Wojna Wielkiego Syjonu z Rosją o Ukrainę

USRaelIntencje Wielkiego Syjonu (aka Rząd Światowy, Imperium Rotszyldów, NWO) coraz bardziej stają się jasne – chodzi o wywołanie wojny z Rosją by ostatecznie zlikwidować ten ostatni bastion oporu wobec potęgi judeo-satanistycznej. Czas nie gra na korzyść Wielkiego Syjonu, bowiem w USA, jak i w innych krajach wzmaga się opór wewnętrzny – na skutek wzrostu świadomości co do zagrożenia dla ludzkości, jakie niesie pomiot szatana określający się jako „demokratyczny zachód”. Czipowanie ludzkości i jej systematyczna eksterminacja nie może być kontynuowana do czasu, gdy Rosja i stowarzyszone z nią kraje, nie znajdą się pod butem Międzynarodowej Lichwy. 

Do tej pory lichwiarzom udało się podbić większość świata, te kraje, które się opierają są izolowane (Białoruś, Iran) albo od razu bezpośrednio atakowane militarnie (Jugosławia, Irak, Libia i Syria). W niektórych krajach dochodzi do tzw. „rewolucji” inspirowanych i finansowanych przez agenturę NWO, głównie w postaci przejętych mediów, w tym internetowych i tzw. organizacji pozarządowych. Do tego typu interwencji doszło w Egipcie, Rosji i na Ukrainie. W Rosji, z uwagi na siłę Słowian w niektórych służbach i armii jest to na razie niemożliwe, jednak na Ukrainie po niepowodzeniu tzw. „Pomarańczowej Rewolucji” stataniści włożyli masę pracy by omotać umysłami młodych ludzi, czego skutek właśnie widzimy. Zwabieni marchewką „demokracji” i zarobku w Zachodniej Europie, zrobią wszystko by usunąć lokalnego dyktatora i wprowadzić na jego miejsce jeszcze większe zło. Ale nie zdają sobie z tego jeszcze sprawy, tak jak większość Polaków, nie widziała zagrożenia w KOR-nikach.

Sprawa przejęcia Ukrainy, a zwłaszcza jej zachodniej części jest dla syjonistów kluczowa jeszcze z jednego powodu. Może chodzić o stworzenie wielkiego państwa syjonistycznego w Europie, które to plany znamy jako Judeopolonię. Judeopolonia może obejmować znaczną część Polski i Zachodnią Ukrainę – podobnie do tego co proponował Hitler żydom – żydowskie państwo „od morza do morza”.

zdj. Haaretz

zdj. Haaretz

W świetle tych faktów, podejrzenie budzą wspólne obrady polskiego Sejmu z dużą częścią parlamentarzystów Knessetu, w tym rasistowskich rabinów Davida Lau, który nie tylko obraził czarnoskórych koszykarzy, ale i określił wszystkich nie-żydów (gentiles) jako „morderców, złodziei i bezmózgowców”. Pamiętajmy, że jest to jeden z dwóch naczelnych rabinów Izraela i ten rasista w glorii przyjeżdża do Polski, gdzie rasizm jest karany. Co gorzej, swoimi określeniami na nie-żydów zainspirował wielu rabinów izraelskich, którzy już wprost o nas mówią, że „nie są oni ludźmi” i „zasługują na śmierć”.
W Izraelu tego typu ekscesy przechodzą bezkarnie, powstają nawet filmy dokumentalne, które promują zbrodnie na Arabach i ich dzieciach, co rzekomo nakazuje Talmud. Ale czy my, Polacy, musimy akceptować tutaj przyjazd takich ludzi, zresztą finansowany z naszych, podatników pieniędzy?

Należy tu jednoznacznie określić czym jest światowy policjant – USA. Od czasu Prezydenta Kenneydy’ego zamordowanego przez masońskich najemników w zbrodni rytualnej w Dallas, za próbę emisji rządowego dolara i blokadę broni jądrowej dla Iraela, nie ma już niezależnego prezydenta. Urząd prezydenta USA okupują masońskie marionetki, którzy nawet tekst przemówień powtarzają z tego co usłyszą w małej słuchawce w uchu. Obama osiągnął w tym perfekcyjność, w przypadku Geroge’a Busha były poważne wpadki.

Niewykluczone, że Obama ma implant i niepotrzebna jest mu już słuchawka:

Stanami po cichu rządzą agenci Rotszyldów, którzy objęli kluczowe stanowiska w Rezerwie Federalnej, Rządzie, Kongresie, w Armii, mediach i najważniejszych organizacjach. To samo zresztą dzieje się we wszystkich krajach tzw. „zachodu” w tym w Unii Europejskiej. Polityka realizowana przez tych ludzi nie ma nic wspólnego z dobrem ludzkości, świadczą o tym metody jakimi się ci ludzie posługują – terror, zniszczenie i wojny. Nie można mieć więc wątpliwości, że zarówno Rząd USA jak i Unia Europejska realizują obecnie w 100% politykę Wielkiego Syjonu, której celem jest zniszczenie obecnej cywilizacji i depopulacja globu.

Ponieważ wiedza na temat realizowanego przez Wielki Syjon Mega-Holocaustu wydostała się już na forum publiczne, złoczyńcy nie cofną się przed niczym by popchnąć jak najszybciej do przodu realizację ich planów. Wiedzą, że jeśli nie wygrają, to czeka ich anihilacja. Stąd te obecne gwałtowne posunięcia, które obserwujemy także w Polsce i na Ukrainie. Chodzi o jak najszybsze zniszczenie Rosji, by ta nie stała na przeszkodzie w pacyfikacji patriotów w USA – tam bowiem syjonistów czeka najgorsza przeprawa.

Podczas Światowego Forum Ekonomicznego, Sekretarz Stanu USA John Kerry niedwuznacznie dał znać, że mięso armatnie Wielkiego Syjonu pod nazwą Armia Amerykańska, może być w każdej chwili wysłana do Ukrainy by „zakończyć przemoc”. Podczas gdy ta przemoc jest finansowana i prowokowana przez siły sponsorowane właśnie przez Wielki Syjon, a „bohaterowie” tejże rewolucji są takimi samymi „bohaterami” jak agentura, która w Polsce przejęła Solidarność w roku 1981.

Wcześniej w Davos, Kerry wprost oświadczył, że USA nie zmienia swojej polityki interwencji (zbrojnych) w miejscach zapalnych gdzie dochodzi do „przemocy i naruszania praw człowieka”. Potwierdził, że w takich sytuacjach możliwe jest użycie wojska. Ukraińska „rewolta” doskonale wie o tych planach, dlatego też jest tak butna i brutalna w swoich atakach na instytucje rządowe.

