„Wybory” w USA już się odbyły? Satanistyczne praktyki klanu Clintonów.

Podobnie jak w 2012, przed wyborami prezydenckimi w USA w tym roku dochodzi do spektakularnych wycieków. Jim Stone niedawno ujawnił planszę wynikami „wyborów” z serwera WorldNow, który udostępnia informacje serwisom CBS, FOX i innych stacji. Plansza zawierała szczegółowe dane odnośnie „głosowania”, a wygraną była oczywiście Hillary Clinton. Nie była to żadna fałszywka, gdyż planszę można było ściągnąć wpisując podany adres na serwerze WorldNow. Podobne plansze znajdowały się i prawdopodobnie nadal znajdują na innych, mniejszych serwerach stacji telewizyjnych w USA.

newsweek-clintonWczoraj doszło do kolejnego, jeszcze bardziej szokującego wycieku – Stone opublikował zdjęcia specjalnego wydania Newsweeka, gdzie na okładce widnieje zdjęcie „Madam President”, z informacją biograficzną o „zwyciężczyni”. Można by powiedzieć, że jest to wydanie próbne i że może być podobne z wizerunkiem Donalda Trumpa, ale to ostatnie jakoś nie wyciekło, a poza tym na zdjęciach tego Newsweeka widnieje już kod kreskowy wydania.
Zdjęcia zostały udostępnione Stone’owi przez anonimowego pracownika Newsweeka, który twierdzi, że są tego całe wielkie pudła. Nawet jeśli są dwie wersje Newsweeka, to takie przygotowanie jest zupełnie niepotrzebne, gdyż wielkie drukarnie są w stanie wydrukować miliony sztuk w ciągu kilku godzin. Newsweek, mając przecieki co do wyników „wyborów” wyraźnie chce być pierwszy, by zysk z szybkiej sprzedaży był jak największy.

Jim Stone jest przekonany co do tego, że wyniki wyborów w USA są już zaklepane i że dojdzie do wielkiego oszustwa. Podobne wycieki z planszami wyborczymi i magazynami ze zwycięzcą były przed wyborami w 2012 roku i dotyczyły tylko jednego kandydata, Baracka Obamy.
Należy tu nadmienić, że oszustwa wyborcze w USA miały już miejsce i nie były sporadyczne czy lokalne. W 2012 roku głosy były liczone przez zagraniczne korporacje, nie było żadnego wglądu do formularzy, a jeśli już było zgłoszenie oszustwa, to skorumpowani sędziowie odmawiali przyjęcia spraw. W 16 stanach głosy będą liczone przez maszyny dostarczone z Wielkiej Brytanii firmy Smartmatic, powiązanej z agentem żydowskich banksterów Rotszyldów, miliarderem George Sorosem. Wśród tych stanów są zazwyczaj kluczowe dla wyników Floryda i Arizona. Smartmatic podał nawet, że dostarcza 50,000 maszyn do liczenia głosów, podczas gdy ta firma nawet nie jest na liście zatwierdzonych przez rząd federalny do wyborów!

Wikileaks ujawniła niedawno tysiące e-maili Hillary Clinton i jej ekipy, z których wynika, że jej polityką w całości kieruje właśnie Soros, który pomaga jej także milionami dolarów. Portal Polizette przypomniał, że Chairman Mark Malloch-Brown, prezes firmy Smartmatic , do której to należą maszyny liczące głosy, jest byłym oficjelem ONZ-u i zasiada w zarządzie Fundacji Open Society Sorosa (taka Otwarta Rzeczpospolita, czy Fundacja Batorego, tylko w większej skali). W latach 90-tych Malloch-Brown był członkiem Komitetu Doradczego Sorosa w Bośni i innych organizacjach tego miliardera.

George Soros jest kryminalistą poszukiwanym listem gończym przez Rosję za niemalże całkowite zniszczenie jej ekonomii na początku lat 90-tych. Co zdumiewające, w 2012 roku ten kryminalista i architekt nowoczesnego ludobójstwa, został uhonorowany przez prezydenta Komorowskiego Krzyżem Komandorskim z Gwiazdą Orderu Zasługi RP. Teraz wraz z Hillary Clinton knuje przeciwko USA i dokonuje niemalże jawnego zamachu stanu.

