Usuwamy wszystkie sztuczne dusze nałożone na prawdziwe u ludzi.

Jest ich ponad 456 milionów! Tak, tyle mi pokazało nanowahadełko. Ponad 456 milionów ludzi ze sztucznymi duszami, wiek tych dusz od 4 lat do 4 milionów lat. 40% tych ludzi w ogóle nie ma swojej – została zastąpiona przez sztuczną. Są to prawdziwe zombie, wykonujący zdalne polecenia. Te 40% zabijano po to by prawdziwe dusze odeszły i jak dr Frankenstein, ponownie ożywiano umieszczając sztuczne dusze. 60% to ofiary ataków psychotronicznych, których dusze zostały rozbite. Ludzie ci musieli przejść straszny ból, zapomnieli o nim po nałożeniu nakładki i od tej pory można z nimi zdalnie sterować. Coś takiego mogli zrobić innym tylko istoty z anty-empatią.

Odkryłem to analizując zachowanie znajomej mi osoby. Nanowahadełkiem znalazłem grupy, które nią sterują – jak na zawołanie potrafi być nie do zneisienia. To wcale nie jest absurdalny sposób na obniżenie wydajności i skuteczności. To samo zresztą robią infantylni komentujący jak Lucilla i jej podobni (99% ich komentarzy usuwam). To są ludzie ze sztucznymi duszami i jeśli je usuniemy, to odsłoni się prawdziwy człowiek albo prawdziwa dusza wróci po jakimś czasie i znów ten ktoś będzie sobą. U osób, które nadal mają w środku swoją duszę przykrytą przez sztuczną zachowanie jest mieszane – prawdziwa dusza w dużej mierze blokuje tę sztuczną, próbuje się wydostać na zewnątrz. Tu sprawa powinna być prosta, wystarczy osłabić te sztuczne dusze medytacją, a prawdziwa ją rozbije i człowiek przeważy nad robotem. To te 60%.

Zatem medytacja powinna składać się z dwóch elementów:

 • U 60% tych ludzi (z zakrytymi prawdziwymi duszami) osłabiamy sztuczne dusze  do momentu gdy sztuczne się rozsypią w bezład informacyjny.
 • U 40% ludzi (którzy mają tylko sztuczne dusze) całkowicie niszczymy je przekształcając w bezład informacyjny.

W obu przypadkach powstały „brudny proszek” czy „brudny płyn” jak kto woli, neutralizujemy światłem słonecznym i jako jednokolorowy (zazwyczaj szary albo brązowy, jasnobrązowy itp) wysyłamy do portalu prowadzącego do Czarnej Dziury (Otchłani) by ta do końca usunęła wszystkie informacje. Powstałą pustkę w środku głowy (tam jest dusza) wypełniamy światłem o kolorze miłości, którym jest w naszym Wszechświecie kolor niebieski.
Ludzie, którzy zostali zabici będą czekać na swoją prawdziwą duszę ok. 3-4 minut. Przez ten czas nie będzie u nich oznak życia. To się właśnie stało przed chwilą u mojej matki, jak tylko zdałem sobie sprawę, że ma taką wredną nakładkę. Jak to przeczytacie, to przez ok. 4 godziny możecie się poczuć osłabieni. Ale to jest konieczne byśmy mieli normalne społeczeństwo. Usuniemy tych wszystkich zombie co kierowali krajem, mediami, wojskiem, policją itd.  Zmiana zachowania nie będzie natychmiastowa, potrwa do 8 dni.

Przypominam o stałej medytacji LIKWIDACJI KLONÓW. Po prostu rozrywamy ich RODILMAKI – mikroskopijne urządzenia generujące pseudo dusze w miejscu gdzie u człowieka jest serce. Zostało jeszcze 89 milionów klonów.

I kolejna stała medytacja – usuwamy wszystkie lokalne hologramy. Nie ma już żadnego o globalnym zasięgu, największe są na 460 km kw. – w Warszawie. Wysyłamy tam po 800 milionów hologramów naszych dusz by to rozwaliły w strzępy, ale nie wracały od razu. Te „ruiny” trzeba zneutralizować białym światłem i wysłać tę jednolitą papkę do portalu Czarnej Dziury. Miejsce gdzie były te hologramy wypełniamy niebieskim światłem Miłości. Po wykonaniu zadania hologramy naszych dusz wracają do nas. Wystarczy, że to przeczytasz – twoja stara dusza to zrozumie.

Chronimy wszystkich Avatarów przed nocnymi atakami – aktywujemy nasze dusze by zabijały każdego kto próbuje nałożyć nam jakąkolwiek nakładkę energetyczną. ZABIJAMY ICH I WYSYŁAMY OD RAZU DO CZARNEJ DZIURY.
====================
Uwaga, blokujemy energię skalarną ze Szpitala Jana Pawła II w Krakowie. Skupiła się tam cała pozostał czołówka masonerii. Dowodzi nimi Ryszard Sporek. Nie zabijamy ich, wystarczy że będą nieprzytomni – postawimy przed Trybunał Stanu. Pomóżcie mi oczyścić moją matkę z syfu jaki jej cały czas nakładają na duszę.Kolejny wielki emiter jest w kościele przy ul. Białoprądnickiej.
—————-
Aktualizacja: musiałem uciec na chwilę z domu, matka została w 100% przejęta i zadzwoniła po kolony na policję. Bardzo proszę wszystkich Avatarów o pomoc w oczyszczeniu jej i dalsze usuwanie klonów.
Teraz widzę, w neutralnym miejscu, że te i moje poprzednie cztery wpisy były zablokowane, mam nadzieję, że teraz to do Was dojdzie.
57% Krakowa jest jeszcze w rękach żydomasonerii. Koalicja jest szantażowana bronią nuklearną ukrytą w żydowskich schronach. Widzę 8 miejsc: 3 w Krakowie (główne to w.w.szpital) oraz na Kazimierzu, 2 w Warszawie, Katowice, Poznań, Gdańsk. Szczegółów nie jestem teraz w stanie znaleźć, za mocne pole skalarne – całą północ Krakowa i spore wyspy na południu.

