Wahadełko o Piotrze Rybaku – jest już na wolności

[Aktualizacja z 2 grudnia, 10 rano. Wg nanowahadełka, Piotr Rybak nadal jest u siebie w domu, stan sędziego Górnego poprawił się o 80%, ci co planowali konspirację w postaci ponownego uwięzienia Piotra są chorzy. Ich stan zdrowia pogorszył się o 50%, ale nie będzie takiego natężenia chorób jakie by było gdyby swoje plany realizowali. Sędzia Marek Górny miał 8 jednostek chorobowych, w tym straszną brodawicę, brodawki nie znikną – zostaną w 20%. Stan zdrowia Poteralskiego wynosi 100%, groziło mu też 8 jednostek chorobowych z brodawicą na czele. Te informacje oczywiście z nanowahadełka]
1 grudnia 2017 r.
Wg. mojego nanowahadełka
Piotr Rybak jest u siebie w domu.Wypuścił go sędzia Wyżyński. Wypuszczono go na podstawie „umowy, że będzie milczał. Powiedziano mu, że poręczono za niego. Zrobił to sam sędzia Wyżyński.” Jeśli to jest prawda, to Piotr może myśleć, że ma do czynienia z dobrym sędzią. Ciekawe jest to, że nie ma już kontaktu z rodziną Rybaka, a rano nie było z tym problemu. Wiedzieć o tym może parę osób z otoczenia Rybaka, lecz poproszono ich o milczenie. Dlatego też być może nie możemy się do nikogo dodzwonić.
O co może chodzić w tej całej konspiracji? Wahadełko mówi, że głównym rozkazodawcą jest sędzia Ywon Uzo znany jako Tomasz Żowicki. Faktycznym celem wypuszczenia Rybaka ma być sprawdzenie czy stan sędziego Górnego po wypuszczeniu się poprawi. A także o sprawdzenie czy to ja jestem tym „magiem”, który powoduje masowe zachorowania na raka fallusa, prostaty czy rumień wymion u kobiet – satanistek. I więcej – bowiem wahadełko pokazuje, że nie żyją już 4 osoby po tamtej stronie.
Wg wahadełka, Rybaka w planie miano znów umieścić w więzieniu, zabierając go z domu o 4 rano. Widzę, że ma dostęp do internetu, więc chcę go pocieszyć – NIC CI SIĘ PIOTRZE NIE STANIE. Ale muszę zasmucić sędziego Żowickiego, bowiem sprawdziłem na wahadełku ile osób ucierpi po tamtej stronie za tę mistyfikację. 6 osób:
– sędzia Żowicki – ostry rak prostaty, rozpocznie się już jutro
– 3 agentów Mossadu – to samo, też początek jutro, przy czym będzie łagodniejszy o 50%
– 2 agentów CIA – jak wyżej

Na pytanie co będzie jeśli Piotra wsadzą znów do więzienia, wahadełko odpowiada – „CZEKA ICH ŚMIERĆ”. Nie chcę podawać jakiego rodzaju, w każdym razie stopień cierpienia od 1-10 wynosi 10.
Dodam, że to nie ja stoję za tą magią (jeśli tak faktycznie jest), bowiem przez 3 dni byłem w podróży służbowej, a tu tymczasem działo się i to ostro. Agonalny stan zdrowia sędziego Górnego potwierdził mój znajomy znakomity radiesteta, przy czym po wypuszczeniu Rybaka poprawił się o 30%. Jeśli Rybaka z powrotem wsadzą to sędzia umrze w ciągu 1 dnia. Podobnie jest z sędzią Poteralskim, z tym że ten pożyje jeszcze przez 3 dni. Teraz jego stan jest w miarę dobry, ogólnie na poziomie 55%.

Nie wspomniałem jeszcze o prokuratorze, który rozkazał ściągnięcie banera na posesji Piotra Rybaka. Banera, który był wyrazem jego opinii na temat mniejszości niechętnych Polakom. Czy słuszny czy nie, to nie jest istotne – prawo do wolności słowa zabrania ingerencji w tego typu wyrażanie opinii. Wg wahadełka prokurator ten (którego nazwiska nie mama czasu szukać) już jutro będzie miał pierwsze objawy raka prostaty, rozpocznie się od częstego siusiu i będzie coraz gorzej. Trwać to ma ok 3 lata, a zakończy śmiercią. Jeśli policja zawiesi baner z powrotem, tam gdzie jego właściciel go powiesił, rak zacznie się cofać po 8 dniach.Wahadełko daje na to 3 dni, inaczej rozwój raka będzie nieodwracalny.

