Wojna z NWO jest już niemal wygrana.

Dzisiejsza medytacja grupy znajomych ujawniła kilka niesamowitych rzeczy, które następnie potwierdziłem na nanowahadełku.

Otóż postacią nr 1 na świecie, stojącą za plecami Rotszyldów, Rockefellerów, banksterów, mafii żydowskiej, Watykanu i całej ferajny NWO, był czarny mag Rima Kodi. Nie pojawiał się publicznie, jednak to to on decydował o najważniejszych ruchach politycznych świata, tych najgorszych. Plan depopulacji wyszedł od niego.

Dwa razy potężniejszy od Lucyfera Kodi był postacią z 4 wymiarów, dlatego też był anihilowany 4-krotnie. Lucyfer był tylko i wyłącznie w naszym wymiarze, dlatego też nie widział szans walki ze złością Ziemi i próbował ją opuścić by się uratować. Federacja Galaktyczna zdecydowała, że Lucyfera nie będzie – został więc rozproszony.

Z Kodi było gorzej, znał od mimów z Syriusza wszelkie sztuczki ukrywania się, tworzenia fikcyjnej rzeczywistości, a nawet jej zmiany poprzez cofanie ścieżki czasu. Stąd też pojawił się tzw. „efekt Mandeli”, który można wywoływać niestety także zaawansowaną technologią, a nie tylko czarną magią. Nota bene czymże jest czarna magia jak nie zaawansowaną technologią? Nie można wykluczyć więc, że w przyszłości znów się pojawią czarni magowie i będą szkodzić ludzkości. Naszym zadaniem jest zrobienie wszystkiego by do tego nie dopuścić. Przede wszystkim CERN i podobne tego typu ośrodki powinny być w sposób otwarty kontrolowane przez społeczeństwo.

Długo będziemy odkrywać jakimi narzędziami dysponował Kodi i jego banksterska ferajna. Wymienię kilka nieznanych, jak drony obserwacyjne w postaci … moli. Dziwiłem się co robią mole w moim domu, nawet w zimie. Nie mogłem znaleźć ich gniazda, wszystko dokładnie przeszukałem, a ciągle pojawiały się nowe.
To samo u kilku moich znajomych. Nanowahadełko, nie tylko u mnie, pokazuje, że były to drony organiczne z bardzo czułymi kamerami i mikrofonami. Mogły przenosić także wirusy, w tym raka oraz emitować szkodliwe promieniowanie. Jeśli coś takiego widzicie w domu, narysujcie na kartce coś w rodzaju mola i powiedzcie głośno – „stop dronom biologicznym”. To powinno pomóc.

Drugie niebezpieczne narzędzie to komputery przechwytujące myśli i wysyłające fale telepatyczne. Odkryłem je w czas, bowiem mogły całkowicie zafałszować moje wyniki badań nanowahadełkiem. Wszystkie pytania zaczęły iść do tychże komputerów i zacząłem otrzymywać dziwne wyniki, jak fałszywe przekazy od pewnych osób czy nawet od zmarłej rodziny.
Testy w postaci niewygodnych pytań ujawniły, że nie jest to dostęp do żadnej Kroniki Akaszy, a do komputerów będących w rękach zbrodniarzy. Zlokalizowanie ich było równoważne unicestwieniu przez polskie służby.

Kodi był też tajnym szefem Mossadu. To on opłacał morderców typu M.S. i jego kompana z Niemiec, który jeszcze wszystkich swoich zadań nie wykonał, ale to ostatnie w jego życiu na pewno mu nie wyjdzie, bowiem w medytacji został ujawniony i 2 miliony dolców zaliczki jaką otrzymał będzie musiał przekazać władzom niemieckim z dopiskiem „przekazać S. z ….” Nazwisko i adres dokładnie zna.
Podobnie jest z Łukaszem z Francji, handlarzem narkotyków i ludzkich organów, który podobnie jak M.S. dostał 2 miliony zaliczki za zabicie pewnej kobiety. Też musi przekazać tę kwotę władzom odpowiedniego kraju z dopiskiem „przekazać dla …”.
Co do ich majątków, o tym zadecydują sądy w zainteresowanych krajach. Zleceniodawcy też są zidentyfikowani, więc na poczet rządów przejdą znacznie większe kwoty niż te wymienione.

Czas płatnych morderców się kończy, czas finansjerów zła również. Ciężka będzie przeprawa z mafią mediów, przemysłu farmaceutycznego, a przede wszystkim z korupcją w instytucjach wojskowych, jak NATO. Ale jesteśmy już naprawdę do przodu w budowaniu pokojowego świata – bardzo dużą zasługę ma w tym polski Rząd i służby, który ok 80% działa na rzecz Polaków.
Do innych krajów walczących aktywnie ze starym systemem należą oczywiście USA i Rosja, ale także dołączyły do nich niemalże wszystkie kraje świata. Skażone są jeszcze instytucje międzynarodowe i wyżej wspomniane mafie, ale z tym poradzimy sobie bardzo szybko. Wojna z NWO jest w 93% wygrana.
———————————————
Wcześniej opublikowany tekst na Facebooku dotyczący czarnej magii:

Koniec czarnej magii.

