Zamachy w Brukseli – Czarni Iluminaci chcą wprowadzić NWO w Europie

Nie można mieć wątpliwości, że zamachy w Brukseli są operacją fałszywej flagi. Celem jest wprowadzenie zamordyzmu w całej Europie, masowe aresztowania i zniszczenie opozycji wobec NWO.

W zamachach zostały użyte duże bomby, nie mogła tego przygotować przeprowadzić żadna grupa „terrorystów” – jakiegokolwiek sortu, bowiem wszystkie służby w Europie są totalnie kontrolowane przez Wielki Syjon i satanistyczne „czarne” Illuminati i mają takie środki, że jakiekolwiek próby tego typu nie mogą się udać bez kontroli ze strony tychże sił. Wszystkie rozmowy telefoniczne, komunikacja internetowa, a nawet rozmowy na ulicach i w miejscach publicznych są kontrolowane przez iluminackie GCHQ i NSA.

Poza tym w grę wchodzi finansowa strona przygotowania tego typu działań, a jedyną siłą na świecie, która ma nieograniczone fundusze są banksterzy – grupa kilkunastu pseudo-żydowskich rodzin, których genealogia ciągnie się do czasów kapłanów egipskich. Oni tworzą trzon tych czarnych Iluminatów – ludzi obdarzonych czarną mocą, którą dopracowano przez wieki.

Nie znaczy to jednak, że ci ludzie są w ofensywie. Tego typu działania są próbą przechwycenia kontroli w swoje ręce, kontroli, która im się szybko wymyka na skutek wzrostu świadomości społeczeństwa.
Jeszcze nie wiadomo jakie będą skutki tego zamachu, ale na pewno są już opracowane i będą wprowadzane, gdyż działają oni na prostej zasadzie Problem – Reakcja – Rozwiązanie.

Stworzono problem, reakcją jest na razie zamknięcie niemal całej Brukseli, sądzę, że alarm obejmie większość wielkich miast w Europie, a rozwiązaniem będzie zaostrzenie totalitarnych przepisów w Europie. Być może zacznie się otwarta dyskusja na temat konieczności zaczipowania całej populacji Europy.

Chodzi też zapewne o sparaliżowanie normalnego życia, o wprowadzenie stanu wyjątkowego, tak by zastraszeni ludzie pozamykali się w domach i nie prowadzili produktywnego życia. Granice zostaną pozamykane, a ludzie będą kontrolowani także na ulicach i w miejscach publicznych. Może dojść do ograniczenia wolności w internecie, a nawet można oczekiwać całkowitego zamknięcia sieci i łączności telefonicznej, jak to przewiduje Simon Parkes.
Za tym pojawią się problemy ekonomiczne i kryzys, to będzie świetnym wytłumaczeniem dla przejęcia prywatnych kont bankowych na użytek walki z kryzysem. Wtedy zostanie też powołany masoński Rząd Światowy, który „rozwiąże” wszystkie nasze problemy.

W mediach mówi się o „arabskich okrzykach przed zamachami, więc znów jest próba zaognienia konfliktu arabsko – chrześcijańskiego, a celem może być kolejna interwencja w krajach które mają być wyczyszczone z Arabów dla osadnictwa żydowskiego w Wielkim Izraelu. W Europie również napięcie pomiędzy tymi religiami wzrośnie, a ta zła energia tylko zasila czarne moce.

Każdy taki zamach powoduje zwiększenie kontroli nad społeczeństwem przez masońskie elity. Pytanie tylko jak długo społeczeństwo będzie na to pozwalać, nie będzie mówić otwarcie kto za tym stoi i jak długo średnie szczeble służb, które doskonale wiedzą kim są globalni terroryści nie zaczną ich systematycznie aresztować?

—————————–

Uaktualnienie: Zaczyna być jasne o co chodzi. W polskim radio mówi się wprost o „konieczności wprowadzenia europejskiej prokuratury”. Zapewne i policji, a w najbliższej przyszłości armii. Czyli, że prostą drogą masoneria zmierza do wprowadzenia Rządu Światowego ze światową policją, armią, sądami. Dokładnie to co mówi wielu badaczy z Simonem Perkinsem na czele.

