Wzrost poziomu tlenu w atmosferze jest dowodem na to, że zbliżmy się do połączenia ze światem rzeczywistym

Jeśli monitorujecie poziom tlenu w atmosferze, np. sprawdzając szybkość spalania się zapałki i wielkość ognia, to widzicie, że coś jest na rzeczy. Zrobiłem kilka nagrań kamerą wideo i widać wyraźnie, że zapałka pali się z różną prędkością w różnych porach dnia. Niestety, nie mam innego sposobu na pomiar tlenu, mogę więc się mylić. Nanowahadełko jednak potwierdza, że poziom tlenu zmienia się w sposób płynny od 23% do 47% i takie przejścia trwają ok. godziny. Faz z większą ilością tlenu jest coraz więcej, średnia dobowa wynosi już 27%. Ilość faz też się zwiększa – na początku, a zaczęło się to 7 maja, była tylko jedna 3-godzinna faza zz maksimum 45% tlenu. Dzisiaj czyli 10 maja, tych faz ma być sześć i maksimum tlenu ma być od 35% do 47%. W chwili kiedy to piszę nanowahadełko pokazuje 37% tlenu – sprawdziłem spalanie zapałki, jest wyraźnie szybsze od tego co pamiętam, ogień jest też większy. Nagram wideo gdy będzie maksimum za kilkadziesiąt minut. Poziom tlenu w atmosferze Ziemi 5D ma wynieść 34%, tak więc można się domyślić, że tych faz będzie coraz to więcej i w końcu się pokryją z takim właśnie poziomem tlenu w atmosferze. Wg. nanowahadełka ma to trwać jeszcze 7 dni.

Druga rzecz to tzw. chemtrailsy, czyli opryski na niebie. W Krakowie od dobrego tygodnia jest lazurowe niebo, owszem było kilka smug jakieś 4 dni temu, ale się szybko rozmyły. Temperatura powierza jest dużo powyżej normy. W Krakowie 5-6 stopni powyżej średniej na początku maja, a ma to jeszcze wzrosnąć. W „realu” nanowahadełko pokazuje temperaturę jeszcze większą o 4 st C.

Przyczyną jest wzrost aktywności Słońca, które przygotowuje się do wybuchu koronalnego, mającego stworzyć nową planetę. Ziemia na razie jest na tej samej orbicie, więc bardzo odczuwamy wzrost tej aktywności. Jednak za ok. 6 tygodni nasza planeta „przeskoczy” dzięki pomocy Enki i Logos na nową orbitę dalszą o 46%. Słońce po wybuchu pozostanie bardziej aktywne przez co najmniej 7 milionów lat, temperatura i tak będzie wyższa o 30% od tej co była. Będziemy jednak specjalnie „chłodzeni” systemem podobnym do klimatyzacji, tylko że na skalę planetarną. Temperatury w Polsce będą o ok. 4 st wyższe w lecie, a 8 st w zimie. Bałtyk w maju będzie miał już 22 st C, a w sierpniu 29 st. W październiku temperatura spadnie do niecałych 19 st. C, a więc tak jak teraz w lipcu. Tereny zbyt gorące, jak pomiędzy zwrotnikami będą specjalnie chłodzone, by średnia dobowa nie przekroczyła 25 st C. Za dnia w najgorętszych miejscach może wynosić nawet 35 st C, a więc jest to o 10 st C mniej niż obecnie.

Temperatury na Marsie osiągną taki poziom jak były na Ziemi, dzięki czemu możliwe będzie ponowne zaludnienie go. Nowy Phaeton, bo Dusza starego Phaetona wejdzie w planetę którą wytworzy Słońce, będzie na orbicie o 23% dalszej niż Marsa, a więc przed pasem planetoid. Zresztą planetoidy już są wyłapywane by dodać je do masy nowej planety – będą stanowić aż 40%. Nowy Phaeton będzie o 20% większy od Ziemi.

Mamy jeszcze do zrobienia kilka rzeczy medytacjami. Po przeglądnięciu komentarzy, także tych, których nie zatwierdziłem widzę, że mamy kilku mocno zaangażowanych w zdyskredytowanie mnie trolli. Pięć z tych osób to są żydowscy agenci wśród Avatarów, których nazywam pseudo-Avatarami. Ujawnili się, a więc możemy ich teraz sprzątnąć.

