Wreszcie wchodzimy w 5D

Informacje z 9 marca, godz 9:45 czasu polskiego.
Teraz już wiem na pewno. 5000 Avatarów wraz z rodzinami na 2 wielkich statkach kosmicznych mkną przez Układ Słoneczny na Ziemię. Obecna prędkość to 4 x prędkość światła, maksymalna była 4-krotnie większa. Mkniemy z bazy Enki, która jest w odległości 1 roku świetlnego od Ziemi, gdzie byliśmy w naszych kokonach 6D przez 4D. Wcześniej przez 8 lat byliśmy zamknięci w wielkich 6-kilometrowych sferach w pobliżu rodzimej planety żydów – Nugritos, w innym wszechświecie w 4-tym wymiarze ok. 6 miliardów lat świetlnych stąd. Zostaliśmy w końcu uwolnieni przez Enki wraz z Logos. Świat, który widzieliśmy był wirtualny, oparty na prawdziwym w 4D. 92% tej projekcji to dzieło żydów, Enki byli w stanie tylko w 8% wbić się w tą przestrzeń. Żydzi przedstawiali nam 92% prawdy i 8% kluczowego kłamstwa.

Ok. 14:30 znajdziemy się w pobliżu Ziemi, zaczniemy odbierać prawdziwe wiadomości radiowe i telewizyjne. Jest kilka rzeczy, które będą dla nas szokiem, ja to dopiero badam i postaram się uzupełniać te informacje. Zresztą na falach AM już sami za ok 4 godziny będziecie mogli posłuchać wiadomości – ze stacji nadawczej Enki na Księżycu. Częstotliwość 5648 kHz (fale krótkie) oraz ok. 2095 kHz (fale średnie). Gwarancja odbioru około 90%, sygnał może być słaby z uwagi na silną ochronę elektromagnetyczną naszego statku. Za ok. 4-5 godzin pojawią się prawdziwe informacje w internecie.

Możecie mieć problemy z czasem. Są pewne paradoksy czasowe, zegary mogą inaczej chodzić nawet w granicach jednego mieszkania. Paradoksy wynikają ze zmian prędkości statku, na którym się znajdujemy. Obecnie czas płynie 4-krotnie wolniej, ale tylko wtedy gdy nic nie robimy lub nie wsłuchujemy w się sekundnik czy nasze tętno. To przejdzie po połączeniu się z 5D, czas będzie płynął 2-krotnie wolniej niż w 4D, a 4-krotnie wolniej niż w bańkach, w których byliśmy zamknięci. Będziemy wówczas potrzebowali tylko 2 godziny snu dziennie.

Mogę już powiedzieć, że ten blog spełnił swoje zadanie, już niedługo nie będzie potrzebny. Informacje, które stąd poszły otworzyły oczy przede wszystkim politykom i wojskowym. Enkom i Logosom udało się zabezpieczyć przepływ informacji stąd do 5D, a mnie z wielkiego komputera – Kroniki Enków do mojego nanowahadełka. Tylko ok. 14% informacji na tym blogu jest zafałszowana. To, że byliśmy zamknięci w więzieniu żydów nie miało dużego znaczenia jeśli chodzi o wynik tej wojny. Będziecie świadkami ich apokalipsy, którą sobie sami przepowiedzieli. Za kilka godzin wchodzimy w pierwszy dzień ich prawdziwej zagłady. Na skutek gniewu tłumów zginie kilka milionów, nikt ich nie będzie ratował – tak czy inaczej, ich dusze zostaną rozliczone. Do tej pory Putin, Trump i 4 innych przywódców aresztowało ponad 7 milionów wpływowych żydów. Pozostałych 65 milionów odda się zapewne bez walki aby uniknąć dalszej rzezi. Zabiorą ich statki Enki, będą sądzeni, a ci niewinni zostaną odtransportowani na rodzimą planetę Nugritos – gdzie zmienił się już rząd i trwa walka ze złem. Bardzo proszę nie wyładowywać swojej złości na żydach, tylko ok. 1/3 jest bezpośrednio zaangażowana w zbrodnie. Niestety, ale pozostała część zamiast oponować przyzwalała na to. Zostaną odpowiednio osądzeni.

