Wypuszczono groźne nanoboty i będą one aplikowane przez szczepionki

T4Informacja ukazała się na stronie Jima Stone jimstonefreelance.com. Kolejne szokujące doniesienie, nie radzę tego ignorować. Pasuje jak ulał do paniki, którą sieją obecnie bandyckie media z tzw. epidemią Eboli, czy też groźną grypą. Chodzi o zastraszenie społeczeństwa by poszło jak baranki pod igłę.

CZERWONY ALARM: POTWIERDZONE WIRUSOWE NANOBOTY SĄ RZECZYWISTOŚCIĄ I ZOSTAŁY JUŻ WYPUSZCZONE DO ŚRODOWISKA.

Stone ostrzega tych, którzy chcą nadal dezinformować społeczeństwo na temat „zbawiennych” szczepionek – co będzie jeśli dezinformator jeden z drugim zostanie zarażony tkim nanobotem? Czy jesteście pewni, że izraelskie laboratoria opracowały je tak, że się wam nic nie stanie?

phageNanoboty T4 zawierają jedynie 183 kB efektywnej informacji w swoim kodzie genetycznym. Zostały wypuszczone już w 22 września 2007 roku i przedstawia się je jako naturalny wariant tzw. „bakteriofaga T4”. Stone twierdzi, że jest to produkt laboratoriów broni biologicznej w Izraelu i że będzie, lub już jest aplikowany w szczepionkach (patrz Protokoły Mędrców Syjonu, Prot. X) na grypę i innych w tym w tzw. szczepionce Paloma i Gardasilu. Nanoboty zabijają, gdyż są przez komórki replikowane do tak wielkich ilości, że komórki lub nawet cały organizm umiera.

Powodem, dlaktórego Stone uważa, że jest to broń biologiczna jest brak istnienia jakiegokolwiek dowodu na to, że te mikroorganizmy istniały przed 1 września 2007 roku. Natomiast ok później była już niezliczona ilość ich zdjęć. W ciągu tego czasu musiało dojść do wypuszczenia tej broni biologicznej.

Stone, który twierdzi, że jest byłym pracownikiem amerykańskich służb NSA (National Security Agency – podsłuchy, inwigilacja, itd. Agencja de facto nie jest kontrolowana przez rząd amerykański, lecz przez żydowską masonerię), opiera swoje domniemania na opinii znajomego eksperta od mikrobiologii, doktora farmakologii. Otóż, bakteriofagi zostały tak zmodyfikowane, że atakują komórki mózgu zamiast bakterii, które są ich naturalnym celem. Wszczepiają swoje DNA do naszego, co powoduje natychmiastową zmianę w naszych organizmach, co więcej – te zmiany będą się powielać  w kolejnych pokoleniach, gdyż to zmienione DNA pojawi się w komórkach jajowych i spermie.

naturalphage

Naturalne bakteriofagi nie są sześciokątne

Naturalne fagi, które są bardzo liczne w przyrodzie i istniały praktycznie od zawsze, są nieszkodliwe dla innych organizmów niż bakterie, do tego działają wybiórczo także wśród bakterii. Aby dany fag zaatakował, bakteria musi być dokładnego typu, takiego dla którego fag ma odpowiednią konstrukcję. Dlatego też być może wybrano je, a nie wirusy, jako idealną broń biologiczną, gdyż wirusy są mniej selektywne w działaniu. A chodzi o to by np. w mózgu niszczyć neurony tylko danego typu, głównie te odpowiadające za emocje i wolną wolę.

Drugą przyczyną jest wg. Stone’a to, że fagi nie atakują ludzi w ich środowisku, nie mogą zarażać przez wnikanie w płuca czy przez skórę, gdyż nie są zdolne do przenikania przez te bariery. Jedyną formą zarażania fagami – nanobotami są szczepienia. Jest to najbardziej bezpieczny dla agresorów sposób zniszczenia znienawidzonej populacji ludzkiej.  Jak twierdzi Stone, w środowisku medycznym ta technologia wywołuje przerażenie, bowiem w rękach szaleńców może być zgubą dla ludzkości.