Medytacją usuniemy ich bez problemu, gdyż moja dusza już dała znać Waszym – odbędzie się to więc poza naszą świadomością. Owszem, są dość mocni, ale dla nas to pestka. Moc 680 czytelników tego bloga przewyższa ich 70-tysięcy razy. Szczególnie ważne jest jak najszybsze usunięcie Sporstuwyza, którego ekipa siedzi na 42% naszych komputerów. Wczoraj musiałem się nieźle namęczyć by ich zablokować. W tej ekipie pracuje 4759 osób, mają 6 różnych lokalizacji w Polsce. Główna siedziba to górny wierzchołek długiego budynku na prawo od Fabryki Schindlera w Krakowie – na mapie pionowy pod lekkim skosem w prawo. Nanowahadełko pokazuje ok. 12 m od górnej krawędzi – tam jest wejście do schronu 97905 m pod ziemią.

* ten tekst pisałem dzisiaj rano. Gdy tylko doszedłem do medytacji, zablokowano mi dostęp do bloga. Nanowahadełko pokazuje, że zablokowano też publikacje tego artykułu na rezerwowym blogu monitorpolski.wordpress.com oraz na moim profilu na Facebooku. Nota bene ktoś na moich dwóch profilach umieszcza bandyckie wpisy, które tylko przysparzają mi wrogów. Tym „ktosiem” okazali się ludzie, o których mowa w medytacji, tak więc odpowiedzą karnie. Nie tylko za to zresztą, jestem pewien że wylądują na ławie śmierci gdzieś na Karaibach.
Przed chwilą, a jest godzina 20:10 miałem niewidzialnego „gościa”, który ingerował mi w to co piszę i cofał publikację. Po usunięciu MEGA NANO WAHADEŁKIEM jego wraz z całą ekipą (tzw. stowowanie, z ang.) i wszystkich hologramów, za pomocą których uzyskali dostęp do komputera, sytuacja wróciła do normy. Medytacja jest nieaktualna. Mimo, że nie udało mi się rano opublikować tekstu, przesłałem go w pewien sposób prezydentom Putinowi i Trumpowi. Akcja likwidacji tych zbrodniarzy wyszła perfekcyjnie, nikt nie zginął, a zebrane dane pomogą w lokalizacji dalszych komórek dywersyjnych.

80 komentarzy Wzrost poziomu tlenu w atmosferze jest dowodem na to, że zbliżmy się do połączenia ze światem rzeczywistym

 • Kikia24

  Wczoraj obudziła mnie nad ranem głośna muzyka. Wstałam w domu cisza. Wszyscy śpia tylko ja to słyszałam jakby mi ktoś do ucha przystawił kolumne,aż podskoczyłam. Syn w nocy wstał i kucał w pokoju. Czułam,że ktoś jest wstaję patrzę a on kuca i się na mnie patrzy nieprzytomny. Jak w jakims transie..wstalam pytam co Ty robisz,otrzasnal zie ze nie wie i poszedl.Co to ma być…?. Zawału można dostać. Sciagam coś na siebie…?? Ktoś wie?

 • ki

  BRAK ZAWIESIN CHEMICZNYCH NAD EUROPĄ 🙂 Tylko chmury naturalne i lazurowe niebo, pełniejszy oddech.
  Teraz w Europie Centralnej i Wschodniej potrzebne są opady czystego deszczu niezanieczyszczonego metalami ciężkimi, żeby zniwelować deficyt wody. Coraz mniej ludzi będzie doznawało grypopodobnych stanów.
  https://pl.sat24.com/HD/pl/eu/visual

  • ki

   U niektórych mogą występować chwile euforii, uczucie nadmiaru energii, z którą nie od razu wiadomo, co zrobić 🙂
   Do Ziemi dociera 100% energii słonecznej, gdy były zawiesiny, docierało dużo mniej, co potęgowało skrajności – apatię i rozdrażnienie, immunologia leżała.
   WJ będą teraz na fazie upgrade, detoks przybiera na sile 🙂

  • Marek

   Wszyscy możemy odczuwać zmęczenie, a to jest wynikiem regeneracji organizmu po tych traumach, które przeszliśmy. Regenerację przyspiesza zwiększona ilość tlenu i dwutlenku węgla w atmosferze, dlatego też dozuje się to nam stopniowo w coraz większych porcjach abyśmy nie leżeli bez sił w ciągu dnia. Dzisiaj w nocy była długa, 4 godzinna dawka tlenu – do 47%.

