Zagrożenie szczepionkową zagładą bardzo realne

Coraz wiecej faktów wskazuje, że producenci szczepionek wraz z WHO przygotowują się do przymusowego wyszczepienia miliardów ludzi zabójczymi szczepionkami przeciw ptasiej grypie. Chcą to czynić na podstawie wyssanych z palca teorii i urojeń producentów oraz biurokratów (dla zysków) , bez żadnych dowodów istnienia jakiejkolwiek pandemii czy epidemii tej grypy, do której prawdopodobnie nigdy nie dojdze. Teraz już wiemy, że Polska została wybrana na taki kraj białych ludzi przeznaczonych do tych ekperymentów i prawdopodobnej szczepionkowej zagłady. Pamiętajmy, że właśnie ta szczepionka zabiła parę lat temu kilkunastu bezdomnych Polaków (w Grudziądzu), którym podstępnie ją podano. Sprawę wyciszono, nikt nie odpowiedział za tę zbrodnię. Taki właśnie los przygotowały Polakom polski Sejm i Senat . Nie można mieć co do tego złudzeń.

Prof. Maria Dorota Majewska, e-mailem

378 comments to Zagrożenie szczepionkową zagładą bardzo realne

  • Dziękuję, Dobry Duch@ ale oni nie klikają w linki trzeba im otwierać tekst,co czynię.
   Zresztą ich zdaniem polscy naukowcy to sami zbrodniarze.
   Dlaczego w ostatnich dniach poziom promieniowania w Lublinie osiągał poziom anomalny?

   dr Radosław Zaleski: Jest to zjawisko naturalne związane z opadami deszczu. Za wzrost poziomu promieniowania odpowiedzialne jest zwiększenie się w pobliżu powierzchni Ziemi ilości promieniotwórczego izotopu bizmutu (Bi-214). Można to sprawdzić obserwując rozszerzone informacje podawane przez nasz Monitor (http://radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1). Nasza interpretacja tego zjawiska (opisana w dziale „Najczęściej zadawane pytania” http://radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=5) jest następująca: Promieniotwórczy gaz radon (Rn-222), który wydobywa się ze skorupy ziemskiej do atmosfery, ulega rozpadowi promieniotwórczemu. Jednym z produktów rozpadu jest izotop bizmutu (Bi-214), który unosi się swobodnie w powietrzu. Z reguły daje on pewien w przybliżeniu stały wkład do poziomu promieniowania. Jednak gdy zaczyna padać deszcz, Bi-214 opada razem z kroplami deszczu kumulując się na powierzchni Ziemi. Zanim ulegnie on rozpadowi (czas połowicznego rozpadu Bi-214 to około 20 min.) i jego stężenie wróci do normy obserwujemy jego 2-4 razy większą ilość w pobliżu Monitora jako wzrost poziomu promieniowania.

   Największy wzrost poziomu promieniowania następuje zazwyczaj na początku opadów, póki powietrze nie oczyści się ze zgromadzonego w nim Bi-214. Jednak, gdy podczas opadów wieje silny wiatr przynosi on wciąż nowe porcje Bi-214.

   Czy istnieje zagrożenie dla mieszkańców miasta i regionu?

   dr Radosław Zaleski: Nie większe niż kiedykolwiek. Jest to zjawisko towarzyszące nam odkąd istnieją na Ziemi opady deszczu. Niewielkie i chwilowe przekroczenie poziomu anomalnego nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Z rozporządzenia: Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie dawek granicznych promieniowania jonizującego (Dz. U, Nr 20, poz. 168 z 2005 r.) http://isip.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20050200168 wynika, że jeżeli w ciągu danego roku wartość średnia (linia niebieska) nie przekroczy poziomu anomalnego (linia czerwona) nie ma powodów do obaw.

   Kiedy ostatnio dochodziło do tak częstego i intensywnego przekraczania normy promieniowania?

   dr Radosław Zaleski: Podczas poprzednich intensywnych opadów deszczu. Obecne wzrosty wcale nie są rekordowe. Proponuję prześledzić dane archiwalne Monitora (http://radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=2).

   Czy w następnych dniach przewiduje się dalsze wysokie liczby zliczeń cząstek?

   dr Radosław Zaleski: Tej odpowiedzi można szukać w Państwa serwisie. Z tego co widzę opady deszczu zapowiadane są na niedzielę. Proszę sprawdzić, czy poziom promieniowania rzeczywiście wzrośnie.

   Zapraszam wszystkich czytelników do rozmowy na temat radioaktywności 19 września podczas VII Lubelskiego Festiwalu Nauki (http://www.festiwal.lublin.pl/projekty.html?op=1&pid=900), gdzie będziemy udzielać nie tylko szczegółowych wyjaśnień związanych z promieniowaniem ale również można będzie zmierzyć poziom promieniowania emitowanego przez przyniesione przez Państwa przedmioty.

   • Myśląca

    Zeno
    promieniowanie to nie moja specjalnosc, ale jest dla mnie niepokojace, ze na stronie uniwersyteckiej pojawia sie wysokie wskazanie promieniowania i nikt na to nie reaguje.

    Wybacz, ale ten artykul, ktory cytujesz, jakos do mnie nie przemawia i to z kilku powodow.
    Po pierwsze byl on proba tlumaczenia na ten pierwszy skok promieniowania, a nadto podano jakoby urzadzenia ulegly „przegrzaniu” przy temp. 17-18 st. C -przeciez to niepowazne.
    Po drugie jest to trzeci przypadek od czterech dni tego tygodnia!
    Po czwarte, zycie nauczylo mnie zbytnio nie dawac wiary tzw. naukowcom, ktorzy pobieraja pobory z panstwowej sakiewki.

    Nie mam wiedzy, co tam sie dzieje, ale cos zadzialalo i nadal dziala. Moze zaczeto skladowac jakies odpady promieniotworcze, bo przeciez wiele krajow ma z nimi problemy, a my, czyli PL za grosze przyjmujemy takie scierwo do siebie nie zwazajac na zdrowie i zycie ibywateli.
    A moze jest gdzies w poblizu jakas elektrownia, gdzie doszlo do jakiegos uszkodzenia.
    O Czarnobylu dowiedzielismy sie po kilku dniach -tez ukrywano przed nami prawde.

    • Zenobiusz on 12 lipca 2012 at 23:58 said:
     Upały są w dzień,w nocy temperatura spada,jak masz inną wiedzę ,nie zwlekaj podnieś alarm,przecież ja nie mam wstydu, a ty chcesz ratować Polskę.
     Naukowcy kłamią ,wszyscy wokół to zbrodniarze do dzieła nie zwlekaj.

    • hjk

     za co zamulaczu dziekujesz – za dezinformację?!
     Przecież to o tym bizmucie sprzed chyba 5 dni!!
     nawet ten wywiad nie ma daty, a moze sprzed roku?!
     w czasie 3 ostatnich dni były skoki nie tam jakiegoś bizmutu, ale czegoś nieznanego!!

    • Niech Pan sobie przypomni, jak po katastrofie w Czarnobylu różni tacy ludzi uspokajali, że nic się nie stało. Ciężko im potem było z tym żyć. Tym co kłamali o katastrofie japońskiej, jak mają sumienia, to też będą się gryźć. Niech Pan się do nich nie przyłącza, nie warto bronić przemysłu nuklearnego…

     Pan posłucha córki, bo rozsądnie pisze.

    • Peryskop

     To fakt, czasem córki przerastają ojców jak w tym przypadku 😀

     Dzięki Mocniejszy i hjk za zwrócenie uwagi na zagrożenie.

    • Myśląca

     Pery@SKOP
     Zagrozeniem to jestes TY. Wbij sobie do tej swojej glowki, ze Rosa to nie Myslaca, a Myslaca to nie Rosa!!!
     I zaprzestan w koncu swoich wyglupow rodem z piaskownicy i trzepaka!

    • Myśląca

     Mocniejszy
     nie jestem CORKA Zenobiusza! I bardzo prosze nie powielaj tych glupot Peryskopa.
     Rosa i Myslaca to dwie rozne osoby.

    • http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/pilna-akcja-wysylanie-wiadomosci-do-parlementu-europejskiego-i-onz-hej-kto-polak-na-bagnety/

     Wczoraj nazwałeś chłamem ,odpowiedzą na list z tej kampanii Neigela Ferage,
     Dzisiaj zamiast wspierać tą inicjatywę,siejesz sztuczną panikę.

    • Chłamem nazwałem fatalne tłumaczenie z jakiegoś dennego translatora. Tego się nie dało czytać bez bólu głowy… Odniosłem wrażenie, że ktoś to wrzucił nie dla informacji, tylko po to, żeby przykryć sprawę ponownego zanotowania wzrostu promieniowania.

     WIĘC PROSZĘ NIE PRZEDSTAWIAĆ SWOICH DOMYSŁÓW JAKO MOJEGO STANOWISKA

     Wciąż jestem przeciw narzucaniu przymusu szczepień i przymusu „profilaktycznego” zapodawania zdrowym ludziom nieznanych leków po nie wiadomo jakiej ekspozycji.

    • Jeśli Pani nią nie jest, to przepraszam. Nie było to celowe. Dałem się nabrać.
     W sumie się nawet dziwiłem, że „córka” do „ojca” per „ty” się zwraca przy ludziach…

    • Rerblogowałem ten alarm,jak obiecywałem,przy okazji ,stwierdziłem że jestem zbanowany.
     Rozumiem ,że to w trosce o ustalenie prawdy,i los Polaków.
     Z twoich tam komentarzy wynika ,że nieco znasz się na tym co robisz,ale w sumie wynika z nich ,że każdego dnia mamy umierać ze strachu,bo nic nie jest miarodajne i wszyscy nas oszukują.
     To nie paranoja ,to świadome sianie dezinformacji.Pytanie od czego odwracacie uwagę

     http://mocniejszy.wordpress.com/2012/07/12/zmowa-milczenia-wokol-odnotowania-wielkiego-wzrostu-promieniowania-w-lublinie/
     w dniu 13 Lipiec 2012 @ 10:42 |
     Odpowiedzzenobiusz
     Twój komentarz oczekuje na moderację.
     Reblogged this on Zenobiusz’s Blog.

    • Oczekiwanie komentarza na moderację to nie jest ban (u mnie wszystkie czekają). A to w ogóle nie był zwykły komentarz, ale link do reblogowania. Nie puściłem tego linku, bo nie chciałem ludzi przekierowywać na blog osoby, która usiłuje zamiatać pod dywan sprawę wyniku lubelskich pomiarów promieniowania.

  • W tym starym już wywiadzie to jest mowa o wzroście ilości izotopu Bizmutu ponad tydzień temu prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. On nie dotyczy wzrostów z tego tygodnia, bo tym razem to nie izotop Bizmutu.

   • sebecx

    mocniejszy – baaaaardzo starym wywiadzie bo z 2010 roku … VII lubelski festiwal nauki właśnie wtedy się odbywał … http://www.umcs.lublin.pl/news.php?nid=3241 ..a artykuł to taka dyżurna wlepka … ten sam mi cytowali jak mejlowałem do nich po Fuku …

    • Peryskop

     A przecież wklejkę z dr Zalewskim bez daty ZENADA już tu publikowała kilka dni temu.

     Ale wtedy Marek był na blogu i ten kolejny dystraktor ujawnił.

     Dzięki sebecx że czuwasz.

     Nie dajmy się oszukiwać przez agentów z zenory.

   • Polak

    W Lublinie juz tak jest gdy „ruski asfalt wyleja” na ulice.
    Nie wpadajcie w panike ,bo zoltki wstrzymaly dostawe towaru,kryzys sie u nich zaczyna.