Ponieważ jednak patriotyczna część amerykańskich służb postawiła veto wobec światowych zbrodniarzy, to wyniki głosowania wcale nie są takie pewne. Jeden z najbardziej uhonorowanych asów wywiadu amerykańskiego, założyciel Delta Force, Steve Pieczenik, po raz pierwszy od 25 lat pokazał się publicznie i ujawnił, że w USA ma miejsce cicha wojna pomiędzy klanem Clintonów powiązanych z międzynarodową finansjerą, Arabią Saudyjską i Izraelem, a patriotami w służbach amerykańskimi, w tym głównie w armii. Potwierdzają to inne wypowiedzi, i tak. np. prezes Komitetu House Homeland Security Michael Mccau w wiadomościach Fox News powiedział wprost, że Hillary Clinton mogła dopuścić się zdrady państwowej, używając w sposób niezabezpieczony swoich skrzynek e-mailowych, na które włamało się 5 zagranicznych służb, co z pewnością zagroziło bezpieczeństwu USA, w tym szczególnie życiu agentów wywiadu za granicą. Prowadzone jest śledztwo w tym temacie. Dodatkowo FBI ma dowody na to, że Fundacja Clintonów zrabowała z pieniędzy podatników miliony dolarów. Ludzie Clintonowej jak szef sztabu wyborczego John Podesta, zacierają ślady swojej kryminalnej działalności poprzez usuwanie tysięcy maili z serwerów – nic to jednak nie da, gdyż dowody już są zgromadzone.

W Wikileaks na podstawie przechwyconych maili ujawniono, że John Podesta jest okultystą i bierze udział w orgiach satanistycznych rytualnych Mariny Abramovich, w których używane są małe dzieci. Konspiracja satanistyczna sięga dalej, Alex Jones wprost mówi, że Hillary Clinton jest „psychopatycznym demonem z piekieł, który jak tylko dorwie się do władzy, to będzie próbował zniszczyć planetę. Mówili mi to ludzie z jej otoczenia, że jest przejęta przez demony. Zarówno Obama jak i Hillary śmierdzą siarką, śmierdzą piekłem”.

Jim Stone ostrzega, że dzisiejszej (z niedzieli na poniedziałek) i szczególnie jutrzejszej nocy, satanistyczne elity będą dokonywać morderczych rytuałów na dzieciach. Zacznie się to o godzinie 12 w nocy czasu wschodnioamerykańskiego i będzie kontynuowane co godzinę w kolejnych strefach czasowych. Rytuały będą trwać około 2 godziny. Jedyną formą obrony na tego typu rytuały są modlitwy i medytacje.

W Polsce na Facebooku Andrzej Nikodemowicz z poparciem tysięcy internautów apeluje o zbiorową medytację, która się rozpocznie dzisiaj wieczorem o godzinie 22. Praktykujących chrześcijan, muzułmanów i żydów prosi się o modlitwę do Boga o zwycięstwo prawdy i dobra.

CZAS PATRIOTÓW – Zbiorowa Medytacja wsparcia światłem naszej miłości, dla wszystkich ludzi dobrej woli przed wyborami w USA, w celu ich bezpieczeństwa i wytrwałości w konsekwentnych działaniach dla idei wolności ich, oraz wolności całego świata.
06 i 07.11.2016 r. a więc dziś w niedziele i jutro w poniedziałek o godz. 22.00 usiądźmy przy świetle białej świecy na 15 minut i w ciszy swojego umysłu, wyślijmy INTENCJĘ WSPARCIA do wszystkich ludzi dobrej woli w USA. Wśród tych ludzi jest również rzesza naszej Polonii, której los jest nam bardzo drogi. Energie są inteligentne i doskonale wiedzą jaką i czyją przestrzeń uaktywnić.
Bardzo proszę przekażcie PILNIE te informację w sieci i bądźmy w jedności tej INTENCJI dziś oraz przez kilka najbliższych dni.
> NAMASTE < https://www.facebook.com/andrzej.nikodemowicz?fref=ts

Materiały:

214 komentarzy „Wybory” w USA już się odbyły? Satanistyczne praktyki klanu Clintonów.

