Usuwamy tych co perfidnie grają na emocjach.

Uwaga ci, którzy działają jeszcze dla masonerii. Zostaniecie wszyscy wyłapani. Wasze nazwiska są już znane i jeśli nadal będziecie czynić zło, już bez swoich zwierzchników, którzy zostali w nocy usunięci, to grozi wam kara śmierci. Sądy będą w USA w stanach gdzie dozwolona jest kara śmierci. Dotyczy to także tych, którzy „wykonują rozkazy” czy też wykonują „niewinne czynności” takie jak blokowanie przepływu informacji oraz fałszowanie jej – skutkiem bowiem takiego działania często jest śmierć ludzi. W razie gdy przestaniecie nękać innych będzie to uwzględnione w wyrokach. Niektórzy z was być może w ogóle nie zostaną skazani, jako że wielu miało i nadal ma uszkodzone aury. Przemyślcie swoje działania, bowiem szala została ostatecznie przeważona na rzecz sił dobra.

Dostałem właśnie informację od Enki, że my Avatarzy zrobiliśmy wszystko, a nawet więcej niż od nas oczekiwano.  Trochę to się przeciągnęło, ale weźmy pod uwagę fakt, że żydzi mieli bardzo dużo czasu by przygotować się do totalnego mordu ludzkości – to był właśnie ich upragniony Holocaust – myśleli, że tą ofiarą odkupią swoją złą karmę! Poniekąd była w tym jakaś logika, jako że pochodzili z anty-wszechświata, tam nabroili mordując wszystko co się ruszało i sądzili, że robiąc to samo tutaj zło przemieni się w dobro gdy tam wrócą i zbrodnie zostaną im „darowane”, zła plazma zmieni się w dobrą i będzie super. Ale to tak nie działa, bowiem zło i dobro nie są emocjami jak nienawiść i miłość i jedno nie przechodzi w drugie przy zmianie wszechświata na „anty”. Bardzo mocno się przejechali, bowiem ich dusze będą musiały odrobić całe zło, z obu wszechświatów.

Ale jak się okazuje, my ludzie z planety Ziemia, też nie jesteśmy niewiniątkami i odrabialiśmy swoją karmę. Żydzi mieli być wyrokiem, oni zresztą doskonale o tym wiedzieli, tylko że przesadzili jako kaci wielokrotnie. Ale to teraz ich sprawa, świat został w końcu od nich uwolniony. Karę ponieśliśmy straszną, dopiero teraz zacznie wychodzić jakie ludobójstwa żydzi poczynili na ludziach. Naszą winą było to, że nie przyjęliśmy na Ziemię mieszkańców Phaetona – planety zagrożonej rozbiciem przez złą plazmę DOR, którą Nugritos (żydzi w Anty-Wszechświecie) wysłali w kierunku tej, wówczas głównej planety Układu Słonecznego. Mieszkańcy Phaetonu wiedzieli z wyprzedzeniem o tym, że to nastąpi – fale informacji szybciej się poruszają niż DOR. Wiedzieli 7 dni naprzód. Ziemianie nie dali im jednak schronienia, chodziło o połowę mieszkańców, bo druga mogła uciec na statkach. 5,6 miliarda ludzi z Phaetonu solidarnie zostało na swojej planecie i tam wyparowali.

Karma obowiązuje nie tylko odnośnie pojedynczych ludzi, ale także grup społecznych, narodów i całej populacji globu – bowiem te i inne grupy posiadają nad-duszę, zwaną umysłem zbiorowym. Każda grupa większa niż 7 osób posiada już umysł zbiorowy, a więc i rodziny.