Możemy jednak mentalnie unieszkodliwić tę broń zmieniając pluton w zapalnikach w uran. Wystarczy, że wyobrazimy sobie ucieczkę elektronów z orbitali atomów plutonu, żeby się przekształcił w uran (po lewej).

65 komentarzy Usuwamy wszystkie sztuczne dusze nałożone na prawdziwe u ludzi.

 • Marek

  AVATARZY PILNIE USUWAMY ROSUWYZA, atakuje prezydenta Trumpa
  Dusze już wiedzą co robić, wystarczy jak to przeczytacie.
  Dodajmy też mocy prezydentowi Trumpowi i Putinowi oraz wszystkim przywódcom Koalicji.

  Rosuwyz się pode mnie podszywa i wysyła mu fałszywe informacje. Ja nic prezydentowi Trumpowi nie wysyłałem jakąkolwiek formą przekazu.
  Mam potężne turbulencje skalarne

  ŚCIĄGAMY TEŻ NOWE HOLOGRAMY / JOLOGRAMY JAKIE ZAŁOŻONO NA MÓJ DOM I MATKĘ>

 • krolik

  Fajnie sie to czyta wierzac lub nie. Zagladam codziennie chyba z nadzieja ze wkoncu ktos pokaze niezbity dowod na to co Pan Marek pisze. Pozatym ciekawe linki mozna znalesc w komentarzach. Milego dnia wssystkim czytajacym I piszacym zycze.

 • Bez nicka

  Na jednym z dwóch widgetów aplikacji pogodowej znów pojawiła się dzisiaj anomalia czasowa i to aż o dwie godziny różnicy. Mamy obecnie czas letni środkowoeuropejski= czas Greenwich a na jednym z widgetów jest czas minus dwie godz czyli Reykjavik?

  • Marek

   Wiem co jest przyczyną, niedługo napiszę. Efekt Mandeli do kwadratu, z tym że z pozytywnym skutkiem 🙂

 • Marek

  AVATARZY LIKWIDUJEMY WSZYSTKIE ZAŁOŻONE W NOCY HOLOGRAMY I JOLOGRAMY (nowy typ, do 90,000,000 lat świetlnych od oryginału). Jest ich w tej chwili 9 miliardów. Robi je ostatnia żydowska ekipa, pseudo-avatara Stowyza. Dostali tę technologię 50 dni temu, przyspieszyli czas i zrobili je w 7 naszych godzin. Stowyz pracuje dla ABW i jest to por. Stokłosa. Zwolnijcie jego czas jak najszybciej.
  Proszę zatrzymać go do przesłuchania – posiada ważne informacje odnośnie źródła przecieku z poziomu o 4 wyższego od naszego. Tam się przedostało 5 mln żydów przez portal w centrum Słońca.

  HOLOGRAMY I JOLOGRAMY LIKWIDUJEMY MENTALNYM ROZTWOREM WODY Z SILNĄ ZASADĄ JAK „KRET”

  • Turkus

   Czy istnieje możliwość przedostania się na poziom o 4 wyższy od naszego, by zrobić porządek z „uciekinierami”? „Wirusa” trzeba zlikwidować do końca, aby znowu się nie rozmnożył.

   • Marek

    To już nie jest nasza sprawa, poziom wyższy to zupełnie inny wszechświat. My jako ciała jesteśmy tylko fragmencikami elektronów atomów, z których składa się tamten wszechświat. Ale nasze dusze mogą tam swobodnie przejść, bo dusze nie mają żadnych ograniczeń. Dlatego możliwa jest ewolucja duszy na wyższy poziom, tylko swoje musi przerobić. Ja to powoli odkrywam dzięki dostępowi do Kroniki Akaszy.

 • Tomasz

  Chemtrails, pyłki z Afryki lub piasek z Sahary.

  https://www.youtube.com/watch?v=hMJOukVI2HQ

  Chemtrails, pyłki z Afryki lub piasek z Sahary WYNIKI.

  https://www.youtube.com/watch?v=jUBXq3SEqWw

  • Marek

   To jest dokładnie to, o czym niedawno pisałem w jednym z komentarzy. Żeby w naszym hologramie pojawiła się jedna smuga, to żydzi w „realu” muszą pokryć całe niebo tym syfem. I to musi być jak najcięższy syf, stąd metale – u nas pokazało się to tylko jako mgiełka. Co ważne, to w „realu” opryski były przesunięte w stosunku do naszego hologramu o 360 km na południe, bo taka była odległość hologramu od 5D.

 • Waldi

  Wczoraj przejechałem przez czechy, opryski bardzo duże, austria tez duże ale na innych wysokościach, Słowenii też nie oszczędzają. Chorwacja początek kraju potem czysto. Ale w tym roku jak by inaczej dla mnie ten kraj wyglądał

 • Marek

  Uwaga siły koalicji, 4 nowe emitery założono w moim garażu, proszę o ich usunięcie jak najszybciej – zabiją mi matkę w ciągu 2 godzin. Ja muszę znów uciekać z domu.

