Zakopane skarby: okolice Żelechlinka – wartość 480 mln Euro plus bezcenne dokumenty Mieszka I

Już wielokrotnie pisałem, że potrzebujemy funduszy na prowadzenie bardziej otwartej i intensywnej działalności. Lampy zdrowia i młodości oraz nanowahadełka zacznę wkrótce wysyłać, bardzo przepraszam za opóźnienie – spowodowane głównie moim stanem zdrowia. Byłem atakowany wyjątkowo mocno, dopiero teraz dochodzę do „siebie”. Ale nawet jeśli bym zatrudnił kilka osób do pomocy, to i tak fundusze na tę działalność jaką planujemy nie będą wystarczające. Dlatego też postanowiłem poszukać innych źródeł. Jednym z nich są skarby.

Jako jeden z nielicznych osób w Polsce mogę lokalizować bardzo dokładnie nie tylko zagrożenia, obce wojska, składnice broni, niebezpiecznych ludzi, zwłoki, itd., ale i miejsca gdzie zakopano skarby. W Polsce jest wiele takich miejsc, dzisiaj wskażę w przybliżeniu miejsce gdzie 472 lata temu ukryto majątek Mieszka I. 32 kg złotych monet, 4 kg platyny w postaci monet i pieczęci, ale co najcenniejsze, to i 315 ksiąg pisanych przez nadwornych kronikarzy. Nie jest to największy skarb jaki zlokalizowałem, można go sklasyfikować jako średni.
Do skarbu można się dostać po ok. 4 dniach intensywnych prac archeologicznych. Głębokość około 7 metrów, koszt prowadzenia prac około 50 tysięcy złotych. Wymaganych dwóch archeologów oraz sześciu pomocników. Nie ma konieczności wynajęcia sprzętu specjalistycznego, wystarczą tradycyjne łopaty, kilofy, młotki itp.

Można się ze mną skontaktować w.s. szczegółów – od razu zaznaczam, że chcę tylko sztabki złota i platyny, które się tam też znajdują, ich wartość na dzień dzisiejszy wynosi ok. 2 mln Euro i nie mają żadnej innej wartości np. historycznej. To nie jest jedyny i nie największy skarb zakopany na terenie Polski. Na terenie Europy jestem w stanie zlokalizować skarby o łącznej wartości ponad 800 mld Euro i nikt nie musi wiedzieć o prowadzonych tam pracach. W Ameryce Płd. wartość takich skarbów jest 10-krotnie większa. Podobnie w Rosji – tam wartość skarbów przekracza 6 bln dolarów. W Chinach z kolei 9 bln dolarów.
W Polsce zachęcam do współpracy polskie tajne służby wojskowe lub ABW, które wg moich ocen są czyste, natomiast na terenie Europy czy Am. Płd. zachęcam służby francuskie i amerykańskie, które zrobiły najwięcej dla poprawy naszego życia na Ziemi. Wejdę też we współpracę z Rosjanami, na Chińczyków trzeba jeszcze poczekać kilka dobrych miesięcy – mają tam niezły rozgardiasz jeśli chodzi o służby, armię i polityków.
Od razu zaznaczam, że najchętniej bym widział jako głównych archeologów Franca Zalewskiego i Grzegorza Skwarka – z osobami, które wybiorą do współpracy. Bezpieczeństwo Avatarów jest zapewnione przez Enki, więc wszelkim agresorom odradzam próby wejścia w układ – zostaną natychmiast zlikwidowani, zanim spróbują się ze mną skontaktować. Mój jedyny mail, którego na razie nie zhakowano to lampyzdrowia@gmail.com

Dodam, że niedawno otrzymałem propozycję żebym się skontaktował z szefem tajnych służb wojskowych w Polsce. Podano mi jego nazwisko i imię. Zaznaczam, że nie będę szukał żadnego maila – to nie mnie powinno zależeć na kontakcie, ale Wam – korzystacie z moich usług od ponad 2 miesięcy, czas jakoś podziękować i nawiązać inny rodzaj współpracy.