Tym razem nie opieram się tylko na nanowahadełku, ale na grupie osób, która potwierdza – na Ziemi nie ma już miejsca na czarną magię. Wysoko rozwinięta cywilizacja z Proxima Centauri dzisiaj o godzinie 17:30 zakończyła działalność drani, którzy poprzez tajemne zaklęcia, kabałę i inne rodzaje czarnej magii terroryzowała ludzkość. Magowie w Izraelu, USA, Rosji, Turcji, Polsce i na Ukrainie zostali pobawieni swojej broni. Większość z nich wycofała się we właściwym momencie, ale ok 20% którzy chcieli się tej sile przeciwstawić wleciało w czarny wir, który wraz z tym brudem wpadł w czarną dziurę niebytu.
Odtąd jedyną bronią światowych terrorystów jest technologia, w której niestety, mają jeszcze sporą przewagę nad resztą ludzkości.

Jednakże, jak pisałem wcześniej, i my możemy się bronić podając wysoko rozwiniętej cywilizacji, że nie życzymy sobie implantów czy też kontroli za pomocą siatki Curry Ziemi. Musimy tylko dać sygnał, bo jeśli sami nie chcemy wyjść z niewoli to ta cywilizacja nas z tego na siłę wyciągać nie będzie. Jest coś takiego jak poszanowanie własnej woli i żadna wysoko rozwinięta cywilizacja tej zasady nie naruszy.

185 komentarzy Wojna z NWO jest już niemal wygrana.

 • Lucyfer

  Portal bajkopisarzy i schizofreników 😉 uwielbiam czytać takie bzdury. Jaka to trzeba mieć fantazje żeby wymyślić tekst o molach dronach zabójczych roznosicielach raka 🙂

 • Ania

  Craig Hamilton-Parker przewidział kilka trudnych do przewidzenia wydarzeń, takich jak zwycięstwo obecnego prezydenta USA, Donalda Trumpa czy wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.
  8 przepowiedni Hamiltona Parkera w skrócie:

  Drony będą używane do ataku terrorystycznym z użyciem broni chemicznej w stolicy Europy, prawdopodobnie w Londynie lub Berlinie.

  Amerykański okręt wojenny zatonie.

  Kim Dzong Un, przywódca Korei Północnej, zostanie obalony przez lud a jego ciało nigdy nie zostanie odnalezione, co doprowadzi do legendy, że jest ukryte w Chinach.

  Donald Trump zyska jeszcze większą popularność i poparcie.

  Pod koniec 2018 roku i na początku 2019 roku upadnie euro i wywoła wielkie zamieszki.

  Oszustwo Bitcoina zostanie wykryte i ludzie dowiedzą się, że Bitcoin pozwolił na finansowanie terroryzmu i wojen.

  Antarktyda ucierpi z powodu ogromnego pęknięcia jej pokrywy lodowej.

  Huragany o niespotykanej wielkości zostaną zarejestrowane na Karaibach, gigantyczne pożary w Kalifornii i Australii oraz powodzie w Indiach i Chinach.

 • Majestic

  AKT 447 -AKT 447 -AKT 447 !!!!!!!!!!!!!! „Aleksander Jabłonowski, ODSZKODOWANIA OD POLAKÓW ?!! ZWRÓĆCIE NAJPIERW ZŁOTO EGIPTOWI !”

  Aleksander Jabłonowski https://www.youtube.com/watch?v=5irYD_w553Q https://www.youtube.com/watch?v=j0s1gCdF9ho

  • Ania

   Z komentarzy pod filmem Jabłonowskiego.
   „Jak się rozliczać między narodami to od Genesis: Armia żydów (ok. 600 tys. liczono samych mężczyzn) wychodząc z Egiptu z Mojżeszem na czele (tzw. Exodus) „POŻYCZYLI” 😉 (każda i każdy) złote i srebrne przedmioty. Złoto wyniesione z Egiptu było najwyższej próby (tzw. złoto z Ofiru). Do końca Biblii i Tory niema wzmianki o zwrocie tego co „wypożyczyli” od Egipcjan. Pięcioksiąg Mojżesza jest chyba dla żydów niepodważalnym dowodem na to co zrobili Egipcjanom, którzy ich wcześniej uratowali od śmierci głodowej w latach „chudych” (Józefa (hamana) i jego rodzinę), oto żydowska wdzięczność. Wspomnieć jeszcze należy o specyfice żydowskiej wdzięczności: plagi zesłane na Egipt i wymordowanie egipskich synów pierworodnych. Jakiej wysokości odszkodowania od żydów za to wszystko należą się Egiptowi i nieszczęsnym mieszkańcom krajów Kanaan, nieświadomym tego, że ich ziemia „obiecana” została „narodowi wybranemu” ? Biblia tysiąclecia: Księga Wyjścia (Exsodus) rozdział 3, wers 22: Każda bowiem kobieta pożyczy od swojej sąsiadki i od pani domu swego srebrnych i złotych naczyń oraz szat. Nałożycie to na synów i córki wasze i złupicie Egipcjan. Księga Wyjścia (Exsodus) rozdział 11, wers 2: Oznajmij to ludowi, ażeby każdy mężczyzna u sąsiada swego i każda kobieta u sąsiadki swej wypożyczyli przedmioty srebrne i złote. Skoro pamięta się o tzw. „chanukach”, to o powyższym również należy pamiętać i pokazywać żydom za każdym razem „Pięcioksiąg Mojżesza”, z opisem powyższej historii, jak im się tylko znowu uroją kolejne pomysły na temat odszkodowań dla nich od innych narodów. Żydzi pewnie najchętniej podważali by wiarygodność Biblii w związku z opisem masowej kradzieży dokonanej przez nich na Egipcjanach, gdyby nie jeden wielki szkopuł: Ta sama Biblia jest jednocześnie przez nich traktowana jako swego rodzaju akt notarialny dla świata nadania im „ziemi obiecanej”.

