Wizja odnośnie ŚDM nadesłana do Monitora Polskiego

Od razu ostrzegam by nie sugerować się treścią poniższej wizji, którą dostałem mailem. Dane tej osoby zachowuję dla siebie.. Zamieszczam ją raczej jako ciekawostkę niż ostrzeżenie. Z drugiej strony nie potrafiłbym tego nie zamieścić, gdyż do mnie ta informacja dotarła i musiałem coś z nią zrobić. Jeśli ktoś z was ma podobne wizje, to proszę o komentarze lub też o mail do mnie na monitorpolski@yahoo.com
Odnośnie ŚDM, ja już przedstawiłem swoje zdanie w reportażach z udziałem dr Zbigniewa Kękusia. Sytuacja polityczna w jakiej znalazła się Polska nie jest korzystna dla tego typu imprez. Są bowiem grupy ludzi, którzy z wrogością myślą o katolikach, szczególnie młodych.

Wizja:

Z 29-go na 30-czerwca miałem wizję, która składa się z dwóch części. Wizja miała ładunek emocjonalny, co oznacza że dotyczy miejsca mi znanego (teren naszego kraju) lub z którym jestem w jakiś sposób emocjonalnie związany (np. Paryż, do którego pojechałem w podróż poślubną). Odniosłem takie poczucie, że to może się wydarzyć w bardzo krótkim czasie.

Pierwsza część wizji:

W budynku było dużo osób szczególnie młodych, wśród których widziałem młodych ludzi z pistoletami, które przystawiali innym do głowy, spora część z ludzi w tym budynku nie była świadoma zagrożenia – odniosłem wrażenie że to może być (atak terrorystyczny? sabotaż?) gdzieś na uczelni wyższej (nie potrafię określić gdzie, ale budynek był dość nowoczesny, musiał być wybudowany całkiem niedawno). Nie widziałem zabitych, ale czułem takie zagrożenie.

Moja interpretacja:

Być może to pokrywa się z wizją Krzysztofa Jackowskiego na ten rok, mówiącą o barykadzie w jakimś budynku.

Druga część wizji szczególnie mnie niepokoi:

Widziałem dwa samoloty lecące razem: samolot do oprysków i myśliwiec. Myśliwiec eskortował samolot do oprysków, który potem mocno obniżył pułap i blisko nad ziemią robił opryski (chyba jakieś zboże lub też pola – były soczyście zielone, nie było tam ludzi). Pokazane mi było, że te opryski są trucizna, która ma skazić roślinność lub ziemię. Jak tylko samolot zaczął opryskiwać, myśliwiec z dużą prędkością uciekł.

Moja interpretacja:

Za tydzień mamy szczyt NATO w Polsce. Przychodzi mi do głowy taka myśl, że to może być celowe działanie militarne – np. rozpylenie wcześniej jakiś chorób zakaźnych, albo substancji trujących na polach na których potem odbędą się Światowe Dni Młodzieży z udziałem papieża Franciszka. Krzysztof Jackowski przepowiadał na ten rok, że ludzie w Polsce będą bali się oddychać. Nie chciałbym niczego sugerować, ale jak wiemy Stany Zjednoczone mają na Ukrainie bazę z laboratorium medycznym z którego kilka miesięcy wcześniej wydostała się grypa, na którą nie było skutecznego lekarstwa, co oficjalnie zostało potwierdzone przez generała ukraińskiego.

Dotyczy obu części:

Obie części wizji wywołają spory gniew ludzi.

Moja interpretacja:

Być może w obu przypadkach uda się ujawnić kto za tym stoi lub będą bardzo duże naciski społeczeństwa, co będzie powodować spory gniew wśród ludności.

129 komentarzy Wizja odnośnie ŚDM nadesłana do Monitora Polskiego

 • Vismaya

  W wizjach sennych Bóg przemawia do swoich dzieci ….
  i jedni miewają bajeczne sny
  a inni umierają z przerażenia,
  w zależności co im Bóg chce przekazać
  i takie przeznaczenie spada na nich ….

  całe szczęście, że moje sny są kolorowe i piękne,
  czasami w obecności Boga,
  chociaż mogę się dobrze wyspać
  i wiem, że nic złego mi się stać nie może ….

  a najbardziej boją się ci, którzy mają nieczyste sumienia….
  a śmierć i tak przyjdzie po nas wszystkich bez wyjątku,
  tutaj nie ma przekupstwa.

 • Kamilaaa

  Ja tez miałam wizję taka ze spałam a ktoś mnie okryl milionem róż. Beka z was ludzie,bo siejecie strach. A co ma być to będzie i żadne wasze pisanie nic nie zmieni. A jeśli Pan Bóg nie zechce to wam z głowy włos nie spadnie. Jesteście niepoważni. Straszycie ludzi,a i tak nie jesteście w stanie zrobić.

 • Tych wszystkich jasnowidzących, a raczej ciemno-widzących do psychiatrów albo egzorcystów należy posłać. Tego Arona co zapowiadał w maju anomalie pogodowe, Jackowskiego i wszystkich innych co wieścili wojnę w czerwcu 2016 trzeba przebadać albo pokropić wodą święconą. Chcieliby nieudacznicy aby ich słowom się spełniło, poczuli by się wielkimi. A kysz!
  Jezus Chrystus Królem Polski jest i zawsze będzie. https://www.youtube.com/watch?v=BOUZciYjmiQ

  • Reality

   zocha, to są opętani ludzie

   • Sami się opętali. Do tego te zloty „wolnych ludzi” spotkania pod Ślęzą i inne nawiedzone osoby co myślą, że jakąś moc mają. Gwno mają i gwno mieć będą bogowie zakichani bez pomocy Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
    „Jasnowidze” na księżyc albo na Madagaskar.!

    • Benek

     Zocho tempa, akurat Zlot wolnych ludzi pod Ślęzą, to jest bardzo przyzwoita impreza. Ludzie bardzo na poziomie, też wielu Chrześcijan.

    • Roma

     Benek,

     żaden chrześcijanin na takie zloty nie jeździ

     chyba, że taki pozorant

     nawet sataniści chodzą do Kościoła, a to dla …. zwiedzenia rodziny i sąsiadów

    • Roma

     zocha

     trzymaj się !

     Jezus Chrystus Królem jest i zawsze będzie !!!

    • Vismaya

     hmm, nawet siedzą na tronie Piotrowym …. 😉
     a co tam dopiero chodzę do kościoła ….

  • bratmarx

   Bez polskiego obywatelstwa to niemożliwe.

 • Graża

  pierwsze rękoczyny z powodu ŚDM: Niewielkie grupy wstrzymują ruch po ukraińskiej stronie na przejściach w Medyce i Korczowej. Tam w kolejkach stoi już ponad 50 samochodów i niestety odprawy zostały wstrzymane.

  Protest jest również w Rawie Ruskiej. Od jednego z polskich kierowców otrzymaliśmy sygnał, że protestujący są tam bardzo agresywni, zatrzymują kierowców, dochodzi też do rękoczynów. Pogranicznicy radzą, aby omijać wspomniane przejścia graniczne.
  O północy wstrzymano mały ruch graniczny z Ukrainą i Obwodem Kaliningradzkim. Zmiany związane są ze szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-rmf-fm-zamieszki-na-przejsciu-granicznym-hrebenne-rawa-ruska,nId,2230283#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 • Poganka

  Chleba i igrzysk dla niewolniczego motłochu, który z takim patriotycznym przejęciem nawet nie przypuszcza, że cały ten cyrk oparty jest na korporacjach zwanymi zmyłkowo „państwami”, gdzie szaleje pirackie prawo morskie, ale co to może obchodzić kiboli o mentalności dużych niegrzecznych chłopczyków debilnie cieszących się na widok paru oflagowanych osiłków latających tam i spowrotem za piłką .

  „Organizatorzy” – beznapletkowcy tych prymitywnych rozrywek dla stad niewolniczych debili dlatego tak długo „dzielą i rządzą” oraz od czasu do czasu urządzają między nimi krwawe igrzyska wojenne,żeby nie mieli czasu na myślenie, kto na tym zawsze korzysta !

  Jednak widać,że ten „państwowy” potwór z jedynie słuszną „religią” i „medycyną” i programami szkolnymi opartymi na niezliczonych ilościach kłamstw historycznych i bredni szarlatanów z „tytułami” rozpada się jak domek z kart !

 • sprawdzam

  polishclub.org/2016/06/22/nieznane-konsekwencje-katastrofy-smolenskiej-czyli-miliard-zlotych-trafil-konta-mfw/

  Nieznane konsekwencje katastrofy smoleńskiej, czyli jak miliard złotych trafił na konta MFW
  Polska Popularne Wydarzenia

  22/06/2016

  http://www.polishclub.org/wp-content/uploads/2016/06/belka-smolensk-tusk.jpg
  ni-niewygodne-info-pl

  Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że katastrofa smoleńska – oprócz znanych wszystkim konsekwencji polityczno-społecznych – miała również bardzo poważne skutki finansowe. Śmierć ówczesnego prezesa NBP Sławomira Skrzypka, obsadzenie jego stanowiska w ekspresowym tempie Markiem Belką oraz naciski Jana Vincenta Rostowskiego oraz Donalda Tuska spowodowały, że w ciągu kilku kolejnych lat wytransferowano z Polski na konta Międzynarodowego Funduszu Walutowego równowartość miliarda złotych.

  Wczesną wiosną 2010 roku, ówczesny prezes NBP Sławomir Skrzypek uznał, że nasz kraj nie potrzebuje już potencjalnego wsparcia Międzynarodowego Funduszu Walutowego w postaci możliwości korzystania z elastycznej linii kredytowej. Tym bardziej, że za sam dostęp do tej linii Polska musiała płacić grube pieniądze i nigdy z niej nie korzystała. Odmiennego zdania byli premier Donald Tusk oraz minister finansów Jan Vincent Rostowski, ale to do prezesa NBP należała ostateczna decyzja. 10 kwietnia 2010 roku Skrzypek ginie w katastrofie pod Smoleńskiem. Platforma do spółki z pełniącym obowiązki prezydenta Komorowskim w pośpiechu powołują na stanowisko szefa NBP Marka Belkę. Jego pierwszą decyzją było… przedłużenie linii kredytowej w MFW.

  […]

  Formalności stało się zadość 2 lipca 2010, kiedy to umowa o dostępie do elastycznej linii kredytowej została podpisana. Tym samym Tusk z Rostowskim (a może ktoś jeszcze) ostatecznie osiągnęli swój cel. Kilka miesięcy później – w styczniu 2011 r. – Polska złożyła wniosek o wydłużenie o dwa lata okresu obowiązywania elastycznej linii kredytowej. MFW wyraził na to zgodę i wziął za to równowartość ok. 340 mln zł (107 mln USD). To samo miało miejsce w 2012, kiedy umowa została przedłużona o kolejne 2 lata (w zamian na konta MFW poleciało 110 mln USD, czy ok. 350 mln zł). Nie tak dawno rządzący naszym krajem po raz kolejny zawnioskowali o dostęp do linii kredytowej MFW. Koszt do końca 2015 roku wyniósł ok. 69 mln USD (ok. 255 mln zł). Łączne koszty funkcjonowania dostępu do „Flexible Credit Line” za lata 2010 – 2015 to równowartość około miliarda zł!