Ci co planują przejęcie Gmaila – już jesteście zlokalizowani. Miliardy wam nie pomogą. Minugow, Kowaliew, Łobiński. Prezydent Władimir Putin już wie gdzie was szukać. Dowody zbrodni i kupa kasy: Yertarskiy: https://www.monitor-polski.pl/wp-content/uploads/2018/02/Bez-nazwy-1-7.jpg
—————————-
Na koniec niespodzianka, kto pierwszy ten lepszy. Warszawa, skarb do wykopania, ok 60 tys euro, skrzynia z 2 wojny światowej. głębokość zakopania ok 2 m:

152 komentarze Zakopane skarby: okolice Żelechlinka – wartość 480 mln Euro plus bezcenne dokumenty Mieszka I

 • Remigiusz Segedowicz

  Enki to fikcja.

 • Donek

  Witam Panie Marku,
  Życzę wytrwałości i mocy !

 • Ed

  W lesie miedzy Żakowolą Radzyńską a Turowem, woj. lubelskie przebiegała granica między zaborami. podobno ludzie przekraczający jakaś bryczką tę dawną granicę zakopali kosztowności w lesie z zamiarem powrotu po nie. Niestety wszyscy zginęli i nie powiedzieli, gdzie ukryli skarb. Panie Marku proszę podać współrzędne.

  • Marek

   Jak podam, to już skarbu nie będzie. Enki zabronili mi już pisać publicznie o skarbach, to jest za bardzo ryzykowne dla każdego kto by się pokusił o znalezienie skarbu. Złych ludzi, którzy mają dużo pieniędzy i chcą jeszcze więcej nie brakuje.

   • Ed

    Może Pan wysłaś na prywatnego maila. podzielę się.

   • Proxima Avatar

    Enki Ci zabroniło pisać o czymkolwiek, nie stosuje dz się do naszych wytycznych. Rada Starszych się strasznie rozgniewała, gotuj się na karę…

    • Marek

     Miałeś 26 czipów, teraz masz już tylko 8. Usuniesz je tylko własną wolą, tu nie jesteśmy ci w stanie pomóc.

  • Rambo

   Jezus mówił,nie gromadźcie skarbów na ziemi tylko w niebie.

 • nina

  ———-czegoś nie rozumiem z tym krzemem. Bo jeżeli prawdą jest TO ! http://www.swiat-zdrowia.pl/artykuly/co-pozbawia-nas-krzemu TO CO ? z nas pozostanie jak będziemy całkiem krzemowi ?.

 • robal

  Prof. Jacek Jassem przepisuje chemioterapię profilaktycznie powiedział Jerzy Zięba w tym filmie………….

  https://www.youtube.com/watch?v=O-cUvVO7Zsw

  http://prestiztrojmiasto.pl/magazyn/62/temat-z-okladki/jacek-jassem-profesor-niezwyczajny

 • Ania

  http://WWW.GLOBALINCIDENTMAP.COM

  Type: EarthQuake
  118 minutes ago
  Magnitude: 7.5
  DateTime: 2018-02-25 11:44:47
  Region: New Guinea, Papua New Guinea.
  Depth: 51
  Source: GeoScience Australia

 • Rzecz oczywista

  Prezes ,jak tam ,dokopałeś się w piwnicy do tych sztabek, co żyd Mosze zakopał w wojnę ?

 • Ania

  http://ruch-obywatelski.com/polska/polska-na-3-miejscu-w-rankingu-najdrozszych-w-utrzymaniu-administracji-podatkowych-swiata/

  Polska na 3. miejscu w rankingu najdroższych w utrzymaniu administracji podatkowych świata!
  Komentowanie nie jest możliwe – Dodaj komentarz
  Wysłano w:Polska

  Utrzymywanie skomplikowanego, posiadającego wiele wyjątków podatku dochodowego PIT, na którego obsługę potrzeba kilkadziesiąt tysięcy urzędniczych etatów, powoduje, że administracja podatkowa w Polsce jest jedną z najdroższych na świecie. Zgodnie z opublikowanym przez OECD raportem „Tax Administration 2015″ na działanie aparatu skarbowego wydajemy aż 1,6 proc. z tego, co zbiera on z podatków. Okazuje się, że to najwięcej w całej Europie. Na świecie wyprzedzają nas pod tym względem jedynie Japonia (1,7 proc.) i Arabia Saudyjska (1,62 proc.).