145 komentarzy Zamachy w Brukseli – Czarni Iluminaci chcą wprowadzić NWO w Europie

 • ROMEK

  Światowy obóz koncentracyjny FEMA. „Ustanowienie stanu wojennego na całym świecie to tylko kwestia czasu !”

  http://niezaleznemediapodlasia.pl/swiatowy-oboz-koncentracyjny-fema-ustanowienie-stanu-wojennego-na-calym-swiecie-to-tylko-kwestia-czasu/

 • sprawdzam

  Przyczynę już spreparowali, a teraz kolej na zabieranie nam kolejnej wolności:

  http://www.komputerswiat.pl/nowosci/wydarzenia/2016/13/polski-rzad-chce-wprowadzic-obowiazek-rejestracji-kart-pre-paid.aspx
  Polski rząd chce wprowadzić obowiązek rejestracji telefonicznych kart pre-paid

  Rząd pracuje nad nową ustawą antyterrorystyczną, w której ma pojawić się zapis o obowiązku rejestracji kart pre-paid. To oznacza, że takie startery telefoniczne nie będą sprzedawane bez dowodu osobistego.
  Dawid Długosz
  24 marca 2016 15:45
  komentarze (56)
  Polski rząd chce wprowadzić obowiązek rejestracji kart pre-paid

  http://www.komputerswiat.pl/media/2015/198/3947238/imp.jpg

  Po tragicznych zamachach terrorystycznych w Brukseli, w których zginęło aż 35 osób, na usta wszystkich w oczywisty sposób wróciła kwestia zapobiegania podobnym wydarzeniom. Walka z narastającym ostatnio zjawiskiem ataków w Europie nie jest jednak prosta. Jednym ze sposobów na ograniczenie tego procederu jest oczywiście wzmożona kontrola nad poczynaniami obywateli – i do tej kategorii zalicza się także najnowsza propozycja polskiego rządu. W zaproponowanej ustawie znajdują się bowiem zapisy mówiące o obowiązkowej rejestracji wszystkich telefonicznych kart pre-paid.
  […]

  • Jan

   PIS realizuje politykę NWO!
   http://parezja.pl/kontrowersyjna-ustawa-antyterrorystyczna-pis/
   https://socjalnacjonalista.wordpress.com/2016/02/02/pis-realizuje-nowy-porzadek-swiata-na-odcinku-polskim/
   TA USTAWA TO DOWÓD- trzeba OBUDZIĆ posłów PIS , którzy nie mają o tym pojęcia i idą za Kaczyńskim jak za flecistą z Hameln.

  • Ciekawyyy

   Niestety jakże wielu apologetów PiSu i tak nie zrozumie że politycy wszystkich opcji zakulisowo grają dla banksterii.

   Od dawna już istnieje fonoteka a zapisany w niej cyfrowo głos praktycznie każdego potencjalnego użytkownika telefoniku jest możliwy do perfekcyjnej bezbłędnej identyfikacji podbnie niepowtarzalnie jak ślad DNA czy linii papilarnych.
   Rejestracja kart SIM pre-paid może jedynie (i ma) służyć służbom dla mniej problematycznej inwigilacji.

   Jarosław Zbaw Polskę Kaczyński w czasie swego ostatniego premierowania usilnie starał się przepchnąć projekt ustawy nakazującej operatorom przechowywanie zapisów cyfrowych rozmów aż do pięciu lat czasu a obecnie psychotyczny marzyciel dostał do rączki piękny pretekst w postaci zamach/hoaxów.

 • Freeman

  trzeba pokazac jaka tutaj byla demokracja jeszcze chwile temu kiedy demonstrowano po aferze tasmowej i kim jest jedyny skazany w tej sprawie……………………………………………….http://niezlomni.com/?p=26559

 • APA

  Co wiec czynic Mocium Panie,
  czy lac w morde czy stekanie ?

  Nic z tych rzeczy ludu bozy,
  Zydow wciaz sie duzo mnozy !

  Jak to sami Zydzi w Polsce beda
  my zostaniem ze swa nedza ???

  Nie moj bracie,nie ma siostro,
  z Zydem zawsze trzeba ostro !

  Zyd to narod jest plochliwy,
  starczy tupnac ,juz „nie zywy”.

  On martwego zaraz uda,
  przyjdzie rabe i juz cuda.

  To sa bardzo sprytne koty
  „przyjaciele” i przewroty !

  Zyd wygrywa na dwie strony
  tak ten z partii i z ambony .

  Zyd sie zawsze zmienic moze
  personalia nawet w torze.

  To juz nic sie nie da zrobic
  przeciez grzech jest kogos dobic ?

