Zadanie dla polskich polityków, historyków i dziennikarzy – całkowite ujawnienie prawdy o Holocauście.

Ponieważ w Polsce sytuacja jest rozwojowa, jeśli chodzi o ujawnienie prawdy historycznej o tzw. „Holocauście”, postanowiłem się wstrzymać z analizą zmian jakie przynosi ludzkości przejście Układu Słonecznego do 5D. Ważne jest bowiem poparcie dla wszystkich ludzi, którzy zmierzają do całkowitego ujawnienia prawdy o II wojnie i czasach powojennych, czyli o ludobójstwie Słowian.
Na początek ważna informacja – wszyscy macie ochronę, podobnie jak ja. Wokół waszych mieszkań czy domów jest pole ochronne, które nie zezwoli chazarskim oprawcom na wniknięcie. Jeśli nawet uda się im zrobić to co mnie, np. skazić środkiem promieniotwórczym, to wasze organy ulegną bezbolesnej wymianie. Cywilizacje, które się nami opiekują dysponują niewyobrażanie zaawansowaną technologią, nie jest to dla nich problemem. Nasze ciała bowiem są hologramami i można je odtworzyć bez problemu. Chazarskie centrum wojny z Polską i Polakami znajduje się w Warszawie na ul. Wilczej 5, wraz z całym ciągiem 5 domów aż do Just Paul i Pałacu Karnickich. Tam zlokalizowane są  4 rakiety z pociskami nuklearnymi, wszyscy są w tej chwili sparaliżowani.

Macie dążyć do CAŁKOWITEGO ujawnienia prawdy, bowiem w 5D nie akceptowane są półśrodki. Aby uciąć dyskusję nt. nowelizacji Ustawy i IPN należy sięgnąć do prawdy historycznej o obozie koncentracyjnym w Auschwitz. Zbadałem wahadełkiem ile osób z każdej nacji tam zginęło. I tak:

Polacy 221 tysięcy
– Rosjanie 102 tysiące
– Rumuni 25 tysięcy
– Węgrzy 23 tysiące
– Niemcy 7 tysięcy
– Francuzi 5 tysięcy
– Cyganie 4,5 tysiąca
– Żydzi 3 tysiące (85% Sefardyjczycy)
– inne narodowości 8 tysięcy

Mordercy: 825 żydów chazarskich przebranych za Niemców. Część obozu w Birkenau była teatrzykiem wybudowanym po wojnie w celu promowania mitu o Holocauście. W dokumentach powinny być zdjęcia z budowy z uśmiechniętymi twarzami sowieckich Chazarów.

Te szokujące dane są cały czas dostępne w archiwach Czerwonego Krzyża, które są rozlokowane w kopiach w 9 różnych miejscach. W Polsce jest 5 takich miejsc i można po nie od razu sięgnąć. Podaję 2 takie miejsca – w Nowym Dworze Mazowieckim (oryginały, nie tylko dotyczące Holocaustu) i uwiarygodnione kopie w Warszawie. Chazarscy uzbrojeni „opiekunowie” będą sparaliżowani w momencie publikacji tego artykułu.
Jak widać, obóz koncentracyjny w Auschwitz, ale także i inne, gdzie proporcje ofiar są podobne, należy natychmiast zamknąć dla żydów, z uwagi na głoszone przez nich niezgodne z prawdą tezy, co w momencie wprowadzenia nowelizacji Ustawy o IPN, będzie karalne.

Kolejna ważna informacja dotyczy szantażu na Prezydencie USA Donaldzie Trumpie,któremu porwano trójkę dzieci. Podaję lokalizację, gdzie są przetrzymywane – strażnicy będą sparaliżowani w momencie publikacji tego artykułu. Nie ma żadnego innego niebezpieczeństwa by je odbić. Zaznaczony domek jest w pobliżu Mt Zion w Płn. Karolinie. Zwracam uwagę na 9 podłużnych budynków, które są własnością wielkiej sekty religijnej. To ich przywódcy są realizatorami porwania. Współpracują blisko z siecią mafii chazarskiej, która to „zamówiła” porwanie za łączną kwotę 75 mln dolarów. W budynkach przechowywane są m.in. dokumenty o II Wojnie Światowej i tzw. Holocauście, ale także broń, w tym pociski atomowe, a także broń chemiczna. W piwnicach znajduje się ogółem ok. 400 dzieci przeznaczonych na rzeź w tym tygodniu – z udziałem naczelnego rabina USA. Należy go natychmiast aresztować, też będzie sparaliżowany. Jest w swoim domu na Rhode Island, gdzie można się dostać tylko drogą powietrzną. Zalecenia – pacyfikacja w Płn. Karolinie – ok. tysiąca ludzi ze sprzętem, w tym bronią elektromagnetyczną, na Rhode Island – samoloty pionowego startu 3 szt i 25 helikopterów z maserami i bronią elektromagnetyczną na pokładzie. Broń ta unieszkodliwi anteny lokalizacyjne i wszystko odbędzie się bez problemu.

