Wojna wygrana w 99,9999999%. Teraz czas na odpoczynek.

Ciągła medytacja – jeszcze długo będzie potrzebna. Oczyszczenie ludzi z żydowskich nakładek energetycznych. Jak wpływ takiej nakładki na duszę spadnie do 30% to dopiero wtedy taki człowiek zaczyna myśleć samodzielnie i logicznie. Szczególnie jest to ważne w przypadku ludzi służb, wojska, rządu itd. Nanowahadełko szacuje oczyszczenie na 5-6 tygodni, ale z naszym pełnym udziałem może to być 2,5 razy krócej. Szczególnie ważne są ABW (35% zainfekowane), rosyjskie FSB (40% zainfekowane), CIA (25% zainfekowane), polskie (już nie tajne) służby wojskowe (30% zainfekowane) itd.
Co do księży i wiernych to oczyszczenie potrwa lata, ale poza Opus Dei, które zostało zlikwidowane, nie ma z ich strony zagrożenia w postaci jakichś ataków z użyciem niebezpiecznej broni. Pamiętajmy też, że Jezus i apostołowie już działają i zmieniają księży – z dnia na dzień powinno być coraz lepiej.

Wojna wygrana w 99,9999999%. Taki rezultat pokazuje nanowahadełko -. Jest bardzo nikła szansa na to, żeby coś się odmieniło, choć nie jest zerowa. Na pewno jednak powinniśmy odpocząć przed nadchodzącymi wydarzeniami. Szczerze, jestem zmęczony jak cholera, co zobaczycie na filmiku z Janem Taratajcio, który wczoraj nagraliśmy: Wolna Energia EFEKT TARATAJCIO www.youtube.com/watch?v=JFC0FT89BfE
Stanowczo ograniczam pracę z nanowahadełkiem, które czerpie gigantyczne ilości energii – w ciągu 5 miesięcy było ponad 5000 razy więcej niż „waży” moja stara dusza, a waży ona naprawdę niemało. Jeśłi by to porównać do wybuchu jądrowego, to było by to 1,000,000,000 GT.  Taką energię wyczerpałem na walkę z zakłóceniami i dezinformacją. I tyle musiała moja dusza odzyskać, na szczęście nie z mordów rytualnych. Żydom nawet nie chciało się szukać innych źródeł, choć nawet jeśli by o nich wiedzieli to na pewno by z nich nie skorzystali – bo wiążą się z działaniem pozytywnym. Najwięcej daliście jej Wy, 79% – pozytywnym myśleniem. A nieszczęsna Lucilla sama włożyła 30%, za co dziękuję. Oczyści się, to wspaniała istota – dlatego ją tak wrednie zaatakowano. 

Właśnie sprawdziłem: 80% energii co zużyłem tej wielkości rozbiło na małe kawałki Phaetona… Wszyscy razem włożyliśmy 6 tysięcy razy tyle! Czyli każdy z nas w niemal równym stopniu przyłożył się do zwycięstwa.

Teraz czekamy na zmianę przekazów medialnych, widzę że w Polsce już 46% jest odbite, choć może tego jeszcze nie widać. Jesteśmy na razie 5 dni do tyłu, te poślizgi czasowe były konieczne. Powinniśmy dogonić rzeczywistość w ciągu 9 dni. Nie wydaje mi się jednak, że spikerzy zaczną nagle mówić innym głosem, spowodowało by to panikę. Przemiana przyspieszy po huraganach, które teraz nanowahadełko przewiduje na za ok. 2 tygodnie. Będzie jeszcze 15 małych Fal X, które muszą oczyścić resztki zła. Dopiero potem Ziemia zacznie siebie oczyszczać, bo jak na razie to ten cały DOR jest w jej wnętrzu. Jest tego raczej dużo i nie wydaje mi się by wyładowanie tej energii było łagodne. No cóż, czekamy.

29 komentarzy Wojna wygrana w 99,9999999%. Teraz czas na odpoczynek.

 • Mira

  To, co napotkał w swoich pracach pan Taratajcio jest absolutnie niesamowite! Adamus Saint Germain od dawna mówi o tym, że Wolna Energia jest wszędzie wokół, jest nieograniczona, ogólnie dostępna, tylko jeszcze nie mogą jej wykryć. OTO DOWÓD!

