YouTube robi nam wielki prezent na Święta Bożego Narodzenia – zmienia bazę muzyki z 440 Hz na 459 Hz

Informacja możliwa do sprawdzenia – muzyka na YouTube jest już zgodna z prawami przyrody.

Nanowahadełko pokazuje, że cała muzyka na YouTube jest już oparta na bazie 459 Hz, czyli nie jest szkodliwa jak ta oparta na Rockefellerowsich 440 Hz.
Nowy zarząd YouTube zrobił nam prezent na Święta i zmodyfikował odtwarzacze tak, by automatycznie zmieniały prędkość odtwarzania utworów, jeśli tylko wykryją niezdrową bazę 440 Hz lub inne. Zachęcam osoby mające odpowiedni sprzęt i wiedzę do sprawdzenia tej informacji.

Sprawdziłem na nagraniach, które mam ściągnięte wcześniej z YouTube – muzyka się różni od tej, którą teraz słyszymy. Obecnie dźwięk jest nieznacznie wyżej, ale różnica jest wyczuwalna! Zobaczcie załączony filmik.

90 komentarzy YouTube robi nam wielki prezent na Święta Bożego Narodzenia – zmienia bazę muzyki z 440 Hz na 459 Hz

 • Rafał

  Widzę, że YouTube zrobiło nam jeszcze jeden „prezent”…

 • Majestic

  Otwarte Forum na NTV padło” NTV – Janusz Zagórski | Niezależna Telewizja” http://niezaleznatelewizja.pl/

 • Majestic

  nie maltretujcie Marka bardzo dużo zrobił dla alternatywnego srodowiska ,krytykę zamieńcie na rodzaj doinformowania grzecznego pouczenia ,liczą się intencje i wyjdziemy zapewne z impasu , jest Forum to wstawiajcie ciekawe i istotne tematy , a Marka wyślijmy gdzieś na narty albo na południe Francji aby odpoczął i nabrał sil .

 • Simon

  No i taki prezent Wam Youtube zrobiło, że kanału już nie ma 😀

 • Irol

  432 Hz nie 459Hz. Strój zgodny ze złotym podziałem gdzie każdy z dźwięków jest liczbą Herców bez resztek po przecinku zaczyna się wartością 432 Herców. Dzisiaj to nie problem bo są aplikacje które ten dźwięk ładnie obniżają z wartości drażniących 440 do kojących 432 i nikt chyba nie chce żeby Utub zmienił na strój chiński 459 gdzie się nie będzie tego kociokwiku dało słuchać.

 • Zanim napisze Pan następną bzdurę, proszę skontaktować się z jakimś muzykiem.
  440 Hz oznacza że strój instrumentów jest następujacy: A4=440 Hz
  Pana teoria, że przestrojono muzykę z 440 Hz na 459 jest nonsensem, gdyż oznaczałoby to, że każdy kawałek został przestrojony o pół tonu w górę, powiedzmy prawie pół tonu gdyż A#4=466 Hz.
  Sprawdzałem na 10 pierwszych lepszych znanych mi kawałkach i obalam Pańską tezę.

  Należy również wziąć pod uwagę, że jakieś 50% muzyki nie ma stroju 440 Hz. To mój szacunek.

  Nanowahadełko – czyli ezoteryczny narząd odmóżdżania się jak zwykle myli.

  • Admin

   Stefanie Wygoński piszesz oczywistą bzdurę, bowiem konwerterów na 432 Hz nie brakuje.
   https://www.conversion-tool.com/432hz

   • Uwo Toz

    Odmóżdżenie level hard.

   • Kochany Marku. Jako, że przeszedłeś ze mną na TY, to ja również nie będę gorszy.
    Twój argument o konwerterach świadczy o tym, że nie wiesz o czym piszesz. Parę minut spędzonych na pisaniu tego postu traktuje jako rozrywkę, gdyż twoja linia nie wytrzymuje żadnej krytyki. W moim przekonaniu (popartym doświadczeniem i wiedzą z teorii i praktyki muzyki) rozmawiam z człowiekiem chorym psychicznie.
    Osobiście radzę wykasować ten wątek, gdyż poziom kompromitacji jaki tu osiągnąłeś pozwala tylko i wyłącznie masować przeponę. Przepraszam za złośliwości, ale na nie zasłużyłeś.
    Jak masz wątpliwości, zatrudnij pierwszego lepszego ucznia szkoły muzycznej 2 stopnia to ci uświadomi, że twoje miejsce jest u czubków.

    • Wojox

     Muzykę i dźwięk można modyfikować na 1000 sposobów.
     Podobnie tempo i częstotliwość. Jest setki stron i kilka dobrych programów komputerowych do tego celu.
     Więc sam sposób pana odpowiedzi świadczy że się pan nasłuchał stroju 440 Hz.

   • Pan Wojox, którego wypowiedzi nie mogę skomentować powiedział:
    „Muzykę i dźwięk można modyfikować na 1000 sposobów. Podobnie tempo i częstotliwość. Jest setki stron i kilka dobrych programów komputerowych do tego celu. Więc sam sposób pana odpowiedzi świadczy że się pan nasłuchał stroju 440 Hz.”
    Bełkot Pana Wojoxa jest dość zabawny. Szkoda mi czasu na obalanie idiotyzmów tego trolla. Ten człowiek po prostu nie wie o czym pisze, co jest kabaretowo-komediowe dla kogoś kto zna temat. Jedyną radą dla tego kretyna jest to, że – nie można się nasłuchać stroju 440 Hz. Jest to niemożliwe, gdyż słuch absolutny ma 1/10000 ludzi. A co do 1 Hz to podejrzewam, że 1/1000000 ludzi. Debil Wojox nie będzie w stanie odpowiedzieć na ten post, gdyż jest za głupi, po prostu.