YouTube usuwa ważny materiał na temat szowinizmu żydów w Polsce

Powodem było naruszenie „wytycznych społeczności YouTube”. Od razu umieściłem ten materiał na moich kanałach na DailyMotion i Vimeo. Jakie wytyczne mogły zostać „naruszone”? Prawda jest powodem, dla którego YouTube blokuje ważne informacje?
http://www.dailymotion.com/video/x63ubog
https://vimeo.com/237377694

Piotr Rybak komentował decyzję sądu ws.nadzoru elektronicznego zamiast kary więzienia. Zachowanie się żyda, o którym mówi Piotr Rybak jest jednym z dowodów na to, że Polska jest celem ataku mafii żydowskiej, w celu zrobienia z naszego kraju Judeopolonii – drugiego Izraela, gdzie Polacy będą traktowani jak Palestyńczycy w Izraelu.
Żydzi obsadzają wszystkie decyzyjne stanowiska, stąd zapewne taka a nie inna decyzja pseudosądu – sędzią, który skazał Rybaka był bowiem prożydowski szowinista, który zgnoił publicznie naród polski mówiąc, że to co zrobił Rybak „nie jest zwykłą polską tradycją antysemicką”.
Takich ataków na Polaków i ich gościnność oraz poświęcenie dla żydów, nie można zostawić bezczynnie. Odpowiednie kroki zostaną podjęte.

334 komentarze YouTube usuwa ważny materiał na temat szowinizmu żydów w Polsce

 • sprawdzam

  https://wroclaw.onet.pl/sad-skazal-na-grzywne-rodzica-za-zerwanie-ukrainskiej-flagi-w-szkole/12vf3cc

  Sąd skazał na grzywnę rodzica za zerwanie ukraińskiej flagi w szkole
  dzisiaj 09:46 PAP 19.10.2017

  Na tysiąc złotych grzywny skazał wrocławski sąd mężczyznę oskarżonego o nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych. To rodzic, który w szkole swojej córki zerwał plakat z ukraińską flagą i godłem. Wyrok nie jest prawomocny.

  Sędzia Agnieszka Wróblewska-Kafka w uzasadnieniu wyroku powiedziała, że wypowiedzi oskarżonego nie były wyrażaniem poglądu ani opinii, lecz nawoływaniem. – Nawet jeśli nie przyniosły efektu, to jednak taka wypowiedź nacechowana złymi emocjami jest nawoływaniem – oceniła sędzia.

  Sąd od września rozpatrywał akt oskarżenia wobec Krzysztofa Madeja (zgadza się na podawanie pełnego imienia i nazwiska – red.), w którym zarzucono mu przestępstwo z art. 256 Kodeksu karnego. „Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2” – tak brzmi art. 256 KK.

  24 listopada 2016 r. w jednej z wrocławskich szkół w ramach programu edukacyjnego pt. „Tolerancyjny Europejczyk” obchodzono dzień ukraiński. Madej, który przyszedł odebrać swoją 8-letnią córkę, zerwał umieszczone w oknach i przed biblioteką plakaty z flagą ukraińską i godłem tego kraju.

  Przyznał, że zaniósł je do biblioteki, gdzie rzucił je na stół. Nie przyznaje się jednak do winy i nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych czy etnicznych.

  Jak mówił w sądzie, na jednym z plakatów dostrzegł symbol zbrodniczej organizacji UON-UPA. – To wzbudziło moje wzburzenie. Dlatego zapytałem nauczycielki w bibliotece, kto jest za to odpowiedzialny i czego jeszcze one uczą w tej szkole – mówił oskarżony na pierwszej rozprawie.

  Wtedy zeznawały też w charakterze świadków nauczycielki oraz dyrektor szkoły. Jak powiedziały, na plakatach nie było symbolu zbrodniczej organizacji.

  Zeznały, że oskarżony był wzburzony i wypowiadał zdanie: „Ukraińcy to mordercy i zbrodniarze” oraz „czego wy jeszcze uczycie w tej szkole”.

