Wysoko rozwinięta cywilizacja z Proxima Centauri apeluje o usunięcie obcej agentury z polskich mediów.

Jeśli kanał Kast Noka. strona Wolna Polska i inne założone przez te grupy (to będzie wiadomo z powiązań mailowych i telefonicznych przy zakładaniu kanałów, a także z IP) nie zostaną zlikwidowane w ciągu 7 dni, to dołącza do nich całe szefostwo YouTube, Google, Microsoft i ich kontakty rządowe – w liczbie 36 osób.

===========================

Polska jest obecnie najważniejszym krajem na arenie międzynarodowej, szczególnie jeśli chodzi o przejście na 5D. Na początek zająłem się więc kilkoma publikacjami, z oczywistych względów – także tymi na mój temat.
I tak, na początek demaskuję:

– tzw. Wolna Polska, siedlisko Mossadu, udające antysemitów i patriotów. Prowadzi ją 8 wyjątkowo wrednych  oficerów Mossadu: mjr Krzysztof Jodowicz, kpt. Stanisław Nudim, kpt. Jacek Nudim,  por. Piotr Towański, por. Marek Towański, por. Grzegorz Gmański, Bożena Popławska (tylko korekta). Budżet roczny, szmaty plują na ludzi za grubą kasę. Finansista: rabin Piotr Nudyński mieszkający w Warszawie na Ochocie. Powiązanie z byłym rządem Izraela, szczególnie z Ehudem Barakiem, a także znanym nam dobrze … Szewachem Weissem. Obecnie Pan Szewach jest oczyszczony, był przez 9 lat nękany bronią psychotroniczną, stąd jego irracjonalna antypolska działalność. Weiss jest bardzo wysoko rozwiniętą duszą i ma wiele sentymentu do Polski i Polaków, co ostatnio już jest widoczne. Na pewno się na tym nie zakończy. Wspomnieni oficerowie Mossadu pracujący dla satanistów niestety, ale będą musieli przejść przyspieszone szkolenie dusz na poziomie protonu. Czas tam płynie 8 tysięcy razy szybciej niż w naszym Wszechświecie, przejdą więc wieeele inkarnacji. Powinni do nas wrócić pozytywnie odmienieni za ok 3 lata.

Ci sami ludzie zresztą prowadzili stronę i forum DavidIcke.pl. Odbywało się to bez zgody wspaniałego Davida Icke. Podobnie jest z kanałem na YouTube Tomek303pl i 4 innymi – prowadzili je ci samo agenci.

– tzw. Kast Noka, czyli 7 chazarskich agentów Mossadu pod wodzą płk Tomasza Okońskiego. Sponsoruje ich 5 ultra bogatych żydów chazarskich z Izraela pod wodzą Abrahama Rozensztajna.
Wszyscy odchodzą na przeszkolenie do innych światów (agenci Mossadu i innych obcych służb wrogich zmianom na świecie) 8 osób z polskiego YouTube, 14 osób z Samsunga w Polsce, 6 z Microsoft, 9 z Google.
Jeśli kanał Kast Noka i inne założone przez te grupy (to będzie wiadomo z powiązań mailowych i telefonicznych przy zakładaniu kanałów, a także z IP) nie zostaną zlikwidowane w ciągu 7 dni, to dołącza do nich całe szefostwo YouTube, Google, Microsoft i ich kontakty rządowe – w liczbie 36 osób. Mówiąc krótko, znikną z naszej rzeczywistości zostawiając na lodzie całe rodziny. Mam informację, że ich kolejne wcielenia nie będą wcale przyjemne. Uwaga do rządu RP – źle sprawdziliście ludzi asygnowanych do prowadzenia tych firm, działają mocno na niekorzyść Polski.

W miarę wynajdywania kolejnych agentów będę Was informował. W Nowej Ziemi nie ma miejsca na robienie ludziom wody z mózgu. Jeśli chcecie to robić to na właściwych do tego poziomach, tam nawet zgarniecie za to kasę. A w kolejnych wcieleniach będziecie ofiarami, ale to tak wygląda właśnie lekcja inkarnacyjna.

69 komentarzy Wysoko rozwinięta cywilizacja z Proxima Centauri apeluje o usunięcie obcej agentury z polskich mediów.