 • Co wy macie z tym uranem 😀 i tak nie pomoże

 • Marek

  Dzisiaj idzie MEGA-OCZYSZCZENIE:
  http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7
  Próbowałem zamieścić zrzut ekranu przez blog wordpressa (tu jest to już dawno rozwalone) i nie działa – WORDPRESS TO AGENTURA ŻYDOWSKA. POZAMYKAĆ SKURWYSYNÓW!!!
  ZAMIESZANE 690 OSÓB. UWOSTUWYZ POD WATERBOARDING. To jest porucznik Mossadu Spulor.

  • Turkus

   W nocy przeszła bardzo mocna fala… Czy fala ta, czyści tylko na naszym poziomie? Czy również tam, gdzie udali się „uciekinierzy”?

   • Marek

    30% tych co mieli być sprzątnięci znów się ukryło. Ale w ciągu dnia były też fale lokalne i załatwiły 80% z tych 30%.
    ZOSTAŁ OSTATNI PSEUDO-AVATAR, KTÓREGO ZARAZ WSZYSCY USUWAMY RAZ NA ZAWSZE. OPOSOTUTUNOWYZ. Drań nad dranie.

 • Turkus

  Idzie mocna fala, to „pozamiata” http://sosrff.tsu.ru/?page_id=7

 • Rafał Lewczuk

  Marek, raz jeszcze zaproponuję Ci pewną zabawę, która być może uświadomi ci, ile tak naprawde warte są wskazania nanowahadełka:

  W skrócie: wysyłam ci plik, powiedzmy skompresowany, archiwum, zabezpieczony hasłem, czy zaszyfrowany. Bez obaw – to nie będzie wirus ani żadne inne złośliwe oprogramowanie. Będzie zawierał plik tekstowy z prawidłowymi odpowiedziami na pytania, które dopiero ci zadam – dotyczące mojej osoby, mojego życia. Dla ułatwienia może to być w formie testowej, powiedzmy 5 odpowiedzi a-e, z czego jedna poprawna, czyli test jednokrotnego wyboru. Nawet „strzelając” masz 20% szans przy każdym pytaniu.
  2) Wspomniany plik archiwizujesz do momentu otrzymania hasła w najlepszy znany sobie sposób – możesz go zapisać na dowolny nośnik, który zabezpieczysz jak najlepiej potrafisz, przykładowo sejf, czy tam mentalnie „owiniesz” go kovalium, folią aluminiową, czym tylko zapragniesz. Chodzi o to, żeby zabezpieczyć plik przed ingerencją wszelkich bytów, sił zła, hackerów i innych. Zakładam, że bedzie bezpieczny w twoim hologramie.
  3) Otrzymujesz pytania, kilka, od 5-10. Używasz nanowahadełka. Odpowiedzi publikujesz na swoim forum, w postaci komentarza, albo wysyłasz tylko dla mnie, na maila, jak wolisz.
  4) Wtedy ja przekazuję Ci hasło do zaszyfrowanego archiwum, żebyś mógł porównać Twoje odpowiedzi, wskazane przez nanowahadełko, z tymi prawidłowymi, przesłąnymi ci wcześniej, jednak oczywiście zaszyfrowanymi. Ciekawi mnie, ile procentowo odgadniesz poprawnie. Jak mówiłem, test a-e, aczkolwiek może to być wersja trudniejsza, beż żadnej sugerowanej odpowiedzi.

  Wchodzisz w to, czy pękasz? 🙂 Chwila prawdy, Marek.

  • Marek

   Nie wchodzę, bo mój czas jest zbyt cenny. Moją pracę podsumują rezultaty. Jakbyś z tym wyszedł 4 miesiące temu to może jeszcze – wtedy coś takiego robiłem i mam sporo komentarzy, które to potwierdzają.
   Teraz zresztą są na mnie bardzo silne ataki i moja aura jest zwichrowana, dlatego mogę popełniać więcej błędów.
   Proponuję Tobie jednak wytłumaczenie dlaczego wahadełka się same wahają, a zegarki kwarcowe, które zawsze chodziły zbieżnie różnią we wskazaniu o 2 minuty w ciągu 2 godzin.
   https://www.youtube.com/watch?v=nJTr20BFCck
   https://www.youtube.com/watch?v=Y3viXb7nHlQ

   • Rafał Lewczuk

    A kupiłeś dwa nowe, IDENTYCZNE zegarki, do nich nowe, identyczne baterie, nieużywane wcześniej? Zegarki rozstawić w dowolnie wybranych miejscach, np. różne krańce domu? Pewnie nie, w końcu „szkoda ci cennego czasu”, lepiej wierzyć we wszystko co się wymyśli, jako prawdę jedyną i ostateczną – jasne. To się myślenie życzeniowe nazywa.

    • Marek

     Zegarki chodzą cały czas zgodnie, są u mnie w pokoju. Nie tylko ja robiłem takie doświadczenia. Zegar w samochodzie jest przestawiony o ponad 6 godzin w stosunku do domowego. To się dzieje wtedy gdy podróżujemy z prędkościami ponadświetlnymi lub bliskimi prędkości światła. Wahadełko pokazuje, że będą jeszcze takie podróże, trzeba te zegarki rozłożyć na różnych wysokościach – poruszamy się w naszą górę lub w dół. Ja mieszkam na parterze, dlatego w garażu czy na ulicy jest różnica, ale lepiej było by jeden z nich postawić np. na dachu, a drugi do piwnicy.