 • Adam

  No i co? Błaćnicie się tylko takimi artykułami… Wyjdzcie na dwór i zacznijcie robić coś pożytecznego…

 • sprawdzam

  Mainstream dzisiaj publikuje relacje po wyborach w Stanach. Ogólnie, a w zasadzie wyłącznie widać w nich przerażenie z.stwa.
  I dobrze.

  • Vismaya

   Właśnie Ameryka czeka przed TV na speach Hillary, spóźnia się, podobno ma oczy pełne łez…. potrzebuje wsparcia i właśnie Sen. Kaine ją wspiera…
   TV w Seattle już podziękowała jej za jej owocną pracę… i teraz oczekują od niej, że będzie taką samą wspaniałą babcią ….

   Właśnie się pokazała, towarzyszy jej mąż. Nie ukrywa, że dla niej to bolesne … ale co by o niej nie powiedział, to mówcą jest dobrym i umie grać na uczuciach innych.

   Obama zaprosił Trumpa do Białego Domu, powoli zaczyna się przekazywanie władzy ….
   a z tego co widać, Ameryka się cieszy z takiego obrotu rzeczy.
   Resztę zobaczymy na filmie, pt „Życie”.

   • sprawdzam

    Masz jakieś nagrania z Trampem i Clinton po wyborach?

    • Vismaya

     Sprawdzam, nie spotkałam takowych w sieci ….
     ponoć dzwoniła do Trumpa, gratulowała mu, bynajmniej tak gdzieś tam obiło mi się o uszy….

     wiem tylko, że między Trumpem i Obamą była w Białym Domu głębsza dyskusja niż to nam pokazano … właśnie po tym Obama prosił Amerykę o wybaczenie dla Hillary … znaczy już wie, co zamierza Trump….

     a amerykańska młodzież szaleje …. w Portland aresztowano chyba(?) 29 osób …
     spróbuje znaleźć jakieś linki, to podeślę ….
     a na vancuverskiej demonstracji może 6-cio letnia dziewczynka z całą stanowczością stwierdziła, że protestuje … bo Trump to … bad man …. i już więcej nie potrafiła z siebie na ten temat nic wydusić …. ot wielka manipulacja i psychoza tłumu …. w Vancouver buduje się Tower Trumpa, i wyraźnie widać, że ktoś próbuje tą budowę zatrzymać. Reszta Canady siedzi spokojnie …. i z tego co słyszę większą furorę zrobił na tym terenie Trump …

    • Vismaya

     Tak prawdopodobnie wygląda dziś więcej stanów w US … jak widać to protest młodych, zawalił się ich most do ich wolności …. czyli do krainy zombi.

     http://www.dailymail.co.uk/wires/ap/article-3929602/Anti-Trump-protesters-march-amid-tear-gas-flash-grenades.html

    • Vismaya

     Jeszcze do tego dodam, że są nawet rozruchy w szkołach średnich …. zaczynają być wciągani w tą grę nastolatki.

 • sprawdzam

  http://wiadomosci.wp.pl/kat,1515,title,Maszyny-w-Pensylwanii-nie-pozwalaja-glosowac-na-Donalda-Trumpa,wid,18577176,wiadomosc.html

  oprac.Ewa Popławska
  akt. 08.11.2016, 22:28
  Maszyny w Pensylwanii nie pozwalają głosować na Donalda Trumpa

  Jak donoszą internauci na Twitterze, w jednym z lokali wyborczych w Pensylwanii maszyna, na której należy oddać głos na swojego kandydata, pozwala zagłosować tylko na Hillary Clinton. Od godziny na Youtubie znajduje się także film, potwierdzający te doniesienia.

  http://i.wp.pl/a/f/jpeg/37154/url41.jpeg
  youtube / kadr z filmu

  „Maszyna odmawia oddania głosu na Trumpa” piszą na Twitterze osoby, które chciały zagłosować na przedstawiciela republikanów i wstawiają na Youtube’a film, na którym nagrano ten przypadek. Jak się okazuje maszyna odmawia nie tylko przyjęcia głosów na Donalda Trumpa, ale nie pozwala też wybrać nikogo innego poza Hillary Clinton.

