Wtorek 18 kwietnia 2017 – HISTORYCZNY DZIEŃ W DZIEJACH LUDZKOŚCI. FUNDACJA KESHE UJAWNIA TOTALNY „LEK” NA RAKA.

CancerNATYCHMIAST POINFORMUJ O TYM KAŻDEGO LEKARZA, KTÓREGO ZNASZ!!!

Nie tylko będzie to momentu ujawnienia istnienia takiego „leku”, ale też opis jego stworzenia – tzw. blueprint.
Trudno to właściwie nazwać lekiem, jest to mieszanka płynnej plazmy z tzw. „gansów”, która umożliwia normalizację przepływu plazmy w organizmie ludzkim. Dokładny mechanizm wyjaśnia dr Mehran Keshe w swoich wykładach.

Badania były przeprowadzone na Uniwersytecie w Tokio, a także w placówkach Fundacji Keshe. Wykazano ich skuteczność 100% we wszystkich rodzajach nowotworów! Czas „leczenia” od kilku dni do 3 tygodni.

Więcej informacji już we wtorek 18 kwietnia 2017 r.

Bardzo was wszystkich proszę potraktować ostro wszelkich dezinformatorów, którzy w sposób świadomy próbują zapobiec rozprzestrzenienia się informacji o tej ratującej Ziemię i ludzkość Technologii.

Przypominam, że już w piątek 21 kwietnia w Skaryszewie rozpoczyna się I Ogólnopolska Konferencja Technologii Keshe.
Nie ma lepszego momentu na taką Konferencję.

==============================

Informacja od studentów -wykładowców Instytutu Kosmicznego Fundacji Keshe:
Zapraszamy
Dołącz do nas. Fundacja Keshe i wszyscy Poszukiwacze Wiedzy z całego świata na transmisję na żywo, by zmienić bieg historii w odniesieniu do tego jak eliminujemy raka z ludzkiego ciała. Nie tylko dla Profesjonalnych lekarzy, to jest nauka plazmowa która dostępna jest dla wszystkich.

TRANSMISJA:

127 myśli na temat „Wtorek 18 kwietnia 2017 – HISTORYCZNY DZIEŃ W DZIEJACH LUDZKOŚCI. FUNDACJA KESHE UJAWNIA TOTALNY „LEK” NA RAKA.

   • Przecież sam możesz ‚wystrzelić’. Wystarczy balon i hel. To koszt może kilkuset złotych wliczając kamerę i GPS żeby ją potem znaleźć. Oczywiście nie będzie LIVE ale na pewno będzie prawdziwe. Ciekawa jestem co na takim filmie byś znalazł. Znam ludzi, którzy to robili i pomimo tego, że nie są reptylianami ani CIA mówili, że słonia nie widzieli.

   • Nie ,nie stać, tylko to jest niemożliwe. NASA karmi swoje bydło glupotami a Ci to lykają jak pelikany. A normalne argumenty czy dowody nie działają na takich ludzi….

   • waruc lepiej byś się odniósł do faktów , a nie do prowokacji . co do „Marka ” nie naruszam doktryny kształtu bo nie widziałem ,a Ty widziałeś waruc ? opowiadasz się za opcja jedynie i nic więcej a to tylko wiara , mi jest obojetne zauważ mam swoja teorie środka , ale nic więcej , dawaj fakty?, mało tego zafunduje n- a-s-a kamerkę za sto zł aby przyczepiła do jednej z 40 tys satelitów , bo kilka retuszowanych fotek z Photoshopu niby z orbity nie zadawała mnie i każde ma inne kontynenty , a Ciebie zadawała ? pomysł i nie uśmiercaj umysłowo potomnych .

  • Jeżeli z księżyca widoczna Ziemia jest tak duża( z linku Majestica) to program Apollo i to wszystko co z nim związane ma kłopoty a NASA problem ,bo Ziemia takiej wielkości widoczna z księżyca na oryginalnych zdjęcia z NASA nie występuje .