Rosja, która jest zajęta Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi (dlatego zapewne wybrano ten moment na atak na Ukrainę), stoi pod presją zamachów ze strony terrorystów czeczeńskich i Al Kaidy – organizacji finansowanych i kierowanych przez Wielki Syjon. Niewykluczone, że zagrożono Rosji zamachem z użyciem broni nuklearnej, jeśli będzie interweniować na Ukrainie.
Nie sądzę jednak, że Putin ulegnie szantażowi, bowiem zdaje sobie zapewne sprawę, że po Ukrainie, przyjdzie kolej na Rosję i on sam może skończyć jak Mu’ammar al-Kaddafi – poćwiartkowany żywcem.

=====================================

*Zdaję sobie sprawę z tego, że syjonistyczne władze w Polsce będą chciały potraktować takie teksty jak powyższy jako „mowę nienawiści” lub „antysemityzm”. Ta nowa forma inkwizycji jest nie do zaakceptowania. Nie możemy dać się zastraszyć ludziom, którzy mają intencje ludobójcze i realizują je w coraz to bardziej jawny sposób. Podciąganie krytyki syjonizmu – skrajnej formy rasizmu, pod antysemityzm jest zagrywką, która nie daje się już określić jako zabieg prawny. Jest to jawny terroryzm za pomocą prawa, dokładnie taki sam jaki stosowano w ZSRR i nazistowskich Niemczech.
Jeśli za publikację taką jak powyższa trafię kiedyś za ich kratki lub do ichniego szpitala psychiatrycznego, to będzie to konieczne zło. Jeśli bowiem nie będziemy informować o tym kto stoi za masowymi zbrodniami, które się odbyły w XX wieku i odbywają teraz na naszych oczach, to zło ostatecznie zwycięży, a my wszyscy skończymy jak niewinni żydzi w Aschwitz. Tyle, że metody mordu są już o wiele bardziej wyrafinowane.

568 komentarzy Wojna Wielkiego Syjonu z Rosją o Ukrainę

 • lin

  no no dawno tu kosiarki nie było 🙂

 • od

  “Filantrop” Soros ma nowy pomysł na uszczęśliwienie ludzkości.

  http://marucha.wordpress.com/2014/01/29/filantrop-naciska-rzady-na-zalegalizowanie-marihuany/

  “Filantrop” naciska rządy na zalegalizowanie marihuany

  Mamy nową kampanię: Soros jeździ po świecie i wymusza na różnych rządach legalizacje marychy. Już załatwił w Urugwaju.

  W Stanach już się dyskutuje nad tą kolejną zmową przeciwko ludzkości, podobnie jest w Australii i Nowej Zelandii. (…)

  Pan Soros w Australii usilnie namawia władze australijskie do zalegalizowania marihuany: ciekawe, dlaczego?

  Teraz różne ”naukowcy” mają za zadanie udowodnić, że alkohol i papierosy to świństwo i straszna trucizna, ale za to marihuana jest zbawieniem świata; …

 • AQQ

  25 stycznia 2014 roku był światowym dniem protestu przeciw chemtrails (smugom chemicznym na niebie) i geoinżynierii (technologie manipulowania pogodą). Również we Wrocławiu odbył się taki protest w postaci marszu. Zbiórka uczestników miała miejsce o godzinie 15 przed budynkiem Urzędu Wojewódzkiego. Po zagajeniu przez organizatora i zabraniu głosu przez kilku uczestników zgromadzenia nastąpił przemarsz ulicami Wrocławia do Rynku pod pomnik Fredry. W czasie przemarszu rozdawano przechodnim ulotki i skandowano hasła przeciwko chemtrails i geoinzynierii oraz NWO (Nowy Porządek Świata). We wrocławskim proteście wzięło udział kilkadziesiąt osób, co widać na filmie. Wpływ na frekwencje miał zapewne mróz (-10 stopni) i wiatr, który mniej odpornych i zdeterminowanych zatrzymał w domu, bo przecież łatwiej dać lajka na fejsie niż ruszyć cztery litery…
  http://www.youtube.com/watch?v=tlW6zRwAuVM

 • Roma

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/68359-brytyjski-homoterror-odmowisz-pokoju-gejom-musisz-sie-liczyc-z-bankructwem-taki-los-spotkal-pare-chrzescijanskich-hotelarzy

  Grzywna, przegrana w Sądzie Najwyższym Wielkiej Brytanii i bankructwo – takie konsekwencje poniosło chrześcijańskie małżeństwo, prowadzące mały hotel dla rodzin, za to, że nie zgodziło się zakwaterować w pokoju pary dwóch homoseksualistów.

  Dwoje z pięciu sędziów zaznaczyło, że dyskryminacji dopuszczono się „nie wprost”, niemniej jednak była ona „nieusprawiedliwiona”.
  Peter i Hazelmary Bull przyznali, że werdykt najwyższej brytyjskiej instancji sądowej głęboko ich rozczarował i zasmucił. Zdaniem tych starszych wiekiem osób, decyzja sądu wzmocniła jedynie przekonanie, że prawa gejowskie muszą górować nad wszystkimi innymi, a szczególnie nieistotne w tym kontekście jawią się prawa chrześcijan.
  Przypomnieli też, że stali się ofiarami kampanii nienawiści, jaką rozpętały środowisko homoseksualne. Nękano ich groźbami, obraźliwymi telefonami, emailami, niszczono im dom oraz samochód. Z kół w ich aucie ktoś usunął nakrętki mocujące, nieznani sprawcy przybili do płotu wokół domu martwego królika, a stronę ich firmy, zaatakowali hakerzy, umieszczając na niej materiały pornograficzne.
  Pani Bull już we wrześniu br. wyjaśniała, że nie mieli innego wyjścia jak tylko sprzedać swój rodzinny interes. Choć małżeństwo przez całe życie pracowało na swój niewielki pensjonat, gdzie gości traktuje się jak domowników, ostatnią zimę małżeństwo przetrwało bez ogrzewania. Muszą spłacać zaciągnięty kredyt hipoteczny. Cierpią także głód.

  Jesteśmy tylko zwykłymi chrześcijanami, którzy wierzą w znaczenie małżeństwa między kobietą i mężczyzną
  – powiedziała Mary Bull po ogłoszeniu niekorzystnego dla niej i męża werdyktu.