 • Xellos

  „Powiadomienia o Nowościach
  RV / INTELLIGENCE ALERT – 6 stycznia 2018 rALERT
  .
  Wszystkie znane elementy kabal zostały zneutralizowane. Do tej pory nie stwierdzono żadnych oznak występowania dalszych elementów kabal.
  .
  Przywódcy sojuszu pojawią się w Camp David w ten weekend w ramach przygotowań do Uwolnienia zmian.
  .
  Przywódcy będą czekać na ostatnie słowo całkowitego zwycięstwa nad kabal w Camp David.
  .
  Po ogłoszeniu całkowitego zwycięstwa z góry otwierają się bramy.
  .
  RV zostanie uwolniony z kajdanów przeszłości. Zostanie zainicjowany GCR, i GESARA zostanie ogłoszona. Technologie takie jak medyczne łóżka, antygrawitacja, energie zerowego punktu będą ujawniane w ramach GESARA.
  .
  Jeśli całkowite zwycięstwo nie zostanie ogłoszone w ten weekend, walka będzie trwała do momentu osiągnięcia całkowitego zwycięstwa. Teraz nadszedł czas, aby wezwanie medytacyjne zamanifestowało zwycięstwo w ten weekend.
  .
  Niniejszym ogłaszamy zwycięstwo! ”
  (https://kochanezdrowie.blogspot.com/2018/01/rv-intelligence-alert-6-stycznia-2018.html)
  .
  .
  czyli 13-14 stycznia w Camp David zapowiada się KONTAKT z…..
  .
  albo KOLEJNE ZWIEDZENIE….. zwłaszcza iż armia uSSA cosik przebąkuje o ATAKOWANIU RUSKICH… wkrótce
  .
  a samo „SPOTKANIE” nie musi oznaczać kontaktu z tą frakcją co wylądowała (jak tu pisano) nad DRWĘCA
  .
  a ta UPADŁĄ do tej pory RZĄDZĄCA zakulisowo światem ZWOŁUJĄCĄ swoje PACYNKI
  .
  czyli te „wszelakie żydowstwo na czole czy ręce” do OSTATNIEGO ich BOJU z Chrystusem
  .
  .

 • Majestic

  „! USA OSKARŻA ROSJĘ O AGRESJE MILITARNĄ NA TERYTORIUM USA !”

  jack caleib https://www.youtube.com/watch?v=O_I3qmg3I78 11 września pastuchy w Jubojetach , a teraz Rosja . niedlugo powiedzą Opryski Chemiczne to też Rosjanie !

  • Ania

   „Rzeczniczka Ministerstwa Obrony Narodowej, płk Anna Pęzioł-Wójtowicz potwierdziła, że Antoni Macierewicz został zaproszony do Białego Domu. Wiadomo już z kim spotka się szef MON.

   Minister Antoni Macierewicz do Stanów Zjednoczonych poleci już 17 stycznia. Wiadomo już, że spotka się tam z doradcą prezydenta Donalda Trumpa do spraw bezpieczeństwa narodowego, gen. Herbertem Raymondem McMasterem. Potwierdziła to na Twitterze rzeczniczka MON, płk. Anna Pęzioł-Wójtowicz.”

 • Świętowit

  Raport o sektach – 1996-2012
  https://sekty.wordpress.com/raport-o-sektach/
  Jest tu też czarownik agent sanjaya z ruchu ery wodnika.
  Najpierw rzuca przynętę, czyli promuje tematy, które znane są „obudzonym”, a później może już śmiało wprowadzać dezinformację. Tak działają agenci.
  Czy zastanawialiście się z czego żyje taka dezinformacyjna szuja?

  • Ania

   zorientowany w temacie Says:
   Listopad 16, 2011 o 11:53 am

   Ale ktoś dobry tekst wstawił. Taki zespół od roku 2002 nie istnieje a raport który pojawił się w 2000 roku był tajny. Takiego dobrego raportu już dawno nie czytałem.
   ………………………………………………………………………………………………………………………………………..
   Ale miło, bo KK został tam zaliczony.