  Chcesz być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dnia? Polub Onet Wiadomości na Facebooku!

  – Dzień ukraiński miał charakter kulturowo-edukacyjny. Nie chodziło o edukację na tematy historyczne, ale bardziej o promowanie tolerancji wobec wszystkich obcokrajowców. Robiliśmy też dzień niemiecki w ramach projektu „Tolerancyjny Europejczyk” – zeznała jedna z nauczycielek.

  Sąd uchylał pytania zadawane świadkom przez oskarżonego i jego adwokata Stanisława Zapotocznego na tematy historyczne, dotyczące ludobójstwa na Wołyniu i Kresach Wschodnich, uznając, że nie były one związane ze sprawą.

  Dyrektor placówki dla klas I-III odpowiedziała jednak na jedno z pytań i przyznała przed sądem, że sprawa tzw. rzezi wołyńskiej nie jest jej znana.

  Pytana, czy nigdy nie słyszała o ludobójstwie na Kresach, potwierdziła. – Zeznawałam przed sądem, który pouczył mnie o odpowiedzialności za składanie fałszywych zeznań – dodała nauczycielka.

  Przed tygodniem w mowie końcowej adwokat oskarżonego zwrócił uwagę, że nie doszło do „nawoływania”, ponieważ Madej nie miał takiego zamiaru. – Skoro nie było zamiaru, nie było nawet szansy na nawoływanie, gdyż na korytarzu była jedna nauczycielka z dzieckiem i córka oskarżonego, a w bibliotece dwie nauczycielki, zatem nie doszło do przestępstwa z art. 256 KK – przekonywał adwokat.

  Dodał, że w wypowiedzi, iż „Ukraińcy mordowali Polaków” zawarta była ocena historii, do której każdy ma zagwarantowane prawo w konstytucji. – To było stwierdzenie faktu. Wypowiedzi oskarżonego nie były nawoływaniem – podkreślił Zapotoczny. Wniósł o uniewinnienie, o to samo poprosił sam oskarżony.

  Madej zapowiedział złożenie apelacji do Sądu Okręgowego. – Samego wyroku nie chcę komentować, ponieważ jest absurdalny. Podobnie jak jego uzasadnienie. Mój komentarz musiałby obrazić sędzię, dlatego nie zrobię tego. Na pewno jednak zachowałbym się tak samo, jak wtedy w szkole –
  Źródło: PAP

  • P

   „”– Dzień ukraiński miał charakter kulturowo-edukacyjny. Nie chodziło o edukację na tematy historyczne, ale bardziej o promowanie tolerancji wobec wszystkich obcokrajowców. Robiliśmy też dzień niemiecki w ramach projektu „Tolerancyjny Europejczyk” – zeznała jedna z nauczycielek.””

   Obecnie szkoły polskie coraz bardziej przypominają te z lat 50-ych: indoktrynacja i pranie mózgów pełną gębą. A więc wszelkie „dni tolerancji”, wspieranie i promowanie szczepień w „biednych krajach” (robienie i sprzedaż lalek), nachalne promowanie tzw. nowej piramidy żywieniowej nie mającej nic wspólnego ze zdrowym żywieniem, promowanie idei „zmian klimatycznych”, sortowanie śmieci i wytwarzanie zabawek z odpadków… Zaczyna się także indoktrynacja seksualna i promocja wszelkich zboczeń….
   Jeszcze nie zmuszają do uczestnictwa w marszach kodu/totalnej opozycji/pisu/lgbt/równości*)

   *) do wyboru

  • sprawdzam

   To jest zbyt ważne, by skwitować tylko linkiem.

