YouTube usuwa ważny materiał na temat szowinizmu żydów w Polsce

Powodem było naruszenie „wytycznych społeczności YouTube”. Od razu umieściłem ten materiał na moich kanałach na DailyMotion i Vimeo. Jakie wytyczne mogły zostać „naruszone”? Prawda jest powodem, dla którego YouTube blokuje ważne informacje?
http://www.dailymotion.com/video/x63ubog
https://vimeo.com/237377694

Piotr Rybak komentował decyzję sądu ws.nadzoru elektronicznego zamiast kary więzienia. Zachowanie się żyda, o którym mówi Piotr Rybak jest jednym z dowodów na to, że Polska jest celem ataku mafii żydowskiej, w celu zrobienia z naszego kraju Judeopolonii – drugiego Izraela, gdzie Polacy będą traktowani jak Palestyńczycy w Izraelu.
Żydzi obsadzają wszystkie decyzyjne stanowiska, stąd zapewne taka a nie inna decyzja pseudosądu – sędzią, który skazał Rybaka był bowiem prożydowski szowinista, który zgnoił publicznie naród polski mówiąc, że to co zrobił Rybak „nie jest zwykłą polską tradycją antysemicką”.
Takich ataków na Polaków i ich gościnność oraz poświęcenie dla żydów, nie można zostawić bezczynnie. Odpowiednie kroki zostaną podjęte.

334 komentarze YouTube usuwa ważny materiał na temat szowinizmu żydów w Polsce

 • ninanonimowa

  ————–Dobranoc Słowianie.
  Pamiętacie // bajki // które wychowały nas ?. Dzisiaj WIEM !że to nie bajki a nasze słowiańskie WIANO. Słowiańska MORALNOŚĆ, czy aby pamiętamy o niej, uczymy jej nasze dzieci , wnuki?.
  KU ! PRZESTRODZE, ROZPOZNANIU i RADZENIU SOBIE w świecie duchowo nam obcym.
  ———————–TAK !! zabezpieczyli nas nasi mądrzy przodkowie .

  Ps. nie czujecie związku? świata // bajek //z waszym sercem ??.
  https://www.youtube.com/watch?v=nbtzAOuWG3s

  • Easy Rider

   Nie trzeba sięgać do Rosji (chociaż oczywiście nie neguję słowiańskości tamtejszej kultury ludowej), bo mamy swoją Konopnicką, nie docenioną w aspekcie ezoterycznym ze swoimi bajkami o krasnoludkach. Był kiedyś na ten temat artykuł w „Nieznanym Świecie”, gdzie autor postawił hipotezę, że te krasnoludki – to tak naprawdę były duchy krajobrazu.

   Od siebie dodam – element pełni przyrody, gdzie przeplatają się we wzajemnej współegzystencji różne wymiary świata ożywionego. Ale to był świat duchowości na wskroś słowiańskiej, któremu nie było dane trwać wiecznie. Jest w powieści taka scena, że gdy zadzwonił dzwon kościoła – wtedy wszystkie krasnoludki pochowały się pod ziemię. To chyba najlepszy, metaforyczny komentarz do zagłady cywilizacji słowiańskiej, jaka dokonała się pod wpływem jahwinistycznej agresji.

   • ninanonimowa

    ———- myślisz,że znajdziesz sfilmowane polskie, słowiańskie baśnie, bajki ,legendy ??. Ale znalazłam coś innego !.

    ———- „”””””””””————-
    Jeszcze Lechia nie umarła póki my żyjemy
    Co nam obca moc wydarła szablą odbierzemy
    Marsz marsz Słowianie
    Triumfujmy nad wrogiem
    Świat nam we władanie oddał Perun ze Swarogiem
    Przejdziem Wisłę przejdziem Wartę będziem Lechitami
    Hordy wroga już od odparte
    Świętowit jest z nami
    Marsz marsz Słowianie
    Triumfujmy nad wrogiem
    Świat nam we władanie oddał Perun ze Swarogiem
    Ludzi krzyża wypędzimy z naszej ziemi całej
    Ich świątynie wnet spalimy
    Przywrócimy święte gaje
    Marsz marsz Słowianie
    Triumfujmy nad wrogiem
    Świat nam we władanie oddał Perun ze Swarogiem
    Za krew naszych starych ojców
    Którą spiła ziemia
    Za te lasy i jeziora których dawno nie ma
    Marsz marsz Słowianie
    Triumfujmy nad wrogiem
    Świat nam we władanie oddał Perun ze Swarogiem
    Marsz marsz Lechici
    W chwale bronić Sławii
    Nasi woje co zabici przejdą bramy Nawii
    Sława nam Lechici
    Dumni wojownicy
    Przywrócimy dawną chwałę naszej ziemi całej

    ——— ze strony https://slowianowierstwo.wordpress.com/tag/perun/

 • Świętowit

  Mocno podkręcone promieniowanie elektromagnetyczne w Rzeszowie.
  Po pobycie na basenie „Karpik” w Rzeszowie 20 uczniów SP nr 10 trafiło do szpitala
  http://rzeszow-news.pl/pobycie-basenie-karpik-rzeszowie-20-uczniow-sp-nr-10-trafilo-szpitala/
  Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Rzeszowie we wtorek trafili do dwóch szpitali z dusznościami, bólami brzucha i głowy. Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.
  20 dzieci ze SP nr 10 przy ul. Dominikańskiej trafiło do Szpitala Klinicznego nr 2 oraz Szpitala Miejskiego w Rzeszowie.
  Szóstka pacjentów trafiła do nas we wtorek ok. godz. 12:00 z bólami i zawrotami głowy.
  Od ok.11 w Rzeszowie wyczuwalne było mocne napromieniowanie.
  Nie znajdą żadnych śladów. Tą bronią wykończą nas.

  • Świętowit

   „Jak udało się nam ustalić, nikt poza grupą dzieci z SP nr 10 w Rzeszowie nie zgłaszał żadnych problemów zdrowotnych po zajęciach na basenie”.
   Zajęcia odbywały się po tej napromieniowanej grupie i nikt się nie skarżył na żadne dolegliwości.

 • gość

  Kolejna ofiara lewackiego eksperymentu z homo-adopcjami.

  Śmierć dziewczynki w 2 tygodnie po adopcji – ojciec-gej oskarżony o torturowanie dziecka

  Para gejów mieszkająca w walijskim Cardiff adoptowała 18-miesięczną dziewczynkę. W zaledwie dwa tygodnie po formalnym zakończeniu procesu adopcji dziecko zmarło.Sekcja zwłok wykazała, że „od dłuższego czasu” ktoś nad nią się znęcał. O tej szokującej sprawie donosi między innymi BBC.

  http://www.polishexpress.co.uk/smierc-dziewczynki-w-2-tygodnie-po-adopcji-ojciec-gej-oskarzony-o-tortuowanie-dziecka

 • gość

  Popularny lek na grypę wycofany z aptek w całej Polsce

  Z aptek w całej Polsce wycofano kilkanaście partii znanego leku na przeziębienie, Febrisanu – informuje Główny Inspektorat Farmaceutyczny. W partiach stwierdzono niezgodność zawartości paracetamolu w leku. Febrisan jest lekiem stosowanym w przypadku leczenia objawów przeziębienia i grypy.

  http://www.tvp.info/34334319/popularny-lek-na-grype-wycofany-z-aptek-w-calej-polsce

 • stankus

  witam pamietajcie ze w polsce sz rzady zyda przypomne wam film https://www.youtube.com/watch?v=HhSZwjjbcKA czy słowiane przebudza sie przed swoim upadkiem?czas pokaze

 • Peter

  Tak się walczy w sadzie jak Santos Bonacci w Melbourne.
  Podstawa to mieć wiedzę a czy ja ma Piotr Rybak lub Zbigniew Kękuś, na razie nic nie słyszałem konkretnego
  https://www.youtube.com/watch?v=sN1iKfSfihw
  Paplać można w nieskończoność

 • Ania

  Włochy przeciwko truciźnie
  Włochy przeciwko truciźnie

  „Włoski minister rolnictwa Maurizio Martina opowiedział się kilka dni temu za zakazem stosowania w Unii Europejskiej glifosatu, czyli środka czynnego większości najczęściej używanych na świecie herbicydów. Przypisywana jest mu potencjalna rakotwórczość.

  Jak donosi portal farmer.pl, włoski minister napisał na swoim twitterowym koncie: „Nie dla glifosatu”, motywując to deklaracją, iż Włochy są liderem zrównoważonego rolnictwa.

  Odnowienie zgody na stosowanie glifosatu jest przedmiotem zażartej batalii w Brukseli, gdyż obecna zgoda na wykorzystywanie tej substancji w UE wygasa z końcem tego roku. Eksperci i przedstawiciele państw członkowskich będą nad tym debatować, jednak na razie nie nastąpi żadne głosowanie. Do tej pory tylko Francja i Austria zadeklarowały sprzeciw wobec odnowy zezwolenia na stosowanie glifosatu.”

  W Polsce problemu nie zauważono, to i nikt z ministerstwa się nie wypowiadał…

  http://alexjones.pl/aj/aj-ekologia-i-srodowisko/aj-informacje/item/118366-wlochy-przeciwko-truciznie

 • Ania

  Jeszcze o szczepionkach.

  „Po pierwsze, w szczepionce znajdują się substancje dodatkowe, zwane enigmatycznie czyli, aby ukryć prawdę, adiuwantami. Takim adiuwantem jest jedna z największych neurotoksyn, tj. aluminium.

  Na wszelki przypadek poniżej przypomnę zawartość aluminium w kilku szczepionkach.

  Szczepionka DTaP, w zależności od producenta, zawiera od 170 do 625 mcg aluminium. Małogłowie jakie wystąpiło w BRAZYLII przed dwoma laty, stwierdzono właśnie u kobiet, którym w okresie ciąży podano tą szczepionkę. Wiadomo, płód ma wagę od kilku gramów do kilkuset, a nie kilogramy. Wg ulotki producenta, nie wolno jej było podawać dzieciom poniżej 4. roku życia. W celu zatarcia śladów wymyślono historię z wirusem Zika.

  Szczepionka przeciwko pneumokokom zawiera 125 mcg aluminium.

  Szczepionka Hepatitis A zawiera 250 mcg aluminium.

  Szczepionka HPV zawiera 225 mcg aluminium.

  Szczepionka o nazwie Pentacel tzw. kombinowana zawiera 330 mcg aluminium. Może dlatego w Polsce jest taka nagonka na rodziców, aby podawali dziecku szczepionki np. 5 w jednym.