Karmę odrobiliśmy z nawiązką, ale Ziemia i tak będzie niedługo gęsto zaludniona. Dusze z Phaetona czekały cierpliwie na oczyszczenie jej z żydów. Teraz ci co wówczas zginęli zostaną zreatomizowani. Do tego dojdą dusze tych co ostatnio zmarli, którzy nadają się do życia na Ziemi w 5D. W sumie może to być ponad 13 miliardów ludzi. Jednak bez obaw – będziemy mieć nowe możliwości odnośnie żywienia, budowy domów, darmową energię, szybki transport… Poradzimy sobie. A tymczasem narodzi się nowy Phaeton i za jakieś 700 lat będzie już nadawał się do zamieszkania.

Uwaga:

 • Schron Amunicyjny „Tonie” na płn. Krakowa. tam siedzi 86,000 żydomasonów i klonów (54% tej liczby) w tym 580 klonów M.J. 900 pocisków nuklearnych, mają czujnik na mikrofale, infradźwięki, można ich załatwić tylko falami skalarnymi, 4 wiązki z satelitów. Czujnik fal skalarnych zdezaktywują nasze dusze. Nie mają czujnika na gamma, bo by od razu wybuchło. Poziom 24 z 8 zerami wystarczy. 568 m pod ziemią. Albo fale skalarne o tej energii: 2,435,675,790. Nie jestem ekspertem, poradzicie sobie.
 • Raciborowice Best Win Sp. z.o.o. drugie wejście ok 200 m na płn, lekko w lewo od wybrzuszenia w górę ulicy Na Niwę. 89795 m schron 8 tys żydomasonów i 6800 klonów, 690 M.J. Tu też robią klony. Parafia Św. Małgorzaty 360 m pod domem księdza, tam jest dokumentacja na całą Polskę i 690 dzieci. Ksiądz to parch Stuwyz.
 • Parafia na ul Białoprądnickiej.  5790 m pod ziemią, wejście od zakrystii. Siedzi ok 7 tys żydomasonów i 790 klonów M.J. 580 m pod ziemią cały cmentarz ofiar mordów rytualnych, prawie 9 tysięcy.
 • Jest jeszcze 6 innych miejsc z klonami M. J., których jest tam ponad 6900. Likwidując u nich agresję mamy jednak pewność, że nikogo nie zabiją. A już za kilka godzin wojska Koalicji powinny poradzić sobie w inny sposób.

Sprawdziłem to na nanowahadełku – granie z premedytacją na emocjach jest najgorszą rzeczą zaraz po stosowaniu broni psychotronicznej (chodzi o dezintegrację duszy). Chodzi o ilość złej energii (złej plazmy – tzw. DOR), jaką to generuje. Jeden człowiek może wytworzyć tak wielką ilość DOR co w zwykłych kłótniach 5 miliardów ludzi! Aby była równowaga energii, dusza tego człowieka musi to później odrobić. Można to nazwać „karą” ale de facto jest to zgoda duszy na odrobienie tej złej energii. W przypadku jednego tylko zagrania na czyichś emocjach może być to dwa miliardy lat w samotności!
Zanim się wcielą, dusze dostają te informacje i jeśli człowiek z taką duszą jest na tyle zły by to stosować, to zachodzi pytanie – czy taka dusza powinna w ogóle istnieć? Dlatego wielokrotne tego typu przestępstwa są najpierw odrabiane w postaci „karmy” – w Czarnej Dziurze, a później dusza ulega chwilowej dezintegracji – niknie jej pamięć i zaczyna od nowa. Dopiero jak znów dojrzeje, to można jej przywrócić tylko dobre wspomnienia.

Dzisiaj chciałbym spowodować usunięcie jak największej ilości ludzi, którzy grają na emocjach innych poprzez telefony, SMS-y, czaty itd. Sam to przeżywam niemal codziennie atakami na moją matkę telefonami rzekomych „przyjaciół”. Stosują też broń psychotroniczną – ta jednak jest już nieszkodliwa, gdyż osłabia ją ochrona hologramu. W przypadku rozmów telefonicznych można do nas dojść z zewnątrz za pomocą jednoczesnego dzwonienia z ponad tysiąca telefonów – każdy w innym hologramie. Rozmówcami są klony lub wprost sztuczna inteligencja, ale steruje tym wszystkim jakiś człowiek.
Sprawdziłem nanowahadełkiem ile w świecie rzeczywistym 5D jest takich ośrodków dywersji emocjonalno – informacyjnej. W Polsce 3462, na całym świecie 6749 (60% w USA). Widać, że największy nacisk położono na Polskę, jako kraj najbardziej zagrażający żydowskiemu status-quo (tak było może kiedyś, teraz to już nawet quo nie ma).  Choć koniec już niedługo, to jak najszybciej należy to przerwać, gdyż przez granie nam na emocjach stajemy się znacznie słabsi w naszych medytacjach.