  • Wojox

   Czy ktoś ma jeszcze wątpliwości do czego posuną się homoseksualiści jak dostaną pełnię władzy : Warto przypominiec :

   Rodzaju 19 :
   4 Zanim zdążyli się położyć, mężczyźni z miasta, mężczyźni z Sodomy, od chłopca aż do starca — wszyscy ludzie, jeden motłoch — obstąpili dom. 5 I wołali na Lota, i mówili do niego: „Gdzie są mężczyźni, którzy weszli do ciebie tej nocy? Wyprowadź ich do nas, żebyśmy mogli z nimi współżyć”.
   6 W końcu Lot wyszedł do nich do wejścia, ale drzwi zamknął za sobą. 7 Następnie rzekł: „Bracia moi, proszę, nie postępujcie źle. 8 Oto mam dwie córki, które nigdy nie współżyły z mężczyzną. Pozwólcie, proszę, że je do was wyprowadzę. Potem czyńcie z nimi, co jest dobre w waszych oczach. Tylko tym mężom nic nie czyńcie, gdyż właśnie dlatego weszli pod cień mojego dachu”. 9 Oni odrzekli: „Odejdź!” I dodali: „Sam jeden przyszedł tu przebywać jako przybysz, a chciałby występować w roli sędziego. Oto postąpimy z tobą gorzej niż z nimi”. I zaczęli bardzo napierać na owego męża, na Lota, i zbliżali się, by wyłamać drzwi.

   Warto wspomnieć : mężczyźni z Sodomy, od chłopca aż do starca,, Oto postąpimy z tobą gorzej niż z nimi

   Niepochamowany POPĘD seksualny oto dewiza wolności seksualnych, które prowadzą do całkowitej deprawacji społeczeństwa.

   • Wizja

    Uważaj Wojox , zaraz Ciekawyy powie ,że demonizujesz.
    Dla każdego , kto trochę myśli > ostatnie zdanie w twojej wypowiedzi byłoby zupełnie wystarczające. Cytaty z PŚ nie przekonają nikogo ,kto już „przekonany” do wolności seksualnych .Powiedzą ci ,żeś daleki od postępu .

   • Wojox

    Postęp to zakłamanie..

   • Wizja

    Nie musiałoby tak być , Wojox GDYBY DLA WIELU LUDZI postęp i rozwój nie oznaczał przyzwolenia na przekraczanie granic – wszelkich i w każdej dziedzinie .

 • Orka

  Mimo , że już po obradach knesetu w Polsce , tekst oświadzczenia który warto zapamiętać :
  http://padre.info.pl/protest-przeciw-posiedzeniu-knesetu-w-polsce-25-01-2014-w-poznaniu-oswiadczenie/

 • ksat

  Paniu asiu bo trzeba te tatalajstwo wyrznac.Zreszta oni juz to robia.A Polacy siedze cicho.
  Bo ksieza zydowscy w Kk Wmawiaja im ze trzeba miec nadzieje.Na co pytam sie ?

 • Szeregowiec

  Wszyscy politycy I ci co ich wspieraja tzn.(pozyteczni idiocy).To jeden wielki GENDERYZM.No ale biznes jest biznesem.POLACY I tak nie zalapia oco chodzi.A nawet jakby zalapali to itak udreke miec beda.A z ambon bezprzerwy leci..Milosc dobroc I pokora .Wieczna milosc I chowanie glowy w piasek.A ci co wspieraja obecnie GENDERYZM.JAk sie nachapia (geltu)to sie na wruca I znow beda spiewac w kosciulkach BOZE COS POSLSKIE..A prawdziwi POLACY nadal beda wyjezdzac na upadajacy zgnily I przesiakniety intelektem zydowskim zachod.I tam zajywaniac za psie pieniadze.A zydki gudlaje beda sie panoszyc w kraju Slowian.OT POLSKA madrosc.
  Zydy zrobia Wojne z Iranem I Syria by poslac POLSKICH mlodych Polakow by sie bili w interesie wielkiego Syjonu.A w kosciolach zazydzeni ksieza beda spiewac W obronie pokoju ispawiedliwosci poblogoslawia Mlodych Polakow idacych na bezsensowna Wojne.Modlmy sie I badzimy pokorni To takie wzniosle.Oj kiedy ten Narod zalapie oco tu w wszystkim chodzi.

 • AQQ

  Na bezrobotnych da się oszczędzić. Zasiłek otrzymuje tylko co siódmy Polak bez pracy

  ..”W grudniu zasiłki z urzędów pracy otrzymywało 298 tys. osób bez zajęcia. To zaledwie 13,8 proc. ogółu zarejestrowanych bezrobotnych – wynika z danych GUS. Było ich więc o 3 pkt proc. mniej niż przed rokiem i najmniej od czterech lat. Co ważne, także w lepszych pod tym względem latach zasiłki otrzymywała stosunkowo niewielka grupa bezrobotnych.

  – Większość zarejestrowanych osób bez zajęcia to osoby długotrwale bezrobotne, które nie spełniają kryteriów uprawniających do zasiłku – podkreśla prof. Zenon Wiśniewski z Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Bezrobotny ma prawo do zasiłku dopiero wtedy, gdy udokumentuje, że w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień rejestracji był zatrudniony łącznie co najmniej 365 dni i osiągnął co najmniej minimalne wynagrodzenie, od którego istnieje obowiązek opłacania składki na Fundusz Pracy.

  Tych wymogów nie spełniają ludzie pozostający w rejestrach bezrobotnych przez ponad rok w okresie ostatnich dwóch lat. W grudniu było ich aż 1,2 mln (54 proc. ogółu bezrobotnych), o 7,9 proc. więcej niż przed rokiem. Kryteriów upoważniających do zasiłku nie spełniają też na przykład bezrobotni, którzy mają odpowiedni staż, ale pracowali tylko na część etatu i zarabiali mniej, niż wynosi przeciętne wynagrodzenie.”

  http://serwisy.gazetaprawna.pl/praca-i-kariera/artykuly/773886,bezrobocie-tylko-co-siodmy-polak-bez-pracy-otrzymuje-zasilek-dla-bezrobotnych.html

   • AQQ

    „” Niektóre przypadki naruszeń Europejskiej Karty Społecznej przez Polskę mają już całkiem długą historię. Szczególnie negatywnie oceniamy m.in. sytuację w ochronie zdrowia w Polsce ze względu na długie kolejki do lekarzy – powiedział główny sprawozdawca ECSR Colm O’Cinneide na konferencji prasowej w Brukseli.

    Według ECSR Polska nie gwarantuje równego dostępu do opieki zdrowotnej, bo czas oczekiwania na wizytę u lekarza specjalisty, niektóre badania i zabiegi jest zbyt długi. W raporcie podano kilka konkretnych przykładów. Np. średni czas oczekiwania na operację wymiany stawu kolanowego wynosił w 2011 roku 281 dni w pilnych przypadkach oraz 451 dni, gdy zabieg nie był pilnie potrzebny. Na protezę dentystyczną czeka się w Polsce średnio ok. 104 dni. Według raportu podejmowane przez polskie władze działania, które pomogłyby skrócić kolejki do lekarzy nie przyniosły oczekiwanej poprawy.