  Mimo tak wysokich kosztów nasz kraj nie skorzystał z elastycznej linii kredytowej ani razu. Powstaje zatem pytanie o zasadność podejmowanych przez Marka Belkę decyzji. Czy chodziło o bezpieczeństwo finansowe Polski czy też międzynarodowych bankierów z MFW?

  Foto: NBP.pl | Wikipedia | PlatformaRP (Flickr.com / CC by SA 2.0)

  Niewygodne.info.pl
  wpis z dnia 10/04/2016

  Źródło: http://niewygodne.info.pl/artykul6/02945-Nieznane-konsekwencje-katastrofy-smolenskiej.htm , 10.04.2016

 • sprawdzam

  http://fischer.neon24.pl/post/132471,internet-juz-huczy
  Fischer von Treuenfeld
  Fischer – „Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji.”
  SPORT 01.07.2016 21:14 5 komentarzy
  Internet już huczy.

  Polska przegrała mecz z Portugalią nie o włos, tylko o oszustwo.

  Piłkarze strzelają, Pan Bóg piłki nosi.
  Na Mistrzostwach Europy sędzia robi za boga.

  http://m.neon24.pl/a60618bff0822a8ff9c4ab029f6959d4,14,0.jpg

  Gdy Błaszkowski wykonywał swój rzut karny bramkarz portugalski wyszedł poza linie bramkową. W myśl przepisów piłki nożnej taki strzał powinien być powtórzony. Jednak arbiter niemiecki Felix Brych uznał bramkę, grzebiąc tym samym szanse Polski na awans.
  Czyżby obawiał się, ze w finale spotka się Polska z Niemcami ?
  Arbiter Felix Brych, który sławę zawdzięcza fatalnemu babolowi po którym został „bohaterem” największej sędziowskiej wpadki ostatnich lat w Bundeslidze. Brych uznał bramkę w meczu Bayer Leverkusen Hoffeinheim, której nie było. Piłka wpadła do bramki przez dziurę w bocznej siatce
  W 2009 prowadzone było przeciwko niemu śledztwo wobec nieprawidłowości podatkowych.

  • Peryskop

   Przekręt jakich wiele.

   Także z patronem/autorem tej notatki, bowiem Karl Fischer von Treuenfeld był hitlerowskim SS-manem.

   Czy deklarujący się jako „patriota” szef portalu NEon24.pl dr Ryszard Opara wie o tym fakcie ?

   I w jakim celu ajent „Fischer von Treuenfeld” po dewizą „Wszystko w Mądrości, lojalności i dyskrecji” wpisuje takie texty jak ten ?

   http://fischer.neon24.pl/post/131204,jak-okrada-sie-polske

   wiki : Karl Fischer von Treuenfeld (31 March 1885 – 7 June 1946) was a high-ranking member of the Waffen-SS during World War II and the commander of the 2 SS Infantry Brigade and the 1 SS Infantry Brigade in the occupied Soviet Union, which engaged in murder of Jews and other undesirables. He went on to command the SS Panzer Division Frundsberg. Treuenfeld committed suicide in 1946 while being held in an American prisoner-of-war camp…

 • Maniek

  Nie wiem czy w gąszczu OTOmanów i zamulaczy przejdzie moje info a raczej obserwacja co dzieje się w DE. Otóż od pewnego czasu zauważyłem, że pojawiają sie

  • Maniek

   Ucieło więc cd. W Niemczech wstawiają nowe znaki dla pojazdów wojskowych i czołgów odnośnie obciazenia na wszystkich mostach, wiaduktach i przeprawach. Jestem kierowcą i przykuło to moją uwagejuż ok miesiąc temu lecz gdzie nie pojadę tam już wszystkie znaki powymieniane na nowe! Pisze własnie spod Stadthagen i drogi landówki które mają mosty bądź wiadukty mają nówki sztuki żółte tablice. Wygooglujcie sobie jak te tablice wyglądają u nas w Polsce są takie same jak w całej UE. Coś wisi w powietrzu. Coraz ostrzejsze kontrole na granicach i poza nimi. Trzepią niemiłosiernie ZOLLE, BAG weaz z policją i z psami.

   • Maniek

    A zapomniałem napisać że wiem o manewrach Anakonda itp itd ale u Helmuta były wszedzie praktycznie stare i poniszczone i to mnie ciekawi

   • Greg

    Gdzieś tak od dwóch trzech tygodni takie znaki pojawiły się też na mostach w Nowym dworze mazowieckim, kolega mówił mi o takich samych w Płocku. Znowu w marketach okolicznych od początku czerwca co chwile testują alarm ” z przyczyn technicznych prosimy o jak najszybsze opuszczenie budynku oraz pozostawienie zakupów” Tesco, Lidl i Biedronka. Pytałem o to ochroniarza podobno wytyczne z powiatu.
    Tydzień temu powiatowe centrum kryzysowe testowało atak terrorystyczny i sabotaż równocześnie wysyłając karty mobilizacyjne kurierami z rozkazem stawienia się w ciągu dwóch godzin.

  • sprawdzam

   Gdzieś już tez natknęłam się na info z Polski, ze stawiają takie znaki. Osobiście nie widziałam.
   Za to spostrzegłam znaki: „Miejsce ewakuacji”
   Takie: http://www.leroymerlin.pl/files/media/image/403/1435403/product/znak-informacyjny-miejsce-zbiorki-do-ewakuacji,big.jpg

   Widziałam je postawione przed marketami i niektórymi restauracjami.

   • 302

    Spotkalem czlowieka ktory pracuje w drogownictwie i jakies rok temu otrzymal rozkaz z Warszawy aktualizacji map drogowych pod wzgledem nosnosci mostow w jego rejonie.Wszystko jest planowane z duzym wyprzedzeniem tak jak nasze autostrady.Dodam tylo ze Jalowiecki (polski przedwojenny dyplomata) opisuje w swojej ksiazce jak wizytowal niemieckie gospodarstwo na Kujawach tuz przy granicy z Rosja w 1913 roku bodajze.Ciekawosc jego wzbudzily wyasfaltowane drogi w pola wraz z wybetonowanymi stanowiskami.Farmer twierdzil ze bedzie skladowal siano na betonie a potem w zimie sukcesywnie zwozil do stodoly.Farma ta znajdowala sie kilkanascie kilometrow od najwiekszej rosyjskiej twierdzy granicznej.Chyba nie musze dalej pisac.
    Pozdrawiam 302

 • Poganka

  Jezus raz „nauczył” praktycznie, co zrobić ze współczesnymi faryzeuszami „polityki” i „religii” czyli wziąć i zrobić im batami taki łomot i garbowanie skóry, żeby pouciekali wszyscy z kościołów i ze swoich biur oraz rozwalić im banksterskie kramy !

  I wtedy stałby się „cud” uwolnienia świata od tych obłudnych zwyrodnialców diabelskich pejsatych pomiotów w sukienkach i pod krawatkami !

 • Poganka

  Cała Europa to wielki komunistyczny obóz koncentracyjny, wielki gułag pracy białych niewolników „własności” pejsatej zarazy EU sterowanej przez faryzeuszy- rabinów wykańczających od wieków rasę BIAŁYCH LUDZI, a po to żeby szybciej powstała podrasa skundlonych mieszańców wpuszczono miliony mniej czy mocniej pigmentowanych utrzymywanych z podatków białych debili, którzy pracują jak automaty i finansują sami swój marny koniec !

  Czyli „rządy” mające chronić białe nacje Europy nie istnieją,bo nie po to je w tym europejskim gułagu zainstalowali pejsaci zbrodniarze zza biurek, żeby zmanipulowanych umysłowo białych ludzi chronić, tylko żeby ich podatkowo rabować i wywłaszczać z calego dobytku i własności ziemskiej. Katole i ateiści zajrzyjcie do biblii „świętej” żydowskich rabinów – faryzeuszy,bo tam jest plan przejęcia przez nich całej ziemi na własność !!!

  Niestety przez całe wieki zwodzono was żydowskimi bredniami o „zbawicielu”, ale jak na zdrowy rozum ma wam pomóc „ojciec święty” i jego biskupscy namiestnicy, którzy noszą żydowskie mycki na łbach, a wy ciągle nic nie kojarzycie, że to zbrodniarze z plemienia żmijowego ?

  Już tu są zdjęcia „adwokata” Kalksteina vel Kaczyńskiego z mycką na łbie z jego beznapletkowym „towarzystwem” śmiejących się szyderczo z was, z waszej bezdennej głupoty i naiwności, że „oni” z ponadnarodowej żydowskiej mafii EU okłamują was w żywe oczy, codziennie trują,mordują i plądrują, a wy ciągle czekacie na „cud” ?

  http://brd-schwindel.org/kalergis-melting-pot-eudssr-nwo-kommunismus/

  • greg2014

   Na dowód faryzejskiej mentalności i usłużności klechów wobec
   soros-boys:

   ==Kard. Nycz: “Papież przyjedzie do Polski i zapyta, gdzie uchodźcy . Otwórzmy się”

   – Jesteśmy tu, by obudzić naszą wrażliwość na potrzeby ludzi, którzy są wśród nas, ale też tych, którzy są u naszych bram

   – mówił w sobotę kard. Kazimierz Nycz w dolnym kościele Świątyni Opatrzności Bożej.

   Zaznaczał, że Polska musi być bardziej otwarta (dla muzułmańskich uchodźców – red.), oraz że Papież Franciszek, który za kilka tyg. ma odwiedzić Polskę, będzie o uchodźców pytał.

   Kard. Nycz mówił też o mocnych gestach papieża Franciszka, który z wyspy Lesbos wziął na pokład papieskiego samolotu rodzinę muzułmańskich uchodźców.

   – Mamy być miłosierni nie w słowach, ale w konkrecie życia

   – podkreślił.

   Zwrócił uwagę, że Jezus popierał swoje nauczanie cudami i uczynkami miłosierdzia i jest to postawa, której należy się uczyć i realizować ją w Kościele. — Papież Franciszek zwraca uwagę na uchodźców, którzy są u bram Europy.

   – Za parę tygodni Papież Franciszek przyjedzie do Polski i upomni się o bezdomnych i uchodźców

   – podkreślił kard. Nycz.

   Przypomniał też, że na ostatnim zebraniu Konferencji Episkopatu Polski biskupi byli zgodni, że — musimy podejmować czyny, wypływające z Ewangelii, ze słów Pana Jezusa z Ewangelii św. Mateusza.

   Kardynał Nycz wyraźnie zasugerował, że Kościół ma zamiar jeszcze mocniej wspierać postawy pro-uchodźcze.