Ponieważ tych grup jest zbyt wiele bym mógł je wszystkie znaleźć. W Polsce jest 5 ośrodków decyzyjnych ze spisami tych grup. Wystarczy jedną z nich spacyfikować i mamy wszystko jak na tacy. Ten wpis nie będzie dla nich widoczny aż do momentu gdy wojska koalicji ich spacyfikują, założyłem bowiem czasową blokadę. (też dzięki nanowahadełku). Nie powinno to być raczej problemem, gdyż większość „pracowników” to klony. Te się usuwa w 3 mikrosekundy. Podaję dwa ośrodki, gdzie są listy. Sanok to centrala.

 1. Męcka Wola k. Sieradza, Arka Fundacja cdn. – wykorzystuje więźniów z sąsiedniego zakładu karnego, gdzie ukryty jest też spis ośrodków dezinformacyjnych w Polsce. Jest w zielonym kole powyżej czterech okrągłych kontenerów, cokolwiek to jest. 1361 metrów pod ziemią, wejście przed pierwszym kontenerem na dole po prawej, zaczyna się 370 m pod ziemią. Uwaga, są jakieś lasery i ochrona 79 osób.
 2. Zamek Królewski w Sanoku, Ratusz i sąsiadujące restauracje. 2124 m pod ziemią. Prezydent miasta wszystko wyśpiewa jak się mu wsadzi 9 cm kutasa w imadło.

USA, Główny ośrodek jest w Chicago, wejścia: West Madison, Malcolm X College, Konsulat Meksyku. 89,068 m pod ziemią. Konsul Gen. Meksyku to wysokiej rangi mason, 35% żyd. To kolejny pseudo-Avatar, Truswyz – widzę teraz, że siedzi na Marsie. Ale szczegóły też zna jego zastępca, gdyż spis ośrodków jest potrzebny w razie „konieczności”.

55 komentarzy Usuwamy tych co perfidnie grają na emocjach.

 • xxx

  a co pokazuje wahadełko odnośnie Janusza Zagórskiego ?

 • Marek

  Jak najszybciej dołączcie się do medytacji, która ściśnie trzy ostatnie wielkie bazy żydów we wnętrzu Słońca. Po prostu wspomagamy Słońce w nacisku plazmy gazowej ze wszystkich stron na te bazy, na głębokości ok. 48,000 km od korony Słońca. Mentalnie zagęszczamy plazmę gazową z każdej strony tak, by w końcu osłona oftalionowa pękła. Oftalion to pierwiastek transuranowy z drugiej grupy, wytrzymuje bez problemu te ciśnienia i temperatury. Schrony mają ściany grube na 1 cm – jest to 7 warstw oftalionu z próżnią pomiędzy nimi, jest to znakomita izolacja. Wystarczy by 3 takie warstwy puściły, mają 0,5 mm grubości.

  • LUCCILLA

   TW Janusz a jakiej firmy klimatyzację żydzi sobie zamontowali w tym wnętrzu słońca?