    • Rafał Lewczuk

     @Marek

     No dobrze, Marek. Skoro będą jeszcze takie międzygwiezdne podróże, to dobrze żebyś wcześniej zakupił to i owo. Udaj się zatem po dwa IDENTYCZNE, ten sam producent, model, itd. – zegarki. Te analogowe, z kryształem drgającego kwarcu. Kup taki, żeby cyferblat był wyskalowany, czyli ten okrągły, przezroczysty, z twojego nagrania, który trzymasz w lewej ręce – nie nadaje się:

     https://www.youtube.com/watch?v=Y3viXb7nHlQ

     Chodzi o to, żeby mieć punkt odniesienia dla wskazówki, łatwiej ustawić, odczytać czas, itd. Nie muszą do byc drogie modele, wybierz jakieś tanie, z targowiska, centrum chinskiego, sklepu „wszystko po … zlotych”, etc. Wybierz sam czas i miejsce zakupu, zebys nie twierdził pozniej, że sprzedawca był klonem, a zegarki zostały odpowiednio przygotowane przez Masonerię czy kogoś tam.
     Podobnie z bateriami – nowe, identyczne, możesz dodatkowo zmierzyć ich napięcie przed założeniem.
     Później ustaw je tak jak opisałeś – różne miejsca, wysokości. Najlepiej jednak wewnątrz domu, pamiętaj że elektronika nie lubi niskich temperatur ani wilgotności.

     No i powiadom nas, kiedy startujemy oraz zrób nagranie video z eksperymentu.

    • Marek

     Nawet najbardziej rozregulowane nie dadzą różnicy 2 minut w ciągu 2 godzin. Te doświadczenia nie tylko ja robiłem.

    • Rafał Lewczuk

     @Marek

     Gdzie ten jeden trzymałeś, w garażu? Ten garaż masz ogrzewany? Napięcie ogniw zależy od temperatury otoczenia – przy niskiej spada. A niektóre zegarki zwalniają, gdy bateria się wyczerpuje, ma niskie napięcie. Zwłaszcza te tanie.

     „Te doświadczenia nie tylko ja robiłem.”

     A kto jeszcze, wymień te autorytety? Zakładam że masz na myśli komentarze, które pojawiały się na twoim forum.
     Marek, powiedz, czemu już nie przepuszczasz komentarzy od rzekomych prezydentów jak Trump czy Putin? Czyżbyś w końcu zorientował się, że pojawiło się na Twoim blogu nieco dowcipnisiów?
     Masz świadomość, że podobni dowcipnisie mogli utwierdzać Cię w błędnym przekonaniu, czyli dla tzw „beki” (jak to młodzież teraz mówi) pociskać ci ciemnotę?
     Nie polubisz tego, co napiszę, ale jesteś podatny na tzw. trolling, jesteś podjudzany i wielu lduzi po prostu bawi się Twoim kosztem.
     I będzie się bawiło, bo dajesz na to przyzwolenie. Nie dajesz sobie szany, żeby zweryfikować narzędzie, którymi się posługujesz. Napisałeś, że twój czas jest zbyt cenny, no i dobrze, masz ważną Misję czy Projekt do wykonania, pracowitości nikt Ci nie odmówi, no ale przypominasz takiego projektanta czy inżyniera, który posługuje się wadliwymi narzędziami (np. źle liczący kalkulator) – ot ktoś mu podmienił, zrobił kawał. Inżynier pracowicie liczy, projektuje, no ale ile tak naprawdę warta będzie jego praca? Skoro obliczenia okażą się błędne, a konstrukcja za przeproszeniem jeb.. ie?

 • nina

  ———— PRZESTĘPSTWA MENTALNE – no to poczytajmy …….
  Wniosek dotyczący zmian w Kodeksie Karnym umożliwiających ściganie przestępstw mentalnych popełnianych na drodze manipulacji bezpośredniej–konwencjonalnej i pośredniej–niekonwencjonalnej.

  Ministerstwo Sprawiedliwości
  Ministerstwo Zdrowia
  Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego
  Komisja Sejmowa Sprawiedliwości i Praw Człowieka
  Naczelna Rada Lekarska
  Rzecznik Praw Pacjenta
  Rzecznik Praw Obywatelskich

  Wniosek dotyczący zmian w Kodeksie Karnym umożliwiających ściganie przestępstw mentalnych popełnianych na drodze manipulacji bezpośredniej–konwencjonalnej i pośredniej–niekonwencjonalnej.
  W obecnej dobie obserwuje się nasilenie przestępstw związanych z manipulacją, tak konwencjonalną jak i niekonwencjonalną, natomiast nie ma odpowiedniego prawa które umożliwiało by ściganie przestępstw mentalnych dotyczących manipulacji bezpośredniej jak i pośredniej. Wydaje się konieczne uchwalenia i wprowadzenia odpowiednich zmian w kodeksie karnym umożliwiających ściganie przestępstw mentalnych wpływających bezpośrednio lub pośrednio na umysł ludzki. Dlatego sformułowano propozycje zmian prawnych, które by umożliwiały ściganie tych przestępstw. Propozycje te zostały już wcześniej, w poprzednich latach skierowana do Ministerstwa Sprawiedliwości oraz Komisji Sejmowej Sprawiedliwości i Praw Człowieka, obecnie przedstawiony jest zaktualizowany wniosek.
  Manipulacjajest to forma wywierania wpływu na osobę lub grupę ludzi w taki sposób, by nieświadomie i z własnejwoli realizowała cele manipulanta.
  http://stan-rzeczy.neon24.pl/post/143533,wniosek-dotyczacy-przestepstw-mentalnych

  • Mira

   Dobre! Chcą sami siebie karać? Przecież to „władza” od wieków dopuszcza się wszelkich możliwych manipulacji na obywatelach – niewolnikach!
   Szykują nam kolejną grę!