 • DobryDuch

  Uwaga: wzrost liczby zliczeń w nocy 9/10 lipca 2012 NIE JEST spowodowany wzrostem natężenia promieniowania lecz niestabilną pracą aparatury spowodowaną wysokimi temperaturami.

  • Po co powielać bez komentarza to kłamstwo? Przecież w nocy z 9 na 10 lipca nie było upałów, ale ledwie kilkanaście stopni.

   • Upały są w dzień,w nocy temperatura spada,jak masz inną wiedzę ,nie zwlekaj podnieś alarm,przecież ja nie mam wstydu, a ty chcesz ratować Polskę.
    Naukowcy kłamią ,wszyscy wokół to zbrodniarze do dzieła nie zwlekaj.

   • DobryDuch

    To co sądzisz że doszło do wielkiego wycieku w jakiejś wschodniej elektrowni i nas ie poinformowano , a nie do uszkodzenia w dzień przez upal starej aparatury . wiec jak już wyjdzie na jaw za kilka dni ze nie było wycieku podasz sie do „dymisji” ???

    • To Belgia jest na wschodzie?
     A ja jestem właścicielem portalu Demotix?
     I dyrektorem RSOE EDIS?
     I pewnie to ja nadzoruję stację pomiaru promieniowania Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej?
     I ta stacja pokazywała wbrew wykresom zwyżki promieniowania w dzień?

     KLASYCZNA METODA ZAKŁAMYWANIA I ODWRACANIA UWAGI

    • Polak

     No i przecie matke Madzi przymknieto.

   • sebecx

    ha i te kilkanaście stopni było niemalże optymalną temperaturą do pracy tegoż urządzenia !!!!!

    „Osłona cieplna, otaczająca szczelnie scyntylator wraz z fotopowielaczem, złożona jest z aluminiowego cylindra otulonego warstwą styropianu. W jej wnętrzu stabilną temperaturę (ok. 18°C), niezależną od temperatury otoczenia, zapewniają automatycznie działające układy podgrzewania aluminiowego cylindra osłony oraz podgrzewania i chłodzenia (2 komórki Peltiera) obudowy fotopowielacza.”

    http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=4

  • po 6 latach
   Zanieczyszczona woda została ucieczki ponad 6 lat z spędził basenie paliwa Tihange EJ. Jeszcze nikt nie złożył skargę do Federalnej Agencji ds. Kontroli Jądrowej.
   http://www.demotix.com/news/1330065/npp-tihange-nuclear-power-plant-continues-leak-after-6-years

  • No ładnie. Zmowa milczenia pęka. Jeszcze całej prawdy nie mówią, a tylko to:

   EDIS Number: NC-20120712-35756-BEL
   Event type: Nuclear Event
   Date/Time: Thursday, 12 July, 2012 at 10:41 (10:41 AM) UTC
   Last update: —
   Cause of event:
   Damage level: Unknown Damage level

   Tyle, że jak to promieniowanie wykryte w Lublinie pochodzi ze zdarzenia belgijskiego, to znaczy że zatajano je co najmniej od kilku dni. Pytanie brzmi, czy od nocy z 9 na 10 lipca, czy może od tej słynnej już zwyżki bizmutowej?

   • Myśląca

    Moglbys przelozyc to na jezyk zrozumialy dla humanisty? Z gory dziekuje 🙂

    • Wedle raportu RSOE EDIS doszło dziś do wypadku w belgijskiej elektrowni nuklearnej (Tihange Nuclear Power Station). A portal Demotix podaje, że tam niby skażona woda od 6 lat wyciekała… „Mała” niezgodność.

     Ten wypadek belgijski prawdopodobnie jest przyczyną nagłych wzrostów notowań promieniowania w Lublinie (i wydarzyć się musiał wcześniej niż dziś). Czyli jak z Belgii doszło do Lublina, to przez całą Polskę przejść musiało. A władze milczały…

     Sprawa może być jeszcze grubsza, a belgijski „wyciek” (w podwójnym sensie tego słowa) częścią wielkiej powodzi.

    • Myśląca

     Dzieki za wyjasnienie, ale mam jeszcze jedno pytanie,czy jest oficjalna strona dot. PL albo Europy ze wskazaniami promieniowania? Szukam, ale jakos nie moge natrafic na taka.

    • A jak by była oficjalna (po polsku: urzędowa), to czy byłaby bardziej wiarygodna niż dziennik w publicznej TV?

    • hjk

     jeśli to belgia to można sprawdzić stacje w Niemczech:

     http://odlinfo.bfs.de/
     http://inters.bayern.de/kfue/station2.htm

     ale tam nic nie widać…

     do zasugerowanych przeze mnie kilka dni temu przyczyn tego stanu rzeczy (wariat z radioakt.,próbkąna dachu,szalony konstruktor „działa neutronowego” ew.opad jakiejś substancji z powietrza dodałbym jedną – jakiś baran nie schował dobrze próbek, jakie tam posiadają albo robią jakieś experymenty – (np.konstruują brudną bombę) i potem jak sobie przewietrzą pomieszczenie to skazone powietrze krązy wokół budynku i pobudza sondę…
     sa wakacje, moze jakiś pracownik robi jakieś badania i promieniuje okolicę
     Albo zakupili jakiśnowy sprzet promieniujacy i wietrzą zapromieniowane pomieszczenia…
     moze coś kombinują z jakimiś akceleratorami…

    • Nie rozumiem ,Podajesz namiary na jakieś strony,a mieszkasz w Lublinie,i jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.Jak to więc jest,że od pierwszego Marka alarmu,nie udałeś się osobiście sprawdzić co się dzieje.Czy nie zależy ci na ustaleniu prawdy,czy dobrze się bawisz ,przyczyniając się walnie do krzywdzących opinii,wyrażanych przez nowych zdziwionych czytelników ,że ten blog jedynie rozsiewa strach.A może świadomie tak działacie,żeby udając przyjaciół pozbawić Marka wiarygodności.No dale to do myślenia.nie tylko mnie jak mniemam,….

    • Na dole strony masz telefony kontaktowe do właściwych ludzi w Lublinie.
     Nuże do dzieła.I nie pokazuj się bez wyników.Naprawiaczu świata…….

    • Peryskop

     ZENADA ściemnia typowo.

     Gdy nie ma zagrożeń – sieje strach kara Boga, nabiera na Nubiru i na ElHierro 60 metrów wzwyż.

     A tam gdzie są autentyczne zagrożenia jak od HAARPa, lub teraz wobec odczytów na UMCSie – wciska nam uspakajający niedatowany wywiad sprzed dwóch lat, albo dla zwalenia winy za zamieszanie robi wyrzuty do hjk, że jeszcze nie poszedł i nie sprawdził.

     Zenujący i zakuty wsiadaj na Rosynanta – konia Don Kichota z BydgoManczy i wal w każdy napotkany wiatrak kopią orgonową !

     Przecież wszyscy wiemy, że odczyt był w Lublinie ale skażenie nie było lokalne – teraz Mocniejszy podał namiar na źródło – reaktor w Belgii.

     A były tu komentarze, że skoro Lublin wychwycił, to coś znowu musiało walnąć za wschodnią granicą. To jest znowu robienie fobii anty-rosyjskiej, anty-ukraińskiej i anty-białoruskiej.

     „Coś złego na wschodzie”.

     ===

     Rosynant, Rosa – no to mamy kolejne koneksje rodzinne, hahaha !

    • hjk

     @”Na dole strony masz telefony kontaktowe do właściwych ludzi w Lublinie.”

     podejrzewam,ze ci „właściwi ludzie” sami teraz „maja nieźle w gaciach”, bo po pierwze nie wiedzą, co to było, albo jak wiedzą, to tym bardziej, a po drugie nie wiedzą,co powiedzieć…
     A tu w planach polska el. atomowa, więc kicha na całego…

    • hjk

     Nie „jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.” tylko z tydzień po Fuku bylo zorganizowane OTWARTE spotkanie dla mieszkańców miasta zainteresowanych katastrofą – za szybko i niedokładnie wnioskujesz nie majac wystarczających przesłanek- przejrzyj swój podręcznik do logiki z czasów studiów – na prawie musieliście mieć „logikę praktyczną” np. Ziembińskiego

    • Myślnik

     Była już chyba przytaczana i jest dosyć znana: http://www.gammavo.dotdenial.org Istotne wskazania poziomu promieniowania gamma z detektorem na południu Polski.

    • 13 lipca 2012 at 09:27
     Była znana od wczoraj,od godziny wpisy Piotra,ale Peryskop wolał dalej siac panikę ,i wszystkich uznawać za niewiarygodnych,Ale nic ,przejdzie noc z 13/14 z piątku na sobotę,i będzie nowy wpis ,nikt nikogo nie przeprosi,do następnej podobnej ,czy innej feeri „rzetelności”

    • Piotr

     A dlaczego na tej stronie nic nie ma ? http://www.gammavo.dotdenial.org/

    • Peryskop

     Piotr, nie ma, bo prawdopodobnie jesteśmy oszukiwani.

    • Janusz Z

     @Peryskop, GAMMAVO to projekt prywatny. Jeśli nawet u zwykłych ludzi doszukujesz się rządowego kłamstwa, to kiepsko. Tutaj http://www.dotdenial.org/wpis/iswsp-gammavo/ opis tego projektu. Bardzo pomógł po awarii w Fukushimie. Mnie i moją rodzinę uspokoił. Przedstawia pomiar mocy dawki, czyli REALNY skutek biologiczny promieniowania radioaktywnego.

    • Polak

     Przez rzeszow nie przeszlo tam zydzi czuja sie calkiem dobrze.
     Nie wierzycie ?
     Zapytajcie sie Jozka Bizonia.

    • Doradę złożył musujący głupiec pospolity.

   • kosiardeyablos

    to jest od 1945-ego kolego, tylko że teraz czuć bardziej. po za tym robi się wiekszy syf, gdyż to ma doprowadzić do wiekszego syfu. PSeudofrytki nieogarnaiją systemu który sami stworzyli (co widać po „polskim” Narządzie) i to wszystko rozpełza w klimacie medialnego rozproszenia pierdołami tak by nas utrzymać w hatach ku chwalebnemu wzajemnemu umarciu. Ludziska zaczną wariować, w rożny sposób. Problem tkwi w tym jak rozpoznać takie wariactwo – w samym sobie !!! I nie dać sie zwariować !!!

    • Jak zaczniesz nagle łysieć,też przyczyna może być różna.
     Fryzjerzy też kłamią i są w spisku.To też ludobójcy.
     Do czasu aż:”Zmowa milczenia pęka. Jeszcze całej prawdy nie mówią”

    • kosiardeyablos

     Z tym łysieniem to bym sie wstrzymał – to jest naturalny stan rzeczy, mimo woli. Nazywa sie to TESTOSTERON !!!! Bardzo promierniotwórczy zwiazek miedzy jajem a peniorem !!! Łysienmie nie ma nic tu do rzeczy. Reakcje organizmu są efektem, wszelkie fizyczne pierdoły później. Napromieniowanie ? Mamy to od dawna, problem tkwi tylko w jakich dawkach dozowana jest nam trucizna, a jest wszędzie wokół nas !!! tak że Zeno !!! Tak czy inaczej mamy przejebane, dlatego nie ma co się przejmować jak przyjdzie nam ochota ze sztachetami pójść na WIEJSKĄ po sprawiedliwość. Po osttanich burzach poziom ozonu przy glebie jest tak wysoki że niekt nie zwraca na to uwagi…to jest problem ! A reszta ? Hm….