  Nie potrzeba Zyda bic
  tylko nie brac od nich nic !!!

  Latwo mowic ,kiedy wszystko Zyda jest
  Zyd ci zmieni nawet plec .

  Droga pani, mily panie
  madre jest to twoje zdanie .

  Ale dam ci swoje tez
  NIE BIERZ TEGO, CO ZYDA JEST !!!

  A co bedzie gdy to zrobie,
  bede drapal sie po glowie ?

  Gdzie pracowac,co wiec czynic,
  tego sam nie moge zmienic .

  Mozesz,mozesz nie bieduj,
  nie badz zwykly prosty ..uj !

  Ucz sie czleku ,rob u siebie,
  bedziesz czul sie w siodmym niebie !!!

  I dozyjesz kupe lat,
  Zyd nie bedzie wiecej kradl !!!

  AP

 • Graża

  rozważania na temat tzw ustawy antyterrorystycznej: Służby muszą mieć duże uprawnienia. Problemem nie są same uprawnienia, ale kontrola korzystania z nich. Jeśli w tym projekcie znajdą się dodatkowe uprawnienia dla służb, ale jednocześnie będą wprowadzone reguły kontroli korzystania z tych instrumentów przed opinią publiczną poprzez odpowiednie organy władzy politycznej, sądowej, to będzie wyjście z tego dylematu – stwierdził z kolei były szef BBN gen. Stanisław Koziej.

  W jego ocenie, byłoby bardzo źle, gdyby w ustawie znalazły się same uprawnienia do inwigilacji, podsłuchów, aresztowań wstępnych, śledzenia ludzi, nakazywania przedsiębiorcom narzucania restrykcji, czy wyrzucania ludzi z pracy, dlatego, że są jakieś podejrzenia. – To byłoby zmierzanie do modelu, od którego powinniśmy uciekać, a nie do niego zmierzać – podkreślił.
  link:http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,dziejesienazywo-Stanislaw-Koziej-sluzby-musza-miec-duze-uprawnienia-Problemem-jest-kontrola-korzystania-z-nich,wid,18231494,wiadomosc.html?ticaid=116b49
  Organizujmy się póki internet działa.

 • czaro

  Polska to Kraj Wybrany. Problem polega na tym, że Polacy o tym nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć. W ostatnich stuleciach, na skutek braku zgody narodowej, oraz manipulacji politycznych – postępuje agonia Naszego Kraju – jako Ojczyzny Polaków.

  http://ryszard.opara.neon24.pl/post/130554,polska-ziemia-obiecana

  • APA

   Dla kogo ta „polska ziemia obiecana”,o ktorej pisze Ryszard Opara ?
   Dla ktorych Zydow ???
   Rosyjscy bolszewiccy Zydzi przez dziesiatki lat nie pozwalali Polakom nie tylko wydobywac to co w polskiej ziemi ale nawet konstruowac i produkowac wlasne motocykle i samochody .
   Niemieccy Zydzi polozyli lape na polskim weglu ,hutach i portach oraz rybolostwie .
   Zas obecnie CALE ZYDOSTWA swiata pcha sie do Polski po wszystko i po najtansza sile robocza i resztki odlozonych srebnikow w tym po mieszkania,domy i ziemie !
   A narod polski spi i slucha,oglada i czyta trucizne , ktora rowniez spozywa z super obcych marketow .
   Modli sie i wierzy w zydowskiego jahwe,toleruje pasibrzuchow koscielnych i partyjnych ,wierzy naiwnie,ze Polska rzadza Polacy jacy tacy .
   Malo tego przyspiesza tempo zabojstw farmaceutyczno-medycznych oraz napromieniowanie przenikliwe gojowskich glow (lasujac mozgi) z wiezowych przekaznikow, takze slupow ulicznych/drogowych „wnikliwego”podgladu i „lustracji” jak chocby w Rzeszowie i innych miastach w Polsce.
   Na zabezpieczenie wszystkiego sa „sprawiedliwe sady” od regionalnych po TK ,no i oczywiscie najemna policja i wojsko .
   Gdy to juz bedzie nie wystarczac przyjdzie NATO i zaplaci wszystkim za to !
   Jest jeszcze jedna „pociecha” ,ze ruski uzyje „miecha” i „prjama pajdot w zapad”.
   Bogactwa pod ziemia pozostana dla potomnych i tych co przezyja bezdomnych.
   Zyd „zaajwaji” i z Polski na inny zer sie oddali.
   Spijcie dalej,hulaj dusza piekla nie ma,jest za to zydowski raj na ziemi,tej ziemi !