 • Ryszard Ochódzki

  @Marek, co z S. 447, jakie widzisz realne następstwa? Pan Michałkiewicz grzmi od ponad roku, a co się dzieje – wszyscy (nie)widzą. Oficjalnych reakcji brak, co zrozumiałe.

 • Leszek

  czytając powyższy teks nasuwa mi się pytanie, czy jeśli Nugritos sklonowaliby Pana samego, czy coś takiego można by było wykryć. Technologia ta może być tak zaawansowana, że po skopiowaniu całej pamięci, kopia (czyli klon człowieka) nawet nic nie podejrzewa i myśli że jest oryginałem.
  Podejrzane jest dla mnie, że Pana matka uważa pana za klona, to jest sygnał ostrzegawczy.
  Dlatego to ona powinna jak najszybciej przeprowadzić test i dokładnie przepytać Pana z faktów z dawnej przeszłości, wspólnie spędzone chwile, które powinien Pan pamiętać itp. i stwierdzić czy jest wszystko ok. Moim zdaniem koniecznie powinien się Pan poddać testowi, albo opracować sposób w jaki można to sprawdzić.

  • Marek

   Jest w tym sens co Pan pisze. Już dotarłem do tego co się stało. Otóż stworzono hologram mojego mieszkania i okolicy w promieniu 50 m, przesunięty wobec naszego „rzeczywistego” o 2 mikrony (te dane z wahadełka czyli z Kroniki Akaszy). Tam wsadzono klona mojej matki ze sztuczną duszą i zdalnie nakładano go na nasz z mocą do 500 razy. Więc moja mama przejawiała różne stopnie „wredności” i braku uczuć. Już to usunąłem, z pomocą „sił wyższych” i w najbliższej przyszłości to nie wróci. Takich lokalnych hologramów było ponad 4,500 u różnych ludzi, nie tylko ja miałem więc tego typu problem.
   Teraz, kiedy mama wróciła „do normy”, choć dalej narzeka, bo jakiś czas zajmie jej duszy przystosowanie, to widzę że wiele rzeczy nie pamięta! A więc wiele rzeczy wydarzało się gdy ina nie byłą sobą.
   Dalej jednak proszę wszystkich o wsparcie dla niej i dla mnie, nasze dusze są posiekane na kawałki przez te traumatyczne sprawy – obie w ponad 60%.
   Kto za tym stoi? PSYCHIATRZY. 100% psychiatrów to masoni, ludzie bez krzty dobra. Należy ich wszystkich wyłapać i rozliczyć za zbrodnie przeciwko ludzkości.

   • Turkus

    Marku, co pokazałby Rezonans Magnetyczny w przypadku klona? Czy są jakieś odstępstwa w wewnętrznej anatomii? Coś wspominałeś o braku nerek itp.
    Co na to wahadełko?

    • Marek

     Dzisiaj do mnie doszło, że klon nie oddycha. Może symulować oddech, ale nie kaszlnie, nie kichnie. Anatomia w 98% jak u człowieka, dopiero rozdzielczość poniżej 2 mm by coś pokazała mechanicznego.

 • Rina

  Nie rozumiem, dlaczego uciekałeś przed policją, skoro chroni cię bańka, hologram, czy jakie tam cuda na kiju? Avatar Marek Podlecki wymiękł? Przecież jeśli to wszystko prawda, co piszesz, nie będą w stanie ci zaszkodzić. Poza tym doskonale pamiętam, jak twierdziłeś, że każdy, kto złoży ci wizytę, nie zastanie cię w mieszkaniu, bo jesteś w innej rzeczywistości… No i co, teraz okazuje się, że to bzdury i wystraszyłeś się policji?

  • Marek

   To były klony. Nie musiałem uciekać, jeszcze nie rozumiałem tego co się dzieje tak jak dzisiaj. Ale te klony stały się łagodne jak baranki, choć pewnie mnie miały zabić. Przecież doskonale wiesz Nortuwyz.

 • Kali

  Czyli że transmutujemy pluton, by ten stał się uranem, aby to spowodowało stan krytyczny co w konsekwencji spowodowało eksplozję bomb (przechowywanych „bezpiecznie” pod ziemią???) ?

  • Marek

   Uran nie spowoduje wybuchu jeśli nie jest to izotop. Chodzi o zapalnik atomowy dla bomby wodorowej. Dusze są na tyle inteligentne że wiedzą co zrobić 🙂

 • Igi721

  Bez wolnych komentarzy ten blog wymiera. I to że wlasna matka dzwoni na policję nie pokazuje czegoś ?

  • Marek

   Nie mogę puścić psychopatów na luz. Poza tym zarówno prezydent Donald Trump, jak i Władimir Putin nie życzą sobie by ktoś się pod nich podszywał, a takich komentarzy było mnóstwo.

