Wtorek 18 kwietnia 2017 – HISTORYCZNY DZIEŃ W DZIEJACH LUDZKOŚCI. FUNDACJA KESHE UJAWNIA TOTALNY „LEK” NA RAKA.

CancerNATYCHMIAST POINFORMUJ O TYM KAŻDEGO LEKARZA, KTÓREGO ZNASZ!!!

Nie tylko będzie to momentu ujawnienia istnienia takiego „leku”, ale też opis jego stworzenia – tzw. blueprint.
Trudno to właściwie nazwać lekiem, jest to mieszanka płynnej plazmy z tzw. „gansów”, która umożliwia normalizację przepływu plazmy w organizmie ludzkim. Dokładny mechanizm wyjaśnia dr Mehran Keshe w swoich wykładach.

Badania były przeprowadzone na Uniwersytecie w Tokio, a także w placówkach Fundacji Keshe. Wykazano ich skuteczność 100% we wszystkich rodzajach nowotworów! Czas „leczenia” od kilku dni do 3 tygodni.

Więcej informacji już we wtorek 18 kwietnia 2017 r.

Bardzo was wszystkich proszę potraktować ostro wszelkich dezinformatorów, którzy w sposób świadomy próbują zapobiec rozprzestrzenienia się informacji o tej ratującej Ziemię i ludzkość Technologii.

Przypominam, że już w piątek 21 kwietnia w Skaryszewie rozpoczyna się I Ogólnopolska Konferencja Technologii Keshe.
Nie ma lepszego momentu na taką Konferencję.

==============================

Informacja od studentów -wykładowców Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe:
Zapraszamy
Dołącz do nas. Fundacja Keshe i wszyscy Poszukiwacze Wiedzy z całego świata na transmisję na żywo, by zmienić bieg historii w odniesieniu do tego jak eliminujemy raka z ludzkiego ciała. Nie tylko dla Profesjonalnych lekarzy, to jest nauka plazmowa która dostępna jest dla wszystkich.

TRANSMISJA:

127 komentarzy Wtorek 18 kwietnia 2017 – HISTORYCZNY DZIEŃ W DZIEJACH LUDZKOŚCI. FUNDACJA KESHE UJAWNIA TOTALNY „LEK” NA RAKA.