    • hjk

     faktycznie przejeżdzając rzuciłem okiem na tablice i ozon jest przy górnej granicy…

     jak byłem w Niemczech to ogłaszano alerty ozonowe, ale to aż się czuło w powietrzu taki charakterystyczny zapach…

    • kosiardeyablos

     To da sie wyczuć, zaopaszek jest podobny do „smrodku ze starej lodówki” ! Nie dość że drażni kinola, to jeszcze rozdrażnia ludzi. Dla osób mieszkających w blokowiskach, jest to temat dosyć drażliwy. Ozon unoszący się na pewnych wysokościach jest cholernie odczuwalny. Jeśli wiesz o tym, jesteś w stanie kontrolować swoje emocje, jeśli nie no to ups….to nie działa pozytywnie na umysł (mózg), a wręcz destruktywnie. Mojżesz to sprawdzić jeśli chcesz. Uczycie „gniota na nosie” to efekt długotrwałego wdychania ozona. Wkurzajace to jest…uwierz….Zeno nie kuma czaczy bo to parterowy kmiotek…hahahaha !!!

    • Ale tu pisze na blogu jakiś fryzjer.
     Raz się przyznał,niech się ujawni,
     wtedy będziemy mieli pewność.

     🙂 🙂 🙂 🙂

    • hjk

     zamulaj bloga u siebie – sio!

    • Zenobiusz on 12 lipca 2012 at 23:18 said:
     W chwili gdy autorzy Apelu ,zorientowali się co tu się dzieje,
     było już 77 komentarzy,a strona była jeszcze czytelna.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/12/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie/
     Dalej jest chociaż tu jest już ich niemal 150.Warto porównać.Piękna lekcja poglądowa,kto i jak rozbija inicjatywy.Czytając wersję z 77 komentarzami warto zwracać uwagę na daty wpisów ,bo sekwencja zdarzeń też wiele mówi,a już wtedy zaczęło se rozmydlanie i zamiatanie pod dywan.
     Prawda o „czyścicielu” na stronie:
     http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/#comment-12478

    • kosiardeyablos

     masz na myśli MNIEM ? bo ja lubie…kosi kosi łąpki…….tak mi zostało po ostatnim wcieleniu….

    • hjk

     Zena- zamulacza 🙁
     oporny na wezwania do merytorycznej dyskusji…

     A twoje wpisy zasadniczo są na temat i coś wnoszą… co najmniej trochę humoru 😉

    • kosiardeyablos

     dzięki…:-)

    • Zena- zamulacza
     oporny na wezwania do merytorycznej dyskusji…
     Zenobiusz on 12 lipca 2012 at 22:32 said:
     Kolejna,moja merytoryczne wypowiedź,
     takie wpisy mają na celu sprowokowanie odpowiedzi,i rozwleczenie wątku tak by był nieczytelny i niezrozumiały dla przypadkowego czytelnika,Klasyczne odwracanie uwagi.Gdy widzę coś takiego na blogu,od razu robię się czujny i szukam co chciano zepchnąć pod dywan.”Czyściciel” więc działa nadal.
     ” popracować jak Zeno nad merytoryką…”
     ten wtręt,ma utrwalać przekonanie ,
     że Zeno to niemerytoryczny mąciciel,
     hjk@ łagodny ,pouczający starszy kolega.

    • hjk

     @”en wtręt,ma utrwalać przekonanie ,że Zeno to niemerytoryczny mąciciel,”

     nie mają nic utrwalac, tylko mają cie wezwać, byś w końcu zaczął MERYTORYCZNIE dyskutowac…
     ale skoro nie potrafisz, wybaczamy, tylko idź już na swojego bloga i tam sobie działaj. Rob tylko pingbacki, to zaciekawieni wejdą i wystarczy…

    • Powtórzę więc jak nie dociera.
     Nie rozumiem ,Podajesz namiary na jakieś strony,a mieszkasz w Lublinie,i jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.Jak to więc jest,że od pierwszego Marka alarmu,nie udałeś się osobiście sprawdzić co się dzieje.Czy nie zależy ci na ustaleniu prawdy,czy dobrze się bawisz ,przyczyniając się walnie do krzywdzących opinii,wyrażanych przez nowych zdziwionych czytelników ,że ten blog jedynie rozsiewa strach.A może świadomie tak działacie,żeby udając przyjaciół pozbawić Marka wiarygodności.No dale to do myślenia.nie tylko mnie jak mniemam,uważasz ,że to wpis niemerytoryczny ???Dyskutować to możesz na herbatce u cioci,a jak siejesz strach,i masz możliwość osobistej weryfikacji danych ,to to zrób.Jak był pierwszy sygnał u Marka o Fukushimie,biegałem osobiście po przedszkolach ,rozmawiałem z dyrektorami,i przekonałem ,by dzieci nie bawiły się na powietrzu.Wraz z przyjaciółmi no totalnego zmęczenia chodziliśmy po ulicach i tłumaczyli starszym ludziom ,kobietom z dziećmi na spacerach ,co się dzieje,ba straż miejską i policję przekonywaliśmy do takich prywatnych akcji.Ale podstawą ,były wiarygodne dane a nie takie jaja jakie tu się między innymi z twojej osobistej winy dzieją.

    • opornykc

     czy musicie używać zwrotów oporny,nie wiem co za pajac wymyślił aby nie dawać postów chronologicznie,wole robić niż gadać

    • kosiardeyablos

     Zeno !!! Uważaj na fryzjerów !!! Oni robią RACH CIACH RACH CIACH !!!

    • Peryskop

     … Rach Ciach i po ptokach 😀

     Tak to poleci ZENADA!

     A teraz leci jako ptasia fluenza

    • Polak

     Fryzjerzy i frajerzy pierwsi lysieja !

    • kosiardeyablos

     Od bicia piany i czoła…

 • […] pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1 20-031 Lublin Dane dla przestraszonych do wiadomości: http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/#comment-12442 Share this:PrintEmailFacebookLinkedInTwitterDodaj do ulubionych:LubięBe the first to like […]

 • Popatrzcie na wykres:

  http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=0

  Dalej rośnie, znów kilka tysięcy procent i trwa dłużej niż w nocy z 9 na 10…

  • http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/13/co-sie-dzieje-w-lublinie-nic-sie-nie-dzieje/
   Tak koniecznie ogłoś,nie ma sensu walczyć ze szczepionkami,umieramy na chorobę popromienną.

   • hjk

    uciekaj na swój blog zamulaczu, albo pisz merytorycznie, tam dezinformuj wywiadem sprzed roku i nie na temat

    • Znowu nie wszedłeś na linka,powtarzam,nie jesteś na obozie hjk(hitlerjugend komando)
     Widać ,że lubisz rozkazywać,ale to se ne wrati.W linku pełne tłumaczenie, jak działa sprzęt do pomiaru.HJK@ nie wyjdzie ci sianie paniki wieczorną porą ,jesteś tylko czyścicielem.
     Wyjaśnienie roli „czyściciela” na stronie:

     http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/#comment-12478

    • hjk

     znam te stronę opis urządzenia – twoje przeklejki nic nie wyjaśniają bo nie rozumiesz podstawowej sprawy, że to nie bizmut a ogólnaliczba zliczeń i ignorujesz fakt, ze podany rozkład widmowy nie odpowiada danym
     a sebecx cie zdemaksował z niestabilną temperaturą…

    • Powtórzę więc jak nie dociera,jeszcze raz.
     Nie rozumiem ,Podajesz namiary na jakieś strony,a mieszkasz w Lublinie,i jak wiem swobodnie się poruszasz po UMCS.Jak to więc jest,że od pierwszego Marka alarmu,nie udałeś się osobiście sprawdzić co się dzieje.Czy nie zależy ci na ustaleniu prawdy,czy dobrze się bawisz ,przyczyniając się walnie do krzywdzących opinii,wyrażanych przez nowych zdziwionych czytelników ,że ten blog jedynie rozsiewa strach.A może świadomie tak działacie,żeby udając przyjaciół pozbawić Marka wiarygodności.No dale to do myślenia.nie tylko mnie jak mniemam,uważasz ,że to wpis niemerytoryczny ???Dyskutować to możesz na herbatce u cioci,a jak siejesz strach,i masz możliwość osobistej weryfikacji danych ,to to zrób.Jak był pierwszy sygnał u Marka o Fukushimie,biegałem osobiście po przedszkolach ,rozmawiałem z dyrektorami,i przekonałem ,by dzieci nie bawiły się na powietrzu.Wraz z przyjaciółmi no totalnego zmęczenia chodziliśmy po ulicach i tłumaczyli starszym ludziom ,kobietom z dziećmi na spacerach ,co się dzieje,ba straż miejską i policję przekonywaliśmy do takich prywatnych akcji.Ale podstawą ,były wiarygodne dane a nie takie jaja jakie tu się między innymi z twojej osobistej winy dzieją.

    • Peryskop

     Proszę archiwizować i tę ściemę
     zenora jak stara się na ogłupić marginalizując zagrożenie i zwalając winę na hjk, bo nie poszedł sprawdzić na miejsce.

     SZCZYT BEZCZELNOŚCI !

     Jest coraz bardziej ciekawe czym ZENADA szantażuje Marka, że ten dopuszcza na swoim blogu do tak ewidentnego sabotażu przeciwko Narodowi Polskiemu ?

     Zapewne jakimiś fejkami, bo dał się poznać jako operacyjny dealer w tej branży.

    • Zarchiwizowane a jakże na stronie głównej.

     Miałeś nadzieję że Marek usunie wpisy,obnażającą twoje i hjk@ metody ,a tu Marek uczciwy i z charakterem,i zonk
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/13/22662/

    • Nie przegapcie tej strony,czyta się
     jak kryminał z kluczem.
     http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/#comment-12640
     ebo3 on 12 lipca 2012 at 18:34 said:
     Powstrzymywałem się…ale nie dałem rady, ale to tylko dlatego, że jesteś toporny jak rozwarty koł rozporowy…nie kołek. Żal mi Cię, bo właśnie za sprawą takich jak Ty, to wszystko jest tak cholernie podzielone. Na pozór oczywiście… Nie myśl sobie Panie pseudo inteligentny, że wszyscy idą za Twoimi „literami” jak stado owiec. Jesteś totalnym „oporniakiem”, skoro nie potrafisz dopasować się do ogółu. Ale przyjdzie czas i na takich jak Ty. Być może potrzebujesz więcej czasu, by móc zrozumieć, że w dupie mają wszyscy te Twoje żałosne wypowiedzi. Panie mądraliński…może spotkamy się twarzą w twarz i porozmawiamy w cztery oczy, może wtedy zrozumiesz siłę i determinację Narodu Polskiego. Od samego początku kiedy pojawił się list na blogu ciśniesz bzdety za bzdetami…aż na wymioty zbiera od tych Twoich pierdół. Wykazał byś choć odrobinę dobrych intencji… Wejdź na skypa dodaj mnie do kontaktów, a osobiście wytłumaczę Ci na czym polega Twój problem. Uważam, iż jesteś zwykłym tchórzem schowanym pod tym idiotycznym nickiem. Tylko na tyle Cie stać… A co do budki z piwem…to się na ten temat nawet nie wypowiadaj, bo nawet nie masz pojęcia jak to piwo smakuje. Może po mleko sięgnij, bo chyba tylko do tego dorosłeś…

     Proponuję ignorować komentarze Peryskopa, ponieważ gówno wie o życiu i o piciu piwa…nie wspomnę o jedności, miłości i bezpieczeństwu życia każdego człowieka.

     To był mój ostatni komentarz pod wpisami tego dziwaka.

    • Peryskop

     Zenujący tekst jak na faceta rzekomo poszukującego możliwości pojednania.

     Dzięki „Dawid” za przywołanie.

