Wyznania Jana Pomianowskiego, ofiary „Mind Control”

microchip_mind_control_by_lun_acy-d7bk3xvDla wszystkich którzy nie wierzą w mind control, chciałem opisać swoją historię. Może da wam to do myślenia.
Zdaję sobie sprawę że osoby żyjące w matriksie potraktują to jak science fiction, ale wiem co widziałem i co przeżyłem, i napisze prawdę, bez wycinania żadnych fragmentów. Jeśli wolicie niebieską tabletkę, skończcie czytać, i żyjcie sobie dalej w wygodnym, bezpiecznym urojonym świecie serwowanym wam przez telewizje, szkołę i religie. Jeśli wolicie prawdę, zapraszam do lektury – oto czerwona tabletka.

Na początek mały background, kim jestem, a właściwie byłem, zanim mój świat runął. Jeśli Cię to nie obchodzi, przewiń do następnego akapitu, gdzie opiszę co się stało, i w jaki sposób niszczy się ludzi którzy mieli odwagę rzucić wyzwanie kryminalnemu systemowi w którym żyjemy. Tak więc, czemu ja? Mogę tylko zgadywać. Podejrzewam jedną z trzech opcji:

1. Działalność artystyczna. Byłem niepokornym raperem nie stroniącym od kontrowersyjnych tematów, polityki (jestem libertarianinem) i miałem potencjalnie dużą siłę rażenia. Jako człowiek renesansu robiłem dużo rzeczy naraz, więc nie zdążyłem nagrać płyty, ale miałem na tyle dużo materiału by grać czasem koncerty, a moim ulubionym sposobem spędzania czasu był freestyle z kolegami, mam tych nagrań mnóstwo, i wydaje mi się że byłem blisko zrobienia kariery muzycznej. Dla ciekawych mojej twórczości polecam filmik na yt: „Pomian meets ictus sound”.

2. Działalność hakerska. Nie, poza małymi wyjątkami typu LOVEINT 😉 gdzie zazwyczaj używałem keyloggera nie naruszałem cudzej prywatności, i byłem typowym white hatem. Moim celem było stworzenie zabezpieczeń dla ludzi przed inwigilacją rządową i kryminalną (na jedno wychodzi). Antywirus + aktualizacje + firewall, standardowy model zabezpieczeń to szajs, fałszywe poczucie bezpieczeństwa. Chciałem stworzyć urządzenie które nazwałem „penchecker” działające na mikroprocesorze ARM (mój ojciec ma firmę elektroniczną, więc miałem zaplecze techniczne), które umożliwiałoby sprawdzanie i czyszczenie pendrive’ów w przypadku gdy używamy dwóch komputerów, jeden online, drugi offline.

Aby to zrobić, musiałem być pewny że mam czyste środowisko do pracy, więc ustawiłem sobie taki system z trzech komputerów, że pierwszy komputer (laptop) był podłączony do internetu, ale nie miał nawet dysku twardego, wszystko szło z liveCD backtracka z magazynu Hackin9, więc jedynym moim zmartwieniem był bios i wirusy w firmware, co jest ważnym punktem dalej w historii, dlatego o tym piszę.

Oczywiście nie używałem wifi, wszystko szło przez kabel, do którego podłączyłem tzw. ethernet tap domowej roboty zlutowany przeze mnie, do którego był podłączony drugi komputer (offline) działający jako pasywny skaner, na którym mialem wiresharka. Po samym włączeniu laptopa, bez włączania przeglądarki, miałem dziwne szyfrowane połączenie z serwerami googla, i to było coś z czym walczyłem. Podejrzewałem że był za to odpowiedzialny właśnie tzw. BadBios. Miałem wreszcie trzeci komputer, offline stacjonarkę z windowsem,, na którym pracowałem, i tylko jako ciekawostkę powiem że miałem na nim zaszyfrowany dysk z folderem który nazwałem „Garden of Eden” – moją biblioteką, czyli 2TB papierów naukowych i książek od programowania i elektroniki, przez medycynę, po chemie, fizykę nuklearną i naprawdę wszystko co dusza zapragnie. W skrócie – zero beletrystki. Byłem ciekawy świata.

Trzeci komputer chroniłem przez narzędzia marka russinowicha „sysinternal suite”, i doszedłem do niemałej wprawy w usuwaniu wirusów „z ręki”, byłem w tym znacznie skuteczniejszy niż jakikolwiek program antywirusowy. Oj, gdybym wiedział wtedy to co wiem teraz, nawet nie bawił bym się w takie pierdoły, bo okazało się że całe pole IT s3curity to taka piaskownica dla dużych dzieci.

3. Po trzecie wreszcie, działalność naukowa (NIE CZYTAJ, NUDNE). Od trzeciej klasy podstawówki brałem udział w konkursach matematycznych „kangur”, gdzie rok w rok zajmowałem bardzo wysokie miejsca w Polsce, np. raz byłem trzeci, wygrywałem często wycieczki zagraniczne i takie tam. W skrócie – nie jestem głupi, mimo że nie skończyłem studiów. Próbowałem czterech kierunków, wszystkie egzaminy zdawałem, ale po prostu nie chciało mi się tam chodzić. Państwowa edukacja moim zdaniem bardzo ogranicza, nie pozwala nam rozwinąć skrzydeł i uczyć się tego co chcemy, jest tylko klepanie, powtarzanie, jak robot, bez zrozumienia.