  Jak dodaje CBS News, w tym samym regionie głosujący zgłaszali także problem, przez który maszyny przypisywały Hillary Clinton oddany głos na Donalda Trumpa. Podobne zdarzenie miało miejsce także kilka dni temu w Filadelfii.

  Aktualizacja:

  Pojawiły się następne doniesienia o niedziałających poprawnie maszynach do głosowania. Na Twitterze zamieszczono kolejny film pokazujący ten problem:

  https://pbs.twimg.com/ext_tw_video_thumb/796099028924633089/pu/img/o34Q7HDgOECFPZO1.jpg
  [ nagranie ]
  Tennessee GOP @TEN_GOP

  WOW: another proof of #VoterFraud!! Machine refuses to allow vote for Trump!!

  RT b/c Media will never report this!#ElectionDay #iVoted
  22:18 – 8 lis 2016

  4 621 4 621 podanych dalej
  2 567

  Twitter, prisonplanet.com

 • Majestic

  Audycje Live w wszystkie „dni robocze ” o godz 20,00 http://niezaleznatelewizja.pl/

  • aio

   Majestic , otworzyles mi oczy …na wszystko DZIĘKUJE
   Jak Ty dajesz radę z ta wiedzą żyć na co dzien? Czy odnajdujesZ sie w zwykłym życiu? Mieszkasz na nizinach czy w górach ?

  • Majestic

   aio , Dzięki ,jak coś pogodzić ? może zamienić się w obserwatora ? w jakimś punkcie staje się to codziennością , po wyrzuceniu ,zignorowaniu, starych niepotrzebnych schematów, programów , jest miejsca ponad miarę , mieszkam pomiędzy . życzę Ci aby ktoś do Ciebie tak napisał powiedzial „otworzyles mi oczy …na wszystko DZIĘKUJE” niema piękniejszego widoku od Wolnego Człowieka uświadomionego niczym nie ograniczonego taka atmosfera jest bezcenna , mimo tego ze wie , widzi i czuje że jest zniewalany , ale brnie do celu, na tym polega Apokalipsa i egzystencja swiadomosci w ewolucji ,nikt nie zrobi tego z zewnatrz , bo wiara to jedynie znieczulenie obojętność , nie pojawia się współczuwanie współczucie bo Sumienie nigdy nie wypłynie w bezosobowości .Sumienie jest rezonansem stworzenia, kreacji świata ono automatycznie wskazuje zło , coś przeciwstawnego do ewolucji . palić na stosach ? a może po prostu zostawić w spokoju ? https://www.youtube.com/watch?v=6Td-xYjs7A0 no i jak to niby pogodzić ? czy naznosił już chrustu w imię zbawiciela ? https://www.youtube.com/watch?v=c9Xu-AcSjLk

 • lol

  a psychiatrow zabraklo? wiem ze sa kolejki do specjalisty ale on naprawde moze wam pomoc

 • Vismaya

  Graża, nie masz mnie za co przepraszać …. 🙂
  wy tam widzicie to troszkę inaczej niż ja po tej stronie wielkiej wody …
  mam pół godziny drogi do Amerykanów, rozmawiam z nimi i znam ich nastroje … ostatnio w Kostaryce miałam kontakt kilkudniowy z kilkoma osobami z Florydy …
  mocno zaciskają zęby na to co się tam dzieje.
  Patrząc już tylko na tą szopkę – obecna „miłość” Obamy i Hilary … a przecież to ona była jego przeciwniczką w poprzednich wyborach … to ona a nie Trump wywlekła jego sprawę z aktem urodzenia … Trump tylko to podchwycił i dalej kontynuował …. czy naprawdę jak to tam było ….a może wspólnie grają w warcaby …. ?
  Amerykanie, jak by nie patrzył opowiadają się za Trupem … a mówią, że wygra Hillary …. 🙁
  a kiedyś też Baba Wanga przepowiedziała, że czarny prezydent będzie ostatnim w USA … a później będzie wielka zadyma na świecie …
  dla mnie może być i Hillary, ale niech na świecie będzie pokój.
  Ale co niektórym pali się grunt pod nogami …. i chcą pociągnąć świat ku zagładzie.

