WHO nadal chce zabijać dzieci rtęcią*

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zadecydowała arbitralnie, żeby nie usuwać rtęci ze szczepionek, mimo że jest to jedna z najbardziej toksycznych znanych substacji, odpowiedzialna za trwałe okaleczenie (lub zabicie) milionów dzieci na świecie. Chodzi naturalnie o zachowanie wielomiliardowych zysków karteli farmaceutycznych, co WHO przedstawia jako „zabezpieczenie szerokiej dostępności szczepionek” dla ludzkości.

W tej sytuacji cała odpowiedzialność za ochronę dzieci przed poszczepiennym kalectwem spada na rodziców. Nie można dziś ufać żadnej organizacji „zdrowia”, bo one nie reprezentują interesów obywateli, tylko interesy wielkiego biznesu i swoje własne, a te interesy są sprzeczne. Dlatego samokształcenie medyczne rodziców oraz wymiana doświadczeń z innymi rodzicami są dziś niezbędnym warunkiem zachowania zdrowia dzieci.

Na całym świecie (także w krajach słabo rozwinętych) narastają dziś protesty przeciw toksycznym szczepieniom. Np. rząd Indii wycofał z użycia szczepionki HPV po tym, kiedy kilkanaście czy kilkadziesiąt dziewcząt zmarło wkrótce po tych szczepieniach. Na amerykańskich uczelniach studentki i studenci masowo wypisują się ze studiów, jeśli skorumpowana administracja próbuje ich przymuszać do szczepień HPV. Uderzając władze uczelni po kieszeni, studenci uczą je respektowania praw człowieka.

W tabelkach zamieszczony jest opis powikłań zarejestrowanych w USA u dziewcząt i młodych kobiet w bazie VAERS po szczepieniach HPV do kwietnia 2012 (to tylko 1 do 10% wszystkich prawdopodobnych).
(Wyjaśnienie: Female – kobieta, Male – mężczyzna, Unknown – nieznane, months-miesięcy, years-lat)

Jak widac z tych liczb, szczepionki HPV są skutecznym środkiem zabijania i okaleczania dziewcząt.

Prof. Maria Dorota Majewska (nadesłane e-mailem)
*Tytuł – monitor-polski.pl

101 komentarzy WHO nadal chce zabijać dzieci rtęcią*

 • rabarbarek

  W spotkaniu Bilderbergow oprocz oficjalnych gosci uczestniczyli tez goscie ” nieoficjalni ”

  Kamery wylapaly przedstawicielke Wolnej Armii Syryjskiej [ wolnej z nazwy oczywiscie] i prawdopodobnie Mitta Romneya , choc zdjecie nie jest wyrazne. Jesli uczestniczyl on w spotkaniu to wiadomo , kto wyznaczony zostal na kolejnego prezydenta USA.

  Dzisiejsza przedwyborcza debata telewizyjna w Grecji zakonczyla sie rekoczynami. Przedstawiciel partii Golden Dawn , przez jednych nazywana ultra prawicowa , przez innych faszystowska , nie wytrzymal nerwowo i rzucil sie na przedstawicieli innych partii.

  Poniewaz nowo-wybrany parlament jest rozwiazany , nie chroni go immunitet poselski i wydano nakaz aresztowania. Byc moze to metoda obliczona na wyrzucenie partii z wyborow. Wielka Europa podniosla przeciez alarm , ze w Europie do glosu dochodza faszysci , a tak naprawde UE boi sie partii narodowych , patriotycznych , ktore w skorumpowanej i beznadziejnej europejskiej rzeczywistosci , moga zyskac poparcie wyborcow w wielu krajach , gdzie zbliza sie krach gospodarczy. Oficjalnie , bo nieoficjalnie nastapil juz dawno.

  http://www.youtube.com/watch?v=nD7lBDr1erU&feature=player_embedded#!

  • Totalsky No Problemsky

   @rabarbarek
   To, że oblał wodą ze szklanki oponentkę, jestem jeszcze w stanie… przełknąć (chociaż potępiam); ale to, że wytrzaskał po twarzy inną kobietę – no to to jest już czysty bandytyzm, i nieważne jak bardzo miał rację, czy ona jej nie miała; Niesiołowski przy nim to gołąbek pokoju; nie chcę wykrakać, ale oni w tej Grecji zaczną niedługo do siebie strzelać na ulicach; obyśmy my w Polsce załatwili nasze problemy (bo załatwić prędzej czy później będziemy musieli) bez rozlewu krwi….;

   • rabarbarek

    Totalsky, zgodzilabym sie z Toba w 100% , tylko , ze jak widzimy nie tylko na przykladzie Grecji, ludziom puszczaja nerwy. [ patrz ostatnie wydarzenia ze przedstawicielem Rona Paula , ktorego poturbowala policja] . Nie sa juz w stanie dluzej znosic klamstw , ktore im sie serwuje jak poranna kawe.

    Ta konkretna debata zostala wlasnie po to zorganizowana , zeby pana Kasidiarisa wyprowadzic z rownowagi. Po to zaproszono do debaty lewicujace panie , ktorych zadaniem bylo sprowokowanie burdy, zeby caly swiat zobaczyl , i Grecy oczywiscie tez , kogo narod wybiera do rzadzenia.

    Takie prowokacje to nic nowego w polityce , tylko , ze w Grecji za kilka dni wybory i polecenia co nalezy zrobic , aby Golden Dawn odpadla w przedbiegach , przyszly jak podejrzewam z samej Unii. Podobno pani Liana Kanelli, przedstawicielka komunistow,
    zostala trafiona tylko raz , bo albo zastosowala unik albo pan K . w nerwach nie trafil. Pani Kanelli pokazala , ze patriotyzm ma za nic [ dyskusja na temat ropy u wybrzezy Krety]

    Pan Kasidiaris wiedzac lub domyslajac sie co go tam czeka nie powinien godzic sie na debate w takim gronie. Zreszta uwazam , ze taka partia wogole nie powinna trafic do parlamentu , tylko kogo biedni Grecy maja wybierac ? Zdrajcow , ktorzy ich sprzedali , tchorzy , ktorzy spelniaja kazde zyczenie UE , nie patrzac , ze narod zaciskac juz pasa nie da rady, czy cwaniakow , ktorzy pilnuja jak oka w glowie swoich stolkow?

    Zadluzenie nie do splacenia , brakuje wszystkiego , a ostatnio nawet podstawowych lekow [ nie pieniedzy a lekow] . Grecja nie ma pieniedzy na import towarow .

    A partia Golden Dawn stworzona zostala z bojowek , ktore walczyly na ulicach i stadionach z komunistami i roznymi odcieniami rozowosci. Organizowali tez demonstracje z okazji swiat narodowych .Twierdza , ze latke faszystowska przyklejono im po to , aby Grecy nie dostrzegli w ich organizacji patriotycznego ruchu , mogacego zmienic scene polityczna w Grecji. Co ciekawe , podobno zwiazana jest z nimi polowa policji greckiej, ktora tak jak reszta spoleczenstwa ma dosc starej wiary u steru rzadu. Taka mieszanka moze budzic strach.

    Konczac , podobnie jak Ty , Totalsky , nie popieram tego co zobaczylam , ale jestem pewna , cala sprawa ma drugie dno , pelne jakzawsze, brudow i nieczystosci. Kiepski show pod publike w celu zalatwienia wroga przed wyborami. A wrog idac do jaskini lwa powinien byl wziac cos na uspokojenie , bo faktycznie nie wypadl dobrze.

    Jak nazwac z kolei zachowanie partii , ktore doprowadzily kraj do kompletnej ruiny , a teraz krzycza ” Glosujcie na nas , bo jak nie zaglosujecie to kraj stoczy sie w przepasc”.

    http://uk.news.yahoo.com/greek-election-campaign-heats-131223374.html

    • Klara

     Grecy wcale nie sa biedni. Na pewno bogatsi od Polaków. Z uporem maniaka wybierają socjalizm to trudno żeby państwo nie miało kłopotów. Bardzo dobrze ze ich państwo bankrutuje, może otzreźwieją.

    • monitorpolski

     Klara, powielasz bzdury jakie ci wcisnęła syjo-propaganda. Problem polega na tym, że „państwo” wszystkich chce zbankrutować. Grecy są polem testowym, w 2009 w Grecja też była jednym z pierwszych krajów w którym testowano „pandemię” i przymusowe szczepionki.
     To „państwo” to syjonistyczny rząd światowy, Syjon, któy chce doprowadzić wszystkich ludzi do nędzy. Poczytaj o Agendzie 21. Ma być tylko klasa nędzarzy i ci „wybrani”. A nędzarzy się wybije, przecież nie mając nic nie będą się mogli bronić.