  • Jan

   Lekcja wolności. Tesla zapewne zapanował nad energiami skalarnymi. Wrogowie postarali się go usunąć. Ratujmy się totalnie usuwając ciemne siły.
   W Imię Boże usuwamy wszystkie siły i moce z naszego świata. https://www.youtube.com/watch?v=PmssOzcnhhE

   • Marek

    Zabiłem kilka „archontów” u siebie – gromadzą się na balkonie. To nie są już Archonci, prawdziwi odeszli niecałe 3 miesiące temu – pisałem o tym. Stwierdzili że mamy rację i dali nam spokój, są naszymi przyjaciółmi. Obecni „archonci” są klonami i zginą wraz z usunięciem wszystkich hologramów.
    Wczoraj z trudnością zabiłem wielkiego „pająka” z odnóżami z kovalium – nie do zniszczenia! Deptałem po nim. żadnego skutku. W końcu wrzuciłem do klozetu i spuściłem wodę kilka razy. To nie pomogło, wychodził na powierzchnię. W końcu zalałem gorącą wodą z NaOH (Kretem) – znikł bez śladu. Hologramy są kwasowe, zasada je niszczy. Dlatego też najlepiej likwidować mentalnie hologramy wyobrażając sobie, że się je spryskuje wodą z sodą oczyszczoną lub inną zasadą.

    Dzisiaj kątem oka na balkonie zauważyłem bardzo dużego „archonta’ półprzezroczystego, który szybko przebiegł spod stołu pod moje nogi. Od razu mentalnie zburzyłem hologram i już go więcej nie widziałem.

    Tak a propos, jeśli masz problem ze stopami, ścięgnami w dolnej części ciała, to jesteś ofiarą tych klonów archontów – „podgryzaczy”. Gryzą w hologramach, nie mogą przegryźć całkowicie ścięgien, ale ty cierpisz. To samo z kręgami, też mogą je uszkodzić w hologramach – ty odczuwasz ból. Wejdź do wanny z torebką sody oczyszczonej, wypij też szklankę wody z łyżeczką sody oczyszczonej.

    Uwaga – „podgryzacze” nie są żadnymi istotami myślącymi, to są żydowskie klony w hologramach, kierowani są sztuczną inteligencją z żydowską pamięcią.

 • Marek

  Uwaga, jak usunąć założone na nas hologramy? To bardzo proste!
  Mamy tak potężne dusze w stosunku do sił, którymi dysponuje masoneria, że rozwalenie hologramu to są sekundy.
  Właśnie rozwaliłem im hologramy, w których kombinowali jak mi odciąć prąd.
  Zamknąłem oczy i zobaczyłem jakby czarną konstrukcję założoną na przestrzeń wokół mnie – nie nakładała się, bo to było lustrzane odbicie (dzięki Prusu, cenna informacja).
  No i po prostu mentalnie to zburzyłem. Zwaliło się jak WTC. Pył zneutralizowałem światłem słońca do jednolitego szarego i wysłałem do portalu, który prowadzi do Czarnej Dziury lub jak kto woli Otchłani.
  Puste miejsca po tej konstrukcji wypełniłem „Światłem Miłości” (niebieskie w 5D). I po zabawie. Jak to dobrze sobie wyobrazicie to już wam nie zdążą założyć. Zaprojektowanie nowego w innym miejscu zajmuje dużo czasu, a na bazie istniejącego nie zrobią średnio przez 8 godzin. To zależy od tego jak skutecznie zneutralizujecie ten pył, wyślecie do Otchłani i wypełnicie niebieskim światłem.

 • Marek

  Przepraszam za opóźnienie w moderacji, miałem dzisiaj ważny wyjazd.

  • Wahadło

   Widzę coraz gorzej z panem i pan wie że mam rację czy chce pan żebym to panu udowodnił? Choć do Pana i tak to nie trafi bo ma pan już takie pomieszanie w głowie. Ale ci co jeszcze nie są na tyle pokreceni zrozumieją jak bardzo jest pan chory i jak bardzo oszukuje pan innych.?????????? I???

  • LUCCILLA

   Na Jowisza, czy na popijawę gansów u Enkich?