 • waryjat

  Policyjni konfidenci przeprowadzają zamachy, a Ojciec Święty święci masonów – S. Michalkiewicz

  https://www.youtube.com/watch?v=t_ab4h65Xpk

 • sprawdzam

  Rekordowa ilość botów na blogu.
  Aż 85 sztuk 🙂

 • Lasmen

  Witam
  Żyjemy w rzeczywistości alternatywnej – Ziemski System Przekonań – doświadczalna psychoplaneta (getto)- gra” Inteligentna polaryzacja”.
  Realna Iluzja – ziemski matriks
  Zaawansowana technologia przestrzenna
  Wszyscy są tu z własnego wyboru i akceptacji oraz zgody na AMNEZJĘ. I tu jest problem.
  Książki fantastyczne naukowe są historią z przyszłości. Z moich obserwacji wynika ,że leci teraz serial Rezydent Evil (ZOMBI) , a jak się skończy to zacznie się scenariusz z filmu „Ostatni brzeg”.
  Bomby atomowe dowieźli do Niemiec we wrześniu 2015.
  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/niemcy-nowe-bomby-atomowe-us-army-ostra-reakcja-rosji,579641.html.

  Taki scenariusz.

 • czaro

  Kto stoi za zamachem w Belgii? – Nie wiadomo. A kto będzie stał za zamachem w Polsce?

  Mamy kolejny atak terrorystyczny, który wydarzył się nieoczekiwanie, ale ta nieoczekiwaność była jak zwykle nieco mało spontaniczna. Bo wyżsi funkcjonariusze w siedzibie EU wiedzieli, że ma coś się wydarzyć, ale nie wiadomo kiedy – co prawda, to prawda. Więc wybrali to „nie wiadomo kiedy” właśnie 22 marca i tego dnia konsekwentnie trzymali się z daleka od miejsca ryzyka, dworców, metra – no i stało się. To znaczy nic nie stało, tj. wysokim przywódcom EU nic się nie stało! Brawo! Mając takich inteligentnych i czujnych przywódców naszej europejskiej ojczyzny – ze stolicą w Brukseli, możemy spać spokojnie – przywódcy godni są naszego zaufania.

  http://www.gazetawarszawska.com/zamach/3518-kto-stoi-za-zamachem-w-belgii-nie-wiadomo-a-kto-bedzie-stal-za-zamachem-w-polsce-wiadomo

 • czaro

  Leśna swastyka niedaleko Berlina…

  http://zhistorii.blogspot.com/

  • greg2014

   ==Leśna swastyka niedaleko Berlina…
   Być może jest to jeden z najdziwniejszych reliktów pozostawionych przez III Rzeszę. Dziesiątki modrzewi posadzono tak by tworzyły ogromną swastykę. Odkryto to dopiero w latach 90 XX, w sosnowym lesie niedaleko Zernikow, miasteczka około 100 km na północ od Berlina. Odkrycie poruszyło całe Niemcy. Władze po licznych protestach zobowiązały wyciąć drzewa, lecz okazało się to rzeczą nie tak łatwą jak mogłoby się wydawać. -==

   Debilizm po prostu, brak słów.
   Władze bedą wycinać swastykę drzewną.. 🙂

 • taka prawda

  SENSACJA Przeżył zamachy w Bostonie i Paryżu. Wczoraj został ranny w Brukseli
  19-letni Mason Wells był świadkiem zamachów terrorystycznych w Bostonie i Paryżu. Wczoraj młody amerykański misjonarz został ranny w ataku Państwa Islamskiego na lotnisko Zaventem w Brukseli.
  19-latek pochodzi z miasta Sandy w stanie Utah w USA. Jest mormońskim misjonarzem.
  Mason Wells został ranny we wczorajszym zamachu terrorystycznym w Brukseli. Jak poinformowała amerykańska telewizja Fox News, ma zerwane ścięgno Achillesa, uraz głowy, zadrapania na ciele i oparzenia drugiego stopnia.
  http://fakty.interia.pl/raporty/raport-seria-zamachow-w-brukseli/strona-glowna/news-przezyl-zamachy-w-bostonie-i-paryzu-wczoraj-zostal-ranny-w-b,nId,2167764
  Same słowo Mason jakies złe skojarzenie ale jak by mało tego było jest mormońskim misjonarzem

  • gdsfgdsf

   jeśli to prawda (dowodów brak) to powinno się sprawdzić, czy ktoś go nie inspirował do tych podróży. P.S. dla mormonów dobra reklama

   • Roma

    mormoni to sekta jak inne

    wszystko to inicjatywy antychrysta = to szatańskie zwiedzenia

    Chrystus: Ja jestem drogą, prawdą i życiem>

    Te słowa mówią wszystko.