Uwolnienie dzieci Trumpa rozwiąże problem kontrowersyjnej prożydowskiej ustawy rozpatrywanej przez Kongres USA.

Na koniec dodam, że nie jestem żadnym jasnowidzącym – po prostu zdecydowano, że będę otrzymywał sygnały bezpośrednio do mojego mózgu, a następnie potwierdzał je nanowahadełkiem. Podobne przekazy otrzymuje 8 innych osób, w tym 3 w Sejmie RP oraz 5 znanych dziennikarzy – panowie, odważcie się na mówienie o tym otwarcie! Dobrze jakbyście spróbowali weryfikacji TAK/NIE jakimkolwiek wahadełkiem, albo zatrudnili radiestetę. Przecież nie po to wysoko rozwinięte cywilizacje wysyłają wam te informacje. Mam podać wasze imiona i nazwiska żebyście w końcu zareagowali? Ja już swoje zrobiłem, to co w tej chwili robię to są „nadgodziny”.
To samo dotyczy USA, Rosji, Chin, Włoch i 48 innych krajów – podobne są proporcje. Dlaczego ci ludzie nie odważą się w końcu mówić? Mają pełną ochronę.
Co więcej – 67% procent Polaków jest w stanie nanowahadełkiem lokalizować: dokumenty, zwłoki, morderców, złodziei, oszustów itd. W innych krajach ten procent jest mniejszy, łatwo sprawdzić wahadełkiem ile wynosi i kto się nadaje. Pamiętajmy, jesteśmy już w 5D i ja czy inne tzw. Avatary w niczym się nie różnimy od zwykłych ludzi. Nasze ciała były właśnie w tym wymiarze, więc nie jesteśmy już hologramami z 2 powłokami.

Dziękuję Wam za udział w medytacjach. Wszystkie osoby z dobrymi intencjami w niej uczestniczące, dostają od zaawansowanych cywilizacji z Andromedy tzw. „pęczek powodzenia”, który się ziści w ciągu 7 dni zrealizowaniem ich najpilniejszych potrzeb. Chodzi głównie o poparcie dla prawdy historycznej i oczyszczenie Ziemi ze zła. Jeśli ktoś ma inne intencje, np. prywatne to pęczek powodzenia go nie obejmuje, choć intencje zostaną rozpatrzone i jeśli są zgodne z prawami Wszechświata i procesem jego ewolucji, to zostaną spełnione.
Dzisiejsza całodzienna medytacja dotyczy następujących spraw:
– odprowadzenie na siłę ok 3,6 mln złych dusz, które się błąkają po Ziemi na skutek naszego oczyszczania – odprowadzenie tam gdzie jest ich miejsce czyli do elektronu 5 jądra naszego lokalnego kosmosu, zwanego …. piekłem. Tam przejdą swoje lekcje.
– dalsze oczyszczanie ze zła Kongresu USA, Knessetu, rządu izraelskiego i międzynarodowych instytucji żydowskich. Zło jest kreowane przez sztuczne inteligencje bakterii i Archontów, ściśle ze sobą powiązane.
– poparcie dla polskiego rządu, dziennikarzy, historyków i innych osób wspierających ujawnienie prawdy o II wojnie światowej i ludobójstwie Słowian – w czasie i po wojnie.
– Prośmy dalej o oczyszczenie rosyjskiej Dumy i rządu, to samo dotyczy Chin – rządu i partii. Chiny są niemal całkowicie zainfekowane (wczoraj oczyściliśmy ok 14%).
– totalne oczyszczenie jedzenia z chińskich restauracji z zarodków szczególnego rodzaju tasiemca, który jest portalem dla Archontów u 65% ludzkości. Tyle bowiem nosie w sobie tego niebezpiecznego tasiemca. Zakrywa on swoją sztuczną duszą średnio ok 1/3 naszych dusz (po wczorajszej medytacji spadło to do ok. 1/4).
– ujawnienie prawdy historycznej odnośnie tzw. Holocaustu (patrz artykuł poniżej)
– zablokowanie chazarskim żydom działalności destrukcyjnej w Polsce i innych krajach. Każdy szantaż czy zbrodnia skończy się odesłaniem ich sprawców na poziom 1 Wszechświata, gdzie rządzą jaszczury i płazy. Niech tam się uczą pokory i respektu do prawdy.
– wsparcie dla Prezydenta Andrzeja Dudy by podpisał nowelizację Ustawy i IPN w całości i bez poprawek.
– zniszczenie wszystkich ośrodków manipulacji pogody i tektoniki (HAARP) oraz ośrodków kontroli umysłu, snów i nastroju.
– Odeślijmy wreszcie na „zieloną trawkę” czyli na poziom 1 Wszechświata 76 chińskich i hinduskich miliarderów, którzy stoją za wszelkiego typu organizacjami mafijnymi w Azji.