    Polska nie zapewnia też odpowiedniego poziomu zasiłku dla bezrobotnych. Według raportu minimalna wysokość zasiłku nie przekracza 40 proc. średniego dochodu netto, który według Eurostatu wynosił w 2011 roku równowartość 209 euro. Niezgodne z Europejską Kartą Społeczną było też – zdaniem ECSR – skrócenie czasu, w którym przysługuje zasiłek dla bezrobotnych z 18 do sześciu miesięcy; w niektórych przypadkach do 12 miesięcy.

    Prawo do równego traktowania obywateli innych państw stron Europejskiej Karty Społecznej w dziedzinie prawa do świadczeń zabezpieczenia społecznego (jak np. zasiłki rodzinne) również nie jest w Polsce w pełni respektowane z uwagi na brak dwustronnych umów w tej sprawie z niektórymi krajami spoza Unii Europejskiej. Ponadto – wskazano w raporcie – wymagany czas zamieszkania w Polsce, po którym obywatele innych państw stron konwencji mogą uzyskać dostęp do usług i świadczeń pomocy społecznej, jest nadmiernie długi.””

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/swiat/news-raport-polska-nie-wypelnia-czesci-zasad-europejskiej-karty-s,nId,1097273?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

   • Aśka

    Dzięki AQQ, bo to trzeba rozpowszechniać. To skandal, aby wielka rzesza Polaków otrzymywała środki, które nie zapewniają egzystencji. Ludobójstwo!

    Nadmienię, że nawet środki za pracę są skandalicznie niskie i są niewiele wyższe niż 40% przeciętnego wynagrodzenia. Główny sprawozdawca ECSR Colm O’Cinneide oburza się i słusznie, że zasiłek dla bezrobotnych nie przekracza 40% średniego dochodu. Tylko, jak go mogą podwyższyć, jak minimalna płaca to 46% przeciętnego wynagrodzenia. Szkoda, że ten sprawozdawca European Consortium for Sociological Research nic nie wspomniał o rzeszach pracujących ludzi, którzy za swą pracę otrzymują zgodnie z prawem tak niewielkie pieniądze. Kilka dni podawałam, że trzy czwarte zatrudnionych na podstawie umowy o pracę musi się zadowolić płaca minimalną. W 2012 roku 1,3 mln Polaków dostawało nie więcej niż 1500 zł brutto.

    To jest skandal, pracować i nie móc z tego wyżyć i utrzymać dzieci.

    ________
    – Minimalne wynagrodzenie (obowiązuje od 1.01.2014r.) 1.680 zł brutto /1237.20 zł netto (w ubiegłym roku było 1.500 zł brutto / 1111.86 zł netto)
    – Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w III kw.2013 r. 3.651,72 zł (za IV kw. podają zwykle w lutym)

   • AQQ

    Z sieci:
    27-01-2014 12:30:00 Dług spłacamy długiem Wyświetleń: 1788 Czym jest przy tym kradzież marnej kwoty 1,6 mld zł z Lasów Państwowych wobec niżej zamieszczonych informacji.? OPINIA: Ten tydzień bardzo ładnie pokazuje, że państwo nie spłaca długów z pieniędzy podatnika. Długi są spłacane kolejnymi długami. Koszty obsługi długu też są pokrywane z długu – pisze p. Rafał Hirsch, dziennikarz ekonomiczny TVN24 BiŚ. –

    W styczniu rząd na obsługę i wykup zadłużenia musiał wydać 17,9 mld zł. To więcej niż miesięczne wydatki ZUS na wszystkie renty i emerytury. Skąd rząd miał na to pieniądze? Otóż w tym samym styczniu Ministerstwo Finansów sprzedało na rynku nowe obligacje łącznie za 32,6 mld zł. To kwota rekordowa.

    Rząd zawsze pożycza najwięcej w styczniu, ale takiego stycznia jak w 2014 r. jeszcze nie mieliśmy. W rekordowym do tej pory roku 2010 w styczniu rząd pożyczył z rynku 26,7 mld zł. W tym roku jest to już o 6 mld zł więcej, a przecież styczeń wciąż trwa. Niewykluczone więc, że będzie tego jeszcze więcej. Ale nawet zostając przy zebranych jak dotąd miliardach – rząd jest w stanie zapłacić z nich wszystkie rachunki na rynku i jeszcze mu zostaje 14,7 mld zł. I dobrze, że mu zostaje,bo już

    w kwietniu trzeba będzie spłacić obligacje pięcioletnie za 20 mld zł, w lipcu kolejne dwuletnie za 10,3 mld zł. Wcześniej, bo już w lutym trzeba wykupić euro obligacje za 1,3 mld EUR, w marcu trzeba spłacić ponad pół miliarda CHF, we wrześniu kolejne 750 mln CHF, a w listopadzie jeszcze 21,5 mld jenów japońskich.

    Tak wygląda kalendarz finansowy naszego państwa na ten rok. Łącznie trzeba spłacić wierzycielom około 63 mld zł. I do tego pewnie jakieś 20-30 mld zł odsetek. Straszne !

    Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/polska/news-w-senacie-boj-o-lasy-panstwowe,nId,1097435?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

 • AQQ

  Ten zlot* w Krakowie i auszwitz z 27-go to również 25-ta rocznica magdalenska. 😉
  http://wrzodakz.neon24.pl/post/105351,rocznica-magdalenki

  • Gutek

   A wiesz co tam uradzili ?
   NIE ?
   Tak ,wiem – OBCYM WSTEP WZBRONIONY !
   SWOIM,JESZCZE NIE DANO WYTYCZNYCH CO NAPISAC i POKAZAC MAJA !

   No i do kogo ma nalezec KRAKOW z WAWELEM.

   Lada dzień lemingi zostaną poinformowane choćby taka wiadomoscia :

   „UWAGA,UWAGA NADCHODZI ,OGLASZAM ALARM DLA MIASTA …… !”

   Wlasciwa rocznica jeszcze nie nadeszla ,do kwietnia jest jeszcze trochę dni.