   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kogo-podrozuje-chojecki-amerykanskie-kontakty-lubelskiego-pastora-2017-10
   Opublikowano Październik 1, 2017 Przez a303 W Polska
   Do kogo podróżuje Chojecki? Amerykańskie kontakty lubelskiego “pastora”

   Na zdjęciu lubelski guru Chojecki z niejakim Jonathanem Falwellem, pastorem z Thomas Road Baptist Church w Lynchburgu, w stanie Virginia, USA. Kim jest Falwell? Jest szefem swojego własnego kościoła, który wpisuje się w nurt tzw. chrześcijańskiego syjonizmu. Jest członkiem rady wykonawczej organizacji “Christians United for Israel”.

   wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/10/a.jpg
   a

   Czym jest ta organizacja? Sama siebie definiuje jako organizację Amerykanów, której głównym zadaniem jest wspieranie Izraela. Jest to największa pro-izraelska grupa w USA. Jej zadaniem jest wspieranie Izraela finansowo i politycznie, promowanie pro-izraelskiej propagandy i lobbying w imię interesów tego państwa. Opowiadają się za ogromnym finansowym wsparciem USA dla reżimu izraelskiego i atakują jego krytyków. Organizacja corocznie organizuje uroczystość wychwalającą Izrael (Night to Honour Israel). Podczas uroczystości tych zbierane są od Amerykanów fundusze przekazywane na rzecz wspierania lokalnych społeczności żydowskich działających na rzecz Izraela. Przedstawiciele organizacji lobbują na rzecz Izraela (w tym zbrojenia go przez USA) w amerykańskim Kongresie.

   Jakie poglądy prezentowane są w organizacji? Oficjalnym stanowiskiem (świetny przykład tzw. pedagogiki wstydu i wpajania gojom poczucia winy) jest to, że “chrześcijanie podczas holocaustu zrobili zbyt mało aby pomóc Żydom, w związku z tym zobowiązani są do wspierania Izraela i ochrony Żydów”. Jan Tomasz Gross ucieszyłby się ze wsparcia Kowalskiego & Chojeckiego.

   Organizacja ta w swojej “teologii” twierdzi, że państwo Izrael musi być wspierane przez chrześcijan ponieważ jego istnienie odgrywać będzie kluczową rolę w ponownym przyjściu Chrystusa.

   Organizacja “chrześcijan zjednoczonych dla Izraela” współpracuje z organizacjami żydowskimi, uprawiając międzyreligijny ekumenizm (tak krytykowany przez Chojeckiego w ramach dialogu protestancko-katolickiego). Jej partnerem jest np. organizacja Center for Jewish-Christian Understanding and Cooperation. Założyciel organizacji John Hagee publicznie wyrażał swą miłość do narodu żydowskiego i głosił, że “błogosławieni są ci, którzy błogosławią Żydów, natomiast przeklęci ci, którzy ich przeklinają”.

   wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2017/10/a1.jpg
   John Hagee

   W 2012 roku organizacja przyczyniła się do usunięcia z Twittera kont palestyńskiej organizacji Hamas naciskając na władze portalu. Uzasadniali to tym, że należy uniemożliwić palestyńską propagandę w wojnie informacyjnej (przypomnijcie sobie tutaj donosy sekciarzy Chojeckiego na ich krytyków, kasowane konta ich krytyków i ich własne płacze na bany, które sami dostają).

   Organizacja ta wspierała także izraelską nagonkę na Iran agitując za rozwiązaniami militarnymi (nie przypomina wam to mokrych snów Chojeckiego i Kowalskiego o wojnach?). Grupa krytykowała prezydenta Obamę za “niedostateczne wsparcie dla Izraela”.

   Założyciel organizacji John Hagee w swojej opinii na temat Jerozolimy mówił, że oddanie choćby jej części Palestyńczykom przekształci ją w “nowy Taliban” i nie można do tego dopuścić” (w tym miejscu przypomnę wielką radość duetu Kowalski & Chojecki z przeniesienia do Jerozolimy amerykańskiej ambasady, słowa Chojeckiego o tym, że “nie ma czegoś takiego jak naród palestyński”, poparcie Kowalskiego dla wypędzeń ludności palestyńskiej z nielegalnie okupowanych terenów).

