Wahadełko pokazuje możliwych 6 miejsc mordów rytualnych na 14.11.2017

Nowość: Piotr Rybak o Marszu Niepodległości 2017
we Wrocławiu i skandalicznej wypowiedzi Dudy

https://www.youtube.com/watch?v=CEjnX6tx1ek

Niestety, ale muszę podjąć znów temat mordów rytualnych na dzieciach. Wahadełko wskazuje mi, że w dniu dzisiejszym planowanych jest 6 sesji satanistycznych, gdzie łącznie ma być zamordowanych ok 40 dzieci. Znów zaznaczam, że są to tylko wskazania wahadełka i że podaję to po to by odpowiedni ludzie mieli oczy otwarte, a ci którzy pracują na wahadełku mogli to potwierdzić lub temu zaprzeczyć.
Zlokalizowałem te miejsca, oto one:

Kraków, okolice Ks Korona, piwnica 13 dzieci, 58 uczestników
Nisko, k. Stalowej Woli, okolice Armatoora SA. 3 dzieci, 3 uczestników
Łódź, Chocianowicka, w pobliżu skrzyżowania z ul. Sanitariuszek,piwnica, 14 dzieci, 69 uczestników
Terespol Pomorski k. Świecia, na pustkowiu w pobliżu drogi S5 na polanie w pobliżu lasu. 2 dzieci, 5 uczestników
Chodorówka Nowa na północ od Białegostoku (Trzyrzecze) – w pobliżu skrzyżowania z 4 odnogami, piwnica. 5 dzieci, 27 uczestników
Leszno k. Wrocławia, niedaleko skrzyżowania Szybowników / Mikołaja Reja, piwnica domu, 4 dzieci, 37 uczestników.

Moje nowe nano-wahadełko pokazało mi bardzo wyraźnie te miejsca, mam dokładne adresy, lecz z wiadomych względów ich nie podam. Znalazłem też nazwiska organizatorów – tu absolutnie nie mam żadnej możliwości stwierdzenia czy tacy ludzie tam w ogóle mieszkają, nie mówiąc o tym czy dokonują tego typu rytuałów.

Ze wskazań wahadełka wynika, że polskie tajne służby systematycznie aresztują pedofilów i morderców. W ciągu ok tygodnia mogło być aresztowanych aż 2100 pedofilów w tym 7 morderców dzieci. Wahadełko pokazuje też, że moje wskazówki są cenne, a służby korzystają z pomocy tzw. „mentalistów”, którzy posługują się już nano-wahadełkami i dzięki temu ich skuteczność wzrosła 6-krotnie. Do dnia dzisiejszego nie było żądnych mordów rytualnych – widać „bractwo” przestraszyło się nagonki. Dzisiejsza publikacja ma na celu ocalenie życia tych nieszczęsnych dzieci. Jeśli oczywiście się nie mylę, a mam coś wrażenie, że nie, gdyż u wielu osób moje diagnozy były trafne.

77 komentarzy Wahadełko pokazuje możliwych 6 miejsc mordów rytualnych na 14.11.2017

 • Ten film pokazywali w TV w nocy kilka razy The Cabin in the Woods (2012) – FAQ

  The movie’s premise is that there are ancient gods that must be appeased with ritualistic sacrifice or they will return to destroy the world. Over time, the requirements for the ritual have become more complex and vary from society to society. Many countries participate in order to ensure that an appeasement is made in the event that others fail. The movie follows an unknown organization as it unleashes a technologically-advanced scenario in which five young adults (representing a whore, a fool, an athlete, a scholar, and a virgin) enter into a controlled environment and one by one are sacrificed to the ancients. The victims have to enter the scenario and choose their manner of death on their own accord but are heavily influenced by workers secretly manipulating them via subliminal cues, chemical changes, and direct intervention. The premise of the film is suggesting that all the famous horror/slasher flicks are actually part of this ritual.

 • Znalazłem na 4Chan coś takiego:

  „The exposed bedrock directly under the Dome of the Rock — known as the Foundation Stone — is the spot upon which Jewish tradition says Abraham prepared to sacrifice his son Isaac. This represents the stone that was placed in Jupiter’s clothing that led to the creation of earth.

  The Talmud indicates that the Stone marks the center of the world and serves as a cover for the Abyss (Abzu) containing the raging waters of the Flood.

  The hole in the stone leads to the Well of Souls where human sacrifices were made. These sacrifices were made as a SATANIC blood offering to appease SATURN, Jupiter’s father who ATE HIS CHILDREN. Only when Abraham did not sacrifice Isaac was this ended.

  SO THIS IS WHY EPSTEIN ISLAND EXISTS.”

  THEY ARE SACRIFICING HUMANS AS A BLOOD OFFERING TO SATURN AKA SATAN!!!”

  #followthewhiterabbit

 • guest

  No i prosze żydostwo jak na zbawienie czekało by takie nowinki techniczne teraz wprowadzic jak najszybciej w Europie, jako stały element naszej codziennosci… Jestes antysemitą? ukrywasz się? Pach! Cię na ulicy i paka za obraze pejsatych… https://wp.tv/i,inwigilacja-na-ulicach-miast,mid,2010500,cid,2275650,klip.html?ticaid=61a39f

  • P

   Wklejam podpis pod podlinkowanym filmem:
   „Największą na świecie sieć monitoringu stworzono w Chinach. Miliony kamer śledzą ludzi, a dodatkowo automatycznie ich identyfikują. Jest to możliwe dzięki zaawansowaniu technologicznemu i big data.

   System stworzyła chińska firma, która specjalizuje się w rozpoznawaniu twarzy. Jej współzałożycielem jest 27-letni Xu Chiheng (Ksu Cziheng). Między innymi właśnie on wpadł na pomysł jak wykorzystać zaawansowaną technologię i ogromną liczbę kamer monitoringu miejskiego. Wkrótce firma będzie warta około 2 miliardów dolarów. ”

   —————————

   A teraz ciekawostka. Jak ktoś myśli, że u nas przypadkiem tego nie ma, to jest w dużym błędzie.
   Proponuję wejść na stronę firmy Polgard http://polgard.com/pl/.
   Kiedyś chwalili się, że ich monitoring wizyjny montowany w środkach komunikacji i urzędach ma możliwość przeszukiwanie bazy danych praktycznie on-line, a jeśli taka osoba zostanie rozpoznana, zostaną powiadomione odpowiednie służby….