   • Wahadło

    Marku miałeś odpocząć a nie dalej tworzyć swój wymyślony świat …. przecież wiesz o tym że to zmyślone… przestań już oszukiwać samego siebie…

  • Wahadło

   Ki jestem bardzo ciekaw zawiesiny ale w twojej głowie… niezły lep tam musisz mieć…

 • nina

  ————– NIE MAM NIC ! PRZECIWKO – NIECH TAK SIĘ STANIE
  https://www.uniwersalnawspolpraca.pl/odtwarzamy-fundamenty-wszechswiata

  ———————————————————————————
  TU !moja odpowiedz do CHOREGO CZŁOWIEKA występującego w wielu osobach na tym blogu. Zestawiam PIĘKNO,DOBRO które nas czeka z tym ! co MUSI ODEJŚĆ !!.

  ——————-—do Jedediasz Goldstein, w wielu tu osobach.

  JESTEŚ CHORY
  NIENAWIŚĆ, PSYCHICZNE NĘKANIE itp u Ciebie jest stanem CIĄGŁYM , a to już jest choroba. Przyczepiłeś się do Marka i nas osób go popierających.
  –DOBRO drugiego Człowieka to jest CEL, dla którego działa Marek. Twoim celem jest zniszczenie TWÓRCY DOBRA, jesteś z ciemnej, destrukcyjnej strony mocy tej ZŁEJ !.
  Zapytam, DLACZEGO ?jesteś po stronie zła ?? CZY TO JEST NORMALNE ?? oczywiście, że chore !. Zdrowy człowiek chce być po stronie DOBRA, PRAWDY, SPRAWIEDLIWOŚCI – chory umysł lubi nękać, nurzać się, i innych w CZARNEJ, ŚMIERDZĄCEJ MAZI, która jak bagno wciąga JASNOŚĆ, WOLNOŚĆ itp ,w zamian wypluwając kościotrupy. A to jest symptomem NEKROFILII. Mam nadzieję,że twoja choroba jest jeszcze w stanie uleczalnym, PSYCHIATRA w twoim przypadku jest konieczny – bo wszystko wskazuje, że choroba u ciebie się rozwija , oby nie do tego stadium.
  https://www.youtube.com/watch?v=IdRTLSGB3hA

  • Ty żartujesz? XD

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Podpisuje sie pod wpisem Kolezanki z jednym tylko zastrzezeniem. To wysylanie do psychiatry bylo absolutnie niepotrzebne. Przeciez to ONI uzywaja od lat tego postsowieckiego „argumentu“ aby zniewazyc i zdyskredytowac rozmowce. Niech wie tak zostanie. Po tym tez ich – tych „zombi-biorobotow“ niejednokrotnie o cechach demonicznych – i rozpoznajemy nie tylko na tym forum Pana Podleckiego.

   ♦️♦️♦️

  • Marek

   Dziękuję za poparcie. Nanowahadełko pokazuje mi, że ten „Goldstein” to Rportstuwyz, poszukiwany przez Enki zbrodniarz i kryminalista. Tak, tam też się tacy uchowali, ale są eliminowani równolegle z tymi na Ziemi.
   Zaraz o tym napiszę w kolejnym wpisie.

   • Możesz mi naskoczyć xD popapaj trochę chleba dzieciaku bo za cienki w uszach jesteś żeby w mojej lidze startowac

   • Wahadło

    Marku przecież wiesz że nic nie potrafisz tą miedzianą spiralką wskazać więc po sam siebie i innych oszukujesz????

    • Nie szkaluj okopconych drucików bo trafisz do czarnej dziury!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    • Wahadło

     Nie trafię tam bo to nie istnieje a zresztą Marek wie że mam rację… tylko boi się reakcji innych i nie chce się przyznać…Marku pamietaj zawsze będę twoim kumplem