 • Włodzimierz

  Panie Marku

  Wykonał pan gigantyczna pracę.
  Dziekuje w imieniu wszystkich.

  Przyznam, że bałem się uczestniczyć w medytacjach bo obawiałem się ataku „mind control”
  Ale myślami wciaż jestem bardzo aktywny i modlę się codziennie o powrót dobra.
  A przy każdej okazji testuje siłę mojej „mind” aby neutralizować chemtrele wszędzie.
  Ktoś napisał na tym blogu że siła umysłu potrafi wyłaczyć opryski samolotowe – ide ta droga.

  • Marek

   Dziękuję! Proszę działać z odwagą, nic już nie grozi tym co robią to otwarcie, wzmocnienie ochrony jest 6-krotne. Może się Pan nawet podpisywać imieniem i nazwiskiem, wtedy wzmocnienie ochrony jest 60-krotne. Ma Pan możliwości potwierdzenia tego.

 • Alicja

  Wojna wygrana, d… sprzedana. Ustawa 447 przyjęta.

  • Marek

   że niby co? Że media podały? BZDURA.

  • Xellos

   NO WŁAŚNIE O TO CHODZI…. WOJNA (przez żydostwo) WYGRANA bo (u turbokatoli) DUPA SPRZEDANA…..
   .
   Na tym polega wic…..
   .

   • Marek

    Proszę cię nie wprowadzaj energii pesymizmu – to się na tobie bardzo odbije. Widzę ciężką chorobę za 5 miesięcy.

   • „turbokatoli” no to teraz MOHERY do tańca !!! https://www.youtube.com/watch?v=lrJfJKtpwHY .

   • Mira

    Wiesz, Xellos, może o to właśnie chodzi pasożytom, żebyśmy uwierzyli w to, co mówią, że jest – w ten sposób sterują naszymi umysłami, które z kolei podtrzymują (kreują) ich wersję matrixa. Pamiętasz, co mówi Pani z Jeziora na końcu filmu o Ryszardzie Lwie serce?

    • Xellos

     Nie, bo oni som z różnych bajek….
     .
     A ta chwała ma wywołać efekt czyli albo anty-nazistowskie zamieszki w kraju albo wkroczenie ruskich/ pruskich zatroskacych o przyobiecane im w londynie połacie polskiej ziemi.
     .
     Innymi słowy wywołać już fizyczną ruchawkę graniczną… bo na razie trwa polityczne doszlifowywanie stref rozbiorowych polin zwanego też mekką TURBOKATOLI
     .
     .

 • ki

  https://www.youtube.com/watch?v=JFC0FT89BfE
  Pan Marek – „Co to jest w ogóle te urządzenie ?”
  Pan Jan – „Nie wiem , co to jest” 🙂 🙂 🙂
  Panowie są the best, tak trzymać, prawdziwi wynalazcy nie wiedzą na początku, co tworzą,
  a dopiero potem nadają temu nazwy 🙂

  https://pl.sat24.com/HD/pl/eu/visual
  (9:50) Dziś Europa wolna od zawiesin chemicznych, tylko maturalne chmury.

  • ki

   Naturalne chmury, nie maturalne 🙂 Chrzani mi się już, za dużo uwagi na chemtrails.

  • fanklub MP

   Jak ktoś nie zna tematu, to uwierzy im,że to zjawisko nowe .BZDURA . Taratajcio z Podleckim wiedzą ,ale ściemniają jak mogą . NADSPRAWNOŚCI TAM NIE MA .