   W zakładce „Monitoring wizyjny w pojazdach” możemy przeczytać to co o sobie napisali:

   „Oprogramowanie jest dedykowane do rozwiązań w komunikacji publicznej i oprócz nagrywania i wyświetlania obrazu posiada bardzo szerokie możliwości komunikacji z serwerem na stanowisku dyspozytora – np. poprzez przesyłanie wszystkich zdarzeń, podgląd na żywo z kamer, zdalne pobieranie nagrań i dwustronną komunikację audio z prowadzącym pojazd. Program może posiadać też dodatkowe funkcje analizy obrazu, jak na przykład wykrywanie pozostawionych obiektów czy rozpoznawanie twarzy.”

   I jeszcze to:
   „Patrząc w przyszłość, rozpoczęliśmy także rozwój naszego oprogramowania pod kątem analizy obrazu, wdrażając w naszych systemach m.in. system rozpoznawania twarzy. Wymagania stawiane przez Klientów są dla nas wyzwaniem. ”

   A tutaj macie całą masę klientów, którzy skorzystali i wdrożyli monitoring wizyjny:
   http://polgard.com/pl/klienci-i-certyfikaty.html
   Wymienię kilka:
   Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o.
   Metro Warszawskie sp. z o.o.
   PKP Intercity S.A
   Szybka Kolej Miejska w Trójmieście sp. z o.o.
   Przewozy Regionalne sp. z o.o.
   Szybka Kolej Miejska sp. z o.o. w Warszawie
   Koleje Dolnośląskie S.A
   Koleje Śląskie sp. z o.o.
   Koleje Wielkopolskie sp. z o.o.
   PKP Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o.

 • sowizdrzał

  Następny krok w tworzeniu chorób poprzez zmianę „normy”.

  Zrobili to już wcześniej z cukrzycą, cholesterolem, a teraz dalsze zaniżenie normy i już setki tysięcy „chorych” na nadciśnienie mamy na następny dzień …

  Amerykańscy kardiolodzy zmienili definicję nadciśnienia tętniczego. Według nowych wytycznych, schorzenie to mają osoby ze wskazaniem 130 na 80. Oznacza to, że obecnie połowa Amerykanów cierpi na nadciśnienie.

  Do tej pory za nadciśnienie tętnicze uważano wskazanie powyżej 140 na 90. Jedenaście organizacji medycznych, w tym Amerykańskie Stowarzyszenie Chorób Serca oraz Amerykańskie Kolegium Kardiologiczne, obniżyło oba wskaźniki o 10 punktów. Ciśnienie na poziomie poniżej 120 na 80 nadal uważane jest za normalne a wskazanie poniżej 130 na 80 oznacza podwyższone.

  Wyższe wskazania kwalifikowane będą jako nadciśnienie pierwszego lub drugiego stopnia. Zgodnie z nową definicją odsetek dorosłych Amerykanów z nadciśnieniem tętniczym wzrasta z 32 do 46 procent.

  Zmiany rekomendacji są skutkiem najnowszych badań, z których wynika, że nawet nieznacznie podwyższone ciśnienie przyczynia się w konsekwencji do chorób serca, wylewów i innych problemów zdrowotnych.

  Na szczęście większość osób cierpiących na nadciśnienie nie musi natychmiast rozpoczynać przyjmowania leków. Lekarze podkreślają, że większość powinna przede wszystkim wprowadzić modyfikację stylu życia – zwiększyć aktywność fizyczną oraz zmienić dietę. (IAR)

  http://www.polskieradio.com/news_det.aspx?id=114977&kat=18

  • Easy Rider

   Może jeszcze dożyjemy czasów, że chorobą będzie „zespół nagłego powiększenia penisa”. Leki oczywiście się znajdą, a może nawet już istnieją.

   • Wojwit

    Easy – uważaj, bo Cię posądzi nasza „Żymianka” o kolejne opętanie (tym razem falliczne)… 🙂

 • Ania

  Jeden z naleśnikiem na czerepie a drugi czemuś nie.
  Ale podobni , aż dziwne…
  http://m.neon24.pl/4da345fb76c0d9260cef6d75a44a7f40,20,0.jpg

 • Ela

  Ty te demony widzisz fizycznie, a to juz jest domena pewnej specjalizacji. Tak naprawde, piszac w kólko macjeju o tym samym, utwierdzasz sie w swojej wierze, bo jej tak naprawde nie masz. Sam masz mase egregorow , nie zdajac sobie z tego sprawy. I nie przynudzaj juz

 • Roma

  ataki na mnie to normalna reakcja demonów

  uderzam tylko w stół
  nożyce się same odzywają

  • Majestic

   Roma jakie ataki ? Ty atakujesz pozostali jedynie się bronią rozróżnij to ? kto gdzie i czym Cie zaatakował ? pytaniem ? boisz się pytań dlatego uważasz że to atak , tak jak w wojsku każą zabić i bez dyskusji to jest Twoja metoda .

   • busia

    Roma to jest tutaj chyba jedyna rozsadna osoba na poziomie ,ktora naprawde cos wie ,reszta z was malolaty to nawiedzona naiwna grupka wypisujaca glupoty.

    • Easy Rider

     Skąd ty wiesz cokolwiek na temat wieku użytkowników bloga? Może najpierw pochwal się swoim wiekiem?

 • Ela

  Roma ma dominante. A na dodatek widzi drzazge w cudzym oku, a nie widzi belki w swoim. Moze zakon by jej dobrze zrobił? Tam jej wytlumacza , co to oznacza miec „wolna wolę”

  • Majestic

   oni tylko mówią komuś o wolnej woli aby pięknie przystroić , ale ten ktoś niema prawa jej mieć czysto szatański system , hybrydy gadzie .

 • Roma

  świetny wywiad dla was tylko 11 minut

  nt okultyzmu, nawrócenie narkomana

  świadectwo nawrócenia Koguta

  https://youtu.be/lVIEaaV6Ybo

  • gość

   Roma a Ciocia-to dwie stare panny w jednej osobie!
   Zobacz sam:
   https://dzieckonmp.wordpress.com/

   • Roma

    moje posty są jak najbardziej merytoryczne !

    blog idzie na dno

    co kilka lat temu przewidywałam i pisałam tutaj,
    ale wtedy nikogo z was tu nie było, dziś chyba tylko @sprawdzam czyli Aśka jako jedyna z tamtej ekipy pisuje,
    a reszta walczy ze stanem depresyjnym (albo gorzej)
    mam nadzieję, że to będzie Objawienie Pańskie on line !
    gdy Marek będzie musiał wyrzec się zła i szatana, zakończyć pakty z demonami
    i odda hołd Chrystusowi publicznie
    wtedy ten blog uratuje wiele dusz
    co nada jemu sens

    • Ania

     Załóż swój blog, zamiast smrodzić na cudzym.