   • Świętowit

    „Święty” jan mason 2 przywódca sekty katolickiej za swojego panowania tolerował pedofilię w Watykanie( legalny seks z 12 latkami).
    http://wiadomosci.onet.pl/swiat/legalny-seks-z-12-letnimi-dziecmi-w-watykanie/3g8cy
    Wyświęcał zbrodniarzy:Jose de Anchieta
    „Teraz uważamy, że bramy są otwarte dla nawrócenia się pogan w kapitanii São Vicente (dawna jednostka administracyjna Brazylii), jeśli Nasz Pan Bóg sprawi, że będą podbici. Dla tych ludzi nie ma lepszego kaznodziejstwa niż miecz i żelazny pręt. Tutaj, bardziej niż gdziekolwiek indziej trzeba przyjąć politykę przekonywania do wejścia.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/J%C3%B3zef_Anchieta
    Alojzy Wiktor Stepinac – katolicki. Arcybiskup Zagrzebia (1937–1960), wikariusz wojskowy ustaszów (1942–1945), członek parlamentu NDH (1943–1945). W 1946 roku skazany przez komunistyczny sąd w Zagrzebiu na 16 lat więzienia za współpracę z ustaszami i współudział w przymusowym nawracaniu prawosławnych Serbów na katolicyzm.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Alojzy_Wiktor_Stepinac

  • Roma

   Hasłem tegorocznego Orszaku są słowa; „Bóg jest dla wszystkich!”. Jest to bardzo ważne i zobowiązujące stwierdzenie. Jezus narodził się dla wszystkich i odkupił całą ludzkość. Czeka, aby wszyscy rozpoznali Go jako jedynego i powszechnego Zbawiciela świata i człowieka. Ogłaszajmy to w naszych środowiskach wszystkim: naszym słowem i naszym życiem.

   Zakończenie

   Drodzy bracia i siostry, módlmy się, aby wszystkie narody poznały i pokochały Jezusa, aby jak najszybciej wypełniły się słowa dzisiejszej liturgii:
   „Uwielbią Pana wszystkie ludy ziemi”.
   Amen.

   http://www.radiomaryja.pl/informacje/homilia-ks-bp-ignacego-deca-wygloszona-w-uroczystosci-objawienia-panskiego/

   • Ciekawyyy

    Jeśli Jezus narodził się dla wszystkich to są jeszcze UFO-ludki,
    jako gorliwi apologeci powinniście głosić Ewangelie w całej galaktyce a nie ograniczać się jedynie do Ziemi i co najgorsze do małego blogu M.P.
    Jako Ziemianin zaręczam Pani Romo że mnie już mdli gdy czytam o Bozi Chrystusie Jezusie i całej tej religijnej szopce zupełnie jakby nie było miliarda innych tematów.
    Uprzedzając i na zapas oczywiście wyrzekam się zła
    bredni religijnych 🙂

    • Vismaya

     To prawda … są ludzie, którzy potrafią obrzydzić nawet najlepsze i najpiękniejsze rzeczy.

  • Roma

   ten w/w raport o sektach to fałszywka

   zajmuję się sektami z konieczności od ok 5 lat.

   Chrystus uwalnia od zniewolenia przez sekty.
   co do tego nie ma potrzeby dyskusji.
   można się przekonać w praktyce = tylko pomoc od Chrystusa działa !

 • Majestic

  „Agonia Polski cz1”

  Adolf Kudlinski https://www.youtube.com/watch?v=hPoPiYHsEFA

 • Vismaya

  he, he, he … u nas w plusie, nawet pada deszcz … muszę zabrać ze sobą parasol …. 🙂

  • Vismaya

   Dodam, że całą kanadyjską zimę powstrzymuje pasmo gór skalistych, i biedna nie może się przedrzeć do Vancouver …. czasami wionie od Alaski… ale też jej nie łatwo. mamy tu taką fajną nieckę … jak w raju…. w styczniu kwitną kwiaty, chociaż w górach leży śnieg …. zresztą w lipcu też … 🙂

 • Ania

  Według naukowca planeta Nibiru – znana również jako Planeta X – zbliży się do Ziemi na początku 2018 roku wywołując globalne kataklizmy.

  Uważa się, że ogromne przyciąganie grawitacyjne Nibiru spowoduje niszczycielskie wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi a w następstwie fale tsunami.
  https://www.koniec-swiata.org/badacz-david-meade-twierdzi-ze-w-2018-roku-planeta-nibiru-doprowadzi-do-zaglady-na-ziemi/
  Wybitny badacz David Meade uważa, że ​​już niedługo możemy być świadkiem obserwacji mitycznej planety gołym okiem „na początku przyszłego roku”.

  Teoretyk spiskowy jak sam twierdzi przygotowuje się teraz do tak zwanej apokalipsy, bo wydarzenia, których niebawem będziemy świadkami przyćmią wszelkie inne informacje w mediach. Chodzi o kataklizmy w skali globalnej, które zostaną wywołane przez oddziaływanie planety X na Ziemię jak i cały
  nasz Układ Słoneczny.

  Ups. Oby nie !

  • jarosław

   koniec świata dla każdego z nas jest wtedy jak umieramy

   • Roma

    @ jarosław

    jako pokolenie, my nie umrzemy jak poprzednie pokolenia
    nasze pokolenie doświadcza tego, co jest napisane w Apokalipsie Św Jana
    .
    nadchodzi wielki ucisk a po nim ponownie przyjście Chrystusa na ziemię
    zło zniknie, źli ludzie także.
    .

   • Luna

    Masz rację …. codziennie ktoś doświadcza końca świata i codziennie ktoś jego początku ….

    • Ania

     Ale tu chodzi o to, że mogą nam zafundować takie grupowe doświadczenie końca świata.