    • Klara

     Zgoda, że chcą doprowadzic do nędzy ale ludzie chcą socjalizmu chcą dostawać za „darmo” różne przywileje. Godzili sie na zaciąganie długów. Nie zwalaj wszystkiego na Agendę. Społeczeństwa są zepsute i musi przyjść oczyszczenie.

    • Aśka

     „Godzili sie na zaciąganie długów.” Kto się godził? Społeczeństwo, czy rządzący?

     Polacy też mają sporo długów, a infrastruktury państwowej prawie nie ma. Czy Ty Klara godziłaś się na te kredyty?

    • Klara

     A kto wybrał rządzacych?

    • Aśka

     No nie, widzę, że Tobie brak podstawowej wiedzy obywatelskiej. Poszperaj w necie i zobacz, jakie ta władza, która jest w tej chwili w Polsce dostała przedstawicielstwo. I to nie z przyczyn wynikających po stronie obywateli, ale z takiego sytemu wyborczego, który ubezwłasnowolnił wielu patriotów.

    • Klara

     Liczba uprawnionych do głosowania w 2011 to około 18 mln. Oddano około 8 mln głosów.10mln zostało w domu bo im pasuje jak jest. 99% to głosy na partie które popierają istnienie deficytu budżetowego.PO,PIS,SLD,PSL to taka sama polityka. Partia zdecydowanie sprzeciwiająca się zaciąganiu długów otrzymała 1% głosów. Powtarzam : sami jesteśmy winni. Nie zwalajmy wszystkiego na syjonistów.

    • Aśka

     Dziesięć milionów zostało w domu, nie dlatego, że im pasuje to co jest, tylko w większości dlatego, że nie mają na kogo głosować. Brak możliwości przez niektóre partie, osoby nawiązania kontaktu z wyborcami poprzez media głównego nurtu i do tego wprowadzenie progów wyborczych spowodowało, że pewne grupy osób (m.in. patriotów) nie mają na kogo zagłosować.
     Klara nie wiem, czy wiesz o tym, że jeżeli ktoś zagłosuje na partię, która nie osiągnęła progu wyborczego, to te głosy wlicza się do wyniku partii, która zwyciężyła w wyborach. Duża liczba osób nie głosuje na swoich faworytów, bo zdaje sobie sprawę z tego, że i tak nie przejdą, więc wybiera mniejsze zło głosując na PO,PIS,SLD,PSL. Te partie żyją dzięki uniemożliwianiu wszystkim równo dostępu do mediów i progach wyborczych, więc nie mów, że społeczeństwo je wybiera, bo tak chce.
     Ja nie chcę i wybór mam taki, że albo nie pójdę na wybory (a Ty mnie posądzisz, że chcę obecnego status quo), albo pójdę i zagłosuję na partię na zasadzie mniejszego zła (a Ty mnie posądzisz, że widocznie partia, na którą zagłosowałam odpowiada mi światopoglądowo).

    • Klara

     zgoda ordynacja jest zła, ja uważam że cały system jest zły. Ale nie powiesz chyba że w Polsce jest sprzeciw przeciwko zaciaganiu długów przez rząd. W Grecji tez go nie ma. Nie zgadzam się że 10 mln nie głosowało bo nie miało na kogo. Nie robiłam badań ale myślę że jest im wszystko jedno i nie interesuja się Polską. Aby było co wypić i czym zakąsić.

    • Peryskop

     Klara, społeczeństwo jest też winne, ale kto nas podstępnie prowadzi w maliny i manipuluje ?

     „…jeżeli ktoś zagłosuje na partię, która nie osiągnęła progu wyborczego, to te głosy wlicza się do wyniku partii, która zwyciężyła w wyborach…”

     To jest przykład jednego z wielu przekrętów wyborczych, bo głosy oddawane na „plankton” są zazwyczaj poparciem dla ugrupowań opozycyjnych.

     Ale w efekcie takiego fortelu prawnego te głosy zasilają konto (decyzyjne ale także i finansowe) partii, których ta grupa wyborców nie chciała poprzeć, a wręcz starała się je pokonać.

     Czy nie dostrzegasz perfidii systemu, którego rządzący nie zmienią na sprawiedliwszy, bo straciliby władzę ?

     Jeśli uwzględnić że takich podstępów jest więcej, to czy tak ustawiana „demokracja” nie jest ukrytą tyranią ?

    • Aśka

     W Polsce jest sprzeciw, w Grecji też. Sprzeciwu wobec zaciągania długów przez rząd nie ma tylko w mainstreamowych mediach. Drugi obieg krzyczy na ten temat. Ja się nie zgadzam na zadłużanie Polski. Jak mam skutecznie dać temu wyraz? Masz jakiś pomysł? Ilu ludzi w tej kwestii jest bezradnych?

     @Klara: „Nie zgadzam się że 10 mln nie głosowało bo nie miało na kogo. Nie robiłam badań ale myślę że jest im wszystko jedno i nie interesuja się Polską. ”

     Ja też nie robiłam badań na ten temat (bo nie mam takiej mocy, choć wielokrotnie namawiałam na tym blogu, abyśmy się policzyli), ale sądzę, że znaczna część tych osób, to jednak ludzie, którzy nie widzą celu uczestniczenia w tym systemie wyborczym.

     Tak więc można przyjąć 50:50. Gdyby 5 mln ludzi dać możliwość zagłosowania na partię mającą na celu polską rację stanu, to w wyborach uzyskaliby wynik porównywalny od obecnie rządzącej PO.

     W wyborach było 15 050 027 kart ważnych. Na PO zagłosowało 39,18% wyborców.
     Co oznacza, że zagłosowało na nią licząc wprost 5 896 601 osób. Ilu z nich zagłosowało jako mniejsze zło?

    • Aśka

     A ile nie zagłosowało na nią, lecz ich głosy zostały do dane do wyników tej partii, bo ludzie zagłosowali na partię, która nie zmieściła się w progu wyborczym?

    • Totalsky No Problemsky

     @rabarbarek
     Tak jak z Tobą, to ja mogę dyskutować (i chwilowo mniejsza o to, kto ma rację); ale i na tym blogu zdarzają sie różne obsceny (święty nie jestem, ale jesli juz, to jestem cholerykiem, któremu szybko przechodzi i jest nawet w stanie wydukać „przepraszam”, jeśli uznam, że sie zagalopowałem); gorsi sa ci, którzy sączą jad metodycznie i na zimno (nikogo palcem nie wskaże, ale jak przywalę w ten kran wśród fal… – to sobie złamie palec ;-); póki co, nikt tu do nikogo nie strzelał, i chyba strzelac nie zamierza – gorzej, gdy do dyskusji wezmą się ci mniej lubiący słowo pisane, a bardziej optujący za kuchenna łaciną; wtedy jeden-dwóch dobrych prowokatorów, i mamy „kolejny atak na radiostacje w Gliwitz)

  • BirD2

   Popatrzcie jakie to były kiedyś dumne cywilizacje, kreowały naszą rzeczywistość, myśmy mieli husarów oni mieli hoplitów itd..

   A my jako ludzie dosłownie nic nie odziedziczyliśmy po nich, ani my ani grecy ani ktokolwiek inny

   • Totalsky No Problemsky

    @BirD2, Aśka, Klara, Peryskop
    Miotamy sie, bo nam wszystkim jeszcze troche „zależy”: na normalnosci, na sprawiedliwości, na dobru, na bliźnich; i nie sądze, żeby to była megalomania z mojej strony – kończylismy szkoły na długo długo przed sławetną reforma z roku 1997 (ja kończyłem studia w 1985)- CZEGOS TAM NAS WTEDY NAUCZONO! – także czytania miedzy wierszami (nie tylko ze zrozumieniem); teraz gdzies przeczytałem czyjeś objawienie, że „decydenci” zamierzają zmienic zasady przetargów (że nie najniższa cena ma mieć priorytet, ale realnośc wywiązania sie ze zobowiązan: Boze, ile mysmy razem nerwów stracili ze znajomym inżynierem-projektantem, dyskutując przy… „książkach”:-) o idiotycznosci tego zapisu o niskiej cenie; teraz nagle „ałtorytety” wpadły na to samo, ze to złe rozwiązanie było; społeczeństwo głupieje, bo jest metodycznie ogłupiane, i jeśli szybko sie tego procesu nie zatrzyma, to dojdziemy bardzo szybko w PL z poziomem inteligencji do antypoziomu made in USA; jak ten proces zatrzymac? nie wiem, do cholery!, nic innego poza rewolucją mi do głowy nie przychodzi; a rewolucja to czerwone paznokcie, a ja nie popieram przemocy – i koło sie zamyka; wczoraj sie trochę podbudowałem – prawie 30 tys. wpisów na koncie FB tej debilki Debbie: przynajmniej z połowa to były mniej lub bardziej merytoryczne wypowiedzi: i czyjś komentarz w rodzaju: „Polacy to dziwny naród – gdy maja jednego wroga to potrafia sie zjednoczyć, i wtedy nawet pokemony i pisdolnięci mówią jednym głosem”: czyli co? jeden konkretny wróg Polski i Polaków – pilnie poszukiwany? komuno wróć 😉

 • revolta

  proponuje zamiast lawiny newsów z onetu przerzucić się na tłumaczenie z jakiegoś niezależnego zagranicznego portalu.