    • Majestic

     Marek ratuje Ludzi dba o fizyczne i duchowe zdrowie i uważasz że to Szatanowo !!? Roma opanuj się to nie smaczne , mi tutaj nie przeszkadzasz gdy swoja prawdę objawiasz ale na litość przestań robić z Bloga jakiś hades ? w sumie założyłbym Ci blokadę ale Ty to robisz z przekonaniem i mniemasz że to dobra intencja i jakoś mi niezręcznie mimo że to wykonalne , pamiętaj każdy ma prawo się bronic a Ty jesteś cały czas w permanentnym ataku wobec pozostałych ,wprowadzasz mimo wszystko bardzo niskie wibracje .i obudź się bo to w Tobie się też kumuluje , jak Ci zdrowie strzeli to będziesz u Takich Markow szukać ratunku nikt inny Ci nie pomoże ,to dzięki Markom ludziom klapy z oczu pospadały .

    • Wojwit

     Masz kiepską pamięć, Romo, taką „wybiórczą”… Ja pisywałem tu czasami jeszcze na długo przed zmianą adresu bloga. Znajdzie się pewno więcej starych komentatorów.

  • Majestic

   Roma teraz wciskasz narkomanie ? jutro alkoholizm i co dalej chcesz cala patologie tutaj przykleić , pamiętaj A-d-m-i-n to nie guma i moze kiedyś powie stop ? zachowaj jakiś umiar , i ewentualnie merytoryczne dyskusje , ale u was to ciężko z dyskusja po prostu fanatyzm i to w głębokim dogmacie niemal jak dewiacja w opętaniu .

 • Roma

  Bóg daje człowiekowi wolną wolę

  nic nie narzuca, do niczego nie zmusza

  to człowiek wybiera zło tj idzie za pokusami diabła

  • Easy Rider

   A kysz, a kysz – do swojego katolskiego egregora!

   Czy Admin ma zamiar coś zrobić z tym trollem, którego wypowiedzi przestały już być śmieszne? Ponadto, nie zdziwiłbym się, gdyby się okazało, że „Roma” to nie imię żeńskie, tylko synonim Rzymu, a piszącym jest facet w czarnej sukience. To chyba można sprawdzić wahadełkiem?

  • Majestic

   Roma ; wiec uszanuj wolna wole , swoje powiedziałaś ok, moze ktoś ? ale uszanuj Naszego „diabla ” zobacz ile Twój anty diabeł robi zrobił ! , a Tutaj szukasz igły w stogu siana ? opinie z niczego Nam wyrabiasz ? „””Bóg daje człowiekowi wolną wolę””” zobacz jakie zaprzeczenie w Tobie takie nowoczesne „Ogniem i Mieczem „

   • Przem

    Naszego… Wield nas laczy ale w tej kwestii jest bardzo podzial. Jednak antyroma laczy najbardziej, chyba przez mnogosc postow uderzajacych w podstawy.

    Roma gdzies slyszalem taka historie: pare tysiecy lat temu na Ziemi zyl Czlowiek ktory umial krzesac ogien, dzielil sie swoja wiedza, poszerzal ich swiadomosc. Kiedy nauczyl ich wszystkiego i stali sie samowystarczalni odszedl do innej wioski. tam takze nauczal, oswiecal. Jednak w ten wiosce byli kaplani ktorzy Bali sie, ze straca swoja pozycje. Kiedy ow czlowiek nauczal knuli jak sie go pozbyc. Pewnego dnia podburzyli lud I ukrzyzowali go. Jednak on zmartwychwstal ukazal swoja swoatlosc I odszedl. Kaplani pozbierali nauki I narzedzia jakimi sie poslugiwal ustawili oltarz i zaczeli sie do niego modlic, stawic mu pomniki. Po pewnym czasie nikt juz nie umial krzesac ognia, a wszyscy znali tylko modlitwy.

    Chaotycznie ale chcialem zachowac sens.

 • Roma

  Islam oraz judaizm to systemy zniewalania innych

  tylko chrześcijaństwo to prawdziwa demokracja,
  każdy ma tego samego Ojca w niebie

  wszyscy jesteśmy równi w oczach Boga i mamy się wzajemnie miłować,

  a wam się Chrystus nie podoba

  tylko opętani reagują na Chrystusa agresją
  bo miłość im przeszkadza, skoro mają w sercu diabła, a diabeł sieje zło i nienawiść, egoizm
  bo nienawidzi człowieka jako dzieła Boga

 • Roma

  Brutalny ojciec uderzył dziecko, gdy jego matka poszła do łazienki. Gdy ten „sposób” na płacz nie pomógł, mężczyzna podniósł dziewczynkę z łóżeczka i zaczął gwałtownie nią potrząsać. Jej twarz cała posiniała i w takim stanie dziecko trafiło do szpitala, gdzie ojciec kłamał, że dziecko uderzyło głową w ścianę. Lekarzom nie udało się go uratować.
  Moim zdaniem nie ma możliwości, by racjonalnie wyjaśnić to, co zrobił oskarżony – mówił w czasie rozprawy Richard Wright, prokurator zajmujący się sprawą.

  ode mnie komentarz: racjonalnie nie da się wyjaśnić, gdyż to jest opętanie demoniczne

  • ninanonimowa

   ——– da się racjonalnie wytłumaczyć.NIESTETY !

   Ludzie najzwyczajniej w świecie PĘKAJĄ PSYCHICZNIE. Byle jaka 12 h praca za byle jakie pieniądze ,często pod presją jakiegoś gestapowca katola nazywającym siebie kierownikiem. Brak mieszkania , niechciane bo KOSZTOWNE dziecko,zero radości codziennej , życie od rachunku do rachunku i tak od 25 lat.
   Wraca człowiek z pracy , wypluty , niedospany w głowie ma problemy. W domu niekoniecznie miłość.
   —————ISKRA ! płacz dziecka trafia w nanosekundę -gdzie JUŻ ANI KROPLI więcej nerwowej sytuacji i dramat !. Mogło by do niego nie dojść ale doszło.