  Ale i to trzeba wiedzieć,
  czym na świecie większy ucisk tym ludzie szybciej się wyzwolą.

 • Taka prawda

  Dziwne ,że mamy wybory w USA a na ten temat nic nie mówi Krzysztof Jackowski

 • sprawdzam

  A po co oni tam lecieli?!

  http://wiadomosci.onet.pl/lublin/cba-donosi-do-prokuratury-na-lubelskie-lotnisko-chodzi-o-wyjazd-do-izraela/2psm38
  12:52 CBA donosi do prokuratury na lubelskie lotnisko. Chodzi o wyjazd do Izraela

  19 minut temu 08.11.2016
  CBA donosi do prokuratury na lubelskie lotnisko. Chodzi o wyjazd do Izraela
  Sebastian Białach Dziennikarz Onetu
  twitter

  Do Prokuratury Okręgowej w Lublinie trafiło doniesienie Centralnego Biura Antykorupcyjnego na działania Portu Lotniczego Lublin. Chodzi o dwudniowy wyjazd do Izraela, w którym uczestniczyli lubelscy samorządowcy, przedsiębiorcy i przedstawiciele wyższych uczelni. W organizacji pomagał Andrzej Gąsiorowski, były współwłaściciel spółki Art-B.

  Foto: Sebastian Białach / Onet

  Dwudniowy kongres w Izraelu odbył się w dniach 18-20 czerwca br. Uczestniczyli w nim przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego, Urzędu Miasta, Portu Lotniczego Lublin, lokalni przedsiębiorcy i przedstawiciele wyższych uczelni. Zdaniem Centralnego Biura Antykorupcyjnego cały wyjazd kosztował 1,5 mln zł, które miały trafić do Fundacji Dziedzictwa Kulturowego i Przemysłowego.

  – Funkcjonariusze CBA dokonali weryfikacji kosztorysu z umowy Portu Lotniczego Lublin SA z fundacją w oparciu o uśrednione ceny rynkowe. Z dokonanych ustaleń wynika, że kwoty w kosztorysie były znacznie zawyżone, nawet dwukrotnie. Dodatkowo w kosztorysie uwzględniono trudno weryfikowalne, nieudokumentowane koszty jak np. technika sceniczna za 95 tys. zł czy hostessy za 12 tys. zł – podkreśla Piotr Kaczorek z biura prasowego CBA.

  Funkcjonariusze CBA ustalili, że umowa została podpisana z jedną z dopiero co powstałych lubelskich fundacji w trybie zamówienia z wolnej ręki, a kwota 1,5 mln zł znacząco odbiegała od cen rynkowych. Za te pieniądze do Izraela miało pojechać 120 osób, a uczestniczyło jedynie 96 osób. Jednak fundacja otrzymała fundusze nawet za osoby, które ostatecznie nie wyleciały. Biuro wyliczyło, że koszt wyjazdu jednej osoby przekroczył 16 tys. zł.

  […]

  • Stanisław

   Lecieli po instrukcje do naczelnego rubina – być może już niedługo zobaczymy tego efekty . . .