  Szczepionka Pediatrix, także kombinowana, Hepatitis B plus polio, zawiera aż 850 mcg aluminium.

  Sama szczepionka tzw. Hepatitis B zawiera, aż o 1400% więcej aluminium, aniżeli dozwolone jest przez FDA. Taki maluch może dostać co najwyżej ok. 10 mcg aluminium jednorazowo.

  Wiadomo każdemu studentowi medycyny już od drugiego roku studiów, że toksyny, w tym leki, przelicza się na masę ciała. P. K. Radziwiłł podał osobnikowi o masie ok. 80-85 kg taką samą dawkę neurotoksyny, jaką wg jego zleceń [patrz kalendarzyk szczepień] dostaje 2.5 – 3,5 kg dziecko.”

  http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/118440-cyrk-ministra-zdrowia-konstantego-radziwilla-prostata

  • IRMAN z Polonisza

   Wbrew powszechnemu mniemaniu , szczepionki produkowane sa w prymitywny sposob. Polega On z grubsza na namnarzaniu bakterii , przez stosowanie odpowiedniego podloza(pozywki). Najczesciej stosuje sie do tego procesu Bialko z kurzych jajek. Jak bakterie sie rozmnoza ,porcjuje sie ten syf w ampulki ,dodajac oczywiscie rozne wynalazki w postaci nano i metale czyli adiuwanty.
   Jak powszechnie wiadomo rozne grypy ptasie sie szerza ,bo laboratoria wojskowe pracuja intensywnie .Tak wiec jaja kurze nie sa wolne od infekcji i Nikt z producentow nie bada „pozywek”pod katem czystosci. U mnie rodzily sie czsem z jajek kurki i gaski z bardzo zdeformowanymi nogami . Byly wykrecone i wygladaly, jak nozki dzieci prezentowanych w telewizji z prosba o POMOC . Zbieranio miliony na operacje wyciagania i prostowania nozek , wykonywana w USA.Mozna sobie wyobrazic tylko ….jak lukratywnym biznesem sa te ortopedyczne zabiegi ,zwazywszy na ilosc dzieci szczepionych na swiecie. Przypominacie sobie pewno Ryanka sniadoskorego ?

 • grypka świńska

  Raczej nie ma wiekszych watpliwosci, ze strzelanina w Las Vegas byla operacja falszywej flagi. Pare waznych dla siebie celow osiagnie rzad amerykanski dzieki tej strzelaninie.
  ***********************

  Ekspert od broni palnej miażdży oficjalną wersję strzelaniny w Las Vegas! MISSION IMPOSSIBLE!

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=1052&v=Xafr5vtWWgs

 • Ania

  Coś się szykuje na Ukrainie. Szczur planuje ucieczkę.

  „Były deputowany do Rady Najwyższej Wołodymyr Olejnik posądził ukraińskiego prezydenta Petra Poroszenkę o zamiar ucieczki do Hiszpanii. W wywiadzie dla radia Sputnik Olejnik wyjaśnił, co skłania ukraińskiego lidera do ucieczki.

  Czyżby Poroszenko był tak skorumpowany jak mówi Onyszczenko?
  Wołodymyr Olejnik twierdzi, że Poroszenko wysłał do Hiszpanii dwa samoloty z pieniędzmi i cennymi przedmiotami pod pozorem przewozu przesyłek dyplomatycznych”

  https://pl.sputniknews.com/opinie/201703034950984-Olejnik-Poroszenko-szykuje-sie-do-ucieczki/

 • Artur J.

  Wyrok dla Polaka nacjonalisty – skandal!dobrze ze tylko obrączka w domu. Dużo zdrowia i wytrwałości Panie Piotrze !

 • ninanonimowa

  ———– DOBRANOC słowiański człowieku – ALEGORIE ! sierotka z drutami to MY ! Słowianie .Matka to katoliczka,Ojciec czas,pomiędzy….

  https://www.youtube.com/watch?v=WGSDc7u_RIE

  • przem

   Niech czczą kogo chcą przecież mamy wolność. Póki nie wmawiają i nie zmuszają do tego innych nic w tym złego. Pokaż mi w co wierzysz powiem Ci kim jesteś. 🙂

    • Xellos

     „Skrzyżowane ramiona – X masońska symbolika. Na każdym meczu oddaje hołd belzebubowi.”

     –temu BELZEBUBOWI to 300% polactwa hołd oddaje tyle iż zna go pod ksywką jezus…. czy ci bardziej wyedukowani jako (ich) PAN

     o taki

     http://nowaatlantyda.com/wp-content/uploads/2016/06/leadgottard2-886×425.jpg

     to jest jezus, dziecię maryi… ZAŻARTY WRÓG Chrystusa i PRAWDZIWEJ Matki Boskiej, żydzi na niego wołali jozue czy józef…..

    • Xellos

     A co zabawniejsze katolstwo modląc się do arch Michała (*) o RATUNEK PRZED DEMONAMI

     tak naprawdę modli się do INDOEUROPEJSKIEJ czyli SŁOWIAŃSKIEJ bogini LAKSZMI (**) (znanej też jako św Jan)

     o ratunek i ochronę przed SWOIM UKOCHANYM jezuskiem, TROSKLIWĄ MAMUSIĄ maryjką czy ich wianuszkiem świętych jak jp2.

     (*) czy Jerzego bo to ten sam byt o przekręconym imieniu
     (**) – tak to CUD, cud kruchtowego DEBILIZMU wynikający z podstawienia wam STAREGO BÓSTWA w NOWYM NAPISANYM od TYŁY brzmieniu imienia dla waszego ZWIEDZENIA….

    • Xellos

     Belzebub czyli jezus (jozue) to ELOHIM
     wojsko Belzebuba czyli Biblijna Szarańcza to ELOHIMS

     ELOHIM znaczy ŚWIĘTY PAN (ale ŚWIĘTY pochodzi od ŚWIECĄCY jako symbolu działającego silnika NOLA – patrz cuda maryjne, cuda „solarne”)

     ELOHIM to tekże MERLIN i jego MER-o-WINGOWIE (skrzydlaci panowie)

     ELOHIM w tradycji brytyjskiej to MERLIN…. czarodziej zrodzony z WIEDŹMY czyli maryi, WIEDŹMY znanej u nordyków jako HEL…. (tczyli tej jaka podróżuje po świecie na STATKU Z NAPLETKÓW)…

     od MERlina pochodzą HERmanie – w znaczeniu JEJ czyli NIERZĄDNICY maryi WOJOWIE…..

     od HERmanów do GERmanów jest już tylko rzut beretem

     GERMANIE jako nośnicy HITLERYZMU czyli WIARY w maryję….. niszczą świat od przejawienia się na nim pierwszego z nich znanego jako hitlerowiec ABEL (to ten co utopił RAJ w morzu krwi z zawiści iż to nie on nim rządzi).

     Tak wygląda to w co wierzą gollumy zwane katolami. Tak wygląda historia ich BLUŹNIERSTWA przeciwko BOGU….

     teraz DOKONAŁ się CZAS dany im na NAWRÓCENIE SIĘ…. ale jak ich bracia z ZWYRODNIALSTWIE są w nim podobnie ZATWARDZIALI… patrz ich sobotnie urąganie Stwórcy…. i pomaganie DEMONOM w ich próbie MORDU na Chrystusie…. zresztą żyjącym w Polsce (dlatego ich pełnie nienawiści twarze były skierowane ku wnętrzu ku Niemu….)

    • przem

     „GERMANIE jako nośnicy HITLERYZMU czyli WIARY w maryję” słowa jednak nie poparte niczym. Jakoś kultu maryji u nich nie widzę. Nie żebym się czepiał fragmentu ale skoro naród polski – słowiański jest większym trzcielem kultu Maryi to coś tu nie gra.

     Ponadto
     JHWH = Baal = Złoty Cielec = Zeus = Lucyfer.
     Jednak wciąż operujemy na imionach Najpier liczy się połączenie…

    • Xellos

     1″„GERMANIE jako nośnicy HITLERYZMU czyli WIARY w maryję” słowa jednak nie poparte niczym. Jakoś kultu maryji u nich nie widzę. Nie żebym się czepiał fragmentu ale skoro naród polski – słowiański jest większym trzcielem kultu Maryi to coś tu nie gra.”

     –bo oni ją czczą jako NORDYCKIE BÓSTWO (Kwiecień wymieniał jego nazwę w kontekście ich modłów na Ślęzy i okolicy)…. mówię o ich „władzy” nie tej zdebilałej tłuszczy świecie wierzącej w słowa swojego duchowego kapo znanego jako ksiądz.

     2.”
     Ponadto
     JHWH = Baal = Złoty Cielec = Zeus = Lucyfer.
     Jednak wciąż operujemy na imionach Najpier liczy się połączenie…”

     JHWH to literalnie PIERWSZE IMIONA od
     JAN, MATEUSZ, ŁUKASZ, MAREK…. czyli tego co 4000 lat PÓŹNIEJ obwołano Apostołami….

     Marek w tm ujęciu (pod jego wizerunkiem) kryje się odwołanie do BOGA NAJWYŻSZEGO,
     Mateusz odpowiada jego AWATAROWI czyli Synowi Człowieczemu
     a Jan i Łukasz tzw FILAROM WIARY czy też 2 DRZEWOM Z RAJU czy też inaczej DUCHOWI ŚWIĘTEMU czy też inaczej SĘDZIOM ŻYWYCH I UMARŁYCH.

     To jest rola tych „postaci” z momentu jak owo coś POWSTAŁO. Postaci jacy na POLSKIEJ Łysej Górze miały swój PAŁAC…. zniszczony zresztą rękami katolskiego najeźdźcy.

     Baal = Jahwe = BÓG OJCIEC (w popularnym ujęciu)… czy POSTAĆ znana ze zrośnięcia się Jana z Łukaszem w POPRAWNYM….. to jest LAKSZMI znana jako Pani z Jeziora czy arch Michał…. OPIEKUN CHRZEŚCIJAN przez żydami i inną upadłą, ludożerczą szarańczą

     ZEUS to inna nazwa na ODYNA znanego też jako ABEL czy później też NOE…… znanego też jako SET czy SOBEK czyli UPADŁY HITLEROWIEC czyli REPTYL DADDY jakiemu podlega cały polityczny (i religijny) świat ludzki. Wszelcy UPADLI.

