Usuwamy ostatnie żydowskie hieny – banksterów.

APEL DO AVATARÓW – W NOCY KIERUJEMY NADMIAR ENERGII NASZYCH DUSZ WRAZ Z MAKSYMALNĄ ILOŚCIĄ HOLOGRAMÓW NA ZNISZCZENIE WSZYSTKICH EMITERÓW DO KREACJI KLONÓW. Szczególnie proszę medytacyjnie zablokować wszystkie urządzenia do kreacji klonów jakie mogą się znaleźć jutro w okolicach Prądnika Białego – w promieniu 4 km od Białoprądnickiej 22B gdzie mieszkam. Podaję jeszcze raz częstotliwości prostokątnych fal skalarnych, które niszczą te urządzenia: f1: 8536930564 Hz, 78,07 Wat, f2: 678537 Hz, 46,89 W, f3: 8069 Hz, 89,00 W, f4: 639 Hz, 157,90 W, f5: 68,5 Hz 7,86 W. Podanie mocy jest potrzebne do właściwej dystrybucji energii tych fal. W medytacji wytworzenie tych fal nie jest żadnym problemem, a nasza wspólna moc spokojnie wystarczy do oczyszczenia całej Ziemi z klonów. Avatarów z Krakowa proszę by się ograniczyli do emisji tylko w tym mieście, tu bowiem jest najgorszy problem.

Nanowahadełko wykazuje, że  790 zbrodniarzy w formie klonów przeniosło się z Watykanu do nory w Krakowie, wejście w niskim budynku pośrodku rombu pomiędzy ulicami Sarego i Św. Sebastiana – otoczony drzewami. Nora jest 690 m pod ziemią, wśród tych drzew są 4 emitery skalarne.

Jest jeszcze jedna grupa groźnych klonów w Polsce – Szlachęcin nad Poznaniem, w stronę Złotoryjska jest jakby kopalnia odkrywkowa. 9608 m pod tą kopalnią chowa się 5806 klonów najgorszych zbrodniarzy ABW, polityków, dziennikarzy. Emitery skalarne są pod ziemią, oni chcieli przetrwać wojnę, a później znów zacząć szantażować i mordować. Bo oni inaczej nie mogą. Mieli 690 dzieci, już wszystkie zabili. Można ich wszystkich rozliczyć za zbrodnie, wystarczy wyłączyć te emitery – oryginalne ciała powrócą z satelitów. O ile tych satelitów jeszcze nie zestrzelono – jeśli tak, to wyłączenie emiterów usunie ich całkowicie.

Następna grupa jest w Holandii. Emitery są na Pins Hendrikplein, drzewa powyżej Pasta Kantine Den Haag. Wejście w centrum Parku Wodnego pośrodku Pins. Drugie wejście w Huisartspraktijk powyżej. Schron na głębokości 9690 m, kryje się tam 8694 klonów „Europejczyków” i „Natowców” plus wszelakie służby, sami zbrodniarze. Mają jeszcze 790 dzieci. Wyłączenie 4 emiterów nie wystarczy, mają dodatkowe 4 w schronie. Zewnętrzne są po to by 70 z nich mogło wyjść ze schronu i grasować po mieście – zasięg tych emiterów to 6 km. Mają dodatkowo 6 samochodów z emiterami. Polacy, uważajcie na to z kim się zadajecie!

W Polsce są jeszcze 4 grupy „telefonistów”, łącznie 790 klonów i 570 ludzi z wypranymi mózgami, którzy myślą, że robią dobrze nękając innych fałszywymi telefonami – podszywając się za innych zmienionym głosem. Wśród tych klonów jest 80 Avatarów Annunaki (!), dlatego tak trudno ich było usunąć. Jedna z tych grup  jest w Swolszewicach Dużych k. Włocławka, nad zalewem – Przedsiębiorstwo Dębowski Dariusz. „Pracuje” tam jeszcze 600 klonów i 58 użytecznych idiotów. Emitery są przy tym „Przedsiębiorstwie”, głębokość schronu 80 m. Druga grupa „pracuje” w Szpetalu Górnym k. Włocławka, EXGum Serwis i Tomawer, Nesterowicz Tomasz – wejścia do schronu 8,068 m pod ziemią. 580 klonów Annunaki i 690 zniewolonych przez nich ludzi. Ten cały syf Annunaki pochodzi z Watykanu i różnych wojsk, głównie NATO.