   Do informacji na Wikipedii obnośnie tej grupy, którą wizytuje podczas swoich pobytów w USA Chojecki dołączone jest:

   See also:

   – christian zionism
   – Israel lobby in United States
   – Philo-semitism

   Czy ktoś wątpi w to, że sekta Chojeckiego i jej podchujaszczy Marian Kowalski, stylizowany niegdyś na polskiego nacjonalistę, to grupa otwarcie pro-syjonistyczna? Już wiemy do kogo podróżuje Chojecki? “Kościół” Fallwela także nadawał transmisje internetowe na wzór IPP, czyżby instrukcje i środki? Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do źródeł miłości Kowalskiego i Chojeckiego do Izraela i USA? A to wszystko ładnie opakowane w patriotyczne piórka prosto z husarskich skrzydeł. Przestrzegajcie szczerych patriotów przed tymi oszustami, przed tymi żenującymi propagandzistami ośmieszającymi polski patriotyzm i szczujących na wszystkich wkoło! Jeśli uznacie za stosowne to udostępniajcie.

   Źródło: https://klubidzpanstad.tumblr.com/

   Tags : chojecki, protestantyzm, syjonizm

  • denuo

   Sara. Tu nie ma nic o tym by ci Baptyści finansowali Chojeckiego. Oni raczej nie finansują ale spodziewają się darowizn. Chojecki jest tu pewnie na jakimś zjeździe tej grupy bo religijnie czuje się im bliższy.
   To co Chojecki mówi jest w tym dużo prawdy i warto tego posłuchać ale nie przyjmować wszystkiego bo te wszystkie grupy w jakimś sensie rozmijają się z Biblią i są naukami jakiegoś guru. Trzeba samemu dochodzić do prawdy i nie ufać żadnym wyjaśniaczom Biblii. Ogólnie oceniam Chojeckiego ostrożnie pozytywnie szczególnie jego polityczne spojrzenie na całokształt problemów.

 • Ania

  Co się dzieje ze Słońcem na tym filmie ?
  https://youtu.be/pPbJPi0Vz_o

 • denuo

  Prymas Polski – WYRZUCĘ KAŻDEGO POLSKIEGO KSIĘDZA JEŚLI JEST PRZECIW ISLAMIZACJI !
  https://www.youtube.com/watch?v=y2rINMHtqgA

  • Stanisław

   Proponuje niech „prymas” walnie się mocno w swój durny łeb , może mu rozum wróci ! A jak nie to won na piaski pustyni tam gdzie twoje miejsce bezbożniku na usługach żydowskiej sitwy.

 • Ania

  echnologia 5G to standard sieci komórkowej nowej generacji. Zdaniem ekspertów wprowadzenie 5G nie będzie ewolucją, a całkowitym przeobrażeniem technologii mobilnej. I o ile przez jednych uważana jest za technologiczny przełom, o tyle drudzy ostrzegają przed jej zgubnymi skutkami dla naszego zdrowia.

  13 września 2017 roku ponad 180 naukowców i lekarzy z 36 krajów podpisało apel, w którym domagają się zawieszenia technologii 5G w Europie.

  Jakimi argumentami się posiłkują?

  Poniżej przedstawiamy streszczenie owego pisma dostępnego w oryginalnej wersji tutaj.(…)

  W związku z powyższym lekarze i naukowcy apelują do Unii Europejskiej, aby:

  Podjęła wszystkie możliwe działania, które mogą zapobiec rozpowszechnianiu sieci 5G, dopóki naukowcy nie dowiodą, że jest ono bezpieczne dla obywateli Unii Europejskiej,
  a zwłaszcza dla kobiet ciężarnych, dzieci, niemowląt i środowiska.
  Poinformowała swych obywateli o zagrożeniach płynących z promieniowania RF-EMF oraz nakłoniła kraje członkowskie do wprowadzenia w życie zapisów „Rezolucji 1815”.
  W trybie natychmiastowym wyznaczyła grupę niezależnych i bezstronnych ekspertów
  z dziedziny zdrowia i pola elektromagnetycznego, która ponownie mogłaby przeanalizować jego promieniowanie pod kątem szkodliwości oraz:
  a) ustalić nowe bezpieczne poziomy ekspozycji;
  b) określić łączny poziom ekspozycji tego promieniowania na obywateli Unii Europejskiej;
  c) opracować i wdrożyć zasady dotyczące unikania promieniowania przekraczającego nowe bezpieczne limity.
  Zabroniła branży bezprzewodowej lub telekomunikacyjnej wpływania na urzędników Unii Europejskiej podczas podejmowania decyzji dotyczących uruchomienia sieci 5G.
  Była przychylna zaakceptowaniu i realizacji zastępowania technologii bezprzewodowej – telekomunikacją technologią przewodową.