     ZEUS to także ABRAHAM… MAGICZNY HAM jakiego potomstwo czyli JAFED, SEM i CHAM to znane z mitów MEDUZY – WĘŻOWE WŁOSY = WĘŻOWE PLEMIĘ….. z których jedna jest znana jako ATENA czyli Amon czyli katolskie AMEN, W Rytuale Otwarcia Tunelu Gottarda te „dzieci” były ukazane jako TRZY ŻUKI, nordycy na owe dzieci wołają Thor (nie mylić z THOTEM), Wi i Wii (WIJ ?)

    • Xellos

     Kończąc watek biblijny dopowiem jeszcze iż:

     1–na MATKĘ BOSKĄ tą PRAWDZIWĄ Egipcjanie mówili NUT (sumeryjskie ANU) zaś

     na matulę wszelakiego obrzezanego HITLERYZMU TEFNUT, i to TEFNUT znana jest jako maryja, hel, kybele czy NIERZĄDNICA PIJANA KRWIĄ ŚWIĘTYCH czyli DZIECI NUT… jaką jej włochaty synalek ABEL znany z ostatniego wcielenia jako jezus (BELIAR) ŚLUBOWAŁ WYMORDOWAĆ wraz ze wszelakimi BIAŁYMI LUDŹMI, czyli tymi jakimi DZIECI MATKI BOSKIEJ czyli NUT się OPIEKOWALI (PIASTOWALI IM)….

     Na TEFNUT ludy słowiańskie (indoeuropejskie) mówiły także DANAS co dało biblijne powiedzenie PLEMIĘ DANA jako PLEMIĘ JAKIEMU maryja KRÓLOWAŁA…. Plemię DANA to to co dziś się zwie ŻYDZI…. czyli UPADLI….

     co ciekawsze Królowa Plemienia Dana w tradycji Indoeuropejskiej rysowana była z ULEM NA GŁOWIE….. co należy skonfrontować z ostatnimi filmami M. Szczytyńskiego o PSZCZOŁACH (OSACH) PASOŻYDUJĄCYCH na ENERGETYCE LUDZI….. bo to są właśnie DZIECI owej maryi…. ENERGETYCZNE ROBAKI jakie PRZEJMUJĄ ŚWIADOMOŚĆ OFIARY.

     To jest PRAWDZIWA TWARZ matuli też wszelakiego katolstwa PASOŻYD znany z wierzeń jako WSZETECZNE ZŁO

     2-symbol YHNH jest tożsamy ze skrótem INRI jaki nie oznacza to co się przyjęło uważać a wskazanie na INDRĘ…. znanego też jako Manu (czy Waju). INRI to pierwsze litery imion synów Manu a on sam jako MANNA z nieba funkcjonuje w bajarstwie biblijnym.

     Tą samą funkcję „manny” czyli OBFITOŚCI” przypisywano w wierzeniach i LAKSZMI….. która z żydostwem ma tyle wspólnego iż im nie raz prezentowała osławiony sarmacki WPIERDOL za ich ZWYRODNIALSTWO i ZEZWIERZĘCENIE czyli ich „kulturę judaistyczną” jaką TERRORYZOWALI ościenne ludy (patrz prawa Noachickie gdzie jest spisana)

 • Don Pedro

  O czym tu gadać. Tzw. państwo nie istnieje ,to korporacja do pobierania podatków które wiadomo komu służy. Zrobili ustawy o antysemityźmie. Nie można nic powiedzieć. Tylko płacić i oddawać owoce swojej pracy. Super geszeft.

 • ninanonimowa

  ———–Pan Piotr Rybak.

  Żal mi go jako Polaka. Nie żal natomiast jako tępego katola. To właśnie KATOLICKIE RYBAKI wyniosły na najwyższe stanowiska w Polsce zjadaczy WAFLI / kanibali. Krzyż przesłonił mózg.

  –katolik NIE JEST !!!!!!!!!!!!! PATRIOTĄ !. Jest BARANEM do strzyżenia . Baran martwi się nie o POLSKĘ NARÓD i jego przyszłość . Baran martwi się o chrześcijaństwo.

  Panie Rybak !!! TĘPY Pan człowiek ! prawdziwy Słowianin ma w sobie ZEW KRWI , a ta lokuje go w SŁOWIAŃSKIM OBSZARZE DUCHOWYM.
  Od walki o Chrześcijaństwo jest !! WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA !!.

  WOJNY RELIGIJNE mogą wywoływać tępe sterowalne barany .A ci !! są mięsem każdej judaistycznej religii.

  • przem

   Trzeb mu przyznać, że podąża za tym w co wierzy, stara się przekonać innych do swoich poglądów. Jest antyżydowski i nie owija w bawełnę. Poza słowami popiera to czynami.
   Kogo Ty Nino popierasz bo większość postów masz krytykujących zdrajców i kler – jest to zrozumiałe, znając Twoje poglądy ale w takim razie kogo popierasz jak dalej widzisz Polskę ? Na pewno jako państwo słowiańskie jednak samo odrzucenie drogi jaką podąża ten kraj nie wystarczy, Trzeba mieć wizje i plan co dalej bo zwykle obalając jeden ustrój i nie mając nic przychodzi drugi często gorszy.

   • Przemek i tu się z Tobą zgadzam,nie mając nic/likwidując jedno-przychodzi jeszcze gorsze w to miejsce wystarczy patrzeć na zachód islam opanował z ateizowane multisruli kraje !!

    • Ania

     Islam sam by niczego nie opanował.
     Islam został tu zaproszony , bo zachęcany.
     Przez kogo ?
     Ano przez tych, co im się niereligijność nie podoba.
     Dlaczego ?

     BO GOJ MUSI PRZYJĄĆ RELIGIĘ !!!

     Niereligijny goj to wolny goj !

     A do tego dopuścić w żadnym wypadku nie można.

     Bo….goje już zaczęli się budzić z ciężkiego religijnego oczadzenia.

     Dlatego islam. Z tego się ciężko obudzić.

   • maniek-Drugi

    …Przem!…szlag mnie trafia – miałem więcej nie komentować…czy Ty nie widzisz,że to Bolek?…jak i Międlar…

    https://wiernipolsce1.wordpress.com/2016/08/20/ks-j-miedlar-narodowiec-z-koncesja/

    ….i ta cała chucpa z tym „zydowskim” najazdem….to nie ŻYDZI – tylko scierwa chazarskie – podszywające sie pod nich – o czym wielokrotnie mowiłem…
    Masonskie gesty Rybaka – przed rozprawą…

    https://www.youtube.com/watch?v=SVoC3tVZB6Y

    7.34 min….:))

    …i „zbawienie” – dozor elektroniczny….bolek tez był internowany – z matkomboskom latał w klapie – płoty przeskakiwał / podwieziony do stoczni motorówką M-25 z komendy Portu w Gdyni i co?….~GOWNO – sie wylało – Polacy zostali wpuszczeni w „patriotyczny” kanał – tak samo jak teraz sie to dzieje…

    …straszenie islamen i „czarnuchami” nie wychodzi – trza dąć w tromby jerychonskie patryjoidiotyzmu…

    https://www.youtube.com/watch?v=iCURyzxmP5w

    • przem

     Odniosłem się tylko do wypowiedzi Niny i pobieżnym zapoznaniu z osobą uniewinnionego. Nie promuję go nie pokładam w nim wiary Pusty dzwon jest głośny. Dzięki za wskazówki będę się bardziej przeglądał, doceniam meteorytykę wypowiedzi. Pozdrawiam

 • łajza

  https://www.youtube.com/watch?v=aZatcvBmAOM
  Ludzie wytłumaczcie temu szbes gojowi, że
  przedsiębiorstwo SĄD nie jest żadnym WYSOKIM sądem!; a szabesgoj duda nie jest żadnym prezydentem Polski; on jest prezydĘtem żydów w „polin”; „niech” wreszcie kękuś przestanie się płaszczyć przed żydowskim sądem!

  • Peter

   4 wrzesnia padlo pytanie tu na forum (A może sami zainteresowani zadeklarują w jakiego Boga wierzą bez anonimowych rzeczników.Czekam z niecierpliwością na deklaracje, ponieważ pytałem Międlara nie odpowiedział, natomiast utrzymuję sporadyczny kontakt tel. z dr. Kękusiem.
   Polacy czekają na deklaracje, a nie propagandę dziwek politycznych !!)
   Do tej pory nie ma odpowiedzi. Ile mozna gadac…

   • Wojox

    Ale kto ma ma odpowiadać?
    Pytanie źle zostało zadane. Biblia powiada ze demony tez wierzą w Boga i drżą.
    Pytanie i do kogo? Powinno brzmieć : Któremu Bogu wierzysz?

   • ninanonimowa

    ——- ::)) póki co ! wysłuchaj
    https://www.youtube.com/watch?v=2CbGlQkznB0

    • Peter

     Nie oglądam tego Pana brakuje mu wiedzy, robi brudną robotę namieszał ludziom młodym że żyjemy na płaskiej Ziemi. Brednie. Czyli popiera system satany.
     Odnośnie reainkarnacji kup sobie książkę Bhagavata są w języku polskim przetłumaczone tam jest wyjaśnione.

    • Wojox

     Kolego więcej jest dowodów na płaską Ziemię niż na glob
     A tak naprawdę to prawda jest pośrodku.
     Weź dysk i wsadz w kulę i masz komplet.
     NASA to 100% masoni i szatanisci polityczni.

    • Peter

     (Weź dysk i wsadz w kulę i masz komplet).Co za bzdury opowiadasz. Jestem geodeta takiej bredni juz dawno nie slyszalem. (Kolego więcej jest dowodów na płaską Ziemię niż na glob) widac ze nie masz bladego pojecia. Ale jak zaczniesz sprawdzac i nie sluchac co opowiadaja inni dowiesz sie prawdy

    • Wojox

     To jakiś denny geodeta z ciebie. Bo geodezja pierwsza potwierdza ze np. Polska jest bardziej wklęsła niż wypukła.
     Zachodni geodeci tez to potwierdzają.
     Najpierw bada się dowody w każdej sprawie a później wyśmiewa.
     Ale zaprogramowani przez masonerie od stuleci mają problem z wbudowanym programem w makówce. Open your mind….

    • Peter

     (Bo geodezja pierwsza potwierdza ze np. Polska jest bardziej wklęsła niż wypukła) w końcu mówisz prawdę. Nie tylko Polska jest wklęsła. Jaki wniosek z tego. Szukaj a znajdziesz.

   • Majestic

    „jakiego Boga wierzą ” tego samego co w „magdalence” , a stół był okrągły bo tam stron nie było; sami swoi !