Widzę, że są jeszcze cztery grupy klonów, w łącznej liczbie ok 7 tysięcy w Rosji i USA, chyba niedługo pociągną. Jakby były problemy, to jutro sprawdzę co i jak.
==========================
Dzisiaj bardzo ważna medytacja – jeśli chcecie szybko połączyć się z 5D i wyjść z tego holograficznego matrixa oczywiście.
Otóż wśród Avatarów jest 570 osób, którym jest dobrze w tym żydolandzie! Pasuje im to, że w mediach mówi się o „ofiarach żydowskich” o ich „cierpieniu”, cieszą się że polityka dzieli się  na PiS i PO, a przede wszystkim pasuje im zniewolenie religią. To oni opóźniają nasze wyjście! Mówię tylko o polskich Avatarach, a jest nas sporo – 32% całości. Zatem nasz głos czy też nasze intencje są decydujące, bowiem w żadnym innym kraju nie prowadzi się tego na taką skalę jak przez ten blog. Jak policzycie, to nas jest więcej – tych polskich Avatarów, którzy chcą wyjść z hologramu. Zatem:

1 intencja – większością głosów niwelujemy do zera znaczenie intencji tych Avatarów. Nie chcemy więcej żydolandu z żydofilskimi mediami i masońskimi rządami. Żadnych religii, żadnych ograniczeń dla wolności osobistych. Chodzi o cały świat.

2 intencja – usuwamy trzy grupy masońskich dezinformatorów. To są ci, którzy dosłownie przekupili Avatarów, o których była mowa we wstępie. Dokonali tego przez dwie osoby tu komentujące jako m.in. Lucilla i Jędruś – Natalię Wostyrowską i Władysława Tukosia. Te dwie osoby są w całości przejęte i może ich uwolnić tylko opuszczenie holograficznych ciał przez ich oryginalne dusze. Byli najbardziej atakowani różnoraką żydowską bronią.
Są trzy grupy masońskie: w pierwszej, rosyjskiej, są 584 osoby, przywódcą jest Tolpin Safilowicz. Cel ataku – Moskwa 8572 m pod ziemią, dokładnie pod masońskim House of the Insurance Company „Russia”. Druga to 790 osób, przywódcy Tadeusz Toszyński i Ostip Nekłowicz, są 9064 m pod krakowskim Kazimierzem. Trzecia to 1479 osób pod przywództwem Rity Puzo, Teda Lnowskiego i Nyluza Woznego. Washington DC, 9570 m pod ziemią., dokładnie pod Washington Monument. Atakujemy wszyscy naraz dokładnie o 23-ciej. Mamy wtedy mocne wsparcie. Medytacja będzie trwać tylko 5 minut, ale to powinno wystarczyć. Niszczymy ich komunikację i urządzenia.

3 intencja – medytacją rozwalamy zapalniki atomowe wielkich bomb wodorowych, które mają wysadzić superwulkan w Kanadzie. Dane – patrz na końcu tego wpisu. Dokonujemy tej medytacji dokładnie o godzinie 23:15. Mamy wsparcie Duszy Ziemi. Poniższy tekst dotyczy właśnie tych bomb podłożonych przez ostatnich żydowskich bankierów.

4 intencja – blokujemy tych Avatarów, którzy mentalnie blokują dostęp tego bloga do świata. Jest ich 579. Są częściowo przejęci i sami sobie szkodzą. Ta medytacja będzie o 23:30.

