Wy żydowskie parchy, dostaniecie teraz nauczkę

Wpis był blokowany przez żydowskich parchów, wsadzam jeszcze raz.

Mój dostęp do internetu został całkowicie zablokowany, w sensie że dostaję fikcyjne maile i nie mogę nic nikomu przesłać – blokada jest w sześciu punktach. Blog czyta w tej chwili 7 osób – Majestic i pięciu agentów – przejętych Avatarów z całkowicie rozwaloną duszą. Za tym przejęciem stoi 89 żydowskich parchów (do 69% żydowskiego DNA), którym udało się przetrwać dzięki schronom z megakovalium i systemowi utrzymywania życia. Parchy, zapomnieliście o ochronie duszy i ja wam teraz pokażę na czym polega siła duszy. Przez kolejne 5 godzin będziecie konać w takich mękach jakie czyniliście innym. I tak nie może to być zadośćuczynienie za wszystkie męki jakich się dopuściliście, łącznie na waszym sumieniu jest ponad 369,000 zamęczonych na śmierć ludzi , w tym ponad 60% dzieci!
Nie wiem co dusze zdecyduję, ja widzę na razie, że będzie z was żywcem skóra schodziła…  Dwóch z was na pewno ocaleje w takim nędznym stanie by przestrzec innych przed powtórzeniem waszych niecnych czynów. Nie wiem, może któryś z was zasłużył na dalsze życie, może się znalazł w sytuacji, że go zmuszono. Ale to już nie moja sprawa. Wiem co żeście zrobili w garażu mojego domu. To nie może być zignorowane.Tak samo nie mogą być zignorowane ataki na moją matkę i przyjaciół – za to osobiście was dopadnę. A wiecie, że potrafię. 

Wkrótce blog zostanie odblokowany, pracują nad tym technicy i informatycy Donalda Trumpa i Władimira Putina. Mam z nimi inny kontakt, myśleliście durnie, że da się zablokować kontakt starych dusz?!
Informacja dla masońskich inżynierów i techników: na waszym miejscu zrobiłbym wszystko żeby jak najszybciej odblokować mój dostęp do internetu i telefonu. A także do Facebooka i innych serwisów. Także zablokowane kontakty Whatsupa, Vibera, telefony zagraniczne itd. Musicie wszystko odkręcić. Jeśli nie, to po kolei wam wykręcę łby – każdemu. Zacznę od Piotra Tupina i Stanleya Uwinowskiego.

Kolejna rzecz to fikcyjne rozmowy telefoniczne z ludźmi, którzy zostali przez was zabici (przynajmniej tak myślicie). Wszyscy, którzy biorą w tym udział zostaną bardzo surowo ukarani. To samo co powyżej, może dusze zdecydują o jeszcze większym bólu, bo podszywanie się pod innych ludzi jest surowiej karane niż zbrodnia. Radziłbym od razu tym, którzy podłączyli sztuczną inteligencję do telefonów o usunięcie tego. Sułowski i Kostukłos już dzisiaj poczujecie to co wasze dusze mogą z wami zrobić. Oczy i zęby mogą być naprawdę duże. To samo dotyczy wrednych komentarzy. Ustawiłem duszę na ZABIJANIE WAS – przekaże właśnie taką informację waszym duszom. Jeśli zasłużyliście, to nocy nie przeżyjecie. Weźcie to pod uwagę.

Wojna o Ziemię się kończy. Niegotowi na życie w 5D muszą odejść w dalszą drogę inkarnacyjną. Ziemia na tym poziomie nie może już znosić zła, bólu i braku pokory ze strony skromnej części biosfery jaką są ludzie. Ta dusza jeśli zechce usunie każdego. I jeśli zechce to ludzie będą mieli tu prawdziwy raj, ku temu dążymy i tak na pewno się stanie.

59 komentarzy Wy żydowskie parchy, dostaniecie teraz nauczkę

 • maydayy

  Zastanawiam się co się stało z całą resztą hejterów, którzy tu pluli jadem jeszcze kilka tygodni temu?