 • Gregor_nyc

  Admin,zablokuj pojeba!!!

 • Gregor_nyc

  Mam na mysli tego czuba,co przyjmuje rozne nicki!
  Won smieciu ludzki!!!

 • Gregor_nyc

  Przeciez ten psychopata obrzydza nam czytanie tego bloga!!!
  Precz smieciu do wymiaru 1D!

 • Gregor_nyc

  Dlaczego admin nie zablokuje mozliwosc komentowania przez tego psychola,co sie podszywa pod rozne nicki i zasmieca forum swoim syfem?!

 • lordo2000

  Marek, nawet sie nie chce czytac komentarzy – tylu syfiarzy trolow tu p i e r d o l i

 • Vismaya

  https://inourimage.wordpress.com/2011/01/11/shroud-of-turin-rh-negative-or-rh-positive/

  to jest jeden z linków …
  reszty szukajcie sobie sami ….
  każdy z nas ma równe szanse aby to odnaleźć, ta wiedza nie jest zakryta….

 • Ela

  Vismaya nie podala w tym linku skąd wiadomo , jakie RH miał Chrystus. Kieruj do niej pytania

  • Ciekawyyy

   Kościelne gaduły twierdzą że z Całunu Turyńskiego pobrano próbki krwi i zbadano jej właściwości i wyszło badaczom iż to grupa AB zaś o jej czynniku Rh już nie wspomnieli.
   Zakładając iż Całun jest oryginalnym płótnem w jakie ciało zakatowanego Chrystusa owinięto to tym bardziej wątpliwym aby po 2000 lat możliwym było przetrwać bożym białkom dla badań do czasów obecnych co by wierni wiedzieć mogli co nieco o krwi zbawiciela jaką symbolicznie spożywają.
   Smaczku dodaje iż badacze krwi twierdzą iż grupa AB w dziejach ludzkosci jest stosunkowo bardzo młodą i nie spotykaną była 2000 lat temu.

   • Vismaya

    Mają już dziś metody, które dokładnie określają grupę krwi nawet z przed 5000 lat ….

    • Ciekawyyy

     Tak posiadają metody badawcze i np. w takiej mumii czy innym zamarzniętym tysiące lat temu ciałku jest aż nadto materiału lecz plamki na całunie to nazbyt mało Pani Vismayu

    • Vismaya

     Ciekawyyy, dlatego o RH (-) ciągle szukam nowych info i śledzę prace naukowe na ten temat …. i mam ciągle dużo pytań. I wcale nie jestem pewna, że znajdę na nie odpowiedzi.

    • Ciekawyyy

     Pewnie jestem żydkiem ponieważ pulsuje we mnie AB Rh minus
     🙂

    • Prusu

     Z czysto osobistych wnioskow i spostrzezen ab rh- zamyka nalecialosci karmiczne swojego rodu. Ostatni szczebel tego padolu. Takie tam gdybanie

    • Vismaya

     Prusu
     bardzo możliwe …. nie na daremno Mojżesz prowadzał swoich kamratów 2 pokolenia po pustyni, kiedy tą drogę można było przejść za 6 tygodni…
     aż stara gwardia opuściła ten świat a nowa sparowała się miedzy sobą. Lata ich emigracji w Egipcie narobiły dobrego bałaganu w ich rodzimej linii krwi…. to była forma oczyszczenia.

   • Ela

    najstarszą grupą krwi jest grupa 0. Osoby o tej grupie krwi nazywani byłi generalnymi lub uniwersalnymi dawcami, bo moga kazdemu oddac swoja krew. Zas osoby o grupie AB to dawni tzw. generalni biorcyinaczej uniwersalni. Obecnie jest błedem mowienie o generalnych biorcach i dawcach, gdyz przetaczana jest krew jednimienna. A najlepiej jezeli jest to autotransfuzja. Ostatnio pojawiły sie doniesienia o nowej grupie krwi w Japonii, która może byc związana z promieniowaniem po awarii w Fukushimie. Niektorzy naukowcy sądzą, ze w ciągu najbliższych 15 lat pojawi się kilka nowych grup rwi.