 • Roma

  Mnie już nic nie zdziwi w tym celowym i totalnym niszczeniu każdej instytucji państwowej

  http://wpolityce.pl/wydarzenia/72873-listy-wartosciowe-za-pol-miliarda-zlotych-przesylki-sadowe-dostarcza-firma-zarejestrowana-na-cyprze

  Można było się spodziewać, że spektakularne przejęcie od Poczty Polskiej przez prywatną firmę dostarczania listów z sądów i prokuratur może mieć nie jedno dno. Okazuje się, że Polska Grupa Pocztowa, która wygrała przetarg na lukratywne państwowe zlecenie, zarejestrowana jest… na Cyprze.
  Jak przypomina „Fakt”, od stycznia Polacy zamiast w urzędach pocztowych przesyłki od wymiaru sprawiedliwości mogą odbierać w osiedlowych sklepach i kioskach ruchu – w 7 tysiącach punktów. Ich dostarczycielem jest PGP, działająca we współpracy z InPostem. Stało się tak, ponieważ prywatna firma zaoferowała w rządowym przetargu cenę niższą o 84,5 mln zł od Poczty Polskiej. Kontrakt opiewa na 500 mln zł.

  • Roma

   ciekawy koment nt wygranej przez firmę z Cypru przetargu z Pocztą Polską

   Kazik Z (gość) (89.66.64.***) dzisiaj, 13:21 Odpowiedz Zgłoś nadużycie
   Wiadomo, kto teraz dominuje na Cyprze. Warto bliżej przyjrzeć się firmie, która jak nic ma esbecko-sowieckie korzenie. Ale czy sprawa nie sięga głębiej ? Czy nie chodzi o stworzenie agendy „prześwietlającej” przesyłki wymiaru sprawiedliwości – ułomnego i pod tym względem.

   • Roma

    vava (gość) (194.30.179.***) dzisiaj, 13:19 Odpowiedz Zgłoś nadużycie
    http://www.mm.mpolska24.pl/5669/iv-rzesza-coraz-blizej Kolejną niepokojącą sprawą jest udzielenie kontraktu na dostarczanie korespondencji sądowej prywatnej firmie PGP S.A. Fundacja LEX NOSTRA opublikowała bardzo ciekawą analizę tej sprawy w artykule „Korespondencja sądowo prosto ze … sklepu rybnego!”. Autor artykułu dobrze rozwinął temat szeroko analizując zagrożenia: od placówek, którymi często są kioski Ruchu, a nawet sklepy rybne, przez brak wypracowanych procedur przez PGP S.A. a które wypracowała Poczta Polska, brak odpowiednich kwalifikacji u kurierów, niskie standardy obsługi, na niemożliwości pociągnięcia do odpowiedzialności kończąc. Podniósł również zagrożenie niedostarczenia przesyłek w terminie, czy też niedostarczenie ich w ogóle, co grozi poważnymi konsekwencjami, zresztą odsyłam do artykułu. Kolejną rzeczą jest to, że korespondencja na poczcie jest 2 razy awizowana i na jej odbiór mamy dwa tygodnie, tymczasem kurier często przynosi list, który należy odebrać natychmiast. To wszystko wprowadzi bałagan do polskiego sądownictwa, będzie można mówić o polnische wirtschaft. Przetarg wygrała Polska Grupa Pocztowa (wcale nie polska, właścicielem PGP S.A. jest Badenhop Holdings Limited z siedzibą na Cyprze), do pomocy najmując sobie spółkę InPost. PGP S.A. wygrała z Pocztą Polską kontrakt wart 500 milionów, przedstawiając ofertę niższą o 80 milionów. Przetarg rozstrzygnięty został jesienią 2013 roku, a umowę podpisano w pośpiechu w grudniu 2013 roku. Przetarg został zorganizowany przez Centrum Zakupów dla Sądownictwa, jednostkę powołaną w styczniu 2012 roku. Jak się wydaje dzisiaj tez istnienie Polski nie jest już problemem, bo resztki struktur państwa polskiego sprawnie rozmontowuje agentura, natomiast istnienie Polaków jest problemem (ten problem rozwiązuje się w ten sposób przyp. MM). Stąd wszelkie możliwe działania informacyjne prowadzące lub wspierające fizyczna eliminacje tego ludu z ziem miedzy Odra a Bugiem. Poczta (patrz wykłady o służbach Rzymu i Bizancjum) jest elementem wymiany informacji i sprawnie działającego państwa. Chaos w doręczeniach sadowych pozwoli na wydawanie wyroków skazujących bez wiedzy skazanego (przesyłka nie odebrana w terminie uważana jest za doręczona) w konsekwencji czego, łatwiej będzie karać, dochodzić roszczeń – nawet niesłusznych, wywłaszczać, itp. Dotyczyć to będzie zwłaszcza ludzi starszych wiekiem lub z ograniczonym dostępem do sprawnej pomocy prawnej. A konsekwencja może być masowe wywłaszczanie niebezpiecznie przypominające sławetne „rugi pruskie”.

   • Gutek

    BZDETY !

    SWOI SWOICH PRZEGLADAJA ?
    A CO TO SYJON MORDUJE SYJON ???

    NIE, PRZECIEZ DZISIAJ WSZEDZIE O KASIORE CHODZI !!!

  • Dyskutant

   Z dyskusji,pod zalinkowanym tekstem wynika ,że to prowokacja.
   Opisane wydarzenie nie zostało potwierdzone.
   Wygląda na prowokację medialną.
   Szybko to Pani znalazła skoro nie zna tej dyskusji.

   • Peryskop

    Dyskutant, a może to raczej ty jesteś zamulająca prowokacja ?

    Bo przecież wiadomo, że homolesby zrobią wszystko, żeby namieszać.

    OTO

   • Dyskutant

    Homoluby?
    Czy moja poniższa wypowiedź spowodowała ,że jedynie własna przypadłość przyszła Panu do głowy jako inwektywa.
    Tak zabolało.??Typowa taktyka zarzucić komuś własne cechy.
    Widzę że Pan nie przeczytał także dyskusji na jaką się powołałem.
    Zdarzenie wynika jedynie z wpisu na Fb z usuniętego konta,redakcja przyznaje że nie zweryfikowała,przewoźnicy nie znają takiego kursu.Najlepszy jest tam opis Polaków co całym autobusem z płaczem,skandują narzucone hasła.To nie jest nawet zamulanie co Pan wyczyniasz.Te kobyły nie na temat które Pan powklejał,to dopiero piękne.

    http://www.monitor-polski.pl/wojna-wielkiego-syjonu-z-rosja-o-ukraine/comment-page-2/#comment-137631
    „ilość homosi się nie zmieni z propagowanym gender czy bez niego ”
    Pan rozmyślnie dezinformuje.Zboczenia wynikają z niewłaściwej inicjacji seksualnej połączonej z zaburznymi relacjami w rodzinie,i traumą dla dziecka z tym związaną ,czemu towarzyszy podłączenie się i demona sodomii.Gender to prosta droga do eksplozji tego zjawiska.Pan powinien się leczyć zamiast spędzać czas przed komputerem ,i propagować to świństwo jako neutralne zjawisko socjologiczne.