 • łajza

  https://www.youtube.com/watch?v=aZatcvBmAOM

  rasista, folksdojcz, górny

  w jedynej legalnej 2RP skazany byłby na karę śmierci!

 • łajza

  „Nie wiem, czy przeciętni ludzie wiedzą, że język żydowski tzw. jidysz, którym mówili Żydzi
  europejscy jest językiem germańskim (powstałym na bazie niemieckiego), a żydowski język ladino
  (powstały na bazie języka hiszpańskiego) zalicza się do języków łacińskich. Żydzi więc nie mają
  jednej literatury i nie mówią jednym językiem ojczystym, jak np. Polacy. Żyd jest odpowiednikiem
  słowa: chrześcijanin lub muzułmanin. A więc słowo: Żyd oznacza bardziej wiarę (żydowską) niż
  jeden naród!!! Ale tak samo jak nie ma jednego narodu arabskiego, tak samo nie ma jednego narodu
  żydowskiego, chociaż wszystkie mówione języki arabskie są semickie, a żydowskie nie – bowiem
  semickimi są tylko: hebrajski i języki aramejskie, natomiast jidysz to żydowski język germański

  (jak angielski czy niemiecki), a ladino to żydowski język romański jak: hiszpański, francuski czy
  włoski. Jeden wyraz w językach semickich może być i rzeczownikiem i orzeczeniem i
  przymiotnikiem – zależy to od wymowy (akcentu) i np. od ogólnego zrozumienia tekstu. Również
  obecnie są języki gramatycznie i w wymowie bardziej proste i o wiele bardziej skomplikowane. Jest
  to bardzo frapujący (językoznawstwo), szeroki i ciekawy temat do dyskusji, ale chyba raczej dla
  znawców języków, w tym głównie średniowiecznych i starożytnych.

  • Ania

   W zasadzie jidysz to staroteutoński czyli staroniemiecki z dodatkami hebrajskimi.
   Język germański należał do grupy języków słowiańskich ( tak ! Germanie to Słowianie Zachodni !)

   Ci Teutoni zamieszkiwali północne regiony dzisiejszych niemiec aż do Półwyspu Jutlandzkiego.
   Słowianie nazywali ich niemcy, bo nie można było się z nimi dogadać.

  • Maniek

   Obecny jidysz wcześniej nazywał się tajcz(dojcz)stąd niemiaszki mówią na siebie dojcz.

  • łajza

   LWÓW (telefonem). W Borszczowie odbył się proces przeciw Lejbowi Majzelmanowi, oskarżonemu o zelżenie Narodu Polskiego. Akt oskarżenia zarzucał Majzelmanowi, że na korytarzu sądu grodzkiego odezwał się wobec woźnego Wł. Machora: „Wy Polacy możecie Żydom buty czyścić”. Na rozprawie oskarżony zaprzeczył, jakoby użyć miał tego wyrażenia i wyjaśnił, że Machor był mu winien pieniądze za towar, a gdy oskarżony upominał się o należność, woźny odpowiedzieć miał, że zapłaci mu, gdy Żydzi wyjadą do Palestyny. Na tym tle doszło między nimi do wymiany słów, po której Machor oskarżył Majzelmana o zelżenie Narodu Polskiego.
   Zeznania oskarżonego potwierdził jako świadek adw. Tronkowid. Sąd nie dał jednak wiary temu zeznaniu, skazując Majzelmana na 6 lat bezwzględnego więzienia.
   Nadmienić należy, że w Borszczowie miała już miejsce podobna sprawa, w której zapadł wówczas wyrok 1 roku więzienia z zawieszeniem kary.

 • Xellos

  Od wczoraj Bałkany i też Włochy są ZASYPANE ŚNIEGIEM….

  jest tam ANOMALIA TEMPERATUROWA

  jaką ks Natanek w swoich kazaniach nazwał rok temu INTELIGENTNYM ZŁEM

  to ZŁO to fizyczne przejawienie działalności Nierządnicy maryi (jej demonów)

  Tego opadu śniegu i co za tym idzie PARALIŻU KRAJU dzięki

  modłom judeosatanisycznych oszołomów w chucpie zwanej RÓŻANIEC WOKOŁO GRANIC

  miała doświadczyć Polska… mała to być WYMODLONA przez katoli

  SZCZODROŚĆ (w klęskach żywiołowych) od tzw OPIEKUNKI POLIN czyli maryi

  dla jej „ukochanych” wiernych….. ukochanych w ich nieustannym wymordowywaniu…

  Ale się ZNOWU NIE UDAŁO….. DEMONOM… SFORSOWAĆ NIEBIAŃSKIEGO PAŁACU
  (patrz wywiady ze Szczytyńskim)…..

  i znowu boleści zasiedlą wszelakie URĄGAJĄCE Chrystusowi, synagogi, meczety, cerkwie czy kościoły…..

  znowu zacznie się antypolskie wycie z ust „mędrców” satanizmu…..
  w sumie już od wczoraj zaczęło…..

  opłakiwanie tej klęski poprzez WYLEWANIE ŻMIJOWEGO (ŻYDOWSKIEGO) JADU na Polaków.
  ZŁORZECZENIE im w CZYNIE i SŁOWIE….. za BOGA MIESZKAJĄCEGO MIĘDZY NIMI…

  • eloelo520

   No i co to ma za zwiazek z różańcem??
   U mnie prawie cały dzień słońce świeci, a w Sobote była tęcza.
   Ja tam widzę poprawę pogody od Soboty.

   • Xellos

    Polecam uwadze kazania ks Natanka z zeszłej zimy jak się cieszył jak dziecko iż się FALA MROZU ODBIJAŁA OD GRANICY… FALA MROZU o jakiej on mówił per INTELIGENTNE ZŁO…

    sobotnia chucpa z różańcem miała ZŁAMAĆ TĄ OCHRONĘ
    bo TO Z POLSKI NA ŚWIAT się WYLEWA ENERGIA CHRYSTUSOWA

    jaka wszelkim różańcowcom KOŚCIĄ W GARDLE STAJE
    i jaką w sobotę PRÓBOWALI WYEGZORCYZMOWAĆ czytaj ZABIĆ wraz z CHRYSTUSEM….

    clou tej „satanistycznej imprezki”

    • przem

     Cytujesz ks Natanka ( swoją droga konserwatywnego duchowego) jego fragment – Inteligentne zło i atak na Polskę. Tak zgadzam się z tym jednak bądź konsekwentny Natanek o akcji różaniec bez granic https://www.youtube.com/watch?v=pPqg6IGJ_nM

     Może satanistyczne rytuały pomagają walczyć ze złem skoro czysta modlitwa z jasną intencją już nie działa. Jest to nie dorzeczne ale szukając przeciwności twojej wypowiedzi taki wniosek nie jest wyrwany, bez uzasadnienia.

     Teraz do rzeczy: Jak modlitwa czy medytacja ludzi kierujących się dobrą intencją może zostać użyta przez złe siły ???

     Dobra intencja kieruje cała swoja moc sprawczą do urzeczywistnienia jej. Ci Ludzie mieli określona wizję Polski. Dochodzi tu sprawa pośrednictwa które może wzmocnić lub osłabić tę moc. Katolicy modląc się i wyobrażając Maryję jako matkę Jezusa Chrystusa Syna Boga który nauczał miłości i poświęcił się na krzyżu wypełniając proroctwo mogli się pomylić zostać oszukani ? NIE MOGLI BO NAWET JAK OSZUKANO IMIONA, ODNOSILI SIĘ DO ISTNIEJĄCYCH POSTACI
     Jeśli np dziewczyna okłamała zakochanego chłopaka z imieniem, on myśląc o niej i tak oddziałuje na nią.

     Teraz temat 2 czy Jezus Chrystus to syn Boga i zbawiciel ?
     Często pojawia się wątek wśród (moim zdaniem żydowskich) badaczy, jakoby Jezus był wrogiem Chrystusa jednak co kryje się za pojęciem Chrystusa. Chrystus jako namaszczony wybrany ten który ziści proroctwo i wybawi od zła. Pojęcie to figurowało długo przed narodzeniem Jezusa. Dlatego owy Chrystus musiał posiadać imię. Według przekonywującej mnie interpretacji powinien nazywać się Isus (prawidłowa wymowa. Jednak ciągle jest tu mowa o tej samej postaci. Oczywiście są nie jasności jak miejsca gdzie się urodził i został złożony do grobu ale jest to mniej ważne. Sama idea jest prawidłowa i słuszna. Nawet jeśli błądzimy w nazewnictwie to wciąż odnosimy się do Syna Boga.
     c.d

     Co do Szczytyńskiego ciekawa postać mówiąca tematy do których ja nie potrafię się odnieść jednak nie uznaję go za nieomylnego. Pałacu nie widziałem, mimo to coś jest na rzeczy. Zastanowiło mnie tylko jego zdanie o atakujących ufo, że według prawa naturalnego ci którzy chcą zabić będą zabici ( w kontekście Boga w Pałacu) Czyż bóg nie jest miłosierny dający druga szansę ? (wydarzenia i opór same zabiją agresora ale Bóg jest miłosierny…)
     Pozdrawiam

    • Xellos

     1. „Cytujesz ks Natanka … jego fragment – Inteligentne zło i atak na Polskę. Tak zgadzam się z tym jednak bądź konsekwentny Natanek o akcji różaniec bez granic”

     –cytuję Natanka by łatwiej było pojąć OBRZYDLIWOŚĆ uczynioną rękami katolików w sobotę. By mieli pojęcie jak się ZŁO, ZŁE DUCHY manifestują w fizycznym życiu… znali JEDEN z NIEZLICZONYCH ich sposobów na manifestowanie się…..

     2.”Może satanistyczne rytuały pomagają walczyć ze złem skoro czysta modlitwa z jasną intencją już nie działa. ”

     –Chrystus mówił wyraźnie WIARA CZYNI CUDA… używając CZARNEJ MAGI czyli VOODOO do walki z VOODOO ci co jej używają są w niczym lepi id PAPUASÓW OBŻERAJĄCYCH SIĘ LUDZKIMI FLAKAMI….. czyli taż i katolików OBŻERAJĄCYCH SIĘ FLAKAMI Chrystusa pod postacią macy czyli opłatka….

     3.”Teraz do rzeczy: Jak modlitwa czy medytacja ludzi kierujących się dobrą intencją może zostać użyta przez złe siły ???”

     –jak „modlitwa” (czytaj SATANISTYCZNY RYTUAŁ) może być czysta jak jest czyniona rękami i ustami NIERZĄDNYCH, UPADŁYCH W BAŁWOCHWALENIU DEMONOM ludzi ?