Na koniec dzisiejszych ciekawostek z wahadełka kilka słów o Pawle Bednarzu. Wesprzyjmy go sercem, gdyż po oczyszczeniu z demonów jest w bardzo złej kondycji psychicznej. Wahadełko pokazuje ją na poziomie 7%. Paweł, nie powinieneś mieć wyrzutów do siebie za to co mówiłeś o mnie, Kękusiu i innych. Jeśli się ma tak silne 4 demony w sobie, to nie ma możliwości samokontroli. Pozostaje tylko pamięć i człowiek nie wie jak wytłumaczyć swoje zachowanie. Nie można wykluczać, że znów Cię dopadną, choć próbujemy cię pilnować, wtedy znów możesz wyjść z jakąś beznadziejną publikacją na mój temat. Jak się spotkamy, to ci powiem jak się bronić.
Zresztą powinniśmy jak najszybciej nagrać program na ten temat, bo broń w postaci „demonów” czyli struktur plazmowych o odpowiedniej konstrukcji, jest głównym atutem reptylianów z Oriona.

Oczywiście powyższą publikację do momentu potwierdzenia przedstawionych tu faktów proszę jak poprzednie, traktować jako fantastykę ezoteryczną.

7 komentarzy Wahadełko o Piotrze Rybaku – jest już na wolności

  • taka prawda

   Marku to jak to jest z tym Piotrem Rybakiem? .Skazany za spalenie kukły Żyda trafił na oddział zamknięty .

   • Admin

    Moim zdaniem jest w domu. Musieli podać jakiś pretekst by wytłumaczyć jego zniknięcie z więzienia. Na oddział zamknięty NIKT nie trafia za tego typu przestępstwa.
    Wahadełko mi pokazuje, że w tej chwili przyjmuje przeprosiny od sędziów, odezwie się później.

    • Admin

     Jutro 20% durniu. Nie możesz pojąć, że to jest wasz koniec. Powiedz szefowi, że ten koleś co za nami dzisiaj chodził jutro nie będzie w stanie ruszyć ręką i nogą. Paraliż na ponad tydzień.

    • halina

     No jasne!!! Np.Robert Mugabe też podał się do dymisji „z własnej woli”(masz wybór: dymisja albo tutaj zostawiamy ten pistolecik, a my stoimy za drzwiami). I podjął rozsądną decyzję.

 • Meu

  Czytając Twoje artykuły to miód spływa na moje serce.
  Od pewnego czasu, jakoś tak się dziwnie zbiegło z Twoim otworzeniem się na wahadełko, jako wskaźnik informacji z kroniki Akaszy, poczynione zostały pewne prace w polu, jakby to nazwać – astralnym – wokółziemskim, prace mające na celu uwolonienie ziemiaków (mieszkańców Ziemi), spod obcych wpływów i spod kradzenia energii.
  Sprawa jest wielowymiarowa i nie da się tego opisać w kilku krótkich zdaniach. Niemniej spróbuję.

  Na początek: ok 70% kradzieży energii ziemiaków, ziemiaków doprowadzonych do stanu bólu, rozpaczy, nędzy strachu, lęku…. było zawłaszczanych przez psowatych reptilian. To są psy. Kundle.
  czy ktoś w to wierzy,, czy nie… mnie to totalnie wisi (chodzi o te mające sie pojawiać wpisy od reptiliańskich psów, zwanych inaczej internetowymi trolami ), ale reptilki kodowali w ludziach i w ich otoczeniu szereg tzw przypadkowych czynników w efekcie których ziemiaki generowali mnóstwo ciemnej energii, energii bólu strachu itd.
  Tym te padlinożerce psowate, psom podobne reptilki sie żywili.
  I całkiem niedawno te ich zapasy tej niedobrej energii, pełnej bólu i strachu, zostały totalnie zniszczone.
  Ale samo zniszczenie to za mało….
  Został wydany nakaz, żeby te energie (strachu , lęku itd…) wróciły do tych istot, których działanie na bliźnich doprowadziło do powstania tych energii.
  Czyli – chłop leje babę…. teraz poczuje w tzw duszy to cierpienie. A że dostanie od tego udaru, zawału, czy innej cholery….. to już jego problem.
  Pracownik rzeźni z przesadnym okrucieństwem zabija zwierzęta… to samo.
  Jakiś poseł-oseł , czy senator-głupator, optują za nieludzkimi ustawami… żeby sobie tylko kabzę nabić od „sponsorów” ustawy… to samo.
  Sędzia pies dejowy, czy inny ma(n)son skazuje niewinnego??? o ten to dopiero oberwie..
  I termin wykonania tych powrotów energii w celu oczyszczenia Ziemi został ustalony na 3 miesiace.
  I jest jakas dziwna data- 28 marca 2018. Coś ma sie zadziać na skalę niemalże całej Ziemi. Coś od tych psów reptilskich…. cos jak kąsanie psa złapanego we wnyki…