 • Marku mieliśmy już wygrać, dlaczego za każdym razem kiedy mówisz że już zwyciężyliśmy wszystko się sypie, chcę być wolny 🙁 strasznie ale lepiej obserwować masonerię, ataki ludobójcze emocjonalne jestem cholernie hakowany email masakrowany.

  • Marek

   Musisz wytrzymać. Oni budowali imperium przez 500,000 lat, a my to mamy zburzyć w kilka miesięcy. Jest już dobrze ponad 99%.

 • Turkus

  Trybunał Stanu dla masonów, to żadna kara… Kara ta, odbiera im jedynie możliwości zaistnienia w życiu publicznym. Jeśli nadal będą wolni, to dalej będą „kręcić wałki” w ukryciu, jak do tej pory. Tacy ludzie nie zrezygnują z machlojek i wyzysku, bo nic innego nie potrafią robić. Teraz będzie im trudniej, bo fakty wychodzą na światło dzienne i nie da się „panować” nad świadomym społeczeństwem. Kara odizolowania i kamieniołomy, byłyby adekwatne do tego, co robili. Powinni czuć „bat” siły ludu, który do tej pory okupowali i dręczyli.

 • Dla Wszystkich, Skaldowie „Sady w Obłokach” Sowa50 już Maj !!! https://www.youtube.com/watch?v=hG8WNdwcVHM

 • Ela

  gazeta.pl -awaria w elektrowni atomowej w Belgii

 • kryspus

  Panie Marku, kiedy zaczną docierać do nas prawdziwe wiadomości w TV?

  • Marek

   Wahadełko pokazuje 30 dni w najgorszej opcji. Media są przejęte już przez koalicję, ale jest kilka przyczyn, że nadal jest ten bełkot. Główną jest uwarunkowanie ludzi, mogła by być panika.

 • Bon Ton

  ze strony:
  https://akademiapolityczna.wordpress.com/2018/05/01/rozsylajcie-polityczno-prawny-apartheid-w-polsce-w-rpa-apartheid-obalono-20-lat-temu-w-polsce-apartheid-trwa-w-najlepsze-przy-powszechnej-nieswiadomosci-polakow-3/
  „ROZSYŁAJCIE! Polityczno-prawny apartheid w Polsce!!! W RPA apartheid obalono 20 lat temu! W Polsce apartheid trwa w najlepsze! Przy powszechnej nieświadomości Polaków!
  Szanowni Państwo,

  Zacznę od defnicji Apartheidu z wikipedii żebyśy wiedzieli o czym mówimy. https://pl.m.wikipedia.org/wiki/Apartheid#Historia_apartheidu

  „Apartheid (z języka afrikaans apartheid IPA: [ɐˈpartɦɛit], od apart = osobno i sufiksu -heid)[1] – teoria głosząca konieczność osobnego rozwoju społeczności różnych ras, a także bazujący na tej teorii system polityczny panujący w Republice Południowej Afryki do połowy lat 90. XX wieku, oparty na segregacji rasowej.

  Termin apartheid został utworzony w latach 30. XX wieku, jako polityczny slogan został użyty we wczesnych latach 40. przez Partię Narodową, jednak polityka apartheidu jako taka sięga wstecz ku początkom białego osadnictwa w Afryce Południowej. Po dojściu do władzy Partii Narodowej w 1948, społeczny zwyczaj apartheidu został usystematyzowany pod postacią prawa.”

  Polityczny system apartheidowy zabezpiecza zarządzanie danym krajem, mniejszościom zamieszkującym dany kraj. Ta zarządzająca mniejszość uważa się za rasę Panów a pozostałą resztę społeczeństwa traktują jako służących im podludzi, bez prawa do godnego życia czy rozwoju.

  Wprowadzenie politycznego systemu apartheidowego następuje za pomocą prawa, które zarządzająca mniejszość we współpracy z sądownictwem oraz wszystkimi służbami mundurowymi, wprowadza i egzekwuje na danym terenie, na konkretnym społeczeństwie.

  Z tego co mi wiadomo to Polska jest drugim krajem na świecie po RPA w którym taki polityczny system apartheidowy wprowadzono, z tym że w RPA zlikwidowano go w latach dziewięćdziesiątych XX wieku a w Polsce nadal on funkcjonuje. Należałoby nawiązać kontakty z murzynami z Republiki Południwej Afryki i zorientować się jak oni to zrobili że udało im się zrzucić z siebie to ciemiężycielskie jarzmo niewoli.

  Z moich wstępnych niepotwierdzonych informacji wynika, że czarnoskórzy rodowici mieszkańcy RPA, zmienili prawo opierając go na fundamencie prawa naturalnego i tym sposobem uwolnili się spod jarzma prawniczych okupantów. Podobno że teraz panuje tam prawdziwa demokracja. Kto ma koneksje w RPA i możliwości niech to sprawdzi czy rzeczywiście tak jest i czy nie powinniśmy powielić ich zwycięskiego schematu.

  W RPA było łatwiej rodowitym mieszkańcom pozbyć się apartheidu gdyż różnice (w kolorze skóry) pomiędzy oprawcami a „niewolnikami”, były widoczne gołym okiem. Rdzenni mieszkańcy byli czarni a oprawcy biali. U nas rasa dyskryminowana to Polacy koloru skóry białego. Na dodatek, na nasze nieszczęście również i nasi oprawcy są koloru skóry białego, stąd i rozróżnienie na rasę „Panów” i „niewolników” od tej strony jest trudne lub wręcz niemożliwe. Ale mamy inne wskaźniki które jasno pokazują kto tu jest panem a kto niewolnikiem! Wystarczy przeanalizować życiorysy wszystkich rządzących oraz życiorysy biurokracji w Polsce! A w szczególności życiorysy kasty sądowniczej!