Istnieją dwa rodzaje ataku poprzez fagi, jedna z nich aktywna, a druga utajona. Pierwsza może zmienić człowieka w sposób natychmiastowy, druga natomiast ma służyć jedynie do modyfikacji DNA, które to będą przenoszone w następne pokolenia.

Stone zastanawia się też dlaczego nagle na temat tych mikroorganizmów – fagów T4, tak wiele można przeczytać w internecie. Przypuszcza, że jest to rodzaj religijnego orgazmu, gdyż fagi te nie tylko mają sześć nóg, ale i ich kształt przypomina gwiazdę Dawida. Zarówno z góry jak i z boku można wyróżnić na nim 6 punktów – ideał dla pewnej grupy by siać zniszczenie wśród ludzkości.

Już w 2010 roku Stone’a ostrzegano, że tworzona jest szczepionka z taką bronią biologiczną, która nie będzie mogła przetrwać w środowisku z uwagi na to, że mogła by zainfekować tych co ją stworzyli. Pamiętamy jak w tym samym 2010 roku, Alex Jones ostrzegał o podobnej broni, która była by wszczepiana wybranym grupom ludzi i modyfikowała ich mózgi. Widać, że nie są to plotki, a rzeczywiście groźna ewentualność – tym bardziej, że w mediach idzie ostra kampania proszczepionkowa, a strony z ostrzeżeniami nt. szkodliwości szczepionek są systematycznie usuwane. Niektóre nawet z cache google.

Stone przypuszcza, że np. szczepionka Gardasil może już zawierać nanobota, gdyż atakuje mózg. W Filadelfii odkryto nową „chorobę”, która atakuje młode kobiety (te, którym aplikuje się Gardasil). Reakcja jest taka jakby „mózg się palił”. Choroba rozpoczyna się zmianami w osobowości, potem jest oszołomienie, ich nastrój zmienia się z minuty na minutę, by w końu znaleźć się w stanie katatonicznym. Filadelfia może więc być polem badawczym dla aplikacji zainfekowanych nanobotem T4 szczepionek.

JAK  TYM WALCZYĆ?

Stone o tym nie pisze, radzi jedynie absolutnie nie dać się zaszczepić. Ale co będzie jeśli zaczną nas szczepić na siłę, a na to się zapowiada?
Nanobotów prawdopodobnie nie wyczyścisz metodą Ashkara, nie wiadomo także czy MMS je zniszczy, choć jest to możliwe i być może dlatego Unia Europejska zakazała niedawno dystrybucji tego leczącego 95% chorób specyfiku. Zakazano wiele innych substancji (z koncentratem czosnkuwłąznie) – być może są to te, które skutecznie zabijają nanobota T4.
Tego jednak nie będziemy mogli szybko stwierdzić, zatem należy poszukać innej, bardziej skutecznej metody natychmiastowego pozbycia się sześcionogiego intruza. Sądzę, że można to zrobić szybko i skutecznie za pomocą zapperów.

Każdy organizm, także i sztucznie skonstruowany, ma swoją częstotliwoś rezonansową. Jeśli będzie potraktowany drganiami o tej częstotliwości oodpowiednio dużym natężeniu, to się po prostu rozpadnie. Zappery impulsowe wg. konstrukcji dr Hudy Clark mają zdolność rozbijania organizmów z różnymi częstotliwościami rezonansowymi – od wirusów do dużych robaków.

Sądzę, że biorezonator Jana Taratajcio, pracujący na najniższej częstotliwości (pozycja 1, czyi 20kHz) może tu być niezwykle skuteczny. Piszę to nie dlatego by rozreklamować produkt, bo ten nie wymaga już reklamy, ludzie się zorientowali z jak rewelacyjnym środkiem higieny mają do czynienia, ale po to by skłonić was do szukania wyjścia z tej wydawało by się beznadziejnej sytuacji.