     NIECZYSTA modlitwa jest BLUŹNIENIEM…
     MODLITWA czyniona PRZECIWKO BOGU jest BLUŹNIERSTWEM…..

     4.”Dobra intencja kieruje cała swoja moc sprawczą do urzeczywistnienia jej. Ci Ludzie mieli określona wizję Polski. Dochodzi tu sprawa pośrednictwa które może wzmocnić lub osłabić tę moc. ”

     –przepowiednie mówią wyraźnie KATOLICYZM UPADNIE… UPADNIE BO JEST PRZEKLĘTY, UPADNIE BO BAŁWOCHWALI DEMONOM i ich matuli NIERZĄDNICY maryi….. więc jaką oni „MAJĄ WIZJĘ”…. poza BUNTEM PRZECIWKO SŁOWOM BOGA wypowiedzianym w APOKALIPSIE św JANA?

     Całą ta judejska chucpa u granic miała na celu 2 rzeczy
     –DALSZE DRWIENIE Z BOGA w tym żyjącego w Polsce Syna Człowieczego o jakim Kler WIE i JAKIEGO STARA SIĘ PODOBNYMI „MODŁAMI” ZABIĆ
     –rozzłościć islamistów….. patrz powiązana z tym potępieńczym wyciem akcja kijowskiego

     5.”Teraz temat 2 czy Jezus Chrystus to syn Boga i zbawiciel ?”

     — NIE MA jezusa chrystusa

     jest albo jezus czyli jozue czyli józef czyli BELZABUB czyli (WŁOCHATY) PAN jakiemu otwierano drwi do tej planety w Rytuale Otwarcia Tunelu Gottarda

     albo JEST Chrystus jego POSKROMICIEL, WYBAWCA ludzkości od tyrani nazistów ABLA… czyli WSZELAKICH UPADŁYCH w myśli, mowie i czynie (znamię Nierządnicy maryi na czole i ręce), a imion ma on bez liku bo za każdym przejawieniem inne….

     6.”Co do Szczytyńskiego ciekawa postać mówiąca tematy do których ja nie potrafię się odnieść jednak nie uznaję go za nieomylnego. Pałacu nie widziałem, mimo to coś jest na rzeczy. ”

     -jego wizja jest POPRAWNA choć bardzo NIEKOMPLETNA…. Linia Karmana to DOLNA GRANICA toczącej się wojny,,,,

     7.”Zastanowiło mnie tylko jego zdanie o atakujących ufo, że według prawa naturalnego ci którzy chcą zabić będą zabici ( w kontekście Boga w Pałacu) Czyż bóg nie jest miłosierny dający druga szansę ? (wydarzenia i opór same zabiją agresora ale Bóg jest miłosierny…)”

     –DRUGA SZANSA była dana jakieś 3600 lat temu jak UPADLI czyli ŻYDOSTWO dostało PRZYKAZANIA do ŚCISŁEGO PRZESTRZEGANIA…..ale uznało iż jako NADRASA ich przestrzegać nie musi więc teraz WSZELCY UPADLI wszelcy CZCICIELE Nierządnicy maryi (żydostwo jest kastrowane na znak WIECZNEJ JEJ SŁUŻBY) zostanie WYTRACONE w tym wszelcy jodłujący i gudłający w sobotę katolicy….

     Słowa Apokalipsy mówią WYRAŹ NIE… tylko NAWRÓCENI JA PRZETRWAJĄ…. katolstwo w świetle słów tego dzieła podobnie jak inne „wiary” wyrośnięte z BLUŹNIERSTWA zwanego TORAH jak i sekty wyrosłe na tym „dziele są UPADŁE…. i będą WYTRACONE jak maryja i jej koźlomorde dziecię.

    • przem

     W odniesieniu do punków które napisałeś
     1 Jaki sens ma cytowanie kogoś z kim się nie zgadzasz, kto według Ciebie reprezentuje zło ??? „By mieli pojęcie jak się ZŁO, ZŁE DUCHY manifestują w fizycznym życiu” Kto manifestuje się jako zło – Natanek zło wcielone ?

     2 „Chrystus mówił wyraźnie WIARA CZYNI CUDA…” tak wiara w pokój, silne państwo, ochronę przed kataklizmami. Czy w coś innego wierzyli Ci ludzie ? Nie pisz jakich imion symboli i kto nimi sterował W CO ONI WIERZYLI, CO CHCIELI URZECZYWISTNIĆ, proszę nie wmawiaj nam, że chcieli wesprzeć atak na pałac. Że każdy z nich oszukuje siebie i ma ukrytą intencję i cała przedsięwzięcie jest stracone bo są wśród nich czarne owce…

     3 „modlitwa” (czytaj SATANISTYCZNY RYTUAŁ)” satanistycznym rytuałem jest czarna msza, czy akty pedofilii. Modlitwa to przede wszystkim rozmowa z Bogiem, to wykrzesanie intencji i mocna wiara w nią i wsparcie Boga w jej urzeczywistnieniu. To prośba czego oczekujesz, to kreacja przyszłej rzeczywistości…
     Powtarzanie tych samych słów to dojście do kontemplacji… wysokiego stanu pochodnego medytacji…

     4 „przepowiednie mówią wyraźnie KATOLICYZM UPADNIE…” NIE mówią, że watykan upadnie. Kościół ten (tą strukturę ) o której Jezus mówił w 3 dni odbuduję ten kościół. Przepowiednie też mówią o Matce Boskiej i sile jej łaski tego jakoś nie dostrzegasz bo przeczy temu co piszesz. Jak więc sobie tłumaczysz jej występowanie tez sa dwie matki Boskie prawdziwa i demon słowiański ? Która więc wstąpiła do Nieba ???
     „DALSZE DRWIENIE Z BOGA w tym żyjącego w Polsce Syna Człowieczego” On żyje wśród nas ??? Przecież on ma przybyć na Ziemię powtórnie, nie urodzić się tu !!! Po to budują na księżycu system do strącania asteroid…

     5 Nie ma Jezusa ??? Być może imię jest zmienione ale CIĄGLE MÓWIMY O TEJ SAMEJ OSOBIE Proszę zapamiętaj KIDY UŻYWA KTOŚ IMIENIA JEZUS MÓWI O CHRYSTUSIE Z NOWEGO TESTAMENTU
     http://www.zbawienie.com/imie-Zbawiciela.htm

     6 „jego wizja jest POPRAWNA choć bardzo NIEKOMPLETNA” czyli żyjemy we wnętrzu Ziemi… Ma to jakieś uzasadnienia ale jeszcze mnie to nie przekonuje. Skoro masz pełna wizję czemu nie głosisz jej. Spróbuj jakaś strona czy Youtube z ciekawości jak przedstawisz swoją pełną wizję odniosę się do niej i może poznam jak doszedłeś do wniosków które głosisz.
     Wyczuwam w Tobie spory gniew, a on czasem potrafi zaślepić. Uważaj byś nie stał się taki jak to z czym walczysz.
     Pozdrawiam

    • przem

     Odpisałem Ci ale czekam w moderacji.

    • przem

     W odniesieniu do punków które napisałeś
     1 Jaki sens ma cytowanie kogoś z kim się nie zgadzasz, kto według Ciebie reprezentuje zło ??? „By mieli pojęcie jak się ZŁO, ZŁE DUCHY manifestują w fizycznym życiu” Kto manifestuje się jako zło – Natanek zło wcielone ?

     2 „Chrystus mówił wyraźnie WIARA CZYNI CUDA…” tak wiara w pokój, silne państwo, ochronę przed kataklizmami. Czy w coś innego wierzyli Ci ludzie ? Nie pisz jakich imion symboli i kto nimi sterował W CO ONI WIERZYLI, CO CHCIELI URZECZYWISTNIĆ, proszę nie wmawiaj nam, że chcieli wesprzeć atak na pałac. Że każdy z nich oszukuje siebie i ma ukrytą intencję i cała przedsięwzięcie jest stracone bo są wśród nich czarne owce…

     3 „modlitwa” (czytaj SATANISTYCZNY RYTUAŁ)” satanistycznym rytuałem jest czarna msza, czy akty pedofilii. Modlitwa to przede wszystkim rozmowa z Bogiem, to wykrzesanie intencji i mocna wiara w nią i wsparcie Boga w jej urzeczywistnieniu. To prośba czego oczekujesz, to kreacja przyszłej rzeczywistości…
     Powtarzanie tych samych słów to dojście do kontemplacji… wysokiego stanu pochodnego medytacji…

     4 „przepowiednie mówią wyraźnie KATOLICYZM UPADNIE…” NIE mówią, że watykan upadnie. Kościół ten (tą strukturę ) o której Jezus mówił w 3 dni odbuduję ten kościół. Przepowiednie też mówią o Matce Boskiej i sile jej łaski tego jakoś nie dostrzegasz bo przeczy temu co piszesz. Jak więc sobie tłumaczysz jej występowanie tez sa dwie matki Boskie prawdziwa i demon słowiański ? Która więc wstąpiła do Nieba ???
     „DALSZE DRWIENIE Z BOGA w tym żyjącego w Polsce Syna Człowieczego” On żyje wśród nas ??? Przecież on ma przybyć na Ziemię powtórnie, nie urodzić się tu !!! Po to budują na księżycu system do strącania asteroid…

    • przem

     5 Nie ma Jezusa ??? Być może imię jest zmienione ale CIĄGLE MÓWIMY O TEJ SAMEJ OSOBIE Proszę zapamiętaj KIDY UŻYWA KTOŚ IMIENIA JEZUS MÓWI O CHRYSTUSIE Z NOWEGO TESTAMENTU
     http://www.zbawienie.com/imie-Zbawiciela.htm

     6 „jego wizja jest POPRAWNA choć bardzo NIEKOMPLETNA” czyli żyjemy we wnętrzu Ziemi… Ma to jakieś uzasadnienia ale jeszcze mnie to nie przekonuje. Skoro masz pełna wizję czemu nie głosisz jej. Spróbuj jakaś strona czy Youtube z ciekawości jak przedstawisz swoją pełną wizję odniosę się do niej i może poznam jak doszedłeś do wniosków które głosisz.
     Wyczuwam w Tobie spory gniew, a on czasem potrafi zaślepić. Uważaj byś nie stał się taki jak Ci z którymi walczysz.
     Pozdrawiam

    • przem

     5 Nie ma Jezusa ??? Być może imię jest zmienione ale CIĄGLE MÓWIMY O TEJ SAMEJ OSOBIE Proszę zapamiętaj KIDY UŻYWA KTOŚ IMIENIA JEZUS MÓWI O CHRYSTUSIE Z NOWEGO TESTAMENTU
     w google wpisz imię zbawiciela na zbawienie. com

     6 „jego wizja jest POPRAWNA choć bardzo NIEKOMPLETNA” czyli żyjemy we wnętrzu Ziemi… Ma to jakieś uzasadnienia ale jeszcze mnie to nie przekonuje. Skoro masz pełna wizję czemu nie głosisz jej. Spróbuj jakaś strona czy Youtube z ciekawości jak przedstawisz swoją pełną wizję odniosę się do niej i może poznam jak doszedłeś do wniosków które głosisz.
     Wyczuwam w Tobie spory gniew, a on czasem potrafi zaślepić. Uważaj byś nie stał się taki jak Ci z którymi walczysz.
     Pozdrawiam

    • Xellos

     „W odniesieniu do punków które napisałeś
     1 Kto manifestuje się jako zło – Natanek zło wcielone ? ”

     –O KIM on mówił w kazaniu? O SOBIE?