 • Kali

  Przepraszam z góry za to co napisałem wcześniej

  Prawdopodobnie mam shizoidalne zaburzenie osobowości (zachowuję się tak jakby życie mnie nie obchodziło wraz z pozostałą większością cech tego typu zaburzenia [moja siostra zwróciła na to uwagę że zachowuje się jakby „siłą zmuszono mnie do życia”])
  Inny problem to taki że nie mogę się dopasować do społeczeństwa
  Próbowałem kilkakrotnie ale w większości prób efekt był negatywny.
  Jednym z efektów było to że Śniło mi się jak dziewczyny przede mną uciekają .
  Niekiedy boję się o przyszłość jaką mnie czeka
  (Wyobrażam sobie 2 opcje negatywne samotną i w towarzystwie )

  Proszę jeszcze sprawdzić czy nie mam jeszcze czegoś w mózgu (zauważyłem coś ok 6:40)

  • MM

   Kali jesteś jak najbardziej normalny, bo trzeba być naprawdę świrem aby sie dostosować do życia w tym piekle na ziemi.
   Potrafią to „ludzie” genetycznie uszkodzeni tzw hybrydy i klony
   To się na szczęście kończy, system sztucznie stworzony przez psychopatów i przez nich zarządzany rozsypuje sie jak domek z kart.
   W nowym świecie będzie Ci się chciało żyć.
   Wytrzymaj, będzie lepiej
   Pozdrawiam

  • Kali, idź do dobrego psychiatry i zapisz się na psychoterapię. Możesz do tego zmienić dietę (eliminacja cukru i glutenu) i łykać magnez, witaminę D i tym podobne. Ty masz jeszcze szansę, a Podledzkiego czeka przymusowa hospitalizacja, niestety. A tam wirtuozi ludzkich mózgów już się nim odpowiednio „zajmą”.

   • MM

    Ale cię opętało, chyba że jesteś klonem Kefira. Kiedyś pisałeś fajne artykuły na swoim blogu.
    Co ci się stało ? Podmienili cie ? Przejęli ?

  • MM

   Słuchaj swojego SERCA, jedynie ono jest Twoim autorytetem

  • Wahadło

   Kali też mi się wydaje że mało co tam masz w tej głowie…

 • celebryta

  Robert Majka, polski polityk, z wykształcenia politolog, działacz opozycji w okresie PRL, sędzia Trybunału Stanu powiedział ciekawe informacje.

  Uważa, że III Rzeczpospolita jest nielegalnym bytem, opartym na konstytucji Kwaśniewskiego z 1997 roku.

  Konstytucja Kwaśniewskiego została nielegalnie zatwierdzona, ponieważ nie uzyskała większości głosów 50% plus jeden głos.

  W referendum zdobyła 42,86%.

  https://wiadomosci.robertbrzoza.pl/polska-kolonia/sedzia-trybunalu-stanu-prezydentem-polski-jest-jan-zbigniew-potocki/

 • Leszek

  aktywności Słońca (aktualizowane co 3 godziny)

  http://www.theusner.eu/terra/aurora/kpIndex.png

  mam to nawet od roku jako wygaszacz ekranu i potwierdzam, że wzrasta,
  niedawno był chyba nawet G4

 • A tak w ogóle, nie ma jakiegoś sposobu żeby głosić do jakichś organów stan Marka? W sumie spoko toczy się bekę z niego ale fakt, może być on niebezpieczny, to jak pisał jakiś czas temu na temat swojej matki było zwyczajnie niepokojące, pomijając fakt że może zaszkodzić ludziom nawet na ulicy bo stwierdzi że to jakiś agent i należy się go pozbyć. Serio, jego trzeba ogarnąć.

  • I nie piszę tego ze względu na to że mi go szkoda, ani trochę mimo że to co on robi jest wynikiem choroby ale przez wzgląd na zwyczajne bezpieczeństwo innych ludzi.

   • Wahadło

    A może najpierw pozamykać tych co mu tą chorobę potęgują swoimi wpisami i wtedy zobaczymy czy mu się cofnie ta choroba a najszybciej okaże się że tak… komuś chyba zależy bardzo na jego krzywdzie..

    • Wahadło

     Ja nierozumiem czy wszyscy przechodziliście schizofrenię że tak dobrze wiecie co dociera albo nie dociera…..