211 komentarzy Wypuszczono groźne nanoboty i będą one aplikowane przez szczepionki

 • […] Grupa jasnowidzów, która poprzez tzw. „zdalne widzenie” potrafiła zlokalizować centrum produkcji broni biologicznej. Było to kilka osób, które niezależnie od siebie pokazywały to samo miejsce. Badano jedynie tzw. „brodawczaka” choć warto by także potwierdzić tezy Jima Stone odnośnie sześcionogiego faga, który potrafi zaatakować wybrany obszar mózgu (zob: http://www.monitor-polski.pl/wybuszczono-grozne-nanoboty-i-beda-one-aplikowane-przez-szczepionki/ ). […]

 • […] Grupa jasnowidzów, która poprzez tzw. „zdalne widzenie” potrafiła zlokalizować centrum produkcji broni biologicznej. Było to kilka osób, które niezależnie od siebie pokazywały to samo miejsce. Badano jedynie tzw. „brodawczaka” choć warto by także potwierdzić tezy Jima Stone odnośnie sześcionogiego faga, który potrafi zaatakować wybrany obszar mózgu (zob: http://www.monitor-polski.pl/wybuszczono-grozne-nanoboty-i-beda-one-aplikowane-przez-szczepionki/ ). […]

 • Fostel

  Auschwitz: Czy kiedykolwiek się zastanowiłeś? by Rath Foundation
  http://www.youtube.com/watch?v=-GoThbEwCLI

  • monitorpolski

   Czytasz po angielsku?
   Nie chodzi o bakteriofagi per se, lecz o ten sześciokątny, sześcionogi bakteriofag, który pojawił się znikąd.

   • noname

    A otworzyłeś chociaż tę publikację z 2003 roku ? to tam masz hexagonal i sześć ‚nóg’

 • Ania

  Nie do uwierzenia !
  A jednak skretynienie ludzkości jest faktem! Choć mam nadzieję,ze to idiotyczny żart.

  „Badanie przeprowadzono wśród 1163 brytyjskich nauczycieli. Wyniki są zdumiewające: nawet piętnastolatkowie nie umieją korzystać z toalety, mimo że nie mają żadnych problemów rozwojowych.

  Nauczyciele potwierdzili, że ich uczniowie pomiędzy piątym i siódmym rokiem życia przychodzili na lekcję w pieluchach. Według badań, mogło być to pięć procent populacji klasy. Zdarzały się też przypadki jedenastoletnich uczniów w pieluchach.

  Z badań wynika też, że coraz większa ilość uczniów zaczyna szkołę, nie wiedząc jak korzystać z toalety. Eksperci winą obarczają zajętych i zapracowanych rodziców, którzy nie mają czasu na przekazanie dzieciom podstawowej wiedzy z zakresu higieny.

  Badanie zostało zlecone przez Narodową Fundację Badań Edukacyjnych dla telewizji Sky News.”
  http://wiadomosci.onet.pl/ciekawostki/uczniowie-w-pieluchach-to-coraz-czestszy-widok-w-brytyjskich-szkolach/q17gd

 • jowram

  OSZWABIENI PRZEZ EUROKOŁCHOZ
  PARKING NIESTRZEŻONY

  Unijne „dotacje” narzucają bowiem konieczność, po pierwsze – wniesienia tzw. wkładu własnego, co zwykle oznacza sięganie po lichwiarsko oprocentowane kredyty, po drugie – wieloletniego finansowania z naszych podatków „inwestycji” (zwykle przydatnych psu na budę) już po ich zakończeniu. Przykład pierwszy z brzegu to budowa tzw. Teatru Szekspirowskiego w Gdańsku. Ma kosztować ok. 100 mln zł, przy czym połowę „daje” UE, a resztę mają pokryć solidarnie miasto Gdańsk i samorząd województwa, oczywiście z kredytów. Gdy teatr już powstanie kolejne miliony złotych na jego utrzymanie będą ściągane z podatków mieszkańców, choć dla nich daleko ważniejsze są np. bieżące remonty dróg. Swoją drogą, ciekawe czy na deskach rzeczonego teatru przedstawiony zostanie bez ocenzurowania np. „Kupiec Wenecki” – oczywiście autorstwa W. Szekspira – z licznymi wtrętami jawnie „antysemickimi”.