205 komentarzy Zadanie dla polskich polityków, historyków i dziennikarzy – całkowite ujawnienie prawdy o Holocauście.

 • 5Donald Trump

  Mr Marek, wszystkie masery wyslalismy na cwiczenia na stacji ksiezycowej. Co mamy teraz zrobic?

 • maniek II

  Inicjatywa p.Adolfa Kudlinskiego…

  Przykazania Słowian
  I. Czcijcie Rodziców swoich, i utrzymujcie ich w starości, bo jak wykażecie troskę o nich, tak i o Was zatroszczą się dziecięta Wasze.
  II. Zachowajcie pamięć o wszystkich Przodkach Rodów waszych i wasi potomkowie będą pamiętać o Was. Brońcie starych i młodych, ojców i matek, synów i córek gdyż to krewni Wasi, piękno i mądrość narodów Waszych.
  III. Nie czyńcie cudów dla dobra własnego, a czyńcie cuda dla dobra Rodu Swego i Rodu Niebieskiego. Czyńcie dzieła dobre ku chwale Rodu Waszego i przodków Waszych, a otrzymacie opiekę od Bogów jasnych Waszych.
  IV. Nie twórzcie (cudów) dla dobra własnego, lecz co wielkie twórzcie dla Rodu Swego i Rodu Niebieskiego.
  V. Obmywajcie po pracach ręce Wasze, bo kto rąk nie obmywa siłę Bożą traci.
  VI. Pogłębiajcie w dzieciach Swoich miłość do świętej ziemi Rasy, żeby nie łakomili się cudami zamorskimi, a mogli uczynić cuda wspanialsze i piękniejsze ku chwale świętej ziemi waszej.
  VII. Nie sprzedawajcie ziemi waszej za złoto i srebro, gdyż przekleństwa na siebie ściągniecie i nie będzie przebaczenia po wszystkie dni bez reszty.
  VIII. Kto ucieknie na obczyznę w poszukiwaniu życia łatwego , ten odstępcą Rodu Swego, nie będzie wybaczenia Rodu jego, bo Bogowie odwrócą się od niego.
  IX. Nie przechwalajcie się swą siłą łapiąc za broń, lecz chwalcie się sukcesami na polach bitwy. Zachowujcie w tajemnicy mądrość Bożą. Mądrości tajnej cudzoziemcom nie dawajcie.
  X. Nie przekonujcie tych ludzi, którzy nie chcą słuchać Was i wysłuchiwać słów Waszych.
  XI. Pomóżcie bliźniemu w nieszczęściu jego, a gdy do Was nieszczęście przyjdzie pomogą Wam bliźni Wasi.
  XII. Zachowajcie Sanktuaria i Świątynie od pohańbienia przez cudzoziemców. Jeśli nie zachowacie Świątyń Świętej Rasy i Wiary Przodków Waszych nawiedzą was lata smutku, krzywd i cierpienia.
  XIII. Nie nadużywajcie chmielonych napojów, miejcie umiar w piciu, bo kto alkoholu nadużywa ten traci ludzki wymiar.
  XIV. Utwierdzajcie na Ziemi waszej Prawa Niebieskie, które dali Wam Jaśni Bogowie Wasi.
  XV. Żony odzień męskich nie noście gdyż kobiecość stracicie, a noście żony to co wam polega na naturze.
  XVI. Kochajcie żony mężów swoich, gdyż oni obroną i oparciem waszym i całego Rodu waszego.
  XVII. Nie zabijajcie dziecięcia w brzuchu matki, gdyż kto zabije dziecię w brzuchu ściągnie na siebie gniew Boga – Stwórcy Jedynego.
  XVIII. Nie radujcie się z nieszczęścia cudzego, gdyż kogo nieszczęście cudze cieszy, ten do siebie nieszczęście wzywa.
  XIX. Żyjcie prawami RITA i prawami Boga Roda – Stwórcy Jedynego, gdyż tymi prawami żyją wszystkie światy i Ziemie we wszystkich wszechświatach.
  XX. Nie czyńcie krzywdy ludziom innej wiary, gdyż Bóg – Stwórca Jedyny jest na wszystkimi Ziemiami i wszystkimi Światami
  Stowarzyszenie Słowian Wielka Lechia
  Aby zadeklarować chęć stania się członkiem stowarzyszenia, proszę pobrać poniższą deklarację, wypełnić i wysłać pod adres:

  Wielka Lechia
  Orzechówka 16
  26-010 Bodzentyn

  pobierz
  Statut Stowarzyszenia Słowian Wielka Lechia

  pobierz
  Partia Słowian Polskich (PSP)
  Jeśli chcesz pomóc Partii Słowian Polskich w przyjęciu do ewidencji partii politycznych, użyj poniższego forularza. Po zgromadzeniu podpisów, wyślij zebraną listę pod adres:

  Partia Słowian Polskich
  Orzechówka 16
  26-010 Bodzentyn

  pobierz
  Statut Partii Słowian Polskich

  pobierz
  Fundacja Słowiańskie Powroty
  Fundacja Słowiańskie Powroty działa na rzecz Polaków powracających z wygnania.
  Statut Fundacji Słowiańskie Powroty

  pobierz

  http://www.armiaslowian.pl/

 • Korniszon

  Orka na najwyższym poziomie 🙂

  Merytoryczne zaoranie zwolenników zakazu hodowli futrzaków
  https://www.facebook.com/PolskieHodowle/videos/391811467931865/?__fns&hash=Ac3hy-7OP5xH8TJm

 • Darius

  A czym jest prawda? Gdzie jej dowody?