    • Ależ ja nie mówię żeby z nim dyskutować xD nie ma to najmniejszego sensu, zastanawiam się czy po prostu nie można gdzieś zgłosić tego drogą mailową, strona jest pełna dowodów na to, że może on być niebezpieczny. Dziś poszukam czegoś na ten temat, ps Jedediasz here

   • nina

    ————— JESTEŚ CHORY !.
    NIENAWIŚĆ, PSYCHICZNE NĘKANIE itp u Ciebie jest stanem CIĄGŁYM , a to już jest choroba. Przyczepiłeś się do Marka i nas osób go popierających.
    –DOBRO drugiego Człowieka to jest CEL, dla którego działa Marek. Twoim celem jest zniszczenie TWÓRCY DOBRA, jesteś z ciemnej, destrukcyjnej strony mocy tej ZŁEJ !.
    Zapytam, DLACZEGO ?jesteś po stronie zła ?? CZY TO JEST NORMALNE ?? oczywiście, że chore !. Zdrowy człowiek chce być po stronie DOBRA, PRAWDY, SPRAWIEDLIWOŚCI – chory umysł lubi nękać, nurzać się, i innych w CZARNEJ, ŚMIERDZĄCEJ MAZI, która jak bagno wciąga JASNOŚĆ, WOLNOŚĆ itp ,w zamian wypluwając kościotrupy. A to jest symptomem NEKROFILII. Mam nadzieję,że twoja choroba jest jeszcze w stanie uleczalnym, PSYCHIATRA w twoim przypadku jest konieczny – bo wszystko wskazuje, że choroba u ciebie się rozwija , oby nie do tego stadium.
    https://www.youtube.com/watch?v=IdRTLSGB3hA

    • nina

     —-do Jedediasz Goldstein w wielu tu osobach.

    • Kurwa bingo xD rozpracowalas mnie xD to prawda, jestem nerofilem oraz agentem ciemnej strony mocy. Oplaca mnie rząd światowy, z tego właśnie powodu czynie zło, za komuny palowalem stoczniowców więc stać mnie teraz na wygodne życie i nie muszę jak wy biedaki egzystować jak robactwo. Czarną dziurę też kupiliśmy i zaraz was tam wpierdole xD

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Rosyjski uczony Pietrow juz w roku 2004 usystematyzowal jednostki ludzkie na 5 typow:

   1. „opuszczeni“.
   2. “zwierzeta“.
   3. „zombi-bioroboty“
   4 „ demoniczni“
   5. LUDZIE

   Wedlug jego badan, najmniej dwunoznych istot nalezy do grupy nr. 5, a co gorsze liczebnosc tej grupy z kazdym rokiem drastycznie maleje.

   P.S.

   Moze by tak te zdrowe, ustabilizowane psychicznie i moralnie oraz megaoczytane i wszystkowiedzace wszelkiego rodzaju „luciile“ , „wahadla“ i inne „ nadchodzaniedochodza“ sprobowaly odpowiedziec
   sobie na pytanie, do ktorej to oni – ÜBERMENSCH‘e nadwislanskie wyszczekane niczym „kubawojewodzki“ czy inny „ojciecjurek“ – grupy prof. Pietrowa sami naleza ?

   ♦️♦️♦️

   • nadchodzą nadchodzą

    Sam zapewne należysz do grupy nr 5, czyli jesteś jak widzisz… ograniczony.
    Cóż ci mogę odpowiedzieć: należę do grupy KTÓREJ tylko zechcę. A jeśli grupa jeszcze nie istnieje – to mogę ją stworzyć, będąc świadomy praw jak ewolucja czy kreacja. Sky is the limit.

 • Daga

  Marek wspieram Cię i dziękuję za wszystkie wiadomości….Trolli ,,troszczących „się o Twoje zdrowie sporo się naklonowało,bo atakują wszystkich na forum.Taki to żałosny ,łabędzi śpiew na poziomie gimbazy.Po prostu humor zeszytów….Ale cóż się dziwić tym,którzy nie dorośli do poziomu człowieczeństwa.Namolni,upierdliwi,bzyczący i smrodzący są jak muchy ,które siedząc w starym gównie usiłują zarażać innych.To już ich koniec ……………Przekuwają swój strach na nienawiść i ironię .Któregoś dnia już się nie odezwą………… Marek,gdybyś miał jakąś wolną chwilę sprawdź wiek mojej duszy.Myślę,że ma sporo lat.P.S Dzielny człowiek jesteś – pozdrawiam

 • Marek

  Dopiero niedawno odzyskałem dostęp do bloga i komentarzy, które puściłem luzem. Bardzo dziękuję za te wspierające! Nanowahadełko pokazuje, że tych co poważnie traktują to co piszę jest ok 90% – nie ma się już czego bać, wyjdźcie z ukrycia, zacznijcie pisać o tym co przeszliście. Bo wiem, że wszyscy ostro walczyliśmy i poczuliśmy to bardzo mocno energetycznie.