    • Luna

     Ania,
     Nie umrzesz wcześniej, niż ci sądzone….. Każdy podąża własną drogą, którą musi przejść …. reszta jest po to by wzbudzić strach …

    • Vismaya

     Nasze losy są zapisane w naszym kodzie zanim się urodzimy, to pisze nawet Biblia.

    • Luna

     Vismaya,
     Czy jest ci coś wiadomo o ludziach, których los nie został określony ?

    • Vismaya

     Luna,
     Znaczy, kogo masz na myśli?

    • Luna

     Vismaya,
     Mam na myśli takich, o których nic nie potrafią powiedzieć operujący na wyższych poziomach ( nie widzą w tym przypadku), o których milczy tarot i wszelkie inne ….

    • Luna

     Vismaya,
     Chodzi o tych, których ktoś określił mianem strażników, którzy będą wiedzieli co robić, gdy nastąpią określone zdarzenia …. dopiero wtedy ich los będzie określony …

    • Vismaya

     Masz na myśli Avatarów, którzy są ponad to co tu ludzie kombinują i żadne ludzkie radary ich nie wykrywają?
     I nie wykryją ani czarodziejskie róźdźki, ani wahadełka, ani wielkie oczy jasnowidzów …. ani ks Glas … ani Wielka Roma …. ci mają swoje prawa, są poza tym wszystkim co się tu wyprawia…. i wielką Moc, o której tylko zwykłemu człowiekowi marzyć.

    • Vismaya

     Luna,
     jak napisałam, nie mam już czasu, muszę się szykować do wyjścia, … ale temat otwarty … może tu albo na mojej stronie, jak ktoś będzie tu za mocno przeszkadzał…. nie ma to większego znaczenia.

    • Luna

     Vismaya,
     Avatar … brzmi bardzo tajemniczo. Dziękuję i czekam z niecierpliwością na więcej, myślę, że lepiej tu … bo nie jednemu taka wiedz się przyda … pomimo przeszkadzaczy. Pozdro

    • Vismaya

     Luna,
     masz tu trochę, może lekko ci rozświetli głowę ….

     http://www.vismaya-maitreya.pl/nowa_era_144000.html

    • Luna

     Vismaya,
     Dzięki, już czytam …

    • Luna

     Vismaya,
     Bóg ci zapłać Dobra Kobieto, jesteś wyjątkowa ….

  • Majestic

   Aniu w wizji jaką otrzymałem( fragment) ” obiekt orbitował dość szybko z kierunku wschodniego nieco z północy, fiolet nieco purpury jak jakaś plazma optyczny wygląd , w powietrzu był”smak „prądu elektrycznego , było to po zimie względnie cieplej prawie bez śniegu zalegającego , miesiąc maj dość chłodny , Ludzie „wyparowali „zniknęli została Nas garstka” itd minęło wiele lat już, a mam to cały czas w pamięci ,

   • Vismaya

    Majestic …
    tylko teraz się zastanów
    – czy to już było, czy dopiero będzie?

    • Majestic

     Vismaya mimo lekkiej „grozy wtedy , nie mojej „, po tylu latach już nie odbieram tego jako zaskoczenia powiem tak, oczekuje tego chyba raczej ? moze to już pojechało po innej linii czasowej ? ale takie cykliczne przypominania o tym, mimo to zostawiają podobną okoliczność ..

   • Ania

    Straszne.
    Ale przetrwamy.
    Nie wiem, czy czytałeś mój sen wczorajszy.
    Wizja dla Polski jakaś optymistycznie inna.

    Ta sekcja to symbol oczyszczania, przez które przechodzimy.

    • Vismaya

     W listopadzie roku 2000 miałam przerażającą wizję, w biały dzień kiedy najmniej się tego spodziewałam, nagle zobaczyłam cały nasz glob w ogniu, w strasznym ogniu, to nie był taki normalny ogień …. cały świat płonął, w zasadzie były to już tylko zgliszcza … wyglądało wszystko jak po wybuchu strasznej broni… a na środku jakby globu pojawił się ukrzyżowany Jezus … ciągle żył … ale nieustannie konał i był mocno spragniony. Pokazywał mi językiem, że chce wody …. a ja byłam bezsilna.

    • Majestic

     Vismaya ” cały nasz glob w ogniu” uważasz że się to już odbyło na innym planie energetycznym bój został stoczony ? https://www.youtube.com/watch?v=ks_SD5wklTk

    • Vismaya

     Majestic … a myślisz, że my jako LUDZKOŚĆ przerabiamy to jako pierwsi?
     Przykładów dawać nie będę – znasz!

     Nie mam czasu dzisiaj pisać …. niedługo wychodzę i nie będzie mnie przy komputerze sporo godzin ….
     ale temat otwarty ….

    • Majestic

     Ok tylko nie zamarznij tam ,bo biegun zimna ponoć u Was ale Ty jesteś na zatoką to chyba nie jest tam okropnie ok Nara

    • Ania

     Vismaya :
     Pierwsze skojarzenie – metan.