  • greg2014

   Normalna policja, aresztowałaby tego ćwoka, i odpowiednimi
   środkami wyciągnęłaby od niego info, kto go prowadzi i
   kiedy będą następne.. ??

   Ale nie ma takiej policji, a szefami tych policji zawiadują organizatorzy
   tych teatrzyków dla gawiedzi.

 • Witam wszystkich ! Czytam wasze wypowiedzi i moje serce się raduje !!! Będąc renegatem ostatnio myślałem sobie ze sam walczę z tym coś ? ale widzę że nie jestem sam i to mnie cieszy ! pytasz o to coś ? no właśnie tego nie widać a istnieje w innej rzeczywistości i w innym wymiarze ???

 • Bon Ton

  PIS daje cukierka 500 plus zamiast swobód gospodarczych
  https://www.youtube.com/watch?v=DHP0wwk_Bgw

  Pod żadnym pozorem nie róbcie prawa jazdy w Polsce
  https://www.youtube.com/watch?v=HR7U5MQBO_E

  • waryjat

   Właśnie obejrzałem program dla rolników na tvp a tam mowa o tym, że planowana jest ustawa nakładająca dodatkowe opłaty za wodę nawet z własnej studni!!!, którą podlewamy warzywa. To przecież jakieś ludobójcze propozycje ustawy. Oczywiście jak w socjalizmie będzie potrzeba zatrudnienia urzędnika sprawdzającego kto i jak pobiera wodę, bo w ustawie są przewidziane zwolnienia dla pewnych grup producentów np rolnik pobierający wodę w sposób naturalny czyli nie używający pompy do nawodnienia oraz stawy hodowlane.

   Niech tylko który mi tu podejdzie do płotu i powie „płać za wodę ze swojej studni” to pogonię widłami 🙂

   http://www.tvp.pl/informacje-rolnicze/agrobiznes/wideo/23032016-1210/24268155
   O wodzie od 3:15

   • APA

    Tego nawet za Hitlera nie bylo .
    Nastepne posuniecie debilnych rzadow to oplata za oddychanie.
    Zacznijcie od potrzasniecia soltysa,wojta i burmistrza a proboszczowi pogrozcie paluszkiem .

 • Graża

  czy temu ,,wężowi” nie można łba przydusić? przecież nas jest na prawdę o 99% więcej niż ich!: http://www.polskatimes.pl/artykul/3897397,grupa-bilderberg-2015-tajemniczy-klan-znow-radzi-o-losach-swiata-na-spotkaniu-jest-anne-applebaum,id,t.html

  i czy ,,ta” Cobra ma coś wspólnego z Cobrą o której posiedzenie zwojuje premier WB zawsze po zamachach w Europie?

  • Mariusz

   Nie można nic zrobić, bo struktura władzy jest typu dyktatorskiego i ludzie sami się na to zgodzili. Rząd posiada wojsko i jest w stanie jako garstka ludzi przeciwstawić się bezbronnemu narodowi. Oczywiście sami rządzący by nie wygrali. Musi istnieć grupa chorych ludzi wspierających ich, czyli wojsko i policja. Żeby wygrać, należałoby dokonać działań drastycznych, albo rewolucja albo bierny opór. W drugim przypadku obyłoby się bez ofiar ale ludzie nie potrafią się zorganizować, jest im zupełnie wszystko jedno. Nawet nie chcą rozmawiać o tym co się dzieje. Można wręcz usłyszeć poglądy że jest idealnie i niech rząd robi co chce, włącznie z przedłużeniem dnia pracy do 16 godzin dziennie.

   Większość ludzi jest politycznie nieprzytomna jakby codziennie brali narkotyki i nie wiedzieli jaka jest sytuacja.

   • APA

    Nie podsuwaj INTENCJI do niespelniania sie !
    DAWAJ OTUCHE i WIARE w ZWYCIESTWO !!!