   – Do dotychczasowych działań należy dodać te nowe wyzwania

   – stwierdził.==
   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kard-nycz-papiez-przyjedzie-do-polski-i-zapyta-gdzie-uchodzcy-otworzmy-sie-2016-07

   • Graża

    SPRAWA WIARY TO SPRAWA SUMIENIA KAŻDEGO CZŁOWIEKA, nie wierzę że Kardynał wierzy w Jezusa Chrystusa i że Papiez wierzy – gdyby tak było mieliby odwagę mówić głośno do tych którzy finansują wojny – ale milczą i pomagają im – właśnie w taki sposób. Czekam na czynienie nie w słowach a w czynach pana Kardynała – ilu przyjmie do swojego! mieszkania? z iloma podzieli się swoja pensją i odda? część kościoła( no bo muszą gdzieś się modlić, tyle ze kościół jest nasz), ale żeby mieć odwagę naciągać słowa Jezusa Chrystusa i pakować nas w gwałty i rozboje samemu siedząc na miękkich krzesłach?!Nota bene porównajmy standard Kardynała i Papieża ze standardem Świętych: Franciszka, Adama Chmielowskiego, ojca Pio – i standard wielodzietnej rodziny w Polsce, ich problemy, jaki jest wynik? A może tak Kardynał przyjmie do mieszkania dzikiego, wygłodzonego lwa, to chyba łatwiejsze porównanie. NOWO czyści sobie Afrykę, Bliski Wschód to niech sobie zabierają tych ludzi których bombami wygnali z ich ziemi, niech zabiorą ich na swoje rancza, do swoich schronów. Chcą niechcianą ludność skomasować w Europie i wywołać kolejna wojnę by jak najwięcej z nas pozabijało się w ich wojnie realizując ich plany?! NIE! VETO! I tyle, kto sieje ten zbiera – kto zasiał tą wojnę niech zbiera – POLACY NIE MAJĄ NIC WSPÓLNEGO Z TĄ WOJNĄ I JEJ SKUTKAMI.

 • Graża

  Szanowni Państwo, miewam też sny, i niedawno ,,widziałam” we śnie płomienie – paliło się wszystko co było przede mną, mi nic nie zagrażało ale przerażała mnie myśl: nic nie zostanie – NIC! I CO TO JEST? KTO TO ZROBIŁ? JAK TO ZATRZYMAĆ? obudziłam się, przypomniałam sobie ten sen i pomyślałam: oby nigdy się nie wydarzyło! parę dni później śniły mi się piękne sny o przyjaciołach, o pięknym świecie, o podróżach – obudziłam się i pomyślałam oby się spełniło!!
  SEN TO SEN ALE TRUDNO PRZEJŚĆ LEKKO WOBEC SŁÓW Camerona, wobec 300 czołgów wiezionych w kierunku Ukrainy, wobec tego co wjeżdża do Polski – to już nie sen, już nie domniemanie, to niestety fakt! Przepraszam ale dywagowanie czy jestem potomkiem kosmity czy nie, oraz który sen mi się spełni, nie ma dla mnie teraz żadnego znaczenia, w zderzeniu z 300 czołgami i tymi ,,wozami” które wjechały do Polski(niestety film już zablokowany lub usunięty) to naprawdę nie ma znaczenia, my mamy tylko jedną drogę, musimy się zjednoczyć jako ludzkość, przeciwko złu, i to nie tylko mentalnie. Robią co chcą – mydlą oczy wiadomościami, referendami, wszystkim co dopuszczają do wiedzy ogółu – i realizują plan, trzeba zatrzymać tych którzy finansują wojny na świecie, którzy finansują destabilizację na świecie, którzy przesłali czołgi i szykują wojnę w Europie!!! nic poza tym nie jest teraz ważniejsze, musi być sposób by ich zatrzymać! TRZEBA JAKOŚ DOTRZEĆ DO LUDZI KTÓRZY PRZESTALI MYŚLEĆ I WYKONUJĄ POLECENIA W SŁUŻBIE MORDERCÓW CHORYCH NA WŁADZĘ, ONI SAMI NIC NIE ZROBIĄ SĄ ZA GŁUPI ŻEBY WŁĄCZYĆ PRALKĘ – LUDZIE ZA WYSOKIE WYNAGRODZENIE SPRZEDAJĄ IM SWÓJ CZAS, INTELIGENCJĘ I SPRZEDAJĄ ,,COŚ” CO NIE JEST ICH WŁASNOŚCIĄ – NASZE ŻYCIE! ICH TRZEBA OBUDZIĆ ŻEBY ZROZUMIELI, ZOBACZYLI CO ROBIĄ i CZEMU SŁUŻĄ.

  • Don Pedro

   Najważniejsze jest to by niewolnik nie zdawał sobie sprawy że nim jest.
   Dalej trzeba wszystkich skłócić i pokazać że są inni.
   Dalej dać nielicznym władzę i uzmysłowić że mogą ją stracić.
   Napędzić strach tym nielicznym by się bali o jej utratę
   A dalej kontrola nad tą cywilizacją to pestka..
   Jak ktoś robił np. habilitację i tego nie rozumie to stracił sporo czasu i pieniędzy „podatników”.
   Jeśli jednak na tej wiedzy zarabia ? Hm ? To jest „owczarkiem” stada.

 • Kuna

  W poprzedni piątek dreamliner zawrócił na lotnisko w Warszawie z powodu kolejnej usterki.
  A Polacy tacy byli dumni, że dostali je jako pierwsi.
  jakoś nie zauważyli, że traktuje się ich, jak króliki doświadczalne

 • gregor_nyc

  „Wila wianki i puszczala je do falujacej wody…”
  PS.Mojego dziadka rozwalili banderowcy,na ziemiach juz wyzwolonych…

 • Poganka

  Moja babcia zielarka przyśniła się mi ! Drugiej babci niepoznałam, bo ją zamordowali ukraińcy podjudzeni przez kościół prawosławny ! Niech mi tu żadna menda nie opowiada o żydowskim „kościele”, bo pamiętam dobrze słowiańskie wianki na Odrze w Opolu !!!

  Jesteśmy Słowianami i tego trzeba się trzymać !!!

  • pilot

   Chyba nie kosciol prawoslawny, ale tzw. „Greko-katolicki” zwany rowniez „kosciolem uniackim”,
   Byli to w xvl wieku de facto prawoslawni ukraincy ( bialorusinow i rosjan tam prawie nie bylo) ktorzy ze swoimi popami podporzadkowali sie Watykanowi i odeszli od Cerkwii Prawoslawnej.
   Greko-katoliccy duchowni w czasie ww 2 byli w wiekszosci ( niejaki chyba Szeptycki biskup i jemu podobni)
   Za Banderowcami ich ich ludobojstwem .
   W 1938 np. w Minsku nie bylo ani jednej czynnej cerkwii prawoslawnej , z 60 000 cerkwii i kaplic
   Zostalo kilka tysiecy, duchwnych i monachow i monaszek , reszte zabito .
   I POdobno zrobili to Rosjanie 🙂

   • Poganka

    Wszystkie „kościoły” to te same głowy jednej hydry z siedzibą w Watykanie ! Ciągle nie kojarzycie, że ten łeb „papieża” przykryty jest oficjalnie żydowską mycką i Kalkstein vel Kaczyński jako adwokat diabła też daje się oficjalnie fotografować z mycką wśród swoich udających „polski rząd” !

    Jak chcecie wiedzieć, kto wami rządzi, to pomyślcie kogo nie możecie krytykować ? – Voltaire

 • sprawdzam

  http://www.bibula.com/?p=88190
  Premier Cameron: jeśli Wielka Brytania chce bronić politycznych interesów Izraela musi pozostać w UE
  Aktualizacja: 2016-06-23 8:44 am

  • Peryskop

   Z tych powodów implementacja Brexitu prawdopodobnie przejdzie w stan permanentnej wirtualności tzn. niejednoznaczności na wzór haggady : jak jest interes, to wciąż są w Unii, a jak go nie ma, to i ich już nie ma.

   Koń jaki jest każdy widzi.
   Ale nie każdy osioł dostrzega finezję w szczegółach.

   • sprawdzam

    Komentarz był bardzo oczywisty, więc go nie napisałam, ale … widziałam.

 • ADMIN NAPISZ PROSTO Z MOSTU ŻE WSTAWIASZ BYLE GÓWN.. BYLE TYLKO BYŁA SENSACJA I WEJŚĆ DUŻO. a CO Z TYM OGROMNYM TRZĘSIENIEM ZIEMI NA WYBRZEŻU STANÓW ODROCZONE?

 • sprawdzam

  A ‚nasi’ pracodawcy ciągle narzekają.
  Ostatnio przyłączył się do nich Sadowski, krytykując podwyżkę minimalnej pensji.

  – Polscy przedsiębiorcy będą wyrejestrowywać swoje firmy i przenosić się do szarej strefy, bo inaczej nie dadzą sobie rady. Zwłaszcza gdy mają zapłacić osobom o niezwykle niskich kwalifikacjach, których cena rynkowa jest niższa od ceny, jaką rząd próbuje wyznaczyć w kraju – tak Andrzej Sadowski, prezydent Centrum im. Adama Smitha, ocenia podwyższenie płacy minimalnej. Jest również przeciwny wprowadzeniu stawki minimalnej za godzinę. Uważa, że przez wysokie opodatkowanie pracy wypchnęliśmy za granicę dwa miliony Polaków (…)
  ____

  A tu się okazuje (nie po raz pierwszy, bo pisałam o tym już kilka razy na blogu), że koszty pracy w Polsce wcale nie są takie wysokie, jak nam wmawiają ci, którzy chcą utrzymać obecne status quo i odzierać z godności Polaków.
  ____

  http://kariera.forbes.pl/praca-szuka-czlowieka-czyli-dokad-zmierza-polski-rynek-pracy,artykuly,204922,1,1.html

  „Przeciętny koszt godziny pracy Polaka – wliczając premie i wszystkie świadczenia pozapłacowe – sięga obecnie już 8 euro. To wprawdzie niemal trzy razy więcej niż dwie dekady temu, ale wciąż niewiele w porównaniu z tym, ile kosztuje praca w większości krajów rozwiniętych Europy. W Szwajcarii Mercedes-Benz musiałby liczyć się z kosztami powyżej 60 euro za godzinę, w Wielkiej Brytanii i we Włoszech to samo kosztowałoby go jakieś 35 euro. Czechy lub Słowacja? Znacznie taniej, ale niemal 3 euro za godzinę więcej niż w Polsce (…)”

  • mb

   Lepiej otrzymać CAŁA swoją wypłatę BRUTTO i samemu decydować o tym ile z tego pójdzie na składki państwowe w porozumieniu z urzędem. Nie powinno Cię martwić ile zarabia na tym pracodawca – nie Twoje to pieniądze a jego. Wzrost płacy minimalnej to JEDNOCZESNY wzrost wypłaty netto oraz wzrost kosztów pracy dla pracodawcy. PiS chodzi głownie o to drugie. Powołali ileś tam komisji do uszczelnienia systemu ściągania podatków…bo im np na to 500+ niestarcza ;P

  • sprawdzam

   Podatki po przekroczeniu najwyższego progu podatkowego:

   Francja – 75 proc.,
   Hiszpania – 52 proc.,
   Niemcy – 47,4 proc.,
   Anglia – 45 proc.