5 intencja – czyścimy dusze ludzi pracujących w różnych agenturach. Wielu z nich zostało zniewolonych przez klony Annunaki, ściągnięte tu przez żydów jako „ostatnia deska ratunku”. Oryginalne ciała Annunaki były na satelitach – te zostały zestrzelone, więc oni jako klony próbowali się jeszcze ratować zniewalając ludzi i robiąc wszystko by utrzymać masońskie status quo. Jest ich bardzo łatwo zniszczyć, bardzo młode i słabe dusze. Zresztą nie wiem, czy któryś z nich ocalał dzisiejszą walkę. Jeśli oczyścimy ludzi, to będzie to wielki sukces, bo wielu z nich nie robiło tego dla przyjemności. Medytacją należy usunąć czarną żydowską nakładkę energetyczną na duszę, zmieszać jej resztki ze światłem słonecznym i wysłać portalem do Czarnej Dziury. Puste miejsca w duszach tych ludzi zapełniamy światłem miłości – niebieskim.

Usuwamy ostatnie żydowskie hieny – banksterów.

Zobaczcie jak żydłaki – „bankierzy” mieszają. Kasy już nie mają, próbują wykorzystać to, że Prezydent USA kilka razy się tu wpisał.

Mark, everything goes according to plan, good job!
We also have special Bitcoin accounts to rise funds and support our brave troops. Donations are not mandatory but are welcome. Fellow troops need support !
BTC account 00234-2013-eu-pl: 1JwGHtEg3SCX6iN6TM5qy91oDjHh5URco1

Code yellow: Tango Tango Victor Foxtrot Five Three Nine Nine
EOT
=======================================================
Chodzi o donacje na Bitcoina, żeby rzekomo pomóc wojskom amerykańskim. Tak jakby skarbiec Ameryki był już pusty. Trzeba być durniem by coś takiego wymyślić.
Wpisał to rzekomy: Donald John Trump IP: 207.244.66.70 Nie ma maila, choć jest to wymagane przez ustawienia mojego bloga – muszą mieć dostęp do serwera. Sprawdziłem więc na nanowahadełku:
Wyszło, że ten komentarz osobiście wymyślił Milos Soros, syn Sorosa. G. Soros już dawno nie żyje, teraz Milos przejął stery.
MILOS SOROS, YOU’RE FUCKING IDIOT AND YOU’LL BE IDIOT TILL YOUR LAST BREATH. WCHIcH WILL TAKE PLACE TONIGHT.

Ten szczur ukrył się wraz z prawie 9 tysiącami hien banksterskich i cieszył się, że nawet jak innych szlag trafi to sobie tam jeszcze pożyje. Mają wszystko, nawet prawie 1000 dzieci na mordy rytualne. Jednego im brakło – serca. A bez serca w 5D nikt się nie ostanie. Milos Soros on jednym z „siódemki” masońskiej stojącej nad wszystkimi.
Cała siódemka wraz ze „świtą” jest tej chwili w Fort Fraser, Ca, Kolumbia Brytyjska. Kemping Beaumont Provincial Park, wejście: skrzyżowania Yellowhead Hwy oraz Fraser Mtn Rd oraz nad jeziorkiem powyżej. 9369 m pod ziemią. Mają taką ochronę jak żaden dotąd schron. Ściany 4 cm oftalium, niepenetrowalne przez żadną broń, z jądrową włącznie. Trzeba by użyć 90 GT przy samej ścianie, a tam jest superwulkan. Mają zabezpieczenie na infradźwięki – od razu następuje wybuch jądrowy właśnie 90 GT – wtedy rozpadnie się cała Ziemia. Nie można też użyć żądnych innych dźwięków, promieniowania, fal skalarnych itd – na wszystko są czujniki. Nie można też zastosować broni wysysającej energię życia – jeśli oznaki życia ustaną u ostatniego żyjącego, to automatycznie następuje wybuch.
Moim zdaniem, jedyną szansą jesteśmy my – Avatarzy, którzy wspólną medytacją unieszkodliwimy zapalnik tych 10 bomb + 2 ukryte (myśleli, że jej nie złapię moim nanowahadełkiem). Do unieszkodliwienia musimy znać głębokości, na których są te bomby – po prostu wyślemy tam potężne fale skalarne, które zdezintegrują te bomby zanim zacznie się reakcja łańcuchowa bomby atomowej w środku (zapalnika). Te zapalniki mają po 360 kT i 460 kg masy, więc nie będzie to raczej problemem by nasza wspólna energia je zamieniła w pył. Impuls musi trwać ok 3,0 mikrosekundy, nie dłużej.