   • Aśka

    Dyskutant, a dlaczego powtarzasz ploty?

    Przecież jest zgłoszony ten protest:
    http://bezpieczna.um.warszawa.pl/imprezy-masowe/zgromadzenia/2014-02

   • Dyskutant

    Moja wypowiedź dotyczyła tego wpisu ,co prostowałem ,nie wiem czemu nie wpuszczono tego.
    Komentarz źle wszedł.
    wisznu
    29 stycznia 2014 at 13:04 · Odpowiedz
    http://www.wykop.pl/ramka/1836723/nacjonalisci-ukrainscy-sterroryzowali-polski-autobus/

    Proszę bardzo UPA juz daje sie we znaki. A dopiero taki łonet dziś zamieścił to info. ps. Kaczyński i inni też skandowali te hasła. To ja już dziękuje za uwagę.

   • Peryskop

    Dyskutant – czy to moja wina, że zalatujesz uwiarygodkową zenorą ?

   • Dyskutant

    Peryskop ,czy to moja wina że zalatujesz ,geynorą ???

   • Ciekawyyy

    To tekst mego autorstwa Panie Dyskutant
    „ilość homosi się nie zmieni z propagowanym gender czy bez niego ”
    Nazwanie np. homoseksualizmu czy innej biseksualności zboczeniem
    jest śmieszne w obliczu faktu iż 60 % homosi płci męskiej takimi się już rodzi z gender czy bez tej teorii , ogólnie zaburzenia natury seksualnej to baaardzo obszerny temat ubieranie go w zboczone streszczenia jest klasyczną dezinformacją Panie Dyskutantcie.

   • Peryskop

    No to wreszcie łatwiej zrozumieć dlaczego Ciekawyyy taki Nieciekawyyy.

   • Ciekawyyy

    Jestem NIEciekawyyy rozdmuchanej przez fundamentalistów sraczki gender ponieważ jej realny wpływ na ilość zaburzen natury seksualnej jest znikomy , gdyby było inaczej to w państwach studiujących gender bez ograniczeń ilość zaburzonych wzrastała by od lat a tak nie jest, wręcz odwrotnie. To poziom stopy życiowej eliminuje patologie społeczne = wylęgarni destruktywnych wzorcy rodzinnych czyli praprzyczyny większości parafilii.
    Nie istnieli jeszcze socjolodzy i ich teorie nawet gender a zaburzenia seksualne niestety tak.
    To tak jak by powiedzieć iż prostytucja nabrała rozmachu w skali
    od czasu rewolucji seksualnej – ciekawe czy Chrystus przewidział ten rozmach odstręczając od kamieniowania prostytutki?

   • Dyskutant

    Tak właśnie kiedyś pisano o przestępczoći pornografii:
    Stara marksistowska śpiewka.
    „wpływ na ilość […………] jest znikomy , gdyby było inaczej to w państwach [……………..]wzrastała by od lat a tak nie jest, wręcz odwrotnie. To poziom stopy życiowej eliminuje patologie społeczne = wylęgarni destruktywnych wzorcy rodzinnych czyli praprzyczyny większości parafilii.

    To tak jak by powiedzieć iż prostytucja nabrała rozmachu w skali

  • Aśka

   Pisałam już o tym kilka dni temu, ale warto przypominać ze względu na to, że zbliża się termin tego protestu.

   Protest przeciwko homoadopcji. Warszawa, 2 lutego 2014 r. g. 12.00, Plac Zamkowy 23

 • Roma

  Ktoś tu niedawno (chyba @ człowiek 666, ale nie mam pewności)
  bagatelizował słuszne obawy mądrych ludzi przed zjawiskiem „gender” twierdząc,
  iż to tylko …. teoria socjologiczna i niegroźna.
  Moim zdaniem jest to zjawisko wręcz samobójcze dla ludzkości, człowieka i cywilizacji.
  Oczywiście cywilizacji w znaczeniu rozwoju duchowego,
  a nie tego materialnego – „przemysłowego”

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Janusz-Palikot-Beata-Kempa-pojechala-na-szczyt-ws-gender-za-pieniadze-podatnikow,wid,16338251,wiadomosc.html

  W części dyskusyjnej poświęconej gender, socjolog prof. Renata Siemieńska podkreśliła, że przynależność do Europy zobowiązuje do podejmowania zagadnienia, jakim jest gender – nie tylko na polu naukowym, ale także przy ustanawianiu prawa. Podkreśliła, że zmiany prawa wymuszają m.in. zmiany ról społecznych kobiet i mężczyzn na rynku pracy.

  • Wizja

   Roma : gender jest tu bagatelizowane najsprawniej przez Ciekaweeego , a ignorowane ,jako niewarte uwagi – przez większość tu-bylców .

 • wisznu

  http://www.wykop.pl/ramka/1836723/nacjonalisci-ukrainscy-sterroryzowali-polski-autobus/

  Proszę bardzo UPA juz daje sie we znaki. A dopiero taki łonet dziś zamieścił to info. ps. Kaczyński i inni też skandowali te hasła. To ja już dziękuje za uwagę.

 • czlowiek nr 666

  Dlá sluchaczy szkolki KGB pod patronatem Putina i Monitora

  najbogatszy Ukrainiec uczciwie zgromadzil swoj majatek i nie jest syjonista

  Ludzie najbogatszego Ukraińca Rinata Achmetowa w parlamencie odmówili poparcia wprowadzenia stanu wyjątkowego, co oznacza poważny rozłam w rządzącej Partii Regionów Ukrainy – poinformowała deputowana Inna Bohosłowska.

  Według tej polityk, która opuściła Partię Regionów po brutalnym rozpędzeniu 30 listopada protestów prounijnych w Kijowie, wprowadzenia stanu wyjątkowego chce grupa posłów, kontrolowana przez szefa administracji prezydenta Wiktora Janukowycza, Andrija Klujewa.

  Temat ten był omawiany na spotkaniu frakcji Partii Regionów we wtorek.

  – „Była próba zachęcenia frakcji do poparcia rozwiązania siłowego. Zajmowała się tym grupa Klujewa i część innych, którzy się na niego orientują” – opowiedziała Bohosłowska w wywiadzie telewizyjnym, omawianym w środę przez gazetę internetową „Ukrainska Prawda”.
  Reklama

  „W odpowiedzi przedstawiciel grupy biznesmena Rinata Achmetowa, pan (Jurij) Woropajew, powiedział, że został upoważniony do złożenia oświadczenia w imieniu 40 deputowanych, którzy odmawiają podpisywania dokumentów i głosowania nad ustawami z naruszeniem procedur” – relacjonowała.