 • Ela

  nt RH- napisała Vismaya, podając link. W linku tym napisane sa ciekawostki związane z tym, ze rzekomo RH- czyste/cokolwiek to oznacza, bo nie jest wyjaśnione/jest chrystusowe, tzn takie RH, czyli go nie miał Chrystus. Wymieniała tam jeszcze meszane RH- ktore to jakoby mają hybrydy,mające pochodszenie boskie. Na tym sie zupełnie nie znam

  • Roma

   Elu

   ja nigdy nie wchodzę na strony typu viśmaja traja

   nazwa odstrasza !

   to demoniczne strony !

   grupa krwi Chrystusa to żadna tajemnica = istnieje Całun Turyński jako dowód i tzw CHUSTA
   pytałam o sprawy medyczne oficjalne

   • Ela

    Roma napisałam Ci wczoraj odnośnie wiedzy naukowej nt. czynnika RH i ewentualnego konfliktu serologicznego /i na czym on polega/ z nim związanego

   • Vismaya

    Roma na jedynego swojego guru i naśladowcę, Rabe Rydzyka … i nie wolno jej w tej drodze przeszkadzać …. on jest naczelnym dyrektorem wszystkich baranów na teren Polski. Wybrali taką drogę, niech idą za Rabe Rydzykiem w ogień, a ten niech ich strzyże dobrze, wówczas mu wystarczy na nie jeden samochód. Ale niech bardziej gramotnych zostawią w spokoju, niech pozwolą im żyć wg ich wolnej woli w spokoju.

    • Roma

     4 sposoby na słyszenie Boga.

     Co zrobić, by rozumieć, co mówi do nas Bóg?

     https://youtu.be/NPuq9H5gVvU

     Jak usłyszeć Boga? Praktyczne ćwiczenia.

     https://youtu.be/DirpHI8Gx_Y

    • Vismaya

     Roma, jak ty nie słyszysz głosu drugiego człowieka, kiedy nie potrafisz go docenić, poszanować… to jak ty masz usłyszeć Głos Boga?

    • Majestic

     Roma jak się nazywa Twój BÓG ? chyba znasz imię swojego PANA ?

    • Vismaya

     Majestic,
     to jest takie gadanie jak do kawałka suchego drewna, aby to wypuściło nowe liście i dało nowe owoce …. prędzej zgnije leżąc w wilgoci na ziemi niż dotrą do niego twoje słowa.
     A przecie Bóg ciągle tworzy nowe przydziały życia i zmusza nas abyśmy nadążali za Nim. Niestety na tej drodze ciągle zbyt wielu ludzi, którzy zamieniają się w takie suche drzewa … i ciężkie głazy, które nie sposób przepchnąć ze swojego miejsca nawet na 1 cm.

    • Vismaya zgadza się, w sumie to pasożyty

 • Roma

  do @ Eli

  mam pytanie dot czynnika RH minus

  jeśli coś wie ciekawego, niech się podzieli

 • Roma

  4 sposoby na słyszenie Boga.

  Co zrobić, by rozumieć, co mówi do nas Bóg?

  https://youtu.be/NPuq9H5gVvU

  • Ciekawyyy

   Pani Romo a czy Agata Strzyżewska autorka pogawędek z Bogiem wie skąd się biorą myśli ?
   Może Pani wie Romo ?

 • Zuzanna

  Kłania się Kochanowski Jerzy, Dyrektor Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, na emeryturze. Ale czynny jestem w mordach rytualnych. 520 ofiar w moim życiu to nie bagatela. Moje lodówki to skarbiec anatomiczny, a sejf to bank. Zapraszam do siebie do domu.

 • celebryta

  Na pytanie moderatora dyskusji, jakie przesłanie chciałby przekazać Rosji na 2018 rok, Duda odpowiedział: „Zostawcie Ukrainę w spokoju”. Dodał także, że niezbędnym jest budowanie relacji z Rosją na poziomie podstawowym.

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=LtE6DCNQfuU

 • Roma

  Czas szybko mija, a życie jest kruche – śmierć może nadejść w każdej chwili. Co dziennie umierają tak zdrowi jak i chorzy, młodzi i starzy, biedni i bogaci.