  http://www.moto.media.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=993:oszwabieni-przez-eurokochoz&catid=39:parking-niestrzeony&Itemid=82

 • dRUM

  Ale fajowo leca na MARSA mają już pierwsze klocki do układanki SLS są z aluminium i przetrwają wszystko.
  BRAWO nasa !!!
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Space_Launch_System

  właśnie BBC zaczeło propagandę

  Horizon – 2013-2014 Man on Mars: Mission to the Red Planet
  http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b03vpc74/sign/Horizon_20132014_Man_on_Mars_Mission_to_the_Red_Planet/

 • relikt

  Wystarczy tylko że wymyślą laser przenikający i wtedy za pomocą światła będą mogły włączać odpowiednie neurony ludziom im nieprzychylnym. Wyłączą Ci wtedy neuron odpowiedzialny za naukę, świadomość, inteligencje, religijność, poczucie wstydu, złości, honoru itp. http://www.geekweek.pl/aktualnosci/19115/powstal-wylacznik-mozgu

 • Ironizator...

  mam tylko jeden komentarz do tematu…: skoro poruszacie ten temat,to znaczy ze „oni”sa jakies 25lat przed nano-scierwem….
  „…kto ma uszy niech slucha, kto ma…”

  …pobudka jelopy!!!

 • robert

  czy 1 maja nastahttp://www.wallstreetdaily.com/2014/04/29/ussr/konstrukcja ZSRR?
  http://www.wallstreetdaily.com/2014/04/29/ussr/

  Drum niech napisze coś o 1 maja.

  • robert

   ups link się wkleił w txt – miało być:
   czy 1 maja nastapi rekonstrukcja ZSRR?

   • Ciekawyyy

    Ta .. jutro zabieram czerwoną szturmówkę i idę na pochód pierwszomajowy święcić Dzień Pracy święto ludowe robotnika
    dymanego nie jak dawniej przez system komunistyczny tylko kapitalistyczny 😀
    Pamiętam jak na pochodzie zadarłem z polonistą , wcisnął mi rozwinięta czerwoną flagę i kazał machać dumnie krocząc, zwinąłem ją w rulon i grzecznie oświadczyłem iż pierdolę komunizm chyba że się ze mną zamieni (sam cwaniak machał biało czerwoną) , gnębił mnie do końca roku dwójkami na koniec dał z łaski trzy, teraz pewnie podobnie ćwiczą młodzież niepokorną wobec kościelnych spędów narodu czy durnowatych lekcji religii.
    Z czerwonej hipokryzji do czarnej 😀
    Najbardziej żałosne iż nie istnieją idealne systemy dotychczas wypracowane przez ludzkość, taki socjalizm również posiadał wady i cholerne słabości ideowe podobnie jak i kapitalizm nie jest ich pozbawiony.

  • dRUM

   A co chcialbys przeczytac ?

   • ARTUR

    Nie powinniśmy ubliżać robotnikom zastrzelonym przez policję w USA , czerwona flaga to ich krew .

 • ORzesz

  Mam doskonałą choć selektywną pamięć. Yak się składa że „nanoboty” o dokładnie takim samym kształcie widywałem już… na początku lat ’70 XX wieku w TVP 1 (drugiego kanału TVP jeszcze wtedy nie było) w programach o chorobach wirusowych.

  Naturalnie nie mam dziś pojęcia jakie to były dokładnie programy czy filmy ale w ten sposób właśnie obrazowano wirusy na animowanych filmach rysunkowych wyjaśniających oddziaływanie wirusa na komórkę.

  Obstawiam w ciemno że przedstawiona przez Jima Stone „rewelacja” jest kolejnym (jednym z wielu) elementem denerwowania nas, celem wywołania strachu i zaburzania naszych dusz.
  Ujmując to najprostszymi słowami…to wojna informacyjna, kolejna Psi Op.