  • sprawdzam

   http://lublin.onet.pl/andrzej-gasiorowski-pozwie-fundacje-wolnosci/vstp2e
   3 lis 2016, 18:52
   Andrzej Gąsiorowski pozwie Fundację Wolności
   Sebastian Białach Dziennikarz Onetu
   twitter

   Były współwłaściciel znanej w latach 90. spółki Art-B zapowiada pozew przeciwko Fundacji Wolności i członkom zarządu. Chodzi o zamieszczoną w sieci publikację, która zdaniem Gąsiorowskiego szkaluje jego dobre imię. Wszystko przez zamieszanie wokół czerwcowego wyjazdu ponad stuosobowej delegacji władz miasta i województwa do Izraela.

   http://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/5ZSktkqTURBXy8yZTQyMTgwOTdkYmE0MGFhMmYwYzg2Zjc1N2JmMDM0ZC5qcGVnk5UDAC7NDzDNCIuTBc0DFM0BvJUH2TIvcHVsc2Ntcy9NREFfLzE0MGIxY2ZlN2YwYWM1MmVkYzAxMGQ3MDk3OGU4NGJlLnBuZwDCAA
   Andrzej Gąsiorowski
   Foto: Tomasz Wojtasik / PAP

   Andrzej Gąsiorowski uważa, że publikacja Fundacji jest niezgodna z faktami i stanem prawnym
   Gąsiorowski będzie domagał się zadośćuczynienia od członków zarządu Fundacji Wolności
   Były współwłaściciel Art-B pomagał w przeprowadzeniu wydarzenia z udziałem lubelskich władz samorządowych w Izraelu

   – Zarzuty dotyczą obraźliwego sposobu odnoszenia się do mojej osoby. Opisane tam rzeczy były niezgodne z faktami i stanem prawnym, sugerując rzeczy, które nie miały miejsca. Ma to konsekwencje socjalno-społeczne, będę wnosił pozew o narażenie dóbr osobistych i będę domagał się zadośćuczynienia – mówi w rozmowie z Onetem Andrzej Gąsiorowski, przedsiębiorca od lat mieszkający w Izraelu.

   Wczoraj rano Fundacja Wolności zamieściła na jednym ze swoich portali informacje dotyczące dwudniowego wyjazdu ponad stuosobowej delegacji, wśród której znaleźli się m.in. przedstawiciele władz miasta, województwa, lubelskich uczelni i przedsiębiorców. Znalazł się tam również fragment dotyczący Andrzeja Gąsiorowskiego, który członkowie fundacji odnaleźli na Facebooku.

   „Według zamieszczonych tam informacji, współorganizatorem wyjazdu była Helping Hand Coalition for Israel. Na czele tej organizacji stoi Andrzej Gąsiorowski, znany w Polsce z afery Art-B.” – podaje gazeta „Jawny Lublin”, którą wydaje Fundacja Wolności z Lublina. – Tego typu działalność jest szkodliwa i przynosi negatywne skutki w różnych dziedzinach, którymi się zajmuję. To będą pozwy przeciwko Fundacji i członkom zarządu – dodaje Gąsiorowski.

   Andrzej Gąsiorowski był w latach 90. współwłaścicielem znanej spółki Art.-B. Prowadził interes razem z Bogusławem Bagsikiem i mecenasem Jerzym Pagiełą. W grudniu 1990 roku Główny Inspektor Nadzoru Bankowego dostrzegł nieprawidłowości w obrocie kapitału holdingu Art-B. Sprawą zajęła się prokuratura, a Gąsiorowski wyjechał do Izraela. W 2014 roku prawomocnym wyrokiem sądu zostały umorzone postawione mu pierwotnie zarzuty ze względu na zmianę kwalifikacji prawnej. Unieważniono zarzut rzekomego zaboru mienia publicznego wielkiej wartości przy pomocy tzw. oscylatora.

   Tymczasem przedstawiciele Fundacji Wolności uważają, że nie popełnili błędu i spokojnie czekają na pozew. – W moim przekonaniu jest to jakaś próba zastraszenia i wpływania na nas byśmy się nie zajmowali tym tematem. Tak to odbieram – podkreśla Krzysztof Jakubowski, prezes Fundacji Wolności.

   Całe zamieszanie wynika z innej sprawy. Fundacja Wolności od kilku miesięcy stara się ustalić, kto brał udział w czerwcowym wylocie do Izraela, jaki był jego cel oraz ile kosztował. W dniach 18-20 czerwca 2016 roku w Tel Awiwie gościli przedstawiciele Urzędu Miasta, Urzędu Marszałkowskiego, Portu Lotniczego Lublin, lokalni przedsiębiorcy i wykładowcy kilku lubelskich uczelni. Na miejscu poruszano m.in. temat otwarcia połączenia lotniczego z Lublinem. Okazuje się, że dwudniowa wizyta stuosobowej delegacji mogła kosztować około milion złotych.