 • Ania

  Kilka dni temu cały świat obiegły nowe zdjęcia ukazujące armię niczym z Matrixa, która zaprowadza porządek na ulicach Tajwanu. Oczywiście media głównego nurtu nie publikują tych zdjęć, nie rozpowszechniają ich, ponieważ mają zakaz tego typu publikacji. Przy tej okazji należy dodać, że w internecie istnieją także fotografie przedstawiające tę samą armię, ale na ulicach chociażby RPA, Nigerii, Somalii i wielu innych krajów Afrykańskich. Komentarze wyjaśniają, iż jest to zbrojne ramię NWO, są to żołnierze Nowego Porządku Świata dosłownie prowadzący ćwiczenia bojowe w terenie. Ćwiczenia bojowe w krajach tak zwanego trzeciego świata.
  https://www.koniec-swiata.org/armia-nwo-pojawi-sie-niebawem-na-naszych-ulicach/

  Ciekawe zdjęcia !
  Ci żołnierze to nie wojownicy. Całkiem nie.
  To raczej najemnicy.

  • Easy Rider

   Albo sklonowane bioroboty.

  • Majestic

   mieliśmy ostatnio przykłady na wiosnach ludu z tym że tam było zabarwienie religijne z folklorem regionu itp , to takie regionalne próby , cały czas jest parcie na tworzenie sil kontynentalnych takie przyswajanie opinii publicznej oczywiscie z czasem się to przepoczwarzy w armie z „nieokreślonym” dowództwem , potrzeba do tego oczywiscie terroryzmu albo klęski żywiołowej kryzysu itp super nowoczesny sprzęt logistyka pozwoli garstce na paraliż i kontrole milionów, wodę gaz prąd i żywność mogą odciąć w minutach , zimno głodno ciemno wykończy społeczeństwo w tydzień czasu .

   • Ania

    To mam na myśli, przypominając wam o tym, by być gotowym na kryzys.
    Chociaż na 2-3 tygodnie zgromadzić środki do przetrwania.

    • Vismaya

     Ania, nie lękaj się …. co ma być to będzie ….
     opowiadał mój ojciec, w czasie okupacji straszny przeżył nalot bombowy w magazynie z bronią …. nalot był właśnie skierowany na ten magazyn przy fabryce, gdzie ją produkowano … fabrykę zniszczono, a nawet niemieckie miasteczko prawie przestało istnieć … nalot trwał 3 godziny … a mój ojciec przeżył … tym najbardziej niebezpiecznym miejscu, w magazynie, gdzie wystarczyła tylko jedna niewielka bombka … … ani jedna bomba na niego nie spadła. Kiedy opuścił magazyn po nalocie, nie mógł uwierzyć własnym oczom, a u niego nie był ani jeden włos na głowie naruszony … ale jego współtowarzysz, który też przeżył kompletnie osiwiał.
     I nie trzeba tu szukać opowieści biblijnych, no Daniela …. mamy w życiu własne niewiarygodne doświadczenia … i dobrych aniołów. 🙂

    • Ania

     Vismaya :
     Pewnie masz rację, ale:
     Ale ja jednak zapinam pasy w samochodzie i nie przebiegam na czerwonym świetle.
     Nie tylko z obawy przed mandatem.

    • Vismaya

     Na czerwonym nie przechodzę, choćby dlatego aby temu co prowadzi nie stwarzać na ulicy ciężkich sytuacji…. w pasy się też zapinam … bo jak mnie policja ułapi płacę 80 $ …. a nie przelewa mi się ….
     ale to prawda – strzeżonego Pan Bóg strzeże.

  • smok

   To są zwykłe maski kulo odporne:(( Proszę dokładnie obejrzeć zdjęcia , jest wiele miejsc gdzie mogą oberwać :)) Zwykłe popisy wojska,

 • nina

  ———– już bez kamuflażu – walka z Polakami i Polską .

  [[ W roku 2018 możemy spodziewać się potężnego uderzenia w młode pokolenie,

  zbyt patriotyczne jak na polskie warunki. Już uderzono w Ruch Narodowy, w Endecję, w wolnościowców, w ONR , w Ruch Kukiz 15.

  To preludium. Grupa Tzaki porozumiała się z przedstawicielami obcych mocarstw

  by wspólnie ten „problem’ rozwiązać.

  Sądzę że dojdzie z czasem do prześladowań , aresztowań, pobić,

  do nękania młodych przez służby i wymiar sprawiedliwości, przez aparat przymusu, ]]]
  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/01/06/trafna-anatomia-upadku/#more-12480

  • Majestic

   Nina pisałem że cały ten „patriotyzm ” to i tak ściema ,pisałem że jedynie Patriotyzm Slowianski moze być wiarygodny i Narodowy” bóg honor ojczyzna ” to wiedz że tam patriotyzmu niema tylko kit podparty moherowymi watahami . I trudno , teraz możemy się jedynie przyglądać i obserwować idiotów . Unia Słowiańska z Słowianami i Rosja jako Lider , albo wozy Drzymały . w tym roku kraj opuści milion Tubylców .

 • Roma

  Advantages of Raising Kids in Poland – Q&A 3 [Kult America]

  https://youtu.be/ImUnpgWD-aM?t=146

 • Roma

  PL is the best
  .
  bc (because)
  .
  on CHRISTUS based !
  .
  a skoro już żydzi z Izraela zaczynają uznawać Chrystusa za Mesjasza, na którego czekają od zawsze
  więc koniec świata jest bliski
  zło czynią ludzie z synagogii szatana, którzy za żydów się tylko podają
  tak jest napisane w NT
  to dziś widać wyraźnie, sataniści czynią zło
  Marek jest wprowadzany w błąd przed demony = to one mu mówią, że już zła nie ma

  • Ania

   Spójrz Majestic !
   Już się zaczyna łaszenie !