 • fanklub MP

  Efekty wywoływane przez kulę plazmową
  Świecenie lamp gazowanych oraz fluorescencyjnych w pobliżu kuli spowodowane dużym gradientem pola elektrycznego o dużej częstotliwości.
  Emisja fal elektromagnetycznych wokół urządzenia zakłóca pracę wielu urządzeń elektronicznych – w aparatach cyfrowych wyraźny kolorowy szum fotograficzny, we wzmacniaczach audio szum dźwiękowy. W urządzeniach radiowych mogą wystąpić problemy z łącznością. Może spowodować spadek stabilności komputera w pobliżu, jeśli ten ma otwartą obudowę.
  Świecenie tuszu czułego na emitowany przez kulę ultrafiolet.
  Przyciąganie elektrostatyczne lekkich przedmiotów o dużej powierzchni (papieru, folii aluminiowej).
  Po położeniu na lampę dowolnego przewodnika i przysunięciu do niego innego przewodnika tworzy się między nimi łuk elektryczny.
  Emisja ozonu poprzez jonizację powietrza wokół kuli; jego zapach jest lekko wyczuwalny w pobliżu.

  ————————————————–
  LAMPA POBIERA 7W ENERGI -A SILNICZKI MAJĄ 5W? TO GDZIE TU KUR*KWA NADSPRAWNOŚĆ?

  NIE MA !

 • ___123___Wojna wygrana w 99,9999999%. Teraz czas na odpoczynek. « Monitor Polski___123___

 • Jan

  Chwała Panu Najwyższemu. Bez Jego woli nic się nie dzieje.Sataniści chcieli wywołać wojnę totalną i zniszczyć Dzieło Boga, czyli zniszczyć ziemię i człowieka.Skoro wojna wygrana to Miłosierdzie Boże zwyciężyło. Teraz każdy musi sam dokonać świadomie wyboru. Króluj nam Chryste zawsze i wszędzie.
  Teraz nadejdą wydarzenia które pomogą każdemu dokonać wyboru. Tak to zrozumiałem.

 • fanklub MP

  Teraz odpocznij,zgłoś się do psychiatry . Ale ponieważ jesteś zaburzony ,to minie niewiele czasu ,jak odstawisz nowe szopki.

 • Kali

  A nie jest dobrze działać aż będzie 100% pewności?
  Bo wtedy zło na pewno nie wróci

 • Igi721

  Ustawa 447 przyjęta ja tam popraw nie widzę

 • Dj

  Po wygranej walce należy ci się nagroda od trumpa. Przynajmniej 20mln i podróż do szpitala dla obłąkanych idioto

 • gregor_nyc

  Powiadasz Marek,ze wojna wygrana…A co z Ustawa 447,przeglosowana przez zydo-Senat amerykanski?!
  Chyba raczej przegrana z kretesem na rzecz polskiej racji stanu…A ty pierdo….o wygranej wojnie…

  • Marek

   To są FAKE NEWS. Poczekaj trochę, media są oczyszczane. Nie można ludziom od razu wszystko poprzestawiać. KONGRES ZOSTAŁ ROZWIĄZANY 15 DNI TEMU.

  • W tej rzeczywistości w której żyją czytelnicy tego bloga Kongres istnieje a ustawa została przyjęta. Żadnej wojny nie było kolnów ani avatarów tu też nie ma .
   Inne rzeczywistości się nie liczą, 6 D, 7D, bliźniacza Ziemia z przesunietym czasem, ludze zamknięci w bańce itd itd…. Liczy sie to czego doświadczamy.

 • Turkus

  Wojna prawie wygrana…, ale oczyszczenie służb mundurowych może być trudne ze względu na wewnętrzną dyscyplinę. Zmiana myślenia i postępowania może być hamowana przez przełożonych z przerośniętym ego. To samo dotyczy rządu i wojska. Wszędzie tam, gdzie jednostka /jako osoba/ nie ma nic do powiedzenia – decyduje ktoś wyżej. Trzymam kciuki za szybkie oczyszczenie tych ludzi i wspieram medytacją.

 • Franek

  Trzymaj się Marek, a mnie wszystkie gnaty bolą jakby mnie ktoś pobił. Mam wrażenie, że sam tę wojnę toczyłem. Pozdrawiam, Franek

 • Mira

  Wielu wspaniałych chwil w CISZY, Marku 🙂
  Zewsząd już zaczynają napływać dobre informacje, więc doczekaliśmy 🙂
  I niech przyszłe ekscytujące wydarzenia nie będą dla Ziemian zbyt wybuchowe!

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem – pełna nazwa wpisu w czytanym pliku.

  https://zachowajto.pl/!ErrUzJGtr6b0/wojna-wygrana-mp3