  Szczepionki i bez tych tworów są wystarczająco zjadliwe. U mnie skończyło się to „zaledwie” siedemnastoma dniami w łóżku z powodu najciężej przebytej w życiu grypy. Ten chłopak nie miał tyle szczęścia!:
  „Śmiertelna szczepionka na grypę? Matka twierdzi, że jest ona odpowiedzialna za śmierć jej syna [PL]”
  http://www.youtube.com/watch?v=E3jCl-ikVS4

  Mogę się oczywiście mylić co do sprawy istnienia w ogóle takich nanomaszyn. Technologia i technika idą naprzód w oszałamiającym tempie ale to co tu akurat przedstawiono to fałsz.
  Kształt na pierwszym zdjęciu to coś co zostało „wydrukowane” z krzemu lub innego materiału. Nie jest to żadna maszyna a zaledwie swoisty „pomnik”.

  Spreparowanie zdjęcia jak to drugie, kolorowe to dziś czy dawniej też żaden problem.

  • robert

   Tak, celowo są rozsiewane różne mity nt. techniki czy technologii.

   Sprawa jest dość prosta, bo rzeczywiście w pewnych dziedzinach osiągi są oszałamiające, więc niewtajemniczeni w różne szczegóły ludzie pod wpływem zachwytu czy zauroczenia jednymi osiągnięciami łatwo podobne stany przenoszą na inne rzekome cuda czy osiągnięcia.

   Podobny mechanizm działa zresztą w medycynie np. a propos szczepionek, które się odpowiednio propagandowo lansuje, a ludzie w to wierzą, no bo przecież są inne fantastyczne możliwości medycyny czy diagnostyki.

  • Kibic z kibucu

   Nie będzie ataków na kościół,Pani A@@+Mimoza:
   Opublikowano 3 sty 2014
   ZANIM OBEJRZYSZ! PRZECZYTAJ!!!!
   Po pierwsze absolutnie nikogo nie chciałbym urazić tłumaczeniem tego filmiku. Uważam że satanizm znajduje się w miejscach o których trudno uwierzyć. Nawet w kościele. Poza tym są zdjęcia w tym materiale ukazujące Jana Pawła II jakoby uosabiał owe satanistyczne praktyki.

   Jeżeli chcesz rzetelniejszych i mocniejszych dowodów na informacje w tym filmiku, polecam obejrzeć wykład prof. Walter J. Veith Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń
   http://www.youtube.com/watch?v=iIHLaz

   Jeszcze jedna uwaga: Jestem patriotą, jestem dumny, że mieliśmy osobę na takim stanowisku, ale spróbujmy popatrzyć na to jako dawkę informacji. Bez emocji, choć trudno je na wodzy utrzymać. Wiem.

   Wspomnę tylko że Jan Paweł II np. nawoływał do Nowego Porządku Światowego:
   http://www.youtube.com/watch?v=UMU5gi

   Tak więc zdaję sobie sprawę z delikatności owej tematyki. Ba, jest cholernie trudne i bardzo emocjonalne, gdyż nie raz już to odczułem. Ale jak możemy zgłebiać naszą wiedzę, poszerzyć horyzonty, jeżeli nie będziemy się bać rozmawiać na trudne tematy?

   Na koniec.W filmiku poruszana była kwestia duchowości. Czym jest w takim razie owa duchowość wg mnie? Pozwolę sobie przytoczyć słowa David Icke z którymi się całkowicie zgadzam:
   http://www.youtube.com/watch?v=KRCjB3

   Aha. Rozmowa telefoniczna została przeprowadzona z ojcem Malachi Brendanem Martinem, księdzem katolickim, teologiem, autorem publikacji na temat Kościoła Katolickiego i profesorem Watykanu. Zmarł w 1999 roku. Ponadto trzeba nadmienić iż był ex Jezuitą i to własnie ich wskazuje za najbardziej zdeprawowany zakon…

   Org. title: „Truth about the Vatican and the Pope”.

   Pozdrawiam

   Ripsonar

 • denuo

  Choroby cywilizacyjne a szczepienia – Przemysław Cuske
  https://dub119.mail.live.com/default.aspx?id=64855&rru=inbox#page=Compose
  PROSZE ROZPOWSZECHNIAC

  • kk7qq

   Dziekuje za ten film mimoza @ w odnosniku pod filmem wedlug Waltera J. Veith Tajemnica Tajemnych Stowarzyszeń (i inne jego wyklady sa doskonale ), klei sie to wszytsko w pewna calosc .
   Wszystko jest zupelnie inne niz bysmy tego chcieli .