  Ci co mnie krytykują i wyzywają od jakiś esbeków (a wystarczy pójść do IPN i zaglądnąć do mojej fałszywej zresztą teczki, która zresztą jest pusta, informację gdzie można znaleźć tę prawdziwą z opisem jak mnie torturowano i nękano podałem w jednym z wcześniejszych wpisów) niedługo będą przepraszać jak tylko ich aura się unormuje. Już zresztą widzę poprawę.

  Ciekawe jak to będziecie tłumaczyć gdy na stałe w atmosferze będzie 35-36% tlenu, bo ja zrobiłem już serię nagrań z palącą się zapałką. Nie ma wątpliwości, że coś jest nie tak z tym tlenem.
  No i oczywiście bardzo dziękuję WSZYSTKIM za wsparcie energetyczne – od razu to poczułem! Już jest wszystko super. Udało się zniszczyć te wielkie żydowskie grupy dywersyjne, razem ponad 130 tysięcy ludzi, w tym 47 tysięcy w polskim wojsku Morawieckiego! Nota bene 17 dni temu rozstrzelano go wraz z całą rodziną. To co widzicie w telawizji to fantazja sztucznej inteligencji. Tylko 4% tego co puszczają jest prawdą, reszta to zlepek żydonewsów z ostatnich miesięcy. To się będzie stopniowo przybliżać do rzeczywistości.

  • nadchodzą nadchodzą

   A czy masz zapałkę wzorcową, której spalanie przeprowadziłeś przy 20-21% tlenu, żeby teraz mieć z czym porównywać czas spalania? Ano nie masz, bo wolisz robić „kobietę lekkich obyczajów” z metodologii naukowej, przecież nano-wahadełko wszystko potwierdzi.
   Czemu schizofrenicy to tacy okropni megalomani, przekonani że bliżej nieokreslone tysiące, miliony ludzi spiskują przeciwko nim? Wy już nie pomyślicie racjonalnie, że jaki to byłby koszt, tym tysiącom ludzi wypłacić wynagrodzenia, skoordynować ich prace i ten spisek, konspirację utrzymywać latami, przeciwko jakiemuś staremu kawalerowi mieszkającemu z matką, podczas gdy tak naprawdę wystarczyłby młotek z jakiejś Castoramy za 5 zł, żeby szybko pozbyć się problemu?

   • Быдлошевский Л.З.

    ♦️♦️♦️

    Jakim to prawem nazywa Kolega ludzi udzielajacych sie na tym forum „…nieco mniej sprawnymi intelektualnie“ ? Ani to madre, ani to grzeczne ani to taktowne. Kolega sie w jakis slumsach czy innych czworakach „wychowywal“ ? Jeszcze brakuje, aby Kolega nas starym sowiecki obyczajem do „psychiatryka“ masowo zaczal wysylac.

    ♦️♦️♦️

   • Kali

    Gdyby Pan Marek był problemem to by był już dawno w pierdlu za „szkalowanie żydów” coś w stylu skazany na więzienie za spalenie kukły żyda Sorosa (który był ścigany listem gończym i miał na pieńku z Izraelem)
    No to nie został skazany, ani nawet mandaciku nie dostał
    Więc nie stanowi problemu mimo iż „szkalował żydów”

    Problemem stanowią trolle do którego gatunku prawdopodobnie ty należysz —ale to nie jest mi dane osądzać gdyż nie mam o tobie żadnych danych by to z całą pewnością stwierdzić

    • nadchodzą nadchodzą

     Co to za argument? Sam rownie dobrze mozesz byc trollem i teraz spruwasz się, ze ludzie tacy jak ja psują ci dobrą zabawę, bo probuja wplywac na świadomość trollowanej przez ciebie osoby.
     To ze Marek działa do tej pory to podziekuj bliskosci, sasiedztwie z totalitarną swego czasu Rosją, gdzie funkcjonowaly tzw. psychuszki, do ktorych mozna bylo trafic niezwykle latwo – wystarczylo nie zgadzac się z władzą, czyi opozycja m.in. A że Polska po 1989 jednak odciela się od ideologii totalitarnej, jest to u nas penalizowane, to i ma to wydzwiek m.in. w ustawie o ochronie zdrowia psychicznego.