Głębokości, na których są poumieszczane te bomby, podaję od najgłębszej:
979,690,979 m i 79 cm – 2 bomby
893,898,708 m i 90 cm – 2 bomby
8,865 m i 64 cm – 2 bomby
537 m i 63 cm – 2 bomby
468m i 47 cm – 2 bomby
89 m i 08 cm 4 bomby

35 komentarzy Usuwamy ostatnie żydowskie hieny – banksterów.

 • Michael

  Marku, co możesz powiedzieć o nowej Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie-Wilanowie? Ma dziwną konstrukcję dachu zwaną popularnie „wyciskarką do cytryn”. Intuicja mi mówi, że jest to jakieś zaawansowane urządzenie techniczne, tylko nie wiem, do czego służy?

 • Ciiii

  Jakie imię i nazwisko kryje się pod pseudonimem Satoshi Nakamoto, twórcą Bitcoina. Kim jest ten pan?

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!GbUHx2qXo5G1/usuwamy-ostatnie-zydowskie-hieny-banksterow-mp3

 • Kera

  Czy mogę pomóc? Jak tak to w jaki sposób?

  • Marek

   Włącz się świadomie do medytacji. I odpoczywaj po nich, bo naprawdę mogą wyssać energię. Dobrze jest się przytulić do drzewa.

 • kika

  Panie Marku…Jak mam odczytać tę cyfre..”codziennie ginie 48,000 ludzi!”.. Czy chodzi o 48.000 czy 48 osób?!.. Pytam, bo w tych cyfrach się gubię. Pozdrawiam 🙂
  Ps.. A…dodam, że chemikalia sypali w Lubuskim, dokładniej w Gorzowie Wielkopolskim.

  • Marek

   48,000 – ty nie widzisz rzeczywistego świata tylko bardzo złagodzony hologram.
   Opryskami to się zajmę dzisiaj – zlokalizuję miejsca skąd są te samoloty.

 • Ika

  Marku, wysłałam dziś po godz. 22 do kilku urzędów potężną energię i miałam już położyć się spać z uwagi na większe niż zwykle zmęczenie.

  Czytam o avatarach i … zastanawiam się, jak mogło dojść do ich przejęcia ? Silnych dusz, o nieprzeciętnej inteligencji, o otwartych zmysłach, rozwiniętej intuicji … ? Jak to się mogło stać … ?

  Pieniądze ? Stabilność finansowa ? Podstępne, bo w rzeczywistości fałszywe „związki” damsko-męskie, które mogą zwieść najsilniejsze dusze i zastopować ich działanie ?

  • Marek

   Zostały przejęte tylko najmłodsze Avatary, dusze góra 47 milionów lat, i to tylko niecałe 30% z nich. Wniosek: inkarnacje dusz są bardzo potrzebne aż do wieku ok 78 miliona lat. I tak chyba zostanie na poziomie 4D.
   Tak a propos, to przejęcie może było na zewnątrz, ale w medytacjach wszyscy jesteśmy razem 🙂

  • zapominacie o Matrixie o czyszczalni dysku rzeczywistosc ziemska została zniewolona wraz z przechwyconymi duszami wejdziesz ale nie wyjdziesz , zobaczcie rozmowy z ludźmi w duchu „dyktowania ” same w sobie moze są autentyczne ale zmanipulowane „rozmowy kontrolowane ” zobaczcie system reinkarnacji praktycznie bazuje na negatywnej karmie jak wymyślony grzech pierworodny identycznie jak obecny system finansowy świata na bazie długo , spirala zbrodni jest systematycznie rozkręcana a puzniej „co zasiałeś to zbierzesz ” ktoś musi się urodzić aby zabić bo został poprzednio zabity , „niebo” organizuje ludobójstwa wojny tylko po to aby mieć znakomity materiał na negatywna karmę . Matrix to wiezienie -hodowla- rzeźnia a „bogowie” to hodowcy te niebiańskie struktury są identyczne jak na materialnej ziemskiej rzeczywistosci hierarchia poddaństwo dyktatura itd „jak w niebie tak i na ziemi ” Henoch opisuje wszystko idealnie trzeba jedynie boga zamienić na hodowce królików na rzez , C Mutwa opisuje czasy przed matrixem czasy w których był eden nie było nocy po przyjściu hodowców wszystko się zmieniło na gorsze . Wedy podobnie opisują nadejście pasozytow . jedynie swiadomosc tego moze uchronić Ludzkość reszta to półśrodki nie efektywne bo zwiedzenie zawsze zaprowadzi do punku wyjscia .Największym hamulcem są falszywe religie to one w swoich dogmatach i dyktaturze hamują wyzsze Ja Człowieka , jest to dokladnie tak jak tresura Psa który na określony sygnał swojego pana musi wszystko porzucić zaprzestać i przybiegnąć do nogi .