  • Roma

   Darius,

   Chrystus uzdrawiał , czynił CUDA, potem sam zmartwychwstał !

   znasz kogoś kto miał teki moce ???

   • Korniszon

    Ja znam, Bruno Groening.

    • religia Bruno potępiła „Szarlatan”!!! gdyby jednego dwóch uratował ,to ok, a ON dziesiątki tysiecy za dużo aby zostać Chrystusem za dużo !?

    • Vismaya

     Tysiące ludzi na świecie każdego dnia uzdrawia tysiące… i nie koniecznie muszą być lekarzami czy uzdrowicielami … i do Chrystusa im daleko …

     a zmartwychwstanie – sama zmartwychwstałam 2 x w tym jednym życiu … i to jest fakt zapisany w mojej karcie zdrowia…i ciągle żyją świadkowie….

 • Roma

  OTWARTYM TEKSTEM (ODC.104) – WITOLD GADOWSKI – O PRÓBACH PODWAŻANIA NIEKWESTIONOWANEJ PRAWDY
  .

  https://youtu.be/CA0AwG_HoDg

  • Darius

   Fajne 🙂 Ale dlaczego ty nie potrafisz sama(sam) myśleć? Ja i do kościoła chodzę i do meczetu czy też do cerkwi na Podlasiu… Staram się zrozumieć i szukam… SENSU i też czy Boga czy Istoty Wszechświata… Jak zwał tak zwał coś tam jest i nas chce a My nie możemy tylko ludzkim myślokształtom się dać… Nie zamykaj się tylko na jedną naukę 🙂

   • Roma

    Darius

    ale prawda jest TYLKO jedna !!!

    musisz szukać, ale jak już do niej dotrzesz, jak ją odkryjesz

    to każde kłamstwo odrzucisz

    proste ?
    .
    tylko CHRYSTUS jest prawdą, inne bożki to zwiedzenia
    .

 • Darius

  PANIE ADMIN. Nie we wszystko wierzę co Pan pisze ale mam wrażenie, że część to prawda. Przykłady:
  Pisał Pan, że przejście w 5D będzie w piątek a oznakami tego będzie silny wiatr i światło. Wiało w środę i wtorek a w piątek nie ma wiać i też nie wierzyem w to. Później Pan pisze że to zmyła była a w środę faktycznie wiało… Druga sprawa pisał Pan o tych światłach i jasności cholera od 3 dni jakoś jasno w nocy w domu a dzisiaj stoję na dworze a za sąsiada domem błysk na niebie jasny niczym 10 piorunów a grzmotu nic. Trwało to może z sekundę dziwne ale WIDZIAŁEM to cholera…. Także coś w tym jest ale jest też fałsz tak ja to czuję. Proszę o komentarz Panie admin albo sprawdzenie wahadełkiem, dziękuję

  • Luna

   Darius,

   Fajna prowokacja … rzeczywiście, trzeba koniecznie sprawdzić wahadłem czy jest pełnia ..

   • Darius

    Wiem co to pełnia. Jasny księżyc a błysk to różnica. Jasność w pomieszczeniach gdzie z okien jasność nie dochodzi też nie ma z tym nic wspólnego

  • „a za sąsiada domem błysk na niebie jasny niczym 10 piorunów” był grzmot ? były chmury np gradowo – deszczowe albo coś na pograniczu ? jaka temperatura była ? następnie moze to zwarcie podstacji linii wysokiego napięcia ? wszystko trzeba sprawdzić wykluczyć itp , u mnie wystąpiło znikanie przedmiotów kilka razy było niema a za moment jakiś jest ! tłumaczyłem to racjonalnie ale zniknęło , zmiany rzeczywistosci polega na wymazywaniu pamięci czlowiek przechodzi na odmienna ścieżkę czasowa chwila dezorientacji wszyscy i wszystko jest akceptowane przestawione staje się normalne oczywiste , badałem kiedyś ten temat bo takie zjawiska występują jak zaburzenia czasoprzestrzeni ale to były chwilowe i oczywiscie z tendencja zawsze powrotu to pierwotnej linii czasu brałem w tym udziel jak i bylem obserwatorem niejako wykluczony z tego zjawiska , w ludowym pojęciu było to w wiekszosci nazywane „czepianiem się błędu ” dość częste zjawisko zazwyczaj wysterkując podczas tzw szarówki albo przed świtaniem . w dzień też występuje ale to inny problem bo zazwyczaj jest to ingerencja obcych powstaje wyłom czasowy taka jakby brama gwiezdna śluza , w celu zrobienia zazwyczaj krzywdy albo tzw brania na eksperymenty , ale jest jeszcze coś czego doświadczałem gdy linia zdarzeń jest bardzo stabilna ugruntowana na dany moment całkowicie to zagrożenie które mogłoby ja przestawić a wystąpiło spontanicznie , to skutek przyczynowy jest wyciągany poza czas i przestaje istniej na ten moment .