     Tu masz przykład czlowieka, ktory od paru dobrych lat dziala nieniepokojony. Przejrzyj materialy, jakie wrzuca do sieci, przykladowo:

     http://old.sysplex.pl/index/inne-dowody/

     Zagrozenie dla niego stanowia wszyscy, szpiegują go m.in. rowerzyści, kobiety z wózkami dziecięcymi czy taksówki. Wszyscy należą do tzw. gangu i dręczą go torturą. I lepiej nie zakaszleć w jego obecności – potrafi opluć a nawet gorzej.
     I jak widzisz, w „psychuszce” nie siedzi.

    • Marek

     Nie trać energii na dyskusję z ludźmi z rozwaloną aurą. Co możemy to tylko im pomóc medytacją – są ofiarami.

    • Wahadło

     Marku ty zamiast medytować weź się zastanów wkońcu nad swoim wymyślonym światem bo sam przyznaj to wszystko dzieje się w twojej głowie…

  • Wahadło

   Marku lepiej spróbuj się znowu przespać a potem przemyśl jeszcze raz gdzie naprawdę jesteś…bo dalej nie jesteś tu gdzie trzeba…

  • MM

   Bioroboty i hybrydy to naprawdę biedni ludzie o niskiej świadomości , tzw. racjonaliści i psychopaci nigdy Cię Marku nie zrozumieją.
   Potrafią tylko pluć jadem na tych co myślą inaczej
   Trzeba im współczuć

   • Wahadło

    Tymi swoimi zapewnieniami Marek nigdy nie wyjdzie z tej iluzji…. i zapewne o to wam chodzi… geniusze z super hiper świadomością… doprowadzicie wkońcu do tragedii….i tak wam zależy na dobru Marka…

    • MM

     Twoja iluzja jest twoją prawdą niestety

    • Wahadło

     Moja prawdą jest krzywda Marka spowodowana twoimi wpisami…. i geniuszu zdecyduj się albo iluzja albo prawda bo iluzja na pewno nie może być prawdą a prawda iluzją….

  • Kali

   Kiedy zamieści Pan te filmy porównawcze?

   Ps. Co do newsów to w jakim czasie i o ile stOpti będzie się zwiększać współczynnik prawdy?
   Nie pytam się tylko o telewizję ale o wszystkie media (telewizja ,Internet, prasa i wszystkie inne formy komunikacji jakie są w ogóle dostępne).

   • Turkus, Nina i cała reszta, nie widzicie jak nie trzymają się kupy rzeczy które piszecie? Ile razy miał już być definitywnie koniec tego ucisku? Ile razy marek wydawał wyrok śmierci na wielu ludzi? Widzieliście jego wiarę w tego oszołoma taratajcio? Wymyślacie jeszcze wiele innych rzeczy i sami siebie nawzajem nakręcacie, dajcie sobie spokój, idźcie do lekarza, serio oni was nie zabiją.

 • Mira

  O.Klimuszko zapowiadał, ze będziemy w Polsce mieć pomarańcze w ogrodach, a klimat na Ziemi będzie wyrównany. I oto Marek potwierdza, a wiosna w tym roku wyjątkowa, więc trudno o lepszy dowód 🙂
  Niebo rzeczywiście piękne – nareszcie!
  Co do tlenu – zauważyłam, ze inaczej, jakoś tak pełniej się oddycha, znacznie łatwiej uzupełnić brak tlenu w organizmie.
  Jeszcze tylko końcowe sprzątanie i już jesteśmy 🙂 – pomimo ujadania, pomimo wszelkich wysiłków ciemnych „władców” naszej pięknej planety. I całej ukrywanej technologii, którą wykorzystywali zawsze przeciwko życiu.
  Trzymaj się Marku, mam nadzieję, że jest lepiej?

  • Быдлошевский Л.З.

   ♦️♦️♦️

   Alois Irlmayer najwiekszy jasnowidz XX wieku w niemieckojezycznym obszarze jezykowym ( zm. 1959 r.)
   rowniez przewidywal, ze w okolicach gdzie mieszkal (Freilassing przy granicy z Austria) beda uprawiane winogrona i owoce cytrusowe.