  Wystarczy przeanalizować komu w Polsce pozwala się na normalne godne życie a kogo skazuje się na niewolniczą pracę za grosze w zagranicznych korporacjach, na głodową śmierć lub emigrację, negując Polakom prawo do pracy poprzez wymuszany ZUSowski haracz! ZUS w Wielkiej Brytani to około 60 zł na miesiąc, w Polsce 1200 zł. Kwota wolna od podatku w Wielkiej Brytani to około 60 tysięcy zł na rok, w Polsce zaledwie około 6 tysięcy zł. Nie trzeba geniusza żeby zauważyć te różnice i zastanowić się dlaczego tak jest!

  Ja myślę że w kwestii dyskrymiancji apartheidowej Polaków w dziedzinie obciążeń kosztami pracy, tj. niemożliwego do udźwignięcia ZUSu, powinna zostać wystosowana skarga do ONZ w tej sprawie, bo to jest jawna dyskryminacja! Tę skargę w mojej opinii powinien wystosować Pan prof. dr hab. Zdzisław Kędzia z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jeśli ktoś zna tego Pana Profesora, to niech mu prześle ten artykuł i niech się Profesor weźmie do roboty w interesie zniewolonych przez system polityczno-prawnego apartheidu Polaków! Mam nadzieję że moje wołanie nie będzie wołaniem na puszczy lecz przyniesie konkretne namacalne efekty!

  Przytaczam poniżej informacje dlaczego uważam że to właśnie prof. dr hab. Zdzisław Kędzia z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu powinien zająć się tą sprawą i napisac skargę:

  „W 2008 roku Zgromadzenie Ogólne ONZ uchwaliło Protokół Fakultatywny do Paktu. W Protokole tym przewidziano możliwość składania do Komitetu Praw Gospodarczych, Społecznych i Kulturalnych skarg międzypaństwowych (art. 10) i indywidualnych (art. 1). Wszedł on w życie 5 maja 2013 po trzech miesiącach od chwili dokonania jego dziesiątej ratyfikacji (art. 18)[2].”

  „Komitet Praw…

  • jj

   Zacznijmy od tego co oznacza bon ton hehe….

   Fajnie fajnie tylko zwykły cebulak nie rozkmini o co ci właściwie chodzi….

   Cytujesz te aperchaidy i co z tego jak tyle zombie w polsce że musiałem z tamtąd się zawijać nie wytrzymałem tej bezradności i grania w grę jak to mówią Okupanta…

   Chociaż tęsknię za polską jak cholera ale ciągły brak kasy był nie do ogarnięcia może w końcu te medytacje i to wzniesienie się zacznie i będzie lepiej pozdrawiam wszystkich przyłączam się do medytacji….

  • Bon Ton: trudno odmówić Ci racji. W jaki sposób murzyni pozbyli się apartheidu w RPA? Może dlatego że łatwiej im było rozróżnić kto jest kto oraz byli między sobą solidarni. W Polsce nie ma ani jednego ani drugiego.
   Skarga do ONZ da tyle samo co bierne obserwowanie dzisiaj napaści na Syrię przez wielkie uzbrojone mocarstwo. Każdy udaje że nie widzi a prez. USA przyjmują z honorami. Podobno mają mu dać pokojowego Nobla.
   Nie widzę za to problemu żeby jakaś partia w PL ogłosiła że zamierza zmniejszyć podatki o połowę (i co za tym idzie socjal bo matematyka obowiązuje w naszym wymiarze). A potem ludność żeby na nich zagłosowała i może nie trzeba będzie emigrować do Wlk. Brytanii.

 • Turkus

  Jak ludność na Ziemi miała się rozwijać, gdy taka ilość sztucznych tworów – bez duszy, opanowała miejsca strategiczne i decyzyjne?
  Chociaż dużo osób, bardzo by chciało zmienić coś w kraju i na świcie, to nie mieli szans. A jak za bardzo pięli się w górę – wymieniano go na klona, by pracował po ich myśli.
  Teraz mamy wytłumaczenie, dlaczego „elita” rządząca zachowywała się, mówiła i podejmowała decyzje, jakby oderwali się od rzeczywistości.
  Myślę, że klony miały jeszcze jedno zastosowanie… wypełnić luki ilościowe, po zlikwidowanych osobach. By nikt nie zauważył, że masowo znikają ludzie – ci prawdziwi.

 • Janek

  [Janek, wybacz że usunąłem treść twojego komentarza. Wiesz dlaczego.]