Dlaczego to piszę? Nie chce się chwalić, ale być może to co napisze teraz jest istotne dlaczego zostałem ztargetowany. Otóż dużo myślałem nad fizyką (Polecam książkę Droga do Rzeczywistości Penrose’a), nad gładkością funkcji Eulera, nad oscylatorami harmonicznymi i tym jak każdy ruch elektronu powoduje okrągła fale elektromagnetyczna rozchodzącą się w każdym kierunku, o chmurach elektronowych i rezonansie, o różnych rodzajach nieskończoności, i w dużym skrócie (jak kogoś to bardzo interesuje – wątpię – mogę wszystko opisać dokładniej, krok po kroku) – pewnego dnia roku (wczesny 2014) dostałem niesamowitej wizji – zobaczyłem atom i ruch elektronów wzajemnie oddziałujących na wszystko inne i było to tak piękne jakbym zobaczył Boga, byłem niesamowicie radosny i uniesiony… – bo to co uczą o teorii kwantowej, zwłaszcza tzw. interpretacja kopenhaska, dawno obalona, to bzdura – innymi słowy natura wie czy kot schroedingera jest żywy czy martwy, ma w ku*we RAMu :), a to że naukowcy zapisują stan kwantowy jako prawdopodobieństwa wynika tylko z niedoskonałości sensorów.

A co gdyby wykorzystać triangulacje, np. anteny sfazowane i zaawansowaną analizę matematyczną, która zwiększa sygnał wobec szumów, jak np. filtr savitzkiego-golaya? Wyszło mi mniej więcej tyle, że w każdym atomie, gdybyśmy obserwowali go np. przez sekundę za pomocą „idealnego sensora” – mielibyśmy pełną informacje o całym wszechświecie. !!!!!!!.
Ona tam jest. Nie wiem czy ktokolwiek jest jeszcze ze mną, ale dla mnie to niesamowite, coś jak dowód na istnienie Boga, swoistej jedności całego kosmosu, i jeśli ktoś ma pojęcie o fizyce, chętnie z nim podyskutuje czemu tak, a nie inaczej. W każdym razie historia jest o kontroli umysłu, a nie o fizyce kwantowej, chciałem tylko wymienić powody dla których mogłem być namierzony, a może po prostu dlatego że znam co nieco arabski i mam Koran w domu, ale to znów inna historia, więc do rzeczy.

Moje zetknięcie z technologią MIND CONTROL, czyli WELCOME TO HELL.

1. Mieszkałem sam w małym luksusowym m2. Pewnego razu (późna wiosna 2014) obudziłem się rano, i kamerka mojego laptopa była włączona. Nie byłoby w tym nic dziwnego, ot zwykły atak hakerski, gdyby nie dwie sprawy: kabel od ethernetu był odłączony, a moduł wifi fizycznie wyciągnięty z laptopa. To raz. Dwa: laptop był wyłączony!!! powtórzę jeszcze raz: kamerka świeciła się, a laptop był wyłączony! Pomyślałem: albo TEMPEST, albo mają „tajny” internet przez zasilacz (kiedyś coś ktoś pisał o możliwości internetu przez sieć elektryczną, później temat ucichł).
No nic, wiedziałem że to nie był jakiś dzieciak który robi mi pranki, tylko technologia służb specjalnych, a skoro mają taką technologie, to mogliby równie dobrze uruchomić tę kamerkę bez zapalania lampki, czyli wyraźnie chcieli dać mi znać że mnie obserwują. No to usiadłem, owinięty w pościel zapaliłem papierosa, i uśmiechnąłem się do tej kamerki. Byłem zdziwiony, ale raczej bez stresu. Z moim stylem życia miałem świadomość że mam grube teczki w ministerstwie, zdarzyło mi się wcześniej rozmawiać z „dziwnymi osobami” na ulicy. W skrócie, dali mi znać że mnie obserwują.

2. Nieco później odpaliłem ten laptop… i WTF??? śmigał jak nigdy wcześniej, zero zawiechy, wszystko reagowało błyskawicznie. Przypomnę, że laptop miał fizycznie wyjęty dysk twardy, i działał z liveCD, więc w konfiguracji softwarowej nic się nie miało prawa zmienić. wniosek? zdjęli mi BadBiosa… ciekawe.

3. (TU SIĘ ZACZYNA MAGIA) budzę się parę dni później, i czuje się jak nigdy w życiu. Totalna euforia. Coś jak miks kokainy i lsd, ale ktoś kto tego nie przeżył nigdy tego nie zrozumie. Plus miałem wrażenie obecności czegoś, jakby Bóg na mnie patrzył, znał każdą moją myśl, widział wszystko co robię i całe moje otoczenie. Wariactwo. Miałem wrażenie że ktoś mi wszedł do domu, bo znalazłem dziwne kartki „np. wrogowie: kościół, dresy, punki…” (i jakieś dwie inne rzeczy, nie pamiętam) albo „bezpieczne miejsca: psychiatryk (na pierwszym miejscu) puby, kluby.. (i mnóstwo innych, nie pamiętam)”. Najlepsze że te kartki były napisane moim charakterem pisma.

Czy naprawdę zwariowałem, i pisałem jakieś głupoty i nawet tego nie pamiętałem??? Czy służby chciały mnie zwerbować??? O co chodziło? Miałem coraz dziwniejsze myśli i odp*erdoliłem cały „seans szamanistyczny”, ciężko to opisać. Wszystko co robiłem nagle zaczęło mieć jakąś symbolikę, słowa miały drugie ukryte dno, nie potrafię tego wszystkiego opisać w sposób zrozumiały dla zwykłego czytelnika. To wrażenie obcowania z czymś potężnym, plus niesamowite „zbiegi okoliczności”. Trzeba to przeżyć.

Nie spałem ponad pięć dni. Słuchanie muzyki w tym stanie – niesamowita sprawa. Czyste wariactwo. Byłem przekonany że ktoś mi dorzucił jakiś dziwnych narkotyków do czegoś. W końcu naprawdę zacząłem tracić kontakt z rzeczywistością. Gdy wychodziłem z domu połowa ludzi wydawała mi się agentami którzy mnie śledzą. W końcu nie mogłem już znieść tego wszystkiego. Wyrzuciłem laptop przez okno. Szedłem po ulicy i darłem ryja, np: illuminati!!! mk-ultra!! TIA!! (total information awareness – dla tych co nie wiedzą). Oszalałem.