   I w tej materii ‚nasi’ pracodawcy nie mają powodu, by narzekać.
   A narzekają.
   Bo polityka korzonkowych jest nastawiona tak, by wydusić Polaków jak przysłowiową cytrynę.

   • Kuna

    sprawdzam
    Twoja wyliczanka, jakie są podatki w danym kraju sa wręcz naiwne.
    O podatkach już napisałem wyżej.
    Bo to nie o procent chodzi, tylko ile zostaje Ci w kieszeni, po opłaceniu podatku, a w krajach, ktore wymieniłaś biedy raczej nie ma
    Poza tym piszesz o podatkach, które przekraczają najwyższy próg podatkowy.
    Jeszcze poza tym, żeby to porównanie miało ręce i nogi, to powinnas policzyć wszystkie obciążenia pracodawcy, bo wtedy można też ocenić, czy podatek jest akceptowalny czy nie.
    Nie posądzam Cię o manipulację, chociaż tak ona wygląda, ale trzeba troche więcej wiedzy, żeby w tym temacie się rozpisywać

    • sprawdzam

     Podałam najwyższe całkiem świadomie, bo ci najwięksi w Polsce najwięcej płaczą – wszelkie Lewiatany i inne Cluby.
     A mało kiedy mówi się o tym, że na zachodzie zapłaciliby więcej.

     Składkę zusowska w porównaniu do dochodów ci wielcy też mają w Polsce po okazyjnej cenie. Płacą od podstawy wynoszącej 60% średniego krajowego wynagrodzenia. Co to dla nich jest!???

     Tak samo traktowani są ci, którzy ledwo wychodzą na swoje. Płacą też od podstawy 60% średniego krajowego wynagrodzenia. Nikt ich się nie pyta, czy zostanie im coś na bieżące życie. Efekt tego jest taki, że trudno w Polsce założyć działalność, bo trzeba by niejednokrotnie kredyt zabrać, by móc opłacić składki.

    • greg2014

     ==Efekt tego jest taki, że trudno w Polsce założyć działalność, bo trzeba by niejednokrotnie kredyt zabrać, by móc opłacić składki.==

     Założyć bardzo łatwo, tylko czasami utrzymać nie sposób.
     ZUS już nawet ostatnio planowali włączyć jako podatek (!)
     do jednej daniny..
     Była taka propozycja, to nie ma nic wspólnego z ubezpieczeniem, które kroi po uważaniu bigfarma.

    • sprawdzam

     No przecież napisałam, że trudno założyć, bo … bo ZUS nie puszcza.
     Ja nie jestem politykiem i mówię wprost.
     Nie mi przyczepiaj łatkę dlatego, że politycy mówiąc, że w Polsce trudno założyć działalność uważają, że trzeba zmienić procedury rejestracji.
     Ja ich nowomowy nie przyjmuję. A Ty greg?

    • sprawdzam

     Zapomniałam się odnieść do tego zagadnienia zus=podatek.
     Formalnie składki ZUS podatkiem nie są, ale w praktyce to tak wygląda jakby były. Niektórzy nazywają go dlatego parapodatkiem.

     PS. Prośba do Marka. Zrób Marku tak, by tabelka do wpisywania odpowiedzi wskakiwała pod komentarzem, do którego chcemy się odnieść. Tak jak to było poprzednio.

    • Admin

     Wczoraj robiono poprawki, pogadam w tej sprawie. Coś się zmieniło.

    • greg2014

     Ja przyczepiam Ci łatkę?
     Napisałem, że ŁATWO założyć, a trudno utrzymać.
     Podatki to czasami do 90% przychodu, jeszcze jedziesz na cpn
     i kolejny podatek 80% w paliwie.
     I trzeba zapłacić haracz- ”składkę” bez względu na dochód.

    • sprawdzam

     Nie Marku to się nie zmieniło po poprawkach, o których mówisz.
     Tak jest od czasu, kiedy zmieniłeś serwer.

    • Kuna

     sprawdzam
     To nie chodzi o nazwę czy zus nazwiemy składką czy podatkiem, tylko o różnicę.
     Bo podatek dochodowy płaci się proporcjonalnie do zysków, a zus jest opłatą stała i płacisz go nawet, jak jesteś na minusie.
     A jak zysków nie masz, to dochodowego nie płacisz
     O Vacie nie mówię, bo to jeszcze inna historia.

    • sprawdzam

     Kuna, ja kończę już te oczywiste oczywistości pisać.

  • ppp738

   Bo taka prawda – koszty pracownika w Polsce są za wysokie. Wszystko idzie oczywiście na koryto i utrzymanie biurokracji. Nie chcę już wspominać o programach typu 500+ czy innych wymysłach, które prowadzą do niewypłacalności.

  • Kuna

   sprawdzam
   Jak nie są wysokie?
   Pokaż mi państwo, gdzie ubezpieczenie wynosi około 45% wypłaty i nie wiadomo co sie z nim dzieje, bo ani sie ni kapitalizuje i ludzie dostają śmieszne emerytury, a opieka medyczna darmowa obejmuje tylko przyłożenie stetoskopu do biednego chorego.
   To trudno opisać, najlepiej samemu przejść przez takie doświadczenie.
   Czy Ty kiedys zatrudniałaś kogoś?
   Czy zdajesz sobie sprawę ile wynosiła by pensja gdyby ubezpieczenie nie było takie drogie?

   Z wysokościa wypław to taka gierka statystyczna, bo podaje się sumę brutto, która nieska nie jest, ale real jest taki ile się zatrzymuje w kieszeni.
   I real jest taki, co sie dzieje z pieniędzmi z ZUS?
   Za co budują takie rezydencje, dlaczego jest ich coraz więcej?
   Dlaczego musisz przyjąć do pracy kogoś, kogo nie możesz sprawdzić ani godzinki, czy wogole się do tego nadaje?
   Itd,itd.

   Brak tu w Twojej wypowiedzi obiektywizmu, bo nie znasz drugiej strony.
   A czy pomyślałaś, jak to biega w firmach, które coś produkują?
   Sprzedaż nigdy nie jest taka sama, a obiążenia pracownicze się nie zmieniaja.
   Dodatkowo producent non stop musi kupować towary produkcyjne, by zapewnić ludziom pracę.
   A czy sprzeda, to już nikogo nie interesuje.
   I nie wierzcie w bajki, że średniej klasy pracodawca śpi na worku pieniędzy.
   Dodatkowo większość z nich (działalność gospodarcza) odpowiada za wszystko własnym majątkiem, a jak mu braknie to się ściąga od jego rodziców, dzieci i dalej od kogo tylko można.
   W/g mnie podatki nie są tu najgorsze, bo płaci sie je od realnego zysku, a ZUS płaci sie stale , od każdej głowy, niezależnie, jak jest.
   Dlatego też, zauważcie, pracownicy na podatki tak bardzo nie narzekają, natomiast wszyscy narzekają na zus

   • sprawdzam

    Mówiłam o wynagrodzeniach i podatkach.
    Składki na ZUS to faktycznie rozbój w biały dzień.

    A jak to wygląda w innych krajach?

    Anglia
    Ubezpieczenie zdrowotne w Wielkiej Brytanii jest dobrowolne.
    W Wielkiej Brytanii obowiązuje 6 grup różniących się wysokością składek na ubezpieczenie społeczne. Samozatrudnieni należą do drugiej grupy, z wyjątkiem tych, których roczny dochód netto przekracza kwotę 5035 funtów. Ci zaliczają się do grupy czwartej.
    Wysokość składki w grupie drugiej na rok podatkowy 2006-2007 wynosi 2,10 funta tygodniowo. Natomiast w grupie czwartej 2,10 funta tygodniowo plus 8 proc. dochodu przekraczającego kwotę 5035 funtów, ale tylko do 33 tys. 540 funtów. Dochód powyżej tej granicy obciążony jest dodatkowym 1 proc. na składkę na ubezpieczenie społeczne. Składka ta opłacana jest razem z podatkiem dochodowym pod koniec roku podatkowego (trwa na Wyspach od kwietnia jednego roku kalendarzowego do kwietnia roku następnego).
    Kto zwolniony
    Składek na ubezpieczenie społeczne nie płacą:
    > kobiety powyżej 60 roku życia,
    > mężczyźni powyżej 65 roku życia,
    > osoby mające zaświadczenie o niskich zarobkach ( Certificate of Small Earnings Exception), tj. takie, których roczny dochód netto nie przekroczy 4465 funtów.
    Hiszpania
    Wszyscy przedsiębiorcy muszą płacić składki na ubezpieczenie społeczne. Stawka dla pracodawców wynosi 23,6 proc., w odróżnieniu od pracowników, dla których jest to 4,7 proc.
    Przy samozatrudnieniu charakterystyczny jest sposób ustalania składki na ubezpieczenie społeczne. Jej wysokość zależy od wieku pracownika.
    Osoby poniżej 49 lat mogą wybrać składkę dowolnie, byle w ramach ustalonych limitów. Natomiast osoby powyżej 49 lat mogą wybrać składkę pomiędzy minimalną a odpowiadającą podstawie 1416 euro miesięcznie, chyba że wcześniej płaciły wyższą (wówczas mogą nadal płacić wyższą).
    Wysokość składki można zmieniać każdego roku, do 1 października roku poprzedniego.
    Gdy osoba samozatrudniona zrezygnuje z ubezpieczenia od czasowej niezdolności do pracy, to składka na ubezpieczenie społeczne wynosi 26,5 proc. Ten, kto się na nie zdecyduje, musi dopłacić jeszcze 3,3 proc.

    Włochy
    Ubezpieczenia społeczne
    We Włoszech płaci się dwa rodzaje składek: – składki na INPS (odpowiednik składek do naszego ZUS), – składki na INALL, czyli od następstw nieszczęśliwych wypadków. Stawki zależą od rodzaju działalności i wielkości firmy. Średnio na INPS wynoszą one od 50 do 53 proc. wynagrodzenia brutto (z czego ze środków pracownika pobierane jest 9 proc., a ze środków pracodawcy pozostała część). Składki na INALL wynoszą od 5 do 16 proc. Oczywiście osoby prowadzące działalność w formie samozatrudnienia same w całości opłacają składki.