  Nadawcy listu na odpowiedź i informację od Unii Europejskiej dotyczącej tego, w jaki sposób zamierza ona chronić swoich obywateli przed obecnym i przyszłym związanym z siecią 5G promieniowaniem RF-EMF, czekają do 30 października 2017 roku.
  https://www.odkrywamyzakryte.com/technologia-5g/

 • Zdzich

  Zakład Ubezpieczeń Społecznych potwierdził, że polski podatnik sfinansuje emerytury Ukraińców przyjeżdżających do Polski, zarówno za lata przepracowane w Polsce, jak i za lata przepracowane na Ukrainie.
  https://kresy.pl/wydarzenia/zus-potwierdza-polscy-podatnicy-sfinansuja-ukraincom-emerytury-lata-przepracowane-ukrainie-rzad-nabiera-wody-usta/

 • gość

  Polska będzie płacić emerytury żydom

  Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę ws. ratyfikacji umowy o zabezpieczeniu społecznym między Polską a Izraelem – poinformowała Kancelaria Prezydenta. Zawarte w niej rozwiązania pozwolą m.in. na sumowanie okresów ubezpieczenia z obu państw, aby ustalić prawo do emerytury lub renty.

  https://gloria.tv/article/yNj6EbVZHhm61qMq82tywxPhP

 • Ania

  https://youtu.be/FpmmZ1kU0eg

  Będzie nastepne wielkie wydarzenie.

 • Adan

  Mocne o szczepieniu w Polsce wystąpienie Profesora Wiąckowskiego.
  https://youtu.be/eMRBefDu5HQ

 • Artur J.

  To my Polacy już nie mamy zaplecza duchowego. To co krzyczy z ambony zdradziło nas.

  Prymas Polski chce karać księży przeciwnych przyjmowaniu uchodźców! Ta wypowiedź mówi wszystko!

  Źródło: teFakty.pl http://tefakty.pl/2017/10/18/prymas-polski-chce-karac-ksiezy-przeciwnych-przyjmowaniu-uchodzcow-ta-wypowiedz-mowi-wszystko/

  • Ania

   Tak po prawdzie, to nigdy go nie mielismy.
   Dobrze, że to wreszcie widać.

   • eloelo520

    Wyszyński? Popiełuszko? Po co się agenturą przejmować. Bardzo dobrze że żydkomuna w kościele się sama dekonspiruje.Przecież teraz wszystko widać jak na dłoni. Tylko trzeźwym trzeba być. Fanów „judeochrześcijaństwa” i ekumenizmu. ks Guz – zakaz mówienia o Lutrze. Kneblewski – zakaz, Międlar – zakaz publicznego wypowiadania się. Wielgus – wyjebany. Na ironie podali, że TW gdzie tam wszyscy są TW tylko nie on. Robota rabina kaczyńskiego II.

 • sprawdzam

  Czyżby ‚kurwa’ nie było polskim przekleństwem? Czy to oni nas tak ubogacili?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Synagoga_Hurwa_w_Jerozolimie
  Synagoga Hurwa w Jerozolimie

  • Ania

   Kurwa to łacińska i włoska „krzywa” albo…zakręt !

   Kurwa sinistra znaczy zakręt w lewo po włosku. Sama dostałam taką informację, jak dopytywałam się o drogę w Mediolanie.

 • P

  Arcybiskup Wojciech Polak ostrzega księży: „kto pójdzie na manifestację antyuchodźczą, będzie suspendowany”.