W końcu przyjechała policja, potem lekarze, trafiłem do psychiatryka. Byłem torturowany, dawali mi końskie dawki psychotropów. Działy się tam naprawdę dziwne rzeczy, jedna kobieta dawała mi kwiaty (coraz większe bukiety z czasem) i karteczki z wiadomościami które sugerowały że mam dołączyć do jakichś służb. Ok, była chora, ludzie robią tam różne rzeczy… ale ona pisała mi wiersze, i odnosiła się w nich wprost do rzeczy których nie miała prawa wiedzieć, bo miałem je zapisane na kartkach u siebie w domu!!! (wrażliwe informacje pisałem na kartkach, miałem też niszczarkę).

Wyszedłem po miesiącu na własne życzenie, po wyjściu miałem jeszcze lekkie schizy, ale przestałem brać tabletki (strasznie niszczą umysł i ciało, robią z człowieka zombie). Mimo że nie brałem tabletek, dość szybko mi się polepszyło i zacząłem z powrotem normalnie myśleć. Co się stało, czy ja naprawdę oszalałem? Przed tym wydarzeniem miałem żelazną psychikę… Wpisali mi „zespół paranoidalny”… jedno wiem na pewno. Nie słyszałem żadnych głosów, nie miałem halucynacji. Po prostu nagle przyszedł stan jakby ktoś mnie obserwował, znał moje myśli i wpływał na nie. Może po prostu tak wygląda choroba? Może zachorowałem, bo nie zniosłem psychicznie inwigilacji której mnie poddano? (nie mam żadnych wątpliwości że dwa pierwsze punkty się wydarzyły, te z komputerami, chociaż mało kto mi wierzy).

Wpadłem w depresję, wykończony lekami (mimo że brałem tylko w szpitalu), stałem się prawie warzywem, zamieszkałem z rodzicami, moją firmę software’ową szlag trafił. Ludzie zaczęli się odwracać. Nie wiedziałem co mnie spotkało. Drugi raz: Po prawie roku totalnej depresji i myśli samobójczych, poza tym normalnego życia, bez żadnych schiz i odp*erdalania (mimo nie brania leków), stanąłem na nogi, wyprowadziłem się i zamieszkałem samemu.

Sytuacja się powtórzyła po około miesiącu życia samemu. Znowu euforyczny stan, pięć dni niespania. W mieszkaniu znajdywałem rożne rzeczy, np. worek marihuany (nie mój!), czy dwie monety, 50 centów Amerykańskie i 50 pensów Brytyjskie. Nigdy nie byłem w tych krajach. Z kolei zabrali mi paszport, ale nic cennego, jak komputer, nie zginęło (jeżeli ONI to czytają – to proszę oddać mi paszport i kartę płatniczą. mile widziane też odszkodowanie pieniężne za to co mnie spotkało.)

Nie było to zwykłe włamanie, to byli profesjonaliści. Wchodzili co najmniej kilka razy. Wiem że trudno w to uwierzyć, ale oni tak właśnie działają – tzw. character assasination. Im dziwniejsza historia, tym trudniej uwierzyć, a ja naiwny powiedziałem to lekarzom, myśląc że to dobrzy ludzie którzy chcą mojego dobra, oczywiście nie uwierzyli mi i trafiłem na dwa miesiące na przymusowe leczenie. Tzn. nie przymusowe – ale gdy miałem spotkanie z sędzią – specjalnie, tylko w ten dzień, dali mi taką dawkę clonazepamu że literalnie nie mogłem mówić. Jedyne co mogłem zrobić to podpisać zgodę na leczenie.

Dostałem wyrok: schizofrenia. Mimo że nie słyszałem głosów, nie byłem agresywny wobec ludzi, jedyne co, to ta dziwna historia że służby mnie śledzą. Bo śledziły… Znowu szybko polepszyło mi się bez brania leków, ale znowu dostałem depresji (ciężko nie dostać – całe życie zrujnowane.) W międzyczasie poczytałem trochę o broni elektromagnetycznej, targeted individuals, i gang stalkingu. Wiedziałem już z czym mam do czynienia.

Próbowałem rozwikłać zagadkę, dopuszczałem do siebie myśli że to choroba, tzw. chemical imbalance, a może jakieś opętanie, substancja chemiczna, albo Bóg wie co, rozumiem ludzi którzy pomyślą że mam wybujałą fantazje, cokolwiek. ale wytłumaczcie mi jedną rzecz: Dlaczego dostawałem tych ataków psychotronicznych dokładnie w tym samym momencie gdy ktoś włamywał mi się do mieszkania, i hakował moje komputery w sposób który wskazywał że nie byli to amatorzy, tylko prawdziwi zawodowcy? Dlaczego wiele innych osób opisuje podobne metody działania, włamania do mieszkań, zabieranie tylko kilku przedmiotów które mają znaczenie bardziej sentymentalne niż realną wartość, ewidentne działania które właśnie powodują to że człowiek zostaje zamknięty w szpitalu, nikt mu nie wierzy, nawet rodzina, mimo że widziałem to co widziałem i ani razu nie miałem żadnych „głosów” czy halucynacji – nie widziałem żadnego „różowego słonia na środku ulicy”, tylko rzeczy które ktoś ewidentnie robił, bawił się ze mną.