 • Panie Marku!
  Czy mógłby pan uzyskać informacje na temat Starego Testamentu Słowian o którym pisze Marzanna Polińska w Gazecie Słowian http://www.myslowianie.pl/sts84231/dlaczego-przedstawiamy-stary-testament-slowian-2/

 • Mira

  „Kochani, ewolucja przyspieszyła – dotychczas było tak, że to my baliśmy się ich, teraz to oni zaczynają bać się nas… Zarządcy matrixa coraz ostrzej zaczynają panikować. Ich panikę coraz wyraźniej widzimy na wielu fraktalach. Władcy marionetek próbują kolanem dopinać system, który najwyraźniej zaczyna wymykać im się z rąk…” https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2018/04/22/ewolucja-przyspieszyla-dotychczas-my-balismy-sie-ich-teraz-to-oni-zaczynaja-bac-sie-nas/

  A jednak „oni” nie zrezygnują – nie mają nic do stracenia, tak więc wydaje się, że do końca musimy stawiać opór. Lub też rozprawić się z siecią zbiorowego umysłu, co wydaje się problematyczne z uwagi na to, jak wielu mieszkańców Ziemi nie chce zmian, nie wierzy w zmiany, boi się ich, lub też nie chce wiedzieć, poznać prawdy.
  Ciekawe, jaki jest stosunek świadomych do wciąż ogłupionych?

 • Ania

  https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/04/benjamin-fulford-raporty-tygodniowe-30.html

  „Pokój na Półwyspie Koreańskim oznacza, że ​​mafia Khazarian, wycofuje się z wysiłków na rzecz rozpoczęcia III Wojny Światowej na Bliskim Wschodzie, co potwierdzają liczne źródła. W rezultacie toczy się tam ogromna bitwa, która prawdopodobnie zadecyduje o losie Izraela i jego sojuszniczej Arabii Saudyjskiej, zbiorowości, która będziemy nazywać Arabią Saudyjską. Bitwa określi również, kto rządzi zachodnio-satanistycznymi liniami krwi lub ludźmi.
  Dlatego Izrael w zeszłym tygodniu zaatakował Syrię bronią jądrową, i w ten sposób pozostawił się otwarty możliwość rosyjskiego odwetu, mówią źródła Pentagonu. Film owego ataku nuklearnego jest systematycznie usuwany z Internetu, ale w momencie publikacji tego biuletynu można go zobaczyć tutaj:
  https://www.youtube.com/watch?v=0myBgHQdnBc
  Są sygnały, że atak nuklearny mógł być odwetem saudyjsko-izraelskim za zabójstwo księcia koronnego Mohammeda bin Salmana, faktycznego władcy Arabii Saudyjskiej. Książę Salman nie pojawił się publicznie, ponieważ w zeszłym tygodniu doniesiono o ciężkich ostrzałach w pałacu królewskim. Jedyną osobą, która która trafiła do mediów, gdy w weekend odwiedził ją Sekretarz Stanu USA Mike Pompeo , był fałszywy król. „

 • nina

  ———— PRZEŻUWACZE tak nazywam ludzi kompletnie NIEchcących czegokolwiek wysłuchać,dowiedzieć się.NIE BO NIE ! z nimi będzie najciężej.Chyba dopiero ogłoszenie w TVN, TVPinfo lub z ambony uruchomi im jakiś impuls w mózgach.
  Czekam na lepszy czas. NADEJDZIE !! TAK MA BYĆ !

 • Ciekawy Ogląd… Wszech-Zmagania dokonujące się na planie Wszech-Świata pomiędzy Stwórca – Demon (dobro – zło, światło – ciemność,itd.).

  …ofiara Jezusa na krzyżu nie była konieczna dla Słowian ani dla większości dzieci Adama i Ewy, była natomiast przeznaczona min. dla dzieci Kaina, istot demonicznych w otchłani, które oderwały się od Demona i bez tej ofiary o własnych siłach mogłyby nie dotrzeć do Światła.
  http://www.myslowianie.pl/sts84231/syn-boga-kim-jest-na-prawde/

 • Cesarz Reptiliański

  Czas włączyć się do gry, moi drodzy, wieczne imperium Reptilian, nawet nie zarysowane, głupcy hahahaha.