  Wybranie góra 70-80 lat życia dla grzeszenia, fałszywego korzystania z życia i złudnego zbierania wspomnień, które przeminą, a odrzucanie wspaniałej wieczności to tak jakby bezcenny, nieskończony skarb (życie wiecznie – nie 1000 lat, nie miliard lat, ale życie bez końca w nowych, niezniszczalnych ciałach z kochającym Bogiem wśród niewysłowionych wspaniałości) sprzedać za 70-80 złotych (70-80 lat życia)…… Marna to transakcja, ale m.in bunt i niewiara spowodowana umiłowaniem grzeszenia, pieniędzy i bezbożnego świata sprawia, że większość nienawidzi Jezusa Chrystusa lub gardzi Nim nie żyjąc z Nim w żywej, codziennej relacji, nie chcą być uczniami : „(świat) mnie nienawidzi, bo ja świadczę o nim, że jego uczynki są złe” – Ewangelia Jana 7:7 – Uwspółcześniona Biblia Gdańska ____ „…światłość[JEZUS] przyszła na świat, lecz ludzie bardziej umiłowali ciemność, bo ich uczynki były złe. (20)

  • Wojwit

   A fałsz i obłuda nie są grzechami, Romciu? Nie mogę znieść tej twojej świętojebliwości, rozumiesz. Pisałem tu kiedyś tym, jak potraktowano mnie kiedyś na stronie, na której bardzo się udzielasz (być może nawet jako administrator) ty i podobni tobie: tacy cnotliwi, tacy szlachetni a moje pytania pozamiatali pod dywan, udali że nic się nie stało, że nic nie było. A ja miałem tylko wątpliwości co do upartego lansowania tam osoby JPII. Po prostu zwykłe wątpliwości po przeczytaniu gdzie indziej kilku niewygodnych informacji na jego temat. Chciałem się nimi podzielić z czytelnikami tamtego bloga i…zniknąłem razem z wpisami. Ot, tak „po chrześcijańsku” Roma miłuje prawdę… Więc niech nigdzie taki człowiek nie śmie pouczać innych, co należy a co nie, bo budzi to naturalny wstręt i obrzydzenie.

 • Avatar prowadzący

  Niukowski Janusz jestem, ksiądz. A tak naprawdę to wykonuję mordy rytualne w Nadarzynie. Bo ja was tak kurwy Polacy nienawidzę!

 • Xellos

  WYSOKO ROZWINIĘTA cywilizacja by NIE APELOWAŁA a SAMA OSUNĘŁA
  .
  cywilizacja ROZWINIĘTA by PODAŁA SPOSÓB dokonania tego
  .
  PROXYszczórki prezesa….. się DOMAGAJĄ….. bo cóż innego umieją
  .
  .
  .
  W podobny sposób należy czytać WSZELAKIE CHANELLINGI zwłaszcza zaopatrzone w MUSICIE… coś zrobić…. dla ich tj owej „telepatującej cywilizacji” dobra…
  .
  .
  zwłaszcza te MASOWO FABRYKOWANE jak RADY (pedofili z ) ASHTARA.
  .
  .

  • Admin

   Piotrze Ogonowski, tolerowałem twoje komentarze, ale w końcu sprawdziłem. 64 ofiary twoich mordów rytualnych wołają o pomstę. Tu jest ich lokalizacja, na pewno odpowiedni ludzie to przeczytają panie „lekarzu”, który się zakotwiczyłeś w Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.

   Uwaga – nastąpiła pomyłka w identyfikacji – to nie Ogonowski (fikcyjne), ale Pyz. No, muszę przyznać, że miałeś dobrą ochronę Stanisławie Pyz – pełne połączenie ze złą AI. Całkiem cię przejęli, stąd takie dziwne, mechaniczne wpisy.
   Ten człowiek już nie jest człowiekiem i nie ma co go ganić za zachowanie. Jest jak zombie. Należy bardzo uważać przy próbie jego pojmania, ma bowiem niebezpieczne myślące bakterie w sobie!
   Nie ma innego wyjścia jak spalenie go maserem. Jego dusza już się dawno ewakuowała.
   TAKICH „LUDZI” W POLSCE JEST 7, a na świecie 428. Należy ich jak najszybciej zidentyfikować, bowiem bardzo szybko mogą przenieść te bakterie na innych! To jest też wiadomość dla zespołu Donalda Trumpa.