  Raport Organizacji Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) uwzględnia wydatki administracji podatkowej w 56 państwach świata. W Polsce koszty utrzymania aparatu skarbowego pochłaniają aż 1,6 proc. tego, co zbiera on nam z podatków. Zdaniem ekspertów z OECD jest to najgorszy wynik spośród wszystkich państw należących do Unii Europejskiej.(…)

 • nn

  czy nas zaczipuja?

 • Быдлошевский Л.З.

  ♦️♦️♦️
  W sieci u zlowrogiego bardzo Putina znalazlem interesujace zestawienie rewolucjonistow „rosyjskich“
  i najwyzszych wladz Uni Euroazjatyckiej Nr. 1 po 1917 do 1940 roku. Problem w tym, ze tych „mongolskich kacapow“ bylo w tych wladzach tylko 5 % gownianych a dobre 80 % komisarzy unijnych najwyzszego szczebla bylo „panawojtylowymi“ Starszymi Bracmi w Wierze a 15 % pozostalych glownie Lotyszami . Nie zalecam absolutnie ogladania tego zestawienia Europejczykom „gazetowyborczym“ ani MWzWM .
  Dobrze, ze u „nas“ po 1990 r. bylo calkiem inaczej niz w tej Rosji Sowieckiej po 1917 r. bo by bylismy dzisiaj w „жопе» jak mawiaja Rosjanie czyli w ciemnej dupie.
  ♦️♦️♦️
  Андрей Дикий написал очень хорошую книгу „Евреи в России и в СССР”. Эта книга вышла в Нью-Йорке в 1967 году. Что меня больше всего заинтересовало в этой книге, так это списки советского правительства, начиная с 1919 и по 1940-е годы. Многие думают, что евреи заполоняли советское правительство только в 20-е годы. Нет. Оказывается точно так же было и в 40-х годах.

  В то время, после отделения Польши от Советского Союза, евреи составляли менее 1% населения. А теперь давайте проанализируем советское правительство сразу же после революции.

  ЕВРЕИ в государственных учреждениях и ЦК партийных организаций

  1. Председатель совета народных комиссаров – Ульянов (Ленин). Пишется русский.

  Но на самом деле Ленин был полуевреем по матери

  2. Комиссар Иностранных дел – Чичерин. Опять русский.

  3. Комиссар по делам о Национальностях – Джугашвили (Сталин). Тут значится – грузин.

  А мы уже знаем, что Сталин – полуеврей, кавказский полуеврей. Даже его фамилия, если ее перевести на русский язык, будет звучать так: швили – сын, а джуга – на многих наречиях означает – еврей. Даже по английски джу – еврей. Итак, сам – Иосиф, сыночек – Яков, фамилия – сын еврея, в итоге – идет, как грузин.

  4. Президент Высшего Экономического Совета – Лурье (Ларин). Еврей.

  5. Комиссар по восстановлению – Шлихтер. Еврей.

  6. Комиссар Земледелия – Протиан. Армянин.

  7. Комиссар Государственного контроля – Ландер. Еврей.

  8. Комиссар Армии и Флота – Бронштейн (Троцкий). Еврей.

  9. Комиссар государственных земель – Кауфман. Еврей.

  Вот кому отошли земли 1/6 земного шара!

  10. Комиссар общественных работ – Шмит. Еврей.

  11. Комиссар общественных снабжений – Е. Лилина (Книгисен). Еврейка.

  12. Комиссар народного просвещения – Луначарский. Тут значится русский.

  На самом деле Луначарский был евреем из выкрестов. И был женат на еврейке Розенель.