     „2 „Chrystus mówił wyraźnie WIARA CZYNI CUDA…” tak wiara w pokój, silne państwo, ochronę przed kataklizmami. Czy w coś innego wierzyli Ci ludzie ? ”

     –to czemu OD MOMENTU jak ci ludzie ZACZĘLI WIERZYĆ to Polska jako państwo UPADA RAZ ZA RAZEM ? Znaczy to iż wierzą w jej ZAGŁADĘ, ŻE PRAGNĄ JEJ, ZE SIĘ MODLĄ O NIĄ….. czyż nie?

     „3. „modlitwa” (czytaj SATANISTYCZNY RYTUAŁ)” satanistycznym rytuałem jest czarna msza, czy akty pedofilii. Modlitwa to przede wszystkim rozmowa z Bogiem, ”

     –rozmowa z Bogiem to GNOZA… kler od tysięcy lat WYMORDOWYWUJE WSZYSTKICH JACY z Bogiem UMIEJĄ ROZMAWIAĆ…. Z Bogiem a nie plejadańsko-reptyliańską technologią wciskaną naiwnym jako „bóg” po bluźnicach zwanych kościoły.

     Druga sprawa to MOMENT…. jakoś tak dziwnie WAŻNY KABALISTYCZNIE…. Jakoś się katolstwo nie modliło jak Ksawery szalał, jak Ofelia zamierza szaleć ale dokładnie wtedy kiedy ZŁO czyli katolskie bożki SZTURMOWAŁY PAŁAC CHRYSTUSA…. podobno „swojego” boga…. Rozdwojenie jaźni ?

     „4 „przepowiednie mówią wyraźnie KATOLICYZM UPADNIE…” NIE mówią, że watykan upadnie.”

     –przepowiednie mówią DOKŁADNIE to o czym mówię.. To klerowi się wydaje iż poświęcając papieża zachowają swoje stołki i haremy wypełnione dziećmi jakie ciągle gwałcą…… czy mordują na chwałę moloha (maryi). Że sobie zrobią GRUBĄ KRESKĘ jak przywiezieni w 45 czołgami naziści to w 89 uczynili.

     „5. Przepowiednie też mówią o Matce Boskiej i sile jej łaski tego jakoś nie dostrzegasz bo przeczy temu co piszesz. ”

     –„przepowiednie o matce boskiej jezuskowej” są TAK SAMO PRAWDZIWE jak te Nostradamusa czy Baby Wangi SPISANE PO ICH ŚMIERCI w pałacach angielskich masonów…. Te przepowiednie są ZWIEDZENIEM byście SAMI WYBRALI DEMONA na swoją królową i oddali temu DEMONOWI POKŁON… bo mu kler od tysięcy lat służy w zamian za możliwość na was pasożydowania.

     6.”Jak więc sobie tłumaczysz jej występowanie tez sa dwie matki Boskie prawdziwa i demon słowiański ? Która więc wstąpiła do Nieba ???”

     –demonem jest MARYJA znana też pod nazwą NIERZĄDNICA…a z nieba (jako kierunku) przybyły obie….. bo obie są z „innego” NIEFIZYCZNEGO „świata” tylko ta FAŁSZYWA czyli maryja dostała becki i teraz ma problem przyoblec się w ciało w czym jej zawzięcie pomagają wszelcy kabaliści kościoła w tym tego watykańskiego

     7.”„DALSZE DRWIENIE Z BOGA w tym żyjącego w Polsce Syna Człowieczego” On żyje wśród nas ??? Przecież on ma przybyć na Ziemię powtórnie, nie urodzić się tu !!! Po to budują na księżycu system do strącania asteroid…” ”

     –WIDOCZNIE PRZYBYŁ ale „WIARA” jego ludu jest „TAK MOCNA” że aż dyszą chęcią jego …. ponownego zjedzenia.

     A o tym iż KLER WIE O ŻYJĄCYM W Polsce CHRYSTUSIE mówił jeden ze znanych badaczy UFO w linkowanym tu filmiku sprzed DWÓCH LAT…..

     DWA LATA TEMU o tym PUBLICZNIE MÓWIONO i gdzie te tłumy katoli ODDAJĄCYCH HOŁD SWOJEMU bogowi ?

     oddają się WYUZDANIOM i kościelnej SODOMIE….

    • Xellos

     Posty w moderacji

    • Xellos

     „5 Nie ma Jezusa ??? Być może imię jest zmienione ale CIĄGLE MÓWIMY O TEJ SAMEJ OSOBIE ”

     NIE MA JEZUSA CHRYSTUSA tak jak NIE MA ON ZONY MARII MAGDALENY
     to CELOWE KŁAMSTWA bądź PRZEINACZENIA wynikłe z CELOWEGO pominięcia „vs. ” przy translacji starożytnych tekstów bo zarówno

     jezus WALCZYŁ PRZECIWKO Chrystusowi jak i
     jezus) WALCZYŁ PRZECIWKO MARII MAGDALENIE (bytowi kryjącemu się pod tym określeniem)

     Na planecie toczy się KONFLIKT pomiędzy DWOMA RODZINAMI ISTOT NADPRZYRODZONYCH

     1.pierwsza to DEWOWIE znani jako ANIOŁOWIE….

     Rodzina jakiej top Egipcjanie nazywali NUT, Sumerowie ANU — czyli NIEBIAŃSKA (NIEBIESKA) MATKA

     do tej rodziny należy arch Michał czyli LAKSZMI,
     do tej rodziny należy TRÓJCA ŚWIĘTA (jaka miała swój dom na Łysej Górze)
     do tej rodziny należy Chrystus

     nośnikiem wiedzy tej rodziny byli SŁOWIANIE a sposobem kontaktu z Bogiem GNOZA czyli PRZEŻYWANIE GO WE WŁASNYM WNĘTRZU (sercu).

     ODRODZENIE SIĘ CHRZEŚCIJAŃSTWA nawiązuje do niej… do ich NAUK…

     1.druga wroga pierwszej to ASUROWIE czyli DEMONY….

     Ta rodzina jest wywodzona od egipskiej TEFNUT, czyli indoeuropejskiej Danas czyli Królowej Plemienia Dana czyli od maryi… Nierządnicy Pijanej Krwią Dewów….

     do tej rodziny zaliczamy HITLEROWCA ABLA (to ten co w bibli nazywany jest WĘŻEM Z RAJU)
     hitlerowca NOEGO (jego przenazwaną kolejną manifestację)
     hitlerowca ABRAHAMA (przenazwany NOE) znany też jako BELZEBUB (GOG z MAGOGA)
     hitlerowca jozuego (czyli jezusa) znanego jako BELIAR czy PAN (satyr)

     do tej rodziny odnosi się rytuał otwarcia tunelu gottarda gdzie włochate kozie coś to abraham a trzy żuki to jego dzieci czyli greckie MEDUZY (ATENA czyli ATON/ AMON jest jednym z nich)
     do tej rodziny odwołuje się symbol P z X’em u stóp
     do tej rodziny odwołuje się WYPATRYWANY NA NIEBIE KRZYŻ
     na chwalę tej rodziny (jej zwycięstwa) co mszę POŻERANY jest Chrystus…
     itd

     Do tej rodziny zaliczamy zachwalanych wszędzie plejadan, reptylian, szaraków, arkturian, aldebarańczyków i cała pozostałą menażerię…. określanych w średniowieczu jako cenocefale (LUDZIE Z TWARZĄ WILKA)

     Te byty astralne RZĄDZĄ ŚWIATEM poprzez swoje religijne (KAPO-KOLABORANCI) i idąc niżej polityczne pacynki. Do tej rodziny zaliczają się wierni WSZELKICH RELIGII tzw biblijnych…. Jest to rodzina UPADŁYCH… ona stara się KŁAMAĆ i PRZEINACZAĆ PRAWDĘ by nie zostać ODERWANA OD CYCA czyli życiowej energii frajerów znanych jako „wierni”..

     „6 „jego wizja jest POPRAWNA choć bardzo NIEKOMPLETNA” czyli żyjemy we wnętrzu Ziemi… ”

     –nie, mam na myśli jego wizję SZTURMU NA PAŁAC STWÓRCY…. bo tak jak wiem jak naprawdę wyglądało to „uwalnianie milionów słowiańskich dusz” tak wiem „jak ten szturm przebiega”.

     Nie wiem czy „żyjemy we wnętrzu”…. i w sumie mi to wisi. To co energetycznie można wyczuć to to iż żyjemy w BAŃCE jakiej Linia Karmana jest brzegiem a na zewnątrz tej bańki jest to co jest brane za „zewnętrze” czyli MASA PLUGAWEJ SMOLISTEJ MARYJNEJ ENERGII…. poprzerastanej różnymi instalacjami, pasożytniczymi bytami i czymś co jest KOSMICZNĄ KORONĄ CIERNIOWĄ.