 • Rina

  Marek, kiedy do ciebie dotrze, że masz fałszywe odczyty? Widziałam filmik, na którym „pracujesz” z wahadłem. Ruszasz ręką, jak ci się podoba i sam nakierowujesz dłoń na odpowiednie litery. Kogo chcesz oszukać? Samego siebie…?

 • Marzanna

  Marek, od jakiegoś czasu mam bardzo ciężkie, „pracowite” sny. Rano budzę się jak po nocnej zmianie. Czy wiesz co się dzieje?

  • Marek

   No właśnie to o czym piszę. Nasze dusze pracują nad oczyszczaniem Ziemi ze zła. Już dzisiaj w nocy powinno być luźniej.

   • tak teraz praca nie to co kiedyś , kiedyś była walka i permanentne zagrożenie nie było przy czym pracować ,trzeba było intuicyjnie omijać niektóre rewiry astralne bo nie miało sensu się z nimi gimnastykować .

 • Turkus

  „A tymczasem narodzi się nowy Phaeton i za jakieś 700 lat będzie już nadawał się do zamieszkania”.
  Czy to oznacza, że przez jakiś czas, będziemy mieć dwa słońca na niebie?
  Zrodzona planeta ze Słońca, będzie miała zbliżoną do niego temperaturę… przynajmniej przez jakiś czas.

 • Turkus

  Marku, kiedy możemy się spodziewać namacalnego przełomu – huraganów, trzech dni ciemności?
  Noc była ciężka, bo była burza…

  • Marek

   Nie chcę przewidywać, zostało jeszcze sporo sił ciemności – w zwykłych ludziach, którzy zostali zmanipulowani, mają nakładki energetyczne czy też są po prostu źli. Nanowahadełko może pokazać to tylko z pewną dokładnością, szacunek wykonywany jest na superkomputerze na podstawie zgromadzonych danych. Huragany przewidywane są na za 18-20 dni.

 • ki

  https://pl.sat24.com/HD/pl/eu/visual
  Brak zawiesin chemicznych nad Europą, czyste niebo i naturalne zachmurzenia. Rzeczywiście coraz rzadziej występują skoordynowane loty zostawiające opryski.

  • Mira

   Tak, to się da zauważyć – jest o wiele prawdziwsze niebo nad nami i nawet jak intensywnie rozpylają, smugi szybko ustępują. A może to świadczy o zmianie składu chemicznego oprysków?
   Tak czy owak jest o wiele piękniej 🙂

 • Paweł2k654

  Marku mam takie pytanko jak się z tego wyrwać? i od czego zacząć? by wyjść z tej iluzji chorego świata?

  • Marek

   Spokojnie, wyrywamy się już od 25 lat, tyle byliśmy w hologramie. Teraz wrócimy do 5D. Kwestia może kilku tygodni, ale nie obiecuję. To się powinno powoli łączyć. Przez pierwsze 20 lat hologram był dokładnym odwzorowaniem 4D (bo wtedy byliśmy w tym wymiarze) – czekaliśmy na początek „Apokalipsy”. W 2012 oderwano go od 4D, ale nie było jeszcze warunków by doszło do Wyniesienia. Byliśmy w kwarantannie. No i teraz czekamy na finał.

   • MM

    Też mam już DOŚĆ !!!
    Jestem cholernie zmęczona !!!
    Chciałabym być wreszcie na Nowej Ziemi i żyć spokojnie współpracując z dobrymi, mądrymi LUDŻMI
    NIECH SIĘ TO JUŻ SKOŃCZY !!! Wyłączmy to !!!

 • https://planetaprzemian.blogspot.ca
  Wszystkie opcje polityczne od lewa do prawa w Polsce
  milcza na temat ustawy USA 447!!!!!!!!!!!!!!
  Polakow nauczono duzo gadac i……..nic wiecej.