   • ciekawy

    Jako niemowlaka zanieśli mnie do kościoła i ochrzcili – bez udziału mojej woli. Później komunia (8 letnie dzieci łatwo nastraszyć piekłem), no i bierzmowanie.
    Coś można z tym zrobić? Sama apostazja wystarczy?

 • Turkus

  Powtórzę jeszcze raz… Religie powinny być zlikwidowane całkowicie.
  Ludzie muszą się dowiedzieć, że nie trzeba chodzić do kościoła, by rozmawiać ze Stwórcą. A „bezmyślne klepanie paciorków” w kościele, jest jedynie zasłoną dymną. To ciągłe odnawianie blokad nałożonych na „owieczki” i cotygodniowe „dojenie” ich z życiodajnej energii – za pomocą rytuałów tam zawartych; w słownictwie mszy i tonacji organów.
  Wystarczy popatrzeć na ludzi wychodzących z kościoła po mszy, jacy są apatyczni i przytłumieni – bez siły. Tłumaczą to tym, że w kościele było duszno, a msza się dłużyła… Nic bardziej mylnego.

 • Piotr2017

  Jeszcze kilka tygodni temu pisał Pan, że nie będzie więcej oprysków z nieba, ale ostatnie dni pokazują zupełnie co innego. O co tu chodzi? Czy to tylko bajeczki dla kasy? Wiadomo dużo wejść dużo kasy

  • Marek

   Żadnej kasy, jak na razie to od kilku lat tylko dopłacam i powoli kasa się kończy.
   Opryski były tylko w Krakowie i na Śląsku – potrzebne były do stworzenia klonów, które m.in. miały zabić mnie i moją matkę.
   Jeśli masz informacje o jakichś innych opryskach w Polsce, to proszę – sprawdzę skąd te samoloty startują. Nanowahadełko pokazuje, że z czterech co dzisiaj pryskały trzy zostały strącone.

 • Marek

  Bardzo proszę o usunięcie 4 wież do kreacji klonów – okolice Galerii Bronowice, szczególnie ul Generała Kiwerskiego. Zaraz mi zamkną dojście bloga na świat.

  • Prawda Objawiona we śnie

   Ja go jakoś widzę cały czas. Nic nie jest blokowane oprócz komentarzy.

   • Marek

    Bo jesteś rozwalonym Avatarem. Blog nie jest dostępny dla świata, dzisiaj był tylko prze 4 godziny i widzę, że przez kolejnych kilka dni może być totalna blokada. Zanim Putin, Trump i koalicja nie przejmą do końca Polski. Kraków i 30% naszego kraju jest jeszcze w rękach psychopatów masońskich. Trup tu się sieje ostro, codziennie ginie 48,000 ludzi!
    W hologramie jak widzisz stojące gdzieś 2 samochody policyjne z mrugającymi światłami, to bądź pewien że w rzeczywistości w tym miejscu jest jakaś obława z udziałem kilkudziesięciu, a może kilkuset samochodów policji masońskiej. Tam jest jeszcze bardzo groźnie, dlatego nas nie łączą bardziej, tylko w 2%. Im bliżej do końca, tym żydomasoneria jest coraz to bardziej bestialska.