Nie byłem nigdy przestępcą ani terrorystą, wręcz przeciwnie, walczyłem po dobrej stronie, i zostałem brutalnie zniszczony, psychicznie, fizycznie, społecznie i finansowo. Według lekarzy, bez przyjmowania neurotoksyn, przepraszam, leków, nie powinienem być teraz normalny. A jestem. Wiem że to co mnie spotkało to działanie sił trzecich. Tak niszczeni są ludzie którzy mają odwagę walczyć o lepszy świat, a niektórzy wybierani są losowo, dla eksperymentów. Broń psychotroniczna istnieje od co najmniej 40 lat, patent US3951134, doświadczyłem tego osobiście, i najgorsze jest to że ludzie nie są w stanie uwierzyć że takie rzeczy dzieją się naprawdę, bo brzmi to jak science fiction albo jakiś słaby horror. A to science-nonfiction i prawdziwy horror dla ludzi których to spotkało. Pozdrawiam.

*Powyższy tekst pochodzi z komentarza „Jan Pomianowski” pod wywiadem z D. z Niemiec zamieszczonym na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=Cv2lwwihI7w

180 komentarzy Wyznania Jana Pomianowskiego, ofiary „Mind Control”

 • Jasmin

  https://www.youtube.com/watch?v=TYlMYI4FlqM -Jerzy Zięba o mind control warto obejrzeć

 • Roma

  odwoływanie się do Boga jest, ale nie ma Chrystusa ?

  to jest zwiedzenie szatańskie, typowe

  Brak uznania Chrystusa za Syna Boga
  oznacza to samo co żydostwo, żydzi też nie uznają Chrystusa jako Syna Boga
  podobnie jak muzułmanie
  obie te 2 religie, żydostwo i islam, nie uznają Chrystusa jako Syna Boga
  a uznają Chrystusa jedynie jako jednego z proroków
  To jest zasadnicza różnica między tymi religiami
  Chrystus to postać historyczna i Jego czynów nikt nie podważa
  żydzi dalej czekają na swojego „mesjasza” (choć tego prawdziwego ukrzyżowali)
  a muzułmanie uwierzyli jakiemuś mahometowi, który twierdził, że jest nowym prorokiem
  i jako kolejny, nowszy jest bardziej „prawdziwy” od Chrystusa
  mahomet i jego życiorys to pasmo mordów, nienawiści i życia odwotnego do nauki Chrystua
  kult śmierci, pogarda dla drugie człowieka i pogarda dla życia, do dziś tak czynią muzułmanie
  tj chętnie zabijają siebie i innych (zamachy) gardzą kobietami i wszelkim dobrem
  życie dla Chrześcijanina to największa wartość, bo jest darem od Boga
  ten keshowiec to zwiedzenie kolejne
  jeśli nie masz traczy do Chrystusa to ulegniesz zwiedzeniu i manipulacji
  jak dostać tarczę od Chrystusa ?
  wystarczy poprosić i starać się prowadzić życie bez grzechu, przyjmować sakramenty

  • Pilot - Hasbara

   Kiedys w wywiadzie zapytano bylego prezydenta RFN Richard von Weizsäcker co sprawialo mu zawsze najwiekszy bol.
   Odpowiedz : byc zmuszony rozmawiac z glupim czlowiekiem. I tu mi sie przypomnialo jak chyba w 1991 r wydal ksiazke niejaki Kurski , ktory byl przed napisaniem tejze czyms w rodzaju osobistego sekretarza Prezydenta Walesy.
   Otoz w tej ksiazce ten Kurski opisuje spotkanie Prezydenta v. Weizsäcker w Gdansku w jakims palacu z Walesa. I pisze mniej wiecej tak;
   …” Lechu zaczal mowic. Pierwsze 10 minut v.Weizsäcker sluchal bardzo uwaznie, po nastepnych 10 Minutach zaczal sie rozgladac po obrazach na scianach. A Lechu „tokowal” jak pisze ten Kurski. A nastepne 10 minut juz ostentacyjnie i bezceremonialnie ogladal tylko obrazy.

   Szanowna Pani Romo. v. Weizsäcker musial sluchac glupich ludzi bo byl politykiem i to nalezalo do jego obowiazkow niejako sluzbowych. Ja Bogu dzieki nie musze, wiec prosze mi pomoc w tym moim skromnym przedsiewzieciu.

   Otoz Religioznawstwo czy tez Teologia sa bardzo czasochlonnymi dziedzinami wymagajacymi lat samoksztalcenia, bardzo duzej dozy POKORY i SZACUNKU do innych . ( Jak POwiedziala „Niemka” z Zamoscia niejaka Rosa Luxemburg „… Freiheit ist immer die Freiheit der Andersdenkenden” ).

   Pani Roma nie tylko tych dwoch w/w cech nie ma ale jest po prostu nieoczytana w sprawach w ktorych glos zabiera.
   Tak jak matematyk wie ze 2 X 2 = 4 tak i KAZDY ( z wyjatkiem Romy) zajmujacy sie Religioznawstwem wie , ze tylko bracia Muzulmanie uwazaja Jezusa za przedostatniego Proroka i wierza tez w Niepokalane Poczecie.
   Natomiast Zydzi NIGDY, PRZENIGDY. Tam Jezus jest ZDRAJCA i WYRZUTKIEM .

   …”Chrystus to postać historyczna i Jego czynów nikt nie podważa…” – MP kiedys sie zlitowal nad moim „ziomkiem” Bizoniem Panem z Boguchwaly i nawet mnie kiedys „wypierdolil” ze swojego Podworka ze ja jakoby Analfabeta i Hazbara a nad ta Biedna Dusza ROMA nikt sie nie zlituje ?

   Jestem osobiscie gleboko przekonany ze to „cos cos” co wabi sie ROMA, ma na celu skompromitowanie Chrezscijanstwa i Jezusowego nauczania, na tym Forum. Bez odbioru.