    Austria

    minimalna podstawa wymiaru składki na ubezpieczenia emerytalno-rentowe wynosi miesięcznie 1121,64 euro, a na ubezpieczenia zdrowotne 576,87 euro.
    Maksymalna podstawa wymiaru składki dla obu rodzajów ubezpieczeń to 4235 euro miesięcznie, czyli 50 820 euro rocznie (dochód powyżej tej kwoty nie podlega ubezpieczeniu społecznemu).
    Firmy, u których obowiązek ubezpieczeniowy powstał po 1 stycznia 1999 r. lub dopiero powstanie, mogą przez trzy lata od założenia korzystać ze zwolnienia z ustawowego obowiązku płacenia składek na ubezpieczenia (prócz ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków), ale pod warunkiem, że ich obrót w ciągu roku nie przekracza 22 tys. euro, a dochód – 3881,52 euro.
    Ich właściciele muszą jednak zdawać sobie sprawę, że nie mają wówczas np. ubezpieczenia zdrowotnego
    ____

    Źródło: Rzeczpospolita na podstawie Wydziałów Ekonomiczno-Handlowych Ambasad

    Czechy
    Osoby samozatrudnione mają obowiązek płacić składki na ubezpieczenie emerytalne, rentowe oraz politykę zatrudnienia. Obowiązkowa składka na ubezpieczenie społeczne wynosi 29,2% podstawy wymiaru. Osoba prowadząca działalność gospodarczą może także opłacać ubezpieczenie chorobowe w wysokości 2,3 % podstawy wymiaru. Ponadto należy opłacać składkę na ubezpieczenie zdrowotne, która dla przedsiębiorcy wynosi 13,5 % podstawy wymiaru. W 2014 roku minimalna podstawa miesięczna do obliczenia składki na ubezpieczenie zdrowotne wynosi 13.305,50 CZK, z tego miesięczna składka po zaokrągleniu wynosi 1797 CZK.
    https://eures.praca.gov.pl/zal/warunki_zycia/czechy/Czechy2.pdf

    __________

    Osoby, które mają wiedzę z realu, jak to wygląda w poszczególnych państwach, proszone są o podzielenie się z nami informacjami.

 • greg2014

  Keshe aktualizacja : MAGRAVs dla wszystkich .Propozycja za Odrą .

  Czwartek, 30 czerwca 2016

  Keshe Update: MAGRAVs dla wszystkich

  Odkąd wszędzie WARSZTATY Magrav mogą być organizowane, mamy zainstalowane następujące rozwiązanie. Obecnie wspieramy wszystkich ludzi, którzy chcą posiadać w swoim mieście lub w swoich warsztatach rzemieślniczych Wspólnoty lub Magrav MARATON warsztatów. Oferujemy Państwu do 6-dni uczenia się przez działanie seminarium, kiedy nauczycie się wszystkiego, co musicie wiedzieć, aby dać w warsztacie Maraton . W tym treningu jesteś w warsztacie przez 6 dni tutaj i dowiesz się, jak skonfigurować Magravs. Hoppen pracował, uczył się montowania Magravs, aby zmontować długopisy zdrowia, cewki kolei … (data negocjacji …).
  https://2.bp.blogspot.com/-GqQFmU4b5Lc/V3TxKPWngNI/AAAAAAAAZgM/wtLVm8jxO4g8N-_PLD9FkzX0L7ZLjT5fwCLcB/s1600/magraf.jpg

  Darowizna za seminarium wynosi 350 euro, plus można dostać w końcu własną konstrukcję Magravs i dwa monolityczne Magrav podane zestawy, że wystarczy dla ciebie i twoich uczestników warsztatów montażu. Masz sześć dni Magrav MARATON, udział w tych WARSZTATACH to budowa 2 Magrav można więc otrzymać części przez Magrav MARATON warsztaty w swoim miejscu. Poprosimy Cię krok po kroku trzymać się instrukcji z aplikacji wideo. Możemy więc poprzez naciśnięcie żyć w twoim warsztacie, być tam, aby bezpośrednio odpowiedzieć na wszelkie pytania. będziemy chcieli również zwrócić uwagę na warsztaty – warsztaty zainteresowanych ludzi z twojej okolicy.
  https://3.bp.blogspot.com/-5Ictbkg7WwA/V3TzLPq3q9I/AAAAAAAAZgY/HSPw-2LPkikT9hG7pjWPN7HtPlxlGr3XQCLcB/s1600/margraf1.jpg

  Sponsoring:

  Jeżeli koszty seminarium są zbyt wysokie dla ciebie, możesz poprosić o sponsoring LET puszki.Transakcja: Ktoś płaci za ciebie 350 euro, ale udać się do twojego sponsora seminarium (data do ustalenia), aby wejść do warsztatu Maraton. (Lub podobne, mogą zostać uzgodnione). LUB jak masz sponsora darowizny, lub opłatę seminaryjną, w zamian Sponsor będzie z wami w domu / na miejscu w warsztacie, w którym można zbudować za darmo swoją Magrav . Musisz uruchomić warsztaty maraton w domu lub umieścić w miejscu dostępny pokój dostępne, nocne, a koszty podróży zostaną uzgodnione osobiście.

  Możliwości Kontaktu: Telefon: 0157 – 336 25 107E-mail: manfarhad@gmail.com Workshop Adres: Rudolf-Diesel Str.5 w 40670 Meerbusch All Love z Meerbusch

  koło Dusseldorfu.

  Źródło

  Facebook: https://www.facebook.com/farhad.amini.581?fref=nf

  • Ania

   Nie, żeby zaraz tanio te nauki sprzedawał.

  • Admin

   To było w ostatnim seminarium Keshe, znakomite pomysły z Niemiec. Oni nie marnują czasu, my też to róbmy!
   Tymczasem ukazała się książka po polsku nt. technologii Keshe, polecam: https://pl.scribd.com/doc/316341178/MAGRAV-Instrukcja-PL-Nexushash

   • Peryskop

    Amdin, zastanawiam się dlaczego exploatujesz beznadziejną keszankę, a ani mrumru o innym geniuszu.

    Elon Musk też zapowiada tanią energię ale z solarcioty i podróże kolonizacyjne w kosmos z odzyskiwaniem I człona w pozycji wyprostnej, A wszystko to robi w oparciu o fabuły klasycznych omamów z Hollyvoodoo i ich omamo-memy, oraz o bajki carbo-taxiarzy.

    Semantycznie ang. musk = piżmo, piżmaczek, a po szwedzku – glista.

    Na tych bajaniach i wcześniej na Pejpalu zarobił już kilkanaście miliardów, więc ma z czego pokrywać straty na autach Tesla z electric powertrains, które sprzedaje jednak już Daimlerowi i Toyocie. A Niemiaszki pogonione diesel-wpadką VW lojalnie przyznają, że parametry podawane przez Tesla są wyimaginowane…

    Na autopilocie Tesla Model S niejaki Joshua D. Brown, 40, of Canton, Ohio, a former Navy SEALS, stracił ostatnio życie. Ale co tam – był przecież przez Elona Piżmaczka uprzedzony, że „autopilot” jako forma entertainment wymaga jednak trzymania kierownicy.

    Keshanka to drobny naśladowca genialnego Elona z Transvalu.

    Nawet głoopiego pół miliarda jeszcze nie wycyganił.

  • Kuna

   Przecież miało być za darmo- ta wolna energia.
   A płacić trzeba już teraz, chociaż niż jeszcze nie powstało.
   Oprócz filmów na youtubie, a i tam wstawia się za darmo.
   To tak, jakby ktoś chciał sprzedać Ci auto, które jeżdzi na napędzie powietrza.
   Potem mówi, że da tą wiedzę za darmo, jak to zrobić samemu.
   Następnie kasuje grube pieniądze za wykłady, gdzie opisuje tylko, jak to będzie działać, bo nawet ci po kursach takiego auta jeszcze nie zrobili.
   I kasuje tak już parę dobrych lat, a auta na napęd z powietrza nikt jeszcze nie widział.
   Pomijając filmiki na youtubie.
   Boże, taki chamski przekręt i ludzie się na to nabierają.
   Taki: stoliczku nakryj się.
   Obiecują, a stoliczek się nie nakrywa i trzeba za jedzenie płacić dalej plus dodatkowe koszty na wykłady, jak ten stoliczek zmusić, żeby sie nakrył.
   Na razie nakrywa się do góry nogami.

   • greg2014

    Im dłużej czytam na ten temat tym więcej wątpliwości.
    Każdy chce ściągnąć trochę euro z ‚rynku’..

  • Ania

   Idole są bardzo ważne w sterowaniu masami.
   Kreowanie idoli jest drogie, a ten jest już gotowy.

   • Kuna

    Ania
    Ale tak było od zawsze i zawsze tak będzie
    A Ci co kreują, to i drukuja, ale mają w swoich rękach narzędzia do kreacji; teraz np. media

 • Świętowit

  Chorwaccy naukowcy dowiedli: serbski HAARP doprowadza nas do szaleństwa
  http://pl.sputniknews.com/swiat/20160616/3143066/serbia-chorwacja-haarp.html

 • Świętowit

  Podczas ŚDM, HAARP na pewno będzie mocno podkręcony. Radio Maria, czyli HAARP we Włoszech wywołujący schizofrenię na punkcie religii.
  http://chiaveorgonica.altervista.org/radio-maria-la-haarp-made-in-italy/

 • Świętowit

  Ciekawy komentarz o technologi HAARP stosowanej w sporcie:
  „Sport, to dzisiaj technologia. Nawet pilke mozna prowadzic gdzie sie chce. Nie wspomne o dodawaniu sily zawdnikom niektorym. Mozna tez powodowac upadki zawodnikow i ich kontuzje nie byle jakie. Sa tez w druzynach zawodnicy, ktorzy maja na biezaco informacje, w jakiej kondycji jest czy bedzie zawodnik, do ktorego sie zblizaja. Pilka moze byc bardzo lekka i bardzo ciezka (w zaleznosci od potrzeb narodu, ktory ma operatorow broni komputerowej). Czasem tez operatorzy komputerowi stawiaja sobie na jakas druzyne i sa zaklady miedzy operatorami.
  Nie ma dzisiaj dyscypliny sportu, ktora jest wolna od operatorow komputerowych. Niektorzy sportowcy to wiedza, bo czuja w rozny sposob ich obecnosc. Niektorzy zawodnicy maja kontakt słowny z operatorami. W kazdym razie sportowcy dzisiejsi sa bardzo izolowani od spoleczenstwa, bo to wszystko jest sekret. Sportowcy uczestnicza w zawodach prawie do wieku emerytalnego – czego przeciez kiedys nie bylo. Sport wymaga duzo energii, ktora niszczy czlowieka i to szybko. Inaczej jest jak sie jest „na prądzie”, ale wiekszosc sportowcow i tak ma dosyc. Dzisiaj wycofanie sie ze sportu nie jest takie latwe, bo korzystanie z tej technologii jest tajemnica. Tajemnica nie pozwala na to zeby byc luzakiem. Najczesciej kariera konczy sie kalectwem lub smiercia. Wszystko chodzi o to zeby sportowiec byl zdala od ludzi. UEFA wszystkich sportowcow traktuje tak samo, bo nigdy nie wiadomo, ktory z nich mial pomoc, z ktorej zdal sobie sprawe ! Nie wierza nikomu wladze sportowe. Jedyna rada, to nie pchac sie do sportu, bo to prawdziwe niewolnictwo dzisiaj.”