   Racjonalnie nie miało się to prawa wydarzyć ……… ba ! nie miało.

   ROMA ! jakiś z ciebie przygłup jest, stara panna albo skończona dewotka. Ta twoja świątynia miłości ,przeze mnie nazywana SYNAGOGĄ SZATAN okrada Naród od wieków. WYRAFINOWANI ZŁODZIEJE mają się dobrze .Naród wariuje z natłoku problemów a ty co ? . MIŁOWAĆ , ludzie nie mają siły już żyć. Wiesz ?? ile szkielecików noworodków zalega w studniach klasztorów ?.

  • Ed

   na 99% to był katol

   • Majestic

    katole to szatańskie hybrydy , nie posiadają sumienia ani uczuć .

    • waruc

     …ale w przeciwieństwie do wyznawców pamperka ze słodką dupką, mają rozum i potrafią z niego korzystać 🙂

    • Easy Rider

     Nie wiem, kto miałby być wyznawcą jakiegoś pamperka, natomiast co można powiedzieć o wyznawcach, dla których maskotką jest trup przybity do krzyża? Tego nie wymyśliliby nawet sataniści.

    • synder

     Jesteś biedny intelektualnie, czy tylko świetnie udajesz ?

 • Smith

  Zobaczcie jakie dziwne rzeczy się dzieją…
  Całkiem niedawno Monitor z P. Stasiem Gołąbkiem ocenili Pana J.Z. hrabiego Potockiego na 5000 inkarnacji i hiper-aurę, oh i ach. Teraz ‚wyszły’ (prawdziwe?) dokumenty dot. Jego współpracy z Aaronem Izraelem Paziem w kwestii reparacji… szkoda gadać 🙁 Spójrzcie teraz na fb na stronę Andrzeja Nikodemowicza… Szkoda gadać. W połowie września Jakub Ławniczak (kreator rzeczywistości) mówił: za miesiąc Polacy będą już innymi ludźmi… Hmmm… szkoda gadać.

 • Ania

  Czytałam 2 razy, bo trudno uwierzyć.

  „Żydzi całkowicie opanowali stan Texas w USA.

  Osoby, które chcą dostać pomoc rządową muszą podpisać lojalkę, w której zobowiązują się nie krytykować i nie bojkotować produktów żydowskich.

  Przyznam: coś niesamowitego.

  Nieważna jest nawet Pierwsza Poprawka do Konstytucji USA, która chroni prawo Amerykanów do bojkotu.

  Konstytucja i prawa obywatela swoje, a wpływy żydowskie swoje.

  Co z tego, że Amerykanie mają Konstytucje, skoro władze Texasu nie respektują jej?

  Chcesz kasę, podpisz papier, że nie będziesz działał przeciwko żydowskiemu Izraelowi.

  Takie sceny to nie fikcja, to życie, to realia, z którymi na razie zderzają się Amerykanie.

  Tam, gdzie żydzi dochodzą do władzy, tam zamieniają regiony, państwa w swoje kolonie.

  Będziesz się buntował, to powoli będą odbierać ci najpierw publiczne pieniądze, a później pracę, zamkną konto w banku, pozbawią środków do życia.

  To już się dzieje, tylko na razie na małą skalę.

  Jaka lekcja wypływa dla Polaków?

  Nie wolno dopuszczać do władzy osób powiązanych z żydami czy Islamem.

  Judaizm i Islam stosują te same mechanizmy zdobywania władzy.

  Nie patrz na piękne garnitury, piękne słowa, cudowne uśmiechy.

  Sprawdzaj, czy polityk nie jest żydem, czy nie ma powiązania z żydami.

  Jeżeli tego nie będziemy robić, to tak jak w USA, kawałek ziemi po kawałku przejmą Polskę na poczet koloni żydowskiej.

  Za: http://wiadomosci.robertbrzoza.pl/chazarski-izrael/zydzi-calkowicie-opanowali-texas-w-usa/

  Data publikacji: 7.11.2017

  Tags : synagoga Szatana, Texas, usa, żydzi

 • Ania

  Naukowcy zrozumieli związek między cukrem i rakiem
  big pharma? [wielka farmacja?] big pharma? [wielka farmacja?] Bart Heird/Flickr/CC BY-NC-ND 2.0

  Już na początku XX wieku niemiecki naukowiec Otto Warburg odkrył, że komórki rakowe produkują energię drogą szybkiej glikolizy (rozszczepienia glukozy bez udziału tlenu z otrzymaniem jako jednego z produktów kwasu mlekowego lub mleczanu).

  Rzeczywista energia (w postaci molekuł ATP) jest produkowana w niewielkiej ilości, a na produkcję mleczanu idzie około 70% glukozy.

  W komórkach rozwijającego się nowotworu poziom glikolizy może być o 200 razy wyższy niż w normalnych tkankach. Przyszły laureat Nagrody Nobla zaproponował, że podstawową przyczyną raka jest właśnie to naruszenie wymiany substancji.

  Choć efekt Warburga do tej pory szeroko stosowano w celu wykrycia nowotworu, jego rola w rozwoju zachorowań onkologicznych pozostawała nieznana. Teraz wyniki nowego badania wreszcie rzucą światło na to, jak cukier odżywia komórki rakowe, utrudniając leczenie.

  W 2008 roku belgijskie i holenderskie uniwersytety zaczęły wspólną pracę nad wyjaśnieniem, dlaczego nowotwór zamienia w mleczan o wiele więcej cukrów niż zdrowe komórki. Między innymi, naukowcy szukali związku między glukozą i rodziną genów Ras, w których błędy prowadzą do rozwoju nowotworu i powstawania przerzutów.

  Profesor Johan Thevelein z Flamandzkiego Instytutu Biotechnologii I jego zespół pracowali z kulturami drożdży, które tak samo jak człowiek mają geny Ras. Badacze wybrali jednokomórkowe organizmy, aby w badaniach nie rozpraszały ich procesy regulacyjne, które mają miejsce w komórkach ssaków.

  Jak informuje się w artykule opublikowanym w „Nature Communications”, rozszczepienie cukru w komórkach drożdżowych i rakowych dokonuje się stopniowo poprzez tworzenie substancji o nazwie 1,6-bifostat fruktozy. Podczas szybkiej glikolizy gromadzi się go bardzo wiele i aktywują się białka Ras, stymulujące rozmnażanie się obu typów komórek.