 • „Droga gwiazd na GLOBIE wokół Polaris jest niemożliwa..Płaska Statyczna Ziemia..” Astro ARA https://www.youtube.com/watch?v=wUPZB84hldE

  • Admin

   W biznesie wszystko jest możliwe nawet płaska ziemia a nawet zmiana człowieka w karalucha albo w piranię, wystarczy że są idioci którzy w to wierzą i na których można robić kasę.

   • nie osądzam, niech fakty same się bronią Wolna Wola, za przeciw? to bez znaczenia werdykt przyjdzie sam gdy na pytania zostaną udzielone odpowiedzi ?

 • km1

  tak czekam.

 • ARA

  panie Marku ja też chcę, niech mnie pan sprawdźi. Czy mam jakieś demony?

  • Admin

   7 demonów, 14 nanoczipów, 7 blokad z czego 6 w mózgu a jedna w fallusie.

   • ARA

    widzę że 7 to Pana ulubiona liczba. To niech mi pan powie jak mam się tego pozbyć ?

   • ARA

    to mam szansę się dostać do tego 5 wymiaru ?

    • Rybak

     ARA dostaniesz się do 5 wymiaru jak dasz Markowi 2 majbachy

    • Admin

     Ano jest metoda mimo blokady mózgu, fallusa, demonów i nanoczipów można przejść granicę między 4D a 5D, można cię po prostu przemycić do 5D przez zieloną granicę na Odrze, to będzie kosztowało 5000$ zaraz podam konto bankowe na które wpłacisz pieniądze, warto 5000$ za przejście do 5D to jest prawie za darmo.

    • ARA

     ale beka ! zdurniales już do reszty. Egzorcysta amator do tego jeszcze guru i miSZCZ Pociskania ciemnoty. Glupszy jestes niz donald Tusk on też obiecywał ludziom niestworzone historyjki. Zamiast pisać te głupoty mógłbyś skrobnac cos o naszej konstytucji ale to ci nie na reke bo ciemnota nie lubi wytwarzać mózgownicy. Ty nawet nie potrafisz sobie wyobrazić subtelniejszych wymiarów a marzy ci sie marzycielu ze od tak o sobie tam wejdziesz bo bawisz się wachadelkiem, dla ci wachadelko do reki bo za glupi jestes nawet na numerologie.

   • Luna

    hahahaaa 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

    • ARA

     widze ze ty też masz pamięć świetną. Moczyc to ty mozesz dupe w nocy jesteś tu od dłuższego czasu i lykalas gówna pana Marka jak młody pelikan z wszystkimintymi teorjami o szatanistach i reptylianach.

    • Luna

     ARA,
     To był sarkazm, czasem już tylko śmiech pozostaje i to bardziej skierowany do admina i jego teorii … nie łykam niczego i nigdy nie łykałam ( nie raz byłam tu banowana ), ty jesteś świeży … nie znasz mnie, więc nie oceniaj, bo możesz błądzić …

  • Rybak

   ARA tylko egzorcysta może ci pomóc. Masz 200 demonów .

  • ARA

   a w falusie to mam blokadę czy nanoczip?

   • Admin

    ahhhhhhhhhhhaaahahaha jaki debil

    • ARA

     debil to ty jestes jak to lykles aaaaaa ja tu go pod chuja robie a ty mi cala zabawe psujesz.

    • ARA

     no i co bolek ? przez jakiś czas mnie smieszyles ale juz jestes nudny, za karę stracam cie do wymiaru 5D do Marka Znachora i miSZCZA głupoty mimo że macie przeciwne opinie to na poziomie jestescie tym samym.

    • Admin

     Oj, myślałam że to prawdziwy idiota, nawet Królowa Śniegu wspaniała Luccilla czasami może się pomylić, ale przyznasz że w wśród takiej masy idiotów czasami trudno jest rozróżnić który jest idiotą prawdziwym a który udaje. Właściwie powinnam cię wrzucić do lochu za obrazę majestatu no ale ten jeden raz mogę ci wybaczyć bo nie podpisałam się jako Luccilla, poznaj dobroć lodowego serca wspaniałej Luccilli Królowej Śniegu.