    • Tak Goliat,rozgryźli cię
     Krasnalu.

   • opornykc

    Dzisiaj oni chcą przepchnąć tą ustawę szczepionkową?
    Pewno sobie chcą zastępczy temat zrobić.

  • hjk

   cholewka i jest już komunikat PODWYŻSZONY POZIOM PROMIENIOWANIA
   ale co ciekawsze kombinują z danymi, bo tu mamy:
   http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1
   dzis i 3 dni temu 1400%, było 2000% – mam zachowane,zresztą marek też wkleił na blogu

   • Jesteś z komando w Lublinie.
    Tam niżej masz telefony.
    Wyjaśnij uprzejmie sprawę,
    i zrelacjonuj.

    • hjk

     zadzwoń i mi powiedz, czy nie śpią 🙂

    • Nie mam zasięgu,niestety.Trzeba ratować ludzkość,co z tego że spią.
     Masz życiową szansę zdemaskowania tych zbrodniarzy.
     Piszesz przecież:
     „cholewka i jest już komunikat PODWYŻSZONY POZIOM PROMIENIOWANIA
     ale co ciekawsze kombinują z danymi, bo tu mamy”:
     Zonk….

    • hjk

     tłumaczenie ze nie masz zasiegu jest dobre w górach albo nad morzem, ale neta masz w tych górach 😉
     to zadzwoń przez skajpa 🙂

     jakich zbrodniarzy?!
     elhierrosis paranoica odbija?
     hahahhhahah (@N88)

     żenadka n+1

    • Mieszkam w dolinie.Marek może potwierdzić ,odwiedził mnie.
     Poza tym,mam uwierzyć na telefon?
     Trzeba się umówić i jutro z rana osobiście porozmawiać.
     Zobaczyć sprzęt,jak naukowiec z naukowcem,nic na słowo
     Możesz podać linka do strony ,niech wiedzą że cała Polska,
     czeka z drżeniem na wynik rozmów.
     Na pewno potraktują cie poważnie.
     Najlepiej porozmawiaj z Profesorem,możesz się na mnie powołać.
     Daj mu linka na mój blog ,i pozdrów serdecznie..
     Następnie złożyć relację na blogu.
     Nie rozumiem czemu się od tego uchylasz,
     nawet jak jesteś tylko „czyścicielem”
     Kefir ma ze Szczecina jechać,czy ja spod Bydgoszczy.

     A potem jak wrócisz ,wszyscy z ulgą się posmiejemy. 🙂

    • hjk

     ja już miałem okazję słuchac wystąpienia profesora w sprawie Fukuszimy kilka dni po katastrofie, więc mam swoje zdanie o jego nastawieniach. Nie ciekawi mnie kolejna dawka „informacji”, a tym bardziej od asystentów 🙂

     Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą 🙂
     Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…

    • Nie przegap tych danych ,i dość żartów,
     inaczej jesteś skończony pod tym nickiem.

     dr J. Wawryszczuk (aparatura)
     dr R. Zaleski (oprogramowanie)
     +48 81 537 62 25
     Prace mechaniczne:
     Warsztat Mechaniczny IF UMCS
     +48 81 537 62 30
     adres:
     Zakład Metod Jądrowych
     Instytut Fizyki

    • hjk

     @”ale co ciekawsze kombinują z danymi, bo tu mamy:
     http://www.radioaktywnosc.umcs.lublin.pl/?id=1
     dzis i 3 dni temu 1400%, było 2000% – mam zachowane,zresztą marek też wkleił na blogu”

     To się juz wyjasniło – „spadek” na wykresie dzisiejszym wydarzenia sprzed 4 dni tłumaczy się metodą liczenia odchyleń polegającą na „średnich kroczących” .

     W dniu wystąpieniw „skoku” ponieważ nie bylo wczesniej wielkich wzrostóww zakresie „czynnika x” czyli ogolnej liczby zliczeń wykres pokazał 2000%. Ale w miedzyczasie były skoki,średnia się powiększyła, to relatywny wzrost okazał się juz niższy.

     To dziwna metoda, bo w Niemczech maja „progową”, ale z kolei nie zliczaja wszystkich impulsów detektora, tylko pokazują przekroczenia progowego poziomu promieniowania.

     Jak tak dalej będzie, wykres pokaże brak dalszych relatywnych wzrostów, a nawet spadki, a poziom radiacji będzie wysoki.

    • Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą
     Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…

     Po tej wypowiedzi nie będę miał do ciebie już żadnych pytań.

    • hjk

     najwyższy czas byś je skończył, bo są bez sensu i tylko mącą, jak również powściągnij grafomanie wpisów, które nic MERYTORYCZNIE NIE WNOSZA!

     Nie rozumiesz zdania:

     „ja już miałem okazję słuchac wystąpienia profesora w sprawie Fukuszimy kilka dni po katastrofie, więc mam swoje zdanie o jego nastawieniach. Nie ciekawi mnie kolejna dawka „informacji”, a tym bardziej od asystentów”

     Więc jak ci się nie chce jechać z Bydgoszczy, to wyjdź z rana na górkę, złapiesz zasięg i sam zadzwonisz…

    • Annah.

     Z Lublina uspokajają, że wzrosty bizmutu ostatnio biorą się w wyniku spalania węgla i osiadania pierwiastka na aparaturze pomiarowej po deszczu. Nie usłyszałam nic na temat zniekształcań wyników z powodu wysokich temperatur ani na temat tego innego pierwiastka. Nie dogadali szczegółów?

    • sebecx

     to ciekawe …a kto ten węgiel spala? .. jest w Lublinie elektrownia węglowa? … a może to w klimatyzacjach latem węglem się pali? … 😉

    • Srawdziłem, że liczniki scyntylacyjne z kryształem NaJ(Tl)[jodek sodu aktywowany talem] — czyli takie jak ten Instytutu Fizyki UMCS — posiadają odporność na wysokie temperatury nawet do 120 °C.

    • hjk

     jest elektrociepłownia i paląwęglem, moze dostali jakis wyjątkowo zapromieniowany albo pomieszany ze sproszkowanymi odpadami z elektrowni at. i wszystko leci w powietrze…

     kto wie?

    • Polak

     Jaja z profesorow robicie ?

    • Peryskop

     Nie trzeba robić.
     Sami się ujaili.

    • opornykc

     Pewno Bogdanka;]

 • Kontakt:

  e-mail:
  radioaktywnosc@umcs.lublin.pl
  telefon:
  Kierownik projektu:
  prof. M. Budzyński
  +48 81 537 61 93
  Projekt i wykonanie:
  dr J. Wawryszczuk (aparatura)
  dr R. Zaleski (oprogramowanie)
  +48 81 537 62 25
  Prace mechaniczne:
  Warsztat Mechaniczny IF UMCS
  +48 81 537 62 30
  adres:
  Zakład Metod Jądrowych
  Instytut Fizyki
  Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej
  pl. Marii Curie-Skłodowskiej 1
  20-031 Lublin
  Dane dla przestraszonych do wiadomości:
  http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/#comment-12442

  • hjk

   dane z 3 nad ranem na wykresie już „zredukowały” wyskok sprzed 3 dni do ok 1100%, a było 2000%.
   jeszcze kilka dni i okaże się, ze w zasadzie nic się nie stało i na wykresie będziemy miec np. 30% wzrost i mozna „spac spokojnie”…

 • Zanim będą tragiczne dane,od hjk@,ma podane namiary
  zachęcam do lektury strony z której cytat.

  http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/
  bo3 on 13 lipca 2012 at 00:49 said:
  Do Zenobiusza…
  Podzielam Twoją uwagę. Jednak dla mącicieli prześle takie owoż przesłanie: czas wytoczyć działa w zupełnie inną stronę. Problem z jakim się tu sam osobiście zderzyłem, to niestety fakt totalnej ignorancji ludzi z inicjatywą. I jaka by ona nie była, zupełnie świeży na tym blogu z mety jest w stanie rozpoznać prostaka od prostactwa i znaleźć pośród nich prostolinijność. Zapewniam, że między wszystkimi stwierdzeniami jest ogromna przepaść odpowiedniej interpretacji. Zeno w imieniu własnym jak i Adama dziękuję serdecznie za wsparcie… jesteśmy w kontakcie. Dla wszystkich pozostałych wyrażających się chęcią współpracy z Ruchem Obywatelskim manifesto…nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić Was do kontaktu z nami.

  A teraz dla przypomnienia… Po co tu zawitaliśmy?
  By móc Wam wszystkim pokazać, że mimo cholerstwa jakie panuje w tym kraju są tacy, którzy zawalczą o normalność w życiu. Zapraszam Wszystkich, którzy wykażą chęć woli współpracy z Ruchem Obywatelskim manifesto…

  Myśląca…
  Tobie również dziękujemy za wyrazy wsparcia.
  Ogromny szacunek dla dla Was wszystkich normalnie myślących.
  Kochani nie traćmy ze sobą kontaktu…Jakby nie patrzeć troszkę się ich zawiązało.
  Zjednoczeni uderzymy z jeszcze większym hukiem.

  Pozdrawiam serdecznie…
  Ruch Obywatelski manifesto…
  Robert Krzysztof Rus

  • Dziękuję .
   Pozdrawiam.

   • kosiardeyablos

    See You Nara !!!

    • Peryskop

     No to zaczyna wychodzić szydełko z woreczka Ruch Obywatelski manifesto…

     Nawołują do jedności, używają pięknych frazesów, a nie potrafią w kilku zdaniach podać swojego stanowiska w sprawie Smoleńska oraz przymusu szczepionkowego.

     Mam wrażenie że to kolejny Ruch kolejnej „Miłości na kredyt” żeby podtrzymać upadającego Rucha Palikota. Bardzo dobrze pasuje do zenory i do „Odzyskać”.

     Kto jeszcze da się tak wyRuchać ?

    • Odpowiedz dla Pery@.

     rebo3 on 12 lipca 2012 at 20:32 said:
     Żal jest patrzeć i czytać każdorazowo Twoje „NIE”. Przynajmniej takowo odebrałem dosłownie każdą Twoja wypowiedź w kwestii pojednania, czy ogólnie rzecz biorąc rzucenia jakiegokolwiek pomysłu odnośnie wystąpienia dla wspólnego jednego celu.

     Przykrym jest również fakt, iż każdy z Twoich wejść jest niczym innym jak docinkom, bastowaniem tego co kto napisał. Nie znam Cię drogi człowieku (drogi człowieku czytaj jako szacunek dla każdego życia na ziemi), ale w chwili pojawienia się listu na blogu niczego innego nie robisz jak tylko hamujesz i próbujesz wrzucić to do śmieci. Myślę, że odpowiedź na Twoje zadane pytania moglibyśmy udzielić przy pierwszym spotkaniu jaki można by było zorganizować na neutralnym gruncie „gdzieś w Polsce” Poznali byśmy się bliżej i może było by sympatyczniej.

     A tak wciskasz tu swoje paranormalne podłóg rzeczywistości wywody, które wśród propagatorów przedstawionej listownej treści nie mają prawa bytu i jakiejkolwiek egzystencji.

     Jako Ruch, który wyszedł z inicjatywą, próbujemy pokazać właśnie takim jak Ty, że te biadolenie na blogach, forach jest niczym innym jak rozpoczętą niekończącą się opowieścią…niczym więcej.
     Ruch Obywatelski manifesto…chce spotkania nas wszystkich w jednym miejscu. Może jakiś kongres, tak jak ten ostatnio zorganizowany w Warszawie przez Ruch Społeczny Pokrzywdzeni, lecz Niepokonani…na którym pewnie zresztą nie byłeś.