  • Kuna

   Swiętowid
   Pieprzysz głupoty.
   po co wydawać kupę kasy na haarpa w sporcie.
   Wystarczy przekupić sędziego czy trenera lub zawodników.
   Przecież wiadomo, że sport również jest ustawiany czasem
   A czasem nie ustawiany, bo i po co, skoro to tylko kanał dla ujścia złych emocji dla plebsu.
   Takiś mądry, jak i Swięty

   • Świętowit

    Odezwał się spec, dla którego jedynym sportem jest nalanie piwa do kufla i kibucowanie przed tv ogłupiaczem.

    • Kuna

     Swiętowid
     A Ty się uważasz za speca od haarpa?
     Możesz podać jakieś konkrety?
     I to bez wypitki?

    • sprawdzam

     Niestety sport obecny, to interesy, biznes, polityka i „kanał dla ujścia złych emocji dla plebsu”. Emocji spowodowanych coraz trudniejszym życiem na wskutek układów światowych, złych rządów prowadzących do ludobójstwa.
     Kuna ma po prostu rację.

   • Świętowit

    Cytat”Może pomagać mi nieść jakiś ciężar, który się staje jak piórko, a czasami lekka rzecz może ważyć bardzo dużo. Może to mieć duży wpływ na wyniki sportowców na różnych zawodach sportowych. Wybrańcom mogą pomagać.”
    http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/78258-wykorzystanie-haarp-jako-broni-psychotronicznej

    • Peryskop

     Świętoyeb, w uznaniu zasług w propagowaniu bzdoor, m.in. od ajenta Alexa J. vel „Insidejob” – przechodzisz na OTON.

 • Kuna

  Przypomnę, jak Baba Wanda przepowiedziała atak na WTC i zniszczenie ich przez samoloty.

  • wtorkowy nius

   a może miała dostęp do tych wszystkich planów nwo i to z „legalnego” źródła? a plany jak to plany, jeddne uda się zrealizować inne nie

  • Kuna

   wtorkowy nius
   Dokładnie to miałem na myśli, że przez lata budowano image Baby Wandy (nawet powstał serial o jej życiu).
   A kiedy ogłoszono jej wizję o ataku samolotów na WTC, to od razu było wiadomo, że Baba to tylko zwykła baba użyta do manipulowania naszą świadomością i krycia akcji psy-op

 • Ziga

  „Widziałem dwa samoloty lecące razem: samolot do oprysków i myśliwiec. Myśliwiec eskortował samolot do oprysków, który potem mocno obniżył pułap i blisko nad ziemią robił opryski (…) Jak tylko samolot zaczął opryskiwać, myśliwiec z dużą prędkością uciekł.”
  Dokładnie coś takiego śniło mi się dziś w nocy!

  • wtorkowy nius

   czyli kolejny przypadek potwierdzający, że kontrolują was nawet przez sny i jasno(czarno)widzenia po to aby siać panikę i strach

   • Ania

    Taka indywidualna kontrola byłaby raczej trudna do zrealizowania.
    Ja to czuję inaczej.

    Potrafią umieścić w polu świadomości ludzkości jakieś informacje, które są odbierane przez różne grupy ludzi.
    Jedni mają dostęp do pola we śnie ( liczna grupa), inni przy pomocy różnych praktyk dywinacyjnych.

    Ale mimo wszystko sensytywni to parę procent populacji.

    Ważniejszy jest wpływ na ” masy” które żyją bardziej przyziemnie i nie zajmują się żadnymi z powyżej wymienionych praktyk ani w ich istnienie nie wierzą.

    Umieszczone w polu świadomości poglądy mają na nich taki wpływ, jakby im ktoś je do głowy włożył. Mają poczucie, ze to ich własne, racjonalne przekonania i będą ich bronić jak źrenicy oka !

    Zauważyłam też,ze często jakieś informacje są kasowane z pola świadomości, choć powinny tam być.
    Możliwe, że sa kasowane przez dodanie kontrprzekonań.

    Przykład ?
    „Rozmowy o kosmitach są śmieszne i świadczą o kiepskim intelekcie.”

    ” Chemitrails nie istnieją, to tylko smugi samolotowe. Kto o tym mówi, ten jest niespełna rozumu”

    „Szczepionki są dobre. Kto nie szczepi dzieci, powoduje zagrożenie epidemiologiczne dla dzieci szczepionych i powinien być ukarany”

    Że w ostatnim stwierdzeniu brak logiki ?
    No to co ?
    Na tym te implanty w polu świadomości polegają.
    Nie poddajesz twierdzenia weryfikacji logicznej, bo JESTEŚ PEWIEN jego prawdziwości.

 • matka

  Sen mara,BÓG WIARA.

 • Ewa

  Nigdy nie komentuję postów, ale dziś w nocy ( z 2/3 lipca ) miałam sen, którego elementy są bardzo podobne do wizji przedstawionej wyżej. Zaznaczam, że nie czytałam tego postu wcześniej ani nie „siedzę” w temacie, co mogłoby skutkować podobnym snem.

  W śnie obserwuję wszystko przez okno mojego mieszkania. Za oknem jest ciemno i mrocznie jakby była noc, ale wiem, że to późnie popołudnie. Grzmi, jakby zbierało się na burzę, mimo, że na niebie nie ma chmur burzowych. Nagle słyszę potworny grzmot, niebo się rozjaśniło i jakby „otworzyło”,a następnie na budynek uniwersytetu ( który znajduje się po drugiej stronie ulicy) zawala się coś, co wygląda jak część olbrzymiej stacji kosmicznej. Z budynku wyszła ogromna rzesza młodych ludzi, którzy stłoczyli się na przystanku komunikacji miejskiej ( tu wspomnę, że Ci ludzie byli kompletnie spokojni, jakby nieświadomi tego, co się wydarzyło ).
  Kolejną częścią były wybuchy sztucznych ogni. Jakby za budynkiem uniwersytetu ktoś świętował i przygotował przepiękne widowisko. Tylko, że sztuczne ognie po wybuchu zamieniały się w kolorowe ( jaskrawe, neonowe ) smugi jakiegoś proszku, który razem z wiatrem roznosił się po okolicy. Szybko zorientowałam się, że to trujący oprysk i w panice zaczęłam szukać czegoś, przez co można byłoby oddychać. Następnie w oddali zobaczyłam jasne obiekty szybko lecące po niebie (w pierwszym momencie myślałam, że to UFO), które okazały się być kolumną małych samolotów ( podobnych nieco do szybowców, ale z napędem ). Samoloty były rozmiarów może auta, leciały jeden koło drugiego bardzo nisko ( na wysokości moich okien – ok 4 piętro ) wzdłuż ulicy. Miały biały kolor i czerwone elementy, były bezzałogowe. Wyglądało to tak, jakby coś eskortowały. Ludzie byli kompletnie nieświadomi tego, co sie dzieje.
  W tym momencie się obudziłam.
  Nie twierdzę, że to jakaś wizja przyszłości, ale może powtarzające się motywy w snach ludzi mają za zadanie zwrócić naszą uwagę na jakiś problem ? Może ma to związek z rozlokowywaniem sprzętu (głównie wozów ) wojskowych po naszym kraju, które w ostatnim miesiącu odbywało się na ogromną skalę ? Sama widziałam 3 albo 4 duże kolumny takich wozów, za każdym razem jadące wzdłuż zachodniej granicy, z północy na południe. Wiem, że przy granicy z Litwą (czyli drugi koniec Polski) też coś sie dzieje.

 • kk7qq

  Oczom nie wierze kolejnym dziwacznym tematom ? jak mozna wierzyc w czyjas wizje a jesli przyrownamy wizje innych jasnowidzow kazda bedzie inna ,czesem moze zbiezna ale niekoniecznie musi cokolwiek oznaczac .
  Wydarzenia z przyszlosci wcale nie musza sie nigdy wydarzyc a propagujac te wizje podtrzymujemy strach ,zbiorowa psychoze ,inaczej mowiac z tych „nowych nauk” zasilamy to energetycznie .

  Taka wizja czy sen to nic nadzwyczajnego ,przytrafia sie osoba bedacych w tych tematach .

  Autor wizji pewnie sam emocjonalnie przezywa zjazd NATO czy tez swiatowe dni mlodziezy i niepotrzeba zadnych „cudownych znakow” by byc swiadomym ze cos moga zmontowac , teraz byc moze czas na Polske by podkrecic jeszcze bardziej te atmosfere .

  Co do opryskow wszyscy dobrze tu wiemy witamin nierozpylaja a oczywiscie ze truja tak samo jak robili to 10 lat temu , w Polsce dorownali intensywnoscia do pozostalych czesci Europy.
  Epidemie wystepuja masowo na roznych obszarach i w porownaniach jest na rzeczy ze te objawy nieco dziwne sa , np.masowe biegunki ,oslabione drogi oddechowe ale rowniez zastanawiam sie czy juz naprawde nie maja w uzyciu o czym tu napisalam kiedys aerozoli wplywajacych na kontrole zachowania i zmiany w swiadomosci .

  tu wiecej na temat :

  „Przetestowano juz 600 szczepow szczepionek w aerozolu zmieniajace swiadomosc ludziom ”

  http://info.kopp-verlag.de/hintergruende/enthuellungen/mike-adams/6-staemme-aerosolierter-bewusstseinsveraendernder-impfstoffe-bereits-an-menschen-getestet.html

  „Pentagon- wyciekl film pokazujacy zaprojektowane szczepionki do modyfikowacji zachowan ”

  https://www.youtube.com/watch?v=-gfTqfVeLHw

  Juz kiedys tu opisywalam niezwykle czeste w Niemczech jazdy pod prad na autostradach tzw .geister fahrer i wiele osob zasugerowalo ze czesc moze byc zdesperowanymi samobojcami ok pozniej tez tak probowalam myslec jednak bylam w absolutnym szoku jakies 2 miesiace temu ! Zawsze slucham radia w samochodzie wlasnie miedzy innymi ze wzgledu na informacje o tych pod prad jak i informacji o korkach i tego dnia jadac o 8 rano uslaszalam w przeciagu niespelna godziny az 5 !!! meldunkow ostrzezen ?! dokladnie w moim reiwrze na sasiadujacych autostradach ! Pomylsalm tylko aha zarty sie skonczyly to jednak sie dzieje !

 • Ania


  13-letni chłopiec kierując się badaniami Tesla i zbudował generator darmowej energii za mniej niż 13 euro!

  „Jak tandetnie może się wydawać, począwszy od pierwszego dnia na tej planecie, wiedziałem, że jestem tu z jednego powodu: aby wymyślić coś, co sprawia nam wszystkim, że przyszłość, na której żyjemy będzie szczęśliwa, zdrowa i bezpieczna może. „(Maks Loughan)

  13-letni nastolatek Max Loughan Nevada ma ducha Nikoli Tesla „dar” i skonstruował generator darmowej energii, który bardzo przypomina cewki Tesli.