  • iHe

   W gąszczu newsów jest wiele wartościowych,szczególnie pochowanych pod zakładkami.
   Wielu z nas może wiele umknąć nie każdy ma czas to wszystko śledzić zanim zniknie pod lawiną dnia.
   Dlaczego mam zakładać ,że proUE onet dokonał złego tłumaczenia na niekorzyść sponsorów?

   Mi wystarczy w tym momencie co przetłumaczyli z brukselskiego dziennika.

  • Aśka

   Cóż stoi na przeszkodzie, że się za to nie zabierzesz? Jeszcze niedawno Monitor w zakładce podawał teksty do przetłumaczenia. Trzeba było zakasać rękawy.

 • iHe

  Adwokaci jewropejscy Baraka nie śpią..
  http://wiadomosci.onet.pl/wpadka-baracka-obamy,5154253,temat.html
  European Voice”: Polska mogła spokojniej zareagować na słowa Obamy

  W komentarzu „EV” publicysta „The Economist” Edward Lucas pisze, że „głośne apele o przeprosiny nie zawsze świadczą dobrze o stronie, która się ich domaga, a uzyskana odpowiedź może być mniej warta, niż się wydaje”.

  Ogólnie taki der artikel w stylu GW warto przeczytać z jakimi przyjacielos mamy do czynienia.MOże pozostać niesmak po przeczytaniu.

  ..zdaniem Lucasa, „słów Obamy nie należy dołączać na siłę do wersji mówiącej o zdradzie i opuszczeniu. Po części dlatego, że to nieprawda (…), a ponadto dlatego, że byłoby to zgodne z innym stereotypem, mówiącym o Polsce jako kraju potrzebującym, słabym, paranoicznym, patologicznie przewrażliwionym i skoncentrowanym na sobie”. Tymczasem Polska jest teraz – dodaje autor komentarza – „jednym z najsilniejszych i odnoszących największe sukcesy krajów europejskich. Jej obywatele nigdy nie byli bardziej zamożni i bezpieczni”…

  • Aśka

   Z listy uczestników ostatniego posiedzenia Bilderberg w Chantilly i wszystko jasne …
   http://www.prisonplanet.pl/files/646406682/file/oficjalna_lista_bilderberg_2012.pdf

   GBR
   Micklethwait, John
   Editor-in-Chief, The Economist

   GBR
   Bredow, Vendeline von
   Business Correspondent, The Economist

  • Totalsky No Problemsky

   @iHe
   „Tymczasem Polska jest teraz – dodaje autor komentarza – „jednym z najsilniejszych i odnoszących największe sukcesy krajów europejskich. Jej obywatele nigdy nie byli bardziej zamożni i bezpieczni”
   tiaaa… a świstak siedzi, i zawija w sreberka…..

   • iHe

    @Totalsky No Problemsky

    Nadaje się jak nic na strone motywatory.de yy ue..
    A ja myślałem,że tą piosenke wymyślili nasi macherzy od PR z zielonej wyspy..
    Jak słucham ludzi co prowadzli lub jeszcze dają rade firmy lub pracowali na słynnych autozdradach to się zastanawiam kto jeszcze w takie brednie uwierzy..

    Protesty budowlańców moga okazać się wcale nie łagodniejsze od górniczych..
    Jak wiemy na budowie nie ma lekko,trening codzienny siły woli często za marny grosz którego nawet się nie powącha..

    A my tu ciągle słyszymy,że skoro nie mamy chleba powinniśmy zjeść ciastka..

    MOżna powiedzieć,że niesząd zrobił na prawde wiele pod niepokoje społeczne w trakcie lub po IGrzyskach koko.

 • Po_prostu

  Jak można zgłaszać do moderacji posty na FB? 😡

 • Podaję dalej, kolejna polakożerczyni:

  Kto ma konto na FB, niech wejdzie na https://www.facebook.com/​debbieschlussel i zgłosi dwa posty z jej profilu o rzekomym mordowaniu Żydów przez Polaków w czasie II Wojny Światowej do moderacji. Na http://www.facebook.com/​debbiesfanpage proszę zrobić to samo przy jej kłamliwych wypowiedziach na ten temat.

 • Konarski

  ależ komentarze…

  ~informacja KGB [20 godzin temu]
  Rosja szykuje prowokacje na EURO 2012 wsórd kilkunasty tysięcy kibiców z rosji będzie około 1000 żołnierzy Omonu Moskiewskiego pułku – informacja sprawdzona, przygraniczne wojska szykuja sie do interwencji, tlategoż była ostatnia wizyta przedstawicieli UE w Mosklwie. Niemcy i Barak Obama wydało ciche przyzwolenie że nie będą interweniować w sprawy wewnętrzne polski i rosji. Wojsko nie przygotowuje się do Syrii tylko do polski dlatego nie są przygotowywane samoloty dużego zasięgu tylko są zgrupowywane przy granicy wojska pancerne.
  http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,opage,2,title,Niezawisimaja-Gazieta-rosyjscy-komandosi-przygotowuja-sie-do-wojny-w-Syrii,wid,14553343,wiadomosc.html#opOpinie

  • BirD2

   Spokojnie, cały czas pisałem ze nic się nie stanie ale jednak ta banda „kibiców” może dużo narozrabiać, wszyscy wiemy z jakiej dziczy moskale słyną

   Choć news ciekawy, ciarki mnie przeszły, to jednak nie będzie żadnej wojny, żadnego ataku pozatym co dzieje się między stronami politycznymi i rządem a wydymanymi przez nich ludźmi

  • sebecx

   znalazłem coś takiego kiedyś przy okazji jakich wizji czy przekazów, że Polska zostanie
   zajęta bez jednego wystrzału …. ale nie na długo, bo Chiny pocisną na Ruskich..

   wklejam:

   Dzień dobry Panu Krzysztofie Cierpisz, co dotyczy kościoła i Polski, to rozwiąże się to w maju lub na początku czerwca 2012 roku. Miałam przekaz z nieba, trudny dotyczący kościoła i Polski. Czy prawdziwy? Musiałam trochę pogłówkować, żeby zrozumieć kogo dotyczy, dla czego ma do tego dojść, kto to wykona, i po co?
   Penetrując listopadowe z 2011 roku przekazy od Pana Jezusa do Mieczysławy Kordas, znalazłam częściowo odpowiedź. Pan Jezus chce pomóc Polsce, wybiera Zbigniewa Ziobro do objęcia władzy w Polsce. Zabezpiecza granice Polski, przed wtargnięciem wojsk obcych do Polski. Ziobro ogłasza,ze startuje w przyszłych wyborach Prezydenckich. rozruchy w Rosji po wybraniu Putina na prezydenta Rosji. Wszystko pomału zaczęło mi się układać.

   Przekaz z dnia 28 grudnia 2011 roku dotyczył “Zamachu na piastującego wysokie stanowisko”.
   Drugi przekaz dotyczył “Wizji – snu” Jana Bosco.

   Ponieważ Zbigniew Ziobro, ogłosił ze startuje w przyszłych wyborach prezydenckich, z tego wynika, że “Zamach” przygotowywany jest na prezydenta Bronisława Komorowskiego.
   Dla czego Rosja wsadziła Bronisława Komorowskiego na stanowisko prezydenta w Polsce, aby uniemożliwić Donaldowi Tuskowi włączenia Polski do Niemiec. Partia hitlerowska NPD, miała dojść do władzy w Niemczech
   i utworzyć “Wielkie Niemcy”, włączając: Polskę, Czechy, Słowację, Litwę, Łotwę, Estonię, Królestwo Danii, odebrać od Rosji Kaliningrad, dawny Królewiec i włączyć Austrię do “Wielkich Niemiec” i ustanowić Cesarza.