  • Majestic

   Majestic
   23 kwietnia 2017 at 12:55 · Odpowiedz

   „Sama to dokarmiasz , jesteście strasznie obłąkani do szczytu mozliwosci „oznacza to samo co żydostwo ” karmicie się tym co uznajecie za truciznę , a to oznacza że niema różnicy dwa w jednym jedno w dwóch https://www.youtube.com/watch?v=OQrZy8CgLq4 ale jest nadzieja !!! i to zgodnie z Słowami Zbawiciela , teraz powiedz że się Cieszysz bo zaprzeczysz sama sobie i nie będziesz wiarygodna , zapewne znasz na pamięć werset gdzie i jak jest to zapisane ? czy też ukryli to przed Tobą ? ani z drewna kamienia , jak możesz to podaj w całości ? https://www.youtube.com/watch?v=9lZK5alM4cY

 • ja

  http://www.zwiastun2009.republika.pl/zdalna_manipulacja.htmhttps://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/haarp-i-wladcy-umyslu/http://www.newsweek.pl/polska/bron-elektromagnetyczna-testowana-na-polakach-sprawdzi-t
  https://tergiwersacja.wordpress.com/haarp-kontrolowana-apokalipsa/haarp-i-wladcy-umyslu/  Psychotroniczny generator przesyła fale dźwiękowe słyszalne wyłącznie przez osoby na które zostały one nakierowane wytwarzają one w mózgu człowieka wrażenia słuchowe z możliwością przekonania kogoś, że jest psychicznie chory. Manipulowanie ludzkim umysłem i jego zachowaniami przy pomocy programu HAARP dokonują operatorzy HAARPa w Krakowie Mały Rynek 4. Operatorzy HAARP-a gadają wulgarnie bezpośrednio do mojego mózgu Raport 13.03.2017 godz.09:29:22
  Atak w narząd płciowy falą elektromagnetyczną dokonuje operator HAARP-a Krzysztof Stochmal Atak w system nerwowy, atak w kolano,kołatanie serca, atak wytrącenie równowagi fizycznej dokonują falą elektromagnetyczną operatorzy HAARP-a Wojciech Miron, Zdzisław Stochmal , Lidia Miron bioenergoterapeutka „ja ci skurwysynie tak zrobię że zwariujesz bo ci nacisnę nerwa w cipie a ty się do tego nie przyznasz , to się kurwo powieś jak płk. Berdychowski albo Lepper” mówi ww Lidia Miron „tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron „albo się zabij jak minister Blida albo Wałęsa, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę” mówi ww Lidia Miron „ napisz komendanta” mówi operator HAARP-a Zdzisław Stochmal „teraz będzie spierdalać przed falą elektromagnetyczna którą namierzamy na nią” mówi ww Lidia Miron „ja ci nakieruję myśli co masz zrobić, a ty kurwa przypomniałaś sobie morderce na wyspie w Norwegi któremu kazaliśmy zdalnie zabijać ludzi bo dostał w nerwy i wydaliśmy mu rozkaz którego nie słyszał a wykonał rozkaz , no właśnie nie był shttps://www.youtube.com/watch?v=NIv6wh07NnIobą” mówi ww Lidia Miron „a policja nie prowadziła dochodzenia pod kątem fal elektromagnetycznych” mówi Zdzisław Stochmal „ty kurwa nie usiedzisz za kierownicą żeby prowadzić samochód bo ci będę dawać wiązką ultra w jaja i w nerwy kurwa w jaja i nerwy dajemy chłopom podczas prowadzenia samochodu fala elektromagnetyczną a tobie w cipę i w nerwy teraz i podczas prowadzenia samochodu” mówi ww Lidia Miron „a ja ci kieruję myśli czego masz nie pisać w raportach” mówi ww Lidia Miron „nie posiedzisz przy komputerze bo cię będzie obrzezany Krzysiek jebał w cipę a ja w nerwy” mówi ww Lidia Miron „widzisz takie kurwo mamy metody tortur energią nakierowaną” mówi ww Lidia Miron wwwSTOPZET, wwwHAARP kontrola uysłu „a się kurwa pójdzie ubrać a ja jej będę naciskać nerw w cipie i zwariuje , bo ty masz się powiesić mówi mi do mózgu bioenergoterapeutka Lidia Miron „a ty k.. uciekasz przed promieniami elektromagnetycznymi ale my was dopadniemy nawet podczas prowadzenia samochodu , bo ty kurwo masz się zabij jak płk. Berdychowski albo Lepper…” mówi ww Lidia Miron „przypomniała sobie wypadek samochodowy kiedy kierowca uciekał z miejsca wypadku a tak naprawdę to uciekał przed falą elektromagnetyczna nakierowaną na niego bo doznał bólu i słyszał w mózgu mój głos zrób to, a policja uznała że jest winny i nie prowadzi dochodzenia pod kątem fal elektromagnetycznych” mówi ww Lidia Miron http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/ „ja ci kurwa będę twojego syna tak katować że nie dojedzie samochodem do pracy, powiedziałam że nie wsiądzie do samochodu, no to kurwa będę go jebać zanim wsiądzie do samochodu, a jak wsiądzie to będę go jebać podczas prowadzenia samochodu” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron „jak to wyślesz to coś może mu się stać”mówi operator HAARP-a policjant Zdzisław Stochmal] „przypomniała sobie że rejestrujemy jej myśli , a niektóre jej słowa dopasowujemy do naszego zapisu komputerowego, a później wmawiamy ,że ty to mówisz i to stosujemy na policji jak przesłuchujemy podejrzanych i świadków” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/ „ tak biorę udzial w przesłuchaniach na odległość falą ultra dźwiękową i wkładam do mózgu podejrzanym pytania i odpowiedzi, a później oni powtarzają odpowiedź której nie słyszeli” mówi Lidia Miro takie nerwy podczas prowadzenia samochodu bo ci namierzę wiązkę promieni elektromagnetycznych w jaja i w nerwy” mówi ww Lidia Miron”będę ci dawać sny o wypadkach samochodowych i sobie wybierz w któreym wypadku ma zginać twój syn jak mu dam w jaja i w nerwy falą elektromagnn/ „ „wyobraź sobie że zabiłaś człowieka nożemy to zarejestrujemy i będziemy ci wmawiać że to zrobiłaś i tak się przesłuchuje podejrzanych i świadków” mówi ww Lidia Miron „ja ci k.. dametyczna mówi ww Lidia Mironhttp://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/
  „właśnie cały czas cię gwałcę energią elektromagnetyczną bo wiem że się nie przyznasz do tego a ja to wykorzystuję i ci daję jeszcze w nerwy bo ch cę żbyś mi dała pieniadze” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron „będziesz wariować za kierownicą podczas prowadzenia samochodu bo ci dałam w jaja i w nerwy falą elektromagnetyczną” mówi ww Lidia Miron „to nie do ciebie mówię Mówi ww Lidia Miron „ja cię i tak będę jebać jak Halinę Stochmal wiązką promieni elektromagnetycznych” mówi ww Lidia Miron
  „będziesz palić jeden za drugim a jak to napiszesz będe ci kazać a ty tego nie będziesz słyszeć” mówi ww Lidia miron