   • Graża

    trzeba ich budzić, mówić, robię to od lat, ale jak nie my to kto?! każdy musi zrobić tyle ile może, wszystko co może, nie wolno mówić nic nie da się zrobić, nie wierzę że oni są silniejsi, mądrzejsi, czas otwarcie mówić, odsyłać do blogów, uświadamiać, czas wdrożyć styl życia – nie wiesz? nie znasz? czyli śpisz! jesteś uśpiony i otumaniony! OBUDŹ SIĘ! Jestem pewna że potrafimy wymyśleć i przeprowadzić takie zmiany, które pozwolą ludzkości żyć w godności i wolności. A przecież jest zawsze Pan Bóg!

   • Roma

    to otumanienie ludzi, taki stan jakby hipnozy

    to jest właśnie „zniewolenie demoniczne”

    dokładnie tak się objawia, choć są zawsze różne stopnie nasilenia tego zniewolenia
    i dlatego nie jest proste dociec faktycznego źródła zniewolenia
    im człowiek jest bardziej zniewolony przez siły demoniczne, tym jest bardziej zły
    co ma związek z oddaleniem do Boga, to chyba logiczne
    skrajne zniewolenie = opętanie = i wtedy ciałem człowieka władają demony i robią co chcą
    wtedy są mordy brutalne, rytualne, satanistyczne
    np ten kajetan co głowę obciął dziewczynie = diabeł w ludzkiej skórze
    nikt kto ma Boga w sercu nie zrobi nic złego drugiemu człowiekowi
    bo wierzy w życie wieczne, wierzy w naukę Chrystusa i tak żyje
    jak tak żyję’
    i znam wielu do mnie podobnych
    i tylko dla takich będzie miejsce po tej czystce jak się zbliża
    i bardzo dobrze, bo ja tego zła mam dość

 • APA

  Zydzi i Niemcy zaplanowali sobie bardzo dawno temu NIEBO na ZIEMI obiecujac gojom niebo po smierci stwarzajac im odpowiednie religie na czele z milosierdziem i litoscia.
  W tym roku nie tylko ludzkie milosierdzie nad nimi sie skonczy ale i
  MILOSIERDZIE BOGA ,bowiem i jego NADAL KRZYZUJA a LUDZI TORTURUJA , ZABIJAJA NA ROZNE SPOSOBY,sami urastajac w PYCHE i wszelkie bogactwa wraz z checia rzadzenia calym swiatem !!!

  LOTRY SYJONISTYCZNE NADCHODZI NA WAS BOZA i LUDZKA ZAGLADA jezeli nie padniecie na twarz przed BOGIEM i LUDZMI,ktorym wyrzadzacie wszelkie krzywdy lacznie z masowym zabijaniem,jezeli nie przeprosicie , ZNIKNIECIE Z POWIERZCHNI ZIEMI !!!

  NIE POMOZE WAM WSZELKIE BOGACTWO,ZLOTO,PIENIADZE ,DIAMENTY i INNE SKARBY w tym wasze podziemne siedliska – ZGINIECIE JAK SZCZURY czy inne GADY !!!

  Jeszcze macie czas na opamietanie i przeproszenie za wszelkie krzywdy jakie do tej pory wyrzadziliscie,na ODSTAPIENIE OD TORTUR i ZABIJANIA GOJOW i niszczenie wszelkiej zywizny nie nalezacej do was !!!
  Moze i Bog sie nad wami zlituje ,bo to ON JEST NAJWYZSZYM PANEM nad WSZYSTKIM i WSZYSTKIMI ,to ON STWORZYL TEN SWIAT a WY GO NISZCZYCIE !!!
  Ludzi zabijacie ale BOGA NIGDY i NIGDZIE NIE ZABIJECIE medrcy tego swiata ,PROCHY MARNE z MENTALNOSCIA bozkow !!!!!!!!!!!!!!!!

 • APA

  POLKO i POLAKU z RODOW SLOWIANSKICH :

  KOBIETO – nie nadstawiaj du.y SZMULOWI czy SZWABOWI oraz WSZELKIM OBCYM za ZADNE SKARBY ,ZAPEWNIENIA i PIEKNE SLOWA na jakie dajesz sie nabrac,czyniac to ZAPRZEPASZCZASZ POLSKI ROD, GUBISZ POLSKE i POLAKOW ,TRACISZ SWA OJCZYZNE POLSKE !!!