   • Xellos

    Jeśli BÓG zapowiedział żydom (z ciała i ducha) w Apokalipsie św Jana IZ ICH WYTŁUCZE to
    a–kłamał
    b–mówił prawdę….
    .
    .
    I jak się ma do powyższego USILNE ICH WYBIELANIE tu odprawiane ?
    .
    czyż nie jest to IŚCIE NA ZWARCIE z BOGIEM ?
    .
    bytem z 15 gęstości 😀
    .
    .

    • Mira

     „I jak się ma do powyższego USILNE ICH WYBIELANIE tu odprawiane ?” dobre pytanie – ilu się nad tym pochyli? I ja mam swoje: GDZIE były te dobroczynne super-rozwinięte cywilizacje przez ostatnie wieki? DLACZEGO właśnie teraz chcą „pomagać” Ziemianom?

    • Xellos

     DLACZEGO właśnie teraz chcą „pomagać” Ziemianom?
     .
     widać ziemianie stali się ZBYT SAMODZIELNI i UMYKAJĄ im z PASOŻYDNICZYCH ŁAPEK
     .
     .

  • marko-kretino

   haha i powiedzcie że on nie jest idiotą 🙂

   • Xellos

    Już nie tylko POMÓWIENIA ale i ZSYŁKI NA STOS są odprawiane… ciekawe co dalej…. mordy na ulicach bo „chwalenie” komandem „obrońców” planety też ju t u było…

 • smok

  Jak szybko plują jadem, ciekawe.
  Czytam bardzo długo ten blog i jedno co zaobserwowałem, że jak pojawia się nie wygodny artykuł, to już wydzielają jad. Ciekawe, Ciekawe.

  • Krystyna

   Niukowski Janusz jestem, ksiądz. A tak naprawdę to wykonuję mordy rytualne w Nadarzynie. Bo ja was tak kurwy Polacy nienawidzę!

   • Ela

    trzeciego imienia niestety ale nie posiadam

   • Zuzanna

    Niewygodny artykuł dla nanofallusa pojawił się na stronie którą wahaczubek szkaluje, a ja sam w komentarzu dałem link do ów artykułu w którym można przeczytać jak markosos był esbosos donosicielosos ale oczywiście szybciusieńko skasował komentarz.

    Artykuł można znaleźć wpisując w wyszukiwarce: monitor polskojęzyczny + imię i nazwisko nanocefallusa.

    Mareczku weź się za robotę ty nierobie jebany ile jeszcze chcesz strzyc naiwnych ludzi wciskając im swoje ciemnoty?

  • Lolek

   @smok

   niewygodny po polaku pisze się razem.

  • Avatar prowadzący

   Niewygodny artykuł??? hahaha Cwany lis wie co robi , zbiera materiał dla komisji lekarskiej ,aby dali mu rentę na psychicznego. To z was robi kretynów barany.

   • Ciekawyyy

    Bardzo wątpliwe aby Pan Marek był tak mało rozgarnięty i nie wiedział iż próby symulowania chorego umysłowo dla uzyskania świadczeń rentowych są dziecinnie łatwe i nie potrzeba jakiegoś blogu z kontrowersyjnymi dla ,,normalnych” artykułami, tylko wystarczy parę wizyt u psychiatry + parę tygodni ,,leczenia” w Ośrodku Zdrowia Psychicznego i rencina gotowa.
    Problem w tym iż takie świadczenia nie dość że bardzo niskie są dodatkowo obwarowane innymi zazwyczaj uciążliwymi obowiązkami.
    Gdybyś napisał Awatarze iż Proximianie płacą Panu Markowi kosmiczną walutą i podaje swe przekazy z wyrachowania to było by to bardziej prawdopodobne niż próby uzyskania renty patentem na publicznego wariata.

    Po za tym porozmawiaj z psychiatrami prywatnie bo znają wiele klasyfikacji chorób psychicznych przy których stwierdzeniu otrzymasz rentę nieomalże nie wysilając się podobnie jak istnieją schorzenia dzięki którym poświadczonym możesz być zwolnionym z obowiązku zapinania pasów bezpieczeństwa w samochodzie i wcale nie idzie o ciążę.