 • revi

  Liczba niemieckich supermarketów w Polsce: 2400. Liczba polskich supermarketów w Niemczech: 0
  http://niewygodne.info.pl/artykul8/03722-Liczba-niemieckich-sklepow-w-Polsce.htm

  • Pilot - Hasbara

   To „0” akurat jest bardzo prosto wytlumaczalne. Rynek niemiecki uchodzi w tzw. handlu dyskontowym ( czyli podstawowym dla wiekszosci spoleczenstwa) za najbardziej „konkurencyjny” a wiec i ceny na te art. podstawowe sa w calej europie zachodniej w RFN i najnizsze . W promieniu 500 metrow od mojego mieszkania w Berlinie mam Netto, Netto dunskie z psem, 2 Edeki, Aldi, Lidl, Penny, Reichelt i Kaiser. W sobote przed zamknieciem tych sklepow to znizki sa i 50 %.
   Kiedy lat temu chyba 10 w Zaglebiu Ruhry najwiekszy na swiecie ” amerykanski” gigant handlowy Wall Mart ruszyl do ataku W RFN otwierajac kilka ” swiatyn handlu” to po 2-3 latach i stracie kilkuset milionow USD sie zwinelisie bez sladu. No wiec o „polskich” „supermarketach” i mowy byc nie moze.

   Te „2400” tez mozna bardzo prosto wytlumaczyc. Polskojezyczne Rzady Warszawskie od 1990 r. tak Geschäft ustawily ze podatkowo bylo tym LIDLom i Oszolomom bardzo korzystnie. Do tego dochodzi ze ceny w niemieckim np. LIDLU sa w PL wyzsze na wiele
   towarow i jakosc nizsza a wiec zyski wieksze. Na Wegrzech gdzie sluzbowo bylem kilka razy w 2016 ten antyeuropejski Orban opodatkowal podatkiem OBROTOWYM Banki i „Galerie” „zagraniczne” i co ? I nic . Przeszlo.
   Nawet „wegierski” laureat nagrody Nobla w litieraturie poprosil azyl polityczny w Canadzie. I co ? Nic.
   Wyrzucili MFW i co ? I nic ? Wyrzucili tow. Sorosa. I co ? I nic ? Zamkneli w niedziele „Galerie” i co ? I nic ?
   Ale za to w te niedziele wegierskie rodzinne firmy handlowe moga handlowac. Jak by POwiedzial OOOjciec AAAdaaam ” ..demokracja jest zagrozona..”.
   A „u nas” chcial PiS oblozyc podatkiem obrotowym „Galerie” i Unia kurwa jego mac nie zezwolila i sie wystraszyli.

   Musi przyjsc V rozbior Polski. To jedyna nadzieja.

   Wyrzuciles „TV-Kukulko” telewizor na smietnik ? Jak tak to prosze o komentarz .Innym dziekuje.

  • Admin

   LUDZIE NIE KUPUJCIE TEJ KSIĄŻKI. WYDAŁ JĄ OSZUST. POWINIEN ODDAĆ PIENIĄDZE ZA WSZYSTKIE KSIĄŻKI, KTÓRE SPRZEDAŁ. TŁUMACZENIE JAK Z GOOGLE, BEZNADZIEJNE, TO JEST POTWARZ DLA Ś.P. RAUNI KILDE. PROSZĘ MI ZAŁOŻYĆ SPRAWĘ JEŚLI NIE MAM RACJI.

   • 5ty element

    Potwierdzam, kupiłem i doczytałem w meczarniach do końca niestety tłumaczenie jest fatalne, poszczególne zdania nie mają sensu….szkoda kasy – również ostrzegam i nie polecam kupować !!!

   • Adam

    Potwierdzam słowa Pana Marka. Książkę także kupiłem i tłumaczenie jest tragiczne. Np. zamiast słowa „zmysł” jest „sens”. I wiele innych takich straszliwie kłujących w oczy błędów. Książka sprawia wrażenie, jakby była zlepkiem różnych tekstów o różnej czcionce, powklejanych przypadkowo. W żadnym z rozdziałów nie ma logiki, kontynuacji, ciągłości. 5ty element się umęczył, ja nie, gdyż po prostu przestałem ją czytać. No nie dało się. To pierwsza książka w moim życiu, która mnie odrzuciła. Zastanawiam się czy oryginał tez taki jest, bo przecież książkę nabywałem z konkretnego powodu motywowany opisem ciekawych tematów w niej poruszanych.