  13. Комиссар вероисповеданий – Шпицберг. Еврей.

  14. Народный комиссар – Апфельбаум (Зиновьев). Еврей.

  15. Комиссар общественной гигиены – Анвельт. Еврей.

  16. Комиссар финансов – Гуковский. Еврей.

  17. Комиссар печати – Коген (Володарский). Еврей.

  18. Комиссар по делам о выборах – Радомысльский (Урицкий). Еврей.

  19. Комиссар Юстиции – Штейнберг. Еврей.

  Он заведовал расстрелами.

  20. Комиссар по эвакуации – Фенигштейн. Еврей.

  21. Его помощники – Равич и Заславский. Евреи.

  Итого – из 22 членов:

  евреев – 17, русских – 3 ( на самом деле они все – полуевреи), армян – 1, грузин – 1 ( на самом деле Сталин – кавказский полуеврей).

  ВОЕННЫЙ КОМИССАРИАТ

  1. Комиссар Армии и Флота – Бронштейн (Троцкий). Еврей.

  2. Председатель революционного штаба Северной Армии – Фишман. Еврей.

  3. Комиссар Военно-Судебный 12-й Армии – Ромм. Еврей.

  4. Политический комиссар 12-й Армии – Мейчик. Еврей.

  5. Политический комиссар Штаба 4-й Армии – Ливенсон. Еврей.

  6. Председатель совета армий Западного Фронта – Позерн. Еврей.

  7. Политический комиссар Московского Военного Округа – Губельман. Еврей.

  8. Политический комиссар Витебского Военного Округа – Дейб. Латыш.

  9. Комиссар военных реквизиций города Слуцка – Кальманович. Еврей.

  10. Политический комиссар Самарской Дивизии – Бекман. Еврей.

  11. Военный комиссар той же дивизии – Глузман. Еврей.

  12. Комиссар реквизиционного отряда Московского Округа – Зузманович. Еврей.

  13. Председатель Главного Московского Военного Совета – Бронштейн (Троцкий). Еврей.

  Его помощники:

  14. Гиршфельд. Еврей.

  15. Склянский. Еврей.

  Члены того же Совета:

  16. Шородак. Еврей.

  17. Петч. Еврей.

  18. Военный комиссар Московской Губернии – Штейнгардт. Немец.

  19. Военный комиссар Московской Губернии – Дулис. Латыш.

  20. Комиссар Школы Пограничной Стражи – Глейзер. Латыш.

  21. Политический комиссар 15-й Дивизии Советов – Дзеннис. Латыш.

  22. Политический комиссар 15-й Дивизии Советов – Полонский. Еврей.

  23. Комиссар Военного Совета Кавказских Армий – Лехтинер. Еврей.

  24. Чрезвычайный комиссар Восточного фронта – Бруно. Еврей.

  25. Чрезвычайный комиссар Восточного фронта – Шульман. Еврей.

  26. Член Казанского Военного Совета – Розенгольц. Еврей.

  27. Член Казанского Военного Совета – Мейгоф. Еврей.

  28. Член Казанского Военного Совета – Назенгольц. Еврей.

  29. Командующий Красной Армией в Ярославле – Геккер…

 • Poszukuję ludzi chętnych do kradzieży

 • Heretycy i bałwochwalcy

 • Rambo

  Słuchajcie mnie hultaje i obłudnicy. Wszystko upadnie . Wy będziecie pluć i nienawidzić i obwiniać wszystkich oprócz siebie. Wasza niegodziwość wzrośnie do tego stopnia że będziecie niszczyć wszystko to co święte. Bo niczego się nie nauczyliście że słowa Bożego.