   Naraz Jezus, którego sami wymyślili zostaje żydowskim Mesjaszem !
   A jeszcze nie wszyscy go rozpoznają.
   Jasne !
   Później się wybierze takiego, co się będzie nadawał i interesów stworów pilnował dobrze.
   O naiwności ludzka !

   • Majestic

    Aniu to znaczy równaj w szeregu do „starszych braci ” moherowe watahy padną po czasie ale nie z zachwytu, teraz to ich unosi w błogostanie przed ich „końcem” świata .

 • Artur

  Chyba lucyfer z magami powrócił bo całe niebo zasmarkane smugami, ale na niższych warstwach troposfery bo rozłożyły się jak firanki. Wydaje mi się że te wasze egregorowe pola informacyjne was przekłamują. Chyba, że to teraz ci „dobrzy” sypia żeby nas odtruć?
  A tak z innej beczki jeśli wybrałem podczas pobytu w Kręgu swoja linię czasu stworzoną przez Mistrza Czasu a wyborów dokonuję ze zbioru rzeczy pierwszych i załóżmy że żył będę ok 100 lat – To jaki wpływ na moja iluzję mają wasze smugi w chmurach? skoro tkanie rzeczywistości oparte jest na subtelnych zdarzeniach a dokładniej decyzjach programowanych jak już wspomniałem(założyłem) na 100 lat w przód?

  • Majestic

   Linie czasu to iluzja bo takowy nie istnieje w praktyce, bo wszystko wywodzi się z bezczasu, subtelne zdarzenia są wliczone w sekwencje wyświetlanej iluzji , taka mega gra komputerowa , straszne to ale prawdziwe , dlatego każdy jest bogiem zło dobro itd , istotą rzeczy jest gdzie chcemy grac ? albo do jakiej gry zostaliśmy wrobieni , mimo wszystko całość sama w sobie jest sztuczną inteligencją , jesteśmy w absolucie matrixa i nieskończona ilosc podobnych matrixow , a to co góruje jest składnią zawartością niższego poziomu . mając swiadomosc tego że posiadamy te składniki poprzez nie możemy mieć wgląd w wyzsze poziomy albo mieć z nimi kontakt tu zaś jest rozdroże albo wybór ewolucja albo destrukcja biały mag albo czarny , wyzysk albo wspólny dobrobyt tak funkcjonuje energia daje zabiera buduje niszczy to są potencjały rezonansy itd

   • Artur

    Nie chodzi mi o świadomość kropli oceanu, nie chodzi mi o dipolarność fizyczności, czy też jej kierunek energetyczny, bądź oscylację w budowaniu czy niszczeniu. Chodziło mi o wpływ na moja iluzję zewnętrznego bodźca w postaci np. choroby wywołanej smugami. Czy to zakłóci moją drogę wyjścia poza impuls elektryczny w postaci np. firewalla programu którego próbuję kruszyć?

    • Majestic

     „Czy to zakłóci moją drogę wyjścia poza impuls ” oczywiscie, „Mistrza Czasu ” jego dzieło podlega takim samym prawom jak i on sam , nie przeskoczysz tego , moze Cie jedynie wyrwać z linii czasowej umiejscowić w czasie przyszłym ale nie dokonanym dla czasu przyszłego tam zaistniejesz dopiero wtedy gdy ta linia samoistnie w „czasie” zaistnieje , każda świadoma ingerencja ma swoje konsekwencje względem czasu bieżącego , bo rzutuje na czas linii czasu niedokonanego taki zaklęty krąg , „subtelnych zdarzeniach ” one wyznaczają przyszlosc w podobny sposób subtelnych zdarzeń mogą te linie korygować zmieniać .można powiedzieć na koniec że działania mistrza są podobnie tam już ujęte zanim on podjął taka decyzje . ale to i tak wyrywek całości ktoś kto ingeruje moze być usunięty z poziomu fizycznego, po albo przed czasem tak wiec system broni się sam , dlatego są ingerencje z rożnych poziomów bo to skladowe całości tego systemu .

 • P

  Cenzury na YT ciąg dalszy….

  „Coś się kończy, coś zaczyna…
  YouTube w jednej chwili zniszczył 7 lat naszej pracy, wrzucając ponad 400 filmów wraz z całym kanałem eMisjiTv do internetowego kosza.”
  https://wolna-polska.pl/wiadomosci/cos-sie-konczy-cos-zaczyna-2018-01

  • Czy YouTube własność mega koncernu Google jest już po naszej stronie czy dopiero będzie ?
   Która z tych stron jest właściwie ‚nasza ” ?

   • Stanisław

    Ta swołocz jest na szczycie koncernu YT i to jest przyczyna kłopotów.

    Susan Wojcicki urodziła się 5 lipca 1968 roku, jako córka Stanleya Wojcickiego, profesora fizyki pochodzącego z Polski oraz dziennikarki i edukatorki rosyjsko-żydowskiego pochodzenia Esther Wojcicki z domu Hochman.

