontrolują Polski facebook! Są to tacy zaprzańcy jak: Martin Mitt, Jakub Turowski i Robert Bednarski !!!! Wykonują wszystkie polecena eskimosów, takich jak Szlomo Szlomowicz & Jonny Daniels, Lejb Fogelman, Szechter, Smolar, Szewach Wajss, czy MaMor, obecny premier i jego tatuś, kapuś WSI i BND + Mosad! pozdr.
  ODPOWIEDZ
  22

 • Adam

  Możesz napisać dlaczego Pan Tarasiewicz zniknął z internetu ty też usunąłeś jego wszystkie filmy. Z jednej strony to dobrze bo to mówił stanie się pewnie prawdą i komuś to przeszkadzało pewnie. Fajnie się go słuchało mam nadzieję że kiedyś jeszcze wróci i mam jeszcze większą nadzieje na wskrzeszenie imperium Słowiańskiego.