    • Admin

     Ty mnie chyba mylisz z Rysiem ja nie jestem Rysiukomanderso tylko jestem Luccilla Królowa Śniegu.
     Jednak z tym wybaczeniem za obrazę majestatu to się trochę pośpieszyłam.

    • ARA

     Bolek, wez zrub to co robisz najlepiej idz przed blok i cisnij cwaniaka przed kumplami a ten twoj cały majestat to nawet wyznawca pana marka aka 5D miSZCZ lata. Myślisz że mnie obchodzi kim ty jesteś ja tu wpadam dla takich jak ty i pan Marek aka Blazen 6D, pisalem ci juz ze jestes z nim na tym samyp poziomie. Ty glupi prostak on szalony shizofrenik. Ty pinki on mózg razem mozecie opanowac tego bloga lata mi to kolo paly.

    • ♠ Królowa Śniegu wspaniała Luccilla ♠

     Widocznie cię obchodzi bo ja napisałam komentarz a ty na niego odpisałeś, gdyby cię nie obchodziło to byś nie odpisał. Jak już to mogę być głupia prostaczka i schizofreniczka, wiesz co to rodzaj żeński? Za bystry to ty nie jesteś dlatego sądziłam że piszesz na serio. Ty może i jesteś na poziomie pana Mareczka ale do mnie masz bardzo daleko miśku z blokadą w fallusie hihi.

 • km1

  rozumiem ze napisales o sobie patrzac w luserko RYBAKU… bez komentarza… ten poziom konwersacji jest niski, nie sluzy zainteresowanym.
  marku mial mnie sprawdzic… sowinski piotr ale nic do mnie nie doszlo… pisalem @

 • km1

  marku, prosze sprawdz mnie.

  • Rybak

   Km 1 ja ciebie sprawdzę. Jesteś młody zdrowy koń,trochę pyskaty i leniwy. Kiedy mama prosi cię abyś wyrzucił śmieci,Ty pyskujesz. Uważasz że wszystko ci się należy w życiu. Jesteś strasznym samolubem.

  • Admin

   Jest dobrze. Czy ten mail co podałeś jest prawdziwy? Chcę odpisać, widzę że to ważne.

 • Matador

  Na poparcie wskazań wahadełka p. Marka
  Wyrok sądu na zarządców obozu w Auschwitz – podano ilość ofiar:
  https://www.youtube.com/watch?v=QMpJdfpH3BQ

 • Rybak

  „Polska powstanie wolna i będzie jednym z najpotężniejszych mocarstw w Europie. Pod hegemonią Polski Słowianie połączą się i utworzą własne katolicko-Słowiańskie mocarstwo Europy, którego granicami będą: Odra, Nysa, Adriatyk, Bałtyk, Morze Czarne, Dniepr i Dźwina. Wspólnie wypędzą Turków z Europy. Z Konstantynopola zniknie Półksiężyc, a zapanuje z powrotem Krzyż. Przy końcu wojny europejskiej czarny lud przyjdzie Polsce z pomocą, w czasie gdy liście z drzew opadać zaczną. Z gruzów i popiołów powstanie Polska i dojdzie wreszcie do porządku i spokoju w sprawach wewnętrznych. Będzie mieć swojego króla z prastarego rodu książęcego, krwi słowiańskiej, o wielkim umyśle i duchu, a języka polskiego uczyć się będą na wszystkich uczelniach świata. Wielu zdrajców zostanie wygnanych z granic Polski. Najwyżej Bóg wyniesie Polaków, gdy dadzą światu wielkiego papieża. Polska zawrze wieczną przyjaźń z Turcją, która po wiek

  • Ela

   Rybaczku przestan bujać w obłokach

  • Rybak

   Elu dla ciebie jest to bujanie w obłokach i niech tak zostanie.

   • Ela

    rozejrzyj się wokól,to moze wiecej zobaczysz. Czy Ty naprawdę nie widzisz =czytasz co się dzieje nie tylko w Polsce, ale i na świecie Obys doczekal tych swoich marzeń,w końcu nic nie kosztują.

    • Rybak

     Ela pocieszę cię,będzie jeszcze gorzej. Zanim nastąpi prawdziwy pokój wydarzą się straszne rzeczy. Tak straszne że wielu ludzi ze strachu rozum straci.