   ♦️♦️♦️

 • Wahadło

  Marku to sobie odpocząłeś widzę ale niestety to nie te tory….

 • Turkus

  Komentarze zawierające „troskę” o zdrowie Marka, są nasycone agresją i nienawiścią. Troszczą się o jego psychikę, a sami mają problemy ze swoją. Nie podoba się tematyka tego bloga, to wypad na te „poprawne” i godne waszej uwagi! Ciekawe, czy tam będziecie tak „ujadać”? Raczej nie, tam sami swoi – od „kręcenia wałków” i „ciemnych interesów”. Czas „panowania” się kończy…

  • Mira

   Im chodzi o uwagę, bo to żerowisko dla tych nędzników. Nie traćmy energii reagując, lepiej skupić się na tym, o co Marek prosi 🙂 Wiem, czasem człowieka ponosi; ja nie czytam tych wypocin.

   • Vismaya

    Mira … tylko przepukliny pępkowej nie dostań od wysiłku …. 😉 ….

    • Mira

     Nie musisz być taka złośliwa, w każdej chwili możesz wybrać inaczej. Powodzenia!

    • Vismaya

     Mira… to ile ci jeszcze zostało do odstrzelenia tych żydów, którzy czyhają na twoje życie?
     Bo ja ci mówię…
     twój wróg jest bliżej ciebie niż ty myślisz …
     twoja ciężko chora głowa.

   • Turkus

    Mira… Dostali polecenie, żeby tu mącić… i muszą się wykazać, bo wypłaty nie będzie – reszta się nie liczy.

    • Wahadło

     Chyba trzeba uważać raczej żeby od was tego mętliku się nie nawabić…

    • Vismaya

     Wymyśliłabyś coś mądrzejszego … jak na geniusza przystało… marnujesz się tylko na tych wyśfichtanych sloganach….

  • Wahadło

   Turkus długo musiałeś myśleć nad tym….i tobie to już na pewno wszystko klepki odpadły…

  • nadchodzą nadchodzą

   Cóż, masz wolną wolę, z jednej z wolności, jaką jest wolność samodzielnego myślenia – zrezygnowałaś, wolisz podążać za „pasterzami” jak Marek Podlecki (który utrzymuje m.in. że Hitler to wcielenie Jezusa Chrystusa, albo że oddychamy powietrzem, w którym jest ponad 40% tlenu) – no i masz do tego prawo.
   Szkoda tylko, że nieświadomie wyrządzasz mu krzywdę, bo utwierdzasz go w jego urojeniach. On poszukuje zapewnień, że w to co wierzy jest prawdziwe, no i je znajduje, m.in. dzięki udzielającym się tutaj trollom, czy ludziom – nazwijmy – nieco mniej sprawnymi intelektualnie.
   Znasz pojęcie odpowiedzialności za swoje postępowanie, słowa i czyny? Czy masz jeszcze do tego za młodą duszę i jest to pojęcie abstrakcyjne?
   Możliwe scenariusze są różne, jeden z nich i dość prawdopodobny jest taki: psychoza się rozwija, Marek jeździ samochodem, może poczuć się zagrożony – np. uznać, że jest śledzony przez agentów Mossadu i np. spowodować wypadek, że ucierpią niewinni ludzie.
   No ale wspieraj go póki możesz.

 • Dana

  Witam Marku i jestem wdzięczna za informacje (jakże prawdziwe), za odwagę, za pracę na rzecz Nowej Ziemi. To samo czuję. Wspieram Cię i serdecznie pozdrawiam.

 • Mosze Oguretzki

  Podlecki ty naiwny głupcze, zignorowałeś naszą wiedzę, potęgę i moc. Tak naprawdę wszystko powoli wraca do stanu sprzed momentu, gdy zacząłeś mieszać nam szyki. Już w 98% tak się stało, niedługo uruchomienie zreperowanego CERN zamknie tę linię czasową dla wszystkich, łącznie ze mną i moimi agentami. Z jedną różnicą: ta linia czasowa będzie istnieć tylko dla jednej osoby na tej planecie, czyli dla ciebie. A wtedy szybko cię zamkną na realnie istniejącej planecie Kobierzyn i „nakarmią” mózg tabletkami o odpowiedniej sile.

 • Igi721

  Proszę przestać pisać o człowieku który podpisał akt wywłaszczania Polaków z ich majątków prosze.