   Jednym z organizatorów wyjazdu była Fundacja Dziedzictwa Kulturowego i Przemysłowego, która powstała niespełna kilka miesięcy wcześniej. To właśnie członkowie tej organizacji zgłosili się do Gąsiorowskiego z prośbą o pomoc. – Naszą rolą była techniczna pomoc w organizacji tej imprezy oraz przywiezienie wszystkich gości i zapewnienie, że pojawią się osoby na odpowiednich stanowiskach. Następnie zapewniliśmy odpowiednią promocję tego wydarzenia – dodaje Gąsiorowski.

   W marcu przyszłego roku podobne wydarzenie odbędzie się w Polsce. Z Izraela do Lublina przyleci ponad trzystuosobowa delegacja. W przeprowadzeniu tego spotkania również weźmie udział Helping Hand Coalition for Israel Andrzeja Gąsiorowskiego.

   (BB)

   • sprawdzam

    https://ems.ms.gov.pl/krs/danepodmiotu

    Nazwa FUNDACJA DZIEDZICTWA KULTUROWEGO I PRZEMYSŁOWEGO
    Rejestr Rejestr Stowarzyszeń Województwo LUBELSKIE
    Numer KRS 0000602416 Powiat LUBLIN
    NIP 7123308348 Gmina LUBLIN
    REGON 36374645100000 Miejscowość LUBLIN
    Forma prawna FUNDACJA Adres UL. KS. JERZEGO POPIEŁUSZKI 28L /4
    Data wpisu do Rejestru Przedsiębiorców Kod pocztowy 20-052
    Data wpisu do Rejestru Stowarzyszeń 2016-02-16 Adres WWW
    Data wykreślenia z Rejestru Przedsiębiorców Email
    Data wykreślenia z Rejestru Stowarzyszeń
    Data uprawomocnienia wykreślenia z KRS Status OPP
    Data zawieszenia działalności Data przyznania statusu OPP
    Data wznowienia działalności

    Wpisy dot. postępowania upadłościowego
    Nazwa organu wydającego akt prawny
    Sygnatura aktu prawnego
    Data wydania aktu prawnego
    Określenie sposobu prowadzenia postępowania upadłościowego
    Data zakończenia postępowania upadłościowego
    Sposób zakończenia postępowania upadłościowego

    Nazwa organu reprezentacji ZARZĄD

    Sposób reprezentacji 1. OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI SKŁADAJĄ DWAJ CZŁONKOWIE ZARZĄDU DZIAŁAJĄCY ŁĄCZNIE, W TYM PREZES LUB WICEPREZES FUNDACJI. 2.OŚWIADCZENIA WOLI W IMIENIU FUNDACJI W ZAKRESIE ZWYKŁEGO ZARZĄDU MOŻE SKŁADAĆ OSOBA UPOWAŻNIONA DO TEGO PRZEZ ZARZĄD (PEŁNOMOCNIK).

    Członkowie reprezentacji
    Nazwisko lub nazwa Nazwisko drugi człon Imię pierwsze Imię drugie Funkcja
    GUMIENICZEK ANDRZEJ PIOTR WICEPREZES ZARZĄDU
    MUŁA MIROSŁAW JAN PREZES ZARZĄDU
    BRAMSON PIOTR TADEUSZ WICEPREZES ZARZĄDU
    Strona 1 z 1 Liczba członków: 3

 • kk7qq

  zle chyba przeczytalam , moj angielski nie jest zbyt dobry , jego ulubiona sztuka to sztuka pedofilska – jak przystalo w satanistycznym kregu

  John David Podesta (urodzony 08 stycznia 1949) jest przewodniczącym Hillary Clinton kampanii prezydenckiej w 2016 r. [1] Wcześniej pełnił funkcję szefa sztabu prezydenta Billa Clintona i doradcą prezydenta Baracka Obamy. [2]

  On jest były prezydent, a obecnie przewodniczący i doradcą, Center for American Progress (CAP), liberalnego think tanku w Waszyngtonu, a także jako visiting profesor prawa na Georgetown University Law Center. Dodatkowo, był współprzewodniczącym Obama-Biden Transition Project. [3] [4]

  https://en.wikipedia.org/wiki/John_Podesta

 • kk7qq

  Cala zgnila Ameryka przesiaknieta jest satanistyczno pedofilskimi psychopatami .