 • Panie Marku marzy mi się spotkać jeszcze raz Pana radosnego i promieniście szczęśliwego na Zlocie Łańcuch Życia u genialnego Omnibusa Taratajcio.
  Co Pan na to ???

 • Panie Marku marzy mi się spotkać jeszcze raz Pana radosnego i promieniście szczęśliwego na Zlocie Łańcuch Życia u genialnego Omnimbusa Taratajcio.
  Co Pan na to ???

 • Wielki Żyd

  Żydom to ty podlecki możesz lizać dupę po porannej kupie. Jesteś tepą cipą, umiesz tylko szczekać, ale nie ugryziesz. Chwała wielkim Żydom. Ty juz masz wpierdol, kwestia czasu cieciu.

 • ♛ LAURA ♛

  TW Janusz dokonał kolejnego odkrycia, tym razem chodzi o nowy nowy pierwiastek chemiczny „megakovalium”.

 • Turkus

  Ciekawostka… Świat Duchowy ujawnia, że istnieje lustrzane odbicie Ziemi. Przeważnie każda planeta ma swoje lustrzane odbicie, czyli jest powielona. W kosmosie istnieje prawie identyczna planeta, jak Ziemia. Ludzie wyglądają identycznie, góry, morza, skład chemiczny. Ale tam, poprzez to, że człowiek ma wolną wolę i robi to, co uważa za stosowne – poszło to zupełnie w innym kierunku. Oni nie byli na tyle przekupni i tam energie ciemne nie miały czego szukać, bo tamci się nie dali. Oni doświadczają w pełnej harmonii. Takie coś, co się dzieje tam na dzień dzisiejszy i w czym oni doświadczają, będzie nałożone na Ziemię – Nowa Matryca – to jest naniesienie tego, co oni doświadczają tam w tej chwili. Nie dali się przechwycić, nie zostało im odebrane telepatyczne połączenie ze Stwórcą. Można to usłyszeć od 1.08.35 do 1.13.00 tu: https://youtu.be/0L_0vzLQbPg

  Panie Marku, proszę sprawdzić, czy to się zgadza…

  • Marek

   Toż ja już o tym dawno pisałem, o tzw. „wymiarach”, czyli orbitalach elektronów. Wszechświat jest elektronem, w naszym lokalnym Kosmosie czyli atomie jest ich wiele – tyle wymiarów ile orbitali. W naszym atomie teraz jest 9. 9 Ziem na różnym etapie rozwoju duchowego. Jesteśmy na 5, pierwszym który nie zna śmierci.

 • Mira

  To co teraz się odbywa to tworzenie bąbli anomalii czasowo-przestrzennych, zupełnie takich jaki stworzyła grupa Anshar, do których istoty te udają się (w celu bezpieczeństwa). To samo dotyczy Reptylian, Drako oraz Istot Insektoidalnych. Formują one “szczeliny czasowe” w których się ukrywają i przeczekują zmiany energetyczne. Przebywają one również w bardzo dobrze chronionych bazach głęboko pod powierzchnią ziemi.

  Bedą próbowali tam przetrwać przez tysiąc lat a następnie znowu wyjdą na zewnątrz, by rządzić. To co się tutaj dzieje sprawia, że są bardzo słabi i muszą się ukrywać … W tym czasie ludzkość będzie odpowiedzialna za dostanie się do wnętrza Ziemi i odnalezienie ich kryjówek i wyczyszczenie ich.
  https://kosmiczneujawnienie.com/2018/04/10/ku-likwidacja-super-federacji/ – jest znacznie więcej info pomagających zrozumieć co się dzieje na Ziemi i co trzeba zrobić, aby historia się nie powtórzyła.