  • Marek

   Poczekajmy na właściwe informacje z rzeczywistości. Bo mnie nanowahadełko mówi, że Kongres USA został przez Trumpa rozwiązany ponad tydzień temu.

  • Korniszon

   Nie kłam Edward, partia Wolność działa w tej sprawie.

 • Ewa

  Marku, Zawsze miałam kłopoty z kręgosłupem.(skolioza), jednak w ostatnim czasie sprawność kręgosłupa się pogorszyła, brakuje mi energii a i ze wzrokiem nie najlepiej. Wraz z mężem wspieramy energetycznie działania Awatarów.Czy te moje kłopoty zdrowotne związane są z tymi przemianami ? Pozdrawiam.

  • Marek

   Ewo, przejdzie ci. Bardzo wielu z nas narzekało na kręgosłup – ja nie miałem nigdy problemów, a pojawiły się bardzo silne bóle. Przechodziło po naświetleniu lampami plazmowymi (własnej konstrukcji). Bóle są wynikiem ataku DOR oraz mechanicznych obrażeń jakie dokonują żydzi na nas w astralu. Poszukaj hasło „woda ze smartfona” – picie 4 szklanek dziennie pomaga. Poza tym dobrze jest pochodzić boso po trawie by usunąć DOR. Można nawet się „uziemić” przykładając mokrą rękę do zlewu lub kaloryfera na kilka minut.
   Oczyść też pomieszczenie z DOR. 4 białka z jajek do małego słoiczka (z żółtek można zrobić jajecznicę) wsadzasz do worka foliowego i kręcisz tym jak wahadełkiem w prawo 4 okrążenia zaczynając od wysokości głowy aż po stopy. Ja to robiłem w nocy jak mnie atakowano, bardzo pomogło. Trzeba takich okrążeń zrobić kilka w pomieszczeniu w różnych miejscach. Wyobraź sobie, że to wahadło obraca się w jakby wacie cukrowej i zbiera ją na siebie. Potem te białka wylej do zlewu, nie wolno tego jeść. Białko będzie mętne i zmieni kolor.
   Usunięcie DOR też poprawi waszą energię. Są jeszcze ćwiczenia oddechowe: wdech nosem 4 sek, przytrzymanie 2 sek, wydech ustami 8 sek. To powtórzyć minimum 8 razy. Znacznie lepiej jest zrobić to 16 razy, a 32 razy przywraca witalność do optimum. Powinno się zrobić dokładnie 8, 16 lub 32, ani więcej ani mniej.

  • Prusu

   Ja w ostatnim czasie mam takie bóle ze nie mogę chodzić normalnie. Przepukliny. Masakra. 2 operacje nie pomogły i zaczynają mnie nachodzic samobójcze myśli bo w wieku 33 lat czuje się fatalnie. Wizji trafiłem na jakąś naradę i zacząłem mówić że źle czynią ze przekręcić całkiem plan pra Ojca. Jakaś kobieta powiedziała milcz robaku i promieniem złapała mnie za nerw kulszowy. W realu zaczęło strasznie boleć. Tłumaczyłem im dalej i jakiś facet złapał promień na rękę ból nagle w realu zelzal, on zwrócił się do niej ze chłopiec może mieć rację. Ogólnie czasem chciałbym odejść juz z tad bo jako młody człowiek jestem juz wychodzi na to ze wrakiem. Nie przejdę 100 metrów bez kucniecia i zgrzytanie z bolu. Życzę dużo zdrowia i wytrwałości. Przymierzam się do jakiejś długiej głodówki która może cofnie przepukliny bo już nie wiem czy jest inny ratunek

   • Marek

    Koniecznie wodę ze smartfona, nawet 7 szklanek dziennie. Powinno ci szybko minąć. Oni cię nękali w astralu. Astralu już nie ma, więc nie powinno się pogarszać.