  Według Bohosłowskiej pod koniec narady członków frakcji do posłów Achmetowa przyłączyła się grupa byłego wicepremiera Serhija Tihipki, do której wchodzi 38 osób.

  Kilka dni temu Achmetow oświadczył, że kryzys na Ukrainie powinien zostać rozwiązany wyłącznie pokojowo. „Jakikolwiek wariant siłowy, czy zastosowanie broni jest niedopuszczalne. Przy realizacji takiego scenariusza na Ukrainie nie będzie zwycięzców, a jedynie ofiary i przegrani” – czytamy w wydanym komunikacie.

  Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-deputowana-bohoslowska-rozlam-w-partii-regionow,nId,1097142?utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox

  • Ironizator...

   …prawda jakas w tym moze i jest, ale ogranicza sie ona chyba jedynie do tego cytatu: „Jakikolwiek wariant siłowy, czy zastosowanie broni jest niedopuszczalne. Przy realizacji takiego scenariusza na Ukrainie nie będzie zwycięzców, a jedynie ofiary i przegrani”
   …bo robienie swietego z tego achmetowa co to praca rak sie miliardow dorobil (w swiecie kontrolowanym przez wiadoma grupe do tego stopnia ,ze na powierzchnie nie wyplynie nikt kto wyplynac niema) jest chyba zbyt glebokim uklonem w strone tejze grupy, czlowieku666…

  • Pilot

   Od 2 lat zagladam tu czesto. Mam 55 lat, wladam 5 jezykami, pracuje na tzw. Zachodzie od 30 lat
   w wielu krajach bylego Bloku Wschodniego dla firm niemieckich. Jestem b. dobrze zorientowany w sprawach teologicznych. I jedno wiem z pewnoscia : czlowiek ktory nie zna przynajmniej jednego obcego jezyka,
   i nie przebywal przynajmniej kilka lat poza granicami Polski PRACUJAC , jest b. zubozala jednostka,
   ktora nie moze sie kompetentnie wypowiadac. Wmowiono Przyglupom w rodzaju Czlowieka 666 czy tez tego
   opetanego tzw. Katolika z Boguchwaly , ze ” robta co chceta” ( Alester Crowley sie klania ),
   i potrafia sie wymadrzac godzinami . Za moich czasow w I LO w Rzeszowie im St. Konarskiego w Rzeszowie z takimi sie po prostu nie rozmawialo ….

   • Peryskop

    Pilot, dzięki za Twoje uwagi.

    Że nawiedzeni chcą tu dezinformować, to jest ich żałosne prawo.

    Ale mnie wciąż zastanawia dlaczego Admin na to mulenie przyzwala ?

    Przecież całkiem naiwny nie jest, kawałek świata poznał, język obcy zna.

    Zatem wniosek jest smutny – widocznie „musi”, bo tak jest prowadzony.

    Czy ma ktoś inne wytłumaczenie ?

   • Vismaya

    Mądre słowa Panie Pilot,
    ale niech Pan się nie przyznaje do tych swoich lat … bynajmniej nie Polakom …. oni bardziej cenią walory zewnętrzne i swoje zatwardziałe ideologie niż rozum, wiedzę i doświadczenie.
    W Polsce 55 latki to staruchy bez rozumu z demencją (dementia – dla tych co znają więcej języków) …
    i przeraża mnie mentalność Polaków i obawiam się, że potrzeba bardzo długich lat by tam nastąpiły pozytywne zmiany (?) …. z tego co widzę tam postępuje coraz większy upadek nie tylko mądrości ale i moralności ….. dużo się krzyczy a mało robi!
    A od dawna wiadomo, krowa, która dużo ryczy daje mało mleka.

   • Orka

    O tak , pilot , wystąpiłeś tu jak na zmówienie … vismayi ? ,nawet styl podobny … naczelnej tutaj konfabulantki , wreszcie obnażonej , przyjaciółki Polaków , która zdaje się też siedzi za granicą od kilkudziesięciu lat i zamiast nam tu służyć Polakom , swoimi doświadczeniami z zagranicy , konfabuluje , mąci , muli załgana healerka od siedmiu boleści … Piszesz , pilot , że od tych 30 lat oprócz studiów prawdopodobnie ukończonych w Polsce , za pieniądze polskich podatników , nie przepracowałeś dla Polski ani jednego dnia ? ! I ty śmiesz tutaj sugerować , kto może dyskutować ?! Nie wierzę w istnienie żadnego pilota , tym pilotem jest osobiście sama vismaya … to niemożliwe , żeby człowiek tak wykształcony i obyty pisał takie rzeczy , aż na odległość śmierdzi pierdami vismayi …

   • Aśka

    Z tego, co sobie przypominam, to Pilot już tutaj kiedyś pisał, ale, czy o ten sam, nie wiem.

   • Wizja

    Niezłe podsumowanie ,Orko.

   • Ciekawyyy

    O kurcze ! Pan pilot grubo poleciał po przygłupkach he he
    W I LO w Rzeszowie nie dyskutowano ale uczono bluzgać odmieńców nawet publicznie.
    Brawo ! Teraz po niemiecku proszę , anglikańsku etc.
    pozostałe lepiej poświadczą poziom.

   • lin

    „jest b. zubozala jednostka,ktora nie moze sie kompetentnie wypowiadac”

    Żenadka – a to przez prace zyskuje sie kompetencje, a nie przez wykształcenie?
    I do Polski nauka nie dotarła ? 😉
    Owszem praca czy praktyka po wykształceniu to ważny element uzupełniajacy, ale nie przesadzajmy…
    I na jakie tematy?

   • Vismaya

    … no dotarla do Polski i nauka i kultura jak widać 😉 …. i ci sami starzy dyzurni bronia ich wartości …..

   • Aśka

    No to exwielonikowiec zdecydował się na zmianę loga. Teraz ma takie:
    http://1.gravatar.com/avatar/789f0af8139116e2c2e8276cd025caca?s=30&d=identicon&r=G

   • Peryskop

    „lin” to jest na tym blogu co najmniej 31-szy nick Exa xperto udt …

    Ciekawe jakie koszmary go prześladują, że musi wciąż zmieniać pokrywkę ?

   • Peryskop

    Peryskop
    Twój komentarz czeka na moderację
    29 stycznia 2014 at 22:37

    „lin” to jest na tym blogu co najmniej 31-szy nick E^xa xpe^rto ud^t …

    Ciekawe jakie koszmary go prześladują, że musi wciąż zmieniać pokrywkę ?