  MEZCZYZNO – nawet gdy szmulowa czy szwabka bedzie najpiekniejsza i najbogatsza , lecaca na ciebie celem zawladniecia WSZYSTKIEGO CO POSIADASZ,ma jeden cel ZNISZCZENIA CIEBIE i POLSKI – OLEJ JA CIEPLYM MOCZEM i powiedz po zolniersku SPIER….J !!!

  NARODY POLSKO-SLOWIANSKIE WYPEDZAJCIE ZE SWYCH DOMOW i MIESZKAN,z wlasnej OJCZYZNY i OJCOWIZNY PLEMIONA ZMIJOWE i DZIECI DIABLA – TO JEDYNY RATUNEK DLA WAS !!!

  Inaczej TY KOBIETO i MEZCZYZNO z RODOW SLOWIANSKICH PRZEPADNIESZ na ziemi,tej POLSKIEJ ZIEMI !!!!!!!!!!!!!!!!

  OBCE PLEMIONA WON Z ZIEM SLOWIANSKICH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • APA

  Podaj,przeslij dalej – zastanow sie nad dalszym zyciem .
  BRON SIE !!!

  http://wolna-polska.pl/wp-content/uploads/2016/03/Ostateczny-Porz%C4%85dek-Swiata211.pdf

  Czasu juz malo,zydowskie UTOPIE niszcz w zarodku !!!

  • Roma

   nie żydowskie

   tylko szatańskie

   trzeba niszczyć

   tzw żydostwo ma korzenie antychrześcijańskie
   podobnie jak islam
   to wszystko czciciele synagogi szatana, podobnie jak wszystkie sekty itd

 • Ja myślę, po prostu chodzi im o to aby Europejczycy „sami” z „własnej woli” przepędzili Islamabadczyków z Europy. Agenda przygotowania na jedną światową religię. Potem muszą podważyć Watykan aby go obalić. Największą przeszkodą w tych planach stanowi właśnie ten w agresywny sposób ustalony przez Iluminatów Islam. Tak silne mają wzorce myślenia, że nie reagują na kontrolę umysłów. Jak się nie da kontrolować, to trzeba wyeliminować!
  Pozdrawiam forumowiczów. 🙂

  • Okto

   Bardzo ciekawe spostrzeżenie, przy czym można je rozszerzyć, że tu chodzi również o eliminację chrześcijaństwa. Dlatego myślę, że celowo wprowadziło się do Europy tylu imigrantów po to, aby doszło do wojny na tle religijnym. A wojna czemu służy najbardziej? Do obalenia „starego porządku”, by wprowadzić „nowy porządek”. Uważam, że ta wojna religijna, kulturowa, która odbędzie się w niedalekiej przyszłości posłuży za koronny argument elitom, agendzie, grupie Antychrysta do tego, aby obalić Watykan, ale również zbliżyć do siebie inne religie, tak aby zapanowała w końcu upragniona jedność między wszystkimi religiami. I ten twór będzie określany jako Jedna Światowa Religia

   • Moje pytanie: a jaka będzie ta nowa Jedna Światowa Religia? Czy taka jak dotychczas? Czyją agendę wypełni?

    • greg2014

     Ciekawe jak pogodzą rabina z mułłą? 😉

     Dla wszystkich w ”niebie” miejsca nie starczy.
     To porozumienie będzie powodem kolejnych wojen religijnych 😉

     Urzędnicy kk już zdecydowali, starsi w wierze są
     ‚mundrzejsi’.

   • Roma

    tu chodzi TYLKO o wyłącznie o zniszczenie chrześcijaństwa !

    ta wojna trwa od początku świata
    od Adama i Ewy

    jest tylko CHRYSTUS i tylko jedna PRAWDA

    awda to jest coś co się nigdy nie „starzeje” ani nie „unowocześnia” z biegiem lat

    to nic, że minęło ok 2 tys lat od objawienia się Boga w ciele Chrystusa
    ta prawda NIGDY się nie zmieni
    a ludzie oddalają się od Boga bo są kuszeni przez szatana i jego siły demoniczne
    przecież to co piszę widac jak na dłoni, że w Europie będzie konfrontacja
    chrześcijaństwa i antychrześcijaństwa
    kto wygra ?
    to jasne.
    Któż jak Bóg ? Tylko Bóg !
    Niecha każdy z Was zada sobie pytanie, po której stronie jest dziś
    i czy to jest ta strona która zwycięży?
    Nawracajcie się, bo czas jest … bliski
    ratujcie swoje dusze, póki czas

 • czaro

  38.787 dzieci poszkodowanych po szczepieniach. W cztery lata.