  Z alexjones

 • Ania

  PiS nacjonalizuje sektor energetyczny. Dziewięć zakładów przejętych
  Elektrownia Dolan Odra Elektrownia Dolan Odra Wikimedia Commons CC BY-SA 2.0

  Obecna władza obok posunięć ewidentnie podłych i szkodliwych wykonuje zupełnie racjonalne i zgodne z interesem społecznym. Do tych drugich zaliczyć należy przejęcie aktywów francuskiej spółki EDF, czyli nacjonalizację elektrowni Rybnik i ośmiu elektrociepłowni. Transakcja została właśnie dopięta.

  Rząd Beaty Szydło dąży do przywrócenia kontroli państwa nad kluczowymi sektorami gospodarki. Po przejęciu Pekao SA przyszła pora na sektor produkcji energii. Polska Grupa Energetyczna, której większościowym właścicielem jest Skarb Państwa, odkupiła od Francuzów zakłady wytwarzające prąd i ciepło. Wartość transakcji wyniosła 4,27 mld zł. Umowa sprzedaży, podpisana w maju, została zrealizowana w poniedziałek.

  http://alexjones.pl/aj/aj-polska/aj-polityka-polska/item/120507-pis-nacjonalizuje-sektor-energetyczny-dziewiec-zakladow-przejetych

 • Franek

  No to zrobił nam się z Marka gość jak z filmu „Minority Report”. Robi się coraz bardziej ciekawie. Pozdrawiam.

 • PONADSWIETLNY

  Jakie sekrety kryją się za zamkniętymi drzwiami konwentu, zwierzenia byłej zakonnicy.
  https://www.cda.pl/video/474123fb
  _________________________________
  https://antyekumenia.files.wordpress.com/2012/09/c59bwiadectwo-byc582ej-siostry-zakonnej-charlotte-keckler.pdf

  Child Killing by Royalty, Soros: Eyewitness
  https://www.youtube.com/watch?v=SbhMfZRhsXw

  Vicki Polin – żydowski rytuał satanistyczny
  https://www.youtube.com/watch?v=bARRWWOYG6I

  „MATZO OF ZION” The book that scares Jews
  http://www.jrbooksonline.com/PDFs/Matzo-of-Zion-JR.pdf

  http://www.zbawienie.com/talmud.htm

  International Tribunal into Crimes of Church and State
  ____________________________
  http://itccs.org/

 • PONADSWIETLNY

  Jakie sekrety kryją się za zamkniętymi drzwiami konwentu, zwierzenia byłej zakonnicy.
  https://www.cda.pl/video/474123fb
  _________________________________
  https://antyekumenia.files.wordpress.com/2012/09/c59bwiadectwo-byc582ej-siostry-zakonnej-charlotte-keckler.pdf

  Child Killing by Royalty, Soros: Eyewitness
  https://www.youtube.com/watch?v=SbhMfZRhsXw

  Vicki Polin – żydowski rytuał satanistyczny
  https://www.youtube.com/watch?v=bARRWWOYG6I

  „MATZO OF ZION” The book that scares Jews
  http://www.jrbooksonline.com/PDFs/Matzo-of-Zion-JR.pdf

  International Tribunal into Crimes of Church and State
  ____________________________
  http://itccs.org/

 • greg2014

  ”Kraków, okolice Ks Korona, piwnica 13 dzieci, 58 uczestników
  Nisko, k. Stalowej Woli, okolice Armatoora SA. 3 dzieci, 3 uczestników
  Łódź, Chocianowicka, w pobliżu skrzyżowania z ul. Sanitariuszek,piwnica, 14 dzieci, 69 uczestników
  Terespol Pomorski k. Świecia, na pustkowiu w pobliżu drogi S5 na polanie w pobliżu lasu. 2 dzieci, 5 uczestników
  Chodorówka Nowa na północ od Białegostoku (Trzyrzecze) – w pobliżu skrzyżowania z 4 odnogami, piwnica. 5 dzieci, 27 uczestników
  Leszno k. Wrocławia, niedaleko skrzyżowania Szybowników / Mikołaja Reja, piwnica domu, 4 dzieci, 37 uczestników.”

  Czy ktoś to monitoruje?

 • ninanonimowa

  ——————— MOCARNEJ BUDOWY BIAŁY CZŁOWIEK BEZ BRODY

  ubrany w szarobiałe szaty jakby beduina o ciemnoblond włosach do ramion, poprzetykanych nitkami siwych włosów. Stojący w okół niego ludzie ubrani nam współcześnie sięgali mu do przedramion.
  —————————————————————————————————-
  Nagle znajduję się na przecudnej plaży , turkusowa woda morza ?? , piękne drzewa/ nie pamiętam jakie/, ciepło. W pierwszej chwili zachwycam się cudownością miejsca. Rozkoszuję się pięknem krajobrazu , ale w którymś momencie szukam kogoś , człowieka aby podzielić się z nim wrażeniami.

  Przechadzam się , zaglądam tu i ówdzie ,szukam kogokolwiek. Nagle zdaję sobie sprawę,że jestem całkowicie sama, ten fakt PRZERAŻA MNIE , zaczynam chaotycznie biegać jeszcze nie wierząc , że jestem całkowicie sama. PRZERAŻENIE spotęgowało się.

  Nieoczekiwanie stoję jakby na windzie , mechanizmie , który jak winda wiezie mnie gdzieś do góry. Wyłaniając się z dołu / głowa/ już spostrzegam zielony pagórek/ wystrzyżony jak trawnik / a na nim grupkę osób / 13-17 ?/ .Ubrani współcześnie nam ludzie , stoją wianuszkiem, w okół kogoś. Pierwszą / chyba / spostrzegam kobietę w okularach stojącą bokiem do mnie po lewej mojej stronie , rozmawia z kimś , pyta o coś osobę stojącą w środku .

  Przenoszę wzrok z kobiety na osobę stojącą w środku. On odwraca się w moją stronę.

  MOCARNEJ BUDOWY BIAŁY CZŁOWIEK BEZ BRODY O LEKKO SIWIEJĄCYCH CIEMNOBLOND WŁOSACH DO RAMION ,UBRANY W SZATY JAKBY BEDUINA patrzy na mnie A JA WIEM ! że ON czeka na mnie.

  OSOBA rozkłada ręce , jak Ojciec na powitanie dziecka dawno nie widzianego.