   Rosja nie chce do tego dopuścić, tylko sama chce zająć pozbawioną armii, Polskę przez Donalda Tuska, za zgodą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Osłabiona armia Polska, w zamach na samolot z pilotami Polski ginie 20 pilotów, wkrótce zamach na samolot TU 154 z prezydentem i generałami, Nic nie stoi na przeszkodzie, tylko umotywować wejście wojsk rosyjskich na teren Polski. Dla tego na Bronisława Komorowskiego zostanie przygotowany zamach, zrzucając wykonanie zamachu przez polaków.
   Zamach został za akceptowany przez Putina, około 20 maja 2012 roku.

   Pytanie, mimo dokonanego zamachu, czy armia rosyjska przekroczy granice Polski ? Rosja nie obawia się Unii Europejskiej.
   Zostawiam to innym, do pomyślenia .

   Warszawianka

   http://gazetawarszawska.com/2012/03/17/warszawianka-120316/

   • monitorpolski

    Ludzie, tiż to te „objawniena” to są w większości albo wymysły paranoików, albo rozgrywki służb specjalnych. Patrzcie się na to co się dzieje i wyciągajcie wnioski. Kilka dni temu rosyjska delegacja z Putinem na czele omawiała z Unią Europejską wejście Rosji do Międzynarodowej Organizacji Handlu. Jakieś zabory teraz są nie do pomyślenia. Jedynie co to może nastąpić jakiś mały „zamach” by zwiększyć zamordyzm w krajach UE, lub nawet doprowadizć do ponownego wprowadzenia granic. Realia to: Rząd Światowy, Agenda 21 i związana z nią depopulacja. Jeśli się to zna, to wszystkie ruchy stająsię jasne. Ja też mogę się ogłosić jasnowidzem, gdyż kilka dni temu pojawiła się u mnie myśl, że Bob Chapman (International Forecaster) nie żyje. Faktycznie, zmarł w tymże dniu. Nie wiedziałem, że miał raka trzustki. No i co?

    • iHe

     Przydałby się art. o Bobie ,bo jego śmierć to faktycznie nie może być przypadek..
     Niech świnie wiedzą,że jak ktoś się przekręcił na raka trzustki to nie oznacza ,że sobie po prostu umarł jak Ratajczak we własnym aucie na parkingu przy supermarkecie.
     NWO morduje ludzi jest to jakiś przyczynek ,żeby przypomnieć liste zbrodni
     Rządu Światowego.

    • Aśka

     Tutaj ciekawa wypowiedź Boba Chapmana, którą niewątpliwie się naraził.

     http://www.bibula.com/?p=39834
     To nie przypadek spowodował obecny kryzys – Bob Chapman

    • monitorpolski

     Chapmana śledziłem intensywnie przez jakiś czas, ale w ewnym momencie zaczął robić błedy w swoich prognozach. Teraz wiem, że był to rezultat choroby – a może to nie była taka ot, choroba? Bob mógł nie wiedzieć o możliwości przesłania raka „bezprzewodowo” za pomocą fali ok. 7Hz.

    • monitorpolski

     Tym bardziej, że raka trzustki można wyleczyć metodą Ashkara.

    • Aśka

     no właśnie …

   • iHe

    Jakby Niemcy miały arsenał atomowy Izraela,może mogłyby o tym pomarzyć..Bez Usraela Niemcy są na łąsce Rosji chyba,że poprą ją przeciwko USA..
    Niemcy po mojemu mają tyle samo do powiedzenia co Japonia,mają pracować,płacić ewentualnie okradać słabszych ,dzielić się technologią i owocami swojej pracy nie wchodząc w droge wielkiemu bratu.
    To ,że mieszają w Polsce jeszcze nie czyni ich poważnym państwem w kontaktach z Izraelem czy USA..

    Są typowym wasalem co za pół darmo uzbraja Izrael i finansuje Syjonistów.

    Jeżeli ktoś chce nas złapać za twarz niemieckimi rękami to nie oznacza od razu wlk. Niemiec.

    Nie wiem czy dałoby się jakoś strategicznie wytłumaczyć zajęcia Polski przez Rosje skoro NATO w swoich planach traktuje to terytorium jako spaloną ziemie.

    Nawet z Gruzji się wycofali.Jeżeli nas napadną to wytłumaczeniem mogą być jakieś instalacje zainstalowane tu przez sojuszników za czarnobudżetowe pieniądze,czego oczywiście nam nie życze..

    Wydaje się ,że wywiad mają u nas na tyle mocny ,że nie powinno coś akiego im umknąć.

    A i wtedy wystarczy obiekt usunąć zamiast się wbijać w okupacje .Łatwiej zabić 30mln.ludzi niż ich kontrolować przecież wiemy..
    W 1939r przeczekali zachodnie NWO daczego mieliby i tym razem robić inaczej?
    Syjon zachodni nadaje ton.

    Dla mnie to żydowskie
    brednie bajkopisarzy ze służb..

    • sebecx

     z żydowskich akcji to aktualnie widzę dwie wychodzące na prowadzenie:

     1. O,Banana rozczynił Polskie obozy koncentracyjne, a inni bełtają w celach oczywistych…

     … ślepia międzynarodowe wyjątkowo wnikliwie z powodu KoKo nakierowane na Polin…

     2. promocja rzekomego SUKCESU GOSPODARCZEGO POLIN oraz utrwalanie wizji zielonej niezatapialnej kryzysoodpornej krainy…

     cytuję:

     „Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

     Słowa Izraela Singera wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów.

     …prywatyzację majątku narodowego pominę, bo to dla nas oczywiste… zwłaszcza w świetle tych słów…

     http://pl.wikiquote.org/wiki/Izrael_Singer

    • iHe

     Jak najbardziej zgoda,jednak na dłuższą mete taki geshaft trzeba jakoś przypisać komuś innemu.Koko wydmuszka robi się pusta,bezpieczna miejscówka już niekoniecznie taka bezpieczna.

     Trzeba znaleźć jakieś zgrabne wyjście z sytuacji najlepiej przypisać własne sukcesy komuś innemu i zmienić lokacje w miare z zyskiem.

     Jakoś nie chce mi się wierzyć ,że Rosja zabezpieczy te geshafty w Polin w razie dobicia targu.Oni po prostu tak nie działają..
     A Traktat Lizboński w jakiś sposób obejmuje te interesy..

     Nic poczekamy na rozwój wydarzeń,wojna to tylko jeden z rodzajów negocjacji,a Agenda21 działa już dość długo.
     Dla wielu władców to bardzo wygodne narzędzie rządzenia, wiele niudolności i bandyztyzmu da się tym usprawiedliwić.

    • iHe

     Skuć nas lodem w ww3 powinno być łatwo,jakaś instalacja trudna do zniszczenia konwencjonalnym atakiem i zima nuklearna gotowa.
     Ciekawe co na to budowniczowie Polski,nie boją się,że nie wywiozą swoich ciężko ukradzionych pieniędzy?:(
     Tym razem na ucieczke może nie być czasu..

    • sebecx

     co do strategicznego zajęcia Polski przez Rosję, to przypomina mi się jak Rosja wspominała o ataku prewencyjnym na jeszcze nie powstałą „tarczę antyrakietową”… w umowy między politykami nie wierzę…

  • monitorpolski

   Jeśli coś będziem to prowokacja Mossadu – tak jak większość prowokacji. Izrael ma chęć rządzenia światem (prywatne państwo Rotszyldów) i wszędzie mąci gdzie się da. W latach 80-tych z Rosji wyjechało milion agentow KGB podających się za żydów. Mogą to być właśnie ci ludzie. Dużo z nich mówi też po polsku. Nidługo na YouTube pojawi się nagranie rozmowy z dr Piotrem Beinem na ten temat, polecam.