    • Rybak „Zanim nastąpi prawdziwy pokój wydarzą się straszne rzeczy.” zależy dla kogo? bo dla mnie będą to rzeczy wspaniale ZOBACZ zero śladu ani w drewnie ani w kamieniu https://www.youtube.com/watch?v=9lZK5alM4cY Czy to nie jest PIĘKNE !!!? Ps Twoja frakcja mówi że Słowianie tysiąc lat temu skakali po drzewach a Ty odnosisz się do Słowian ?! będąc w tej frakcji podtrzymujesz całość co z niej czelusci wypłynęło , będąc w obojętności dajesz przyzwolenie doznaj Siebie w Sobie w całym żniwie jakie zostało zebrane, mękę i smierc ofiar i ich tragedie, obojętność nie jest cnota co zasiejesz to zbierzesz takie jest prawo Boskiej Kreacji zakladajac że się niema nie posiada boga zawistnego zazdrosnego „69.Dalsze klątwy kościelne i Wyprawy Krzyżowe na Polskę Piastów. Krucjaty.Starożytni Polacy cz.7 ” https://www.youtube.com/watch?v=HHZLs5btjqw

    • Ela

     tylko, ze Rybaczku ja sie juz nikogo i niczego nie boję taka jest różnica między Tobą a mną

    • Rybak

     Ela to ty bohaterka jesteś bo się niczego nie boisz. A tak prawdę mówiąc to nie boisz się bo u nas nic szczególnego się nie dzieje. Ale jedź sobie do Paryża albo do Londynu a zaczniesz się bać. Znam nie takich chojraków jak ty ,którzy niczego się nie bali. Teraz żyją w lęku przed zamachami.

  • makry

   To z ambony, czy z domowego fotela?

  • Adam

   aty co wielki przyjaciel turcji?jestes muzelamninem?!wiesz co to jest ISLAM dla m.i. chzescijan ty dupku!!!!

 • Rybak

  Polsko! Narodzie od wieków przez Boga wybrany

  W płaszcz Maryi Królowej Hetmanki odziany.

  Trwaj przy Majestacie chwały Boga Tronie

  A ujrzysz pośród siebie Króla królów w złocistej koronie.

  Ku zdumieniu wszystkich świata narodów uczonych

  Z Ciebie wyjdzie nadzieja dla ludów udręczonych.

  Przejdziesz w krzyżu drogę odrodzenia

  Silna, błogosławionym krzyżem ramienia.

  Ty dasz światu nowego ustroju spełnienia.

  W Imię Chrystusa Króla prawa dopełnienia

  Odejdzie z Europy prawdziwe pogaństwo,

  Bo tyś wybrana na świata kapłaństwo.

  Nie samym tylko mieczem, lecz słowem Bożej łaski

  Widnieją nad tobą promienne nadzieją blaski.

  Z twojego rodu wyjdzie namaszczony

  I zawiesi na Boskim Obliczu złociste korony.

  Orzeł twój pokłon odda Bożej chwale

  Pokona swych wrogów dumnych zuchwale.

  Potęgi Twej blaskiem krzyż otworzy ramiona

  I poznasz Zbawiciela odkupieńcze znamiona.

  Weż Twój krzyż w godzinie ukrzyżowania,

  Bo nadchodzi jutrzenka Twego zmartwychwstania.

  Tyś silna różańca modlitwą i natchnieniem

  Bożej nadziei planów spełnieniem.

  • „Polsko! Narodzie od wieków przez Boga wybrany” wybrany przez „boga” tysiąc lat temu chyba do mordowania !!?. Polsko Narodzie od wieków przez szatana opanowana , wypędź tych belzebubów mordujących tysiąc lat Naród Slowianski ,nie nazywasz się Polska nazywasz się Wielka Lechia !

   • Rybak

    Majestatic kto wzgardzi Bogiem ten nie będzie chodził po ziemi tej wielkiej Lechii. A ty najwyraźniej gardzisz nim. Nie będę się bawił w Marka,sam będziesz musiał się przekonać na własnej skórze ale na to musi przyjść czas. Wielu ludzi znienawidzi Boga gubiąc przy tym własną duszę. Wiele złego doświadczyliśmy ale sztuką dla wielu nieosiągalną jest wybaczyć krzywdy. A widzę że u ciebie z wybaczaniem słabo,masz chęć wypędzić Boga z Polski za to że zachodnia Europa organizowała wyprawy krzyżowe 500 lat temu. Zachód teraz płaci za burzenie kościołów. W Polsce jest spokojnie .

    • Kassandra

     ktorym bogiem?
     tym, w imie którego ulice w Jerozolimie spływału kwią do wyskości kolan?
     tym od inkwizycji?od pedalswa, zakłamania, obłudy??
     cy to jest ten sam bóg co w islamie???

    • Rybak trzymaj mnie z daleka od Twojego „BOGA ” stronie od belzebubów i innych gadów „boskich” aktorów , ja Ci nie strecze mojego wiec i Ty zachowaj umiarkowanie masz swoja piaskownice i nie sugeruj innym co maja i jak robić .

    • Rybak aby wybaczyć to morderca musi się przyznać i wyrazić skruchę i przestać mordować A widzę że u Ciebie z skrucha i przyznaniem słabo bardzo słabo praktycznie nic zero wręcz odwrotnie !??