     Czy to coś wielkiego, zacząć w końcu mówić o konkretnych działaniach i przede wszystkim skupić się na nich…?

     Być może Tobie może sprawić to problem, ponieważ treść Twoja świadczy o Twoim praktycznym asekuranctwie i niczym innym.

     I tak jak napisałem wcześniej: kończę z komentarzami pod Twoim adresem, ponieważ nie było Ci dane zrozumieć naszego przekazu.

     http://www.monitor-polski.pl/komunikaty/zakonczmy-wasnie-i-zjednoczmy-sie-list-otwarty/#comment-12640

    • Peryskop

     Reply ↓

     Peryskop on 12 lipca 2012 at 22:10 said:

     Rebo2, zaczynam coraz lepiej rozumieć Wasz przekaz.

     Ale wciąż brakuje deklaracji choćby w dwóch istotnych kwestach: Smoleńsk i szczepionki. Na piśmie proszę, tak jak i apel podstawowy, bo przecież trzeba go ubrać w jakiś konkret, żeby był jednoznaczny o jaką jedność nam tym razem chodzi.

     Dwukrotnie cytowałem tu na Monitorze jako wspomnienie z Kongresu Stowarzyszeniowego „Pokrzywdzeni lecz NIEPOKONANI”
     z 31 maja 2012 – ciekawą dewizę jak to mamy kulejąc kroczyć ku wolności śladami naszego patriarchy Jakuba, który rzekomo z Bogiem stoczył nocną walkę o wolność – podczas gdy Stary Testament podaje, że pojedynek ten Jakub toczył o przyznanie mu imienia Israel = walczący z Bogiem. Genesis podaje też, że w tym pojedynku Bóg przetrącił Jakubowi „staw biodrowy” oznaczający m.in. układ rozrodczy. Bo coś za coś.

     Więc i tu także się pomyliłeś.

     No ale errare humanum est, z tym że niektórzy bardziej 😀

  • Polak

   A gdzie „prus” ?

 • Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą
  Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…

  Jeszcze raz by nie zniknęło.Pomiar w Lublinie wykazał skoki zapisu.
  Twierdzi się,że to awaria sprzęty z uwagi na lokalne wahania temperatury.
  Kolego hj@k ,mieszkający w Lublinie,
  i podający się za pracownika UMCS,
  pisze jak wyżej.
  Odsyła mnie do Torunia,bym tam sprawdził awarię Lubelską.
  Czyta mój blog pilnie,cichcem,
  wie że w związku z ranami po oparzeniowymi,
  nie jeżdżę po terenie.
  Jak nazwać takiego osobnika.
  By było wystarczająco adekwatne.??
  ………….
  Każdy może sam ,określić.

  • hjk

   @”Kolego hj@k ,mieszkający w Lublinie, i podający się za pracownika UMCS,”

   A gdzie się podaję za takowego, jesli mozna wiedzieć?

   @”Czyta mój blog pilnie,cichcem, wie że w związku z ranami po oparzeniowymi,
   nie jeżdżę po terenie”

   A to juz Twe urojenia po ataku elhierrosis paranoica o jakimś pilnym czytaniu bloga…
   Wchodze tam owszem, czasem masz ciekawe wklejki, ale nie napotkałem na opisy Twych przypadłosci…

   No jaką awarię lubelską?!?!?!?
   ahahahahah
   idź juz spać,naprawdę, to z rana zadzwonisz i cie uspokoją…
   Nie martw się Lublin jest daleko, moze do was tam nie doleci atomowy smog…
   hahahahhaha

   • Lena

    Jeśli chodzi o podwyższony poziom promieniowania to własnie przypomniałam sobie przepowiednie Jackowskiego na ten rok.
    Wspominał, że wiosną czy latem będziemy się bali oddychać, coś bedzie w powietrzu…

   • Megi

    Gdybyś naprawdę obawiał się, że coś złego się dzieje to poszedłbyś sprawdzić. Twoje wypowiedzi mówią same za siebie. Żarty sobie robisz z ludzi, którzy mogą się poważnie wystraszyć.
    Radzisz mi zostać w domu albo pozaklejać okna w razie promieniowania, zabezpieczając dostęp tlenu.
    Ok, posłucham Cię i zostanę w domu.
    Tylko mi najpierw odpowiedz. Jest się czego bać? Powinnam zostać w domu?

    • Peryskop

     Megi, chyba żartujesz ?

     Przecież hjk już podał nam źródło informacji, linka do monitora skażeń, przypomniał że w takich sytuacjach należy unikać wychodzenia za zewnątrz oraz wyjaśnił że poznał profesora na UMCS od nukleariów.

     Czego jeszcze potrzebujesz ?

     Zenobiust podał nr telefonów więc dlaczego sama nie zadzwonisz ?

     Czy też jesteś w dolinie i nie masz zasięgu ?

     Czy Zeno Ciebie zachęcił, żebyś jeszcze podrążyła ten wątek zwalając winę za wszystko na hjk ?

     Porozmawiaj proszę o tym ze swoim proboszczem i zapytaj czy to jest po chrześcijańsku robić ofiarę z osoby, która podzieliła się z Tobą informacją o zagrożeniach.

     Spójrz na przypadek Mileny 461, która zadziałała pod wpływem podobnej namowy satanisty.

     Milena wciąż nie odpowiada na moje wezwanie do podania tu wszystkich rzekomo kompromitujących mnie informacji, żeby skonfrontować jej zmyślone zarzuty z realiami. Bo nie może pozostać tak jak to ona wykreowała – że rzekomo miałbym „duuuużo stracić” jeśli ona „wygarnie”. A jeśli nie wygrania, to znaczy że dała się podpuścić i teraz jest jej głupio.

     Żeby i Ciebie to nie spotkało.

     Czy nie dostałaś się pod wpływy człowieka fałszywego, który Cię omotał ?

     Wiem że masz zaufanie do swojego proboszcza, więc poproś go o radę i pomoc, bo sprawa wygląda na bardzo poważną.

     Pozdrawiam.

    • ARTUR

     @Megi .Żyj normalnie ,nie panikuj ,nic się nie wydarzy , no może oprócz wstrząsu sejsmicznego o niekoniecznie dużej sile .Całe to promieniowanie pochodzi z głębi ziemi i jest wynikiem rozszczelnienia calizny gruntu ,napromieniowana może też być woda ale jeśli jesz i pijesz to co wytwarza się na twoim terenie np. województwie ,to nic nie będzie dolegać tobie czy też rodzinie .

    • Megi

     Dzięki Artur. Doceniam troskę. Naprawdę.
     Ja nie panikuję. Zobacz mój wpis wyżej. Chciałam po prostu po raz kolejny przekonać się do czego oprócz pouczeń na każdy temat jest zdolny @hjk.

     Nawet nie odpowiedział. A co byłoby gdybym naprawdę się wystraszyła? On to ma w nosie.

     Jest prawie 17-ta i co zrobili w sprawie szczepień? A taki to był priorytet.

    • hjk

     Ale co ci miałem odpowiedzieć? co wiem to wszystko napisałem, nawet wyjaśniłem jedną sprawę z relatywnym zmniejszaniem się wyskoku sprzed 4 dni.

     dalej nic nie wiemy, wiec trzeba na wszelki wypadek zachować srodki ostroznosci tylko baczyć, by te nam bardziej nie zaszkodziły…

    • ARTUR

     @Megi.Taka sama sytuacja dotyczy bunkrów do których może ktoś zażądać abyś zeszła ,nie wolno ,ktokolwiek tam zejdzie to zginie ,panika i strach są najgorszymi doradcami .

   • Peryskop

    Zaraz zaraz, bo to ciekawy trop:

    „Czyta mój blog pilnie,cichcem, wie że w związku z ranami po oparzeniowymi,nie jeżdżę po terenie”

    W bydgoskiej dolinie coś musiało im się mocno zapalić jeśli ZENADA pieprzy jak poparzony, że aż nie może podróżować.

    A przecież wczoraj wzywał Marka do potwierdzenia lokalizacji, bo jak napisał – jest w drodze z Katowic i chciałby Marka odwiedzić w Krakowie.

    To jeden ślad świadczący, że OSZCZERCA i MANIPULANT jest też KŁAMCĄ.

    A drugi ślad dotyczy poparzonych łapek Myszloncej, która jak sama wyznała nie może pisać polskich znaków z powodu poparzeń.

    Gore !
    Bo wygląda na to że tate z córeczką parzą się na naszych oczach !

    Zaraz będą napaści na mnie, że drwię z nieszczęścia i z bólu.

    Münchausen syndrom epidemia
    bolesne czyni spustoszenia
    w zbożowych kręgach veteranów
    nie tylko tych „88” z Vietnamu
    😉

    To for you,
    Rozalko poparzona.

    • Polak

     Ale wy sie pilnujecie ,lepiej niz czeski wywiad !

    • Peryskop

     Polak, lepiej pilnuj tam swojego „Dobrego Generała”, co to na skradzionej osobowości stanem wojennym na parę lat zatrzymał polski naród w rozwoju jak w zamrażarce !

    • Uległem poparzeniu cztery lata temu,i świetnie wiesz ,że to nie moja córka ,Marek też o tym wie.To co robisz ,nawet nie jest godne komentowania.Nie wmówicie czytelnikom,że to jakaś hasbara zenobiusza ,jedynie przejrzała na oczy.

    • Jak Marek wie
     ,miałem spalone ciało na długości 80 cm i szerokości 40 cm,
     leczyłem sięsam ,bo metody „medycyny” dały by w efekcie przykurcze zrostowe i inwalidztwo.
     Nie jestem inwalidą dzięki swojej wiedzy,którą próbuję się ludźmi dzielić na swoim blogu.Kpienie z cudzych cierpień ,inwalidztw (wietnam88),
     poparzonych dłoni Myśląca@ staje się twoim nowym hobby.
     Jesteś odrażający.

    • Peryskop

     Wpadłeś we własne sidła:

     Karą dla kłamcy jest to, że nikt mu już nie wierzy ! — „Mądrości Talmudu”

    • hjk

     to jak już piszesz o leczeniu oparzeń to daj linka do swgo bloga, moze się komus przyda, kiedy medycyna nie pomoze

    • Myśląca

     hjk
     rozumiem, ze ta aluzja byla do mnie?

     Ale popieram, bo rzeczywiscie wiedza o domowych sposobach leczenia oparzen jest bezcenna i nigdy nie wiadomo kiedy bedzie przydatna nie tylko dziewczynkom bawiacym sie zapalkami 🙂

    • Peryskop

     My@ląca, źle rozumiesz, jak zwykle.

     To tate zaraz wyżej napisał jak się parzycie:

     zenobiusz on 13 lipca 2012 at 13:16 said:

     „Jak Marek wie ,miałem spalone ciało na długości 80 cm i szerokości 40 cm,
     leczyłem sięsam ,bo metody „medycyny” dały by w efekcie przykurcze zrostowe i inwalidztwo. Nie jestem inwalidą dzięki swojej wiedzy,którą próbuję się ludźmi dzielić na swoim blogu…”

     A tu na czym polegają wasze familijne szalbierstwa Munchausena :

     http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/#comment-12827

    • Myśląca

     Oszalales -to jest pewne!

     Pery pozdrawiam cieplutko, moze jutro wroci Ci trzezwosc myslenia 🙂

    • hjk

     no dasz tego linka do leczenia oparzeń czy nie?!
     Bo motasz jak nie prymierzając Zeno 🙂
     hahahahahah (N88)

    • Myśląca

     No wlasnie, a ja czekam i czekam na ten link do leczenia oparzen … lapki bola i nadal nie moge uzywac polskich znakow 🙂

    • hjk

     ale ja ci już napisałem, bys przeszukała forum szczepienia.org.pl – tam było o oparzeniu i małego dziecka, ale ludzie podawali wiele różnych rad, co nadadzą sie moze i dla dorosłego…

     Nie czytasz porad blogowiczów ?!