 • Aśka

  i nowy znaczek dostałam … ten nawet bardziej mi się podoba 😉 niż ten mój nieokreślony beżyk

 • felicyta

  Zastrzyk na zarazę
  wczoraj, 14:08
  http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/nauka/zastrzyk-na-zaraze,1,5153459,kiosk-wiadomosc.html
  Veronika Hackenbroch
  Der Spiegel

  Dwa miliardy ludzi na świecie jest zarażonych prątkami gruźlicy. Nowa szczepionka może zahamować szerzenie się tej choroby. Z pięcioma preparatami, które znajdują się obecnie w fazie badań klinicznych, wiąże się ogromne nadzieje.
  Dziecko szczepione na gruźlicę, fot. AFP

  Od czasu mistrzostw świata w piłce nożnej, jakie odbyły się dwa lata temu, szkoły podstawowe w Republice Południowej Afryki odwiedza „Turbo Boots” – futbolowy superbohater, który ucieleśnia to wszystko to, czym chciałyby być dzieci. Jest silny, dobry, przybywa w pełnym blasku, słowem – zwycięzca.

  Turbo Boots nie ma wzbudzić w malcach zachwytu dla piłki nożnej, jest on maskotką kampanii pod hasłem „Kick TB” (Zdeptać gruźlicę), która uświadomi dzieciom, jakie są zagrożenia i objawy owej najbardziej – oprócz AIDS i malarii – pustoszącej zarazy na świecie.(…)

  • Aska

   Ręce człowiekowi opadają, a z ust chcą się wydobyć grubiańskie słowa. Ostatnio jakaś plaga – na różne choroby znaleźli szczepionki. Wcześniej szczepionki maiły zapobiegać (MIAŁY), a teraz nawet MAJĄ leczyć. Niedawno podawałam informację o leczeniu raka szczepionkami.

  • O Rzesz

   Szczęście Ty moje … a kto powiedział że sługi szatana odpuszczą?.
   Łaski rozdane a kto płaci ten żąda!.
   Wszyscy masońscy decydenci czują kłucie wideł na pośladkach więc propaganda leci w świat.
   Naciskają swoich podwładnych by tworzyli coraz to bardziej jednoznaczne i totalitarne zasady współżycia.
   Już zaczynają nam mówić co możemy pisać, mówić i myśleć!.
   Puszczają w świat sygnały o zagrożeniach chorobowych jak obżarty grochówką, dawny żołnierz co to „Za waszą y naszą” a obecnie żołdak (biorą niezłą kasę za nadstawianie karku za USrael), z Afganistanu, bąki!.

   A to że Cyganie/ Romowie we Wrocławiu stanowią źródło Odry (sądziłem dotąd, naiwny, że jest w Czechach).
   To znów grożą nam bliżej nieokreślone „pandemie” wynikające z masowego gromadzenia się zarazków noszonych przez karygodnie niedoszczepionych nosicieli.
   To znów straszą OMON’em w Warszawie by nastawić bojowo naszych krewkich kibiców.

   Wszystko co nas zdenerwuje, przerazi, da asumpt do paniki i poczucia beznadziei jest dla nich pokarmem!.
   Truli, trują i truć będą. Ciała, umysły i dusze. Terrorem i subtelnie.
   Bo to są sługi zła.
   Dziwne że nie wpadli jeszcze na pomysł by pod nutę utworu „Piosenka jest dobra na wszystko” podłożyć tekst „Szczepionka jest dobra na wszystko …”.
   W końcu PR mają opanowany do perfekcji.
   Szczególnie ten czarny.

 • Sully

  Apropos art. na temat łowienia poranionych dorszy. To kiedys w Bałtyki było 4 tys. fok, teraz jest ok. 25 tys. i muszą się czyms żywic, nie zawsze złapia i zjedzą, czasem ryba ucieknie. To takie bardzije przyziemne wytłumaczenie osoby, która „siedzi” w temacie ryb .

  • Peryskop

   Sully (skalać, zaświnić, hańbić, mazać) – ale przecież obecność fok nie tłumaczy poparzeń dorszy!

   I czy foki nagle stałyby się niedorajdami nie potrafiącymi upolować ryby i połknąć w całości ?

   OTO.

   A przyczyna może być w eksperymentach HAARPo-pochodnych i/lub ma związek z nowym gazociągiem Nord-Stream, który przecież oprócz samych rur wyposażony jest w rozmaite dodatkowe instalacje techniczne – ochronne, zabezpieczające, alarmowe itp.

   Czy Szwecja nie godziła się na przebieg tej magistrali w pobliżu swoich wybrzeży tylko przez własne widzi-mi-się ?

   Ponadto w ramach przygotowań do wielkich manewrów bałtyckich które się właśnie realizują mogli coś „wrzucić” co dorszom zaszkodziło.

   • Sully

    Peryskop ( złosliwy, zgredowaty) jak zwykle potrafisz każde zjawisko wytłumaczyć na swój , niekoniecznie dobry sposób. Ja tylko piszę co mówia fachowcy i to tacy co znaja się na jednej dziedzinie ale dobrze, a nie tak jak Ty na wszystkim i po łebkach. Milego dnia zlosliwy człowieczku!
    A dlaczego Szwedzi nei zgodzili się budować NS, jesli nei wiesz to się dokształc, bo nie chodziło o ryby.

    • hjk

     nie zapominajmy, ze na dnie bałtyku zatopiono zapasy broni chemicznej z 2 w. swiat., a pewnie i z 1szej, a trwałość beczek, w ktorych była umieszczona obliczano na pi razy oko 50 lat. czytałem art. ze ekolodzy obawiaja się, ze prace przy Nord Strim mogą naruszyc osady denne i same beczki ze zrącymi substancjami, ktore po wydostaniu się zalegają na głębinach i przy wiekszym sztormie spalą plaże bałtyku, przez co stanie się martwy i turystycznie, a nie tylko biologicznie…
     Spalone dorsze to moze oznaka, ze proces się juz zaczał. A „gazy chemiczne” są własnie parzące…

    • Sully

     Wiesz co może byc jak mówisz, ale dlaczego od razu zakładać najgorszy scenariusz, może ten barrdziej optymistyczny jest prawdziwy 😉

    • Anonim

     A jednak kiedyś problem wypłynie. Dosłownie. Też myślę, że właśnie zaczął wypływać.

    • hjk

     ale co optymistycznego jest w poparzonych dorszach? Masz na mysli to, ze jakieś żdziczałe foki je atakują, tzn. przyczyna jest naturalna?

   • sebecx

    wrzucić dorszom mogli, a i owszem… ale i zahaczyć jakąś „pamiątkę” po II WŚ z wielu pogrzebanych w morzu … toć niedawno na jakiejś plaży znaleziono „coś dziwnego” – jak ogłoszono na pewno nie szkodliwe, na pewno nie odpady, na pewno nie wyciek substancji bojowej…. czyli co ekologia..

    • hjk

     Tak, znaleziono po sztormie własnie jakiś pojemnik z przeżartą ścianą, który wylewał żółtą, zrącą substancję, chyba to był iperyt właśnie… Było o tym na jakimś portalu chyba z rok temu…

  • Aśka

   włąsnie niedawno czytałąm, że masowo nad Bałtykiem znajdują wielkie ilości martwych fok. Jak znajdę linka to podrzucę.

   • Aśka

    http://wolnemedia.net/ekologia/na-polskich-plazach-coraz-wiecej-martwych-fok/
    Na polskich plażach coraz więcej martwych fok
    Opublikowano: 06.09.2011 | Kategorie: Ekologia, Wiadomości z kraju

    Od początku czerwca na polskich plażach znaleziona ponad 30 martwych fok szarych. Naukowców zaniepokoił fakt, że wśród martwych zwierząt są foki urodzone w helskim fokarium – podaje Gazetakaszubska.pl.

    Martwe zwierzęta znajdowano co kilka dni na całym wybrzeżu oraz w rejonie zatoki. Wśród znalezionych fok był również słynny Klif, wychowanek helskiego ośrodka.
    […]

    http://www.gadu-gadu.pl/niebezpieczne-toksyny-na-polskiej-plazy-skad-sie-wziely
    Niebezpieczne toksyny na polskiej plaży. Skąd się wzięły?
    Wtorek, 22 Maj 2012 9 Komentarze

    Na terenie Słowińskiego Parku Narodowego znaleziono niewiadomego pochodzenia substancję zawierającą fosforan bromu. Toksyny odkryto na plaży w Czołpinie. Obszar został zamknięty dla turystów.

    Bałtyk Fot Lech Gawuc/REPORTER

    Substancję w postaci leżących na piasku grud wykryto w poniedziałek. Toksyna znajduje się na odcinku długości około 13 kilometrów. Po dotknięciu materiału patykiem dochodziło do samozapłonu.
    […]

    • Peryskop

     Aśka i hjk – dzięki za uzupełnienia.