  Podbiegam do niego , wtulam się i obejmuję rękami.On też obejmuje mnie rękami i przytula. Przenika mnie BEZGRANICZNE uczucie miłości i BEZPIECZEŃSTWA jest mi cudownie , tak bardzo,że w duchu postanawiam już tak pozostać.

  Dzwoni telefon ,budzę się.Nie mogę pogodzić się z przebudzeniem , zamykam oczy ,chcę do NIEGO wrócić ..niestety.

  Wstaję ,patrzę na zegarek jest chyba 11,30 Niedziela. Ubieram szlafrok i schodzę z piętra. Na dole jest pełno obcych ludzi i mój mąż . Podchodzę do niego i na cały głos mówię : SŁUCHAJ ! przytulił mnie ANIOŁ STRÓŻ / jego prosiłam może miliard razy o pomoc/ ON NAM POMOŻE.

  To był czas ,w którym białe kołnierzyki min PRAWNIK , kradli nam kontakt życia. Żeby to się udało ,uruchomili NATYCHMIASTOWĄ KLAUZULĘ WYKONALNOŚCI. Za nią idzie zablokowanie wszystkich kont , zajęcia komornicze jednym słowem CAŁKOWITA BLOKADA -nie masz już człowieku żadnego ruch !! JUŻ PO TOBIE.

  W środę tj za trzy dni miała nastąpić 1 licytacja naszej krwawicy. Nagle przyszły mi do głowy MYŚLI, których nie wiedzieć czemu wcześniej nie miałam. Uruchomiłam łańcuch LUDZI DOBREJ WOLI , z którymi przez lata współpracowaliśmy. Oni uruchomili innych.

  Nocami musieli działać, aby przeglądnąć 15 letnią współpracę. Środa rano ! FAX wydrukował może 4m dokumentów.

  PIERWSZY DOKUMENT – WSTRZYMANIE KLAUZULI . Za tym dokumentem były inne . Biuro obsługi firmy matki w ciągu 1 dnia zostało przeniesione z południa Polski na WYBRZEŻE. Być może przy okazji uratowali się i inni Przedsiębiorcy współpracujący z Fabryką.

  RODZINA URODZIŁA SIĘ NA NOWO.

  Od urodzenia jestem ANTYKLERYKAŁEM , swoje dzieci nie wyganiałam do kościoła.Wychowywałam je w MORALNOŚCI ,szerokopasmowej moralności. Zarzucają mi często,że przegrywają / wykształcone/ w pracy z NIELUDZKIMI LUDZMI , powtarzam im wciąż.Dzieci ! pieniądze raz się ma , raz nie ALE CZŁOWIEKIEM pozostaje się na zawsze, a my nim jesteśmy.

  –ok 3 lata temu KAŻDY CZŁOWIEK MIAŁ SEN-w którym miał podjąć moralną decyzję,a która wiązała się z jego stratą.

  Mam sen.Pamiętam, że chodziło o poświadczenie nieprawdy. Pijani rodzice moi dobrzy znajomi / może przyjaciele ?/ i ich dziecko , które nie odwiezli gdzieś tam, na czas bo pili. Tłumaczyli komuś / organizator ?/ kłamiąc. Z jakiegoś powodu znalazłam się obok nich. Chcieli abym potwierdziła ich kłamstwo. Nie tylko,że odmówiłam , ale wygłosiłam jeszcze reprymendę. Wiedziałam mówiąc im to,że TO KONIEC NASZEJ PRZYJAZNI/ ZNAJOMOŚCI.

  —————————————–

  Od czasu snu z Aniołem/ snu którego w całości nie pamiętam / bardzo,ale to bardzo zainteresowałam się Słowianami i Lechią . Myśli,które nagle, jak błysk pojawiały mi się w głowie, były jak nitka wiodąca do kłębka.

  Zaczęłam szukać tematów , ludzi w internecie piszących o Słowianach i LECHII,umieszczałam ich prace gdzie tylko dało się . Moja ŚNIEŻNA KULA toczyła się przez ok 7 lat.

  Dzisiaj tematu Lechii i nas jej mieszkańców nie da się ZAMIEŚĆ już POD DYWAN .

  ——————

  Czuję,że na dzień dzisiejszy -muszę pozostawić temat Lechii innym. PROFESJONALNI BADACZE jak Pan Szydłowski , Pan Skwarek, Opolczyk, Pan Białczyński ,Pan Janusz Bieszk , Naukowiec Fran Zalewski i inni DOKOŃCZĄ DZIEŁA .

  NIĆ ARIADNY jest chyba wyprowadzona poza labirynt.

 • denuo

  Wiadomo, kto rozwinął transparenty na Marszu, które stały się powodem ataków na Polskę. ,,Straż szybko ich usunęła, ale…”
  Opublikowane 2017/11/14w
  Internauci przeprowadzili błyskawiczne śledztwo, kto odpowiedzialny jest za rasistowskie banery na Marszu Niepodległości, stanowiące doskonałą pożywkę do ataków nie tylko na imprezę, ale na cały kraj.

  Internauci sygnalizują, że to Stowarzyszenie Niklot i Stowarzyszenie Czarny Blok.

  Jak informuje dziennikarz TV Republika Wojciech Kościak ,,rasistowskie banery nie były na czele marszu. Weszli między ludzi w okolicach palmy i rozwinęli baner”. Odpowiadał tym samym na insynuacje dziennikarki TVN Katarzyny Kolendy-Zalekiej, że banery były na czele Marszu.
  tutaj Niklot pisze o akcji stowarzyszenia Czarny Blok pic.twitter.com/dAp00M5qrl
  — Radosław (@bogdan607) 13 listopada 2017
  Dobra, mam ich dzieki @RobertTekieli
  za banery odpowiedzialne jest Stowarzyszenie Niklot i Stowarzyszenie Czarny blok
  tutaj stowarzyszenie Niklot
  cc @krzysztofbosak pic.twitter.com/kZwFzx8nb6
  — Radosław (@bogdan607) 13 listopada 2017
  problem w tym, że psychole z tzw. „Czarnego Bloku” weszli na chama między zwykłych ludzi (tuż przede mną) i wyprowadzenie ich przez straż @StowMarszN byłoby bardzo niebezpieczne. @PolskaPolicja powinna ich obserwować, może jest szansa na delegalizacje https://t.co/ZkU1ZWhAG2
  — Wojciech Kościak (@WKosciak) 13 listopada 2017
  Rasistowskie banery nie były na czele marszu. Weszli między ludzi w okolicach palmy i rozwinęli baner. Byłem świadkiem
  — Wojciech Kościak (@WKosciak) 13 listopada 2017
  Prowokatorzy robili wszystko, aby być widocznym – i udało im się to.
  Zrzuty z Faktów TVN:
  Dlatego też jest mało materiałów fotograficznych i z dość bliskiej odległości.
  Ale co jest ciekawe – TVN tam był.
  — Eufémia (@WstydNaSwiat) 13 listopada 2017
  Dokładnie. Zatrzymali marsz, poczekali aż przód podejdzie, rozwinęli transparent niby że są „czołem”. Straż ich usunęła ale szybka fota była

  • greg2014

   ”Weszli między ludzi w okolicach palmy i rozwinęli baner”

   Swojej palmy, trzeba dodać.