    • Myśląca

     @hjk nie musisz byc tak uszczypliwy,
     Staram sie czytac, ale ostatnio jest tu straszliwy „balagan” i nie przez wszystko da sie przebrnac. Mozliwe, ze cos mi umknelo. Sadzilam, ze moze sa osoby, ktore same przechodzily oparzenie i maja wyprobowane na sobie sposoby i moga je polecic.
     Dziekuje za odeslanie …

    • Myśląca on 14 lipca 2012 at 23:06 said:
     No wlasnie, a ja czekam i czekam na ten link do leczenia oparzen … lapki bola i nadal nie moge uzywac polskich znakow

     Patrz poczta kontaktowa na moim blogu,Przestałem rzucać perły przed wieprze,więc tu nic nie wkleje.

    • Myśląca

     @Zeno, dzieki 🙂

    • Peryskop

     Wpadliście we własne sidła „Dawid”.

     Mądrości Talmudu:
     – Karą dla kłamcy jest to, że nikt mu już nie wierzy !

    • Zenobiusz on 15 lipca 2012 at 00:20 said:
     Totalsky na Problemsky.

     Cyt:
     na koniec: niestety, ponownie dochodzę do wniosku, że Polacy są obecnie w takiej kondycji psycho-emocjonalnej, że żadnej poprawy w tym kraju nie będzie, a będzie jeszcze gorzej, ponieważ w miejsce wspólnoty interesów, współdziałania i minimum poczucia tzw. wspólnego celu i wspólnego dobra (które to cechy mają inne narody, np. holenderski, co miałem okazję zaobserwować podczas wieloletniego pobyt tam), prezentujemy zapiekłość, zacietrzewienie i totalne warcholstwo; zakładam, że ww. są tego narodu, Polskiego Narodu, dość typowymi przykładami (mogę się także i w tym przypadku pomylić, bo – pardon – w rozporki ww. panom nie zaglądałem); sam już nie wiem, co lepsze: pomylić się – no bo to nie Polacy – nie chciałbym, bo to by oznaczało, że infiltracja jest większa, niż można przypuszczać; nie pomylić się – też źle, bo wychodzi na to, że mam racje, co do charakteru Polaków….;
     Diagnoza słuszna ,ale nie do końca.
     Takie wrażenie jest z premedytacją konstruowane ,w internecie,o którym mówi się że jest enklawą, prawdy i wolności.
     Nic bardziej błędnego.
     Dziennikarze mediów oficjalnych,jeszcze mają poczucie wstydu i odpowiedzialności.,
     Tam gdzie jest anonimowość,każdą podłość można popełnić niejako dla sportu,
     w poczuciu kompletnej bezkarności.
     Stąd i poziom dezinformacji,jest tu wyższy,i niejako systemowy.
     Wystarczy przyjrzeć się wczorajszemu alarmowi o skażeniach.
     Przeczytać stronę ,i wyciągnąć wnioski.
     Jedyna droga przed Polakami,o co apeluję regularnie na swoim blogu.
     Lokalne kontakty twarzą w twarz ,z ludźmi do których ma się zaufanie.
     Ilość agentury,a więc i środków zaangażowanych ,w operację
     ubezwłasnowolnienia ludzi ,szukających zmian,pod nazwą internet,
     jest zatrważająca.

     „największym naszym sukcesem,jest uwierzenie przez nich,
     że danie im internetu było naszym największym błędem”
     za
     ……..

     http://www.monitor-polski.pl/wolna-dyskusja-15-14-lipca-2012r/#comment-13455

    • hjk

     @”Wystarczy przyjrzeć się wczorajszemu alarmowi o skażeniach.
     Przeczytać stronę ,i wyciągnąć wnioski.”

     Aby móc wyciągac wnioski trzeba po pierwsze miec przesłanki, a po drugie znać logike 😉

     No chyba, ze mamy wysysać z palca „wnioski”, to wtedy wystarczy tylko paranoja 🙂

    • „to wtedy wystarczy tylko paranoja”
     Czy już zakleiłeś się w domu,czy jeszcze nie.
     Jesteś współodpowiedzialny,za sianie paniki,
     w warunkach wojennych,jest za to czapa.
     Słuchaj radia ,żebyś ,
     nie przegapił wiadomości,
     bo kiedyś taka zabawa,
     może cie zaprowadzić
     pod stienku.

    • hjk

     @”Jesteś współodpowiedzialny, za sianie paniki,”

     Juz ci zadałem pytanie gdzie sięję panikę?
     czy ludzie skaczą z okien i biegają jak oszaleli po ulicach pod wpływem „siania paniki”?

     Jedynie Ty bedziesz odpowiedzialny za fałszywe uspokajanie, jesli się okaże, że „jednak coś było”, a mozna było podjąć proste i bezpieczne środki zapobiegawcze.

     Co do warunów wojennych teżpewnie wiesz, co jest za usypianie czujności?

    • Peryskop

     Oto szalbierstwo ZenoMuchhausena z 11 lipca 2012 wieczorem, który rzekomo : „Ja jestem w Katowicach,i chciałem Cię odwiedzić w Krakowie…”

     oba wpisy:

     zenobiusz on 11 lipca 2012 at 21:38 said:
     monitorpolski on 11 lipca 2012 at 21:28 said:
     „Po powrocie, ok – jadę do Gdańska na spotkanie z ważnymi ludźmi”

     Co to ma wspólnego z telefonem ???
     Ja jestem w Katowicach,i chciałem Cię odwiedzić w Krakowie,
     czyżbyśmy mieli się rozminąć ??

     i to:

     zenobiusz on 13 lipca 2012 at 02:55 said: Sam przyjedź z Bydgoszczy, podróże kształcą
     Albo odwiedź okoliczne uniwersytety z Torunia, tam też maja aparaturę…

     Jeszcze raz by nie zniknęło.Pomiar w Lublinie wykazał skoki zapisu. Twierdzi się,że to awaria sprzęty z uwagi na lokalne wahania temperatury. Kolego hj@k ,mieszkający w Lublinie, i podający się za pracownika UMCS, pisze jak wyżej. Odsyła mnie do Torunia,bym tam sprawdził awarię Lubelską. Czyta mój blog pilnie,cichcem, wie że w związku z ranami po oparzeniowymi, nie jeżdżę po terenie…

     bold by Pery

    • bold by Pery
     ładne imię Herr Skop.

    • hjk

     kolejny raz zostałes zdemaskowany 😉
     Zeno go home!
     tj.na swój blog…

  • Peryskop

   DUŻA ULGA !!!

   I nareszcie wiadomo o co chodziło.

   Po trzech latach…

   • Grypa666

    dalem palec w dol dla zachety, oczekuje wyczerpujacej odpowiedzi, do kolekcji

    • lol

     A ja dałem Tobie „kciuka” w dół i co? Będziesz płakać i użalać się nad sobą? Weź się chłopie w garść!

    • Peryskop

     Twoje przyrzeczenia są g666 warte!

     Jakzawsze wyciągasz błędne wnioski. I właśnie z tego wywodzi się twoja zguba.

    • lol

     Cieszę się niezmiernie Piotrusiu 😛

   • lol

    Masz jakiś problem z tymi tytułami przed nazwiskiem? To pisz do mnie inż LOL 😛

    • Grypa666

     Grypa666 problem — dobre!
     Konwencja wg nakazu Dra Mgra Inż. MP- nowa instrukcja od dzis? Prosze o formalny requescik.

  • lol

   Najlepiej się poddać! Bejn zrobić swoje Bejn może odejść. Jak śmiesz mówić, że jesteś Polakiem(?) skoro piszesz takie rzeczy. Zajmij się lepiej czymś na poważnie, nakręć filmik, a nie tupasz i krzyczysz, bo Cię pomawiają. Czyżbyś nie umiał się bronić przed atakami? Za słaby chyba jesteś…

   • lol

    Niech Ci będzie, że Bein. Zwykła literówka, a Ty już tupiesz i skaczesz niczym dziecko sąsiadów. Oczywiście odcinasz się od ludzi, ale chciałbyś żeby Ci kasę wpłacali. Prawda?! Pamiętam jak wyrywałeś Jane mikrofon z ręki. Przykro było na to patrzeć. Widać jak się zachowuje Polak wobec Polaka. Pełen jadu jesteś. Nikt Ci tego nie powiedział? Oh co za cham ze mnie 🙁 Jednak to prawda, że doktorzy naukowi są jeszcze gorsi od profesorów. A co ja robię nie powinno Cię interesować. Internet daje nieograniczone możliwości, można robić wszystko więc nie tłumacz się, że czegoś tam nie umiesz. Lepiej by brzmiało jakbyś powiedział, że nie masz na to czasu. Nie ma lepszych od Ciebie. Co Ty nie wiedziałeś? :O Jak piszesz „Doktor Magister Inzynier Maciej Pokora aka PerrySzkop!? LOL!!!” ja tam nie mam nic do Peryskopa. Umie się gość zachować godnie i z kultura, a nie zamyka swój folwark i ludzi mu pomocnych umieszcza w dziale „wykluczeni”. Chłopie ogarnij się! Życie jest tak piękne i wspaniałe, a ja mam pamiętać o Twoich urodzinach? A niby czemu? Mam wiele innych obowiązków. Świat nie kręci się wokół Ciebie i zakoduj to sobie w głowie raz na zawsze! Czas Twojego lansowania się powoli się kończy. Prawda jest szczera i okrutna. Są wzloty i upadki…

    inż. LOL 😀

    • Pery@Skop
     powiada.

     „jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji, aby osoby nadające ten nurt, zniszczyć lub skompromitować, i w ten sposób przejąć przywództwo, lub przynajmniej pozbawić ten nurt autentycznego przywództwa, a co spowoduje zagubienie”.

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/14/ilu-fymow-jest-miedzy-nami-demontaz-fyma-czyli-kpt-sowa-i-przyjaciele/#comment-49082

    • [usunięte na żądanie P.B.]

    • lol

     Dobrze prawisz @Zenobiusz

     Bein jest nieudolny. Bloga sam by nie założył, więc go przejął od Marka. Bein to stary zgred, pewnie pejsaty agent. Kariera Beina jest zakończona.

    • lol@
     powiada:
     „Dobrze prawisz @Zenobiusz”
     Skoro nie zrozumiałeś co ja piszę,to może jako inż.
     pozostań przy młotkach,i nieco bardziej złożonych układach.
     Od polityki ,nawet blogowej,trzymaj się z daleka.

    • Peryskop

     Smutny przypadek.
     A uprzedzałem Pana Józefa.

    • Jeżeli nie zrozumiałeś subtelnej aluzji zawartej,w tym zabiegu formalnym,
     to trudno.Czytelnicy na moim blogu zrozumieją .Tam nie da się zagdakać,
     Może mi powiesz jak podperyskop hjk@ wynoś się na swój blog??

     Nadszyszkownik Kilkujadek by się uśmiał.

    • Peryskop

     Zenujący wstyd i ZENADA !

     Jak zwykle snujesz intrygi, przypisując mi słowa Marka S. o dr Piotrze Beinie zawarte w poście nr 668 tu:

     http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

    • „jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji…
     ———————————————————————-
     To jest cytat,panie doktor-konduktor
     który przytoczyłeś ,ja za tobą .Tekst i ,taktyka znane ci.
     Jeśli gdzieś napisałem ” autorstwa,” niejakiego Pokory
     ,proszę o linka.
     Tak mądrych słów nie jesteś w stanie sklecić.
     Nie jesteś w stanie nawet ich realizować bez kompromitacji.