     Umacnia się teza nałożenia się dwóch czynników – trujące depozyty z czasów wojny + roboty przy budowie i/lub eksploatacji rurociągu NordStream, które mogły te składowiska naruszyć.

     Szkoda, że nie wziął tego pod uwagę Sully, ani jego znajomi – podobno znawcy tematu 🙁

    • Sully

     Sully – czyli ja, tak dla uzupełnienia- bierzye wszystko pod uwagę, ale przyjmuje do wiadomosci równiez to, że coś dzieje sie bez udziału czynnika spiskowego , bez udziału depopulacji ludzi i innych świnstw. Ty tego nie potrafisz dlatego wg. mojej oceny jesteś chyba troszkę paranoikiem 😉 „to troszkę” to przez grzecznośc do starej ooby . Miłego dnia.

    • Aśka

     Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą. Autor: Joseph Goebbels
     No i zrobili z Ciebie Peryskop starca metodą hitlerowskiego ministra propagandy.

     Kłamstwo zdąży obiec pół świata, zanim prawda włoży buty. Autor: James Callaghan
     Peryskop przez dobę się postarzałeś. Czujesz to? 😉

    • Aśka

     Za chwilę ktoś stwierdzi, że masz demencję starczą, dyskredytując w tyn sposób Twoją wiedzę. Już tylko jeden kroczek pozostał.

    • Peryskop

     Aśka, znam metody Josepha Goebbelsa, który uczył się z książki „Propaganda” napisanej w 1928 roku przez siostrzeńca Sigmunda Freuda – Edwarda Bernays’a, późniejszego współtwórcy Public Relations, nazwanego dla tych zasług „ojcem przekrętów”.

     Znam to środowisko i metody, więc nie przejmuję się bezzasadnymi wyzwiskami, ale zrozumiałymi wobec frustracji ich autorów przyłapanych na niecnych działaniach. Co się dziwić Sully, który
     realizuje tylko program zawarty w nicku – skalać, zaświnić, hańbić, mazać. Tak już ma.

     Trollle wciąż wierzą, że epitetami mogą kogoś zawstydzić albo onieśmielić lub ośmieszyć. Już nie jeden przekonał się tu, że te sposoby już nie działają, bo zostały przeeksploatowane i zdemaskowane.

     Pozdrawiam Ciebie, Marka i czytelników Monitora 😀

    • Sully

     Peryskop ( złosliwy, zgredowaty) MISTRZEM w manipulacji na tym blogu jesteś Ty chyle czoła bo kunszt masz wysmienity, czyzby to poprzednia wladza tak doskonale Cię wyszkoliła?
     Książek, które podajesz niestety nie czytałam, nigdy nie byłam fanem ludzi tego pokroju, dzieki, że oświecileś nas wszystkich na tym blogu i zdradzileś swoje fascynacje literaturą .
     Wrzuć na luuuz Peryskop, bo naprawdę nie „walczysz ” z agenturą, chłopie starasz się , wysilasz, ale to na nic bo skierowales swa zlośc nie w tym kierunku co trzeba, obudź się!

    • Totalsky No Problemsky

     @Sully
     znowu awansowałaś na faceta? ale z Ciebie zmiennomorf! za to inny są tak stali w manierach, że aż nudni

    • O Rzesz

     Po to jest ten blog żeby się jego czytelnicy UZUPEŁNIALI wiedzą i spostrzeżeniami.
     Całkiem możliwe że naruszono coś z tego co leżało na dnie. To wręcz pewne w świetle znanych faktów.

    • Sully

     Aśka czytałaś co napisałam, kiedyś było 4 tys. teraz jest 25 tys!! a Ty wyjeźdżasz z 30 fokami!

    • Aśka

     Jest 25000, bo to zasługa polskiego foczarium. Co nie znaczy, że można je zabijać (pośrednio lub bezpośrednio). Dodam, że foki nie chcą się w Bałtyku rozmnażać na wolności. http://www.tvnmeteo.pl/informacje/polska,28/chca-jesc-nie-chca-sie-rozmnazac-foki-polubily-baltyk,17101,1,0.html

 • mariusz

  Kilka skojarzeń odnośnie Euro 2012
  – ta karta illuminati z przewracającym się budynkiem z zegarem – kojarzy się z PKiN. Barwy na koszulkach odpowiadają barwom Euro.
  – Przed Pałacem znajduje się strefa kibica mogąca pomieścić 100 000 osób. Od kilku lat powraca dyskusja nt. rozebrania PKiN i uwolnienia i zwrotu gruntów, które się pod nim znajdują. Ok 10 lat temu powstała koncepcja tzw. Korony Warszawskiej ale z niewiadomych przyczyn szybko się z niej wycofano ponieważ powstać ma coś innego.
  – na czas Euro zmieniono zasady lotów , od kilku dni samoloty przelatują nisko nad Warszawą. Wczoraj ok 16 nad Wolą przelatywał tak nisko, że miałem wrażenie że zahaczy o budynki. Miejsce zupełnie nietypowe dla samolotów z Okęcia.
  – to byłby idealny początek operacji przeciw Iranowi a w konsekwencji III WŚ- oczywiście w obronie Polski, czyli znów rozpoczęliby od ataku na Polskę!

  • Peryskop

   Mariusz, dzięki za zwrócenie uwagi na niskie loty.
   To po to, aby nas oswoić z nisko przelatującymi samolotami. A gdy przyjdzie odpowiedni moment, to jakiś zahaczy o co trzeba. I plac wolny, na którym miało powstać m.in. Muzeum Sztuki Nowoczesnej, ale pod niejasnym pretekstem władze miasta wycofały się z finalizacji projektu pomimo grożących kar.

   Oczywiście realizacja tej opcji nie jest pewna, zwłaszcza jeśli krzykniemy tu z wyprzedzeniem:

   ZNAMY WASZE SPRYTNE PLANY UTYLIZACJI PKiN !!!

   • Sully

    Peryskop ( złosliwy, zgredowaty) oczywiście zawsze możesz pisać wyssane z palca informacje, a jak się nie sprawdzą to triumfalnie obwieścić, że dzieki Twoim słusznym i wiarygodnym zapiskom udało się uniknąc kolejnej katastrofy, hip hip hurrra!

    • hjk

     To samo było z WTC – panowała wtedy mania usuwania azbestu z budynków, a WTC jako powstałe w l. 70 tych miało tego pewnie jak nie setki to tysiące ton, wiec koszt byłby gigantyczny. Tysiące Polaków pracowało w firmach „utylizujących” azbest w USA.
     Atak rozwiązał problem kosztów odazbestowiania i pozwolił skasowac ubezpieczenie.
     Moze i PeKiN chcą do kilku celów czy załatwienia kilku spraw uzyć – „normalne” wyburzanie i wywózka gruzu byłaby zbyt kosztowna…?

    • Peryskop

     hjk – mała uwaga: z azbestem w USA to nie jest ‚mania’ ale naciski finansowe w konsekwencji przyznania przez lekarzy, że azbest wywołuje raka, a więc przyczynia się do kosztów leczenia i odszkodowań. Właściciele takich trefnych budynków są pod presją ubezpieczycieli, sądów i władz lokalnych żeby azbest usunąć. Drugie dno polega jednak na tym, że azbest pozostawiony bez możliwości pylenia mniej szkodzi niż podczas jego usuwania. Ale może właśnie przy okazji takich robót wywołuje się efekt depopulacyjny przez wywoływanie raka (oraz schorzeń układu oddechowo-krążeniowego) u robotników – pomimo masek – a także w okolicy wśród innych pracowników oraz mieszkańców.

    • hjk

     No własnie, dzieki za uzupełnienie, skupiłem się na aspekcie finansowym, bo faktycznie jeśli chodzi o zdrowie, to jest jak piszesz i dlatego moze mamy do czynienia z manią ‚odgrzebywania” tego azbestu skąd się da. A „najśmieszniejsze”, ze dłuuugo stosowano go w … okładzinach hamulców, gdzie leciał po kazdym hamowaniu wprost do atmosfery i osiadał na okolicznych polach, budynkach chodznikach, itd.
     Nie wiem, czy juz to zmienili…

   • sebecx

    tylko przypomnę… Sikorski mówił już o zburzeniu PKiN…

    http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114873,7240116,Sikorski__Zburzmy_Palac_Kultury_i_posadzmy_tam_trawke.html

    inny jego kolega w absolutnie całkowicie innym kontekście aczkolwiek powiedział:

    „przyjdą wybory prezydenckie albo prezydent będzie gdzieś leciał.. i wszystko zmieni” …

    ..i prezydent leciał i się zmieniło… tak więc… czy wydarzenia ułożą się po myśli Radka?