   ”Ale co jest ciekawe – TVN tam był.”
   i naturalne nawet, jakże by inaczej..

 • celebryta

  Piokolo alofio amaruna kitosa lufata Dziekuje za uwage !

 • autysta

  KIedy więcej informacji na temat działania wahadełka? Przecież to dużo ważniejsze niż kolejny wywiad z Kękusiem o jego pismach których nikt nie czyta i które od razu lądują w koszu. Im więcej osób wie jak zrobić i używać wahadełka tym skuteczniej będziemy walczyć z tym dziadostwem! Dlaczego nie dzieli się pan tą wiedzą? Nie podoba mi się to, bardzo podejrzane. Tak jakby bardziej obchodziła pana ilość odsłon na youtube niż przyszłość Polski.

  • pi

   To nie jest tak, że wywiady Zbyszka są mniej ważne. On ma podejście korporacyjne do rzeczywistości bo z tego środowiska wyszedł. Dlatego te właśnie urzędowe zawiłości jest w stanie obnażyć nie zostawiając suchej nitki. Nie wszystkie pisma lądują w koszu. Raczej są chowane głębiej do szuflady jeśli już.
   Co do radiestezji – informacji na ten temat, jeśli tylko chcesz się w tym temacie zagłębić, jest mnóstwo opracowań. Nie tyko książki ale i youtube. Ale na początku ktoś musi korygować błędy by sobie i otoczenie nie napytać biedy, bo zostanie wówczas tylko gderanie z oddali naszej kochanej Romy /a nie mówiłam/ 🙂
   Sławek Majda nagrał kiedyś https://www.youtube.com/watch?v=L23jG95eifc ale są też inni. Mogę go polecić na wstęp dlatego, że w jednym materiale zawarł również krytyczne spojrzenie tematu.
   Oczywiście czekam też na Marków film

   • autysta

    Na youtube nie znalazłem nic o nanowahadełkach ani żadnych konkretów o tym jak ich używać. Są tam jakieś matryce itp. ale nic o tym jak sprawdzić ile mam bovisów, ile lat ma moja dusza ani jak sprawdzić gdzie dokładnie odbywają się rytualne mordy dzieci. Tak jak mówiłem, z tego co wiem mam bardzo starą duszę i około 90000 bovisów więc też mógłbym pomóc w walce z żydostwem ale z jakiegoś powodu ta pan Marek się tą wiedzą nie dzieli. A każdego dnia giną niewinne, polskie dzieci.

    • Admin

     Spróbuj przekonać tych ludzi, którzy mi tu wydzwaniają, że nie zmontowałem materiałów z ich udziałem. Po prostu mam cholerne zaległości, które muszę nadrobić. Badania wahadełkiem pochłonęły masę czasu, nie mówiąc o energii. Mam nadzieję, że już niedługo uda mi się zrobić materiał na ten temat.

    • Easy Rider

     No właśnie, też byłbym ciekaw, czym różnią się nanowahadełka od tradycyjnych i sądzę, że nie jestem w tej ciekawości odosobniony.

  • spoko

   Jest taka książka Czesława Spychalskiego pt. „RADIESTEZJA w domu i ogrodzie”, wyd. PWRiL, Poznań 1986. Tam są podstawy, 240 str.

 • Precz z GMO

  Marek, a możesz robić to doświadczenie z wahadełkiem we dwie lub więcej osób?

 • Bon Ton

  Wieści z Krakowa. Chyba rozpoczęła się polska ofensywa przeciwko europejskiemu złu i przeciwko tym którzy są za kulisami… kto ma możliwości i kontakty w Niemczech oraz w innych krajcach europy, to powinien przetłumaczyć film Brauna i przesłać go do Niemeic i całej europy. To by nam pomogło kiedy będziemy chcieli przeprowadzić zmiany w Polsce. Tu recenzja z filmu:
  https://fidespolska.wordpress.com/2017/11/14/porazajaca-prawda-dla-narodu-niemieckiego-i-swiata-zachodniego-premiera-filmu-grzeogorza-brauna-o-lutrze-krakow-2017-11-13-recenzja/