 • Komar

  Życzę Panu, Panie Marku, żeby znalazł Pan fachową pomoc, zanim będzie za późno. Lepiej poszukać pomocy samemu, niż obudzić się z ręką w nocniku. Leczenie farmakologiczne, połączone z psychoterapią, potrafi zdziałać cuda. 3-4 tygodnie i Żydzi przestaną być groźni, agenci przestaną Pana ścigać, huragany i trzęsienia ziemi się skończą. Wszyscy „agenci” na których Pan kierował ataki, nadal nie będą mieli brodawek i nowotworów, ale nie będzie to Panu przeszkadzało.

  pozdrawiam i zdrowia życzę,
  Komar

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️

  Od dobrych 10 lat sledze na biezaco alternatywne media glownie niemiecko- i rosyjskojezyczne.
  To ze od 2008 roku caly ten mityczny „System“ trzeszczy w posadach i to na bardzo wielu plaszczyznach to wiemy wszyscy na tym forum. Ja osobiscie jestem o tym przekonany ze „przebudzenie“ zidiocialych mas pracujacych miast i wsi nastapi w wyniku runiecia swiatowego systemu bankowego.
  Juz dzis w samej tylko UE tzw. „stracone“ kredyty wynosza 600 miliardow Euro a swiatowe zadluzenie wlacznie z tzw. „Derywatami“ wynosi 50-cio krotnosc swiatowego BIP-u.

  ♦️♦️♦️

 • Turkus

  Uderz w stół, a nożyce się odezwą… Odezwały się…, i to nie jedne. Oczyszczajmy dalej Ziemię.

  • Mira

   Prawda? Jedni za mało doświadczyli, żeby móc rozpoznać prawdę, wciąż pouczają o wiecznej miłości (mentalnej:), bo tej prawdziwej mało kto doświadczył) i – pt. „jaki to ja jestem szlachetny i dobry” nawołują do poprawy i rozumienia świata wg swoich standardów, inni – ci bardziej świadomi, czym istotnie są, wypluwają z siebie energie zastraszania i chamstwa czując, ze czas ich panowania dobiega kresu. Chcą zapobiec NIEUNIKNIONEMU, zdeprecjonować ludzi, którzy ich demaskują.
   A my czujemy i wiemy swoje 🙂

 • PiS

  Odpowiednie służby już zostały powiadomione i to nie tylko w polsce! dla tego już długo sobie nie popiszesz.I nie będziesz więcej nikogo obrażał.

 • Prawda Objawiona we śnie

  Wstawaj walczyć ze złem CIPOOOOOO!!!

 • Gregor_NYC

  Marek,piszerz ciagle,ze Trump,wraz z Putinem, to dobry szeryf,ratujacy Ziemie.Co do Putina,to ciezko miec jednoznaczne obiekcje,ale Trump ostatnio zachowuje sie
  wrecz odwrotnie,tak jakby parl do wojny,wyslugujac sie parchom.Mam tu na mysli chocby ostatnie „false flag’ ze Skripalem oraz ostatni atak chemiczny na szpital w Syrii,po ktorym Donald nazwal Asada zwierzeciem i obiecal niechybny militarny odwete!Przekonaj mnie,ze sie myle…

  • Leszek

   Tramp to mason, przecież jego córka wyszła za żyda i przyjęła wiarę żydowską, on pracuje dla pejsatych jak wszyscy inni prezydenci usra

 • Magi

  Nie rozumiem tego całego hejtu i nienawiści. Skąd przeświadczenie o własnej nieomylności,rasizm i tyle jadu. Jako istota wyższa powinieneś mniej przeklinać i pałać chęcią zemsty i nienawisci.

  • Korniszon

   Ktoś kto jest prawdziwie oświecony jest zbyt wrażliwy, aby zabijać. Wnioski wyciągnijcie sami 😉

   • flat brain on flat Earth

    Czy ja wiem.. moim zdaniem trzeba być gotowym zabić, gdy nasze życie jest zagrożone i nie da się inaczej.
    A nie nadstawiać pośladki czy drugi policzek – tak jak wpaja to barankom jedna z religii jahwistycznych (czyli żydowska). A nadchodzące nju ejdż wcale nie lepsze, znowu sprzedaje to samo g..wno, tylko że w nowym opakowaniu: „wybacz swojemu oprawcy, pokochaj go”.
    Tym sposobem skończycie w worku na zwłoki a potem stole sekcyjnym, a zbój dalej będzie grasował i krzywdził.