    • Aśka

     Dodam, że to Sikorski pierwszy miał wiadomość o zdarzeniach okęcko-smoleńskich i zastanawiał się, czy już powiadomić o tym Premiera Polski.

    • monitorpolski

     NIe chcę was straszyć, ale PKiN nie jest tak łatwo zburzyć. W grę wchodzi więc tylko mateczka, a nie uderzenie samolotu. Ściemę z zamachem na WTC nie powtórzą, sądzę, że jeśli już to będziemy mieć bombę walizkową. Na kogo zrzucą by było dla nich najkorzystniej? Na Rosjan by spowodować wojnę z Rosją? Chyba nie, bo po co były by te rozmowy o wejściu Rosji do WTO, na Iran – to już bardziej prawdopodobne, ale musiało by być to dobrze przed 18 czerwca, więc jest mało czasu. 18 czerwca to jedyna data ataku na Iran korzystna z okulistycznego punktu widzenia. Dużo mówił o tym Tim Rifat w audycjach Jeffa Rense’a. Rotszyldzi jeśli zaatakują Iran, to będą musieli zrobić to w czerwcu, najpewniejsza data to 18. Nie robię z tego szumu, bowiem Rifat niczym się jeszcze nie wykazał, ale to co mówi brzmi dość ciekawie. Wg niego, po ataku na Iran, w październiku ma być atak nuklearny na Rosję. Wszystko oczywiście, jeśli nastąpią korzystne warunki dla Rotszyldów, a te nie są zbyt dobre wg. Rifata. Acha, i Putin ma zostać zamordowany. Jeśli się to nie uda, to będzie klops Rotszyldów.

    • mariusz

     ale zawsze można stwierdzić że jest to zagrożenie budowlane – konieczność rozbiórki,
     ja również widzę to raczej jako atak bombowy.
     (Sprawa zamieszczenia zegara na PKiN także budziła kontrowersje – na co to komu potrzebne?).

     Mam nadzieję, że te nasze przewidywania okażą się mylne. Dość już przelanej polskiej krwi.

    • Peryskop

     Co ciekawe siedziba biura Naczelnego Architekta Miasta Warszawy mieściła się – i chyba wciąż się mieści – w Pałacu KiN !

     A to biuro ma wpływ na decyzje w tego typu sprawach jak wyburzenia, oraz dostęp do wszelkiej odnośnej dokumentacji.

     O ile pamiętam swego czasu na Pałacu wyświetlano laserem godzinę w postaci cyfrowej. A zegary analogowe kiedy dołożono ? Czy głównym powodem nie było upodobnienie wieży PKiN do londyńskiego Big Bena, a raczej do karty „dobrych” illuminati ?

  • mariusz

   dodam jeszcze, że ten chiński klip niejako zapowiadałby to co napisałem powyżej. Mistrzostwa trwałyby dalej pomimo ataku w Polsce i wybuchu wojny. (Taki jest jego przekaz)
   Jest w nim także takie ujęcie wyglądające jakby wybuchł PKiN.

   Jeżeli Rosja da zielone światło dla ataku na Iran lub Syrię zacznie się wojna. Sądzę, że reakcją Chin byłby atak na Rosję z powodu zerwania ostatnio zawartego porozumienia (przed kilku dniami) Dziś Putin w Kazachstanie, Clinton w Turcji. Widać, że bardzo się śpieszą.

   • hjk

    Chiny nie maja zadnego interesu w atakowaniu Rosji, jako że same powoli ‚przejmują” przygraniczne tereny Rosji i expandują coraz bardziej wgłąb niej… A Rrosji „po cichu” jest to „na rękę”, bo zasiedlają wyludniające się miejscowości i podtrzymują upadajacą gospodarkę…
    Oczywiście „uny” chcieliby jakoś skłócić te dwa kraje, ale jw. zaden nie ma interesu w atakowaniu drugiego, a wprost przeciwnie, w nawiązaniu współpracy gospodarczej. Rosja przede wszystkim chce ładować tam ropę i gaz czy inne surowce, a Chiny utylizowac tam swą tanią produkcje…

 • O Rzesz

  Rtęć w szczepionkach pozostaje a cenzura wraca milowymi krokami.
  Najpierw zakaz żartów z ciotek a teraz żołnierze o „mientkich” charakterach.
  Biedaki nie rozumieją o co chodzi.
  Przecież żyją w „wolnym” kraju i walczą za „wolność i demokrację”.
  Pragną byśmy byli z nich dumni a tu „zonk”!:
  http://www.sfora.pl/Bedzie-wiezienie-dla-internautow-Za-wpisy-na-forum-a44251

  • monitorpolski

   Wolność słowa to wolność słowa. Odsyłam do tego co powiedział na ten temat Frank Zappa. Jeśli uda im się zdławić wolność słowa pod pozorem „obrażania żołnierzy” to jużbędziemy niedaleko nazizmu i stalinizmu, gdzie każda krytyka terroru oznaczała śmierć.
   A co my k..wa mamy do Afganistanu?! Od kiedy to mamy tam interes okupować kraj?! Pilnować pól narkotykowych żeby globalna mafia miała kasę na dlasze podboje, kosztem naszych młodych ludzi? Czy to nagranie też jest obraźliwe?
   http://www.dailymotion.com/video/xn8uoz_afganistan-pikieta-antywojenna-katarzyna-matuszewska-stop-wojnie_news

   • sebecx

    pojechali do obcego kraju zabijać jeśli będzie potrzeba i za to im płacą… czyli kim są?
    Czy Afganistan napadł na Polskę??? Czy Afganistan groził Polsce??? NIE !!!!
    Pojechali z bronią do OBCEGO kraju w interesie OBCEGO mocarstwa !!!
    Niestety tak zostali wykorzystani !!!!

    Może niech KISSINEGRA POSTAWIĄ PRZED SĄDEM !!!

    „Żołnierze są tępymi, głupimi zwierzętami używanymi w polityce zagranicznej.” – Henry Kissinger…

    ale Kissinegra nie ruszą .. walczmy z internautami, bo na rękę nie chcą mówić noga…
    i jak w tym miejscu nie zgodzić się z cytowanym?

    ..aaaa i jeszcze miała być KASA Z OFFSETU inwestowana w rozwój USraHellskich byznesów na terenie Polin…

 • Konarski

  Przybyły nam biliony nowych adresów IP.

  Od dzisiaj w cyberprzestrzeni działa nowy system adresów internetowych – IPv6. Dzięki niemu przybyły nam biliony nowych adresów IP – informuje bbc.co.uk.

  Dotychczas obowiązujący system IPv4 umożliwiał stworzenie zaledwie 4 mld adresów IP. Tymczasem, według sieciowego giganta Cisco do 2016 roku potrzebnych będzie aż 18,9 mld adresów IP. Liczba ta będzie rosła z roku na rok. Według ekspertów w przyszłości nie tylko komputery, ale także nasze samochody, lodówki i grzejniki będą podłączone do internetu i one też będą musiały mieć własne adresy.
  http://www.sfora.pl/Dzis-rozpoczela-sie-nowa-era-internetu-a44227-30#comments

  sprzet gospodarstwa domowego podlaczony do internetu???po co? chyba tylko po to zeby NWO mialo wglad i dostep do kazdego sprzetu w naszym domu, jak widac zapedy inwigilacyjne nie maja konca.

  • hjk

   @”sprzet gospodarstwa domowego podlaczony do internetu???po co? ”

   czytałem o tym – w czasie int. boomu z r. ok. 2000 pisało się ze np. kazda lodówka sama będzie wysyłała do sklepu info, ze cos się tam konczy i sklep będzie przysyłał następną dostawę z tym produktem.

   Automaty z coca colą i snakami będą podobne infa wysyłac, a ponadto same maja stać się punktami wi-fi, aby była globalna siec wi-fi potrzebna do komunikacji i również kontrolowania chipów, ktore będa ludziom wszczepiane, albo i przy nich w tych fonach czy innych gadzetach. A dzis juz mamy etap realizacji tych projektów…

   Smartfony zdaje sie juz służą chyba „potajemnie” jako punkty wi-fi, nawet jak uzytkownik nie rozmawia czy nie ma korzysta sam z netu… Było o tym w jakimś art.