  Aby garstka mogła dobrze żyć, tłumy muszą umierać.

  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17716&Itemid=119

  • Graża

   dziękuję CZARO, wysyłam do panów Senatorów komisji d/s bezpieczeństwa szczepień dzieci i dorosłych, ufam, że taka pomoc w dostępie do informacji oraz jawne wsparcie społeczne jest nieodzowne, proszę jednocześnie aby informować inne komisje, posłów senatorów o tym, o czym się dowiadujemy, na co są dowody, 1. będą wiedzieć że przyglądamy się z bardzo bliska ich pracy oraz postępowaniu, 2. być może wielu z nich ma ,,zaczopowane” mózgi i nie siły, odwagi myśleć inaczej niż im kazano,

   • Graża

    Кому

    Piotr.Liroy-MarzecPawel.Skutecki@sejm.plWojciech.Bakun@sejm.plJerzy.Kozlowski@sejm.plkontakt@kprm.gov.pl
    Копия

    Тема

    szczepienia mam nadzieję że pomagam w dotarciu do wiedzy nie zawsze szybko dostępnej

    Dzień dobry,
    kontynuując moją korespondencję do Państwa w temacie decyzji o obowiązku szczepień, przekazuję tą drogą link do strony, które informuje o ilosci i jakosci powikłań poszczepiennych: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17716&Itemid=119
    a tam m.innymi o głosnym w Polsce w ostatnich dniach przypadku smiertelnym dziecka zarażonego sepsą a ,,podciągniętą” przyczyną zgonu pod ospę(chociaż przypadki smiertelne podczas chorowania na ospę się zdarzają niezależnie od tego czy osoba była szczepiona czy nie):
    ,,…Jak łatwo jest manipulować społeczeństwem mając media, najlepiej świadczy ten przypadek zgonu. Od lat 80. ubiegłego wieku corocznie na ospę wietrzną umierało od 1 do 8 dzieciaków. I o ile pamiętam, żadna prasa ani telewizja o tym nie wspominała. W okresie tylko 4 lat ciężkim powikłaniom po szczepieniach uległo w USA 38 787 dzieci. W związku z faktem, że to jest tzw. bierny system i jak podał to CDC, rejestrowane jest tylko od 1 do 5% wszystkich powikłań, to faktyczna liczba powikłań wynosi od około 200 000 do 380 000. Biorąc pod uwagę liczebność USA w porównaniu z liczebnością Polski oraz liczbę szczepionek podawaną w Ameryce to, jak by nie liczyć, w Polsce tych powikłań mamy co najmniej 10 000 do 20 000. Odpowiednia do tego jest liczna zgonów. I proszę zauważyć, żadna telewizja ani polskojęzyczna prasa o tym nie donosi. Biznes to biznes. …”

    ZAPRASZAM DO POSWIĘCENIA CHWILI I ZAPOZNIA SIĘ Z INFORMACJAMI ZAMIESZCZONYMI POD PODANYM WYŻEJ LINKIEM.

    z poważaniem,

  • Okto

   Ja również dziękuje wszystkim ludziom – a szczególnie lekarzom – którzy nie boją się mówić prawdy o szkodliwym działaniu szczepień

  • Okto

   To pokazuje tylko na co są wydawane pieniądze przez elity – jak zwykle na „postępowym” uśmiercaniu ludzi….

 • Konarski

  Jasnowidz o „krwawym czerwcu”. Mówi o imprezie w Polsce
  Poranne zamachy w Brukseli wstrząsnęły całym światem. Stolica Belgii po tych atakach jest kompletnie sparaliżowana. Jasnowidz Krzysztof Jackowski w rozmowie z portalem Fakt24.pl mówi, że lada moment możemy mieć do czynienia z kolejnymi zamachami. Najgorsze jednak nadejdzie za kilka miesięcy. – Mam odczucie, że czerwiec będzie w Europie bardzo krwawy z powodu dwóch lub trzech ataków terrorystycznych. (…) Kiedy mi się kojarzy czerwiec skleja mi się to ze Światowymi Dniami Młodzieży, które odbędą się w Polsce – mówi jasnowidz.

  Video pod linkiem:
  http://www.fakt.pl/swiat/bruksela-jasnowidz-jackowski-o-zamachach-to-nie-koniec-zamachow-nadchodzi-krwawy-czerwiec,film,619925.html