   • kk7qq

    Znakomitym przykladem ze nie sa to zadne mity wedlug filmu podanego przez mimoza @ moze byc satanistyczny tempel ojca Pio .

    ww.chiewsaviva.com/satanictemple%20padrepio.pdf

    Poddana dokladnej analizie satanistyczna swiatynia – 33 stopnia

    http://derhonigmannsagt.wordpress.com/2014/04/28/satanischer-tempel-teil-7-letzter-teil-die-33-grade/

    • robert

     Diabeł go nawet po śmierci prześladuje i nie może mu darować, ile dusz wyciągnął z piekła z Bożą pomocą.
     Za życia był też ostro atakowany i to fizycznie za robienie dobrej roboty dla Boga i zbawienia dusz.
     To znane historie, wystarczy przeczytac jakąkolwiek książkę o tym jednym z największych świętych Kościoła.

     Legenda głosi, ze jak przyszły JP2 II go odwiedził z ciekawości, miał usłyszeć, zeby szykował się na bycie papieżem w nieodległej przyszłości. Choć może to opowieść powstała już po wyborze.

    • robert

     A prof. Veith zdolny konfabulator, ładnie plecie różne wątki 😉

     Choć cześciowo do pewnego stopnia mówi prawdę, bo jak wiadomo, dziś na czyste kity mało kto się łapie.

     Trzeba specjalistycznej wiedzy, która mało kto posiada by wyłapać i udowodnić różne kitowanki.

    • nikt

     Nie wiem jak jest naprawdę, w co wierzył papież JP2,wcześniejsi papieże czy jego następcy. Widziałam za to malowidła, rzeźby, symbolikę „watykańską” i to one nie dają mi spokoju, są wręcz odpychające. Od najmłodszych lat kojarzyły mi się ze Złem.
     Jednak nie mogę zrozumieć jak autor filmu może twierdzić, że całowanie ziemi świadczy o satanizmie, szacunek do przekonań innych przywódców religijnych świadczy o satanizmie ( ja wychodzę z założenia, że wszyscy wierzymy w Jednego i tego samego Boga- różnie przedstawianego, nie tylko przez wzgląd na odmienne kultury, czas zrobił swoje, kolejni interpretatorzy pism, polityka również).
     Za każdym razem kiedy przekraczam polską granicę, jadę w odludne miejsce i witam się z moja ojczyzną w „szatański” sposób: całuję albo drzewo albo ziemię. Jestem satanistką czy kim?? Tęsknię za polską ziemią bardziej niż za ludźmi i w ten sposób chcę wyrazić to co czuję. Powinnam „popełnić” jakieś biczowanie za to haniebne mizdrzenie się do dzieł bożych??
     ” Nie będziesz miał bogów cudzych przede mną” można bardzo różnie interpretować, tak samo jak to, że papież pozwolił na uczynienie znaku „innego boga” na swych czole.Dla jednych to było jak wyrzeczenie się Boga, oddanie czci innemu bożkowi, dla drugich po prostu okazanie szacunku dla wiary innych ludzi. Wg mnie to nie są dowody świadczące o służeniu „złej stronie mocy” ale ta słynna watykańska symbolika z tronem papieskim, ozdobionym szatańskim krzyżem na czele- jest nie do przyjęcia. Jak każdy z papieży mógł przebywać wśród tej piekielnej symboliki?? W to, że nie byli świadomi nie uwierzy nawet idiota. Dla mnie to jak przyzwolenie na orgię w domu bożym. A może po prostu nie znam się na sztuce bożej i się czepiam….

    • robert

     Nie no juz daj spokojmz tym tronem z wyrytm odwrotnym krzyzem.
     Byla to oczywista antypapieska prowokacja – moze papiez mial stac obok – stary schorowqny czlowiek, albo zazadac taborecika?