   • Mira

    Nie musi, jest poza zasięgiem ciemnych sił, może więc mieć je „gdzieś”. Ci, którzy dopiero zmierzają do oświecenia są zmuszeni się bronić i mają do tego święte prawo!

  • Komar

   Prawdopodobnie nie ma nikogo, kto by przekonał Pana Marka do podjęcia leczenia. Boję się, że to może się źle dla niego skończyć. Czytam tą stronę od dawna, ale od kilku miesięcy, widzę znaczne zaostrzenie objawów choroby. Urojenia mogą też być związane z innymi problemami. Choroby tarczycy, uraz głowy, czy zatrucie.

 • Kosmiczny Żyd

  Bardzo nie ładnie ,bardzo nie ładnie. Pan jesteś żyd i na swoich siem obrażasz? Pan przesadza nieodpowiedzialnie .

 • nina

  ——– pożegnam się bardzo ciekawym materiałem . https://www.youtube.com/watch?v=mdJdKKkfYSU

 • Bywalec

  9 kwietnia, po wielkiej apokalipsie ani śladu. Czas powiedzieć nara Mareczku, może jeszcze kiedyś się opamiętasz i wyzdrowiejesz. Niepodważalna schizofrenia zniszczyła ten blog. Miotasz się jak opętany w zeznaniach. Ego przyćmiło zdrowy osąd. A do tego określasz się ojcem Jezusa. Ty wiesz że jesteś chory ale to twoje ego nie pozwala ci tego dojrzeć. Zdrowiej Marku bo szkoda mi Cię.

 • Marek

  Muzyka na oczyszczenie. Polecam wyciszenie się i wysłuchanie tego w ciemności.
  Najlepsza długa kompozycja na świecie w całej historii ludzkości. Nie tylko moja opinia – tak figuruje w Kronice Akaszy i to biorąc pod uwagę wszystkie gatunki. Po wysłuchaniu tej płyty twoja dusza będzie niemal całkowicie czysta.
  https://www.youtube.com/watch?v=Dpp9ulYMBcc
  Polecam to szczególnie tym siedzącym w norach. Wielu z was uratuje życie – serio.

 • „Obnazanie Matrixa – Oczy szeroko zamknięte ” Pol Lechicki https://www.youtube.com/watch?v=_TSmUiE8_Fk

 • Marek

  Wreszcie zaczęliście myśleć… Mówię o tych co wykonywali zlecenie blokady.

 • kk7qq@

  Nie badz smieszny :))) zejdz na Ziemie

  tu dalej te same banialuki ????!!! DNO

 • Stanisław

  Tekst do pliku mp3 jako pomoc dla tych co mają problemy z czytaniem

  https://zachowajto.pl/!RpmJeXHpNZol/wy-zydowskie-parchy-dostaniecie-teraz-nauczke-mp3

 • Mira

  Jestem. Wspieram.

 • Dawid

  Marek… Jak możesz tak promieniowac nienawiścią uważając się za istotę światła która walczy ze złem??? Z tego co wiadomo to niskie wibracje im służą, a Twoje „opanowanie” nie idzie tą samą drogą, którą przedstawiasz… Ta złość nie potrzebna w ogóle, a wręcz dziwna do całości. P.S Nie mam problemu, poszukuje prawdy 🙂 Pozdrawiam

  • Marek

   Kostukłos, poczujesz co to jest prawdziwa miłość dusz. To tylko dla twojego rozwoju młoda dusza, żebyś zrozumiała.

   • Dawid

    … Hmmm, Kostuklos??? Nie bardzo rozumiem Panie Marku, ale w porządku. Na tym zakończę dyskusję, ponieważ brak merytorycznej odpowiedzi skłania Mnie do tego. Peace…

    • Marek

     Tak, on cię przejął – masz sztuczną duszę, nakładkę. Tam są informacje o jego duszy. Usuń to, wyobraź sobie brudnoszarą maź na pięknej złotawej aurze. Po prostu wymyj to szamponem, mentalnie. Jutro będziesz znów sobą.

