Zamykają kanały YouTube, czy zmykają do Izraela bo skończyła się kasa?

Tak mi mówi nanowahadełko. 15 „alternatywnych” kanałów na YouTube było prowadzone przez agentów Mossadu. Większość multimiliarderów i masonów z nimi powiązanych, którzy dysponowali miliardami dolarów na dezinformację zostało bądź unicestwionych, bądź przebywają na przymusowych wczasach w Guantanamo na Kubie, ubrani w pomarańczowe stroje wyjściowe. Baza ta służy teraz do celów dokumentowania zbrodni syjonistycznych, a właściwie satanistycznych, jakie były popełniane na ludzkości przez tysiącleci od momentu gdy Lucyfer przeszedł na stronę ciemności.
Nanowahadełko pokazuje, że na cele dezinformacyjne w Polsce miliarderzy wydawali 57 miliardów dolarów rocznie. Większość szło na łapówy dla szefostwa i gwiazdorów komercyjnych i państwowych mediów (79%) ale ci „alternatywni” też nie byli goli w robocie jak ja, Zbyszek Kękuś, Aleksander Jabłonowski i wielu innych pracujących w pocie czoła by ten kraj wydobyć z zapaści.

Sprawdziłem nanowahadełkiem położenie na mapie niektórych liderów „alternatywnych” mediów. Mapka po lewej, kliknij by ją powiększyć. Marcin Rola jest jeszcze w Polsce, ale wybiera się tam za 3 dni.
Oczywiście wahadełko może robić psikusy i są oni na wakacjach, ale coś mi się zdaje że tak nie jest. Zresztą nie chciało mi się szukać Tarczyńskiego, Nachta i 11 pozostałych, niech sobie odpoczną na zasłużonych wielotygodniowych wakacjach – bowiem wrócą, tak wrócą, gdy sytuacja się uspokoi i ich prawdziwe dusze wrócą na swoje miejsca. Zwróćcie jednak kto został, to jest ważne, bowiem teraz widać who is who.

O dziwo mój kanał jest jedynym na YouTube jaki zamknięto nie podając konkretnych powodów. YouTube słono za to zapłaci, oni zresztą już to wiedzieli podejmując taką decyzję – pewnie chcieli bym coś mógł zarobić na tej całej prowadzonej przeze mnie za pomocą nanowahadełka bijatyce. Sprawa będzie założona w USA na 50 mln dolarów, a wygram gdzieś koło 20-tu. Już zbieram nazwiska osób, które zaproszę na uroczysty obiad z okazji uzyskania tego odszkodowania. Każdy adwokat z chęcią podejmie się sprawy bez zaliczki, bowiem wszystkie tego typu afery są wygrywane w USA w cuglach.

152 myśli na temat „Zamykają kanały YouTube, czy zmykają do Izraela bo skończyła się kasa?

 1. O PEJSBUKU:
  uwaga: ponizej naprawde szokujaca lektura, dlatego wez lepiej piwo albo srodki uspokajajace zanim to przeczytasz
  waznosc weglug kolejnosci wklejania

  https://www.technocracy.news/?s=facebook
  http://humansarefree.com/search?q=facebook
  https://aim4truth.org/2017/11/21/facebook-unmasked-how-the-worlds-most-relevant-entrepreneur-was-screwed-by-zuckerberg/
  https://www.blacklistednews.com/Facebook_developing_%E2%80%98Portal%E2%80%99_gadget_which_will_let_it_put_microphones_and_cameras_in_people%E2%80%99s_homes/62903/0/38/38/Y/M.html
  https://www.blacklistednews.com/Facebook_payout_to_girl%2C_14%2C_who_had_naked_%E2%80%98revenge_porn%E2%80%99_photos_posted_on_social_media/62900/0/38/38/Y/M.html
  https://www.intellihub.com/facebook-recognition-a-i-will-use-your-own-biometrics-against-you/
  https://www.intellihub.com/white-nationalist-banned-by-facebook-over-hate-speech-facebook-leaves-up-isis-vids/