 • stonebridge

  Witam, to tak na niedzielke co nas czeka w najblizszej przyszlosci jesli myslimy i mowimy o technologii..
  Dla mnie wlasnie zostal utworzony SKYNET ( 17.11.2017 )

  https://singularitynet.io/
  https://www.youtube.com/watch?v=5tn4P7IBqoQ
  https://www.youtube.com/watch?v=guNrsaOZrgo

  • Majestic

   sztuczna inteligencja jest niczym innym jak obcym oprogramowaniem jako technologia do zniszczenia Człowieka, „co nas czeka” zagłada , to niema nic wspólnego z ewolucją, wręcz przeciwnie to definitywne ograniczy Ludzkość w rozwoju . niech każdy zauważy że zmiany idą jedynie na gorsze , dlatego że faktyczna ewolucja jest była skutecznie mordowana .

   • Ania

    Myślę, że zmiany następują w obie strony na raz.
    Z jednej strony obudzonych, podważających stary paradygmat przybywa w tempie geometrycznym.
    Z drugiej strony dotychczasowi władcy ” zasadzają się na nas”.
    Trzeba nastawić się na szerzenie wiedzy ale i na przetrwanie w sensie fizycznym.

    Mam przeczucie, że zrobią nam tu zaraz niezłą rzeźnię.
    Bestia już wie, że zdycha, ale będzie się starała przetrwać jak najdłużej w nadziei ,że coś się wydarzy, co pozwoli jej przetrwać.

    I to nawet może tak być.
    Na kilka pokoleń się przyłaszą, trochę odpuszczą, aby powoli potem znowu ściągać nam cugle.

    Wiele więc zależy od tego, co się dzieje poza Ziemią, ale też i od nas.
    Obyśmy nie dali się wmanipulować w wymuszone przebaczenie, wynikłe z uwikłania w poczucie winy.
    Zło i złych trzeba będzie zniszczyć fizycznie do końca.

 • Mira

  https://krystal28.wordpress.com/ – poprawiona wersja ostatniego Raportu Fulforda. Wygląda na to, ze w Ameryce NA PRAWDĘ coś się dzieje, tylko czy to do końca jest TO, na co czekaliśmy tak długo? ( Bo amerykański senat nadal wydaje się służyć interesom wiadomych grup ).
  Zapowiadają też pełne ujawnienie Tajnych Programów Kosmicznych. Natomiast u nas wszelkie inicjatywy ludobójcze nadal pozostają w mocy, nadal sprzedaje się polskie dzieci (!!!!!!!!!!!!!!), nadal mafia szczepionkowa przy korycie, o wycofaniu GMO – cisza, o poziomie życia nie wspominając. I NIKT nie jest winny (?), tylko jeden – poza zasięgiem – który wszystkimi manipuluje?
  Jeśli jest tak dobrze, to czemu jest tak źle?
  A te obrzydliwe wielkie muchy, o których pisał Xellos – 2 dni temu miałam nalot, ubiłam 5, jedna się ukryła, 2 wyfrunęły.
  Mam butelki z wodą -nano przy kompie, trochę lepiej działa, ale i tak niektóre moje wpisy przepadły

  • Majestic

   Witaj Mira , tak na marginesie kiedyś moi znajomi mieli problem z grubymi muchami pojawiły się nie wiadomo skąd ? zagadka się wyjaśniła po kilku miesiącach , do komina wpadł jastrząb swego żywota skończył na dnie komina w piwnicy , jego zapach ściągnął okoliczne grube muchy do komina , gdy muchy chciały opuscic komin najbliższym miejscem był kominek w salonie, minimalna nieszczelność albo niedomknięcie klapy spowodowały ten nalot ,kominek był zamknięty . Pozdrawiam

   • Mira

    Dzięki Majestc 🙂 Tak się tylko zastanawiałam, czy inne owady też mogą wykorzystywane w tej technologii. Coraz bardziej niewiarygodne rzeczy na tym blogu, ale z różnych źródeł dochodzą coraz bardziej szokujące informacje, więc wszystko jest możliwe 🙂 Po doświadczeniach egzystencji w Polsce trudniej uwierzyć, że kiedyś rząd będzie po naszej stronie, albo że „lekarze” leczą, niż w sensacje nt wykorzystania czegokolwiek przeciwko człowiekowi.

  • Majestic

   Majestic
   7 stycznia 2018 o 20:00 | Odpowiedz

   Twój komentarz oczekuje na moderację.

 • Majestic

  „Sylwester Satanistyczna impreza okupanta z Watykanu❗ 1 stycznia to nie jest Nowy Rok❗”

  Jasna Strona Mocy https://www.youtube.com/watch?v=hmwDWEjc86I

  • Ania

   Oczywiście !
   01.01 to data zmiany urzędników na stanowiskach w starożytnym Rzymie.
   Nic więcej.
   Najbardziej pasuje na datę Nowego Roku albo dzień przesilenia zimowego, tj 21.-24 .12, albo dzień przesilenia wiosennego, czyli 20-21 . 03.
   To przy kalendarzach słonecznych.
   A przy księżycowych to jeszcze inaczej.