  Zobaczcie sami na te przerazajace prace „artystyczne” psychopaty pedofila ulubiony „artysta” z kregow psychopatki Hilarii i tego calego bagna !!! :/

  Artwork by John Podesta’s favorite Pedophile artist.

  http://newsjustforyou1.blogspot.de/2016/11/artwork-by-john-podestas-favorite.html#!/2016/11/artwork-by-john-podestas-favorite.html

  Well, he’s been running HUGE parts of our government for more than 16 years. He is the locomotive behind Bill Clinton, Obama, & now Hillary Clinton. He is not just some administrative blow-hard. #StayWoke people…the age of information is rearing its ugly head right back at the makers of all the chaos we live in.

  Imagine the worst horror that you possibly can…now go 6 shades deeper and darker. Welcome to the new America.

 • Graża

  pierwsze doniesienia z wyborów: W Dixville Notch, Hart’s Location i Millsfield lokale zamknięto, gdy wszyscy uprawnieni oddali swoje głosy. W sumie w Dixville zagłosowało osiem osób. Wygrała Hillary Clinton zdobywając cztery głosy. Na Donalda Trumpa zagłosowały dwie osoby. Jedna poparła kandydata niezależnego – Gary’ego Johnsona.
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/oficjalne-wyniki-wyborow-w-usa-z-malych-komisji/mg33n8

  • Vismaya

   Jeszcze za wcześnie aby cokolwiek mówić o wyborach …
   na wschodnim wybrzeżu jest 8 rano, na zachodnim 5-ta …..
   podejrzewam, że największy rush houres będzie po południu 4-6 ….

   • Graża

    dygresja: jakieś dwa miesiące temu Skanska Polska zwolniła około 1000 osób, teraz to:
    Skanska wycofuje się z A1. Za 608 mln zł – ciekawe dlaczego tak się zwijają z Polski.

    • P

     Nie tylko oni:
     „Brytyjska sieć handlowa Marks & Spencer, która na polskim rynku działa od 1999 r., żegna się z Polską. Spółka zamyka wszystkie 11 sklepów na terenie naszego kraju i zwalnia wszystkich pracowników. To efekt złych wyników finansowych sieci.”
     http://wyborcza.pl/7,75398,20946585,marks-spencer-zamyka-wszystkie-sklepy-w-polsce.html?disableRedirects=true

     Tego typu informacje zawsze wzbudzają pewien niepokój. Nie ma znaczenia co spółka podaje w komunikacie prasowym. Zawsze może to być też wzrost jakiegoś ryzyka, który przełoży się w przyszłości na „złe wyniki sieci”.
     A w sytuacji zbliżającego się większego zagrożenia, różne firmy będą masowo ewakuować się. Dlatego warto obserwować to co dzieje się wokół nas…

     Na szczęście są też informacje pozytywne, o firmach które do nas wchodzą. Gdzieś czytałem, że około 90% nieruchomości komercyjnych (biura, magazyny) w Warszawie należy do firm zagranicznych. W razie czego oni tego wszystkiego ze sobą nie zabiorą. Chociaż fabrykę to łatwo ewakuować w nowe miejsce…

    • Graża

     dziękuję, trzeba obserwować.

   • Graża

    Vismaya, przepraszam, to chciałam wpisać na ogólnym, co do wyborów, od minionej nocy zauważyłam zdecydowane nastawienie pozytywne dla H.C. w mediach .onet .wp itp i negatywne lub negatywnie podawane informacje o Trumpie, jakby wzięli oddech i swobodnie prezentują ,,decyzję” Wyborców