  Tutaj, dla porównania, wyciąg z oryginalnego patentu Tesli:

  w fartuchu i napisem Tesla na koszulce wyjaśnia Max, w wywiadzie telewizyjnym z KTVN Channel 2 w Reno i Tahoe, Nevada, że jego generator produkuje, daje darmową energię. Filmy były wykonane w kotłowni przez rodziców.

  Niewiele szczegółów pokazano w audycji już w lutym 2016 raportu TV. Max wyjaśnia, że jego generator, energię pobiera z „powietrza” i odnosi się najpierw do tej energii prądu zmiennego, a następnie w DC. Jako dowód Max włącza niektóre diody LED.

  To wszystko brzmi bardzo znajomo, ponieważ „urządzenie do wykorzystania energii promieniowania” jest podobne do zasady Tesla.

  Mamy nadzieję, że dużo Max zobaczy i usłyszy …. i kto wie ..”
  https://youtu.be/yPhRq5r8iqg

 • greg2014

  Wszyscy pomysłodawcy tego ludobójczego procederu powinni wisieć lub co najmniej skończyć w kamieniołomach.
  Czosnek świetny, syrop z cebuli z miodem gryczanym
  oraz inahalacje cebulowe na gronkowce, paciorkowce wymiatają, potwierdzona 100% skuteczność:

  ==Utrzeć na tarce do ziemniaków 2 duże cebule, wrzucić do wysokiej koktajlowej szklanki, owinąć jej brzeg wianuszkiem z waty, tak, aby je uszczelnić, by gaz nie wszedł do oczu, tylko do nosa i głęboko oddychać przez 20 minut. Taką inhalację przeprowadzać przez kilka dni. Wtedy nie mamy ani jednego gronkowca w zatokach, ani kataralnego, ani w oskrzelikach, ani w oskrzelach, ze względu na to, że wszystkie szczepy gronkowców i złocistych, i zieleniejących, i różne paciorkowce, odporne nawet na antybiotyki, nie opierają się eterycznym olejkom cebuli przesyconym siarką.
  I to ratuje organizm ludzki. Krojenie cebuli też jest zdrowe. Jeśli ktoś ma zapalenie spojówek na tle gronkowcowym, to jednego dnia ucierać chrzan na tarce, a drugiego dnia ucierać 2-3 główki cebuli i porządnie popłakać. Za tydzień wypłacze chorobę z siebie. I po kłopocie.==

 • sdfsdf555

  Z tymi opryskami i grypą może coś być.
  Kiedyś brat zadzwonił do mnie, że raptownie zachorował na coś grypopodobnego.
  Mnie w tym czasie bolało tylko gardło.
  Ja jestem bardziej uodporniony przez jedzenie czosnku i innych dobrych produktów.
  Nie widzieliśmy się, nie chodzimy do tych samych sklepów.
  Najprawdopodobniej zadziałały opryski.

 • łajza

  Wizja z 1984r. – jakże aktualna
  https://www.youtube.com/watch?v=yEoaX8gRZHg&spfreload=10

  Ps.

  Najdziwniejszy sojusz na tym blogu Vismaya vs Peryskop, nie mogą darować Markowi jego złotej aury (oczywiście według definicji miotlasto szybującej Enklawy: „metaliczne kolory aury, są kolorami demonicznymi”); no bo przecież:”Złoto zmieszane z jakimkolwiek metalem (czytaj demonem) przestaje być czystą formą złota”

  • Peryskop

   O „złotych” urojeniach Amnida dałem tu tylko sygnał, że to jest jedynie kolejny dowcip na użytek nawiedzonej gawiedzi.

  • Ania

   A jednak złoto jest kluczem do przeszłej i przyszłej historii Ziemi.
   Gdy poznamy wszystkie właściwości złota ( bo ich nie znamy) zrozumiemy co się działo i dlaczego w dalekiej przeszłości .
   Złoto to klucz do nanotechnologii, wolnej energii i transportu w przyszłości.

   To wiedza na temat złota uwolni tę planetę i nas.

   • łajza

    Zapewne chodzi Ci o złoto faraonów w postaci białego proszku monoatomowego złota dla którego Nibirianie

    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRPizGU8drb1CVIxQgH2lgyoRFq5GiFuaXsmlHxOX9SAazzFfzFK0QOC_g
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT5qgpJjHnEyI5hY_HOHv48nqt6M76dnsJM5YSfm-V61MhddujgV3PhRuc
    https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVrC0LG1xLcKfyXNCDd0CV3rWWwaOnLH_DPNjdzP1mnAnDnmeytS8mAlcQ
    https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQFGTp0nmDzfVUNWPXKskwUSp-od8b5EuF32q4TwxDEAQuf2q5sZX70oQSd
    https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSGujshPF3dxOS-aNWBVOQd8pgjvVmnTOCf6-uW_6e3jF-9tT8fcdWuX5VW
    https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRg7l8mkM4yhb_i6JlJPK6Yg9LnXqWZ3hWDb1G57VucRbv_9hGitd3Dsd0

    tak bezwzględnie eksploatowali ludzi.

    Dan Winter genialnie wykłada prostą zależność, mianowicie:
    zażywanie białego proszku monoatomowego złota, co prawda cofa zmiany degeneracyjne ale i tzw. rozwojowe; i to jest niesamowita pułapka zdrowej opartej na złocie długowieczności, która jednocześnie uniemożliwia jakikolwiek zmiany.

    • Ania

     Jest dokładnie, jak piszesz. Monoatomowe złoto czyni ciało w zasadzie martwym , stąd brak objawów starzenia. Zresztą zależy, czy przejdzie się cały proces 4o dniowy.Jeśli nie, to może być bardzo pomocne w usuwaniu wielu, jeśli nie wszystkich chorób i deformacji.
     Ale nie czyni na szczęście, nieśmiertelnym.

     Ale nie to miałam na myśli, tylko technologię opartą o ten rodzaj złota.

    • Win

     Ladzieeee eee eee nie bredźta, nie bredźta a a a a, e e e. Monoatomowe złoto tzw., to nie żadne monoatomowe złoto, tylko zwykłe złoto poszatkowane na części, tak jak się to robi z wodą restrukturyzowaną, nanowodą. Na złoto monatomowe mówi się też, że to jest złoto w stanie wysokospinowym. Laaadzie to są bzdety, nie ma żadnego wysoko spinowego złota, bo materia jest inaczej zbudowana niż wciska to Wam od lat żydostwo. Nie może być żadnego wysokie spinu skoro, atom nie jest zbudowany z elektronów krążących za pomocą cudownej siły, przecząc wszystkim prawom występującym w przyrodzie. Złoto monoatomowe ma przedłużać jeszcze niby życie, o ile ?
     O 10, 20, czy 30 lat.Reszta może być prawdą, że ludzie o niskim potencjale duchowym zatrzyma w miejscu, albo cofnie. Ludzie e e e. W którym wieku wy mieszkacie, że dajeta z siebie robić niegodnych wiedzy objwionej. Heja

    • Win

     Tu link do wody restrukturyzowanej http://www.nantes.com.pl/. żebyśta nie myśleli, że bredzę coś , tak , jak Wy ladzieeeee e e e e.

    • Peryskop

     monoAnia ?

     Nie przedawkowałaś nano-stronek i ZŁO-tawych youtoobków ?

     Uni maja hoopla na poonkcie złota i wszystko weń zawijają.
     A ZŁO-tą zawartość zaiwaniają…

     https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmD93zZvbbGPRLTShYYpsw_rL77kCVbMDadirjtjZbqpJ5HmkB

   • greg2014

    Zakazana historia świata
    Są dwie teorie tłumaczące zakazaną archeologię. Jedna jest taka, że przed milionami lat na naszej planecie była rozwinięta cywilizacja, która potem wymarła. Druga teoria mówi o przybywających na Ziemię kosmitach, którzy coś zostawili… Co mówi o tym twórca koncepcji?

    http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/-WFktkpTURBXy9mMzRiNGQ0ZDIwNDg2ODY2NGViMzA4NDkzMGI0ZWJkNy5qcGeSlQMAFc0D6M0CMpMFzQMgzQHC

    Michael A. Cremo (ur. 25 lipca 1948 roku w Schenectady w stanie New York) to amerykański pisarz, autor słynnej książki „Zakazana Archeologia”. Postawił w niej odważną tezę, że wiele milionów czy wręcz nawet miliardów lat temu na Ziemi istniały rozwinięte technicznie cywilizacje, które pozostawiły ślady swojej obecności. Dowodem na to mają być udokumentowane w wielu przypadkach przez obecną naukę znaleziska archeologiczne. Autor zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań.

    Wywiad z Michaelem A. Cremo

    FN: W jaki sposób po raz pierwszy trafił pan na zjawisko „zakazanej archeologii”?

    Cremo: Zainspirowała mnie do tych badań lektura staroindyjskich dokumentów napisanych sanskrytem. Około 30 lat temu zostałem członkiem międzynarodowego Stowarzyszenia Chrześcijańskiego Uświadomienia i w 1984 roku zostałem przydzielony do pracy w Instytucie Baktuwedant, który jest instytucją naukową zajmującą się różnymi koncepcjami współczesnej nauki w świetle tych antycznych sanskryckich pism.

    Kwestia, którą postanowiliśmy zająć się jako pierwszą, to pochodzenie rodzaju ludzkiego. Te antyczne pisma sanskryckie mówią o cywilizacji ludzkiej, która istniała już dziesiątki milionów lat temu. Pomyśleliśmy, że jeżeli uznać te stwierdzenia choć w części za prawdę, a nie tylko mitologię hinduską, powinny być jakieś namacalne dowody popierające te tezy. Oczywiście, kiedy sprawdzaliśmy współczesne podręczniki i opracowania archeologiczne, nie było tam mowy o żadnych takich dowodach. Mój współpracownik, Thomas Wilson i ja, prowadziliśmy przez osiem lat poszukiwania z zakresu historii archeologii i to, co znaleźliśmy, jest całkiem zaskakujące. Odkryliśmy, że w ciągu ostatnich stu pięćdziesięciu lat archeolodzy odnaleźli ogromną ilość dowodów na to, że istoty ludzkie, takie same jak my, żyły na Ziemi przez ostatnie kilkadziesiąt, a nawet kilkaset milionów lat, tak jak mówiły antyczne pisma sanskryckie. Jednak to nie tylko antyczne źródła sanskryckie mówią o ludzkiej cywilizacji istniejącej na Ziemi od tak długiego czasu, można to znaleźć w oryginalnych dokumentach staroegipskich czy babilońskich. Również starożytni Chińczycy i wiele innych kultur twierdzi to samo.

    Czy może pan wymienić kilka rzeczy znalezionych pod ziemią?