     I dopiero po minięciu tego szlamu można się przebić do NAPRAWDĘ CZYSTEGO Kosmosu. I bez OCZYSZCZENIA TEGO SZLAMU RAJU na ziemi NIE BĘDZIE bo on jest taką (astralną) MACICĄ WSZELAKIEGO PLUGASTWA znanego jako DEMONY czy ich broni (w tym pasożyty o jakich Szczytyński mówił w filmiku)

    • Xellos

     I jeszcze jedno

     ŻYJĄCY w Polsce SYN CZŁOWIECZY, owy ZAPOWIEDZIANY CHRYSTUS

     ten o jakiego istnieniu KLER WIE i STARA SIĘ GO ZABIĆ swoimi modłami w ramach koalicji upadłych magów (kapłanów religii biblijnych)

     w ŚWIECIE EZO jest nazywany jako
     –ENERGIA CHRYSTUSOWA
     –PRZESTRZEŃ
     –CENTRALNE SŁOŃCE
     –ALCYONE
     –TAJEMNICZA ŚWIADOMOŚĆ
     –MOCARNY DUCH

     czy DOWOLNYMI INNYMI byle tylko NIE WYPOWIEDZIEĆ JEGO PRAWDZIWEGO IMIENIA….. iż tak jak ZAPOWIEDZIANO tak się DOKONAŁO…. i ZSTĄPIŁ ON Z NIEBA…. że ŻYJE POMIĘDZY LUDŹMI….

     bo słowa o jego ZSTĄPIENIU zniszczyły by WSZELKIM PASOŻYDOM ELDORADO zwane kościelną hierarchią.. (i związanym z tym system religijnego WYZYSKU wiernych)….

     a o to idzie gra, o ICH PAŁACE, SKARBCE Z WDOWIMI GROSZAMI w podziemiach i HAREMY PEŁNE DZIECI do gwałcenia czy składania molohowi(maryi) w ofierze

     dlatego OD NICH SIĘ O TYM FAKCIE NIE DOWIECIE…..

    • przem

     Ad 1
     Nie rozumiem odpowiedzi ( ?)
     Ad 2
     Francja nowoczesna odrzuciła już dawno katolicyzm jakoś lepiej im się nie powodzi. Burzenie kościołów jakoś nie pomaga.
     Ad 3
     „jakoś tak dziwnie WAŻNY KABALISTYCZNIE…. Jakoś się katolstwo nie modliło jak Ksawery szalał, jak Ofelia zamierza szaleć ale dokładnie wtedy kiedy ZŁO czyli katolskie bożki SZTURMOWAŁY PAŁAC CHRYSTUSA…. podobno „swojego” boga…. Rozdwojenie jaźni ?”
     Przecież szturm na Pałac był 23 września , druga fala jest opisana 7 z perspektywy opowiadania o tym co już było.

     Ad 4
     Watykan upadnie ale kościół w rozumieniu wspólnoty nauk przetrwa.
     Ad 5 Kim więc jest dla ciebie Maryja matka Chrystusa, wniebowzięta ?
     Jako, że operujesz zna całkiem innych imionach trzymajmy się odniesień do postaci Biblijnych – ich czynów by móc się dogadać.

     Ad 7
     Gdzie i kim jest ten zbawca żyjący w Polsce ? Czy jest energią czy jest fizycznie. Na jakiej podstawie jesteś tego pewny. Oczywiście przeczy to temu co napisane w apokalipsie.

     Zastanawia mnie Twoja pewność wiedzy i pojęć których używasz. Zapewne opierasz się na czymś nie bierzesz pod uwagę, że możesz być zwiedzony ? Informacje które mówisz pojawiają się czasem w kręgach wtajemniczonych – ezoterycznych, jak dla mnie niebezpieczne i nie godne zaufania źródła. Pozdrawiam

    • Xellos

     „Ad 1
     Nie rozumiem odpowiedzi ( ?)”

     –Natanek jest księdzem więc się posługuje specyficznym językiem, językiem jaki ma KAŻDĄ DZIWNOŚĆ WYKORZYSTYWAĆ NA CHWAŁĘ SWOJEJ SEKTY.

     Taką DZIWNOŚCIĄ były CUDA związane z FORSOWANIEM FAL MROZU granic Polski w zeszłym roku. Na mapach było wyraźnie widoczne jak anomalia temperaturowa niższa od otaczającego powietrza o około 30*, anomalia w kształcie WĘŻA, próbowała od strony Litwy się do owej Polski WEDRZEĆ ale nie mogła tego uczynić choć próbowała KILKA GODZIN i widać wyraźnie jak centrum tej anomalii na przestrzeni tego czasu na mapkach meteo „wędruje zygzakiem”. On ta anomalie powiązał z PRADAWNYM ZŁEM zresztą słusznie bo istnieje tzw MROŹNE PIEKŁO jakiego ten „wyziew” był FORPOCZTĄ wojska.

     Owy CUD nastąpił nie dlatego iż wtedy krzyżactwo różańcowe WYŁO w eter te swoje bluźnierstwa a dlatego iż około 2013 roku wokoło granic Polski została postawiona BARIERA z NIEBIAŃSKIEGO OGNIA jakiej owe zło z poprzedniego akapitu nie dało rady sforsować. BARIERA zresztą wymieniona w wywiadzie jasnowidz B.W. która to MYLNIE (wbudowany program) przypisała postawienie jej maryi choć ona to dzieło Chrystusa.

     Od 2013 roku dzięki owej ŚCIANIE OGNIA wiele nazistowskich planów ZGŁADZENIA Polski czy Polaków SIĘ NIE UDAJE bądź UDAJE W MIZERNYM STOPNIU….. Owa bariera nie pozwala na ZŁOŻENIE polactwa także kruchtowego w ofierze demonowi maryjnemu bo „ZAKWASZA” teren WYSOKIMI WIBRACJAMI jaki ów demoni wypierdek znieść nie może. I dlatego kler od dawna PRÓBUJE ZNALEŹĆ SPOSÓB by ją ZNISZCZYĆ a ubiegło-sobotnie potępieńcze wycia demonów różańcowych były kolejną próbą w tej materii… Próbą jaka była pomocą w zdławieniu TRYSKAJĄCEJ na cały świat CHRZEŚCIJAŃSKIEJ ENERGII Polski.. Energii spełniającej PRZEPOWIEDNIE o ISKRZE.

     „Ad 2
     Francja nowoczesna odrzuciła już dawno katolicyzm jakoś lepiej im się nie powodzi. Burzenie kościołów jakoś nie pomaga.”

     –Francja zamieniła „PATYCZEK na KIJEK”…. zmieniła tylko NAZWĘ BLUŹNIERSTWA jakie wyznaje ale nie ODRZUCIŁA owego maryjnego BLUŹNIERSTWA…. Nie wyzbyła się satanistycznych molohowych korzeni więc jak miała tak ma… kanał… bo jak pisałem KAŻDA WIARA BIBLIJNA i KAŻDY WIERNY ją wyznający jest na chwilę obecną i UPADŁY i PRZEKLĘTY…… zwłaszcza iż danym im Czas Łaski na ich nawrócenie został przez nich ZMARNOWANY.

     „Ad 3
     „jakoś tak dziwnie WAŻNY KABALISTYCZNIE…. Jakoś się katolstwo nie modliło jak Ksawery szalał, jak Ofelia zamierza szaleć ale dokładnie wtedy kiedy ZŁO czyli katolskie bożki SZTURMOWAŁY PAŁAC CHRYSTUSA…. podobno „swojego” boga…. Rozdwojenie jaźni ?”
     Przecież szturm na Pałac był 23 września , druga fala jest opisana 7 z perspektywy opowiadania o tym co już było. ”

     –zapominasz iż to co się dzieje/ manifestuje w świecie fizycznym w światach energetycznych manifestuje się Z WYPRZEDZENIEM zależnym od „gęstości” w jakiej się „grzebie”… Dlatego tez żydostwo modły zaczyna w piątek by modlące się w niedzielę katożydostwo BYŁO JUŻ „UGOTOWANE” i ich modły NIE ODDZIAŁYWAŁY na przestrzeń (niespełnione/ niezrealizowane modlitwy) ale by oni swoją energią WYKREOWALI to o co się żydki modliły 2 dni wcześniej….. To jest MYK znany jako „dzień wcześniej” przy czym w „dzień” to w zależności to typu cyklu może być nawet wiek wcześniej…..

     „Ad 4
     Watykan upadnie ale kościół w rozumieniu wspólnoty nauk przetrwa.”

     –upadnie CAŁE MARYJNE BLUŹNIERSTWO (wszystkie wiary wyrosłe z tory) dlatego mowa jest o ODRODZENIU czyli WYROŚNIĘCIU NOWEGO a nie o RETUSZU STAREGO SPRÓCHNIAŁEGO maryjnego pnia….

     co do Kościoła Chrystusowego to żydostwo także katożydostwo na przestrzeni wieków STARAŁO SIĘ GO WYMORDOWAĆ w CAŁOŚCI (patrz ich obecne plany EKSTERMINACJI BIAŁEJ RASY) ale….. ponieważ NIE ZDĄŻYLI z terminami a ich ghul maryja nie objął polin we władanie do 13 października (chełpliwej rocznicy dokonania tego) to jest PROBLEM…..

     „Ad 5 Kim więc jest dla ciebie Maryja matka Chrystusa, wniebowzięta ?
     Jako, że operujesz zna całkiem innych imionach trzymajmy się odniesień do postaci Biblijnych – ich czynów by móc się dogadać. ”

     –już pisałem DEMONEM…. ludziom się manifestującym jako TRUPIA ZJAWA, jako UPIÓR KOŚCISTEJ STARUCHY W ŁACHMANACH…. próbującej najczęściej wyrwać im serce…. czy wyssać (dusiołki) życie…..

     IHS…. jezus…..hel… set….. PRAPRZYCZYNA WSZELAKIEGO ZŁA….. czyli RÓD ABLA…. czyli FAŁSZYWA trójca

     „Ad 7
     Gdzie i kim jest ten zbawca żyjący w Polsce ? Czy jest energią czy jest fizycznie. Na jakiej podstawie jesteś tego pewny. Oczywiście przeczy to temu co napisane w apokalipsie. ”

     –i to właśnie jest hm.. „TEST”… bo chrześcijanie powinni sami Go szukać i ODDAĆ mu cześć. Test ich wiary…..

     Co do kwestii energia czy ciało to zgodnie z zasadami nauk tajemnych aby DOWOLNA Energia mogła manipulować Przestrzenią (także fizyczną) z tą Przestrzenią musi mieć tzw PUNKT WSPÓLNY.