     Zauwazam tu u niektorych przesadna wiare w symbolike, a symbolika nie dziala automatycznie sama w sobie. Tylko wymaga jakiejs wiary czy zgody na nia, co faktycznie ma do pewnego stopnia u ludzi nieswiadomych. Jesli ktos jest swiadomy i neguje ja, jest calkowicie bezsilna. A kiedy jeszcze ktos jest w bliskiej relacji z Bogiem, to juz w ogole.

   • Olsen

    Ten pan Veith to nie jest ksiadz Tylko agent NWO.I sluchac takich pieknie skleconych farmazonow niema co sluchac.Widac jak na dloni konspiracje jewrejow.Od wyjscia z egiptu do dzisiaj.Caly czas spiskuja przeciwko JEZUSOWI a teraz przeciwko
    Kosciolowi Katolickiemu.W ktorym ze kosciele maja mnostwo swojych ludzi.Dla tego widzimy w kosciele katolickim destrukcyjne dzialania ktore maja zmienic oblicze Kosciola Katolickiego (Modernizm).TO JEST JAWNA WOJNA Z CHRZESCIJANSTWEM
    I Z KOSCIOLEM KATOLICKIM.PANSTWO musimy sie obudzic I zachamowac ten destrukcyjny process.SURSUM CORDA

    • monitorpolski

     Dobrze, że niektórzy ludzie jeszcze myślą…

    • dRUM

     @Olsen „…W ktorym ze kosciele maja mnostwo swojych ludzi.Dla tego widzimy w kosciele katolickim destrukcyjne dzialania ktore maja zmienic oblicze Kosciola Katolickiego”

     Ale reszta ta „prawa” częsć kościoła daje na to przyzwolenie.
     To tak samo jak osadnicy izraelscy ktorzy niby sa tymi dobrymi zydami a wprowadzaja sie do domow ktore powstaja po akcji buldozerow ktore niszcza palestynski osiedla.

     Radio Maryja podobna biernosc. Mowia ze pedalstwo to zlo a chwile poznie puszczaja kawalek REM-u,gdzie vocal to wlasnie gay.

    • robert

     Ale kto sie takimi rzeczami interesuje, jaka ‚opcje’ obiera wokalista??
     Liczy sie tylko, ze fajna muzyczka.
     Zreszta to sa bzdury, wazniejszanjest ta ew. birnosc i przyzwalanie na pewne rzeczy, ale tu mamy z ‚masami katolickimi’ podobny przypadek jak z tymi w panstwie czy polityce, ze trzeba pewnego uswiadomienia, a potem przeciwdzialania w postaci plqnowego dzialania.
     Trudnosc dodatkowa polega na maskowaniu sie i tylko u nielicznych mozna domniemywac, ze cos tu nie gra z nimi.

 • Siostra T

  http://gloria.tv/?media=604096

  Jesteśmy oszukani i zdradzeni przez arcykapłańów!!

 • nowecant

  Nie ma opcji trzeba stworzyć jakąś samoobronę przeciwko przymusowym szczepieniom. Bandyci myślą, że im się uda, bo odizolują niebezpieczne jednostki i je zniszczą. Przeliczą się, bo człowiek w stanie zagrożenia życia swojego/bliskich jest nieobliczalnie groźny.

 • spoko

  Mija 10 lat od czasu, gdy Polska została skolonizowana przez UE
  Unia Europejska znajduje się na równi pochyłej i zapewne niedługo się rozpadnie. Gdy do tego dojdzie możemy się spodziewać nawet pożogi wojennej w Europie.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mija-10-lat-czasu-gdy-polska-zostala-skolonizowana-przez-ue

 • Zastanawiałem się dlaczego urzędnicy są tak wrogo nastawieni do Polaków, iż traktują Polaków jak potencjalnych oszustów i złodziei.
  Takie wrogie postępowanie jest zawsze tożsame gdy chodzi o stosunek okupanta do ludności tzw. tubylczej. Przecież administracja oraz stanowienie prawa w Polsce są w rękach osobników podających się za Polaków lub ich potomków gdy tymczasem Polska to Kaganat podarowany judeo-satanistom przez Stalina! Jak mogłem się osobiście przekonać w stosunku Polaków ta wojna trwa nadal i przybrała już nawet paranoiczne aspekty, gdzie mordowanie i grabieże przeciwników nowego ładu w Polsce odbywają się jawnie przy biernej postawie wielu nieświadomych niczego Polaków. http://rafzen.wordpress.com/2011/07/31/kaganat-od-stalina/