 • nina

  ———– z sieci ŻYDZI mordowali Polaków
  Tutor- 1 godz. 11 min temu
  Milicja Żydowska we wrześniu 1939 r. w Zamościu, po bitwie pod Tomaszowem Lubelskim, wyłapywała ukrywających się w tym mieście lub okolicach żołnierzy polskich. Rozstrzeliwali ich na miejscu albo przekazywali NKWD. Gdy bolszewicy prowadzili na rozstrzelanie kolumnę około 2000 polskich jeńców w okolicach Kostopola, jeden z cudem ocalonych tak opisywał ich zachowanie: „Gdy kolumna szła przez miasteczko – miejscowi Żydzi pluli na nas, wyzywali najbardziej plugawymi słowami, rzucali w nas kamieniami”. Mało kto wie także, że Żydzi stawiali bramy powitalne we wrześniu 1939 r. wkraczającym wojskom niemieckim w Pabianicach, Łodzi, Białymstoku czy Krakowie. Ten fakt zapewne dzisiejsze, wrogie Polsce środowiska żydowskie, a także rząd Izraela, chcieliby na zawsze i na wieczność zamieść pod dywan. – W Zarębach Kościelnych na czele witających stał rabin w stroju odświętnym – mówi prof. Krzysztof Jasiewicz. Ponadto… całowali wjeżdżające do Wilna czołgi Sowieckie i wiwatując nosili trumnę z napisem „Polska we Lwowie”. Mówmy też o powstaniach antypolskich we wrześniu 1939 r. – apeluje justice4Poland. Miały one miejsce w licznych miejscowościach na wschodzie. Mówmy też o masowej kolaboracji Żydów z gestapo lub NKWD czy udziale w Holocauście, o czym pisali nawet żydowscy pisarze. Świadkowie tamtych dni – Emanuel Ringelblum, kapłan Chaim Aron czy nawet sam Marek Edelman, jak również tysiące polskich świadków. I my apelujemy: mówmy o tym, czytajmy, udostępniajmy. Nie dajmy obarczyć Polski wszystkimi grzechami tego świata!Zwiń

 • Marek

  Główna baza Mossadu – Norman w Oklahomie. 300,000 ludzi, 70% pod ziemią. 100% tych ludzi opanowane przez sztuczną inteligencję Kodi. Rozpryskać ok 90 kg gansu CO2 nad tym miastem i sprowokować burzę – to powinno ich oczyścić. Gorzej z tymi pod ziemią, dojdzie do nich dopiero po 5 dniach w postaci wody z gansem.

 • Vezyr

  Witam Panie Marku!

  Może rozwieje Pan raz na zawsze sprawę jak wygląda planeta na której żyjemy ( czy płaska czy okrągła czy może jak opowiada jeden sympatyczny Pan żyjemy w kuli ) ?

  Interesuje mnie też sprawa starych cywilizacji Majów, Asteków i Egipcjan. Może napisze Pan coś o nich. Do czego budowali piramidy i jak je wybudowano i kto je wybudował.

  pozdrawiam i czekam na jakąś ciekawą odpowiedź.

 • nina

  —————-PENALIZOWANI POSZUKIWACZE SKARBÓW -za wbicie szpadla PAKA !!
  http://niezalezna.pl/213110-poszukiwanie-zabytkow-po-1-stycznia-2018-r-nowe-przepisy

  • nina

   ———-Ministrem Kultury i DZIEDZICTWA NARODOWEGO jest ŻYD Gliński to on ! wydaje pozwolenia na // poszukiwanie skarbów//. O Ministrze Glińskim dr. Ewa Kurek ma jak najgorsze zdanie.

  • nina

   —–a ja odnoszę wrażenie , że nie został poobijany. Morawiecki Ojciec domaga się wznowienia ekshumacji w Jedwabnem . Syn w Monachium wymienia jako 1 kolaborantów ŻYDÓW. Zaproszenie do TVPinfo dr.Ewy Kurek ma swoje znaczenie, w grze jaką rozgrywać teraz będą polscy Żydzi ?. ŚWIATOWE ŻYDOSTWO jest po ciemnej stronie mocy !. A TĄ ZWALCZA się właśnie.

 • fajny

  Marek, masz już tę platynę?
  UWAGA! Sensacja! Wywahało mi, iż enki to na 100% – suczna enteligencja
  Marek co ty na to? Dopatrujesz się błędu kręcenia u siebie?