 • PONADSWIETLNY

  ‚Wolna energia’-energia elektryczna jest wszędzie
  jeden z najbardziej strzeżonych sekretów!!!
  jak 0ni to robią na naszych oczach.
  ____________________________________
  !!!za to niedawno go zamordowali!!!
  ____________________________________
  A tak się ją pobiera
  https://youtu.be/HYYBjZaIpq8?t=139
  https://youtu.be/v837MaWtf78?t=182
  etc.
  BTW Piramidy (W-T-C :)) też coś miały na szczycie
  by zbierać darmową energię(prąd) …

  PS Kopiujcie szybko znikają jego filmiki…
  Masa ciekawych informacji 🙂

  RIP Aaron Dover b3

  • Majestic

   Debilom wolna energia jest nie potrzebna , mózgownice napełnione moherowym kalem .

   • Pilot

    „Debilom” – rozumiem ze Kolega nim wedlug swojego uznania nie jest.

    „Mozgownice” – rozumiem ze Kolega tego organu nie ma.

    ” moherowym” – rozumiem ze Kolega jako TV-Kukulka przejal i inne slownictwo OOOOOjcooowo AAAAdamowej nowomowy jak : „bohater afery”, „ikona”, „czytac ze zrozumieniem”, „przerywac milczenie”. „wpadka” itp. Ale juz nie PO-wskim albo SB-ckim albo „Nowoczesanym” 🙂 nieprawda ?

    „Kalem” – Kolega pewnie licencjat a juz na pewno „mlody wyksztalcony” z duzego miasta”.

    Tow. Lem mial jednak racje ;-(

 • ninanonimowa

  —————————– MATKA BOSKA w KLAPIE przemieniła się w ŻÓŁTEGO ŻONKILA ————–

  Czytajcie Polacy !! KONIECZNIE ! przeczytajcie –WIEDZA CZYNI WOLNYM !—

  https://wiernipolsce1.wordpress.com/2017/04/19/spolecznosc-miedzynarodowa-slyszala-tylko-o-powstaniu-w-getcie-warszawskim/#more-10808

  • ciekawe

   Jest rok 1920 wojna z bolszewikami Hrubieszów przechodzi z rak do rąk
   Nocą 14/15 sierpnia kawaleria sowiecka uderzyła na Hrubieszów. Jednocześnie doszło w mieście do wystąpień ludności żydowskiej przeciw Polakom. Batalion podhalański poniósł wysokie straty.
   https://pl.wikipedia.org/wiki/Bitwa_pod_Hrubieszowem
   Jest rok 1939 Hrubieszów na kilka dni miasto zajmują Sowieci i znów ci sami Żydzi stawiają swoim wyzwolicielom bramę powitalną tak samo jak w nie odległym Grabowcu, takie powitania były w wielu miejscowościach . Wycofujące się oddziały WP były ostrzeliwane w 1939 roku przez Żydów na Wieleńszczyznie .
   W okresie międzywojennym nie jaki Michnik ,póżniejszy ojciec Adama Michnika zostaje skazany na kresach wsch. II RP za działalność antypaństwową .Po wojnie w każniach UB na terytorium Polskim dominowali Żydzi ,którzy wydawali wyroki i mordowali Polaków .Po 1968 Żydzi maja pretensje ,że wygoniliśmy ich z polski część z tych zbrodniarzy wyjechała do Izraela i nawet za swoje zbrodnie pobierała polskie emerytury ? nikt ich nie zmuszał wyjechali sami. Najlepszym przykładem jest Adam Michnik ,który krótko po 68 dostał paszport i zwiedził niemal całą Europę wracając oczywiście z powrotem do polski tylko ,że zwykły Polak o takim paszporcie mógł tylko pomarzyć w tamtym czasie .Ten sam Michnik i inni jego towarzysze byli jednymi z głównych wywrotowców nowych przemian jakie rozpoczęto w 1980 gdzie wystawiono prymitywa Bolka na przywódcę ruchu robotniczego aby nim sterować .Przyszedł 1989 rok , początek łupienia i okradania polski gdzie Adam Michnik i jego koledzy spili śmietankę z łupów jakie sobie wykroili w Polsce. Dziś ci sami ludzie już z trzeciego pokolenia zajeli i zajmują intratne stanowiska jak polityka Sądownictwo TV prasa i inne (KOD) dokonując ataków na Polskę i Polaków w Polsce i na zachodzie .Z wycinku historii jaki przedstawiłem Żydzi zawsze występowali przeciwko Polsce po za małymi wyjątkami, oni zawsze sprzyjali i sprzyjają lewactwu a to ,że na świecie znane jest tylko powstanie w getcie, jako te najważniejsze które jest bohaterstwem ,jest to po to by nam Polakom o powstaniu warszawskim mówić ,że była to idiotyczna decyzja, bo Powstanie Warszawskie ma być poniżone do tego w getcie

   • Pilot

    Tutaj akurat Kolega bardzo solidnie i zgodnie z prawda podsumowal kilkadziesiat lat okresu historycznego.

    W 2002 bralem udzial w 100 Km biegu ku czci Dzieci Zamojszczyzny ( Zamosc-Krasnobrod-Szczebrzeszyn-Zamosc). A ze bieg byl 4-dniowy to i na rynku w hotelu chyba Orbisu na te kilka dni sie umiescilem.
    I wlasnie tam zobaczylem niemiecka „pielgrzymke” z kwiatami. Zaciekawiony wyszedlem z hotelu i okazalo sie ze grupa z bylego NRD sklada kwiaty pod tablica pamiatkowa na kamienicy przy samym rynku.

    Rosa Luxemburg, „Rosjanka” tam przyszla na swiat. A ta „Rosa” to jest uzywajac nomenklatury Oooojca Aaaadama ” „ikona”( nawet swiete slowo prawoslawne Ikona zbydlecili Ci „Rosjanie” ), niemieckiego Komunizmu lacznie z drugim „Rosjaninem” niejakim Liebknechtem ( swoja droga Liebknecht to tlumaczac tak swobodnie znaczy Sluga Milosci – moze Parobek seksualny a moze ukochany sluga ? ).