  • Lucek

   Wczoraj odwiedził mnie znajomy, który starał się o stworzenie miejsca pracy dla dwóch osób. Chciał na to wziąć dotację, ale oczywiście papierologia jest kosmiczna. Zatem wypełnił cześć wniosku i poszedł z tym do UP. Był odsyłany od pokoju do pokoju, od jednej pani do drugiej i oczywiście został olany. Wkurwił się i powiedział, że ich pierdoli.

   Więc kto siedzi w tych urzędach ? Człowiek uczciwie podchodzi do sprawy, oczekuję pomocy a dostaje kłody pod nogi.

  • monitorpolski

   Dałeś się wpuścić w maliny Gawronski Rafzen, przecież nie było żadnej „rzezi smoleńskiej”. Rozumiem, że pisałeś go dość dawno, gdy jeszcze nie zdawałeś sobie sprawy z rozmiaru kłamstwa, ale warto by to teraz poprawić.

 • Lucek

  Gościu, przecież ty jesteś nienormalny 😀

  Kończę polemikę z tobą, bo już wiem że nie ma z kim i nie ma o czym rozmawiać 🙂

  Narrrra!

  • Kibic z kibucu

   „POślizg się zaczął ,i
   nic go nie zatrzyma.Kierunek na śmietnik historii a co
   niektórzy do pierdla.”
   A ty Lucku nie spuściłeś po sobie wody.
   Nie uczyła mamusia??
   Zwłaszcza po marcepanach?

   • dalmat

    Przeanalizowałem twoje wpisy i wyszło mi że jesteś zenobiusz. Idiotyzmu nie da się ukryć. Kibucu z zenory.

   • mlotnanwo

    oj jakiś Ty naiwny….czy kaczyński czy tusk to ta sama cholera…gwarancją na dożywotnie płemiełostwo tuska jest kaczyzm

 • Lucek

  Ponawiam swój post i czekam na odpowiedź KUBUCU

  Rozumiem, że palenie menory w pałacu prezydenckim na święto chanuki zapoczątkowane przez leszka to również cześć jego wielkiego planu ? Czy jak Ty to tam tłumaczyłeś jak był w izraelu:

  „To były zwykłe grzeczności gości w domu gospodarza.”

  To kto jest gospodarzem i gdzie, bo teraz to już się powoli gubię.

  Wszystko co związane z kaczyńskim to jest zwykła propaganda wymierzona w biednego jareczka, obrońcę ludu.

  Ten sam jareczek pozapierdalał na ukrainę drzeć mordę pod flagami banderowców. To też były grzeczności ?
  To że teraz ruscy jebnęli embargo na mięso, mleko, niedługo pewnie jabłka to jest ok, tak ?

  • Kibic z kibucu

   To gest symboliczny wobec państwa z którym należy się liczyć,a i narodu który gościł,może zbyt tłumnie ale i tłumnie ginął w Polsce.
   Grzeczność jednak tego typu nie przeszkadza ci Lucku na Kremlu,ciekawe czemu?
   Bronisz jak lew Tuska łódzkiego Żyda(nie było na Kaszubach takiej rodziny),któremu drugi Żyd Kurski zrobił przysługę „dziadka z Wermahtu”(oczywista fałszywka)Stary Żyd ci to mówi.
   Tym razem wyborcy wybiorą właściwie Polaka i katolika, Kaczyńskiego.

   Czy zdradzisz sekret, Lucek to zdrobnienie od Lukrecjusz?
   Lukrecje i marcepany się kończą ,POślizg się zaczął ,i
   nic go nie zatrzyma.Kierunek na śmietnik historii a co
   niektórzy do pierdla.