     „jeżeli nie jest możliwe natychmiastowe zablokowanie nurtu lub zmiana jego kierunku na pożądany, to należy iść z nurtem i wypatrywać nadarzającej się okazji, aby osoby nadające ten nurt, zniszczyć lub skompromitować, i w ten sposób przejąć przywództwo, lub przynajmniej pozbawić ten nurt autentycznego przywództwa, a co spowoduje zagubienie”.

     za:

     Dr.Maciej Pokora.

     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/14/ilu-fymow-jest-miedzy-nami-demontaz-fyma-czyli-kpt-sowa-i-przyjaciele/

    • hjk

     powtarzaj ten cytat bardzo czesto, bo właśnie to jest o Tobie, moze to do Ciebie w końcu dotrze – wyciągaczu drzazg z cudzych oczu 😉

    • Peryskop

     Zenujący wstyd i ZENADA !

     Jak zwykle snujesz intrygi, przypisując mi słowa Marka S. o dr Piotrze Beinie i „nurcie” zawarte w poście nr 668 tu:

     http://marucha.wordpress.com/2011/08/23/pulapka-na-rosje/

    • Przecież to ty je wkleiłeś tu nieco wyżej
     ,więc chyba czytałeś ,
     zresztą dodałeś do tego własne wypociny.
     Ja rozumiem sklerozę,
     ale żeby taką wybiórczą. ???

    • Przecież to ty je wkleiłeś tu nieco wyżej
     Poprawka
     ” nieco niżej.”
     No i oczywiście oszczerstwo,tekst który ukradłem z Monitora.
     Nie dość że zawsze podaję linka ,to jeszcze ,piszęzgodnie z dobrym obyczajem:
     ze:
     dr.Maciej Pokora.
     Nie znasz takiego obyczaju?
     Tylko zniesławiać umiesz.

    • Grypa666

     Drogi ty moj skórwielku LOL!!!
     Nie wystarczy niuchnac, liznac szamba Szewczyka Dratewki, trzeba jeszcze zrozumiec co on bajdurzy o mikrofonie Burgermeister… LOL!!!
     Pamiec, rozumowanie, znajomosc tematow i logika szwankuja kundelkowi (podeszly wiek? zwykle kundle sa nadzwyczaj inteligentne), ale sluchaj uwaznie… LOL!!!
     Kasa nie jest dla mnie pejsatego tak wazna jak dla kundla lola pana peryskopa, wiec omawiam na koncu komentu.
     Co do oszczerstwa (nie chamstwo, bo ordynus jedynie ubiera prawde w niegrzeczne formy jezykowe), ze wyrwalem Jane mikrofon, zobaczysz, jak net „daje niegraniczone mozliwosci”. LOL!!!
     Czas mam, wolalbym robic wywiady z soba (no przecie nie z kundlami LOL!!!), ale od dziecka mam awersje do gadzetow (kamera, mikrofon, s/w) i nie stac mnie na sprzet. I tak mi sie komp zacina, jak otworze zbyt wiele linkow.
     ZERO interesuje mnie kim jestes i co robisz — dales wiecej tu do wiadomosci niz cefalka na 20 stron i miska klozetowa pomiesci LOL!!!
     Zakodowalem wg porady, ide krecic swiat wokol mej osi, moze mam szanse podniesc sie… LOL!!!
     —————-
     KASIORKA — Temat obsesyjny religiozno-szczeropolskich (i hasbary antypatriotycznej, nie tylko w Polin; Miloszewicia opluli pomowieniami o mamonie na kontach u banksterow).
     Fundusze sa wazniejsze dla emerytowanego przedwczesnie (moj wybor, dla niezaleznosci dzialania antysystemowego) z minimum swiadczen (rownowartosc socjalu w Kanadzie, wartosc nabywcza jak socjalu w Polin) niz dla np. etatowego dra bio-inzynierii we W-szawie. Tym bardziej ze rowniez z wyboru poswiecilem sie pracy spolecznej zamiast mamonie. Rowno ida od 2009 oba moje blogi, bez wzgl. na to czy datki male czy duze. Konta sprawdzam dopiero po uplywie miesiaca, nie mam czasu podczas. Ale skoro tam tak czesto zagladasz, moze przejmiesz ode mnie obciazenie, niezalezne od wysokosci „obrotow’ tego mego glownego geszeftu obok sprzedazy ksiazki za 150 zl, kubkow i koszulek po 100 zl:
     – ksiegowosc (musze zglaszac do fiskusa w Kanadzie),
     – zapisywanie datkow na blogu,
     – zarzadzanie lokatami datkow na koncie, dla maksymalizacj skromnej sumy,
     – korespondencja z darczyncami,
     – admimistracja datkow na dzialaczy polskich i zagranicznych bedacych w gorszej sytuacji niz moja.
     „Odcieci” kase wplacaja jak 2 lata temu, nieduzo, ale starczy i na wsparcie ‚moich’ Wykluczonych (kreacja i dobor przez Marcina Dobruka, a nie Beina). Datki z defincji od poczatku sa dobrowolne, nikogo nieodcialem, niepobilem, nieznieslawilem za brak datka, tylko za znieslawienia i sam wiesz co jeszcze… Odmawiam przyjmowac od ubogich… wole od nich dobre slowo. Od ciebie ani tego ani kasiory — oj nieladnie, bracie rzekomo Polaku LOL!!!

     Jesli chesz dac, to nie wstydz sie i nie probuj imputowac wstydu Beinowi. Jak pejsatemu przystalo, nie tylko ze sie nie wstydze brac za dobra robote dlaspoleczenstwa polsiego i ludzkosci, ale wrecz wylamuje rece darczyncom, grabiac ich z ich majatkow. Nie pekaj, wplacaj, nikt sie nie dowie, ze taki a taki z ‚prawidlowym’ imieniem i nazwiskiem to parszywa, tchorzliwa szumowina lol z forum MonitorPolski LOL!!!

     PS: zdruzgotales mnie nieuczczeniem urodzin Beina LOL!!!

    • Grypa666

     do lol 14 lipca 2012 at 00:29

    • lol

     @grypa666
     Pokazałeś jaki jesteś. Może i się nie lubimy, ale nie obrażamy od S….li
     I kto tu jest chamem? Tak szanujesz bliźniego swego? 🙂

  • lol

   Tchórz

   [IMG]http://i46.tinypic.com/2ic5k4j.jpg[/IMG]

   • Peryskop

    [usunięte na żądanie P.B.]

    • Siatka kapitana Sowy

     Skoro mamy taki piękny przykład operacji dezinformacji smoleńskiej, w której nie wiadomo co jest prawdą, a co jest fałszem, przy użyciu logiki, na drodze żmudnej eliminacji rzeczy niemożliwych, można dojść do jako tako spójnych wniosków.Podobnie należy postąpić w przypadku operacji Palenia Pawła Przywary.

     Jest to albo element osłony dezinformacyjnej operacji smoleńskiej, albo fragment jej wywiadu, a najpewniej jedno i drugie spięte razem w śmiertelnej chwilami walce, jak wskazująprzykłady Wróbla, Szpinety i Petelickiego – wszystko zależy od funkcji i roli, którą się w niej odgrywa. Absolutnym błędem jest podążanie za jarmarcznymi wrzaskami i podniecanie sięodkryciami w rodzaju: FYM jest wariat, od dwóch lat wam to mówię.

     Jeśli dwa lata pracy setek ludzi można przekreślić jednym szmatławym artykulikiem podejrzanej treści i wyjaśnieniem, że to musi być wariat i koniec tematu, nie czytaj dalej, żyjemy w innych wymiarach. To oczywiste, że kombinacja – zarówno aktywna, jak i pasywna w tej rozgrywce jest wielopiętrowa i wielowymiarowa. Chodzi wszak o największą zbrodnię w naszej powojennej historii. Czego się innego spodziewasz, jak nie stada kutych na cztery łapy, superprzebiegłych sukinsynów, zdolnych w ostateczności do wszystkiego, wokół tej sprawy?

     To jasne, że łebscy goście pokroju Pawła Przywary, zabierając się do tematu Smoleńska, nie publikują w internecie swojego profilu na fejzbuku, z numerem telefonu i zdjęciami dzieci. Niemniej, jak tylko zabiorą się na poważnie do tematu, już w tajemny sposób otoczeni są gronem przyjaciół, znajomych. Częśćz nich w oczywisty sposób jest swoja, część wroga. Dobra ochrona, podobnie jak dobry wywiad nie ma napisane na czole pracodawcy i wtapia się w otoczenie. Dopiero po ich działaniach można rozpoznać kto jest kim, jaką pełni rolę. Podobnie z działaniami Przywary. Aby je zinterpretować, trzeba wiedzieć, co robi jego otoczenie. Co prawda nie wiemy wielu rzeczy, ale jużdostatecznie wiele, aby rozpoznać zarysy pewnej siatki.
     http://zenobiusz.wordpress.com/2012/07/14/ilu-fymow-jest-miedzy-nami-demontaz-fyma-czyli-kpt-sowa-i-przyjaciele/

    • lol

     [usunięte na żądanie P.B.]

    • Peryskop

     lol, istotne sprostowanie:

     Chyba nie doczytałeś, że autorem powyższego jest Mark S., a nie ja.

     Szczerze mówiąc trochę zazdroszczę wiedzy Markowi S.

    • lol

     @Peryskop właśnie, moja pomyłka.

    • Grypa666

     uzyteczne te uboty z peryskopem!
     skoro taki dlugi wywod, to musi byc prawda… kapituluje… zdemaskowaliscie agenta AIPAC na Polin, naczelnego hasbasite Bani Brith W-szawa Polin… ide sie biczowac za brak cudzyslowu… ale po synagodze, dzis mamy sabat
     szalom wojownikom szczeropolskim
     LOL!!!

    • Chyba szabat? A czy on się nie kończy o 18-tej w sobotę? 🙂

     A jak sabat to chyba w Kielcach, a nie w Warszawie? 🙂

     A może jedno i drugie na raz i bilokacja? 🙂

    • hjk

     sabaty to na Łysej Górze koło Kielc miały czarownice 😉

    • Myśląca

     Szabat, szabas, SABAT, sobota

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Szabat

    • hjk

     Moze też tam na miotłach latały w soboty?

    • Totalsky No Problemsky

     WSZYSCY JESTEŚCIE POPIEPRZENI!!!!!!!!

   • hjk

    @ lol „[IMG]”

    tu na tym blogu chyba trza użyć „”

 • ALFA

  Bankowcy za kratkami
  Wielcy bankowcy znowu manipulują stopą procentową naszych pożyczek hipotecznych i kredytów studenckich! Tym razem posunęli się zbyt daleko. Europejski regulator rynków finansowych proponuje nowe prawo, dzięki któremu bankowcy, którzy dopuścili się przestępstw trafiliby do więzienia. Żeby jednak nowe ustawodastwo weszło w życie potrzebne jest wsparcie wielu z nas. Dzięki niemu wspólnie pokonamy lobby bankowe i wprowadzimy faktyczne zmiany — zbierzmy 1 milion podpisów w ciągu następnych 3 dni by poprzeć nowe zmiany:
  Wielkie banki przyłapano na nielegalnych manipulacjach światowymi stopami procentowymi, dzięki którym finansiści okradali miliony ludzi na całym świecie czerpiąc bezpośrednie zyski z ich pożyczek hipotecznych czy kredytów studenckich! Każdego z nas za takie nadużycia spotkałaby kara więzienia, ale bankowcy z Barclays zostali ukarani jedynie grzywną, która i tak nieznacznie nadszarpnie ich bogate kieszenie! Oburzenie na przywileje bankowców rośnie na całym świecie — to dobry moment by przekierować władzę z rąk sektora finansowego na demokratyczne tory.