   • monitorpolski

    Co więcej, żarówki diodowe mogą być modulowane i będą mogły zdalnie programować wszystkie urządzenia. Wiele urządzeń ma już wbudowane ukryte kamery i mikrofony. Największe komputery mogą analizować dowolną ilość danych, a to z kolei ma służyć totalnej kontroli ludzkości. Po co? Po to, że gdy zaczną nas mordować w bardzo brutalny sposób (np, szczepienia, egzekucje, dekapitacje) to muszą mieć pewność, że ludzie ich nie zdławią.

    • Totalsky No Problemsky

     @monitor
     dekapitacja to chyba specjalnośc muslimów, a nie NWO? i troche pracochłonna, w zestawieniu z potencjalną masowościa tego zjawiska….?

    • hjl

     ale spektakularna i wywołującą strach u pozostałych – tak było w rewolucji francuskiej – gilotyna ułatwiała pracę kata, zreszta ten też musiał mieć jakies uzasadnienie, ze ściana jakichś bandziorów czy gwałcicieli, a nie masami niewinnych obywateli..

 • Konarski

  Niszczący DNA czip będzie wbudowywany w telefony komórkowe.

  Według dr Boian Aleksandrow z Centrum Badań Nieliniowych w Los Alamos National Laboratory w Nowym Meksyku, terahercowe (THz) fale zniszczą ludzkie DNA. Fale dosłownie rozpinają nici heliksu. Obecnie zespół technologów w UT Dallas planuje wykorzystanie czipów wysyłających fale THz i osadzenie ich w telefonach komórkowych do stosowania jako system obrazowania dla konsumentów, egzekwowania prawa i personelu medycznego … co jest potencjalnie śmiertelną technologią, która mogłaby w końcu zabić lub wywołać choroby u milionów ludzi.

  Kontrowersyjna technologia skanowania THz używana przez TSA w wielu narodowych portach lotniczych została przystosowana do używania w telefonach komórkowych. Jednak badania nad promieniowaniem terahercowym zmusiły ekspertów do podniesienia alarmu wobec istotnych zagrożeń dla zdrowia ludzi.

  Ostatnio media reklamowały nowy chip, który pozwala na wbudowane w telefony komórkowe urządzeń generujących fale THz.

  Czy ceną za widzenie przez ściany jest makabryczna śmierć?
  Podekscytowana prasa rozpisywała się na temat takiej technologii używanej przez konsumentów mogących widzieć przez ściany i przedmioty, i pracowników służby zdrowia, takich jak lekarzy wykorzystujących technologię do poszukiwania małych guzów wewnątrz pacjentów bez potrzeby chirurgii inwazyjnej.

  Fale THz znajdujące się pomiędzy mikrofalami i podczerwienią na widmie elektromagnetycznym, zostały wybrane do zastosowania w urządzeniach zabezpieczających, ponieważ przenikają nieprzewodzącą materię, taką jak odzież, drewno, papier i inne porowate materiały. W tamtym okresie eksperci [mówi się, że] wierzyli iż ten typ promieniowania jest nieszkodliwy.

  Byli w błędzie.

  Promieniowanie THz rozpina molekuły DNA.
  W przełomowym badaniu przeprowadzonym przez dr Boian Aleksandrowa z Centrum Badań Nieliniowych w Los Alamos National Laboratory w Nowym Meksyku oraz zespół fizyków, odkryto przerażające dowody na to, że ekspozycja na promieniowanie THz ma charakter kumulatywny i wpływa na ludzkie i zwierzęce DNA w tkankach. W istocie, fale wydaje się, że rozpinają molekuły DNA.

  Dokument badawczy naukowców z Los Alamos pt, DNA Breathing Dynamics in the Presence of a Terahertz Field ujawnia bardzo niepokojące, nawet szokujące-dowody na to, że promieniowanie THz znacznie uszkadza DNA osób przepuszczanych przez skanery na lotnisku jak i wszystkich pracowników TSA w bliskiej odległości od maszyn.

  W streszczeniu czytamy: „Rozważaliśmy wpływ pola terahercowego na dynamikę oddychania dwuniciowego DNA. […] Na podstawie wyników możemy twierdzić, że specyficzne promieniowanie terahercowe może znacząco zaburzyć naturalną dynamikę DNA, a tym samym wpłynąć na skomplikowane procesy molekularne biorące udział w ekspresji genów i replikacji DNA.”

  To wszystko oznacza, że rezonansowy efekt fal THz bombardujących ludzi rozpina podwójne nici cząsteczki DNA. To rozerwanie łańcucha DNA tworzy bąbelki między genami, które mogą zakłócać procesy samego życia: normalnej replikacji DNA i ekspresji krytycznych genów.

  Fale mogą powodować raka.
  David J. Brenner, doktor i specjalista od efektów promieniowania z Uniwersytetu Columbia stwierdził, że jest całkiem prawdopodobne, że skanery TSA będą powodować raka u niektórych osób.

  Brenner, którego centrum badań radiologicznych na Uniwersytecie Columbii koncentruje się na efektach promieniowania i jego wpływu na procesy biologiczne, oceny ryzyka na niskie ekspozycje i radio-izotopowe terapie, jest zaniepokojony, że osoby z osłabionym układem odpornościowym, takie jak z AIDS, pacjenci, cierpiących na toczeń lub inne dolegliwości związane z niedoborem odporności są szczególnie zagrożone. Niemowlęta, dzieci do lat 5 lub 6, kobiety w ciąży lub karmiące, chorzy na raka i wielu innych powinno trzymać się z dala od tych maszyn.

  Osoby narażone na promieniowanie THz -czy to poprzez skanery bezpieczeństwa lub w przyszłości telefony komórkowe z tą technologią- które przyjmują niektóre leki na receptę lub mają niski poziom niektórych witamin mają zwiększone ryzyko wystąpienia nowotworów wywołanych promieniowaniem.

  Powtarzające się narażenie na niskie poziomy promieniowania ze skanerów może również prowadzić do zaćmy i raka skóry-w tym śmiertelnego czerniaka.

  THz ma być wykorzystywane przez istniejące układy CMOS.
  Według Daily Mail, układy stworzone przy użyciu Complementary Metal Oxide Semiconductor (CMOS) wykorzystują tą samą technologię co urządzenia takie jak telewizory HD, smartfony i komputery osobiste.

  Dr Kenneth O, profesor inżynierii elektrycznej na Uniwersytecie Teksasu w Dallas, lider projektu, wyjaśnił Daily Mail, że „Stworzyliśmy podejście, które otwierają wcześniej niewykorzystaną część widma elektromagnetycznego do użytku konsumentów i ratujących życie zastosowań medycznych.”

  „CMOS jest niedrogi i może być wykorzystywany w wielu układach” powiedział Dr O. „Połączenie CMOS i fal terahercowych oznacza możliwość umieszczenia tego układu oraz odbiornika z tyłu telefonu komórkowego, przekształcając go w urządzenie noszone w kieszeni, dzięki któremu będzie można patrzeć przez obiekty.”

  Wyniki zespołu zostały przedstawione entuzjastycznej publiczności w 2012 roku na Międzynarodowej konferencji Solid-State Circuits Conference odbywającej się w San Francisco w Kalifornii. Następnie zespół planuje stworzyć system CMOS obrazowania terahercowego.

  Zanim jednak przejdzie dalej z projektem, doktor i jego zespół powinni rozważyć skontaktowanie się z Dr Boian Aleksandrowa i jej zespołem z Los Alamos by porównać badania. Byłoby szkoda, gdyby zabójcza technologia, która mogłaby w końcu zabić lub wywołać chorobę u milionów ludzi była nieświadomie sprzedawana na całym świecie.

  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/niszczacy_dna_czip,p25187080

 • sebecx

  przypomnę tylko – david rokefeler o populacji: http://www.youtube.com/watch?v=bI0fnRbhHFo

 • Aśka

  Adekwatna reklamka się wkradła pod tym artykułem (wiem, ze nie od Ciebie Marku to zależy)

  „Dowiedz się, jak ustrzec się chorób pneumokokowych.
  Paląc papierosy jesteś w grupie ryzyka!
  31 maja Dzień bez papierosa
  wejdź na http://www.pneumokokiudoroslych.pl

  Widziałam już wcześniej reklamę tego na onecie. Tam była to reklama ruchoma i w kolejnej osłonie dawała informację, że zapobiec temu mają szczepienia. „Najskuteczniejszą formą profilaktyki dla wszystkich grup ryzyka zachorowania na infekcje pneumokokowe jest szczepienie”