  i wiecej o tyrani i cenzurze:
  http://www.thecommonsenseshow.com/2018/01/10/many-in-the-independent-media-are-moving-to-low-power-frequency-fm-stations-due-to-google-censorship/
  https://www.activistpost.com/2018/01/fighting-fake-news-back-door-trick-enact-censorship.html
  https://www.youtube.com/watch?v=P8DuOK2gNdM
  https://www.naturalnews.com/2017-01-29-how-to-beat-facebook-censorship-and-stay-connected-with-suppressed-news-sources.html
  http://www.eyeopening.info/2016/11/20/facebook-and-google-ready-to-kill-alternative-media#.WlkJjLBG3IU
  http://beforeitsnews.com/police-state/2018/01/100-proof-of-a-major-cover-up-that-every-american-needs-to-know-about-before-something-bad-happens-4764.html
  http://dprogram.net/james-corbett/winning-facebook-fake-news-flag-makes-people-likely-click/?utm_source=feedburner&utm_medium=email&utm_campaign=Feed%3A+wordpress%2FBcwy+%28Dprogram%29

  KTO ZA TYM STOI ?
  RZAD CIENI -Shadow Goverment- Deep State nazywany tez 4 Rzesza albo Odrodzenie Rzymskiego Imperium (szczepionkowe lobby na marginesie )
  (po 2 wojnie zostal wzmocniony przez OperacjePaperclip z ponad 200 000 niemieckich rzekomych naukowcow), ( KK jest ich jednym z kluczowych filarow jako wykupiony przez Rotszyldziakow do skutecznej kontroli mas- zrodlo K. Dechner, ze Syjon tez to wiadomo powszechnie)
  DLACZEGO WLASNIE TERAZ OGRANICZANY JEST DOSTEP DO NIEZALEZNYCH INFORMACJI ?
  planowana jest na dniach – doslownie mega operacja falszywejflagi z zabojstwem 2 najwiekszych prezydentow ( oboje byli wczesniej celowo dlugo pod atakiem falszywych zarzutow trabionych przez glowne media -wlasnosc Rzadu Cieni), a potem kolejna ( prawdopodobnie emp atak ) jako pretekst do wojny ?
  http://www.whatdoesitmean.com/index2469.htm
  http://www.whatdoesitmean.com/index2470.htm
  http://beforeitsnews.com/opinion-conservative/2018/01/deep-state-sabotage-defined-in-interview-video-3354088.html
  http://www.thecommonsenseshow.com/2018/01/09/css-hr-2-1-8-18-ex-nsa-agent-vance-davis-and-the-coming-false-flags/
  https://www.youtube.com/watch?v=_vqq9SEd9zc
  http://allnewspipeline.com/Drain_The_National_Security_Swamp_President_Trump.php
  https://aim4truth.org/2018/01/03/deep-state-shadow-government-revealed-senior-executive-service/
  https://conservative-daily.com/2017/12/31/deep-state-conspiracy-trump-literally-crumbling/
  czy moze dlatego ze pojawia sie coraz wiecej wyciekow o planach i wdrazaniu juz od kilku lat etapowo projektu cyborgizacji wszystkich ludzi na planecie ( szczepienia elementem ), czy o narastajacych wykladniczo katastrofalnych zmianach klimatu ( klimat w europie gwaltownie skreci w kierunku bardzo zimnego ) i wymieraniu gatunkow… i wiecej ?

  ALTERNATYWY DLA FakuBOOKA:
  dzieki inicjatywie Mika Adamsa i jego przyjacol z tej strony: https://www.naturalnews.com/

  GAB.ai
  https://gab.ai/HealthRanger

  Developed by free-speech advocate Andrew Torba, GAB.ai is a Twitter-style network that combats censorship by allowing users to post whatever they want, saying what they want and expressing themselves as they want.

  „If I had to pick a single event that pushed me over the edge to take action, I would have to say it was the suppression of conservative sources and stories by the incredibly biased Facebook Trending Topics team,” Torba said in an interview with Charlie Nash of Breitbart News.

  Right now the site is very much in its beta form and there is a waiting list of at least 186,955 after this writer signed up to join. So clearly, as the site gains more attention and the focus on free, unlimited speech grows, so, too, will GAB.ai.

  Seen.life

  Another social media site that continues to grow because of its dedication to free speech and privacy is Seen.life. Its creators vow to never gather and/or sell users’ personal information, and „we don’t let search engines data mine your posts if you want to make that choice,” the site notes. Creators also want users to know that once they delete a post on Seen.life, it’s gone, because they don’t retain it.

  The site also features „Unity,” a „reward…

Dodaj komentarz