    ===

    No to teraz widać, że Admin jednak przyblokował filozofa multi-nicka.

   • lin

    „Ciekawe jakie koszmary go prześladują, że musi wciąż zmieniać pokrywkę ?”

    Ej tam zaraz koszmary…
    …nudno z jednym i tym samym…czas na zmiany 😉

   • Vismaya

    Co niektórzy w Polsce jeszcze sobie tak myślą, że pokończyli w Polsce wielkie studia, wyjadą na zachód i już dostaną dobrą pozycje i walizkę tysiąc dolarówek na miesiąc … bo to wybitne fachowce, wybitne umysły … a tu wielkie rozczarowanie ponieważ tym polskim dyplomikiem można sobie tylko nosek utrzeć choćby był z najwspanialszego uniwerku ….
    i tu nagle się okazuje, ze jest właśnie taką zubożałą jednostką, która się kompletnie nie może wypowiadać … trzeba zakasywać rękawy i iść z powrotem do szkoły, najczęściej zaczynając swoją edukacje od czytania i pisania w obcym języku, kończyć maturę w danym języku, lub zdać tofel na odpowiednią ilość punktów i dopiero można myśleć o wyborze zawodu, studiach ….. a to wszystko trwa latami … szczególnie jak się nie zna języka …. jak się nie ma pieniędzy … Canada to jeszcze udziela pożyczek studenckich rozłożonych na lata …..
    niech sobie orka przyjedzie do Canady ze swoimi studiami i poprosi o prace choćby sprzątaczki, wtedy porozmawiamy …… i zobaczymy jak się wówczas będzie mądrować …. już tu nie jeden raz takie wykształcone widziałam, które po studiach a żebrały o jakąkolwiek pracę.

    Tu się wszystko zaczyna od nowa, ale to człowieka nie zuboża tylko wzbogaca …. choćby ten dodatkowy język ……

   • Wizja

    Omatko! Ona znowu wchodzi na orbitę . Tak się ładnie dyskusja toczyła , a tu Vissy z natręctwami . Już ci nieźle szło, siostro , mówiłaś całkiem zwięźle ….

   • WingMakers

    Jestem ciekawy ile wartościowych osób wyparowało z tego bloga z powodu wiecznych przepychanek i braku kultury. Jeżeli dalej będzie to tak wyglądać nie widzę dobrze dalszej egzystencji tego miejsca. Prawdopodobnie za kilka miesięcy nikt wartościowy nie będzie chciał tu przebywać, nie mówiąc już o dłuższym zabawieniu tutaj. Podawajcie wartościowe linki, dyskutujcie kulturalnie na ważne tematy, unikajcie sprzeczek i kłótni, szukajcie zgody i pokazujcie własną postawą prawe zachowanie – najważniejsze to aby wymagać przede wszystkim od siebie, nie od innych. Sami musimy pokazać wyższe „wibracje” abyśmy mogli być przykładem do naśladowania, aby inspirować innych do dobroci, aby pokazać innym że to ma jakąś wartość i to wcale nie małą. Budujmy na zgodzie i wspólnej współpracy, nie na agresji i bezcelowych przepychankach.

   • Vismaya

    Aha,
    hydra na służbie …. i przywołuje swoje głowy do pomocy …. armatko atakuj !!!
    Co zeno zasłabł, że tym razem wizja siedzi za kierownicą …. 😉

   • Vismaya

    Tak wyglada zaszczuwanie drugiego człowieka …..
    zrobić wszystko aby „gnoja” zgnoić …
    tym razem w wydaniu rodziny zenobiustów …

    http://www.vismaya-maitreya.pl/miecz_prawdy_psychiczny_terror.html

   • Wizja

    Dobrze Vissy – teraz było krótko i estetycznie.

   • Vismaya

    A gdzie twój zen królewno,
    zajeżdziłas go?

   • Wizja

    …ar matko atakuj !
    Fajnie ci to wyszło. Ale chyba nie chciałaś powiedzieć ,że ja mam złe zamiary wobec ciebie . Przecież cię nawet nie znam , no….paru twoich ludzi na ulicy .

   • Vismaya

    No nie kochaniutka, ty jesteś czysta jak łza, jak muza przy blasku księżyca, ty nigdy nie masz złych zamiarów, to przecież widać w każdym twoim wpisie jak słodziutko do mnie przemawiasz …
    ale jakbyś miała dłuższe ręce i mogła mnie dosięgnąć przez ten monitor, to udusiłabyś mnie gołymi rękoma ….. 😉
    to aż z ciebie krzyczy!!!!

   • Wizja

    Dlaczego miałabym cię dusić ? W niczym mi nie zagrażasz , nasze przekomarzanki traktowałam z przymrużeniem oka . Takie wirtualne potyczki słowne. Zbyt serio do tego podchodzisz….A TAM PŁONĄ REALNE LASY.

   • Wizja

    Chyba ,że…..czy coś przede mną ukrywasz ,Vissy ?

   • Vismaya

    .. to ich wizunko nie podpalaj …

    i PROSILAM JUZ CIEBIE NIE JEDEN RAZ

    ODCZEP SIE ODE MNIE ………….

    a nie urządząj sobie ze swoim mężulkiem polowań na mnie …..
    niewiniątka ….

   • Wizja

    Słowo ,że nie chciałam cię denerwować ale jestem uczulona na długie i nieprawdziwe / w moim odbiorze / komentarze .
    Wygląda na to ,że niewiele możesz powiedzieć o pracy w Polsce. Wywnętrzyłaś się tylko z twojego punktu widzenia i działania. Mam kilkoro znajomych i rodzinę na innych kontynentach . Różne były ich losy i losy ich dyplomów . Nie zawsze jest tak jednoznacznie , jak to przedstawiasz.
    Ale myślę ,że jeśli tam u ciebie trzeba było aż „wielu lat ” na ponowne zaistnienie społeczne to chyba nie warto było. Pewnie zaprzeczysz ale to zrozumiałe bo trudno przed samym sobą przekreślić sens większości życia. Podobnie ja , uważam ,że dobrze się stało ,że jestem tu – u siebie.

   • Vismaya

    Zenek,
    mnie wcale nie obchodzi twoj status spoleczny
    a ciebie nie powinien obchodzic mój,
    ważne, że tu istnieję i nie narzekam i do ciebie po chlebek nie biegam …..

    i czy umieja zenobiusze czytac po polskiemu – czas odczepić sie ode mnie -!!!!!!!!

  • ARTUR

   666 . Masz uczulenie na słowo ” syjonizm ” ? Kto powiedział że syjoniści są bogaci , to nie pieniądz ale sposób postępowania pozwala rozpoznać syjonistę .