  – Ja staram się mówić wyraźnie, że chrześcijanin nie może zamknąć się przed uchodźcą – mówił w rozmowie z „Tygodnikiem Powszechnym” prymas Polski i ordynariusz archidiecezji gnieźnieńskiej arcybiskup Wojciech Polak. Dodał, że jeśli usłyszy, „że w Gnieźnie odbywa się jakaś manifestacja antyuchodźcza i że na to wybierają się jego księża” to każdy z nich „będzie suspendowany”. (http://www.tvn24.pl)

  https://www.tvn24.pl/prymas-polski-chrzescijanin-nie-moze-zamknac-sie-przed-uchodzca,782314,s.html

  • ninanonimowa

   ————- a w tym przypadku czarni ani pary z gęby…
   https://www.youtube.com/watch?v=BiZASpj6IGs

   • Ania

    A ostatnio helmuty deportują Polaków z niemiec, jako odwet za żądanie reparacji.

    • Majestic

     żadnych reperacji nie będzie to polityczny blef , skłócenia obu narodów , wojna się jeszcze nie skończyła , aby zażądać reperacji trzeba wrócić do 2 RP , 2 RP to granice z 37 roku , efekt z tego taki że to kto inny będzie musiał zapłacić odszkodowania i to nie za szkody ale za eksploatacje zagarniętych „odzyskanych” terenów . właśnie dlatego dojdzie do podziału Ukrainy, cześć kresów wróci no i zachodnia granica z 37 roku cdn

  • Majestic

   mohery to debilne kreatury pójdą jak barany po imigrantów ,są tacy świeci że nie odmówią Bogu .

 • Qwerty

  Guru i kekus już w psychiatryku??

 • ninanonimowa

  ——————-REPRYWATYZACJA –jakim prawem ??.

  ZIEMIE ODZYSKANE -Polacy wypędzeni z Kresów na RDZENNE SŁOWIAŃSKIE ZIEMIE tzw odzyskane DZIERŻAWIĄ !!!nieruchomości, nie są ich właścicielami. Polaków nie uwłaszczono na budynkach, które zajmują od czasów powojennych. https://www.tygodnikprzeglad.pl/niemcy-ida-po-nasze/ https://www.youtube.com/watch?v=7TZGoNIxQWA

  ——————Polska sprzedana w Jałcie UTRACIŁA CZĘŚĆ ZIEM i jest MNIEJSZA terytorialnie od Polski z przed 1939r, jednak żyd historyk ma na ten temat inne zdanie. Wizja żydów a wizja Polaków na temat utraconych ziem rozbiega się , żydzi mają inną wizję POLIN. Żydzi pieczołowicie rozgraniczają NAS Słowian ,DZIELĄ !!! rodzinę słowiańską na narody, zasiewając w ten sposób niezgodę. Trzeba wiedzieć,że na czele każdego rządu w byłych DEMOLUDACH stoją żydzi. Geopolityka przez nich prowadzona jest WROGA wobec RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ. NOWY PORZĄDEK ŚWIATA to ich cel !.http://ioh.pl/artykuly/pokaz/ziemie-zachodnie-za-kresy–zysk-czy-strata,1132/

  ——————REPRYWATYZACJA – na majątku odbudowanym po wojnie przez cały Naród polski NIE MA PRAWA ZAISTNIEĆ !!!!!!!!!! UWŁASZCZENIE Polaków na majątku polskim. TO JEST ! jedyna historyczna SPRAWIEDLIWOŚĆ.