    No wiec Ci Nazisci po dojsciu do wladzy w 1933 Austriaka zamordowali tych 2 „Rosjan”.
    Dlaczego o tym pisze ?

    Otoz w 2001 chyba, w „niemieckim” der Spiegel ( wtedy toto mozna bylo jeszcze czytac co czynilem) ukazal sie krotki artykol o Solzenicynie Alexandrze. „Antysemita i zwariowal” pisal o nim „dziennikarz” „niemiecki” w kontekscie napisanego przez Niego opracowania historycznego pt ” 200 ljiet wmjestie” ( 2 Tomy ponad 1000 stron ciezkiego historycznego tekstu).

    Ja jako stary rusycysta wyjatkowo uczulony na temat wymyslonego przez „Rosjan” dla „nieprawomyslnych” tematu choroby psychicznej ( slynne „psychuszki” za Brezniewa i nastepcow )
    sciagnalem od znajomege z Rosji to dzielo i cala zime czytalem.
    ( przez nastepne chyba 10 lat z hakiem, nikt nie odwazyl sie przetlumaczyc to dzielo na inne jezyki).

    No wiec to dzielo to nic innego jak historia „Rosjan” w Rosji. Podtytol tego dziela to ( Badania najnowszej historii Rosji 1795-1995). Juz wtedy zauwazylem ze 1795 to III rozbior Polski.
    I bingo. Solzenicyn pisze w 2001 r dalej, ze do 1795 w Rosji „Rosjan” de facto nie bylo !!!
    Ledwie ilosci sladowe.

    Wtedy kiedy to dzielo czytalem ” Polacy” z „Kwasniewskim” na czele celebrowali „Jedwabne”.
    I ku mojemu wielkiemu zdziwieniu , Solzenicyn pisal o tym roku i nawet miesiace sie zgadzaly o pogromach Zydow idacych w tysiace ( Lotwa albo litwa) a o „slynnej” stodole” w Jedwabnem nic bo i to bylo przy tych masakarach w Pribaltike tylko marginesem.

    No wiec ci nowi ” Rosjanie ” po likwidacj „Polski” w 1795 przeszli na aktywa Rosji Carskiej. Co im po 1905 i po 1917 i bokiem wyszlo. Stalin sie zorientowal „wo wrjemia” i Trockiego-Bronsteina „upolowal” w Argentynie a reszcie stworzyl jak juz pisalem w 30-latach Autonomiczna Jewrejska Respublike za Uralem ktora przetrawala do 1990 r i tam ich i „ssylal”.

    Osobiscie mam wrazenie ze ta „Respublika” przesunela sie nad Wisle ostatnio. Ale to subiektywne moje odczucie .

 • ciekawe

  Katastrofa smoleńska – południowoamerykańska szamanka Alaya
  https://www.youtube.com/watch?v=DfkEz1oUpWc
  Za zamachem stoją Angole zorganizowały go polskie służby i Komorowski , który był mocno w to zaangażowany wiedziały i o tym Niemcy i Rosja ,które też miały w tym udział.

 • kk7qq

  Powtorze moje zdanie na temat kontroli swiadomosci .
  Wiem ze problem jest bardzo wazny i na rzeczy ale …
  Wedlug moich wlasnych obserwacji na przestrzeni tych paru lat odkad zapoznalam sie z tematem
  uwazam ze wiele osob sama sie nakreca przypisujac sobie to i owo .

  Szczegolnie osoby slabe psychicznie ,depresyjne ida w pierwszej linii i to one odczuja u siebie wiekszosc typowych dla ofiar mind control objawow.
  Znam pewne osoby ktore uparcie twierdza ze sa jednymi z takich osob dreczonych .
  Co zauwazylam sa to wlasnie osoby rozchwiane emocjonalnie ,
  znam kobiete kompletna histeryczke ktora uparcie kreci rozne filmy z wlasnych przezyc i niestety sa to jej wydufane histeryczne reakcje na rozmaite sytuacje
  niestety wiele osob przytakujac jej utwierdza ja w tym ze jest ofiara co jest prawda ze to ofiara ale sama siebie ,przykre bardzo .

  Mysle ze takie osoby powinny pozbierac sie do kupy ,przeanalizowac swoje reakcje na rozmaite sytuacje ,”przepracowac” ,rozgryzc reakcje lekowe bo zwykle sa nadwrazliwe .
  Powinny przeanalizowac swoje podejscie do swiata , wiem ze wiele z takich osob ma rowniez rozmaite problemy miedzyludzkie tzn .w kontaktach z ludzmi sa w ciaglej lub bardzo czestej konfrontacji ,doszukuja sie wszedzie falszu i ataku

  Po za tym obserwuje zbiorowe nakrecanie sie doslownie juz wszytskim od mind control,po zbiorowa euforie w „koleczkach ” „przebudzonych duchowo „niepoprawnych optymistow 🙂
  nakrecanie sie pod wplywem online przekazow ktore wchodza juz wrecz tasmowo i zaskakuja mnie codziennie skad czerpia pomysly ,tematy by przyciagnelo i okrazylo internet .

  Dlatego ja czytam ale dystansuje sie jak tylko moge by nie „poplynac ” z fala byc moze juz kolejnego to oglupienia

  pisze to miedzy innymi dlatego ze nawet czytajac ten blog sama mialam okazje lekko sie narecic 😉 moge wiec posmiac sie sama z siebie
  Dlatego wiem ze nalezy bacznie sie miec na strazy i nie dopuszuczac wielu glupot do umyslu .
  Nalezy przecedzac wiekszosc informacji .

 • znikną jak nas nie będzie