  Porażająca prawda dla narodu niemieckiego i świata zachodniego – Premiera filmu Grzeogorza Brauna o Lutrze – Kraków 2017 11 13 – recenzja
  Wczoraj tj. 13 listopada 2017 roku w Krakowie w kinie „Kijów” odbyła się premiera filmu Grzegorza Brauna o Lutrze. Na miejsce przybyła ogromna rzesza ludzi, ale brakowało głównych mediów przekazu masowego. Film oparty na PRAWDZIE i na FAKTACH. Jak zwykle precyzyjność reżysera w formułowaniu jasnego i prostego przekazu nie zawiodła. Doskonały warszatat reżyserski Brauna ukazał się tutaj w całej swojej okazałości. Film ukazuje życie Marcina Lutra, ale również destrukcyjny wpływ myśli tego człowieka na naród Niemiecki oraz na świat zachodni. To od reformacji Martina Lutra Europa zaczęła chylić się ku upadkowi i teraz mamy to co mamy. Luter przekreślił logikę, jego wywody są pełne sprzeczności. Uczył on że wystarczy sama wiara, podczas gdy dogmaty kościelne mówią że do zbawienia są potrzebne: wiara, dobre uczynki i miłość. Luter zanegował wolną wolę człowieka, ucząc że wszystko co człowiek robi, robi bo tak chciał Bóg. Tymczasem tak nie jest. (Przypis piszącej tę recenzję: Luter najprawdopodobniej był opętany przez demona). Sktutki wpływu myśli Lutra na naród niemiecki, a potem na inne narody świata zachodniego są przerażające. Na przykład podczas drugiej wojny światowej Niemcy zrobili z narodem żydowskim dokładnie to co sugerował Luter w swoich pisamch! Widocznymi efektami myśli Lutra były między innymi: faszyzm w Niemczech i rewolucja socjalistyczna w Rosji. Teraz mamy gender. Interesującym wątkiem pobieżnie dotkniętym w filmie jest element żydowski w życiorysie Lutra i prawdopodobny wpływ bankierów żydowskich w rozprzestrzenianiu heretycznych, destrukcyjnych dla człowieka tez Lutra wśród ludów europy. W początkowym okresie Luter nie był antysemitą, ale stał się nim w latach późnijeszych. Do tej pory dziwnym trafem historycy nie zbadali kto finansował całą kampanię informacyjną tez Lutra wśród ludu. A przecież w tym celu została rozdana niesamowita ilość ulotek informacyjnych, co na dzień dzisiejszy byłoby ogromnie kosztowne i bardzo trudno wykonalne a co dopiero w tamtych wiekach. W filmie są nadmienione pozycje książkowe z literatury żydowskiej gdzie można znaleźć zapisy odnośnie Lutra. Film zdecydowanie wart obejrzenia i polecenia, szczególnie naszym sąsiadom Niemcom, którzy po obejrzeniu tego filmu, z pewnością spojrzą inaczej na swoją historię i na swojego „bohatera” Martina Lutra.
  Teresa Garland
  Recenzja filmu”

  • Wojwit

   Niemcy najpierw zrobili kuku sobie i sąsiadom. Luter niekoniecznie był do tego potrzebni. Krzyżacy, tak „niezmiernie zasłużeni w ewangelizacji słowiańskich i bałtyckich pogan, co to na drzewach siedzieli zanim wodą chrztu polani nie zostali” nie byli luteranami, dopiero się nimi stali za sprawą siostrzeńca naszego króla Zygmunta Starego – Albrechta Hohenzollerna(tego od Hołdu pruskiego).

  • Easy Rider

   Nie wiem, czy to zasługa Lutra, ale tak się jakoś składa, że kraje europejskie, które oderwały się od Rzymu, osiągnęły duże sukcesy gospodarcze, w szerszej perspektywie historycznej, na co niewątpliwie miał wpływ wykształcony tam etos pracy i uczciwości, co sprzyjało powstaniu społeczeństw obywatelskich. Twierdzenie z dzisiejszej perspektywy, że już od Lutra zaczął się upadek krajów protestanckich – to nadużycie intelektualne, to jest dopiero efekt (jedynie w wymiarze moralnym) lewackiego prania mózgów, mającego miejsce od lat 60. ub. wieku.

   Natomiast kraje, które pozostały przy Rzymie, wlokły się w ogonie postępu cywilizacyjnego. Co do Polski, sytuacja nie jest tak jednoznaczna, gdyż miały tutaj wpływ czynniki zewnętrzne – wojny, zabory. Ale nie można pominąć wpływu rzymskiej indoktrynacji, prowadzonej przez jezuitów, którym oddano szkolnictwo powszechne na okres ok. 200 lat.

   Natomiast co do Brauna – jest to człowiek obdarzony wyjątkowym intelektem, szkoda tylko, że tak naprawdę służy ciemnej stronie mocy – mafii watykańskiej, czyli jednej z agend NWO.

   • Ania

    Dokładnie tak jest.
    Nie ma się co Lutra czepiać.
    A co do narodu przebranego, to miał rację.

    • przem

     Za lutrem i nagłośnieniem jego idei stało wielkie lobby. Czy ktoś uwierzy, że jakieś tezy z małego kościoła rozeszły się tak szybko po całej Europie bez internetu mediów itd.
     Co do jego osoby ciekawostka jest że o żydach pisał tak:
     „Po pierwsze, podpalić ich synagogę czy szkołę, a to, co nie chce spłonąć, zasypać ziemią, aby żaden człowiek nie zobaczył kamienia ani żużlu na wieki […]

     Po drugie, rozbić i zburzyć tak samo ich domy. Bo oni uprawiają w nich to samo, co w swoich szkołach. Za to trzeba ich umieścić w jakimś przytułku lub stodole, jak cyganów […]

     Po trzecie, należy odebrać im modlitewniki i Talmud, bo w nich uczy się bałwochwalstwa, przekleństw i bluźnierstw.

     Po czwarte, ich rabinom pod karą śmierci zakazać nauczania. Bo ten urząd zupełnie słusznie utracili […]

     Jednak czy to nie były początki kreowania ich na naród pokrzywdzony ? Tak cierpiący by każdy współczuł i nie wchodził w polemikę z ich zasadami wiary – nienawiścią do gojów ? Tezą niech pozostanie pytanie: Czy za lutrem nie stali sami żydzi planujący podzielić chrześcijaństwo i doprowadzić do rozlewu krwi swojej nacji by wykorzystać to w przyszłości – holocaust ?
     Człowiek człowiekowi żydem…
     Co do bogactwa zachodu. To zło wybrało sobie tamte kraje i założyło swoją siedzibę tam, by władać i dzielić. Czy Polacy bez ciągłych wojen i przeksztów u władzy nie osiągnęli by więcej gdzieś na odludzi w jakiejś wyspie na której nikomu by nie zależało ?

    • Easy Rider

     @przem

     Luter mógł być narzędziem żydowskim w tym sensie, że prowokował tzw. antysemityzm, bez którego nie potrafią oni normalnie żyć i sami podsycają to zjawisko. Jest im to niezbędne jako straszak przed asymilacją z gojami, jak również – narzędzie do podtrzymywania spójności i odrębności diaspory.

     Gdy brakuje antysemityzmu, należy go samemu wykreować: Żydówka sama namalowała sobie swastyki na drzwiach.
     http://www.bibula.com/?p=1340

    • Majestic

     luter ? był celowo wystawiony , był to pretekst do mordowania Landów pro słowiańskich łatwo im nie poszło ale swoje osiągnęli 30 lat wojny i zbrodni ,

   • Proście o dar mądrości i wiedzy wszystkie rzeczy ukryte zostaną wam ujawnione. Pozbądźcie się oceny innych w myślach i słowach a skupcie się na własnym wnętrz.
    Proście o promień białego światła kochani przyjaciele.