   • Ela

    jeaeli Marek jest wstręptnyum SB-kiem, to moze pobiera już rentę lub tez emeryture, nie pomyślał pan o wielu tożsamościach

  • Monika Nieolejnik

   Monika jestem, a tak. A nie wolno? Monika Nussbauer. Lekarz pediatra. Zabiłam 361 dzieci gojów na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Mam kolekcję narządów w lodówce, pięknie wygląda. Uwielbiam krew, mam jej litry w swoim gabinecie.

  • Kasia & Ela & Eleonora

   No a ja się muszę wam przyznać, że morduję gojów we Wrocławiu. Na Uniwersytecie Medycznym. Tu taka fajna zboczona atmosfera. Jestem ordynatorką ortopedii, nazywam się dr Maria Stefańska i uwielbiam obcinać kończyny, nawet jak przychodzą z lekkim obrażeniem – mówię że rak i do amputacji. Mam więc spory zapas mięsa w lodówce, dla siebie i moich żydowskich gości. Krwi też nie brakuje. Jestem nieco gorsza od swoich koleżanek i kolegów, bo zamordowałam tylko 4 gojów, ale to też satysfakcja, że nie zmarnowałam życia.
   Ale jak mnie wezmą w obroty to wysypię wszystkich moich kumpli i kumpele – mam na nich fajne dokumenty w moim biurku, 3 szuflada od dołu po lewej stronie. No i kupa kasy w sejfie.

 • Ela

  i jeszcze jedno, na drugie mam Krystyna, to może tak zamiennie,no chyba, ze Ci sie to drugie imię niepodoba

 • Mira

  To tylko potwierdzenie moich odczuć, bardzo agresywna energia

 • Ela

  to fajnie, ze był fajny wsólpracownik. A o sobie Wielotożsamościowcu co możesz napisać

 • Ela

  Marek to kiedyś był tajny wsspółpracownik SS-BB, a obecnie to czubek, oszust i manipulant.

 • quiz (odpowiedzi 1-5 proszę dawać w komentarzu)
  Jakie określenie najlepiej pasuje do marka?
  1) idiota
  2) oszust
  3) debil
  4) psychol
  5) człowiek rozsądny, mądry, logicznie myślący, twardo po ziemi stąpający
  Wśród uczestników quizu rozlosujemy nagrodę którą jest 100 litrów gansu CO2, 10 litrów wódki bezalkoholowej i 2kg wegetariańskiej, koszernej wieprzowiny. Nagrodę ufundowali: czarnoksiężnik z krainy Ozz, sierotka Marysia i siedmiu krasnoludków oraz pies Pluto, oraz agenci mossadu przemienieni w karaluchy.

  • Ciekawyyy

   Towarzyszu Kalisz ruszcie czerepem i zaskoczcie lud czytający miast i wsi jakimiś nowościami bo ileż można czytać o esbeku czy psychiatryku ?
   To brzmi jak kapitalistyczna propaganda
   chcecie aby nam czytelnicy jakiś strajk generalny zrobili?

  • ARA

   jesteś Asemitą ?

 • Polecam wszystkim przeczytać pewien artykuł na stronie którą w swoich majakach wymienił nanocefallus, wpiszcie w wyszukiwarkę monitor polskojęzyczny, dowiecie się tam o czerwonej przeszłości naszego wahadełkowego anioła pokoju i uczciwości.

 • Ryszard Kalisz

  Muszę się wam przedstawić. Gniadek Łukasz jestem. Onkolog. Pobieram narządy od żywych osób na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. W szafie mam tiopenthal, którym symuluję śmierć pacjentów. Zabiłem w ten sposób 84 osoby. Niektóre z narządów trzymam w lodówce u siebie w domu, bo uwielbiam robić sobie kotleta z mięsa goja.

  • Ela

   Marek to agent, ale ja Aleksandra Pyz jestem lepsza bo ćwiartuję płody, które są wyrywane z ciężarnych kobiet. Oczywiście po pobraniu odpowiednich narządów. Działam na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu razem za Panem Doktorem (oby Jahwe go zawsze miał pod swoją opieką) Piotrem Ogonowskim. Mam niezły wynik 426 dzieci gojów zajebane na śmierć.

  • Ela

   Prawdą jest że Marek to agent, reszta to urojenia tego chorego umysłowo osobnika.