   • ale to argument „prawdziwy” ? w 5,20 min Pan uczony i naukowiec obala mity płaskiej stopy , odleglosc kamery od trabanta musi być znaczna bo widzimy wielkość kraterów a są nie duże , wiec ziemia powinna być mniejsza z takiej perspektywy a przynajmniej równa trabantowi , a przecież w misji A-pollo w połowie drogi ziemia była większym kartoflem w iluminatorze , problem w tym że te wszystkie „rewelacje” muszą nieco wypośrodkować dla widza ,ten film jest czysto naukowy gromiący wątpiących w kolistość zgadza się waruc ? i mam nadzieje że mnie (pochwalisz) teraz u „Marka” !?? https://www.youtube.com/watch?v=SC9ybxMDGlE

 1. UKRAINA CORAZ BARDZIEJ STAJE SIĘ ZAGROZENIEM DLA POLSKI
  Kolejna próba przemytu broni z Ukrainy do Polski

  Jak ustalił portal Defence24.pl, na przejściu granicznym w Zosinie doszło do próby nielegalnego przemytu broni na terytorium Polski. Podczas rutynowej kontroli przeprowadzonej przez Nadbużański Oddział Straży Granicznej funkcjonariusze udaremnili próbę wwiezienia dwóch sztuk broni długiej i dwóch sztuk broni krótkiej. Jest to kolejna w ostatnich tygodniach próba przemytu broni na terytorium Unii Europejskiej przez wschodnią granicę.
  To drugie takie wydarzenie w ostatnich tygodniach. Przypomnijmy, 31 marca udaremniono próbę wwiezienia do Polski z Ukrainy elementów działka przeciwlotniczego o kalibrze 30 mm na przejściu granicznym w Dorohusku.
  http://www.defence24.pl/580435,kolejna-proba-przemytu-broni-z-ukrainy-do-polski

  • to chyba nie szkodzi ? jako Naród jestesmy na ostatnim miejscu na świecie!!!, jeden muzealny egzemplarz na 100 gdyby przyszło do samoobrony nawet nie byłoby szansy na odział 300-ta , Kalachy na czarnym będą w cenie , a tylko jedn egzemplarz pozwoli żyć bez problemów pól roku na wschodzie .

  • Szczególnie zdjęcie Benjamin Fulford i David Rockefeller .
   Pamiętam ,że kilka lat temu na portalu Grypa 666 zadano pytanie Piotrowi Beinowi czy Benjamin Fulford jest wiarygodny odpowiedział ,ze tak ,ciekawe czy dziś też by tak powiedział tym bardziej ,że ostatnio tutaj zagląda.

 2. Ja myślę,że nie jest nam potrzebne odkrycie Kesha, bo przyczyna powstawania raka została już dawno i wielokrotnie odkryta. Jedno z tych odkryć to to z 1931 r., kiedy laureat Nobla dr. Otto Warburg ujawnił,co jest przyczyną raka i jak ( łatwo ! ) można do niego nie dopuścic lub się go pozbyć. Dizś jest to oczywiste w środowiskach choć trochę alternatywnych. http://www.nwo.report/zdrowie/dr-otto-heinrich-warburg-o-glownej-przyczynie-powstawania-nowotworow.html

  • Ewa wszystko jest potrzebne mamy terapie profilaktykę zapobieganie skutki i przyczyny ,teraz jest inny świat a w tamtych latach chemia była jeszcze w laboratoriach i magazynach wojskowych , otoczenie było względnie zdrowe jak i produkty , spostrzezenia badania Warburga trzeba wpisać w dział terapii albo najlepiej profilaktyki .

  • dla mnie to zwykle paszkwile , i było to do przewidzenia . nie zakłada jednego, jeżeli związek się formalnie rozwiązał czy nie miał zobowiązań wobec Narodu przejść do podziemia !? gdyby tak nie zrobił struktury formalne byłyby dawno przesiąknięte pseudo patriotami . widać że to nie było spontaniczne to była świadoma ustawka jak ktoś uważa inaczej to jego sprawa ?

  • Leszek Żebrowski już dawno się zdradził, teraz pluje i oskarża. Postępuje jak bolszewik. Wstyd i hańba. Wszystko już się wydało.

 3. Mnie nie trzeba przekonywać wiem,że ta energia,to super energia.Szkoda,że mieszkamy na Śląsku bo byśmy skorzystali z tego spotkania.Interesuje nas wszystko co ten człowiek ma do powiedzenia.

Możliwość komentowania jest wyłączona.