  ŻYD w rękę w rękę z WROGIEM nr 1 Narodu SŁOWIAŃSKIEGO –KOŚCIOŁEM KATOLICKIM rozpoczął reprywatyzację w Polsce od KOŚCIELNEJ KOMISJI MAJĄTKOWEJ.https://pl.wikipedia.org/wiki/Komisja_maj%C4%85tkowa#Nieprawid.C5.82owo.C5.9Bci

  OD TEJ KOMISJI rozpoczął się ROZBIÓR Polski. BO WIEDZIEĆ !! musisz Polaku katoliku,że KOŚCIÓŁ KATOLICKI NIGDY !!! nie rozdzielił Diecezji niemieckich od polskich. KK ma jak żydzi swoje granice i swoją geopolitykę, którą uskutecznia od wieków https://translate.google.pl/translate?hl=pl&sl=en&u=https://en.wikipedia.org/wiki/Drang_nach_Osten&prev=search https://pl.wikipedia.org/wiki/Archidiecezja_Berlina

  ————————-WARSZAWA i HOLOKAUST jej mieszkańców SŁOWIAN otworzył wrota SZATANOWI -SZATAN wyrzuca Polaków Słowian na BRUK !! zwracając BEZPRAWNIE !!!!!! krwawicę naszych DZIADKÓW, RODZICÓW,WNUKÓW.
  http://www.passa.waw.pl/artykul/narod-polski-lozyl-na-odbudowe-stolicy-zeby-dzis-majatek-warszawy-rozgrabiala-banda-wydrwigroszy,1989

  -ODBIERZEMY WSZYSTKO !!!! WYPĘDZIMY ! OKUPANTÓW a ślady ich pobytu na naszych ziemiach ZETRZEMY na proch i pył !!.

  —————————–https://www.youtube.com/watch?v=t2qxaCdQyUs

 • Lincz

  Cejrowski – oszust, fałszywiec, sprytny manipulator rzeczywistości. Moralnie zepsuty „kaznodzieja” zasłaniający się Bogiem. Charakteryzuje go fragment filmowej piosenki ” …krzyż ma na piersiach, nienawiść w sercu, na ustach Jezus,Maryja…”
  https://www.youtube.com/watch?v=PSl81wQYeIU

 • sowizdrzał

  Maksymilian Kolbe wobec żydów i masonerii

  https://www.youtube.com/watch?v=snEwTz6Rxzc

 • Majestic

  „Dary od Boga – Dyktowanie św. Ojca Pio – Robert A. Gajdziński – 16.10.2017”
  niezaleznatelewizja
  https://www.youtube.com/watch?v=92woCZZoBCs

 • sara

  Jabłonowski – Jesteśmy bydłem rzeźnym, za sprawą Andrzeja Dudy
  https://www.youtube.com/watch?v=BtzDJQQOpX8

  Kris
  vor 10 Stunden
  Kochani rodacy.Jak wzywacie karetkę to pomyślcie czy ona przyjeżdża was ratować, a może po to ,żeby pobrać wasze zdrowe narządy.Do tego doprowadziły rządy żydowskie w Polsce.

  • Majestic

   z daleka OMIJAĆ OMIJAĆ

  • Radoslaw

   POLACY BUDZIMY SIE ………I GONIMY tych psow szatana ;(zydow) Z NASZEGO PIEKNEGO KRAJU ……………….KONIEC ICH PANOWANIA W NASZYM KRAJU.NALEZY JUZ PISAC CZY MOWIC .NIE KRZYCZEC DO BRONI POLACY (LECHICI).DO BRONI

 • gość

  Salomon Morel. Zbrodniarz o rozkołatanych nerwach

  Po rozpoczęciu śledztwa, a przed postawieniem zarzutów, Morel uciekł do Izraela (1992). Oskarżono go o ludobójstwo (potem kwalifikacja została zmieniona: zbrodnia przeciwko ludzkości). Od 2003 r. był ścigany międzynarodowym listem gończym, ale dopiero w 2005 polskie MSZ wnioskowało o jego ekstradycję.

  Pięć tysięcy brutto dla zbrodniarza
  Kto rządzi Polską bo na pewno nie Polacy!!!

  http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/salomon-morel-zbrodniarz-o-rozkolatanych-nerwach/1ds2ze

 • celebryta

  Lepiej dbać o żydowskich rencistów i zbrodniarzy komunistycznych ukrywających się w Izraelu, jak o zdrowie Polaków.

  http://fischer.neon24.pl/post/140648,polska-bedzie-placic-emerytury-zydom