  • „Tysiącletnia mapa pokazuje linie brzegowe wszystkich kontynentów” Inne Medium
   https://www.youtube.com/watch?v=vunmUQZE698 Nina, kontynenty te dodatkowe mogły się już zmaterializować wraz z zmiana rzeczywistosci Śpiący Prorok mówił że nawet Ląd Atlantydy się ujawni . żyjemy na Komórkowej Ziemi a każda komórka to osobny matrix pod kloszem .

 • Turkus

  Masz założony mentalny kokon na / twojej i matki / przestrzeni życiowej – na całym mieszkaniu. Mocny i z lustrami, aby odbijały promienie skalarne.

  • Marek

   Super, dziękuję. Uważaj na siebie. Znajdę cię na mapie i dam info wojsku by sprawdzało teren. Chodzi o emitery skalarne. Dzisiejszej nocy może być gorąco.

   • Prusu

    Pewnej nocy przezwycięzajac paraliż nocny zauważyłem iż mieszkanie jest jakby lustrzanym odbiciem. Stały dwa łóżka w przeciwległych rogach nasze ciała stały a ja chodziłem. Za oknem budynki były jak w lustrze zamieniły się miejscami. Na jednym z balkonow ktoś miał jakieś urządzenie z laserem wycelowane w nasze mieszkanie. Mentalnie to straciłem z nie małym wysiłkiem. Zauważyłem ze im pozytywniejsze myślenie tym większe bóle mnie łapią. To jakiś test prą ojca? Im większa chęć zmian i zmiana siebie na lepsze tym gorsze problemu z kręgosłupem. Tu jakoś widzę iż prawo przyciągania nie działa. Im lepiej czynię i myślę tym strasznniejsze ataki odczuwam. Wytrwałości.

    • Marek

     Toż ja o tym właśnie piszę, opierając się tylko na przekazie potwierdzonym wahadełkiem. A ty to widziałeś. To są właśnie hologramy przesunięte o kilka metrów. Nie wiedziałem, że robią też lustrzane odbicia, sprytne bo nie tak łatwo tam wejść.
     Prusu, nie jedz niczego z lodówki i spiżarki, wszystko kupuj „na mieście” w różnych sklepach. Oni cię truli! Przez te hologramy – robili wiele kopii i w każdej wkładali ci truciznę do jedzenia. Przez jakiś czas będą mieć możliwość robienia małych hologramów więc przynajmniej to zlikwiduj. Woda z kranu też zatruta, dezynfekuj ją sodą oczyszczoną przed kąpielą. Do picia stosuj to samo co napisałem odnośnie jedzenia. Już niedługo!

 • Zaniepokojony

  Panie Marku! We Wrocławiu coraz więcej klonów, krążą po całym mieście. Najwięcej na ulicy Pawła Włodkowica. Ciągle mnie atakują, próbują mnie osłabić. Sam jeden nie daję rady ich unieszkodliwiać medytacją, blokują mój neuroprzekaz, proszę o pomoc!

  • Marek

   Nanowahadełko przekazuje mi bym powiedział: „To Tsoruwyz. Nie martwcie się, Władimir Putin to dzisiaj załatwi”.

 • Turkus

  Wychodzi na to, że Polska dla „karaluchów” była głównym kąskiem.
  Bogactwo złóż podziemnych, bogactwo fauny i flory, klimat, położenie geograficzne… Ale, przeszkadzali im waleczni i przedsiębiorczy tubylcy – Słowianie – pracowici ludzie z poczuciem piękna i empatii, a do tego gotowi stanąć do walki w obronie własnych wartości.
  Nie ma się co dziwić, że właśnie tu skumulowali swoje narzędzia ucisku, zastraszania i nękania.
  Skoro w Polsce jest tak dużo ośrodków dywersji, to wyobraźcie sobie, ilu pożytecznych idiotów tam pracuje.

 • Śmieciu polaku biedaku robaku cebulaku marku z nami nie wygrasz.
  Szalom Alejchem