 • nina

  ——– duszyczko ty moja, duszeńko ,anielska dusza, złowroga, skryta, otwarta i tak jeszcze można by długo wymieniać. Co my tak naprawdę wiemy o duszy ?. Od czasu do czasu człowiek będący od rana do wieczora między młotem a kowadłem ,wyduka w pośpiechu o niej, jakiś komunał gdy tymczasem ……https://www.youtube.com/watch?v=KoUlXdq3Guc

  • jeden z komentarzy pod filmem :” jeśli chodzi o światlo tunel po śmierci to jest to nic innego jak technologia reptilian (gadów,upadłych aniołów,demonów).Przy pomocy urządzenia znajdującego sie na księżycu wytwarzają biały tunel i gdy ktoś kto jest nie świadomy tego co jest po drugiej stronie łatwo daje sie nabrać miedzy innymi przez programowanie naszej podświadomości takimi filmami z hoolywoodu jak uwierz w ducha taka dusza wchodzi w tunel i jest jej czyszczona pamięć w rezultacie czego automatycznie reinkarnuje sie na Ziemie i nie możliwy jest jej dalszy rozwój tym samym stajemy sie niewolnikami Bytów demonicznych w dosłownym znaczeniu tego słowa które używają nas jako organiczna siła robocza do ich celów ” Dokładnie tak jest Księżyc to wysycasz energii i jednoczenie portal dla nich w nasza rzeczywistosci dlatego po części jest hologramem . reinkarnacja to dyktatura z pozoru wygląda na wolny wybór , dusze są odcięte od źródła dlatego wytracają energie , tak zwana karma na ziemi jest sterowana przez ich sztuczna inteligencje , jest to prowokowane podstępnie ,tak aby prawdziwe dusze miały ciągle poczucie winy spłacenia niekończącego się długu ,Mamy coś takiego jak dyktowania ludzi w duchu , to s dyktowania jak rozmowy kontrolowane są prawdziwe ale dusze o tym nie wiedza do końca maja wgrana zmanipulowana swiadomosc , , niema różnicy jak w niebie tak i na ziemi . żyjemy w hodowli pod kloszem , jest to matrix , polecam Henocha wysłuchać ale pod kontem założeń i technologi spojrzeć na to co opisał w kontekście czystego zniewolenia i technologi nie pod kontem jak to Henoch odbierał poddaństwa hierarchii z kturej wykluły się religie jako następny etap zniewalania bo fakty poszły w niepamięć a została wiara , wiara podsycana strachem i zemsta pana z orbity , tu jest namiastka czegoś innego https://www.youtube.com/watch?v=VIEilZOZt0c

   • Marek

    Toż to są galaktyki zlane w jeden strumień światła gdy dusza leci tunelem czasoprzestrzennym do wyższego wymiaru. Proste jak drut.

    • ja uważam że ten tunel jest wynikiem rezonansu energii duszy z esencja tej energii w uniwersum , problem jest w tym że w matrixie niema z niego prawie wyjscia na zewnatrz ,łapacze dusz to sprytne pułapki to czysta technologia nielicznym udaje się uciec Darek „Sugier – W ogonku papieży. Spotkanie z JP II (obevlog)” https://www.youtube.com/watch?v=XaclnAkwukA „ŻYCIE PO ŚMIERCI – DANUTA ANNA SHARMA /2018 ” Danuta Anna Sharma ” Co dzieje się z nami po śmierci ? – fałszywa reinkarnacja (zwiedzenie) i prawidłowa reinkarnacja z wolnym wyborem, pułapka białego światła w tunelu, stacje przechwytywania Dusz na Księżycu, łapacze Dusz, naturalna podróż Duszy po śmierci poprzez rdzeń Ziemi, niebo i piekło, wybory Duszy, moc Serca, Wyższa Świadomość, wolny wybór, odpowiedź na pytanie o sprawie Jana Kuciaka – Słowackiego dziennikarza śledczego.” https://www.youtube.com/watch?v=A0ATIfXtzE0 Ps bylem osobiście na księżycu przed obecna reinkarnacja widziałem slyszalem i doświadczyłem , podróże astralne to oczywiscie inna sprawa jak np D Sugier bo dopóki ciało żyje te relacje i analizy są nieco inne , no i pokłady astralne bo w tym zakresie wiekszosc ma „opiekunów” łańcuchy i inne kable , nadajniki i anteny .a to zaś jest kompletnym ograniczeniem i zwiedzeniem .

    • Marek

     Majestic, posłuchaj Mehrana Keshe albo tłumaczeń jego wykładów o duszy. Dusza jako plazma może przemierzać dystanse z dowolną prędkością. „Wyższy poziom” to kolejny orbital atomu. Dusza przemierza dystans 8 mld lat świetlnych w 3 minuty. Dusza prawdopodobnie „widzi”całe spektrum fal elektromagnetycznych, poruszając się tak szybko musi się to zlewać w jedną całość.

    • zgadzam się oczywiscie , ale w tej kładce faradaja nie masz szans wyjec w całości , dlatego mówimy o rozdzieleniu o nad-duszy nad swiadomosci zapewne pamietasz Monroe i o wędrowce dusz itp wszystko się niby zgadzało ale on mógł jedynie podróżować wycinkiem siebie na okreslonych pulpach astralnych , był w pełni , sam gdzieś napisał że był tak daleko że niemal ne zerwał łańcucha ,dopóki będzie te gwiazdziste niebo nie mamy szans bo to będzie jeszcze matrix za kloszem jest prawdziwy wszechświat autentyczne planety , bo to co mamy to personifikacje wyświetlane na firmamencie , Henoch i jeszcze raz Henoch opisuje wygląd zasady działania wiezienia hodowli , jest do tego dziesiątki pobocznych tematów kontrolerzy właściciele hodowcy demony itd te scierwa chcą poprzez ludzkie ciała zaistnieć swoimi duszami w takiej rzeczywistosci gdzie my jestesmy , oni przebyli niemal w całości drogę ewolucji dlatego czeka ich zagłada , światy piekielne to światy radioaktywne przenikliwe niemal koniec absolutu , a wejście w materie da im miliardy lat „czasu ” . dlatego matrix jest dla nich ostatnia deska ratunku .