  Europejski regulator rynków finansowych, Michel Barnier rozpoczął walkę z potężnym lobby bankowym nawołując do zmian, dzięki którym bankowcy, odpowiedzialni za oszustwa na tak wielką skalę trafiliby do więzienia. Jeśli UE uda się wprowadzić te zmiany, odpowiedzialność za takie czyny poniosą również oszuści na całym świecie. Bankowcy lobbują jednak przeciw zmianom, więc by przeforsować konkretne reformy musimy dysponować wsparciem ogromnej liczby obywateli.

  Jeśli 1 milion z nas wesprze Barniera w ciągu najbliższych 3 dni, jego reformy nabiorą ogromnej siły przebicia dzięki której stawimy czoło potężnemu lobby bankowemu i politykom. Kliknij poniżej by podpisać petycję, dzięki której fałszywi bankowcy staną przed wymiarem sprawiedliwości:

  http://www.avaaz.org/pl/bankers_behind_bars_f/

  Nie znamy jeszcze pełnej skali tego skandalu, ale informacje dostępne w tym momencie przerażają: „Kilka” nienazwanych kluczowych banków było w tę sprawę bezpośrednio zamieszanych, na szeroką skalę manipulowano stopą kredytu międzybankowego LIBOR, od której wysokości bezpośrednio uzależnione jest oprocentowanie kredytów udzielanych przez banki klientom, w tym pożyczek hipotecznych. Te manipulacje wpłynęły na zmianę wartości inwestycji na poziomie setek trylionów dolarów. Sam tylko bank Barclays przyznał się do dopuszczenia się tego nadużycia „setki” razy.

  Zbyt długo już potężne banki zastraszają naszych przywódców. Zbyt długo już, bankowcy manipulują naszymi rynkami, dostosowując pole gry do swoich kolejnych podejrzanych gierek, zabezpieczając swoje, często bardzo ryzykowne, decyzje pieniędzmi podatników.

  Cały system jest zmanipulowany, a takie manipulacje to nic innego jak przestępstwo. Czas posadzić przestępców za kratkami. Zainicjujmy te zmiany w Europie — reszta świata dołączy jeśli nam się uda:

  http://www.avaaz.org/pl/bankers_behind_bars_f/

  Wielkie banki nadużywające swojej władzy — to śpiewka ale i zmartwienie kolejnych współczesnych pokoleń. Nie oznacza to jednak, że nie możemy tej sytuacji odmienić. Obecnie dysponujemy ogromną demokratyczną siłą, której nawet najpotężniejsi gracze nie są w stanie zatrzymać. Razem możemy zakończyć „wszechpanowanie” sektora bankowego.

  Z nadzieją,

  Ricken, Iain, Alex, Antonia, Giulia, Luis, oraz cały zespół Avaaz

  Więcej informacji:

  W.Brytania.Parlamentarne śledztwo ws. manipulacji banku Barclays (Gazeta)
  http://wyborcza.pl/1,91446,12059024,W_Brytania_Parlamentarne_sledztwo_ws__manipulacji.html

  Klienci uciekają z dużych banków. „Przez nadużycia w Barclays” (WProst) http://www.wprost.pl/ar/332656/Klienci-uciekaja-z-duzych-bankow-Przez-naduzycia-w-Barclays/

  Afera w banku Barclays i upadek „Steve’a Jobsa bankowości”. „Jeśli piśniesz słówko, to…” (Polska)
  http://www.polskatimes.pl/artykul/613439,afera-w-banku-barclays-i-upadek-steve-a-jobsa-bankowosci,id,t.html?cookie=1

  • Peryskop

   „Europejski regulator rynków finansowych proponuje nowe prawo, dzięki któremu bankowcy, którzy dopuścili się przestępstw trafiliby do więzienia.”

   To aż trzeba teraz coś EU-regulować, żeby odwrócić de-regulacje i powsadzać kryminalistów za kraty albo poprowadzić pod szubienicę ???

   • Polak

    Czy wyscie na glowy upadli ?
    Bankowcow nie mozna zamknac ,bo skad sadownictwo,prokuratura,policja wezmie pieniadze dla siebie ?
    Z korupcji nie starczy na dostatnie zycie !

  • Annah.

   Tłumacz g., fragment z drugiego linka ze strony naszeblogi.pl

   Witamina D ma potencjał, aby zmniejszyć ryzyko zakażeń szpitalnych
   Wysłany 5 lipca 2012 r. o Refusers

   Komentarz MB: Tu jest artykuł medyczny czasopismo, które wymienia witaminy D’s podwyższenie właściwości immunologicznych i nie szczepienia hype. Jak to zwodniczy artykuł zrobić to przez lekarza brygady cenzury mafii? Jak nieodpowiedzialny (zapytaj cenzorzy naczelnego Offit lub Mnookin). Ludzie mogli otrzymać mylne wrażenie, witaminy D, należy przerwać przyjmowanie szczepionek, a my wszyscy umierają pandemii.

   Kontroli Zakażeń Dziś 05 lipca 2012

   Papier niedawno opublikowane w Dermatologia i Endokrynologii ust Youssef et al., 2012) wskazuje, że podniesienie stężenia witaminy D u pacjentów szpitalnych ma potencjał, by znacznie zmniejszyć ryzyko zakażeń szpitalnych. Zakażeń szpitalnych ust HAIs) są główną przyczyną zgonów w USA zdrowia arenie, o łącznej szacunkowej częstości rocznej 1,7 mln przypadków i 100.000 zgonów. HAIs w szpitalach amerykańskich generuje szacowane 28,4 miliardów dolarów na 45000000000 dolarów w nadmiernych kosztów opieki zdrowotnej rocznie. Pacjenci często są niedoborem witaminy D, ponieważ wiele chorób takich jak nowotwory, choroby układu krążenia, infekcje dróg oddechowych są związane z niskim stężeniu witaminy D.

   Zapalenie płuc jest najczęściej HAI, a następnie bakteriemia, zakażenia dróg moczowych, w Zakażenia miejsca operowanego, posocznica, i inne.

   Witamina D odgrywa ważną rolę antybakteryjną. Wśród antybakteryjnych działań jest zmniejszenie miejscowych i ogólnoustrojowych reakcji zapalnych na skutek modulowania odpowiedzi cytokin i zmniejszenia Toll-like aktywacji receptora i stymulując ekspresję silnych peptydów antybakteryjnych, takich jak cathelicidin i ß-defensin 2. Cathelicidins to rodzina peptydów myśl, aby zapewnić naturalną barierę obronną przeciw wielu potencjalnych patogenów bakteryjnych, takich jak Gram-dodatnich i Gram-ujemnych bakterii, grzybów i prątków, na wielu witrynach wejścia, w tym skóry i błon śluzowych okładzin układu oddechowego i przewodu pokarmowego systemów, jak również niektóre wirusy.

   Jedną z zalet witaminy D w HAIs walki jest to, że wzmacnia wrodzoną odpowiedź immunologiczną, a tym samym przezwyciężyć oporność na antybiotyki wiele bakterii występujących w szpitalach.

   Optymalne stężenie witaminy D są co najmniej 30-40 ng / ml (75-100 nmol / l). Średni biały Amerykanin ma stężenie 26 ng / ml, podczas gdy średnia African-American ma tylko 16 ng / ml. Witamina D stężenia spadły w ciągu ostatnich 20 lat, częściowo z powodu spędzają mniej czasu na świeżym powietrzu. Około połowa z tych, dopuszczone do szpitali mają stężenie poniżej 20 ng / ml, co czyni je bardziej podatnymi na HAIs. Podwyższenie stężenia witaminy D obniży stopy chorób, takich jak różnego rodzaju nowotworów, chorób układu krążenia, złamań szyjki kości udowej i infekcje dróg oddechowych, co zmniejsza tempo hospitalizacji, jak również HAIs raz przyznał.

   W towarzyszącym artykule wstępnym, David McCarthy, MD, przedstawił co szpitale mogą zrobić, aby przezwyciężyć niedobór witaminy D u pacjentów szpitalnych. Wśród tych zaleceń robi duże dawki witaminy D3 (5.000 i 50.000 jm) kapsułki dostępne dla pacjentów.

   W powiązanych papieru w Dermatologia i Endokrynologii ust Bailey et al., 2012), ogłoszono, że Weterani ośrodkach medycznych w południowo-wschodniej Stanów Zjednoczonych, który więcej witaminy D były niższe badania na pacjentów kosztów.

  • waryjat

   Przed chwilą w knesejmie m.in. przy głosowaniach o paszach GMO, poseł SLD pytał min.finansów „Czy rząd planuje wprowadzenie podatku katastralnego dla gospodarstw rolniczych?”. Niektórzy z rozbawieniem przyjęli rozwiewającą wszystkie wątpliwości odpowiedź ministra Jacka Vicka „Nie!”. Oni dobrze wiedzą, że kasę będą ściągać gminy i chyba czują się mocni, bo zwyczajnie dobrze się bawią na tych ławach sejmowych.

 • Paweł Fornalski

  Odpowiedz na list o planowanych szczepieniach z biura Nigela Farage

  Dear Campaigner

  Of all the industrial combines, which are „economic partners” (i.e. partners in crime) of the EU-Commission, none is more powerful than the pharmaceutical corporations.

  The EU, furthermore, is not, and never can be, a democracy. The EU is, and always will be, a dictatorship; and the only way to deal with it is to spurn it and banish it from your country.

  Yours sincerely

  Andrew S. Reed

  Office of Nigel Farage, Brussels

 • adrian

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Kr8yydgUPtQ

  Polska zdradzana, rozkradana.
  WAŻNE!!! Senator PO: „Nie mam nic do stracenia. Dlatego mogę mówić prawdę…”

  Miejmy nadzieję, że nie stanie mu się nic złego i niema zamiaru popełnić samobójstwa, albo dziwny wypadek…..

 • bizon

  co sądzicie o chembusterach jest sens robić/kupować(greenharmony)?

 • Sowa

  słony deszcz padłą wczoraj w gorzowie Wlkp. Peryskop niestety nie mam żadnej próbki deszcze mnie dopadł dość daleko od domu i przyszło mi do głowy aby w coś go złapać kurcze zupełnie nie pomyślałam żeby zabezpieczyć odrobinę tej słonej cieczy

  musze być bardziej kumata

 • theaspartam

  Czy ktoś ma linka do strony która to pokazywała wszystkie stacje monitorujące promieniowanie w europie na bieżąco?

 • theaspartam

  dzięki Lena

 • […] to świadoma dezinformacja i sianie paniki,nic się nie dzieje,nie ma żadnego zagrożenia. http://www.monitor-polski.pl/zagrozenie-szczepionkowa-zaglada-bardzo-realne/#comment-12642 Zenobiusz on 13 lipca 2012 at 02:24 said:   Powtórzę więc jak nie dociera,jeszcze raz. […]

 • Annah.

  Bojkot produktów!
  http://www.ekonomia24.pl/artykul/912381.html?print=tak&p=0
  Agros Nova jest czołowy przetwórcą owoców i warzyw w Polsce. Należą do niej marki Łowicz, Fortuna, Tarczyn, Kotlin i Krakus.

 • asterix

  Trzeba nagłośnić bardziej sprawę i uświadomić ludzi…

  http://youtu.be/Baj0I0EQZr8

 • […] Zagrożenie szczepionkową zagładą bardzo realne Posted on 12 lipca 2012 by monitorpolski […]