    Jedną z moich ulubionych spraw są odkrycia w jednej z kalifornijskich kopalń złota. W ostatnim stuleciu złoto zostało odkryte w Kalifornii, ludzie tłumnie tam podążali, kopali tunele w głąb gór i głęboko, już w warstwach litej skały znajdowali ludzkie szkielety, takie jak nasze, nie jakichś praludzi. Tam również znaleziono setki kamiennych narzędzi i broni. Te narzędzia i broń były znalezione w warstwie litej skały, pochodzącej sprzed milionów lat. Według standardowej ortodoksyjnej nauki ludzie podobni nam, zdolni do wytworzenia tych narzędzi, nie pojawili się na Żiemi wcześniej niż 150-200 tysięcy lat temu, więc skoro znaleziono dowody ich istnienia sprzed 50 milionów lat, jest to naprawdę niezwykłe. Te dowody odkrył dla nauki dr. J. D. Whitney, który był stanowym geologiem w Kalifornii. (…) Nie słyszymy o tych odkryciach w dzisiejszych czasach, ponieważ wszystko jest fałszowane i filtrowane przez naukowców, którzy nie chcą dopuścić do odkrycia prawdy.

    Wracając do sprawy odkryć w kalifornijskiej kopalni, związany jest z nimi naukowiec posiadający dużą władzę i autorytet – William B. Holmes, antropolog. Jego zdaniem, gdyby doktor Whitney zrozumiał teorię ewolucji gatunku ludzkiego, to nie powiedziałby, że ludzie są aż tak starzy. Innymi słowy, jeżeli są fakty, które zaprzeczają teorii ewolucji, muszą być odrzucone. Miałem osobiste przeżycie z filtrowaniem wiedzy na temat naszego pochodzenia. Kilka lat temu byłem zaangażowany w proces powstawania filmu pt. „Tajemnice pochodzenia człowieka”, który był emitowany w NBC, największej amerykańskiej stacji telewizyjnej. Podczas kręcenia filmu powiedziałem producentom, że powinni iść do Muzeum Historii Naturalnej stanu Kalifornia w Berkeley, ponieważ wiedziałem, że te przedmioty sprzed 50 milionów lat są tam właśnie trzymane.

    Oni chcieli to zrobić, jednak dyrekcja muzeum użyła wielu dziwnych wymówek, aby tylko nie wpuścić ich tam z kamerami. Kiedy program w końcu został wyemitowany, użyliśmy fotografii tych przedmiotów, które pochodziły z XIX wieku, lecz i tak program ten był tak denerwujący dla naukowców amerykańskich, że próbowali odwieść NBC od puszczenia go, więc kiedy stacja go wyemitowała, zwrócili się do rządu o to, by kazał zapłacić NBC milion dolarów kary za wysunięcie zbyt odważnych teorii. Muszę z radością przyznać, że rząd tego nie zrobił, ale to wszystko trwa.

    Są dwie teorie tłumaczące zakazaną archeologię. Jedna jest taka, że przed milionami lat na naszej planecie była rozwinięta cywilizacja, która potem wymarła. Druga teoria mówi o przybywających na Ziemię kosmitach, którzy coś zostawili… Co Pan o tym sądzi?

    Nie znalazłem niczego podczas swoich badań, co udowadniało by obecność na Ziemi kogoś z zewnątrz i chociaż myślę, że nasza planeta była odwiedzana przez obcych, to znalezienie dowodów na to w antycznych warstwach skał jest ogromnie trudne. Myślę, że większość znalezionych rzeczy uważana jest przez naukę za ślady prymitywnej cywilizacji dlatego, że naukowcy tak naprawdę tylko tego szukają.

    Według antycznych podań sanskryckich było wiele cywilizacji, które cyklicznie pojawiały się i znikały. Problem w tym, że za znaki nowoczesności uważamy komputery, odtwarzacze płyt kompaktowych i samoloty, a one nie zachowują się dobrze w warunkach panujących na Ziemi. Wydaje nam się, że metale są bardzo wytrzymałe, tymczasem już po kilku tysiącach lat one ulegają zniszczeniu w procesie utleniania. Z wyjątkiem złota. To zresztą jeden z powodów, dla których uważamy złoto za tak wartościowe, może ono przeleżeć w ziemi wiele milionów lat, nie ulegając zniszczeniu. To dlatego większość przedmiotów, jakie zostały znalezione w czasie badań archeologicznych jest zrobiona ze złota. Tak było w przypadku kobiety z USA, która wkładała kawałek węgla do pieca. Kiedy ten kawałek pękł, w środku znalazła złoty łańcuch. Ten węgiel pochodził sprzed 300 milionów lat, więc jednak istnieją przedmioty tak stare, a świadczące o wysokim poziomie cywilizacji. Złoty łańcuch przecież świadczy o średnio zaawansowanym poziomie cywilizacji, na pewno wyższym niż kamienne narzędzia i broń. Oczywiście, wszystko organiczne, takie jak papier, plastik, drewno także ulega zniszczeniu stosunkowo szybko. Inaczej mówiąc, gdybyśmy mieli książkę mającą tysiąc stron i wyrzucilibyśmy z niej 950, zostałoby nam tylko 50. Ogromnie trudno byłoby na tej podstawie odtworzyć całą książkę. Tak samo jest ze znaleziskami archeologicznymi. Około 95% przedmiotów uległo zniszczeniu, a to, co mamy, nie pozwala na odtworzenie wszystkiego.

    http://strefatajemnic.onet.pl/extra/zak … iata/dm051

    • Ania

     Wszyscy jesteśmy kosmitami a w zasadzie urodzonym na Ziemi ich potomstwem.

     Ziemskie humanoidy, które rzeczywiście powstały w wyniku ewolucji na Ziemi siedzą jeszcze na drzewach, a te, które były bardziej ludzkie dawno zostały wytłuczone przez kolejne fale osadników z różnych części wszechświata.
     Teraz co najwyżej szczerzą zęby po muzeach ( zęby zachowują się najlepiej z całego szkieletu).

     Z wyjątkiem stworów,które są „ziemskiego chowu”.
     Stwory powstały jako laboratoryjne hybrydy DNA ziemskich humanoidów i agresywnej rasy kosmicznych… nie wiadomo czego.
     Mówią,ze Annunakich . Inni ,że Reptilian. Tak, czy inaczej jakiejś kosmicznej swołoczy. I ta swołocz w kilku odmianach ( zależy podobno od % obcej krwi) TERAZ próbuje przejąć władze na Ziemi.

    • łajza

     Wiadomo, że historia przepisywana jest przez zwycięzców, ale zakazana astronomia to już zupełnie niezwykła sprawa:

     https://www.youtube.com/watch?v=GdlOmUiq3OM

    • Peryskop

     Cremo to tylko pisarczyk napędzacz, jak H. von Ditfurth i wielu innych.

   • Win

    Tu link do wody restrukturyzowanej http://www.nantes.com.pl/. żebyśta nie myśleli, że bredzę coś , tak , jak Wy ladzieeeee e e e e.

    • Ania

     Wygląda na to, że już się sam tej wody opiłeś.

     Więc pewnie jak te indyki, przybrałeś szybko na wadze.
     Być może wystąpił też u ciebie efekt uboczny, w postaci poczucia wszechwiedzy i nieomylności !

     Nie wiadomo tylko, czy to woda, czy wóda…. Ale co tam ! Liczy się efekt.

    • Win

     Woda , przerobiona na wódę, bosze degenracja piątego stopnia. Tylko nie mieszaj tej wódy z monoatomowym złotem,bo wyjdzie Ci jeszcze monoatomowa wóda, a to już konserwacja ciała na wieczność, wieczne życie, jak w formalinie.

    • Peryskop

     Prekursorem ozdrowieńczej nano wódki z Au-płatkami był – i jest – Gooldwasser !

    • sprawdzam

     Ona nie była nano. Tam większe płatki pływały.

 • Peryskop

  Ta czerwonka też wyśniona, czy Amdin podkolorował – jakzawsze ?

  Jak długo jeszcze będą tu propagowane stany quasi-naurasteniczne ?

  I znów Jackowski, który wróżył porażkę z D i co-najwyżej remis z U.

  Opanuj się, albo zmień nazwę na adekwatną – Mamitor małoPolski.

 • Stachu

  Masz sny takie jakie masz myśli. Jakbyś nie znał tych rzeczy to byś nie miał takiej wizji. Dlatego ludzie czczący Allaha mają w snach (i w objawieniach po śmierci) Allaha, a ci co wierzą w Jezusa mają jego. Ty masz chemtrailsy, strach prze NWO i ŚDM, więc to Ci się śni.

 • sprawdzam

  http://macgregor.neon24.pl/post/132451,chytrze-bydla-z-nami-niemce#comment_1316940

  /fragment

  Następnie rozwinął je w chronologiczny schemat „pięciu kroków” kontrolowanej „rewolucji kwiatowej”, jakie miały być zrealizowane np. w Gruzji, Jugosławii, Slowacji i na Ukrainie. Oto one:

  1) You form shadow government ( Powołujesz “niewidoczny rząd” czyli „niewidoczny rząd” mający kierować zmianami),

  2) You infiltrate the target country using humanitarian aid (np. Open Society Institute) as a cover ( Infiltrujesz kraj będący na celowniku, używając jako przykrywki pomocy organizacji pomocy humanitarnej np. Open Society Institute) , przy czym : „ To control the process you create or find existing media: radio or/and TV outlets” czyli “ Aby kontrolować proces, kreujesz własne media lub wykorzystujesz istniejące radio i/lub telewizje”,

  3) „To destabilise the state you create a political or economic crisis or take advantage of the existing crisis” czyli “Aby zdestabilizować państwo kreujesz polityczny lub ekonomiczny kryzys lub wykorzystujesz istniejący kryzys”.

  4) „You provoke an election crisis” czyli “Prowokujesz kryzys wyborczy”,

  5) “Stage massive demonstration and you accuse the opponent of election fraude by radio and TV stations that you control” czyli “Zorganizuj masowe demonstracje i oskarż przeciwnika o fałszerstwa wyborcze przez radio i stacje telewizyjne, które kontrolujesz”.

  Punkty czwarty i piąty są doskonale widoczne w Polsce po wyborach prezydenckich i parlamentarnych w 2015 r. ale ponieważ nie było najmniejszej szansy aby udowodnić fałszerstwo wyborcze a do następnych wyborów daleko, znalazł się inny pretekst i on nazywa się „Trybunał Konstytucyjny” i „obrona Konstytucji”. Cała reszta wypadków odbywa się wzorcowo wg książki: „przeciwnik” jest oskarżany o przestępstwa przeciw demokracji, odbywają się „masowe demonstracje” nagłaśniane przez media.

  • Napewnosiemyle

   POBUDKA wszyscy POLACY.Zachod z ta swoja destrukcyjna ideologia (pieniadza)przynosi nam smierc ;;DUSZY I CIALA.RADZE SIE OBUDZIC POLACY