    • Janusz

     co wy bierzecie,mocne toto

    • Rybak

     Majestatic masz rację ,nie ma przebaczenia bez przyznania się do winy. A winni są Niemcy,Francja Rosja i wiele innych narodów które mordowały w imię Boga albo dla zysku. Ciągle na świecie próbują zrzucić winę na nas. Rosja nie przeprosiła jeszcze za Katyń i za niewolę komunistyczną. Nikt nas nie przeprosił za 123 lata rozbiorów,za liczne zdrady. I to wszystko jest faktem. Ale kościół Chrystusa nie ma z tym nic wspólnego,to źli ludzie odpowiadają za zło. Wszyscy,którzy podniosą rękę na kościół poniosą wielkie konsekwencje. Mówię wam,że jedyną szansą na zbawienie jest trwanie przy krzyżu. Uważaj tylko żebyś nie zamienił się w prześladowcę kościoła bo spotka cię za to surowa kara. Będzie krótki czas na to by ludzie zrozumieli że nie wolno nękać innych za grzechy bo nikt nie jest bez grzechu. Kto ten czas dobrze wykorzysta ten zazna szczęścia tu na ziemi. Nie myśl że do nowego świata wejdziesz bez sądu Bożego. Naiwny jesteś i nie będziesz przygotowany na powtórne przyjście Chrystusa .

 • Rybak

  Teraz, w chwili decydującej, Bóg przygotowuje „namaszczonego” dla waszego narodu, na którego spłynął już olej Bożego posłannictwa. On nie będzie miał władzy ziemskiej ani sakramentalnej, lecz otrzyma moc ducha proroctwa. (…) Namaszczony nie będzie sprawował władzy nad narodem, bo demokracja upadnie, a prawo będzie pochodzić z Ewangelii. Będzie głosił słowo Boże z mocą Ducha Świętego, lecz nie będzie pełnił funkcji kapłańskiej, gdyż kapłaństwo zostanie odnowione dla umocnienia wspólnoty Kościoła i narodu. (…) Moc słowa będzie prowadzić wybranego, aby Polska stała się rzeczywistym świadkiem i nosiła świadectwo prawdy, jak Jan, którego Bóg powołał na świadka Swojego Słowa. Będzie dawał otuchę narodowi, podobnie jak prorok Ezechiel, który przynosił nadzieję na odzyskanie wolności. (…)

  Mówię wam o tym z polecenia Bożego, abyście wiele się za wybranego modlili. Wiedzcie, że czas jego jeszcze nie nadszedł. (…) Nie waszą rzeczą jest znać czas albo miejsce, bo tylko Bóg może ocenić, czy dojrzał owoc w narodzie. (…) te słowa zapowiedzi nie są samospełniającym się proroctwem. Ono zrealizuje się tylko wtedy, jeśli wy wypełnicie je w waszych świadomych czynach.

 • sprawdzam

  https://www.youtube.com/watch?v=Mjf1ScXmkWM&feature=youtu.be
  https://www.youtube.com/watch?v=Mjf1ScXmkWM&feature=youtu.be
  Komentarz Tygodnia: Brońmy godności Polski!
  GadowskiTV
  https://www.youtube.com/channel/UC4U-Bz5I-jttkLO4XktpXOQ
  89 tys.
  132 306 wyświetleń
  Opublikowany 31 sty 2018

  Subskrybuj Komentarze Tygodnia ► http://bit.ly/2hpaHeW
  O wystąpieniu Anny Azari, reakcji polskiego rządu na jej słowa i relacjach polsko – izraelskich, a także o wyprawie Tomasz Mackiewicza i o próbach zakłamywania historii.

  • nina

   ——- chrześcijaństwo wg św. Hildegardy skończyło się ok 1030 r. Nastał czas Lehji SŁOWIAŃSKIEJ.

 • Rafal

  Adminie czy kontaktowałes sie z słuzbami ws. ujawnienia prawdy o holocauscie czy tez polskie słuzby są zbyt mocno zinfiltrowane przez arachontów/chazarów ?

  • Admin

   Pewnie próbowały do mnie dotrzeć, ale ja przez dłuższy czas będę w bańce 6D – niedostępny. Podobnie z innymi Avatarami – chodzi o nasze bezpieczeństwo. Służby dostały tyle informacji ile im potrzeba. Skutek będzie taki, że „rozdupcą na pieprz” chazarstwo.

   • Admin

    Bańka to ci chyba spadła na główkę i nie była to bańka 6D ale bańka mleka 6kg.

    • Adam

     TY BIEDNA taniocho !sprzedales sie i lizez dupy Psychopatom i mordercom Pacholku!ale z ciebie pusty,glupi FRAJER-PATOLOGIA! NAWET MI NIE SZKODA CIEBIE!Nie podawaj sie jako Marek Admin ty daremny biedny ciulu!rATUJ LEPIEJ SIEBIE ;TWOJ HONOR I GODNOSC JEZELI JESZCZE JAKAS POSIADASZ!!!!SZANUJ I KOCHAJ SIEBIE PATRZ SOBIE W OCZY W LUSTERKU I CO WIDZISZ!?Biedaku ratuj sie!!!Zmien strone!