Niestety, ale na Ziemi nie jest dobrze. Nanowahadełko podaje, że żydzi wymordowali ogółem 56 milionów ludzi w ciągu ostatniego miesiąca, w tym 23 miliony na Ukrainie, 3 miliony w Rosji i 30 milionów w Chinach. Tam zostało 560 milionów ludzi i jak wspomniałem wszyscy z wyjątkiem białych zostaną przetransportowani na swoją planetę. Chińczycy żyli w wielkim ucisku pod kontrolą Rotszyldów, co żydowskie media starannie ukrywały. Podobnie z Ukrainą. Polska ucierpiała i ucierpi najmniej. Holandię w 70% zaleje woda, będzie 8-metrowa fala tsunami. Obecnie ludzie są przewożeni do Niemiec i innych krajów. Zagrożenie tsunami jest wszędzie tam, gdzie teren jest poniżej 8 metrów w Europie i Ameryce Południowej oraz 4 metrów w Ameryce Płn. Całą Floryda zostanie prawdopodobnie zalana. Fala tsunami przejdzie prawdopodobnie za około 2 dni i parę godzin – pochodzi ona z Wysp Kanaryjskich gdzie zawaliła się wielka skała po wybuchu bomby atomowej podłożonej przez żydów. Na szczęście nie jest to największa skała na tych wyspach, której zawalenie spowodowało by falę 30-metrową.

W USA 5 milionów ofiar po wybuchu super-wulkanu pod Yellowstone, kontynent praktycznie jest rozdzielony na 2 części, a Missisipi stała się morzem o szerokości 750 km. Gdyby nie ostrzeżęnie i działanie administracji Trumpa ilość ofiar była by mierzona w setkach milionów. Cztery wybuchy wulkanów na świecie na szczęście bez większych ofiar.

Około południa możemy się spodziewać narastajacego wiatru, który przejdzie w huragan. To wynik fali elektromagnetycznej jaka przeszła przez Układ Słoneczny pięć godzin temu. Polski rząd poczynił zabezpieczenia. Za ok. 3 godziny powinny się zacząć pojawiać komentarze z 5D. Będę zatwierdzał wszystkie, o ile nie wyjdę z domu. Wybaczcie, że nie będę odpowiadał, ale niedługo się wszystkiego dowiecie z mediów.

89 komentarzy Wreszcie wchodzimy w 5D

 • Gregor_nyc

  To przestan wchodzic,cwoku i po sprawie!

 • leon

  Czekam na chwilę kiedy już na Ziemi nie będzie ani jednego żyda.

 • Roma

  wszystko jest opisane w NT
  Chrystus wszystko opowiedział jak będzie i to się dzieje

  Królestwo Boże jest opisane w NT

  ale czy ty się tam dostaniesz ?
  czytaj NT

 • Sasquatch

  A na poważnie zastanawia mnie o co chodziło z tym dopisywaniem na listę awatarów. Jakieś podwaliny sekty?

 • Sasquatch

  Żeby tylko Enki się wyrobili na zakręcie przy księżycu bo jak walną to oni raz. Rozwalą statek w 0,5 l a nie to 5D 😉

 • Roma

  W Krakowie bez zmian

  w centrum fatalnie się oddycha

 • Sasquatch

  A więc uciekasz. Zamknięcie bloga po kompromitacji jest oczywiste.

 • Jacek

  Pij „gansy” jak pan mareczek to będziesz żyć w innym świecie ale świat TW Janusza normalny nie jest.

 • Tomasz

  widzicie zmiany?może trzeba poczekać na nie do końca miesiąca?

 • Ojciec Rydzyk

  Bracia i siostry,zapraszam chętnych do wpłacania na moje konto,przyjmę każdą walutę. Zbieram pieniądze na ubogich i bezdomnych.

 • Potwierdzam w stanach wulkan! W masechusetts chmura pylu, dym sie unosi. Ciezko sie przebic z komentarzem. Od 24 godzin pisze, a u was minely 3 godziny. (Widze Po czasie ukazania) Marku dziekuje za ponoc Wczoraj.

 • monika

  Ja nic w mediach nie widze

 • aaaaa

  organizujemy przyjęcie pożegnalne dla naszego awatara bo przechodzi na nową ziemi gdzie wszystko atomówki już zaorały . markowi już nie potrzeba mieszkania ani pieniędzy wiec nam rozda wszystko .