     Innymi słowy wszystko co „duchowe” chcąc oddziaływać na świat fizyczny musi w tym świecie fizycznym w jakimś ciele egzystować bo poprzez to ciało (lub ciało osoby opętanej) na rzeczywistość fizyczną oddziaływuje. Nie oznacza to oczywiście iż jak się demon chce objawić w „czynie” na ziemi to zaraz musi paradować w „ciele demona” czyli wzbudzającego przerażenie monstrum. Może być nawet podczepiony do martwego przedmiotu (artefaktu) czy rośliny czy zwierzęcia (nawet owada) i też będzie mógł oddziaływać na przestrzeń…. oczywiście w ułamku swojej mocy… zależnej od tego ile ze swojego ciała upchnie w ciele w jakim się manifestuje….. (lepsze tłumaczenie tej zasady jest w anime Slayers w 3 części z Bogami Nieba). Dlatego też Tarasiewicz w jednym swoim wywiadzie (z monitorem) przekazał swój sen z brytyjską królową w jakim ona mówiła iż „jak ONI (DEMONY) TERAZ PRZEGRAJĄ TO BĘDĄ SIĘ WCIELAĆ JUŻ NIE W LUDZI A ZWIERZĘTA”…. Co jest ich upadkiem ale jeszcze na tyle niewielkim iż jeszcze będą mogli NISZCZYĆ ŚWIAT oddziaływując na niego poprzez tych co owe NIECZYSTE czyli OPANOWANE PRZEZ DEMONY zwierzęta (czy też rośliny, owady) JEŚĆ, bo jedząc NIECZYSTY pokarm zjadasz też DUCHA DEMONA…. jaki kumulując się w twoim ciele może (choć nie musi) z czasem doprowadzić do tzw SPONTANICZNEGO opętania….. lub chociażby zmianę preferencji w zachowaniu na takie bliższe wcielonemu w pokarm stworowi.

     „Ad 7 – Zastanawia mnie Twoja pewność wiedzy i pojęć których używasz. Zapewne opierasz się na czymś nie bierzesz pod uwagę, że możesz być zwiedzony ? Informacje które mówisz pojawiają się czasem w kręgach wtajemniczonych – ezoterycznych, jak dla mnie niebezpieczne i nie godne zaufania źródła. Pozdrawiam ”

     Hm.. wielu by chciało by wiedza jaka posiadam pochodziła tylko z tzw „ezoterycznych źródeł”. Wiele „dusz” się też ze wszystkich sił stara bym w tej ezo-głębi zatonął…. ba nawet próbuje mnie w niej utopić….. własnoręcznie wpychając pod powierzchnię….. ale…. ;p

     co do ZWODZENIA to wszystko na ziemi w tym MATRIXIE temu podlega…. dlatego trzeba mieć PUNK STARTOWY, punk PEWNY co do jego CHARAKTERU, z jakiego można zacząć BEZPIECZNĄ wędrówkę po tym MINOTAUROWYM labiryncie (jeszcze inna nazwa na jezuska) i do jakiego można zawsze WRÓCIĆ jak POBŁĄDZISZ.

     Ludziom się wydaje że im większy mózg mają tym są bardziej mądrzy. Tak naprawdę to mózg jest im WSZCZEPIONY jako kontroler… ich zachowań i ich związek z nim jest taki sam jak człowieka z jego smartfonem….. jakiego „każdy” chce mieć jak największego, jaki „każdego” powoli przejmuje pod swoje panowanie (uzależnienie)…. Nie jest to prawda…. ale afrodyzjak silniejszy niż….

     Nawzajem.

    • Xellos

     Odpowiedź w moderacji

  • przem

   Dzięki akcji różańcowej Polska ocalała od anomalii pogodowych.
   Mimo fali wyśmiania i hejtu frekwencja była dużą, a rozgłos jeszcze większy. Fala oburzenie przelała się przez media https://kresy.pl/wydarzenia/kontrowersyjne-modlitwy-antyislamska-agenda-zachodnie-media-krytykuja-rozaniec-granic/
   Czy modlitwa różańcowa jest modlitwą tylko do Maryi, chwalącą jej postać. NIE Sama prosta modlitwa ogranicza się do przeplatania Zdrowaś Maryjo z Ojcze nasz i wspominaniem trójcy – stworzyciela.
   Kim jest owa Maryja ? Według dosłownych słów matką Jezusa. Jezus jakby się wydawało rzecz jasna jednak tu pojawia się narracja niezbyt uzasadniona ale szerząca podział że Jezus to nie Chrystus tylko inna postać.
   Reprezentantem tej jak i innych tego typu teori jest Xellos. Próbowałem z ciekawości nie raz dowiedzieć się czegoś więcej ale lakoniczne bądź krótkie odpowiedzi nie rozjaśniały nic, a wręcz utrudniały zrozumienie.
   Okultystka rządzi się swoimi prawami w dostępie do wiedzy.
   Podważanie grupowych medytacji, zbiorowych modlitw jako źródła energii, które będzie wykorzystane przez demony – ciemną stronę. Nasuwa wniosek aby nie robić NIC, a może o to chodzi złej stronie

   • Xellos

    Polecam uwadze Szczytyńskiego… mówi o aktualnym SZTURMIE SIŁ ZŁA NA PAŁAC STWÓRCY
    MEDYTACJA RÓŻAŃCOWA była pomocą jaką diabłom w tym szturmie udzielili katole…
    POMOCĄ… a więc WSPÓŁSZTURMEM z UPADŁYMI …
    czyli BUNTEM… POMOCĄ W NIM

  • Świętowit

   W 2009 roku Chińczycy wywołali sztuczne opady śniegu. Modyfikacja pogody nie jest żadną teorią spiskową tylko faktem.
   http://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news,359178,sztucznie-wywolane-opady-sniegu-w-pekinie.html

   • Xellos

    Zaledwie 16 dni temu skończyło się lato, a Półwysep Bałkański pokryty jest już śniegiem, miejscami białego puchu jest już całkiem sporo
    http://losyziemi.pl/zaledwie-16-dni-temu-skonczylo-sie-lato-a-polwysep-balkanski-pokryty-jest-juz-sniegiem-miejscami-bialego-puchu-jest-juz-calkiem-sporo

    Rumunia – Temperatura spadła do -6°C i sypnęło śniegiem, w górach spadły nawet 82 cm białego puchu
    http://losyziemi.pl/rumunia-temperatura-spadla-do-6c-i-sypnelo-sniegiem-w-gorach-spadly-nawet-82-cm-bialego-puchu

    Na mapach meteo jest WYRAŹNIE WIDOCZNY ślad tzw ANOMALII TEMPERATUROWEJ biegnący od Skandynawii poprzez TYLKO Polskę nad Bałkany jakie są obecnie ZASYPANE ŚNIEGIEM.

    Ślad ten charakteryzuje się tym iż temperatura w miejscu jego przebiegu tj w Polsce jest NIŻSZA od OCZEKIWANEJ o jakieś 5-10* niż SPODZIEWANA o tej porze roku w tym miejscu ale dla odmiany ANOMALIA TEMPERATUROWA u sąsiadów Polski w tym samym czasie wykazuje +5-10* więc w Polsce jest CHŁODNIEJ o 10-20* niż w OTACZAJĄCYCH JĄ MASACH POWIETRZA…. (na tej szerokości)

    Ale to nic bo Bałkany są malowane kolorem wskazującym na UJEMNĄ 15-20* ANOMALIĘ…. kolorem podobnym temu jakim oznaczono WSZETECZNE ZŁO SZTURMUJĄCE Polskę z kazań Natanka z zeszłego roku…..

    i to ZŁO, ten maryjny wyziew MIAŁ CELOWO SPARALIŻOWAĆ W NIEDZIELĘ Polskę tak jak AWARYJNIE to zrobił z Bałkanami…..

    MIAŁ TU BYĆ CHAOS WYMODLONY PRZEZ KATOLI, wymodlony przez KRZYŻACKI HUFCE RÓŻAŃCOWE…. ale się NIE UDAŁO więc DATĘ KOŃCA ŚWIATA PRZEŁOŻONO na kolejną niedzielę.

    A modlono się MORDAMI do wnętrza bo próbowano EKSKOMUNIKOWAĆ Syna Człowieczego czyli CHRYSTUSA żyjącego obecnie w Polsce….. próbowano go tymi MODŁAMI ZABIĆ

    o czym mówi Szczytyński w swoich filmikach odnośnie SZTURMU ZŁa NA PAŁAC STWÓRCY

    TO JEST TO ZAGROŻENIE, to ŚMIERTELNE ZAGROŻENIE DLA SATANISTÓW w myckach z episkopatu…… że aż swoje LEGIONY SZARAŃCZY wysłał do wojny (modłów)…. z DZIEJOWĄ MISJĄ jak Sanhedryn u Piłata

    • przem

     Albo się zmieniło albo wpis nie aktualny. Temperatury na tą chwilę https://www.weatheronline.pl/Europa.htm
     Nie żebym dokuczał ale można powiedzieć – różaniec działa.

    • Xellos

     Anomalia znad Bałkanów miała odejść poprzez Morze nad Kaukaz…. więc to raczej normalne jest iż PRZEGRAWSZY starcie odpłynęli do swoich kryjówek (nad tereny gdzie się mogą energetycznie popaść).

     do zaś do „skuteczności” różańca…. oby Włosi się o tym nie przekonali z dna morza….. po kataklizmie jaki tym bluźnieniem wywołają.

  • Anakonda

   Xellos ładnie Cię skrzywdzili w tym seminarium albo kiedyś na ministranta

 • Wojox

  Sprawy biegną chcąc nie chcąc do wielkiego ucisku, gdzie synagoga Szatana grająca rolę oka w piramidzie zniewolenia, dostanie pierwszy cios z Bożego biblijnego wyroku nad Babilonem Wielkim.
  Jak się urwie łeb Hydrze reszta padnie z braku kontaktu z górą.
  Niestety łatwo nie będzie dlatego Wielki Ucisk. Ciężko im będzie oddać władze i majątki. .

  • eloelo520

   Jak umierają też tracą wszystko oprócz swojego wymarzonego królestwa szatana.Tam oni, diabły i im podobni sobie szkodzą i wzajemnie przeklinają ile tylko dusza zapragnie. Każdy trafi do tego królestwa, które budował. Zależnie od zasług, będzie tam ważniejszy, a w piekle będzię miał większe męki.

  • Jan

   JUŻ DOŚĆ

   Pasą swe podłe serca.
   Pasą swe wredne umysły.
   Rabują królewski kraj.
   Niewolą i psują królewski lud.
   „Wy podli, i takeście podli”…
   Nie wiecie że wróci Król ?
   I upomni się o swoje.
   Pan tej ziemi i ludu.
   Nie pomoże już nic…
   Płacz i skomlenie…
   Nadchodzi KRÓL KRÓLÓW…
   I wyzwolenie.

   Warszawa 1 pazdziernik 2017 Wołający

 • Flatearth

  pierwszy !!