Usuwanie kontroli umysłu i implantów.

Dwie bardzo ważne informacje jakie uzyskałem od operatorki Quanteca Marty Marta Jakóbek.
Marta odkryła na swoim urządzeniu diagnostycznym, że wielu jej klientów znajduje się pod kontrolą umysłu. Quantec pokazał połączenie z siatką energetyczną Ziemi (geomancja) – skrzyżowanie tzw. linii Curry. Wielkość oczka tej sieci to 3,6 metra.

Sprawdziłem to na nanowahadełku , okazało się że siatką kontroli umysłu zarządzają 3 agencje.
Pierwsza to Mossad – który nie podlega już rządowi Izraela, jest to prywatna agencja Rotszyldów, którzy zarządzają nim teraz ze swoich statków kosmicznych na orbicie Ziemi.
Druga to agencja norweska (!), a trzecia to też prywatna, banksterska agencja z Rosji.

Podobnie Marta wykryła, że wszyscy jej klienci posiadają implanty energetyczne, które pozwalają m.in. na sterowanie zdrowiem człowieka, nastrojem, zachowaniem, a nawet mogą go zdalnie zabić. Jak ustaliłem nanowahadełkiem, implanty pozakładał nam Mossad na postawie technologii pozostawionej przez Annunaki. Większość terrorystów i masowych zbrodniarzy sterowana jest przez takie implanty. Implanty mają połączenie z tą samą siatką energetyczną Ziemi.

Sprawdziłem na nanowahadełku jak w prosty sposób usunąć oba te zagrożenia. Okazuje się, że może to zrobić każdy w pół minuty!

Aby usunąć połączenie z kontrolą umysłu wystarczy narysować na małej kartce papieru symbolicznie swoje mieszkanie lub dom z napisem w środku np. Dom Grzegorza S. Lub Mieszkanie Karoliny K. i spalić tę kartkę wymawiając jednocześnie słowa „USUWAM POŁĄCZENIE DOMU GRZEGORZA S. Z SIATKĄ KONTROLI UMYSŁU”. Osoby głuchonieme mogą napisać to na kartce tylko nie wewnątrz kratki przedstawiającej dom lub mieszkanie.

Jeśli chodzi o implanty, to podobnie – rysujemy prostokąt i w środku piszemy „WSZYSTKIE IMPLANTY GRZEGORZA S.” i palimy tę karteczkę wymawiając jednocześnie „USUWAM WSZYSTKIE IMPLANTY GRZEGORZA S.”.
Każdy to może zrobić dla siebie lub członka najbliższej rodziny do 4 rozgałęzienia.

Sprawdziliśmy z Martą działanie tej metody na Quantecu – TO FAKTYCZNIE DZIAŁA! Niedługo nagramy filmik na YouTube na ten bardzo ważny temat.
Nanowahadełko podaje, że taki sposób jest możliwy od dopiero 8 dni – jest to tylko informacja dla wysoko rozwiniętej cywilizacji z Proxima Centauri, a oni działają na hologramie Wszechświata.
Kontakt z Martą Jakóbek: quantecmed@gmail.com

232 myśli na temat „Usuwanie kontroli umysłu i implantów.

 1. Easy Rider Roma i Ja to dwie różne osoby. Opieramy się na naukach Chrystusa, więc dlaczego mieli byśmy mówić inaczej?

  • Rybak i ja mówimy to samo także dlatego, że mówimy prawdę.

   A wy kłamiecie na wyścigi.
   Każdy plecie co innego i bez sensu.

 2. Można jeszcze tak:
  Nie przyjmuję ani nie akceptuję żadnych uwarunkowań od środowiska,
  ani od niczego co mnie otacza – jedynie od Boga, od Dobra,
  od mojego Jam Jest.
  Jam Jest brama otwarta dla wszelkiego Dobra
  i żaden człowiek zamknąć jej nie może.

Możliwość komentowania jest wyłączona.