    • Vismaya

     A Marek znowu tresuje swoje małpki …
     ale widzę, że niektóre się nie dają porwać głupocie … 🙂

    • Marek

     Vismaya, znów masz szarą aurę.

    • Vismaya masz miernik do głupoty ? daj prawo wyboru .

    • Vismaya

     Marek
     w dzień biegam w niebieskiej sukience …
     a w nocy śpię w różowej koszulce ……
     a na balkonie kwitną u mnie żółte prymulki… gdzie ty tu widzisz szarą aurę?
     Słaby z ciebie avatar … nie umiesz czytać znaków …
     ale co się dziwić jak ty całymi dniami bawisz się w kreta i buszujesz tysiące km pod ziemią …
     wyjddz chłopie na słońce, posadź w ogrodzie cebulki kwiatków, posiej trawę i szpinak … a zobaczysz jak ci się od razu zrobi na sercu lepiej….
     czego ci naprawdę z całego mojego serca życzę.

    • Vismaya

     Majestic, twój już mi się popsuł … już nie mierzę ….
     sam się wyceń …

    • Prawda Objawiona we śnie

     Podlecki, a Ty masz czarną aurę i nie masz duszy. Jak się do tego ustosunkujesz? Ps. Tak mi powiedziało wahadełko, aaa i z Asią przed chwilą rozmawiałem.

 • nina

  ———— no nie ! Panie Marku za co ?

  • Marek

   Ortiz, zaraz poczujesz moją moc. Nawet nie wiesz jak ważne są kończyny.

    • Marek

     Chwilowo. Może się pomyliłem. Przez jakiś czas na blogu byłeś tylko ty i ja. No i ci przejęci, naprawimy ich.

    • nina

     ——– nie ! prawdziwa ! przez chwilę nie było monitora , po chwili już był .Przeczytałam o tych awatarach, chociaż nie czuję się nim , nie wiedziałam jak się zachować. Bo co ? miałam udać,że mnie nie ma i nie czytam ?. Nie jestem niestety tchórzem , dlatego odezwałam się . Czuję się nieciekawie , tzn ta sytuacja zraniła mnie mentalnie. Biorę urlop na jakiś czas od monitora. Pomimo życzę Panu Markowi WSZYSTKIEGO DOBREGO.
     Ps. 3 lata temu zawożę męża do szpitala , po jakimś czasie wychodzi lekarka i zabiera go na badania itp. Mąż znika za drugimi drzwiami a ona do mnie mówi RACZYSKO JAK CHOLERA. a GDYBYM MIAŁA SŁABE SERCE ?? albo wierzyła każdemu jej słowu ? niemniej jednak wrażenie jej / diagnozy/ pozostało we mnie do dzisiaj.

    • jednak to Prawdziwa Nina sprawdziłem .jest Ok .

    • Korniszon

     Majestic, ty też wahadełkujesz? 😀

    • Korniszon , jeszcze nie ,robię to inaczej intuicyjnie , ale zamierzam sobie pomuc i chyba kupie jakieś wahadełko cala polska już „macha ” to nic złego , kiedyś dość dawno robiłem to dłonią , w kwestii uzyskania odpowiedzi tak nie albo wyczucia pozytywne negatywne była to piękna współpraca z intuicja , dużo ludzi do mnie przychodziło po porady zapewnienia itp , wszystko było cecha wrodzona samoczynna , a teraz gdy zgram to wszystko, będzie z tego jakiś efekt , bylem i jestem zawsze uczciwy i w pełni wspulczucia , cudów niema świat to natura czysto energetyczna nawet pozbawiona względnego czasu to kwestia zrozumienia i pojmowania tego .

    • Korniszon ” Wahadełko, jak pracować z wahadełkiem – Akademia Wiedzy Duchowej Zbigniew Jan Popko” https://www.youtube.com/watch?v=CXq_W0XFx9c

   • Prawda Objawiona we śnie

    Masz gówno nie moc,… I co mi zrobisz?